https://jurnalist.com.tr/ Etkin Seçkin Haber Sitesi tr 23.05.2024 08:57:53 Jurnalist Videolar - Jurnalist Haber Sitesi

ETİK KURALIMIZ VE SİTE KULLANIM ŞARTLARIMIZ

Sitemize WEB üzerinden erişmiş bulunmaktasınız.. Sitemizin bazı kuralları bulunmaktadır.  Bu kurallar hem bizi hem de okuyucu olarak veya üye olan bir ziyaretçi olarak sizleri de bağlamaktadır. .

a) Sitedeki yazıların veya haberlerin alındığı kaynak muhakkak belirtilmektedir.  Kaynağı olmayan bir haber, kesin ise www.jurnalist.com.tr a ait olmaktadır.

b) www.jurnalist.com.tr bilinen haber ajanslarından bilgi almaktadır. Ancak, bu alınan haberlerin içerisinden bazılarını veya tamamını yayınlamakta serbesttir. Ayrıca, bu haberlerin ana mantığını bozmadan , habere eklem yorum veya karşı cevap verme hakkına sahiptir.

c) www.jurnalist.com.tr da yayınlanan ve jurnalist veya www.jurnalist.com.tr imzalı tüm haberlerin sorumluluğu www.jurnalist.com.tr sitesine aittir. Bunun dışında, kaynağı belirtilen tüm haberlerin veya duyuru, bülten veya videoların sorumluluğu, kaynağı belirtilen yer veya yerlere aittir.  

d) www.jurnalist.com.tr da yayınlanan haber, video veya diğer görsel sunumlara, ek olarak ve açık bir şekilde yorum yapma , eleştiride bulunma  ve öneride bulunma hakkımız mevcut olmakla birlikte, tüm yapılan bu eklentilerin tarafımıza ait olduğu farklı bir ton, font veya açıklama ile belirtilmektedir.

e) www.jurnalist.com.tr da yalan, yönlendirme veya art niyetli haber, içerik veya sunum yapılmayacağını bilmenizi isteriz. Ayrıca, bu sitede özel hayatın gizliliği, mahremiyet veya çocuk pornosu, ahlak dışı yayın yapmayacağımızı bilmenizi isteriz. Ek olarak, bireysel olarak bir insanın hedef gösterilmesi veya aşağılanması yönünde haber yapmayacağımızı, mevcut bu şekilde olan haberlerin de kaynakları belirtilerek ve kendi eleştirilerimizle yayınlanacağını bilmenizi isteriz. Ayrıca, Her türlü eleştiriyi ve özeleştiriyi serbest bırakırken; hakaret, şiddetin başlaması veya şiddetin tavsiyesi olmayan tüm eylemleri destekleyeceğimizi bilmenizi isteriz.

Üyelerimiz, sitedeki kurallarımız dahilinde ve gerçek adlarıyla ve gerçek iletişim bilgileriyle üye olabilirler.  Sahte isim veya sahte iletişim bilgileri ile kayıt yaptıran üyelerimizin üyelikleri dondurulur. Üyelerimiz, rumuz kullanabilirler; ancak, üye olurken veya haberlere yorum yaparken, iletişim adres be IP bilgilerinin kayıt altında olduğunu bilmelerinde fayda var. Zira, 5651 sayılı kanuna göre, suç işleyene suç işleme ortamını sunmak da işlenen suça ortak olmak anlamındadır. Kanun bu şekildedir. Bu kanuna uymamız, kanunu benimsediğimiz anlamına gelmez. Ancak, mevcut kanun değişmeden yürürlükte olduğundan, bu kanuna uyulması mecburidir. 

Sitemizdeki haberler, duyurular ve bildiriler kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Her internet sitesi veya portalı, sitemizdeki haberleri yayınladıklarında , yayının aslına  dokunulmadığı taktirde, sorumluluk tarafımıza ait olurken, metnimizde yapılacak en küçük bir değişiklikle sorumluluğu tarafımızdan, kendi tarafına aldıklarını da bilmelerinde fayda bulunmaktadır.

www.jurnalist.com.tr da yayınlanan ve kaynağı belirtilen tüm haberlerin sorumluluğu, kaynağının sahip veya sahiplerine aittir.

 

www.jurnalist.com.tr da size zarar verecek hiç bir çalışır veya çalışmaz  dosya, program veya türevleri barındırılmaz. Bu tür bir dosya alınması veya atılması durumunda, bunun tarafımızdan yapılmadığını ve art niyetli aracılar tarafından yapıldığını bilmeniz gerekir. www.jrunal-ist.com hiç bir dosya gönderimi veya dosya alımı yapmamaktadır. Tüm bilgiler veritabanında tutulmaktadır. Zararlı dosya barınmasına imkan vermemektedir

 

www.jurnalist.com.tr  üyenin isteğine bağlı olarak  reklam içeriklik ve uzaktan çalışır, bilgisayarınıza indirilmeyen paylaşımlarda bulunabilir. Reklam içerikli paylaşımları kabul edip, etmemek sizlere kamış ve kendi isteklerine bırakılmıştır. Dileyen üyemiz, bu paylaşımların kendilerine uygun olmayanlarını kapatabilir. Ancak, temel iletişim ve duyuru işlemleri için www.jurnalist.com.tr belirli aralıklarla üyelere e posta gönderebilir. Bu esnada çalışmayan e postalar tespit edilirse, bu postaların sahiplerinin üyelikleri dondurulur.

 

www.jurnalist.com.tr sitemize en erken 18 yaşını  doldurmuş, en geç 70 yalını aşmamış kişiler üye olabilir. Ancak, www.jurnalist.com.tr sitemizi 15 yaşından büyük her insan okuyabilir.

Yönetim

Psikojenik Amnezi (Yakınsak Aklın Unuttukları)
[ Ali Kurt ]

Bir Akıllının Taşınamaz Sırları
[ Ali Kurt ]

Evlilik mi, Bir Daha Düşün?
[ Ali Kurt ]

Kemik Kıran
[ Ali Kurt ]

Solak Nene, Eski Defter
[ Ali Kurt ]

Askıda Kalan Hayatlar
[ Ali Kurt ]

Delimsek
[ Ali Kurt ]

Arınma Seremonileri
[ Ali Kurt ]

Aradığınız Uzmanı Hemen Bulun... Aradığınız İşi Hemen Bulun