https://jurnalist.com.tr/ Etkin Seçkin Haber Sitesi tr 23.07.2024 16:58:59 Jurnalist Jurnalist Haber Detayı - Jurnalist Haber Sitesi

Ameliyatlı bacağıyla Ankara’dan Gebze’ye “Geçinemiyoruz” mitingine gelen yurttaş: “Dilenciden ne farkım var? Bir el açmadım sadece”

CHP tarafından Kocaeli’nin Gebze ilçesinde düzenlenen “Geçinemiyoruz” mitingi için ameliyatlı bacağıyla Ankara’dan gelen Pakize Soysal (67), eşinin 12 bin liralık emekli maaşıyla geçinmeye çalıştıklarını söyledi. Soysal, “Kendi ülkemizde şu anda benim dilenciden ne farkım var? Bir el açmadım, sadece o. Yerlere sürünmüş oturuyoruz” dedi.

Yurttaşların geçim sıkıntısını ve taleplerini anlatmak için tematik mitingler düzenleyen CHP, dün Kocaeli’nin Gebze ilçesinde “Geçinemiyoruz” sloganıyla ses yükseltti. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, talepleri kürsüden dile getirirken mitinge gelenler de sorunlarını ANKA Haber Ajansı’na anlattı.

Ankara’dan emekli eşiyle birlikte gelen 67 yaşındaki ev hanımı Pakize Soysal, hayat şartlarının zor olduğunu söyledi. Soysal, şunları dile getirdi:

“Hiç hayatta görmediğim hesabı ben bu sene yapıyorum. Bunu belki şaka olarak algılıyorlar ama asla şaka değil. Benden sonra gelen çocuklara çok üzülüyorum. Avrupa, dışarı ülkeler bizim ülkemizde gayet rahat. Halime bak. Ankara’dan ameliyatlı bacağımla hakkımı aramaya geldim. Bu bizim hakkımız. Bize kimse cebinden vermeyecek. Kendi haklarımızı aramaya geldik. Dilenciden şu anda bizim ne farkımız var? Kendi ülkemizde ben hiçbir yeri görmedim. Alem geliyor bizim ülkemize ama benim Kızılay’a gidip özel bir hayatım olmadı. Bu iyi bir şey değil. Baştakiler utansın, çok ayıp. Çok ayıp. Kendi ülkemizde şu anda benim dilenciden ne farkım var? Bir el açmadım, sadece o. Yerlere sürünmüş oturuyoruz. Eve tek 12 bin lira emekli aylığı giriyor.”

“Benim maaşımın 5 katı kadar Mehmet Şimşek’e zam yapmışlar”

İstanbul’dan gelen bir emekli de “10 bin lira emekli maaşı alıyorum. Ben şu an gencim, çalışıyorum. Asıl annem için geldim. Babamdan kalma 10 bin lira maaşın dörtte birini kestiler, engelli kız kardeşim var. 7 bin 500 lirayla geçinmeye çalışıyorlar. Ev kendilerinin olmasa nasıl geçinecekler? Sesimi duyurmaya geldim. Mehmet Şimşek’e, eğer doğruysa benim maaşımın 5 katı, 49 bin lira ekstradan zam yapmışlar. Işıkhan’a benim maaşımın 3 katı, 29 bin lira yapmışlar. Eğer doğruysa ben bunu kabul etmiyorum. Ben kendilerine vereyim 10 bin lirayı. Geçinebiliyorlarsa ben çıkıp hatalıyım diye bağıracağım” diye tepkisini dile getirdi.

“Seçim istiyoruz”

İstanbul’un Avcılar ilçesinden gelen Mahmure Fırat, “Kocam öldü. Kızım boşandı. Aldığım maaş bana yetmiyor. Açız, resmen açız. Artık kendimi düşünmüyorum. Gelecekteki çocuklarımı düşünüyorum. Biz göçmen istemiyoruz. Bıktık onlardan. Biz yemiyoruz, AVM’lere gidiyoruz; onlar yiyor, biz bakıyoruz. Onun için seçim istiyoruz, seçim istiyoruz, seçim istiyoruz” dedi.

“Esnaf olarak haklarımızı aldılar”

İstanbul’dan gelen Hüseyin Aslan, “Bizler esnafız. 1982 ve 2000 yılında esnaflık yapmış esnaflar olarak haklarımızı, geriye dönük Bağ-Kur tescil haklarımızı elimizden aldılar yasayla. Geçici madde ekleyip elimizden aldılar. Bundan dolayı da Bağ-Kur primlerimizi ödeme hakkımız yok, ödeyemiyoruz. Ödeyemediğimiz için de emekli olma şansımız yok. Yaşları 55 ve 65 aralığında olan arkadaşlarımız emekli olamıyor. Bu yüzden de mağduruz. Devletimizden bizim de bu haklarımızdan iadesini talep ediyoruz. EYT yasasına da dahil edilmek istiyoruz” çağrısını yaptı.

“Sinirleniyoruz, isyan ediyoruz”

Miting için Ankara’dan gelen Bayram Karaşahinoğlu, “Maaşlarımız yetmiyor. Emekliyim. Ben 20 bin 500 lira alıyorum. Yine de zor idare ediyorum. Benden çok daha az alanlar var. Ayda belki bir kilo et girmiyor evime. Her şey pahalı. Zaten zam alsak bile bir ay demiyor, eriyip gidiyor. Yani bunun yanında şimdi bize, ‘Zam vermeyeceğim size’ diyor. Çok yazık. 10 bin lirayla geçinmek demek, ölüm demek bu memlekette. Sinirleniyoruz, isyan ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“10 bin TL’yle 16 bin lira kira vermek zorunda kalan bir emekliyim”

Yine Ankara’dan gelen İmran Yaşa isimli yurttaş, “Ben emekli olduğumda yaklaşık iki asgari ücret maaş alırken bugün 16 bin lira maaş alıyorum. 52 yaşında, 2017’de emekli oldum. Yani asgari ücretin altına düştük. Bununla geçinemiyoruz. Bu tek adama verilen yetkiye itiraz ediyoruz. Böyle bir siyaset olmaz olsun” diye konuştu.

İstanbul Pendik’ten katılan Özcan Acar da “Emeklinin, bu ülkenin yüz akı olması lazım. 10 bin TL’yle 16 bin lira kira vermek zorunda kalan bir emekliyim. Kendilerine geldiği zaman ballı maaşları verenler, yandaşlara geldiği zaman muslukları sonuna kadar açanlar; emekliye, çiftçiye, işçiye, asgari ücrete gelince muslukları kısıyorlar. Bu böyle olmaz. Bu kalabalıkların hepsi buraya hakkını aramak için geliyor” dedi.

“Hamdolsunla boş tencere kaynamıyor”

Gebzeli emekli Mücahit Yıldız ise “2020 yılında emekli olduğumda aldığım maaş asgari ücretten 150 TL daha fazlaydı. Bugün, aradan dört yıl geçtikten sonra şu anda aldığım maaş, asgari ücretin üçte ikisi bile değil. 10 bin 446 TL. Sayın Cumhurbaşkanımız yapılan zamlarda hep bütün kesimlere hazinenin anahtarını açarken emeklilere gelince ‘şükür, sabır, hamdolsun.’ Bizler şu anda bunu biliyoruz ki, şükürle, hamdolsunla evlerde boş tencere kaynamıyor. Boş tencerenin kaynaması için en az emekli maaşının 2002 öncesine getirilmesi lazım. Bugün 10 bin lira olan emekli maaşı 2002 öncesine göre hesaplandığı zaman şu anda 26 binlerde” diyerek taleplerini anlattı.

“Köyümüzde altın aramasınlar diye geldik”

Bursa’nın İnegöl ilçesindeki köylerinde başlatılan altın ve bakır arama çalışmalarına tepkili olan Eymir halkı da şalvarlarıyla mitinge geldi. Bir köylü, “Köyümüzde altın arıyorlar. Altınları aramasınlar diye geliyoruz. Köyümüz çok yeşillik. Ziyan olmasın diye çoluğumuza çocuğumuza yeşil bir ülke bırakmak istiyoruz. Daha yeni kuyular açıldı. Biz siyanüre karşıyız. Zehirlenmek istemiyoruz. Mücadelemiz başladı. Çok kalabalık, köyümüz halkıyla beraber geldik. Sesimizi Özgür Özel’e duyurmak istiyoruz. Bizim arkamızda olun lütfen” dedi. Bir başka köylü de “Köyümüzde maden arama çalışması var. Onun için geldik buraya, sesimizi herkese duyurmak için. Biz çalışmaların durdurulmasını istiyoruz. Çünkü biz o köyde, hepimiz orada yaşıyoruz. Siyanür kullanılacağı için siyanürlü topraklarda yaşamak istemiyoruz. Bugün hep beraber şalvarımızla, hep birlikte bütün kadın topluluklarımız hepimiz toplandık, geldik” diye konuştu.

“145 kişi hukuksuzca işten atıldı”

Dilovası Makine İhtisas OSB’de bulunan Arteche Turkey firmasından 145 işçinin çıkarıldığını söyleyen Yunus Emre Taşdemir, “Fabrikanın eski sendika baş temsilcisiyim. 145 kişi hukuksuz bir şekilde işten atıldı. Bu sebepten dolayı bu mitinge katıldık, sesimizi duyurmak için. Kod-49’un kaldırılmasını istiyoruz. Atılan işçilerin geri alınmasını, geri gelmek istemeyen işçilerin de geriye dönük haklarını ve tazminatlarının verilmesini talep ediyoruz. Onun için buradayız. Bayram tatilinden bir gün önce oldu. Sendikalılar da işten çıkartmalar bayramdan önce olur. Biz de aynı konuya maruz kaldık” dedi.

“Devletten özürlülük paramı alamıyorum”

Bursa Orhangazi’den torunlarıyla, geliniyle ve eşiyle gelen bir yurttaş, “20 yıl döküm fabrikasında çalıştım. İş kazasından dolayı iki tane özürlülüğüm var ama bu devletten hakkımı alamıyorum. Şu an paralarım askıda duruyor. Şu an bu devletten özürlülük paramı alamıyorum. EYT’yi bekledim, 7,5 sene emekli olamadım. Özürlü olarak işten çıkardılar, hakkımı arıyorum” diye dertlerini dile getirdi.

Kaynak: AnkaAjansı / Tarih: 1.07.2024 10:11:52 / Okunma = 21548

Haberi Yazan: Ali Kurt

Diğer Haberlerimiz

"MHP, 63 gazetecinin ismini vererek mahkemeye çağrılmalarını istedi. Bugünün sansür memurlarını dayanışma ile medyadan gönderebileceğimizi unutmayalım" "MHP, 63 gazetecinin ismini vererek mahkemeye çağrılmalarını istedi. Bugünün sansür memurlarını dayanışma ile medyadan gönderebileceğimizi unutmayalım" (32)
Sokak hayvanlarıyla ilgili kanun teklifinin görüşmeleri ertelendi, ilk 7 madde kabul edildi Sokak hayvanlarıyla ilgili kanun teklifinin görüşmeleri ertelendi, ilk 7 madde kabul edildi (226)
Edebiyat ve sanat dünyasından sokak köpeklerine ötanazi teklifine tepki... "Çağdaş çözümler bulun" Edebiyat ve sanat dünyasından sokak köpeklerine ötanazi teklifine tepki... "Çağdaş çözümler bulun" (680)
İzmirli gazetecilerden ‘maaş' protestosu: "Geçinemiyoruz haberiniz olsun" İzmirli gazetecilerden ‘maaş' protestosu: "Geçinemiyoruz haberiniz olsun" (772)
Emeklilerden Erdoğan'a "küfeli" gönderme Emeklilerden Erdoğan'a "küfeli" gönderme (770)
Depremde 44 kişiye mezar olan Saitbey Sitesi'nde 2 sanık hakkında tahliye kararı verildi Depremde 44 kişiye mezar olan Saitbey Sitesi'nde 2 sanık hakkında tahliye kararı verildi (860)
"Mecliste onaylansa da uygulanmasına izin vermeyeceğiz" "Mecliste onaylansa da uygulanmasına izin vermeyeceğiz" (902)
"Erdoğan kaçarsa 1 yıl kala erken seçim yapmam, bir daha aday olamaz" "Erdoğan kaçarsa 1 yıl kala erken seçim yapmam, bir daha aday olamaz" (897)
Denetimli serbestlik yasasından yararlanan 6 bin 695 kişi yeniden suç işledi Denetimli serbestlik yasasından yararlanan 6 bin 695 kişi yeniden suç işledi (1421)
TBMM'de bu hafta... En düşük emekli aylığını düzenleyen vergi paketi Genel Kurul gündemine geliyor TBMM'de bu hafta... En düşük emekli aylığını düzenleyen vergi paketi Genel Kurul gündemine geliyor (1408)
Küresel yazılım sorunundan çıkarılacak dersler Küresel yazılım sorunundan çıkarılacak dersler (1592)
Katliam yasasını köpek maskeleriyle protesto ettiler Katliam yasasını köpek maskeleriyle protesto ettiler (1618)
''Devlet üniversitelerine kayıt yaptıran KKTC uyruklu öğrenciler herhangi bir öğrenim ücreti ödemeyecek'' ''Devlet üniversitelerine kayıt yaptıran KKTC uyruklu öğrenciler herhangi bir öğrenim ücreti ödemeyecek'' (3136)
''Kıbrıs Türk halkı, Türk dünyasının ayrılmaz bir parçasıdır'' ''Kıbrıs Türk halkı, Türk dünyasının ayrılmaz bir parçasıdır'' (3279)
Furkan Apartmanı davasında karar... 3 sanığa beraat, 1 sanığa ise 16 yıl 8 ay hapis cezası verildi Furkan Apartmanı davasında karar... 3 sanığa beraat, 1 sanığa ise 16 yıl 8 ay hapis cezası verildi (3395)
Küresel siber güvenlik krizi... Tüketici Hakları Derneği: “Ulusal dijital altyapının oluşturulmasının önemi kendini gösterdi” Küresel siber güvenlik krizi... Tüketici Hakları Derneği: “Ulusal dijital altyapının oluşturulmasının önemi kendini gösterdi” (3868)
''Anayasa Mahkemesi’nin iptal ettiğini bir önerge ile yasaya sokmak, Anayasa tanımamazlıktır'' ''Anayasa Mahkemesi’nin iptal ettiğini bir önerge ile yasaya sokmak, Anayasa tanımamazlıktır'' (3817)
THY, küresel yazılım sıkıntısı sebebiyle 84 seferini iptal etti THY, küresel yazılım sıkıntısı sebebiyle 84 seferini iptal etti (3801)
“Erkek eş, yaşam boyu kendi soyadını kullanabiliyorken bu hakkın evlenmekle kadının elinden alınması, eşitlik ilkesine aykırıdır” “Erkek eş, yaşam boyu kendi soyadını kullanabiliyorken bu hakkın evlenmekle kadının elinden alınması, eşitlik ilkesine aykırıdır” (3816)
"Hastanede dikiş malzemesi, ameliyathane eldiveni olmadığı için ameliyatlar erteleniyor" "Hastanede dikiş malzemesi, ameliyathane eldiveni olmadığı için ameliyatlar erteleniyor" (3920)
"8 yap-işlet-devret projesinde zarar 1 trilyon 221 milyar TL'yi bulacak" "8 yap-işlet-devret projesinde zarar 1 trilyon 221 milyar TL'yi bulacak" (3934)
"Gerekli görülürse sağlıklı hayvanlar da öldürülecek" tartışmasında muhalefetin tepkisi “ötanazi” görüşmelerini erteletti "Gerekli görülürse sağlıklı hayvanlar da öldürülecek" tartışmasında muhalefetin tepkisi “ötanazi” görüşmelerini erteletti (4509)
Katliam yasasına karşı yaşam zinciri oluşturuldu Katliam yasasına karşı yaşam zinciri oluşturuldu (4845)
Yunan asıllı Alman şarkıcı Atatürk posterinin kaldırılmasını istedi, konseri iptal edildi Yunan asıllı Alman şarkıcı Atatürk posterinin kaldırılmasını istedi, konseri iptal edildi (4866)
Gayrettepe'de 29 işçinin hayatını kaybettiği gece kulübü yangını davası... Metal işlerini yapan firma sahibi: “Takdiri ilahi” Gayrettepe'de 29 işçinin hayatını kaybettiği gece kulübü yangını davası... Metal işlerini yapan firma sahibi: “Takdiri ilahi” (5696)
"Meclis'e sunulan Hayvanları Koruma Kanunu teklifi geri çekilmelidir" "Meclis'e sunulan Hayvanları Koruma Kanunu teklifi geri çekilmelidir" (5722)
"Devletimiz, AKP iktidarının kayırmacılık politikası sebebiyle içerden çürütülüyor" "Devletimiz, AKP iktidarının kayırmacılık politikası sebebiyle içerden çürütülüyor" (5686)
Türkiye genelinde Haziran ayında 79 bin 313 konut satıldı Türkiye genelinde Haziran ayında 79 bin 313 konut satıldı (5665)
Vergi paketi TBMM'de... Yap-İşlet-Devret ve KÖİ projelerinden alınan kurumlar vergisinin yüzde 25’ten yüzde 30’a çıkarılması uygulamasına 2025’te başlanacak Vergi paketi TBMM'de... Yap-İşlet-Devret ve KÖİ projelerinden alınan kurumlar vergisinin yüzde 25’ten yüzde 30’a çıkarılması uygulamasına 2025’te başlanacak (5821)
''Dört kişilik bir memur ailesinin 2024 Temmuz ayı açlık sınırı 26 bin 404 lira'' ''Dört kişilik bir memur ailesinin 2024 Temmuz ayı açlık sınırı 26 bin 404 lira'' (6467)
Abdullah Güler, en düşük emekli maaşının "12 bin 500 TL" olacağını açıkladı Abdullah Güler, en düşük emekli maaşının "12 bin 500 TL" olacağını açıkladı (6601)
“Kavala'yı ziyaret edeceğim, gerçek milliyetçilik bu” “Kavala'yı ziyaret edeceğim, gerçek milliyetçilik bu” (6612)
"Bu haliyle taslağın yanında olmayacağız" "Bu haliyle taslağın yanında olmayacağız" (6684)
YKS sonuçları açıklandı YKS sonuçları açıklandı (6811)
"Devlet yöneticileri tarikat ve cemaatler arasında iyi-kötü, zararlı-zararsız ayrımı yapamaz. Cumhuriyet için tüm tarikat ve cemaatler tehlikelidir" "Devlet yöneticileri tarikat ve cemaatler arasında iyi-kötü, zararlı-zararsız ayrımı yapamaz. Cumhuriyet için tüm tarikat ve cemaatler tehlikelidir" (7691)
"Dini kullanarak siyaset, ticaret ya da hainliğe cesaret edenlerle mücadele ülkemiz için istikbal mücadelesidir" "Dini kullanarak siyaset, ticaret ya da hainliğe cesaret edenlerle mücadele ülkemiz için istikbal mücadelesidir" (7726)
"Mücadeleci Sendikalar" Kadıköy'den seslendi: "Açlık sınırının altında asgari ücreti kabul etmiyoruz" "Mücadeleci Sendikalar" Kadıköy'den seslendi: "Açlık sınırının altında asgari ücreti kabul etmiyoruz" (7738)
Avrupa Futbol Şampiyonası'nda kazanan İspanya Avrupa Futbol Şampiyonası'nda kazanan İspanya (7766)
Trump’a suikast girişimiyle ilgili tişörtler satışa çıktı Trump’a suikast girişimiyle ilgili tişörtler satışa çıktı (8854)
TCDD, bütün hatlardaki Yüksek Hızlı Tren biletlerine yüzde 25,6 oranında gece yarısı zam yaptı TCDD, bütün hatlardaki Yüksek Hızlı Tren biletlerine yüzde 25,6 oranında gece yarısı zam yaptı (8871)
Dünya liderlerinden Trump'a geçmiş olsun mesajları Dünya liderlerinden Trump'a geçmiş olsun mesajları (8759)
Fenomen soruşturmasında gözaltına alınan Neslihan ve İnanç Güngen çifti ile birlikte 17 kişi tutuklandı Fenomen soruşturmasında gözaltına alınan Neslihan ve İnanç Güngen çifti ile birlikte 17 kişi tutuklandı (10071)
Türkiye ile Fransa arasında ‘Türkiye’deki Fransız okulları’ krizi... MEB, Fransızlara nota verdi: Anlaşma imzalanmazsa, Fransız okullarına Türk öğrenci alınmayacak Türkiye ile Fransa arasında ‘Türkiye’deki Fransız okulları’ krizi... MEB, Fransızlara nota verdi: Anlaşma imzalanmazsa, Fransız okullarına Türk öğrenci alınmayacak (10270)
Free Web Turkey 2023 İnternet Sansürü Raporu: 2023 yılında 14 bin 680 habere erişim engeli getirildi Free Web Turkey 2023 İnternet Sansürü Raporu: 2023 yılında 14 bin 680 habere erişim engeli getirildi (10772)
Depremde 115 kişiye mezar olan Penta Park Sitesi davası... Sanık, depremde ölenleri suçladı Depremde 115 kişiye mezar olan Penta Park Sitesi davası... Sanık, depremde ölenleri suçladı (11026)
Sokak hayvanlarına "öldürme" kaldırıldı "ötanazi" getirildi... "Yerel yönetim tarafından sahipsiz hayvanlara ötanazi yapılabilir" Sokak hayvanlarına "öldürme" kaldırıldı "ötanazi" getirildi... "Yerel yönetim tarafından sahipsiz hayvanlara ötanazi yapılabilir" (11959)
İstanbul Barosu Başkanı Filiz Saraç: 9. Yargı Paketi’yle getirilen adli yardım ödenekleri ile ilgili düzenleme Anayasa’ya aykırı İstanbul Barosu Başkanı Filiz Saraç: 9. Yargı Paketi’yle getirilen adli yardım ödenekleri ile ilgili düzenleme Anayasa’ya aykırı (12115)
Türkan Saylan'ın adı Beşiktaş'ta yaşadığı sokağa verildi... AK Partili Gökkuş: "Yarın mecliste çoğunluğu aldığımızda ismi değiştireceğiz Türkan Saylan'ın adı Beşiktaş'ta yaşadığı sokağa verildi... AK Partili Gökkuş: "Yarın mecliste çoğunluğu aldığımızda ismi değiştireceğiz (12233)
Cari işlemler hesabı mayısta 1 milyar 235 milyon dolar açık verdi Cari işlemler hesabı mayısta 1 milyar 235 milyon dolar açık verdi (12305)
Ebrar Sitesi L Blok davasında 2 sanık için tahliye kararı... Sanık Ahmet Doğan: "18 aydır ailemden uzaktayım. Ailem bu travmayı atlatamıyor' Ebrar Sitesi L Blok davasında 2 sanık için tahliye kararı... Sanık Ahmet Doğan: "18 aydır ailemden uzaktayım. Ailem bu travmayı atlatamıyor' (12429)
İBB Meclisi’nde kentsel dönüşüm ve riskli yapıların yeniden yapımına destek sağlanması konusunda kararlar alındı İBB Meclisi’nde kentsel dönüşüm ve riskli yapıların yeniden yapımına destek sağlanması konusunda kararlar alındı (12508)
"2024 yılının ilk 6 ayında en az 878 işçi hayatını kaybetti" "2024 yılının ilk 6 ayında en az 878 işçi hayatını kaybetti" (12414)
"Srebrenitsa'da 29 yıl önce yaşamını yitiren 8 bin 372 masum sivili anıyor, katliamı gerçekleştirenleri lanetliyorum" "Srebrenitsa'da 29 yıl önce yaşamını yitiren 8 bin 372 masum sivili anıyor, katliamı gerçekleştirenleri lanetliyorum" (12267)
"Türkiye’deki Suriyelilerin geri dönmesini beklemek hayal" "Türkiye’deki Suriyelilerin geri dönmesini beklemek hayal" (12054)
CHP, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli ile ilgili suç duyurusunda bulunacak ve yürütmenin durdurulması için başvuracak CHP, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli ile ilgili suç duyurusunda bulunacak ve yürütmenin durdurulması için başvuracak (12645)
"Acilen 150 bin çobana ihtiyacımız var. Hükümet, yabancı çoban istihdamıyla ilgili çalışma yapıyor" "Acilen 150 bin çobana ihtiyacımız var. Hükümet, yabancı çoban istihdamıyla ilgili çalışma yapıyor" (12998)
YÖK Başkanı Özvar, devlet üniversitelerindeki ikinci öğretim programlarının kapatıldığını açıkladı YÖK Başkanı Özvar, devlet üniversitelerindeki ikinci öğretim programlarının kapatıldığını açıkladı (13281)
“TÜİK, gerçekleri söylemeyen bir makineye dönüştü” “TÜİK, gerçekleri söylemeyen bir makineye dönüştü” (13189)
Şişli'de "gezici lokanta"nın ardından "gezici kafe" hizmeti... Kafede çay ve su 5 liraya, sandviçler 45-55 lira arasında satılıyor Şişli'de "gezici lokanta"nın ardından "gezici kafe" hizmeti... Kafede çay ve su 5 liraya, sandviçler 45-55 lira arasında satılıyor (12970)
Depremde 44 kişiye mezar olan Saitbey Sitesi davası... Sanık avukatı: "Onlar ömrü bittiği için vefat etmişler, enkaz altında kaldıkları için değil" Depremde 44 kişiye mezar olan Saitbey Sitesi davası... Sanık avukatı: "Onlar ömrü bittiği için vefat etmişler, enkaz altında kaldıkları için değil" (13753)
Kemal Kılıçdaroğlu, SHP 'yi yeniden kurdurduğu iddialarını yanıtladı: “Bunların tamamı hayal ürünü. Biz CHP’liyiz, CHP’nin Genel Başkanlığını yaptım. Başka bir parti arayışımız zaten olamaz” Kemal Kılıçdaroğlu, SHP 'yi yeniden kurdurduğu iddialarını yanıtladı: “Bunların tamamı hayal ürünü. Biz CHP’liyiz, CHP’nin Genel Başkanlığını yaptım. Başka bir parti arayışımız zaten olamaz” (13997)
Suudi Arabistan’da gözaltına alınan gazeteci Kurtuluş Demirbaş’tan haber alınamıyor Suudi Arabistan’da gözaltına alınan gazeteci Kurtuluş Demirbaş’tan haber alınamıyor (14692)
TÜİK'i protesto ettikleri için yargılanan Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu yöneticileri beraat etti TÜİK'i protesto ettikleri için yargılanan Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu yöneticileri beraat etti (14296)
Anayasa Mahkemesi, Nagehan Alçı'ya "taze kaşar" diyen Mine Kırıkkanat'a ceza verilmesini ''hak ihlali'' olarak değerlendirdi Anayasa Mahkemesi, Nagehan Alçı'ya "taze kaşar" diyen Mine Kırıkkanat'a ceza verilmesini ''hak ihlali'' olarak değerlendirdi (14570)
35 kişiye mezar olan Ezgi Apartmanı davasında Kahramanmaraş Valiliği’nin kamu görevlerine soruşturma izni vermediği karara itiraz edildi 35 kişiye mezar olan Ezgi Apartmanı davasında Kahramanmaraş Valiliği’nin kamu görevlerine soruşturma izni vermediği karara itiraz edildi (14609)
Ankara Valiliği, Eğitim-İş’in Öğretmenlik Meslek Kanunu’nu protesto amacıyla 1. Meclis’e yapacağı yürüyüşü yasakladı Ankara Valiliği, Eğitim-İş’in Öğretmenlik Meslek Kanunu’nu protesto amacıyla 1. Meclis’e yapacağı yürüyüşü yasakladı (14430)
Depremde 97 kişinin öldüğü Özkan City Blokları'nın AK Partili müteahhidi Mehmet Özkan hakkında tahliye kararı... Mağdurlar: "Bu tahliye kararını kabul etmiyoruz" Depremde 97 kişinin öldüğü Özkan City Blokları'nın AK Partili müteahhidi Mehmet Özkan hakkında tahliye kararı... Mağdurlar: "Bu tahliye kararını kabul etmiyoruz" (15589)
"Sağlık Bakanlığı neden sağlık hizmeti verilen ve ücret alınmayan yabancı hasta sayısını açıklamıyor?" "Sağlık Bakanlığı neden sağlık hizmeti verilen ve ücret alınmayan yabancı hasta sayısını açıklamıyor?" (15873)
Dolandırıcıların yeni yöntemi "Evde ürün paketleme"... Sabun paketleyen bir yurttaş: "15 bin TL dolandırıldım, tehdit edildim" Dolandırıcıların yeni yöntemi "Evde ürün paketleme"... Sabun paketleyen bir yurttaş: "15 bin TL dolandırıldım, tehdit edildim" (16412)
AYM, bildiri dağıtan akademisyenin disiplin cezası almasında hak ihlali buldu AYM, bildiri dağıtan akademisyenin disiplin cezası almasında hak ihlali buldu (16528)
“Zamlara karşı mücadele etmeden, girdi maliyetleri arttı diyerek mal ve hizmetlere zam yapma kolaycılığına kaçıyorsunuz” “Zamlara karşı mücadele etmeden, girdi maliyetleri arttı diyerek mal ve hizmetlere zam yapma kolaycılığına kaçıyorsunuz” (18413)
İmamoğlu "Bunları temizlememiz lazım" demişti, Adalar'da 43 akülü araç toplatıldı İmamoğlu "Bunları temizlememiz lazım" demişti, Adalar'da 43 akülü araç toplatıldı (18431)
"Temmuz ayı içerisinde Şam ziyareti olacak" "Temmuz ayı içerisinde Şam ziyareti olacak" (18546)
Adalet bekleyen Emine Şenyaşar hakkında 35'e yakın soruşturma açıldı 12'si davaya dönüştü Adalet bekleyen Emine Şenyaşar hakkında 35'e yakın soruşturma açıldı 12'si davaya dönüştü (19510)
“RTÜK, Açık Radyo’nun lisansını iptal etti” “RTÜK, Açık Radyo’nun lisansını iptal etti” (19889)
UEFA'dan Merih Demiral'a ''bozkurt'' soruşturması UEFA'dan Merih Demiral'a ''bozkurt'' soruşturması (19831)
TÜİK: Haziran ayı enflasyon verilerini açıkladı. Tüketici fiyat endeksi aylık 1,64 oranında artış gösterirken, yıllık enflasyon yüzde 71,60 oldu TÜİK: Haziran ayı enflasyon verilerini açıkladı. Tüketici fiyat endeksi aylık 1,64 oranında artış gösterirken, yıllık enflasyon yüzde 71,60 oldu (20978)
ENAG: Haziran ayında enflasyon yüzde 4,27 arttı, yıllık enflasyon yüzde 113,08 oldu ENAG: Haziran ayında enflasyon yüzde 4,27 arttı, yıllık enflasyon yüzde 113,08 oldu (20161)
TBMM'de Başbağlar ile Sivas Madımak Katliamı karşılaştırması tartışma yarattı... TBMM'de Başbağlar ile Sivas Madımak Katliamı karşılaştırması tartışma yarattı... (20439)
Öğretmenlik Meslek Kanunu'nu Milli Eğitim Bakanlığı önünde protesto eden ve akşam saatlerinde gözaltına alınan 25 öğretmen serbest bırakıldı. Öğretmenlik Meslek Kanunu'nu Milli Eğitim Bakanlığı önünde protesto eden ve akşam saatlerinde gözaltına alınan 25 öğretmen serbest bırakıldı. (20311)
“Bu gerici saldırı, Cumhuriyetimizin ve laikliğin sarsılmaz gücünü kıramadı ve asla da kıramayacak” “Bu gerici saldırı, Cumhuriyetimizin ve laikliğin sarsılmaz gücünü kıramadı ve asla da kıramayacak” (21097)
“Kayseri’de yaşanan üzücü hadiselerin, sınırlarımızın ötesinde de birtakım provokasyonlara malzeme edilmesi yanlıştır” “Kayseri’de yaşanan üzücü hadiselerin, sınırlarımızın ötesinde de birtakım provokasyonlara malzeme edilmesi yanlıştır” (21189)
“Seçimleri kazanıyoruz ama bizim kavramımız, seçim kazanma hedefi değil, işini iyi yapma hedefi” “Seçimleri kazanıyoruz ama bizim kavramımız, seçim kazanma hedefi değil, işini iyi yapma hedefi” (21313)
"Türkiye'de asgari ücret düşük değil" "Türkiye'de asgari ücret düşük değil" (21537)
Ameliyatlı bacağıyla Ankara’dan Gebze’ye “Geçinemiyoruz” mitingine gelen yurttaş: “Dilenciden ne farkım var? Bir el açmadım sadece” Ameliyatlı bacağıyla Ankara’dan Gebze’ye “Geçinemiyoruz” mitingine gelen yurttaş: “Dilenciden ne farkım var? Bir el açmadım sadece” (21549)
Kayseri Valiliği’nden çocuk istismarı açıklaması: “Bir kişi gözaltına alındı” Kayseri Valiliği’nden çocuk istismarı açıklaması: “Bir kişi gözaltına alındı” (21025)
“Sorun bir sene içinde kısırlaştırılarak çözülebilecekken neden öldürmekten bahsediyorsunuz” “Sorun bir sene içinde kısırlaştırılarak çözülebilecekken neden öldürmekten bahsediyorsunuz” (21788)
İBB'den 326 yatak kapasiteli "Zübeyde Hanım Kız Öğrenci Yurdu" İBB'den 326 yatak kapasiteli "Zübeyde Hanım Kız Öğrenci Yurdu" (23617)
Hizmet Üretici Fiyat Endeksi, yıllık yüzde 84,60, aylık ise yüzde 1,63 arttı Hizmet Üretici Fiyat Endeksi, yıllık yüzde 84,60, aylık ise yüzde 1,63 arttı (24591)
Atatürkçü Düşünce Derneği 340 şubesi ile Yusuf Tekin hakkında suç duyurusunda bulundu Atatürkçü Düşünce Derneği 340 şubesi ile Yusuf Tekin hakkında suç duyurusunda bulundu (23497)
"Meskenlerde kullanılan elektriğe 1 Temmuz'dan itibaren yüzde 38 oranında zam yapıldı" "Meskenlerde kullanılan elektriğe 1 Temmuz'dan itibaren yüzde 38 oranında zam yapıldı" (24052)
Dünya diken üstünde: Tüm ülkelerin yeni kaygısı 3. Dünya Savaşı Dünya diken üstünde: Tüm ülkelerin yeni kaygısı 3. Dünya Savaşı (23853)
LGS sınavı sonuçları açıklandı LGS sınavı sonuçları açıklandı (24936)
"CHP'de gündem kurultay tartışması değil, erken seçim hazırlığı" "CHP'de gündem kurultay tartışması değil, erken seçim hazırlığı" (24363)
''İYİ Parti, İYİ'ler ve Cesurlar Hareketi olarak yola çıkmıştı, Saray'a giden yolun taşlarını döşemek için değil'' ''İYİ Parti, İYİ'ler ve Cesurlar Hareketi olarak yola çıkmıştı, Saray'a giden yolun taşlarını döşemek için değil'' (24593)
Türkiye "internet hızı"nda dünyada 111'inci sırada Türkiye "internet hızı"nda dünyada 111'inci sırada (25476)
TÜİK: Haziran ayında ekonomik güven endeksi yüzde 2,5 oranında azalarak 95,8 oldu TÜİK: Haziran ayında ekonomik güven endeksi yüzde 2,5 oranında azalarak 95,8 oldu (29896)
“Bir buçuk yıl sonra seçim olur” “Bir buçuk yıl sonra seçim olur” (24932)
“Türkiye’de uyuşturucu kullanımıyla HIV de yaygınlaşıyor” “Türkiye’de uyuşturucu kullanımıyla HIV de yaygınlaşıyor” (29297)
"Siyasette 'normalleşme' çabamız aslında muhalefeti normalleştirme çabamızdır" "Siyasette 'normalleşme' çabamız aslında muhalefeti normalleştirme çabamızdır" (25536)
TBMM'de CHP, İYİ Parti, DEM Parti ve Saadet Partisi'nin orman yangınlarıyla ilgili grup önerileri reddedildi TBMM'de CHP, İYİ Parti, DEM Parti ve Saadet Partisi'nin orman yangınlarıyla ilgili grup önerileri reddedildi (24966)
9 günlük bayram tatilinde 72 kişi yaşamını yitirdi 9 günlük bayram tatilinde 72 kişi yaşamını yitirdi (24504)
Banu Parlak'ın güzellik merkezine saldırı davasında Dilan ve Engin Polat'a tahliye kararı Banu Parlak'ın güzellik merkezine saldırı davasında Dilan ve Engin Polat'a tahliye kararı (24654)
“Yılın ikinci yarısında yıllık enflasyon hızla gerileyecektir. Piyasadaki enflasyon beklentileri de bunu teyit ediyor” “Yılın ikinci yarısında yıllık enflasyon hızla gerileyecektir. Piyasadaki enflasyon beklentileri de bunu teyit ediyor” (24612)
Diyarbakır’da günde 60 yangına müdahale ediliyor, itfaiye erlerinin izinleri kaldırıldı Diyarbakır’da günde 60 yangına müdahale ediliyor, itfaiye erlerinin izinleri kaldırıldı (24920)
ADD, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli'nin iptali istemiyle Danıştay'da dava açtı ADD, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli'nin iptali istemiyle Danıştay'da dava açtı (24201)
Diyarbakır’da bazı işletmelerin şubelerine saldıran 16 kişi serbest bırakıldı Diyarbakır’da bazı işletmelerin şubelerine saldıran 16 kişi serbest bırakıldı (24497)
“Ben 2 milyonu aşan diyorum. Birileri rakam veriyormuş bir milyon 53 bin, kendisi de inanmıyor” “Ben 2 milyonu aşan diyorum. Birileri rakam veriyormuş bir milyon 53 bin, kendisi de inanmıyor” (24804)
"Muhtaç olan insan kredinin maliyetine bakma imkanına bile sahip değil" "Muhtaç olan insan kredinin maliyetine bakma imkanına bile sahip değil" (24835)
İmamoğlu’ndan Kılıçdaroğlu ile görüşme açıklaması: “Tarihin, gündemin, içeriğinin aktarılması ya da birilerinin bunu bir şekilde farklı anlamlara çekerek yazmasını hayretle izliyorum” İmamoğlu’ndan Kılıçdaroğlu ile görüşme açıklaması: “Tarihin, gündemin, içeriğinin aktarılması ya da birilerinin bunu bir şekilde farklı anlamlara çekerek yazmasını hayretle izliyorum” (27369)
Türk Tabipleri Birliği seçime gidiyor.... Mevcut Merkez Konseyi Başkanı Şebnem Korur Fincancı, aday olmayacak Türk Tabipleri Birliği seçime gidiyor.... Mevcut Merkez Konseyi Başkanı Şebnem Korur Fincancı, aday olmayacak (25896)
Tüm Öğretmenler Birliği Sendikası Genel Başkanı Ezer: “MEB’in yemek davetini kabul ederek yapılanları meşru göstermeyeceğiz” Tüm Öğretmenler Birliği Sendikası Genel Başkanı Ezer: “MEB’in yemek davetini kabul ederek yapılanları meşru göstermeyeceğiz” (24769)
Ulusal Vergi ve Muhasebe Araştırmaları Derneği'nden, ekonomik krizden çıkış için dokuz öneri... Ulusal Vergi ve Muhasebe Araştırmaları Derneği'nden, ekonomik krizden çıkış için dokuz öneri... (24961)
Basın Konseyi’nden Türkgün Gazetesi'ne tepki: “Mesleğin yüz akı gazetecilere yönelen tehdit kabul edilemez” Basın Konseyi’nden Türkgün Gazetesi'ne tepki: “Mesleğin yüz akı gazetecilere yönelen tehdit kabul edilemez” (25309)
Laiklik Meclisi'nden Adalet Bakanı Tunç hakkında suç duyurusu Laiklik Meclisi'nden Adalet Bakanı Tunç hakkında suç duyurusu (24897)
Bağımsızlık mirasının yılmaz takipçisi olmayı sürdüreceğiz Bağımsızlık mirasının yılmaz takipçisi olmayı sürdüreceğiz (25296)
Filenin Sultanları, Milletler Ligi’ne çeyrek finalde veda etti Filenin Sultanları, Milletler Ligi’ne çeyrek finalde veda etti (25262)
ADD, yeni müfredat nedeniyle Milli Eğitim Bakanı Tekin hakkında suç duyurusunda bulundu ADD, yeni müfredat nedeniyle Milli Eğitim Bakanı Tekin hakkında suç duyurusunda bulundu (24092)
Kayıt dışılıkla mücadele paketi geliyor Kayıt dışılıkla mücadele paketi geliyor (24162)
Tüketici güveni bu yılın en düşük düzeyinde.... TÜİK: "Tüketici güven endeksi bu ay yüzde 2,7 düşerek 78,3'e geriledi" Tüketici güveni bu yılın en düşük düzeyinde.... TÜİK: "Tüketici güven endeksi bu ay yüzde 2,7 düşerek 78,3'e geriledi" (24569)
Orman Genel Müdürlüğünden aşırı hava sıcaklığı nedeniyle yangın riskine karşı uyarı Orman Genel Müdürlüğünden aşırı hava sıcaklığı nedeniyle yangın riskine karşı uyarı (23320)
Sermayeye vergi geliyor, doğrudan vergilerin payı artıyor Sermayeye vergi geliyor, doğrudan vergilerin payı artıyor (29411)
Bir “Paralel Devlet” Manzarası!.. Bir “Paralel Devlet” Manzarası!.. (23389)
"İstanbul'da 2,5 milyona yakın mülteci var. 16 milyon resmi nüfusun yüzde 17-18’i mülteci. Böyle bir artış mülteciye de İstanbulluya da haksızlık" "İstanbul'da 2,5 milyona yakın mülteci var. 16 milyon resmi nüfusun yüzde 17-18’i mülteci. Böyle bir artış mülteciye de İstanbulluya da haksızlık" (22267)
Dikkatsizlikten orman yangını çıkaranlara 3 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası Dikkatsizlikten orman yangını çıkaranlara 3 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası (22887)
Nisan ayında tavuk eti üretimi yüzde 6,1, tavuk yumurtası üretimi yüzde 4,6 azaldı Nisan ayında tavuk eti üretimi yüzde 6,1, tavuk yumurtası üretimi yüzde 4,6 azaldı (30953)
Koray Aydın, parti yönetimine Akşener’i açıklama yapmaya davet etmesi çağrısı yaptı Koray Aydın, parti yönetimine Akşener’i açıklama yapmaya davet etmesi çağrısı yaptı (30960)
Özel sektör öğretmenleri TBMM önünde 19 gündür nöbette: "Mücadele dersini öğretmenler verecek" Özel sektör öğretmenleri TBMM önünde 19 gündür nöbette: "Mücadele dersini öğretmenler verecek" (35343)
Yusuf Halaçoğlu ''Kutlu Parti''yi kurdu : ''Partimiz, sağ sol merkez gibi mefhumların hepsini bir kenara atmış durumdadır'' Yusuf Halaçoğlu ''Kutlu Parti''yi kurdu : ''Partimiz, sağ sol merkez gibi mefhumların hepsini bir kenara atmış durumdadır'' (31532)
Türkiye, işçiler için en kötü 10 ülkeden biri Türkiye, işçiler için en kötü 10 ülkeden biri (32459)
ABD'den Rusya'ya yeni ekonomik yaptırımlar devrede, Moskova Borsası ve bazı Türk şirketleri de yaptırım listesinde ABD'den Rusya'ya yeni ekonomik yaptırımlar devrede, Moskova Borsası ve bazı Türk şirketleri de yaptırım listesinde (31136)
"Sıcağa bağlı iş cinayetlerinin yaşanmaması için yasal düzenleme yapılmalı" "Sıcağa bağlı iş cinayetlerinin yaşanmaması için yasal düzenleme yapılmalı" (30745)
Kurban satıcıları umduğunu bulamadı: Yüzde 90 zarar edeceğiz Kurban satıcıları umduğunu bulamadı: Yüzde 90 zarar edeceğiz (30429)
İPA Başkanı Gökce: Kredi kartı sahibi olan İstanbulluların yüzde 8,8’i ise kredi kartı borcunu hiç ödeyemediğini ifade etti İPA Başkanı Gökce: Kredi kartı sahibi olan İstanbulluların yüzde 8,8’i ise kredi kartı borcunu hiç ödeyemediğini ifade etti (34099)
Müfredatı Geri Çekin Platformu: "Laiklik ve bilim karşıtı müfredatı reddediyoruz" Müfredatı Geri Çekin Platformu: "Laiklik ve bilim karşıtı müfredatı reddediyoruz" (31288)
Kredi kartı ve kredi borçlusu 783 bin 654 kişi yasal takip altında... Kredi kartı borcu nedeniyle yasal takibe alınanların oranı yüzde 70 arttı Kredi kartı ve kredi borçlusu 783 bin 654 kişi yasal takip altında... Kredi kartı borcu nedeniyle yasal takibe alınanların oranı yüzde 70 arttı (32060)
ÇYDD’den ‘Ailenin Korunması Eylem Planı’na tepki: “Tarikat ve cemaatler okullarımızdan sonra aile içine de sokulmaya çalışılmaktadır" ÇYDD’den ‘Ailenin Korunması Eylem Planı’na tepki: “Tarikat ve cemaatler okullarımızdan sonra aile içine de sokulmaya çalışılmaktadır" (33543)
İstanbul'da Şehir Hatları'nın yaz tarifesi başlıyor İstanbul'da Şehir Hatları'nın yaz tarifesi başlıyor (31759)
H.K.G. davasında savcılık bozma ilamına uyulması yönünde mütalaa verdi H.K.G. davasında savcılık bozma ilamına uyulması yönünde mütalaa verdi (29546)
"Artık Fenerbahçe çağı bugünden itibaren başlıyor" "Artık Fenerbahçe çağı bugünden itibaren başlıyor" (30288)
İBB Halk Market ile üreticiden sofraya: Son dönemde en çok satılan ürünler palamut lakerda, İzmir tulum peyniri ve zeytinyağı oldu İBB Halk Market ile üreticiden sofraya: Son dönemde en çok satılan ürünler palamut lakerda, İzmir tulum peyniri ve zeytinyağı oldu (33302)
Merkez Bankası rezervlerinde artış sürüyor: 2020 yılından sonra ilk defa pozitife döndü Merkez Bankası rezervlerinde artış sürüyor: 2020 yılından sonra ilk defa pozitife döndü (37318)
Ali Koç ve Aziz Yıldırım 6 yıl sonra canlı yayında bir araya geldi Ali Koç ve Aziz Yıldırım 6 yıl sonra canlı yayında bir araya geldi (30599)
“Tüm sanıklar olası kastla insan öldürme suçundan cezalandırılmalı” “Tüm sanıklar olası kastla insan öldürme suçundan cezalandırılmalı” (34077)
Basın kuruluşlarının yayınlarına müdahaleyi hiçbir koşulda kabul etmiyoruz” Basın kuruluşlarının yayınlarına müdahaleyi hiçbir koşulda kabul etmiyoruz” (33384)
"RTÜK Başkanı skandalı koltuk gücüyle örtbas etmeye çalışıyor" "RTÜK Başkanı skandalı koltuk gücüyle örtbas etmeye çalışıyor" (35603)
Tarikat ve cemaatleri eleştiren eski milletvekili Yıldırım Kaya'ya 43 bin TL para cezası Tarikat ve cemaatleri eleştiren eski milletvekili Yıldırım Kaya'ya 43 bin TL para cezası (33542)
TMO 2024 hububat alım fiyatları açıklandı TMO 2024 hububat alım fiyatları açıklandı (34630)
“127 milletvekiliyle erken seçim kararını alabilecek güçte değilim. Olsa yarın alırım, öbür pazar iktidara gelirim" “127 milletvekiliyle erken seçim kararını alabilecek güçte değilim. Olsa yarın alırım, öbür pazar iktidara gelirim" (34989)
“Nüfus cüzdanlarının fotoğraflı olması gerekiyor. Sınav saatinden en az bir saat önce sınav yerlerinde olun" “Nüfus cüzdanlarının fotoğraflı olması gerekiyor. Sınav saatinden en az bir saat önce sınav yerlerinde olun" (32711)
Hulusi Akar: Emekli astsubay, kıdemli başçavuşlar, binbaşıların özlük haklarının iyileştirilmesi mümkün olamadı Hulusi Akar: Emekli astsubay, kıdemli başçavuşlar, binbaşıların özlük haklarının iyileştirilmesi mümkün olamadı (33267)
Ekrem İmamoğlu TBB tarihinde bir çığır açacak Ekrem İmamoğlu TBB tarihinde bir çığır açacak (32574)
Türkiye’de 9 tiyatro salonu kapandı, sinema seyirci sayısı yüzde 13 azaldı Türkiye’de 9 tiyatro salonu kapandı, sinema seyirci sayısı yüzde 13 azaldı (33198)
Erdoğan, eski İYİ Parti Genel Başkanı Akşener ile görüşecek Erdoğan, eski İYİ Parti Genel Başkanı Akşener ile görüşecek (32754)
DİSK, TÜİK hakkında suç duyurusunda bulundu: “Yargı kararlarına rağmen görevini yerine getirmemesi suç” DİSK, TÜİK hakkında suç duyurusunda bulundu: “Yargı kararlarına rağmen görevini yerine getirmemesi suç” (35055)
Veli-Der’den ‘balo’ tepkisi: Bakanlık yasaklamalarla uğraşacağına eğitimin çok daha önemli sorunları var Veli-Der’den ‘balo’ tepkisi: Bakanlık yasaklamalarla uğraşacağına eğitimin çok daha önemli sorunları var (42248)
İstanbul'da 4 kişilik bir ailenin ortalama yaşam maliyeti 61 bin 523 lira oldu İstanbul'da 4 kişilik bir ailenin ortalama yaşam maliyeti 61 bin 523 lira oldu (34924)
Gezi’de gözünü kaybeden Sarıkaya’yı vuran polis bulunamıyor: “Tek bir polisi dahi yargı karşısına çıkartamadık” Gezi’de gözünü kaybeden Sarıkaya’yı vuran polis bulunamıyor: “Tek bir polisi dahi yargı karşısına çıkartamadık” (37550)
"Kayyum uygulanmasına son verilmeli" "Kayyum uygulanmasına son verilmeli" (34086)
Hakkari Belediyesi'ne kayyım atandı Hakkari Belediyesi'ne kayyım atandı (35810)
TÜİK: Mayıs ayı enflasyonu yüzde 3,37 arttı, yıllık enflasyon yüzde 75,45'e yükseldi TÜİK: Mayıs ayı enflasyonu yüzde 3,37 arttı, yıllık enflasyon yüzde 75,45'e yükseldi (36279)
ENAG: Mayıs ayında enflasyon yüzde 5,66 arttı, yıllık enflasyon yüzde 120,66 oldu ENAG: Mayıs ayında enflasyon yüzde 5,66 arttı, yıllık enflasyon yüzde 120,66 oldu (35570)
Güney Kore - Türkiye: 0-3 Güney Kore - Türkiye: 0-3 (36655)
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, miting öncesinde Rize’de çay üreticilerini ziyaret etti CHP Genel Başkanı Özgür Özel, miting öncesinde Rize’de çay üreticilerini ziyaret etti (36006)
Adı İstanbul Bankası ile anılan Özer Çiller vefat etti Adı İstanbul Bankası ile anılan Özer Çiller vefat etti (35504)
“Gezi Direnişi bu ülkenin dünü değil geleceğidir" “Gezi Direnişi bu ülkenin dünü değil geleceğidir" (35101)
Donald Trump ‘sus payı’ davasında suçlu bulundu. Süreç nasıl işleyecek? Trump cezaevine mi girecek? Başkanlık seçimlerinde yarışabilecek mi? Donald Trump ‘sus payı’ davasında suçlu bulundu. Süreç nasıl işleyecek? Trump cezaevine mi girecek? Başkanlık seçimlerinde yarışabilecek mi? (36688)
İmamoğlu’nun davası 2 Ekim’e ertelendi İmamoğlu’nun davası 2 Ekim’e ertelendi (35547)
İstinaf, Boğaziçili 14 öğrenciye verilen hapis cezalarını kaldırdı, yeniden yargılama yapılacak İstinaf, Boğaziçili 14 öğrenciye verilen hapis cezalarını kaldırdı, yeniden yargılama yapılacak (36182)
Nisan ayında dış ticaret açığı bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 12,9 arttı Nisan ayında dış ticaret açığı bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 12,9 arttı (34032)
"KKM hesaplarına uygulanan zorunlu karşılık oranları artırılarak sistemden yaklaşık 550 milyar TL likidite çekilmiştir” "KKM hesaplarına uygulanan zorunlu karşılık oranları artırılarak sistemden yaklaşık 550 milyar TL likidite çekilmiştir” (33826)
Ekonomik kriz Güneydoğu’daki düğün gelenekleri değiştirdi; altın takmak hayal oldu Ekonomik kriz Güneydoğu’daki düğün gelenekleri değiştirdi; altın takmak hayal oldu (34280)
ÇYDD, 'Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli'nin iptali istemiyle Danıştay’da dava açtı ÇYDD, 'Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli'nin iptali istemiyle Danıştay’da dava açtı (44853)
"Bu müfredat Anayasa'ya aykırıdır, Yusuf Tekin yargılanacaktır" "Bu müfredat Anayasa'ya aykırıdır, Yusuf Tekin yargılanacaktır" (41521)
İsias Oteli davasında 4 kişi hakkında soruşturma izni... Adalet arayan aileler, "Bu kararı olumlu karşılıyoruz" İsias Oteli davasında 4 kişi hakkında soruşturma izni... Adalet arayan aileler, "Bu kararı olumlu karşılıyoruz" (36316)
"Yurt dışında bu etler kontrol ediliyorsa ülkemize nasıl giriş yapılıyor" "Yurt dışında bu etler kontrol ediliyorsa ülkemize nasıl giriş yapılıyor" (27420)
"Ağır yaptırımlara maruz bırakabilecek bu düzenlemenin taslaktan bir an önce çıkartılmasını talep ediyoruz'' "Ağır yaptırımlara maruz bırakabilecek bu düzenlemenin taslaktan bir an önce çıkartılmasını talep ediyoruz'' (28251)
"Son 11 yılda 15 yaşının altına 238 çocuk çalışırken hayatını kaybetti. Bu tablo ülkemiz için bir utançtır ve utanması gereken AKP hükümetidir" "Son 11 yılda 15 yaşının altına 238 çocuk çalışırken hayatını kaybetti. Bu tablo ülkemiz için bir utançtır ve utanması gereken AKP hükümetidir" (28120)
“Uzlaşmacı belediyecilik anlayışının fayda vereceği tek şey var: Milletimiz ve şehirlerimiz" “Uzlaşmacı belediyecilik anlayışının fayda vereceği tek şey var: Milletimiz ve şehirlerimiz" (28073)
Türkiye Voleybol Federasyonu'ndan, voleybolcuların ekonomi sınıfında yolculuğuna ilişkin THY'nin açıklamasına tepki: "Gerçeğe aykırı yapılan açıklamaları kabul etmek mümkün değil" Türkiye Voleybol Federasyonu'ndan, voleybolcuların ekonomi sınıfında yolculuğuna ilişkin THY'nin açıklamasına tepki: "Gerçeğe aykırı yapılan açıklamaları kabul etmek mümkün değil" (27971)
Türkiye’nin dört bir yanından binlerce emekli Ankara Tandoğan Meydanı'nda: "Mutfakta yangın var, bıçak kemiğe dayandı" Türkiye’nin dört bir yanından binlerce emekli Ankara Tandoğan Meydanı'nda: "Mutfakta yangın var, bıçak kemiğe dayandı" (29535)
"Çağdaş eğitim normlarına uygun hale getirilmeden uygulamaya alınacak bir müfredat, çocuklarımızın geleceğine katkı sağlamayacaktır" "Çağdaş eğitim normlarına uygun hale getirilmeden uygulamaya alınacak bir müfredat, çocuklarımızın geleceğine katkı sağlamayacaktır" (30386)
RTÜK’ün yıllık ceza bilançosu ortaya çıktı: Yayıncılara 81,9 milyon TL ceza kesildi RTÜK’ün yıllık ceza bilançosu ortaya çıktı: Yayıncılara 81,9 milyon TL ceza kesildi (30109)
“Kamudan değil sarayın harcamalarından tasarruf edin” “Kamudan değil sarayın harcamalarından tasarruf edin” (33775)
İliç bilirkişi raporunda, facianın nedeni "kapasite artışı" olarak saptandı İliç bilirkişi raporunda, facianın nedeni "kapasite artışı" olarak saptandı (32024)
Uluslararası Adalet Divanı'ndan İsrail kararı: "Askeri operasyona son verilmeli. Refah Sınır Kapısı açık tutulmalı" Uluslararası Adalet Divanı'ndan İsrail kararı: "Askeri operasyona son verilmeli. Refah Sınır Kapısı açık tutulmalı" (31049)
"Türkiye'de bir sokak hayvanları sorunu var ama çare uyutma değil" "Türkiye'de bir sokak hayvanları sorunu var ama çare uyutma değil" (31173)
"11 Temmuz'u Srebrenica Soykırımını Anma Günü olarak ilan etmesinden büyük memnuniyet duydum" "11 Temmuz'u Srebrenica Soykırımını Anma Günü olarak ilan etmesinden büyük memnuniyet duydum" (33941)
1 Mayıs eylemine katıldığı için tutuklanan işçiye sosyal medya paylaşımları soruldu 1 Mayıs eylemine katıldığı için tutuklanan işçiye sosyal medya paylaşımları soruldu (32461)
ÖSYM, sınavda geçerli olacak "temel kurallar" konusunda adayları uyardı ÖSYM, sınavda geçerli olacak "temel kurallar" konusunda adayları uyardı (32871)
Beşiktaş, Trabzonspor'u 3-2 mağlup ederek Ziraat Türkiye Kupası'nı kazandı Beşiktaş, Trabzonspor'u 3-2 mağlup ederek Ziraat Türkiye Kupası'nı kazandı (31378)
Fahiş fiyat artışı ve stokçuluk cezalarının artırılmasını içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi Fahiş fiyat artışı ve stokçuluk cezalarının artırılmasını içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi (33103)
Merkez Bankası, TL mevduat ve KKM hesaplarına uygulanan zorunlu karşılık oranlarını artırdı Merkez Bankası, TL mevduat ve KKM hesaplarına uygulanan zorunlu karşılık oranlarını artırdı (34051)
''Canlarımızı öldürmeyi çözüm olarak sunanların karşısındayız, tek çözüm kısırlaştırmak'' ''Canlarımızı öldürmeyi çözüm olarak sunanların karşısındayız, tek çözüm kısırlaştırmak'' (34278)
Özgür Özel'den Büyük Emekli Mitingi'ne çağrı: "Onurlu yaşam, hakça paylaşım için emeklilere sahip çıkmak isteyen herkesi bekliyoruz" Özgür Özel'den Büyük Emekli Mitingi'ne çağrı: "Onurlu yaşam, hakça paylaşım için emeklilere sahip çıkmak isteyen herkesi bekliyoruz" (34664)
İstanbul'da bir özel okuldaki cinsel istismar iddiasıyla ilgili gözaltına alınan İranlı öğretmen adliyeye sevk edildi İstanbul'da bir özel okuldaki cinsel istismar iddiasıyla ilgili gözaltına alınan İranlı öğretmen adliyeye sevk edildi (37422)
Fenerbahçe’den derbinin ardından yaşananlara ilişkin açıklama: “Bu maç, ‘gerçek hak edeni’ tüm Türkiye’ye göstermiştir” Fenerbahçe’den derbinin ardından yaşananlara ilişkin açıklama: “Bu maç, ‘gerçek hak edeni’ tüm Türkiye’ye göstermiştir” (38290)
TÜİK: "Tarımsal girdi fiyat endeksi yıllık yüzde 49,93, aylık yüzde 1,16 arttı" TÜİK: "Tarımsal girdi fiyat endeksi yıllık yüzde 49,93, aylık yüzde 1,16 arttı" (37787)
İmamoğlu'ndan Erdoğan'a ''şarap'' yanıtı: ''Roma'yı şaraba nasıl bağladı anlayamadım'' İmamoğlu'ndan Erdoğan'a ''şarap'' yanıtı: ''Roma'yı şaraba nasıl bağladı anlayamadım'' (38456)
Özgür Özel'den 9. yargı paketine "etki ajanlığı" tepkisi... Özgür Özel'den 9. yargı paketine "etki ajanlığı" tepkisi... (38829)
Fenerbahçe’den 3 isim ifadeye çağırıldı Fenerbahçe’den 3 isim ifadeye çağırıldı (38226)
Galatasaray Başkan Adayı Süheyl Batum'dan Ali Koç hakkında suç duyurusu Galatasaray Başkan Adayı Süheyl Batum'dan Ali Koç hakkında suç duyurusu (38553)
Uluslararası Ceza Mahkemesi Savcısı'ndan Netanyahu ve Hamas liderleri ile ilgili "yakalama kararı" başvurusu Uluslararası Ceza Mahkemesi Savcısı'ndan Netanyahu ve Hamas liderleri ile ilgili "yakalama kararı" başvurusu (39955)
İran Cumhurbaşkanı Reisi helikopter kazasında hayatını kaybetti İran Cumhurbaşkanı Reisi helikopter kazasında hayatını kaybetti (40853)
Samsun'da 19 Mayıs coşkusu Samsun'da 19 Mayıs coşkusu (42650)
"YAŞAM MÜCADELESİYLE HEPİMİZE YOL GÖSTEREN TÜRKAN SAYLAN'I ÖLÜMÜNÜN 15'İNCİ YILINDA SAYGIYLA VE MİNNETLE ANIYORUM" "YAŞAM MÜCADELESİYLE HEPİMİZE YOL GÖSTEREN TÜRKAN SAYLAN'I ÖLÜMÜNÜN 15'İNCİ YILINDA SAYGIYLA VE MİNNETLE ANIYORUM" (46019)
ULUSLARARASI MÜZELER GÜNÜ KAPSAMINDA 18-19 MAYIS'TA ASKERİ MÜZELER, TÜM ZİYARETÇİLERE ÜCRETSİZ ULUSLARARASI MÜZELER GÜNÜ KAPSAMINDA 18-19 MAYIS'TA ASKERİ MÜZELER, TÜM ZİYARETÇİLERE ÜCRETSİZ (46694)
"'TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ'Nİ ÇÖPE ATIYORUZ" "'TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ'Nİ ÇÖPE ATIYORUZ" (49361)
"ÜLKEDE NE ANAYASA UYGULANMAKTA NE DE ANAYASA MAHKEMESİ KARARLARI...'' "ÜLKEDE NE ANAYASA UYGULANMAKTA NE DE ANAYASA MAHKEMESİ KARARLARI...'' (49635)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN KARARIYLA, 28 ŞUBAT DAVASINDA MAHKUM OLAN KOMUTANLARIN CEZALARI KALDIRILDI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN KARARIYLA, 28 ŞUBAT DAVASINDA MAHKUM OLAN KOMUTANLARIN CEZALARI KALDIRILDI (48884)
“VERGİ ARTIŞLARI 'KAMUDA TASARRUF' ADI ALTINDA ÖNÜMÜZE GELECEK” “VERGİ ARTIŞLARI 'KAMUDA TASARRUF' ADI ALTINDA ÖNÜMÜZE GELECEK” (51478)
AVUKAT FEYZA ALTUN 'ŞERİAT' PAYLAŞIMI NEDENİYLE 9 AY HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI AVUKAT FEYZA ALTUN 'ŞERİAT' PAYLAŞIMI NEDENİYLE 9 AY HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI (51697)
TÜİK: "GEÇEN YIL 235 BİN ÖLÜMLÜ TRAFİK KAZASI MEYDANA GELDİ, ÖLÜ SAYISI YÜZDE 25 ARTTI" TÜİK: "GEÇEN YIL 235 BİN ÖLÜMLÜ TRAFİK KAZASI MEYDANA GELDİ, ÖLÜ SAYISI YÜZDE 25 ARTTI" (50002)
“CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYININ 1 DAKİKALIK HARCAMASI 2 ASGARİ ÜCRETİ AŞTI” “CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYININ 1 DAKİKALIK HARCAMASI 2 ASGARİ ÜCRETİ AŞTI” (51450)
AYM'NİN CAN ATALAY KARARINI UYGULAMAYAN YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ BAŞKANI MUHSİN ŞENTÜRK, YARGITAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI'NA SEÇİLDİ AYM'NİN CAN ATALAY KARARINI UYGULAMAYAN YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ BAŞKANI MUHSİN ŞENTÜRK, YARGITAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI'NA SEÇİLDİ (50394)
TÜİK : "GENİŞ AİLELERİN YÜZDE 25,7'Sİ YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA YAŞIYOR'' TÜİK : "GENİŞ AİLELERİN YÜZDE 25,7'Sİ YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA YAŞIYOR'' (57512)
"AKP GRUBU'NUN ADI BUGÜNDEN SONRA 'REDGİLLER' OLMALI" "AKP GRUBU'NUN ADI BUGÜNDEN SONRA 'REDGİLLER' OLMALI" (53147)
OTOYOL VE KÖPRÜ GEÇİŞ ÜCRETLERİNE YÜZDE 60'A VARAN ORANLARDA ZAM... YENİ ÜCRETLER BU GECE YARISINDAN İTİBAREN GEÇERLİ OLACAK OTOYOL VE KÖPRÜ GEÇİŞ ÜCRETLERİNE YÜZDE 60'A VARAN ORANLARDA ZAM... YENİ ÜCRETLER BU GECE YARISINDAN İTİBAREN GEÇERLİ OLACAK (57646)
"CHP'DE BİR TANE EŞ, DOST, AKRABA ATAMASI YOKTUR. BU YALANLARA KARŞI BU ÖZGÜVENLE MÜCADELE ETTİK" "CHP'DE BİR TANE EŞ, DOST, AKRABA ATAMASI YOKTUR. BU YALANLARA KARŞI BU ÖZGÜVENLE MÜCADELE ETTİK" (240619)
İBB YURTLARININ ÖĞRENCİLERİ SPOR ŞÖLENİNDE BULUŞTU İBB YURTLARININ ÖĞRENCİLERİ SPOR ŞÖLENİNDE BULUŞTU (58636)
"SOMA'LAR, AMASRA'LAR YAŞANMAMASI İÇİN MÜCADELEYİ YAŞATMAYA DEVAM EDECEĞİZ" "SOMA'LAR, AMASRA'LAR YAŞANMAMASI İÇİN MÜCADELEYİ YAŞATMAYA DEVAM EDECEĞİZ" (55065)
İSTANBUL BOĞAZI BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI AKP'DEN CHP'YE GEÇTİ: BOĞAZIN TARİHİ VE DOĞAL MİRASINI KORUYACAĞIZ İSTANBUL BOĞAZI BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI AKP'DEN CHP'YE GEÇTİ: BOĞAZIN TARİHİ VE DOĞAL MİRASINI KORUYACAĞIZ (60301)
CHP GENEL BAŞKANI ÖZEL, ANNELER GÜNÜ'NDE ZÜBEYDE HANIMIN ANIT MEZARINI ZİYARET ETTİ CHP GENEL BAŞKANI ÖZEL, ANNELER GÜNÜ'NDE ZÜBEYDE HANIMIN ANIT MEZARINI ZİYARET ETTİ (60291)
EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASI'NIN KAZANANI İSVİÇRE OLDU EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASI'NIN KAZANANI İSVİÇRE OLDU (64521)
“2018 YILINDAN BERİ HAVALİMANLARINA 908,9 MİLYON EURO ÖDEME YAPILDI. TASARRUFA DÖVİZ GARANTİLİ PROJELERDEN BAŞLANMALI” “2018 YILINDAN BERİ HAVALİMANLARINA 908,9 MİLYON EURO ÖDEME YAPILDI. TASARRUFA DÖVİZ GARANTİLİ PROJELERDEN BAŞLANMALI” (65069)
RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANAN CUMHURBAŞKANI KARARIYLA, 7 BİN YABANCI HASTAYA ÜCRETSİZ SAĞLIK HİZMETİ VERİLECEK RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANAN CUMHURBAŞKANI KARARIYLA, 7 BİN YABANCI HASTAYA ÜCRETSİZ SAĞLIK HİZMETİ VERİLECEK (81389)
Zübeyde Hanım'ın renkli gözleri, ilk kez Anne Müzesi'nde vücut buldu Zübeyde Hanım'ın renkli gözleri, ilk kez Anne Müzesi'nde vücut buldu (75830)
İSTANBUL MALTEPE'DE VELİ OKULU BASTI, ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI. GÖZALTINA ALINAN VELİ, MAHKEMECE SERBEST BIRAKILDI İSTANBUL MALTEPE'DE VELİ OKULU BASTI, ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI. GÖZALTINA ALINAN VELİ, MAHKEMECE SERBEST BIRAKILDI (71104)
“CAN GÜVENLİĞİMİZİN OLMADIĞI BİR EĞİTİM SİSTEMİNİ KABUL ETMİYORUZ” “CAN GÜVENLİĞİMİZİN OLMADIĞI BİR EĞİTİM SİSTEMİNİ KABUL ETMİYORUZ” (73353)
“20 İLDE UYUŞTURUCU MADDE İMALATÇILARI VE SATICILARINA DÜZENLENEN “NARKOÇELİK-16” OPERASYONLARINDA 366 KİŞİ YAKALANDI, 700 KİLOGRAM UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ” “20 İLDE UYUŞTURUCU MADDE İMALATÇILARI VE SATICILARINA DÜZENLENEN “NARKOÇELİK-16” OPERASYONLARINDA 366 KİŞİ YAKALANDI, 700 KİLOGRAM UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ” (94038)
FATİH KARAHAN: “ÜCRETLERİN YÜKSEK ENFLASYONDAN DOLAYI ERİMESİ SÖZ KONUSU. ENFLASYONU DÜŞÜRÜRSEK KALICI REFAH ARTIŞI OLACAKTIR” FATİH KARAHAN: “ÜCRETLERİN YÜKSEK ENFLASYONDAN DOLAYI ERİMESİ SÖZ KONUSU. ENFLASYONU DÜŞÜRÜRSEK KALICI REFAH ARTIŞI OLACAKTIR” (70815)
İSTANBUL'DA EĞİTİM SENDİKALARINDAN “ÖĞRETMEN CİNAYETİ”NE PROTESTO: “CEZASIZLIK POLİTİKALARI, ŞİDDET SUÇU İŞLEYEN PROBLEMLİ KİŞİLERİ CESARETLENDİRMEKTEDİR” İSTANBUL'DA EĞİTİM SENDİKALARINDAN “ÖĞRETMEN CİNAYETİ”NE PROTESTO: “CEZASIZLIK POLİTİKALARI, ŞİDDET SUÇU İŞLEYEN PROBLEMLİ KİŞİLERİ CESARETLENDİRMEKTEDİR” (72085)
"3 MESLEKTAŞIMIZ GÖREVİ SIRASINDA SALDIRIYA UĞRAMIŞ VE DARP EDİLMİŞTİR" "3 MESLEKTAŞIMIZ GÖREVİ SIRASINDA SALDIRIYA UĞRAMIŞ VE DARP EDİLMİŞTİR" (71556)
“HEKİMLİĞİN VE ÖĞRETMENLİĞİN İTİBARSIZLAŞTIRILMASI, ŞİDDETİN HEDEFİ HALİNE GETİRMEKLE KALMAMAKTA TOPLUMSAL YAPIDA ONARIMI ZOR ETKİLER BIRAKMAKTADIR” “HEKİMLİĞİN VE ÖĞRETMENLİĞİN İTİBARSIZLAŞTIRILMASI, ŞİDDETİN HEDEFİ HALİNE GETİRMEKLE KALMAMAKTA TOPLUMSAL YAPIDA ONARIMI ZOR ETKİLER BIRAKMAKTADIR” (69892)
AYŞE ATEŞ'İN SAVCILIK İFADESİNDE "MHP" VE "ÜLKÜ OCAKLARI" ONLARCA KEZ GEÇERKEN, İDDİANAMEDE HİÇ YER ALMADI AYŞE ATEŞ'İN SAVCILIK İFADESİNDE "MHP" VE "ÜLKÜ OCAKLARI" ONLARCA KEZ GEÇERKEN, İDDİANAMEDE HİÇ YER ALMADI (74347)
KALBEN'İN EVİNDE YAPILAN ARAMA SIRASINDA ÇEKİLMİŞ GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKTI KALBEN'İN EVİNDE YAPILAN ARAMA SIRASINDA ÇEKİLMİŞ GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKTI (74242)
"'68 BİN ÖĞRETMEN İHTİYACIMIZ VAR' DEYİP 20 BİN ÖĞRETMEN ATAMASINI MÜJDE OLARAK SUNMAK AYMAZLIKTIR" "'68 BİN ÖĞRETMEN İHTİYACIMIZ VAR' DEYİP 20 BİN ÖĞRETMEN ATAMASINI MÜJDE OLARAK SUNMAK AYMAZLIKTIR" (73758)
MEB, 20 BİN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ALIMI İÇİN ATAMA TAKVİMİNİ VE BRANŞLARA GÖRE KONTENJANLARI AÇIKLADI MEB, 20 BİN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ALIMI İÇİN ATAMA TAKVİMİNİ VE BRANŞLARA GÖRE KONTENJANLARI AÇIKLADI (75368)
“CHP, TOPLUMDAKİ KUTUPLAŞMAYA KARŞI SİYASETTE YENİDEN DİYALOG ZEMİNİNİ KORUMAYI MİSYON EDİNDİ” “CHP, TOPLUMDAKİ KUTUPLAŞMAYA KARŞI SİYASETTE YENİDEN DİYALOG ZEMİNİNİ KORUMAYI MİSYON EDİNDİ” (73436)
“HİÇ KİMSE KORKMASIN. CHP'Yİ TOPUYLA TÜFEĞİYLE DARBECİLER KARIŞTIRAMADI. ÖZGÜVENSİZ TARTIŞMALARLA KİMSE KİMSEYİ MEŞGUL ETMESİN. İŞİMİZ VAR DAHA İKTİDAR OLACAĞIZ" “HİÇ KİMSE KORKMASIN. CHP'Yİ TOPUYLA TÜFEĞİYLE DARBECİLER KARIŞTIRAMADI. ÖZGÜVENSİZ TARTIŞMALARLA KİMSE KİMSEYİ MEŞGUL ETMESİN. İŞİMİZ VAR DAHA İKTİDAR OLACAĞIZ" (77855)
28 ŞUBAT DAVASINDA DÖNEMİN HÜKÜMET SÖZCÜSÜ NAMIK KEMAL ZEYBEK DİNLENDİ: "DARBE SÖZ KONUSU DEĞİLDİ" 28 ŞUBAT DAVASINDA DÖNEMİN HÜKÜMET SÖZCÜSÜ NAMIK KEMAL ZEYBEK DİNLENDİ: "DARBE SÖZ KONUSU DEĞİLDİ" (76066)
“PALA BIÇAK İLE ÖĞRENCİLERE SALDIRDILAR, ÖĞRENCİLERİ DÖVDÜLER, GÜVENLİK TEHDİT EDİLDİ” “PALA BIÇAK İLE ÖĞRENCİLERE SALDIRDILAR, ÖĞRENCİLERİ DÖVDÜLER, GÜVENLİK TEHDİT EDİLDİ” (78111)
EMNİYET TEŞKİLATI SENDİKASI'NDAN 'İNTİHAR VE MOBBİNG' ANKETİ: "HER 10 POLİSTEN 1'İ MESLEKİ SORUN YAŞADIĞINDA MÜRACAAT YERİ OLARAK TARİKAT VE CEMAATLERİ GÖRÜYOR EMNİYET TEŞKİLATI SENDİKASI'NDAN 'İNTİHAR VE MOBBİNG' ANKETİ: "HER 10 POLİSTEN 1'İ MESLEKİ SORUN YAŞADIĞINDA MÜRACAAT YERİ OLARAK TARİKAT VE CEMAATLERİ GÖRÜYOR (78986)
Rusya nisan ayında 444 kez kimyasal mühimmat kullandı Rusya nisan ayında 444 kez kimyasal mühimmat kullandı (80264)
MECLİS’İN SORU ÖNERGESİ KARNESİ... MUHALEFETİN SORULARI YANITSIZ KALDI. 5 YASAMA DÖNEMİNDE MİLLETVEKİLLERİ 187 BİN 79 SORU ÖNERGESİ VERDİ, YALNIZCA 30 BİN 362’Sİ SÜRESİ İÇİNDE CEVAPLANDIRILDI MECLİS’İN SORU ÖNERGESİ KARNESİ... MUHALEFETİN SORULARI YANITSIZ KALDI. 5 YASAMA DÖNEMİNDE MİLLETVEKİLLERİ 187 BİN 79 SORU ÖNERGESİ VERDİ, YALNIZCA 30 BİN 362’Sİ SÜRESİ İÇİNDE CEVAPLANDIRILDI (80681)
ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NİN AKP'DEN CHP'YE GEÇMESİYLE ÇOCUK PARKI AKARYAKIT İSTASYONU OLMAKTAN KURTULDU ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NİN AKP'DEN CHP'YE GEÇMESİYLE ÇOCUK PARKI AKARYAKIT İSTASYONU OLMAKTAN KURTULDU (79763)
HIDIRELLEZ, KASIMPAŞA, MAÇKA VE KALAMIŞ'TA ŞENLİK HAVASINDA KUTLANACAK HIDIRELLEZ, KASIMPAŞA, MAÇKA VE KALAMIŞ'TA ŞENLİK HAVASINDA KUTLANACAK (80670)
ENAG: NİSAN AYINDA ENFLASYON YÜZDE 5,02 ARTTI, YILLIK ENFLASYON YÜZDE 124,35 ENAG: NİSAN AYINDA ENFLASYON YÜZDE 5,02 ARTTI, YILLIK ENFLASYON YÜZDE 124,35 (84983)
NİSAN AYI ENFLASYONU YÜZDE 3,18, YILLIK ENFLASYON İSE YÜZDE 69,80 OLDU NİSAN AYI ENFLASYONU YÜZDE 3,18, YILLIK ENFLASYON İSE YÜZDE 69,80 OLDU (80842)
19. ULUSLARARASI İŞÇİ FİLMLERİ FESTİVALİ'NİN AÇILIŞINDA FİLMDEN SONRA YÜRÜMEK DE YASAKLANDI 19. ULUSLARARASI İŞÇİ FİLMLERİ FESTİVALİ'NİN AÇILIŞINDA FİLMDEN SONRA YÜRÜMEK DE YASAKLANDI (81087)
"DENETİM BOŞLUĞUNU BİZ DE YENİ FARK ETTİK" "DENETİM BOŞLUĞUNU BİZ DE YENİ FARK ETTİK" (82412)
"ÖĞRETİM PROGRAMLARINDAN ATATÜRK VE DEVRİMLERİNİN ÇIKARILMASINA ASLA İZİN VERMEYECEĞİZ" "ÖĞRETİM PROGRAMLARINDAN ATATÜRK VE DEVRİMLERİNİN ÇIKARILMASINA ASLA İZİN VERMEYECEĞİZ" (81718)
TKP’DEN DEM PARTİ’YE GEÇEN TUNCELİ BELEDİYESİ’NİN BORCUNUN 230 MİLYON LİRA OLDUĞU AÇIKLANDI TKP’DEN DEM PARTİ’YE GEÇEN TUNCELİ BELEDİYESİ’NİN BORCUNUN 230 MİLYON LİRA OLDUĞU AÇIKLANDI (80870)
İSTANBUL'DA TAKSİM'E YÜRÜMEK İSTERKEN GÖZALTINA ALINANLARDAN 175'İ SERBEST BIRAKILDI İSTANBUL'DA TAKSİM'E YÜRÜMEK İSTERKEN GÖZALTINA ALINANLARDAN 175'İ SERBEST BIRAKILDI (81508)
“TEDBİRLER, ÖZGÜRLÜĞÜ FEDA EDER NİTELİKTE. TAKSİM ÖZGÜR OLANA KADAR MÜCADELEYİ SÜRDÜRECEĞİZ ” “TEDBİRLER, ÖZGÜRLÜĞÜ FEDA EDER NİTELİKTE. TAKSİM ÖZGÜR OLANA KADAR MÜCADELEYİ SÜRDÜRECEĞİZ ” (88504)
TAKSİM’E ÇIKMAYA ÇALIŞAN BİR GRUBA POLİS MÜDAHALE ETTİ, 30 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI TAKSİM’E ÇIKMAYA ÇALIŞAN BİR GRUBA POLİS MÜDAHALE ETTİ, 30 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (85459)
“EMEĞİN SÖMÜRÜLMEDİĞİ, SENDİKAL ÖRGÜTLENMENİN YAYGINLAŞTIĞI BİR TÜRKİYE’Yİ GERÇEKLEŞTİRME YOLUNDA 1 MAYIS İŞÇİ VE EMEKÇİ BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN” “EMEĞİN SÖMÜRÜLMEDİĞİ, SENDİKAL ÖRGÜTLENMENİN YAYGINLAŞTIĞI BİR TÜRKİYE’Yİ GERÇEKLEŞTİRME YOLUNDA 1 MAYIS İŞÇİ VE EMEKÇİ BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN” (83830)
"İŞÇİLER TAKSİM’E YÜRÜYORSA CHP OLARAK ONLARLA BİRLİKTE OLACAĞIZ” "İŞÇİLER TAKSİM’E YÜRÜYORSA CHP OLARAK ONLARLA BİRLİKTE OLACAĞIZ” (87067)
TGC, 1 MAYIS’TA BASIN EMEKÇİLERİ İÇİN CAN GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI ÇAĞRISI YAPTI TGC, 1 MAYIS’TA BASIN EMEKÇİLERİ İÇİN CAN GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI ÇAĞRISI YAPTI (88591)
İBB’NİN 'GÖKYÜZÜNÜN YILDIZ GENÇLERİ PROJESİ' İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI İBB’NİN 'GÖKYÜZÜNÜN YILDIZ GENÇLERİ PROJESİ' İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI (88935)
İSTANBUL VALİLİĞİ, ‘OLAĞANÜSTÜ’ 1 MAYIS ÖNLEMLERİNİ AÇIKLADI... TOPLU ULAŞIM KISITLANACAK. TRAMVAY, OTOBÜS, METRO, MARMARAY VE BAZI DENİZ SEFERLERİ DURDURULACAK İSTANBUL VALİLİĞİ, ‘OLAĞANÜSTÜ’ 1 MAYIS ÖNLEMLERİNİ AÇIKLADI... TOPLU ULAŞIM KISITLANACAK. TRAMVAY, OTOBÜS, METRO, MARMARAY VE BAZI DENİZ SEFERLERİ DURDURULACAK (86766)
1 MAYIS'TA KARAYOLLARINDA KISITLAMA 04.00, DENİZ VE RAYLI SİSTEMDE 05.30'DA BAŞLAYACAK 1 MAYIS'TA KARAYOLLARINDA KISITLAMA 04.00, DENİZ VE RAYLI SİSTEMDE 05.30'DA BAŞLAYACAK (87260)
YARGITAY, 28 TURDUR BAŞKANINI SEÇEMİYOR… SEÇİMİN YARIN YAPILACAK 29. TURUNDA MUHSİN ŞENTÜRK VE ÖMER KERKEZ YARIŞACAK YARGITAY, 28 TURDUR BAŞKANINI SEÇEMİYOR… SEÇİMİN YARIN YAPILACAK 29. TURUNDA MUHSİN ŞENTÜRK VE ÖMER KERKEZ YARIŞACAK (104470)
"TAKSİM MEYDANI TOPLANTI VE GÖSTERİ YÜRÜYÜŞÜ İÇİN UYGUN DEĞİLDİR" "TAKSİM MEYDANI TOPLANTI VE GÖSTERİ YÜRÜYÜŞÜ İÇİN UYGUN DEĞİLDİR" (90486)
“2023 KPSS PUANI VE SIRALAMALARIMIZLA MÜLAKATSIZ 68 BİN ÖĞRETMEN ATAMASININ YAPILMASIYLA BİRLİKTE GÖREVİMİZİ YURDUN HER BİR KÖŞESİNDE İCRA ETMEYE HAZIRIZ" “2023 KPSS PUANI VE SIRALAMALARIMIZLA MÜLAKATSIZ 68 BİN ÖĞRETMEN ATAMASININ YAPILMASIYLA BİRLİKTE GÖREVİMİZİ YURDUN HER BİR KÖŞESİNDE İCRA ETMEYE HAZIRIZ" (91551)
KTMM Başkanı Çubarov iptal edilen Kızıl Ordu konserlerine ilişkin konuştu KTMM Başkanı Çubarov iptal edilen Kızıl Ordu konserlerine ilişkin konuştu (95215)
"BEDELİ ÖDEME SIRASINDA EN ÖNDE KARŞINIZDA DURUYORUM. ALLAHAISMARLADIK" "BEDELİ ÖDEME SIRASINDA EN ÖNDE KARŞINIZDA DURUYORUM. ALLAHAISMARLADIK" (102032)
"ASGARİ ÜCRET ÜÇ AYDA BİR ARTAN ENFLASYON ORANINDA OTOMATİK OLARAK ARTIRILSIN" "ASGARİ ÜCRET ÜÇ AYDA BİR ARTAN ENFLASYON ORANINDA OTOMATİK OLARAK ARTIRILSIN" (103282)
“YOK SAYILAN SAVUNMA MAKAMININ SESİNİ DUYURMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK'' “YOK SAYILAN SAVUNMA MAKAMININ SESİNİ DUYURMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK'' (100460)
"SURİYE'YE ÜCRETSİZ ELEKTRİK GÖNDERİLİYOR AMA BENİM VATANDAŞIM MAĞDUR" "SURİYE'YE ÜCRETSİZ ELEKTRİK GÖNDERİLİYOR AMA BENİM VATANDAŞIM MAĞDUR" (111501)
EĞİTİM SENDİKALARINDAN MEB'İN YENİ MÜFREDAT PROGRAMINA TEPKİ: "TEKKEDE MÜRİD Mİ YETİŞTİRİYORSUNUZ?" EĞİTİM SENDİKALARINDAN MEB'İN YENİ MÜFREDAT PROGRAMINA TEPKİ: "TEKKEDE MÜRİD Mİ YETİŞTİRİYORSUNUZ?" (107499)
YENİ MÜFREDAT GELECEK EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDAN İTİBAREN KADEMELİ UYGULANMAYA BAŞLANACAK YENİ MÜFREDAT GELECEK EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDAN İTİBAREN KADEMELİ UYGULANMAYA BAŞLANACAK (110570)
'MÜZAKERE DE EDEN, MÜCADELE DE EDEN, YEPYENİ, DİNAMİK, SONUÇ ALAN BİR SİYASET İÇİN YOLA ÇIKTIK'' 'MÜZAKERE DE EDEN, MÜCADELE DE EDEN, YEPYENİ, DİNAMİK, SONUÇ ALAN BİR SİYASET İÇİN YOLA ÇIKTIK'' (103930)
AYHAN BORA KAPLAN DAVASINDA ARA KARAR: 8 TUTUKLU SANIK SERBEST BIRAKILDI AYHAN BORA KAPLAN DAVASINDA ARA KARAR: 8 TUTUKLU SANIK SERBEST BIRAKILDI (100978)
KKTC MECLİSİ'NİN KURDUĞU İNCELEME KOMİTESİ ADIYAMAN'DA İSİAS DAVASINI TAKİP EDECEK KKTC MECLİSİ'NİN KURDUĞU İNCELEME KOMİTESİ ADIYAMAN'DA İSİAS DAVASINI TAKİP EDECEK (99244)
POLİTİKA FAİZİNDEKİ DÖNÜŞÜM SÜRECİ: NAS’TAN FAİZ ARTIRIMINA GEÇİŞ POLİTİKA FAİZİNDEKİ DÖNÜŞÜM SÜRECİ: NAS’TAN FAİZ ARTIRIMINA GEÇİŞ (101474)
ÇORLU DAVASI'NDA KARAR AÇIKLANDI ÇORLU DAVASI'NDA KARAR AÇIKLANDI (97388)
KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU YÜZDE 0,9 ORANINDA AZALIŞLA 173,6 MİLYAR DOLAR OLDU KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU YÜZDE 0,9 ORANINDA AZALIŞLA 173,6 MİLYAR DOLAR OLDU (99553)
“SGDP ÖDEYEREK ÇALIŞAN EMEKLİ SAYISI 2020’DEN BU YANA 1 MİLYON 125 BİN KİŞİ ARTTI” “SGDP ÖDEYEREK ÇALIŞAN EMEKLİ SAYISI 2020’DEN BU YANA 1 MİLYON 125 BİN KİŞİ ARTTI” (94961)
"TAKSİMETRELERİ KURUN, GELİYOR MURAT KURUM" SÖZLERİYLE GÜNDEM OLAN İTEO BAŞKANI EYÜP AKSU İMAMOĞLU’NU ZİYARET ETTİ "TAKSİMETRELERİ KURUN, GELİYOR MURAT KURUM" SÖZLERİYLE GÜNDEM OLAN İTEO BAŞKANI EYÜP AKSU İMAMOĞLU’NU ZİYARET ETTİ (139225)
"GIDA FİYATLARINDA YILLIK ENFLASYON YÜZDE 95,7" "GIDA FİYATLARINDA YILLIK ENFLASYON YÜZDE 95,7" (94535)
“HİÇ KİMSEYE ÇOCUKLARIMIZIN, GENÇLERİMİZİN HAKKINI YEDİRMEYECEĞİZ” “HİÇ KİMSEYE ÇOCUKLARIMIZIN, GENÇLERİMİZİN HAKKINI YEDİRMEYECEĞİZ” (95830)
İSTANBUL VALİSİ GÜL'ÜN YASAK KARARINI AÇIKLADIĞI TAKSİM'DE 1 MAYIS KUTLAMASINA MAKAMINA OTURAN ÇOCUK İZİN VERDİ İSTANBUL VALİSİ GÜL'ÜN YASAK KARARINI AÇIKLADIĞI TAKSİM'DE 1 MAYIS KUTLAMASINA MAKAMINA OTURAN ÇOCUK İZİN VERDİ (109396)
“ÇOCUK İŞÇİLİK YASAKLANMALI, EĞİTİME BÜTÇE ARTIRILMALI” “ÇOCUK İŞÇİLİK YASAKLANMALI, EĞİTİME BÜTÇE ARTIRILMALI” (98416)
“VAKİT, ÜLKEMİZDE AYDINLIK YARINLAR İÇİN UMUTLARI YEŞERTENLERE DESTEK ZAMANIDIR” “VAKİT, ÜLKEMİZDE AYDINLIK YARINLAR İÇİN UMUTLARI YEŞERTENLERE DESTEK ZAMANIDIR” (100462)
ÖZEL SEKTÖR ÖĞRETMENLERİ SENDİKASI, 'TABAN MAAŞ' İÇİN TOPLANAN İMZALARI MEB'E SUNDU: “BU TALEP İÇİN MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK" ÖZEL SEKTÖR ÖĞRETMENLERİ SENDİKASI, 'TABAN MAAŞ' İÇİN TOPLANAN İMZALARI MEB'E SUNDU: “BU TALEP İÇİN MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK" (102193)
“HALK ‘BUNLAR GİTSİN, BUNLARLA OLMUYOR’ DEDİĞİNDE ERKEN SEÇİM GELİYOR DEMEKTİR, BU SESLER GELİYOR” “HALK ‘BUNLAR GİTSİN, BUNLARLA OLMUYOR’ DEDİĞİNDE ERKEN SEÇİM GELİYOR DEMEKTİR, BU SESLER GELİYOR” (96000)
BİLGE YILMAZ, İYİ PARTİ’DEN İSTİFA ETTİ: “ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞMIŞ OLMANIN HUZURUYLA İYİ PARTİ’DEN AYRILIYORUM” BİLGE YILMAZ, İYİ PARTİ’DEN İSTİFA ETTİ: “ELİMDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞMIŞ OLMANIN HUZURUYLA İYİ PARTİ’DEN AYRILIYORUM” (95619)
SAVCILIK, BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDE SAYIŞTAY'IN TESPİT ETTİĞİ USULSÜZLÜKLERE SORUŞTURMA İÇİN "SAYIŞTAY SUÇ DUYURUSU YAPMALI" DEDİ SAVCILIK, BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDE SAYIŞTAY'IN TESPİT ETTİĞİ USULSÜZLÜKLERE SORUŞTURMA İÇİN "SAYIŞTAY SUÇ DUYURUSU YAPMALI" DEDİ (97064)
TÜRKİYE'NİN İLK GÖÇ MÜZESİ OLACAKTI, TÜGVA KIRAATHANESİ OLDU... ÇAKIRÖZER'DEN BAKAN ERSOY'A: "MÜZENİN TÜGVA'YA TAHSİSİNİN GEREKÇESİ NEDİR?" TÜRKİYE'NİN İLK GÖÇ MÜZESİ OLACAKTI, TÜGVA KIRAATHANESİ OLDU... ÇAKIRÖZER'DEN BAKAN ERSOY'A: "MÜZENİN TÜGVA'YA TAHSİSİNİN GEREKÇESİ NEDİR?" (94562)
"BİZ ARTIK 31 MART GECESİNİN ZAFERİNİ DEĞİL 2028'E GİDEN YOLDA SEÇİM TAKVİMİNİN BAŞLANGICINI SUNDUK" "BİZ ARTIK 31 MART GECESİNİN ZAFERİNİ DEĞİL 2028'E GİDEN YOLDA SEÇİM TAKVİMİNİN BAŞLANGICINI SUNDUK" (91865)
SALİHLİ BELEDİYESİ'NİN BORCU 108 MİLYON LİRA... BAŞKAN MAZLUM NURLU: "107 BİN NÜFUSLU BELEDİYENİN BÖYLE BİR BORCU OLMASINI BEKLEMİYORDUK" SALİHLİ BELEDİYESİ'NİN BORCU 108 MİLYON LİRA... BAŞKAN MAZLUM NURLU: "107 BİN NÜFUSLU BELEDİYENİN BÖYLE BİR BORCU OLMASINI BEKLEMİYORDUK" (93170)
AKOM: PAZAR GÜNÜNDEN İTİBAREN HAVA SICAKLIĞI YİNE 25 DERECELERE YÜKSELECEK AKOM: PAZAR GÜNÜNDEN İTİBAREN HAVA SICAKLIĞI YİNE 25 DERECELERE YÜKSELECEK (95154)
"ENVER BEY BİZE BELEDİYEYİ BORÇSUZ TESLİM ETTİ. BU MANADA ŞANSLI BELEDİYELERDEN BİRİYİZ" "ENVER BEY BİZE BELEDİYEYİ BORÇSUZ TESLİM ETTİ. BU MANADA ŞANSLI BELEDİYELERDEN BİRİYİZ" (91664)
Rusya'nın Kırım'ı ilk işgali: 19 Nisan 1783 Rusya'nın Kırım'ı ilk işgali: 19 Nisan 1783 (89403)
Cemevlerinin aydınlatma giderleri Kültür ve Turizm Bakanlığı bütçesinden karşılanacak Cemevlerinin aydınlatma giderleri Kültür ve Turizm Bakanlığı bütçesinden karşılanacak (89524)
AVUKATLAR YÜRÜYÜŞ YAPACAK, "AVUKATLAR İÇİN DE ADALET" DİYECEK AVUKATLAR YÜRÜYÜŞ YAPACAK, "AVUKATLAR İÇİN DE ADALET" DİYECEK (92368)
"ERKEN UYARI SİSTEMİ HAYAT KURTARMAZ, HAYAT KURTARACAK OLAN KENTİ DEPREME HAZIRLAMAKTIR" "ERKEN UYARI SİSTEMİ HAYAT KURTARMAZ, HAYAT KURTARACAK OLAN KENTİ DEPREME HAZIRLAMAKTIR" (89253)
ET VE SÜT KURUMU, ET FİYATLARINA YÜZDE 20-25 ARASINDA ZAM YAPTI. KIYMANIN KİLOGRAMI 279 TL'YE YÜKSELDİ ET VE SÜT KURUMU, ET FİYATLARINA YÜZDE 20-25 ARASINDA ZAM YAPTI. KIYMANIN KİLOGRAMI 279 TL'YE YÜKSELDİ (92179)
ŞUBAT AYINDA TAVUK YUMURTASI ÜRETİMİ YÜZDE 5,7 AZALARAK 1,73 MİLYAR ADET OLDU ŞUBAT AYINDA TAVUK YUMURTASI ÜRETİMİ YÜZDE 5,7 AZALARAK 1,73 MİLYAR ADET OLDU (92196)
YÖK: ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER TÜRK VATANDAŞI ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN HERHANGİ BİR HAK KAYBINA NEDEN OLMAMAKTADIR YÖK: ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER TÜRK VATANDAŞI ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN HERHANGİ BİR HAK KAYBINA NEDEN OLMAMAKTADIR (97831)
CHP, 20-21 NİSAN'DA "YEREL YÖNETİMLER ÇALIŞTAYI" DÜZENLEYECEK CHP, 20-21 NİSAN'DA "YEREL YÖNETİMLER ÇALIŞTAYI" DÜZENLEYECEK (89190)
YSK, HATAY VE ORDU SEÇİMLERİNE İLİŞKİN "TAM KANUNSUZLUK" İTİRAZLARINI REDDETTİ YSK, HATAY VE ORDU SEÇİMLERİNE İLİŞKİN "TAM KANUNSUZLUK" İTİRAZLARINI REDDETTİ (96505)
ANKARA'DA HEKİMLERDEN 'SAĞLIKTA ŞİDDET' AÇIKLAMASI: "SAĞLIK ÇALIŞANLARI YAŞANAN OLUMSUZLUKLARIN SORUMLUSUYMUŞ GİBİ HASTALARLA KARŞI KARŞIYA GETİRİLİYOR" ANKARA'DA HEKİMLERDEN 'SAĞLIKTA ŞİDDET' AÇIKLAMASI: "SAĞLIK ÇALIŞANLARI YAŞANAN OLUMSUZLUKLARIN SORUMLUSUYMUŞ GİBİ HASTALARLA KARŞI KARŞIYA GETİRİLİYOR" (108783)
MECLİS GENEL KURULU’NDA TURİST REHBERLİĞİ MESLEK KANUNU’NUN TÜMÜ ÜZERİNDEKİ GÖRÜŞMELER TAMAMLANDI MECLİS GENEL KURULU’NDA TURİST REHBERLİĞİ MESLEK KANUNU’NUN TÜMÜ ÜZERİNDEKİ GÖRÜŞMELER TAMAMLANDI (95587)
DİSK, KESK, TMMOB, TTB VE TDB'DEN ORTAK AÇIKLAMA: 1 MAYIS'TA TAKSİM'DE OLACAĞIZ DİSK, KESK, TMMOB, TTB VE TDB'DEN ORTAK AÇIKLAMA: 1 MAYIS'TA TAKSİM'DE OLACAĞIZ (93598)
ÇİĞ SÜT FİYATLARINA ZAM GELDİ ÇİĞ SÜT FİYATLARINA ZAM GELDİ (92179)
TÜRKİYE’NİN "KİŞİ BAŞINA EN ÇOK BORÇ DÜŞEN BELEDİYESİ" ANKARA'DA... GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ODABAŞI: “BORÇ 1 MİLYAR 60 MİLYON LİRA. BELEDİYEDE GİZLİ ÇALIŞANLAR VAR” TÜRKİYE’NİN "KİŞİ BAŞINA EN ÇOK BORÇ DÜŞEN BELEDİYESİ" ANKARA'DA... GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ODABAŞI: “BORÇ 1 MİLYAR 60 MİLYON LİRA. BELEDİYEDE GİZLİ ÇALIŞANLAR VAR” (91245)
İRAN-İSRAİL GERİLİMİ TIRMANIYOR... İSRAİL'DEN İRAN'IN HAVA SALDIRISINA MİSİLLEME HAZIRLIĞI İRAN-İSRAİL GERİLİMİ TIRMANIYOR... İSRAİL'DEN İRAN'IN HAVA SALDIRISINA MİSİLLEME HAZIRLIĞI (86803)
ANITKABİR'İ BAYRAM TATİLİ BOYUNCA 209 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ ANITKABİR'İ BAYRAM TATİLİ BOYUNCA 209 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ (91031)
AKP'LİLERİN BAYRAM TATİLİNDE MONACO'DA YEDİĞİ ISTAKOZ VE MALDİVLER TATİLİ GÜNDEM OLDU, AKP İÇİNDEN "İSTİFA ET" SESLERİ GELDİ AKP'LİLERİN BAYRAM TATİLİNDE MONACO'DA YEDİĞİ ISTAKOZ VE MALDİVLER TATİLİ GÜNDEM OLDU, AKP İÇİNDEN "İSTİFA ET" SESLERİ GELDİ (88548)
AKP'DEN CHP'YE GEÇEN KEŞAN BELEDİYESİ'NİN ÖNCEKİ DÖNEM BORÇLARI AÇIKLANDI: TOPLAM BORÇ 483 MİLYON, 3 AYDA 13 MİLYON TL KURUYEMİŞ VE BENZERİ GİDERLERE HARCANMIŞ AKP'DEN CHP'YE GEÇEN KEŞAN BELEDİYESİ'NİN ÖNCEKİ DÖNEM BORÇLARI AÇIKLANDI: TOPLAM BORÇ 483 MİLYON, 3 AYDA 13 MİLYON TL KURUYEMİŞ VE BENZERİ GİDERLERE HARCANMIŞ (81469)
Tahkim Kurulu; Ali Koç, Ertuğrul Doğan ve Ahmet Ketenci'nin cezalarını onadı Tahkim Kurulu; Ali Koç, Ertuğrul Doğan ve Ahmet Ketenci'nin cezalarını onadı (94269)
“KUMPASIN 15. YILINDA YAŞANANLARI UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ” “KUMPASIN 15. YILINDA YAŞANANLARI UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ” (82001)
"BAYRAM TATİLİNİN İLK 7 GÜNÜNDE TOPLAM 4 BİN 370 TRAFİK KAZASI MEYDANA GELDİ. 55 VATANDAŞIMIZ MAALESEF HAYATINI KAYBETTİ" "BAYRAM TATİLİNİN İLK 7 GÜNÜNDE TOPLAM 4 BİN 370 TRAFİK KAZASI MEYDANA GELDİ. 55 VATANDAŞIMIZ MAALESEF HAYATINI KAYBETTİ" (87956)
İRAN VE İSRAİL ARASINDAKİ GERİLİM TIRMANIYOR, DÜNYA DİKEN ÜSTÜNDE İRAN VE İSRAİL ARASINDAKİ GERİLİM TIRMANIYOR, DÜNYA DİKEN ÜSTÜNDE (79113)
ANKARA FİLİSTİN DAYANIŞMA PLATFORMU: “TİCARET İLE SOYKIRIMA ORTAK OLANLAR YARGILANSIN” ANKARA FİLİSTİN DAYANIŞMA PLATFORMU: “TİCARET İLE SOYKIRIMA ORTAK OLANLAR YARGILANSIN” (67255)
Türkiye, Avrupa'da Konvansiyonel Silahlı Kuvvetler Antlaşması’ndan çekildi Türkiye, Avrupa'da Konvansiyonel Silahlı Kuvvetler Antlaşması’ndan çekildi (65988)
Dünyada 2030'a kadar 1,9 milyar kişinin temiz pişirme imkanından yoksun kalacağı öngörülüyor Dünyada 2030'a kadar 1,9 milyar kişinin temiz pişirme imkanından yoksun kalacağı öngörülüyor (70961)
"BELEDİYENİN İLK İCRAATI BAYRAM ÖNCESİ İŞÇİ KIYIMI OLDU, 70 İŞÇİ İŞTEN ÇIKARILDI" "BELEDİYENİN İLK İCRAATI BAYRAM ÖNCESİ İŞÇİ KIYIMI OLDU, 70 İŞÇİ İŞTEN ÇIKARILDI" (74447)
İSRAİL’E, 54 ÜRÜN GRUBU İÇİN İHRACAT KISITLAMASI GETİRİLDİ İSRAİL’E, 54 ÜRÜN GRUBU İÇİN İHRACAT KISITLAMASI GETİRİLDİ (63546)
AKŞENER, GENEL BAŞKANLIK İÇİN ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLADI... "ÖDENMESİ GEREKEN BEDELLERİ ÖDEDİM" AKŞENER, GENEL BAŞKANLIK İÇİN ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLADI... "ÖDENMESİ GEREKEN BEDELLERİ ÖDEDİM" (67721)
''BAYRAM ALIŞVERİŞİNE ÇIKTIK AMA BİR ŞEY ALAMADIK. SADECE İKİ ÇORAP ALABİLDİK" ''BAYRAM ALIŞVERİŞİNE ÇIKTIK AMA BİR ŞEY ALAMADIK. SADECE İKİ ÇORAP ALABİLDİK" (65581)
“DÜNYANIN EN BÜYÜK SPOR KULÜBÜ OLARAK DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN VE YARINLARDA DA DİK DURMAYA DEVAM EDECEĞİZ” “DÜNYANIN EN BÜYÜK SPOR KULÜBÜ OLARAK DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN VE YARINLARDA DA DİK DURMAYA DEVAM EDECEĞİZ” (63567)
“AVRUPA’NIN SCHENGEN VİZESİ SORUNUNA ACİL ÇÖZÜM GETİRMESİ GEREKTİĞİNİ GARCIA PEREZ’E İLETTİK” “AVRUPA’NIN SCHENGEN VİZESİ SORUNUNA ACİL ÇÖZÜM GETİRMESİ GEREKTİĞİNİ GARCIA PEREZ’E İLETTİK” (64749)
ÖZGÜR ÖZEL, DÜNYADAKİ SOSYAL DEMOKRAT LİDERLERE BU KEZ İNGİLİZCE SESLENDİ ÖZGÜR ÖZEL, DÜNYADAKİ SOSYAL DEMOKRAT LİDERLERE BU KEZ İNGİLİZCE SESLENDİ (62526)
“KADINLARIN EVLİ OLDUKLARI ERKEKLER, YÜZDE 49,1 İLE SALDIRGANLAR İÇERİSİNDE EN GENİŞ GRUBU OLUŞTURMAKTADIR'' “KADINLARIN EVLİ OLDUKLARI ERKEKLER, YÜZDE 49,1 İLE SALDIRGANLAR İÇERİSİNDE EN GENİŞ GRUBU OLUŞTURMAKTADIR'' (78263)
“ASGARİ ÜCRETİN YILDA BİR KEZ GÜNCELLENMESİ DEZENFLASYON PATİKASININ TESİS EDİLMESİ AÇISINDAN KRİTİK BİR ÖNEM TAŞIMAKTADIR” “ASGARİ ÜCRETİN YILDA BİR KEZ GÜNCELLENMESİ DEZENFLASYON PATİKASININ TESİS EDİLMESİ AÇISINDAN KRİTİK BİR ÖNEM TAŞIMAKTADIR” (66811)
İTİRAZ SÜRESİ DEVAM EDERKEN BU MAZBATA MEŞRU DEĞİLDİR İTİRAZ SÜRESİ DEVAM EDERKEN BU MAZBATA MEŞRU DEĞİLDİR (64438)
"HALK İRADESİ SEÇİM İPTALLERİ YOLUYLA ORTADAN KALDIRILMAMALI" "HALK İRADESİ SEÇİM İPTALLERİ YOLUYLA ORTADAN KALDIRILMAMALI" (63830)
BOĞAZİÇİLİLERİN YARGILANDIĞI DAVADA 70 KİŞİ HAKKINDA CEZA İSTENDİ BOĞAZİÇİLİLERİN YARGILANDIĞI DAVADA 70 KİŞİ HAKKINDA CEZA İSTENDİ (58240)
"MİLLETİMİZ BİZE KREDİ AÇTI, KREDİYİ DOĞRU KULLANIRSAK ÜLKEYİ BİZE YÖNETTİRECEK" "MİLLETİMİZ BİZE KREDİ AÇTI, KREDİYİ DOĞRU KULLANIRSAK ÜLKEYİ BİZE YÖNETTİRECEK" (63663)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN KADINLARA ÜCRETSİZ PED DESTEĞİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN KADINLARA ÜCRETSİZ PED DESTEĞİ (61872)
PFDK, TRABZONSPOR’A 6 MAÇ SEYİRCİSİZ OYNAMA, FENERBAHÇELİ 2 FUTBOLCUYA DA 1 MAÇTAN MEN CEZASI VERDİ PFDK, TRABZONSPOR’A 6 MAÇ SEYİRCİSİZ OYNAMA, FENERBAHÇELİ 2 FUTBOLCUYA DA 1 MAÇTAN MEN CEZASI VERDİ (54874)
TÜİK: MART AYI ENFLASYONU YÜZDE 3,16, YILLIK ENFLASYON İSE YÜZDE 68,50 OLDU TÜİK: MART AYI ENFLASYONU YÜZDE 3,16, YILLIK ENFLASYON İSE YÜZDE 68,50 OLDU (51127)
ENAG: MART AYINDA ENFLASYON YÜZDE 5.68 ARTTI, YILLIK ENFLASYON YÜZDE 124,63 OLDU ENAG: MART AYINDA ENFLASYON YÜZDE 5.68 ARTTI, YILLIK ENFLASYON YÜZDE 124,63 OLDU (48754)
VAN VALİLİĞİ, İLDEKİ ETKİNLİK VE YÜRÜYÜŞLERİ 15 GÜN SÜREYLE YASAKLADI VAN VALİLİĞİ, İLDEKİ ETKİNLİK VE YÜRÜYÜŞLERİ 15 GÜN SÜREYLE YASAKLADI (53718)
DEM PARTİ’DEN VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI MAZBATASININ AKP ADAYINA VERİLMESİNE TEPKİ: KARAR HUKUKSUZDUR, GAYRİMEŞRUDUR DEM PARTİ’DEN VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI MAZBATASININ AKP ADAYINA VERİLMESİNE TEPKİ: KARAR HUKUKSUZDUR, GAYRİMEŞRUDUR (53929)
İBB'DEN AÇIKLAMA: MECLİS ÜYE SAYISINDA CHP ÇOĞUNLUĞU ELDE ETTİ İBB'DEN AÇIKLAMA: MECLİS ÜYE SAYISINDA CHP ÇOĞUNLUĞU ELDE ETTİ (51568)
TFF, TRABZONSPOR-FENERBAHÇE MAÇINDA ÇIKAN OLAYLARLA İLGİLİ FENERBAHÇELİ 3 FUTBOLCU İLE 2 GÖREVLİ, TRABZON SPOR KULÜBÜ VE ANTRENÖRÜNÜ PFDK’YA SEVK ETTİ, FENERBAHÇE YÖNETİMİ TEPKİ GÖSTERDİ TFF, TRABZONSPOR-FENERBAHÇE MAÇINDA ÇIKAN OLAYLARLA İLGİLİ FENERBAHÇELİ 3 FUTBOLCU İLE 2 GÖREVLİ, TRABZON SPOR KULÜBÜ VE ANTRENÖRÜNÜ PFDK’YA SEVK ETTİ, FENERBAHÇE YÖNETİMİ TEPKİ GÖSTERDİ (61622)
YSK BAŞKANI YENER, YEREL SEÇİMİN KESİN OLMAYAN SONUÇLARINI AÇIKLADI YSK BAŞKANI YENER, YEREL SEÇİMİN KESİN OLMAYAN SONUÇLARINI AÇIKLADI (54103)
YEREL SEÇİM 20224.... CHP, 35 BELEDİYEYLE BİRİNCİ PARTİ. AKP, 21 YIL SONRA İKİNCİLİĞE GERİLEDİ, 24 BELEDİYEYİ KAZANABİLDİ YEREL SEÇİM 20224.... CHP, 35 BELEDİYEYLE BİRİNCİ PARTİ. AKP, 21 YIL SONRA İKİNCİLİĞE GERİLEDİ, 24 BELEDİYEYİ KAZANABİLDİ (53354)
"AZERBAYCANLILAR'IN SOYKIRIMI GÜNÜ"... AZERBAYCAN, 31 MART 1918'DEKİ KATLİAMDA HAYATINI KAYBEDENLERİ ANIYOR "AZERBAYCANLILAR'IN SOYKIRIMI GÜNÜ"... AZERBAYCAN, 31 MART 1918'DEKİ KATLİAMDA HAYATINI KAYBEDENLERİ ANIYOR (54403)
"YARIN ALLAH'IN İZNİYLE ADALET VE KARDEŞLİK KAZANACAK... MİLYONLARCA İNSANIMIZ, ADAM KAYIRMA, TORPİL DEĞİL, HİZMETE VE LİYAKATE OY KULLANACAK..." "YARIN ALLAH'IN İZNİYLE ADALET VE KARDEŞLİK KAZANACAK... MİLYONLARCA İNSANIMIZ, ADAM KAYIRMA, TORPİL DEĞİL, HİZMETE VE LİYAKATE OY KULLANACAK..." (53034)
"ARKAMDA KABİNE YOK, 16 MİLYON İSTANBULLU VAR" "ARKAMDA KABİNE YOK, 16 MİLYON İSTANBULLU VAR" (51484)
İGDAŞ ŞOFÖRLERİNDEN, İBB BAŞKANI İMAMOĞLU'NA VE CHP EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÖZMEN'E DESTEK AÇIKLAMASI İGDAŞ ŞOFÖRLERİNDEN, İBB BAŞKANI İMAMOĞLU'NA VE CHP EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÖZMEN'E DESTEK AÇIKLAMASI (58907)
"EKONOMİK AFETTEN KURTULMAK İÇİN 31 MART'TA REKOR BİR FARK ATACAKSINIZ" "EKONOMİK AFETTEN KURTULMAK İÇİN 31 MART'TA REKOR BİR FARK ATACAKSINIZ" (55352)
SİYASİ REKLAM YASAĞI BU GECE BAŞLIYOR SİYASİ REKLAM YASAĞI BU GECE BAŞLIYOR (52198)
"KAMU KURUMLARI ELİYLE MUHALEFET KARARTILIYOR" "KAMU KURUMLARI ELİYLE MUHALEFET KARARTILIYOR" (60845)
"O İŞ BİTTİ KARDEŞ... BİR KİŞİ ÇIKTI, ‘EKONOMİYİ BEN BİLİRİM’ DEDİ, O GÜN YANDIK İŞTE" "O İŞ BİTTİ KARDEŞ... BİR KİŞİ ÇIKTI, ‘EKONOMİYİ BEN BİLİRİM’ DEDİ, O GÜN YANDIK İŞTE" (45974)
YARGITAY 4. GÜNDE, 10. TURUNDA DA BAŞKANINI SEÇEMEDİ YARGITAY 4. GÜNDE, 10. TURUNDA DA BAŞKANINI SEÇEMEDİ (58495)
"PARTİMİN BÜTÜN ADAYLARINA DESTEĞİM TAMDIR" "PARTİMİN BÜTÜN ADAYLARINA DESTEĞİM TAMDIR" (51738)
“DÜRÜSTLÜK SINAVINDA BANA TAM PUANI HÜKÜMET VERDİ. BİN 19 İNCELEMEDEN AKLANMIŞ OLDUK” “DÜRÜSTLÜK SINAVINDA BANA TAM PUANI HÜKÜMET VERDİ. BİN 19 İNCELEMEDEN AKLANMIŞ OLDUK” (48770)
“2027 AVRUPA OYUNLARI İSTANBUL’DA” “2027 AVRUPA OYUNLARI İSTANBUL’DA” (50234)
“TİYATROLARIMIZIN SANSÜRE UĞRAMADIĞI GÜNLERE ULAŞABİLMESİ DİLEĞİYLE DÜNYA TİYATRO GÜNÜ KUTLU OLSUN” “TİYATROLARIMIZIN SANSÜRE UĞRAMADIĞI GÜNLERE ULAŞABİLMESİ DİLEĞİYLE DÜNYA TİYATRO GÜNÜ KUTLU OLSUN” (58594)
TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ, CHP’Lİ ÖZTÜRKMEN’İN 3 MART'IN 'LAİKLİK GÜNÜ' OLMASI İÇİN VERDİĞİ KANUN TEKLİFİNİ, GEREKÇESİNDE “KABA VE YARALAYICI” SÖZLER İÇERDİĞİ GEREKÇESİYLE İADE ETTİ TBMM BAŞKANI KURTULMUŞ, CHP’Lİ ÖZTÜRKMEN’İN 3 MART'IN 'LAİKLİK GÜNÜ' OLMASI İÇİN VERDİĞİ KANUN TEKLİFİNİ, GEREKÇESİNDE “KABA VE YARALAYICI” SÖZLER İÇERDİĞİ GEREKÇESİYLE İADE ETTİ (46503)
KKTC'DE "SAHTE ÜNİVERSİTE DİPLOMASI" OLAYI... CUMHURBAŞKANI TATAR: EĞİTİM SEKTÖRÜMÜZÜ KORUMAMIZ LAZIM KKTC'DE "SAHTE ÜNİVERSİTE DİPLOMASI" OLAYI... CUMHURBAŞKANI TATAR: EĞİTİM SEKTÖRÜMÜZÜ KORUMAMIZ LAZIM (44423)
“DİPSİZ KUYULARI YARATAN DA SİZSİNİZ, EMEKLİYİ DİPSİZ KÖR KUYULARA ATIP UNUTAN DA” “DİPSİZ KUYULARI YARATAN DA SİZSİNİZ, EMEKLİYİ DİPSİZ KÖR KUYULARA ATIP UNUTAN DA” (44767)
“SOKAĞIN HAKİKATİ YÜZLERİNE ÇARPINCA YİNE SAHTEKARLIĞA BAŞLADILAR. İSTANBUL BU OYUNU DA BOZACAK” “SOKAĞIN HAKİKATİ YÜZLERİNE ÇARPINCA YİNE SAHTEKARLIĞA BAŞLADILAR. İSTANBUL BU OYUNU DA BOZACAK” (44151)
İSTANBUL’DA GEÇEN SEÇİMDEKİ FARKIN ÜSTÜNE ÇIKACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM İSTANBUL’DA GEÇEN SEÇİMDEKİ FARKIN ÜSTÜNE ÇIKACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM (46921)
BAKANLIKTAN “İNTERNETTEN BEBEK SATIŞI” İDDİASINA İNCELEME VE ERİŞİM ENGELİ KARARI İÇİN BAŞVURU BAKANLIKTAN “İNTERNETTEN BEBEK SATIŞI” İDDİASINA İNCELEME VE ERİŞİM ENGELİ KARARI İÇİN BAŞVURU (45933)
YKS’YE İKİNCİ GEÇ BAŞVURULAR BAŞLADI... SINAV ÜCRETİ YÜZDE 50 ZAMLI YKS’YE İKİNCİ GEÇ BAŞVURULAR BAŞLADI... SINAV ÜCRETİ YÜZDE 50 ZAMLI (42332)
HÜSEYİN BAŞ’TAN İKTİDARA VE ERBAKAN’A ORTAK SORU: “İSRAİL İLE GEÇMİŞTE ASKERİ, İSTİHBARAT VE SU ANLAŞMALARI YAPAN KİMDİ?” HÜSEYİN BAŞ’TAN İKTİDARA VE ERBAKAN’A ORTAK SORU: “İSRAİL İLE GEÇMİŞTE ASKERİ, İSTİHBARAT VE SU ANLAŞMALARI YAPAN KİMDİ?” (38574)
İMAMOĞLU’NDAN “TEFTİŞ” TEPKİSİ: “HİÇBİR ŞEY BULAMAYACAKSINIZ, 5-6 GÜN KALA SEÇİME HÂLÂ KUMPASLA, YALANLA, İFTİRAYLA, BAKANIN SAVCILIĞIYLA YIKMAYA ÇALIŞACAKSINIZ. HADİ ORADAN” İMAMOĞLU’NDAN “TEFTİŞ” TEPKİSİ: “HİÇBİR ŞEY BULAMAYACAKSINIZ, 5-6 GÜN KALA SEÇİME HÂLÂ KUMPASLA, YALANLA, İFTİRAYLA, BAKANIN SAVCILIĞIYLA YIKMAYA ÇALIŞACAKSINIZ. HADİ ORADAN” (39955)
“KİM Kİ BU SEÇİMDE AK PARTİ’NİN ADAYINA ELİ KAYARSA BİLSİN Kİ ATATÜRK’ÜN KEMİKLERİNİ SIZLATIR” “KİM Kİ BU SEÇİMDE AK PARTİ’NİN ADAYINA ELİ KAYARSA BİLSİN Kİ ATATÜRK’ÜN KEMİKLERİNİ SIZLATIR” (45490)
İLİÇ FACİASINDA 41 GÜN GERİDE KALDI... İŞÇİLER TOPRAK ALTINDA, AİLELER BEKLEYİŞTE: "BURAYI UNUTMAYIN" İLİÇ FACİASINDA 41 GÜN GERİDE KALDI... İŞÇİLER TOPRAK ALTINDA, AİLELER BEKLEYİŞTE: "BURAYI UNUTMAYIN" (41147)
"VATANDAŞ RAĞBET GÖSTERMİYOR ARTIK. YALANLARINDAN BIKTI" "VATANDAŞ RAĞBET GÖSTERMİYOR ARTIK. YALANLARINDAN BIKTI" (42848)
MOSKOVA'DAKİ TERÖR SALDIRISINDA HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 143'E YÜKSELDİ MOSKOVA'DAKİ TERÖR SALDIRISINDA HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 143'E YÜKSELDİ (40423)
CHP BALIKESİR İL BAŞKANLIĞI, AKP YÖNETİMİNDEKİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN SATTIĞI ARAZİLERİN YER ALDIĞI PANKARTI ALİ HİKMET PAŞA MEYDANI'NA ASTI CHP BALIKESİR İL BAŞKANLIĞI, AKP YÖNETİMİNDEKİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN SATTIĞI ARAZİLERİN YER ALDIĞI PANKARTI ALİ HİKMET PAŞA MEYDANI'NA ASTI (40522)
"EKREM İMAMOĞLU'NA KÜRT SEÇMEN NEZDİNDE TAHMİNLERİN ÜZERİNDE TEVECCÜH VAR" "EKREM İMAMOĞLU'NA KÜRT SEÇMEN NEZDİNDE TAHMİNLERİN ÜZERİNDE TEVECCÜH VAR" (39604)
TÜRKİYE’DE YAŞLILAR YALNIZLAŞIYOR... 1 MİLYON 670 BİN YAŞLI EVDE TEK BAŞINA YAŞIYOR TÜRKİYE’DE YAŞLILAR YALNIZLAŞIYOR... 1 MİLYON 670 BİN YAŞLI EVDE TEK BAŞINA YAŞIYOR (41777)
İBB, ÇİLLER’İN ARAZİSİ İÇİN YAPILAN PLAN DEĞİŞİKLİĞİNİ İPTAL ETTİRDİ İBB, ÇİLLER’İN ARAZİSİ İÇİN YAPILAN PLAN DEĞİŞİKLİĞİNİ İPTAL ETTİRDİ (42454)
81 İL BAROSUNDAN ORTAK AÇIKLAMA: ÇOCUĞUN CİNSEL İSTİSMARINA HEP BİRLİKTE DUR DİYELİM! 81 İL BAROSUNDAN ORTAK AÇIKLAMA: ÇOCUĞUN CİNSEL İSTİSMARINA HEP BİRLİKTE DUR DİYELİM! (44642)
“BU İŞİN EN BAŞINDAYKEN KARNESİ, PERFORMANSI ORTADA. GERÇEKÇİ DEĞİL” “BU İŞİN EN BAŞINDAYKEN KARNESİ, PERFORMANSI ORTADA. GERÇEKÇİ DEĞİL” (39398)
AKP'NİN MİTİNGİNE "ADALET" YAZAN TİŞÖRTLE GİRMEK İSTEYEN VATANDAŞ GÖZALTINA ALINDI... CHP'Lİ HALICI: "BU YAŞANANLAR DİKTATÖRLÜKLERDE DAHİ OLMAZ" AKP'NİN MİTİNGİNE "ADALET" YAZAN TİŞÖRTLE GİRMEK İSTEYEN VATANDAŞ GÖZALTINA ALINDI... CHP'Lİ HALICI: "BU YAŞANANLAR DİKTATÖRLÜKLERDE DAHİ OLMAZ" (41242)
AKP'NİN TRABZON BÜYÜKŞEHİR ADAYI GENÇ'E TEPKİLER: ŞEREFİMİZLE OYNAR HAKKIMIZLA KAZANIRIZ AKP'NİN TRABZON BÜYÜKŞEHİR ADAYI GENÇ'E TEPKİLER: ŞEREFİMİZLE OYNAR HAKKIMIZLA KAZANIRIZ (49429)
MAHKEME KARARIYLA GEZİ PARKI YENİDEN İBB’NİN MAHKEME KARARIYLA GEZİ PARKI YENİDEN İBB’NİN (40409)
ŞUBAT AYINDA 193 BİN 600 ARAÇ TRAFİĞE KATILDI, TOPLAM SAYI 29 MİLYONU GEÇTİ ŞUBAT AYINDA 193 BİN 600 ARAÇ TRAFİĞE KATILDI, TOPLAM SAYI 29 MİLYONU GEÇTİ (42211)
BiRGÜN YAZARI ATİLLA AŞUT, GÖZALTINA ALINDI BiRGÜN YAZARI ATİLLA AŞUT, GÖZALTINA ALINDI (39613)
SEÇİM YASAKLARI YARIN BAŞLAYACAK SEÇİM YASAKLARI YARIN BAŞLAYACAK (38267)
İMAMOĞLU’NDAN ‘SARIYER’ UYARISI: “OYUNUZU BÖLMEYİN” İMAMOĞLU’NDAN ‘SARIYER’ UYARISI: “OYUNUZU BÖLMEYİN” (59673)
NET ULUSLARARASI YATIRIM POZİSYON AÇIĞI 284,7 MİLYAR DOLARDAN 300 MİLYAR DOLARA YÜKSELDİ NET ULUSLARARASI YATIRIM POZİSYON AÇIĞI 284,7 MİLYAR DOLARDAN 300 MİLYAR DOLARA YÜKSELDİ (39179)
“FENERBAHÇE’Yİ HEDEF ALMAYI FIRSAT KOLLAYANLARIN KONUYU ÇARPITMALARINA İZİN VERECEK AÇIKLAMALARI BİZİ DERİNDEN YARALAMIŞTIR” “FENERBAHÇE’Yİ HEDEF ALMAYI FIRSAT KOLLAYANLARIN KONUYU ÇARPITMALARINA İZİN VERECEK AÇIKLAMALARI BİZİ DERİNDEN YARALAMIŞTIR” (39702)
HATAY'DA  ''İSA MESİH KİLİSESİ VAKFI'' KURULDU HATAY'DA ''İSA MESİH KİLİSESİ VAKFI'' KURULDU (38585)
KONUT FİYAT ENDEKSİ OCAKTA YÜZDE 2,3 ARTTI KONUT FİYAT ENDEKSİ OCAKTA YÜZDE 2,3 ARTTI (40415)
GEREKİYORSA BİR ALT LİGE İNECEĞİZ. BİR SENE OYNARIZ, ÇIKARIZ, HERKES AKLINI BAŞINA ALIR” GEREKİYORSA BİR ALT LİGE İNECEĞİZ. BİR SENE OYNARIZ, ÇIKARIZ, HERKES AKLINI BAŞINA ALIR” (52093)
“10 AY GEÇTİ, KALDIRIN ŞU MÜLAKATI; BARİ BİR YERDE ADALETİNİZ OLSUN” “10 AY GEÇTİ, KALDIRIN ŞU MÜLAKATI; BARİ BİR YERDE ADALETİNİZ OLSUN” (38074)
TFF’DEN TRABZONSPOR-FENERBAHÇE MAÇIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA TFF’DEN TRABZONSPOR-FENERBAHÇE MAÇIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA (37946)
TİP, HATAY’DA GÖKHAN ZAN’IN ADAYLIĞINI GERİ ÇEKTİ: “ZAN’IN PARTİMİZİN TASVİP ETMEYECEĞİ İLİŞKİLERE GİRDİĞİ İDDİALARI TARAFIMIZA ULAŞMIŞTIR” TİP, HATAY’DA GÖKHAN ZAN’IN ADAYLIĞINI GERİ ÇEKTİ: “ZAN’IN PARTİMİZİN TASVİP ETMEYECEĞİ İLİŞKİLERE GİRDİĞİ İDDİALARI TARAFIMIZA ULAŞMIŞTIR” (36541)
“SİZ 5,5 ALTINI SEÇİM SANDIĞINDA KAYBETTİNİZ. ONU 31 MART’TA SANDIK BAŞINDA ARAYACAKSINIZ” “SİZ 5,5 ALTINI SEÇİM SANDIĞINDA KAYBETTİNİZ. ONU 31 MART’TA SANDIK BAŞINDA ARAYACAKSINIZ” (43552)
"CUMHURBAŞKANI SAYIN ERDOĞAN DAHİL ŞU ANDA BU SİSTEMDEN HERKES PİŞMANDIR” "CUMHURBAŞKANI SAYIN ERDOĞAN DAHİL ŞU ANDA BU SİSTEMDEN HERKES PİŞMANDIR” (41208)
İstanbul Havalimanı'nda yaşayan İranlı akademisyen Geri Gönderme Merkezi'ne götürüldü İstanbul Havalimanı'nda yaşayan İranlı akademisyen Geri Gönderme Merkezi'ne götürüldü (44349)
KREDİ KARTI İŞLEMLERİNDE UYGULANACAK AZAMİ FAİZ ORANLARI HAKKINDA TEBLİĞ RESMİ GAZETE'DE KREDİ KARTI İŞLEMLERİNDE UYGULANACAK AZAMİ FAİZ ORANLARI HAKKINDA TEBLİĞ RESMİ GAZETE'DE (36116)
“KORUYUCU SAĞLIK HİZMETLERİNİN OLMADIĞI KOŞULLARDA ALTYAPININ EŞSİZ OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLMEK MÜMKÜN DEĞİL" “KORUYUCU SAĞLIK HİZMETLERİNİN OLMADIĞI KOŞULLARDA ALTYAPININ EŞSİZ OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLMEK MÜMKÜN DEĞİL" (43610)
FENERBAHÇE YÖNETİCİSİ İFADEYE GELDİ, ALİ KOÇ DESTEĞE GELDİ FENERBAHÇE YÖNETİCİSİ İFADEYE GELDİ, ALİ KOÇ DESTEĞE GELDİ (37028)
“İSTANBUL'U YÖNETECEK OLANIN AKLI DA GÖZÜ DE KULAĞI DA PAZARDA, SOKAKTA OLACAK” “İSTANBUL'U YÖNETECEK OLANIN AKLI DA GÖZÜ DE KULAĞI DA PAZARDA, SOKAKTA OLACAK” (35974)
“İSTANBUL'UN BÜTÜN KURUM, KURULUŞLARINI İYİLİK İSTASYONU’NA DAVET EDİYORUM” “İSTANBUL'UN BÜTÜN KURUM, KURULUŞLARINI İYİLİK İSTASYONU’NA DAVET EDİYORUM” (37302)
“FAİZİN SEBEP ENFLASYONUN SONUÇ OLDUĞUNA KENDİNDEN BAŞKA İNANAN YOKKEN BU YÖNTEMİ ISRARLA UYGULADI” “FAİZİN SEBEP ENFLASYONUN SONUÇ OLDUĞUNA KENDİNDEN BAŞKA İNANAN YOKKEN BU YÖNTEMİ ISRARLA UYGULADI” (36422)
"OCAK AYINDA CARİ İŞLEMLER HESABI 2 MİLYAR 556 MİLYON DOLAR AÇIK KAYDETTİ" "OCAK AYINDA CARİ İŞLEMLER HESABI 2 MİLYAR 556 MİLYON DOLAR AÇIK KAYDETTİ" (34522)
EMEKLİ İKRAMİYESİ BAYRAM HARÇLIĞI OLDU! EMEKLİNİN İKRAMİYE KAYBI EN AZ 15 BİN TL EMEKLİ İKRAMİYESİ BAYRAM HARÇLIĞI OLDU! EMEKLİNİN İKRAMİYE KAYBI EN AZ 15 BİN TL (35125)
AKBELEN ORMANI'NIN ÇEVRESİNDEKİ 190 PARSELLİK TARIM ARAZİSİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN KARARIYLA MADEN SAHASI OLARAK KULLANILMAK ÜZERE KAMULAŞTIRILDI AKBELEN ORMANI'NIN ÇEVRESİNDEKİ 190 PARSELLİK TARIM ARAZİSİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN KARARIYLA MADEN SAHASI OLARAK KULLANILMAK ÜZERE KAMULAŞTIRILDI (26579)
BAZI AŞİRET LİDERLERİ VE KANAAT ÖNDERLERİNDEN İMAMOĞLU'NA DESTEK AÇIKLAMASI BAZI AŞİRET LİDERLERİ VE KANAAT ÖNDERLERİNDEN İMAMOĞLU'NA DESTEK AÇIKLAMASI (26238)
İMAMOĞLU, MURAT KURUM'UN ÖZÜR DİLEMESİNDE ISRARLI: KENT LOKANTALARININ ÖNÜNDE KUYRUĞA GİREN ÖĞRENCİSİNDEN EMEKLİSİNE, İŞÇİSİNDEN EMEKÇİSİNE HERKESTEN ÖZÜR DİLEYECEK İMAMOĞLU, MURAT KURUM'UN ÖZÜR DİLEMESİNDE ISRARLI: KENT LOKANTALARININ ÖNÜNDE KUYRUĞA GİREN ÖĞRENCİSİNDEN EMEKLİSİNE, İŞÇİSİNDEN EMEKÇİSİNE HERKESTEN ÖZÜR DİLEYECEK (28219)
TÜİK, OCAK AYI İŞSİZLİK VERİLERİNİ AÇIKLADI: İŞSİZLİK ORANI 0,2 PUAN ARTARAK YÜZDE 9,1 OLDU TÜİK, OCAK AYI İŞSİZLİK VERİLERİNİ AÇIKLADI: İŞSİZLİK ORANI 0,2 PUAN ARTARAK YÜZDE 9,1 OLDU (29539)
“TAYYİP BEY, MADEM EMEKLİYE, ÜRETİCİYE PARA YOK; 31 MART’TA DA SANA OY MOY YOK” “TAYYİP BEY, MADEM EMEKLİYE, ÜRETİCİYE PARA YOK; 31 MART’TA DA SANA OY MOY YOK” (27380)
ÖZEL OKULUN İŞLERİNE SON VERDİĞİ ÖĞRETMENLER EYLEM YAPTI: HAKKIMIZI, EMEĞİMİZİ TALEP ETTİĞİMİZ İÇİN İŞTEN ÇIKARILDIK ÖZEL OKULUN İŞLERİNE SON VERDİĞİ ÖĞRETMENLER EYLEM YAPTI: HAKKIMIZI, EMEĞİMİZİ TALEP ETTİĞİMİZ İÇİN İŞTEN ÇIKARILDIK (26962)
YRP SEÇİM ARACINA SİLAHLI SALDIRIYA ALTINÖZ'DEN TEPKİ: KINIYORUZ... PARTİMİZİN YÜKSELMESİ BAZILARINI RAHATSIZ ETTİ YRP SEÇİM ARACINA SİLAHLI SALDIRIYA ALTINÖZ'DEN TEPKİ: KINIYORUZ... PARTİMİZİN YÜKSELMESİ BAZILARINI RAHATSIZ ETTİ (27118)
“HANİ BİRKAÇ HAFTA ÖNCE EFELİK YAPIYORDUN? TEHDİTTEN ‘LÜTFEN’E GELDİK” “HANİ BİRKAÇ HAFTA ÖNCE EFELİK YAPIYORDUN? TEHDİTTEN ‘LÜTFEN’E GELDİK” (26717)
“İMAR AFLARINI ARTIK DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ” “İMAR AFLARINI ARTIK DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ” (25119)
SEÇİME KADAR PİYASALARI SAKİN TUTMAK ZOR OLACAK SEÇİME KADAR PİYASALARI SAKİN TUTMAK ZOR OLACAK (25912)
GÖKSUN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN, KENDİSİNİ ELEŞTİREN VATANDAŞIN ELİNDEN MİKROFONU ALDI GÖKSUN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN, KENDİSİNİ ELEŞTİREN VATANDAŞIN ELİNDEN MİKROFONU ALDI (27890)
"MENSUBU OLDUĞUMUZ BATI İTTİFAKI NEREDEYSE ÜLKEMİZ İÇİN BİR TEHDİT HALİNE GELMİŞTİR" "MENSUBU OLDUĞUMUZ BATI İTTİFAKI NEREDEYSE ÜLKEMİZ İÇİN BİR TEHDİT HALİNE GELMİŞTİR" (25084)
“İTHAL ADAY, İŞGALCİLER İÇİN BİR GECEDE İMAR ÇIKARTTI, BU AKLA, İSTANBUL EMANET EDİLEBİLİR Mİ” “İTHAL ADAY, İŞGALCİLER İÇİN BİR GECEDE İMAR ÇIKARTTI, BU AKLA, İSTANBUL EMANET EDİLEBİLİR Mİ” (25005)
"GENEL SEÇİMLERDE PARTİYİ İKTİDAR YAPACAĞIM, YAPMAZSAM BİR GÜN GÖREVDE DURMAM" "GENEL SEÇİMLERDE PARTİYİ İKTİDAR YAPACAĞIM, YAPMAZSAM BİR GÜN GÖREVDE DURMAM" (26683)
ANKARA’DA KADINLAR, 18. FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ’NDE BULUŞTU: “FEMİNİST BİR YAŞAMI BUGÜNDEN YARINA BİRLİKTE KURUYORUZ” ANKARA’DA KADINLAR, 18. FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ’NDE BULUŞTU: “FEMİNİST BİR YAŞAMI BUGÜNDEN YARINA BİRLİKTE KURUYORUZ” (24566)
İZMİR'DEKİ TAKSİCİ CİNAYETİNİN FAİLİ AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI İZMİR'DEKİ TAKSİCİ CİNAYETİNİN FAİLİ AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI (26976)
“BİRLİKTE DAHA GÜZEL BİR BİLECİK İÇİN YOLA ÇIKIYORUZ” “BİRLİKTE DAHA GÜZEL BİR BİLECİK İÇİN YOLA ÇIKIYORUZ” (26526)
EYLEM TOK VE OĞLU HAKKINDA KIRMIZI BÜLTEN FORMU DÜZENLENDİ EYLEM TOK VE OĞLU HAKKINDA KIRMIZI BÜLTEN FORMU DÜZENLENDİ (26870)
"DİJİTAL HAYVANAT BAHÇESİ AÇILDIĞI GÜNDEN İTİBAREN 100 BİNİN ÜZERİNDE ANKARALI VATANDAŞIMIZ TARAFINDAN ZİYARET EDİLMİŞTİR" "DİJİTAL HAYVANAT BAHÇESİ AÇILDIĞI GÜNDEN İTİBAREN 100 BİNİN ÜZERİNDE ANKARALI VATANDAŞIMIZ TARAFINDAN ZİYARET EDİLMİŞTİR" (25682)
"EŞİMİN HAPİS CEZASI FİİLEN İDAM CEZASINA DÖNÜŞTÜ" "EŞİMİN HAPİS CEZASI FİİLEN İDAM CEZASINA DÖNÜŞTÜ" (24638)
YSK, CHP’NİN “AKP’NİN REKLAM FİLMİNİN SEÇİM KANUNUNA AYKIRI OLMASI NEDENİYLE YASAKLANMASI” TALEBİNİ REDDETTİ YSK, CHP’NİN “AKP’NİN REKLAM FİLMİNİN SEÇİM KANUNUNA AYKIRI OLMASI NEDENİYLE YASAKLANMASI” TALEBİNİ REDDETTİ (26886)
TÜİK’TEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL BÜLTEN: KADINLARIN YÜZDE 27,4’Ü GECE YALNIZ YÜRÜRKEN KENDİLERİNİ GÜVENDE HİSSETMİYOR TÜİK’TEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL BÜLTEN: KADINLARIN YÜZDE 27,4’Ü GECE YALNIZ YÜRÜRKEN KENDİLERİNİ GÜVENDE HİSSETMİYOR (27467)
"EĞER EKREM İMAMOĞLU ANKETLERDE GEÇEN SEFER OLDUĞU GİBİ ÖNDE OLURSA CUMHURBAŞKANI ADAYI YAPMAKTA GÖZÜMÜ KIRPMAM" "EĞER EKREM İMAMOĞLU ANKETLERDE GEÇEN SEFER OLDUĞU GİBİ ÖNDE OLURSA CUMHURBAŞKANI ADAYI YAPMAKTA GÖZÜMÜ KIRPMAM" (25899)
"GAZZEYE YARDIM İÇİN İBB'Yİ KAZANMAYI BEKLEYEMEZSİNİZ" "GAZZEYE YARDIM İÇİN İBB'Yİ KAZANMAYI BEKLEYEMEZSİNİZ" (27980)
"KARAR, HAKLILIĞIMIZIN EN BÜYÜK GÖSTERGESİ" "KARAR, HAKLILIĞIMIZIN EN BÜYÜK GÖSTERGESİ" (27228)
56. SİYAD ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU. NURİ BİLGE CEYLAN’IN YÖNETTİĞİ "KURU OTLAR ÜSTÜNE" 9 ÖDÜL ALDI 56. SİYAD ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU. NURİ BİLGE CEYLAN’IN YÖNETTİĞİ "KURU OTLAR ÜSTÜNE" 9 ÖDÜL ALDI (27756)
ÇYDD’DEN, MENEMEN MÜFTÜLÜĞÜ’NÜN ÇOCUKLARI TARİKAT ŞEYHİ ERBİLİ’NİN MEZARINA GÖTÜRÜLMESİNE TEPKİ: BU YAPILAN MİLLİ DEĞERLERİMİZE, ULUS BİLİNCİNE VE CUMHURİYET DEVRİMLERİNE AÇIK BİR MEYDAN OKUMADIR ÇYDD’DEN, MENEMEN MÜFTÜLÜĞÜ’NÜN ÇOCUKLARI TARİKAT ŞEYHİ ERBİLİ’NİN MEZARINA GÖTÜRÜLMESİNE TEPKİ: BU YAPILAN MİLLİ DEĞERLERİMİZE, ULUS BİLİNCİNE VE CUMHURİYET DEVRİMLERİNE AÇIK BİR MEYDAN OKUMADIR (29318)
"YAZIKLAR OLSUN BU İKTİDARA, YAZIKLAR OLSUN BU ANLAYIŞA" "YAZIKLAR OLSUN BU İKTİDARA, YAZIKLAR OLSUN BU ANLAYIŞA" (26508)
TÜİK: ŞUBAT AYI ENFLASYONU YÜZDE 4.53, YILLIK ENFLASYON İSE YÜZDE 67,07 OLDU TÜİK: ŞUBAT AYI ENFLASYONU YÜZDE 4.53, YILLIK ENFLASYON İSE YÜZDE 67,07 OLDU (27509)
ENAG: ŞUBAT AYINDA ENFLASYON YÜZDE 4.32, YILLIK BAZDA YÜZDE 121.98 OLDU ENAG: ŞUBAT AYINDA ENFLASYON YÜZDE 4.32, YILLIK BAZDA YÜZDE 121.98 OLDU (26528)
EĞİTİM-İŞ ÜYELERİ "LAİKLİKLE YAŞAYACAĞIZ, CUMHURİYETİ İLELEBET YAŞATACAĞIZ” SLOGANIYLA ANITKABİR'İ ZİYARET EDECEK EĞİTİM-İŞ ÜYELERİ "LAİKLİKLE YAŞAYACAĞIZ, CUMHURİYETİ İLELEBET YAŞATACAĞIZ” SLOGANIYLA ANITKABİR'İ ZİYARET EDECEK (29075)
Nvidia, piyasa değeriyle Saudi Aramco'yu geçti Nvidia, piyasa değeriyle Saudi Aramco'yu geçti (31756)
“YÖNETİMDE OLANLAR, CUMHURİYETİN KURULUŞ HİKAYESİNE HUSUMET DUYUYORLAR” “YÖNETİMDE OLANLAR, CUMHURİYETİN KURULUŞ HİKAYESİNE HUSUMET DUYUYORLAR” (27555)
“TELEVİZYONLARIN HER TÜRLÜ YAYINLARINI -TRT DE DAHİL- İZLEMEK VE DENETLEMEK BİZİM YETKİ VE GÖREV ALANIMIZDA! SİZ ÖNCE KENDİ YASANIZI SONRA DA YSK’NİN İLKE KARARLARINI OKUYUN…” “TELEVİZYONLARIN HER TÜRLÜ YAYINLARINI -TRT DE DAHİL- İZLEMEK VE DENETLEMEK BİZİM YETKİ VE GÖREV ALANIMIZDA! SİZ ÖNCE KENDİ YASANIZI SONRA DA YSK’NİN İLKE KARARLARINI OKUYUN…” (27719)
METEOROLOJİ: YAĞIŞLI HAVA GELİYOR, HAVA SICAKLIĞI YAĞIŞ ALAN YERLERDE DÜŞSE DE MEVSİM NORMALLERİ ÜZERİNDEKİ SEYRİNİ SÜRDÜRECEK METEOROLOJİ: YAĞIŞLI HAVA GELİYOR, HAVA SICAKLIĞI YAĞIŞ ALAN YERLERDE DÜŞSE DE MEVSİM NORMALLERİ ÜZERİNDEKİ SEYRİNİ SÜRDÜRECEK (30195)
MURAT KURUM, BAŞAKŞEHİR’DE PROTESTO EDİLDİ. “KANAL İSTANBUL YAPILACAK MI” SORUSUNA İSE YANIT VERMEDİ MURAT KURUM, BAŞAKŞEHİR’DE PROTESTO EDİLDİ. “KANAL İSTANBUL YAPILACAK MI” SORUSUNA İSE YANIT VERMEDİ (28244)
MÜLTECİLERE 40 MİLYAR DOLAR HARCADIM DEDİ Mİ? PEKİ O YÜK OLMADI... ÜLKENİN KÖTÜ YÖNETİMİNİ SURATLARINA VURMAYA DEVAM EDECEĞİM MÜLTECİLERE 40 MİLYAR DOLAR HARCADIM DEDİ Mİ? PEKİ O YÜK OLMADI... ÜLKENİN KÖTÜ YÖNETİMİNİ SURATLARINA VURMAYA DEVAM EDECEĞİM (41869)
CHP'NİN, "GAZETECİLERE YÖNELİK TUTUKLAMA VE CEZA UYGULAMALARININ ARAŞTIRILMASI"NA YÖNELİK ÖNERİSİ AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ CHP'NİN, "GAZETECİLERE YÖNELİK TUTUKLAMA VE CEZA UYGULAMALARININ ARAŞTIRILMASI"NA YÖNELİK ÖNERİSİ AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ (29029)
ÇORLU TREN FACİASI DAVASI ÖNCESİ AİLELER, ÖZGÜR ÖZEL İLE BİRLİKTE MAHKEME ÖNÜNE KADAR YÜRÜDÜ. DURUŞMA, 25 NİSAN’A ERTELENDİ ÇORLU TREN FACİASI DAVASI ÖNCESİ AİLELER, ÖZGÜR ÖZEL İLE BİRLİKTE MAHKEME ÖNÜNE KADAR YÜRÜDÜ. DURUŞMA, 25 NİSAN’A ERTELENDİ (29918)
Beşiktaş, Türkiye Kupası’nda yarı finalde Beşiktaş, Türkiye Kupası’nda yarı finalde (26310)
"BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR'İ BEŞ YILDIR YÖNETENLERİN KURDUĞU KİRLİ TEZGAH NEDENİYLE 31 MART SEÇİMLERİNDE PUSULADA İKİ AHMET AKIN OLACAK. ONLARA YAZIKLAR OLSUN DİYORUM" "BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR'İ BEŞ YILDIR YÖNETENLERİN KURDUĞU KİRLİ TEZGAH NEDENİYLE 31 MART SEÇİMLERİNDE PUSULADA İKİ AHMET AKIN OLACAK. ONLARA YAZIKLAR OLSUN DİYORUM" (27407)
CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL'İN DE KATILMASI BEKLENİYOR CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL'İN DE KATILMASI BEKLENİYOR (27013)
ANAYASA MAHKEMESİ'NİN TÜRKİYE ADALET AKADEMİSİ HAKKINDAKİ CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİ'NİN İPTALİNE İLİŞKİN VERDİĞİ KARAR RESMİ GAZETE'DE ANAYASA MAHKEMESİ'NİN TÜRKİYE ADALET AKADEMİSİ HAKKINDAKİ CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİ'NİN İPTALİNE İLİŞKİN VERDİĞİ KARAR RESMİ GAZETE'DE (25182)
“TRT’DE SON 2 GÜNDE; KURUM 29 DAKİKA VERİLMİŞ; RAKİBİ İMAMOĞLU, SIFIR. DAĞ 26 DAKİKA, RAKİBİ TUGAY SIFIR. ALTINOK 17 DAKİKA, YAVAŞ SIFIR. BUNLARIN KANUNUNDA TARAFSIZLIK YAZIYOR” “TRT’DE SON 2 GÜNDE; KURUM 29 DAKİKA VERİLMİŞ; RAKİBİ İMAMOĞLU, SIFIR. DAĞ 26 DAKİKA, RAKİBİ TUGAY SIFIR. ALTINOK 17 DAKİKA, YAVAŞ SIFIR. BUNLARIN KANUNUNDA TARAFSIZLIK YAZIYOR” (32455)
“SENİ AÇLIĞA MAHKUM EDENLE SENİN KAPINA SEÇİM ZAMANI BİR POŞET KUMANYA BIRAKAN AYNI KİŞİ. BUNLARDA NE GEZER İNANÇ, NE GEZER DİN, NE GEZER İMAN” “SENİ AÇLIĞA MAHKUM EDENLE SENİN KAPINA SEÇİM ZAMANI BİR POŞET KUMANYA BIRAKAN AYNI KİŞİ. BUNLARDA NE GEZER İNANÇ, NE GEZER DİN, NE GEZER İMAN” (26222)
"RAKİBİM 'BAŞKENT KART ÇIKARACAĞIM' DİYE BUNU PROJE OLARAK ANLATMAYA BAŞLADI. ÜÇ YILDIR YAPIYORUZ. ŞİMDİ DE ADINI ANKART OLARAK DEĞİŞTİRMİŞ. BEN BAŞKENT İSMİYLE GURUR DUYUYORUM" "RAKİBİM 'BAŞKENT KART ÇIKARACAĞIM' DİYE BUNU PROJE OLARAK ANLATMAYA BAŞLADI. ÜÇ YILDIR YAPIYORUZ. ŞİMDİ DE ADINI ANKART OLARAK DEĞİŞTİRMİŞ. BEN BAŞKENT İSMİYLE GURUR DUYUYORUM" (24775)
“BİR İKİ HAFTA SONRA İLÇE İLÇE GEZİP MİTİNG YAPMAYA BAŞLAYACAK. HER GÜN İLLA BENİ DİLİNE DOLAYACAK” “BİR İKİ HAFTA SONRA İLÇE İLÇE GEZİP MİTİNG YAPMAYA BAŞLAYACAK. HER GÜN İLLA BENİ DİLİNE DOLAYACAK” (23944)
“KEŞKE MERAL HANIM, EKREM BEY’E ‘AL KARDEŞİM, SANA HEDİYEM’ DESEYDİ” “KEŞKE MERAL HANIM, EKREM BEY’E ‘AL KARDEŞİM, SANA HEDİYEM’ DESEYDİ” (25219)
“HOCALI'DA ERMENİSTAN ORDUSUNCA 613 KARDEŞİMİZİN MARUZ KALDIĞI VAHŞETİN ACISINI EN DERİNDEN HİSSEDİYOR, HAYATINI KAYBEDENLERİ ANIYORUM” “HOCALI'DA ERMENİSTAN ORDUSUNCA 613 KARDEŞİMİZİN MARUZ KALDIĞI VAHŞETİN ACISINI EN DERİNDEN HİSSEDİYOR, HAYATINI KAYBEDENLERİ ANIYORUM” (24045)
ELAZIĞ’DA MADEN OCAĞINDAKİ GÖÇÜKTE 4 İŞÇİ TOPRAK ALTINDA KALDI: 3 İŞÇİ KURTARILDI, BİR İŞÇİYİ KURTARMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR ELAZIĞ’DA MADEN OCAĞINDAKİ GÖÇÜKTE 4 İŞÇİ TOPRAK ALTINDA KALDI: 3 İŞÇİ KURTARILDI, BİR İŞÇİYİ KURTARMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR (25354)
"HÜKUMET EMEKLİLERİ DİLENCİ GİBİ GÖRMEKTEN DERHAL VAZGEÇMELİDİR" "HÜKUMET EMEKLİLERİ DİLENCİ GİBİ GÖRMEKTEN DERHAL VAZGEÇMELİDİR" (27970)
ÖZGÜR ÖZEL, SOSYALİST ENTERNASYONAL BAŞKAN YARDIMCILIĞINA SEÇİLDİ ÖZGÜR ÖZEL, SOSYALİST ENTERNASYONAL BAŞKAN YARDIMCILIĞINA SEÇİLDİ (24236)
ÇÜRÜMEYE YAKIN BİBER, “OLGUN SEBZE” DİYE SATILIYOR. KOLTUKLARINDA OTURUP, ‘EKONOMİ ŞÖYLE İYİ, BÖYLE İYİ’ DİYENLERİN, VATANDAŞA ÇÜRÜK SEBZE YEDİRENLERİN YÜZLERİ BİLE KIZARMIYOR” ÇÜRÜMEYE YAKIN BİBER, “OLGUN SEBZE” DİYE SATILIYOR. KOLTUKLARINDA OTURUP, ‘EKONOMİ ŞÖYLE İYİ, BÖYLE İYİ’ DİYENLERİN, VATANDAŞA ÇÜRÜK SEBZE YEDİRENLERİN YÜZLERİ BİLE KIZARMIYOR” (26492)
NACİ GÖRÜR'DEN BURSA'DAKİ DEPREM HAKKINDA AÇIKLAMA: "GEMLİK FAYI YAVAŞ STRES BİRİKTİRİYOR" NACİ GÖRÜR'DEN BURSA'DAKİ DEPREM HAKKINDA AÇIKLAMA: "GEMLİK FAYI YAVAŞ STRES BİRİKTİRİYOR" (28546)
SÖZDE MAHKEME KURAN ÇETEYE OPERASYON: 3 AYRI ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ ÇÖKERTİLDİ SÖZDE MAHKEME KURAN ÇETEYE OPERASYON: 3 AYRI ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ ÇÖKERTİLDİ (25892)
UYUŞTURUCU BARONU ÜRFİ ÇETİNKAYA ÇETESİNE YAPILAN OPERASYONDA ELE GEÇİRİLENLER MAL VARLIKLARI EMNİYETTE SERGİLENDİ UYUŞTURUCU BARONU ÜRFİ ÇETİNKAYA ÇETESİNE YAPILAN OPERASYONDA ELE GEÇİRİLENLER MAL VARLIKLARI EMNİYETTE SERGİLENDİ (25672)
İMAMOĞLU, KURUM’UN, “650 BİN KONUTUN YAPILMASINI İSTEMİYOR” İDDİASINA YANIT VERDİ: “BÜTÜN FİNANSMANLAR ELİNDEYKEN 5 YILDA İSTANBUL’DA 8.500 KONUT YAPTI. BU MİLLET NE ALDANANA NE DE ALDATANA OY VERMEZ” İMAMOĞLU, KURUM’UN, “650 BİN KONUTUN YAPILMASINI İSTEMİYOR” İDDİASINA YANIT VERDİ: “BÜTÜN FİNANSMANLAR ELİNDEYKEN 5 YILDA İSTANBUL’DA 8.500 KONUT YAPTI. BU MİLLET NE ALDANANA NE DE ALDATANA OY VERMEZ” (25037)
"MURAT KURUM'UN İSTANBUL'UN FELAKETİ OLMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ" "MURAT KURUM'UN İSTANBUL'UN FELAKETİ OLMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ" (24672)
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ'NDE ZİYARETÇİ TEPKİSİ SÜRÜYOR! ÖĞRENCİLERE POLİS BARİKATI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ'NDE ZİYARETÇİ TEPKİSİ SÜRÜYOR! ÖĞRENCİLERE POLİS BARİKATI (25191)
AŞTİ, GÜNEŞ ENERJİSİYLE KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETMEYE BAŞLADI… MANSUR YAVAŞ: “ÖNCE AŞTİ’Yİ ŞİMDİ DE ENERJİSİNİ YENİLEDİK” AŞTİ, GÜNEŞ ENERJİSİYLE KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETMEYE BAŞLADI… MANSUR YAVAŞ: “ÖNCE AŞTİ’Yİ ŞİMDİ DE ENERJİSİNİ YENİLEDİK” (27054)
"BEN GELİRİMİ, GİDERİMİ HER ŞEYİMİ AÇIKLADIM. RAKİPLERİMİN DE AÇIKLAMASINI BEKLERİM' "BEN GELİRİMİ, GİDERİMİ HER ŞEYİMİ AÇIKLADIM. RAKİPLERİMİN DE AÇIKLAMASINI BEKLERİM' (25079)
BURSA'DA ÇEDES PROTESTOSU DÜZENLENDİ BURSA'DA ÇEDES PROTESTOSU DÜZENLENDİ (25207)
ABB BAŞKANI YAVAŞ, KENDİSİ VE EŞİ NURSEN YAVAŞ'IN MAL VARLIĞINI AÇIKLADI ABB BAŞKANI YAVAŞ, KENDİSİ VE EŞİ NURSEN YAVAŞ'IN MAL VARLIĞINI AÇIKLADI (26769)
KREDİ KARTI BORÇLARI 2 ŞUBAT İTİBARIYLA 1 TRİLYON 247 MİLYAR LİRAYA ULAŞTI. VATANDAŞLARIMIZIN KREDİ KARTI BORCU ALTINDA EZİLMESİNE GÖZ YUMULMASI KABUL EDİLEMEZ KREDİ KARTI BORÇLARI 2 ŞUBAT İTİBARIYLA 1 TRİLYON 247 MİLYAR LİRAYA ULAŞTI. VATANDAŞLARIMIZIN KREDİ KARTI BORCU ALTINDA EZİLMESİNE GÖZ YUMULMASI KABUL EDİLEMEZ (28053)
TİP, İLİÇ MADEN OCAĞINDAKİ FACİAYLA İLGİLİ ESKİ BAKAN MURAT KURUM VE YETKİLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU TİP, İLİÇ MADEN OCAĞINDAKİ FACİAYLA İLGİLİ ESKİ BAKAN MURAT KURUM VE YETKİLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (26241)
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ'NDEN "MÜZE" TEPKİSİ: BU KAPI SADECE BİZE Mİ KAPALI? İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ'NDEN "MÜZE" TEPKİSİ: BU KAPI SADECE BİZE Mİ KAPALI? (25036)
“DÜZGÜN ŞEKİLDE KULLANILMADIĞI TAKDİRDE SİYANÜR HEM ÇEVRE HEM DE İNSAN SAĞLIĞI ÜZERİNDE ÖNEMLİ ETKİLERE SAHİP OLABİLİR” “DÜZGÜN ŞEKİLDE KULLANILMADIĞI TAKDİRDE SİYANÜR HEM ÇEVRE HEM DE İNSAN SAĞLIĞI ÜZERİNDE ÖNEMLİ ETKİLERE SAHİP OLABİLİR” (25650)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NDE ŞERİAT HAYALİ 29 EKİM 1923'TE SÖNMÜŞTÜR TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NDE ŞERİAT HAYALİ 29 EKİM 1923'TE SÖNMÜŞTÜR (30886)
BAKANLAR YERLİKAYA VE BAYRAKTAR, İLİÇ MADEN SAHASINDA "ARAMA FAALİYETLERİNİN DURDURULDUĞUNU" AÇIKLADI: "YIĞININ KAYMAMIŞ BÖLGELERİNDE CİDDİ BİR HAREKETLİLİK VAR" BAKANLAR YERLİKAYA VE BAYRAKTAR, İLİÇ MADEN SAHASINDA "ARAMA FAALİYETLERİNİN DURDURULDUĞUNU" AÇIKLADI: "YIĞININ KAYMAMIŞ BÖLGELERİNDE CİDDİ BİR HAREKETLİLİK VAR" (25565)
"GÖZALTINA ALINMASINI HUKUKA ÇALINMIŞ BİR ŞERH OLARAK GÖRÜYORUZ" "GÖZALTINA ALINMASINI HUKUKA ÇALINMIŞ BİR ŞERH OLARAK GÖRÜYORUZ" (25580)
FEYZA ALTUN GÖZALTINA ALINDI FEYZA ALTUN GÖZALTINA ALINDI (24798)
KELİME-İ TEVHİD YAZILI BAYRAK TAŞIYAN KİŞİYE YUMRUK ATAN EGE AKERSOY HAKKINDA HAPİS CEZASI TALEBİ KELİME-İ TEVHİD YAZILI BAYRAK TAŞIYAN KİŞİYE YUMRUK ATAN EGE AKERSOY HAKKINDA HAPİS CEZASI TALEBİ (24957)
SİYASAL İKTİDAR, SORUNLARI ÇÖZECEK KÖKLÜ ADIMLAR ATMADIĞI İÇİN HATAY HALKI, SOSYAL, SİYASAL, DEMOGRAFİK SORUN VE HAK İHLALLERİNİ YAŞAMAYA DEVAM EDİYOR SİYASAL İKTİDAR, SORUNLARI ÇÖZECEK KÖKLÜ ADIMLAR ATMADIĞI İÇİN HATAY HALKI, SOSYAL, SİYASAL, DEMOGRAFİK SORUN VE HAK İHLALLERİNİ YAŞAMAYA DEVAM EDİYOR (24337)
TOKİ MAĞDURLARI, AKP TUZLA İLÇE BAŞKANLIĞI ÖNÜNDE EYLEM YAPTI: "DEPREMZEDE DEĞİLİZ AMA TOKİ'ZEDEYİZ" TOKİ MAĞDURLARI, AKP TUZLA İLÇE BAŞKANLIĞI ÖNÜNDE EYLEM YAPTI: "DEPREMZEDE DEĞİLİZ AMA TOKİ'ZEDEYİZ" (24024)
İLİÇ'TEKİ BAHÇECİK KÖYLÜLERİ "SİYANÜR SIZINTISI" TEHLİKESİ NEDENİYLE İÇME SULARINI KULLANMIYOR... "NE KADAR SAKLAYACAKSINIZ, 11 SENEDİR ZEHİR" İLİÇ'TEKİ BAHÇECİK KÖYLÜLERİ "SİYANÜR SIZINTISI" TEHLİKESİ NEDENİYLE İÇME SULARINI KULLANMIYOR... "NE KADAR SAKLAYACAKSINIZ, 11 SENEDİR ZEHİR" (29919)
ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI, İLİÇ'TEKİ MADEN OCAĞININ ÇEVRE İZİN VE LİSANSINI İPTAL ETTİ ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI, İLİÇ'TEKİ MADEN OCAĞININ ÇEVRE İZİN VE LİSANSINI İPTAL ETTİ (23968)
İSTANBUL'DA 461 KİLO UYUŞTURUCU MADDE VE 1 MİLYON 936 BİN UYUŞTURUCU HAP ELE GEÇİRİLDİ İSTANBUL'DA 461 KİLO UYUŞTURUCU MADDE VE 1 MİLYON 936 BİN UYUŞTURUCU HAP ELE GEÇİRİLDİ (24398)
"EMEKLİ AÇ, İŞÇİ AÇ, HERKES PERİŞAN" "EMEKLİ AÇ, İŞÇİ AÇ, HERKES PERİŞAN" (26205)
11 YENİ KREŞ AÇILIŞINDA KONUŞAN İMAMOĞLU: “BİZDEN ÖNCEKİ 20- 25 YILDA, TEK BİR KREŞ DAHİ AÇMAYAN BİR YÖNETİM VARDI” 11 YENİ KREŞ AÇILIŞINDA KONUŞAN İMAMOĞLU: “BİZDEN ÖNCEKİ 20- 25 YILDA, TEK BİR KREŞ DAHİ AÇMAYAN BİR YÖNETİM VARDI” (24763)
AKPM'NİN AZERBAYCAN ULUSAL HEYETİNİN YETKİ BELGELERİNİ ONAYLAMAMASINDAN ESEF DUYUYORUZ AKPM'NİN AZERBAYCAN ULUSAL HEYETİNİN YETKİ BELGELERİNİ ONAYLAMAMASINDAN ESEF DUYUYORUZ (24549)
İSTANBUL BAROSU ANAGOLD MADENCİLİK VE MURAT KURUM HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU İSTANBUL BAROSU ANAGOLD MADENCİLİK VE MURAT KURUM HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (22782)
"ERZİNCAN İLİNE KANUNA AYKIRI EYLEMLERE KATILMAK AMACIYLA GİDEBİLECEĞİ DEĞERLENDİRİLEN ŞAHIS VE ARAÇLARIN İLİMİZDEN ÇIKIŞLARI 7 GÜN SÜRELİ YASAKLANMIŞTIR" "ERZİNCAN İLİNE KANUNA AYKIRI EYLEMLERE KATILMAK AMACIYLA GİDEBİLECEĞİ DEĞERLENDİRİLEN ŞAHIS VE ARAÇLARIN İLİMİZDEN ÇIKIŞLARI 7 GÜN SÜRELİ YASAKLANMIŞTIR" (23399)
DİSK EGE BÖLGE'DEN ERZİNCAN'DA YAŞANAN MADEN FACİASINA TEPKİ: AKLI YOK SAYANLAR BİLSİNLER Kİ BU ÜLKE, BU HALK VE İŞÇİ SINIFI SAHİPSİZ DEĞİLDİR DİSK EGE BÖLGE'DEN ERZİNCAN'DA YAŞANAN MADEN FACİASINA TEPKİ: AKLI YOK SAYANLAR BİLSİNLER Kİ BU ÜLKE, BU HALK VE İŞÇİ SINIFI SAHİPSİZ DEĞİLDİR (22895)
“TEKRAR BÖYLE BİR VURGUNUN, BÖYLE BİR TALANIN GERÇEKLEŞMESİNE ENGEL OLMAK BİZİM MİLLETİMİZE KARŞI VAZİFEMİZDİR” “TEKRAR BÖYLE BİR VURGUNUN, BÖYLE BİR TALANIN GERÇEKLEŞMESİNE ENGEL OLMAK BİZİM MİLLETİMİZE KARŞI VAZİFEMİZDİR” (22442)
ÜMİT ÖZDAĞ ÖZEL MASKE VE KIYAFETLERLE ERZİNCAN'A GİTTİ ANCAK EKİPLER TARAFINDAN MADEN SAHASINA ALINMADI ÜMİT ÖZDAĞ ÖZEL MASKE VE KIYAFETLERLE ERZİNCAN'A GİTTİ ANCAK EKİPLER TARAFINDAN MADEN SAHASINA ALINMADI (23122)
"MİLLETİMİZİN ÖNÜNE ÇOK ÇIKTIM AMA BU HEYECAN HİÇBİRİSİNE BENZEMİYOR" "MİLLETİMİZİN ÖNÜNE ÇOK ÇIKTIM AMA BU HEYECAN HİÇBİRİSİNE BENZEMİYOR" (24113)
NAZLI ILICAK VE AHMET ALTAN HAKKINDA HAPİS KARARI NAZLI ILICAK VE AHMET ALTAN HAKKINDA HAPİS KARARI (25930)
'9 yılda cinsel istismar oranları çocuklarda 3 kat arttı' '9 yılda cinsel istismar oranları çocuklarda 3 kat arttı' (22898)
“FELAKETİN SORUMLULARI YARGI KARŞISINDA HESAP VERMELİ, TÜM ÇED KARARLARI İPTAL EDİLMELİ VE İŞLETME DERHAL KAPATILMALIDIR” “FELAKETİN SORUMLULARI YARGI KARŞISINDA HESAP VERMELİ, TÜM ÇED KARARLARI İPTAL EDİLMELİ VE İŞLETME DERHAL KAPATILMALIDIR” (22118)
"BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ... MİLLET DIŞARI ÇIKAMAYACAK HALE GELMİŞ "BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ... MİLLET DIŞARI ÇIKAMAYACAK HALE GELMİŞ (23491)
KANADA'NIN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ HAMILTON: ERZİNCAN'DAKİ MADEN İŞLETMESİ KANADA'YA AİT DEĞİL KANADA'NIN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ HAMILTON: ERZİNCAN'DAKİ MADEN İŞLETMESİ KANADA'YA AİT DEĞİL (21430)
TÜRK MÜHENDİS VE MİMAR ODALARI BİRLİĞİ: İLİÇ ÇÖPLER ALTIN MADENİ İŞLETMESİ KAPATILMALIDIR DEDİK. FACİA GELİYOR DEDİK... FACİA GELDİ..." TÜRK MÜHENDİS VE MİMAR ODALARI BİRLİĞİ: İLİÇ ÇÖPLER ALTIN MADENİ İŞLETMESİ KAPATILMALIDIR DEDİK. FACİA GELİYOR DEDİK... FACİA GELDİ..." (22412)
“16 MİLYON INSANIN KAZANDIĞI DÖNEMİ BAŞLATTIK. GÜCÜN VE PARANIN AKIŞ YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRDİĞIMİZ İÇİN BİZİMLE O KADAR UĞRAŞIYORLAR. ” “16 MİLYON INSANIN KAZANDIĞI DÖNEMİ BAŞLATTIK. GÜCÜN VE PARANIN AKIŞ YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRDİĞIMİZ İÇİN BİZİMLE O KADAR UĞRAŞIYORLAR. ” (23808)
CHP İstanbul İlçe Adayları Tanıtım Toplantısında CHP’nin 39 ilçe adayları açıklandı. CHP İstanbul İlçe Adayları Tanıtım Toplantısında CHP’nin 39 ilçe adayları açıklandı. (21991)
ALPER GEZERAVCI, TÜRKİYE UZAY AJANSI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE ATANDI ALPER GEZERAVCI, TÜRKİYE UZAY AJANSI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE ATANDI (22873)
“OLİMPİYATLARI İSTANBUL'A GETİRMEYİ ATATÜRK'ÜN BİZE BİR MİRASI GİBİ GÖRÜYORUM” “OLİMPİYATLARI İSTANBUL'A GETİRMEYİ ATATÜRK'ÜN BİZE BİR MİRASI GİBİ GÖRÜYORUM” (22563)
DANIŞTAY İBB’Yİ HAKLI BULDU : ATATÜRK HAVALİMANI MİLLET BAHÇESİ İHALESİ İPTAL EDİLDİ DANIŞTAY İBB’Yİ HAKLI BULDU : ATATÜRK HAVALİMANI MİLLET BAHÇESİ İHALESİ İPTAL EDİLDİ (28611)
TRT HABER, SON 40 GÜNDE ERDOĞAN'A VE AKP'LİLERE 1945 DAKİKA, ÖZGÜR ÖZEL'E 25 DAKİKA YER VERDİ TRT HABER, SON 40 GÜNDE ERDOĞAN'A VE AKP'LİLERE 1945 DAKİKA, ÖZGÜR ÖZEL'E 25 DAKİKA YER VERDİ (21761)
TİP, HATAY İTTİFAKI'NIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TİP, HATAY İTTİFAKI'NIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI (25159)
"ÇOCUKLARIMIZIN EĞİTİM SÜRECİNDE ALMALARI GEREKEN UYGULAMALI EĞİTİM, İŞVERENE UCUZ İŞ GÜCÜ OLARAK SUNULUYOR" "ÇOCUKLARIMIZIN EĞİTİM SÜRECİNDE ALMALARI GEREKEN UYGULAMALI EĞİTİM, İŞVERENE UCUZ İŞ GÜCÜ OLARAK SUNULUYOR" (23371)
"BİZİ KAVGAYA ÇEKMEYE ÇALIŞIYOR, ERDOĞAN'IN DÜZEYİNE İNMEMEYE KARARLIYIM" "BİZİ KAVGAYA ÇEKMEYE ÇALIŞIYOR, ERDOĞAN'IN DÜZEYİNE İNMEMEYE KARARLIYIM" (23873)
“İSTANBUL’DA 4 KİŞİLİK BİR AİLENİN YAŞAM MALİYETİ 53 BİN 58 LİRA” “İSTANBUL’DA 4 KİŞİLİK BİR AİLENİN YAŞAM MALİYETİ 53 BİN 58 LİRA” (25131)
"TUZLA PİYADE OKULUNDA MEYDANA GELEN HADİSEYE İLİŞKİN BAŞLATILAN SORUŞTURMA KAPSAMINDA YÜKSEK DİSİPLİN KURULU 'SİLAHLI KUVVETLERDEN AYIRMA' KARARI VERMİŞTİR" "TUZLA PİYADE OKULUNDA MEYDANA GELEN HADİSEYE İLİŞKİN BAŞLATILAN SORUŞTURMA KAPSAMINDA YÜKSEK DİSİPLİN KURULU 'SİLAHLI KUVVETLERDEN AYIRMA' KARARI VERMİŞTİR" (27344)
"AKLI, FİKRİ İSTANBUL’DA. HER GÜN İSTANBUL AŞAĞI, İSTANBUL YUKARI. AÇIKLADIĞI ADAYA DA YAZIK EDİYOR. ADAY KONUŞSUN, BİZİM RAKİMİBİZ O OLSUN" "AKLI, FİKRİ İSTANBUL’DA. HER GÜN İSTANBUL AŞAĞI, İSTANBUL YUKARI. AÇIKLADIĞI ADAYA DA YAZIK EDİYOR. ADAY KONUŞSUN, BİZİM RAKİMİBİZ O OLSUN" (24920)
120 yılda 4'ten büyük 400 sarsıntının olduğu Kahramanmaraş ve çevresinde son 1 yılda 50 bin deprem 120 yılda 4'ten büyük 400 sarsıntının olduğu Kahramanmaraş ve çevresinde son 1 yılda 50 bin deprem (26067)
“AYM KARARLARINI BEĞENMEYEBİLİRİZ. ANCAK HUKUK DEVLETİNDE KATILMASAK DA BU KARARLARA UYULMASI ANAYASAL BİR ZORUNLULUKTUR” “AYM KARARLARINI BEĞENMEYEBİLİRİZ. ANCAK HUKUK DEVLETİNDE KATILMASAK DA BU KARARLARA UYULMASI ANAYASAL BİR ZORUNLULUKTUR” (23216)
ŞANLIURFA’DAKİ ADAY TANITIM TÖRENİNDE AKP’Lİ BAŞKANLAR MHP İLÇE BAŞKANINI ARALARINA ALMADI VE SELAMLAMADA ELİNİ TUTMADI ŞANLIURFA’DAKİ ADAY TANITIM TÖRENİNDE AKP’Lİ BAŞKANLAR MHP İLÇE BAŞKANINI ARALARINA ALMADI VE SELAMLAMADA ELİNİ TUTMADI (21728)
“SİZLER, ÜNİVERSİTEDE GENÇLERE, ‘İNSANLARIN TAZMİNAT HAKLARI NASIL GASP EDİLİR’, ONU MU ANLATIYORSUNUZ? YAPTIĞINIZ GASPTIR” “SİZLER, ÜNİVERSİTEDE GENÇLERE, ‘İNSANLARIN TAZMİNAT HAKLARI NASIL GASP EDİLİR’, ONU MU ANLATIYORSUNUZ? YAPTIĞINIZ GASPTIR” (25365)
“BİRİLERİ EMEKLİLERİMİZİ UNUTMUŞ OLABİLİR. BİZ ELBETTE UNUTMAYACAĞIZ. DAR GELİRLİ EMEKLİLERİMİZİN İNŞAAT MALİYETLERİNİN YÜZDE 65’İNİ BİZ KARŞILAYACAĞIZ” “BİRİLERİ EMEKLİLERİMİZİ UNUTMUŞ OLABİLİR. BİZ ELBETTE UNUTMAYACAĞIZ. DAR GELİRLİ EMEKLİLERİMİZİN İNŞAAT MALİYETLERİNİN YÜZDE 65’İNİ BİZ KARŞILAYACAĞIZ” (23113)
"BAŞAK HANIM’LA BİR ARAYA GELEREK TAM BİR UYUM VE KOORDİNASYON HALİNDE ORTAKLAŞARAK ADAY OLMAMASI GÖRÜŞÜNE VARILMIŞTIR" "BAŞAK HANIM’LA BİR ARAYA GELEREK TAM BİR UYUM VE KOORDİNASYON HALİNDE ORTAKLAŞARAK ADAY OLMAMASI GÖRÜŞÜNE VARILMIŞTIR" (23768)
TÜRKİYE'DE SAATLER 04:17'DE DURDU: KADERİNE TERK EDİLMİŞ ŞEHİRLER, YIKILMAYI BEKLEYEN BİNALAR; SUYA, HASTANEYE MUHTAÇ İNSANLAR... DEPREM BÖLGESİNDE İYİLEŞME ADINA HİÇBİR ŞEY YOK TÜRKİYE'DE SAATLER 04:17'DE DURDU: KADERİNE TERK EDİLMİŞ ŞEHİRLER, YIKILMAYI BEKLEYEN BİNALAR; SUYA, HASTANEYE MUHTAÇ İNSANLAR... DEPREM BÖLGESİNDE İYİLEŞME ADINA HİÇBİR ŞEY YOK (22697)
"6 ŞUBAT DEPREMLERİNDE YİTİRDİĞİMİZ CANLARIMIZI RAHMETLE ANIYORUZ. 6 ŞUBAT’I UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ” "6 ŞUBAT DEPREMLERİNDE YİTİRDİĞİMİZ CANLARIMIZI RAHMETLE ANIYORUZ. 6 ŞUBAT’I UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ” (22932)
“ANAYASA’YA GİRİŞİNİN 87'NCİ YIL DÖNÜMÜNDE, LAİKLİK İLKESİNDEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİMİZİ BİR KEZ DAHA HATIRLATIYORUZ” “ANAYASA’YA GİRİŞİNİN 87'NCİ YIL DÖNÜMÜNDE, LAİKLİK İLKESİNDEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİMİZİ BİR KEZ DAHA HATIRLATIYORUZ” (21923)
Adıyaman'da saat kulesindeki saatler 6 Şubat depreminden beri "04.17"yi gösteriyor Adıyaman'da saat kulesindeki saatler 6 Şubat depreminden beri "04.17"yi gösteriyor (23904)
TÜİK: TÜFE, OCAK AYINDA 6.70, YILLIK BAZDA İSE YÜZDE 64,86 OLDU TÜİK: TÜFE, OCAK AYINDA 6.70, YILLIK BAZDA İSE YÜZDE 64,86 OLDU (24404)
“SİYASİ ŞANTAJ YAPIYOR. BUNUNLA OY İSTİYOR. DEPREMZEDEYE TEHDİT, ŞANTAJ OLUR MU? BÖYLE VİCDAN OLUR MU? KALBİNİN YERİNDE TAŞ VAR DEMEK Kİ BU ADAMIN. KALBİ MALBİ YOK” “SİYASİ ŞANTAJ YAPIYOR. BUNUNLA OY İSTİYOR. DEPREMZEDEYE TEHDİT, ŞANTAJ OLUR MU? BÖYLE VİCDAN OLUR MU? KALBİNİN YERİNDE TAŞ VAR DEMEK Kİ BU ADAMIN. KALBİ MALBİ YOK” (22313)
"UZMAN ÇAVUŞ ATLI SPOR MERKEZİNDE 23 OCAK’TA YARALANDI, HALEN GATA’DA AMELİYAT EDİLEMEDİ" "UZMAN ÇAVUŞ ATLI SPOR MERKEZİNDE 23 OCAK’TA YARALANDI, HALEN GATA’DA AMELİYAT EDİLEMEDİ" (22929)
“MERKEZ BANKASI KOLTUĞU DEĞİL, SANIRSIN RODEO. ÜSTÜNDE EN UZUN SÜRE KALAN YARIŞMAYI KAZANIYOR” “MERKEZ BANKASI KOLTUĞU DEĞİL, SANIRSIN RODEO. ÜSTÜNDE EN UZUN SÜRE KALAN YARIŞMAYI KAZANIYOR” (25185)
“AK PARTİ İLE İTTİFAK YAPMAMAK; ANKARA, İSTANBUL VE İZMİR’DE KENDİ ADAYLARIMIZI GÖSTERMEK YÖNÜNDE KARAR ALDIK” “AK PARTİ İLE İTTİFAK YAPMAMAK; ANKARA, İSTANBUL VE İZMİR’DE KENDİ ADAYLARIMIZI GÖSTERMEK YÖNÜNDE KARAR ALDIK” (25656)
SGK VE BAĞKUR EMEKLİLERİN MAAŞLARINDA YÜZDE 49,25 ARTIŞIN İÇİNDE YER ALDIĞI KANUN RESMİ GAZETE’DE YAYINLANDI SGK VE BAĞKUR EMEKLİLERİN MAAŞLARINDA YÜZDE 49,25 ARTIŞIN İÇİNDE YER ALDIĞI KANUN RESMİ GAZETE’DE YAYINLANDI (25527)
6 ŞUBAT DEPREMLERİNİN 1. YILINDA ADIYAMAN: DEPREMZEDELER, TAHTA MEZAR TAŞLARINA MONT VEYA HIRKA SARIYOR 6 ŞUBAT DEPREMLERİNİN 1. YILINDA ADIYAMAN: DEPREMZEDELER, TAHTA MEZAR TAŞLARINA MONT VEYA HIRKA SARIYOR (26808)
MERKEZ BANKASI BAŞKANI: GAYE ERKAN GÖREVDEN ALINDI, FATİH KARAHAN ATANDI MERKEZ BANKASI BAŞKANI: GAYE ERKAN GÖREVDEN ALINDI, FATİH KARAHAN ATANDI (22976)
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN GEZİCİ AŞEVLERİ HİZMETE GİRDİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN GEZİCİ AŞEVLERİ HİZMETE GİRDİ (23393)
'İntihar etti' denilen 13 yaşındaki kız çocuğu, aile kararıyla öldürülmüş 'İntihar etti' denilen 13 yaşındaki kız çocuğu, aile kararıyla öldürülmüş (21766)
CHP, CAN ATALAY'IN MİLLETVEKİLLİĞİNİN DÜŞÜRÜLMESİNİN YOK HÜKMÜNDE OLDUĞUNUN TESPİTİ İSTEMİYLE AYM'YE BAŞVURACAK CHP, CAN ATALAY'IN MİLLETVEKİLLİĞİNİN DÜŞÜRÜLMESİNİN YOK HÜKMÜNDE OLDUĞUNUN TESPİTİ İSTEMİYLE AYM'YE BAŞVURACAK (22400)
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI, ÖĞRETMENLERE ADABIMUAŞERET EĞİTİMİ VERECEK MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI, ÖĞRETMENLERE ADABIMUAŞERET EĞİTİMİ VERECEK (22987)
KİLİSE SALDIRISINDA GÖZALTINA ALINAN 34 ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ KİLİSE SALDIRISINDA GÖZALTINA ALINAN 34 ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ (22742)
"130 bin canımız gitmiş" "130 bin canımız gitmiş" (23678)
AP TÜRKİYE RAPORTÖRÜ NACHO SANCHEZ AMOR: CAN ATALAY'IN MİLLETVEKİLLİĞİNİN DÜŞÜRÜLMESİ, MECLİS'İ EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ BİR KURUMSAL KRİZE SÜRÜKLEYEN ÇOK ENDİŞE VERİCİ BİR ADIM AP TÜRKİYE RAPORTÖRÜ NACHO SANCHEZ AMOR: CAN ATALAY'IN MİLLETVEKİLLİĞİNİN DÜŞÜRÜLMESİ, MECLİS'İ EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ BİR KURUMSAL KRİZE SÜRÜKLEYEN ÇOK ENDİŞE VERİCİ BİR ADIM (23056)
“SİZ, ÇOCUKLARINIZI, ANNE BABANIZI YAN YANA, AYNI MEZARA GÖMDÜNÜZ MÜ? BİZ HATAYLILAR, AYNI MEZARA SAHİPSİZ GÖMÜLDÜK” “SİZ, ÇOCUKLARINIZI, ANNE BABANIZI YAN YANA, AYNI MEZARA GÖMDÜNÜZ MÜ? BİZ HATAYLILAR, AYNI MEZARA SAHİPSİZ GÖMÜLDÜK” (26097)
“YAŞANAN SÜREÇ YILLARDIR SÜREN 'ANAYASASIZLAŞMA' SORUNUMUZUN MECLİS ÇATISI ALTINDA VÜCUT BULDUĞUNU GÖSTERMEKTEDİR” “YAŞANAN SÜREÇ YILLARDIR SÜREN 'ANAYASASIZLAŞMA' SORUNUMUZUN MECLİS ÇATISI ALTINDA VÜCUT BULDUĞUNU GÖSTERMEKTEDİR” (21716)
2023’TE GÖRELİ YOKSULLUK ORANI YÜZDE 13,9 OLDU 2023’TE GÖRELİ YOKSULLUK ORANI YÜZDE 13,9 OLDU (23056)
"ARTIK ÜLKEMİZDE HİÇBİR BİREYİN HUKUK GÜVENLİĞİNİN VARLIĞINDAN SÖZ EDİLEMEYECEKTİR" "ARTIK ÜLKEMİZDE HİÇBİR BİREYİN HUKUK GÜVENLİĞİNİN VARLIĞINDAN SÖZ EDİLEMEYECEKTİR" (21633)
HAKKINDAKİ YARGITAY KARARI TBMM GENEL KURULU’NDA OKUNAN HATAY MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY’IN MİLLETVEKİLLİĞİ DÜŞTÜ HAKKINDAKİ YARGITAY KARARI TBMM GENEL KURULU’NDA OKUNAN HATAY MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY’IN MİLLETVEKİLLİĞİ DÜŞTÜ (24701)
"KOLTUK SEVDASI DEĞİL, SADECE MEMLEKET SEVDASI TAŞIDIM. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN İZİNDEN HİÇ AYRILMADIM" "KOLTUK SEVDASI DEĞİL, SADECE MEMLEKET SEVDASI TAŞIDIM. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN İZİNDEN HİÇ AYRILMADIM" (23335)
“CAN ATALAY HAKKINDAKİ HÜKMÜN TBMM GENEL KURULU'NDA OKUTULMAMASI YÖNÜNDE BİR İRADE ORTAYA KOYMANIZI BEKLİYORUZ” “CAN ATALAY HAKKINDAKİ HÜKMÜN TBMM GENEL KURULU'NDA OKUTULMAMASI YÖNÜNDE BİR İRADE ORTAYA KOYMANIZI BEKLİYORUZ” (22009)
ÖZEL SEKTÖR ÖĞRETMENLERİNİN 4 SAAT SÜREN EYLEMİNDEN SONRA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI, GÖRÜŞME TALEPLERİNİ KABUL ETTİ ÖZEL SEKTÖR ÖĞRETMENLERİNİN 4 SAAT SÜREN EYLEMİNDEN SONRA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI, GÖRÜŞME TALEPLERİNİ KABUL ETTİ (22195)
SANTA MARİA KİLİSESİ'NDEKİ SALDIRIDA YAŞAMINI YİTİREN TUNCER CİHAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI... İMAMOĞLU: HER BİREYİMİZE YAPILMIŞ SALDIRI, HEPİMİZE YAPILMIŞ SALDIRIDIR SANTA MARİA KİLİSESİ'NDEKİ SALDIRIDA YAŞAMINI YİTİREN TUNCER CİHAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI... İMAMOĞLU: HER BİREYİMİZE YAPILMIŞ SALDIRI, HEPİMİZE YAPILMIŞ SALDIRIDIR (22497)
"TÜRKİYE GELİR EŞİTSİZLİĞİNDE AB ÜLKELERİ ARASINDA BİRİNCİ SIRADA" "TÜRKİYE GELİR EŞİTSİZLİĞİNDE AB ÜLKELERİ ARASINDA BİRİNCİ SIRADA" (25371)
NAZ ARICI, ALTIN KUĞU KIŞ OYUNLARINDA DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU NAZ ARICI, ALTIN KUĞU KIŞ OYUNLARINDA DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU (24537)
“YERLİ İLAÇ SANAYİMİZ TÜM İMKANLAR KULLANILARAK DESTEKLENMELİ” “YERLİ İLAÇ SANAYİMİZ TÜM İMKANLAR KULLANILARAK DESTEKLENMELİ” (26898)
ATATÜRK'ÜN YÜZ YIL ÖNCE BU KENTE GETİRDİĞİ UMUDU, BUGÜN ANKARA'MIZIN HER KÖŞESİNDE YAŞIYOR, YAŞATIYORUZ ATATÜRK'ÜN YÜZ YIL ÖNCE BU KENTE GETİRDİĞİ UMUDU, BUGÜN ANKARA'MIZIN HER KÖŞESİNDE YAŞIYOR, YAŞATIYORUZ (23327)
BİZİM YOLUMUZ, ATATÜRK’ÜN BABA EVİNE KURULAN HER TÜRLÜ TUZAK VE KUMPASA KARŞI TÜRKİYE İTTİFAKINI KURMAKTIR. 31 MART’TAKİ KAZANACAK İTTİFAKIN ADI TÜRKİYE İTTİFAKIDIR BİZİM YOLUMUZ, ATATÜRK’ÜN BABA EVİNE KURULAN HER TÜRLÜ TUZAK VE KUMPASA KARŞI TÜRKİYE İTTİFAKINI KURMAKTIR. 31 MART’TAKİ KAZANACAK İTTİFAKIN ADI TÜRKİYE İTTİFAKIDIR (22392)
KAHRAMANMARAŞLI DEPREMZEDELER AKP’NİN ADAYI FIRAT GÖRGEL’İ PROTESTO ETTİ: “BU BELEDİYEYE HESABI SORMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR. SESİMİZİ DUYAN YOK MU” KAHRAMANMARAŞLI DEPREMZEDELER AKP’NİN ADAYI FIRAT GÖRGEL’İ PROTESTO ETTİ: “BU BELEDİYEYE HESABI SORMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR. SESİMİZİ DUYAN YOK MU” (23512)
İSTANBUL İÇİN AKOM VE METEOROLOJİ UYARDI: BUGÜNDEN İTİBAREN KAR BEKLENİYOR, DİKKATLİ OLUN İSTANBUL İÇİN AKOM VE METEOROLOJİ UYARDI: BUGÜNDEN İTİBAREN KAR BEKLENİYOR, DİKKATLİ OLUN (24972)
“ÇOCUK İŞ CİNAYETLERİ RAPORU”NDA MESEM VURGUSU: SON BİR YILDA EN AZ 671 ÇOCUK YAŞAMINI YİTİRDİ “ÇOCUK İŞ CİNAYETLERİ RAPORU”NDA MESEM VURGUSU: SON BİR YILDA EN AZ 671 ÇOCUK YAŞAMINI YİTİRDİ (23484)
“GÜNÜMÜZDE İSE MİSAK-I MİLLİ ANLAYIŞIMIZIN MAVİ VATAN, SİBER VATAN, UZAY VATAN, YEŞİL VATAN HEDEFLERİMİZ ÇERÇEVESİNDE GÜNCELLENMESİ ZORUNLUDUR” “GÜNÜMÜZDE İSE MİSAK-I MİLLİ ANLAYIŞIMIZIN MAVİ VATAN, SİBER VATAN, UZAY VATAN, YEŞİL VATAN HEDEFLERİMİZ ÇERÇEVESİNDE GÜNCELLENMESİ ZORUNLUDUR” (22546)
“BİZİ DAĞLARDA TERÖRİSTLER ÖLDÜREMEDİ AMA AÇLIK ÖLDÜRECEK. YETER, SIKILDIK” “BİZİ DAĞLARDA TERÖRİSTLER ÖLDÜREMEDİ AMA AÇLIK ÖLDÜRECEK. YETER, SIKILDIK” (22364)
AKOM: İstanbul'da kar yağışı bekleniyor AKOM: İstanbul'da kar yağışı bekleniyor (23665)
“ÖNCE SOKAKLARIMIZI SÜPÜRÜP, TERTEMİZ YAPACAĞIZ. SONRA DA BU İKTİDARI SÜPÜRÜP ÜLKEMİZİ AYDINLIĞA KAVUŞTURACAĞIZ” “ÖNCE SOKAKLARIMIZI SÜPÜRÜP, TERTEMİZ YAPACAĞIZ. SONRA DA BU İKTİDARI SÜPÜRÜP ÜLKEMİZİ AYDINLIĞA KAVUŞTURACAĞIZ” (24987)
SGK VE BAĞ-KUR EMEKLİLERİNİN MAAŞLARINDA YÜZDE 49.25 ARTIŞIN DA İÇİNDE YER ALDIĞI KANUN TEKLİFİ, TBMM GENEL KURULU'NDA KABUL EDİLEREK YASALAŞTI SGK VE BAĞ-KUR EMEKLİLERİNİN MAAŞLARINDA YÜZDE 49.25 ARTIŞIN DA İÇİNDE YER ALDIĞI KANUN TEKLİFİ, TBMM GENEL KURULU'NDA KABUL EDİLEREK YASALAŞTI (22880)
İSVEÇ'İN NATO'YA KATILIM PROTOKOLÜNÜN ONAYLANMASININ UYGUN BULUNDUĞUNA DAİR KANUN, RESMİ GAZETE'NİN MÜKERRER SAYISINDA YAYINLANDI İSVEÇ'İN NATO'YA KATILIM PROTOKOLÜNÜN ONAYLANMASININ UYGUN BULUNDUĞUNA DAİR KANUN, RESMİ GAZETE'NİN MÜKERRER SAYISINDA YAYINLANDI (23906)
ATA PARTİ, AKP’YE LAİKLİK KARŞITI EYLEMLERİNDEN DOLAYI KAPATMA DAVASI AÇILMASI İÇİN YARGITAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA ŞİKAYET DİLEKÇESİ SUNDU ATA PARTİ, AKP’YE LAİKLİK KARŞITI EYLEMLERİNDEN DOLAYI KAPATMA DAVASI AÇILMASI İÇİN YARGITAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA ŞİKAYET DİLEKÇESİ SUNDU (25249)
MERKEZ BANKASI, YÜZDE 42,5 OLAN POLİTİKA FAİZİNİ 250 BAZ PUAN ARTIRARAK YÜZDE 45'E YÜKSELTTİ MERKEZ BANKASI, YÜZDE 42,5 OLAN POLİTİKA FAİZİNİ 250 BAZ PUAN ARTIRARAK YÜZDE 45'E YÜKSELTTİ (24633)
“MATEMATİĞİ BİLE UNUTARAK SİYASET YAPAN ARKADAŞLARIN NASIL UNUTKAN OLDUKLARINI KANAL İSTANBUL SORUSUNA VERDİĞİ CEVAPLA GÖREBİLİRSİNİZ” “MATEMATİĞİ BİLE UNUTARAK SİYASET YAPAN ARKADAŞLARIN NASIL UNUTKAN OLDUKLARINI KANAL İSTANBUL SORUSUNA VERDİĞİ CEVAPLA GÖREBİLİRSİNİZ” (22644)
ÇORLU TREN FACİASI DAVASI 29 ŞUBAT'A ERTELENDİ... AVUKAT EVREN: "BU YARGILAMAYI BERAAT YA DA TAKSİRLE DE KAPATAMAYACAKLAR" ÇORLU TREN FACİASI DAVASI 29 ŞUBAT'A ERTELENDİ... AVUKAT EVREN: "BU YARGILAMAYI BERAAT YA DA TAKSİRLE DE KAPATAMAYACAKLAR" (24053)
“KATİLLERİN KORUNMASINA TAHAMMÜL EDEMİYORUZ” “KATİLLERİN KORUNMASINA TAHAMMÜL EDEMİYORUZ” (23618)
İYİ PARTİ’NİN İSTANBUL ADAYI BUĞRA KAVUNCU, BALIKESİR ADAYI TURHAN ÇÖMEZ İYİ PARTİ’NİN İSTANBUL ADAYI BUĞRA KAVUNCU, BALIKESİR ADAYI TURHAN ÇÖMEZ (23554)
İSVEÇ'İN NATO'YA KATILIM PROTOKOLÜNÜN TBMM’DE ONAYLANMASININ ARDINDAN İSVEÇ ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ: "BUGÜN NATO'YA TAM ÜYE OLMAYA BİR ADIM DAHA YAKLAŞTIK" İSVEÇ'İN NATO'YA KATILIM PROTOKOLÜNÜN TBMM’DE ONAYLANMASININ ARDINDAN İSVEÇ ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ: "BUGÜN NATO'YA TAM ÜYE OLMAYA BİR ADIM DAHA YAKLAŞTIK" (23278)
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖNLEMLERİ, İŞYERİNDE ŞİDDET VE TACİZİ ÖNLEMEDE KİLİT ROL OYNUYOR” İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖNLEMLERİ, İŞYERİNDE ŞİDDET VE TACİZİ ÖNLEMEDE KİLİT ROL OYNUYOR” (23122)
ERDAL BEŞİKÇİOĞLU, MANSUR YAVAŞ'I ZİYARET ETTİ: “MANSUR BAŞKAN İLE BENİM ARAMDA HİÇBİR SIKINTI OLMADI, OLMAYACAKTIR DA. BU ÇOK NET” ERDAL BEŞİKÇİOĞLU, MANSUR YAVAŞ'I ZİYARET ETTİ: “MANSUR BAŞKAN İLE BENİM ARAMDA HİÇBİR SIKINTI OLMADI, OLMAYACAKTIR DA. BU ÇOK NET” (23596)
4 KEZ PARTİ DEĞİŞTİREN MUSA ORHAN'IN SON DURAĞI YENİDEN AKP OLDU 4 KEZ PARTİ DEĞİŞTİREN MUSA ORHAN'IN SON DURAĞI YENİDEN AKP OLDU (26426)
“YÖNETİME GELMEYE ÇALIŞAN ANLAYIŞIN ORTAYA KOYDUĞU METOT SADECE KARALAMAK... ALLAH AKIL VERSİN” “YÖNETİME GELMEYE ÇALIŞAN ANLAYIŞIN ORTAYA KOYDUĞU METOT SADECE KARALAMAK... ALLAH AKIL VERSİN” (23425)
"ARTIK ÖLMEK İSTEMİYORUZ" "ARTIK ÖLMEK İSTEMİYORUZ" (24485)
“İSTANBUL’U YİNE KENDİ KİŞİSEL HAKKI ÇERÇEVESİNDE ELE ALAN CÜMLELER KURACAK. BİZ DE DİYORUZ Kİ ARTIK O DEVİR KAPANDI” “İSTANBUL’U YİNE KENDİ KİŞİSEL HAKKI ÇERÇEVESİNDE ELE ALAN CÜMLELER KURACAK. BİZ DE DİYORUZ Kİ ARTIK O DEVİR KAPANDI” (24751)
“‘ÇALIYOR AMA ÇALIŞIYOR’ KAVRAMINI TÜMÜYLE ORTADAN KALDIRDIK. ANKARA’NIN DÜRÜST YÖNETİLEBİLECEĞİNİ HERKESE GÖSTERDİK” “‘ÇALIYOR AMA ÇALIŞIYOR’ KAVRAMINI TÜMÜYLE ORTADAN KALDIRDIK. ANKARA’NIN DÜRÜST YÖNETİLEBİLECEĞİNİ HERKESE GÖSTERDİK” (25346)
“KİMSEYE VERECEK 20 YILIMIZ YOK. BU VEBAL İLE SEÇİME GİTMEK SİZİN TERCİHİNİZ AMA BUNUN HESABINI SANDIKTA SORMAK DA BİZİM HAKKIMIZ” “KİMSEYE VERECEK 20 YILIMIZ YOK. BU VEBAL İLE SEÇİME GİTMEK SİZİN TERCİHİNİZ AMA BUNUN HESABINI SANDIKTA SORMAK DA BİZİM HAKKIMIZ” (24582)
Avrupa Parlamentosu, Macaristan'ın AB'deki oy hakkı için harekete geçti Avrupa Parlamentosu, Macaristan'ın AB'deki oy hakkı için harekete geçti (23045)
SEÇİM EKONOMİSİ TARTIŞMALARI VE FAİZ KARARI SEÇİM EKONOMİSİ TARTIŞMALARI VE FAİZ KARARI (24139)
10 İLİN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI, 28 İLE YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ATANDI 10 İLİN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI, 28 İLE YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ATANDI (26497)
"ÇALIŞTIĞI BANKAYI DOLANDIRDIĞI İDDİASIYLA HAKKINDA SORUŞTURMA YÜRÜTÜLEN BİRİSİNİ ALDIK, AMERİKALARDAN GETİRDİK, MERKEZ BANKASI'NIN BAŞINA GEÇİRDİK" "ÇALIŞTIĞI BANKAYI DOLANDIRDIĞI İDDİASIYLA HAKKINDA SORUŞTURMA YÜRÜTÜLEN BİRİSİNİ ALDIK, AMERİKALARDAN GETİRDİK, MERKEZ BANKASI'NIN BAŞINA GEÇİRDİK" (24976)
“HUKUKUN AYDINLIĞI OLMADAN BİZİM YAŞAM KARANLIĞIMIZ SÜREKLİ KALIR” “HUKUKUN AYDINLIĞI OLMADAN BİZİM YAŞAM KARANLIĞIMIZ SÜREKLİ KALIR” (24179)
AKOM’DAN HAFTA SONU İÇİN KAR UYARISI AKOM’DAN HAFTA SONU İÇİN KAR UYARISI (22976)
5 YIL ÖNCE, ‘İŞSİZLERE İŞ BULMAK BELEDİYENİN İŞİ Mİ’ DİYENLER OLDU AMA BİZ YOLUMUZDAN DÖNMEDİK 5 YIL ÖNCE, ‘İŞSİZLERE İŞ BULMAK BELEDİYENİN İŞİ Mİ’ DİYENLER OLDU AMA BİZ YOLUMUZDAN DÖNMEDİK (26742)
"HER SEÇİM ÖNCESİNDE OLDUĞU GİBİ YAKLAŞAN YEREL SEÇİMLER AREFESİNDE BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ’Nİ YIPRATMA KAMPANYASINDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL" "HER SEÇİM ÖNCESİNDE OLDUĞU GİBİ YAKLAŞAN YEREL SEÇİMLER AREFESİNDE BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ’Nİ YIPRATMA KAMPANYASINDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL" (25655)
“BUGÜN 7 BİN 500 EMEKLİYE REVA GÖREN ANLAYIŞ ÇALIŞANLARIMIZLA ARAMIZI BOZMAYA KALKMASIN. ONLARIN ANLAYACAĞI TEK İŞ POŞET İŞİ” “BUGÜN 7 BİN 500 EMEKLİYE REVA GÖREN ANLAYIŞ ÇALIŞANLARIMIZLA ARAMIZI BOZMAYA KALKMASIN. ONLARIN ANLAYACAĞI TEK İŞ POŞET İŞİ” (24118)
SABAHATTİN ALİ’NİN “KÜRK MANTOLU MADONNA” ESERİ TİYATROYA UYARLANDI... YÖNETMEN TANER BARLAS: “YİTİRDİĞİMİZ BAĞLILIKLARIN ANIMSANMASI ADINA BÖYLE BİR OYUN YAPMANIN GEREKLİ OLDUĞUNA İNANDIK” SABAHATTİN ALİ’NİN “KÜRK MANTOLU MADONNA” ESERİ TİYATROYA UYARLANDI... YÖNETMEN TANER BARLAS: “YİTİRDİĞİMİZ BAĞLILIKLARIN ANIMSANMASI ADINA BÖYLE BİR OYUN YAPMANIN GEREKLİ OLDUĞUNA İNANDIK” (25097)
“SANSÜRLE TÜM YARATICI ALANLARIN VAROLUŞU TEHDİT EDİLMEKTE VE KORKU İKLİMİ YARATILMAYA ÇALIŞILMAKTADIR” “SANSÜRLE TÜM YARATICI ALANLARIN VAROLUŞU TEHDİT EDİLMEKTE VE KORKU İKLİMİ YARATILMAYA ÇALIŞILMAKTADIR” (22974)
EMEKLİLERİN YAŞADIKLARI EKONOMİK SORUNLARIN ARAŞTIRILMASI ÖNERİSİ, AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ EMEKLİLERİN YAŞADIKLARI EKONOMİK SORUNLARIN ARAŞTIRILMASI ÖNERİSİ, AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ (22262)
EMEKLİLER BU HAYAT PAHALILIĞI, YÜKSEK ENFLASYON KARŞISINDA AÇIKÇA AÇLIĞA VE YOKSULLUĞA MAHKUM EDİLMİŞTİR. RESMİ ENFLASYONUN BİLE ALTINDA EMEKLİ AYLIKLARINA ARTIŞ YAPMAK AÇIKÇA BİR ZULÜMDÜR EMEKLİLER BU HAYAT PAHALILIĞI, YÜKSEK ENFLASYON KARŞISINDA AÇIKÇA AÇLIĞA VE YOKSULLUĞA MAHKUM EDİLMİŞTİR. RESMİ ENFLASYONUN BİLE ALTINDA EMEKLİ AYLIKLARINA ARTIŞ YAPMAK AÇIKÇA BİR ZULÜMDÜR (24123)
HSK’YA VERDİĞİ 'ADLİYEDE RÜŞVET' DİLEKÇESİYLE GÜNDEME GELEN İSTANBUL ANADOLU CUMHURİYET BAŞSAVCISI İSMAİL UÇAR YARGITAY ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ HSK’YA VERDİĞİ 'ADLİYEDE RÜŞVET' DİLEKÇESİYLE GÜNDEME GELEN İSTANBUL ANADOLU CUMHURİYET BAŞSAVCISI İSMAİL UÇAR YARGITAY ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ (23842)
“İKTİDAR, VATANDAŞIN PSİKOLOJİSİNİ BOZDU. ANTİDEPRESAN İLAÇ KULLANIMI SON 10 YILDA YÜZDE 75 ARTTI” “İKTİDAR, VATANDAŞIN PSİKOLOJİSİNİ BOZDU. ANTİDEPRESAN İLAÇ KULLANIMI SON 10 YILDA YÜZDE 75 ARTTI” (22143)
ATATÜRK’E VE O'NUN İÇİN DUA EDEN CAMİ İMAMINA HAKARET EDEN BOSTANCI TAHLİYE EDİLDİ, ADLİYEDE “YAŞASIN ŞERİAT” SLOGANLARI ATILDI ATATÜRK’E VE O'NUN İÇİN DUA EDEN CAMİ İMAMINA HAKARET EDEN BOSTANCI TAHLİYE EDİLDİ, ADLİYEDE “YAŞASIN ŞERİAT” SLOGANLARI ATILDI (25180)
"MERSİN-ANTALYA D-400 KARAYOLU AYDINCIK İLÇESİ ÇIKIŞINDA YOLCU OTOBÜSÜNÜN DEVRİLMESİ SONUCU MAALESEF 9 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 30 KİŞİ DE YARALANDI" "MERSİN-ANTALYA D-400 KARAYOLU AYDINCIK İLÇESİ ÇIKIŞINDA YOLCU OTOBÜSÜNÜN DEVRİLMESİ SONUCU MAALESEF 9 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 30 KİŞİ DE YARALANDI" (32895)
“SAHTE VERİLER AÇIKLANDIKÇA BUGÜN YAPILAN ARTIŞLARIN 1-2 AY İÇİNDE KARŞILIĞI KALMAYACAK” “SAHTE VERİLER AÇIKLANDIKÇA BUGÜN YAPILAN ARTIŞLARIN 1-2 AY İÇİNDE KARŞILIĞI KALMAYACAK” (24181)
“ORİJİNAL İLAÇLA EŞDEĞER İLAÇ ARASINDA ETKİNLİK VE KALİTE FARKI YOKTUR” “ORİJİNAL İLAÇLA EŞDEĞER İLAÇ ARASINDA ETKİNLİK VE KALİTE FARKI YOKTUR” (25854)
“MHP ADAYINI KARS’TA DESTEKLİYORUZ. IĞDIR’DA, CHP ADAYI GÜÇLÜ OLURSA; CHP ADAYINI DESTEKLERİZ” “MHP ADAYINI KARS’TA DESTEKLİYORUZ. IĞDIR’DA, CHP ADAYI GÜÇLÜ OLURSA; CHP ADAYINI DESTEKLERİZ” (27746)
“TÜRKİYE’DEKİ ÜNİVERSİTELERDEN 130’UNUN AÇIK ALANLARININ YÜZDE 44,3’Ü ‘DUMANSIZ HAVA SAHASI’ İLAN EDİLDİ” “TÜRKİYE’DEKİ ÜNİVERSİTELERDEN 130’UNUN AÇIK ALANLARININ YÜZDE 44,3’Ü ‘DUMANSIZ HAVA SAHASI’ İLAN EDİLDİ” (21223)
İBB HATAYLI ÜRETİCİLERDEN SATIN ALDIĞI NARENCİYELERİ İSTANBULLULARA DAĞITTI İBB HATAYLI ÜRETİCİLERDEN SATIN ALDIĞI NARENCİYELERİ İSTANBULLULARA DAĞITTI (23281)
FETÖ İLE İLİŞKİSİ TESPİT EDİLİP KAMU İHALELERİNDEN MEN EDİLEN ŞİRKET ADINI DEĞİŞTİRİP, TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU'NDAN İHALE ALDI FETÖ İLE İLİŞKİSİ TESPİT EDİLİP KAMU İHALELERİNDEN MEN EDİLEN ŞİRKET ADINI DEĞİŞTİRİP, TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU'NDAN İHALE ALDI (22193)
600 BİN BAŞ BESİLİK SIĞIR İTHAL EDECEK 600 BİN BAŞ BESİLİK SIĞIR İTHAL EDECEK (28560)
"EMEKLİ AYLIKLARININ ASGARİ ÜCRETE ENDEKSLENMESİ GEREKİR YA DA YÜZDE 90 GİBİ BİR ORAN TESPİT EDİLEBİLİR" "EMEKLİ AYLIKLARININ ASGARİ ÜCRETE ENDEKSLENMESİ GEREKİR YA DA YÜZDE 90 GİBİ BİR ORAN TESPİT EDİLEBİLİR" (36926)
“BU SEÇİM, SEÇİLDİĞİ GÜNDEN BUGÜNE MAZOTA YÜZDE 88, YUMURTAYA YÜZDE 55, MAKARNAYA YÜZDE 95, EKMEĞE YÜZDE 65 ZAM YAPAN BİRİLERİNE SANA OY VERMİYORUM DEMENİN ZAMANIDIR” “BU SEÇİM, SEÇİLDİĞİ GÜNDEN BUGÜNE MAZOTA YÜZDE 88, YUMURTAYA YÜZDE 55, MAKARNAYA YÜZDE 95, EKMEĞE YÜZDE 65 ZAM YAPAN BİRİLERİNE SANA OY VERMİYORUM DEMENİN ZAMANIDIR” (25252)
"ESKİŞEHİR’E ÇOK YAKIŞACAĞINA YÜREKTEN İNANDIĞIM KADIN BİR BELEDİYE BAŞKANI İLE BU GÜZEL HİKAYEYİ SÜRDÜRMEK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ" "ESKİŞEHİR’E ÇOK YAKIŞACAĞINA YÜREKTEN İNANDIĞIM KADIN BİR BELEDİYE BAŞKANI İLE BU GÜZEL HİKAYEYİ SÜRDÜRMEK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ" (25033)
"TÜM SORUMLULARI KINIYOR, KENDİLERİNİ İKİ GÜN BOYUNCA DEVAM EDEN SALDIRILARIN ENGELLENMESİ İÇİN ACİLEN GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALMAYA ÇAĞIRIYORUZ" "TÜM SORUMLULARI KINIYOR, KENDİLERİNİ İKİ GÜN BOYUNCA DEVAM EDEN SALDIRILARIN ENGELLENMESİ İÇİN ACİLEN GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALMAYA ÇAĞIRIYORUZ" (28536)
İBB’NİN MAHMUTBEY TRAFİĞİNİ ÇÖZECEK PROJESİ 16 AY BEKLETİLDİKTEN SONRA ENGELLENDİ İBB’NİN MAHMUTBEY TRAFİĞİNİ ÇÖZECEK PROJESİ 16 AY BEKLETİLDİKTEN SONRA ENGELLENDİ (26756)
ADANA'DA 500 TON MANDALİNA DALINDA ÇÜRÜMEYE TERK EDİLDİ ADANA'DA 500 TON MANDALİNA DALINDA ÇÜRÜMEYE TERK EDİLDİ (24420)
“ADANA: ZEYDAN KARALAR, AYDIN: ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, ESKİŞEHİR: AYŞE ÜNLÜCE, HATAY: LÜTFÜ SAVAŞ, TEKİRDAĞ: CANDAN YÜCEER, MERSİN: VAHAP SEÇER” “ADANA: ZEYDAN KARALAR, AYDIN: ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, ESKİŞEHİR: AYŞE ÜNLÜCE, HATAY: LÜTFÜ SAVAŞ, TEKİRDAĞ: CANDAN YÜCEER, MERSİN: VAHAP SEÇER” (25450)
SANAYİ ÜRETİMİ KASIMDA AYLIK YÜZDE 1,4 AZALDI SANAYİ ÜRETİMİ KASIMDA AYLIK YÜZDE 1,4 AZALDI (28563)
“DÜRÜST GAZETECİLİĞİ KENDİNE İLKE EDİNEN TÜM BASIN EMEKÇİLERİNİN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN” “DÜRÜST GAZETECİLİĞİ KENDİNE İLKE EDİNEN TÜM BASIN EMEKÇİLERİNİN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN” (25664)
“KADIN GAZETECİLERİN MESLEKTE YÜKSELEMEDİĞİ, CAM TAVAN NEDENİYLE MESLEKTEN UZAKLAŞTIĞI, HAKLARINI ALAMADIĞI BİR BAYRAMI KABUL ETMİYORUZ” “KADIN GAZETECİLERİN MESLEKTE YÜKSELEMEDİĞİ, CAM TAVAN NEDENİYLE MESLEKTEN UZAKLAŞTIĞI, HAKLARINI ALAMADIĞI BİR BAYRAMI KABUL ETMİYORUZ” (22752)
“BİR DÖNEM MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN BAYRAM OLAN 10 OCAK'LAR ARTIK MATEM GÜNÜNE DÖNÜŞMÜŞ DURUMDADIR" “BİR DÖNEM MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN BAYRAM OLAN 10 OCAK'LAR ARTIK MATEM GÜNÜNE DÖNÜŞMÜŞ DURUMDADIR" (29652)
“ÇAĞDAŞ BATI STANDARTLARINDA HABER YAPILACAK GÜNLERİN ÖZLEMİYLE DİYORUZ Kİ: 10 OCAK'LAR BİZİMDİR” “ÇAĞDAŞ BATI STANDARTLARINDA HABER YAPILACAK GÜNLERİN ÖZLEMİYLE DİYORUZ Kİ: 10 OCAK'LAR BİZİMDİR” (24331)
“TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ’NİN GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLARININ ALDIKLARI ASGARİ ÜCRET SEVİYESİNDEKİ ÜCRETİ KABUL ETMİYORUZ” “TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ’NİN GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLARININ ALDIKLARI ASGARİ ÜCRET SEVİYESİNDEKİ ÜCRETİ KABUL ETMİYORUZ” (23500)
DEMOKRASİYE, ANAYASAYA SAHİP ÇIKMAK İÇİN TÜM YURTTAŞLARIMIZI 14 OCAK SAAT 13.00’TE ANKARA'YA MİTİNGİMİZE DAVET EDİYORUZ DEMOKRASİYE, ANAYASAYA SAHİP ÇIKMAK İÇİN TÜM YURTTAŞLARIMIZI 14 OCAK SAAT 13.00’TE ANKARA'YA MİTİNGİMİZE DAVET EDİYORUZ (26881)
TÜİK: ARALIK AYINDA EN YÜKSEK GETİRİ DİBS SAĞLARKEN YILLIK BAZDA EN ÇOK KAZANDIRAN KÜLÇE ALTIN OLDU TÜİK: ARALIK AYINDA EN YÜKSEK GETİRİ DİBS SAĞLARKEN YILLIK BAZDA EN ÇOK KAZANDIRAN KÜLÇE ALTIN OLDU (25632)
“LAİKLİK MECLİSİ, 3 MART'I LAİKLİK GÜNÜ OLARAK KUTLAMAYI KARAR ALTINA ALMIŞTIR” “LAİKLİK MECLİSİ, 3 MART'I LAİKLİK GÜNÜ OLARAK KUTLAMAYI KARAR ALTINA ALMIŞTIR” (26967)
TÜRKİYE KADIN DERNEKLERİ FEDERASYONU: 2023’DE 438 KADIN KATLEDİLDİ TÜRKİYE KADIN DERNEKLERİ FEDERASYONU: 2023’DE 438 KADIN KATLEDİLDİ (24438)
YENİ YİLDA 5 GÜNDE 134 BİN 515 DOSYA DAHA GELDİ VE HALEN İCRA TAKİBİNDE OLAN DOSYA SAYISI 21 MİLYON 328 BİN OLDU YENİ YİLDA 5 GÜNDE 134 BİN 515 DOSYA DAHA GELDİ VE HALEN İCRA TAKİBİNDE OLAN DOSYA SAYISI 21 MİLYON 328 BİN OLDU (28225)
“DÜNYADA GIDA FİYATLARI YÜZDE 10 DÜŞTÜ, TÜRKİYE’DE YÜZDE 72 ARTTI. TEMEL NEDEN AKP ZİHNİYETİNDEN KAYNAKLANIYOR” “DÜNYADA GIDA FİYATLARI YÜZDE 10 DÜŞTÜ, TÜRKİYE’DE YÜZDE 72 ARTTI. TEMEL NEDEN AKP ZİHNİYETİNDEN KAYNAKLANIYOR” (27033)
'Başka binamda hasar yok' diyen 96 kişinin öldüğü apartmanın müteahhidinin binasına yıkım kararı 'Başka binamda hasar yok' diyen 96 kişinin öldüğü apartmanın müteahhidinin binasına yıkım kararı (25124)
"MEVSİMSEL ENFEKSİYONLAR VE COVİD-19 NEDENİYLE YOĞUN BAKIMLARDA CİDDİ BİR KRİZ YAŞANIYOR. SAĞLIK BAKANLIĞI'NI GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ" "MEVSİMSEL ENFEKSİYONLAR VE COVİD-19 NEDENİYLE YOĞUN BAKIMLARDA CİDDİ BİR KRİZ YAŞANIYOR. SAĞLIK BAKANLIĞI'NI GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ" (26251)
"CASUSLUK OPERASYONUNDA" TUTUKLANMA TALEBİYLE HAKİMLİĞE SEVK EDİLEN 26 ŞÜPHELİDEN 15'İ TUTUKLANDI "CASUSLUK OPERASYONUNDA" TUTUKLANMA TALEBİYLE HAKİMLİĞE SEVK EDİLEN 26 ŞÜPHELİDEN 15'İ TUTUKLANDI (24464)
CHP, İSTANBUL 13. AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYELERİ HAKKINDA HSK’YA, YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ ÜYELERİ HAKKINDA DA YARGITAY BİRİNCİ BAŞKANLIK KURULU’NA BAŞVURDU CHP, İSTANBUL 13. AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYELERİ HAKKINDA HSK’YA, YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ ÜYELERİ HAKKINDA DA YARGITAY BİRİNCİ BAŞKANLIK KURULU’NA BAŞVURDU (29658)
“YARGI KRİZİNDEN DEVLET KRİZİNE EVRİLEN GELİŞMELERİN ARKASINDA YATAN NEDENLERİN ARAŞTIRILMASI KAÇINILMAZ BİR ZORUNLULUK” “YARGI KRİZİNDEN DEVLET KRİZİNE EVRİLEN GELİŞMELERİN ARKASINDA YATAN NEDENLERİN ARAŞTIRILMASI KAÇINILMAZ BİR ZORUNLULUK” (24145)
“BU AZİZ ŞEHRE İHANET EDİLMESİNE BİR DAHA İZİN VERMEYECEĞİZ. İSTANBUL SON KALEDİR” “BU AZİZ ŞEHRE İHANET EDİLMESİNE BİR DAHA İZİN VERMEYECEĞİZ. İSTANBUL SON KALEDİR” (23538)
2 bin yıldır deprem üretmeyen faylar süresini doldurdu 2 bin yıldır deprem üretmeyen faylar süresini doldurdu (23689)
ARALIK AYINDA 154, 2023 YILINDA İSE EN AZ 1929 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ ARALIK AYINDA 154, 2023 YILINDA İSE EN AZ 1929 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ (24181)
“ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇ İÇİNDE DİYALOG VE TEMAS HALİNDE OLMAK NOKTASINDA FİKİR BİRLİĞİNE VARDIK” “ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇ İÇİNDE DİYALOG VE TEMAS HALİNDE OLMAK NOKTASINDA FİKİR BİRLİĞİNE VARDIK” (24357)
ANKARA BAROSU, "ŞEHİTLERİMİZE RAHMET, FİLİSTİN'E DESTEK, İSRAİL'E LANET" MİTİNGİNDE HİLAFET BAYRAĞI AÇAN KİŞİLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU ANKARA BAROSU, "ŞEHİTLERİMİZE RAHMET, FİLİSTİN'E DESTEK, İSRAİL'E LANET" MİTİNGİNDE HİLAFET BAYRAĞI AÇAN KİŞİLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (23744)
TÜİK YILLIK ENFLASYONU YÜZDE 64,77 OLARAK AÇIKLADI. MEMUR EMEKLİSİNİN MAAŞI YÜZDE 49, İŞÇİ EMEKLİSİNİN MAAŞI İSE YÜZDE 37,5 ARTACAK TÜİK YILLIK ENFLASYONU YÜZDE 64,77 OLARAK AÇIKLADI. MEMUR EMEKLİSİNİN MAAŞI YÜZDE 49, İŞÇİ EMEKLİSİNİN MAAŞI İSE YÜZDE 37,5 ARTACAK (23681)
ENAG: YILLIK ENFLASYON YÜZDE 127,21 OLDU ENAG: YILLIK ENFLASYON YÜZDE 127,21 OLDU (30689)
“BİR KESİMİN AÇIK HİLAFET VE ŞERİAT ÇAĞRISI YAPMASININ GÖRMEZDEN GELİNMESİ KABUL EDİLEMEZ. CUMHURİYET’İN KURULUŞ FELSEFESİNİ VE ATATÜRK İLKELERİNİ KORUMAK İÇİN MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ” “BİR KESİMİN AÇIK HİLAFET VE ŞERİAT ÇAĞRISI YAPMASININ GÖRMEZDEN GELİNMESİ KABUL EDİLEMEZ. CUMHURİYET’İN KURULUŞ FELSEFESİNİ VE ATATÜRK İLKELERİNİ KORUMAK İÇİN MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ” (26127)
ÖZGÜR ÖZEL, TUTUKLANAN ÜNİVERSİTELİ EGE AKERSOY’UN BABASI ZAFER AKERSOY İLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ ÖZGÜR ÖZEL, TUTUKLANAN ÜNİVERSİTELİ EGE AKERSOY’UN BABASI ZAFER AKERSOY İLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ (24737)
YSK BAŞKANI AHMET YENER, 31 MART SEÇİMLERİNE 36 SİYASİ PARTİNİN GİRECEĞİNİ AÇIKLADI YSK BAŞKANI AHMET YENER, 31 MART SEÇİMLERİNE 36 SİYASİ PARTİNİN GİRECEĞİNİ AÇIKLADI (24284)
2023’TE İSTANBUL’UN YILLIK ENFLASYONU YÜZDE 74,88 OLDU 2023’TE İSTANBUL’UN YILLIK ENFLASYONU YÜZDE 74,88 OLDU (24777)
YEŞİL REÇETELİLER DE DAHİL 12 MİLYON 800 BİN ADET SAHTE İLAÇ İSTANBUL’DA ELE GEÇİRİLDİ YEŞİL REÇETELİLER DE DAHİL 12 MİLYON 800 BİN ADET SAHTE İLAÇ İSTANBUL’DA ELE GEÇİRİLDİ (25815)
BİR KİŞİ BİR TALİMAT VERECEK VE BU TAHLİYE ONDAN SONRA GERÇEKLEŞECEKSE BU UTANÇ VERİCİ BİR DURUMDUR BİR KİŞİ BİR TALİMAT VERECEK VE BU TAHLİYE ONDAN SONRA GERÇEKLEŞECEKSE BU UTANÇ VERİCİ BİR DURUMDUR (24958)
HAKEM HALİL UMUT MELER’E YUMRUK ATAN ESKİ ANKARAGÜCÜ BAŞKANI FARUK KOCA TAHLİYE EDİLDİ HAKEM HALİL UMUT MELER’E YUMRUK ATAN ESKİ ANKARAGÜCÜ BAŞKANI FARUK KOCA TAHLİYE EDİLDİ (28244)
GAZETECİ CAN ATAKLI HAKKINDA ADLİ KONTROL KARARI VERİLDİ GAZETECİ CAN ATAKLI HAKKINDA ADLİ KONTROL KARARI VERİLDİ (28444)
“SABİHA GÖKÇEN’İN 2. PİSTİNDE TEHLİKE VAR” “SABİHA GÖKÇEN’İN 2. PİSTİNDE TEHLİKE VAR” (28331)
“HANGİ DİZİNİN YAYINLANACAĞINA TARİKATLAR MI KARAR VERİYOR” “HANGİ DİZİNİN YAYINLANACAĞINA TARİKATLAR MI KARAR VERİYOR” (35370)
“MAHKEMELER VE KAMU GÜCÜNÜ KULLANAN DİĞER ORGANLAR, ANAYASA MAHKEMESİ KARARLARINI UYGULAMAKTAN VEYA GEREĞİNİ YERİNE GETİRMEKTEN HİÇBİR ŞEKİLDE KAÇINAMAZ” “MAHKEMELER VE KAMU GÜCÜNÜ KULLANAN DİĞER ORGANLAR, ANAYASA MAHKEMESİ KARARLARINI UYGULAMAKTAN VEYA GEREĞİNİ YERİNE GETİRMEKTEN HİÇBİR ŞEKİLDE KAÇINAMAZ” (24590)
“SÜREGELEN OPERASYONLARIN SİYASİ, ASKERÎ VE STRATEJİK HEDEFİNİN MECLİS’İMİZLE PAYLAŞILMASININ BÜYÜK ÖNEM TAŞIDIĞINA İNANIYORUZ” “SÜREGELEN OPERASYONLARIN SİYASİ, ASKERÎ VE STRATEJİK HEDEFİNİN MECLİS’İMİZLE PAYLAŞILMASININ BÜYÜK ÖNEM TAŞIDIĞINA İNANIYORUZ” (24829)
“NE ÖZGÜR ÖZEL’İN NE CHP’NİN GERİYE ATACAK BİR TEK ADIMI YOKTUR. BİR SANTİM EĞİLMEYİZ, BİR KELİME EKSİK KONUŞMAYIZ. BİLİRİZ Kİ BİR SANTİM EĞİLİRSEK, SİZ BU MİLLETE DİZ ÇÖKTÜRÜRSÜNÜZ.” “NE ÖZGÜR ÖZEL’İN NE CHP’NİN GERİYE ATACAK BİR TEK ADIMI YOKTUR. BİR SANTİM EĞİLMEYİZ, BİR KELİME EKSİK KONUŞMAYIZ. BİLİRİZ Kİ BİR SANTİM EĞİLİRSEK, SİZ BU MİLLETE DİZ ÇÖKTÜRÜRSÜNÜZ.” (33985)
CHP’Lİ BELEDİYELER, 12 ASKERİN ŞEHİT OLMASI NEDENİYLE KÜLTÜR-SANAT ETKİNLİKLERİNİ 3 GÜN SÜREYLE ERTELEDİ CHP’Lİ BELEDİYELER, 12 ASKERİN ŞEHİT OLMASI NEDENİYLE KÜLTÜR-SANAT ETKİNLİKLERİNİ 3 GÜN SÜREYLE ERTELEDİ (24392)
YABANCI ŞİRKETLER ARTIK TÜRKİYE'Yİ TERK ETME KARARI ALDI. CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ TÜRKİYE'Yİ BİR FELAKETE SÜRÜKLEMİŞTİR, ARTIK TÜRKİYE BU UÇURUMDAN YUVARLANMAKTADIR" YABANCI ŞİRKETLER ARTIK TÜRKİYE'Yİ TERK ETME KARARI ALDI. CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ TÜRKİYE'Yİ BİR FELAKETE SÜRÜKLEMİŞTİR, ARTIK TÜRKİYE BU UÇURUMDAN YUVARLANMAKTADIR" (27101)
HİÇ KİMSE AKP'NİN KİRLİ SİYASETİNE, YANLIŞLARINA, 21 YILDIR ÜLKEYİ GETİRDİĞİ NOKTAYA ORTAK İMZA ATMAK ZORUNDA DEĞİL. HİÇ KİMSE AKP'NİN KİRLİ SİYASETİNE, YANLIŞLARINA, 21 YILDIR ÜLKEYİ GETİRDİĞİ NOKTAYA ORTAK İMZA ATMAK ZORUNDA DEĞİL. (26675)
"IRAK-SURİYE KUZEYİNDE BULUNAN TERÖRİST HEDEFLERİNE YAPILAN HAVA HAREKATLARI İLE 29 HEDEF İMHA EDİLMİŞTİR" "IRAK-SURİYE KUZEYİNDE BULUNAN TERÖRİST HEDEFLERİNE YAPILAN HAVA HAREKATLARI İLE 29 HEDEF İMHA EDİLMİŞTİR" (26990)
"BİZİM BU DÖNEM GİTMEYE NİYETİMİZ YOK; ONU SÖYLEYEYİM" "BİZİM BU DÖNEM GİTMEYE NİYETİMİZ YOK; ONU SÖYLEYEYİM" (25791)
Irak'ın kuzeyinde bölücü terör örgütü tarafından düzenlenen saldırıda 6 asker şehit oldu Irak'ın kuzeyinde bölücü terör örgütü tarafından düzenlenen saldırıda 6 asker şehit oldu (29471)
Sarıkamış Harekatı'nın 109'uncu yılı anma etkinliklerinde öğrenciler eksi 10 derecede 'saygı nöbeti' tuttu Sarıkamış Harekatı'nın 109'uncu yılı anma etkinliklerinde öğrenciler eksi 10 derecede 'saygı nöbeti' tuttu (23675)
İMAMOĞLU, VATANDAŞLARLA GÜÇLÜ İLİŞKİLER KURABİLECEK GÜÇLÜ ADAYLARIN BELİRLENMESİ KONUSUNDA ÇALIŞMALARIN SÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ İMAMOĞLU, VATANDAŞLARLA GÜÇLÜ İLİŞKİLER KURABİLECEK GÜÇLÜ ADAYLARIN BELİRLENMESİ KONUSUNDA ÇALIŞMALARIN SÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ (25886)
"MAHKEME KARARINI VERENE KADAR MAHKEMENİN ÖNÜNDE CÜBBELERİMİZLE BEKLİYOR OLACAĞIZ" "MAHKEME KARARINI VERENE KADAR MAHKEMENİN ÖNÜNDE CÜBBELERİMİZLE BEKLİYOR OLACAĞIZ" (26221)
TARIMSAL GİRDİ FİYATLARINDA YILLIK ARTIŞ YÜZDE 40,11 TARIMSAL GİRDİ FİYATLARINDA YILLIK ARTIŞ YÜZDE 40,11 (25084)
ANAYASA MAHKEMESİ, CEZAEVİNDEKİ MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY’IN HAKLARININ İKİNCİ KEZ İHLAL EDİLDİĞİNE KARAR VERDİ ANAYASA MAHKEMESİ, CEZAEVİNDEKİ MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY’IN HAKLARININ İKİNCİ KEZ İHLAL EDİLDİĞİNE KARAR VERDİ (24798)
“ÇABALARIMIZ SONUÇSUZ KALMIŞTIR. YAŞANAN İLAÇ YOKLUKLARININ SORUMLUSU ECZACILAR DEĞİLDİR” “ÇABALARIMIZ SONUÇSUZ KALMIŞTIR. YAŞANAN İLAÇ YOKLUKLARININ SORUMLUSU ECZACILAR DEĞİLDİR” (26910)
"BİZ SICAK PARANIN PEŞİNDE DEĞİLİZ, SICAK PARANIN TEHLİKELERİNİN FARKINDAYIZ" "BİZ SICAK PARANIN PEŞİNDE DEĞİLİZ, SICAK PARANIN TEHLİKELERİNİN FARKINDAYIZ" (24855)
“MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MAKAMINDA BULUNAN KİŞİ LAİK TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE, LAİK EĞİTİME KARŞI AÇIKÇA SAVAŞ AÇMIŞTIR. DERHAL GÖREVDEN ALINMALIDIR” “MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MAKAMINDA BULUNAN KİŞİ LAİK TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE, LAİK EĞİTİME KARŞI AÇIKÇA SAVAŞ AÇMIŞTIR. DERHAL GÖREVDEN ALINMALIDIR” (24642)
“HİÇBİR ZAMAN KORKMADIM” DİYEN MANSUR YAVAŞ’TAN AKŞENER’E: “İLLE DE BENİM ADAY OLMAMI İSTİYORSA, O ŞEKİLDE DE ÖNÜMÜ AÇABİLİRDİ” “HİÇBİR ZAMAN KORKMADIM” DİYEN MANSUR YAVAŞ’TAN AKŞENER’E: “İLLE DE BENİM ADAY OLMAMI İSTİYORSA, O ŞEKİLDE DE ÖNÜMÜ AÇABİLİRDİ” (25927)
“2013 YILINDAN BUGÜNE EN AZ 364 TEKSTİL İŞÇİSİ İŞ CİNAYETLERİNDE HAYATINI KAYBETTİ” “2013 YILINDAN BUGÜNE EN AZ 364 TEKSTİL İŞÇİSİ İŞ CİNAYETLERİNDE HAYATINI KAYBETTİ” (26493)
SEÇMEN LİSTELERİ 4 - 17 OCAK ARASINDA ASKIDA KALACAK SEÇMEN LİSTELERİ 4 - 17 OCAK ARASINDA ASKIDA KALACAK (24225)
İBB'DEN CUMHURİYET’İN 100. YILINDA 100 BİN ÖĞRENCİYE EĞİTİM DESTEĞİ İBB'DEN CUMHURİYET’İN 100. YILINDA 100 BİN ÖĞRENCİYE EĞİTİM DESTEĞİ (23866)
"TARİKAT VE CEMAATLER, SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ OLMADIKLARI GİBİ HUKUK VE YASA DIŞI YAPILARDIR VE İVEDİLİKLE KAPATILMALIDIR" "TARİKAT VE CEMAATLER, SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ OLMADIKLARI GİBİ HUKUK VE YASA DIŞI YAPILARDIR VE İVEDİLİKLE KAPATILMALIDIR" (25778)
SOMALİ CUMHURBAŞKANI MAHMUD, OĞLUNUN ÇARPARAK ÖLÜMÜNE NEDEN OLDUĞU MOTOKURYE GÖÇER'İN EŞİ ÖZNUR GÖÇER'E TAZİYE DİLEKLERİNİ İLETTİ SOMALİ CUMHURBAŞKANI MAHMUD, OĞLUNUN ÇARPARAK ÖLÜMÜNE NEDEN OLDUĞU MOTOKURYE GÖÇER'İN EŞİ ÖZNUR GÖÇER'E TAZİYE DİLEKLERİNİ İLETTİ (26406)
"MİLLİ EĞİTİM BAKANI, MECLİS KÜRSÜSÜNDEN ANAYASA’YA MEYDAN OKUYOR. TAYYİP ERDOĞAN, BU BAKANI GÖREVDEN ALMAZSAN, BU CÜRETİN SAHİBİ SENSİN" "MİLLİ EĞİTİM BAKANI, MECLİS KÜRSÜSÜNDEN ANAYASA’YA MEYDAN OKUYOR. TAYYİP ERDOĞAN, BU BAKANI GÖREVDEN ALMAZSAN, BU CÜRETİN SAHİBİ SENSİN" (23563)
ADLİ TIP'DAN EK RAPOR ÇIKTI: SOMALİ CUMHURBAŞKANI'NIN OĞLU, KURYENİN ÖLDÜĞÜ KAZADA ASLİ KUSURLU ADLİ TIP'DAN EK RAPOR ÇIKTI: SOMALİ CUMHURBAŞKANI'NIN OĞLU, KURYENİN ÖLDÜĞÜ KAZADA ASLİ KUSURLU (26948)
"DİN VE BİLİMİ AYRI TUTMAMIZ LAZIM, AKSİ TAKDİRDE DİN SAYGINLIĞINI KAYBEDER, BİLİM KÖRLEŞİR" "DİN VE BİLİMİ AYRI TUTMAMIZ LAZIM, AKSİ TAKDİRDE DİN SAYGINLIĞINI KAYBEDER, BİLİM KÖRLEŞİR" (24939)
"GENÇLERİN PARTİMİZİN YÖNETİM KADEMELERİNDE DAHA FAZLA SÖZ HAKKI OLACAĞI BİR DÖNEMİ BAŞLATIYORUZ" "GENÇLERİN PARTİMİZİN YÖNETİM KADEMELERİNDE DAHA FAZLA SÖZ HAKKI OLACAĞI BİR DÖNEMİ BAŞLATIYORUZ" (25222)
İÇİŞLERİ BAKANI ALİ YERLİKAYA: "2023 ARALIK AYINDA TOPLAM 238 BİN 55 SURİYELİ TÜRK VATANDAŞLIĞI KAZANDI" İÇİŞLERİ BAKANI ALİ YERLİKAYA: "2023 ARALIK AYINDA TOPLAM 238 BİN 55 SURİYELİ TÜRK VATANDAŞLIĞI KAZANDI" (27330)
“TBMM’DE MUHALEFETİN SÖZ HAKKININ KISITLANMAMASINA OLANAK TANINMASI İÇİN CHP’DEN İSTİFA EDEREK SAADET PARTİSİ GRUBU’NA GEÇMİŞ BULUNUYOR” “TBMM’DE MUHALEFETİN SÖZ HAKKININ KISITLANMAMASINA OLANAK TANINMASI İÇİN CHP’DEN İSTİFA EDEREK SAADET PARTİSİ GRUBU’NA GEÇMİŞ BULUNUYOR” (25391)
Ukrayna topraklarında kaç işgalci Rus askeri var? Ukrayna topraklarında kaç işgalci Rus askeri var? (25808)
KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU, EKİM AYI SONU İTİBARIYLA 170,7 MİLYAR DOLARA ÇIKTI KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU, EKİM AYI SONU İTİBARIYLA 170,7 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (26354)
İTO MECLİSİ, EKMEĞİN GRAMAJINI 10 GRAM ARTIRMA KARARI ALDI İTO MECLİSİ, EKMEĞİN GRAMAJINI 10 GRAM ARTIRMA KARARI ALDI (24897)
SOMALİ CUMHURBAŞKANI'NIN OĞLUNUN ÖLÜMÜNE NEDEN OLDUĞU KURYENİN EŞİ EK İFADE VERDİ SOMALİ CUMHURBAŞKANI'NIN OĞLUNUN ÖLÜMÜNE NEDEN OLDUĞU KURYENİN EŞİ EK İFADE VERDİ (25774)
“İMAR AFFINDAN FAYDALANACAK BİNALARI GERÇEK BİR TEKNİK İNCELEMEDEN KAÇIRAN YÖNETİCİLER, ŞİMDİ GÖZLERDEN UZAK KALMAK İÇİN HEDEF SAPTIRMAKTADIR” “İMAR AFFINDAN FAYDALANACAK BİNALARI GERÇEK BİR TEKNİK İNCELEMEDEN KAÇIRAN YÖNETİCİLER, ŞİMDİ GÖZLERDEN UZAK KALMAK İÇİN HEDEF SAPTIRMAKTADIR” (25418)
CHP 227 BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI CHP 227 BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI (26078)
ÇYDD, TÜRKAN SAYLAN’I DOĞUM GÜNÜNDE ANDI ÇYDD, TÜRKAN SAYLAN’I DOĞUM GÜNÜNDE ANDI (24658)
İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ECE GÜNER PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİ İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ECE GÜNER PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİ (25286)
KURYE YUNUS EMRE GÖÇER'İN EŞİ, EKSİK TUTANAK TUTAN POLİSLERDEN VE TALİMAT VEREN SAVCIDAN ŞİKAYETÇİ OLDU KURYE YUNUS EMRE GÖÇER'İN EŞİ, EKSİK TUTANAK TUTAN POLİSLERDEN VE TALİMAT VEREN SAVCIDAN ŞİKAYETÇİ OLDU (25915)
"12 EYLÜL KARANLIĞINDA YAŞI BÜYÜTÜLEREK İDAM EDİLEN ERDAL EREN'İN SON BAKIŞLARINI VE TAM BAĞIMSIZ ÜLKE HAYALİNİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ" "12 EYLÜL KARANLIĞINDA YAŞI BÜYÜTÜLEREK İDAM EDİLEN ERDAL EREN'İN SON BAKIŞLARINI VE TAM BAĞIMSIZ ÜLKE HAYALİNİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ" (26498)
"BU SAYI, YILDIRMA AMAÇLI TUTUKLAMALARA YAYGIN OLARAK BAŞVURULDUĞUNU GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR" "BU SAYI, YILDIRMA AMAÇLI TUTUKLAMALARA YAYGIN OLARAK BAŞVURULDUĞUNU GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR" (25328)
PFDK sevkleri açıklandı PFDK sevkleri açıklandı (29204)
“HİÇBİR PARTİYLE SEÇİM İTTİFAKINA KAPALI DEĞİLİM. TÜRKİYE BİZDEN FEDAKARLIK, İŞ BİRLİĞİ, YENİ ADIMLAR BEKLİYOR. İTTİFAK GENİŞ KAPSAMDA OLMAYABİLİR AMA YERELE YETKİ VEREBİLİRİZ" “HİÇBİR PARTİYLE SEÇİM İTTİFAKINA KAPALI DEĞİLİM. TÜRKİYE BİZDEN FEDAKARLIK, İŞ BİRLİĞİ, YENİ ADIMLAR BEKLİYOR. İTTİFAK GENİŞ KAPSAMDA OLMAYABİLİR AMA YERELE YETKİ VEREBİLİRİZ" (26178)
“HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNE OLAN İNANCI KORUMAK VE BU ÜLKEDEKİ VATANDAŞLARIN HUKUKA OLAN GÜVENİNİ SAĞLAMAK ADINA MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ” “HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNE OLAN İNANCI KORUMAK VE BU ÜLKEDEKİ VATANDAŞLARIN HUKUKA OLAN GÜVENİNİ SAĞLAMAK ADINA MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ” (25892)
“HAKEMLERİN SESSİZ KALMASININ SEBEBİ KORKMALARI DEĞİL, MESLEKLERİNE OLAN SAYGILARIDIR. MESLEĞİMİZE DUYDUĞUMUZ SAYGI, BİZE KARŞI ŞİDDET SARMALINA DÖNÜŞMÜŞTÜR” “HAKEMLERİN SESSİZ KALMASININ SEBEBİ KORKMALARI DEĞİL, MESLEKLERİNE OLAN SAYGILARIDIR. MESLEĞİMİZE DUYDUĞUMUZ SAYGI, BİZE KARŞI ŞİDDET SARMALINA DÖNÜŞMÜŞTÜR” (29423)
EKİMDE SANAYİ ÜRETİMİ AYLIK YÜZDE 0,4 AZALDI EKİMDE SANAYİ ÜRETİMİ AYLIK YÜZDE 0,4 AZALDI (23220)
"HALA BİR MİLLETVEKİLİ TUTUKLU. 80'DE EVREN PAŞA YAPIYORDU ŞİMDİ SİZ YAPIYORSUNUZ, HİÇBİR FARKINIZ YOK" "HALA BİR MİLLETVEKİLİ TUTUKLU. 80'DE EVREN PAŞA YAPIYORDU ŞİMDİ SİZ YAPIYORSUNUZ, HİÇBİR FARKINIZ YOK" (21132)
TFF BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ: "BU ALÇAK SALDIRI TÜRK FUTBOLUNUN TÜM PAYDAŞLARINA YAPILMIŞTIR, TÜM LİGLERDEKİ MAÇLARI SÜRESİZ OLARAK ERTELEDİK" TFF BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ: "BU ALÇAK SALDIRI TÜRK FUTBOLUNUN TÜM PAYDAŞLARINA YAPILMIŞTIR, TÜM LİGLERDEKİ MAÇLARI SÜRESİZ OLARAK ERTELEDİK" (20593)
İBB’NİN "SEN OKU DİYE" EĞİTİM YARDIMINDAN BU YIL 83 BİN ÖĞRENCİ YARARLANACAK İBB’NİN "SEN OKU DİYE" EĞİTİM YARDIMINDAN BU YIL 83 BİN ÖĞRENCİ YARARLANACAK (24126)
İSTANBUL'DA MOTO KURYELER, SOMALİ CUMHURBAŞKANI'NIN OĞLUNUN ÖLÜMÜNE NEDEN OLDUĞU KURYE YUNUS EMRE GÖÇER İÇİN ADALET SÜRÜŞÜ DÜZENLEDİ İSTANBUL'DA MOTO KURYELER, SOMALİ CUMHURBAŞKANI'NIN OĞLUNUN ÖLÜMÜNE NEDEN OLDUĞU KURYE YUNUS EMRE GÖÇER İÇİN ADALET SÜRÜŞÜ DÜZENLEDİ (24356)
BAKIRKÖY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NDAN “MAHKEMEDE RÜŞVET İTİRAFI” HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA BAKIRKÖY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NDAN “MAHKEMEDE RÜŞVET İTİRAFI” HABERİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA (26990)
TÜRKİYE KADIN DERNEKLERİ FEDERASYONU: “KASIM AYINDA 49 KADIN ERKEKLER TARAFINDAN KATLEDİLDİ” TÜRKİYE KADIN DERNEKLERİ FEDERASYONU: “KASIM AYINDA 49 KADIN ERKEKLER TARAFINDAN KATLEDİLDİ” (22887)
“ÖRF, ADET VE GELENEKLERE UYGUN DÜZENLENECEK; MİLLÎ KÜLTÜR VE DEĞERLERİMİZLE UYUMLU OLMAYAN ETKİNLİKLERE YER VERİLMEYECEK” “ÖRF, ADET VE GELENEKLERE UYGUN DÜZENLENECEK; MİLLÎ KÜLTÜR VE DEĞERLERİMİZLE UYUMLU OLMAYAN ETKİNLİKLERE YER VERİLMEYECEK” (20795)
ULUSLARARASI GIDA ENFLASYONU ORANLARI AÇIKLANDI: TÜRKİYE EKİM AYINDA YÜZDE 72 İLE İLK SIRADA ULUSLARARASI GIDA ENFLASYONU ORANLARI AÇIKLANDI: TÜRKİYE EKİM AYINDA YÜZDE 72 İLE İLK SIRADA (23807)
“İYİ PARTİ'DEN ADALETİ, İNANCI, CESARETİ İHRAÇ ETTİLER" “İYİ PARTİ'DEN ADALETİ, İNANCI, CESARETİ İHRAÇ ETTİLER" (24025)
TAKİPTEKİ ALACAKLAR 175 MİLYAR 776 MİLYON LİRAYA ÇIKTI TAKİPTEKİ ALACAKLAR 175 MİLYAR 776 MİLYON LİRAYA ÇIKTI (22787)
CHP'NİN KİRACILARIN SORUNLARINA İLİŞKİN GRUP ÖNERİSİ TBMM'DE AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ CHP'NİN KİRACILARIN SORUNLARINA İLİŞKİN GRUP ÖNERİSİ TBMM'DE AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ (21942)
2022’DE EĞİTİM HARCAMALARININ GSYH'DEKİ PAYI YÜZDE 3,9'A GERİLEDİ 2022’DE EĞİTİM HARCAMALARININ GSYH'DEKİ PAYI YÜZDE 3,9'A GERİLEDİ (26404)
KASIM AYINDA 137 İŞÇİ, YILIN İLK 11 AYINDA 1772 İŞÇİ HAYATINI KAYBETİ KASIM AYINDA 137 İŞÇİ, YILIN İLK 11 AYINDA 1772 İŞÇİ HAYATINI KAYBETİ (25073)
ÇYDD’DEN, CUMHURİYET’İN 100. YILINDA TÜRKAN SAYLAN BELGESELİ ARMAĞANI: "TÜRKAN: BİR BİLİM KADINININ ÖYKÜSÜ" ÇYDD’DEN, CUMHURİYET’İN 100. YILINDA TÜRKAN SAYLAN BELGESELİ ARMAĞANI: "TÜRKAN: BİR BİLİM KADINININ ÖYKÜSÜ" (32311)
VALİDEBAĞ KORUSU'NDA YAPILMAK İSTENEN "MİLLET BAHÇESİ PROJESİ"NİN İPTAL KARARI ONANDI VALİDEBAĞ KORUSU'NDA YAPILMAK İSTENEN "MİLLET BAHÇESİ PROJESİ"NİN İPTAL KARARI ONANDI (28356)
BUNDAN SONRA İTTİFAK ARAYIŞIMIZI TABANA YAYACAĞIZ BUNDAN SONRA İTTİFAK ARAYIŞIMIZI TABANA YAYACAĞIZ (25478)
"VARTİNİS DAVASI" 30 YILLIK SÜRE DOLDUĞU İÇİN ZAMAN AŞIMI NEDENİYLE BUGÜN DÜŞÜRÜLDÜ "VARTİNİS DAVASI" 30 YILLIK SÜRE DOLDUĞU İÇİN ZAMAN AŞIMI NEDENİYLE BUGÜN DÜŞÜRÜLDÜ (25177)
TÜİK: YILLIK ENFLASYON KASIMDA YÜZDE 61,98 OLDU TÜİK: YILLIK ENFLASYON KASIMDA YÜZDE 61,98 OLDU (27379)
'Marmara Denizi'nde su sıcaklığı 50 yılda 2,5 derece arttı' 'Marmara Denizi'nde su sıcaklığı 50 yılda 2,5 derece arttı' (26383)
AFAD: GEMLİK KÖRFEZİ’NDE DEPREMLER SONRASINDA OLUMSUZ BİR DURUM BULUNMAMAKTADIR. SAHA TARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR AFAD: GEMLİK KÖRFEZİ’NDE DEPREMLER SONRASINDA OLUMSUZ BİR DURUM BULUNMAMAKTADIR. SAHA TARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR (30077)
BEŞİKTAŞ’IN YENİ BAŞKANI HASAN ARAT OLDU BEŞİKTAŞ’IN YENİ BAŞKANI HASAN ARAT OLDU (26337)
Oğlunun başı kesilerek öldürüldüğünü duruşmada öğrenen anne felç, kardeşi kalp krizi geçirdi Oğlunun başı kesilerek öldürüldüğünü duruşmada öğrenen anne felç, kardeşi kalp krizi geçirdi (27036)
“ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN AYLIKLARI ACİLEN İNSAN ONURUNA YAKIŞIR BİR SEVİYEYE YÜKSELTİLMELİ VE BU AYIBA SON VERİLMELİDİR” “ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN AYLIKLARI ACİLEN İNSAN ONURUNA YAKIŞIR BİR SEVİYEYE YÜKSELTİLMELİ VE BU AYIBA SON VERİLMELİDİR” (25667)
Atatürk'ün 57'nci alaya verdiği o emir deşifre edildi Atatürk'ün 57'nci alaya verdiği o emir deşifre edildi (28495)
AGİT üyesi 45 ülke, Rusya'nın Ukrayna'daki savaş suçlarını kınadı AGİT üyesi 45 ülke, Rusya'nın Ukrayna'daki savaş suçlarını kınadı (29017)
Batı Trakya Türkleri, BM Azınlık Sorunları Forumu gündeminde! Batı Trakya Türkleri, BM Azınlık Sorunları Forumu gündeminde! (25056)
EMEKLİLER, EMEKLİ MECLİSLERİ SENDİKASI'NI KURDU: "BİRLİKTE OLALIM, BİRLİKTE GÜÇLÜ OLALIM" EMEKLİLER, EMEKLİ MECLİSLERİ SENDİKASI'NI KURDU: "BİRLİKTE OLALIM, BİRLİKTE GÜÇLÜ OLALIM" (26522)
CEZAEVİNDEKİ MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY, İKİNCİ KEZ ANAYASA MAHKEMESİ’NE BAŞVURDU: HAKLARININ, AYM KARARINA UYULMAYARAK İKİNCİ KEZ İHLAL EDİLDİĞİNİN TESPİTİNİ İSTEDİ CEZAEVİNDEKİ MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY, İKİNCİ KEZ ANAYASA MAHKEMESİ’NE BAŞVURDU: HAKLARININ, AYM KARARINA UYULMAYARAK İKİNCİ KEZ İHLAL EDİLDİĞİNİN TESPİTİNİ İSTEDİ (41549)
TTB MERKEZ KONSEYİ MAHKEME KARARIYLA GÖREVDEN ALINDI. TTB: “MERKEZ KONSEYİ KARAR TEMYİZDE KESİNLEŞENE KADAR GÖREVİNİN BAŞINDADIR” TTB MERKEZ KONSEYİ MAHKEME KARARIYLA GÖREVDEN ALINDI. TTB: “MERKEZ KONSEYİ KARAR TEMYİZDE KESİNLEŞENE KADAR GÖREVİNİN BAŞINDADIR” (27826)
MAHALLİ İDARELER SEÇİM TAKVİMİ YAYINLANDI: SEÇİME KATILABİLECEK SİYASİ PARTİLER 2 OCAK’TA İLAN EDİLECEK. KESİN ADAY LİSTELERİ 3 MART’TA AÇIKLANACAK MAHALLİ İDARELER SEÇİM TAKVİMİ YAYINLANDI: SEÇİME KATILABİLECEK SİYASİ PARTİLER 2 OCAK’TA İLAN EDİLECEK. KESİN ADAY LİSTELERİ 3 MART’TA AÇIKLANACAK (25845)
OCAK-EKİM DÖNEMİNDE DIŞ TİCARET AÇIĞI YÜZDE 3,2 ARTARAK 93 MİLYAR 917 MİLYON DOLARA YÜKSELDİ OCAK-EKİM DÖNEMİNDE DIŞ TİCARET AÇIĞI YÜZDE 3,2 ARTARAK 93 MİLYAR 917 MİLYON DOLARA YÜKSELDİ (33280)
EVLENECEK ÇİFTLERE 2 YIL GERİ ÖDEMESİZ KREDİ VERİLMESİNİ DE AMAÇLAYAN AİLE VE GENÇLİK FONU KURULMASI HAKKINDA KANUN RESMİ GAZETE'DE YAYINLANDI EVLENECEK ÇİFTLERE 2 YIL GERİ ÖDEMESİZ KREDİ VERİLMESİNİ DE AMAÇLAYAN AİLE VE GENÇLİK FONU KURULMASI HAKKINDA KANUN RESMİ GAZETE'DE YAYINLANDI (27660)
KASIMDA AÇLIK SINIRI 14 BİN 25, YOKSULLUK SINIRI 45 BİN 686 LİRAYA YÜKSELDİ KASIMDA AÇLIK SINIRI 14 BİN 25, YOKSULLUK SINIRI 45 BİN 686 LİRAYA YÜKSELDİ (27206)
EMEKLİLER, MAAŞLARININ AZLIĞINI ÖDEYEMEDİKLERİ FATURALARINI YAKARAK PROTESTO ETTİ... "EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI AÇLIK SINIRI ÜSTÜNDE OLMALIDIR" EMEKLİLER, MAAŞLARININ AZLIĞINI ÖDEYEMEDİKLERİ FATURALARINI YAKARAK PROTESTO ETTİ... "EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI AÇLIK SINIRI ÜSTÜNDE OLMALIDIR" (28873)
"BURADAYIZ, ÇÜNKÜ KADINLARIN MARUZ KALDIĞI AYRIMCILIK VE ŞİDDETİN EN ÇOK KENDİ HAYATLARIMIZDAN TANIĞIYIZ" "BURADAYIZ, ÇÜNKÜ KADINLARIN MARUZ KALDIĞI AYRIMCILIK VE ŞİDDETİN EN ÇOK KENDİ HAYATLARIMIZDAN TANIĞIYIZ" (27544)
"ANAYASA'YI HİÇE SAYAN, ERDOĞAN’IN YENİ YETKİ TALEPLERİNİN DAYATILDIĞI BİR ÇABANIN İÇİNDE HİÇBİR ZAMAN OLMADIK, BUNDAN SONRA DA OLMAYACAĞIZ" "ANAYASA'YI HİÇE SAYAN, ERDOĞAN’IN YENİ YETKİ TALEPLERİNİN DAYATILDIĞI BİR ÇABANIN İÇİNDE HİÇBİR ZAMAN OLMADIK, BUNDAN SONRA DA OLMAYACAĞIZ" (35285)
“ADEN KÖRFEZİ’NDE TÜRK KAPTANLARIN GÖREV YAPTIĞI KİMYASAL TANKERİN KAÇIRILDIĞI DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR" “ADEN KÖRFEZİ’NDE TÜRK KAPTANLARIN GÖREV YAPTIĞI KİMYASAL TANKERİN KAÇIRILDIĞI DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR" (29790)
“BU BELEDİYELERİ ELBETTE İSTANBUL’DA SADECE CHP’LİLERİN OYLARIYLA KAZANMADIK. İTTİFAK ORTAKLARIMIZ VAR. GÖRÜYORUZ Kİ BU BİRLİKTELİK İSTANBUL’A İYİ GELDİ” “BU BELEDİYELERİ ELBETTE İSTANBUL’DA SADECE CHP’LİLERİN OYLARIYLA KAZANMADIK. İTTİFAK ORTAKLARIMIZ VAR. GÖRÜYORUZ Kİ BU BİRLİKTELİK İSTANBUL’A İYİ GELDİ” (28546)
“FAİLLERİMİZİ TANIYORUZ, UNUTMAK, AFFETMEK YOK” “FAİLLERİMİZİ TANIYORUZ, UNUTMAK, AFFETMEK YOK” (27726)
“HAYKIRIŞIMIZ 25 KASIM’LA SINIRLI KALMASIN, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATSIN” “HAYKIRIŞIMIZ 25 KASIM’LA SINIRLI KALMASIN, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATSIN” (28072)
İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, SAADETTİN USTAOSMANOĞLU HAKKINDA "SUÇ İŞLEMEYE TAHRİK" SUÇUNDAN SORUŞTURMA BAŞLATTI İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, SAADETTİN USTAOSMANOĞLU HAKKINDA "SUÇ İŞLEMEYE TAHRİK" SUÇUNDAN SORUŞTURMA BAŞLATTI (29716)
2023 YILI İÇİN YENİDEN DEĞERLEME ORANI 58,46 OLARAK BELİRLENDİ 2023 YILI İÇİN YENİDEN DEĞERLEME ORANI 58,46 OLARAK BELİRLENDİ (32518)
EKİMDE KURULAN ŞİRKET SAYISI GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 10,6 AZALDI, KAPANAN ŞİRKET SAYISI İSE YÜZDE 31,7 ARTTI EKİMDE KURULAN ŞİRKET SAYISI GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 10,6 AZALDI, KAPANAN ŞİRKET SAYISI İSE YÜZDE 31,7 ARTTI (60730)
“BEN KAZANMAZSAM, SEN KAZANMAZSAN, BİZ KAZANMAZSAK; O KAZANACAK… KAYBETTİRECEK FORMÜLER ÜZERİNDE DURMAK BİZE YAKIŞMAZ. HEPİMİZİN KAZANACAĞI FORMÜLLER ÜZERİNDE HAREKET EDEBİLİRİZ” “BEN KAZANMAZSAM, SEN KAZANMAZSAN, BİZ KAZANMAZSAK; O KAZANACAK… KAYBETTİRECEK FORMÜLER ÜZERİNDE DURMAK BİZE YAKIŞMAZ. HEPİMİZİN KAZANACAĞI FORMÜLLER ÜZERİNDE HAREKET EDEBİLİRİZ” (30778)
"PARASI OLAN OTOYOLDAN GİDER. MEVCUT DEVLET YOLU RAHATLAMIŞ OLUR PARASI OLMAYAN DA ORADAN RAHAT RAHAT GİDER" "PARASI OLAN OTOYOLDAN GİDER. MEVCUT DEVLET YOLU RAHATLAMIŞ OLUR PARASI OLMAYAN DA ORADAN RAHAT RAHAT GİDER" (30157)
MERKEZ BANKASI, POLİTİKA FAİZİNİ 500 BAZ PUAN DAHA ARTIRARAK YÜZDE 40'A ÇIKARDI MERKEZ BANKASI, POLİTİKA FAİZİNİ 500 BAZ PUAN DAHA ARTIRARAK YÜZDE 40'A ÇIKARDI (27764)
İMAMOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE: "HAKLARINIZI VE HUKUKUNUZU İYİ ÖĞRENİN" İMAMOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE: "HAKLARINIZI VE HUKUKUNUZU İYİ ÖĞRENİN" (30887)
"2022 YILINDA CİNSEL SUÇ MAĞDURU ÇOCUK SAYISI 31 BİN 890. CİNSEL SUÇ MAĞDURU ÇOCUK SAYISI 9 YILDA 3 KATINA ÇIKTI" "2022 YILINDA CİNSEL SUÇ MAĞDURU ÇOCUK SAYISI 31 BİN 890. CİNSEL SUÇ MAĞDURU ÇOCUK SAYISI 9 YILDA 3 KATINA ÇIKTI" (29584)
İYİ PARTİLİ DİKBAYIR, KENDİSİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU, DOKUNULMAZLIĞININ KALDIRILMASINI TALEP ETTİ İYİ PARTİLİ DİKBAYIR, KENDİSİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU, DOKUNULMAZLIĞININ KALDIRILMASINI TALEP ETTİ (29588)
TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI YILLIK BAZDA YÜZDE 40,97 ARTTI TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI YILLIK BAZDA YÜZDE 40,97 ARTTI (28798)
"ERDOĞAN'IN ANAYASAYI ASKIYA ALMA VE ONUN MAŞASI OLMUŞ YARGITAY'IN DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI SONUNA KADAR DİRENECEĞİZ" "ERDOĞAN'IN ANAYASAYI ASKIYA ALMA VE ONUN MAŞASI OLMUŞ YARGITAY'IN DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI SONUNA KADAR DİRENECEĞİZ" (29770)
HRANT DİNK'İN KATİLİ OGÜN SAMAST HAKKINDA HAZIRLANAN İDDİANAME KABUL EDİLDİ HRANT DİNK'İN KATİLİ OGÜN SAMAST HAKKINDA HAZIRLANAN İDDİANAME KABUL EDİLDİ (32469)
"MÜCADELEMİZ TÜM ÇOCUKLARIN KURDUKLARI HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMELERİ, HAK İHLALİ YAŞAMAMALARI, HAKLARINA VE ADALETE ERİŞEBİLMELERİ İÇİNDİR" "MÜCADELEMİZ TÜM ÇOCUKLARIN KURDUKLARI HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMELERİ, HAK İHLALİ YAŞAMAMALARI, HAKLARINA VE ADALETE ERİŞEBİLMELERİ İÇİNDİR" (33534)
“İSTANBUL'DA İKİ GÜNDE METREKAREYE 100 KİLOGRAMA YAKIN YAĞMUR YAĞDI, TEK BİR YERDE, ŞEHRİN ALTYAPISINA DAYALI SU BASKINI, GÖLLENMELER, TRAJİK DURUMLAR YAŞANMAMIŞTIR” “İSTANBUL'DA İKİ GÜNDE METREKAREYE 100 KİLOGRAMA YAKIN YAĞMUR YAĞDI, TEK BİR YERDE, ŞEHRİN ALTYAPISINA DAYALI SU BASKINI, GÖLLENMELER, TRAJİK DURUMLAR YAŞANMAMIŞTIR” (30926)
ANKARA BAROSU, İSRAİLLİ YETKİLİLER HAKKINDA ULUSLARARASI CEZA MAHKEMESİ'NE BAŞVURDU... MUSTAFA KÖROĞLU: "ÇOCUKLARIN UMUDUNU SAVAŞA KARŞI BARIŞ ÇAĞRISINDA BİRLEŞTİRMEKTE KARARLIYIZ" ANKARA BAROSU, İSRAİLLİ YETKİLİLER HAKKINDA ULUSLARARASI CEZA MAHKEMESİ'NE BAŞVURDU... MUSTAFA KÖROĞLU: "ÇOCUKLARIN UMUDUNU SAVAŞA KARŞI BARIŞ ÇAĞRISINDA BİRLEŞTİRMEKTE KARARLIYIZ" (33034)
“TÜRKİYE’NİN GİRİŞİMCİ KADIN GÜCÜ YARIŞMASI”NIN ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ, 12 ŞİRKET ÖDÜL ALDI “TÜRKİYE’NİN GİRİŞİMCİ KADIN GÜCÜ YARIŞMASI”NIN ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ, 12 ŞİRKET ÖDÜL ALDI (35484)
OYUN SEKTÖRÜ DEVİ STEAM, TÜRK LİRASI İLE OYUN SATIŞINI PLATFORMUNDAN YARIN KALDIRIYOR. TÜM OYUNLAR PAHALANACAK VE BU DURUM OYUNCULARIN CEBİNİ YAKACAK OYUN SEKTÖRÜ DEVİ STEAM, TÜRK LİRASI İLE OYUN SATIŞINI PLATFORMUNDAN YARIN KALDIRIYOR. TÜM OYUNLAR PAHALANACAK VE BU DURUM OYUNCULARIN CEBİNİ YAKACAK (29994)
“BENİM, OĞLUMUN, GELİNİMİN, KOCAMIN, ÇOCUKLUK ARKADAŞLARIMIZIN, HİÇBİRİNİN BU ÜLKENİN HİÇBİR BELEDİYESİYLE HERHANGİ BİR İŞİ GÜCÜ YOKTUR. BUNU İSPAT EDEMEYEN ŞEREFSİZ OĞLU ŞEREFSİZDİR” “BENİM, OĞLUMUN, GELİNİMİN, KOCAMIN, ÇOCUKLUK ARKADAŞLARIMIZIN, HİÇBİRİNİN BU ÜLKENİN HİÇBİR BELEDİYESİYLE HERHANGİ BİR İŞİ GÜCÜ YOKTUR. BUNU İSPAT EDEMEYEN ŞEREFSİZ OĞLU ŞEREFSİZDİR” (32929)
"YAŞADIĞIMIZ KONUT KRİZİ ARTIK BEKAMIZI ETKİLEYECEK BİR İNSANİ KRİZE DÖNÜŞMEK ÜZERE" "YAŞADIĞIMIZ KONUT KRİZİ ARTIK BEKAMIZI ETKİLEYECEK BİR İNSANİ KRİZE DÖNÜŞMEK ÜZERE" (32964)
TÜRKİYE'NİN KISA VADELİ DIŞ BORCU, EYLÜL SONU İTİBARİYLE 163,3 MİLYAR DOLARA ÇIKTI TÜRKİYE'NİN KISA VADELİ DIŞ BORCU, EYLÜL SONU İTİBARİYLE 163,3 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (33721)
TOUR OF İSTANBUL, 1 YILDA TUR ATLADI TOUR OF İSTANBUL, 1 YILDA TUR ATLADI (35665)
RTÜK’TEN YEDİ TELEVİZYON KANALINA CEZA RTÜK’TEN YEDİ TELEVİZYON KANALINA CEZA (31570)
EKİM AYINDA AÇLIK SINIRI 12 BİN 928, YOKSULLUK SINIRI 44 BİN 718 LİRAYA ÇIKTI EKİM AYINDA AÇLIK SINIRI 12 BİN 928, YOKSULLUK SINIRI 44 BİN 718 LİRAYA ÇIKTI (30911)
MİLLİ TANK PROJESİ ALTAY PROTOTİPLERİNİN BAŞARILI OLMASINA RAĞMEN NEDEN ÜRETİLEMEDİĞİNİ, TANK PALET FABRİKASININ NEDEN SATILDIĞINI SORDU MİLLİ TANK PROJESİ ALTAY PROTOTİPLERİNİN BAŞARILI OLMASINA RAĞMEN NEDEN ÜRETİLEMEDİĞİNİ, TANK PALET FABRİKASININ NEDEN SATILDIĞINI SORDU (31325)
“TÜRKİYE’DEN GELEN BİRTAKIM BASKILARLA, ALANIN BELEDİYEYE DEVREDİLMEDİĞİNİ, HİÇ YAKIŞMAYACAK BİR ŞEKİLDE ANIT MEZARIN NATAMAM HALDE OLDUĞUNU GÖRDÜK” “TÜRKİYE’DEN GELEN BİRTAKIM BASKILARLA, ALANIN BELEDİYEYE DEVREDİLMEDİĞİNİ, HİÇ YAKIŞMAYACAK BİR ŞEKİLDE ANIT MEZARIN NATAMAM HALDE OLDUĞUNU GÖRDÜK” (34757)
ULUSLARARASI 26. ANKARA TİYATRO FESTİVALİ BAŞLIYOR ULUSLARARASI 26. ANKARA TİYATRO FESTİVALİ BAŞLIYOR (31875)
"BİZİM GÖREVİMİZ; 'ŞAMPİYON MELEKLER'İN UNUTULMAMASI, YARGI SÜRECİ NOKTASINDA ADALETİN SAĞLANMASI, BÜTÜN SORUMLULARIN HESAP VERMESİ" "BİZİM GÖREVİMİZ; 'ŞAMPİYON MELEKLER'İN UNUTULMAMASI, YARGI SÜRECİ NOKTASINDA ADALETİN SAĞLANMASI, BÜTÜN SORUMLULARIN HESAP VERMESİ" (32583)
İMAMOĞLU, 6 İLÇEDE YAŞAYAN 2 MİLYON 474 BİN 793 KİŞİYİ SEL VE SU BASKINLARINDAN KURTARACAK PROJENİN TEMELİNİ ATTI İMAMOĞLU, 6 İLÇEDE YAŞAYAN 2 MİLYON 474 BİN 793 KİŞİYİ SEL VE SU BASKINLARINDAN KURTARACAK PROJENİN TEMELİNİ ATTI (37052)
"IŞİD'E MİLİTAN TAŞERE ETTİĞİ BİLİNEN İHH'YLA DİNİ EĞİTİM PROTOKOLÜNE İMZA ATTINIZ" "IŞİD'E MİLİTAN TAŞERE ETTİĞİ BİLİNEN İHH'YLA DİNİ EĞİTİM PROTOKOLÜNE İMZA ATTINIZ" (31389)
"GELİN BABA EVİNE DEĞİŞTİRELİM, GELİN BABA EVİNE GÜÇLENELİM. BÜYÜK, GÜÇLÜ VE ZENGİN TÜRKİYE İÇİN BABA EVİ SİZLERİ BEKLİYOR" "GELİN BABA EVİNE DEĞİŞTİRELİM, GELİN BABA EVİNE GÜÇLENELİM. BÜYÜK, GÜÇLÜ VE ZENGİN TÜRKİYE İÇİN BABA EVİ SİZLERİ BEKLİYOR" (28742)
İSVEÇ’İN NATO’YA KATILIM PROTOKOLÜNE İLİŞKİN KANUN TEKLİFİ, 16 KASIM’DA TBMM DIŞİŞLERİ KOMİSYONU’NDA GÖRÜŞÜLECEK İSVEÇ’İN NATO’YA KATILIM PROTOKOLÜNE İLİŞKİN KANUN TEKLİFİ, 16 KASIM’DA TBMM DIŞİŞLERİ KOMİSYONU’NDA GÖRÜŞÜLECEK (30966)
İSTANBUL BAROSU, YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ BAŞKAN VE ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU İSTANBUL BAROSU, YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ BAŞKAN VE ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU (35128)
SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ NİHAL VE BAHAR CANDAN KARDEŞLER, SUÇ GELİRLERİNİ AKLAMAK SUÇLAMASIYLA GÖZALTINA ALINDI SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ NİHAL VE BAHAR CANDAN KARDEŞLER, SUÇ GELİRLERİNİ AKLAMAK SUÇLAMASIYLA GÖZALTINA ALINDI (30741)
"GENEL BAŞKANIMIZA VE MYK ÜYELERİMİZE ÇİÇEK GÖNDERMEK YERİNE ADD, ÇYDD VE TÜLOV ÜZERİNDEN ÖGRENCİLERE BURS SAĞLAYARAK EĞİTİME KATKIDA BULUNMANIZIN ÇOK DAHA ANLAMLI OLACAĞINA İNANIYORUZ" "GENEL BAŞKANIMIZA VE MYK ÜYELERİMİZE ÇİÇEK GÖNDERMEK YERİNE ADD, ÇYDD VE TÜLOV ÜZERİNDEN ÖGRENCİLERE BURS SAĞLAYARAK EĞİTİME KATKIDA BULUNMANIZIN ÇOK DAHA ANLAMLI OLACAĞINA İNANIYORUZ" (35774)
TÜİK: PERAKENDE SATIŞ HACMİ AYLIK YÜZDE 0,7 AZALDI TÜİK: PERAKENDE SATIŞ HACMİ AYLIK YÜZDE 0,7 AZALDI (31284)
TAKSİM'DEKİ BOMBALI SALDIRININ YIL DÖNÜMÜNDE SANIKLARDAN 6'SI TAHLİYE EDİLDİ TAKSİM'DEKİ BOMBALI SALDIRININ YIL DÖNÜMÜNDE SANIKLARDAN 6'SI TAHLİYE EDİLDİ (29547)
“ANAYASA YARGISININ TARİHSEL GELİŞİMİNİ, FONKSİYONUNU VE HUKUK SİSTEMİNDEKİ KONUMUNU HİÇE SAYAN SÖYLEMLER MEVCUT ANAYASAL SİSTEMİMİZE AÇIK BİR SALDIRIDIR” “ANAYASA YARGISININ TARİHSEL GELİŞİMİNİ, FONKSİYONUNU VE HUKUK SİSTEMİNDEKİ KONUMUNU HİÇE SAYAN SÖYLEMLER MEVCUT ANAYASAL SİSTEMİMİZE AÇIK BİR SALDIRIDIR” (32476)
“MİLLİ EĞİTİM’İN PARYALARIYIZ BİZ. BİZİ ARTIK GÖRMEZDEN GELMESİNLER” “MİLLİ EĞİTİM’İN PARYALARIYIZ BİZ. BİZİ ARTIK GÖRMEZDEN GELMESİNLER” (30900)
MİMARLAR ODASI ANKARA ŞUBESİ YÖNETİCİLERİNE “TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI” SUÇUNDAN VERİLEN CEZAYI İSTİNAF MAHKEMESİ BOZDU... "DARISI İŞE İADE DAVALARIMIZA, VİCDAN ZORBALIĞI YENMİŞTİR” MİMARLAR ODASI ANKARA ŞUBESİ YÖNETİCİLERİNE “TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI” SUÇUNDAN VERİLEN CEZAYI İSTİNAF MAHKEMESİ BOZDU... "DARISI İŞE İADE DAVALARIMIZA, VİCDAN ZORBALIĞI YENMİŞTİR” (31822)
ÖZGÜR ÖZEL, MANSUR YAVAŞ’I MAKAMINDA KABUL ETTİ ÖZGÜR ÖZEL, MANSUR YAVAŞ’I MAKAMINDA KABUL ETTİ (31283)
"BİZDE ERDOĞAN İLE OTURUP,  AYM’Yİ ZAYIFLATACAK BİR ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNE GEÇİT VERECEK GÖZ YOK" "BİZDE ERDOĞAN İLE OTURUP, AYM’Yİ ZAYIFLATACAK BİR ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNE GEÇİT VERECEK GÖZ YOK" (32155)
ERDOĞAN, SURİYE DEVLET BAŞKANI ESAD İLE AYNI KAREDE ERDOĞAN, SURİYE DEVLET BAŞKANI ESAD İLE AYNI KAREDE (33379)
“YÜKSEK YARGIYA ANAYASA'YI HATIRLATMA İHTİYACI HİSSETMEMİZ, BUGÜN DÜNDEN ÇOK DAHA GERİDEYİZ DEMEKTİR” “YÜKSEK YARGIYA ANAYASA'YI HATIRLATMA İHTİYACI HİSSETMEMİZ, BUGÜN DÜNDEN ÇOK DAHA GERİDEYİZ DEMEKTİR” (28736)
“TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİNDE BİR EŞ BAŞKANLIK OLAYI GETİRDİK, İLK DEFA ATATÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNE İNANMIŞ BİR PARTİ BU YÖNTEMİ KULLANIYOR” “TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİNDE BİR EŞ BAŞKANLIK OLAYI GETİRDİK, İLK DEFA ATATÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNE İNANMIŞ BİR PARTİ BU YÖNTEMİ KULLANIYOR” (31623)
İŞTE CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL’İN A TAKIMI İŞTE CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL’İN A TAKIMI (28781)
"BUNDAN SONRA HATAY'I TÜRKİYE GÜNDEMİNDEN DÜŞÜRMELERİNE İZİN VERMEYECEĞİM. ANA MUHALEFET LİDERİ BİR İŞİ ŞAHSİ MESELESİ BELLERSE O KENTİ TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNDEN DÜŞÜRMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ" "BUNDAN SONRA HATAY'I TÜRKİYE GÜNDEMİNDEN DÜŞÜRMELERİNE İZİN VERMEYECEĞİM. ANA MUHALEFET LİDERİ BİR İŞİ ŞAHSİ MESELESİ BELLERSE O KENTİ TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNDEN DÜŞÜRMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ" (28173)
“ERZİNCAN KIZ KYK YURDU ÖĞRENCİLERİNDEN 400’Ü TADİLAT GEREKÇESİYLE ODALARINI BOŞALTMAK ZORUNDA KALDI” “ERZİNCAN KIZ KYK YURDU ÖĞRENCİLERİNDEN 400’Ü TADİLAT GEREKÇESİYLE ODALARINI BOŞALTMAK ZORUNDA KALDI” (30012)
İSTANBUL, KIRKLARELİ VE TEKİRDAĞ'DA YARIN KUVVETLİ FIRTINA VE YAĞIŞ BEKLENİYOR İSTANBUL, KIRKLARELİ VE TEKİRDAĞ'DA YARIN KUVVETLİ FIRTINA VE YAĞIŞ BEKLENİYOR (30614)
“İÇERİSİNDE BULUNDUĞUMUZ SÜREÇ, ANAYASA'NIN 2. MADDESİNİN AÇIKÇA YOK SAYILDIĞI, ARTIK BİR HUKUK DEVLETİ OLUP OLMADIĞIMIZIN TARTIŞILDIĞI VE BUNA KARAR VERİLECEĞİ BİR SÜREÇTİR” “İÇERİSİNDE BULUNDUĞUMUZ SÜREÇ, ANAYASA'NIN 2. MADDESİNİN AÇIKÇA YOK SAYILDIĞI, ARTIK BİR HUKUK DEVLETİ OLUP OLMADIĞIMIZIN TARTIŞILDIĞI VE BUNA KARAR VERİLECEĞİ BİR SÜREÇTİR” (31681)
DİYANET'İN 10 KASIM CUMA HUTBESİNDE BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'E YER VERİLMEDİ DİYANET'İN 10 KASIM CUMA HUTBESİNDE BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'E YER VERİLMEDİ (31447)
"ANASAYAL DÜZENE KARŞI KALKIŞMA GİRİŞİMİNİ PROTESTO ETMEK AMACIYLA CHP GRUBU OLARAK TBMM GENEL KURULU'NU TERK ETMEME EYLEMİ BAŞLATTIK" "ANASAYAL DÜZENE KARŞI KALKIŞMA GİRİŞİMİNİ PROTESTO ETMEK AMACIYLA CHP GRUBU OLARAK TBMM GENEL KURULU'NU TERK ETMEME EYLEMİ BAŞLATTIK" (30338)
İSTANBUL BAROSU’NDAN AYM KARARINI UYGULAMAYAN YARGITAY 3. CEZA DAİRE BAŞKANI VE ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU İSTANBUL BAROSU’NDAN AYM KARARINI UYGULAMAYAN YARGITAY 3. CEZA DAİRE BAŞKANI VE ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (29787)
“BU MESELE, CAN ATALAY MESELESİ OLMAKTAN ÇOKTAN ÇIKMIŞTIR. YAŞADIKLARIMIZ ANAYASAL BİR KRİZDİR” “BU MESELE, CAN ATALAY MESELESİ OLMAKTAN ÇOKTAN ÇIKMIŞTIR. YAŞADIKLARIMIZ ANAYASAL BİR KRİZDİR” (35191)
“KARAR VERDİĞİ DOSYALAR YENİDEN DEĞERLENDİRİLMELİ. ANAYASAYA AYKIRI KARAR VEREN DAİRENİN DİĞER KARARLARININ SAĞLIKLI OLMASI AKLA UYGUN DÜŞMEZ” “KARAR VERDİĞİ DOSYALAR YENİDEN DEĞERLENDİRİLMELİ. ANAYASAYA AYKIRI KARAR VEREN DAİRENİN DİĞER KARARLARININ SAĞLIKLI OLMASI AKLA UYGUN DÜŞMEZ” (30295)
"YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ ÜYELERİ HAKKINDA DERHAL SORUŞTURMA BAŞLATILMALI VE GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILMALIDIR" "YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ ÜYELERİ HAKKINDA DERHAL SORUŞTURMA BAŞLATILMALI VE GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILMALIDIR" (29108)
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNAN YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU: “SUÇ UYDURMA SUÇU” ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNAN YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU: “SUÇ UYDURMA SUÇU” (30853)
AYLIK BAZDA YATIRIMCISINA EN YÜKSEK REEL GETİRİYİ KÜLÇE ALTIN SAĞLADI AYLIK BAZDA YATIRIMCISINA EN YÜKSEK REEL GETİRİYİ KÜLÇE ALTIN SAĞLADI (28417)
EKİMDE ONAYLANAN KAPASİTE RAPORU SAYISI, GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 3,8 AZALDI EKİMDE ONAYLANAN KAPASİTE RAPORU SAYISI, GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 3,8 AZALDI (27336)
YARGITAY 3. CEZA DAİRESİNİN KARARI DÜPEDÜZ BİR DARBE GİRİŞİMİ YARGITAY 3. CEZA DAİRESİNİN KARARI DÜPEDÜZ BİR DARBE GİRİŞİMİ (28263)
AYM, “SANSÜR YASASI”NIN İPTALİ TALEBİNİ OYÇOKLUĞU İLE REDDETTİ AYM, “SANSÜR YASASI”NIN İPTALİ TALEBİNİ OYÇOKLUĞU İLE REDDETTİ (29329)
“TÜRKİYE, CUMHURİYETİMİZİN İKİNCİ ASRINA ADIMINI ATARKEN, BU DEMOKRASİ ÇITASINI HAK ETMİYOR” “TÜRKİYE, CUMHURİYETİMİZİN İKİNCİ ASRINA ADIMINI ATARKEN, BU DEMOKRASİ ÇITASINI HAK ETMİYOR” (30188)
ÖZGÜR ÖZEL'DEN AKŞENER'E TEŞEKKÜR MESAJI: "ALDIĞIM SORUMLULUĞUN BİLİNCİYLE TOPLUMSAL MUHALEFETİ HEP BİRLİKTE BÜYÜTMEK İÇİN VAR GÜCÜMLE MÜCADELE EDECEĞİM" ÖZGÜR ÖZEL'DEN AKŞENER'E TEŞEKKÜR MESAJI: "ALDIĞIM SORUMLULUĞUN BİLİNCİYLE TOPLUMSAL MUHALEFETİ HEP BİRLİKTE BÜYÜTMEK İÇİN VAR GÜCÜMLE MÜCADELE EDECEĞİM" (27446)
“SEÇİMDEN ÖNCE TCK 312. MADDE KAPSAMINDA SUÇ İŞLEYEN MİLLETVEKİLİ DOKUNULMAZLIKTAN YARARLANAMAZ. TAHLİYE KARARINDA TAKDİR YÜKSEK DAİRENİN” “SEÇİMDEN ÖNCE TCK 312. MADDE KAPSAMINDA SUÇ İŞLEYEN MİLLETVEKİLİ DOKUNULMAZLIKTAN YARARLANAMAZ. TAHLİYE KARARINDA TAKDİR YÜKSEK DAİRENİN” (38061)
Engin-Dilan Polat çiftinin şirketlerine kayyum atanacak Engin-Dilan Polat çiftinin şirketlerine kayyum atanacak (29611)
ÖĞRENCİLERDEN “YÖK” PROTESTOSU: “ÖĞRENCİ ÖLÜMLERİ POLİTİKTİR, ÖLÜM DÜZENİNİ KABUL ETMİYORUZ” ÖĞRENCİLERDEN “YÖK” PROTESTOSU: “ÖĞRENCİ ÖLÜMLERİ POLİTİKTİR, ÖLÜM DÜZENİNİ KABUL ETMİYORUZ” (29559)
GAZETECİ TOLGA ŞARDAN, İSTANBUL 1. SULH CEZA HAKİMLİĞİ TARAFINDAN YURT DIŞI ÇIKIŞ YASAĞIYLA TAHLİYE EDİLDİ GAZETECİ TOLGA ŞARDAN, İSTANBUL 1. SULH CEZA HAKİMLİĞİ TARAFINDAN YURT DIŞI ÇIKIŞ YASAĞIYLA TAHLİYE EDİLDİ (33406)
CHP'NİN 38. OLAĞAN KURULTAYI SONA ERDİ... CHP’NİN YENİ PARTİ MECLİSİ BELLİ OLDU CHP'NİN 38. OLAĞAN KURULTAYI SONA ERDİ... CHP’NİN YENİ PARTİ MECLİSİ BELLİ OLDU (41179)
"COMANCHERO" SUÇ ÖRGÜTÜNE YAPILAN OPERASYONLARDA YAKALANAN 40 ŞÜPHELİDEN 18'İ TUTUKLANDI "COMANCHERO" SUÇ ÖRGÜTÜNE YAPILAN OPERASYONLARDA YAKALANAN 40 ŞÜPHELİDEN 18'İ TUTUKLANDI (29834)
Dosyası rafta unutulan dava, 45 yıl sonra kaldığı yerden devam edecek Dosyası rafta unutulan dava, 45 yıl sonra kaldığı yerden devam edecek (31264)
GAZETECİLERDEN İZMİR FUARI'NDA PANEL: "NEFES ALAMIYORUZ" GAZETECİLERDEN İZMİR FUARI'NDA PANEL: "NEFES ALAMIYORUZ" (32753)
TÜİK: YILLIK ENFLASYON EKİMDE YÜZDE 61,36 OLDU TÜİK: YILLIK ENFLASYON EKİMDE YÜZDE 61,36 OLDU (32749)
"YAŞANAN OLAĞANÜSTÜ KURAKLIĞA RAĞMEN MELEN SİSTEMİ'NE KURULAN 3. TERFİ MERKEZİ İLE İSTANBUL'UN SUSUZ KALMASININ ÖNÜNE GEÇTİK" "YAŞANAN OLAĞANÜSTÜ KURAKLIĞA RAĞMEN MELEN SİSTEMİ'NE KURULAN 3. TERFİ MERKEZİ İLE İSTANBUL'UN SUSUZ KALMASININ ÖNÜNE GEÇTİK" (38225)
İTO: İSTANBUL’DA EKİM AYI ENFLASYONU YILLIK YÜZDE 72,73 OLDU İTO: İSTANBUL’DA EKİM AYI ENFLASYONU YILLIK YÜZDE 72,73 OLDU (32178)
ÜZERİNE KAYITLI 4 AYRI ŞİRKET KURULAN, ENGİN POLAT’IN 76 YAŞINDAKİ ANNEANNESİ SERBEST BIRAKILDI ÜZERİNE KAYITLI 4 AYRI ŞİRKET KURULAN, ENGİN POLAT’IN 76 YAŞINDAKİ ANNEANNESİ SERBEST BIRAKILDI (32095)
ŞARDAN CEZAEVİNE GÖTÜRÜLÜRKEN “BİZ GAZETECİYİZ, SONUÇ İTİBARIYLA GAZETECİLİK YAPIYORUZ” DEDİ ŞARDAN CEZAEVİNE GÖTÜRÜLÜRKEN “BİZ GAZETECİYİZ, SONUÇ İTİBARIYLA GAZETECİLİK YAPIYORUZ” DEDİ (36230)
DİLAT POLAT VE ENGİN POLAT ÇİFTİ İLE BİRLİKTE 14 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI: ARAMA VE YAKALAMA İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR DİLAT POLAT VE ENGİN POLAT ÇİFTİ İLE BİRLİKTE 14 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI: ARAMA VE YAKALAMA İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR (32766)
ÖZGÜR ÇELİK'TEN GENEL BAŞKAN ADAYI ÖZEL'E DESTEK ZİYARETİ... ÇELİK: "İSTANBUL'DA 196 SEÇİLMİŞ KURULTAY DELEGESİNİN 185'İ GENEL BAŞKAN ADAYI OLARAK ÖZGÜR ÖZEL'E İMZA VERMİŞTİR" ÖZGÜR ÇELİK'TEN GENEL BAŞKAN ADAYI ÖZEL'E DESTEK ZİYARETİ... ÇELİK: "İSTANBUL'DA 196 SEÇİLMİŞ KURULTAY DELEGESİNİN 185'İ GENEL BAŞKAN ADAYI OLARAK ÖZGÜR ÖZEL'E İMZA VERMİŞTİR" (31688)
İSTANBUL BAROSU BAŞKANI SARAÇ'TAN CAN ATALAY TEPKİSİ: "AYM'NİN İHLAL KARARINA RAĞMEN İSTANBUL 13. AĞIR CEZA MAHKEMESİ HEYETİ NEYİ MÜZAKERE ETMEKTEDİR?" İSTANBUL BAROSU BAŞKANI SARAÇ'TAN CAN ATALAY TEPKİSİ: "AYM'NİN İHLAL KARARINA RAĞMEN İSTANBUL 13. AĞIR CEZA MAHKEMESİ HEYETİ NEYİ MÜZAKERE ETMEKTEDİR?" (32645)
ÖĞRETMEN, CUMHURİYET’İN 100. YILI KUTLAMALARINDAKİ KONUŞMASI GEREKÇE GÖSTERİLEREK GÖZALTINA ALINDI… ÖĞRETMEN, CUMHURİYET’İN 100. YILI KUTLAMALARINDAKİ KONUŞMASI GEREKÇE GÖSTERİLEREK GÖZALTINA ALINDI… (33164)
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'NDA 1 MİLYON 182 BİN 425 KİŞİ ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'NDA 1 MİLYON 182 BİN 425 KİŞİ ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ (42145)
AYDIN’DA KYK YURDU’NDAKİ ASANSÖR KAZASINDA YAŞAMINI YİTİREN ZEREN ERTAŞ’IN ADI KADIKÖY’DEKİ İBB YURDUNDA YAŞAYACAK AYDIN’DA KYK YURDU’NDAKİ ASANSÖR KAZASINDA YAŞAMINI YİTİREN ZEREN ERTAŞ’IN ADI KADIKÖY’DEKİ İBB YURDUNDA YAŞAYACAK (36801)
Cumhuriyet dönemine tanıklık eden konak, 121 yıldır ayakta Cumhuriyet dönemine tanıklık eden konak, 121 yıldır ayakta (36639)
İstanbul'da 29 Ekim kutlamaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı İstanbul'da 29 Ekim kutlamaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı (35763)
İSRAİL VE TÜRKİYE ARASINDAKİ İLİŞKİLERİ YENİDEN DEĞERLENDİRMEK ÜZERE DİPLOMATİK TEMSİLCİLERİN GERİ ÇAĞRILMASI TALİMATINI VERDİM İSRAİL VE TÜRKİYE ARASINDAKİ İLİŞKİLERİ YENİDEN DEĞERLENDİRMEK ÜZERE DİPLOMATİK TEMSİLCİLERİN GERİ ÇAĞRILMASI TALİMATINI VERDİM (36622)
TÜİK'İN BİTKİSEL ÜRETİM İKİNCİ TAHMİNİ: AYÇİÇEĞİ ÜRETİMİ YÜZDE 13,8 AZALACAK TÜİK'İN BİTKİSEL ÜRETİM İKİNCİ TAHMİNİ: AYÇİÇEĞİ ÜRETİMİ YÜZDE 13,8 AZALACAK (36892)
"2026’DA KİTABIN BAŞKENTİ İSTANBUL, 2036’DA OLİMPİYATLARIN YAPILDIĞI BİR İSTANBUL" "2026’DA KİTABIN BAŞKENTİ İSTANBUL, 2036’DA OLİMPİYATLARIN YAPILDIĞI BİR İSTANBUL" (35373)
"DÜNYANIN BİRÇOK YERİNDE, BU YÜZYILA HİÇ YAKIŞMAYAN SAVAŞLAR, YIKIMLAR BİRBİRİNİ İZLİYOR. BU ACILARIN SON BULMASINDA SANAT VE SANATÇILAR ÖNEMLİ BİR ROL OYNAYACAK" "DÜNYANIN BİRÇOK YERİNDE, BU YÜZYILA HİÇ YAKIŞMAYAN SAVAŞLAR, YIKIMLAR BİRBİRİNİ İZLİYOR. BU ACILARIN SON BULMASINDA SANAT VE SANATÇILAR ÖNEMLİ BİR ROL OYNAYACAK" (37865)
“ARKADAŞLARIMIZI ÖLÜME SÜRÜKLEYEN SORUMLULARIN ADALETLE YÜZLEŞMESİNİ İSTİYORUZ”“ARKADAŞLARIMIZI ÖLÜME SÜRÜKLEYEN SORUMLULARIN ADALETLE YÜZLEŞMESİNİ İSTİYORUZ” “ARKADAŞLARIMIZI ÖLÜME SÜRÜKLEYEN SORUMLULARIN ADALETLE YÜZLEŞMESİNİ İSTİYORUZ”“ARKADAŞLARIMIZI ÖLÜME SÜRÜKLEYEN SORUMLULARIN ADALETLE YÜZLEŞMESİNİ İSTİYORUZ” (36836)
MERSİN LİMANI'NDA MUZ KONTEYNERİNDE 610 KİLOGRAM KOKAİN YAKALANDI MERSİN LİMANI'NDA MUZ KONTEYNERİNDE 610 KİLOGRAM KOKAİN YAKALANDI (40277)
AYM, CAN ATALAY KARARINDA; YEREL MAHKEMENİN İZLEMESİ GEREKEN YOLU ÇİZDİ: “YENİDEN YARGILAMANIN BAŞLAMASI, İNFAZIN DURMASI, TAHLİYENİN SAĞLANMASI ZORUNLUDUR” AYM, CAN ATALAY KARARINDA; YEREL MAHKEMENİN İZLEMESİ GEREKEN YOLU ÇİZDİ: “YENİDEN YARGILAMANIN BAŞLAMASI, İNFAZIN DURMASI, TAHLİYENİN SAĞLANMASI ZORUNLUDUR” (37666)
İZMİR’DE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN “KYK” PROTESTOSU: “ÖLMEYE DEĞİL OKUMAYA GELDİK” İZMİR’DE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN “KYK” PROTESTOSU: “ÖLMEYE DEĞİL OKUMAYA GELDİK” (40114)
Milli güreşçi Nesrin Baş, ikinci kez dünya şampiyonu Milli güreşçi Nesrin Baş, ikinci kez dünya şampiyonu (37813)
AYDIN’DA KYK YURDUNDA ASANSÖR DÜŞTÜ, BİR ÖĞRENCİ YAŞAMINI YİTİRDİ… ÖĞRENCİLER “ÇOK UYARDIK AMA ASANSÖR YAPILMADI” DEDİ, YURT MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI AYDIN’DA KYK YURDUNDA ASANSÖR DÜŞTÜ, BİR ÖĞRENCİ YAŞAMINI YİTİRDİ… ÖĞRENCİLER “ÇOK UYARDIK AMA ASANSÖR YAPILMADI” DEDİ, YURT MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI (43944)
ÇALIŞMAYAN EMEKLİLERE 5 BİN LİRA İKRAMİYE VERİLMESİNİ DE İÇEREN KONUTLARIN TURİZM AMAÇLI KULLANILMASI VE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN TEKLİFİ TBMM'DE KABUL EDİLEREK YASALAŞTI ÇALIŞMAYAN EMEKLİLERE 5 BİN LİRA İKRAMİYE VERİLMESİNİ DE İÇEREN KONUTLARIN TURİZM AMAÇLI KULLANILMASI VE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN TEKLİFİ TBMM'DE KABUL EDİLEREK YASALAŞTI (45052)
“ATATÜRKÇÜLERİN, CUMHURİYETÇİLERİN BAKTIĞINDA ‘EVET CHP’Yİ BU KADROLAR YÖNETMELİ’ DEDİĞİ KADROLARLA SİYASET YAPACAĞIZ” “ATATÜRKÇÜLERİN, CUMHURİYETÇİLERİN BAKTIĞINDA ‘EVET CHP’Yİ BU KADROLAR YÖNETMELİ’ DEDİĞİ KADROLARLA SİYASET YAPACAĞIZ” (42105)
ANAYASA MAHKEMESİ, CEZAEVİNDEKİ MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY HAKKINDA HAK İHLALİ KARARI VERDİ ANAYASA MAHKEMESİ, CEZAEVİNDEKİ MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY HAKKINDA HAK İHLALİ KARARI VERDİ (48352)
İMAMOĞLU’NDAN ALTYAPI VE DÖNÜŞÜM BAŞKANLIĞI’NA TEPKİ: “BİRİLERİ İSTANBUL’UN HAKKINA, HUKUKUNA TECAVÜZ EDİYOR" İMAMOĞLU’NDAN ALTYAPI VE DÖNÜŞÜM BAŞKANLIĞI’NA TEPKİ: “BİRİLERİ İSTANBUL’UN HAKKINA, HUKUKUNA TECAVÜZ EDİYOR" (41681)
İBB’NİN İSTİHDAM OFİSLERİ, 150 BİNDEN FAZLA KİŞİYİ İŞ İMKANINA KAVUŞTURDU İBB’NİN İSTİHDAM OFİSLERİ, 150 BİNDEN FAZLA KİŞİYİ İŞ İMKANINA KAVUŞTURDU (47219)
“TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ, SIĞINMACI DALGASINA KARŞI TÜRK MİLLETİNİ BİLİNÇLENDİRMEK İSTEYEN GENÇ GAZETECİLER ÜZERİNDEN HEDEF ALINMIŞTIR” “TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ, SIĞINMACI DALGASINA KARŞI TÜRK MİLLETİNİ BİLİNÇLENDİRMEK İSTEYEN GENÇ GAZETECİLER ÜZERİNDEN HEDEF ALINMIŞTIR” (46662)
"KONGRE SALONUNA 46 İL BAŞKANI İLE GİRERİM, 81 İL BAŞKANIYLA ÇIKARIM" "KONGRE SALONUNA 46 İL BAŞKANI İLE GİRERİM, 81 İL BAŞKANIYLA ÇIKARIM" (47959)
DİN HİZMETLERİNE YAKLAŞIK 80 MİLYAR LİRA, İNSAN HAKLARINA İSE 474 BİN LİRA AYRILACAK DİN HİZMETLERİNE YAKLAŞIK 80 MİLYAR LİRA, İNSAN HAKLARINA İSE 474 BİN LİRA AYRILACAK (47459)
PROF. DR. ÇUKUR: “BÜTÇEMİZİN NEREDEYSE ÜÇTE BİRİNİ SAHTE PSİKOLOGLAR VE ETİK DIŞI UYGULAMA YAPAN KİŞİLER İÇİN HARCIYORUZ. SAĞLIK BAKANLIĞI NEREDE ACABA?” PROF. DR. ÇUKUR: “BÜTÇEMİZİN NEREDEYSE ÜÇTE BİRİNİ SAHTE PSİKOLOGLAR VE ETİK DIŞI UYGULAMA YAPAN KİŞİLER İÇİN HARCIYORUZ. SAĞLIK BAKANLIĞI NEREDE ACABA?” (47682)
TCMB PİYASA KATILIMCILARI ANKETİ'NE GÖRE YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 68,01'E ÇIKTI TCMB PİYASA KATILIMCILARI ANKETİ'NE GÖRE YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 68,01'E ÇIKTI (52456)
“YARGIYI DOĞRUDAN İLGİLENDİREN MESELELERE İLİŞKİN HABERLERE ULAŞILAMAMASI, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜ DE İHLAL EDER” “YARGIYI DOĞRUDAN İLGİLENDİREN MESELELERE İLİŞKİN HABERLERE ULAŞILAMAMASI, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜ DE İHLAL EDER” (51846)
“POLİKLİNİKLERE KAŞINTIYLA GELEN HER 10 VAKADAN 1’İ UYUZ. BAKANLIĞIN KAMU SPOTLARIYLA İNSANLARI UYARMALARI LAZIM” “POLİKLİNİKLERE KAŞINTIYLA GELEN HER 10 VAKADAN 1’İ UYUZ. BAKANLIĞIN KAMU SPOTLARIYLA İNSANLARI UYARMALARI LAZIM” (60540)
“ÖNERDİĞİMİZ SAĞLIKTA ŞİDDET YASASININ DEĞİŞTİRİLMEDEN KABUL EDİLMESİNİ İSTİYORUZ” “ÖNERDİĞİMİZ SAĞLIKTA ŞİDDET YASASININ DEĞİŞTİRİLMEDEN KABUL EDİLMESİNİ İSTİYORUZ” (54577)
KURULAN ŞİRKET SAYISI EYLÜLDE GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 15,7 AZALDI KURULAN ŞİRKET SAYISI EYLÜLDE GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 15,7 AZALDI (59320)
İSRAİL, TÜRKİYE'DEKİ DİPLOMATLARINI GÜVENLİK SEBEBİYLE GERİ ÇAĞIRDI İSRAİL, TÜRKİYE'DEKİ DİPLOMATLARINI GÜVENLİK SEBEBİYLE GERİ ÇAĞIRDI (61787)
“BEKLENENİN ÇOK ÜSTÜNDE İMZA ALACAĞIMIZ VE TAHMİNLERİN ÇOK ÜZERİNDE BİR DESTEK ALACAĞIMIZI GÖRÜYORUZ. KURULTAYI KAZANACAĞIZ” “BEKLENENİN ÇOK ÜSTÜNDE İMZA ALACAĞIMIZ VE TAHMİNLERİN ÇOK ÜZERİNDE BİR DESTEK ALACAĞIMIZI GÖRÜYORUZ. KURULTAYI KAZANACAĞIZ” (59430)
CUMHURBAŞKANLIĞI’NA 5’İ MAKAM ARACI OLMAK ÜZERE 20 ARAÇ DAHA ALINACAK… ARAÇLAR İÇİN 17.8 MİLYON LİRA ÖDENEK AYRILDI. HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI ÖDENEĞİ ARTIRABİLECEK CUMHURBAŞKANLIĞI’NA 5’İ MAKAM ARACI OLMAK ÜZERE 20 ARAÇ DAHA ALINACAK… ARAÇLAR İÇİN 17.8 MİLYON LİRA ÖDENEK AYRILDI. HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI ÖDENEĞİ ARTIRABİLECEK (60127)
KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU, 8 AYDA YÜZDE 10,9 ARTARAK 165,4 MİLYAR DOLARA ÇIKTI KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU, 8 AYDA YÜZDE 10,9 ARTARAK 165,4 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (60313)
İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN İSRAİL PROTESTOLARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA: POLİSLERE SALDIRAN 5 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI, 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 43'Ü POLİS 63 YARALI İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN İSRAİL PROTESTOLARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA: POLİSLERE SALDIRAN 5 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI, 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 43'Ü POLİS 63 YARALI (59690)
2024 YILI BÜTÇE TEKLİFİ YAYINLANDI... BÜTÇE GİDERİ 11,8 TRİLYON LİRA, GELİRİ 9,3 TRİLYON LİRA OLACAK... BÜTÇE AÇIĞI İSE 2,6 TRİLYON LİRA 2024 YILI BÜTÇE TEKLİFİ YAYINLANDI... BÜTÇE GİDERİ 11,8 TRİLYON LİRA, GELİRİ 9,3 TRİLYON LİRA OLACAK... BÜTÇE AÇIĞI İSE 2,6 TRİLYON LİRA (61539)
GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN SPUTNİK’TE GREV YAPAN GAZETECİLERE DESTEK ZİYARETİ: “GREV KIRICILIĞI HAREKETLERİ VAR... BU ARKADAŞLARIMIZ İÇİN UTANÇ MADALYASIDIR” GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN SPUTNİK’TE GREV YAPAN GAZETECİLERE DESTEK ZİYARETİ: “GREV KIRICILIĞI HAREKETLERİ VAR... BU ARKADAŞLARIMIZ İÇİN UTANÇ MADALYASIDIR” (57213)
“SADECE ŞAHSIM DEĞİL, TÜM AKRABALARIMIN BANKA HESAPLARININ, HTS KAYITLARININ EN İNCE AYRINTISINA KADAR İNCELENMESİNİ TALEP EDİYORUM” “SADECE ŞAHSIM DEĞİL, TÜM AKRABALARIMIN BANKA HESAPLARININ, HTS KAYITLARININ EN İNCE AYRINTISINA KADAR İNCELENMESİNİ TALEP EDİYORUM” (57900)
TARIMDA ÜRETİCİ FİYATLARINDAKİ YILLIK ARTIŞ YÜZDE 71,96'YA ÇIKTI TARIMDA ÜRETİCİ FİYATLARINDAKİ YILLIK ARTIŞ YÜZDE 71,96'YA ÇIKTI (65413)
İBB’NİN YÜRÜYEN MERDİVENLERİNİ DURDURAN BİR KİŞİ DAHA KAMERALARA YAKALANDI İBB’NİN YÜRÜYEN MERDİVENLERİNİ DURDURAN BİR KİŞİ DAHA KAMERALARA YAKALANDI (59151)
“LAİKLİĞİ SAVUNMAYAN BİR CHP’NİN NE BAŞINDA DURURUM NE İÇİNDE OLURUM” “LAİKLİĞİ SAVUNMAYAN BİR CHP’NİN NE BAŞINDA DURURUM NE İÇİNDE OLURUM” (54384)
KONUT SATIŞLARI YILIN İLK 9 AYINDA YÜZDE 14,9 GERİLEDİ KONUT SATIŞLARI YILIN İLK 9 AYINDA YÜZDE 14,9 GERİLEDİ (56609)
AĞUSTOSTA ELEKTRİKLİ EŞYA VE MOBİLYA SATIŞ HACMİ YÜZDE 17,2 DÜŞTÜ AĞUSTOSTA ELEKTRİKLİ EŞYA VE MOBİLYA SATIŞ HACMİ YÜZDE 17,2 DÜŞTÜ (61231)
ABD, Doğu Akdeniz’e ikinci uçak gemisini gönderiyor ABD, Doğu Akdeniz’e ikinci uçak gemisini gönderiyor (62682)
"BU ÜLKENİN CANLARI VE CAN YOLDAŞLARI TEK ADAMA DA ONUN ZULMÜNE DE TESLİM OLMAYACAK" "BU ÜLKENİN CANLARI VE CAN YOLDAŞLARI TEK ADAMA DA ONUN ZULMÜNE DE TESLİM OLMAYACAK" (56235)
İÇME SÜTÜ ÜRETİMİ BİR YILDA YÜZDE 7,9 AZALDI İÇME SÜTÜ ÜRETİMİ BİR YILDA YÜZDE 7,9 AZALDI (57822)
ZONGULDAK’TA TTK’NIN 1500 KİŞİLİK İŞÇİ ALIMINA, 26 BİN KİŞİ BAŞVURDU, KURADA İLK SIRAYA MISIR DOĞUMLU "TÜRK VATANDAŞI" YERLEŞTİ ZONGULDAK’TA TTK’NIN 1500 KİŞİLİK İŞÇİ ALIMINA, 26 BİN KİŞİ BAŞVURDU, KURADA İLK SIRAYA MISIR DOĞUMLU "TÜRK VATANDAŞI" YERLEŞTİ (65393)
İDARE MAHKEMESİ, ADANA VALİLİĞİ'NİN ÇUKUROVA ROCK FESTİVALİ'NE GETİRDİĞİ YASAK KARARINI DURDURDU İDARE MAHKEMESİ, ADANA VALİLİĞİ'NİN ÇUKUROVA ROCK FESTİVALİ'NE GETİRDİĞİ YASAK KARARINI DURDURDU (61789)
“GIDA, ENERJİ VE İNSANİ YARDIMLARIN KESİLMESİ, SİVİL YERLEŞİMLERİN HEDEF GÖZETİLMEKSİZİN VURULMASI ULUSLARARASI HUKUKUN AÇIK VE AĞIR BİR İHLALİDİR” “GIDA, ENERJİ VE İNSANİ YARDIMLARIN KESİLMESİ, SİVİL YERLEŞİMLERİN HEDEF GÖZETİLMEKSİZİN VURULMASI ULUSLARARASI HUKUKUN AÇIK VE AĞIR BİR İHLALİDİR” (60014)
TSK'NIN LÜBNAN VE ORTA AFRİKA'DAKİ GÖREV SÜRELERİNİN BİR YIL DAHA UZATILMASINA İLİŞKİN CUMHURBAŞKANLIĞI TEZKERELERİ TBMM'DE KABUL EDİLDİ TSK'NIN LÜBNAN VE ORTA AFRİKA'DAKİ GÖREV SÜRELERİNİN BİR YIL DAHA UZATILMASINA İLİŞKİN CUMHURBAŞKANLIĞI TEZKERELERİ TBMM'DE KABUL EDİLDİ (63608)
İSPARK’IN OTOPARK ÜCRET TARİFELERİNE YÜZDE 55 İLE 57 ARASINDA DEĞİŞEN ZAM YAPILDI İSPARK’IN OTOPARK ÜCRET TARİFELERİNE YÜZDE 55 İLE 57 ARASINDA DEĞİŞEN ZAM YAPILDI (59488)
İSKİ, SU ABONELİĞİNDE GÖÇMEN SAHTEKARLIĞINA KARŞI YÖNETMELİK DEĞİŞİKİLĞİ YAPTI İSKİ, SU ABONELİĞİNDE GÖÇMEN SAHTEKARLIĞINA KARŞI YÖNETMELİK DEĞİŞİKİLĞİ YAPTI (60883)
TÜRK EĞİTİM DERNEĞİ, KURULUŞUNUN 95. YIL DÖNÜMÜ DOLAYISIYLA, 10 BİN MENSUBUYLA ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ TÜRK EĞİTİM DERNEĞİ, KURULUŞUNUN 95. YIL DÖNÜMÜ DOLAYISIYLA, 10 BİN MENSUBUYLA ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ (53489)
10 EKİM ANKARA GAR KATLİAMI’NDA HAYATINI KAYBEDENLER KADIKÖY'DE ANILDI: "İKTİDAR GERÇEK FAİLLERİ ÖRTBAS ETMENİN TELAŞI İÇİNDE" 10 EKİM ANKARA GAR KATLİAMI’NDA HAYATINI KAYBEDENLER KADIKÖY'DE ANILDI: "İKTİDAR GERÇEK FAİLLERİ ÖRTBAS ETMENİN TELAŞI İÇİNDE" (58475)
HEKİMLER 5 GÜNLÜĞÜNE İŞ BIRAKIYOR... BİRLİK VE DAYANIŞMA SENDİKASI BAŞKANI DR. DERYA MENGÜCÜK: "ŞİDDET VARSA HİZMET YOK" HEKİMLER 5 GÜNLÜĞÜNE İŞ BIRAKIYOR... BİRLİK VE DAYANIŞMA SENDİKASI BAŞKANI DR. DERYA MENGÜCÜK: "ŞİDDET VARSA HİZMET YOK" (57268)
DEMİRÖREN HOLDİNG'İN KREDİ BORCU NEDENİYLE ZİRAAT BANKASI'NA DEVREDİLEN VE REZERV YAPI ALANI İLAN EDİLMEK İSTENEN ARAZİYE İLİŞKİN PROJE İPTAL EDİLDİ DEMİRÖREN HOLDİNG'İN KREDİ BORCU NEDENİYLE ZİRAAT BANKASI'NA DEVREDİLEN VE REZERV YAPI ALANI İLAN EDİLMEK İSTENEN ARAZİYE İLİŞKİN PROJE İPTAL EDİLDİ (54713)
“TANJU ÖZCAN'IN HAKSIZLIĞI, DAVRANIŞ VE SÖYLEMLERİNİN İHRACINI GEREKTİRDİĞİ ANKARA 28. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNCE TESCİLLENDİ” “TANJU ÖZCAN'IN HAKSIZLIĞI, DAVRANIŞ VE SÖYLEMLERİNİN İHRACINI GEREKTİRDİĞİ ANKARA 28. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNCE TESCİLLENDİ” (58324)
“DİNİ AZINLIKLARA AİT İBADETHANELERİN RESTORASYONUNU DA İHMAL ETMİYORUZ” “DİNİ AZINLIKLARA AİT İBADETHANELERİN RESTORASYONUNU DA İHMAL ETMİYORUZ” (57393)
CHP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI’NA ÖZGÜR ÇELİK SEÇİLDİ: “BU BİR BAŞLANGIÇ. İSTANBUL’U VE TÜM TÜRKİYE’Yİ KAZANMANIN BAŞLANGICI” CHP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI’NA ÖZGÜR ÇELİK SEÇİLDİ: “BU BİR BAŞLANGIÇ. İSTANBUL’U VE TÜM TÜRKİYE’Yİ KAZANMANIN BAŞLANGICI” (61064)
“HAZİRAN İTİBARİYLE 104 BİN 950 KIZ ÖĞRENCİ BURSUNA ULAŞTI” “HAZİRAN İTİBARİYLE 104 BİN 950 KIZ ÖĞRENCİ BURSUNA ULAŞTI” (62072)
EKREM İMAMOĞLU: "BU YOLCULUKTA ÖNÜMÜZDEKİ TAŞLARI TEMİZLEYİN. AYAĞIMIZA TAŞ DEĞMESİN" EKREM İMAMOĞLU: "BU YOLCULUKTA ÖNÜMÜZDEKİ TAŞLARI TEMİZLEYİN. AYAĞIMIZA TAŞ DEĞMESİN" (55150)
İSRAİL BÜYÜKELÇİSİ LİLLİAN: YUMUŞAMA SÜRECİNE GİREN TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİNİN DÜNKÜ SALDIRAN VE TERÖRE KARŞI SAVAŞTAN ETKİLENMEMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM İSRAİL BÜYÜKELÇİSİ LİLLİAN: YUMUŞAMA SÜRECİNE GİREN TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİNİN DÜNKÜ SALDIRAN VE TERÖRE KARŞI SAVAŞTAN ETKİLENMEMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM (54426)
Dışişleri: İsrail ve Filistin'de yaşanan şiddeti endişeyle karşılıyoruz Dışişleri: İsrail ve Filistin'de yaşanan şiddeti endişeyle karşılıyoruz (50245)
ANKARA VALİLİĞİ, TÜRKİYE’DE İLK KEZ YAPILACAK OLAN DÜNYA KADIN YÜRÜYÜŞÜ’NÜN FEMİNİST YÜRÜYÜŞÜ VE KONSERİNİ YASAKLADI ANKARA VALİLİĞİ, TÜRKİYE’DE İLK KEZ YAPILACAK OLAN DÜNYA KADIN YÜRÜYÜŞÜ’NÜN FEMİNİST YÜRÜYÜŞÜ VE KONSERİNİ YASAKLADI (51380)
Hamas'ın silahlı kanadı İsrail'e karşı "Aksa Tufanı" operasyonu başlattığını duyurdu Hamas'ın silahlı kanadı İsrail'e karşı "Aksa Tufanı" operasyonu başlattığını duyurdu (60721)
"İZMİR'DE HAVAALANINDA POLİSLER TARAFINDAN UÇAKTAN ALINDIM" "İZMİR'DE HAVAALANINDA POLİSLER TARAFINDAN UÇAKTAN ALINDIM" (47710)
İZMİR’DE YEMEK PROTESTOSUNDA GÖZALTINA ALINAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ SERBEST BIRAKILDI İZMİR’DE YEMEK PROTESTOSUNDA GÖZALTINA ALINAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ SERBEST BIRAKILDI (48384)
BAYRAMPAŞA’DA YÜKSEK RİSKLİ BİNALARIN DÖNÜŞÜMÜ BAŞLADI BAYRAMPAŞA’DA YÜKSEK RİSKLİ BİNALARIN DÖNÜŞÜMÜ BAŞLADI (50713)
"İSTANBUL SEÇİMİNİ DEĞİŞİMCİLER KAYBEDERLERSE BİR ADIM GERİDE AMA BAŞA BAŞ BİR SEÇİM BİZİ BEKLİYOR" "İSTANBUL SEÇİMİNİ DEĞİŞİMCİLER KAYBEDERLERSE BİR ADIM GERİDE AMA BAŞA BAŞ BİR SEÇİM BİZİ BEKLİYOR" (56323)
AKŞENER, MELİH AYDIN’I ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK AÇIKLADI: “MELİH; BOYUN, KİLON KAÇMIŞ HEP BERABER GÖRECEĞİZ” AKŞENER, MELİH AYDIN’I ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK AÇIKLADI: “MELİH; BOYUN, KİLON KAÇMIŞ HEP BERABER GÖRECEĞİZ” (52617)
"MAHKEME BİR HESAPLAŞMA MAHKEMESİYDİ. BEN KENDİMİ DEĞİL, BASIN VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜ, DEMOKRATİK HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİ SAVUNDUM" "MAHKEME BİR HESAPLAŞMA MAHKEMESİYDİ. BEN KENDİMİ DEĞİL, BASIN VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜ, DEMOKRATİK HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİ SAVUNDUM" (48807)
“GAZETECİ DAVALARININ İZLENMESİNİN ENGELLENMESİYLE YENİ BİR HUKUKSUZLUK YARATILDIĞINA DİKKAT ÇEKİYORUZ. BU UYGULAMADAN VAZGEÇİLMESİ İÇİN ÇAĞRIDA BULUNUYORUZ” “GAZETECİ DAVALARININ İZLENMESİNİN ENGELLENMESİYLE YENİ BİR HUKUKSUZLUK YARATILDIĞINA DİKKAT ÇEKİYORUZ. BU UYGULAMADAN VAZGEÇİLMESİ İÇİN ÇAĞRIDA BULUNUYORUZ” (46691)
İSTANBUL 30. AĞIR CEZA MAHKEMESİ, TELE 1 TV GENEL YAYIN YÖNETMENİ MERDAN YANARDAĞ’IN TAHLİYESİNE KARAR VERDİ İSTANBUL 30. AĞIR CEZA MAHKEMESİ, TELE 1 TV GENEL YAYIN YÖNETMENİ MERDAN YANARDAĞ’IN TAHLİYESİNE KARAR VERDİ (56476)
RTÜK, AYŞENUR ARSLAN’IN SÖZLERİ GEREKÇE GÖSTERİLEREK HALK TV’YE 5 KEZ PROGRAM DURDURMA VE YÜZDE 5 İDARİ PARA CEZASI VERDİ RTÜK, AYŞENUR ARSLAN’IN SÖZLERİ GEREKÇE GÖSTERİLEREK HALK TV’YE 5 KEZ PROGRAM DURDURMA VE YÜZDE 5 İDARİ PARA CEZASI VERDİ (51405)
“FETÖ’CÜLERE DAHİ YAPILMAYAN İŞKENCENİN YAPILDIĞINI, KENDİLERİNİN SAÇLARININ 3 NUMARAYA KAZITILDIĞINI MAALESEF GÖZLERİMİZLE GÖRDÜK” “FETÖ’CÜLERE DAHİ YAPILMAYAN İŞKENCENİN YAPILDIĞINI, KENDİLERİNİN SAÇLARININ 3 NUMARAYA KAZITILDIĞINI MAALESEF GÖZLERİMİZLE GÖRDÜK” (49318)
GAZETECİ AYŞENUR ARSLAN ADLİYE ÇIKIŞI KONUŞTU: "BEN GERÇEKTE NEYİ KASTETTİĞİMİ ANLATTIM. NETİCEDE SERBEST KALDIM. YORUCU BİR SÜREÇ" GAZETECİ AYŞENUR ARSLAN ADLİYE ÇIKIŞI KONUŞTU: "BEN GERÇEKTE NEYİ KASTETTİĞİMİ ANLATTIM. NETİCEDE SERBEST KALDIM. YORUCU BİR SÜREÇ" (47397)
İSTANBUL’DA YAŞAMANIN MALİYETİ EYLÜL AYINDA 44 BİN 561 LİRAYA ÇIKTI İSTANBUL’DA YAŞAMANIN MALİYETİ EYLÜL AYINDA 44 BİN 561 LİRAYA ÇIKTI (39602)
KADINLARIN SORUNLARININ GÖRÜŞÜLMESİ ÖNERİSİ AKP VE MHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİNİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ KADINLARIN SORUNLARININ GÖRÜŞÜLMESİ ÖNERİSİ AKP VE MHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİNİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ (36405)
Gazeteci Ayşenur Arslan serbest bırakıldı Gazeteci Ayşenur Arslan serbest bırakıldı (35278)
İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, GAZETECİ AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDIĞINI AÇIKLADI İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, GAZETECİ AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDIĞINI AÇIKLADI (38599)
TÜİK: EYLÜLDE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 61,53’E YÜKSELDİ TÜİK: EYLÜLDE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 61,53’E YÜKSELDİ (38901)
ENAG'A GÖRE EYLÜLDE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 130,13 OLDU ENAG'A GÖRE EYLÜLDE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 130,13 OLDU (35227)
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), faaliyete başlamasının 92. yıl dönümünü kutluyor. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), faaliyete başlamasının 92. yıl dönümünü kutluyor. (34845)
AGİT SEÇİM GÖZLEM HEYETİ'NİN NİHAİ RAPORU YAYINLANDI... “YETKİLİLER DEPREMDEN ETKİLENEN YAKLAŞIK 2 MİLYON SEÇMENİN OY KULLANMASINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN YETERLİ ÖNLEM ALMADI” AGİT SEÇİM GÖZLEM HEYETİ'NİN NİHAİ RAPORU YAYINLANDI... “YETKİLİLER DEPREMDEN ETKİLENEN YAKLAŞIK 2 MİLYON SEÇMENİN OY KULLANMASINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN YETERLİ ÖNLEM ALMADI” (36742)
Aşı kampanyası ya da kapanma benzeri tedbirler asla uygulanmayacak Aşı kampanyası ya da kapanma benzeri tedbirler asla uygulanmayacak (32692)
Sanayi ve KOBİ'lerin kullandığı doğal gaza yüzde 20 zam yapıldı Sanayi ve KOBİ'lerin kullandığı doğal gaza yüzde 20 zam yapıldı (33431)
YAĞIŞ BUGÜN VE YARIN DA DEVAM EDECEK YAĞIŞ BUGÜN VE YARIN DA DEVAM EDECEK (34587)
TİP'İN CAN ATALAY İÇİN 'ÖZGÜRLÜK YÜRÜYÜŞÜ' BAŞLADI... ATALAY'IN BABASI: "SİYASİLER, MUKTEDİRLER SİYASİ DAVALARDAN ELLERİNİ ÇEKSİNLER, YARGIYI BAĞIMSIZ BIRAKSINLAR" TİP'İN CAN ATALAY İÇİN 'ÖZGÜRLÜK YÜRÜYÜŞÜ' BAŞLADI... ATALAY'IN BABASI: "SİYASİLER, MUKTEDİRLER SİYASİ DAVALARDAN ELLERİNİ ÇEKSİNLER, YARGIYI BAĞIMSIZ BIRAKSINLAR" (35729)
ANKARA’DA BOMBALI SALDIRIDA BULUNAN İKİ TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ, GÜVENLİK ÖNLEMLERİ EN ÜST SEVİYEDE, TBMM'DE ARAMA YAPILIYOR ANKARA’DA BOMBALI SALDIRIDA BULUNAN İKİ TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ, GÜVENLİK ÖNLEMLERİ EN ÜST SEVİYEDE, TBMM'DE ARAMA YAPILIYOR (36460)
SEÇMENLERİN, BUGÜNDEN SONRAKİ ADRES DEĞİŞİKLİKLERİ, ANCAK İLÇE SEÇİM KURULLARININ KARARIYLA KÜTÜĞE İŞLENECEK SEÇMENLERİN, BUGÜNDEN SONRAKİ ADRES DEĞİŞİKLİKLERİ, ANCAK İLÇE SEÇİM KURULLARININ KARARIYLA KÜTÜĞE İŞLENECEK (35803)
EMEKLİLER, ANKARA'DA MAAŞLARINI PROTESTO ETTİ: "BİZE UMUT DEĞİL, EKMEK LAZIM. BİZE İNSANCA YAŞANACAK GELİR LAZIM" EMEKLİLER, ANKARA'DA MAAŞLARINI PROTESTO ETTİ: "BİZE UMUT DEĞİL, EKMEK LAZIM. BİZE İNSANCA YAŞANACAK GELİR LAZIM" (35775)
Altın Portakal'ın 60 yıllık tarihinde 3'üncü iptal Altın Portakal'ın 60 yıllık tarihinde 3'üncü iptal (34187)
TARİHİN SIFIR NOKTASINDA İLK BOYALI HEYKEL BULUNDU TARİHİN SIFIR NOKTASINDA İLK BOYALI HEYKEL BULUNDU (33916)
Kiralık daire bulamayınca sokakta kalan aile, misafirhaneye yerleştirildi Kiralık daire bulamayınca sokakta kalan aile, misafirhaneye yerleştirildi (33517)
MUHİTTİN BÖCEK, ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ'NİN İPTAL EDİLDİĞİNİ DUYURDU: "FESTİVALİMİZİ KİMSENİN SİYASİ EMELLERİNE MALZEME ETTİRMEYECEĞİM" MUHİTTİN BÖCEK, ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ'NİN İPTAL EDİLDİĞİNİ DUYURDU: "FESTİVALİMİZİ KİMSENİN SİYASİ EMELLERİNE MALZEME ETTİRMEYECEĞİM" (36524)
Azerbaycan: Karabağ'daki Ermeniler kayıt altına alınacak Azerbaycan: Karabağ'daki Ermeniler kayıt altına alınacak (33150)
"KANUN HÜKMÜ" BELGESELİ ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ’NDEN İKİNCİ KEZ ÇIKARILDI… AHMET BOYACIOĞLU: “HERHANGİ BİR TERÖR ÖRGÜTÜNÜN DESTEKÇİSİ OLARAK TARİF EDİLMEYİ KABUL ETMEMİZ MÜMKÜN DEĞİLDİR” "KANUN HÜKMÜ" BELGESELİ ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ’NDEN İKİNCİ KEZ ÇIKARILDI… AHMET BOYACIOĞLU: “HERHANGİ BİR TERÖR ÖRGÜTÜNÜN DESTEKÇİSİ OLARAK TARİF EDİLMEYİ KABUL ETMEMİZ MÜMKÜN DEĞİLDİR” (45415)
EYLÜL AYINDA AÇLIK SINIRI 13 BİN 334,13 LİRAYA, YOKSULLUK SINIRI 43 BİN 433,65 LİRAYA YÜKSELDİ EYLÜL AYINDA AÇLIK SINIRI 13 BİN 334,13 LİRAYA, YOKSULLUK SINIRI 43 BİN 433,65 LİRAYA YÜKSELDİ (33342)
“BUNLARIN DEVLET SEVGİSİ DEVLETİ YÖNETTİKLERİ İÇİN VAR. MUHALEFETE DÜŞSÜNLER EN BÜYÜK DEVLET DÜŞMANI OLURLAR” “BUNLARIN DEVLET SEVGİSİ DEVLETİ YÖNETTİKLERİ İÇİN VAR. MUHALEFETE DÜŞSÜNLER EN BÜYÜK DEVLET DÜŞMANI OLURLAR” (33819)
TÜRKİYE’DE HER YIL 250 BİN CİVARINDA KUDUZ RİSKLİ TEMAS KAYDEDİLMEKTEDİR, CAN DOSTLARIMIZI YILDA BİR KEZ MUTLAKA AŞILATALIM TÜRKİYE’DE HER YIL 250 BİN CİVARINDA KUDUZ RİSKLİ TEMAS KAYDEDİLMEKTEDİR, CAN DOSTLARIMIZI YILDA BİR KEZ MUTLAKA AŞILATALIM (33355)
ANAYASA MAHKEMESİ, EK MTV’NİN İPTAL BAŞVURUSUNU OY BİRLİĞİ İLE REDDETTİ ANAYASA MAHKEMESİ, EK MTV’NİN İPTAL BAŞVURUSUNU OY BİRLİĞİ İLE REDDETTİ (32030)
YÖNETMEN NEJLA DEMİRCİ: “SİNEMAMIZ, HALKIMIZ, ANTALYA, ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ EMEKÇİLERİ EL ELE VERDİK VE DEMOKRASİ MÜCADELEMİZİ KAZANDIK” YÖNETMEN NEJLA DEMİRCİ: “SİNEMAMIZ, HALKIMIZ, ANTALYA, ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ EMEKÇİLERİ EL ELE VERDİK VE DEMOKRASİ MÜCADELEMİZİ KAZANDIK” (31693)
JÜRİDEN SONRA YÖNETMENLER DE ‘KANUN HÜKMÜ’ SEÇKİDEN ÇIKARILDIĞI İÇİN ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ'NDEN ÇEKİLDİ: “TOPLUMA AİT OLAN FESTİVALLERİN SANSÜRE BOYUN EĞMESİ KABUL EDİLEMEZ" JÜRİDEN SONRA YÖNETMENLER DE ‘KANUN HÜKMÜ’ SEÇKİDEN ÇIKARILDIĞI İÇİN ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ'NDEN ÇEKİLDİ: “TOPLUMA AİT OLAN FESTİVALLERİN SANSÜRE BOYUN EĞMESİ KABUL EDİLEMEZ" (31278)
ODTÜ BİYOLOJİ VE GENETİK TOPLULUĞU'NUN "AYKUT KENCE EVRİM KONFERANSI" İPTAL EDİLDİ ODTÜ BİYOLOJİ VE GENETİK TOPLULUĞU'NUN "AYKUT KENCE EVRİM KONFERANSI" İPTAL EDİLDİ (34331)
İSTANBUL YAĞIŞLI HAVANIN ETKİSİNE GİRİYOR İSTANBUL YAĞIŞLI HAVANIN ETKİSİNE GİRİYOR (30778)
Karabağ’daki anti-terör operasyonunda 192 Azerbaycan askeri şehit düştü Karabağ’daki anti-terör operasyonunda 192 Azerbaycan askeri şehit düştü (33095)
Eris varyantının bulaşıcılığı fazla, ancak ağır hastalık yapmıyor Eris varyantının bulaşıcılığı fazla, ancak ağır hastalık yapmıyor (29857)
Prof. Dr. Azap’tan Eris varyantına karşı maske uyarısı: Riski azaltır Prof. Dr. Azap’tan Eris varyantına karşı maske uyarısı: Riski azaltır (29902)
CHP PARTİ MECLİSİ, OLAĞAN KURULTAYIN 4-5 KASIM’DA YAPILMASINA KARAR VERDİ CHP PARTİ MECLİSİ, OLAĞAN KURULTAYIN 4-5 KASIM’DA YAPILMASINA KARAR VERDİ (33982)
“DESTİCİ, HDP İLE CHP'NİN BİR GİZLİ PROTOKOL YAPTIĞI YÖNÜNDE AÇIKLAMALARIMIN BULUNDUĞUNU İDDİA ETMEKTEDİR. BU İDDİA KESİNLİKLE DOĞRU DEĞİLDİR” “DESTİCİ, HDP İLE CHP'NİN BİR GİZLİ PROTOKOL YAPTIĞI YÖNÜNDE AÇIKLAMALARIMIN BULUNDUĞUNU İDDİA ETMEKTEDİR. BU İDDİA KESİNLİKLE DOĞRU DEĞİLDİR” (28138)
Bilim için 'kadavra gönüllüsü' aranıyor Bilim için 'kadavra gönüllüsü' aranıyor (29501)
İBB’NİN 6 BİN LİRALIK "GENÇ ÜNİVERSİTELİ DESTEĞİ" İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI İBB’NİN 6 BİN LİRALIK "GENÇ ÜNİVERSİTELİ DESTEĞİ" İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI (29887)
KENDİLERİNİ FOREX ÇALIŞANI OLARAK TANITARAK VATANDAŞLARI DOLANDIRAN 29 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI. ÇOK SAYIDA SİLAH VE BÜYÜK MEBLAĞDA DÖVİZ ELE GEÇİRİLDİ KENDİLERİNİ FOREX ÇALIŞANI OLARAK TANITARAK VATANDAŞLARI DOLANDIRAN 29 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI. ÇOK SAYIDA SİLAH VE BÜYÜK MEBLAĞDA DÖVİZ ELE GEÇİRİLDİ (30745)
TAKSİM'DEKİ BOMBALI SALDIRI DAVASINDA 3 SANIK TAHLİYE EDİLDİ TAKSİM'DEKİ BOMBALI SALDIRI DAVASINDA 3 SANIK TAHLİYE EDİLDİ (27416)
İSTANBUL VALİLİĞİ, EVİ OLMAYAN, SOKAKLARDA YAŞAYAN VATANDAŞLARIN KALICI OLARAK KAMU MİSAFİRHANELERİNE YERLEŞTİRİLECEĞİNİ AÇIKLADI İSTANBUL VALİLİĞİ, EVİ OLMAYAN, SOKAKLARDA YAŞAYAN VATANDAŞLARIN KALICI OLARAK KAMU MİSAFİRHANELERİNE YERLEŞTİRİLECEĞİNİ AÇIKLADI (33109)
“EKİMMİŞ, KASIMMIŞ, ARALIKMIŞ, 2024’MÜŞ GEÇİN BUNLARI, EMEKLİLERİN BİR GÜN, BİR SAAT BİLE BEKLEYECEK TAHAMMÜLÜ KALMADI” “EKİMMİŞ, KASIMMIŞ, ARALIKMIŞ, 2024’MÜŞ GEÇİN BUNLARI, EMEKLİLERİN BİR GÜN, BİR SAAT BİLE BEKLEYECEK TAHAMMÜLÜ KALMADI” (31306)
Filenin Sultanları, Olimpiyat Elemelerini namağlup zirvede tamamladı Filenin Sultanları, Olimpiyat Elemelerini namağlup zirvede tamamladı (32709)
PROF. DR. ŞÜKRÜ ERSOY: "MARMARA DENİZİ’NDE İKİ GERİLİMİN OLDUĞU ARA MUTLAKA BİRLEŞECEK, 7’DEN BÜYÜK BİR DEPREM VERECEK PROF. DR. ŞÜKRÜ ERSOY: "MARMARA DENİZİ’NDE İKİ GERİLİMİN OLDUĞU ARA MUTLAKA BİRLEŞECEK, 7’DEN BÜYÜK BİR DEPREM VERECEK (29805)
AYHAN BORA KAPLAN’IN TELEFON DÜKKANI İLE BAŞLAYAN VE 15 YILDA 15 MİLYON TL SERMAYELİ ŞİRKETE GİDEN YÜKSELİŞİ AYHAN BORA KAPLAN’IN TELEFON DÜKKANI İLE BAŞLAYAN VE 15 YILDA 15 MİLYON TL SERMAYELİ ŞİRKETE GİDEN YÜKSELİŞİ (35194)
"BELEDİYEMİZE, OTOBÜSLERE KANUNSUZCA ALINMAMA KONUSU İLE İLGİLİ TOPLAM 2 BİN 875 VATANDAŞIMIZDAN İHBAR ULAŞTI. 21 ADET ARAÇ PARKA ÇEKİLDİ" "BELEDİYEMİZE, OTOBÜSLERE KANUNSUZCA ALINMAMA KONUSU İLE İLGİLİ TOPLAM 2 BİN 875 VATANDAŞIMIZDAN İHBAR ULAŞTI. 21 ADET ARAÇ PARKA ÇEKİLDİ" (30413)
Profesör Görür: Siyaset üstü bir bakanlıkla Türkiye'yi 10- 15 yılda depreme hazırlarız Profesör Görür: Siyaset üstü bir bakanlıkla Türkiye'yi 10- 15 yılda depreme hazırlarız (31208)
AĞUSTOSTA KURULAN ŞİRKET SAYISI GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 13,9 DÜŞTÜ AĞUSTOSTA KURULAN ŞİRKET SAYISI GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 13,9 DÜŞTÜ (28031)
"ÇOCUKLARIMIZI TARİKATLARIN KUCAĞINA BIRAKMAK DOĞRU POLİTİKALAR DEĞİLDİR" "ÇOCUKLARIMIZI TARİKATLARIN KUCAĞINA BIRAKMAK DOĞRU POLİTİKALAR DEĞİLDİR" (29142)
"BİZE LEKE ATARAK KAZANACAĞINIZI SANIYORSANIZ, 23 HAZİRAN 2019'DA YEDİĞİNİZ 806 BİN FARKLILIK DEMOKRASİ TOKADININ DAHA ALASI GELİYOR 2024 31 MART'INDA" "BİZE LEKE ATARAK KAZANACAĞINIZI SANIYORSANIZ, 23 HAZİRAN 2019'DA YEDİĞİNİZ 806 BİN FARKLILIK DEMOKRASİ TOKADININ DAHA ALASI GELİYOR 2024 31 MART'INDA" (30247)
ANTALYA’DA 24 KİŞİNİN GÖZALTINA ALINDIĞI OLAYDA; DENİZ GEZMİŞ VE ARKADAŞLARINA “TERÖR ÖRGÜTÜ YÖNETİCİSİ” DENİLDİĞİ ORTAYA ÇIKTI ANTALYA’DA 24 KİŞİNİN GÖZALTINA ALINDIĞI OLAYDA; DENİZ GEZMİŞ VE ARKADAŞLARINA “TERÖR ÖRGÜTÜ YÖNETİCİSİ” DENİLDİĞİ ORTAYA ÇIKTI (30023)
'Elazığ depremi yaşanmasaydı, Kahramanmaraş depreminin büyüklüğü 8.4’e ulaşabilirdi' 'Elazığ depremi yaşanmasaydı, Kahramanmaraş depreminin büyüklüğü 8.4’e ulaşabilirdi' (28953)
Buse Tosun Çavuşoğlu, Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazandı Buse Tosun Çavuşoğlu, Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazandı (33914)
MERKEZ BANKASI, POLİTİKA FAİZİNİ YÜZDE 25'TEN YÜZDE 30'A ÇIKARDI MERKEZ BANKASI, POLİTİKA FAİZİNİ YÜZDE 25'TEN YÜZDE 30'A ÇIKARDI (41458)
“İŞİD VE EL KAİDE, SURİYELİLER TÜRKİYE KALSIN İSTİYORLAR” “İŞİD VE EL KAİDE, SURİYELİLER TÜRKİYE KALSIN İSTİYORLAR” (36594)
SAĞLIK BAKANLIĞI 5 TANE KAÇAK SAĞLIK TESİSİ ÇALIŞTIRDI SAĞLIK BAKANLIĞI 5 TANE KAÇAK SAĞLIK TESİSİ ÇALIŞTIRDI (28464)
“İTTİFAKLARLA İLGİLİ TAVRIM ÇOK NET: İTTİFAK OLMALIDIR” “İTTİFAKLARLA İLGİLİ TAVRIM ÇOK NET: İTTİFAK OLMALIDIR” (28581)
"HATAY ASBEST RAPORU"NU AÇIKLADI: 45 NUMUNEDEN 16'SINDA ASBEST TESPİT EDİLDİ "HATAY ASBEST RAPORU"NU AÇIKLADI: 45 NUMUNEDEN 16'SINDA ASBEST TESPİT EDİLDİ (30150)
“BU SEÇİMDE BİZİM AÇIMIZDAN EN ÖNEMLİ MESELE, TÜRK MİLLETİNİN 13 MİLYON İŞGALCİYE TEPKİ GÖSTERMESİ” “BU SEÇİMDE BİZİM AÇIMIZDAN EN ÖNEMLİ MESELE, TÜRK MİLLETİNİN 13 MİLYON İŞGALCİYE TEPKİ GÖSTERMESİ” (29652)
Farah Zeynep Abdullah, Nagehan Alçı hakkında suç duyurusunda bulundu Farah Zeynep Abdullah, Nagehan Alçı hakkında suç duyurusunda bulundu (30604)
Azerbaycan Savunma Bakanlığı: Ermenistan unsurları silahlarını bıraktı Azerbaycan Savunma Bakanlığı: Ermenistan unsurları silahlarını bıraktı (45479)
BORSADA YATIRIMCI ŞİKAYETLERİ YÜZDE 775 ARTTI BORSADA YATIRIMCI ŞİKAYETLERİ YÜZDE 775 ARTTI (27334)
ANKARA’DA HAKKINDA “SARKINTILIK YAPMAK SURETİYLE ÇOCUĞUN CİNSEL İSTİSMARI” SORUŞTURMASI YÜRÜTÜLEN ÖĞRETMEN BİRİNCİ SINIFTA GÖREVLENDİRİLDİ... ANKARA’DA HAKKINDA “SARKINTILIK YAPMAK SURETİYLE ÇOCUĞUN CİNSEL İSTİSMARI” SORUŞTURMASI YÜRÜTÜLEN ÖĞRETMEN BİRİNCİ SINIFTA GÖREVLENDİRİLDİ... (27629)
2024 MART’INDAKİ SEÇİMLER ATLATILDIKTAN SONRA HÜKÜMET ACI REÇETE SUNACAK. MEMURA, İŞÇİYE, ASGARİ ÜCRETE SIFIR ZAM POLİTİKASINI BİLE GÜDEBİLİR. ÖNÜMÜZDEKİ 1 YIL İÇERİSİNDEKİ EN İYİ GÜNLERİMİZ BUGÜNLER 2024 MART’INDAKİ SEÇİMLER ATLATILDIKTAN SONRA HÜKÜMET ACI REÇETE SUNACAK. MEMURA, İŞÇİYE, ASGARİ ÜCRETE SIFIR ZAM POLİTİKASINI BİLE GÜDEBİLİR. ÖNÜMÜZDEKİ 1 YIL İÇERİSİNDEKİ EN İYİ GÜNLERİMİZ BUGÜNLER (30554)
“ERDOĞAN, ENFLASYONUN KÜRESEL BİR SORUN OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ; KÜRESEL DEĞİL ‘RECEPSEL’ BİR SORUN” “ERDOĞAN, ENFLASYONUN KÜRESEL BİR SORUN OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ; KÜRESEL DEĞİL ‘RECEPSEL’ BİR SORUN” (39952)
“SİYASİ İTTİFAKLARIN MÜZAKERE EDİLEBİLECEĞİNE İNANCIM HALA TAM. GÜNÜ GELDİĞİNDE MAKUL GÖRÜŞMELER İÇİN ZEMİNLERİN DE OLUŞABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. ELBETTE BUNA SAYIN MERAL AKŞENER DE DAHİL” “SİYASİ İTTİFAKLARIN MÜZAKERE EDİLEBİLECEĞİNE İNANCIM HALA TAM. GÜNÜ GELDİĞİNDE MAKUL GÖRÜŞMELER İÇİN ZEMİNLERİN DE OLUŞABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. ELBETTE BUNA SAYIN MERAL AKŞENER DE DAHİL” (28611)
Karabağ'da 60'tan fazla askeri mevzi Azerbaycan ordusunun kontrolüne geçti Karabağ'da 60'tan fazla askeri mevzi Azerbaycan ordusunun kontrolüne geçti (27395)
KAMU GÖREVLİLERİ ETİK KURULU’NDAN RTÜK BAŞKANI EBUBEKİR ŞAHİN HAKKINDA “TÜRKSAT” KARARI: "ETİK İLKELERE AYKIRI." BİLDİRİCİ: ŞAHİN KURALSIZ İCRAATININ FATURASINI ÖDEYECEK KAMU GÖREVLİLERİ ETİK KURULU’NDAN RTÜK BAŞKANI EBUBEKİR ŞAHİN HAKKINDA “TÜRKSAT” KARARI: "ETİK İLKELERE AYKIRI." BİLDİRİCİ: ŞAHİN KURALSIZ İCRAATININ FATURASINI ÖDEYECEK (28995)
“KONSERLERİN ENGELLENDİĞİ, DEVRİMCİ MÜZİK GRUPLARININ ÇALIŞMALARININ BİTİRİLMEYE ÇALIŞILDIĞI BİR ZAMAN DİLİMİ İÇERİSİNDE BU ORTAK ALBÜM, DEVRİMCİ MÜZİK GRUPLARININ SOLUK OLMA ÇABASIDIR” “KONSERLERİN ENGELLENDİĞİ, DEVRİMCİ MÜZİK GRUPLARININ ÇALIŞMALARININ BİTİRİLMEYE ÇALIŞILDIĞI BİR ZAMAN DİLİMİ İÇERİSİNDE BU ORTAK ALBÜM, DEVRİMCİ MÜZİK GRUPLARININ SOLUK OLMA ÇABASIDIR” (24836)
TÜRK-İŞ: KIDEM TAZMİNATINDA HAK KAYBINA NEDEN OLABİLECEK GİRİŞİMLER ARTIK SONA ERMELİDİR TÜRK-İŞ: KIDEM TAZMİNATINDA HAK KAYBINA NEDEN OLABİLECEK GİRİŞİMLER ARTIK SONA ERMELİDİR (29093)
TMMOB İZMİR İL KOORDİNASYON KURULU, ÇEVRE ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI'NIN İNCİRALTI PLANLARINA KARŞI DAVA AÇTI TMMOB İZMİR İL KOORDİNASYON KURULU, ÇEVRE ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI'NIN İNCİRALTI PLANLARINA KARŞI DAVA AÇTI (29461)
GORDİON ANTİK KENTİ UNESCO TARAFINDAN “DÜNYA MİRASI” İLAN EDİLDİ GORDİON ANTİK KENTİ UNESCO TARAFINDAN “DÜNYA MİRASI” İLAN EDİLDİ (23058)
2015’TE TAHLİYE EDİLEN IŞİD İNFAZCISI AHMET GÜNEŞ’İN, TAHLİYEDEN 2 YIL SONRA TÜRKİYE’DE “SANSASYONEL EYLEM” İÇİN İKİ CANLI BOMBA HAZIRLADIĞI ORTAYA ÇIKTI 2015’TE TAHLİYE EDİLEN IŞİD İNFAZCISI AHMET GÜNEŞ’İN, TAHLİYEDEN 2 YIL SONRA TÜRKİYE’DE “SANSASYONEL EYLEM” İÇİN İKİ CANLI BOMBA HAZIRLADIĞI ORTAYA ÇIKTI (24429)
“İŞÇİ HAREKETLERİNİ, SENDİKAL MÜCADELEYİ KONUŞMAYAN; YANINDA, SAĞINDA, SOLUNDA OLANLARA BENZEYEN BİR CUMHURİYET HALK PARTİSİ, HER GEÇEN GÜN BİRAZ DAHA KÜÇÜLÜR” “İŞÇİ HAREKETLERİNİ, SENDİKAL MÜCADELEYİ KONUŞMAYAN; YANINDA, SAĞINDA, SOLUNDA OLANLARA BENZEYEN BİR CUMHURİYET HALK PARTİSİ, HER GEÇEN GÜN BİRAZ DAHA KÜÇÜLÜR” (25529)
İZMİR MENDERES’TEKİ ORMAN YANGININA MÜDAHALE EDEN HELİKOPTER TAHTALI BARAJI’NA DÜŞTÜ...  "DÖRT PERSONELİMİZDEN BİRİ KURTARILDI, ÜÇÜ ARANIYOR" İZMİR MENDERES’TEKİ ORMAN YANGININA MÜDAHALE EDEN HELİKOPTER TAHTALI BARAJI’NA DÜŞTÜ... "DÖRT PERSONELİMİZDEN BİRİ KURTARILDI, ÜÇÜ ARANIYOR" (26600)
TARIM ÜRÜNLERİ ÜRETİCİ FİYATI YILLIK YÜZDE 76,35 ARTTI TARIM ÜRÜNLERİ ÜRETİCİ FİYATI YILLIK YÜZDE 76,35 ARTTI (30495)
ŞADİ YAZICI'NIN AVUKATININ İTİRAZINI KABUL EDEN MAHKEME, İMAMOĞLU DAVASI İÇİN 15 ARALIK'A DURUŞMA GÜNÜ VERDİ ŞADİ YAZICI'NIN AVUKATININ İTİRAZINI KABUL EDEN MAHKEME, İMAMOĞLU DAVASI İÇİN 15 ARALIK'A DURUŞMA GÜNÜ VERDİ (27325)
ÜÇÜNCÜ BİR YOL AÇMAMIZ GEREKİYOR. BU YOLU AÇMAK İÇİN 38. OLAĞAN KURULTAY’DA CHP GENEL BAŞKAN ADAY ADAYI OLMAYA KARAR VERDİM ÜÇÜNCÜ BİR YOL AÇMAMIZ GEREKİYOR. BU YOLU AÇMAK İÇİN 38. OLAĞAN KURULTAY’DA CHP GENEL BAŞKAN ADAY ADAYI OLMAYA KARAR VERDİM (30855)
"SAĞ-SOL KAVRAMLARININ 21’İNCİ YÜZYILIN SORUNLARINI ÇÖZEMEYECEĞİNİ İDDİA EDEN YAKLAŞIMI KESİN BİR DİLLE REDDEDİYORUZ" "SAĞ-SOL KAVRAMLARININ 21’İNCİ YÜZYILIN SORUNLARINI ÇÖZEMEYECEĞİNİ İDDİA EDEN YAKLAŞIMI KESİN BİR DİLLE REDDEDİYORUZ" (30769)
"15 EYLÜL'DEN İTİBAREN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZLA, 65 YAŞ ALTINDA OLUP KRONİK HASTALIĞI BULUNAN HASTALARIMIZ İÇİN GRİP AŞISI UYGULAMASI BAŞLIYOR" "15 EYLÜL'DEN İTİBAREN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZLA, 65 YAŞ ALTINDA OLUP KRONİK HASTALIĞI BULUNAN HASTALARIMIZ İÇİN GRİP AŞISI UYGULAMASI BAŞLIYOR" (26912)
YILIN İLK 6 AYINDA BÜYÜKBAŞ HAYVAN SAYISI YÜZDE 2, KÜÇÜKBAŞ HAYVAN SAYISI YÜZDE 5,3 AZALDI YILIN İLK 6 AYINDA BÜYÜKBAŞ HAYVAN SAYISI YÜZDE 2, KÜÇÜKBAŞ HAYVAN SAYISI YÜZDE 5,3 AZALDI (27187)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TARIM KAMPÜSÜ VE REKREASYON ALANI ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TARIM KAMPÜSÜ VE REKREASYON ALANI (28463)
ANKARA CUMHURİYET BAŞSAVCILĞI AYHAN BORA KAPLAN SORUŞTURMASINDAKİ GİZLİLİK KARARINA RAĞMEN YAPILAN PAYLAŞIMLAR HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATTI ANKARA CUMHURİYET BAŞSAVCILĞI AYHAN BORA KAPLAN SORUŞTURMASINDAKİ GİZLİLİK KARARINA RAĞMEN YAPILAN PAYLAŞIMLAR HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATTI (30087)
“BU MAHKEMEDEN HER NE KARAR ÇIKARSA ÇIKSIN BİZİM KARARIMIZ ASLA DEĞİŞMEYECEK. BİZİ ASLA DURDURAMAYACAKLAR” “BU MAHKEMEDEN HER NE KARAR ÇIKARSA ÇIKSIN BİZİM KARARIMIZ ASLA DEĞİŞMEYECEK. BİZİ ASLA DURDURAMAYACAKLAR” (29406)
İBB’DEN METRO SABOTAJCILARINA SUÇ DUYURUSU İBB’DEN METRO SABOTAJCILARINA SUÇ DUYURUSU (30965)
“LAİK EĞİTİM, LAİK YAŞAM, EŞİT YURTTAŞLIK” MİTİNGİ İÇİN ANKARA'DAN İZMİR'E DOĞRU YOLA ÇIKTI... CEMAL ERDOĞAN: YOKSUL MAHALLELERİN ÇOCUKLARI YETERLİ ÖĞRETMEN ATANMADIĞI İÇİN ÖĞRETMENE ULAŞAMIYORLAR “LAİK EĞİTİM, LAİK YAŞAM, EŞİT YURTTAŞLIK” MİTİNGİ İÇİN ANKARA'DAN İZMİR'E DOĞRU YOLA ÇIKTI... CEMAL ERDOĞAN: YOKSUL MAHALLELERİN ÇOCUKLARI YETERLİ ÖĞRETMEN ATANMADIĞI İÇİN ÖĞRETMENE ULAŞAMIYORLAR (29030)
İBB, BİR GRUP GENCİN METROYA SABOTAJ YAPTIKTAN SONRA A HABER'E VERDİĞİ RÖPORTAJI YAYINLADI. ONGUN: “MALUM SİYASİ AKIL VE MALUM KANAL İŞ BİRLİĞİ BELGELENDİ” İBB, BİR GRUP GENCİN METROYA SABOTAJ YAPTIKTAN SONRA A HABER'E VERDİĞİ RÖPORTAJI YAYINLADI. ONGUN: “MALUM SİYASİ AKIL VE MALUM KANAL İŞ BİRLİĞİ BELGELENDİ” (28459)
BUGÜN GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİM. İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ KURULTAY SÜRECİNE DAİR 15 EYLÜL CUMA GÜNÜ GENEL MERKEZİMİZDE BİR BASIN TOPLANTISI YAPACAĞIM BUGÜN GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİM. İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ KURULTAY SÜRECİNE DAİR 15 EYLÜL CUMA GÜNÜ GENEL MERKEZİMİZDE BİR BASIN TOPLANTISI YAPACAĞIM (30317)
HAYATİ ÖNEME SAHİP İLAÇLARA ERİŞİM ALARMI: “ŞİKAYETLER YÜZDE 113 ARTTI” HAYATİ ÖNEME SAHİP İLAÇLARA ERİŞİM ALARMI: “ŞİKAYETLER YÜZDE 113 ARTTI” (32421)
IŞİD’İN İNFAZ GÖRÜNTÜSÜNÜN ORTAYA ÇIKTIĞI ANTEP’TEKİ YARGILAMADA MAHKEME KARARINDAN: İNFAZCI AHMET GÜNEŞ’E İYİ HAL İNDİRİMİ YAPILMIŞ, IŞİD ÜYESİNİN KAR MASKESİ DAHİ İADE EDİLMİŞ IŞİD’İN İNFAZ GÖRÜNTÜSÜNÜN ORTAYA ÇIKTIĞI ANTEP’TEKİ YARGILAMADA MAHKEME KARARINDAN: İNFAZCI AHMET GÜNEŞ’E İYİ HAL İNDİRİMİ YAPILMIŞ, IŞİD ÜYESİNİN KAR MASKESİ DAHİ İADE EDİLMİŞ (28502)
İHRACAT İKLİMİ ENDEKSİ 49,1'E GERİLEYEREK, 50 OLAN EŞİK DEĞERİN ALTINDA KALDI İHRACAT İKLİMİ ENDEKSİ 49,1'E GERİLEYEREK, 50 OLAN EŞİK DEĞERİN ALTINDA KALDI (28374)
Francis Fukuyama'dan uyarı: Ukrayna'daki Rus saldırılarının sonucu Gürcistan, Moldova ve Kazakistan'ı etkileyebilir Francis Fukuyama'dan uyarı: Ukrayna'daki Rus saldırılarının sonucu Gürcistan, Moldova ve Kazakistan'ı etkileyebilir (27840)
HALKÇI LİSELİLER’DEN İSTANBUL'DA “KARMA EĞİTİME DOKUNULAMAZ” EYLEMİ... HALK-LİS BAŞKANI DİLER: "İKTİDAR EĞİTİM SİSTEMİNİ DÜZELTMEK YERİNE, SİSTEMİ KISIR DÖNGÜYE SOKACAK KONULARLA İLGİLENİYOR" HALKÇI LİSELİLER’DEN İSTANBUL'DA “KARMA EĞİTİME DOKUNULAMAZ” EYLEMİ... HALK-LİS BAŞKANI DİLER: "İKTİDAR EĞİTİM SİSTEMİNİ DÜZELTMEK YERİNE, SİSTEMİ KISIR DÖNGÜYE SOKACAK KONULARLA İLGİLENİYOR" (30475)
İBB’NİN “100” GÖSTERİSİ HARBİYE’DE İSTANBULLULARLA BULUŞTU... İMAMOĞLU: “YENİ YÜZYILIN ŞİARI, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK. MUTLAKA BAŞARACAĞIZ” İBB’NİN “100” GÖSTERİSİ HARBİYE’DE İSTANBULLULARLA BULUŞTU... İMAMOĞLU: “YENİ YÜZYILIN ŞİARI, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK. MUTLAKA BAŞARACAĞIZ” (26788)
AĞUSTOSTA 201, 8 AYDA 1255 EMEKÇİ İŞ CİNAYETİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ AĞUSTOSTA 201, 8 AYDA 1255 EMEKÇİ İŞ CİNAYETİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ (27385)
“TANRIKULU’NUN, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ’Nİ TÖHMET ALTINDA BIRAKAN İFADELERİ KABUL EDİLEMEZ. BU KONU YETKİLİ ORGANLARIMIZDA GÖRÜŞÜLECEKTİR” “TANRIKULU’NUN, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ’Nİ TÖHMET ALTINDA BIRAKAN İFADELERİ KABUL EDİLEMEZ. BU KONU YETKİLİ ORGANLARIMIZDA GÖRÜŞÜLECEKTİR” (24489)
Laçın Yolu ve Ermenistan'ın provokasyonu Laçın Yolu ve Ermenistan'ın provokasyonu (27971)
TÜRKİYE’NİN OSCAR ADAYI NURİ BİLGE CEYLAN’IN ‘KURU OTLAR ÜSTÜNE’ FİLMİ OLDU TÜRKİYE’NİN OSCAR ADAYI NURİ BİLGE CEYLAN’IN ‘KURU OTLAR ÜSTÜNE’ FİLMİ OLDU (27306)
CHP'NİN KURULUŞUNUN 100. YIL DÖNÜMÜ... ÜÇ GÜN SÜRECEK KUTLAMALARIN İLK GÜNÜNDE "100. YIL MARŞI" TANITILDI CHP'NİN KURULUŞUNUN 100. YIL DÖNÜMÜ... ÜÇ GÜN SÜRECEK KUTLAMALARIN İLK GÜNÜNDE "100. YIL MARŞI" TANITILDI (25352)
“İZMİR’DE ATTIĞIMIZ HER ADIMI GELECEĞİN İNŞASI İÇİN KONULAN BİR TUĞLA OLARAK GÖRÜYORUZ” “İZMİR’DE ATTIĞIMIZ HER ADIMI GELECEĞİN İNŞASI İÇİN KONULAN BİR TUĞLA OLARAK GÖRÜYORUZ” (24862)
BAROLARDAN ANAYASA MAHKEMESİ’NE CAN ATALAY ÇAĞRISI: "OLMASI GEREKEN YER DEMİR PARMAKLIKLARIN ARKASI DEĞİL MİLLETİN MECLİSİDİR" BAROLARDAN ANAYASA MAHKEMESİ’NE CAN ATALAY ÇAĞRISI: "OLMASI GEREKEN YER DEMİR PARMAKLIKLARIN ARKASI DEĞİL MİLLETİN MECLİSİDİR" (29219)
THODEX'İN KURUCUSU FARUK ÖZER 11 BİN 196 YIL 10 AY 15 GÜN HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI THODEX'İN KURUCUSU FARUK ÖZER 11 BİN 196 YIL 10 AY 15 GÜN HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI (27827)
“BUGÜNÜN ŞARTLARINDA ZAFER PARTİSİ’NİN KAPILARI İTTİFAKLARA KAPALI” “BUGÜNÜN ŞARTLARINDA ZAFER PARTİSİ’NİN KAPILARI İTTİFAKLARA KAPALI” (25762)
GEZİ TUTUKLAMALARININ 500’ÜNCÜ GÜNÜ... İSTANBUL’DAKİ TMMOB ÖNÜNDE EYLEM: “AKP İKTİDARI, MANİPÜLASYONLARLA GEZİ’NİN AYDINLIK YÜZÜNE LEKE BULAŞTIRMAYA ÇALIŞMAKTADIR” GEZİ TUTUKLAMALARININ 500’ÜNCÜ GÜNÜ... İSTANBUL’DAKİ TMMOB ÖNÜNDE EYLEM: “AKP İKTİDARI, MANİPÜLASYONLARLA GEZİ’NİN AYDINLIK YÜZÜNE LEKE BULAŞTIRMAYA ÇALIŞMAKTADIR” (26398)
İBB ŞEHİR TİYATROLARI YENİ SEZON OYUNLARINI DUYURDU İBB ŞEHİR TİYATROLARI YENİ SEZON OYUNLARINI DUYURDU (25759)
EĞİTİM-İŞ'TEN İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ ÖNÜNDE KEYFİ GÖREVLENDİRMELER VE MOBBİNGE SON VERİLMESİ TALEBİYLE EYLEM YAPTI. KADEM ÖZBAY: REKTÖR ÜYELERİMİZİ İSTİFAYA ZORLUYOR EĞİTİM-İŞ'TEN İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ ÖNÜNDE KEYFİ GÖREVLENDİRMELER VE MOBBİNGE SON VERİLMESİ TALEBİYLE EYLEM YAPTI. KADEM ÖZBAY: REKTÖR ÜYELERİMİZİ İSTİFAYA ZORLUYOR (25901)
"BİZ HER YERDE AYRI GİRECEĞİZ İSTANBUL VE ANKARA DAHİL" "BİZ HER YERDE AYRI GİRECEĞİZ İSTANBUL VE ANKARA DAHİL" (28830)
İSTANBUL’DA YAŞAMANIN MALİYETİ AYLIK 42 BİN 593 LİRAYA ÇIKTI İSTANBUL’DA YAŞAMANIN MALİYETİ AYLIK 42 BİN 593 LİRAYA ÇIKTI (28336)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, SİVAS KATLİAMI'NIN İDAM HÜKÜMLÜSÜ HAYRETTİN GÜL'Ü AFFETTİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, SİVAS KATLİAMI'NIN İDAM HÜKÜMLÜSÜ HAYRETTİN GÜL'Ü AFFETTİ (28221)
“KADIN MİLLİLERİMİZ, SADECE SPOR ALANINDA DEĞİL, AZİM VE ÖZVERİNİN SEMBOLÜ OLARAK DA ÖNE ÇIKMAKTA VE YENİ NESİLLERE ÖRNEK OLMAKTADIR” “KADIN MİLLİLERİMİZ, SADECE SPOR ALANINDA DEĞİL, AZİM VE ÖZVERİNİN SEMBOLÜ OLARAK DA ÖNE ÇIKMAKTA VE YENİ NESİLLERE ÖRNEK OLMAKTADIR” (27274)
“ÇİFTÇİLERİMİZ TOPRAĞINDAN KOPUP YOKSULLAŞMAYA DEVAM EDERKEN, BİZ YOKSUL ÜLKELERİN İHTİYACINI KARŞILAMAK İÇİN UĞRAŞIYORUZ” “ÇİFTÇİLERİMİZ TOPRAĞINDAN KOPUP YOKSULLAŞMAYA DEVAM EDERKEN, BİZ YOKSUL ÜLKELERİN İHTİYACINI KARŞILAMAK İÇİN UĞRAŞIYORUZ” (29967)
"DEMOKRASİ ADINA KEPAZELİK" "DEMOKRASİ ADINA KEPAZELİK" (31080)
AVRUPA ŞAMPİYONU OLAN TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI, SOSYAL MEDYANIN DA EN ÇOK KONUŞULAN KONUSU OLDU AVRUPA ŞAMPİYONU OLAN TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI, SOSYAL MEDYANIN DA EN ÇOK KONUŞULAN KONUSU OLDU (28581)
“BUGÜN BURAYA ÇİT DİKENLERİN, YARIN DUVAR ÖRMEYECEĞİNİ NEREDEN BİLECEĞİZ” “BUGÜN BURAYA ÇİT DİKENLERİN, YARIN DUVAR ÖRMEYECEĞİNİ NEREDEN BİLECEĞİZ” (27771)
HKP GENEL BAŞKANI NURULLAH ANKUT BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI, BAŞINDAN VE ELİNDEN YARALANDI HKP GENEL BAŞKANI NURULLAH ANKUT BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI, BAŞINDAN VE ELİNDEN YARALANDI (28192)
“ONLAR ALTIN KALEMLE İMZA ATARKEN BİZ BİR KURŞUN KALEM ALAMADIK” “ONLAR ALTIN KALEMLE İMZA ATARKEN BİZ BİR KURŞUN KALEM ALAMADIK” (27979)
BES KAMU EMEKÇİLERİNİN ENFLASYON SEPETİ ARAŞTIRMASI: AĞUSTOS AYI ENFLASYONU YÜZDE 10,25, YILLIK ENFLASYON YÜZDE 106,1 BES KAMU EMEKÇİLERİNİN ENFLASYON SEPETİ ARAŞTIRMASI: AĞUSTOS AYI ENFLASYONU YÜZDE 10,25, YILLIK ENFLASYON YÜZDE 106,1 (28151)
GALATASARAY DÜŞÜNCE DERNEĞİ: “EBRAR’A SESİ ÇOK ÇIKAN BIR AZINLIK TARAFINDAN YAPILAN SALDIRILAR KESİNLİKLE KABUL EDİLEMEZ” GALATASARAY DÜŞÜNCE DERNEĞİ: “EBRAR’A SESİ ÇOK ÇIKAN BIR AZINLIK TARAFINDAN YAPILAN SALDIRILAR KESİNLİKLE KABUL EDİLEMEZ” (28906)
ENAG'A GÖRE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 128,05'E ÇIKTI ENAG'A GÖRE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 128,05'E ÇIKTI (27700)
TÜİK: AĞUSTOS AYI ENFLASYONU YÜZDE 9,09,  YILLIK %58,94 OLDU TÜİK: AĞUSTOS AYI ENFLASYONU YÜZDE 9,09, YILLIK %58,94 OLDU (28032)
"EMEKÇİYİ ÖNEMSEYEN TÜRKİYE MİSYONU GÖRMEZDEN GELİNDİ... SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN 22 BİN LİRA VAADİ HAYAT BULMADI" "EMEKÇİYİ ÖNEMSEYEN TÜRKİYE MİSYONU GÖRMEZDEN GELİNDİ... SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN 22 BİN LİRA VAADİ HAYAT BULMADI" (29800)
"165 KİŞİ MADENE İNDİLER VE 48 SAATTİR AÇLAR; EKMEKLERİ, AŞLARI, ÇOCUKLARI, AİLELERİ İÇİN AÇLIK GREVİNDELER" "165 KİŞİ MADENE İNDİLER VE 48 SAATTİR AÇLAR; EKMEKLERİ, AŞLARI, ÇOCUKLARI, AİLELERİ İÇİN AÇLIK GREVİNDELER" (27199)
“IRAK HÜKÜMETİ, KARDEŞLERİMİZİN CAN GÜVENLİĞİNİ GARANTİ ALTINA ALMALIDIR” “IRAK HÜKÜMETİ, KARDEŞLERİMİZİN CAN GÜVENLİĞİNİ GARANTİ ALTINA ALMALIDIR” (26536)
TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI, AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA İTALYA’YI 3-2 YENEREK FİNALE YÜKSELDİ TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI, AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA İTALYA’YI 3-2 YENEREK FİNALE YÜKSELDİ (32647)
AVUKATLARDAN, CAN ATALAY İÇİN ANAYASA MAHKEMESİ'NE ÇAĞRI: YARGI MAKAMLARININ SİYASAL İKTİDARIN ARACI OLARAK KULLANILMASINA DERHAL SON VERİLMESİNİ TALEP EDİYORUZ AVUKATLARDAN, CAN ATALAY İÇİN ANAYASA MAHKEMESİ'NE ÇAĞRI: YARGI MAKAMLARININ SİYASAL İKTİDARIN ARACI OLARAK KULLANILMASINA DERHAL SON VERİLMESİNİ TALEP EDİYORUZ (28292)
AĞUSTOSTA 315 HEKİM İYİ HAL BELGESİ İÇİN BAŞVURDU AĞUSTOSTA 315 HEKİM İYİ HAL BELGESİ İÇİN BAŞVURDU (29045)
NASİP OLURSA HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUM. SİZLER DE BİZE DESTEK OLURSANIZ, SEÇİME GİRİP BİR 5 YIL DAHA SİZLERLE BİRLİKTE OLMAK İSTİYORUM NASİP OLURSA HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUM. SİZLER DE BİZE DESTEK OLURSANIZ, SEÇİME GİRİP BİR 5 YIL DAHA SİZLERLE BİRLİKTE OLMAK İSTİYORUM (27283)
ÖZEL SEKTÖR ÖĞRETMENLERİ SENDİKASI’NIN TAKSİM’DEKİ EYLEMİNE MÜDAHALE: ÇOK SAYIDA KİŞİ GÖZALTINA ALINDI ÖZEL SEKTÖR ÖĞRETMENLERİ SENDİKASI’NIN TAKSİM’DEKİ EYLEMİNE MÜDAHALE: ÇOK SAYIDA KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (28556)
"TÜRKİYE'NİN ALDIĞI 6 MİLYAR EUROLUK YARDIM PAKETİNİN BÜYÜK BİR KISMININ KREDİ OLARAK VERİLECEK OLMASI, EKONOMİNİN ZAYIF DURUMUNU DAHA DA KÖTÜLEŞTİREBİLİR" "TÜRKİYE'NİN ALDIĞI 6 MİLYAR EUROLUK YARDIM PAKETİNİN BÜYÜK BİR KISMININ KREDİ OLARAK VERİLECEK OLMASI, EKONOMİNİN ZAYIF DURUMUNU DAHA DA KÖTÜLEŞTİREBİLİR" (30120)
“COVID-19 BİTMEDİ, HALEN HAYATIMIZDA DURUYOR. AŞI KARARSIZLIĞIYLA MÜCADELE DAHİL TOPLUM SAĞLIĞINA YÖNELİK HER TÜRLÜ DÜZENLEMENİN YAPILMASI GELECEK İÇİN HAYATİ ÖNEMDEDİR” “COVID-19 BİTMEDİ, HALEN HAYATIMIZDA DURUYOR. AŞI KARARSIZLIĞIYLA MÜCADELE DAHİL TOPLUM SAĞLIĞINA YÖNELİK HER TÜRLÜ DÜZENLEMENİN YAPILMASI GELECEK İÇİN HAYATİ ÖNEMDEDİR” (24771)
DIŞ TİCARET AÇIĞI TEMMUZ AYINDA YÜZDE 14,2 ARTARAK, 12 MİLYAR 217 MİLYON DOLARA YÜKSELDİ DIŞ TİCARET AÇIĞI TEMMUZ AYINDA YÜZDE 14,2 ARTARAK, 12 MİLYAR 217 MİLYON DOLARA YÜKSELDİ (27318)
ZEYTİNBURNU'NDA KAÇAK PLAZANIN YIKIMINA POLİS ENGELİ ZEYTİNBURNU'NDA KAÇAK PLAZANIN YIKIMINA POLİS ENGELİ (24972)