https://jurnalist.com.tr/ Etkin Seçkin Haber Sitesi tr 10.12.2023 07:22:08 Jurnalist Jurnalist Haber Detayı - Jurnalist Haber Sitesi

“İSTANBUL'DA İKİ GÜNDE METREKAREYE 100 KİLOGRAMA YAKIN YAĞMUR YAĞDI, TEK BİR YERDE, ŞEHRİN ALTYAPISINA DAYALI SU BASKINI, GÖLLENMELER, TRAJİK DURUMLAR YAŞANMAMIŞTIR”

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, kente iki günde metrekareye 100 kilograma yakın yağmur yağdığını belirterek  “İstanbul'da tek bir yerde, şehrin altyapısına dayalı su baskını, göllenmeler, trajik durumlar yaşanmamıştır. Yani daha önceki Üsküdar, daha önceki Beşiktaş, daha önceki Kartal, daha önceki Avcılar veya işte Beylikdüzü veya diğer yerlerdeki o sel görüntüleri yaşanmamıştır. Biz, doğru işler yapıyoruz. Altyapıya, iş yapıyoruz. Görünmeyen hizmetleri İstanbulluların hizmetine sunuyoruz. Niçin? Konforlu, daha güzel bir yaşam için. Biz, buna devam edeceğiz. İETT'yi, İSKİ'yi gündemine alıp, İBB'nin kadim kurumlarını küçülten, onları aşağılamaya gayret eden muhalefetin bu anlayışını İstanbul'da çok üzülerek takip ediyorum. Ben onlara da muhalefet olarak kötü dil kullanmamalarını, daha düzeyli, daha seviyeli bir dil kullanmalarını tavsiye ediyorum" dedi. 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, kentin en çok kullanılan toplu ulaşım yollarından metrobüs güzergahındaki yolculuk kalitesini artıran beton yol uygulamasını yerinde deneyimledi. Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli’nin eşlik ettiği İmamoğlu, metrobüs yolculuğu öncesinde, Beylikdüzü TÜYAP metrobüs son durağında İETT Genel Müdürü İrfan Demet ve İBB Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Ayhan Taş’tan uygulamayla ilgili detaylı bilgi aldı.

“YERLİ, ÇEVRECİ; BİZİM ÜRÜNÜMÜZ"

İmamoğlu, kendisini takip eden basın mensuplarına da aynı noktada değerlendirmelerde bulundu. İmamoğlu şunları söyledi: 

"Beton yol uygulamasına 2022 yılı itibariyle başladık. 2023 itibariyle de 54 kilometreyi aşan bir kısmını tamamladılar. Kalan kısmını da 2024 yılı içerisinde inşallah tamamlayacağız. Böylelikle, gördüğümüz metrobüs hattında, sadece köprüler ayrı bir imalat şeklinde yürütüldüğü için -ama Haliç ama 15 Temmuz Şehitler Köprüsü- bu iki köprünün dışında, tamamı beton yola dönüşmüş olacak. Beton yolun, asfaltta yaşanan erken bozulmaların ve bundan kaynaklı araç arızalarının önüne geçecek. Bu yaşanan bozukluklar, ne yazık ki bazı zemin kaynaklı kazalara da sebep olabiliyordu. Bütün bunları engelleyici bir çalışmayı yürütmüş olduk. Tabii dayanımı oldukça uzun bir süre. 20 yılı aşkın bir dayanma gücü ve süresi var. Bir başka yönü de yerli, çevreci, bizim ürünümüz. Yani mıcırı bizim ocaklarımızdan çıkıyor. Çimentoyu biz üretiyoruz. Beton tesisi ve bunun AR-GE’sini yapan yine bizim kuruluşlarımız, şirketlerimiz” diye konuştu. Öz kaynak kullanımıyla metrobüs hattına 242 otobüs kazandırdıklarını belirten İmamoğlu, “Önümüzdeki hafta 252’ye tamamlamış oluyoruz. Yani 252 aracımız daha 1-1,5 yaşında araçlarımız şeklinde ve de çok özel donanımlı araçlar bunlar. Bir yandan araçlarını yenilediğimiz, bir yandan zeminini yenilediğimiz bir metrobüs konforunu İstanbullulara yaşatıyor olacağız. Bu yenilikçi adımı atan ve yollarını bu şekilde düzenleyen, emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.”

İmamoğlu, aynı alanda gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını da yanıtladı. İmamoğlu’nun, beton yolun ve yeni metrobüslerin olası kazaların önüne geçip geçmeyeceği ve tasarruf sağlayıp sağlamayacağı yönündeki sorusuna şu yanıtı verdi: 

“BİZİM DÖNEMİMİZDE KAZALAR AZALDI: Yıllar boyunca düşündüğünüzde, bu aynı zamanda ciddi bir tasarruf. Hem bakımı hem yenilenmesiyle hem araçlardaki -az önce verilen oranları duydunuz- yüzde 15 oranında az hasar veriyor olması, lastik, kaporta ve diğer aksamlarıyla beraber, bütünlükçü baktığınızda çok ciddi tasarrufları olduğunu görebiliyoruz. Tabii kazaları da elbette azaltacak durumu bize yaşatacak metrobüs hattında. Ama şunu söyleyeyim: İETT'yi, İSKİ'yi gündemine alıp, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin kadim kurumlarını küçülten, onları aşağılamaya gayret eden muhalefetin bu anlayışını İstanbul'da çok üzülerek takip ediyorum. Bunu muhtelif gazetelere taşıyan… Bakın, bizi eleştirebilir. ‘Şurada kaza oldu’ diyebilirsiniz. Veya işte ‘Şu kazada insanlar -Allah korusun- yaralandı’ diyebilirsiniz. Bu kazalar, Ekrem İmamoğlu'nun döneminde olmuyor sadece. Bu kazalar hep vardı. Yine olacak. Yani sıfır kaza diye bir ortalama dünyada yok. Ama şunu biz iddialı bir şekilde söylüyoruz. Bizim dönemimizde kazalar azaldı. Bizim dönemimizde birçok sıkıntı da azaldı. Fakat daha öncesinde, gerçekten bu kadar düşük seviyeli bir muhalefet dilini biz kullanmadık. Yani otobüs kazasını alıp, başka bir trajik dile taşımadık. Ya da bir belediye başkanına hakaret dili kullanarak, muhtelif basın kuruluşlarında bunu haber haline getirmedik.

PESPAYE DİLİ KULLANARAK: Bu işin, ben eminim ki bir yerde bir merkezi var. Bazen bakıyorum aynı dille, aynı sıfatlarla…  Ekrem İmamoğlu’nun adı-soyadı var mesela. Yani sadece ismini yazarak, manşete taşıyarak, pespaye dili kullanarak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerini küçültmeye çalışıyorlar. Bununla da yetinmiyorlar; İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin… Bakın ‘kadim’ diyorum. İSKİ, neredeyse Cumhuriyetle yaşadı. İETT, Osmanlı döneminin en önemli kuruluşlarından biri olarak bu şehrin hayatına girmiş, 150 yılını aşmış bir kurum. Şimdi bu kurumları aşağılamak… Yetinmiyorlar; neredeyse hayatını, canını feda edercesine, yüz yılları aşkın süredir hizmet eden itfaiyemizi bile küçülten haberler veya birtakım girişimleri yapıyorlar. Bu kötü dillerini ve bu kötü muhalefetlerinin sona erdirsinler. Yani hiç buradan kazançlı çıkmazlar.

UZUN YILLAR MUHALEFET OLARAK BU ÜLKEYE HİZMET EDECEKLER: İSKİ kurumu, altyapıya büyük bir emek vermiştir. Aralıksız neredeyse iki gün yağmur yağmıştır. Yüzde 15’lere inmiş baraj seviyeleri, bugün itibariyle neredeyse yüzde 23’e çıkmıştır. Yani 8 puan artan bir yağışı almıştır 2 günde ve İstanbul'da tek bir yerde, şehrin altyapısına dayalı su baskını, göllenmeler, trajik durumlar yaşanmamıştır. Yani daha önceki Üsküdar, daha önceki Beşiktaş, daha önceki Kartal, daha önceki Avcılar veya işte Beylikdüzü veya diğer yerlerdeki o sel görüntüleri yaşanmamıştır, 2 günde metrekareye 100 kilograma yakın yağmur düşmesine rağmen. Dolayısıyla biz, doğru işler yapıyoruz. Altyapıya, iş yapıyoruz. Görünmeyen hizmetleri İstanbulluların hizmetine sunuyoruz. Niçin? Konforlu, daha güzel bir yaşam için. Biz, buna devam edeceğiz. Ben onlara da muhalefet olarak kötü dil kullanmamalarını, daha düzeyli, daha seviyeli bir dil kullanmalarını tavsiye ediyorum. Çünkü, uzun yıllar muhalefet olarak bu ülkeye hizmet edecekler, şehre hizmet edecekleri gibi. O muhalefet dilini düzeltmezlerse, muhalefet olarak bile meclislerde bulunamayacak hale ve duruma düşerler."

13 DURAKLI BEYAZ YOL DENEYİMİ

Değerlendirme konuşması ve soru-cevap bölümünün ardından gazetecilerle birlikte Beylikdüzü TÜYAP’tan metrobüse binen İmamoğlu, beton yol konforunu 13 durak boyunca deneyimledi. İmamoğlu, bu sırada da gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlamaya devam etti. İmamoğlu ve gazetecilerin yolculuğu, Avcılar durağında noktalandı. 

21 YIL DAYANACAK, KONFORLU YOLCULUK YAŞATACAK

Metrobüs yolunda konforlu seyahat imkanı sunan ve 21 yıl dayanım gücüne sahip olduğu hesaplanan "beyaz yol" uygulamasının ilk iki etabı, geçen günlerde tamamlandı. 2022 yılında, Yenibosna-Cevizlibağ durakları arasında 15,6 kilometre beyaz yol çalışması tamamlanmıştı. Bu yıl da Beykent ve İBB Sosyal Tesisleri arasındaki 13 durak ile Cevizlibağ-Mecidiyeköy arasındaki duraklarda beyaz yol çalışması tamamlandı. Bu iki etabın da tamamlanmasıyla birlikte Avrupa yakasında, 30 durağı kapsayan toplam 54,1 kilometre uzunluğundaki beyaz yol çalışması sona erdi. Toplu ulaşımın can damarı olan metrobüs, çok sık kullanıldığı için metrobüs yolundaki asfalt çok çabuk yıpranıyordu. Yılda 2 kere değiştirilmesi gereken metrobüs yolundaki asfalt artık "beyaz yol" uygulamasından sonra sık sık değiştirilmesine gerek kalmayacak. Beyaz yolun yapım süresinde, metrobüs hattında kesinti yaşanmadı. Duyurularla ve alınan önlemlerle, sürücü ve yolcuların ulaşımda sıkıntı yaşamaması sağlandı. İstanbullular, tamamlanan iki etapla birlikte, Avrupa Yakası'ndaki metrobüs yolunda sarsıntısız, konforlu şekilde yolculuk yapmaya başladı. İBB Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından hayata geçirilen proje ile metrobüs hattında 21 yıl boyunca bozulma ve deformasyon olmaması bekleniyor. Her yıl 2 defa yapılan bakım çalışmasına da gerek duyulmayacağı için, bakım maliyetleri de ortadan kalktı.

Kaynak: AnkaAjansı / Tarih: 20.11.2023 17:05:27 / Okunma = 13585

Haberi Yazan: Ali Kurt

Diğer Haberlerimiz

ULUSLARARASI GIDA ENFLASYONU ORANLARI AÇIKLANDI: TÜRKİYE EKİM AYINDA YÜZDE 72 İLE İLK SIRADA ULUSLARARASI GIDA ENFLASYONU ORANLARI AÇIKLANDI: TÜRKİYE EKİM AYINDA YÜZDE 72 İLE İLK SIRADA (1058)
“İYİ PARTİ'DEN ADALETİ, İNANCI, CESARETİ İHRAÇ ETTİLER" “İYİ PARTİ'DEN ADALETİ, İNANCI, CESARETİ İHRAÇ ETTİLER" (1279)
TAKİPTEKİ ALACAKLAR 175 MİLYAR 776 MİLYON LİRAYA ÇIKTI TAKİPTEKİ ALACAKLAR 175 MİLYAR 776 MİLYON LİRAYA ÇIKTI (1283)
CHP'NİN KİRACILARIN SORUNLARINA İLİŞKİN GRUP ÖNERİSİ TBMM'DE AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ CHP'NİN KİRACILARIN SORUNLARINA İLİŞKİN GRUP ÖNERİSİ TBMM'DE AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ (1282)
2022’DE EĞİTİM HARCAMALARININ GSYH'DEKİ PAYI YÜZDE 3,9'A GERİLEDİ 2022’DE EĞİTİM HARCAMALARININ GSYH'DEKİ PAYI YÜZDE 3,9'A GERİLEDİ (1830)
KASIM AYINDA 137 İŞÇİ, YILIN İLK 11 AYINDA 1772 İŞÇİ HAYATINI KAYBETİ KASIM AYINDA 137 İŞÇİ, YILIN İLK 11 AYINDA 1772 İŞÇİ HAYATINI KAYBETİ (2327)
ÇYDD’DEN, CUMHURİYET’İN 100. YILINDA TÜRKAN SAYLAN BELGESELİ ARMAĞANI: "TÜRKAN: BİR BİLİM KADINININ ÖYKÜSÜ" ÇYDD’DEN, CUMHURİYET’İN 100. YILINDA TÜRKAN SAYLAN BELGESELİ ARMAĞANI: "TÜRKAN: BİR BİLİM KADINININ ÖYKÜSÜ" (2337)
VALİDEBAĞ KORUSU'NDA YAPILMAK İSTENEN "MİLLET BAHÇESİ PROJESİ"NİN İPTAL KARARI ONANDI VALİDEBAĞ KORUSU'NDA YAPILMAK İSTENEN "MİLLET BAHÇESİ PROJESİ"NİN İPTAL KARARI ONANDI (2560)
BUNDAN SONRA İTTİFAK ARAYIŞIMIZI TABANA YAYACAĞIZ BUNDAN SONRA İTTİFAK ARAYIŞIMIZI TABANA YAYACAĞIZ (2999)
"VARTİNİS DAVASI" 30 YILLIK SÜRE DOLDUĞU İÇİN ZAMAN AŞIMI NEDENİYLE BUGÜN DÜŞÜRÜLDÜ "VARTİNİS DAVASI" 30 YILLIK SÜRE DOLDUĞU İÇİN ZAMAN AŞIMI NEDENİYLE BUGÜN DÜŞÜRÜLDÜ (3189)
TÜİK: YILLIK ENFLASYON KASIMDA YÜZDE 61,98 OLDU TÜİK: YILLIK ENFLASYON KASIMDA YÜZDE 61,98 OLDU (3533)
'Marmara Denizi'nde su sıcaklığı 50 yılda 2,5 derece arttı' 'Marmara Denizi'nde su sıcaklığı 50 yılda 2,5 derece arttı' (3725)
AFAD: GEMLİK KÖRFEZİ’NDE DEPREMLER SONRASINDA OLUMSUZ BİR DURUM BULUNMAMAKTADIR. SAHA TARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR AFAD: GEMLİK KÖRFEZİ’NDE DEPREMLER SONRASINDA OLUMSUZ BİR DURUM BULUNMAMAKTADIR. SAHA TARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR (3741)
BEŞİKTAŞ’IN YENİ BAŞKANI HASAN ARAT OLDU BEŞİKTAŞ’IN YENİ BAŞKANI HASAN ARAT OLDU (3710)
Oğlunun başı kesilerek öldürüldüğünü duruşmada öğrenen anne felç, kardeşi kalp krizi geçirdi Oğlunun başı kesilerek öldürüldüğünü duruşmada öğrenen anne felç, kardeşi kalp krizi geçirdi (4305)
“ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN AYLIKLARI ACİLEN İNSAN ONURUNA YAKIŞIR BİR SEVİYEYE YÜKSELTİLMELİ VE BU AYIBA SON VERİLMELİDİR” “ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN AYLIKLARI ACİLEN İNSAN ONURUNA YAKIŞIR BİR SEVİYEYE YÜKSELTİLMELİ VE BU AYIBA SON VERİLMELİDİR” (4370)
Atatürk'ün 57'nci alaya verdiği o emir deşifre edildi Atatürk'ün 57'nci alaya verdiği o emir deşifre edildi (5143)
AGİT üyesi 45 ülke, Rusya'nın Ukrayna'daki savaş suçlarını kınadı AGİT üyesi 45 ülke, Rusya'nın Ukrayna'daki savaş suçlarını kınadı (5166)
Batı Trakya Türkleri, BM Azınlık Sorunları Forumu gündeminde! Batı Trakya Türkleri, BM Azınlık Sorunları Forumu gündeminde! (5172)
EMEKLİLER, EMEKLİ MECLİSLERİ SENDİKASI'NI KURDU: "BİRLİKTE OLALIM, BİRLİKTE GÜÇLÜ OLALIM" EMEKLİLER, EMEKLİ MECLİSLERİ SENDİKASI'NI KURDU: "BİRLİKTE OLALIM, BİRLİKTE GÜÇLÜ OLALIM" (5979)
CEZAEVİNDEKİ MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY, İKİNCİ KEZ ANAYASA MAHKEMESİ’NE BAŞVURDU: HAKLARININ, AYM KARARINA UYULMAYARAK İKİNCİ KEZ İHLAL EDİLDİĞİNİN TESPİTİNİ İSTEDİ CEZAEVİNDEKİ MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY, İKİNCİ KEZ ANAYASA MAHKEMESİ’NE BAŞVURDU: HAKLARININ, AYM KARARINA UYULMAYARAK İKİNCİ KEZ İHLAL EDİLDİĞİNİN TESPİTİNİ İSTEDİ (6152)
TTB MERKEZ KONSEYİ MAHKEME KARARIYLA GÖREVDEN ALINDI. TTB: “MERKEZ KONSEYİ KARAR TEMYİZDE KESİNLEŞENE KADAR GÖREVİNİN BAŞINDADIR” TTB MERKEZ KONSEYİ MAHKEME KARARIYLA GÖREVDEN ALINDI. TTB: “MERKEZ KONSEYİ KARAR TEMYİZDE KESİNLEŞENE KADAR GÖREVİNİN BAŞINDADIR” (6217)
MAHALLİ İDARELER SEÇİM TAKVİMİ YAYINLANDI: SEÇİME KATILABİLECEK SİYASİ PARTİLER 2 OCAK’TA İLAN EDİLECEK. KESİN ADAY LİSTELERİ 3 MART’TA AÇIKLANACAK MAHALLİ İDARELER SEÇİM TAKVİMİ YAYINLANDI: SEÇİME KATILABİLECEK SİYASİ PARTİLER 2 OCAK’TA İLAN EDİLECEK. KESİN ADAY LİSTELERİ 3 MART’TA AÇIKLANACAK (6212)
OCAK-EKİM DÖNEMİNDE DIŞ TİCARET AÇIĞI YÜZDE 3,2 ARTARAK 93 MİLYAR 917 MİLYON DOLARA YÜKSELDİ OCAK-EKİM DÖNEMİNDE DIŞ TİCARET AÇIĞI YÜZDE 3,2 ARTARAK 93 MİLYAR 917 MİLYON DOLARA YÜKSELDİ (6790)
EVLENECEK ÇİFTLERE 2 YIL GERİ ÖDEMESİZ KREDİ VERİLMESİNİ DE AMAÇLAYAN AİLE VE GENÇLİK FONU KURULMASI HAKKINDA KANUN RESMİ GAZETE'DE YAYINLANDI EVLENECEK ÇİFTLERE 2 YIL GERİ ÖDEMESİZ KREDİ VERİLMESİNİ DE AMAÇLAYAN AİLE VE GENÇLİK FONU KURULMASI HAKKINDA KANUN RESMİ GAZETE'DE YAYINLANDI (7529)
KASIMDA AÇLIK SINIRI 14 BİN 25, YOKSULLUK SINIRI 45 BİN 686 LİRAYA YÜKSELDİ KASIMDA AÇLIK SINIRI 14 BİN 25, YOKSULLUK SINIRI 45 BİN 686 LİRAYA YÜKSELDİ (7804)
EMEKLİLER, MAAŞLARININ AZLIĞINI ÖDEYEMEDİKLERİ FATURALARINI YAKARAK PROTESTO ETTİ... "EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI AÇLIK SINIRI ÜSTÜNDE OLMALIDIR" EMEKLİLER, MAAŞLARININ AZLIĞINI ÖDEYEMEDİKLERİ FATURALARINI YAKARAK PROTESTO ETTİ... "EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI AÇLIK SINIRI ÜSTÜNDE OLMALIDIR" (7878)
"BURADAYIZ, ÇÜNKÜ KADINLARIN MARUZ KALDIĞI AYRIMCILIK VE ŞİDDETİN EN ÇOK KENDİ HAYATLARIMIZDAN TANIĞIYIZ" "BURADAYIZ, ÇÜNKÜ KADINLARIN MARUZ KALDIĞI AYRIMCILIK VE ŞİDDETİN EN ÇOK KENDİ HAYATLARIMIZDAN TANIĞIYIZ" (7999)
"ANAYASA'YI HİÇE SAYAN, ERDOĞAN’IN YENİ YETKİ TALEPLERİNİN DAYATILDIĞI BİR ÇABANIN İÇİNDE HİÇBİR ZAMAN OLMADIK, BUNDAN SONRA DA OLMAYACAĞIZ" "ANAYASA'YI HİÇE SAYAN, ERDOĞAN’IN YENİ YETKİ TALEPLERİNİN DAYATILDIĞI BİR ÇABANIN İÇİNDE HİÇBİR ZAMAN OLMADIK, BUNDAN SONRA DA OLMAYACAĞIZ" (8949)
“ADEN KÖRFEZİ’NDE TÜRK KAPTANLARIN GÖREV YAPTIĞI KİMYASAL TANKERİN KAÇIRILDIĞI DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR" “ADEN KÖRFEZİ’NDE TÜRK KAPTANLARIN GÖREV YAPTIĞI KİMYASAL TANKERİN KAÇIRILDIĞI DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR" (8947)
“BU BELEDİYELERİ ELBETTE İSTANBUL’DA SADECE CHP’LİLERİN OYLARIYLA KAZANMADIK. İTTİFAK ORTAKLARIMIZ VAR. GÖRÜYORUZ Kİ BU BİRLİKTELİK İSTANBUL’A İYİ GELDİ” “BU BELEDİYELERİ ELBETTE İSTANBUL’DA SADECE CHP’LİLERİN OYLARIYLA KAZANMADIK. İTTİFAK ORTAKLARIMIZ VAR. GÖRÜYORUZ Kİ BU BİRLİKTELİK İSTANBUL’A İYİ GELDİ” (9466)
“FAİLLERİMİZİ TANIYORUZ, UNUTMAK, AFFETMEK YOK” “FAİLLERİMİZİ TANIYORUZ, UNUTMAK, AFFETMEK YOK” (9452)
“HAYKIRIŞIMIZ 25 KASIM’LA SINIRLI KALMASIN, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATSIN” “HAYKIRIŞIMIZ 25 KASIM’LA SINIRLI KALMASIN, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATSIN” (9978)
İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, SAADETTİN USTAOSMANOĞLU HAKKINDA "SUÇ İŞLEMEYE TAHRİK" SUÇUNDAN SORUŞTURMA BAŞLATTI İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, SAADETTİN USTAOSMANOĞLU HAKKINDA "SUÇ İŞLEMEYE TAHRİK" SUÇUNDAN SORUŞTURMA BAŞLATTI (10165)
2023 YILI İÇİN YENİDEN DEĞERLEME ORANI 58,46 OLARAK BELİRLENDİ 2023 YILI İÇİN YENİDEN DEĞERLEME ORANI 58,46 OLARAK BELİRLENDİ (10074)
EKİMDE KURULAN ŞİRKET SAYISI GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 10,6 AZALDI, KAPANAN ŞİRKET SAYISI İSE YÜZDE 31,7 ARTTI EKİMDE KURULAN ŞİRKET SAYISI GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 10,6 AZALDI, KAPANAN ŞİRKET SAYISI İSE YÜZDE 31,7 ARTTI (10608)
“BEN KAZANMAZSAM, SEN KAZANMAZSAN, BİZ KAZANMAZSAK; O KAZANACAK… KAYBETTİRECEK FORMÜLER ÜZERİNDE DURMAK BİZE YAKIŞMAZ. HEPİMİZİN KAZANACAĞI FORMÜLLER ÜZERİNDE HAREKET EDEBİLİRİZ” “BEN KAZANMAZSAM, SEN KAZANMAZSAN, BİZ KAZANMAZSAK; O KAZANACAK… KAYBETTİRECEK FORMÜLER ÜZERİNDE DURMAK BİZE YAKIŞMAZ. HEPİMİZİN KAZANACAĞI FORMÜLLER ÜZERİNDE HAREKET EDEBİLİRİZ” (10810)
"PARASI OLAN OTOYOLDAN GİDER. MEVCUT DEVLET YOLU RAHATLAMIŞ OLUR PARASI OLMAYAN DA ORADAN RAHAT RAHAT GİDER" "PARASI OLAN OTOYOLDAN GİDER. MEVCUT DEVLET YOLU RAHATLAMIŞ OLUR PARASI OLMAYAN DA ORADAN RAHAT RAHAT GİDER" (10763)
MERKEZ BANKASI, POLİTİKA FAİZİNİ 500 BAZ PUAN DAHA ARTIRARAK YÜZDE 40'A ÇIKARDI MERKEZ BANKASI, POLİTİKA FAİZİNİ 500 BAZ PUAN DAHA ARTIRARAK YÜZDE 40'A ÇIKARDI (10636)
İMAMOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE: "HAKLARINIZI VE HUKUKUNUZU İYİ ÖĞRENİN" İMAMOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE: "HAKLARINIZI VE HUKUKUNUZU İYİ ÖĞRENİN" (11043)
"2022 YILINDA CİNSEL SUÇ MAĞDURU ÇOCUK SAYISI 31 BİN 890. CİNSEL SUÇ MAĞDURU ÇOCUK SAYISI 9 YILDA 3 KATINA ÇIKTI" "2022 YILINDA CİNSEL SUÇ MAĞDURU ÇOCUK SAYISI 31 BİN 890. CİNSEL SUÇ MAĞDURU ÇOCUK SAYISI 9 YILDA 3 KATINA ÇIKTI" (11086)
İYİ PARTİLİ DİKBAYIR, KENDİSİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU, DOKUNULMAZLIĞININ KALDIRILMASINI TALEP ETTİ İYİ PARTİLİ DİKBAYIR, KENDİSİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU, DOKUNULMAZLIĞININ KALDIRILMASINI TALEP ETTİ (11612)
TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI YILLIK BAZDA YÜZDE 40,97 ARTTI TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI YILLIK BAZDA YÜZDE 40,97 ARTTI (11707)
"ERDOĞAN'IN ANAYASAYI ASKIYA ALMA VE ONUN MAŞASI OLMUŞ YARGITAY'IN DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI SONUNA KADAR DİRENECEĞİZ" "ERDOĞAN'IN ANAYASAYI ASKIYA ALMA VE ONUN MAŞASI OLMUŞ YARGITAY'IN DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI SONUNA KADAR DİRENECEĞİZ" (11875)
HRANT DİNK'İN KATİLİ OGÜN SAMAST HAKKINDA HAZIRLANAN İDDİANAME KABUL EDİLDİ HRANT DİNK'İN KATİLİ OGÜN SAMAST HAKKINDA HAZIRLANAN İDDİANAME KABUL EDİLDİ (12847)
"MÜCADELEMİZ TÜM ÇOCUKLARIN KURDUKLARI HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMELERİ, HAK İHLALİ YAŞAMAMALARI, HAKLARINA VE ADALETE ERİŞEBİLMELERİ İÇİNDİR" "MÜCADELEMİZ TÜM ÇOCUKLARIN KURDUKLARI HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMELERİ, HAK İHLALİ YAŞAMAMALARI, HAKLARINA VE ADALETE ERİŞEBİLMELERİ İÇİNDİR" (12996)
ANKARA BAROSU, İSRAİLLİ YETKİLİLER HAKKINDA ULUSLARARASI CEZA MAHKEMESİ'NE BAŞVURDU... MUSTAFA KÖROĞLU: "ÇOCUKLARIN UMUDUNU SAVAŞA KARŞI BARIŞ ÇAĞRISINDA BİRLEŞTİRMEKTE KARARLIYIZ" ANKARA BAROSU, İSRAİLLİ YETKİLİLER HAKKINDA ULUSLARARASI CEZA MAHKEMESİ'NE BAŞVURDU... MUSTAFA KÖROĞLU: "ÇOCUKLARIN UMUDUNU SAVAŞA KARŞI BARIŞ ÇAĞRISINDA BİRLEŞTİRMEKTE KARARLIYIZ" (13730)
“TÜRKİYE’NİN GİRİŞİMCİ KADIN GÜCÜ YARIŞMASI”NIN ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ, 12 ŞİRKET ÖDÜL ALDI “TÜRKİYE’NİN GİRİŞİMCİ KADIN GÜCÜ YARIŞMASI”NIN ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ, 12 ŞİRKET ÖDÜL ALDI (14360)
OYUN SEKTÖRÜ DEVİ STEAM, TÜRK LİRASI İLE OYUN SATIŞINI PLATFORMUNDAN YARIN KALDIRIYOR. TÜM OYUNLAR PAHALANACAK VE BU DURUM OYUNCULARIN CEBİNİ YAKACAK OYUN SEKTÖRÜ DEVİ STEAM, TÜRK LİRASI İLE OYUN SATIŞINI PLATFORMUNDAN YARIN KALDIRIYOR. TÜM OYUNLAR PAHALANACAK VE BU DURUM OYUNCULARIN CEBİNİ YAKACAK (13713)
“BENİM, OĞLUMUN, GELİNİMİN, KOCAMIN, ÇOCUKLUK ARKADAŞLARIMIZIN, HİÇBİRİNİN BU ÜLKENİN HİÇBİR BELEDİYESİYLE HERHANGİ BİR İŞİ GÜCÜ YOKTUR. BUNU İSPAT EDEMEYEN ŞEREFSİZ OĞLU ŞEREFSİZDİR” “BENİM, OĞLUMUN, GELİNİMİN, KOCAMIN, ÇOCUKLUK ARKADAŞLARIMIZIN, HİÇBİRİNİN BU ÜLKENİN HİÇBİR BELEDİYESİYLE HERHANGİ BİR İŞİ GÜCÜ YOKTUR. BUNU İSPAT EDEMEYEN ŞEREFSİZ OĞLU ŞEREFSİZDİR” (13414)
“BENİM, OĞLUMUN, GELİNİMİN, KOCAMIN, ÇOCUKLUK ARKADAŞLARIMIZIN, HİÇBİRİNİN BU ÜLKENİN HİÇBİR BELEDİYESİYLE HERHANGİ BİR İŞİ GÜCÜ YOKTUR. BUNU İSPAT EDEMEYEN ŞEREFSİZ OĞLU ŞEREFSİZDİR” “BENİM, OĞLUMUN, GELİNİMİN, KOCAMIN, ÇOCUKLUK ARKADAŞLARIMIZIN, HİÇBİRİNİN BU ÜLKENİN HİÇBİR BELEDİYESİYLE HERHANGİ BİR İŞİ GÜCÜ YOKTUR. BUNU İSPAT EDEMEYEN ŞEREFSİZ OĞLU ŞEREFSİZDİR” (13414)
"YAŞADIĞIMIZ KONUT KRİZİ ARTIK BEKAMIZI ETKİLEYECEK BİR İNSANİ KRİZE DÖNÜŞMEK ÜZERE" "YAŞADIĞIMIZ KONUT KRİZİ ARTIK BEKAMIZI ETKİLEYECEK BİR İNSANİ KRİZE DÖNÜŞMEK ÜZERE" (13786)
TÜRKİYE'NİN KISA VADELİ DIŞ BORCU, EYLÜL SONU İTİBARİYLE 163,3 MİLYAR DOLARA ÇIKTI TÜRKİYE'NİN KISA VADELİ DIŞ BORCU, EYLÜL SONU İTİBARİYLE 163,3 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (14031)
TOUR OF İSTANBUL, 1 YILDA TUR ATLADI TOUR OF İSTANBUL, 1 YILDA TUR ATLADI (13854)
RTÜK’TEN YEDİ TELEVİZYON KANALINA CEZA RTÜK’TEN YEDİ TELEVİZYON KANALINA CEZA (13864)
EKİM AYINDA AÇLIK SINIRI 12 BİN 928, YOKSULLUK SINIRI 44 BİN 718 LİRAYA ÇIKTI EKİM AYINDA AÇLIK SINIRI 12 BİN 928, YOKSULLUK SINIRI 44 BİN 718 LİRAYA ÇIKTI (13637)
MİLLİ TANK PROJESİ ALTAY PROTOTİPLERİNİN BAŞARILI OLMASINA RAĞMEN NEDEN ÜRETİLEMEDİĞİNİ, TANK PALET FABRİKASININ NEDEN SATILDIĞINI SORDU MİLLİ TANK PROJESİ ALTAY PROTOTİPLERİNİN BAŞARILI OLMASINA RAĞMEN NEDEN ÜRETİLEMEDİĞİNİ, TANK PALET FABRİKASININ NEDEN SATILDIĞINI SORDU (14189)
“TÜRKİYE’DEN GELEN BİRTAKIM BASKILARLA, ALANIN BELEDİYEYE DEVREDİLMEDİĞİNİ, HİÇ YAKIŞMAYACAK BİR ŞEKİLDE ANIT MEZARIN NATAMAM HALDE OLDUĞUNU GÖRDÜK” “TÜRKİYE’DEN GELEN BİRTAKIM BASKILARLA, ALANIN BELEDİYEYE DEVREDİLMEDİĞİNİ, HİÇ YAKIŞMAYACAK BİR ŞEKİLDE ANIT MEZARIN NATAMAM HALDE OLDUĞUNU GÖRDÜK” (13992)
ULUSLARARASI 26. ANKARA TİYATRO FESTİVALİ BAŞLIYOR ULUSLARARASI 26. ANKARA TİYATRO FESTİVALİ BAŞLIYOR (13505)
"BİZİM GÖREVİMİZ; 'ŞAMPİYON MELEKLER'İN UNUTULMAMASI, YARGI SÜRECİ NOKTASINDA ADALETİN SAĞLANMASI, BÜTÜN SORUMLULARIN HESAP VERMESİ" "BİZİM GÖREVİMİZ; 'ŞAMPİYON MELEKLER'İN UNUTULMAMASI, YARGI SÜRECİ NOKTASINDA ADALETİN SAĞLANMASI, BÜTÜN SORUMLULARIN HESAP VERMESİ" (13748)
İMAMOĞLU, 6 İLÇEDE YAŞAYAN 2 MİLYON 474 BİN 793 KİŞİYİ SEL VE SU BASKINLARINDAN KURTARACAK PROJENİN TEMELİNİ ATTI İMAMOĞLU, 6 İLÇEDE YAŞAYAN 2 MİLYON 474 BİN 793 KİŞİYİ SEL VE SU BASKINLARINDAN KURTARACAK PROJENİN TEMELİNİ ATTI (13786)
"IŞİD'E MİLİTAN TAŞERE ETTİĞİ BİLİNEN İHH'YLA DİNİ EĞİTİM PROTOKOLÜNE İMZA ATTINIZ" "IŞİD'E MİLİTAN TAŞERE ETTİĞİ BİLİNEN İHH'YLA DİNİ EĞİTİM PROTOKOLÜNE İMZA ATTINIZ" (13385)
"GELİN BABA EVİNE DEĞİŞTİRELİM, GELİN BABA EVİNE GÜÇLENELİM. BÜYÜK, GÜÇLÜ VE ZENGİN TÜRKİYE İÇİN BABA EVİ SİZLERİ BEKLİYOR" "GELİN BABA EVİNE DEĞİŞTİRELİM, GELİN BABA EVİNE GÜÇLENELİM. BÜYÜK, GÜÇLÜ VE ZENGİN TÜRKİYE İÇİN BABA EVİ SİZLERİ BEKLİYOR" (13337)
İSVEÇ’İN NATO’YA KATILIM PROTOKOLÜNE İLİŞKİN KANUN TEKLİFİ, 16 KASIM’DA TBMM DIŞİŞLERİ KOMİSYONU’NDA GÖRÜŞÜLECEK İSVEÇ’İN NATO’YA KATILIM PROTOKOLÜNE İLİŞKİN KANUN TEKLİFİ, 16 KASIM’DA TBMM DIŞİŞLERİ KOMİSYONU’NDA GÖRÜŞÜLECEK (13943)
İSTANBUL BAROSU, YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ BAŞKAN VE ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU İSTANBUL BAROSU, YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ BAŞKAN VE ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU (13399)
SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ NİHAL VE BAHAR CANDAN KARDEŞLER, SUÇ GELİRLERİNİ AKLAMAK SUÇLAMASIYLA GÖZALTINA ALINDI SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ NİHAL VE BAHAR CANDAN KARDEŞLER, SUÇ GELİRLERİNİ AKLAMAK SUÇLAMASIYLA GÖZALTINA ALINDI (13349)
"GENEL BAŞKANIMIZA VE MYK ÜYELERİMİZE ÇİÇEK GÖNDERMEK YERİNE ADD, ÇYDD VE TÜLOV ÜZERİNDEN ÖGRENCİLERE BURS SAĞLAYARAK EĞİTİME KATKIDA BULUNMANIZIN ÇOK DAHA ANLAMLI OLACAĞINA İNANIYORUZ" "GENEL BAŞKANIMIZA VE MYK ÜYELERİMİZE ÇİÇEK GÖNDERMEK YERİNE ADD, ÇYDD VE TÜLOV ÜZERİNDEN ÖGRENCİLERE BURS SAĞLAYARAK EĞİTİME KATKIDA BULUNMANIZIN ÇOK DAHA ANLAMLI OLACAĞINA İNANIYORUZ" (13128)
TÜİK: PERAKENDE SATIŞ HACMİ AYLIK YÜZDE 0,7 AZALDI TÜİK: PERAKENDE SATIŞ HACMİ AYLIK YÜZDE 0,7 AZALDI (13005)
TAKSİM'DEKİ BOMBALI SALDIRININ YIL DÖNÜMÜNDE SANIKLARDAN 6'SI TAHLİYE EDİLDİ TAKSİM'DEKİ BOMBALI SALDIRININ YIL DÖNÜMÜNDE SANIKLARDAN 6'SI TAHLİYE EDİLDİ (13375)
“ANAYASA YARGISININ TARİHSEL GELİŞİMİNİ, FONKSİYONUNU VE HUKUK SİSTEMİNDEKİ KONUMUNU HİÇE SAYAN SÖYLEMLER MEVCUT ANAYASAL SİSTEMİMİZE AÇIK BİR SALDIRIDIR” “ANAYASA YARGISININ TARİHSEL GELİŞİMİNİ, FONKSİYONUNU VE HUKUK SİSTEMİNDEKİ KONUMUNU HİÇE SAYAN SÖYLEMLER MEVCUT ANAYASAL SİSTEMİMİZE AÇIK BİR SALDIRIDIR” (13162)
“MİLLİ EĞİTİM’İN PARYALARIYIZ BİZ. BİZİ ARTIK GÖRMEZDEN GELMESİNLER” “MİLLİ EĞİTİM’İN PARYALARIYIZ BİZ. BİZİ ARTIK GÖRMEZDEN GELMESİNLER” (12750)
MİMARLAR ODASI ANKARA ŞUBESİ YÖNETİCİLERİNE “TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI” SUÇUNDAN VERİLEN CEZAYI İSTİNAF MAHKEMESİ BOZDU... "DARISI İŞE İADE DAVALARIMIZA, VİCDAN ZORBALIĞI YENMİŞTİR” MİMARLAR ODASI ANKARA ŞUBESİ YÖNETİCİLERİNE “TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI” SUÇUNDAN VERİLEN CEZAYI İSTİNAF MAHKEMESİ BOZDU... "DARISI İŞE İADE DAVALARIMIZA, VİCDAN ZORBALIĞI YENMİŞTİR” (13117)
ÖZGÜR ÖZEL, MANSUR YAVAŞ’I MAKAMINDA KABUL ETTİ ÖZGÜR ÖZEL, MANSUR YAVAŞ’I MAKAMINDA KABUL ETTİ (12795)
"BİZDE ERDOĞAN İLE OTURUP,  AYM’Yİ ZAYIFLATACAK BİR ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNE GEÇİT VERECEK GÖZ YOK" "BİZDE ERDOĞAN İLE OTURUP, AYM’Yİ ZAYIFLATACAK BİR ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNE GEÇİT VERECEK GÖZ YOK" (12723)
ERDOĞAN, SURİYE DEVLET BAŞKANI ESAD İLE AYNI KAREDE ERDOĞAN, SURİYE DEVLET BAŞKANI ESAD İLE AYNI KAREDE (12208)
“YÜKSEK YARGIYA ANAYASA'YI HATIRLATMA İHTİYACI HİSSETMEMİZ, BUGÜN DÜNDEN ÇOK DAHA GERİDEYİZ DEMEKTİR” “YÜKSEK YARGIYA ANAYASA'YI HATIRLATMA İHTİYACI HİSSETMEMİZ, BUGÜN DÜNDEN ÇOK DAHA GERİDEYİZ DEMEKTİR” (12802)
“TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİNDE BİR EŞ BAŞKANLIK OLAYI GETİRDİK, İLK DEFA ATATÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNE İNANMIŞ BİR PARTİ BU YÖNTEMİ KULLANIYOR” “TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİNDE BİR EŞ BAŞKANLIK OLAYI GETİRDİK, İLK DEFA ATATÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNE İNANMIŞ BİR PARTİ BU YÖNTEMİ KULLANIYOR” (11801)
İŞTE CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL’İN A TAKIMI İŞTE CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL’İN A TAKIMI (11640)
"BUNDAN SONRA HATAY'I TÜRKİYE GÜNDEMİNDEN DÜŞÜRMELERİNE İZİN VERMEYECEĞİM. ANA MUHALEFET LİDERİ BİR İŞİ ŞAHSİ MESELESİ BELLERSE O KENTİ TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNDEN DÜŞÜRMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ" "BUNDAN SONRA HATAY'I TÜRKİYE GÜNDEMİNDEN DÜŞÜRMELERİNE İZİN VERMEYECEĞİM. ANA MUHALEFET LİDERİ BİR İŞİ ŞAHSİ MESELESİ BELLERSE O KENTİ TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNDEN DÜŞÜRMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ" (11042)
“ERZİNCAN KIZ KYK YURDU ÖĞRENCİLERİNDEN 400’Ü TADİLAT GEREKÇESİYLE ODALARINI BOŞALTMAK ZORUNDA KALDI” “ERZİNCAN KIZ KYK YURDU ÖĞRENCİLERİNDEN 400’Ü TADİLAT GEREKÇESİYLE ODALARINI BOŞALTMAK ZORUNDA KALDI” (12215)
İSTANBUL, KIRKLARELİ VE TEKİRDAĞ'DA YARIN KUVVETLİ FIRTINA VE YAĞIŞ BEKLENİYOR İSTANBUL, KIRKLARELİ VE TEKİRDAĞ'DA YARIN KUVVETLİ FIRTINA VE YAĞIŞ BEKLENİYOR (11961)
“İÇERİSİNDE BULUNDUĞUMUZ SÜREÇ, ANAYASA'NIN 2. MADDESİNİN AÇIKÇA YOK SAYILDIĞI, ARTIK BİR HUKUK DEVLETİ OLUP OLMADIĞIMIZIN TARTIŞILDIĞI VE BUNA KARAR VERİLECEĞİ BİR SÜREÇTİR” “İÇERİSİNDE BULUNDUĞUMUZ SÜREÇ, ANAYASA'NIN 2. MADDESİNİN AÇIKÇA YOK SAYILDIĞI, ARTIK BİR HUKUK DEVLETİ OLUP OLMADIĞIMIZIN TARTIŞILDIĞI VE BUNA KARAR VERİLECEĞİ BİR SÜREÇTİR” (13473)
DİYANET'İN 10 KASIM CUMA HUTBESİNDE BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'E YER VERİLMEDİ DİYANET'İN 10 KASIM CUMA HUTBESİNDE BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'E YER VERİLMEDİ (12924)
"ANASAYAL DÜZENE KARŞI KALKIŞMA GİRİŞİMİNİ PROTESTO ETMEK AMACIYLA CHP GRUBU OLARAK TBMM GENEL KURULU'NU TERK ETMEME EYLEMİ BAŞLATTIK" "ANASAYAL DÜZENE KARŞI KALKIŞMA GİRİŞİMİNİ PROTESTO ETMEK AMACIYLA CHP GRUBU OLARAK TBMM GENEL KURULU'NU TERK ETMEME EYLEMİ BAŞLATTIK" (11476)
İSTANBUL BAROSU’NDAN AYM KARARINI UYGULAMAYAN YARGITAY 3. CEZA DAİRE BAŞKANI VE ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU İSTANBUL BAROSU’NDAN AYM KARARINI UYGULAMAYAN YARGITAY 3. CEZA DAİRE BAŞKANI VE ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (11677)
“BU MESELE, CAN ATALAY MESELESİ OLMAKTAN ÇOKTAN ÇIKMIŞTIR. YAŞADIKLARIMIZ ANAYASAL BİR KRİZDİR” “BU MESELE, CAN ATALAY MESELESİ OLMAKTAN ÇOKTAN ÇIKMIŞTIR. YAŞADIKLARIMIZ ANAYASAL BİR KRİZDİR” (12080)
“KARAR VERDİĞİ DOSYALAR YENİDEN DEĞERLENDİRİLMELİ. ANAYASAYA AYKIRI KARAR VEREN DAİRENİN DİĞER KARARLARININ SAĞLIKLI OLMASI AKLA UYGUN DÜŞMEZ” “KARAR VERDİĞİ DOSYALAR YENİDEN DEĞERLENDİRİLMELİ. ANAYASAYA AYKIRI KARAR VEREN DAİRENİN DİĞER KARARLARININ SAĞLIKLI OLMASI AKLA UYGUN DÜŞMEZ” (10991)
"YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ ÜYELERİ HAKKINDA DERHAL SORUŞTURMA BAŞLATILMALI VE GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILMALIDIR" "YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ ÜYELERİ HAKKINDA DERHAL SORUŞTURMA BAŞLATILMALI VE GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILMALIDIR" (11045)
ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNAN YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU: “SUÇ UYDURMA SUÇU” ANAYASA MAHKEMESİ ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNAN YARGITAY 3. CEZA DAİRESİ ÜYELERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU: “SUÇ UYDURMA SUÇU” (11196)
AYLIK BAZDA YATIRIMCISINA EN YÜKSEK REEL GETİRİYİ KÜLÇE ALTIN SAĞLADI AYLIK BAZDA YATIRIMCISINA EN YÜKSEK REEL GETİRİYİ KÜLÇE ALTIN SAĞLADI (10591)
EKİMDE ONAYLANAN KAPASİTE RAPORU SAYISI, GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 3,8 AZALDI EKİMDE ONAYLANAN KAPASİTE RAPORU SAYISI, GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 3,8 AZALDI (10485)
YARGITAY 3. CEZA DAİRESİNİN KARARI DÜPEDÜZ BİR DARBE GİRİŞİMİ YARGITAY 3. CEZA DAİRESİNİN KARARI DÜPEDÜZ BİR DARBE GİRİŞİMİ (10425)
AYM, “SANSÜR YASASI”NIN İPTALİ TALEBİNİ OYÇOKLUĞU İLE REDDETTİ AYM, “SANSÜR YASASI”NIN İPTALİ TALEBİNİ OYÇOKLUĞU İLE REDDETTİ (10670)
“TÜRKİYE, CUMHURİYETİMİZİN İKİNCİ ASRINA ADIMINI ATARKEN, BU DEMOKRASİ ÇITASINI HAK ETMİYOR” “TÜRKİYE, CUMHURİYETİMİZİN İKİNCİ ASRINA ADIMINI ATARKEN, BU DEMOKRASİ ÇITASINI HAK ETMİYOR” (10942)
ÖZGÜR ÖZEL'DEN AKŞENER'E TEŞEKKÜR MESAJI: "ALDIĞIM SORUMLULUĞUN BİLİNCİYLE TOPLUMSAL MUHALEFETİ HEP BİRLİKTE BÜYÜTMEK İÇİN VAR GÜCÜMLE MÜCADELE EDECEĞİM" ÖZGÜR ÖZEL'DEN AKŞENER'E TEŞEKKÜR MESAJI: "ALDIĞIM SORUMLULUĞUN BİLİNCİYLE TOPLUMSAL MUHALEFETİ HEP BİRLİKTE BÜYÜTMEK İÇİN VAR GÜCÜMLE MÜCADELE EDECEĞİM" (10145)
“SEÇİMDEN ÖNCE TCK 312. MADDE KAPSAMINDA SUÇ İŞLEYEN MİLLETVEKİLİ DOKUNULMAZLIKTAN YARARLANAMAZ. TAHLİYE KARARINDA TAKDİR YÜKSEK DAİRENİN” “SEÇİMDEN ÖNCE TCK 312. MADDE KAPSAMINDA SUÇ İŞLEYEN MİLLETVEKİLİ DOKUNULMAZLIKTAN YARARLANAMAZ. TAHLİYE KARARINDA TAKDİR YÜKSEK DAİRENİN” (11800)
Engin-Dilan Polat çiftinin şirketlerine kayyum atanacak Engin-Dilan Polat çiftinin şirketlerine kayyum atanacak (10314)
ÖĞRENCİLERDEN “YÖK” PROTESTOSU: “ÖĞRENCİ ÖLÜMLERİ POLİTİKTİR, ÖLÜM DÜZENİNİ KABUL ETMİYORUZ” ÖĞRENCİLERDEN “YÖK” PROTESTOSU: “ÖĞRENCİ ÖLÜMLERİ POLİTİKTİR, ÖLÜM DÜZENİNİ KABUL ETMİYORUZ” (10226)
GAZETECİ TOLGA ŞARDAN, İSTANBUL 1. SULH CEZA HAKİMLİĞİ TARAFINDAN YURT DIŞI ÇIKIŞ YASAĞIYLA TAHLİYE EDİLDİ GAZETECİ TOLGA ŞARDAN, İSTANBUL 1. SULH CEZA HAKİMLİĞİ TARAFINDAN YURT DIŞI ÇIKIŞ YASAĞIYLA TAHLİYE EDİLDİ (10788)
CHP'NİN 38. OLAĞAN KURULTAYI SONA ERDİ... CHP’NİN YENİ PARTİ MECLİSİ BELLİ OLDU CHP'NİN 38. OLAĞAN KURULTAYI SONA ERDİ... CHP’NİN YENİ PARTİ MECLİSİ BELLİ OLDU (11316)
"COMANCHERO" SUÇ ÖRGÜTÜNE YAPILAN OPERASYONLARDA YAKALANAN 40 ŞÜPHELİDEN 18'İ TUTUKLANDI "COMANCHERO" SUÇ ÖRGÜTÜNE YAPILAN OPERASYONLARDA YAKALANAN 40 ŞÜPHELİDEN 18'İ TUTUKLANDI (10364)
Dosyası rafta unutulan dava, 45 yıl sonra kaldığı yerden devam edecek Dosyası rafta unutulan dava, 45 yıl sonra kaldığı yerden devam edecek (10308)
GAZETECİLERDEN İZMİR FUARI'NDA PANEL: "NEFES ALAMIYORUZ" GAZETECİLERDEN İZMİR FUARI'NDA PANEL: "NEFES ALAMIYORUZ" (12241)
TÜİK: YILLIK ENFLASYON EKİMDE YÜZDE 61,36 OLDU TÜİK: YILLIK ENFLASYON EKİMDE YÜZDE 61,36 OLDU (12117)
"YAŞANAN OLAĞANÜSTÜ KURAKLIĞA RAĞMEN MELEN SİSTEMİ'NE KURULAN 3. TERFİ MERKEZİ İLE İSTANBUL'UN SUSUZ KALMASININ ÖNÜNE GEÇTİK" "YAŞANAN OLAĞANÜSTÜ KURAKLIĞA RAĞMEN MELEN SİSTEMİ'NE KURULAN 3. TERFİ MERKEZİ İLE İSTANBUL'UN SUSUZ KALMASININ ÖNÜNE GEÇTİK" (12084)
İTO: İSTANBUL’DA EKİM AYI ENFLASYONU YILLIK YÜZDE 72,73 OLDU İTO: İSTANBUL’DA EKİM AYI ENFLASYONU YILLIK YÜZDE 72,73 OLDU (12639)
ÜZERİNE KAYITLI 4 AYRI ŞİRKET KURULAN, ENGİN POLAT’IN 76 YAŞINDAKİ ANNEANNESİ SERBEST BIRAKILDI ÜZERİNE KAYITLI 4 AYRI ŞİRKET KURULAN, ENGİN POLAT’IN 76 YAŞINDAKİ ANNEANNESİ SERBEST BIRAKILDI (11557)
ŞARDAN CEZAEVİNE GÖTÜRÜLÜRKEN “BİZ GAZETECİYİZ, SONUÇ İTİBARIYLA GAZETECİLİK YAPIYORUZ” DEDİ ŞARDAN CEZAEVİNE GÖTÜRÜLÜRKEN “BİZ GAZETECİYİZ, SONUÇ İTİBARIYLA GAZETECİLİK YAPIYORUZ” DEDİ (11332)
DİLAT POLAT VE ENGİN POLAT ÇİFTİ İLE BİRLİKTE 14 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI: ARAMA VE YAKALAMA İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR DİLAT POLAT VE ENGİN POLAT ÇİFTİ İLE BİRLİKTE 14 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI: ARAMA VE YAKALAMA İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR (12117)
ÖZGÜR ÇELİK'TEN GENEL BAŞKAN ADAYI ÖZEL'E DESTEK ZİYARETİ... ÇELİK: "İSTANBUL'DA 196 SEÇİLMİŞ KURULTAY DELEGESİNİN 185'İ GENEL BAŞKAN ADAYI OLARAK ÖZGÜR ÖZEL'E İMZA VERMİŞTİR" ÖZGÜR ÇELİK'TEN GENEL BAŞKAN ADAYI ÖZEL'E DESTEK ZİYARETİ... ÇELİK: "İSTANBUL'DA 196 SEÇİLMİŞ KURULTAY DELEGESİNİN 185'İ GENEL BAŞKAN ADAYI OLARAK ÖZGÜR ÖZEL'E İMZA VERMİŞTİR" (11739)
İSTANBUL BAROSU BAŞKANI SARAÇ'TAN CAN ATALAY TEPKİSİ: "AYM'NİN İHLAL KARARINA RAĞMEN İSTANBUL 13. AĞIR CEZA MAHKEMESİ HEYETİ NEYİ MÜZAKERE ETMEKTEDİR?" İSTANBUL BAROSU BAŞKANI SARAÇ'TAN CAN ATALAY TEPKİSİ: "AYM'NİN İHLAL KARARINA RAĞMEN İSTANBUL 13. AĞIR CEZA MAHKEMESİ HEYETİ NEYİ MÜZAKERE ETMEKTEDİR?" (12255)
ÖĞRETMEN, CUMHURİYET’İN 100. YILI KUTLAMALARINDAKİ KONUŞMASI GEREKÇE GÖSTERİLEREK GÖZALTINA ALINDI… ÖĞRETMEN, CUMHURİYET’İN 100. YILI KUTLAMALARINDAKİ KONUŞMASI GEREKÇE GÖSTERİLEREK GÖZALTINA ALINDI… (12706)
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'NDA 1 MİLYON 182 BİN 425 KİŞİ ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'NDA 1 MİLYON 182 BİN 425 KİŞİ ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ (14018)
AYDIN’DA KYK YURDU’NDAKİ ASANSÖR KAZASINDA YAŞAMINI YİTİREN ZEREN ERTAŞ’IN ADI KADIKÖY’DEKİ İBB YURDUNDA YAŞAYACAK AYDIN’DA KYK YURDU’NDAKİ ASANSÖR KAZASINDA YAŞAMINI YİTİREN ZEREN ERTAŞ’IN ADI KADIKÖY’DEKİ İBB YURDUNDA YAŞAYACAK (14108)
Cumhuriyet dönemine tanıklık eden konak, 121 yıldır ayakta Cumhuriyet dönemine tanıklık eden konak, 121 yıldır ayakta (14294)
İstanbul'da 29 Ekim kutlamaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı İstanbul'da 29 Ekim kutlamaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı (14156)
İSRAİL VE TÜRKİYE ARASINDAKİ İLİŞKİLERİ YENİDEN DEĞERLENDİRMEK ÜZERE DİPLOMATİK TEMSİLCİLERİN GERİ ÇAĞRILMASI TALİMATINI VERDİM İSRAİL VE TÜRKİYE ARASINDAKİ İLİŞKİLERİ YENİDEN DEĞERLENDİRMEK ÜZERE DİPLOMATİK TEMSİLCİLERİN GERİ ÇAĞRILMASI TALİMATINI VERDİM (14183)
TÜİK'İN BİTKİSEL ÜRETİM İKİNCİ TAHMİNİ: AYÇİÇEĞİ ÜRETİMİ YÜZDE 13,8 AZALACAK TÜİK'İN BİTKİSEL ÜRETİM İKİNCİ TAHMİNİ: AYÇİÇEĞİ ÜRETİMİ YÜZDE 13,8 AZALACAK (14464)
"2026’DA KİTABIN BAŞKENTİ İSTANBUL, 2036’DA OLİMPİYATLARIN YAPILDIĞI BİR İSTANBUL" "2026’DA KİTABIN BAŞKENTİ İSTANBUL, 2036’DA OLİMPİYATLARIN YAPILDIĞI BİR İSTANBUL" (13694)
"DÜNYANIN BİRÇOK YERİNDE, BU YÜZYILA HİÇ YAKIŞMAYAN SAVAŞLAR, YIKIMLAR BİRBİRİNİ İZLİYOR. BU ACILARIN SON BULMASINDA SANAT VE SANATÇILAR ÖNEMLİ BİR ROL OYNAYACAK" "DÜNYANIN BİRÇOK YERİNDE, BU YÜZYILA HİÇ YAKIŞMAYAN SAVAŞLAR, YIKIMLAR BİRBİRİNİ İZLİYOR. BU ACILARIN SON BULMASINDA SANAT VE SANATÇILAR ÖNEMLİ BİR ROL OYNAYACAK" (13893)
“ARKADAŞLARIMIZI ÖLÜME SÜRÜKLEYEN SORUMLULARIN ADALETLE YÜZLEŞMESİNİ İSTİYORUZ”“ARKADAŞLARIMIZI ÖLÜME SÜRÜKLEYEN SORUMLULARIN ADALETLE YÜZLEŞMESİNİ İSTİYORUZ” “ARKADAŞLARIMIZI ÖLÜME SÜRÜKLEYEN SORUMLULARIN ADALETLE YÜZLEŞMESİNİ İSTİYORUZ”“ARKADAŞLARIMIZI ÖLÜME SÜRÜKLEYEN SORUMLULARIN ADALETLE YÜZLEŞMESİNİ İSTİYORUZ” (13948)
MERSİN LİMANI'NDA MUZ KONTEYNERİNDE 610 KİLOGRAM KOKAİN YAKALANDI MERSİN LİMANI'NDA MUZ KONTEYNERİNDE 610 KİLOGRAM KOKAİN YAKALANDI (15161)
AYM, CAN ATALAY KARARINDA; YEREL MAHKEMENİN İZLEMESİ GEREKEN YOLU ÇİZDİ: “YENİDEN YARGILAMANIN BAŞLAMASI, İNFAZIN DURMASI, TAHLİYENİN SAĞLANMASI ZORUNLUDUR” AYM, CAN ATALAY KARARINDA; YEREL MAHKEMENİN İZLEMESİ GEREKEN YOLU ÇİZDİ: “YENİDEN YARGILAMANIN BAŞLAMASI, İNFAZIN DURMASI, TAHLİYENİN SAĞLANMASI ZORUNLUDUR” (15240)
İZMİR’DE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN “KYK” PROTESTOSU: “ÖLMEYE DEĞİL OKUMAYA GELDİK” İZMİR’DE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN “KYK” PROTESTOSU: “ÖLMEYE DEĞİL OKUMAYA GELDİK” (15742)
Milli güreşçi Nesrin Baş, ikinci kez dünya şampiyonu Milli güreşçi Nesrin Baş, ikinci kez dünya şampiyonu (14974)
AYDIN’DA KYK YURDUNDA ASANSÖR DÜŞTÜ, BİR ÖĞRENCİ YAŞAMINI YİTİRDİ… ÖĞRENCİLER “ÇOK UYARDIK AMA ASANSÖR YAPILMADI” DEDİ, YURT MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI AYDIN’DA KYK YURDUNDA ASANSÖR DÜŞTÜ, BİR ÖĞRENCİ YAŞAMINI YİTİRDİ… ÖĞRENCİLER “ÇOK UYARDIK AMA ASANSÖR YAPILMADI” DEDİ, YURT MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI (17632)
ÇALIŞMAYAN EMEKLİLERE 5 BİN LİRA İKRAMİYE VERİLMESİNİ DE İÇEREN KONUTLARIN TURİZM AMAÇLI KULLANILMASI VE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN TEKLİFİ TBMM'DE KABUL EDİLEREK YASALAŞTI ÇALIŞMAYAN EMEKLİLERE 5 BİN LİRA İKRAMİYE VERİLMESİNİ DE İÇEREN KONUTLARIN TURİZM AMAÇLI KULLANILMASI VE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN TEKLİFİ TBMM'DE KABUL EDİLEREK YASALAŞTI (17233)
“ATATÜRKÇÜLERİN, CUMHURİYETÇİLERİN BAKTIĞINDA ‘EVET CHP’Yİ BU KADROLAR YÖNETMELİ’ DEDİĞİ KADROLARLA SİYASET YAPACAĞIZ” “ATATÜRKÇÜLERİN, CUMHURİYETÇİLERİN BAKTIĞINDA ‘EVET CHP’Yİ BU KADROLAR YÖNETMELİ’ DEDİĞİ KADROLARLA SİYASET YAPACAĞIZ” (18963)
ANAYASA MAHKEMESİ, CEZAEVİNDEKİ MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY HAKKINDA HAK İHLALİ KARARI VERDİ ANAYASA MAHKEMESİ, CEZAEVİNDEKİ MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY HAKKINDA HAK İHLALİ KARARI VERDİ (19785)
İMAMOĞLU’NDAN ALTYAPI VE DÖNÜŞÜM BAŞKANLIĞI’NA TEPKİ: “BİRİLERİ İSTANBUL’UN HAKKINA, HUKUKUNA TECAVÜZ EDİYOR" İMAMOĞLU’NDAN ALTYAPI VE DÖNÜŞÜM BAŞKANLIĞI’NA TEPKİ: “BİRİLERİ İSTANBUL’UN HAKKINA, HUKUKUNA TECAVÜZ EDİYOR" (18306)
İBB’NİN İSTİHDAM OFİSLERİ, 150 BİNDEN FAZLA KİŞİYİ İŞ İMKANINA KAVUŞTURDU İBB’NİN İSTİHDAM OFİSLERİ, 150 BİNDEN FAZLA KİŞİYİ İŞ İMKANINA KAVUŞTURDU (18149)
“TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ, SIĞINMACI DALGASINA KARŞI TÜRK MİLLETİNİ BİLİNÇLENDİRMEK İSTEYEN GENÇ GAZETECİLER ÜZERİNDEN HEDEF ALINMIŞTIR” “TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ, SIĞINMACI DALGASINA KARŞI TÜRK MİLLETİNİ BİLİNÇLENDİRMEK İSTEYEN GENÇ GAZETECİLER ÜZERİNDEN HEDEF ALINMIŞTIR” (20229)
"KONGRE SALONUNA 46 İL BAŞKANI İLE GİRERİM, 81 İL BAŞKANIYLA ÇIKARIM" "KONGRE SALONUNA 46 İL BAŞKANI İLE GİRERİM, 81 İL BAŞKANIYLA ÇIKARIM" (20491)
DİN HİZMETLERİNE YAKLAŞIK 80 MİLYAR LİRA, İNSAN HAKLARINA İSE 474 BİN LİRA AYRILACAK DİN HİZMETLERİNE YAKLAŞIK 80 MİLYAR LİRA, İNSAN HAKLARINA İSE 474 BİN LİRA AYRILACAK (21254)
PROF. DR. ÇUKUR: “BÜTÇEMİZİN NEREDEYSE ÜÇTE BİRİNİ SAHTE PSİKOLOGLAR VE ETİK DIŞI UYGULAMA YAPAN KİŞİLER İÇİN HARCIYORUZ. SAĞLIK BAKANLIĞI NEREDE ACABA?” PROF. DR. ÇUKUR: “BÜTÇEMİZİN NEREDEYSE ÜÇTE BİRİNİ SAHTE PSİKOLOGLAR VE ETİK DIŞI UYGULAMA YAPAN KİŞİLER İÇİN HARCIYORUZ. SAĞLIK BAKANLIĞI NEREDE ACABA?” (20781)
TCMB PİYASA KATILIMCILARI ANKETİ'NE GÖRE YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 68,01'E ÇIKTI TCMB PİYASA KATILIMCILARI ANKETİ'NE GÖRE YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 68,01'E ÇIKTI (23379)
“YARGIYI DOĞRUDAN İLGİLENDİREN MESELELERE İLİŞKİN HABERLERE ULAŞILAMAMASI, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜ DE İHLAL EDER” “YARGIYI DOĞRUDAN İLGİLENDİREN MESELELERE İLİŞKİN HABERLERE ULAŞILAMAMASI, İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜ DE İHLAL EDER” (26465)
“POLİKLİNİKLERE KAŞINTIYLA GELEN HER 10 VAKADAN 1’İ UYUZ. BAKANLIĞIN KAMU SPOTLARIYLA İNSANLARI UYARMALARI LAZIM” “POLİKLİNİKLERE KAŞINTIYLA GELEN HER 10 VAKADAN 1’İ UYUZ. BAKANLIĞIN KAMU SPOTLARIYLA İNSANLARI UYARMALARI LAZIM” (30030)
“ÖNERDİĞİMİZ SAĞLIKTA ŞİDDET YASASININ DEĞİŞTİRİLMEDEN KABUL EDİLMESİNİ İSTİYORUZ” “ÖNERDİĞİMİZ SAĞLIKTA ŞİDDET YASASININ DEĞİŞTİRİLMEDEN KABUL EDİLMESİNİ İSTİYORUZ” (30748)
KURULAN ŞİRKET SAYISI EYLÜLDE GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 15,7 AZALDI KURULAN ŞİRKET SAYISI EYLÜLDE GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 15,7 AZALDI (32095)
İSRAİL, TÜRKİYE'DEKİ DİPLOMATLARINI GÜVENLİK SEBEBİYLE GERİ ÇAĞIRDI İSRAİL, TÜRKİYE'DEKİ DİPLOMATLARINI GÜVENLİK SEBEBİYLE GERİ ÇAĞIRDI (32539)
“BEKLENENİN ÇOK ÜSTÜNDE İMZA ALACAĞIMIZ VE TAHMİNLERİN ÇOK ÜZERİNDE BİR DESTEK ALACAĞIMIZI GÖRÜYORUZ. KURULTAYI KAZANACAĞIZ” “BEKLENENİN ÇOK ÜSTÜNDE İMZA ALACAĞIMIZ VE TAHMİNLERİN ÇOK ÜZERİNDE BİR DESTEK ALACAĞIMIZI GÖRÜYORUZ. KURULTAYI KAZANACAĞIZ” (33333)
CUMHURBAŞKANLIĞI’NA 5’İ MAKAM ARACI OLMAK ÜZERE 20 ARAÇ DAHA ALINACAK… ARAÇLAR İÇİN 17.8 MİLYON LİRA ÖDENEK AYRILDI. HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI ÖDENEĞİ ARTIRABİLECEK CUMHURBAŞKANLIĞI’NA 5’İ MAKAM ARACI OLMAK ÜZERE 20 ARAÇ DAHA ALINACAK… ARAÇLAR İÇİN 17.8 MİLYON LİRA ÖDENEK AYRILDI. HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI ÖDENEĞİ ARTIRABİLECEK (33424)
KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU, 8 AYDA YÜZDE 10,9 ARTARAK 165,4 MİLYAR DOLARA ÇIKTI KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU, 8 AYDA YÜZDE 10,9 ARTARAK 165,4 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (33162)
İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN İSRAİL PROTESTOLARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA: POLİSLERE SALDIRAN 5 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI, 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 43'Ü POLİS 63 YARALI İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN İSRAİL PROTESTOLARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA: POLİSLERE SALDIRAN 5 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI, 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 43'Ü POLİS 63 YARALI (32716)
2024 YILI BÜTÇE TEKLİFİ YAYINLANDI... BÜTÇE GİDERİ 11,8 TRİLYON LİRA, GELİRİ 9,3 TRİLYON LİRA OLACAK... BÜTÇE AÇIĞI İSE 2,6 TRİLYON LİRA 2024 YILI BÜTÇE TEKLİFİ YAYINLANDI... BÜTÇE GİDERİ 11,8 TRİLYON LİRA, GELİRİ 9,3 TRİLYON LİRA OLACAK... BÜTÇE AÇIĞI İSE 2,6 TRİLYON LİRA (30781)
GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN SPUTNİK’TE GREV YAPAN GAZETECİLERE DESTEK ZİYARETİ: “GREV KIRICILIĞI HAREKETLERİ VAR... BU ARKADAŞLARIMIZ İÇİN UTANÇ MADALYASIDIR” GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN SPUTNİK’TE GREV YAPAN GAZETECİLERE DESTEK ZİYARETİ: “GREV KIRICILIĞI HAREKETLERİ VAR... BU ARKADAŞLARIMIZ İÇİN UTANÇ MADALYASIDIR” (30066)
“SADECE ŞAHSIM DEĞİL, TÜM AKRABALARIMIN BANKA HESAPLARININ, HTS KAYITLARININ EN İNCE AYRINTISINA KADAR İNCELENMESİNİ TALEP EDİYORUM” “SADECE ŞAHSIM DEĞİL, TÜM AKRABALARIMIN BANKA HESAPLARININ, HTS KAYITLARININ EN İNCE AYRINTISINA KADAR İNCELENMESİNİ TALEP EDİYORUM” (31269)
TARIMDA ÜRETİCİ FİYATLARINDAKİ YILLIK ARTIŞ YÜZDE 71,96'YA ÇIKTI TARIMDA ÜRETİCİ FİYATLARINDAKİ YILLIK ARTIŞ YÜZDE 71,96'YA ÇIKTI (31460)
İBB’NİN YÜRÜYEN MERDİVENLERİNİ DURDURAN BİR KİŞİ DAHA KAMERALARA YAKALANDI İBB’NİN YÜRÜYEN MERDİVENLERİNİ DURDURAN BİR KİŞİ DAHA KAMERALARA YAKALANDI (31257)
“LAİKLİĞİ SAVUNMAYAN BİR CHP’NİN NE BAŞINDA DURURUM NE İÇİNDE OLURUM” “LAİKLİĞİ SAVUNMAYAN BİR CHP’NİN NE BAŞINDA DURURUM NE İÇİNDE OLURUM” (30141)
KONUT SATIŞLARI YILIN İLK 9 AYINDA YÜZDE 14,9 GERİLEDİ KONUT SATIŞLARI YILIN İLK 9 AYINDA YÜZDE 14,9 GERİLEDİ (30937)
AĞUSTOSTA ELEKTRİKLİ EŞYA VE MOBİLYA SATIŞ HACMİ YÜZDE 17,2 DÜŞTÜ AĞUSTOSTA ELEKTRİKLİ EŞYA VE MOBİLYA SATIŞ HACMİ YÜZDE 17,2 DÜŞTÜ (30686)
ABD, Doğu Akdeniz’e ikinci uçak gemisini gönderiyor ABD, Doğu Akdeniz’e ikinci uçak gemisini gönderiyor (32110)
"BU ÜLKENİN CANLARI VE CAN YOLDAŞLARI TEK ADAMA DA ONUN ZULMÜNE DE TESLİM OLMAYACAK" "BU ÜLKENİN CANLARI VE CAN YOLDAŞLARI TEK ADAMA DA ONUN ZULMÜNE DE TESLİM OLMAYACAK" (30386)
İÇME SÜTÜ ÜRETİMİ BİR YILDA YÜZDE 7,9 AZALDI İÇME SÜTÜ ÜRETİMİ BİR YILDA YÜZDE 7,9 AZALDI (31883)
ZONGULDAK’TA TTK’NIN 1500 KİŞİLİK İŞÇİ ALIMINA, 26 BİN KİŞİ BAŞVURDU, KURADA İLK SIRAYA MISIR DOĞUMLU "TÜRK VATANDAŞI" YERLEŞTİ ZONGULDAK’TA TTK’NIN 1500 KİŞİLİK İŞÇİ ALIMINA, 26 BİN KİŞİ BAŞVURDU, KURADA İLK SIRAYA MISIR DOĞUMLU "TÜRK VATANDAŞI" YERLEŞTİ (34804)
İDARE MAHKEMESİ, ADANA VALİLİĞİ'NİN ÇUKUROVA ROCK FESTİVALİ'NE GETİRDİĞİ YASAK KARARINI DURDURDU İDARE MAHKEMESİ, ADANA VALİLİĞİ'NİN ÇUKUROVA ROCK FESTİVALİ'NE GETİRDİĞİ YASAK KARARINI DURDURDU (34863)
“GIDA, ENERJİ VE İNSANİ YARDIMLARIN KESİLMESİ, SİVİL YERLEŞİMLERİN HEDEF GÖZETİLMEKSİZİN VURULMASI ULUSLARARASI HUKUKUN AÇIK VE AĞIR BİR İHLALİDİR” “GIDA, ENERJİ VE İNSANİ YARDIMLARIN KESİLMESİ, SİVİL YERLEŞİMLERİN HEDEF GÖZETİLMEKSİZİN VURULMASI ULUSLARARASI HUKUKUN AÇIK VE AĞIR BİR İHLALİDİR” (34459)
TSK'NIN LÜBNAN VE ORTA AFRİKA'DAKİ GÖREV SÜRELERİNİN BİR YIL DAHA UZATILMASINA İLİŞKİN CUMHURBAŞKANLIĞI TEZKERELERİ TBMM'DE KABUL EDİLDİ TSK'NIN LÜBNAN VE ORTA AFRİKA'DAKİ GÖREV SÜRELERİNİN BİR YIL DAHA UZATILMASINA İLİŞKİN CUMHURBAŞKANLIĞI TEZKERELERİ TBMM'DE KABUL EDİLDİ (34864)
İSPARK’IN OTOPARK ÜCRET TARİFELERİNE YÜZDE 55 İLE 57 ARASINDA DEĞİŞEN ZAM YAPILDI İSPARK’IN OTOPARK ÜCRET TARİFELERİNE YÜZDE 55 İLE 57 ARASINDA DEĞİŞEN ZAM YAPILDI (33261)
İSKİ, SU ABONELİĞİNDE GÖÇMEN SAHTEKARLIĞINA KARŞI YÖNETMELİK DEĞİŞİKİLĞİ YAPTI İSKİ, SU ABONELİĞİNDE GÖÇMEN SAHTEKARLIĞINA KARŞI YÖNETMELİK DEĞİŞİKİLĞİ YAPTI (34179)
TÜRK EĞİTİM DERNEĞİ, KURULUŞUNUN 95. YIL DÖNÜMÜ DOLAYISIYLA, 10 BİN MENSUBUYLA ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ TÜRK EĞİTİM DERNEĞİ, KURULUŞUNUN 95. YIL DÖNÜMÜ DOLAYISIYLA, 10 BİN MENSUBUYLA ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ (31443)
10 EKİM ANKARA GAR KATLİAMI’NDA HAYATINI KAYBEDENLER KADIKÖY'DE ANILDI: "İKTİDAR GERÇEK FAİLLERİ ÖRTBAS ETMENİN TELAŞI İÇİNDE" 10 EKİM ANKARA GAR KATLİAMI’NDA HAYATINI KAYBEDENLER KADIKÖY'DE ANILDI: "İKTİDAR GERÇEK FAİLLERİ ÖRTBAS ETMENİN TELAŞI İÇİNDE" (30383)
HEKİMLER 5 GÜNLÜĞÜNE İŞ BIRAKIYOR... BİRLİK VE DAYANIŞMA SENDİKASI BAŞKANI DR. DERYA MENGÜCÜK: "ŞİDDET VARSA HİZMET YOK" HEKİMLER 5 GÜNLÜĞÜNE İŞ BIRAKIYOR... BİRLİK VE DAYANIŞMA SENDİKASI BAŞKANI DR. DERYA MENGÜCÜK: "ŞİDDET VARSA HİZMET YOK" (29400)
DEMİRÖREN HOLDİNG'İN KREDİ BORCU NEDENİYLE ZİRAAT BANKASI'NA DEVREDİLEN VE REZERV YAPI ALANI İLAN EDİLMEK İSTENEN ARAZİYE İLİŞKİN PROJE İPTAL EDİLDİ DEMİRÖREN HOLDİNG'İN KREDİ BORCU NEDENİYLE ZİRAAT BANKASI'NA DEVREDİLEN VE REZERV YAPI ALANI İLAN EDİLMEK İSTENEN ARAZİYE İLİŞKİN PROJE İPTAL EDİLDİ (29750)
“TANJU ÖZCAN'IN HAKSIZLIĞI, DAVRANIŞ VE SÖYLEMLERİNİN İHRACINI GEREKTİRDİĞİ ANKARA 28. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNCE TESCİLLENDİ” “TANJU ÖZCAN'IN HAKSIZLIĞI, DAVRANIŞ VE SÖYLEMLERİNİN İHRACINI GEREKTİRDİĞİ ANKARA 28. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNCE TESCİLLENDİ” (31862)
“DİNİ AZINLIKLARA AİT İBADETHANELERİN RESTORASYONUNU DA İHMAL ETMİYORUZ” “DİNİ AZINLIKLARA AİT İBADETHANELERİN RESTORASYONUNU DA İHMAL ETMİYORUZ” (32990)
CHP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI’NA ÖZGÜR ÇELİK SEÇİLDİ: “BU BİR BAŞLANGIÇ. İSTANBUL’U VE TÜM TÜRKİYE’Yİ KAZANMANIN BAŞLANGICI” CHP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI’NA ÖZGÜR ÇELİK SEÇİLDİ: “BU BİR BAŞLANGIÇ. İSTANBUL’U VE TÜM TÜRKİYE’Yİ KAZANMANIN BAŞLANGICI” (33397)
“HAZİRAN İTİBARİYLE 104 BİN 950 KIZ ÖĞRENCİ BURSUNA ULAŞTI” “HAZİRAN İTİBARİYLE 104 BİN 950 KIZ ÖĞRENCİ BURSUNA ULAŞTI” (32292)
EKREM İMAMOĞLU: "BU YOLCULUKTA ÖNÜMÜZDEKİ TAŞLARI TEMİZLEYİN. AYAĞIMIZA TAŞ DEĞMESİN" EKREM İMAMOĞLU: "BU YOLCULUKTA ÖNÜMÜZDEKİ TAŞLARI TEMİZLEYİN. AYAĞIMIZA TAŞ DEĞMESİN" (29838)
İSRAİL BÜYÜKELÇİSİ LİLLİAN: YUMUŞAMA SÜRECİNE GİREN TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİNİN DÜNKÜ SALDIRAN VE TERÖRE KARŞI SAVAŞTAN ETKİLENMEMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM İSRAİL BÜYÜKELÇİSİ LİLLİAN: YUMUŞAMA SÜRECİNE GİREN TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİNİN DÜNKÜ SALDIRAN VE TERÖRE KARŞI SAVAŞTAN ETKİLENMEMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM (28802)
Dışişleri: İsrail ve Filistin'de yaşanan şiddeti endişeyle karşılıyoruz Dışişleri: İsrail ve Filistin'de yaşanan şiddeti endişeyle karşılıyoruz (28960)
ANKARA VALİLİĞİ, TÜRKİYE’DE İLK KEZ YAPILACAK OLAN DÜNYA KADIN YÜRÜYÜŞÜ’NÜN FEMİNİST YÜRÜYÜŞÜ VE KONSERİNİ YASAKLADI ANKARA VALİLİĞİ, TÜRKİYE’DE İLK KEZ YAPILACAK OLAN DÜNYA KADIN YÜRÜYÜŞÜ’NÜN FEMİNİST YÜRÜYÜŞÜ VE KONSERİNİ YASAKLADI (29809)
Hamas'ın silahlı kanadı İsrail'e karşı "Aksa Tufanı" operasyonu başlattığını duyurdu Hamas'ın silahlı kanadı İsrail'e karşı "Aksa Tufanı" operasyonu başlattığını duyurdu (29843)
"İZMİR'DE HAVAALANINDA POLİSLER TARAFINDAN UÇAKTAN ALINDIM" "İZMİR'DE HAVAALANINDA POLİSLER TARAFINDAN UÇAKTAN ALINDIM" (26972)
İZMİR’DE YEMEK PROTESTOSUNDA GÖZALTINA ALINAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ SERBEST BIRAKILDI İZMİR’DE YEMEK PROTESTOSUNDA GÖZALTINA ALINAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ SERBEST BIRAKILDI (26841)
BAYRAMPAŞA’DA YÜKSEK RİSKLİ BİNALARIN DÖNÜŞÜMÜ BAŞLADI BAYRAMPAŞA’DA YÜKSEK RİSKLİ BİNALARIN DÖNÜŞÜMÜ BAŞLADI (28173)
"İSTANBUL SEÇİMİNİ DEĞİŞİMCİLER KAYBEDERLERSE BİR ADIM GERİDE AMA BAŞA BAŞ BİR SEÇİM BİZİ BEKLİYOR" "İSTANBUL SEÇİMİNİ DEĞİŞİMCİLER KAYBEDERLERSE BİR ADIM GERİDE AMA BAŞA BAŞ BİR SEÇİM BİZİ BEKLİYOR" (30685)
AKŞENER, MELİH AYDIN’I ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK AÇIKLADI: “MELİH; BOYUN, KİLON KAÇMIŞ HEP BERABER GÖRECEĞİZ” AKŞENER, MELİH AYDIN’I ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK AÇIKLADI: “MELİH; BOYUN, KİLON KAÇMIŞ HEP BERABER GÖRECEĞİZ” (30215)
"MAHKEME BİR HESAPLAŞMA MAHKEMESİYDİ. BEN KENDİMİ DEĞİL, BASIN VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜ, DEMOKRATİK HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİ SAVUNDUM" "MAHKEME BİR HESAPLAŞMA MAHKEMESİYDİ. BEN KENDİMİ DEĞİL, BASIN VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜ, DEMOKRATİK HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİ SAVUNDUM" (27328)
“GAZETECİ DAVALARININ İZLENMESİNİN ENGELLENMESİYLE YENİ BİR HUKUKSUZLUK YARATILDIĞINA DİKKAT ÇEKİYORUZ. BU UYGULAMADAN VAZGEÇİLMESİ İÇİN ÇAĞRIDA BULUNUYORUZ” “GAZETECİ DAVALARININ İZLENMESİNİN ENGELLENMESİYLE YENİ BİR HUKUKSUZLUK YARATILDIĞINA DİKKAT ÇEKİYORUZ. BU UYGULAMADAN VAZGEÇİLMESİ İÇİN ÇAĞRIDA BULUNUYORUZ” (25085)
İSTANBUL 30. AĞIR CEZA MAHKEMESİ, TELE 1 TV GENEL YAYIN YÖNETMENİ MERDAN YANARDAĞ’IN TAHLİYESİNE KARAR VERDİ İSTANBUL 30. AĞIR CEZA MAHKEMESİ, TELE 1 TV GENEL YAYIN YÖNETMENİ MERDAN YANARDAĞ’IN TAHLİYESİNE KARAR VERDİ (26672)
RTÜK, AYŞENUR ARSLAN’IN SÖZLERİ GEREKÇE GÖSTERİLEREK HALK TV’YE 5 KEZ PROGRAM DURDURMA VE YÜZDE 5 İDARİ PARA CEZASI VERDİ RTÜK, AYŞENUR ARSLAN’IN SÖZLERİ GEREKÇE GÖSTERİLEREK HALK TV’YE 5 KEZ PROGRAM DURDURMA VE YÜZDE 5 İDARİ PARA CEZASI VERDİ (28278)
“FETÖ’CÜLERE DAHİ YAPILMAYAN İŞKENCENİN YAPILDIĞINI, KENDİLERİNİN SAÇLARININ 3 NUMARAYA KAZITILDIĞINI MAALESEF GÖZLERİMİZLE GÖRDÜK” “FETÖ’CÜLERE DAHİ YAPILMAYAN İŞKENCENİN YAPILDIĞINI, KENDİLERİNİN SAÇLARININ 3 NUMARAYA KAZITILDIĞINI MAALESEF GÖZLERİMİZLE GÖRDÜK” (28502)
GAZETECİ AYŞENUR ARSLAN ADLİYE ÇIKIŞI KONUŞTU: "BEN GERÇEKTE NEYİ KASTETTİĞİMİ ANLATTIM. NETİCEDE SERBEST KALDIM. YORUCU BİR SÜREÇ" GAZETECİ AYŞENUR ARSLAN ADLİYE ÇIKIŞI KONUŞTU: "BEN GERÇEKTE NEYİ KASTETTİĞİMİ ANLATTIM. NETİCEDE SERBEST KALDIM. YORUCU BİR SÜREÇ" (25363)
İSTANBUL’DA YAŞAMANIN MALİYETİ EYLÜL AYINDA 44 BİN 561 LİRAYA ÇIKTI İSTANBUL’DA YAŞAMANIN MALİYETİ EYLÜL AYINDA 44 BİN 561 LİRAYA ÇIKTI (18556)
KADINLARIN SORUNLARININ GÖRÜŞÜLMESİ ÖNERİSİ AKP VE MHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİNİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ KADINLARIN SORUNLARININ GÖRÜŞÜLMESİ ÖNERİSİ AKP VE MHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİNİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ (15330)
Gazeteci Ayşenur Arslan serbest bırakıldı Gazeteci Ayşenur Arslan serbest bırakıldı (16153)
İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, GAZETECİ AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDIĞINI AÇIKLADI İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, GAZETECİ AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDIĞINI AÇIKLADI (18281)
TÜİK: EYLÜLDE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 61,53’E YÜKSELDİ TÜİK: EYLÜLDE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 61,53’E YÜKSELDİ (18447)
ENAG'A GÖRE EYLÜLDE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 130,13 OLDU ENAG'A GÖRE EYLÜLDE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 130,13 OLDU (15806)
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), faaliyete başlamasının 92. yıl dönümünü kutluyor. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), faaliyete başlamasının 92. yıl dönümünü kutluyor. (15302)
AGİT SEÇİM GÖZLEM HEYETİ'NİN NİHAİ RAPORU YAYINLANDI... “YETKİLİLER DEPREMDEN ETKİLENEN YAKLAŞIK 2 MİLYON SEÇMENİN OY KULLANMASINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN YETERLİ ÖNLEM ALMADI” AGİT SEÇİM GÖZLEM HEYETİ'NİN NİHAİ RAPORU YAYINLANDI... “YETKİLİLER DEPREMDEN ETKİLENEN YAKLAŞIK 2 MİLYON SEÇMENİN OY KULLANMASINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN YETERLİ ÖNLEM ALMADI” (15043)
Aşı kampanyası ya da kapanma benzeri tedbirler asla uygulanmayacak Aşı kampanyası ya da kapanma benzeri tedbirler asla uygulanmayacak (13750)
Sanayi ve KOBİ'lerin kullandığı doğal gaza yüzde 20 zam yapıldı Sanayi ve KOBİ'lerin kullandığı doğal gaza yüzde 20 zam yapıldı (14054)
YAĞIŞ BUGÜN VE YARIN DA DEVAM EDECEK YAĞIŞ BUGÜN VE YARIN DA DEVAM EDECEK (14038)
TİP'İN CAN ATALAY İÇİN 'ÖZGÜRLÜK YÜRÜYÜŞÜ' BAŞLADI... ATALAY'IN BABASI: "SİYASİLER, MUKTEDİRLER SİYASİ DAVALARDAN ELLERİNİ ÇEKSİNLER, YARGIYI BAĞIMSIZ BIRAKSINLAR" TİP'İN CAN ATALAY İÇİN 'ÖZGÜRLÜK YÜRÜYÜŞÜ' BAŞLADI... ATALAY'IN BABASI: "SİYASİLER, MUKTEDİRLER SİYASİ DAVALARDAN ELLERİNİ ÇEKSİNLER, YARGIYI BAĞIMSIZ BIRAKSINLAR" (14826)
ANKARA’DA BOMBALI SALDIRIDA BULUNAN İKİ TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ, GÜVENLİK ÖNLEMLERİ EN ÜST SEVİYEDE, TBMM'DE ARAMA YAPILIYOR ANKARA’DA BOMBALI SALDIRIDA BULUNAN İKİ TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ, GÜVENLİK ÖNLEMLERİ EN ÜST SEVİYEDE, TBMM'DE ARAMA YAPILIYOR (14947)
SEÇMENLERİN, BUGÜNDEN SONRAKİ ADRES DEĞİŞİKLİKLERİ, ANCAK İLÇE SEÇİM KURULLARININ KARARIYLA KÜTÜĞE İŞLENECEK SEÇMENLERİN, BUGÜNDEN SONRAKİ ADRES DEĞİŞİKLİKLERİ, ANCAK İLÇE SEÇİM KURULLARININ KARARIYLA KÜTÜĞE İŞLENECEK (14283)
EMEKLİLER, ANKARA'DA MAAŞLARINI PROTESTO ETTİ: "BİZE UMUT DEĞİL, EKMEK LAZIM. BİZE İNSANCA YAŞANACAK GELİR LAZIM" EMEKLİLER, ANKARA'DA MAAŞLARINI PROTESTO ETTİ: "BİZE UMUT DEĞİL, EKMEK LAZIM. BİZE İNSANCA YAŞANACAK GELİR LAZIM" (14498)
Altın Portakal'ın 60 yıllık tarihinde 3'üncü iptal Altın Portakal'ın 60 yıllık tarihinde 3'üncü iptal (14548)
TARİHİN SIFIR NOKTASINDA İLK BOYALI HEYKEL BULUNDU TARİHİN SIFIR NOKTASINDA İLK BOYALI HEYKEL BULUNDU (14308)
Kiralık daire bulamayınca sokakta kalan aile, misafirhaneye yerleştirildi Kiralık daire bulamayınca sokakta kalan aile, misafirhaneye yerleştirildi (13932)
MUHİTTİN BÖCEK, ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ'NİN İPTAL EDİLDİĞİNİ DUYURDU: "FESTİVALİMİZİ KİMSENİN SİYASİ EMELLERİNE MALZEME ETTİRMEYECEĞİM" MUHİTTİN BÖCEK, ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ'NİN İPTAL EDİLDİĞİNİ DUYURDU: "FESTİVALİMİZİ KİMSENİN SİYASİ EMELLERİNE MALZEME ETTİRMEYECEĞİM" (14238)
Azerbaycan: Karabağ'daki Ermeniler kayıt altına alınacak Azerbaycan: Karabağ'daki Ermeniler kayıt altına alınacak (13890)
"KANUN HÜKMÜ" BELGESELİ ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ’NDEN İKİNCİ KEZ ÇIKARILDI… AHMET BOYACIOĞLU: “HERHANGİ BİR TERÖR ÖRGÜTÜNÜN DESTEKÇİSİ OLARAK TARİF EDİLMEYİ KABUL ETMEMİZ MÜMKÜN DEĞİLDİR” "KANUN HÜKMÜ" BELGESELİ ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ’NDEN İKİNCİ KEZ ÇIKARILDI… AHMET BOYACIOĞLU: “HERHANGİ BİR TERÖR ÖRGÜTÜNÜN DESTEKÇİSİ OLARAK TARİF EDİLMEYİ KABUL ETMEMİZ MÜMKÜN DEĞİLDİR” (14593)
EYLÜL AYINDA AÇLIK SINIRI 13 BİN 334,13 LİRAYA, YOKSULLUK SINIRI 43 BİN 433,65 LİRAYA YÜKSELDİ EYLÜL AYINDA AÇLIK SINIRI 13 BİN 334,13 LİRAYA, YOKSULLUK SINIRI 43 BİN 433,65 LİRAYA YÜKSELDİ (13266)
“BUNLARIN DEVLET SEVGİSİ DEVLETİ YÖNETTİKLERİ İÇİN VAR. MUHALEFETE DÜŞSÜNLER EN BÜYÜK DEVLET DÜŞMANI OLURLAR” “BUNLARIN DEVLET SEVGİSİ DEVLETİ YÖNETTİKLERİ İÇİN VAR. MUHALEFETE DÜŞSÜNLER EN BÜYÜK DEVLET DÜŞMANI OLURLAR” (14121)
TÜRKİYE’DE HER YIL 250 BİN CİVARINDA KUDUZ RİSKLİ TEMAS KAYDEDİLMEKTEDİR, CAN DOSTLARIMIZI YILDA BİR KEZ MUTLAKA AŞILATALIM TÜRKİYE’DE HER YIL 250 BİN CİVARINDA KUDUZ RİSKLİ TEMAS KAYDEDİLMEKTEDİR, CAN DOSTLARIMIZI YILDA BİR KEZ MUTLAKA AŞILATALIM (14022)
ANAYASA MAHKEMESİ, EK MTV’NİN İPTAL BAŞVURUSUNU OY BİRLİĞİ İLE REDDETTİ ANAYASA MAHKEMESİ, EK MTV’NİN İPTAL BAŞVURUSUNU OY BİRLİĞİ İLE REDDETTİ (13325)
YÖNETMEN NEJLA DEMİRCİ: “SİNEMAMIZ, HALKIMIZ, ANTALYA, ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ EMEKÇİLERİ EL ELE VERDİK VE DEMOKRASİ MÜCADELEMİZİ KAZANDIK” YÖNETMEN NEJLA DEMİRCİ: “SİNEMAMIZ, HALKIMIZ, ANTALYA, ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ EMEKÇİLERİ EL ELE VERDİK VE DEMOKRASİ MÜCADELEMİZİ KAZANDIK” (12593)
JÜRİDEN SONRA YÖNETMENLER DE ‘KANUN HÜKMÜ’ SEÇKİDEN ÇIKARILDIĞI İÇİN ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ'NDEN ÇEKİLDİ: “TOPLUMA AİT OLAN FESTİVALLERİN SANSÜRE BOYUN EĞMESİ KABUL EDİLEMEZ" JÜRİDEN SONRA YÖNETMENLER DE ‘KANUN HÜKMÜ’ SEÇKİDEN ÇIKARILDIĞI İÇİN ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ'NDEN ÇEKİLDİ: “TOPLUMA AİT OLAN FESTİVALLERİN SANSÜRE BOYUN EĞMESİ KABUL EDİLEMEZ" (12528)
ODTÜ BİYOLOJİ VE GENETİK TOPLULUĞU'NUN "AYKUT KENCE EVRİM KONFERANSI" İPTAL EDİLDİ ODTÜ BİYOLOJİ VE GENETİK TOPLULUĞU'NUN "AYKUT KENCE EVRİM KONFERANSI" İPTAL EDİLDİ (12388)
İSTANBUL YAĞIŞLI HAVANIN ETKİSİNE GİRİYOR İSTANBUL YAĞIŞLI HAVANIN ETKİSİNE GİRİYOR (11625)
Karabağ’daki anti-terör operasyonunda 192 Azerbaycan askeri şehit düştü Karabağ’daki anti-terör operasyonunda 192 Azerbaycan askeri şehit düştü (12375)
Eris varyantının bulaşıcılığı fazla, ancak ağır hastalık yapmıyor Eris varyantının bulaşıcılığı fazla, ancak ağır hastalık yapmıyor (11330)
Prof. Dr. Azap’tan Eris varyantına karşı maske uyarısı: Riski azaltır Prof. Dr. Azap’tan Eris varyantına karşı maske uyarısı: Riski azaltır (11841)
CHP PARTİ MECLİSİ, OLAĞAN KURULTAYIN 4-5 KASIM’DA YAPILMASINA KARAR VERDİ CHP PARTİ MECLİSİ, OLAĞAN KURULTAYIN 4-5 KASIM’DA YAPILMASINA KARAR VERDİ (12310)
“DESTİCİ, HDP İLE CHP'NİN BİR GİZLİ PROTOKOL YAPTIĞI YÖNÜNDE AÇIKLAMALARIMIN BULUNDUĞUNU İDDİA ETMEKTEDİR. BU İDDİA KESİNLİKLE DOĞRU DEĞİLDİR” “DESTİCİ, HDP İLE CHP'NİN BİR GİZLİ PROTOKOL YAPTIĞI YÖNÜNDE AÇIKLAMALARIMIN BULUNDUĞUNU İDDİA ETMEKTEDİR. BU İDDİA KESİNLİKLE DOĞRU DEĞİLDİR” (11353)
Bilim için 'kadavra gönüllüsü' aranıyor Bilim için 'kadavra gönüllüsü' aranıyor (11747)
İBB’NİN 6 BİN LİRALIK "GENÇ ÜNİVERSİTELİ DESTEĞİ" İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI İBB’NİN 6 BİN LİRALIK "GENÇ ÜNİVERSİTELİ DESTEĞİ" İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI (11594)
KENDİLERİNİ FOREX ÇALIŞANI OLARAK TANITARAK VATANDAŞLARI DOLANDIRAN 29 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI. ÇOK SAYIDA SİLAH VE BÜYÜK MEBLAĞDA DÖVİZ ELE GEÇİRİLDİ KENDİLERİNİ FOREX ÇALIŞANI OLARAK TANITARAK VATANDAŞLARI DOLANDIRAN 29 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI. ÇOK SAYIDA SİLAH VE BÜYÜK MEBLAĞDA DÖVİZ ELE GEÇİRİLDİ (11564)
TAKSİM'DEKİ BOMBALI SALDIRI DAVASINDA 3 SANIK TAHLİYE EDİLDİ TAKSİM'DEKİ BOMBALI SALDIRI DAVASINDA 3 SANIK TAHLİYE EDİLDİ (10788)
İSTANBUL VALİLİĞİ, EVİ OLMAYAN, SOKAKLARDA YAŞAYAN VATANDAŞLARIN KALICI OLARAK KAMU MİSAFİRHANELERİNE YERLEŞTİRİLECEĞİNİ AÇIKLADI İSTANBUL VALİLİĞİ, EVİ OLMAYAN, SOKAKLARDA YAŞAYAN VATANDAŞLARIN KALICI OLARAK KAMU MİSAFİRHANELERİNE YERLEŞTİRİLECEĞİNİ AÇIKLADI (11839)
“EKİMMİŞ, KASIMMIŞ, ARALIKMIŞ, 2024’MÜŞ GEÇİN BUNLARI, EMEKLİLERİN BİR GÜN, BİR SAAT BİLE BEKLEYECEK TAHAMMÜLÜ KALMADI” “EKİMMİŞ, KASIMMIŞ, ARALIKMIŞ, 2024’MÜŞ GEÇİN BUNLARI, EMEKLİLERİN BİR GÜN, BİR SAAT BİLE BEKLEYECEK TAHAMMÜLÜ KALMADI” (11933)
Filenin Sultanları, Olimpiyat Elemelerini namağlup zirvede tamamladı Filenin Sultanları, Olimpiyat Elemelerini namağlup zirvede tamamladı (11740)
PROF. DR. ŞÜKRÜ ERSOY: "MARMARA DENİZİ’NDE İKİ GERİLİMİN OLDUĞU ARA MUTLAKA BİRLEŞECEK, 7’DEN BÜYÜK BİR DEPREM VERECEK PROF. DR. ŞÜKRÜ ERSOY: "MARMARA DENİZİ’NDE İKİ GERİLİMİN OLDUĞU ARA MUTLAKA BİRLEŞECEK, 7’DEN BÜYÜK BİR DEPREM VERECEK (11334)
AYHAN BORA KAPLAN’IN TELEFON DÜKKANI İLE BAŞLAYAN VE 15 YILDA 15 MİLYON TL SERMAYELİ ŞİRKETE GİDEN YÜKSELİŞİ AYHAN BORA KAPLAN’IN TELEFON DÜKKANI İLE BAŞLAYAN VE 15 YILDA 15 MİLYON TL SERMAYELİ ŞİRKETE GİDEN YÜKSELİŞİ (11470)
"BELEDİYEMİZE, OTOBÜSLERE KANUNSUZCA ALINMAMA KONUSU İLE İLGİLİ TOPLAM 2 BİN 875 VATANDAŞIMIZDAN İHBAR ULAŞTI. 21 ADET ARAÇ PARKA ÇEKİLDİ" "BELEDİYEMİZE, OTOBÜSLERE KANUNSUZCA ALINMAMA KONUSU İLE İLGİLİ TOPLAM 2 BİN 875 VATANDAŞIMIZDAN İHBAR ULAŞTI. 21 ADET ARAÇ PARKA ÇEKİLDİ" (11586)
Profesör Görür: Siyaset üstü bir bakanlıkla Türkiye'yi 10- 15 yılda depreme hazırlarız Profesör Görür: Siyaset üstü bir bakanlıkla Türkiye'yi 10- 15 yılda depreme hazırlarız (11340)
AĞUSTOSTA KURULAN ŞİRKET SAYISI GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 13,9 DÜŞTÜ AĞUSTOSTA KURULAN ŞİRKET SAYISI GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 13,9 DÜŞTÜ (10934)
"ÇOCUKLARIMIZI TARİKATLARIN KUCAĞINA BIRAKMAK DOĞRU POLİTİKALAR DEĞİLDİR" "ÇOCUKLARIMIZI TARİKATLARIN KUCAĞINA BIRAKMAK DOĞRU POLİTİKALAR DEĞİLDİR" (11130)
"BİZE LEKE ATARAK KAZANACAĞINIZI SANIYORSANIZ, 23 HAZİRAN 2019'DA YEDİĞİNİZ 806 BİN FARKLILIK DEMOKRASİ TOKADININ DAHA ALASI GELİYOR 2024 31 MART'INDA" "BİZE LEKE ATARAK KAZANACAĞINIZI SANIYORSANIZ, 23 HAZİRAN 2019'DA YEDİĞİNİZ 806 BİN FARKLILIK DEMOKRASİ TOKADININ DAHA ALASI GELİYOR 2024 31 MART'INDA" (11249)
ANTALYA’DA 24 KİŞİNİN GÖZALTINA ALINDIĞI OLAYDA; DENİZ GEZMİŞ VE ARKADAŞLARINA “TERÖR ÖRGÜTÜ YÖNETİCİSİ” DENİLDİĞİ ORTAYA ÇIKTI ANTALYA’DA 24 KİŞİNİN GÖZALTINA ALINDIĞI OLAYDA; DENİZ GEZMİŞ VE ARKADAŞLARINA “TERÖR ÖRGÜTÜ YÖNETİCİSİ” DENİLDİĞİ ORTAYA ÇIKTI (11179)
'Elazığ depremi yaşanmasaydı, Kahramanmaraş depreminin büyüklüğü 8.4’e ulaşabilirdi' 'Elazığ depremi yaşanmasaydı, Kahramanmaraş depreminin büyüklüğü 8.4’e ulaşabilirdi' (11314)
Buse Tosun Çavuşoğlu, Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazandı Buse Tosun Çavuşoğlu, Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazandı (11827)
MERKEZ BANKASI, POLİTİKA FAİZİNİ YÜZDE 25'TEN YÜZDE 30'A ÇIKARDI MERKEZ BANKASI, POLİTİKA FAİZİNİ YÜZDE 25'TEN YÜZDE 30'A ÇIKARDI (12517)
“İŞİD VE EL KAİDE, SURİYELİLER TÜRKİYE KALSIN İSTİYORLAR” “İŞİD VE EL KAİDE, SURİYELİLER TÜRKİYE KALSIN İSTİYORLAR” (12050)
SAĞLIK BAKANLIĞI 5 TANE KAÇAK SAĞLIK TESİSİ ÇALIŞTIRDI SAĞLIK BAKANLIĞI 5 TANE KAÇAK SAĞLIK TESİSİ ÇALIŞTIRDI (11025)
“İTTİFAKLARLA İLGİLİ TAVRIM ÇOK NET: İTTİFAK OLMALIDIR” “İTTİFAKLARLA İLGİLİ TAVRIM ÇOK NET: İTTİFAK OLMALIDIR” (11135)
"HATAY ASBEST RAPORU"NU AÇIKLADI: 45 NUMUNEDEN 16'SINDA ASBEST TESPİT EDİLDİ "HATAY ASBEST RAPORU"NU AÇIKLADI: 45 NUMUNEDEN 16'SINDA ASBEST TESPİT EDİLDİ (11284)
“BU SEÇİMDE BİZİM AÇIMIZDAN EN ÖNEMLİ MESELE, TÜRK MİLLETİNİN 13 MİLYON İŞGALCİYE TEPKİ GÖSTERMESİ” “BU SEÇİMDE BİZİM AÇIMIZDAN EN ÖNEMLİ MESELE, TÜRK MİLLETİNİN 13 MİLYON İŞGALCİYE TEPKİ GÖSTERMESİ” (11098)
Farah Zeynep Abdullah, Nagehan Alçı hakkında suç duyurusunda bulundu Farah Zeynep Abdullah, Nagehan Alçı hakkında suç duyurusunda bulundu (11601)
Azerbaycan Savunma Bakanlığı: Ermenistan unsurları silahlarını bıraktı Azerbaycan Savunma Bakanlığı: Ermenistan unsurları silahlarını bıraktı (16822)
BORSADA YATIRIMCI ŞİKAYETLERİ YÜZDE 775 ARTTI BORSADA YATIRIMCI ŞİKAYETLERİ YÜZDE 775 ARTTI (10228)
ANKARA’DA HAKKINDA “SARKINTILIK YAPMAK SURETİYLE ÇOCUĞUN CİNSEL İSTİSMARI” SORUŞTURMASI YÜRÜTÜLEN ÖĞRETMEN BİRİNCİ SINIFTA GÖREVLENDİRİLDİ... ANKARA’DA HAKKINDA “SARKINTILIK YAPMAK SURETİYLE ÇOCUĞUN CİNSEL İSTİSMARI” SORUŞTURMASI YÜRÜTÜLEN ÖĞRETMEN BİRİNCİ SINIFTA GÖREVLENDİRİLDİ... (10225)
2024 MART’INDAKİ SEÇİMLER ATLATILDIKTAN SONRA HÜKÜMET ACI REÇETE SUNACAK. MEMURA, İŞÇİYE, ASGARİ ÜCRETE SIFIR ZAM POLİTİKASINI BİLE GÜDEBİLİR. ÖNÜMÜZDEKİ 1 YIL İÇERİSİNDEKİ EN İYİ GÜNLERİMİZ BUGÜNLER 2024 MART’INDAKİ SEÇİMLER ATLATILDIKTAN SONRA HÜKÜMET ACI REÇETE SUNACAK. MEMURA, İŞÇİYE, ASGARİ ÜCRETE SIFIR ZAM POLİTİKASINI BİLE GÜDEBİLİR. ÖNÜMÜZDEKİ 1 YIL İÇERİSİNDEKİ EN İYİ GÜNLERİMİZ BUGÜNLER (11407)
“ERDOĞAN, ENFLASYONUN KÜRESEL BİR SORUN OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ; KÜRESEL DEĞİL ‘RECEPSEL’ BİR SORUN” “ERDOĞAN, ENFLASYONUN KÜRESEL BİR SORUN OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ; KÜRESEL DEĞİL ‘RECEPSEL’ BİR SORUN” (12213)
“SİYASİ İTTİFAKLARIN MÜZAKERE EDİLEBİLECEĞİNE İNANCIM HALA TAM. GÜNÜ GELDİĞİNDE MAKUL GÖRÜŞMELER İÇİN ZEMİNLERİN DE OLUŞABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. ELBETTE BUNA SAYIN MERAL AKŞENER DE DAHİL” “SİYASİ İTTİFAKLARIN MÜZAKERE EDİLEBİLECEĞİNE İNANCIM HALA TAM. GÜNÜ GELDİĞİNDE MAKUL GÖRÜŞMELER İÇİN ZEMİNLERİN DE OLUŞABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. ELBETTE BUNA SAYIN MERAL AKŞENER DE DAHİL” (10111)
Karabağ'da 60'tan fazla askeri mevzi Azerbaycan ordusunun kontrolüne geçti Karabağ'da 60'tan fazla askeri mevzi Azerbaycan ordusunun kontrolüne geçti (9666)
KAMU GÖREVLİLERİ ETİK KURULU’NDAN RTÜK BAŞKANI EBUBEKİR ŞAHİN HAKKINDA “TÜRKSAT” KARARI: "ETİK İLKELERE AYKIRI." BİLDİRİCİ: ŞAHİN KURALSIZ İCRAATININ FATURASINI ÖDEYECEK KAMU GÖREVLİLERİ ETİK KURULU’NDAN RTÜK BAŞKANI EBUBEKİR ŞAHİN HAKKINDA “TÜRKSAT” KARARI: "ETİK İLKELERE AYKIRI." BİLDİRİCİ: ŞAHİN KURALSIZ İCRAATININ FATURASINI ÖDEYECEK (9927)
“KONSERLERİN ENGELLENDİĞİ, DEVRİMCİ MÜZİK GRUPLARININ ÇALIŞMALARININ BİTİRİLMEYE ÇALIŞILDIĞI BİR ZAMAN DİLİMİ İÇERİSİNDE BU ORTAK ALBÜM, DEVRİMCİ MÜZİK GRUPLARININ SOLUK OLMA ÇABASIDIR” “KONSERLERİN ENGELLENDİĞİ, DEVRİMCİ MÜZİK GRUPLARININ ÇALIŞMALARININ BİTİRİLMEYE ÇALIŞILDIĞI BİR ZAMAN DİLİMİ İÇERİSİNDE BU ORTAK ALBÜM, DEVRİMCİ MÜZİK GRUPLARININ SOLUK OLMA ÇABASIDIR” (9285)
TÜRK-İŞ: KIDEM TAZMİNATINDA HAK KAYBINA NEDEN OLABİLECEK GİRİŞİMLER ARTIK SONA ERMELİDİR TÜRK-İŞ: KIDEM TAZMİNATINDA HAK KAYBINA NEDEN OLABİLECEK GİRİŞİMLER ARTIK SONA ERMELİDİR (10088)
TMMOB İZMİR İL KOORDİNASYON KURULU, ÇEVRE ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI'NIN İNCİRALTI PLANLARINA KARŞI DAVA AÇTI TMMOB İZMİR İL KOORDİNASYON KURULU, ÇEVRE ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI'NIN İNCİRALTI PLANLARINA KARŞI DAVA AÇTI (10437)
GORDİON ANTİK KENTİ UNESCO TARAFINDAN “DÜNYA MİRASI” İLAN EDİLDİ GORDİON ANTİK KENTİ UNESCO TARAFINDAN “DÜNYA MİRASI” İLAN EDİLDİ (9444)
2015’TE TAHLİYE EDİLEN IŞİD İNFAZCISI AHMET GÜNEŞ’İN, TAHLİYEDEN 2 YIL SONRA TÜRKİYE’DE “SANSASYONEL EYLEM” İÇİN İKİ CANLI BOMBA HAZIRLADIĞI ORTAYA ÇIKTI 2015’TE TAHLİYE EDİLEN IŞİD İNFAZCISI AHMET GÜNEŞ’İN, TAHLİYEDEN 2 YIL SONRA TÜRKİYE’DE “SANSASYONEL EYLEM” İÇİN İKİ CANLI BOMBA HAZIRLADIĞI ORTAYA ÇIKTI (9698)
“İŞÇİ HAREKETLERİNİ, SENDİKAL MÜCADELEYİ KONUŞMAYAN; YANINDA, SAĞINDA, SOLUNDA OLANLARA BENZEYEN BİR CUMHURİYET HALK PARTİSİ, HER GEÇEN GÜN BİRAZ DAHA KÜÇÜLÜR” “İŞÇİ HAREKETLERİNİ, SENDİKAL MÜCADELEYİ KONUŞMAYAN; YANINDA, SAĞINDA, SOLUNDA OLANLARA BENZEYEN BİR CUMHURİYET HALK PARTİSİ, HER GEÇEN GÜN BİRAZ DAHA KÜÇÜLÜR” (10356)
İZMİR MENDERES’TEKİ ORMAN YANGININA MÜDAHALE EDEN HELİKOPTER TAHTALI BARAJI’NA DÜŞTÜ...  "DÖRT PERSONELİMİZDEN BİRİ KURTARILDI, ÜÇÜ ARANIYOR" İZMİR MENDERES’TEKİ ORMAN YANGININA MÜDAHALE EDEN HELİKOPTER TAHTALI BARAJI’NA DÜŞTÜ... "DÖRT PERSONELİMİZDEN BİRİ KURTARILDI, ÜÇÜ ARANIYOR" (11113)
TARIM ÜRÜNLERİ ÜRETİCİ FİYATI YILLIK YÜZDE 76,35 ARTTI TARIM ÜRÜNLERİ ÜRETİCİ FİYATI YILLIK YÜZDE 76,35 ARTTI (11903)
ŞADİ YAZICI'NIN AVUKATININ İTİRAZINI KABUL EDEN MAHKEME, İMAMOĞLU DAVASI İÇİN 15 ARALIK'A DURUŞMA GÜNÜ VERDİ ŞADİ YAZICI'NIN AVUKATININ İTİRAZINI KABUL EDEN MAHKEME, İMAMOĞLU DAVASI İÇİN 15 ARALIK'A DURUŞMA GÜNÜ VERDİ (11977)
ÜÇÜNCÜ BİR YOL AÇMAMIZ GEREKİYOR. BU YOLU AÇMAK İÇİN 38. OLAĞAN KURULTAY’DA CHP GENEL BAŞKAN ADAY ADAYI OLMAYA KARAR VERDİM ÜÇÜNCÜ BİR YOL AÇMAMIZ GEREKİYOR. BU YOLU AÇMAK İÇİN 38. OLAĞAN KURULTAY’DA CHP GENEL BAŞKAN ADAY ADAYI OLMAYA KARAR VERDİM (13639)
"SAĞ-SOL KAVRAMLARININ 21’İNCİ YÜZYILIN SORUNLARINI ÇÖZEMEYECEĞİNİ İDDİA EDEN YAKLAŞIMI KESİN BİR DİLLE REDDEDİYORUZ" "SAĞ-SOL KAVRAMLARININ 21’İNCİ YÜZYILIN SORUNLARINI ÇÖZEMEYECEĞİNİ İDDİA EDEN YAKLAŞIMI KESİN BİR DİLLE REDDEDİYORUZ" (13449)
"15 EYLÜL'DEN İTİBAREN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZLA, 65 YAŞ ALTINDA OLUP KRONİK HASTALIĞI BULUNAN HASTALARIMIZ İÇİN GRİP AŞISI UYGULAMASI BAŞLIYOR" "15 EYLÜL'DEN İTİBAREN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZLA, 65 YAŞ ALTINDA OLUP KRONİK HASTALIĞI BULUNAN HASTALARIMIZ İÇİN GRİP AŞISI UYGULAMASI BAŞLIYOR" (13355)
YILIN İLK 6 AYINDA BÜYÜKBAŞ HAYVAN SAYISI YÜZDE 2, KÜÇÜKBAŞ HAYVAN SAYISI YÜZDE 5,3 AZALDI YILIN İLK 6 AYINDA BÜYÜKBAŞ HAYVAN SAYISI YÜZDE 2, KÜÇÜKBAŞ HAYVAN SAYISI YÜZDE 5,3 AZALDI (13863)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TARIM KAMPÜSÜ VE REKREASYON ALANI ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TARIM KAMPÜSÜ VE REKREASYON ALANI (14015)
ANKARA CUMHURİYET BAŞSAVCILĞI AYHAN BORA KAPLAN SORUŞTURMASINDAKİ GİZLİLİK KARARINA RAĞMEN YAPILAN PAYLAŞIMLAR HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATTI ANKARA CUMHURİYET BAŞSAVCILĞI AYHAN BORA KAPLAN SORUŞTURMASINDAKİ GİZLİLİK KARARINA RAĞMEN YAPILAN PAYLAŞIMLAR HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATTI (14476)
“BU MAHKEMEDEN HER NE KARAR ÇIKARSA ÇIKSIN BİZİM KARARIMIZ ASLA DEĞİŞMEYECEK. BİZİ ASLA DURDURAMAYACAKLAR” “BU MAHKEMEDEN HER NE KARAR ÇIKARSA ÇIKSIN BİZİM KARARIMIZ ASLA DEĞİŞMEYECEK. BİZİ ASLA DURDURAMAYACAKLAR” (14303)
İBB’DEN METRO SABOTAJCILARINA SUÇ DUYURUSU İBB’DEN METRO SABOTAJCILARINA SUÇ DUYURUSU (14278)
“LAİK EĞİTİM, LAİK YAŞAM, EŞİT YURTTAŞLIK” MİTİNGİ İÇİN ANKARA'DAN İZMİR'E DOĞRU YOLA ÇIKTI... CEMAL ERDOĞAN: YOKSUL MAHALLELERİN ÇOCUKLARI YETERLİ ÖĞRETMEN ATANMADIĞI İÇİN ÖĞRETMENE ULAŞAMIYORLAR “LAİK EĞİTİM, LAİK YAŞAM, EŞİT YURTTAŞLIK” MİTİNGİ İÇİN ANKARA'DAN İZMİR'E DOĞRU YOLA ÇIKTI... CEMAL ERDOĞAN: YOKSUL MAHALLELERİN ÇOCUKLARI YETERLİ ÖĞRETMEN ATANMADIĞI İÇİN ÖĞRETMENE ULAŞAMIYORLAR (14377)
İBB, BİR GRUP GENCİN METROYA SABOTAJ YAPTIKTAN SONRA A HABER'E VERDİĞİ RÖPORTAJI YAYINLADI. ONGUN: “MALUM SİYASİ AKIL VE MALUM KANAL İŞ BİRLİĞİ BELGELENDİ” İBB, BİR GRUP GENCİN METROYA SABOTAJ YAPTIKTAN SONRA A HABER'E VERDİĞİ RÖPORTAJI YAYINLADI. ONGUN: “MALUM SİYASİ AKIL VE MALUM KANAL İŞ BİRLİĞİ BELGELENDİ” (14268)
BUGÜN GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİM. İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ KURULTAY SÜRECİNE DAİR 15 EYLÜL CUMA GÜNÜ GENEL MERKEZİMİZDE BİR BASIN TOPLANTISI YAPACAĞIM BUGÜN GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE BİR GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİM. İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ KURULTAY SÜRECİNE DAİR 15 EYLÜL CUMA GÜNÜ GENEL MERKEZİMİZDE BİR BASIN TOPLANTISI YAPACAĞIM (14533)
HAYATİ ÖNEME SAHİP İLAÇLARA ERİŞİM ALARMI: “ŞİKAYETLER YÜZDE 113 ARTTI” HAYATİ ÖNEME SAHİP İLAÇLARA ERİŞİM ALARMI: “ŞİKAYETLER YÜZDE 113 ARTTI” (15414)
IŞİD’İN İNFAZ GÖRÜNTÜSÜNÜN ORTAYA ÇIKTIĞI ANTEP’TEKİ YARGILAMADA MAHKEME KARARINDAN: İNFAZCI AHMET GÜNEŞ’E İYİ HAL İNDİRİMİ YAPILMIŞ, IŞİD ÜYESİNİN KAR MASKESİ DAHİ İADE EDİLMİŞ IŞİD’İN İNFAZ GÖRÜNTÜSÜNÜN ORTAYA ÇIKTIĞI ANTEP’TEKİ YARGILAMADA MAHKEME KARARINDAN: İNFAZCI AHMET GÜNEŞ’E İYİ HAL İNDİRİMİ YAPILMIŞ, IŞİD ÜYESİNİN KAR MASKESİ DAHİ İADE EDİLMİŞ (15098)
İHRACAT İKLİMİ ENDEKSİ 49,1'E GERİLEYEREK, 50 OLAN EŞİK DEĞERİN ALTINDA KALDI İHRACAT İKLİMİ ENDEKSİ 49,1'E GERİLEYEREK, 50 OLAN EŞİK DEĞERİN ALTINDA KALDI (14702)
Francis Fukuyama'dan uyarı: Ukrayna'daki Rus saldırılarının sonucu Gürcistan, Moldova ve Kazakistan'ı etkileyebilir Francis Fukuyama'dan uyarı: Ukrayna'daki Rus saldırılarının sonucu Gürcistan, Moldova ve Kazakistan'ı etkileyebilir (14128)
HALKÇI LİSELİLER’DEN İSTANBUL'DA “KARMA EĞİTİME DOKUNULAMAZ” EYLEMİ... HALK-LİS BAŞKANI DİLER: "İKTİDAR EĞİTİM SİSTEMİNİ DÜZELTMEK YERİNE, SİSTEMİ KISIR DÖNGÜYE SOKACAK KONULARLA İLGİLENİYOR" HALKÇI LİSELİLER’DEN İSTANBUL'DA “KARMA EĞİTİME DOKUNULAMAZ” EYLEMİ... HALK-LİS BAŞKANI DİLER: "İKTİDAR EĞİTİM SİSTEMİNİ DÜZELTMEK YERİNE, SİSTEMİ KISIR DÖNGÜYE SOKACAK KONULARLA İLGİLENİYOR" (14908)
İBB’NİN “100” GÖSTERİSİ HARBİYE’DE İSTANBULLULARLA BULUŞTU... İMAMOĞLU: “YENİ YÜZYILIN ŞİARI, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK. MUTLAKA BAŞARACAĞIZ” İBB’NİN “100” GÖSTERİSİ HARBİYE’DE İSTANBULLULARLA BULUŞTU... İMAMOĞLU: “YENİ YÜZYILIN ŞİARI, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK. MUTLAKA BAŞARACAĞIZ” (14337)
AĞUSTOSTA 201, 8 AYDA 1255 EMEKÇİ İŞ CİNAYETİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ AĞUSTOSTA 201, 8 AYDA 1255 EMEKÇİ İŞ CİNAYETİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ (14313)
“TANRIKULU’NUN, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ’Nİ TÖHMET ALTINDA BIRAKAN İFADELERİ KABUL EDİLEMEZ. BU KONU YETKİLİ ORGANLARIMIZDA GÖRÜŞÜLECEKTİR” “TANRIKULU’NUN, TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ’Nİ TÖHMET ALTINDA BIRAKAN İFADELERİ KABUL EDİLEMEZ. BU KONU YETKİLİ ORGANLARIMIZDA GÖRÜŞÜLECEKTİR” (13387)
Laçın Yolu ve Ermenistan'ın provokasyonu Laçın Yolu ve Ermenistan'ın provokasyonu (13851)
TÜRKİYE’NİN OSCAR ADAYI NURİ BİLGE CEYLAN’IN ‘KURU OTLAR ÜSTÜNE’ FİLMİ OLDU TÜRKİYE’NİN OSCAR ADAYI NURİ BİLGE CEYLAN’IN ‘KURU OTLAR ÜSTÜNE’ FİLMİ OLDU (13446)
CHP'NİN KURULUŞUNUN 100. YIL DÖNÜMÜ... ÜÇ GÜN SÜRECEK KUTLAMALARIN İLK GÜNÜNDE "100. YIL MARŞI" TANITILDI CHP'NİN KURULUŞUNUN 100. YIL DÖNÜMÜ... ÜÇ GÜN SÜRECEK KUTLAMALARIN İLK GÜNÜNDE "100. YIL MARŞI" TANITILDI (13217)
“İZMİR’DE ATTIĞIMIZ HER ADIMI GELECEĞİN İNŞASI İÇİN KONULAN BİR TUĞLA OLARAK GÖRÜYORUZ” “İZMİR’DE ATTIĞIMIZ HER ADIMI GELECEĞİN İNŞASI İÇİN KONULAN BİR TUĞLA OLARAK GÖRÜYORUZ” (12871)
BAROLARDAN ANAYASA MAHKEMESİ’NE CAN ATALAY ÇAĞRISI: "OLMASI GEREKEN YER DEMİR PARMAKLIKLARIN ARKASI DEĞİL MİLLETİN MECLİSİDİR" BAROLARDAN ANAYASA MAHKEMESİ’NE CAN ATALAY ÇAĞRISI: "OLMASI GEREKEN YER DEMİR PARMAKLIKLARIN ARKASI DEĞİL MİLLETİN MECLİSİDİR" (13709)
THODEX'İN KURUCUSU FARUK ÖZER 11 BİN 196 YIL 10 AY 15 GÜN HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI THODEX'İN KURUCUSU FARUK ÖZER 11 BİN 196 YIL 10 AY 15 GÜN HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI (14179)
“BUGÜNÜN ŞARTLARINDA ZAFER PARTİSİ’NİN KAPILARI İTTİFAKLARA KAPALI” “BUGÜNÜN ŞARTLARINDA ZAFER PARTİSİ’NİN KAPILARI İTTİFAKLARA KAPALI” (13595)
GEZİ TUTUKLAMALARININ 500’ÜNCÜ GÜNÜ... İSTANBUL’DAKİ TMMOB ÖNÜNDE EYLEM: “AKP İKTİDARI, MANİPÜLASYONLARLA GEZİ’NİN AYDINLIK YÜZÜNE LEKE BULAŞTIRMAYA ÇALIŞMAKTADIR” GEZİ TUTUKLAMALARININ 500’ÜNCÜ GÜNÜ... İSTANBUL’DAKİ TMMOB ÖNÜNDE EYLEM: “AKP İKTİDARI, MANİPÜLASYONLARLA GEZİ’NİN AYDINLIK YÜZÜNE LEKE BULAŞTIRMAYA ÇALIŞMAKTADIR” (13033)
İBB ŞEHİR TİYATROLARI YENİ SEZON OYUNLARINI DUYURDU İBB ŞEHİR TİYATROLARI YENİ SEZON OYUNLARINI DUYURDU (13302)
EĞİTİM-İŞ'TEN İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ ÖNÜNDE KEYFİ GÖREVLENDİRMELER VE MOBBİNGE SON VERİLMESİ TALEBİYLE EYLEM YAPTI. KADEM ÖZBAY: REKTÖR ÜYELERİMİZİ İSTİFAYA ZORLUYOR EĞİTİM-İŞ'TEN İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ ÖNÜNDE KEYFİ GÖREVLENDİRMELER VE MOBBİNGE SON VERİLMESİ TALEBİYLE EYLEM YAPTI. KADEM ÖZBAY: REKTÖR ÜYELERİMİZİ İSTİFAYA ZORLUYOR (13611)
"BİZ HER YERDE AYRI GİRECEĞİZ İSTANBUL VE ANKARA DAHİL" "BİZ HER YERDE AYRI GİRECEĞİZ İSTANBUL VE ANKARA DAHİL" (15064)
İSTANBUL’DA YAŞAMANIN MALİYETİ AYLIK 42 BİN 593 LİRAYA ÇIKTI İSTANBUL’DA YAŞAMANIN MALİYETİ AYLIK 42 BİN 593 LİRAYA ÇIKTI (15916)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, SİVAS KATLİAMI'NIN İDAM HÜKÜMLÜSÜ HAYRETTİN GÜL'Ü AFFETTİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, SİVAS KATLİAMI'NIN İDAM HÜKÜMLÜSÜ HAYRETTİN GÜL'Ü AFFETTİ (15927)
“KADIN MİLLİLERİMİZ, SADECE SPOR ALANINDA DEĞİL, AZİM VE ÖZVERİNİN SEMBOLÜ OLARAK DA ÖNE ÇIKMAKTA VE YENİ NESİLLERE ÖRNEK OLMAKTADIR” “KADIN MİLLİLERİMİZ, SADECE SPOR ALANINDA DEĞİL, AZİM VE ÖZVERİNİN SEMBOLÜ OLARAK DA ÖNE ÇIKMAKTA VE YENİ NESİLLERE ÖRNEK OLMAKTADIR” (15502)
“ÇİFTÇİLERİMİZ TOPRAĞINDAN KOPUP YOKSULLAŞMAYA DEVAM EDERKEN, BİZ YOKSUL ÜLKELERİN İHTİYACINI KARŞILAMAK İÇİN UĞRAŞIYORUZ” “ÇİFTÇİLERİMİZ TOPRAĞINDAN KOPUP YOKSULLAŞMAYA DEVAM EDERKEN, BİZ YOKSUL ÜLKELERİN İHTİYACINI KARŞILAMAK İÇİN UĞRAŞIYORUZ” (17005)
"DEMOKRASİ ADINA KEPAZELİK" "DEMOKRASİ ADINA KEPAZELİK" (16755)
AVRUPA ŞAMPİYONU OLAN TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI, SOSYAL MEDYANIN DA EN ÇOK KONUŞULAN KONUSU OLDU AVRUPA ŞAMPİYONU OLAN TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI, SOSYAL MEDYANIN DA EN ÇOK KONUŞULAN KONUSU OLDU (16007)
“BUGÜN BURAYA ÇİT DİKENLERİN, YARIN DUVAR ÖRMEYECEĞİNİ NEREDEN BİLECEĞİZ” “BUGÜN BURAYA ÇİT DİKENLERİN, YARIN DUVAR ÖRMEYECEĞİNİ NEREDEN BİLECEĞİZ” (15928)
HKP GENEL BAŞKANI NURULLAH ANKUT BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI, BAŞINDAN VE ELİNDEN YARALANDI HKP GENEL BAŞKANI NURULLAH ANKUT BIÇAKLI SALDIRIYA UĞRADI, BAŞINDAN VE ELİNDEN YARALANDI (16345)
“ONLAR ALTIN KALEMLE İMZA ATARKEN BİZ BİR KURŞUN KALEM ALAMADIK” “ONLAR ALTIN KALEMLE İMZA ATARKEN BİZ BİR KURŞUN KALEM ALAMADIK” (16212)
BES KAMU EMEKÇİLERİNİN ENFLASYON SEPETİ ARAŞTIRMASI: AĞUSTOS AYI ENFLASYONU YÜZDE 10,25, YILLIK ENFLASYON YÜZDE 106,1 BES KAMU EMEKÇİLERİNİN ENFLASYON SEPETİ ARAŞTIRMASI: AĞUSTOS AYI ENFLASYONU YÜZDE 10,25, YILLIK ENFLASYON YÜZDE 106,1 (16185)
GALATASARAY DÜŞÜNCE DERNEĞİ: “EBRAR’A SESİ ÇOK ÇIKAN BIR AZINLIK TARAFINDAN YAPILAN SALDIRILAR KESİNLİKLE KABUL EDİLEMEZ” GALATASARAY DÜŞÜNCE DERNEĞİ: “EBRAR’A SESİ ÇOK ÇIKAN BIR AZINLIK TARAFINDAN YAPILAN SALDIRILAR KESİNLİKLE KABUL EDİLEMEZ” (16605)
ENAG'A GÖRE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 128,05'E ÇIKTI ENAG'A GÖRE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 128,05'E ÇIKTI (15847)
TÜİK: AĞUSTOS AYI ENFLASYONU YÜZDE 9,09,  YILLIK %58,94 OLDU TÜİK: AĞUSTOS AYI ENFLASYONU YÜZDE 9,09, YILLIK %58,94 OLDU (15927)
"EMEKÇİYİ ÖNEMSEYEN TÜRKİYE MİSYONU GÖRMEZDEN GELİNDİ... SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN 22 BİN LİRA VAADİ HAYAT BULMADI" "EMEKÇİYİ ÖNEMSEYEN TÜRKİYE MİSYONU GÖRMEZDEN GELİNDİ... SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN 22 BİN LİRA VAADİ HAYAT BULMADI" (16063)
"165 KİŞİ MADENE İNDİLER VE 48 SAATTİR AÇLAR; EKMEKLERİ, AŞLARI, ÇOCUKLARI, AİLELERİ İÇİN AÇLIK GREVİNDELER" "165 KİŞİ MADENE İNDİLER VE 48 SAATTİR AÇLAR; EKMEKLERİ, AŞLARI, ÇOCUKLARI, AİLELERİ İÇİN AÇLIK GREVİNDELER" (15590)
“IRAK HÜKÜMETİ, KARDEŞLERİMİZİN CAN GÜVENLİĞİNİ GARANTİ ALTINA ALMALIDIR” “IRAK HÜKÜMETİ, KARDEŞLERİMİZİN CAN GÜVENLİĞİNİ GARANTİ ALTINA ALMALIDIR” (15708)
TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI, AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA İTALYA’YI 3-2 YENEREK FİNALE YÜKSELDİ TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI, AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA İTALYA’YI 3-2 YENEREK FİNALE YÜKSELDİ (18648)
AVUKATLARDAN, CAN ATALAY İÇİN ANAYASA MAHKEMESİ'NE ÇAĞRI: YARGI MAKAMLARININ SİYASAL İKTİDARIN ARACI OLARAK KULLANILMASINA DERHAL SON VERİLMESİNİ TALEP EDİYORUZ AVUKATLARDAN, CAN ATALAY İÇİN ANAYASA MAHKEMESİ'NE ÇAĞRI: YARGI MAKAMLARININ SİYASAL İKTİDARIN ARACI OLARAK KULLANILMASINA DERHAL SON VERİLMESİNİ TALEP EDİYORUZ (15638)
AĞUSTOSTA 315 HEKİM İYİ HAL BELGESİ İÇİN BAŞVURDU AĞUSTOSTA 315 HEKİM İYİ HAL BELGESİ İÇİN BAŞVURDU (15233)
NASİP OLURSA HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUM. SİZLER DE BİZE DESTEK OLURSANIZ, SEÇİME GİRİP BİR 5 YIL DAHA SİZLERLE BİRLİKTE OLMAK İSTİYORUM NASİP OLURSA HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUM. SİZLER DE BİZE DESTEK OLURSANIZ, SEÇİME GİRİP BİR 5 YIL DAHA SİZLERLE BİRLİKTE OLMAK İSTİYORUM (15379)
ÖZEL SEKTÖR ÖĞRETMENLERİ SENDİKASI’NIN TAKSİM’DEKİ EYLEMİNE MÜDAHALE: ÇOK SAYIDA KİŞİ GÖZALTINA ALINDI ÖZEL SEKTÖR ÖĞRETMENLERİ SENDİKASI’NIN TAKSİM’DEKİ EYLEMİNE MÜDAHALE: ÇOK SAYIDA KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (14688)
"TÜRKİYE'NİN ALDIĞI 6 MİLYAR EUROLUK YARDIM PAKETİNİN BÜYÜK BİR KISMININ KREDİ OLARAK VERİLECEK OLMASI, EKONOMİNİN ZAYIF DURUMUNU DAHA DA KÖTÜLEŞTİREBİLİR" "TÜRKİYE'NİN ALDIĞI 6 MİLYAR EUROLUK YARDIM PAKETİNİN BÜYÜK BİR KISMININ KREDİ OLARAK VERİLECEK OLMASI, EKONOMİNİN ZAYIF DURUMUNU DAHA DA KÖTÜLEŞTİREBİLİR" (15350)
“COVID-19 BİTMEDİ, HALEN HAYATIMIZDA DURUYOR. AŞI KARARSIZLIĞIYLA MÜCADELE DAHİL TOPLUM SAĞLIĞINA YÖNELİK HER TÜRLÜ DÜZENLEMENİN YAPILMASI GELECEK İÇİN HAYATİ ÖNEMDEDİR” “COVID-19 BİTMEDİ, HALEN HAYATIMIZDA DURUYOR. AŞI KARARSIZLIĞIYLA MÜCADELE DAHİL TOPLUM SAĞLIĞINA YÖNELİK HER TÜRLÜ DÜZENLEMENİN YAPILMASI GELECEK İÇİN HAYATİ ÖNEMDEDİR” (13856)
DIŞ TİCARET AÇIĞI TEMMUZ AYINDA YÜZDE 14,2 ARTARAK, 12 MİLYAR 217 MİLYON DOLARA YÜKSELDİ DIŞ TİCARET AÇIĞI TEMMUZ AYINDA YÜZDE 14,2 ARTARAK, 12 MİLYAR 217 MİLYON DOLARA YÜKSELDİ (13591)
ZEYTİNBURNU'NDA KAÇAK PLAZANIN YIKIMINA POLİS ENGELİ ZEYTİNBURNU'NDA KAÇAK PLAZANIN YIKIMINA POLİS ENGELİ (13323)
HSK’DAN, “İMAMOĞLU DAVASI” AÇIKLAMASI: “İSTANBUL BAM 24. CEZA DAİRESİ BAŞKANI, TALEBİ DOĞRULTUSUNDA 2. CEZA DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NDA YETKİLENDİRİLMİŞTİR” HSK’DAN, “İMAMOĞLU DAVASI” AÇIKLAMASI: “İSTANBUL BAM 24. CEZA DAİRESİ BAŞKANI, TALEBİ DOĞRULTUSUNDA 2. CEZA DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NDA YETKİLENDİRİLMİŞTİR” (13384)
“ARAP ŞEYH’İ BİR KURUŞ ÖDEMİYOR, BİZ 30 MİLYON TL ÖTV ÖDÜYORUZ” “ARAP ŞEYH’İ BİR KURUŞ ÖDEMİYOR, BİZ 30 MİLYON TL ÖTV ÖDÜYORUZ” (15419)
“İŞKENCE VE DİĞER KÖTÜ MUAMELE BAŞVURULARI ÖNCEKİ YILA GÖRE YÜZDE 22 ARTTI” “İŞKENCE VE DİĞER KÖTÜ MUAMELE BAŞVURULARI ÖNCEKİ YILA GÖRE YÜZDE 22 ARTTI” (13078)
FİLENİN SULTANLARI, AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA BELÇİKA’YI 3-1 YENEREK ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ FİLENİN SULTANLARI, AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA BELÇİKA’YI 3-1 YENEREK ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ (13222)
İBB’NİN “İSTANBUL SENİN” UYGULAMASI, 2,5 MİLYON KİŞİNİN KULLANIMINA ERİŞTİ İBB’NİN “İSTANBUL SENİN” UYGULAMASI, 2,5 MİLYON KİŞİNİN KULLANIMINA ERİŞTİ (12754)
“BİZİM CUMHURİYETİMİZDE CUMHURBAŞKANLIĞI YAPAN AHLAKSIZ BİR ADAMIN MONTAJ KASETLERİYLE MEYDANLARDA CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NE YÜRÜDÜĞÜNÜ GÖRDÜK” “BİZİM CUMHURİYETİMİZDE CUMHURBAŞKANLIĞI YAPAN AHLAKSIZ BİR ADAMIN MONTAJ KASETLERİYLE MEYDANLARDA CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NE YÜRÜDÜĞÜNÜ GÖRDÜK” (12511)
İSKİ'DEN YENİ BİR SU TASARRUFU ÇAĞRISI İSKİ'DEN YENİ BİR SU TASARRUFU ÇAĞRISI (12179)
LAİK VE BİLİMSEL EĞİTİM PLATFORMU, ESKİŞEHİR’DE… ÇYDD GENEL BAŞKANI YÜKSEL: “ÇEDES PROTOKOLÜ, LAİKLİK İLKESİNİN AÇIK BİR İHLALİDİR” LAİK VE BİLİMSEL EĞİTİM PLATFORMU, ESKİŞEHİR’DE… ÇYDD GENEL BAŞKANI YÜKSEL: “ÇEDES PROTOKOLÜ, LAİKLİK İLKESİNİN AÇIK BİR İHLALİDİR” (11902)
İMAMOĞLU DAVASINDA VERİLEN KARARLARA İTİRAZI DEĞERLENDİRECEK İSTİNAF MAHKEMESİNİN HEYETİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI İMAMOĞLU DAVASINDA VERİLEN KARARLARA İTİRAZI DEĞERLENDİRECEK İSTİNAF MAHKEMESİNİN HEYETİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI (12351)
SAVAŞ MAĞDURU UKRAYNALI ÇOCUKLAR İBB’NİN MİSAFİRİ OLDU SAVAŞ MAĞDURU UKRAYNALI ÇOCUKLAR İBB’NİN MİSAFİRİ OLDU (12645)
AMCASI VE BABASI TARAFINDAN AHIRDA ZİNCİRE BAĞLANIP İŞKENCE GÖREN 15 YAŞINDAKİ ÇOCUK: “BABAMIN ‘DAYAK SAATİ GELDİ’ DEMESİYLE AMCAM BENİ GELİP DÖVÜYORDU” AMCASI VE BABASI TARAFINDAN AHIRDA ZİNCİRE BAĞLANIP İŞKENCE GÖREN 15 YAŞINDAKİ ÇOCUK: “BABAMIN ‘DAYAK SAATİ GELDİ’ DEMESİYLE AMCAM BENİ GELİP DÖVÜYORDU” (12330)
MISIRDA PRİM DESTEĞİ 5 YILDIR DEĞİŞMİYOR... “ÇİFTÇİNİN EVRAK MALİYETİ DESTEKLERİ KARŞILAMIYOR” MISIRDA PRİM DESTEĞİ 5 YILDIR DEĞİŞMİYOR... “ÇİFTÇİNİN EVRAK MALİYETİ DESTEKLERİ KARŞILAMIYOR” (12268)
İZMİR ENTERNASYONAL FUARI 92. KEZ KAPILARINI AÇACAK… TUNÇ SOYER: “HEYECANLIYIZ VE 92. KEZ KAPILARINI AÇTIĞINDA FUARIMIZ TÜRKİYE’YE UMUT OLSUN, ÖZELLİKLE GENÇLERİMİZE UMUT VERELİM İSTİYORUZ” İZMİR ENTERNASYONAL FUARI 92. KEZ KAPILARINI AÇACAK… TUNÇ SOYER: “HEYECANLIYIZ VE 92. KEZ KAPILARINI AÇTIĞINDA FUARIMIZ TÜRKİYE’YE UMUT OLSUN, ÖZELLİKLE GENÇLERİMİZE UMUT VERELİM İSTİYORUZ” (11911)
MERKEZ BANKASI, POLİTİKA FAİZİNİ 750 BAZ PUAN ARTIRARAK YÜZDE 25'E ÇIKARDI MERKEZ BANKASI, POLİTİKA FAİZİNİ 750 BAZ PUAN ARTIRARAK YÜZDE 25'E ÇIKARDI (12415)
BİRLEŞİK KAMU İŞ'TEN "HALKIN ENFLASYONU" ARAŞTIRMASI: “GIDA FİYATLARI SON İKİ AYDA TOPLAM YÜZDE 22,8 ORANINDA ARTIŞ KAYDETTİ” BİRLEŞİK KAMU İŞ'TEN "HALKIN ENFLASYONU" ARAŞTIRMASI: “GIDA FİYATLARI SON İKİ AYDA TOPLAM YÜZDE 22,8 ORANINDA ARTIŞ KAYDETTİ” (11817)
TÜRK HARB-İŞ SENDİKASI’NDAN İSTANBUL’DA EYLEM: “ÜLKE SAVUNMASINA HİZMET VEREN İŞÇİLER, EMEĞİNİN KARŞILIĞINDA ALACAĞI ÜCRETLE GEÇİNEBİLMEK İSTİYOR” TÜRK HARB-İŞ SENDİKASI’NDAN İSTANBUL’DA EYLEM: “ÜLKE SAVUNMASINA HİZMET VEREN İŞÇİLER, EMEĞİNİN KARŞILIĞINDA ALACAĞI ÜCRETLE GEÇİNEBİLMEK İSTİYOR” (11590)
TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI HAZİRANDA YILLIK YÜZDE 27,70 ARTTI TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI HAZİRANDA YILLIK YÜZDE 27,70 ARTTI (12297)
ÇANAKKALE'DE YANGINI KONTROL ALTINA ALMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR... CHP'Lİ GÜNEŞHAN: “DAMYERİ’NDE BAŞLAYAN YANGIN MAALESEF AŞIRI RÜZGAR VE SICAKLIĞIN ETKİSİYLE ÇOK DAHA GENİŞ BIR ALANI SARDI” ÇANAKKALE'DE YANGINI KONTROL ALTINA ALMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR... CHP'Lİ GÜNEŞHAN: “DAMYERİ’NDE BAŞLAYAN YANGIN MAALESEF AŞIRI RÜZGAR VE SICAKLIĞIN ETKİSİYLE ÇOK DAHA GENİŞ BIR ALANI SARDI” (12399)
MANSUR YAVAŞ, CUMHURİYET'İN 100. YILINDA, '100. YIL ŞÜKRAN ANITI'NIN PROJESİNE BAŞLANDIĞINI DUYURDU MANSUR YAVAŞ, CUMHURİYET'İN 100. YILINDA, '100. YIL ŞÜKRAN ANITI'NIN PROJESİNE BAŞLANDIĞINI DUYURDU (13166)
İMAR YAĞMACILIĞINA, İMAR DOLANDIRICILIĞINA SON VERDİK. İSTANBUL, ‘AŞKIM’ DİYEN KİŞİNİN DEĞİL, 16 MİLYON MİLLETİN HAYALİ OLACAK İMAR YAĞMACILIĞINA, İMAR DOLANDIRICILIĞINA SON VERDİK. İSTANBUL, ‘AŞKIM’ DİYEN KİŞİNİN DEĞİL, 16 MİLYON MİLLETİN HAYALİ OLACAK (12633)
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN ÜNİVERSİTE YURTLARINA BAŞVURULAR BUGÜN BAŞLADI İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN ÜNİVERSİTE YURTLARINA BAŞVURULAR BUGÜN BAŞLADI (13627)
YOZGAT SORGUN’DA YOLCU OTOBÜSÜ KONTROLDEN ÇIKTI, ŞARAMPOLE YUVARLANDI: 12 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ, 19 KİŞİ YARALANDI YOZGAT SORGUN’DA YOLCU OTOBÜSÜ KONTROLDEN ÇIKTI, ŞARAMPOLE YUVARLANDI: 12 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ, 19 KİŞİ YARALANDI (14060)
İBB'YE BAĞLI ENSTİTÜ İSTANBUL İSMEK’İN YENİ DÖNEM KAYITLARI EYLÜL’DE BAŞLIYOR İBB'YE BAĞLI ENSTİTÜ İSTANBUL İSMEK’İN YENİ DÖNEM KAYITLARI EYLÜL’DE BAŞLIYOR (14020)
TEMMUZDA KAPANAN ŞİRKET SAYISI YILLIK YÜZDE 30,3 ARTTI TEMMUZDA KAPANAN ŞİRKET SAYISI YILLIK YÜZDE 30,3 ARTTI (14630)
CUMHURİYET, BU TOPRAKLARDAKİ EN BÜYÜK VE EN SAĞLAM KARDEŞLİK PROJESİDİR CUMHURİYET, BU TOPRAKLARDAKİ EN BÜYÜK VE EN SAĞLAM KARDEŞLİK PROJESİDİR (14542)
“MİLLETİ KURU EKMEĞE MUHTAÇ, ÇALIŞANI DA EMEKLİYİ DE DERİN YOKSULLUKLA KARŞI KARŞIYA BIRAKTINIZ” “MİLLETİ KURU EKMEĞE MUHTAÇ, ÇALIŞANI DA EMEKLİYİ DE DERİN YOKSULLUKLA KARŞI KARŞIYA BIRAKTINIZ” (14624)
“İSTANBUL YOLCULUĞUMUZ KESİNDİR VE ÇOK ÖNEMLİ BİR YOLCULUKTUR” “İSTANBUL YOLCULUĞUMUZ KESİNDİR VE ÇOK ÖNEMLİ BİR YOLCULUKTUR” (15464)
TGS BAŞKANI DURMUŞ: "SPUTNİK’İ SPUTNİK YAPANLARIN TAMAMI BURADA. BU GREVİN BAŞARIYLA SONUÇLANACAĞINA HİÇ KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN” TGS BAŞKANI DURMUŞ: "SPUTNİK’İ SPUTNİK YAPANLARIN TAMAMI BURADA. BU GREVİN BAŞARIYLA SONUÇLANACAĞINA HİÇ KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN” (15173)
“SELEFİLİK ÇALIŞMALARI İÇERİSİNDE YER ALAN VE ÇATIŞMA BÖLGELERİYLE İRTİBATLI OLDUKLARI TESPİT EDİLEN DÖRT KİŞİ GÖZALTINA ALINDI” “SELEFİLİK ÇALIŞMALARI İÇERİSİNDE YER ALAN VE ÇATIŞMA BÖLGELERİYLE İRTİBATLI OLDUKLARI TESPİT EDİLEN DÖRT KİŞİ GÖZALTINA ALINDI” (15414)
EN TEMEL İHTİYAÇ SUYA BİLE ULAŞAMIYORUZ EN TEMEL İHTİYAÇ SUYA BİLE ULAŞAMIYORUZ (15531)
HAZİRAN SONU İTİBARİYLE KISA VADELİ DIŞ BORÇ 162,8 MİLYAR DOLARA ÇIKTI HAZİRAN SONU İTİBARİYLE KISA VADELİ DIŞ BORÇ 162,8 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (16312)
AYM, CEZAEVİNDE KALABALIK KOĞUŞTA TUTULMANIN KÖTÜ MUAMELE YASAĞININ İHLALİ OLDUĞUNA VE TAZMİNAT VERİLMESİ GEREKTİĞİNE HÜKMETTİ AYM, CEZAEVİNDE KALABALIK KOĞUŞTA TUTULMANIN KÖTÜ MUAMELE YASAĞININ İHLALİ OLDUĞUNA VE TAZMİNAT VERİLMESİ GEREKTİĞİNE HÜKMETTİ (16669)
TÜRKİYE KÜLTÜR YOLU FESTİVALLERİNDE SAMSUN, PROGRAMDA YER ALMADI… NESLİHAN HANCIOĞLU: “SAMSUN, CUMHURİYETİN KURULUŞUNUN SİMGESİNİ TAŞIDIĞI İÇİN Mİ İKTİDAR TARAFINDAN YOK SAYILIYOR” TÜRKİYE KÜLTÜR YOLU FESTİVALLERİNDE SAMSUN, PROGRAMDA YER ALMADI… NESLİHAN HANCIOĞLU: “SAMSUN, CUMHURİYETİN KURULUŞUNUN SİMGESİNİ TAŞIDIĞI İÇİN Mİ İKTİDAR TARAFINDAN YOK SAYILIYOR” (16260)
"MUSLUKTAN AKAN HER DAMLANIN ÇOK KIYMETLİ OLDUĞUNU BİLEREK KULLANALIM" "MUSLUKTAN AKAN HER DAMLANIN ÇOK KIYMETLİ OLDUĞUNU BİLEREK KULLANALIM" (16669)
CHP YOKSULLUK DAYANIŞMA OFİSİ, “SUÇA SÜRÜKLENEN ÇOCUKLAR DOSYASI”NI AÇIKLADI: SON 12 YILDA SUÇA SÜRÜKLENEN ÇOCUK SAYISI YÜZDE 148 ARTTI CHP YOKSULLUK DAYANIŞMA OFİSİ, “SUÇA SÜRÜKLENEN ÇOCUKLAR DOSYASI”NI AÇIKLADI: SON 12 YILDA SUÇA SÜRÜKLENEN ÇOCUK SAYISI YÜZDE 148 ARTTI (16518)
TARIM ÜRÜNLERİ ÜRETİCİ FİYATLARI TEMMUZ AYINDA YÜZDE 8, 03 ORANINDA ARTTI TARIM ÜRÜNLERİ ÜRETİCİ FİYATLARI TEMMUZ AYINDA YÜZDE 8, 03 ORANINDA ARTTI (16693)
YAPI STOKLARIMIZ DEPREME DAYANIKLI OLMALI VE ULUSAL AFET KÜLTÜRÜNÜN OLUŞMASI ŞART YAPI STOKLARIMIZ DEPREME DAYANIKLI OLMALI VE ULUSAL AFET KÜLTÜRÜNÜN OLUŞMASI ŞART (16065)
"16 MİLYONA EŞİT HİZMET GÖTÜRMEK İÇİN YOLA ÇIKIYORUM. TEKRAR İSTANBUL İTTİFAKINI KURMAYA GELİYORUM. İSTANBULLULARI VE TÜM YURTTAŞLARIMI DA BU YÜRÜYÜŞE DAVET EDİYORUM" "16 MİLYONA EŞİT HİZMET GÖTÜRMEK İÇİN YOLA ÇIKIYORUM. TEKRAR İSTANBUL İTTİFAKINI KURMAYA GELİYORUM. İSTANBULLULARI VE TÜM YURTTAŞLARIMI DA BU YÜRÜYÜŞE DAVET EDİYORUM" (16871)
ÜCRETLİ ÇALIŞAN SAYISI HAZİRAN AYINDA GERİLEDİ ÜCRETLİ ÇALIŞAN SAYISI HAZİRAN AYINDA GERİLEDİ (16051)
STAJ VE ÇIRAKLIK SİGORTASI MAĞDURLARI, KADIKÖY’DE STANT AÇTI: “CUMHURBAŞKANIMIZIN BUNA EL ATARAK ÇÖZMESİNİ BEKİYORUZ” STAJ VE ÇIRAKLIK SİGORTASI MAĞDURLARI, KADIKÖY’DE STANT AÇTI: “CUMHURBAŞKANIMIZIN BUNA EL ATARAK ÇÖZMESİNİ BEKİYORUZ” (15867)
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN 'LAÇIN YOLU' AÇIKLAMASI: "ERMENİSTAN’DAN BEKLENTİMİZ ‘AĞDAM-HANKENDİ’ VE DİĞER ALTERNATİF YOLLARIN KULLANILMASINA DESTEK VERMESİDİR" DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN 'LAÇIN YOLU' AÇIKLAMASI: "ERMENİSTAN’DAN BEKLENTİMİZ ‘AĞDAM-HANKENDİ’ VE DİĞER ALTERNATİF YOLLARIN KULLANILMASINA DESTEK VERMESİDİR" (16444)
“DİYANET İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCISI DİNÇ İLE GÖRÜŞTÜK. BU PROVOKATÖR ŞAHISLA İLGİLİ GEREKLİ İNCELEMELERİN BAŞLATILDIĞINI TARAFIMIZA BİLDİRDİLER” “DİYANET İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCISI DİNÇ İLE GÖRÜŞTÜK. BU PROVOKATÖR ŞAHISLA İLGİLİ GEREKLİ İNCELEMELERİN BAŞLATILDIĞINI TARAFIMIZA BİLDİRDİLER” (16239)
2022’DE 2 MİLYON 791 BİN 156 KİŞİ İLLER ARASINDA GÖÇ ETTİ 2022’DE 2 MİLYON 791 BİN 156 KİŞİ İLLER ARASINDA GÖÇ ETTİ (16171)
ENSAR VAKFI’NDAKİ İSTİSMAR OLAYINDA HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILAN ASIM SULTANOĞLU’NUN ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ATANMASINA KARŞI TEPKİLER SÜRÜYOR… ENSAR VAKFI’NDAKİ İSTİSMAR OLAYINDA HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILAN ASIM SULTANOĞLU’NUN ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ATANMASINA KARŞI TEPKİLER SÜRÜYOR… (15671)
KAZDAĞI DOĞAL VE KÜLTÜREL VARLIKLARI KORUMA DERNEĞİ’NDEN AKBELEN’İ SAVUNANLARIN İFADEYE ÇAĞIRILMASINA TEPKİ: "TEMEL HAK VE ÖZGÜRLÜK ALANINI DARALTAN HUKUKSUZ BİR UYGULAMADIR” KAZDAĞI DOĞAL VE KÜLTÜREL VARLIKLARI KORUMA DERNEĞİ’NDEN AKBELEN’İ SAVUNANLARIN İFADEYE ÇAĞIRILMASINA TEPKİ: "TEMEL HAK VE ÖZGÜRLÜK ALANINI DARALTAN HUKUKSUZ BİR UYGULAMADIR” (15522)
“SAĞLIKTA ŞİDDETİN ÖNLENMESİ İÇİN KODLAR YERİNE CAYDIRICI CEZALARIN ÇIKARTILMASI GEREKİR" “SAĞLIKTA ŞİDDETİN ÖNLENMESİ İÇİN KODLAR YERİNE CAYDIRICI CEZALARIN ÇIKARTILMASI GEREKİR" (15461)
Rusya, Ukrayna'da en az 500 çocuk öldürdü! Rusya, Ukrayna'da en az 500 çocuk öldürdü! (16039)
MİLLETİN PARASINI ÇARÇUR EDENE NE ESENYURT'TA NE İSTANBUL'DA ASLA GEÇİT VERMEYECEKSİNİZ MİLLETİN PARASINI ÇARÇUR EDENE NE ESENYURT'TA NE İSTANBUL'DA ASLA GEÇİT VERMEYECEKSİNİZ (15553)
İBB, İSTANBUL İLE İLGİLİ 28 PROJEYİ TÜM VATANDAŞLARIN OYUNA SUNDU İBB, İSTANBUL İLE İLGİLİ 28 PROJEYİ TÜM VATANDAŞLARIN OYUNA SUNDU (15765)
Kazakistan’dan Rusya’yı kızdıracak karar: İthalat yasağı uzatıldı Kazakistan’dan Rusya’yı kızdıracak karar: İthalat yasağı uzatıldı (16602)
“GÜZEL ÜLKEMİZİN TEMİZ KALPLİ İNSANLARINI, MİLLİYETÇİLERİNİ, VATANSEVERLERİNİ, TÜRKİYE SEVDALILARINI ÜLKE VE MİLLET HAYRINA İYİ PARTİ'DE BULUŞMAYA DAVET EDİYORUZ" “GÜZEL ÜLKEMİZİN TEMİZ KALPLİ İNSANLARINI, MİLLİYETÇİLERİNİ, VATANSEVERLERİNİ, TÜRKİYE SEVDALILARINI ÜLKE VE MİLLET HAYRINA İYİ PARTİ'DE BULUŞMAYA DAVET EDİYORUZ" (15969)
"BU YATIRIMLARI DEVLETTEN BİR KURUŞ ALMADAN GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. BU AYRIMCILIK, HUKUKSUZLUK DEVLETİN İTİBARINA YÖNELİKTİR" "BU YATIRIMLARI DEVLETTEN BİR KURUŞ ALMADAN GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. BU AYRIMCILIK, HUKUKSUZLUK DEVLETİN İTİBARINA YÖNELİKTİR" (16324)
HAZİRAN AYINDA İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 9,6'YA YÜKSELDİ HAZİRAN AYINDA İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 9,6'YA YÜKSELDİ (16487)
TAMER KARADAĞLI DEVLET TİYATROLARI GENEL MÜDÜRÜ, İBB BAŞKANI İMAMOĞLU'NUN SALDIRIYA UĞRADIĞI DÖNEMDE ERZURUM VALİSİ OLAN OKAY MEMİŞ AFAD BAŞKANI OLARAK ATANDI TAMER KARADAĞLI DEVLET TİYATROLARI GENEL MÜDÜRÜ, İBB BAŞKANI İMAMOĞLU'NUN SALDIRIYA UĞRADIĞI DÖNEMDE ERZURUM VALİSİ OLAN OKAY MEMİŞ AFAD BAŞKANI OLARAK ATANDI (16862)
KASTAMONU’DA KÖYDE YANGIN ÇIKTI: 5 EV KOMPLE YANDI KASTAMONU’DA KÖYDE YANGIN ÇIKTI: 5 EV KOMPLE YANDI (16742)
RTÜK, KRT VE TELE 1’E PARA VE PROGRAM DURDURMA CEZASI VERDİ RTÜK, KRT VE TELE 1’E PARA VE PROGRAM DURDURMA CEZASI VERDİ (17781)
"KENDİ ÜLKEMİZDE ADETA KORKUYU SATIN ALIYORUZ, BİR ÖRTÜLÜ İŞGALİ YAŞIYORUZ" "KENDİ ÜLKEMİZDE ADETA KORKUYU SATIN ALIYORUZ, BİR ÖRTÜLÜ İŞGALİ YAŞIYORUZ" (16950)
HAZİRANDA TAVUK ETİ ÜRETİMİ YILLIK YÜZDE 19,7 AZALDI HAZİRANDA TAVUK ETİ ÜRETİMİ YILLIK YÜZDE 19,7 AZALDI (16421)
Topraklarımızın yüzde 20'si Rusya'nın işgali altında! Topraklarımızın yüzde 20'si Rusya'nın işgali altında! (16319)
Kırgızistan-Tacikistan sınırının bir kısmı üzerinde anlaşma sağlandı Kırgızistan-Tacikistan sınırının bir kısmı üzerinde anlaşma sağlandı (16111)
"ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI VE CUMHURİYET SAVCILARINA ÇAĞRI YAPIYORUM; YASALARIN, ANAYASA'NIN ÇİĞNENMESİNE İZİN VERMEYİN" "ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI VE CUMHURİYET SAVCILARINA ÇAĞRI YAPIYORUM; YASALARIN, ANAYASA'NIN ÇİĞNENMESİNE İZİN VERMEYİN" (16552)
“KAYBETTİĞİMİZ HER SEÇİM ÜLKEMİZİN BİR BAŞKA 5 YILINI BİZDEN ALIP GÖTÜRÜYOR. BİZ, ARTIK KAYBEDEMEYİZ. ARTIK KAYBETMEK YOK. TÜRKİYE'NİN SEÇİMLERİNİ KAYBETMEK YOK” “KAYBETTİĞİMİZ HER SEÇİM ÜLKEMİZİN BİR BAŞKA 5 YILINI BİZDEN ALIP GÖTÜRÜYOR. BİZ, ARTIK KAYBEDEMEYİZ. ARTIK KAYBETMEK YOK. TÜRKİYE'NİN SEÇİMLERİNİ KAYBETMEK YOK” (16744)
TEMMUZ AYINDA 182 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ TEMMUZ AYINDA 182 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ (17087)
CEZAEVLERİNDE 83’Ü KIZ ÇOCUĞU OLMAK ÜZERE 2 BİN 157 ÇOCUK BULUNUYOR CEZAEVLERİNDE 83’Ü KIZ ÇOCUĞU OLMAK ÜZERE 2 BİN 157 ÇOCUK BULUNUYOR (16936)
34. ULUSLARARASI ŞİLE BEZİ KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ BAŞLIYOR… 34. ULUSLARARASI ŞİLE BEZİ KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ BAŞLIYOR… (16548)
AKBELEN'E DESTEĞE GİDEN ÇEVRECİLER 3 NOKTADA DURDURULDU AKBELEN'E DESTEĞE GİDEN ÇEVRECİLER 3 NOKTADA DURDURULDU (17082)
ATA Parti adıyla yeni bir siyasi parti kuruldu. Eski Kültür ve Turizm Bakanı Namık Kemal Zeybek, ATA Parti Genel Başkanı oldu. ATA Parti adıyla yeni bir siyasi parti kuruldu. Eski Kültür ve Turizm Bakanı Namık Kemal Zeybek, ATA Parti Genel Başkanı oldu. (16602)
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI, HAYAT PAHALILIĞINI ANKARA’DA PROTESTO ETTİ: “AÇLAR, YOKSULLAR, EMEKÇİLER, EMEKLİLER OLARAK İNSANCA BİR ÜCRET, İNSANCA BİR YAŞAM İSTİYORUZ” SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI, HAYAT PAHALILIĞINI ANKARA’DA PROTESTO ETTİ: “AÇLAR, YOKSULLAR, EMEKÇİLER, EMEKLİLER OLARAK İNSANCA BİR ÜCRET, İNSANCA BİR YAŞAM İSTİYORUZ” (16618)
RTÜK CEZASI UYGULANMAYA BAŞLADI: TELE 1 TV EKRANI 7 GÜN BOYUNCA KARARTILDI RTÜK CEZASI UYGULANMAYA BAŞLADI: TELE 1 TV EKRANI 7 GÜN BOYUNCA KARARTILDI (15295)
“ÜLKENİN KAOS HALİNİ FIRSAT BİLİP LAİKLİK KARŞITI EYLEMLERE TEVESSÜL ETMENİZ KABUL EDİLEMEZ.” “ÜLKENİN KAOS HALİNİ FIRSAT BİLİP LAİKLİK KARŞITI EYLEMLERE TEVESSÜL ETMENİZ KABUL EDİLEMEZ.” (15879)
AYASOFYA CAMİ BAŞ İMAMI AY, DEVLET KORUMASINDAKİ ÇOCUKLARIN GÖNDERİLDİĞİ NUR CEMAATİNE BAĞLI 'MUTLU YUVA'LI ÇIKTI AYASOFYA CAMİ BAŞ İMAMI AY, DEVLET KORUMASINDAKİ ÇOCUKLARIN GÖNDERİLDİĞİ NUR CEMAATİNE BAĞLI 'MUTLU YUVA'LI ÇIKTI (15703)
VETERİNERLER ŞİDDETE KARŞI İŞ BIRAKIYOR... ANKARA BÖLGESİ VETERİNER ODASI: "TÜRKİYE GENELİNDE 6 AĞUSTOS PAZAR GÜNÜ KLİNİKLERİMİZDE ACİL HASTA DIŞINDA HASTA KABUL ETMİYORUZ" VETERİNERLER ŞİDDETE KARŞI İŞ BIRAKIYOR... ANKARA BÖLGESİ VETERİNER ODASI: "TÜRKİYE GENELİNDE 6 AĞUSTOS PAZAR GÜNÜ KLİNİKLERİMİZDE ACİL HASTA DIŞINDA HASTA KABUL ETMİYORUZ" (16110)
KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU’NUN TEMMUZ AYI RAPORU: 25 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ, 9 KADIN ŞÜPHELİ ŞEKİLDE HAYATINI KAYBETTİ KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU’NUN TEMMUZ AYI RAPORU: 25 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ, 9 KADIN ŞÜPHELİ ŞEKİLDE HAYATINI KAYBETTİ (15214)
İSTANBUL’DA YAŞAMANIN MALİYETİ AYLIK 38 BİN 828 LİRA OLDU İSTANBUL’DA YAŞAMANIN MALİYETİ AYLIK 38 BİN 828 LİRA OLDU (14655)
Mete Gazoz, Dünya Okçuluk Şampiyonası'nda çeyrek finale yükseldi Mete Gazoz, Dünya Okçuluk Şampiyonası'nda çeyrek finale yükseldi (16511)
YÜKSEK ASKERİ ŞURA KARARLARI AÇIKLANDI… 2. ORDU KOMUTANI ORGENERAL METİN GÜRAK, GENELKURMAY BAŞKANLIĞI’NA ATANDI YÜKSEK ASKERİ ŞURA KARARLARI AÇIKLANDI… 2. ORDU KOMUTANI ORGENERAL METİN GÜRAK, GENELKURMAY BAŞKANLIĞI’NA ATANDI (14652)
TÜİK: YILLIK ENFLASYON YÜZDE 47,83'E YÜKSELDİ TÜİK: YILLIK ENFLASYON YÜZDE 47,83'E YÜKSELDİ (14267)
ENAG'A GÖRE TEMMUZ AYI ENFLASYONU YÜZDE 13,18 İLE REKOR BİR ARTIŞ KAYDETTİ ENAG'A GÖRE TEMMUZ AYI ENFLASYONU YÜZDE 13,18 İLE REKOR BİR ARTIŞ KAYDETTİ (14157)
FOX TV "ATATÜRK" DİZİSİNE SAHİP ÇIKTI: "TV'YE ÖZEL İLK FİLM, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'NDA FOX KANALINDA YAYINLANACAK VE ARDINDAN SİNEMA FİLMİ VİZYONA GİRECEK” FOX TV "ATATÜRK" DİZİSİNE SAHİP ÇIKTI: "TV'YE ÖZEL İLK FİLM, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'NDA FOX KANALINDA YAYINLANACAK VE ARDINDAN SİNEMA FİLMİ VİZYONA GİRECEK” (14308)
“ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE, ALACAĞIMIZ KARARLAR YA DA ÇİZECEĞİMİZ YOLCULUKLARA BÜYÜK KATKILAR SUNACAĞIMIZI SÖYLEYEBİLİRİM” “ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE, ALACAĞIMIZ KARARLAR YA DA ÇİZECEĞİMİZ YOLCULUKLARA BÜYÜK KATKILAR SUNACAĞIMIZI SÖYLEYEBİLİRİM” (14723)
İTO: İSTANBUL'DA AYLIK ENFLASYON TEMMUZDA YÜZDE 9,84'E ÇIKTI İTO: İSTANBUL'DA AYLIK ENFLASYON TEMMUZDA YÜZDE 9,84'E ÇIKTI (14311)
UZLAŞMA SAĞLANDI, İZMİR ULAŞIMINDA GREV SONA ERDİ.. SOYER: “2 GÜNDÜR YAŞANAN BÜYÜK SIKINTILAR BİTTİĞİ İÇİN ÇOK SEVİNÇLİYİM” UZLAŞMA SAĞLANDI, İZMİR ULAŞIMINDA GREV SONA ERDİ.. SOYER: “2 GÜNDÜR YAŞANAN BÜYÜK SIKINTILAR BİTTİĞİ İÇİN ÇOK SEVİNÇLİYİM” (14531)
SAĞLIKÇILAR ÜLKE GENELİNDE İŞ BIRAKTI… “SAĞLIK EKİBİNİN HİÇBİR ÜYESİ ARTIK NEFES ALAMIYOR” SAĞLIKÇILAR ÜLKE GENELİNDE İŞ BIRAKTI… “SAĞLIK EKİBİNİN HİÇBİR ÜYESİ ARTIK NEFES ALAMIYOR” (15308)
MAHKEME KARARINI VERDİ: TELE 1 TV YAYINI, 6-12 AĞUSTOS’TA; 7 GÜN KARARTILACAK! MAHKEME KARARINI VERDİ: TELE 1 TV YAYINI, 6-12 AĞUSTOS’TA; 7 GÜN KARARTILACAK! (15463)
SPK'den sosyal medya üzerinden hisse pazarlayanlara ve yatırımcılara uyarı SPK'den sosyal medya üzerinden hisse pazarlayanlara ve yatırımcılara uyarı (15157)
İBB BAŞKANI İMAMOĞLU, ALTAN ÖYMEN, HİKMET ÇETİN VE MURAT KARAYALÇIN İLE BİR ARAYA GELDİ İBB BAŞKANI İMAMOĞLU, ALTAN ÖYMEN, HİKMET ÇETİN VE MURAT KARAYALÇIN İLE BİR ARAYA GELDİ (15086)
"BİRLİKTE YAŞAMANIN, MUTLULUĞUN, HUZURUN, BARIŞIN, DAYANIŞMANIN MÜCADELECİSİ VE NEFERLERİ OLACAĞIZ" "BİRLİKTE YAŞAMANIN, MUTLULUĞUN, HUZURUN, BARIŞIN, DAYANIŞMANIN MÜCADELECİSİ VE NEFERLERİ OLACAĞIZ" (16248)
MİLLİ VOLEYBOLCU HANDE BALADIN, KENDİSİNİ TEHDİT EDEN ŞÜPHELİ İÇİN SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU: “CAN GÜVENLİĞİM YOK” MİLLİ VOLEYBOLCU HANDE BALADIN, KENDİSİNİ TEHDİT EDEN ŞÜPHELİ İÇİN SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU: “CAN GÜVENLİĞİM YOK” (16199)
TÜRKİYE’DE KAYITLI İŞÇİLERİN YÜZDE 85’İ SENDİKASIZ: 16 MİLYON İŞÇİDEN SADECE 2 MİLYONU SENDİKA ÜYESİ TÜRKİYE’DE KAYITLI İŞÇİLERİN YÜZDE 85’İ SENDİKASIZ: 16 MİLYON İŞÇİDEN SADECE 2 MİLYONU SENDİKA ÜYESİ (16302)
MUĞLA VALİLİĞİ, AKBELEN’DEKİ AĞAÇ KESİMİNİN TAMAMLANDIĞINI AÇIKLADI MUĞLA VALİLİĞİ, AKBELEN’DEKİ AĞAÇ KESİMİNİN TAMAMLANDIĞINI AÇIKLADI (16637)
EYT'LİLER İSTANBUL'DA EYLEM YAPTI: "SOSYAL GÜVENLİK SİSTEMİNİN MAĞDUR ETTİĞİ YASALAR DEĞİŞTİRİLENE KADAR BURADAYIZ" EYT'LİLER İSTANBUL'DA EYLEM YAPTI: "SOSYAL GÜVENLİK SİSTEMİNİN MAĞDUR ETTİĞİ YASALAR DEĞİŞTİRİLENE KADAR BURADAYIZ" (17264)
AKBELEN’E KORUMALARIYLA GELEN MUHARREM İNCE’YE VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ AKBELEN’E KORUMALARIYLA GELEN MUHARREM İNCE’YE VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ (17206)
HKP, AKBELEN’DE YAŞANANLAR NEDENİYLE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İLGİLİ BAKANLAR VE ŞİRKET YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU HKP, AKBELEN’DE YAŞANANLAR NEDENİYLE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İLGİLİ BAKANLAR VE ŞİRKET YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (17435)
AKBELEN'DE GÖZALTINA ALINAN ÇEVRECİYE, “JANDARMAYI DARP ETTİN” SUÇLAMASI AKBELEN'DE GÖZALTINA ALINAN ÇEVRECİYE, “JANDARMAYI DARP ETTİN” SUÇLAMASI (17694)
AKBELEN ORMANI’NDA, AĞAÇLARIN KESİLMESİNİ ENGELLEMEK İSTEYEN 18 ÇEVRECİ GÖZALTINA ALINDI AKBELEN ORMANI’NDA, AĞAÇLARIN KESİLMESİNİ ENGELLEMEK İSTEYEN 18 ÇEVRECİ GÖZALTINA ALINDI (18576)
AKBELEN’DE AĞAÇ KESİMİ DE DİRENİŞ DE ALTINCI GÜNÜNDE... JANDARMA, FARKLI İLLERDEN GELEN ÇEVRECİLERİN DİRENİŞ ALANINA GİRMESİNE İZİN VERMEDİ AKBELEN’DE AĞAÇ KESİMİ DE DİRENİŞ DE ALTINCI GÜNÜNDE... JANDARMA, FARKLI İLLERDEN GELEN ÇEVRECİLERİN DİRENİŞ ALANINA GİRMESİNE İZİN VERMEDİ (17477)
EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ 4 AYIN EN DÜŞÜK SEVİYESİNE GERİLEDİ EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ 4 AYIN EN DÜŞÜK SEVİYESİNE GERİLEDİ (17259)
İMAMOĞLU, VATANDAŞLARI KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN KİPTAŞ’A BAŞVURMAYA DAVET ETTİ İMAMOĞLU, VATANDAŞLARI KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN KİPTAŞ’A BAŞVURMAYA DAVET ETTİ (22612)
MERKEZ BANKASI'NDA 3 BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVİNDEN ALINDI... ERDOĞAN'IN BAŞDANIŞMANI, MERKEZ BANKASI BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK ATANDI MERKEZ BANKASI'NDA 3 BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVİNDEN ALINDI... ERDOĞAN'IN BAŞDANIŞMANI, MERKEZ BANKASI BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK ATANDI (18110)
"SEÇMENLERİMİZİN BULUNDUKLARI ADRESTE OY KULLANABİLMELERİ İÇİN 1 EKİM 2023 TARİHİNE KADAR ADRES BİLDİRİMLERİNİ YAPMIŞ OLMALARI GEREKMEKTEDİR” "SEÇMENLERİMİZİN BULUNDUKLARI ADRESTE OY KULLANABİLMELERİ İÇİN 1 EKİM 2023 TARİHİNE KADAR ADRES BİLDİRİMLERİNİ YAPMIŞ OLMALARI GEREKMEKTEDİR” (19387)
İFÖD’ÜN ‘ENGELLİ WEB’ 2022 RAPORU YAYINLANDI: “TOPLAM 6 BİN 528 HABER ERİŞİME ENGELLENİRKEN; 5 BİN 388 HABER, YAYINDAN ÇIKARILMIŞ VE SANSÜRLENMİŞTİR” İFÖD’ÜN ‘ENGELLİ WEB’ 2022 RAPORU YAYINLANDI: “TOPLAM 6 BİN 528 HABER ERİŞİME ENGELLENİRKEN; 5 BİN 388 HABER, YAYINDAN ÇIKARILMIŞ VE SANSÜRLENMİŞTİR” (20330)
İHRAÇ EDİLEN GENEL BAŞKANIMIZ NEJLA KURUL, YARGI KARARIYLA GÖREVİNE DÖNMÜŞTÜ. ÜNİVERSİTENİN İTİRAZI SONRASINDA, KURUL’UN BİR KEZ DAHA ÜNİVERSİTESİ İLE BAĞI HUKUKSUZCA KESİLDİ İHRAÇ EDİLEN GENEL BAŞKANIMIZ NEJLA KURUL, YARGI KARARIYLA GÖREVİNE DÖNMÜŞTÜ. ÜNİVERSİTENİN İTİRAZI SONRASINDA, KURUL’UN BİR KEZ DAHA ÜNİVERSİTESİ İLE BAĞI HUKUKSUZCA KESİLDİ (19548)
İSTANBUL’DA “AKBELEN’E DOKUNMA” EYLEMİ: “ENERJİNİZ, MADENİNİZ BATSIN. BİZLER SAĞLIKLI BİR ÇEVREDE YAŞAMAK İSTİYORUZ” İSTANBUL’DA “AKBELEN’E DOKUNMA” EYLEMİ: “ENERJİNİZ, MADENİNİZ BATSIN. BİZLER SAĞLIKLI BİR ÇEVREDE YAŞAMAK İSTİYORUZ” (19493)
“CEMEVİNİN ‘İBADETHANE Mİ, DEĞİL Mİ’ DİYE, İÇİ VASATLIK DOLU BİR TARTIŞMAYA MALZEME EDİLMESİ, ÇOK AYIP. CEMEVİ İBADETHANEDİR, NOKTA” “CEMEVİNİN ‘İBADETHANE Mİ, DEĞİL Mİ’ DİYE, İÇİ VASATLIK DOLU BİR TARTIŞMAYA MALZEME EDİLMESİ, ÇOK AYIP. CEMEVİ İBADETHANEDİR, NOKTA” (19333)
"BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ KONUSUNDA GERİYE DÜŞEN TÜRKİYE'DE BU UTANÇ SİZİN. YILDIRMA POLİTİKALARINA KARŞI YAZMAYA DEVAM EDEN GAZETECİLERİN ONURU BİZİM" "BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ KONUSUNDA GERİYE DÜŞEN TÜRKİYE'DE BU UTANÇ SİZİN. YILDIRMA POLİTİKALARINA KARŞI YAZMAYA DEVAM EDEN GAZETECİLERİN ONURU BİZİM" (20734)
İSTANBUL, YAŞAM MALİYETİNDE DÜNYADA 185’İNCİ SIRADA İSTANBUL, YAŞAM MALİYETİNDE DÜNYADA 185’İNCİ SIRADA (18898)
“LOZAN DEMEK, SONSUZ BARIŞ DEMEK COĞRAFYADA” “LOZAN DEMEK, SONSUZ BARIŞ DEMEK COĞRAFYADA” (18883)
"TÜRKİYE'DE HER GEÇEN GÜN DERİNLEŞEN ZOR ŞARTLARDA GAZETECİLER KARANLIĞIN ÜZERİNE YÜRÜMELİDİR" "TÜRKİYE'DE HER GEÇEN GÜN DERİNLEŞEN ZOR ŞARTLARDA GAZETECİLER KARANLIĞIN ÜZERİNE YÜRÜMELİDİR" (18958)
Fransa, Çin'in Rusya'ya askeri destek verdiğini öne sürdü! Fransa, Çin'in Rusya'ya askeri destek verdiğini öne sürdü! (19278)
TARIMSAL GİRDİ FİYAT ENDEKSİ MAYISTA YILLIK YÜZDE 33,22 ARTTI TARIMSAL GİRDİ FİYAT ENDEKSİ MAYISTA YILLIK YÜZDE 33,22 ARTTI (19197)
"SINIRLARIMIZI YOL GEÇEN HANINA ÇEVİREREK SESSİZ İŞGALE GÖZ YUMANLAR YARGILANACAK" "SINIRLARIMIZI YOL GEÇEN HANINA ÇEVİREREK SESSİZ İŞGALE GÖZ YUMANLAR YARGILANACAK" (19998)
İLAÇ FİYATLANDIRMASINDA KULLANILAN SABİT EURO KURUNA YÜZDE 30,5 ZAM İLAÇ FİYATLANDIRMASINDA KULLANILAN SABİT EURO KURUNA YÜZDE 30,5 ZAM (19470)
“TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN 100. YILINDA HUKUK DEVLETİ YERİNE POLİS DEVLETİ HAYALLERİ KURAN ZİHNİYETİN HUKUK DIŞI EMİR VE TALİMATLARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR” “TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN 100. YILINDA HUKUK DEVLETİ YERİNE POLİS DEVLETİ HAYALLERİ KURAN ZİHNİYETİN HUKUK DIŞI EMİR VE TALİMATLARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR” (19986)
“DÜŞÜK ÜCRETLERLE ÇALIŞTIRILAN EKONOMİ MUHABİRLERİ MESLEĞİ TERK ETMEKTEDİR” “DÜŞÜK ÜCRETLERLE ÇALIŞTIRILAN EKONOMİ MUHABİRLERİ MESLEĞİ TERK ETMEKTEDİR” (18941)
“SEÇME, SEÇİLME VE SİYASİ FAALİYETTE BULUNMA HAKKININ İHLAL EDİLDİĞİ…” “SEÇME, SEÇİLME VE SİYASİ FAALİYETTE BULUNMA HAKKININ İHLAL EDİLDİĞİ…” (19091)
İZMİR EMEK VE DEMOKRASİ GÜÇLERİ'NDEN, "ZAM VE VERGİ" TEPKİSİ: "KRİZİN BEDELİNİ AKP ÖDESİN" İZMİR EMEK VE DEMOKRASİ GÜÇLERİ'NDEN, "ZAM VE VERGİ" TEPKİSİ: "KRİZİN BEDELİNİ AKP ÖDESİN" (20325)
“TÜRKİYE’YE BUNU YAPMAYIN” “TÜRKİYE’YE BUNU YAPMAYIN” (19198)
“KDV, ÖTV ARTIŞLARI VE DİĞER ZAMLAR BİZİM VATANDAŞA HİZMETİMİZİ ÇOK ZORLAŞTIRMAKTADIR” “KDV, ÖTV ARTIŞLARI VE DİĞER ZAMLAR BİZİM VATANDAŞA HİZMETİMİZİ ÇOK ZORLAŞTIRMAKTADIR” (19225)
"MALİYET ARTIŞLARI SÜRDÜRÜLEMEZ NOKTAYA GELDİ" "MALİYET ARTIŞLARI SÜRDÜRÜLEMEZ NOKTAYA GELDİ" (19675)
“LİYAKATE VE KIDEME AYKIRI, SÜRGÜN NİTELİĞİNDEKİ BU ATAMALARI VE İHRAÇ KARARINI KINIYORUZ” “LİYAKATE VE KIDEME AYKIRI, SÜRGÜN NİTELİĞİNDEKİ BU ATAMALARI VE İHRAÇ KARARINI KINIYORUZ” (18380)
“VATANDAŞLARIN RAHAT BİR NEFES ALABİLMESİ İÇİN PARLAMENTONUN ÜSTÜNE DÜŞEN GÖREVLERİ YERİNE GETİRMESİ GEREKMEKTEDİR” “VATANDAŞLARIN RAHAT BİR NEFES ALABİLMESİ İÇİN PARLAMENTONUN ÜSTÜNE DÜŞEN GÖREVLERİ YERİNE GETİRMESİ GEREKMEKTEDİR” (18586)
"AKP İKTİDARININ ENFLASYON VERGİSİYLE MİLLETİN CEBİNDE BİR ŞEY KALMAYINCAYA KADAR BU DÜZENİ SÜRDÜRECEĞİ ANLAŞILDI" "AKP İKTİDARININ ENFLASYON VERGİSİYLE MİLLETİN CEBİNDE BİR ŞEY KALMAYINCAYA KADAR BU DÜZENİ SÜRDÜRECEĞİ ANLAŞILDI" (18460)
ANKARA'DA TOPLU ULAŞIMA ZAM KARARI, "BAŞKA ÇAREMİZ KALMADI" DENİLEREK AÇIKLANDI: TAM 15 TL, ÖĞRENCİ 7,5 TL, ÖĞRENCİ ABONMANI 220 TL OLDU ANKARA'DA TOPLU ULAŞIMA ZAM KARARI, "BAŞKA ÇAREMİZ KALMADI" DENİLEREK AÇIKLANDI: TAM 15 TL, ÖĞRENCİ 7,5 TL, ÖĞRENCİ ABONMANI 220 TL OLDU (18309)
CUMHURBAŞKANI’NIN YATIRIM PROGRAMINA ALDIĞI ARITMA TESİSİ PROJESİ İÇİN BULUNAN KREDİ, ABB MECLİSİ’NDE AKP VE MHP’Lİ ÜYELERİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ CUMHURBAŞKANI’NIN YATIRIM PROGRAMINA ALDIĞI ARITMA TESİSİ PROJESİ İÇİN BULUNAN KREDİ, ABB MECLİSİ’NDE AKP VE MHP’Lİ ÜYELERİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ (28434)
TAKSİM'DE 6 KİŞİNİN ÖLÜMÜNE NEDEN OLAN BOMBAYI KOYAN ALHAM ALBASHIR İFADESİNİ DEĞİŞTİRDİ: "BOMBAYI SURİYE’DEN GETİRDİĞİMİZİ SÖYLEMİŞTİM AMA BOMBAYI BİLAL TÜRKİYE'DE TESLİM ALDI” TAKSİM'DE 6 KİŞİNİN ÖLÜMÜNE NEDEN OLAN BOMBAYI KOYAN ALHAM ALBASHIR İFADESİNİ DEĞİŞTİRDİ: "BOMBAYI SURİYE’DEN GETİRDİĞİMİZİ SÖYLEMİŞTİM AMA BOMBAYI BİLAL TÜRKİYE'DE TESLİM ALDI” (17858)
HSK, AİHM’İN İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜN İHLAL EDİLİDİĞİNE KARAR VERDİĞİ HAKİMİN GÖREV YERİNİ DEĞİŞTİRDİ... KAVALA'NIN TAHLİYESİ YÖNÜNDE OY KULLANAN HAKİM İSE AĞRI'YA GÖNDERİLDİ HSK, AİHM’İN İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜN İHLAL EDİLİDİĞİNE KARAR VERDİĞİ HAKİMİN GÖREV YERİNİ DEĞİŞTİRDİ... KAVALA'NIN TAHLİYESİ YÖNÜNDE OY KULLANAN HAKİM İSE AĞRI'YA GÖNDERİLDİ (17741)
KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU, 2022 YILI SONUNA GÖRE YÜZDE 11 ARTARAK 165,6 MİLYAR DOLARA ÇIKTI KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU, 2022 YILI SONUNA GÖRE YÜZDE 11 ARTARAK 165,6 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (17869)
KIRMIZI PLAKALILAR DAHİL 284 ARACI BULUNAN TBMM, BİR YIL İÇİN 1,3 MİLYON LİTRE AKARYAKIT ALDI KIRMIZI PLAKALILAR DAHİL 284 ARACI BULUNAN TBMM, BİR YIL İÇİN 1,3 MİLYON LİTRE AKARYAKIT ALDI (17737)
H.K.G. DAVASI 9 EKİM'E ERTELENDİ... KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU: "EĞİTİM BAKANI, AİLE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI NEREDEYDİ? VARLARDI VE BÜTÜN BU MESELENİN ÜSTÜNÜ ÖRTTÜLER” H.K.G. DAVASI 9 EKİM'E ERTELENDİ... KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU: "EĞİTİM BAKANI, AİLE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI NEREDEYDİ? VARLARDI VE BÜTÜN BU MESELENİN ÜSTÜNÜ ÖRTTÜLER” (18338)
A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI, MİLLETLER LİGİ ŞAMPİYONU OLDU A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI, MİLLETLER LİGİ ŞAMPİYONU OLDU (17795)
MERKEZ BANKASI’NIN ANKETİNE GÖRE YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 43,82’YE ÇIKTI MERKEZ BANKASI’NIN ANKETİNE GÖRE YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 43,82’YE ÇIKTI (17343)
Türkmenistan'da fakirler, cumhurbaşkanının itibarını zedelediği için hapse atılıyor! Türkmenistan'da fakirler, cumhurbaşkanının itibarını zedelediği için hapse atılıyor! (18479)
CHP GENÇLİK KOLLARI İL BAŞKANLARI ANKARA'DA TOPLANACAK CHP GENÇLİK KOLLARI İL BAŞKANLARI ANKARA'DA TOPLANACAK (18004)
GAZETECİ MERDAN YANARDAĞ HAKKINDA HAZIRLANAN İDDİANAME KABUL EDİLDİ. YANARDAĞ 4 EKİM'DE HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK GAZETECİ MERDAN YANARDAĞ HAKKINDA HAZIRLANAN İDDİANAME KABUL EDİLDİ. YANARDAĞ 4 EKİM'DE HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK (17894)
KONUT SATIŞLARI BİR YILDA YÜZDE 44,4 AZALDI KONUT SATIŞLARI BİR YILDA YÜZDE 44,4 AZALDI (17830)
OTOKAR, İLK AĞIR SINIF PALETLİ İNSANSIZ KARA ARACI "ALPAR"İ TANITTI OTOKAR, İLK AĞIR SINIF PALETLİ İNSANSIZ KARA ARACI "ALPAR"İ TANITTI (17572)
ULUKIŞLALI KİRAZ ÜRETİCİLERİ SATAMADIKLARI KİRAZI, KARAYOLUNA DÖKTÜ ULUKIŞLALI KİRAZ ÜRETİCİLERİ SATAMADIKLARI KİRAZI, KARAYOLUNA DÖKTÜ (17417)
MEMUR VE EMEKLİ MAAŞLARINA YAPILACAK ZAM ORANLARI İLE BAZI VERGİLERDE ARTIŞ ÖNGÖREN TORBA KANUN TEKLİFİ TBMM GENEL KURULU’NDA KABUL EDİLEREK YASALAŞTI MEMUR VE EMEKLİ MAAŞLARINA YAPILACAK ZAM ORANLARI İLE BAZI VERGİLERDE ARTIŞ ÖNGÖREN TORBA KANUN TEKLİFİ TBMM GENEL KURULU’NDA KABUL EDİLEREK YASALAŞTI (16604)
İMAMOĞLU VETO ETMİŞTİ... İBB MECLİSİ, AKP VE MHP'Lİ ÜYELERİN OYLARIYLA İBB'YE AİT 4 MÜLKÜN AKP’Lİ İLÇE BELEDİYELERİ İLE KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’NA TAHSİS EDİLMESİNE KARAR VERDİ İMAMOĞLU VETO ETMİŞTİ... İBB MECLİSİ, AKP VE MHP'Lİ ÜYELERİN OYLARIYLA İBB'YE AİT 4 MÜLKÜN AKP’Lİ İLÇE BELEDİYELERİ İLE KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’NA TAHSİS EDİLMESİNE KARAR VERDİ (16350)
“TÜRKİYE’NİN AB’YE ÜYELİK SÜRECİNDE BİR İLERLEME YAŞANMIYOR” “TÜRKİYE’NİN AB’YE ÜYELİK SÜRECİNDE BİR İLERLEME YAŞANMIYOR” (16302)
“MİLLİ EĞİTİMDE LAİKLİKTEN UZAKLAŞARAK DİNSEL EĞİTİMİN HEDEFLENDİĞİ AÇIKTIR” “MİLLİ EĞİTİMDE LAİKLİKTEN UZAKLAŞARAK DİNSEL EĞİTİMİN HEDEFLENDİĞİ AÇIKTIR” (15173)
“BU KARAR İZMİR’İN VİCDANINDA YOK HÜKMÜNDEDİR” “BU KARAR İZMİR’İN VİCDANINDA YOK HÜKMÜNDEDİR” (14894)
AKOM’DAN İSTANBUL’DA BUGÜN VE YARIN SICAK HAVA UYARISI: MEVSİM NORMALLERİNİN 6-8 DERECE ÜZERİNE YÜKSELECEK AKOM’DAN İSTANBUL’DA BUGÜN VE YARIN SICAK HAVA UYARISI: MEVSİM NORMALLERİNİN 6-8 DERECE ÜZERİNE YÜKSELECEK (14889)
“KİŞİSEL KORUYUCU DONANIMI OLMADAN YANGINA KESİNLİKLE MÜDAHALE EDİLMEMESİNİ’ EMİRLEMEK VE BUNU DENETLEMEK BU KADAR ZOR MUDUR? 136 ŞEHİT VERDİĞİMİZ YETMEZ Mİ?” “KİŞİSEL KORUYUCU DONANIMI OLMADAN YANGINA KESİNLİKLE MÜDAHALE EDİLMEMESİNİ’ EMİRLEMEK VE BUNU DENETLEMEK BU KADAR ZOR MUDUR? 136 ŞEHİT VERDİĞİMİZ YETMEZ Mİ?” (15305)
MEMUR EMEKLİLERİNİN AYLIKLARINA YÜZDE 25 ARTIŞ YAPAN DÜZENLEME TBMM GENEL KURULU’NDA KABUL EDİLDİ MEMUR EMEKLİLERİNİN AYLIKLARINA YÜZDE 25 ARTIŞ YAPAN DÜZENLEME TBMM GENEL KURULU’NDA KABUL EDİLDİ (14232)
“DAHA ÖNCE, FARKLI SİYASİ PARTİYLE YÖNETİLDİĞİ İÇİN CEZALANDIRILAN İLÇELER VARDI. AMA BUGÜN O YOK. ÇOK ÖZEL BİR İSTANBUL MODELİ GERÇEKLEŞİYOR YEREL YÖNETİM NEZDİNDE” “DAHA ÖNCE, FARKLI SİYASİ PARTİYLE YÖNETİLDİĞİ İÇİN CEZALANDIRILAN İLÇELER VARDI. AMA BUGÜN O YOK. ÇOK ÖZEL BİR İSTANBUL MODELİ GERÇEKLEŞİYOR YEREL YÖNETİM NEZDİNDE” (14859)
MAYIS AYINDA CARİ İŞLEMLER 7,93 MİLYAR DOLAR AÇIK VERDİ MAYIS AYINDA CARİ İŞLEMLER 7,93 MİLYAR DOLAR AÇIK VERDİ (14737)
İNŞAAT MALİYET ENDEKSİ BİR YILDA YÜZDE 47,95 ARTTI İNŞAAT MALİYET ENDEKSİ BİR YILDA YÜZDE 47,95 ARTTI (12765)
"ALİ'Yİ ÇOK ÖZLÜYORUM, SİZLERİ GÖRDÜKÇE YÜREĞİM UMUTLANIYOR, GÜÇ ALIYORUM, BİR ÖLÜP BİN DİRİLDİK" "ALİ'Yİ ÇOK ÖZLÜYORUM, SİZLERİ GÖRDÜKÇE YÜREĞİM UMUTLANIYOR, GÜÇ ALIYORUM, BİR ÖLÜP BİN DİRİLDİK" (12850)
"YARGITAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI'NIN HAZIRLADIĞI TEBLİĞNAME DAHA VAHİM İFTİRALAR İÇERMEKTEDİR" "YARGITAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI'NIN HAZIRLADIĞI TEBLİĞNAME DAHA VAHİM İFTİRALAR İÇERMEKTEDİR" (10689)
"HALKIN SAĞLIĞI İÇİN TEMİZLİK VE HİJYEN ÜRÜNLERİNDEKİ VERGİ ARTIŞLARINI GERİ ÇEKİN" "HALKIN SAĞLIĞI İÇİN TEMİZLİK VE HİJYEN ÜRÜNLERİNDEKİ VERGİ ARTIŞLARINI GERİ ÇEKİN" (10991)
"PAYLAŞIM TERÖR ÖRGÜTÜ İLE İRTİBAT VE İLTİSAKLI OLDUĞUNUN TESPİTİ İÇİN YETERLİ DEĞİL” "PAYLAŞIM TERÖR ÖRGÜTÜ İLE İRTİBAT VE İLTİSAKLI OLDUĞUNUN TESPİTİ İÇİN YETERLİ DEĞİL” (10527)
TUNÇ SOYER'DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A MEKTUP: “İZMİR'İN HAKKINI VERİN. CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI VAR DİYE İZMİR'İ CEZALANDIRMAYIN. İZMİRLİ 45 VERİP 1 ALMAYI İSTEMİYOR” TUNÇ SOYER'DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A MEKTUP: “İZMİR'İN HAKKINI VERİN. CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI VAR DİYE İZMİR'İ CEZALANDIRMAYIN. İZMİRLİ 45 VERİP 1 ALMAYI İSTEMİYOR” (10141)
NATO GENEL SEKRETERİ STOLTENBERG, TÜRKİYE'NİN İSVEÇ'İN NATO ÜYELİĞİNE DESTEK VERECEĞİNİ AÇIKLADI NATO GENEL SEKRETERİ STOLTENBERG, TÜRKİYE'NİN İSVEÇ'İN NATO ÜYELİĞİNE DESTEK VERECEĞİNİ AÇIKLADI (10680)
"ADLİ TATİL BEKLENMEKSİZİN VE EN KISA SÜREDE SALIVERİLME İSTEMİ HAKKINDA BİR KARAR VERMESİNİ TALEP EDİYORUZ" "ADLİ TATİL BEKLENMEKSİZİN VE EN KISA SÜREDE SALIVERİLME İSTEMİ HAKKINDA BİR KARAR VERMESİNİ TALEP EDİYORUZ" (10378)
‘’SİLİVRİNİN VE TELE 1’İN ÖNÜNE TOPLANMAK, SES GETİRMEK, EL ELE OLMAK GEREKİYOR’’ ‘’SİLİVRİNİN VE TELE 1’İN ÖNÜNE TOPLANMAK, SES GETİRMEK, EL ELE OLMAK GEREKİYOR’’ (10348)
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DUYURDU: OKULLAR 11 EYLÜL'DE AÇILIYOR MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DUYURDU: OKULLAR 11 EYLÜL'DE AÇILIYOR (10540)
Rusya, 24 Şubat'tan beri 94 bin savaş suçu işledi Rusya, 24 Şubat'tan beri 94 bin savaş suçu işledi (11170)
"AKLIN, BİLİMİN, SANATIN, KÜLTÜRÜN KONUŞULDUĞU BİR ÇAĞI DEVLETİMİZ, MİLLETİMİZ VE DÜNYA ADINA İSTİYORUM" "AKLIN, BİLİMİN, SANATIN, KÜLTÜRÜN KONUŞULDUĞU BİR ÇAĞI DEVLETİMİZ, MİLLETİMİZ VE DÜNYA ADINA İSTİYORUM" (10983)
"SEVGİLİ ÖZKAN UĞUR'U KAYBETTİK. HER KULAK VERENE DOST VE KAYNAĞI GÖNÜL OLAGELEN BU SESİ UNUTMAYACAĞIZ. ÇOK ÜZGÜNÜZ" "SEVGİLİ ÖZKAN UĞUR'U KAYBETTİK. HER KULAK VERENE DOST VE KAYNAĞI GÖNÜL OLAGELEN BU SESİ UNUTMAYACAĞIZ. ÇOK ÜZGÜNÜZ" (11232)
SAĞLIK ÇALIŞANLARI, MEMUR MAAŞ ZAMMINI PROTESTO ETMEK İÇİN İŞ BIRAKTI... HEMŞİRE KOŞER: “ÇOCUĞUMU ÜNİVERSİTEYE YOLLAYAMADIM” SAĞLIK ÇALIŞANLARI, MEMUR MAAŞ ZAMMINI PROTESTO ETMEK İÇİN İŞ BIRAKTI... HEMŞİRE KOŞER: “ÇOCUĞUMU ÜNİVERSİTEYE YOLLAYAMADIM” (10520)
MEMUR VE EMEKLİ MAAŞLARINA ZAM, BAZI VERGİLERDE ARTIŞ VE MTV’YE EK VERGİ GETİREN TORBA KANUN TEKLİFİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA KABUL EDİLDİ MEMUR VE EMEKLİ MAAŞLARINA ZAM, BAZI VERGİLERDE ARTIŞ VE MTV’YE EK VERGİ GETİREN TORBA KANUN TEKLİFİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA KABUL EDİLDİ (10050)
EMEKLİ MAAŞLARINA YÜZDE 25 ZAM YAPILACAK. EYT'LİLER KAPSAM DIŞINDA TUTULDU EMEKLİ MAAŞLARINA YÜZDE 25 ZAM YAPILACAK. EYT'LİLER KAPSAM DIŞINDA TUTULDU (10822)
FAHRETTİN ALTUN’UN KAÇAK YAPTIRDIĞI YAPILARLA İLGİLİ HABER NEDENİYLE YARGILANAN 4 GAZETECİ BERAAT ETTİ FAHRETTİN ALTUN’UN KAÇAK YAPTIRDIĞI YAPILARLA İLGİLİ HABER NEDENİYLE YARGILANAN 4 GAZETECİ BERAAT ETTİ (10913)
HARÇLARA VE VERGİLERE DEV ZAM: KDV YÜZDE 20’YE YÜKSELTİLDİ, EHLİYET HARİÇ, HARÇLAR YÜZDE 50 ZAMLANDI HARÇLARA VE VERGİLERE DEV ZAM: KDV YÜZDE 20’YE YÜKSELTİLDİ, EHLİYET HARİÇ, HARÇLAR YÜZDE 50 ZAMLANDI (10011)
İMAMOĞLU, 'BÜYÜT HAYALLERİNİ' PROJESİ MEZUNİYET TÖRENİNDE KONUŞTU: İSTANBUL'UN ARTAN SAYIDA KADIN YÖNETİCİLERİ, KADIN BELEDİYE BAŞKANLARI, KADIN MECLİS ÜYELERİ SİZLERİN ARASINDAN ÇIKACAK İMAMOĞLU, 'BÜYÜT HAYALLERİNİ' PROJESİ MEZUNİYET TÖRENİNDE KONUŞTU: İSTANBUL'UN ARTAN SAYIDA KADIN YÖNETİCİLERİ, KADIN BELEDİYE BAŞKANLARI, KADIN MECLİS ÜYELERİ SİZLERİN ARASINDAN ÇIKACAK (10316)
"RTÜK'ÜN TELE 1 TELEVİZYONU'NA VERDİĞİ BU AĞIR CEZALAR, BASIN TARİHİNE GEÇEN KARA BİR LEKEDİR" "RTÜK'ÜN TELE 1 TELEVİZYONU'NA VERDİĞİ BU AĞIR CEZALAR, BASIN TARİHİNE GEÇEN KARA BİR LEKEDİR" (9246)
İBB EKİPLERİNE SİLAHLI VE PİTBULLU SALDIRI: 1 POLİS YARALANDI İBB EKİPLERİNE SİLAHLI VE PİTBULLU SALDIRI: 1 POLİS YARALANDI (10074)
SAĞLIK ÇALIŞANLARI, MAAŞ ZAMMINI PROTESTO ETMEK İÇİN YARIN İŞ BIRAKACAK SAĞLIK ÇALIŞANLARI, MAAŞ ZAMMINI PROTESTO ETMEK İÇİN YARIN İŞ BIRAKACAK (9872)
RTÜK, TOPLANIYOR…MERDAN YANARDAĞ’IN AÇIKLAMALARI NEDENİYLE TELE 1’E 10 GÜN EKRAN DURDURMA CEZASI VERİLMESİ GÜNDEMDE RTÜK, TOPLANIYOR…MERDAN YANARDAĞ’IN AÇIKLAMALARI NEDENİYLE TELE 1’E 10 GÜN EKRAN DURDURMA CEZASI VERİLMESİ GÜNDEMDE (10615)
İYİ PARTİ’NİN, SIĞINMACILAR ARAŞTIRILSIN ÖNERİSİ TBMM’DE AKP VE MHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİNİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ İYİ PARTİ’NİN, SIĞINMACILAR ARAŞTIRILSIN ÖNERİSİ TBMM’DE AKP VE MHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİNİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ (10023)
AKP’NİN MEMUR ZAMMI TEKLİFİNDEN DEPREM VERGİLERİ ÇIKTI: MTV BU YIL İÇİN İKİ KATINA ÇIKARILDI, KURUMLAR VERGİSİ ARTIRILDI AKP’NİN MEMUR ZAMMI TEKLİFİNDEN DEPREM VERGİLERİ ÇIKTI: MTV BU YIL İÇİN İKİ KATINA ÇIKARILDI, KURUMLAR VERGİSİ ARTIRILDI (9758)
TÜİK: MAYISTA ENFLASYON YILLIK YÜZDE 65,47 ARTTI TÜİK: MAYISTA ENFLASYON YILLIK YÜZDE 65,47 ARTTI (10014)
İSTANBUL VALİLİĞİ SAHİLLERDE, MESİRE ALANLARINDA VE PARKLARDA NARGİLE İÇİMİNİ YASAKLADI İSTANBUL VALİLİĞİ SAHİLLERDE, MESİRE ALANLARINDA VE PARKLARDA NARGİLE İÇİMİNİ YASAKLADI (10002)
İBB’DEN ÖĞRENCİLERE LGS DANIŞMANLIK HİZMETİ İBB’DEN ÖĞRENCİLERE LGS DANIŞMANLIK HİZMETİ (9841)
TUTUKLU HATAY MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY, İLK SORU ÖNERGESİNİ VERDİ… BAKAN YERLİKAYA VE BAKAN ÖZHASEKİ’YE DEPREM BÖLGESİNİ SORDU TUTUKLU HATAY MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY, İLK SORU ÖNERGESİNİ VERDİ… BAKAN YERLİKAYA VE BAKAN ÖZHASEKİ’YE DEPREM BÖLGESİNİ SORDU (10154)
Kılıçdaroğlu'nun kaldığı o  otelin sahibi kamu ihalelerinin patronunun çıktı Kılıçdaroğlu'nun kaldığı o otelin sahibi kamu ihalelerinin patronunun çıktı (10080)
Batı’ya göre bu yıl Dünya’nın en önemli seçimi Türkiye’de Batı’ya göre bu yıl Dünya’nın en önemli seçimi Türkiye’de (10280)
“BU DOSYADA SUÇ UNSURU BULUNMAMAKTADIR" “BU DOSYADA SUÇ UNSURU BULUNMAMAKTADIR" (9937)
MİLLİ PARK, MESİRE ALANLARI, TABİAT PARKLARI HARİÇ OLMAK ÜZERE; ORMANLIK ALANLARA GİRİŞLER 30 EYLÜL’E KADAR YASAKLANMIŞTIR MİLLİ PARK, MESİRE ALANLARI, TABİAT PARKLARI HARİÇ OLMAK ÜZERE; ORMANLIK ALANLARA GİRİŞLER 30 EYLÜL’E KADAR YASAKLANMIŞTIR (10461)
ENAG: YILLIK ENFLASYON YÜZDE 108,5 ENAG: YILLIK ENFLASYON YÜZDE 108,5 (9647)
ENAG'IN ENFLASYON ORANI SPONSORLUK SÖZLEŞMESİNDE: GALATASARAY, SPONSORLUK ANLAŞMASINDA TÜİK VE ENAG’IN ENFLASYON ORANLARININ ORTALAMASINI BAZ ALACAK ENAG'IN ENFLASYON ORANI SPONSORLUK SÖZLEŞMESİNDE: GALATASARAY, SPONSORLUK ANLAŞMASINDA TÜİK VE ENAG’IN ENFLASYON ORANLARININ ORTALAMASINI BAZ ALACAK (9306)
"BURADAN ERDOĞAN’A SESLENİYORUM. SEN MİLYONLARI BURAYA DOLDURARAK TÜRK HALKININ GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE ATTIN, REFAHINI ELİNDEN ALDIN" "BURADAN ERDOĞAN’A SESLENİYORUM. SEN MİLYONLARI BURAYA DOLDURARAK TÜRK HALKININ GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE ATTIN, REFAHINI ELİNDEN ALDIN" (9479)
"YAŞANAN ONCA KATLİAM GİBİ SİVAS KATLİAMI'NIN DA GERÇEK SORUMLULARININ AÇIĞA ÇIKARILIP HESAP SORULMASI ENGELLENDİ" "YAŞANAN ONCA KATLİAM GİBİ SİVAS KATLİAMI'NIN DA GERÇEK SORUMLULARININ AÇIĞA ÇIKARILIP HESAP SORULMASI ENGELLENDİ" (9270)
"HAMİDİYE SU, İSTANBULLULARIN DESTEĞİYLE DAHA DA BÜYÜDÜ, GÜÇLENDİ, ÜRETİM KAPASİTESİNİ ARTIRDI" "HAMİDİYE SU, İSTANBULLULARIN DESTEĞİYLE DAHA DA BÜYÜDÜ, GÜÇLENDİ, ÜRETİM KAPASİTESİNİ ARTIRDI" (9665)
1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı (9031)
MEVSİMLİK TARIM İŞÇİSİ ÇOCUK VE GENÇLER HAYALLERİNDEN UZAKTA, TARLALARDA ÇALIŞIYOR: “BİR KIZ ÇOCUĞUMU OKUTABİLDİM. ÜNİVERSİTEYİ BİTİRDİ AMA BENİMLE 300 LİRAYA ÇAPA YAPIYOR” MEVSİMLİK TARIM İŞÇİSİ ÇOCUK VE GENÇLER HAYALLERİNDEN UZAKTA, TARLALARDA ÇALIŞIYOR: “BİR KIZ ÇOCUĞUMU OKUTABİLDİM. ÜNİVERSİTEYİ BİTİRDİ AMA BENİMLE 300 LİRAYA ÇAPA YAPIYOR” (9659)
“BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNE DAİR STANDARTLARIN EN ÇOK İHLAL EDİLDİĞİ AVRUPA ÜLKESİNDEKİ BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ İYİLEŞTİRMEK İÇİN NEYİ BEKLİYORSUNUZ?” “BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNE DAİR STANDARTLARIN EN ÇOK İHLAL EDİLDİĞİ AVRUPA ÜLKESİNDEKİ BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ İYİLEŞTİRMEK İÇİN NEYİ BEKLİYORSUNUZ?” (10005)
Türk Kara Kuvvetlerinin kurucusu Mete Han'dan günümüze Türk ordusu Türk Kara Kuvvetlerinin kurucusu Mete Han'dan günümüze Türk ordusu (10586)
SAVCILIK, GAZETECİ YANARDAĞ’IN “MONTAJ VİDEO” DEMEDİĞİNİ İDDİA ETTİ. GERÇEK FARKLI ÇIKTI SAVCILIK, GAZETECİ YANARDAĞ’IN “MONTAJ VİDEO” DEMEDİĞİNİ İDDİA ETTİ. GERÇEK FARKLI ÇIKTI (10873)
ULUSLARARASI GAZETECİLİK KURULUŞLARINDAN AVRUPA BİRLİĞİ’NE “TÜRKİYE” ÇAĞRISI: YENİDEN SEÇİLEN HÜKÜMET İLE İLİŞKİLERDE MEDYA ÖZGÜRLÜĞÜ VE İNSAN HAKLARI ÖN PLANDA TUTULMALI ULUSLARARASI GAZETECİLİK KURULUŞLARINDAN AVRUPA BİRLİĞİ’NE “TÜRKİYE” ÇAĞRISI: YENİDEN SEÇİLEN HÜKÜMET İLE İLİŞKİLERDE MEDYA ÖZGÜRLÜĞÜ VE İNSAN HAKLARI ÖN PLANDA TUTULMALI (10575)
KUR KORUMALI MEVDUAT HESAPLARINA UYGULANAN STOPAJ İSTİSNASI YIL SONUNA KADAR UZATILDI KUR KORUMALI MEVDUAT HESAPLARINA UYGULANAN STOPAJ İSTİSNASI YIL SONUNA KADAR UZATILDI (10845)
SAVCILIK, GAZETECİ YANARDAĞ'IN "SORUŞTURMAYA KONU SÖZLERİN MONTAJLANDIĞI" YÖNÜNDE BİR İDDİADA BULUNMADIĞINI BİLDİRDİ SAVCILIK, GAZETECİ YANARDAĞ'IN "SORUŞTURMAYA KONU SÖZLERİN MONTAJLANDIĞI" YÖNÜNDE BİR İDDİADA BULUNMADIĞINI BİLDİRDİ (10793)
“TUTUKLANAN GAZETECİ MERDAN YANARDAĞ'IN YANINDA OLDUĞUMUZU BİR KEZ DAHA BELİRTİYOR, VERİLEN HUKUK GÖRÜNÜMLÜ GÖZDAĞINA KARŞI HER ZAMAN GAZETECİLİĞİN YANINDA OLACAĞIMIZI BİR KEZ DAHA BEYAN EDİYORUZ" “TUTUKLANAN GAZETECİ MERDAN YANARDAĞ'IN YANINDA OLDUĞUMUZU BİR KEZ DAHA BELİRTİYOR, VERİLEN HUKUK GÖRÜNÜMLÜ GÖZDAĞINA KARŞI HER ZAMAN GAZETECİLİĞİN YANINDA OLACAĞIMIZI BİR KEZ DAHA BEYAN EDİYORUZ" (10915)
BASIN KONSEYİ: “MERDAN YANARDAĞ’IN TUTUKLANMASI, MEDYAYA GÖZDAĞI VERME AMACINA YÖNELİKTİR VE ASLA KABUL EDİLEMEZ” BASIN KONSEYİ: “MERDAN YANARDAĞ’IN TUTUKLANMASI, MEDYAYA GÖZDAĞI VERME AMACINA YÖNELİKTİR VE ASLA KABUL EDİLEMEZ” (10949)
GAZETECİ MERDAN YANARDAĞ TUTUKLANDI! GAZETECİ MERDAN YANARDAĞ TUTUKLANDI! (10561)
HKP’DEN İSTANBUL ANADOLU ADLİYESİ’NDE KUR'AN KURSUNA SUÇ DUYURUSU HKP’DEN İSTANBUL ANADOLU ADLİYESİ’NDE KUR'AN KURSUNA SUÇ DUYURUSU (10269)
Rusya, Ukrayna'da en az 490 çocuk öldürdü! Rusya, Ukrayna'da en az 490 çocuk öldürdü! (10758)
İSTANBUL’DAKİ KURBANLIK SATIŞLARI DURGUN... SATICIYA GÖRE KURBANLIKLAR UCUZA GİDİYOR, ALICIYA GÖRE ÇOK PAHALI İSTANBUL’DAKİ KURBANLIK SATIŞLARI DURGUN... SATICIYA GÖRE KURBANLIKLAR UCUZA GİDİYOR, ALICIYA GÖRE ÇOK PAHALI (11101)
AÇLIK SINIRI HAZİRANDA 10 BİN 373 LİRAYA YÜKSELDİ AÇLIK SINIRI HAZİRANDA 10 BİN 373 LİRAYA YÜKSELDİ (10305)
“ANAYASAYA GÖRE HERKESİN DÜŞÜNCE VE KANAATLERİNİ SÖZLE AÇIKLAMA VE YAYMA HAKKINA SAHİP OLDUĞU UNUTULMAMALI, MERDAN YANARDAĞ, BİR AN ÖNCE SERBEST BIRAKILMALIDIR” “ANAYASAYA GÖRE HERKESİN DÜŞÜNCE VE KANAATLERİNİ SÖZLE AÇIKLAMA VE YAYMA HAKKINA SAHİP OLDUĞU UNUTULMAMALI, MERDAN YANARDAĞ, BİR AN ÖNCE SERBEST BIRAKILMALIDIR” (10614)
GAZETECİ MERDAN YANARDAĞ GÖZALTINA ALINDI GAZETECİ MERDAN YANARDAĞ GÖZALTINA ALINDI (11050)
SAĞLIK BAKANLIĞI'NDAN 81 İL VALİLİĞİNE “KIZAMIK İÇİN TEDBİR ALIN” GENELGESİ SAĞLIK BAKANLIĞI'NDAN 81 İL VALİLİĞİNE “KIZAMIK İÇİN TEDBİR ALIN” GENELGESİ (11216)
EYLEM YAPAN 113 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI EYLEM YAPAN 113 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (10904)
“DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE; KALPLERİMİZDE CESARET, DAVAMIZ HÜRRİYET! ROTAMIZ NET, PUSULAMIZ MİLLET” “DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE; KALPLERİMİZDE CESARET, DAVAMIZ HÜRRİYET! ROTAMIZ NET, PUSULAMIZ MİLLET” (10839)
“AKŞENER’İN CHP İLE YOLLARI ‘CHP’Yİ SUÇLAYARAK’ BİTİRECEĞİM DEDİĞİNİ ÇOK İYİ HATIRLIYORUM. AKŞENER, SÖZÜNÜ TUTTU, SUÇLAYARAK BİTİRDİ” “AKŞENER’İN CHP İLE YOLLARI ‘CHP’Yİ SUÇLAYARAK’ BİTİRECEĞİM DEDİĞİNİ ÇOK İYİ HATIRLIYORUM. AKŞENER, SÖZÜNÜ TUTTU, SUÇLAYARAK BİTİRDİ” (10141)
MAYISTA KAPANAN ŞİRKET SAYISI BİR ÖNCEKİ AYA GÖRE YÜZDE 41 ARTTI MAYISTA KAPANAN ŞİRKET SAYISI BİR ÖNCEKİ AYA GÖRE YÜZDE 41 ARTTI (10435)
“BU PARTİ SEÇİME GİRSİN DİYE CHP'DEN 15 MİLLETVEKİLİ İSTEDİK. HAYATIMIN EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIDIR. SAVAŞMALIYDIK, BİLEĞİMİZİN GÜCÜYLE O SEÇİME GİRMELİYDİK” “BU PARTİ SEÇİME GİRSİN DİYE CHP'DEN 15 MİLLETVEKİLİ İSTEDİK. HAYATIMIN EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIDIR. SAVAŞMALIYDIK, BİLEĞİMİZİN GÜCÜYLE O SEÇİME GİRMELİYDİK” (11450)
Rusya'da neler oluyor: Darbe girişimi mi? İç savaş mı? Rusya'da neler oluyor: Darbe girişimi mi? İç savaş mı? (10464)
"FENERBAHÇE'YE FETÖ'CÜ, HOCACI, FENERBAHÇE'DEN MENFAAT SAĞLAYAN BİRİLERİ ADAY OLURSA, ADAY OLACAĞIMI SÖYLEDİM" "FENERBAHÇE'YE FETÖ'CÜ, HOCACI, FENERBAHÇE'DEN MENFAAT SAĞLAYAN BİRİLERİ ADAY OLURSA, ADAY OLACAĞIMI SÖYLEDİM" (10586)
“TOPLUMLA SEVGİ BAĞINIZ KOPMUŞSA O GÜN SİYASETTEKİ GÖREVİNİZİ BIRAKMALISINIZ” “TOPLUMLA SEVGİ BAĞINIZ KOPMUŞSA O GÜN SİYASETTEKİ GÖREVİNİZİ BIRAKMALISINIZ” (10244)
MERKEZ BANKASI, KREDİ KARTINDA AZAMİ FAİZ ORANINI YÜZDE 1,36'DAN 1,91’E ÇIKARDI, UYGULAMAYI DA BİR AY ÖNE ÇEKTİ MERKEZ BANKASI, KREDİ KARTINDA AZAMİ FAİZ ORANINI YÜZDE 1,36'DAN 1,91’E ÇIKARDI, UYGULAMAYI DA BİR AY ÖNE ÇEKTİ (11003)
İSTANBUL VALİLİĞİ: ORMANLARA GİRİŞ 15 EKİM'E KADAR YASAKLANDI İSTANBUL VALİLİĞİ: ORMANLARA GİRİŞ 15 EKİM'E KADAR YASAKLANDI (10605)
İZMİR'DE 'KURBAN KESEMİYORUZ' DİYEN MEMURLAR, MENDİL AÇIP TEMSİLİ KURBAN PARASI TOPLADI İZMİR'DE 'KURBAN KESEMİYORUZ' DİYEN MEMURLAR, MENDİL AÇIP TEMSİLİ KURBAN PARASI TOPLADI (10004)
DIŞ TİCARET AÇIĞI MAYIS AYINDA 12,5 MİLYAR DOLARA YÜKSELDİ DIŞ TİCARET AÇIĞI MAYIS AYINDA 12,5 MİLYAR DOLARA YÜKSELDİ (9798)
"BİZ; ‘İMAR RANTI’, ‘KUPON ARAZİ’ GİBİ DUYGULARI RUHUMUZDA TAŞIMIYORUZ" "BİZ; ‘İMAR RANTI’, ‘KUPON ARAZİ’ GİBİ DUYGULARI RUHUMUZDA TAŞIMIYORUZ" (10276)
EKONOMİSTLER, POLİTİKA FAİZİNİN YÜZDE 15’E YÜKSELTİLMESİNİ DEĞERLENDİRDİ: “HEM ŞİŞ YANDI HEM KEBAP. YÜZDE 15, PİYASALARI TATMİN ETMEZ, YABANCILARI CEZBETMEZ” EKONOMİSTLER, POLİTİKA FAİZİNİN YÜZDE 15’E YÜKSELTİLMESİNİ DEĞERLENDİRDİ: “HEM ŞİŞ YANDI HEM KEBAP. YÜZDE 15, PİYASALARI TATMİN ETMEZ, YABANCILARI CEZBETMEZ” (10584)
“ZAMAN ŞİMDİ BİZE DAHA GÜÇLÜ BİR DEMOKRASİ İNŞA ETME SORUMLULUĞUNU, KAYITSIZ ŞARTSIZ SUNUYOR. BU GÖREVDEN ASLA VE ASLA KAÇMAYACAĞIZ” “ZAMAN ŞİMDİ BİZE DAHA GÜÇLÜ BİR DEMOKRASİ İNŞA ETME SORUMLULUĞUNU, KAYITSIZ ŞARTSIZ SUNUYOR. BU GÖREVDEN ASLA VE ASLA KAÇMAYACAĞIZ” (9963)
NAS İPTAL OLDU! MERKEZ BANKASI, 26 AY SONRA POLİTİKA FAZİNİ YÜKSELTTİ. 650 BAZ PUAN ARTTIRILAN FAİZ YÜZDE 15 OLDU NAS İPTAL OLDU! MERKEZ BANKASI, 26 AY SONRA POLİTİKA FAZİNİ YÜKSELTTİ. 650 BAZ PUAN ARTTIRILAN FAİZ YÜZDE 15 OLDU (10071)
“KİŞİ BAZLI KURTARICI SÖYLEMİNDEN KAYNAKLANAN, YAPISAL EKSİKLİKLERİ İÇERMEYEN DEĞİŞİM TALEPLERİNİN SAĞLIKLI BİR SONUÇ DOĞURMAYACAĞI ORTADADIR” “KİŞİ BAZLI KURTARICI SÖYLEMİNDEN KAYNAKLANAN, YAPISAL EKSİKLİKLERİ İÇERMEYEN DEĞİŞİM TALEPLERİNİN SAĞLIKLI BİR SONUÇ DOĞURMAYACAĞI ORTADADIR” (10118)
TUTUKLU TİP HATAY MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY TBMM İNSAN HAKLARI KOMİSYONU ÜYESİ OLDU TUTUKLU TİP HATAY MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY TBMM İNSAN HAKLARI KOMİSYONU ÜYESİ OLDU (10240)
"DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ’NÜN VERİ TABANINA GÖRE; BİN 440 VAKANIN ÇOK BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞU AŞISIZ. YETERİNCE AŞI YAPILMAMIŞ OLMASI ÜLKEMİZİ YENİDEN BİR KIZAMIK SALGINIYLA KARŞI KARŞIYA BIRAKTI "DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ’NÜN VERİ TABANINA GÖRE; BİN 440 VAKANIN ÇOK BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞU AŞISIZ. YETERİNCE AŞI YAPILMAMIŞ OLMASI ÜLKEMİZİ YENİDEN BİR KIZAMIK SALGINIYLA KARŞI KARŞIYA BIRAKTI (10321)
2023 YILININ BAŞINDAN BU YANA 26 BİNDEN FAZLA TÜRK VATANDAŞI, AVRUPA ÜLKELERİNE İLTİCA BAŞVURUSU YAPTI 2023 YILININ BAŞINDAN BU YANA 26 BİNDEN FAZLA TÜRK VATANDAŞI, AVRUPA ÜLKELERİNE İLTİCA BAŞVURUSU YAPTI (10285)
SAĞLIK ÖRGÜTLERİNDEN TÜTÜN TEKELLERİNİN “YASA DIŞI, KAPI DIŞI" KAMPANYASINA TEPKİ: "KAMPANYA DERHAL DURDURULSUN. KUZUYU KURDA TESLİM ETMEYECEĞİZ" SAĞLIK ÖRGÜTLERİNDEN TÜTÜN TEKELLERİNİN “YASA DIŞI, KAPI DIŞI" KAMPANYASINA TEPKİ: "KAMPANYA DERHAL DURDURULSUN. KUZUYU KURDA TESLİM ETMEYECEĞİZ" (10560)
İYİ PARTİLİ POYRAZ, EN DÜŞÜK MEMUR MAAŞININ 36 BİN 950 TL, EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞININ İSE 26 BİN 830 TL OLMASI İÇİN KANUN TEKLİFİ VERDİ İYİ PARTİLİ POYRAZ, EN DÜŞÜK MEMUR MAAŞININ 36 BİN 950 TL, EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞININ İSE 26 BİN 830 TL OLMASI İÇİN KANUN TEKLİFİ VERDİ (10813)
"OKULLARDA HANGİ SIFATLA OLURSA OLSUN DİN GÖREVLİLERİ BULUNDURULMAMALI" "OKULLARDA HANGİ SIFATLA OLURSA OLSUN DİN GÖREVLİLERİ BULUNDURULMAMALI" (10252)
"İSTANBUL’A YAŞATTIKLARI FETRET DÖNEMİNE SON VERMENİN GURURUNU YAŞIYORUM" "İSTANBUL’A YAŞATTIKLARI FETRET DÖNEMİNE SON VERMENİN GURURUNU YAŞIYORUM" (10120)
ASGARİ ÜCRET 11 BİN 402 LİRA OLDU… BAKAN VEDAT IŞIKHAN: “YÜZDE 34 GİBİ ENFLASYON ORANININ HAYLİ ÜZERİNDE, REFAH PAYI İÇEREN BİR ORANLA ARA ZAMMI GERÇEKLEŞTİRMİŞ BULUNUYORUZ” ASGARİ ÜCRET 11 BİN 402 LİRA OLDU… BAKAN VEDAT IŞIKHAN: “YÜZDE 34 GİBİ ENFLASYON ORANININ HAYLİ ÜZERİNDE, REFAH PAYI İÇEREN BİR ORANLA ARA ZAMMI GERÇEKLEŞTİRMİŞ BULUNUYORUZ” (10205)
“İZMİR’DE KIZAMIK OLGULARINDA BİR MİKTAR ARTIŞ BULUNDUĞU GÖZLENMEKTEDİR. ANCAK ŞU ANA DEK İZMİR ÖZELİNDE ÖLÜMLÜ VAKA BİLDİRİLMEMİŞTİR” “İZMİR’DE KIZAMIK OLGULARINDA BİR MİKTAR ARTIŞ BULUNDUĞU GÖZLENMEKTEDİR. ANCAK ŞU ANA DEK İZMİR ÖZELİNDE ÖLÜMLÜ VAKA BİLDİRİLMEMİŞTİR” (9785)
ESKİ BAKAN SOYLU VE KORUMALARI HAKKINDA SUÇ DUYURUSU ESKİ BAKAN SOYLU VE KORUMALARI HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (9577)
SOSYAL MEDYADA “İNTERNETÇİ ABİ” OLARAK TANINAN TAYLAN YILDIZ, KURUCULARI ARASINDA YER ALDIĞI İYİ PARTİ’DEN İSTİFA ETTİ: “DERTLERİNİZ ANKARA DÜZENİNDEKİ SAĞIR KULAKLARDA KARŞILIK BULMUYOR” SOSYAL MEDYADA “İNTERNETÇİ ABİ” OLARAK TANINAN TAYLAN YILDIZ, KURUCULARI ARASINDA YER ALDIĞI İYİ PARTİ’DEN İSTİFA ETTİ: “DERTLERİNİZ ANKARA DÜZENİNDEKİ SAĞIR KULAKLARDA KARŞILIK BULMUYOR” (11007)
“SÜRELİ SAĞLIK RAPORLARININ GEÇERLİLİK SÜRELERİ 31 ARALIK’A KADAR UZATILMIŞTIR” “SÜRELİ SAĞLIK RAPORLARININ GEÇERLİLİK SÜRELERİ 31 ARALIK’A KADAR UZATILMIŞTIR” (10378)
İZMİR'DE BİR EVDE TÜRKMENİSTAN UYRUKLU DÖRT KİŞİNİN CESEDİ BULUNDU İZMİR'DE BİR EVDE TÜRKMENİSTAN UYRUKLU DÖRT KİŞİNİN CESEDİ BULUNDU (9990)
ŞANLIURFA’DA ÖLÜ HALDE BULUNAN ABDULBAKİ DAKAK’IN ÖN OTOPSİ RAPORU ORTAYA ÇIKTI. DAKAK’IN ZEHİRLENME İHTİMALİ DE ARAŞTIRILACAK ŞANLIURFA’DA ÖLÜ HALDE BULUNAN ABDULBAKİ DAKAK’IN ÖN OTOPSİ RAPORU ORTAYA ÇIKTI. DAKAK’IN ZEHİRLENME İHTİMALİ DE ARAŞTIRILACAK (9884)
MKE ROKET VE PATLAYICI FABRİKASI'NDAKİ PATLAMAYA İLİŞKİN GÖZALTINA ALINAN 7 ŞÜPHELİDEN 3’Ü TUTUKLANDI MKE ROKET VE PATLAYICI FABRİKASI'NDAKİ PATLAMAYA İLİŞKİN GÖZALTINA ALINAN 7 ŞÜPHELİDEN 3’Ü TUTUKLANDI (10719)
YILIN İLK 4 AYINDA KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU YÜZDE 8,6 ARTARAK 161,9 MİLYAR DOLARA ÇIKTI YILIN İLK 4 AYINDA KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU YÜZDE 8,6 ARTARAK 161,9 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (10770)
“EĞİTİM VE EĞİTİM EMEKÇİSİ BU KADAR DEĞERSİZLEŞTİRİLEMEZ. EĞİTİM İŞ OLARAK BU ARSIZ KUŞATMAYA DUR DEMEK İÇİN BİR DAHA HAREKETE GEÇİYORUZ” “EĞİTİM VE EĞİTİM EMEKÇİSİ BU KADAR DEĞERSİZLEŞTİRİLEMEZ. EĞİTİM İŞ OLARAK BU ARSIZ KUŞATMAYA DUR DEMEK İÇİN BİR DAHA HAREKETE GEÇİYORUZ” (10806)
İÇME SÜTÜ ÜRETİMİ NİSAN AYINDA YÜZDE 11,6 AZALDI İÇME SÜTÜ ÜRETİMİ NİSAN AYINDA YÜZDE 11,6 AZALDI (11341)
ALMANYA BÜYÜKELÇİLİĞİ: VİZELERİN İŞLEME ALINMA KAPASİTESİNİ ARTIRMAK AMACIYLA ÇİN, FAS VE TÜRKİYE’DE BİR PİLOT PROJE OLARAK İTİRAZ SÜRECİNİ ASKIYA ALIYORUZ ALMANYA BÜYÜKELÇİLİĞİ: VİZELERİN İŞLEME ALINMA KAPASİTESİNİ ARTIRMAK AMACIYLA ÇİN, FAS VE TÜRKİYE’DE BİR PİLOT PROJE OLARAK İTİRAZ SÜRECİNİ ASKIYA ALIYORUZ (10785)
CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU VE EKREM İMAMOĞLU, ANKARA’DA GÖRÜŞTÜ CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU VE EKREM İMAMOĞLU, ANKARA’DA GÖRÜŞTÜ (10389)
İŞKUR’A KAYITLI İŞSİZ SAYISI MAYIS AYINDA YÜZDE 2,5 ARTTI İŞKUR’A KAYITLI İŞSİZ SAYISI MAYIS AYINDA YÜZDE 2,5 ARTTI (10439)
"İSTANBUL'DA KIZAMIK NEDENİYLE ÖLEN ÇOCUKLAR VAR, BU SEYİR EN KISA ZAMANDA ÖNLENMELİ" "İSTANBUL'DA KIZAMIK NEDENİYLE ÖLEN ÇOCUKLAR VAR, BU SEYİR EN KISA ZAMANDA ÖNLENMELİ" (10223)
"PARTİ İÇİNDEKİ MÜNAZARALARIMIZ BİTTİKTEN SONRA, ELBETTE TAM OLARAK NE ARZU ETTİĞİMİZİ, NE İSTEDİĞİMİZİ KAMUOYUYLA PAYLAŞIRIZ" "PARTİ İÇİNDEKİ MÜNAZARALARIMIZ BİTTİKTEN SONRA, ELBETTE TAM OLARAK NE ARZU ETTİĞİMİZİ, NE İSTEDİĞİMİZİ KAMUOYUYLA PAYLAŞIRIZ" (10466)
"SEÇİM BİTTİ, HERKESİN SESİ SOLUĞU KESİLDİ, NE EMEKLİYİ DÜŞÜNEN VAR NE DAR GELİRLİYİ" "SEÇİM BİTTİ, HERKESİN SESİ SOLUĞU KESİLDİ, NE EMEKLİYİ DÜŞÜNEN VAR NE DAR GELİRLİYİ" (10281)
İMAMOĞLU'NA YENİ DAVA: 15 HAZİRAN'DA HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK İMAMOĞLU'NA YENİ DAVA: 15 HAZİRAN'DA HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK (10244)
TÜRKİYE KADIN DERNEKLERİ FEDERASYONU’NA NİSAN AYINDA 397 YARDIM ÇAĞRISI YAPILDI, DEPREM BÖLGESİ VE YURT DIŞINDAN DA TALEP GELDİ TÜRKİYE KADIN DERNEKLERİ FEDERASYONU’NA NİSAN AYINDA 397 YARDIM ÇAĞRISI YAPILDI, DEPREM BÖLGESİ VE YURT DIŞINDAN DA TALEP GELDİ (10219)
THODEX'İN KURUCUSU FARUK FATİH ÖZER HAKİM KARŞISINDA: "HAKKIMDAKİ İDDİALAR ASILSIZDIR. KİMSEYİ DOLANDIRMADIM" THODEX'İN KURUCUSU FARUK FATİH ÖZER HAKİM KARŞISINDA: "HAKKIMDAKİ İDDİALAR ASILSIZDIR. KİMSEYİ DOLANDIRMADIM" (10490)
NİSAN AYINDA CARİ İŞLEMLER 5 MİLYAR 404 MİLYON DOLAR AÇIK VERDİ NİSAN AYINDA CARİ İŞLEMLER 5 MİLYAR 404 MİLYON DOLAR AÇIK VERDİ (10792)
AKP’Lİ YILLARDA ‘EN AZ’ 888 ÇOCUK İŞÇİ ÇALIŞIRKEN HAYATINI KAYBETTİ AKP’Lİ YILLARDA ‘EN AZ’ 888 ÇOCUK İŞÇİ ÇALIŞIRKEN HAYATINI KAYBETTİ (10752)
TÜİK: NİSAN AYINDA İŞSİZLİK YÜZDE 10,2’YE YÜKSELDİ TÜİK: NİSAN AYINDA İŞSİZLİK YÜZDE 10,2’YE YÜKSELDİ (10354)
“BAKANLIK, ÇOCUKLARIMIZIN PIRIL PIRIL ZİHİNLERİNİ ORTA ÇAĞ KARANLIĞINA SÜRÜKLEMEK İÇİN ADETA SEFERBERLİK İLAN ETMİŞTİR" “BAKANLIK, ÇOCUKLARIMIZIN PIRIL PIRIL ZİHİNLERİNİ ORTA ÇAĞ KARANLIĞINA SÜRÜKLEMEK İÇİN ADETA SEFERBERLİK İLAN ETMİŞTİR" (10849)
"CUMHURİYET’İN DEĞERLERİNİ SEKTEYE UĞRATTIĞINIZDA MEMLEKETİN GELECEĞİ KARANLIKTA KALIR" "CUMHURİYET’İN DEĞERLERİNİ SEKTEYE UĞRATTIĞINIZDA MEMLEKETİN GELECEĞİ KARANLIKTA KALIR" (10639)
“ÇOCUKLARIMIZ, SİYASİ İKTİDARIN İDEOLOJİK HEDEFLERİNİN PARÇASI HÂLİNE GETİRİLEMEZ” “ÇOCUKLARIMIZ, SİYASİ İKTİDARIN İDEOLOJİK HEDEFLERİNİN PARÇASI HÂLİNE GETİRİLEMEZ” (11069)
CUMARTESİ ANNELERİ'NE POLİS MÜDAHALESİ: 20 KİŞİ TERS KELEPÇEYLE GÖZALTINA ALINDI CUMARTESİ ANNELERİ'NE POLİS MÜDAHALESİ: 20 KİŞİ TERS KELEPÇEYLE GÖZALTINA ALINDI (11791)
ET VE SÜT KURUMU’NUN ANKARA’DAKİ İKİ UCUZ ET MAĞAZASI KAPANDI, KIZILAY’DAKİ MAĞAZANIN YERİNE TAVUK DÖNERCİ AÇILIYOR ET VE SÜT KURUMU’NUN ANKARA’DAKİ İKİ UCUZ ET MAĞAZASI KAPANDI, KIZILAY’DAKİ MAĞAZANIN YERİNE TAVUK DÖNERCİ AÇILIYOR (10896)
SANAYİ ÜRETİMİ NİSANDA YÜZDE 09, YILLIK OLARAK YÜZDE 1,2 DÜŞTÜ SANAYİ ÜRETİMİ NİSANDA YÜZDE 09, YILLIK OLARAK YÜZDE 1,2 DÜŞTÜ (10580)
BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKAN'NIN ŞİKAYETÇİ OLDUĞU ŞİRİNEVLER MAHALLESİ MUHTARI İBRAHİM GÜZEL İFADE VERDİ. BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKAN'NIN ŞİKAYETÇİ OLDUĞU ŞİRİNEVLER MAHALLESİ MUHTARI İBRAHİM GÜZEL İFADE VERDİ. (10876)
HANE HALKI, 2022'DE EN AZ HARCAMAYI EĞİTİM, SAĞLIK, EĞLENCE VE KÜLTÜRE YAPTI HANE HALKI, 2022'DE EN AZ HARCAMAYI EĞİTİM, SAĞLIK, EĞLENCE VE KÜLTÜRE YAPTI (11018)
MADIMAK KATLİAMI HAFIZA MERKEZİ PROJESİ BAŞLIYOR… HÜSEYİN MAT: “EYLÜL’DE GÖRÜLECEK DAVANIN ZAMAN AŞIMINA UĞRATILMAMASI ADINA DA BU PROJENİN SON DERECE ÖNEMLİ BİR YERDE DURDUĞUNU İFADE ETMEK İSTİYORUZ” MADIMAK KATLİAMI HAFIZA MERKEZİ PROJESİ BAŞLIYOR… HÜSEYİN MAT: “EYLÜL’DE GÖRÜLECEK DAVANIN ZAMAN AŞIMINA UĞRATILMAMASI ADINA DA BU PROJENİN SON DERECE ÖNEMLİ BİR YERDE DURDUĞUNU İFADE ETMEK İSTİYORUZ” (11160)
“MESLEKTAŞLARIMIZI DARP EDEN KOLLUK KUVVETLERİ, ADLİYE KAPISINI KAPATARAK SALDIRIYA GÖZ YUMAN GÜVENLİK GÖREVLİLERİ VE HUKUKA AYKIRI EMRİ VEREN YETKİLİLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ” “MESLEKTAŞLARIMIZI DARP EDEN KOLLUK KUVVETLERİ, ADLİYE KAPISINI KAPATARAK SALDIRIYA GÖZ YUMAN GÜVENLİK GÖREVLİLERİ VE HUKUKA AYKIRI EMRİ VEREN YETKİLİLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ” (10916)
MERKEZ BANKASI BAŞKANLIĞI'NA HAFİZE GAYE ERKAN ATANDI MERKEZ BANKASI BAŞKANLIĞI'NA HAFİZE GAYE ERKAN ATANDI (10581)
“TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİMİZ İLE CUMHURİYET HALK PARTİMİZİN BİRLEŞME ÇALIŞMALARI BUGÜN İTİBARIYLA BAŞLAMIŞTIR” “TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİMİZ İLE CUMHURİYET HALK PARTİMİZİN BİRLEŞME ÇALIŞMALARI BUGÜN İTİBARIYLA BAŞLAMIŞTIR” (10851)
“YILIN İLK BEŞ AYINDA 730, AKP’NİN İKTİDARDA OLDUĞU 2002 YILINDAN BU YANA EN AZ 31 BİN 276 EMEKÇİ İŞ CİNAYETLERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ” “YILIN İLK BEŞ AYINDA 730, AKP’NİN İKTİDARDA OLDUĞU 2002 YILINDAN BU YANA EN AZ 31 BİN 276 EMEKÇİ İŞ CİNAYETLERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ” (11046)
“ÇEDES PROJESİ, ANAYASA'NIN LAİKLİK İLKESİNE AYKIRI OLUP, EĞİTİMDE BİRLİK YASASI'NI İHLAL NİTELİĞİ TAŞIYOR” “ÇEDES PROJESİ, ANAYASA'NIN LAİKLİK İLKESİNE AYKIRI OLUP, EĞİTİMDE BİRLİK YASASI'NI İHLAL NİTELİĞİ TAŞIYOR” (10515)
Doğu Türkistan'ın Turfan bölgesindeki antik bir mezarda 2700 yıl öncesine ait at eyeri bulundu. Doğu Türkistan'ın Turfan bölgesindeki antik bir mezarda 2700 yıl öncesine ait at eyeri bulundu. (10996)
"RTÜK, KARARLARIYLA TOPLUMU İKİYE BÖLMEKTEDİR" "RTÜK, KARARLARIYLA TOPLUMU İKİYE BÖLMEKTEDİR" (10609)
“DEĞİŞİMİN BİR KURUL, HEYET DEĞİŞİMİYLE OLMAYACAĞINI HEPİMİZ BİLİRİZ. DEĞİŞİM İHTİYACINI BEN TARİFLEMİYORUM. BUNU TOPLUM TARİFLİYOR, İNSANLAR İSTİYOR. KULAĞINI BUNA TIKAYARAK YOL YÜRÜMEK OLMAZ" “DEĞİŞİMİN BİR KURUL, HEYET DEĞİŞİMİYLE OLMAYACAĞINI HEPİMİZ BİLİRİZ. DEĞİŞİM İHTİYACINI BEN TARİFLEMİYORUM. BUNU TOPLUM TARİFLİYOR, İNSANLAR İSTİYOR. KULAĞINI BUNA TIKAYARAK YOL YÜRÜMEK OLMAZ" (10801)
AVRO 23 LİRANIN ÜZERİNE ÇIKTI, GRAM ALTIN 1368 LİRAYI GÖRDÜEURO 23 LİRANIN ÜZERİNE ÇIKTI, GRAM ALTIN 1368 LİRAYI GÖRDÜ AVRO 23 LİRANIN ÜZERİNE ÇIKTI, GRAM ALTIN 1368 LİRAYI GÖRDÜEURO 23 LİRANIN ÜZERİNE ÇIKTI, GRAM ALTIN 1368 LİRAYI GÖRDÜ (10917)
TİP, TUTUKLU MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY’I TBMM BAŞKANLIĞI’NA ADAY GÖSTERDİ TİP, TUTUKLU MİLLETVEKİLİ CAN ATALAY’I TBMM BAŞKANLIĞI’NA ADAY GÖSTERDİ (11773)
"TÜİK'İN AÇIKLADIĞI RAKAMLARA GÖRE ZAM ALACAK İŞÇİ VE EMEKÇİ, ASLINDA CUMHUR İTTİFAKI'NIN 'SEÇİM JESTİ' OLAN DOĞAL GAZ HAMLESİNİ CEBİNDEN ÖDEMİŞTİR" "TÜİK'İN AÇIKLADIĞI RAKAMLARA GÖRE ZAM ALACAK İŞÇİ VE EMEKÇİ, ASLINDA CUMHUR İTTİFAKI'NIN 'SEÇİM JESTİ' OLAN DOĞAL GAZ HAMLESİNİ CEBİNDEN ÖDEMİŞTİR" (11050)
"MİLLETVEKİLİ SEÇİLEN CAN ATALAY DERHAL SERBEST BIRAKILMALIDIR" "MİLLETVEKİLİ SEÇİLEN CAN ATALAY DERHAL SERBEST BIRAKILMALIDIR" (10986)
H.K.G. DAVASI 17 TEMMUZ’A ERTELENDİ… UCİM BAŞKANI ÖZKAN: “ÇOCUKLARIMIZ İÇİN MÜCADELEMİZE, KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ” H.K.G. DAVASI 17 TEMMUZ’A ERTELENDİ… UCİM BAŞKANI ÖZKAN: “ÇOCUKLARIMIZ İÇİN MÜCADELEMİZE, KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ” (10836)
TÜİK'E GÖRE, MAYIS AYINDA TÜFE YÜZDE 0,04 ARTTI, YILLIK ENFLASYON YÜZDE 39,59'A GERİLEDİ TÜİK'E GÖRE, MAYIS AYINDA TÜFE YÜZDE 0,04 ARTTI, YILLIK ENFLASYON YÜZDE 39,59'A GERİLEDİ (11170)
ENAGRUP: MAYIS AYI ENFLASYONU YÜZDE 7,35, YILLIK YÜZDE 109,01  OLDU ENAGRUP: MAYIS AYI ENFLASYONU YÜZDE 7,35, YILLIK YÜZDE 109,01 OLDU (10861)
Galatasaray şampiyonluk kupasını kaldırdı Galatasaray şampiyonluk kupasını kaldırdı (10824)
Çin'in kanlı Tiananmen Katliamı Çin'in kanlı Tiananmen Katliamı (10467)
"KÖMÜRDEN 2030 YILINA KADAR ‘ADİL ÇIKIŞ’ İSTİYORUZ" "KÖMÜRDEN 2030 YILINA KADAR ‘ADİL ÇIKIŞ’ İSTİYORUZ" (11445)
NÂZIM HİKMET, ŞİİRLERLE VE ŞARKILARLA HARBİYE’DE COŞKUYLA ANILDI NÂZIM HİKMET, ŞİİRLERLE VE ŞARKILARLA HARBİYE’DE COŞKUYLA ANILDI (11722)
İMAMOĞLU'NU AĞIRLAYAN MAHALLE MUHTARINI, MUHTARLIK BİNASINDAN ÇIKARMAYA ÇALIŞAN AKP'Lİ BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKANI "ELİMDE KALIRSIN" DİYE DE TEHDİT ETTİ İMAMOĞLU'NU AĞIRLAYAN MAHALLE MUHTARINI, MUHTARLIK BİNASINDAN ÇIKARMAYA ÇALIŞAN AKP'Lİ BAHÇELİEVLER BELEDİYE BAŞKANI "ELİMDE KALIRSIN" DİYE DE TEHDİT ETTİ (11361)
“TÜRKİYE KURUMLARI GİDEREK DAHA KÖTÜLEŞİYOR. KURUMSAL ÇÖKÜŞ, SİYASİ HAKLARIN DA ÇÖKÜŞÜYLE ALAKALI” “TÜRKİYE KURUMLARI GİDEREK DAHA KÖTÜLEŞİYOR. KURUMSAL ÇÖKÜŞ, SİYASİ HAKLARIN DA ÇÖKÜŞÜYLE ALAKALI” (11594)
YAPTIĞIMIZ HER İŞİ KÖTÜLEMEYE ÇALIŞANLAR VAR, AMA BİZ İŞİMİZE BAKACAĞIZ YAPTIĞIMIZ HER İŞİ KÖTÜLEMEYE ÇALIŞANLAR VAR, AMA BİZ İŞİMİZE BAKACAĞIZ (10900)
KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU: MAYISTA 40 KADIN ERKEKLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU: MAYISTA 40 KADIN ERKEKLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ (11267)
“EBUBEKİR ŞAHİN DÖNEMİNDE, İKTİDARA KENDİNİ YAKIN KONUMLANDIRMIŞ OLAN BİR TEK KANALLA İLGİLİ RAPOR YOKTUR” “EBUBEKİR ŞAHİN DÖNEMİNDE, İKTİDARA KENDİNİ YAKIN KONUMLANDIRMIŞ OLAN BİR TEK KANALLA İLGİLİ RAPOR YOKTUR” (11381)
“TEDARİKÇİLERİMİZ, ‘ALABİLDİĞİNİZ KADAR MAL ALIN, BİR AY İÇERİSİNDE BÜTÜN ÜRÜNLERE EN AZ YÜZDE 30 ZAM GELECEK’ DİYOR” “TEDARİKÇİLERİMİZ, ‘ALABİLDİĞİNİZ KADAR MAL ALIN, BİR AY İÇERİSİNDE BÜTÜN ÜRÜNLERE EN AZ YÜZDE 30 ZAM GELECEK’ DİYOR” (11903)
SARAÇHANE ARKEOLOJİ PARKI’NDAKİ KAZI ÇALIŞMALARDA ANTİK YUNAN MİTOLOJİSİNDE ÇOBAN VE SÜRÜLERİN TANRISI ‘PAN’ HEYKELİ BULUNDU SARAÇHANE ARKEOLOJİ PARKI’NDAKİ KAZI ÇALIŞMALARDA ANTİK YUNAN MİTOLOJİSİNDE ÇOBAN VE SÜRÜLERİN TANRISI ‘PAN’ HEYKELİ BULUNDU (11084)
"ERDOĞAN 27 MİLYON 834 BİN, KILIÇDAROĞLU 25 MİLYON 504 BİN OY ALMIŞ, RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN CUMHURBAŞKANI SEÇİLDİĞİ ANLAŞILMIŞTIR” "ERDOĞAN 27 MİLYON 834 BİN, KILIÇDAROĞLU 25 MİLYON 504 BİN OY ALMIŞ, RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN CUMHURBAŞKANI SEÇİLDİĞİ ANLAŞILMIŞTIR” (11338)
“GEZİ EYLEMLERİNİN YIL DÖNÜMÜ GEREKÇESİYLE İSTİKLAL CADDESİ VE ARA SOKAKLARINDA İZİNSİZ TOPLU YÜRÜYÜŞ YAPMAK İSTEYEN VE TÜM UYARILARA RAĞMEN DAĞILMAYAN 59 ŞAHIS GÖZALTINA ALINMIŞTIR” “GEZİ EYLEMLERİNİN YIL DÖNÜMÜ GEREKÇESİYLE İSTİKLAL CADDESİ VE ARA SOKAKLARINDA İZİNSİZ TOPLU YÜRÜYÜŞ YAPMAK İSTEYEN VE TÜM UYARILARA RAĞMEN DAĞILMAYAN 59 ŞAHIS GÖZALTINA ALINMIŞTIR” (10487)
“GEZİ’DE KAPISINI ARALADIĞIMIZ ‘BİR BAŞKA DÜNYA’ İÇİN MÜCADELEYE DEVAM EDİYORUZ” “GEZİ’DE KAPISINI ARALADIĞIMIZ ‘BİR BAŞKA DÜNYA’ İÇİN MÜCADELEYE DEVAM EDİYORUZ” (10295)
ERDOĞAN LEHİNE TEZAHÜRAT YAPAN ÇOCUĞA EKMEK VERMEDİĞİ İDDİA EDİLEN FIRIN SAHİBİ GÖZALTINA ALINDI ERDOĞAN LEHİNE TEZAHÜRAT YAPAN ÇOCUĞA EKMEK VERMEDİĞİ İDDİA EDİLEN FIRIN SAHİBİ GÖZALTINA ALINDI (10435)
ÜSKÜDAR'DAKİ KAÇAK KAFETERYANIN YIKIMINA MAHKEMEDEN YÜRÜTMEYİ DURDURMA KARARI ÇIKTI ÜSKÜDAR'DAKİ KAÇAK KAFETERYANIN YIKIMINA MAHKEMEDEN YÜRÜTMEYİ DURDURMA KARARI ÇIKTI (11034)
"RTÜK’Ü TÜM ÜLKENİN YURTTAŞ YARARINI MERKEZE ALAN BİR ANLAYIŞLA KENDİNİ GÜNCELLEMEYE ÇAĞIRIYORUZ" "RTÜK’Ü TÜM ÜLKENİN YURTTAŞ YARARINI MERKEZE ALAN BİR ANLAYIŞLA KENDİNİ GÜNCELLEMEYE ÇAĞIRIYORUZ" (10929)
MAYISTA AÇLIK SINIRI 10 BİN 362, YOKSULLUK SINIRI 33 BİN 752 LİRAYA YÜKSELDİ MAYISTA AÇLIK SINIRI 10 BİN 362, YOKSULLUK SINIRI 33 BİN 752 LİRAYA YÜKSELDİ (10814)
NÂZIM HİKMET’İN ESERLERİ HARBİYE AÇIKHAVA’DA NÂZIM HİKMET’İN ESERLERİ HARBİYE AÇIKHAVA’DA (10655)
"ERDOĞAN, BOTAŞ'I, TÜRK HAVA YOLLARI'NI, DEVLET DEMİRYOLLARI'NI SATMAYA HAZIRLANMAKTADIR" "ERDOĞAN, BOTAŞ'I, TÜRK HAVA YOLLARI'NI, DEVLET DEMİRYOLLARI'NI SATMAYA HAZIRLANMAKTADIR" (10563)
RTÜK; FOX TV, KRT, HALK TV, TELE 1, TV 5, FLASH HABER VE SZC TV’NİN SEÇİM YAYINLARININ İNCELENDİĞİNİ AÇIKLADI RTÜK; FOX TV, KRT, HALK TV, TELE 1, TV 5, FLASH HABER VE SZC TV’NİN SEÇİM YAYINLARININ İNCELENDİĞİNİ AÇIKLADI (11363)
"GÖREVDEKİ CUMHURBAŞKANI HAKSIZ BİR AVANTAJDAN YARARLANMAYA DEVAM ETTİ. HER İKİ TARAFIN DA AYRIMCI VE KIŞKIRTICI SERT SÖYLEMLER KULLANMASI, TÜRK TOPLUMUNU DAHA DA KUTUPLAŞTIRMIŞTIR” "GÖREVDEKİ CUMHURBAŞKANI HAKSIZ BİR AVANTAJDAN YARARLANMAYA DEVAM ETTİ. HER İKİ TARAFIN DA AYRIMCI VE KIŞKIRTICI SERT SÖYLEMLER KULLANMASI, TÜRK TOPLUMUNU DAHA DA KUTUPLAŞTIRMIŞTIR” (11051)
“‘ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİKLER’ BENİM DEFTERİMDE YOK. BİZ, O DÜNYALARI ARTIK DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ” “‘ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİKLER’ BENİM DEFTERİMDE YOK. BİZ, O DÜNYALARI ARTIK DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ” (10583)
YSK BAŞKANI AHMET YENER SAAT 22.30’DA AÇIKLADI: “GEÇİCİ SONUÇLAR SONUCUNDA SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN CUMHURBAŞKANI OLARAK SEÇİLDİĞİ GÖRÜLMÜŞTÜR” YSK BAŞKANI AHMET YENER SAAT 22.30’DA AÇIKLADI: “GEÇİCİ SONUÇLAR SONUCUNDA SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN CUMHURBAŞKANI OLARAK SEÇİLDİĞİ GÖRÜLMÜŞTÜR” (10823)
HALA OY KULLANMAMIŞ KARDEŞİM, SANDIĞA GİT, ÜŞENME, OYUNU KULLAN. GELECEĞİN YÜRÜYÜŞ MESAFESİ KADAR YAKIN HALA OY KULLANMAMIŞ KARDEŞİM, SANDIĞA GİT, ÜŞENME, OYUNU KULLAN. GELECEĞİN YÜRÜYÜŞ MESAFESİ KADAR YAKIN (10906)
BURSA’DA AKP’NİN İTİRAZI ÜZERİNE MUDANYA İLÇE SEÇİM KURULU, SANDIK GÖREVLİLERİ VE MÜŞAHİTLERİN ATATÜRK VE TÜRK BAYRAĞI ROZETİ TAKMASINI YASAKLADI BURSA’DA AKP’NİN İTİRAZI ÜZERİNE MUDANYA İLÇE SEÇİM KURULU, SANDIK GÖREVLİLERİ VE MÜŞAHİTLERİN ATATÜRK VE TÜRK BAYRAĞI ROZETİ TAKMASINI YASAKLADI (11024)
İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, SEÇİMLERLE İLGİLİ PAYLAŞIMLARI NEDENİYLE 5 HESABIN DAHA SAHİPLERİNİN GÖZALTINA ALINMASI İÇİN TALİMATI VERDİ İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, SEÇİMLERLE İLGİLİ PAYLAŞIMLARI NEDENİYLE 5 HESABIN DAHA SAHİPLERİNİN GÖZALTINA ALINMASI İÇİN TALİMATI VERDİ (11246)
CHP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI: SEÇMEN LİSTELERİNİN ELLE DOKUNULARAK SİLİNMESİ ÜZERİNE TÜM SANDIKLARDA KONTROL YAPILARAK, ŞİKÂYETTE BULUNULDU CHP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI: SEÇMEN LİSTELERİNİN ELLE DOKUNULARAK SİLİNMESİ ÜZERİNE TÜM SANDIKLARDA KONTROL YAPILARAK, ŞİKÂYETTE BULUNULDU (10957)
AGİT SEÇİM GÖZLEM HEYETİ BAŞKANI PETERSEN: "İLK TURDA YAPTIĞIMIZ GÖZLEMLERİ İKİNCİ TURDA DA DEVAM ETTİRİYORUZ" AGİT SEÇİM GÖZLEM HEYETİ BAŞKANI PETERSEN: "İLK TURDA YAPTIĞIMIZ GÖZLEMLERİ İKİNCİ TURDA DA DEVAM ETTİRİYORUZ" (11166)
ŞANLIURFA’DA TOPLU OY KULLANILDIĞI İDDİA EDİLEN OKULA GİDEN AVUKATLAR ENGELLENDİ… AVUKATLARA, “İSTERSEN AVUKAT, İSTERSEN ALLAH OL. KİMSE GİRMESİN İÇERİYE” DENİLDİ ŞANLIURFA’DA TOPLU OY KULLANILDIĞI İDDİA EDİLEN OKULA GİDEN AVUKATLAR ENGELLENDİ… AVUKATLARA, “İSTERSEN AVUKAT, İSTERSEN ALLAH OL. KİMSE GİRMESİN İÇERİYE” DENİLDİ (10233)
“ŞANLIURFA’DA YAŞANABİLECEK İSTENMEYEN OLAYLARIN SORUMLUSU, ŞANLIURFA VALİSİ, İL EMNİYET MÜDÜRÜ, İL JANDARMA KOMUTANI’DIR” “ŞANLIURFA’DA YAŞANABİLECEK İSTENMEYEN OLAYLARIN SORUMLUSU, ŞANLIURFA VALİSİ, İL EMNİYET MÜDÜRÜ, İL JANDARMA KOMUTANI’DIR” (10405)
SANDIKLARIN TAZİYE EVİNE KONULARAK TOPLU OY KULLANILDIĞINI TESPİT EDEN CHP'LİLER SALDIRIYA UĞRADI: "30 KİŞİLİK GRUP LİNÇ GİRİŞİMİNDE BULUNDU. 1 OY BİZE 366 OY ERDOĞAN'A OLARAK KULLANILIYOR" SANDIKLARIN TAZİYE EVİNE KONULARAK TOPLU OY KULLANILDIĞINI TESPİT EDEN CHP'LİLER SALDIRIYA UĞRADI: "30 KİŞİLİK GRUP LİNÇ GİRİŞİMİNDE BULUNDU. 1 OY BİZE 366 OY ERDOĞAN'A OLARAK KULLANILIYOR" (10211)
"BU SEÇİM; İFTİRAYLA, MONTAJLA, YALANLA, DOLANLA TARİHE GEÇTİ" "BU SEÇİM; İFTİRAYLA, MONTAJLA, YALANLA, DOLANLA TARİHE GEÇTİ" (10443)
“TÜM ÇİFTÇİLERİMİZE BU MESAJI SMS İLE GÖNDERECEKTİM AMA ENGEL OLDULAR; SİZE SÖZ. BUĞDAY TABAN FİYATI, FARK PRİMİ DAHİL EN AZ 13 TL OLACAK” “TÜM ÇİFTÇİLERİMİZE BU MESAJI SMS İLE GÖNDERECEKTİM AMA ENGEL OLDULAR; SİZE SÖZ. BUĞDAY TABAN FİYATI, FARK PRİMİ DAHİL EN AZ 13 TL OLACAK” (10174)
“KENDİSİ, YALAN KONUŞTUĞUNU İTİRAF EDİYOR. ÇIK, MİLLETTEN ÖZÜR DİLE, BU İFTİRAYI ATTIĞIN İNSANLARDAN ÖZÜR DİLE” “KENDİSİ, YALAN KONUŞTUĞUNU İTİRAF EDİYOR. ÇIK, MİLLETTEN ÖZÜR DİLE, BU İFTİRAYI ATTIĞIN İNSANLARDAN ÖZÜR DİLE” (10276)
"EĞER BİR TERÖR ÖRGÜTÜYLE MUHATAP OLDUYSAM, EĞER BİR TERÖRİSTLE YAN YANA GELİP KONUŞTUYSAM ALLAH BELAMI VERSİN. AKSİ HALDE, BU İFTİRAYI ATANIN ALLAH BELASINI VERSİN, NOKTA" "EĞER BİR TERÖR ÖRGÜTÜYLE MUHATAP OLDUYSAM, EĞER BİR TERÖRİSTLE YAN YANA GELİP KONUŞTUYSAM ALLAH BELAMI VERSİN. AKSİ HALDE, BU İFTİRAYI ATANIN ALLAH BELASINI VERSİN, NOKTA" (10364)
IRAK TÜRKMEN CEPHESİ'NDEN KILIÇDAROĞLU'NA DESTEK: "MÜSTERİH OLSUN BİZİM HEMŞERİLERİMİZ, ARKADAŞLARIMIZ. BU İKTİDAR GERÇEKLEŞTİĞİ ZAMAN BİZİM ANAYASAL HAKLARIMIZ KORUNACAKTIR” IRAK TÜRKMEN CEPHESİ'NDEN KILIÇDAROĞLU'NA DESTEK: "MÜSTERİH OLSUN BİZİM HEMŞERİLERİMİZ, ARKADAŞLARIMIZ. BU İKTİDAR GERÇEKLEŞTİĞİ ZAMAN BİZİM ANAYASAL HAKLARIMIZ KORUNACAKTIR” (10664)
MANSUR YAVAŞ’TAN SİNAN OĞAN’A: “SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN MAKAM TALEBİNİZ OLDU" MANSUR YAVAŞ’TAN SİNAN OĞAN’A: “SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN MAKAM TALEBİNİZ OLDU" (10736)
HKP GENEL BAŞKANI EFE HAKKINDA 'CUMHURBAŞKANINA HAKARETTEN' AÇILAN 7 AYRI DAVA DOSYASI BİRLEŞTİRİLDİ. DURUŞMA ŞUBAT 2024'E ERTELENDİ HKP GENEL BAŞKANI EFE HAKKINDA 'CUMHURBAŞKANINA HAKARETTEN' AÇILAN 7 AYRI DAVA DOSYASI BİRLEŞTİRİLDİ. DURUŞMA ŞUBAT 2024'E ERTELENDİ (10084)
“ÖFKELERİN ÇATIŞTIĞI, RÖVANŞLARIN HAVADA UÇUŞTUĞU BİR TÜRKİYE'DEN BIKTIK. BUNLARIN ARTIK BİTMESİ GEREKİYOR. BUNU HEP BERABER SANDIĞA GİDEREK YAPMALIYIZ" “ÖFKELERİN ÇATIŞTIĞI, RÖVANŞLARIN HAVADA UÇUŞTUĞU BİR TÜRKİYE'DEN BIKTIK. BUNLARIN ARTIK BİTMESİ GEREKİYOR. BUNU HEP BERABER SANDIĞA GİDEREK YAPMALIYIZ" (10083)
İKTİDARA GELİR GELMEZ KREDİ KARTI BORÇLARINA KESİN ÇÖZÜM GETİRECEĞİZ. BORÇLARIN SADECE ANAPARASI 36 AY TAKSİTLE TAHSİL EDİLECEK, FAİZİ TAMAMEN SİLİNECEK İKTİDARA GELİR GELMEZ KREDİ KARTI BORÇLARINA KESİN ÇÖZÜM GETİRECEĞİZ. BORÇLARIN SADECE ANAPARASI 36 AY TAKSİTLE TAHSİL EDİLECEK, FAİZİ TAMAMEN SİLİNECEK (10313)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN YERLİ ÜRETİCİYE DESTEĞİ DEVAM EDİYOR: 25 İLÇEDE ÇİFTÇİYE SEBZE FİDESİ DAĞITILACAK ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN YERLİ ÜRETİCİYE DESTEĞİ DEVAM EDİYOR: 25 İLÇEDE ÇİFTÇİYE SEBZE FİDESİ DAĞITILACAK (10848)
“ZAFER PARTİSİ OLARAK SAYIN KILIÇDAROĞLU’NU CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE İKİNCİ TURDA DESTEKLEME KARARI VERDİK” “ZAFER PARTİSİ OLARAK SAYIN KILIÇDAROĞLU’NU CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE İKİNCİ TURDA DESTEKLEME KARARI VERDİK” (10795)
ÜRETİCİLER BUĞDAY TABAN FİYATININ AÇIKLANMAMASINA TEPKİLİ: “ONLARIN MERHAMETİNE KALMIŞ DURUMDAYIZ” ÜRETİCİLER BUĞDAY TABAN FİYATININ AÇIKLANMAMASINA TEPKİLİ: “ONLARIN MERHAMETİNE KALMIŞ DURUMDAYIZ” (11039)
"BU KADAR İFTİRA, BU KADAR NANKÖRLÜK, BU KADAR DÜZEYSİZLİK CUMHURİYET TARİHİNDE HİÇBİR ZAMAN OLMADI" "BU KADAR İFTİRA, BU KADAR NANKÖRLÜK, BU KADAR DÜZEYSİZLİK CUMHURİYET TARİHİNDE HİÇBİR ZAMAN OLMADI" (10374)
ERDOĞAN’IN AÇTIĞI DEFNE DEVLET HASTANESİ’Nİ SU BASTI ERDOĞAN’IN AÇTIĞI DEFNE DEVLET HASTANESİ’Nİ SU BASTI (10805)
"KİMSE KİMSENİN İNANCINI VE MİLLİ DUYGULARINI YARIŞTIRAMAZ, AŞAĞILAYAMAZ" "KİMSE KİMSENİN İNANCINI VE MİLLİ DUYGULARINI YARIŞTIRAMAZ, AŞAĞILAYAMAZ" (10792)
KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN ERDOĞAN’A: "MONTAJCI SAHTEKAR" KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN ERDOĞAN’A: "MONTAJCI SAHTEKAR" (11020)
"KİMİN BU GÜZEL VATANDAN KİMİN BU GÜZEL VATANI SATANDAN YANA OLDUĞU BELLİ. BİZ BU ÜLKEYİ TERÖRDEN VE MÜLTECİLERDEN KURTARMAYA GELİYORUZ" "KİMİN BU GÜZEL VATANDAN KİMİN BU GÜZEL VATANI SATANDAN YANA OLDUĞU BELLİ. BİZ BU ÜLKEYİ TERÖRDEN VE MÜLTECİLERDEN KURTARMAYA GELİYORUZ" (10604)
“SİNAN OĞAN’IN AÇIKLAMASI SADECE KENDİ POLİTİK TERCİHİDİR. BU AÇIKLAMA ZAFER PARTİSİ’Nİ TEMSİL ETMEMEKTE VE BAĞLAMAMAKTADIR” “SİNAN OĞAN’IN AÇIKLAMASI SADECE KENDİ POLİTİK TERCİHİDİR. BU AÇIKLAMA ZAFER PARTİSİ’Nİ TEMSİL ETMEMEKTE VE BAĞLAMAMAKTADIR” (11617)
"BİR AVUÇ ZENGİNLEŞİRKEN TOPLUMA AÇLIĞI DAYATAN İKTİDARDAN KURTULMAK İÇİN HERKESİ OY KULLANMAYA VE OYLARA SAHİP ÇIKMAYA ÇAĞIRIYORUZ" "BİR AVUÇ ZENGİNLEŞİRKEN TOPLUMA AÇLIĞI DAYATAN İKTİDARDAN KURTULMAK İÇİN HERKESİ OY KULLANMAYA VE OYLARA SAHİP ÇIKMAYA ÇAĞIRIYORUZ" (11161)
Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenskıy, G-7 liderleriyle görüştü Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenskıy, G-7 liderleriyle görüştü (10806)
“ARTIK 21 MAYISLARI BİR YAS GÜNÜ OLMAKTAN ÇIKARMA VAKTİNİN GELDİĞİNE İNANIYORUZ” “ARTIK 21 MAYISLARI BİR YAS GÜNÜ OLMAKTAN ÇIKARMA VAKTİNİN GELDİĞİNE İNANIYORUZ” (10038)
“UNUTMA O OYUNU BENİM İÇİN DEĞİL, KENDİN İÇİN VERECEKSİN. VATANINI SEVEN SANDIĞA GELSİN” “UNUTMA O OYUNU BENİM İÇİN DEĞİL, KENDİN İÇİN VERECEKSİN. VATANINI SEVEN SANDIĞA GELSİN” (10641)
RESMİ REZERV VARLIKLARI NİSANDA YÜZDE 6,2 GERİLEDİ RESMİ REZERV VARLIKLARI NİSANDA YÜZDE 6,2 GERİLEDİ (11250)
AYKUT ERDOĞDU'DAN ÖNGÖRÜ: İKİNCİ TURDA NE OLACAK? AYKUT ERDOĞDU'DAN ÖNGÖRÜ: İKİNCİ TURDA NE OLACAK? (11138)
“SIFIRDAN BİR SEÇİM VAR. 8 MİLYON SEÇMENİN SANDIĞA GELMESİ, İRADELERİNİN TAYİNİ BAKIMINDAN ÇOK ÖNEMLİ. HERKES GELECEĞİNE SAHİP ÇIKMALI” “SIFIRDAN BİR SEÇİM VAR. 8 MİLYON SEÇMENİN SANDIĞA GELMESİ, İRADELERİNİN TAYİNİ BAKIMINDAN ÇOK ÖNEMLİ. HERKES GELECEĞİNE SAHİP ÇIKMALI” (11955)
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN! 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN! (10865)
“4 MİLYON 200 BİN OYUN KULLANILDIĞI YAKLAŞIK 20 BİN SANDIK ŞAİBELİDİR” “4 MİLYON 200 BİN OYUN KULLANILDIĞI YAKLAŞIK 20 BİN SANDIK ŞAİBELİDİR” (11149)
NE EĞİTİMDE NE İSTİHDAMDA OLAN GENÇLERİN ORANI YÜZDE 24,2 OLDU NE EĞİTİMDE NE İSTİHDAMDA OLAN GENÇLERİN ORANI YÜZDE 24,2 OLDU (11660)
MARTTA KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU 203 MİLYAR DOLAR OLDU MARTTA KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU 203 MİLYAR DOLAR OLDU (11765)
ANKARA BAROSU’NUN ESKİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, ALİ ERBAŞ’IN HUTBESİNE KARŞI YAPTIKLARI AÇIKLAMA NEDENİYLE YARGILANDIKLARI DAVADA BERAAT ETTİ ANKARA BAROSU’NUN ESKİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, ALİ ERBAŞ’IN HUTBESİNE KARŞI YAPTIKLARI AÇIKLAMA NEDENİYLE YARGILANDIKLARI DAVADA BERAAT ETTİ (11812)
"ÖRGÜT ÜYELİĞİ" İLE SUÇLANAN 9 GAZETECİ TAHLİYE EDİLDİ "ÖRGÜT ÜYELİĞİ" İLE SUÇLANAN 9 GAZETECİ TAHLİYE EDİLDİ (11162)
ÖZEL SEKTÖRÜN YURTDIŞI KREDİ BORCU 158 MİLYAR DOLAR ÖZEL SEKTÖRÜN YURTDIŞI KREDİ BORCU 158 MİLYAR DOLAR (11614)
ULUSLARARASI SEÇİM GÖZLEM HEYETİ’NİN ÖN BULGU VE SONUÇLARINI NOT EDİYOR VE TÜRK YETKİLİLERİNİ TESPİT EDİLEN EKSİKLİKLERİ GİDERMEYE ÇAĞIRIYORUZ ULUSLARARASI SEÇİM GÖZLEM HEYETİ’NİN ÖN BULGU VE SONUÇLARINI NOT EDİYOR VE TÜRK YETKİLİLERİNİ TESPİT EDİLEN EKSİKLİKLERİ GİDERMEYE ÇAĞIRIYORUZ (11731)
12 AYLIK ORTALAMALARA GÖRE ÜRETİCİ FİYATLARINDAKİ ENFLASYON 134,06 OLDU 12 AYLIK ORTALAMALARA GÖRE ÜRETİCİ FİYATLARINDAKİ ENFLASYON 134,06 OLDU (10977)
YSK, CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ İKİNCİ TURU İÇİN PUSULA ÖRNEĞİNİ YAYINLADI… ERDOĞAN SOLDA, KILIÇDAROĞLU SAĞDA YER ALDI YSK, CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ İKİNCİ TURU İÇİN PUSULA ÖRNEĞİNİ YAYINLADI… ERDOĞAN SOLDA, KILIÇDAROĞLU SAĞDA YER ALDI (11120)
DOĞURGANLIK HIZI SON 20 YILDA 2,38’DEN 1,69’A GERİLEDİ DOĞURGANLIK HIZI SON 20 YILDA 2,38’DEN 1,69’A GERİLEDİ (11720)
"MİLLETİMİZ İKİNCİ TUR DİYORSA BAŞIMIZIN ÜSTÜNE. BU SEÇİMİ İKİNCİ TURDA MUTLAKA AMA MUTLAKA KAZANACAĞIZ" "MİLLETİMİZ İKİNCİ TUR DİYORSA BAŞIMIZIN ÜSTÜNE. BU SEÇİMİ İKİNCİ TURDA MUTLAKA AMA MUTLAKA KAZANACAĞIZ" (11397)
“MÜHÜR İZİNİN, PUSULANIN ÖN TARAFINDA ADAYLARDAN BİRİNİN BÖLÜMÜNE YANSIMA OLACAK ŞEKİLDE İZ BIRAKTIĞI GEREKÇESİYLE YSK’YA BAŞVURULDU” “MÜHÜR İZİNİN, PUSULANIN ÖN TARAFINDA ADAYLARDAN BİRİNİN BÖLÜMÜNE YANSIMA OLACAK ŞEKİLDE İZ BIRAKTIĞI GEREKÇESİYLE YSK’YA BAŞVURULDU” (12063)
TRT HABER’İN 41 GÜNLÜK KARNESİNİ AÇIKLADI: ERDOĞAN İÇİN 48 SAAT 45 DAKİKA 53 SANİYE, KILIÇDAROĞLU İÇİN 32 DAKİKA 23 SANİYE CANLI YAYIN TRT HABER’İN 41 GÜNLÜK KARNESİNİ AÇIKLADI: ERDOĞAN İÇİN 48 SAAT 45 DAKİKA 53 SANİYE, KILIÇDAROĞLU İÇİN 32 DAKİKA 23 SANİYE CANLI YAYIN (12627)
MİLLET İTTİFAKI CUMHURBAŞKANI ADAYI KEMAL KILIÇDAROĞLU, GENÇLERLE BİRLİKTE ANITKABİR'DE, ATA'NIN HUZURUNA ÇIKTI MİLLET İTTİFAKI CUMHURBAŞKANI ADAYI KEMAL KILIÇDAROĞLU, GENÇLERLE BİRLİKTE ANITKABİR'DE, ATA'NIN HUZURUNA ÇIKTI (12536)
45 Maddeyle neden AKP'ye oy verilmez! 45 Maddeyle neden AKP'ye oy verilmez! (12243)
“BÜTÜN DÜNYA SİZİ KONUŞACAK GENÇLER. SİZİN VATANSEVERLİĞİNİZİ, BU VATANI NASIL KURTARDIĞINIZI. GENÇLERİMİN VE ÜLKEMİN GELECEĞİNE İNANCIM SONSUZ. YENİ BAŞLANGIÇLAR GELİYOR” “BÜTÜN DÜNYA SİZİ KONUŞACAK GENÇLER. SİZİN VATANSEVERLİĞİNİZİ, BU VATANI NASIL KURTARDIĞINIZI. GENÇLERİMİN VE ÜLKEMİN GELECEĞİNE İNANCIM SONSUZ. YENİ BAŞLANGIÇLAR GELİYOR” (12431)
KEREM KINIK, DEPREMLERDEN 96 GÜN SONRA GÖREVİ BIRAKTI; KIZILAY OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULA GİDİYOR KEREM KINIK, DEPREMLERDEN 96 GÜN SONRA GÖREVİ BIRAKTI; KIZILAY OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULA GİDİYOR (13980)
“SİLAH VE SUİKAST TEHDİTLERİ. SON UYARILARINI YAPIYORLAR AKILLARINCA. BE GAFİLLER, BE ŞEREFSİZLER, BE AKILSIZLAR, BE MÜPTEZELLER, BE ÇAKALLAR, SİZ Mİ BENİ KORKUTACAKSINIZ?” “SİLAH VE SUİKAST TEHDİTLERİ. SON UYARILARINI YAPIYORLAR AKILLARINCA. BE GAFİLLER, BE ŞEREFSİZLER, BE AKILSIZLAR, BE MÜPTEZELLER, BE ÇAKALLAR, SİZ Mİ BENİ KORKUTACAKSINIZ?” (12323)
“GENÇLERE SESLENİYORUM. UTANMADAN MONTAJLI İÇERİKLERLE SİZLERE KARA PROPAGANDA YAPAN BİRİ VAR. EŞİK İŞTE BURADADIR” “GENÇLERE SESLENİYORUM. UTANMADAN MONTAJLI İÇERİKLERLE SİZLERE KARA PROPAGANDA YAPAN BİRİ VAR. EŞİK İŞTE BURADADIR” (13447)
12 AYLIK CARİ AÇIK 54,2 MİLYAR DOLARA ÇIKTI 12 AYLIK CARİ AÇIK 54,2 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (12314)
“MİLLET İTTİFAKI LİDERLERİ OLARAK, GÜZEL ÜLKEMİZDE DEMOKRASİYİ İNŞA EDECEĞİMİZE SÖZ VERİYORUZ” “MİLLET İTTİFAKI LİDERLERİ OLARAK, GÜZEL ÜLKEMİZDE DEMOKRASİYİ İNŞA EDECEĞİMİZE SÖZ VERİYORUZ” (14477)
“ESKİ KIRGINLIKLARI, DARGINLIKLARI BİR KENARA BIRAKALIM ARTIK. SAYIN İNCE’Yİ TÜRKİYE’NİN SOFRASINA BEKLİYORUZ” “ESKİ KIRGINLIKLARI, DARGINLIKLARI BİR KENARA BIRAKALIM ARTIK. SAYIN İNCE’Yİ TÜRKİYE’NİN SOFRASINA BEKLİYORUZ” (13346)
“BİRİNCİ TURDA KAZANACAĞIZ… HERKES SÜKÛNETLE, 15 MAYIS SABAHINI BEKLESİN” “BİRİNCİ TURDA KAZANACAĞIZ… HERKES SÜKÛNETLE, 15 MAYIS SABAHINI BEKLESİN” (13099)
TAVUK ETİ ÜRETİMİ BİR YILDA YÜZDE 1,5 GERİLEDİ TAVUK ETİ ÜRETİMİ BİR YILDA YÜZDE 1,5 GERİLEDİ (12985)
BORSA MANİPÜLATÖRLERİ, SİZİN GÖZÜNÜZÜN YAŞINA BAKMAYACAĞIM. YEMİN BİLLAH OLSUN Kİ BAKMAYACAĞIM BORSA MANİPÜLATÖRLERİ, SİZİN GÖZÜNÜZÜN YAŞINA BAKMAYACAĞIM. YEMİN BİLLAH OLSUN Kİ BAKMAYACAĞIM (13000)
İŞSİZ SAYISI MART AYINDA 3 MİLYON 508 BİN KİŞİYE ÇIKTI İŞSİZ SAYISI MART AYINDA 3 MİLYON 508 BİN KİŞİYE ÇIKTI (14388)
“CHP ‘NİN MİTİNGİ 10 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ. OLMAYAN BİR MİTİNGDEN YİNE RAKAMLAR VERMEYE BAŞLADI. BU KADAR DA YALAN OLMAZ Kİ” “CHP ‘NİN MİTİNGİ 10 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ. OLMAYAN BİR MİTİNGDEN YİNE RAKAMLAR VERMEYE BAŞLADI. BU KADAR DA YALAN OLMAZ Kİ” (13905)
AN İTİBARİYLE TÜM DAVALAR ENAG LEHİNE SONUÇLANMIŞTIR AN İTİBARİYLE TÜM DAVALAR ENAG LEHİNE SONUÇLANMIŞTIR (13655)
SİNAN ATEŞ'İN KİTAPLARINI BURSA'DA ÜCRETSİZ OLARAK DAĞITAN ÜÇ GENÇ GÖZALTINA ALINDI SİNAN ATEŞ'İN KİTAPLARINI BURSA'DA ÜCRETSİZ OLARAK DAĞITAN ÜÇ GENÇ GÖZALTINA ALINDI (13231)
7 MAYIS'TA ERZURUM'DAKİ OLAYLARA KARIŞAN PİYADE UZMAN ÇAVUŞ AKİF KELEŞ'İN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ 7 MAYIS'TA ERZURUM'DAKİ OLAYLARA KARIŞAN PİYADE UZMAN ÇAVUŞ AKİF KELEŞ'İN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ (14387)
“TÜRKİYE’DE 3 BÖLGEDE SAĞLIK KENTLERİ KURACAĞIZ. ÜLKEMİZİ BIRAKIP GİTMEK ZORUNDA KALAN DOKTORLARIMIZA VE HEMŞİRELERİMİZE SESLENİYORUM. BAVULLARINIZI TOPLAYIN” “TÜRKİYE’DE 3 BÖLGEDE SAĞLIK KENTLERİ KURACAĞIZ. ÜLKEMİZİ BIRAKIP GİTMEK ZORUNDA KALAN DOKTORLARIMIZA VE HEMŞİRELERİMİZE SESLENİYORUM. BAVULLARINIZI TOPLAYIN” (13530)
‘KADIN İŞİ’, ‘ERKEK İŞİ’ YOKTUR. ‘İNSAN İŞİ’ VARDIR, PAYLAŞMAK VARDIR, YARDIMLAŞMAK VARDIR. UNUTTURMAYA ÇALIŞANLARA 14 MAYIS’TA HEP BİRLİKTE HATIRLATACAĞIZ ‘KADIN İŞİ’, ‘ERKEK İŞİ’ YOKTUR. ‘İNSAN İŞİ’ VARDIR, PAYLAŞMAK VARDIR, YARDIMLAŞMAK VARDIR. UNUTTURMAYA ÇALIŞANLARA 14 MAYIS’TA HEP BİRLİKTE HATIRLATACAĞIZ (14239)
"20 YILI AŞKIN SÜREDİR İKTİDARIN DAYATTIĞI SAĞLIK POLİTİKALARININ EN CAN YAKICI GÖSTERGESİDİR BU CÜMLELER" "20 YILI AŞKIN SÜREDİR İKTİDARIN DAYATTIĞI SAĞLIK POLİTİKALARININ EN CAN YAKICI GÖSTERGESİDİR BU CÜMLELER" (14354)
"TRT SÜREMİ, TRT’NİN SANSÜRLEDİKLERİNİN SESİ OLMAK İÇİN KULLANDIM" "TRT SÜREMİ, TRT’NİN SANSÜRLEDİKLERİNİN SESİ OLMAK İÇİN KULLANDIM" (13491)
“SUÇLU ARAYACAKSANIZ BELEDİYE BAŞKANI SUÇLUDUR, EMNİYET MÜDÜRÜ SUÇLUDUR, VALİ SUÇLUDUR. ONLARI GÖREVDEN ALMAYAN TAYYİP ERDOĞAN, YAŞANANLARIN VEBALİNİ TAŞIMAKTADIR” “SUÇLU ARAYACAKSANIZ BELEDİYE BAŞKANI SUÇLUDUR, EMNİYET MÜDÜRÜ SUÇLUDUR, VALİ SUÇLUDUR. ONLARI GÖREVDEN ALMAYAN TAYYİP ERDOĞAN, YAŞANANLARIN VEBALİNİ TAŞIMAKTADIR” (13112)
“EMNİYET MÜDÜRÜ, ‘VALİDEN BİLE TALİMAT ALMAYACAKSIN, GÖREVİNİ YAPACAKSIN’ DİYE TALİMAT ALMIŞ MIDIR” “EMNİYET MÜDÜRÜ, ‘VALİDEN BİLE TALİMAT ALMAYACAKSIN, GÖREVİNİ YAPACAKSIN’ DİYE TALİMAT ALMIŞ MIDIR” (13187)
KUR KORUMALI MEVDUAT 2 TRİLYON 117 MİLYAR LİRAYA ÇIKTI KUR KORUMALI MEVDUAT 2 TRİLYON 117 MİLYAR LİRAYA ÇIKTI (13735)
2023 YILININ İLK DÖRT AYINDA 585, AKP'NİN İKTİDARDA OLDUĞU YILLARDA 31 BİN 131 EMEKÇİ İŞ CİNAYETLERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ 2023 YILININ İLK DÖRT AYINDA 585, AKP'NİN İKTİDARDA OLDUĞU YILLARDA 31 BİN 131 EMEKÇİ İŞ CİNAYETLERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ (13413)
“TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ BİR KİŞİYE TESLİM ETMEYECEĞİZ, BİR KİŞİNİN İKİ DUDAĞI ARASINDAN ÇIKAN SÖZÜ HİÇ KİMSE KABUL ETMEYECEK” “TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ BİR KİŞİYE TESLİM ETMEYECEĞİZ, BİR KİŞİNİN İKİ DUDAĞI ARASINDAN ÇIKAN SÖZÜ HİÇ KİMSE KABUL ETMEYECEK” (13327)
Çin'in kültür soykırımına karşı Uygur Türklerinin Doppa Bayramı Çin'in kültür soykırımına karşı Uygur Türklerinin Doppa Bayramı (13376)
YURT DIŞI İLÇE SEÇİM KURULU, CHP'NİN BAŞVURUSU ÜZERİNE KULLANILMAMIŞ OY PUSULASINDA AKP'YE BASILI MÜHÜR NEDENİYLE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULMASINA KARAR VERDİ YURT DIŞI İLÇE SEÇİM KURULU, CHP'NİN BAŞVURUSU ÜZERİNE KULLANILMAMIŞ OY PUSULASINDA AKP'YE BASILI MÜHÜR NEDENİYLE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULMASINA KARAR VERDİ (13042)
“BU KEYFİLİĞE, FÜTURSUZLUĞA VE HUKUK TANIMAZLIĞA ‘DUR’ DENİLMESİ İÇİN SÜRECİ TAKİP EDECEĞİM” “BU KEYFİLİĞE, FÜTURSUZLUĞA VE HUKUK TANIMAZLIĞA ‘DUR’ DENİLMESİ İÇİN SÜRECİ TAKİP EDECEĞİM” (13281)
“BANA SORUŞTURMA AÇILDI. CİDDİ TEHDİTLER VAR. BU TEHDİTLERE BOYUN EĞMEMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM” “BANA SORUŞTURMA AÇILDI. CİDDİ TEHDİTLER VAR. BU TEHDİTLERE BOYUN EĞMEMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM” (18038)
9 Rusya milletvekilinin KEİPA görev yetkisi onaylanmadı 9 Rusya milletvekilinin KEİPA görev yetkisi onaylanmadı (13362)
MERSİN’İN AKDENİZ İLÇESİNDE BAZI PAZARCILAR, SATAMADIKLARI ÜRÜNLERİ YERE DÖKTÜ: “GERİ GÖTÜRMESİ MALİYETLİ OLUYOR. BAZI ARKADAŞLAR, KALAN ÜRÜNÜ BIRAKIP GİDİYOR” MERSİN’İN AKDENİZ İLÇESİNDE BAZI PAZARCILAR, SATAMADIKLARI ÜRÜNLERİ YERE DÖKTÜ: “GERİ GÖTÜRMESİ MALİYETLİ OLUYOR. BAZI ARKADAŞLAR, KALAN ÜRÜNÜ BIRAKIP GİDİYOR” (14868)
“DÖVİZ KURLARINDA ENFLASYONLA UYUMLU BİR ARTIŞ OLMADIĞI TAKDİRDE İHRACATTAKİ DÜŞÜŞ DEVAM EDECEK” “DÖVİZ KURLARINDA ENFLASYONLA UYUMLU BİR ARTIŞ OLMADIĞI TAKDİRDE İHRACATTAKİ DÜŞÜŞ DEVAM EDECEK” (13564)
ERMENİSTAN ULUSAL MECLİS BAŞKANI ALEN SİMONYAN: İLİŞKİLERİN ÖN KOŞULSUZ NORMALLEŞMESİNE ERMENİSTAN’IN HAZIR OLDUĞUNU BİR DAHA DİLE GETİRMEK İSTERİM ERMENİSTAN ULUSAL MECLİS BAŞKANI ALEN SİMONYAN: İLİŞKİLERİN ÖN KOŞULSUZ NORMALLEŞMESİNE ERMENİSTAN’IN HAZIR OLDUĞUNU BİR DAHA DİLE GETİRMEK İSTERİM (13213)
KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU’NUN NİSAN AYI RAPORU: 21 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ, 23 KADIN ŞÜPHELİ ŞEKİLDE ÖLÜ BULUNDU KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU’NUN NİSAN AYI RAPORU: 21 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ, 23 KADIN ŞÜPHELİ ŞEKİLDE ÖLÜ BULUNDU (13156)
“HİÇBİRİMİZ İŞKENCE EDEN ELİN ADINI UNUTMADIK AMA SÖYLEYEMEDİK. O DEVLETİMİZİN ADAMI OLMASA DA DEVLETİMİZİ, O ADAM ÜZERİNDEN YIPRATMAMAK İÇİN SUSTUK” “HİÇBİRİMİZ İŞKENCE EDEN ELİN ADINI UNUTMADIK AMA SÖYLEYEMEDİK. O DEVLETİMİZİN ADAMI OLMASA DA DEVLETİMİZİ, O ADAM ÜZERİNDEN YIPRATMAMAK İÇİN SUSTUK” (14698)
TÜRKİYE, BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ ENDEKSİ’NDE 180 ÜLKE İÇİNDE 165. SIRADA TÜRKİYE, BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ ENDEKSİ’NDE 180 ÜLKE İÇİNDE 165. SIRADA (13240)
ENAG: Tüketici Fiyat Endeksi, E-TÜFE'deki 12 aylık artış oranı %105.19 olarak gerçekleşti. ENAG: Tüketici Fiyat Endeksi, E-TÜFE'deki 12 aylık artış oranı %105.19 olarak gerçekleşti. (12251)
TÜİK: Dört aylık enflasyon yüzde 15,21 olurken, 12 aylık ortalama enflasyon ise yüzde 67,20 olarak gerçekleşti. TÜİK: Dört aylık enflasyon yüzde 15,21 olurken, 12 aylık ortalama enflasyon ise yüzde 67,20 olarak gerçekleşti. (12278)
“SIĞINMACI KONUSU, ASLA AMA ASLA IRKÇI BİR ZEMİNE TAŞINMAYACAK. SORUN ZATEN, BİR IRK SORUNU DEĞİL. BİZİM SIĞINMACI SORUNUMUZ, TEMELDE BİR KAYNAK SORUNU” “SIĞINMACI KONUSU, ASLA AMA ASLA IRKÇI BİR ZEMİNE TAŞINMAYACAK. SORUN ZATEN, BİR IRK SORUNU DEĞİL. BİZİM SIĞINMACI SORUNUMUZ, TEMELDE BİR KAYNAK SORUNU” (12256)
TÜRKİYE VE ABD, IŞİD VE EL KAİDE BAĞLANTILI 2 KİŞİNİN MALVARLIKLARINI EŞ ZAMANLI OLARAK DONDURDU TÜRKİYE VE ABD, IŞİD VE EL KAİDE BAĞLANTILI 2 KİŞİNİN MALVARLIKLARINI EŞ ZAMANLI OLARAK DONDURDU (12088)
“TÜRKİYE’DE 12 MİLYONA YAKLAŞAN, SOSYAL YARDIMLARLA HAYATINI İDAME ETTİRMEYE ÇALIŞAN İNSANIMIZ VAR. SADECE DEVLETİN VERDİĞİ BİRKAÇ KURUŞLA GEÇİNMEYE ÇALIŞIYORLAR” “TÜRKİYE’DE 12 MİLYONA YAKLAŞAN, SOSYAL YARDIMLARLA HAYATINI İDAME ETTİRMEYE ÇALIŞAN İNSANIMIZ VAR. SADECE DEVLETİN VERDİĞİ BİRKAÇ KURUŞLA GEÇİNMEYE ÇALIŞIYORLAR” (11906)
“SİZİN BU ÇALIŞMALARINIZ TOPLUMUN HER KESİMİ TARAFINDAN TAKDİRLE KARŞILANDI. BUNUN PARTİ AYRIMI YOK” “SİZİN BU ÇALIŞMALARINIZ TOPLUMUN HER KESİMİ TARAFINDAN TAKDİRLE KARŞILANDI. BUNUN PARTİ AYRIMI YOK” (12018)
İTO: İstanbul'da Nisan Ayı Enflasyonu Aylık 4,7, Yıllık bazda ise 62.46 oldu İTO: İstanbul'da Nisan Ayı Enflasyonu Aylık 4,7, Yıllık bazda ise 62.46 oldu (12205)
“BU NASIL BİR SAYGISIZLIKTIR. İNSANIZ BİZ İNSAN, SÜNNİ'SİYLE ALEVİ'SİYLE İNSANIZ... BİTKİ MİYİZ, HAYVAN MIYIZ, 'TÜR' NE DEMEK?” “BU NASIL BİR SAYGISIZLIKTIR. İNSANIZ BİZ İNSAN, SÜNNİ'SİYLE ALEVİ'SİYLE İNSANIZ... BİTKİ MİYİZ, HAYVAN MIYIZ, 'TÜR' NE DEMEK?” (13549)
“AİLENLE KIBRIS’A GİTMEK İSTERKEN ALANDA PASAPORTA EL KONMAK İSTENİYOR, ÇIKIŞ YASAĞI TEBLİĞ EDİLMEK ÜZERE KARAKOLA GÖTÜRÜLÜYORSUN. HAVAALANLARINDA ALIKONMAYA ALIŞTIM DA AİLEME AYIP OLUYOR” “AİLENLE KIBRIS’A GİTMEK İSTERKEN ALANDA PASAPORTA EL KONMAK İSTENİYOR, ÇIKIŞ YASAĞI TEBLİĞ EDİLMEK ÜZERE KARAKOLA GÖTÜRÜLÜYORSUN. HAVAALANLARINDA ALIKONMAYA ALIŞTIM DA AİLEME AYIP OLUYOR” (11812)
Emeğin bayramı 1 Mayıs Emeğin bayramı 1 Mayıs (11654)
“ORTA SINIF YOK EDİLDİ. BU SINIFI BÜYÜTECEĞİM VE ÇELİK GİBİ GÜÇLENDİRECEĞİM” “ORTA SINIF YOK EDİLDİ. BU SINIFI BÜYÜTECEĞİM VE ÇELİK GİBİ GÜÇLENDİRECEĞİM” (12196)
SEÇİMİ ‘DARBE GİRİŞİMİ’ OLARAK İLAN ETMEK, DARBECİLİĞİN TA KENDİSİDİR SEÇİMİ ‘DARBE GİRİŞİMİ’ OLARAK İLAN ETMEK, DARBECİLİĞİN TA KENDİSİDİR (11780)
UÇANKUŞ TV’NİN SAHİBİ CAN TANRIYAR TUTUKLANDI UÇANKUŞ TV’NİN SAHİBİ CAN TANRIYAR TUTUKLANDI (12128)
TÜRK-İŞ: 4 KİŞİLİK BİR AİLENİN AÇLIK SINIRI NİSAN AYINDA 10 BİN 135 LİRAYA ÇIKTI TÜRK-İŞ: 4 KİŞİLİK BİR AİLENİN AÇLIK SINIRI NİSAN AYINDA 10 BİN 135 LİRAYA ÇIKTI (11771)
“İÇİNİZDEKİNİ DİZGİNLEYİN, YOKSA BU NEFRET BAŞTA SİZİ SONRA HEPİMİZİ YUTACAK” “İÇİNİZDEKİNİ DİZGİNLEYİN, YOKSA BU NEFRET BAŞTA SİZİ SONRA HEPİMİZİ YUTACAK” (11291)
FADIL AKGÜNDÜZ'E, CAPRİCEGOLD PROJESİ İLE 601 KİŞİYİ DOLANDIRDIĞI GEREKÇESİYLE 2 BİN 504 YIL HAPİS VE 12 MİLYON LİRA PARA CEZASI VERİLDİ FADIL AKGÜNDÜZ'E, CAPRİCEGOLD PROJESİ İLE 601 KİŞİYİ DOLANDIRDIĞI GEREKÇESİYLE 2 BİN 504 YIL HAPİS VE 12 MİLYON LİRA PARA CEZASI VERİLDİ (11997)
“BU SEÇİMİN EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİNDEN BİRİSİ; YA HIRSIZA 'BUYURUN DEVAM EDİN' DİYECEKSİNİZ YA DA 'DUR' DİYECEKSİNİZ” “BU SEÇİMİN EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİNDEN BİRİSİ; YA HIRSIZA 'BUYURUN DEVAM EDİN' DİYECEKSİNİZ YA DA 'DUR' DİYECEKSİNİZ” (11452)
MİLLET İTTİFAKI'NIN BEYOĞLU SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ'NE TAŞLI SALDIRI MİLLET İTTİFAKI'NIN BEYOĞLU SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ'NE TAŞLI SALDIRI (11901)
“ASKERİMİZİN BAŞINA ÇUVAL GEÇİRİLDİ, HESAP SORAMADILAR. BİZ BUNUN HESABINI SORMAKLA MÜKELLEFİZ” “ASKERİMİZİN BAŞINA ÇUVAL GEÇİRİLDİ, HESAP SORAMADILAR. BİZ BUNUN HESABINI SORMAKLA MÜKELLEFİZ” (11545)
“BAKALIM AYASOFYA CAMİİ PROPAGANDASI NE ZAMAN BAŞLAYACAK… TEMİZ ALIN ÇALMAYANIN, ÇIRPMAYANIN, HARAMA EL SÜRMEYENİN, HALKINI AÇ BIRAKMAYANINDIR. NOKTA!” “BAKALIM AYASOFYA CAMİİ PROPAGANDASI NE ZAMAN BAŞLAYACAK… TEMİZ ALIN ÇALMAYANIN, ÇIRPMAYANIN, HARAMA EL SÜRMEYENİN, HALKINI AÇ BIRAKMAYANINDIR. NOKTA!” (11520)
CUMHURBAŞKANI ADAYLARININ TRT'DEKİ KONUŞMA SIRALARI BELLİ OLDU CUMHURBAŞKANI ADAYLARININ TRT'DEKİ KONUŞMA SIRALARI BELLİ OLDU (12062)
AFETİN İLK 24 SAATİNDE BÜTÜN ARAMA KURTARMACILAR BÖLGEYE SEVK EDİLMEDİĞİNDEN, HALKIN KENDİ İMKANLARIYLA KURTARMA YAPMASI İÇİN ARAÇ-GEREÇ YETERSİZ KALMIŞTIR AFETİN İLK 24 SAATİNDE BÜTÜN ARAMA KURTARMACILAR BÖLGEYE SEVK EDİLMEDİĞİNDEN, HALKIN KENDİ İMKANLARIYLA KURTARMA YAPMASI İÇİN ARAÇ-GEREÇ YETERSİZ KALMIŞTIR (12360)
“BU UCUBE SİSTEMİN BAŞINDAKİ RECEP BEY DE 14 MAYIS AKŞAMI EMEKLİ OLACAK” “BU UCUBE SİSTEMİN BAŞINDAKİ RECEP BEY DE 14 MAYIS AKŞAMI EMEKLİ OLACAK” (11913)
“SARAYLARDA GÖZÜM YOK. RAHATSIZ OLURUM ZATEN SARAYLARDA OTURMAKTAN. ATATÜRK’ÜN BİR KÖŞKÜ VARDIR. ÇANKAYA KÖŞKÜ. HEP BERABER ÇANKAYA’YA YÜRÜYECEĞİZ” “SARAYLARDA GÖZÜM YOK. RAHATSIZ OLURUM ZATEN SARAYLARDA OTURMAKTAN. ATATÜRK’ÜN BİR KÖŞKÜ VARDIR. ÇANKAYA KÖŞKÜ. HEP BERABER ÇANKAYA’YA YÜRÜYECEĞİZ” (11251)
“DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI'NI KURAN CHP, NİYE KAPATALIM? AKIL VAR MANTIK VAR, TAM TERSİNE GÜÇLENDİRİLMESİ LAZIM” “DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI'NI KURAN CHP, NİYE KAPATALIM? AKIL VAR MANTIK VAR, TAM TERSİNE GÜÇLENDİRİLMESİ LAZIM” (12055)
“CHP LOGOSUYLA ‘İKTİDAR OLDUĞUMUZDA APO’YU ÇIKARTACAĞIZ’ DİYEREK SÖZDE PARTİ BROŞÜRÜ, STİCKER BASTIRMIŞLAR” “CHP LOGOSUYLA ‘İKTİDAR OLDUĞUMUZDA APO’YU ÇIKARTACAĞIZ’ DİYEREK SÖZDE PARTİ BROŞÜRÜ, STİCKER BASTIRMIŞLAR” (11330)
“ŞÖYLE BİR PROPAGANDA YAPIYORLAR; ‘SAKIN ONLARA OY VERMEYİN. GELİNCE BUNLAR İHA’LARI SÖKECEKLER, KALDIRACAKLAR’. HAYIR EFENDİM, SENDEN ÇOK DAHA İYİSİNİ YAPACAĞIZ” “ŞÖYLE BİR PROPAGANDA YAPIYORLAR; ‘SAKIN ONLARA OY VERMEYİN. GELİNCE BUNLAR İHA’LARI SÖKECEKLER, KALDIRACAKLAR’. HAYIR EFENDİM, SENDEN ÇOK DAHA İYİSİNİ YAPACAĞIZ” (11624)
“ERDOĞAN, İMRALI’YA HEYET GÖNDERİP NE İSTEMİŞ OLABİLİR SİZCE?” “ERDOĞAN, İMRALI’YA HEYET GÖNDERİP NE İSTEMİŞ OLABİLİR SİZCE?” (11415)
“BUGÜN İTİBARIYLA ÖZGÜR VE EŞİT BİR ŞEKİLDE BİZE YAYINLARINIZDA YER VERMEZSENİZ HER GÜN GELİP BURADAN YAYIN YAPACAĞIM” “BUGÜN İTİBARIYLA ÖZGÜR VE EŞİT BİR ŞEKİLDE BİZE YAYINLARINIZDA YER VERMEZSENİZ HER GÜN GELİP BURADAN YAYIN YAPACAĞIM” (11557)
“DEMOKRATİK HUKUK DEVLETİ OLARAK CUMHURİYET BİZDEN, YARGI ALANINDA DA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN İFADESİYLE FİKRİ HÜR, VİCDANI HÜR, İRFANI HÜR YARGI MENSUPLARI İSTER” “DEMOKRATİK HUKUK DEVLETİ OLARAK CUMHURİYET BİZDEN, YARGI ALANINDA DA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN İFADESİYLE FİKRİ HÜR, VİCDANI HÜR, İRFANI HÜR YARGI MENSUPLARI İSTER” (11298)
AMASRA MADEN FACİASININ SANIKLARI, ADLİYE KORİDORUNDA HAKİM KARŞISINA ÇIKTI AMASRA MADEN FACİASININ SANIKLARI, ADLİYE KORİDORUNDA HAKİM KARŞISINA ÇIKTI (10851)
"SEÇİM KAMPANYALARI SIRASINDA MEDYA KANUNEN TARAFSIZ YAYIN YAPMAK VE ADAYLARA EŞİT ERİŞİM SAĞLAMAKLA YÜKÜMLÜDÜR" "SEÇİM KAMPANYALARI SIRASINDA MEDYA KANUNEN TARAFSIZ YAYIN YAPMAK VE ADAYLARA EŞİT ERİŞİM SAĞLAMAKLA YÜKÜMLÜDÜR" (11398)
MARTTA KAPANAN ŞİRKET SAYISI YÜZDE 23,2 ARTTI MARTTA KAPANAN ŞİRKET SAYISI YÜZDE 23,2 ARTTI (11494)
GENÇLER BÜT’E BIRAKMAYALIM, İLK TURDA BİTİRELİM BU İŞİ GENÇLER BÜT’E BIRAKMAYALIM, İLK TURDA BİTİRELİM BU İŞİ (11192)
THODEX'İN KURUCUSU FARUK FATİH ÖZER TUTUKLANDI THODEX'İN KURUCUSU FARUK FATİH ÖZER TUTUKLANDI (10958)
FAZIL SAY, CUMHURİYET’E ARMAĞAN ETTİĞİ “100. YIL MARŞI”NI, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINDA PAYLAŞTI FAZIL SAY, CUMHURİYET’E ARMAĞAN ETTİĞİ “100. YIL MARŞI”NI, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINDA PAYLAŞTI (11735)
“TÜRKİYE’DE EN AZ 2.6 MİLYON ÇOCUĞUMUZ UCUZ İŞ GÜCÜ OLARAK KULLANILMAKTADIR" “TÜRKİYE’DE EN AZ 2.6 MİLYON ÇOCUĞUMUZ UCUZ İŞ GÜCÜ OLARAK KULLANILMAKTADIR" (10956)
“BU SOL ELDE PKK VAR, RECEP BEY. BU SAĞ ELİNDE DE HİZBULLAH VAR. TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE BERABERSİN” “BU SOL ELDE PKK VAR, RECEP BEY. BU SAĞ ELİNDE DE HİZBULLAH VAR. TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE BERABERSİN” (10638)
"SOĞANCI TERÖRİST OLDU, PAZARCI TERÖRİST OLDU. EN SON TERÖRİSTLER DE KASAPLAR. MAALESEF BU İKTİDARIN ÜSTÜNDE HİÇBİR BAŞARISIZLIK YAPIŞMIYOR. HER ŞEYDE SUÇLU BAŞKASI" "SOĞANCI TERÖRİST OLDU, PAZARCI TERÖRİST OLDU. EN SON TERÖRİSTLER DE KASAPLAR. MAALESEF BU İKTİDARIN ÜSTÜNDE HİÇBİR BAŞARISIZLIK YAPIŞMIYOR. HER ŞEYDE SUÇLU BAŞKASI" (11120)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ‘GIDA KAHRAMANI’ SEÇİLDİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ‘GIDA KAHRAMANI’ SEÇİLDİ (10741)
“DEMOKRASİYE, OYLARIMIZA VE HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKMAK İÇİN BİLGİ KANALI OLUŞTURMA GÖREVİMİZE DEVAM EDECEĞİZ” “DEMOKRASİYE, OYLARIMIZA VE HAKLARIMIZA SAHİP ÇIKMAK İÇİN BİLGİ KANALI OLUŞTURMA GÖREVİMİZE DEVAM EDECEĞİZ” (10566)
“BU MEMLEKETİN SURATI ASIKLARDAN, ‘HER ŞEYİ BEN BİLİRİM’ DİYEN AKILDAN KURTULMASI LAZIM” “BU MEMLEKETİN SURATI ASIKLARDAN, ‘HER ŞEYİ BEN BİLİRİM’ DİYEN AKILDAN KURTULMASI LAZIM” (10794)
LÖSEV’DEN TEDAVİSİ DEVAM EDEN ÇOCUKLAR İÇİN BAYRAM ŞENLİĞİ LÖSEV’DEN TEDAVİSİ DEVAM EDEN ÇOCUKLAR İÇİN BAYRAM ŞENLİĞİ (10547)
Kırım’da Sovyetlerin kurşuna dizdiği Kırım Tatar aydınları anıldı Kırım’da Sovyetlerin kurşuna dizdiği Kırım Tatar aydınları anıldı (10539)
BANKALARIN TAKİPTEKİ ALACAKLARI 160 MİLYAR 675 MİLYON LİRAYA YÜKSELDİ BANKALARIN TAKİPTEKİ ALACAKLARI 160 MİLYAR 675 MİLYON LİRAYA YÜKSELDİ (10509)
TRT, IRKÇILIK, MEZHEP AYRIMCILIĞI, KİN VE NEFRET KIŞKIRTICILIĞI YAPAN BU ZAT HAKKINDA BEKLEMEDEN SORUŞTURMA BAŞLATMALIDIR TRT, IRKÇILIK, MEZHEP AYRIMCILIĞI, KİN VE NEFRET KIŞKIRTICILIĞI YAPAN BU ZAT HAKKINDA BEKLEMEDEN SORUŞTURMA BAŞLATMALIDIR (10457)
“SEÇİMDEN TAM ON YIL ÖNCE, IMF’YE SON BORÇ TAKSİDİNİ ÖDERKEN DE ‘BEBECAN’ İDİK. BUGÜN DE BÜTÜN GENÇLER ADINA ‘BEBECAN’ OLMAKTAN GURUR DUYARIM” “SEÇİMDEN TAM ON YIL ÖNCE, IMF’YE SON BORÇ TAKSİDİNİ ÖDERKEN DE ‘BEBECAN’ İDİK. BUGÜN DE BÜTÜN GENÇLER ADINA ‘BEBECAN’ OLMAKTAN GURUR DUYARIM” (10464)
"BU ÇAĞDA İŞKENCEYİ REVA GÖREN VE AVUKATLIK MESLEĞİNİ YERLERDE SÜRÜKLEYEN KİŞİLERDEN YARGI ÖNÜNDE HESAP SORACAĞIZ" "BU ÇAĞDA İŞKENCEYİ REVA GÖREN VE AVUKATLIK MESLEĞİNİ YERLERDE SÜRÜKLEYEN KİŞİLERDEN YARGI ÖNÜNDE HESAP SORACAĞIZ" (10544)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ VE ÇEVRESİNİN SİT STATÜSÜYLE İLGİLİ KARAR MAHKEMECE İPTAL EDİLDİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ VE ÇEVRESİNİN SİT STATÜSÜYLE İLGİLİ KARAR MAHKEMECE İPTAL EDİLDİ (10508)
AMASRA’DA 42 MADENCİNİN YAŞAMINI YİTİRDİĞİ MADENDE HEKİM BİLE OLMADIĞI ORTAYA ÇIKTI AMASRA’DA 42 MADENCİNİN YAŞAMINI YİTİRDİĞİ MADENDE HEKİM BİLE OLMADIĞI ORTAYA ÇIKTI (10150)
TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI ŞUBAT AYINDA YÜZDE 1,22 ORANINDA ARTTI TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI ŞUBAT AYINDA YÜZDE 1,22 ORANINDA ARTTI (10367)
“ALEVİ OLMAZ’ DİYEN BU SİSTEME; ‘DÜRÜST OLAN, AHLAKLI OLAN OLUR’ DİYECEK MİSİN? BU AYRIŞTIRICI SİSTEMİ, KÖKÜNDEN YIKMAYA HAZIR MISIN? GELİN GENÇLER, BU EŞİĞİ HEP BİRLİKTE AŞALIM” “ALEVİ OLMAZ’ DİYEN BU SİSTEME; ‘DÜRÜST OLAN, AHLAKLI OLAN OLUR’ DİYECEK MİSİN? BU AYRIŞTIRICI SİSTEMİ, KÖKÜNDEN YIKMAYA HAZIR MISIN? GELİN GENÇLER, BU EŞİĞİ HEP BİRLİKTE AŞALIM” (10532)
GAZETECİ SERDAR AKİNAN'IN EMNİYETTEKİ İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: "BU KADAR AĞIR İDDİALARIN SORGULANMASI BİR GAZETECİNİN ASLİ GÖREVİDİR. BEN İŞİMİ YAPTIM" GAZETECİ SERDAR AKİNAN'IN EMNİYETTEKİ İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: "BU KADAR AĞIR İDDİALARIN SORGULANMASI BİR GAZETECİNİN ASLİ GÖREVİDİR. BEN İŞİMİ YAPTIM" (10728)
“BİZ KORKMAYIZ AMA SİZ KORKUN. KORKACAK ÇOK ŞEYİNİZ VAR” “BİZ KORKMAYIZ AMA SİZ KORKUN. KORKACAK ÇOK ŞEYİNİZ VAR” (10559)
GAZETECİ SERDAR AKİNAN, GÖZALTINA ALINDI GAZETECİ SERDAR AKİNAN, GÖZALTINA ALINDI (10554)
Çinlilerin Doğu Türkistan'ı istilası sürüyor! Çinlilerin Doğu Türkistan'ı istilası sürüyor! (10231)
ARZU ÇERKEZOĞLU: “İSTANBUL HALKINI 1 MAYIS’TA MALTEPE MEYDANI’NDA BULUŞMAYA ÇAĞIRIYORUZ” ARZU ÇERKEZOĞLU: “İSTANBUL HALKINI 1 MAYIS’TA MALTEPE MEYDANI’NDA BULUŞMAYA ÇAĞIRIYORUZ” (10127)
TÜİK: 2002 YILINDA YÜZDE 7,3 OLAN 16-17 YAŞ ARASINDAKİ KIZ ÇOCUKLARININ EVLENDİRİLME ORANI 2022 YILINDA YÜZDE 2'YE DÜŞTÜ TÜİK: 2002 YILINDA YÜZDE 7,3 OLAN 16-17 YAŞ ARASINDAKİ KIZ ÇOCUKLARININ EVLENDİRİLME ORANI 2022 YILINDA YÜZDE 2'YE DÜŞTÜ (10140)
ÜCRETLİ ÇALIŞAN SAYISI ŞUBAT AYINDA 128 BİN KİŞİ AZALDI ÜCRETLİ ÇALIŞAN SAYISI ŞUBAT AYINDA 128 BİN KİŞİ AZALDI (10639)
“MATEMATİK AÇISINDAN CUMHURBAŞKANLIĞI OY PUSULASI ASLINDA BÖYLE. LÜTFEN OYUNU HEBA ETME ÇÜNKÜ DEĞİŞİM ANAHTARI SENDE” “MATEMATİK AÇISINDAN CUMHURBAŞKANLIĞI OY PUSULASI ASLINDA BÖYLE. LÜTFEN OYUNU HEBA ETME ÇÜNKÜ DEĞİŞİM ANAHTARI SENDE” (10636)
"YURTTAŞLARIMIZA AİT MÜLKLER EL KONULMA TEHDİDİ ALTINDA" "YURTTAŞLARIMIZA AİT MÜLKLER EL KONULMA TEHDİDİ ALTINDA" (10522)
YSK BAŞKANI YENER, SEÇİMDE 64 MİLYON 113 BİN 941 SEÇMENİN OY KULLANACAĞINI AÇIKLADI YSK BAŞKANI YENER, SEÇİMDE 64 MİLYON 113 BİN 941 SEÇMENİN OY KULLANACAĞINI AÇIKLADI (9952)
KONUT SATIŞLARI BİR YILDA YÜZDE 21,4 AZALDI KONUT SATIŞLARI BİR YILDA YÜZDE 21,4 AZALDI (10290)
BU SEÇİM BİR REFERANDUMDUR. BU REFERANDUMDA CEVABINI VERECEĞİMİZ SORU, TÜRKİYE, TÜRKİYE CUMHURİYETİ OLARAK KALACAK MI YOKSA BİR GÖÇMENİSTAN MI OLACAK? BU SEÇİM BİR REFERANDUMDUR. BU REFERANDUMDA CEVABINI VERECEĞİMİZ SORU, TÜRKİYE, TÜRKİYE CUMHURİYETİ OLARAK KALACAK MI YOKSA BİR GÖÇMENİSTAN MI OLACAK? (9710)
“BİR KİŞİNİN İSTEĞİ, KEYFİ DOĞRULTUSUNDA DEĞİL, TÜM PAYDAŞLARIN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA KARAR ALIYORUZ” “BİR KİŞİNİN İSTEĞİ, KEYFİ DOĞRULTUSUNDA DEĞİL, TÜM PAYDAŞLARIN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA KARAR ALIYORUZ” (9813)
"DEPREMLER, DAYANIKSIZ YAPI ÜRETİMİNİN YAYGINLIĞINI BİR KEZ DAHA GÖZLER ÖNÜNE SERDİ" "DEPREMLER, DAYANIKSIZ YAPI ÜRETİMİNİN YAYGINLIĞINI BİR KEZ DAHA GÖZLER ÖNÜNE SERDİ" (10023)
MERKEZ BANKASI REZERVLERİ 3 HAFTADA 7 MİLYAR DOLAR GERİLEDİ MERKEZ BANKASI REZERVLERİ 3 HAFTADA 7 MİLYAR DOLAR GERİLEDİ (10246)
“BAY KEMAL’DE DEVLET, YİNE DEVLET OLACAK. PARTİ DE PARTİ. DEVLET CİDDİ OLACAK, CİDDİ. OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ. HERKESİN KAPISINDA PARA DİLENEN BİR TÜRKİYE GÖRMEYECEKSİNİZ ARTIK” “BAY KEMAL’DE DEVLET, YİNE DEVLET OLACAK. PARTİ DE PARTİ. DEVLET CİDDİ OLACAK, CİDDİ. OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ. HERKESİN KAPISINDA PARA DİLENEN BİR TÜRKİYE GÖRMEYECEKSİNİZ ARTIK” (10027)
"21 YILDA KAÇ MİLYON KİŞİLİK HAK YEDİNİZ? 21 YIL SONRA MI AKLINIZA GELDİ?" "21 YILDA KAÇ MİLYON KİŞİLİK HAK YEDİNİZ? 21 YIL SONRA MI AKLINIZA GELDİ?" (10636)
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE FAZIL SAY’DAN TÜRK HALKINA ARMAĞAN: “100. YIL MARŞI”NIN KAYDI TAMAMLANDI İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE FAZIL SAY’DAN TÜRK HALKINA ARMAĞAN: “100. YIL MARŞI”NIN KAYDI TAMAMLANDI (10365)
RTÜK, KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNİ DURDURDU… DİZİNİN BAŞROL OYUNCULARINDAN EVRİM ALASYA: "KADINA ŞİDDETTEN RAHATSIZ OLANLAR, GERÇEK HAYATTAKİ KADINA ŞİDDETTEN DE BU KADAR RAHATSIZ OLUYORLAR MI?" RTÜK, KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNİ DURDURDU… DİZİNİN BAŞROL OYUNCULARINDAN EVRİM ALASYA: "KADINA ŞİDDETTEN RAHATSIZ OLANLAR, GERÇEK HAYATTAKİ KADINA ŞİDDETTEN DE BU KADAR RAHATSIZ OLUYORLAR MI?" (10145)
"MUHALEFET PARTİLERİNİN SAYGIN VE ŞEFKATLİ BİR LİDER OLAN KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN ARKASINDA BİRLEŞMESİNİ SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ" "MUHALEFET PARTİLERİNİN SAYGIN VE ŞEFKATLİ BİR LİDER OLAN KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN ARKASINDA BİRLEŞMESİNİ SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ" (10352)
“HİÇBİR HARAMA EL UZATMAMIŞ, DÜRÜST, NAMUSLU, SAKİN, SİNİRLENMEYEN, İKİ DE BİR ATARLANMAYAN SAYIN KILIÇDAROĞLU’NA OY İSTİYORUM” “HİÇBİR HARAMA EL UZATMAMIŞ, DÜRÜST, NAMUSLU, SAKİN, SİNİRLENMEYEN, İKİ DE BİR ATARLANMAYAN SAYIN KILIÇDAROĞLU’NA OY İSTİYORUM” (10170)
"KİMİ ARKADAŞIMIZ KURYE, KİMİ ARKADAŞIMIZ GARSONLUK YAPARAK HAYATINI DEVAM ETTİRMEYE ÇALIŞIYOR" "KİMİ ARKADAŞIMIZ KURYE, KİMİ ARKADAŞIMIZ GARSONLUK YAPARAK HAYATINI DEVAM ETTİRMEYE ÇALIŞIYOR" (9771)
KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU ŞUBAT SONU İTİBARİYLE 153,1 MİLYAR DOLARA ÇIKTI KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU ŞUBAT SONU İTİBARİYLE 153,1 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (9747)
AKPM: “HEYET, TÜRK MAKAMLARINI; SEÇİMLERİN ÖZGÜR, ADİL, ŞEFFAF VE ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN OLMASINI SAĞLAMAYA ÇAĞIRMAKTADIR” AKPM: “HEYET, TÜRK MAKAMLARINI; SEÇİMLERİN ÖZGÜR, ADİL, ŞEFFAF VE ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN OLMASINI SAĞLAMAYA ÇAĞIRMAKTADIR” (9479)
AYM "TERÖR ÖRGÜTÜ OLMADAN TERÖR SUÇLUSU OLUNMAZ" DEDİ, SİVAS KATLİAMI HÜKÜMLÜSÜNE TAHLİYE YOLU AÇILDI AYM "TERÖR ÖRGÜTÜ OLMADAN TERÖR SUÇLUSU OLUNMAZ" DEDİ, SİVAS KATLİAMI HÜKÜMLÜSÜNE TAHLİYE YOLU AÇILDI (8964)
TAVUK ETİ ÜRETİMİ ŞUBAT AYINDA YÜZDE 8,1 GERİLEDİ TAVUK ETİ ÜRETİMİ ŞUBAT AYINDA YÜZDE 8,1 GERİLEDİ (9290)
"14 MAYIS’TAN SONRA TÜRKİYE’DE LÖSEV’DEN BİR GÜNEŞ DOĞACAK” "14 MAYIS’TAN SONRA TÜRKİYE’DE LÖSEV’DEN BİR GÜNEŞ DOĞACAK” (8939)
İYİ PARTİ’DEN “ÇÖKÜŞ EKONOMİSİ” VİDEOSU: “BECERİKSİZLİĞİ ÖRTBAS İÇİN SÖYLENEN BİN BİR YALAN…” İYİ PARTİ’DEN “ÇÖKÜŞ EKONOMİSİ” VİDEOSU: “BECERİKSİZLİĞİ ÖRTBAS İÇİN SÖYLENEN BİN BİR YALAN…” (9292)
ÜSKÜDAR SAHİLİ'NDEKİ KAÇAK YAPILARIN YIKIMI, MAHKEME KARARINA RAĞMEN ENGELLENİYOR ÜSKÜDAR SAHİLİ'NDEKİ KAÇAK YAPILARIN YIKIMI, MAHKEME KARARINA RAĞMEN ENGELLENİYOR (9199)
“DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE KÜRT SORUNUNU DEMOKRATİK YOLLARDAN ÇÖZMEYE, TERÖRÜ SONLANDIRMAYA, ANALARIN GÖZYAŞLARINI DİNDİRMEYE KARARLIYIZ” “DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE KÜRT SORUNUNU DEMOKRATİK YOLLARDAN ÇÖZMEYE, TERÖRÜ SONLANDIRMAYA, ANALARIN GÖZYAŞLARINI DİNDİRMEYE KARARLIYIZ” (8816)
KENDİLERİNİ MİT GÖREVLİSİ OLARAK TANITARAK VATANDAŞLARI DOLANDIRDIĞI İDDİA EDİLEN 11 ŞÜPHELİ YAKALANDI KENDİLERİNİ MİT GÖREVLİSİ OLARAK TANITARAK VATANDAŞLARI DOLANDIRDIĞI İDDİA EDİLEN 11 ŞÜPHELİ YAKALANDI (8919)
PARAKENDE SATIŞLARDA İKİ YILIN EN BÜYÜK DÜŞÜŞÜ YAŞANDI PARAKENDE SATIŞLARDA İKİ YILIN EN BÜYÜK DÜŞÜŞÜ YAŞANDI (9000)
SANAYİ ÜRETİMİ ŞUBATTA YÜZDE 6 GERİLEDİ SANAYİ ÜRETİMİ ŞUBATTA YÜZDE 6 GERİLEDİ (9263)
“BİZİM TESPİTLERİMİZ, ÜLKEMİZİN BU EN ÖNEMLİ SEÇİMİNDE HALA KARANLIK NOKTALARIN, GRİ ALANLARIN OLDUĞU YÖNÜNDEDİR” “BİZİM TESPİTLERİMİZ, ÜLKEMİZİN BU EN ÖNEMLİ SEÇİMİNDE HALA KARANLIK NOKTALARIN, GRİ ALANLARIN OLDUĞU YÖNÜNDEDİR” (8817)
‘MALATYA DAYANIŞMA GÜNLERİ’ YARIN BAŞLIYOR… MANSUR YAVAŞ: "TÜM HEMŞEHRİLERİMİ DAYANIŞMANIN BİR PARÇASI OLMAYA DAVET EDİYORUM" ‘MALATYA DAYANIŞMA GÜNLERİ’ YARIN BAŞLIYOR… MANSUR YAVAŞ: "TÜM HEMŞEHRİLERİMİ DAYANIŞMANIN BİR PARÇASI OLMAYA DAVET EDİYORUM" (8631)
“BUGÜN KÖLELİKTEN ÖZGÜRLÜĞE ULAŞTIĞIM GÜNDÜR” “BUGÜN KÖLELİKTEN ÖZGÜRLÜĞE ULAŞTIĞIM GÜNDÜR” (9381)
BBP KEPEZ İLÇE YÖNETİMİNİN GAZETECİLERE PARA TEKLİFİ ETTİĞİ ORTAYA ÇIKTI. ÇGD AKDENİZ ŞUBE: "AHLAKSIZLIĞI TİKSİNTİ İLE KINIYORUZ" BBP KEPEZ İLÇE YÖNETİMİNİN GAZETECİLERE PARA TEKLİFİ ETTİĞİ ORTAYA ÇIKTI. ÇGD AKDENİZ ŞUBE: "AHLAKSIZLIĞI TİKSİNTİ İLE KINIYORUZ" (8945)
İZMİR'DE EMEKLİLER, HÜKÜMETİ PROTESTO ETTİ: “PATATES, SOĞAN, GÜLE GÜLE ERDOĞAN” İZMİR'DE EMEKLİLER, HÜKÜMETİ PROTESTO ETTİ: “PATATES, SOĞAN, GÜLE GÜLE ERDOĞAN” (8730)
CHP'NİN İZMİR KONAK'TAKİ SEÇİM BÜROSUNA TAŞLI SALDIRI...KONAK BELEDİYE BAŞKANI BATUR: “YILMADAN MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ” CHP'NİN İZMİR KONAK'TAKİ SEÇİM BÜROSUNA TAŞLI SALDIRI...KONAK BELEDİYE BAŞKANI BATUR: “YILMADAN MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ” (8571)
BOLU BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN’IN, “CHP ÜYELİĞİNDEN 1 YIL ÇIKARILMASI” KARARINA KARŞI AÇTIĞI DAVA REDDEDİLDİ BOLU BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN’IN, “CHP ÜYELİĞİNDEN 1 YIL ÇIKARILMASI” KARARINA KARŞI AÇTIĞI DAVA REDDEDİLDİ (9217)
MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİNE TEPKİ GÖSTEREN AKP ORDU İL BAŞKANI TOMAKİN, GÖREVİNDEN ALINDI MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİNE TEPKİ GÖSTEREN AKP ORDU İL BAŞKANI TOMAKİN, GÖREVİNDEN ALINDI (8448)
3 AYDA EN AZ 463 EMEKÇİ İŞ CİNAYETLERİNDE ÖLDÜ 3 AYDA EN AZ 463 EMEKÇİ İŞ CİNAYETLERİNDE ÖLDÜ (8282)
İNŞAAT MALİYET ENDEKSİ ŞUBAT AYINDA BİR ÖNCEKİ YILA GÖRE YÜZDE 72,37 ARTTI İNŞAAT MALİYET ENDEKSİ ŞUBAT AYINDA BİR ÖNCEKİ YILA GÖRE YÜZDE 72,37 ARTTI (8512)
AVUKATLARDAN 'SEÇİM GÜVENLİĞİ' AÇIKLAMASI: "HAK İHLALLERİNİN ÖNÜNE GEÇEBİLMEK İÇİN BURADAYIZ" AVUKATLARDAN 'SEÇİM GÜVENLİĞİ' AÇIKLAMASI: "HAK İHLALLERİNİN ÖNÜNE GEÇEBİLMEK İÇİN BURADAYIZ" (8210)
“İNSAN ONURUNA YARAŞIR YAŞAM HAKKI YOKSA OY MOY YOK” “İNSAN ONURUNA YARAŞIR YAŞAM HAKKI YOKSA OY MOY YOK” (9043)
“İŞSİZ VATANDAŞLARIMIZIN SAYISI 8 MİLYON 941 BİN KİŞİYE ULAŞTI. BU, DÜNYA ÜZERİNDEKİ 98 ÜLKENİN NÜFUSUNDAN FAZLA” “İŞSİZ VATANDAŞLARIMIZIN SAYISI 8 MİLYON 941 BİN KİŞİYE ULAŞTI. BU, DÜNYA ÜZERİNDEKİ 98 ÜLKENİN NÜFUSUNDAN FAZLA” (8169)
CARİ İŞLEMLER ŞUBATTA 8,78 MİLYAR DOLAR AÇIK VERDİ CARİ İŞLEMLER ŞUBATTA 8,78 MİLYAR DOLAR AÇIK VERDİ (8345)
İŞSİZLİK ŞUBAT AYINDA ÇİFT HANEYE ÇIKARAK YÜZDE 10 OLDU İŞSİZLİK ŞUBAT AYINDA ÇİFT HANEYE ÇIKARAK YÜZDE 10 OLDU (8921)
TİP’İN SEÇİM ŞARKISI SEZEN AKSU’DAN: “KARŞIYIM HER ŞEYE KARŞI" TİP’İN SEÇİM ŞARKISI SEZEN AKSU’DAN: “KARŞIYIM HER ŞEYE KARŞI" (8783)
CHP LİSTELERİNDEN 2 İŞÇİ, 1 MUHTAR, 18 EMEKLİ, 147 KADIN ADAY GÖSTERİLDİ CHP LİSTELERİNDEN 2 İŞÇİ, 1 MUHTAR, 18 EMEKLİ, 147 KADIN ADAY GÖSTERİLDİ (8892)
CHP MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİNİ YSK’YE SUNDU CHP MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİNİ YSK’YE SUNDU (8407)
“ÇOCUK BAKIM KURULUŞLARINDA OLUP KİMLİĞİ HENÜZ BİLİNMEYEN 21 ÇOCUĞUMUZ BULUNMAKTADIR” “ÇOCUK BAKIM KURULUŞLARINDA OLUP KİMLİĞİ HENÜZ BİLİNMEYEN 21 ÇOCUĞUMUZ BULUNMAKTADIR” (8367)
SEÇİME GİRECEK PARTİ VE İTTİFAKLARIN OY PUSULASINDAKİ YERLERİ BELLİ OLDU: MİLLET İTTİFAKI 18’İNCİ, CUMHUR İTTİFAKI 8’İNCİ SIRADA YER ALACAK SEÇİME GİRECEK PARTİ VE İTTİFAKLARIN OY PUSULASINDAKİ YERLERİ BELLİ OLDU: MİLLET İTTİFAKI 18’İNCİ, CUMHUR İTTİFAKI 8’İNCİ SIRADA YER ALACAK (9106)
İBB, KENTİN TARİHİ MEKANLARINA 7 MİLYON 750 BİN SÜMBÜL, NERGİS, MUSCARİ VE LALE EKTİ İBB, KENTİN TARİHİ MEKANLARINA 7 MİLYON 750 BİN SÜMBÜL, NERGİS, MUSCARİ VE LALE EKTİ (8551)
DSP’DE ÜÇ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI PARTİDEN İSTİFA ETTİ DSP’DE ÜÇ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI PARTİDEN İSTİFA ETTİ (8372)
“GÖREV YAPTIĞIM İNSANLARIN ÇIKAR ÜZERİNDEN FAALİYET YÜRÜTTÜĞÜNÜ SÖYLEMEKTEN ÜZÜNTÜ DUYARIM, AMA MANZARA BUNU GÖSTERİYOR" “GÖREV YAPTIĞIM İNSANLARIN ÇIKAR ÜZERİNDEN FAALİYET YÜRÜTTÜĞÜNÜ SÖYLEMEKTEN ÜZÜNTÜ DUYARIM, AMA MANZARA BUNU GÖSTERİYOR" (8644)
“İHBAR EDİLEN ŞİDDET VAKALARININ YÜZDE 46,67'Sİ PSİKOLOJİK, YÜZDE 27,78'İ FİZİKSEL ŞİDDET VAKALARIDIR" “İHBAR EDİLEN ŞİDDET VAKALARININ YÜZDE 46,67'Sİ PSİKOLOJİK, YÜZDE 27,78'İ FİZİKSEL ŞİDDET VAKALARIDIR" (8469)
"TASARIMLARI SİYASİ GÜNDEME İLİŞKİN DÜŞÜNCELERİMİ BEYAN ETMEK AMACIYLA PAYLAŞIMDA BULUNDUM.HERHANGİ BİR HAKARET ETME KASTIM YOKTUR” "TASARIMLARI SİYASİ GÜNDEME İLİŞKİN DÜŞÜNCELERİMİ BEYAN ETMEK AMACIYLA PAYLAŞIMDA BULUNDUM.HERHANGİ BİR HAKARET ETME KASTIM YOKTUR” (7897)
“BU ÜRÜN SİZE PAHALI MI GELDİ? ERDOĞAN SAYESİNDE” ETİKETLERİNİ TASARLAYIP, SOSYAL MEDYA HESABINDA PAYLAŞAN MAHİR AKKOYUN’UN EMNİYETTEKİ İŞLEMLERİ SÜRÜYOR… “BU ÜRÜN SİZE PAHALI MI GELDİ? ERDOĞAN SAYESİNDE” ETİKETLERİNİ TASARLAYIP, SOSYAL MEDYA HESABINDA PAYLAŞAN MAHİR AKKOYUN’UN EMNİYETTEKİ İŞLEMLERİ SÜRÜYOR… (8089)
BAĞ-KUR'LU İŞVERENLERİN EMEKLİLİĞİ İÇİN PRİM GÜNÜNÜN DÜŞÜRÜLMESİ TALEBİNE BAKAN BİLGİN OLUMLU KARŞILIK VERDİ BAĞ-KUR'LU İŞVERENLERİN EMEKLİLİĞİ İÇİN PRİM GÜNÜNÜN DÜŞÜRÜLMESİ TALEBİNE BAKAN BİLGİN OLUMLU KARŞILIK VERDİ (8927)
TÜRKİYE’YE KARŞI AÇILAN VE KOMİTE’DE KARARA BAĞLANMAYI BEKLEYEN 480 DAVA VAR TÜRKİYE’YE KARŞI AÇILAN VE KOMİTE’DE KARARA BAĞLANMAYI BEKLEYEN 480 DAVA VAR (8399)
“200 CİVARINDA VETERİNER HEKİM YURT DIŞINA GİTTİ” “200 CİVARINDA VETERİNER HEKİM YURT DIŞINA GİTTİ” (7978)
MEB’İN, İKTİDARIN İDEOLOJİK YÖNELİMLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPAN VAKIFLARA KAMU KAYNAKLARINI AKTARMASI KABUL EDİLEMEZ MEB’İN, İKTİDARIN İDEOLOJİK YÖNELİMLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPAN VAKIFLARA KAMU KAYNAKLARINI AKTARMASI KABUL EDİLEMEZ (7862)
“BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ AKTİF ŞEKİLDE SAVUNULSUN. MEDYA ÖZGÜRLÜĞÜNÜ GÜVENCEYE ALACAK YASAL ÇERÇEVE UYGULAMAYA KONULSUN” “BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ AKTİF ŞEKİLDE SAVUNULSUN. MEDYA ÖZGÜRLÜĞÜNÜ GÜVENCEYE ALACAK YASAL ÇERÇEVE UYGULAMAYA KONULSUN” (8006)
“BİR HAFTADA İKİ PARTİ İL BAŞKANLIĞI ÖNÜNDE OLAY OLMA İHTİMALİ, DÜNYADAKİ EN BÜYÜK İKRAMİYEYİ KAZANMA İHTİMALİNDEN DAHA DÜŞÜKTÜR” “BİR HAFTADA İKİ PARTİ İL BAŞKANLIĞI ÖNÜNDE OLAY OLMA İHTİMALİ, DÜNYADAKİ EN BÜYÜK İKRAMİYEYİ KAZANMA İHTİMALİNDEN DAHA DÜŞÜKTÜR” (8058)
“ANAYASA’NIN 67. MADDESİ’NE GÖRE, YENİ SEÇİM KANUNU BU SEÇİMLERDE KULLANILAMAZ. YSK ANAYASA SUÇU İŞLEMİŞTİR” “ANAYASA’NIN 67. MADDESİ’NE GÖRE, YENİ SEÇİM KANUNU BU SEÇİMLERDE KULLANILAMAZ. YSK ANAYASA SUÇU İŞLEMİŞTİR” (7107)
OUTDOOR FEST 2023, BU YIL HATAY'DA YAPILACAK. LÜTFÜ SAVAŞ: "HATAY’I ESKİSİNDEN DAHA GÜZEL HALE GETİRECEĞİZ" OUTDOOR FEST 2023, BU YIL HATAY'DA YAPILACAK. LÜTFÜ SAVAŞ: "HATAY’I ESKİSİNDEN DAHA GÜZEL HALE GETİRECEĞİZ" (7288)
“BUNCA ENGELİ, AŞTIKTAN SONRA ŞİMDİ BİZE BU KURŞUN MU 'DUR' DİYECEK? BUNCA TEHDİDE DİRENDİKTEN SONRA ŞİMDİ BİZİ BU KURŞUN MU KORKUTACAK?” “BUNCA ENGELİ, AŞTIKTAN SONRA ŞİMDİ BİZE BU KURŞUN MU 'DUR' DİYECEK? BUNCA TEHDİDE DİRENDİKTEN SONRA ŞİMDİ BİZİ BU KURŞUN MU KORKUTACAK?” (7821)
"DEPREM BÖLGESİNDE KOLLUK GÖREVLİLERİNİN İŞKENCE VE KÖTÜ MUAMELE UYGULADIĞI YÖNÜNDEKİ TÜM İDDİALAR SORUŞTURULMALI" "DEPREM BÖLGESİNDE KOLLUK GÖREVLİLERİNİN İŞKENCE VE KÖTÜ MUAMELE UYGULADIĞI YÖNÜNDEKİ TÜM İDDİALAR SORUŞTURULMALI" (7311)
“VATANDAŞLARIN YIKILAN TEK KONUTU, BEDELSİZ OLARAK DEVLET TARAFINDAN YAPILSIN” “VATANDAŞLARIN YIKILAN TEK KONUTU, BEDELSİZ OLARAK DEVLET TARAFINDAN YAPILSIN” (6873)
ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ KANUNU İLE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN TEKLİFİ TBMM’DE KABUL EDİLEREK YASALAŞTI ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ KANUNU İLE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN TEKLİFİ TBMM’DE KABUL EDİLEREK YASALAŞTI (7471)
“ANAYASA’YA AYKIRI BİÇİMDE İDAREYE SINIRSIZ YETKİ VEREN TEKLİFİN YASALAŞMAMASI ADINA MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK” “ANAYASA’YA AYKIRI BİÇİMDE İDAREYE SINIRSIZ YETKİ VEREN TEKLİFİN YASALAŞMAMASI ADINA MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK” (7176)
KILIÇDAROĞLU’NUN SEÇİM KAMPANYASINA DESTEK OLMAK İÇİN BAĞIŞ KAMPANYASI BAŞLATILDI KILIÇDAROĞLU’NUN SEÇİM KAMPANYASINA DESTEK OLMAK İÇİN BAĞIŞ KAMPANYASI BAŞLATILDI (6955)
KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU'NUN MART AYI RAPORU: 23 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ, 19 KADIN ŞÜPHELİ ŞEKİLDE ÖLÜ BULUNDU KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU'NUN MART AYI RAPORU: 23 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ, 19 KADIN ŞÜPHELİ ŞEKİLDE ÖLÜ BULUNDU (7052)
“GELİR VERGİSİ İLE DİLİM DİLİM SOYULAN EMEKÇİLERİN, EMEKLİLERİN YOKSULLUĞU SEÇİM YATIRIMINA DÖNÜŞTÜRÜLEN GEÇİCİ VAATLERLE ÇÖZÜLEMEYECEK KADAR DERİNLEŞMİŞTİR" “GELİR VERGİSİ İLE DİLİM DİLİM SOYULAN EMEKÇİLERİN, EMEKLİLERİN YOKSULLUĞU SEÇİM YATIRIMINA DÖNÜŞTÜRÜLEN GEÇİCİ VAATLERLE ÇÖZÜLEMEYECEK KADAR DERİNLEŞMİŞTİR" (7424)
“MART AYINDA GÖRE GIDA ENFLASYONUNU ORTALAMA YÜZDE 67,9 OLARAK HESAPLARKEN EMEKLİLERDE GIDA ENFLASYONU YÜZDE 86,5 OLDU” “MART AYINDA GÖRE GIDA ENFLASYONUNU ORTALAMA YÜZDE 67,9 OLARAK HESAPLARKEN EMEKLİLERDE GIDA ENFLASYONU YÜZDE 86,5 OLDU” (7264)
TÜİK: YILLIK ENFLASYON YÜZDE 50,51 OLDU TÜİK: YILLIK ENFLASYON YÜZDE 50,51 OLDU (7412)
OPEC+ üyesi Arap ülkelerinden bir kısmı petrol üretimini düşürme kararı aldı OPEC+ üyesi Arap ülkelerinden bir kısmı petrol üretimini düşürme kararı aldı (6720)
EYT FEDERASYONU BAŞKANLIĞINDAN AYRILAN ÖZÜPAK, CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURDU: "DİK DURDUK, EĞİLMEDİK" EYT FEDERASYONU BAŞKANLIĞINDAN AYRILAN ÖZÜPAK, CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURDU: "DİK DURDUK, EĞİLMEDİK" (7503)
Uygur Araştırmaları Merkezinden İslam dünyasına Doğu Türkistan çağrısı Uygur Araştırmaları Merkezinden İslam dünyasına Doğu Türkistan çağrısı (6925)
“BAŞKENTİN GÖBEĞİNDE KATLEDİLEN SİNAN ATEŞ’E YAPILAN SALDIRININ GERÇEKLERİ NASIL KARANLIKTA KALMIŞSA, DÜN PARTİMİZE YAPILAN SALDIRI DA BENZER BİR ANLAYIŞLA KARŞI KARŞIYA KALMIŞTIR” “BAŞKENTİN GÖBEĞİNDE KATLEDİLEN SİNAN ATEŞ’E YAPILAN SALDIRININ GERÇEKLERİ NASIL KARANLIKTA KALMIŞSA, DÜN PARTİMİZE YAPILAN SALDIRI DA BENZER BİR ANLAYIŞLA KARŞI KARŞIYA KALMIŞTIR” (6928)
“DEPREM BÖLGESİNDE ÖLÜMCÜL HASTALIKLARA NEDEN OLABİLECEK ASBESTİN SÖKÜMÜ TİTİZLİKLE YAPILMALI” “DEPREM BÖLGESİNDE ÖLÜMCÜL HASTALIKLARA NEDEN OLABİLECEK ASBESTİN SÖKÜMÜ TİTİZLİKLE YAPILMALI” (7665)
“DEPREM KONUTLARININ HEMEN YAPILMASI GEREKTİĞİ KONUSUNDA HEMFİKİRİM AMA ASIL İZİN VERMEYECEĞİM ŞEY, ANAYASA’YA AYKIRI OLARAK DEPREMZEDEYE KONUT SATILMASIDIR” “DEPREM KONUTLARININ HEMEN YAPILMASI GEREKTİĞİ KONUSUNDA HEMFİKİRİM AMA ASIL İZİN VERMEYECEĞİM ŞEY, ANAYASA’YA AYKIRI OLARAK DEPREMZEDEYE KONUT SATILMASIDIR” (6685)
İSTANBUL SARAÇHANE’DEKİ AZİZ POLİEUKTOS KİLİSESİ ALANINDA BAŞLATILAN KAZILARDA TOPRAK ALTINDAN HEYKELLER ÇIKARILDI İSTANBUL SARAÇHANE’DEKİ AZİZ POLİEUKTOS KİLİSESİ ALANINDA BAŞLATILAN KAZILARDA TOPRAK ALTINDAN HEYKELLER ÇIKARILDI (6952)
SEÇMEN LİSTELERİ YARIN ASKIDAN İNDİRİLECEK. SEÇMEN KAYDI OLMAYAN YA DA BİLGİ DEĞİŞİKLİĞİ YAPACAK YURTTAŞLAR NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE BAŞVURABİLECEK SEÇMEN LİSTELERİ YARIN ASKIDAN İNDİRİLECEK. SEÇMEN KAYDI OLMAYAN YA DA BİLGİ DEĞİŞİKLİĞİ YAPACAK YURTTAŞLAR NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE BAŞVURABİLECEK (6883)
31 Mart 1918: Ermenilerin Azerbaycan Türklerine yönelik kanlı soykırımı 31 Mart 1918: Ermenilerin Azerbaycan Türklerine yönelik kanlı soykırımı (6293)
“MİLLETİMİZ BİRBİRİMİZE KÜFRETMEDİĞİMİZ, BİRBİRİMİZİ TEHDİT ETMEDİĞİMİZ BİR SEÇİM ATMOSFERİ İSTİYOR” “MİLLETİMİZ BİRBİRİMİZE KÜFRETMEDİĞİMİZ, BİRBİRİMİZİ TEHDİT ETMEDİĞİMİZ BİR SEÇİM ATMOSFERİ İSTİYOR” (6760)
H.KG. DAVASI... HİRANUR VAKFI KURUCUSU GÜMÜŞEL İLE H.K.G.'NİN EVLENDİRİLDİĞİ İSTEKLİ'Yİ TAHLİYE ETMEYEN MAHKEME DURUŞMAYI 5 HAZİRAN'A ERTELEDİ H.KG. DAVASI... HİRANUR VAKFI KURUCUSU GÜMÜŞEL İLE H.K.G.'NİN EVLENDİRİLDİĞİ İSTEKLİ'Yİ TAHLİYE ETMEYEN MAHKEME DURUŞMAYI 5 HAZİRAN'A ERTELEDİ (6778)
CHP İSTANBUL TEŞKİLATI YÖNETİCİLERİ, "KAFALARINI KESERİZ" DİYEN KİŞİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU CHP İSTANBUL TEŞKİLATI YÖNETİCİLERİ, "KAFALARINI KESERİZ" DİYEN KİŞİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (6227)
DIŞ TİCARET AÇIĞI ŞUBATTA GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 51,4 İLE REKOR ORANDA ARTTI DIŞ TİCARET AÇIĞI ŞUBATTA GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 51,4 İLE REKOR ORANDA ARTTI (6779)
EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ MART AYINDA DA DÜŞÜŞÜNÜ SÜRDÜRDÜ EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ MART AYINDA DA DÜŞÜŞÜNÜ SÜRDÜRDÜ (6319)
“BİZİM YOLA ÇIKIŞIMIZIN EN BÜYÜK ÖDÜLÜ BİRİNCİ TURDA SEÇİMİ KAZANMAKTIR VE KAZANACAĞIZ” “BİZİM YOLA ÇIKIŞIMIZIN EN BÜYÜK ÖDÜLÜ BİRİNCİ TURDA SEÇİMİ KAZANMAKTIR VE KAZANACAĞIZ” (6916)
FİNLANDİYA'NIN NATO ÜYELİĞİNE İLİŞKİN KANUN TEKLİFİ TBMM GENEL KURULU'NDA KABUL EDİLDİ FİNLANDİYA'NIN NATO ÜYELİĞİNE İLİŞKİN KANUN TEKLİFİ TBMM GENEL KURULU'NDA KABUL EDİLDİ (6396)
YÜKSEK SEÇİM KURULU, ERDOĞAN’IN CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞINA YAPILAN İTİRAZLARI REDDETTİ YÜKSEK SEÇİM KURULU, ERDOĞAN’IN CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞINA YAPILAN İTİRAZLARI REDDETTİ (6913)
İBB, YARGI KARARIYLA DA KAÇAK OLDUĞU TESCİLLENEN, HİRANUR VAKFI’NIN SANCAKTEPE'DEKİ BİNASINI YIKTI İBB, YARGI KARARIYLA DA KAÇAK OLDUĞU TESCİLLENEN, HİRANUR VAKFI’NIN SANCAKTEPE'DEKİ BİNASINI YIKTI (6266)
"AFAD’DA, KAN TUTAN, YÜKSEKLİK KORKUSU OLAN İNSANLARIN İŞE ALINDIĞINI GÖRDÜM" "AFAD’DA, KAN TUTAN, YÜKSEKLİK KORKUSU OLAN İNSANLARIN İŞE ALINDIĞINI GÖRDÜM" (6491)
“EN BÜYÜK İHTİYACIMIZ DUŞ VE WC. MİKROPTAN ÖLEBİLİRİZ” “EN BÜYÜK İHTİYACIMIZ DUŞ VE WC. MİKROPTAN ÖLEBİLİRİZ” (6422)
AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A: GİDERAYAK SENİ ÇOK GERGİN GÖRDÜM RECEP BEY. AKŞAMLARI PAPATYA ÇAYI İÇ, İYİ GELİR AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A: GİDERAYAK SENİ ÇOK GERGİN GÖRDÜM RECEP BEY. AKŞAMLARI PAPATYA ÇAYI İÇ, İYİ GELİR (6299)
"ÇADIRKENTLERİN DIŞARIYA KAPALI VE YETERLİ AYDINLATMANIN OLMAMASI İSTİSMAR RİSKİNİ ARTTIRMAKTADIR" "ÇADIRKENTLERİN DIŞARIYA KAPALI VE YETERLİ AYDINLATMANIN OLMAMASI İSTİSMAR RİSKİNİ ARTTIRMAKTADIR" (6499)
TÜRK-İŞ: DÖRT KİŞİLİK BİR AİLENİN AÇLIK SINIRI MART AYINDA 9 BİN 590 LİRAYA ÇIKTI TÜRK-İŞ: DÖRT KİŞİLİK BİR AİLENİN AÇLIK SINIRI MART AYINDA 9 BİN 590 LİRAYA ÇIKTI (6426)
CHP'NİN, AFAD VE AKP İKTİDARININ 6 ŞUBAT DEPREMİ SONRASI FAALİYETLERİNİN ARAŞTIRILMASI ÖNERİSİ, AKP VE MHP'Lİ MİLLETVEKİLLERİNİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ CHP'NİN, AFAD VE AKP İKTİDARININ 6 ŞUBAT DEPREMİ SONRASI FAALİYETLERİNİN ARAŞTIRILMASI ÖNERİSİ, AKP VE MHP'Lİ MİLLETVEKİLLERİNİN OYLARIYLA REDDEDİLDİ (6532)
AYM: “TOPLANTI DÜZENLENECEK YERLERİN İDARE TARAFINDAN BELİRLENMESİ, DİĞER YERLERDE TOPLANTI YAPILAMAYACAĞI ANLAMINA GELMEZ” AYM: “TOPLANTI DÜZENLENECEK YERLERİN İDARE TARAFINDAN BELİRLENMESİ, DİĞER YERLERDE TOPLANTI YAPILAMAYACAĞI ANLAMINA GELMEZ” (6633)
“TÜRKİYE’DE HÜKÜMETİN YARGI ÜZERİNDEKİ KONTROLÜ, BİRKAÇ YIL İÇİNDE YARGI BAĞIMSIZLIĞININ İÇİNİ BOŞALTTI” “TÜRKİYE’DE HÜKÜMETİN YARGI ÜZERİNDEKİ KONTROLÜ, BİRKAÇ YIL İÇİNDE YARGI BAĞIMSIZLIĞININ İÇİNİ BOŞALTTI” (6299)
Ermeni taraftarlar skandala doymadı! Ermeni taraftarlar skandala doymadı! (6155)
İYİ PARTİ, ERDOĞAN’IN CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞINA İTİRAZ DİLEKÇESİNİ PARTİNİN YSK TEMSİLCİSİNE TESLİM ETTİ: “BU BİR SİYASİ TAVIR DEĞİLDİR. BU BİR HUKUKİ TAVIRDIR” İYİ PARTİ, ERDOĞAN’IN CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞINA İTİRAZ DİLEKÇESİNİ PARTİNİN YSK TEMSİLCİSİNE TESLİM ETTİ: “BU BİR SİYASİ TAVIR DEĞİLDİR. BU BİR HUKUKİ TAVIRDIR” (6545)
“UĞUR POYRAZ BU KONUDAKİ KAPSAMLI İTİRAZIMIZI ORTAYA KOYAN BİR DİLEKÇEYLE YÜKSEK SEÇİM KURULU’NA BAŞVURACAK. SONUCU HEPİMİZİ BAĞLAR” “UĞUR POYRAZ BU KONUDAKİ KAPSAMLI İTİRAZIMIZI ORTAYA KOYAN BİR DİLEKÇEYLE YÜKSEK SEÇİM KURULU’NA BAŞVURACAK. SONUCU HEPİMİZİ BAĞLAR” (6632)
“OLMAYAN DİPLOMANIN OLMADIĞINI İSPATLAMAK İÇİN UĞRAŞIYORUZ. NE İRONİK DEĞİL Mİ?” “OLMAYAN DİPLOMANIN OLMADIĞINI İSPATLAMAK İÇİN UĞRAŞIYORUZ. NE İRONİK DEĞİL Mİ?” (7404)
“BALKANLAR ÜZERİNDEN GELECEK SOĞUK HAVA, SICAKLIKLARI 8-15 DERECE DÜŞÜRECEK” “BALKANLAR ÜZERİNDEN GELECEK SOĞUK HAVA, SICAKLIKLARI 8-15 DERECE DÜŞÜRECEK” (6485)
“BEN DEPREMDE ANNEMİ VE BABAMI KAYBETTİM. KARDEŞİM ENKAZIN ALTINDAN 28 SAAT SONRA SAĞ ÇIKTI. KARDEŞİM İŞÇİ KADROSUNDA, ONLARIN BİR ATAMASI YOK. NE YAPACAĞIMIZI BİLMİYORUZ” “BEN DEPREMDE ANNEMİ VE BABAMI KAYBETTİM. KARDEŞİM ENKAZIN ALTINDAN 28 SAAT SONRA SAĞ ÇIKTI. KARDEŞİM İŞÇİ KADROSUNDA, ONLARIN BİR ATAMASI YOK. NE YAPACAĞIMIZI BİLMİYORUZ” (6506)
SOL PARTİ BAŞKANLAR KURULU ÜYESİ İLKNUR BAŞER: TEK ADAM REJİMİNİ YENMEK İÇİN TEK ADAY ETRAFINDA MÜCADELEYİ BÜYÜTECEĞİZ SOL PARTİ BAŞKANLAR KURULU ÜYESİ İLKNUR BAŞER: TEK ADAM REJİMİNİ YENMEK İÇİN TEK ADAY ETRAFINDA MÜCADELEYİ BÜYÜTECEĞİZ (7423)
DEPREMZEDELER, YERLEŞİM YERİNE YAKIN BÖLGEYE MOLOZ DÖKÜLMESİNE KARŞI DİRENİŞTE: “DAHA CENAZELERİMİZİ GÖMMEZKEN BİZİ DİRİ DİRİ GÖMMEYE ÇALIŞIYORLAR” DEPREMZEDELER, YERLEŞİM YERİNE YAKIN BÖLGEYE MOLOZ DÖKÜLMESİNE KARŞI DİRENİŞTE: “DAHA CENAZELERİMİZİ GÖMMEZKEN BİZİ DİRİ DİRİ GÖMMEYE ÇALIŞIYORLAR” (7030)
ABD Temsilciler Meclisinde Uygur Türkleri, Çin toplama kamplarında şahit olduklarını anlattı ABD Temsilciler Meclisinde Uygur Türkleri, Çin toplama kamplarında şahit olduklarını anlattı (6887)
Dört İskandinav ülkesi, Rus tehdidine karşı hava kuvvetlerini birleştiriyor Dört İskandinav ülkesi, Rus tehdidine karşı hava kuvvetlerini birleştiriyor (6694)
MİLLET İTTİFAKI CUMHURBAŞKANI ADAYI KILIÇDAROĞLU; CHP’Lİ BÜYÜKŞEHİR, İL VE İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE ANKARA’DA BİR ARAYA GELDİ MİLLET İTTİFAKI CUMHURBAŞKANI ADAYI KILIÇDAROĞLU; CHP’Lİ BÜYÜKŞEHİR, İL VE İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE ANKARA’DA BİR ARAYA GELDİ (7183)
"KİMSEDEN KORKMUYORUM, DÜŞÜNCELERİMİ HAYKIRMAYA DEVAM EDECEĞİM" "KİMSEDEN KORKMUYORUM, DÜŞÜNCELERİMİ HAYKIRMAYA DEVAM EDECEĞİM" (6768)
SÜT VE KREMA, TEREYAĞI, PATATES, KURU SOĞAN, FASULYE VE KIRMIZI MERCİMEĞİN İHRACI KAYDA BAĞLANDI SÜT VE KREMA, TEREYAĞI, PATATES, KURU SOĞAN, FASULYE VE KIRMIZI MERCİMEĞİN İHRACI KAYDA BAĞLANDI (6904)
İLAHİYATÇI, YAZAR CEMİL KILIÇ EVİNİN ÖNÜNDE SALDIRIYA UĞRADI İLAHİYATÇI, YAZAR CEMİL KILIÇ EVİNİN ÖNÜNDE SALDIRIYA UĞRADI (6990)
FETÖ DÖNEMİ BÜTÜN HUKUKSUZLUKLARIYLA GÜN YÜZÜNE ÇIKMIŞKEN 7 SANIK ÜZERİNDEN BALYOZ KUMPASININ YENİDEN CEZA KONUSU YAPILMASINI KAMUOYUNUN VİCDANINA SUNUYORUZ FETÖ DÖNEMİ BÜTÜN HUKUKSUZLUKLARIYLA GÜN YÜZÜNE ÇIKMIŞKEN 7 SANIK ÜZERİNDEN BALYOZ KUMPASININ YENİDEN CEZA KONUSU YAPILMASINI KAMUOYUNUN VİCDANINA SUNUYORUZ (7126)
“BÜYÜK DAYANIŞMANIN BİR PARÇASI OLMA YÖNÜNDE KARAR ALACAĞINA İNANMAK İSTİYORUZ” “BÜYÜK DAYANIŞMANIN BİR PARÇASI OLMA YÖNÜNDE KARAR ALACAĞINA İNANMAK İSTİYORUZ” (6983)
“PARANIN ALIM GÜCÜ OLMADIKTAN SONRA ARTTIRSAN NE OLUR, ATTIRMASAN NE OLUR?” “PARANIN ALIM GÜCÜ OLMADIKTAN SONRA ARTTIRSAN NE OLUR, ATTIRMASAN NE OLUR?” (6514)
AVRUPA İSTATİSTİK DAİRESİ 2022 YILI İLTİCA VERİLERİNİ AÇIKLADI… TÜRKİYE, 49 BİN 720 BAŞVURUYLA DÖRDÜNCÜ SIRADA YER ALDI AVRUPA İSTATİSTİK DAİRESİ 2022 YILI İLTİCA VERİLERİNİ AÇIKLADI… TÜRKİYE, 49 BİN 720 BAŞVURUYLA DÖRDÜNCÜ SIRADA YER ALDI (7455)
ŞUBAT AYINDA KAPANAN ŞİRKET SAYISI, GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 52,4 ARTTI ŞUBAT AYINDA KAPANAN ŞİRKET SAYISI, GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 52,4 ARTTI (6493)
BANKALARIN TAKİPTEKİ ALACAKLARI 159 MİLYAR 390 MİLYON LİRAYA ÇIKTI BANKALARIN TAKİPTEKİ ALACAKLARI 159 MİLYAR 390 MİLYON LİRAYA ÇIKTI (6613)
TÜRKİYE VARLIK FONU, 790 MİLYON EURO TUTARINDA 2 YIL VADELİ SENDİKASYON KREDİSİ SAĞLADI TÜRKİYE VARLIK FONU, 790 MİLYON EURO TUTARINDA 2 YIL VADELİ SENDİKASYON KREDİSİ SAĞLADI (7685)
YSK’DAN İLÇE VE İL SEÇİM KURULLARININ GÖREVLERİYLE SEÇİM SONUÇLARININ BELİRLENMESİNDE UYGULANACAK ESASLARA İLİŞKİN GENELGE YSK’DAN İLÇE VE İL SEÇİM KURULLARININ GÖREVLERİYLE SEÇİM SONUÇLARININ BELİRLENMESİNDE UYGULANACAK ESASLARA İLİŞKİN GENELGE (6286)
JANDARMANIN, DEPREMDEN 10 DAKİKA SONRASINA AİT TELSİZ KAYDI ORTAYA ÇIKTI: "PERSONELİNİZİ, AİLENİZİ GÜVENCEYE ALDIYSANIZ DERHAL MESAİYE. KİMSE PANİK YAPMASIN" JANDARMANIN, DEPREMDEN 10 DAKİKA SONRASINA AİT TELSİZ KAYDI ORTAYA ÇIKTI: "PERSONELİNİZİ, AİLENİZİ GÜVENCEYE ALDIYSANIZ DERHAL MESAİYE. KİMSE PANİK YAPMASIN" (6519)
İBB, KENTSEL DÖNÜŞÜM SÜRECİNDE 4 BİN 500 LİRA KİRA VE FAİZ DESTEĞİ SAĞLAYACAK İBB, KENTSEL DÖNÜŞÜM SÜRECİNDE 4 BİN 500 LİRA KİRA VE FAİZ DESTEĞİ SAĞLAYACAK (6750)
ODTÜ'NÜN HAZIRLADIĞI RAPORA GÖRE, FETÖ, TSK'YA SIZMAK İÇİN 'KODLAMA' YÖNTEMİNİ KULLANARAK 9 BİN 994 KİŞİYE SINAV KAZANDIRDI ODTÜ'NÜN HAZIRLADIĞI RAPORA GÖRE, FETÖ, TSK'YA SIZMAK İÇİN 'KODLAMA' YÖNTEMİNİ KULLANARAK 9 BİN 994 KİŞİYE SINAV KAZANDIRDI (6930)
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ, MİMAR SİNAN MEYDANI'NDAKİ RAMAZAN ETKİNLİĞİNE SAHTE BELGEYLE ENGEL OLDU ÜSKÜDAR BELEDİYESİ, MİMAR SİNAN MEYDANI'NDAKİ RAMAZAN ETKİNLİĞİNE SAHTE BELGEYLE ENGEL OLDU (6675)
"GENÇLERİ DAHA FAZLA MAĞDUR ETMEYİN, ÜNİVERSİTELERİ AÇIN" "GENÇLERİ DAHA FAZLA MAĞDUR ETMEYİN, ÜNİVERSİTELERİ AÇIN" (7020)
RTÜK, ÇOK SESLİ BİR TOPLUMDAN TEK SESLİ BİR TOPLUM YARATMAYA ÇALIŞMAKTADIR RTÜK, ÇOK SESLİ BİR TOPLUMDAN TEK SESLİ BİR TOPLUM YARATMAYA ÇALIŞMAKTADIR (7412)
KVKK’DAN META VE WHATSAPP’A AYRI AYRI 2 MİLYON 665 BİN LİRA CEZA KESİLDİ KVKK’DAN META VE WHATSAPP’A AYRI AYRI 2 MİLYON 665 BİN LİRA CEZA KESİLDİ (8609)
“NEVRUZ’UN BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN PERÇİNLENMESİNE KATKI YAPMASINI YÜREKTEN İSTİYORUM” “NEVRUZ’UN BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN PERÇİNLENMESİNE KATKI YAPMASINI YÜREKTEN İSTİYORUM” (7633)
HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ, ERDOĞAN’IN CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞINA YSK’DE İTİRAZ ETTİ HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ, ERDOĞAN’IN CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞINA YSK’DE İTİRAZ ETTİ (6968)
TÜİK: ÇOCUKLARIN YÜZDE 62,4’Ü HER GÜN EKMEK VEYA MAKARNA YERKEN, SADECE YÜZDE 12,7'Sİ ET, TAVUK VEYA BALIK TÜKETEBİLİYOR TÜİK: ÇOCUKLARIN YÜZDE 62,4’Ü HER GÜN EKMEK VEYA MAKARNA YERKEN, SADECE YÜZDE 12,7'Sİ ET, TAVUK VEYA BALIK TÜKETEBİLİYOR (7036)
TÜİK: ŞUBAT AYINDA TRAFİĞE KAYDI YAPILAN ARAÇ SAYISI YÜZDE 31,9 AZALDI TÜİK: ŞUBAT AYINDA TRAFİĞE KAYDI YAPILAN ARAÇ SAYISI YÜZDE 31,9 AZALDI (7984)
TÜİK: YURT DIŞI ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 48,13 ARTTI TÜİK: YURT DIŞI ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 48,13 ARTTI (7114)
AFAD’IN EVRAK BÖLÜMÜNDE ÇIKAN YANGINI DEĞERLENDİREN GAMZE TAŞCIER: “TESADÜF OLDUĞUNA ÇOCUKLAR BİLE İNANMAZ” AFAD’IN EVRAK BÖLÜMÜNDE ÇIKAN YANGINI DEĞERLENDİREN GAMZE TAŞCIER: “TESADÜF OLDUĞUNA ÇOCUKLAR BİLE İNANMAZ” (7261)
ERDOĞAN’LA GÖRÜŞEN MEHMET ŞİMŞEK: “AKTİF SİYASETE GİRMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM” ERDOĞAN’LA GÖRÜŞEN MEHMET ŞİMŞEK: “AKTİF SİYASETE GİRMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM” (6310)
EVİ, İŞ YERİ YIKILAN, AĞIR-ORTA HASARLI DEPREMZEDELERİN ELEKTRİK VE DOĞAL GAZ BORÇLARI SİLİNDİ EVİ, İŞ YERİ YIKILAN, AĞIR-ORTA HASARLI DEPREMZEDELERİN ELEKTRİK VE DOĞAL GAZ BORÇLARI SİLİNDİ (7884)
Mustafa Kemal'in Çanakkale'de "İşte kazandığımız an, bu andır!" dediği hatırası Mustafa Kemal'in Çanakkale'de "İşte kazandığımız an, bu andır!" dediği hatırası (6972)
HEKİMLERE MESLEKİ MALİ SORUMLULUK SİGORTASI ZORUNLULUĞU VE İLAÇLARA SIKI TAKİP GELİYOR HEKİMLERE MESLEKİ MALİ SORUMLULUK SİGORTASI ZORUNLULUĞU VE İLAÇLARA SIKI TAKİP GELİYOR (8001)
YSK, SEÇMEN LİSTELERİNİ ASKIYA ÇIKARDI VE İNTERNET ÜZERİNDEN SORGUYA AÇTI. LİSTELERE İTİRAZ SÜRESİ 2 NİSAN’DA DOLACAK YSK, SEÇMEN LİSTELERİNİ ASKIYA ÇIKARDI VE İNTERNET ÜZERİNDEN SORGUYA AÇTI. LİSTELERE İTİRAZ SÜRESİ 2 NİSAN’DA DOLACAK (8243)
OY PUSULALARI, YURT DIŞINA DİPLOMATİK KARGO YA DA KURYE ARACILIĞIYLA GÖNDERİLECEK, KİRALANACAK UÇAKLARLA YA DA DİPLOMATİK KURYELER TARAFINDAN GERİ GETİRİLECEK OY PUSULALARI, YURT DIŞINA DİPLOMATİK KARGO YA DA KURYE ARACILIĞIYLA GÖNDERİLECEK, KİRALANACAK UÇAKLARLA YA DA DİPLOMATİK KURYELER TARAFINDAN GERİ GETİRİLECEK (7954)
Rum yönetimi, KKTC'nin TDT'deki yerinden rahatsız oldu Rum yönetimi, KKTC'nin TDT'deki yerinden rahatsız oldu (8212)
“BÖLGEDE BÜYÜK BİR SALGIN VAR VE BUNUN TEK SEBEBİ BU İNSANLARA İÇME SUYU SAĞLAYAMAMAK VE BANYO İMKANLARI SUNMAMAK" “BÖLGEDE BÜYÜK BİR SALGIN VAR VE BUNUN TEK SEBEBİ BU İNSANLARA İÇME SUYU SAĞLAYAMAMAK VE BANYO İMKANLARI SUNMAMAK" (7683)
BİN 803 MİNİBÜS VE 322 DOLMUŞUN TAKSİYE DÖNÜŞÜMÜ İÇİN KURA ÇEKİMİ YAPILDI... İMAMOĞLU: "YENİ TAKSİLER ‘ARANAN ARAÇLARA’ DÖNÜŞECEK" BİN 803 MİNİBÜS VE 322 DOLMUŞUN TAKSİYE DÖNÜŞÜMÜ İÇİN KURA ÇEKİMİ YAPILDI... İMAMOĞLU: "YENİ TAKSİLER ‘ARANAN ARAÇLARA’ DÖNÜŞECEK" (8640)
PROF. DR. FUKUYAMA: "DEMOKRATİK GERİLEMENİN LİDERİ AKP OLDU" PROF. DR. FUKUYAMA: "DEMOKRATİK GERİLEMENİN LİDERİ AKP OLDU" (7101)
SİYASİ PARTİLERİN CUMHURBAŞKANI ADAYLARI 23 MART'A KADAR MAL BİLDİRİMİNDE BULUNACAK SİYASİ PARTİLERİN CUMHURBAŞKANI ADAYLARI 23 MART'A KADAR MAL BİLDİRİMİNDE BULUNACAK (8045)
ANKARA BAROSU, SEÇİMLERDE GÖNÜLLÜ OLARAK GÖREV ALMAK İSTEYEN AVUKATLARA SANDIK GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERECEK ANKARA BAROSU, SEÇİMLERDE GÖNÜLLÜ OLARAK GÖREV ALMAK İSTEYEN AVUKATLARA SANDIK GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERECEK (8443)
YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 35,76'DAN YÜZDE 37,72 SEVİYESİNE YÜKSELDİ YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 35,76'DAN YÜZDE 37,72 SEVİYESİNE YÜKSELDİ (7512)
İSTANBUL BOĞAZI KIYISINDA İŞGALLE YAPILMIŞ BİNALARI İMARLI HALE GETİRMEK CUMHURİYET TARİHİNDE YAPILMIŞ EN AYIPLI İŞLERDEN İSTANBUL BOĞAZI KIYISINDA İŞGALLE YAPILMIŞ BİNALARI İMARLI HALE GETİRMEK CUMHURİYET TARİHİNDE YAPILMIŞ EN AYIPLI İŞLERDEN (7922)
KONUT FİYATLARI OCAK AYINDA YÜZDE 6,9 ORANINDA ARTTI KONUT FİYATLARI OCAK AYINDA YÜZDE 6,9 ORANINDA ARTTI (8464)
BANKACILIK SEKTÖRÜNÜN TAKİPTEKİ ALACAKLARI 159,1 MİLYAR LİRAYI AŞTI BANKACILIK SEKTÖRÜNÜN TAKİPTEKİ ALACAKLARI 159,1 MİLYAR LİRAYI AŞTI (9021)
“ATATÜRK'ÜN BÜYÜK İÇ GÖRÜSÜ, BİR ULUSUN GEÇMİŞİN GÖLGESİNE AİT OLMASINA İZİN VERMEMESİYDİ. TÜRKİYE BU FİKİRDEN UZAKLAŞMAMALI" “ATATÜRK'ÜN BÜYÜK İÇ GÖRÜSÜ, BİR ULUSUN GEÇMİŞİN GÖLGESİNE AİT OLMASINA İZİN VERMEMESİYDİ. TÜRKİYE BU FİKİRDEN UZAKLAŞMAMALI" (7079)
MİLYONLARCA EYT’Lİ EMEKLİLİK İŞLEMLERİ İÇİN SIRADA BEKLERKEN, SGK’DA İKTİDARA YAKIN KİŞİLERİN İŞLEMLERİNİN HIZLA SONUÇLANDIRILMASI İÇİN VİP SERVİS KURULDU MİLYONLARCA EYT’Lİ EMEKLİLİK İŞLEMLERİ İÇİN SIRADA BEKLERKEN, SGK’DA İKTİDARA YAKIN KİŞİLERİN İŞLEMLERİNİN HIZLA SONUÇLANDIRILMASI İÇİN VİP SERVİS KURULDU (7487)
DOLAR, TÜM ZAMANLARIN REKORUNU KIRARAK 19 TL'NİN ÜZERİNİ TEST ETTİ DOLAR, TÜM ZAMANLARIN REKORUNU KIRARAK 19 TL'NİN ÜZERİNİ TEST ETTİ (8382)
TÜRKÇE’NİN DIŞINDA FARKLI DİL VE LEHÇELERDE PROPAGANDA YAPILABİLECEK TÜRKÇE’NİN DIŞINDA FARKLI DİL VE LEHÇELERDE PROPAGANDA YAPILABİLECEK (9383)
İSTANBUL ECZACI ODASI: MESLEK ÖRGÜTÜMÜZÜN YETKİLERİNE MÜDAHALE EDEN YÖNETMELİĞİ KABUL ETMİYORUZ İSTANBUL ECZACI ODASI: MESLEK ÖRGÜTÜMÜZÜN YETKİLERİNE MÜDAHALE EDEN YÖNETMELİĞİ KABUL ETMİYORUZ (8323)
FAHİŞ FİYAT TEKRARINDA CEZA İKİ KATINA ÇIKACAK: 2 MİLYON TL’YE KADAR İDARİ PARA CEZASI VERİLEBİLECEK FAHİŞ FİYAT TEKRARINDA CEZA İKİ KATINA ÇIKACAK: 2 MİLYON TL’YE KADAR İDARİ PARA CEZASI VERİLEBİLECEK (7732)
VATANDAŞ, ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BEYAZGÜL’E TEPKİ GÖSTERİP, YUHALADI VATANDAŞ, ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BEYAZGÜL’E TEPKİ GÖSTERİP, YUHALADI (7581)
BÜTÇE, ŞUBAT AYINDA 170,6 MİLYAR LİRA AÇIK VERDİ BÜTÇE, ŞUBAT AYINDA 170,6 MİLYAR LİRA AÇIK VERDİ (8287)
ŞUBAT AYINDAKİ KONUT SATIŞI, GEÇEN YILIN AYNI DÖNEMİNE GÖRE 18 AZALDI ŞUBAT AYINDAKİ KONUT SATIŞI, GEÇEN YILIN AYNI DÖNEMİNE GÖRE 18 AZALDI (7208)
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI: ÇADIR VE KONTEYNER KENTLERDE SOSYO EKONOMİK KALKINMA TEŞVİK EDİLECEK SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI: ÇADIR VE KONTEYNER KENTLERDE SOSYO EKONOMİK KALKINMA TEŞVİK EDİLECEK (7560)
TFF TAHKİM KURULU, BURSASPOR’UN 9 MAÇ SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASINI 7 MAÇA İNDİRDİ TFF TAHKİM KURULU, BURSASPOR’UN 9 MAÇ SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASINI 7 MAÇA İNDİRDİ (8023)
"KIZILAY’IN İLGİLİ ŞİRKETİ, HANGİ TARİHTE, HANGİ KİŞİ VE KURULUŞLARA NE KADAR BEDELLE ÇADIR SATMIŞTIR?" "KIZILAY’IN İLGİLİ ŞİRKETİ, HANGİ TARİHTE, HANGİ KİŞİ VE KURULUŞLARA NE KADAR BEDELLE ÇADIR SATMIŞTIR?" (9041)
TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ’NİN '2022 TÜRKİYE GAZETECİLİK BAŞARI ÖDÜLLERİ’Nİ KAZANANLAR BELLİ OLDU TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ’NİN '2022 TÜRKİYE GAZETECİLİK BAŞARI ÖDÜLLERİ’Nİ KAZANANLAR BELLİ OLDU (7336)
DEPREM BÖLGESİNDEKİ 5 KENTTE YAPILACAK İNŞAAT PROJELERİNİN HÜKÜMETE YAKIN ŞİRKETLERE VERİLDİĞİ HABERİNE ERİŞİM ENGELİ KARARI… ANKA, KARARA İTİRAZ ETTİ DEPREM BÖLGESİNDEKİ 5 KENTTE YAPILACAK İNŞAAT PROJELERİNİN HÜKÜMETE YAKIN ŞİRKETLERE VERİLDİĞİ HABERİNE ERİŞİM ENGELİ KARARI… ANKA, KARARA İTİRAZ ETTİ (8046)
YSK, SEÇİM TAKVİMİNİ YAYINLADI: CUMHURBAŞKANI ADAY LİSTESİ 31 MART’TA, MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ İSE 19 NİSAN’DA KESİNLEŞECEK YSK, SEÇİM TAKVİMİNİ YAYINLADI: CUMHURBAŞKANI ADAY LİSTESİ 31 MART’TA, MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ İSE 19 NİSAN’DA KESİNLEŞECEK (7272)
Freedom House, Çin zulmünü raporlaştırdı: Doğu Türkistanlı çocuklar hedefte! Freedom House, Çin zulmünü raporlaştırdı: Doğu Türkistanlı çocuklar hedefte! (8171)
En büyük Harbiyeli Gazi Mustafa Kemal Atatürk: 1283 içimizde! En büyük Harbiyeli Gazi Mustafa Kemal Atatürk: 1283 içimizde! (8454)
"GÜVENLİK GÜÇLERİ, İDARENİN TARAFSIZLIĞINI ZEDELEYİCİ TUTUM VE DAVRANIŞLARDAN KAÇINACAK" "GÜVENLİK GÜÇLERİ, İDARENİN TARAFSIZLIĞINI ZEDELEYİCİ TUTUM VE DAVRANIŞLARDAN KAÇINACAK" (8158)
CHP’DE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI BAŞLADI CHP’DE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI BAŞLADI (8951)
BAĞCILAR'DA, 40 BİN LİRAYA ANLAŞTIĞI KİŞİNİN DİŞLERİNE ZARAR VEREN SAHTE DİŞ DOKTORU YAKALANDI BAĞCILAR'DA, 40 BİN LİRAYA ANLAŞTIĞI KİŞİNİN DİŞLERİNE ZARAR VEREN SAHTE DİŞ DOKTORU YAKALANDI (7449)
CARİ İŞLEMLER AÇIĞI, OCAK AYINDA 9 MİLYAR 849 MİLYON DOLAR İLE TARİHİ REKOR KIRDI CARİ İŞLEMLER AÇIĞI, OCAK AYINDA 9 MİLYAR 849 MİLYON DOLAR İLE TARİHİ REKOR KIRDI (7345)
MEMLEKET PARTİSİ, MUHARREM İNCE’Yİ CUMHURBAŞKANI ADAYI OLARAK GÖSTERMEYE KARAR VERDİ MEMLEKET PARTİSİ, MUHARREM İNCE’Yİ CUMHURBAŞKANI ADAYI OLARAK GÖSTERMEYE KARAR VERDİ (8747)
CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİ YAYINLANDI. DEPREMDEN ZARAR GÖREN KAYITLI HAYVAN YETİŞTİRİCİLERİNE DESTEK VERİLECEK CUMHURBAŞKANLIĞI KARARNAMESİ YAYINLANDI. DEPREMDEN ZARAR GÖREN KAYITLI HAYVAN YETİŞTİRİCİLERİNE DESTEK VERİLECEK (9103)
DSP’Lİ 51 ESKİ BAKAN VE MİLLETVEKİLİNDEN DESTEK: “DEMOKRATİK SOLCULAR OLARAK KİŞİSEL HİÇBİR BEKLENTİMİZ OLMAKSIZIN MİLLET İTTİFAKI’NI VE ONUN CUMHURBAŞKANI ADAYI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU DESTEKLEYECEĞİZ” DSP’Lİ 51 ESKİ BAKAN VE MİLLETVEKİLİNDEN DESTEK: “DEMOKRATİK SOLCULAR OLARAK KİŞİSEL HİÇBİR BEKLENTİMİZ OLMAKSIZIN MİLLET İTTİFAKI’NI VE ONUN CUMHURBAŞKANI ADAYI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU DESTEKLEYECEĞİZ” (8657)
BARINMA YERLERİ DEĞİŞEN DEPREMZEDELER, SEÇİMLER İÇİN 17 MART SAAT 23.59’A KADAR YENİ ADRES BEYANINDA BULUNABİLECEK BARINMA YERLERİ DEĞİŞEN DEPREMZEDELER, SEÇİMLER İÇİN 17 MART SAAT 23.59’A KADAR YENİ ADRES BEYANINDA BULUNABİLECEK (7503)
36 PARTİ SEÇİME GİREBİLECEK 36 PARTİ SEÇİME GİREBİLECEK (7183)
LGS KAPSAMINDAKİ MERKEZİ SINAVI 4 HAZİRAN 2023 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ LGS KAPSAMINDAKİ MERKEZİ SINAVI 4 HAZİRAN 2023 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ (7414)
Rus radyo ve televizyon kanallarında nükleer saldırı alarmı! Rus radyo ve televizyon kanallarında nükleer saldırı alarmı! (7480)
“3’ÜNCÜ BİR CUMHURBAŞKANI ADAYI ÇIKARMANIN CUMHUR İTTİFAKI’NA HİZMET EDECEĞİ İNANCINDAYIZ. DOĞRU PARTİ OLARAK BU İTTİFAKIN İÇİNDE OLMADIĞIMIZI YÜCE TÜRK MİLLETİNE DUYURURUZ” “3’ÜNCÜ BİR CUMHURBAŞKANI ADAYI ÇIKARMANIN CUMHUR İTTİFAKI’NA HİZMET EDECEĞİ İNANCINDAYIZ. DOĞRU PARTİ OLARAK BU İTTİFAKIN İÇİNDE OLMADIĞIMIZI YÜCE TÜRK MİLLETİNE DUYURURUZ” (8788)
“14 MAYIS'TA YAPILACAK OLAN MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMİNE 36 SİYASİ PARTİNİN KATILMAYA HAK KAZANDIĞI TESPİT EDİLMİŞTİR” “14 MAYIS'TA YAPILACAK OLAN MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMİNE 36 SİYASİ PARTİNİN KATILMAYA HAK KAZANDIĞI TESPİT EDİLMİŞTİR” (6956)
“DEPREMLERDEN SONRA 'İSTANBUL’DAN SANAYİYİ ÇIKARALIM’ DİYENLER VAR. BU ÇOK TEHLİKELİ BİR SÖYLEM” “DEPREMLERDEN SONRA 'İSTANBUL’DAN SANAYİYİ ÇIKARALIM’ DİYENLER VAR. BU ÇOK TEHLİKELİ BİR SÖYLEM” (8425)
KILIÇDAROĞLU; DEPREM BÖLGESİNDE GECEYİ ÇADIRDA, YER YATAĞINDA GEÇİRİYOR: “BİR KIZ, ‘ANNE AYAĞIM YOK’ DERKEN, ANNE ‘SENİN AYAĞIN BEN OLACAĞIM’ DEDİ. BEN BUNLARA DA TANIK OLDUM. BİRLİKTE AŞACAĞIZ” KILIÇDAROĞLU; DEPREM BÖLGESİNDE GECEYİ ÇADIRDA, YER YATAĞINDA GEÇİRİYOR: “BİR KIZ, ‘ANNE AYAĞIM YOK’ DERKEN, ANNE ‘SENİN AYAĞIN BEN OLACAĞIM’ DEDİ. BEN BUNLARA DA TANIK OLDUM. BİRLİKTE AŞACAĞIZ” (7234)
DEPREMLER NEDENİYLE YERLEŞİM YERİNİ DEĞİŞTİRENLERİN HAKLARI DA KORUNACAK DEPREMLER NEDENİYLE YERLEŞİM YERİNİ DEĞİŞTİRENLERİN HAKLARI DA KORUNACAK (7757)
SEÇİM YENİLEME KARARI YAYINLANDI GÖZLER YSK'DA SEÇİM YENİLEME KARARI YAYINLANDI GÖZLER YSK'DA (7985)
YSK BAŞKANI YENER: "CUMHURBAŞKANLIĞI VE MİLLETVEKİLİ SEÇİM TARİHİ 14 MAYIS, İKİNCİ TURA KALMASI HALİNDE 28 MAYIS 2023 OLARAK BELİRLENMİŞTİR" YSK BAŞKANI YENER: "CUMHURBAŞKANLIĞI VE MİLLETVEKİLİ SEÇİM TARİHİ 14 MAYIS, İKİNCİ TURA KALMASI HALİNDE 28 MAYIS 2023 OLARAK BELİRLENMİŞTİR" (7407)
Erdoğan: Seçimlerin 14 Mayıs’ta yenilenmesi kararını imzaladım Erdoğan: Seçimlerin 14 Mayıs’ta yenilenmesi kararını imzaladım (8079)
İSTANBUL’DA YILDIZ SARAYI KÜTÜPHANESİ’NDEN ÇALINAN KİTAPLARIN DA ARALARINDA BULUNDUĞU 773 TARİHİ ESER ELE GEÇİRİLDİ İSTANBUL’DA YILDIZ SARAYI KÜTÜPHANESİ’NDEN ÇALINAN KİTAPLARIN DA ARALARINDA BULUNDUĞU 773 TARİHİ ESER ELE GEÇİRİLDİ (8368)
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI, USULSÜZLÜK VE ÇADIR ÜRETİMİ İDDİALARINA İLİŞKİN BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATTI MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI, USULSÜZLÜK VE ÇADIR ÜRETİMİ İDDİALARINA İLİŞKİN BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATTI (8154)
YSK’DAN SEÇİMLERDE PARMAK BOYASI KARARI: “YASAL DÜZENLEME GEREKTİĞİNDEN İŞLEM YAPILMASINA YER OLMADIĞINA…” YSK’DAN SEÇİMLERDE PARMAK BOYASI KARARI: “YASAL DÜZENLEME GEREKTİĞİNDEN İŞLEM YAPILMASINA YER OLMADIĞINA…” (9101)
DEVLETE OLAN BAZI BORÇLARIN YAPILANDIRILMASINI DA KAPSAYAN KANUN TEKLİFİ TBMM’DE KABUL EDİLDİ: KURUMLARDAN, DEPREM NEDENİYLE TEK SEFERLİK EK VERGİ ALINACAK DEVLETE OLAN BAZI BORÇLARIN YAPILANDIRILMASINI DA KAPSAYAN KANUN TEKLİFİ TBMM’DE KABUL EDİLDİ: KURUMLARDAN, DEPREM NEDENİYLE TEK SEFERLİK EK VERGİ ALINACAK (7725)
PFDK, BURSASPOR-AMEDSPOR MAÇINDAKİ OLAYLAR NEDENİYLE BURSASPOR’A 9 MAÇ SEYİRCİSİZ OYNAMA VE 326 BİN TL PARA CEZASI VERDİ PFDK, BURSASPOR-AMEDSPOR MAÇINDAKİ OLAYLAR NEDENİYLE BURSASPOR’A 9 MAÇ SEYİRCİSİZ OYNAMA VE 326 BİN TL PARA CEZASI VERDİ (7041)
AYM, HDP'NİN İTİRAZI ÜZERİNE PARTİYE ÖDENECEK DEVLET YARDIMLARININ BULUNDUĞU BANKA HESABINA KONULAN BLOKEYİ KALDIRDI AYM, HDP'NİN İTİRAZI ÜZERİNE PARTİYE ÖDENECEK DEVLET YARDIMLARININ BULUNDUĞU BANKA HESABINA KONULAN BLOKEYİ KALDIRDI (7794)
ÜNİVERSİTE ADAYLARI, YKS'DE 12. SINIF İKİNCİ DÖNEM MÜFREDATINDAN MUAF OLACAK ÜNİVERSİTE ADAYLARI, YKS'DE 12. SINIF İKİNCİ DÖNEM MÜFREDATINDAN MUAF OLACAK (7886)
BM MÜLTECİLER YÜKSEK KOMİSERİ FİLİPPO GRANDİ TÜRKİYE’YE GELİYOR BM MÜLTECİLER YÜKSEK KOMİSERİ FİLİPPO GRANDİ TÜRKİYE’YE GELİYOR (8061)
“GAZETECİLERİN GÖREVİ, HABERLERİYLE İKTİDARI MEMNUN ETMEK DEĞİLDİR” “GAZETECİLERİN GÖREVİ, HABERLERİYLE İKTİDARI MEMNUN ETMEK DEĞİLDİR” (8248)
İSTANBUL’DA FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ’NE POLİS BİBER GAZIYLA MÜDAHALE ETTİ, ÇOK SAYIDA KADIN GÖZALTINA ALINDI İSTANBUL’DA FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ’NE POLİS BİBER GAZIYLA MÜDAHALE ETTİ, ÇOK SAYIDA KADIN GÖZALTINA ALINDI (7250)
“BÖLGEDE 3,6 MİLYON ÖĞRENCİ VARDI, 217 BİN ÖĞRENCİ BAŞKA İLLERE NAKİL OLDU. 3,4 MİLYON ÖĞRENCİ BÖLGEDE KALDI” “BÖLGEDE 3,6 MİLYON ÖĞRENCİ VARDI, 217 BİN ÖĞRENCİ BAŞKA İLLERE NAKİL OLDU. 3,4 MİLYON ÖĞRENCİ BÖLGEDE KALDI” (7378)
AVUKATININ "KARINCAYI DAHİ İNCİTMEYEN BİR İNSAN" DİYE SAVUNDUĞU, 4 KİŞİYİ ÖLDÜREN SANIK, 4 KEZ MÜEBBET, 14 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI AVUKATININ "KARINCAYI DAHİ İNCİTMEYEN BİR İNSAN" DİYE SAVUNDUĞU, 4 KİŞİYİ ÖLDÜREN SANIK, 4 KEZ MÜEBBET, 14 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI (7872)
“23 MAYIS 2022 TARİHİ İTİBARIYLA 3 YILDAN AZ HİZMETİ BULUNAN EMEKLİ SANDIĞI VE BAĞ-KUR ÇALIŞANLARI DA EYT KAPSAMINDADIR" “23 MAYIS 2022 TARİHİ İTİBARIYLA 3 YILDAN AZ HİZMETİ BULUNAN EMEKLİ SANDIĞI VE BAĞ-KUR ÇALIŞANLARI DA EYT KAPSAMINDADIR" (8143)
"CUMHURİYET'İMİZİN YENİ ASRINDA, KADINLARLA BİRLİKTE TARİH YAZACAĞIZ" "CUMHURİYET'İMİZİN YENİ ASRINDA, KADINLARLA BİRLİKTE TARİH YAZACAĞIZ" (7789)
“GELECEK SENE 8 MART, MEYDANLARDA COŞKUYLA KUTLANACAK. KADINLAR KAZANACAK” “GELECEK SENE 8 MART, MEYDANLARDA COŞKUYLA KUTLANACAK. KADINLAR KAZANACAK” (8957)
TAKSİM MEYDANI’NIN ÇEVRESİ POLİS BARİYERLERİYLE KAPATILMAYA BAŞLANDI TAKSİM MEYDANI’NIN ÇEVRESİ POLİS BARİYERLERİYLE KAPATILMAYA BAŞLANDI (7348)
NOTER ÜCRETLERİNE YÜZDE 100 ZAM NOTER ÜCRETLERİNE YÜZDE 100 ZAM (7065)
ÖSYM: YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI 17-18 HAZİRAN’DA YAPILACAK ÖSYM: YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI 17-18 HAZİRAN’DA YAPILACAK (7416)
“13’ÜNCÜ CUMHURBAŞKANI MİLLET İTTİFAKI’NIN ADAYI SAYIN KILIÇDAROĞLU OLACAK” DEDİ: “BUGÜN İTİBARİYLE KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM.” “13’ÜNCÜ CUMHURBAŞKANI MİLLET İTTİFAKI’NIN ADAYI SAYIN KILIÇDAROĞLU OLACAK” DEDİ: “BUGÜN İTİBARİYLE KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM.” (6808)
21’İNCİ FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NDE TÜRKİYE GENELİNDE YAPILACAK 21’İNCİ FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NDE TÜRKİYE GENELİNDE YAPILACAK (6747)
5 soruda İran'da kız öğrencilerin zehirlenme olayı 5 soruda İran'da kız öğrencilerin zehirlenme olayı (7450)
DEPREM BÖLGESİNİN YENİDEN ONARIMI İÇİN 46 MİLYAR DOLAR GEREKİYOR DEPREM BÖLGESİNİN YENİDEN ONARIMI İÇİN 46 MİLYAR DOLAR GEREKİYOR (7196)
KADINLARIN AFETLERDE TOPLUMSAL ZARARDAN KORUNMASI İÇİN TOPLUMSAL CİNSİYETE DUYARLI ADIMLAR ATILMALI KADINLARIN AFETLERDE TOPLUMSAL ZARARDAN KORUNMASI İÇİN TOPLUMSAL CİNSİYETE DUYARLI ADIMLAR ATILMALI (7361)
MERAL AKŞENER: MİLLETİMİZİN İRADESİYLE TARİH YAZACAĞIZ MERAL AKŞENER: MİLLETİMİZİN İRADESİYLE TARİH YAZACAĞIZ (6535)
KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN "ADAYLARIMIZ..." PAYLAŞIMI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN "ADAYLARIMIZ..." PAYLAŞIMI (7062)
AR-GE HARCAMASI 2021’DE 101 MİLYAR 738 MİLYON LİRAYA YÜKSELDİ AR-GE HARCAMASI 2021’DE 101 MİLYAR 738 MİLYON LİRAYA YÜKSELDİ (7653)
MİT, 2022 YILINDA BAŞLANGIÇ ÖDENEĞİNİ YÜZDE 70 AŞARAK 5,9 MİLYAR TL HARCADI, GÜNLÜK HARCAMASI 16,2 MİLYON LİRA OLDU MİT, 2022 YILINDA BAŞLANGIÇ ÖDENEĞİNİ YÜZDE 70 AŞARAK 5,9 MİLYAR TL HARCADI, GÜNLÜK HARCAMASI 16,2 MİLYON LİRA OLDU (7535)
ABD’NİN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ FLAKE, DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI’NA ÇAĞRILDI ABD’NİN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ FLAKE, DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI’NA ÇAĞRILDI (7259)
YAVAŞ VE İMAMOĞLU, AKŞENER İLE GÖRÜŞTÜ... YAVAŞ: “MİLLETİMİZİN AYRILIĞA TAHAMMÜLÜ YOK”… İMAMOĞLU: “MEMLEKETİMİZİN GELECEĞİ AÇISINDAN ALTILI MASA’NIN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEYİZ" YAVAŞ VE İMAMOĞLU, AKŞENER İLE GÖRÜŞTÜ... YAVAŞ: “MİLLETİMİZİN AYRILIĞA TAHAMMÜLÜ YOK”… İMAMOĞLU: “MEMLEKETİMİZİN GELECEĞİ AÇISINDAN ALTILI MASA’NIN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEYİZ" (6989)
KADINLARIN İSTİHDAM ORANI, ERKEKLERİN İSTİHDAM ORANININ YARISINDAN AZ KADINLARIN İSTİHDAM ORANI, ERKEKLERİN İSTİHDAM ORANININ YARISINDAN AZ (7030)
ÇİFTÇİLER ANTALYA'DA KARAYOLUNU KAPATTI, TARIM BAKANLIĞI’NIN DOMATES İHRACATINI KISITLAMASINI PROTESTO ETTİ ÇİFTÇİLER ANTALYA'DA KARAYOLUNU KAPATTI, TARIM BAKANLIĞI’NIN DOMATES İHRACATINI KISITLAMASINI PROTESTO ETTİ (7473)
KADINLARIN AÇIKLAMASINA POLİS MÜDAHALE ETTİ, "HÜKÜMET İSTİFA" SLOGANLARI ATAN KADINLAR GÖZALTINA ALINDI KADINLARIN AÇIKLAMASINA POLİS MÜDAHALE ETTİ, "HÜKÜMET İSTİFA" SLOGANLARI ATAN KADINLAR GÖZALTINA ALINDI (7785)
"ELEKTRİK YOK, SU YOK. ÇADIRLARIN İÇİ NEMLİ. KÜF KOKUYOR. 23 KİŞİ KALIYORUZ BURADA, BEŞ AİLE. HASTAYIZ, ACİLE GİDİP GELİYORUZ” "ELEKTRİK YOK, SU YOK. ÇADIRLARIN İÇİ NEMLİ. KÜF KOKUYOR. 23 KİŞİ KALIYORUZ BURADA, BEŞ AİLE. HASTAYIZ, ACİLE GİDİP GELİYORUZ” (7516)
“ENKAZLARDA, HASTANELERDE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞIMIZIN, DEPREMZEDELERİMİZİN SAYISI 45 BİN 968” “ENKAZLARDA, HASTANELERDE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞIMIZIN, DEPREMZEDELERİMİZİN SAYISI 45 BİN 968” (8132)
AVRUPA BİRLİĞİ’NDEN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE DESTEK AVRUPA BİRLİĞİ’NDEN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE DESTEK (7810)
TRİBÜNLERDE “HÜKÜMET İSTİFA” SLOGANI ATAN 23 FENERBAHÇELİ TARAFTAR HAKKINDA İŞLEM YAPILDI TRİBÜNLERDE “HÜKÜMET İSTİFA” SLOGANI ATAN 23 FENERBAHÇELİ TARAFTAR HAKKINDA İŞLEM YAPILDI (9254)
CHP’Lİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA DESTEK MESAJLARI YAYINLADI CHP’Lİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA DESTEK MESAJLARI YAYINLADI (8641)
OCAK AYINDA EN AZ 119, ŞUBAT AYINDA EN AZ 182 İŞÇİ YAŞAMINI YİTİRDİ OCAK AYINDA EN AZ 119, ŞUBAT AYINDA EN AZ 182 İŞÇİ YAŞAMINI YİTİRDİ (8549)
ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLERİN ÖTV MATRAHLARI ARTTIRILDI ELEKTRİKLİ OTOMOBİLLERİN ÖTV MATRAHLARI ARTTIRILDI (9488)
EKŞİ SÖZLÜK’E YENİDEN ERİŞİM ENGELİ GETİRİLDİ EKŞİ SÖZLÜK’E YENİDEN ERİŞİM ENGELİ GETİRİLDİ (8620)
TÜİK'E GÖRE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 55'E GERİLEDİ TÜİK'E GÖRE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 55'E GERİLEDİ (9054)
EYT DÜZENLEMESİ RESMİ GAZETE'DE YAYINLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ EYT DÜZENLEMESİ RESMİ GAZETE'DE YAYINLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ (8692)
EKŞİ SÖZLÜK’E GETİRİLEN ERİŞİM ENGELİ MAHKEME KARARIYLA KALDIRILDI EKŞİ SÖZLÜK’E GETİRİLEN ERİŞİM ENGELİ MAHKEME KARARIYLA KALDIRILDI (9239)
FENERBAHÇE TARAFTARI KAYSERİSPOR MAÇINA GİDEBİLECEK FENERBAHÇE TARAFTARI KAYSERİSPOR MAÇINA GİDEBİLECEK (9657)
"ERKEN UYARI, ERKEN MÜDAHALE VE İLETİŞİM SİSTEMLERİMİZİ GELİŞTİRMEYE KARARLILIKLA DEVAM EDECEĞİZ" "ERKEN UYARI, ERKEN MÜDAHALE VE İLETİŞİM SİSTEMLERİMİZİ GELİŞTİRMEYE KARARLILIKLA DEVAM EDECEĞİZ" (8774)
TBMM ANAYASA-ADALET KARMA KOMİSYONU, CHP'Lİ BAŞARIR VE İYİ PARTİLİ TÜRKKAN'IN DOKUNULMAZLIKLARININ KALDIRILMASI YÖNÜNDE KARAR ALDI TBMM ANAYASA-ADALET KARMA KOMİSYONU, CHP'Lİ BAŞARIR VE İYİ PARTİLİ TÜRKKAN'IN DOKUNULMAZLIKLARININ KALDIRILMASI YÖNÜNDE KARAR ALDI (8927)
ULUSLARARASI UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ, DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERE BURS VERECEK ULUSLARARASI UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ, DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERE BURS VERECEK (9557)
"HÜKÜMET İSTİFA' TEZAHÜRATI YAPAN TARAFTARLARA SPOR MÜSABAKALARINI SEYİRDEN MEN TEBLİGATLARI GİTMEYE BAŞLAMIŞ" "HÜKÜMET İSTİFA' TEZAHÜRATI YAPAN TARAFTARLARA SPOR MÜSABAKALARINI SEYİRDEN MEN TEBLİGATLARI GİTMEYE BAŞLAMIŞ" (8639)
İSO: ŞUBAT AYINDA İMALAT SANAYİSİNDEKİ 10 SEKTÖRDEN 9'UNDA ÜRETİM AZALDI İSO: ŞUBAT AYINDA İMALAT SANAYİSİNDEKİ 10 SEKTÖRDEN 9'UNDA ÜRETİM AZALDI (8451)
FAZIL SAY VE SERENAD BAĞCAN'IN İZMİR'DE 4 MART'TA VERECEĞİ YARDIM KONSERİN BİLETLERİ YARIM SAATTE TÜKENDİ, 6 MART'TA İKİNCİ KONSER KARARI ALINDI FAZIL SAY VE SERENAD BAĞCAN'IN İZMİR'DE 4 MART'TA VERECEĞİ YARDIM KONSERİN BİLETLERİ YARIM SAATTE TÜKENDİ, 6 MART'TA İKİNCİ KONSER KARARI ALINDI (9861)
GÜLŞEN’İN 3 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ GÜLŞEN’İN 3 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ (9233)
EYT DÜZENLEMESİ TBMM GENEL KURULU’NDA OYBİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ EYT DÜZENLEMESİ TBMM GENEL KURULU’NDA OYBİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ (9758)
PROF. DR. AHMET ERCAN, HALKI KİN VE DÜŞMANLIĞA TAHRİK ETTİĞİ GEREKÇESİYLE GÖZALTINA ALINDI PROF. DR. AHMET ERCAN, HALKI KİN VE DÜŞMANLIĞA TAHRİK ETTİĞİ GEREKÇESİYLE GÖZALTINA ALINDI (9963)
DEPREMDEKİ CAN KAYIPLARI NEDENİYLE 53 KURUM VE KİŞİ HAKKINDA İSTANBUL'DA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU DEPREMDEKİ CAN KAYIPLARI NEDENİYLE 53 KURUM VE KİŞİ HAKKINDA İSTANBUL'DA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU (9522)
ABD DENİZ KUVVETLERİ'NE AİT USS HERSHEL WILLIAMS GEMİSİ BUGÜN MERSİN LİMANI’NA ULAŞACAK ABD DENİZ KUVVETLERİ'NE AİT USS HERSHEL WILLIAMS GEMİSİ BUGÜN MERSİN LİMANI’NA ULAŞACAK (10996)
Depremzedeler Türkiye'de en çok hangi illere gitti? Depremzedeler Türkiye'de en çok hangi illere gitti? (9797)
HÜKÜMETE YAKIN KALYON, KUZU GRUP, OPTİMAL GİBİ ŞİRKETLER 5 KENTTE, 23 MİLYON 426 BİN METREKARE ALANDA 85 BİN 250 KONUT YAPACAK! UZMANLAR TEPKİLİ... HÜKÜMETE YAKIN KALYON, KUZU GRUP, OPTİMAL GİBİ ŞİRKETLER 5 KENTTE, 23 MİLYON 426 BİN METREKARE ALANDA 85 BİN 250 KONUT YAPACAK! UZMANLAR TEPKİLİ... (9900)
CHP, DEPREMZEDE VATANDAŞLAR İÇİN 9 MADDELİK “SOSYAL KORUMA PAKETİ” HAZIRLADI VE KANUN TEKLİFİ’Nİ TBMM’YE SUNDU CHP, DEPREMZEDE VATANDAŞLAR İÇİN 9 MADDELİK “SOSYAL KORUMA PAKETİ” HAZIRLADI VE KANUN TEKLİFİ’Nİ TBMM’YE SUNDU (10946)
AFAD VE SİVİL HAVACILIK, DEPREMİN ARDINDAN YAPTIĞI İLK DUYURULARDA ADIYAMAN’A YER VERMEMİŞ… ABDURRAHMAN TUTDERE: “ADIYAMAN HALKI, BU İHMALİ YAPANLARI ASLA UNUTMAYACAK” AFAD VE SİVİL HAVACILIK, DEPREMİN ARDINDAN YAPTIĞI İLK DUYURULARDA ADIYAMAN’A YER VERMEMİŞ… ABDURRAHMAN TUTDERE: “ADIYAMAN HALKI, BU İHMALİ YAPANLARI ASLA UNUTMAYACAK” (9913)
TBMM Genel Kurulu, EYT ve depremlerle ilgili araştırma komisyonu kurulması için mesai yapacak TBMM Genel Kurulu, EYT ve depremlerle ilgili araştırma komisyonu kurulması için mesai yapacak (10470)