https://jurnalist.com.tr/ Etkin Seçkin Haber Sitesi tr 19.05.2022 02:51:01 Jurnalist Jurnalist Haber Detayı - Jurnalist Haber Sitesi

YARGITAY, KAFTANCIOĞLU'NUN 4 YIL 11 AYLIK CEZASINI ONADI: “İKTİDARDAKİ KÖTÜLÜĞÜ, UMUDU ÖRGÜTLEYEREK GÖNDERECEĞİZ”

Yargıtay 3. Ceza Dairesi, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun toplam 9 yıl 8 ay 15 günlük hapis cezasını kısmen onadı, kısmen bozdu. Kaftancıoğlu’nun onanan toplam cezası 4 yıl 11 ay oldu. Kaftancıoğlu, “İktidardaki kötülüğü bizler umudu örgütleyerek göndereceğiz” dedi.

Yargıtay, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun, "Silahlı terör örgütü propagandası yapmak", "Kamu görevlisine karşı görevinden dolayı hakaret", "Cumhurbaşkanı'na hakaret", "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni alenen aşağılamak" ve "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmek" suçlarından toplamda 9 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası aldığı davayı kısmen onadı.

2 SUÇTAN VERİLEN CEZA BOZULDU 3 SUÇTAN VERİLEN CEZA ONANDI

Yargıtay, Canan Kaftancıoğlu'na "silahlı terör örgütü propagandası yapmak" ve “halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmek" suçlarından verilen cezanın bozulmasına karar verirken, "kamu görevlisine karşı görevinden dolayı hakaret", "cumhurbaşkanına hakaret", "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni alenen aşağılamak" suçlarından verilen cezaları ise cezada indirim yaparak onadı.

9 YIL 8 AY 11 GÜN OLAN HAPİS CEZASI 4 YIL 11 AYA DÜŞTÜ

Yargıtay’ın onama ilamından sonra, yerel mahkemenin Kaftancıoğlu'na verdiği toplam 9 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası 4 yıl 11 aya indi.

Kaftancıoğlu'nun sadece teslim olması, imza atması gerektiği ve tekrar salıverileceği belirtildi. Hapis yatması gerekmeyecek olan Kaftancıoğlu'nun, kararın tebliğinden itibaren siyasi yasaklı olacağı bildirildi.

KAFTANCIOĞLU: ASLA DURMAK, YILMAK, YORULMAK YOK

Yargıtay kararının açıklandığını öğrenen Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kaftancıoğlu, videolu paylaşımına şu notu düştü:

“Memleketime bahar gelmiş :) Asla durmak, yılmak, yorulmak yok! Nerede olursak olalım çalışacak, çalışacak umudu örgütleyerek iktidardaki kötülüğü hep birlikte gönderecek, hukukun üstünlüğünü tesis ettiğimizde hep birlikte nefes alacağız…”

Kaftancıoğlu, videolu paylaşımındaki açıklamasında ise şunları söyledi:

"Değerli dostlar, kıymetli yol arkadaşlarım merhaba. Size Ankara- İstanbul yol arasından sesleniyorum. Bugün defnettiğimiz çok kıymetli aydınımız müzikolog ve yazar Ahmet Say'ın cenaze töreninden dönerken Yargıtay'dan kararın çıktığı bilgisi sizler gibi bana da ulaştı. Burada mesele Canan Kaftancıoğlu'na ne ceza verildi, nasıl verildi meselesinin ötesinde bu ülkede hukukun geldiği nokta ve hukuksuzluğun hepimize yaşattığı mağduriyet. Bundan dolayı, merak eden, arayan, soran dostlarıma şunu söylemek isterim ki; biz, iktidardaki kötülüğü gönderinceye kadar bu ülkede sadece Canan Kaftancıoğlu için değil, 84 milyon için hukuku ve hukukun üstünlüğünü yeniden sağlayıncaya kadar her şekilde çalışmaya, çalışmaya ve çalışmaya devam edeceğiz. Şimdi İstanbul'a giderek yine çalışmaya devam edeceğim. Asla ve asla umudunuz kaybetmeyin. İktidardaki kötülüğü bizler umudu örgütleyerek göndereceğiz. İşte o zaman bu ülkede gerçek adalet ve gerçek hukuk tesis edilmiş olacak. Hepinizi kocaman kucaklıyorum."

Kaynak: AnkaAjansı / Tarih: 12.05.2022 16:45:29 / Okunma = 2583

Haberi Yazan: Ali Kurt

Diğer Haberlerimiz

"BOŞ BIRAKILAN ALANLARDAN DOLAYI EN AZ 3 MİLYON TON BUĞDAY ÜRETİM KAYBI SÖZ KONUSU" "BOŞ BIRAKILAN ALANLARDAN DOLAYI EN AZ 3 MİLYON TON BUĞDAY ÜRETİM KAYBI SÖZ KONUSU" (98)
KILIÇDAROĞLU: "ERDOĞAN, 'SADAT İLE ALAKAM YOK' DEMİŞSİN. TANIŞTIRAYIM, DEVLET SIRLARININ KONUŞULDUĞU TOPLANTIDA SOLUNDAKİ 6. KİŞİ SADAT'IN KURUCUSU" KILIÇDAROĞLU: "ERDOĞAN, 'SADAT İLE ALAKAM YOK' DEMİŞSİN. TANIŞTIRAYIM, DEVLET SIRLARININ KONUŞULDUĞU TOPLANTIDA SOLUNDAKİ 6. KİŞİ SADAT'IN KURUCUSU" (114)
HKP, ATATÜRK HAVALİMANI’NDAKİ YIKIM İLE İLGİLİ ERDOĞAN VE KURUM HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU HKP, ATATÜRK HAVALİMANI’NDAKİ YIKIM İLE İLGİLİ ERDOĞAN VE KURUM HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (157)
CHP’DEN “SADAT” ÖNERGESİ: “BU ŞİRKETLE, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’NİN NE GİBİ İLİŞKİLERİ OLDUĞUNUN AÇIKLIĞA KAVUŞMASI ŞARTTIR” CHP’DEN “SADAT” ÖNERGESİ: “BU ŞİRKETLE, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’NİN NE GİBİ İLİŞKİLERİ OLDUĞUNUN AÇIKLIĞA KAVUŞMASI ŞARTTIR” (152)
“VERDİĞİMİZ SORU ÖNERGELERİNİ HABERLEŞTİREN 8 GAZETECİNİN İFADESİ ALINDI” “VERDİĞİMİZ SORU ÖNERGELERİNİ HABERLEŞTİREN 8 GAZETECİNİN İFADESİ ALINDI” (171)
Finlandiya ve İsveç NATO'ya resmi üyelik başvurularını yaptı Finlandiya ve İsveç NATO'ya resmi üyelik başvurularını yaptı (200)
Kırım Derneğinden Kırım Tatar Sürgününün 78'inci yıl dönümü hakkında basın bildirisi Kırım Derneğinden Kırım Tatar Sürgününün 78'inci yıl dönümü hakkında basın bildirisi (223)
“NASIL BİR YÖNETİMDİR Kİ 16-17 YAŞINDAKİ İNSANLARIN ÖNCE EVİNE SONRA OKULUNA POLİS GÖNDERECEK. SONRA DA ‘GÜÇLÜYÜZ’ MASALLARI ANLATACAK. İŞTE BU KADAR ZAYIFSINIZ” “NASIL BİR YÖNETİMDİR Kİ 16-17 YAŞINDAKİ İNSANLARIN ÖNCE EVİNE SONRA OKULUNA POLİS GÖNDERECEK. SONRA DA ‘GÜÇLÜYÜZ’ MASALLARI ANLATACAK. İŞTE BU KADAR ZAYIFSINIZ” (213)
İSTANBUL TABİP ODASI, TÜM SAĞLIK MESLEK ÖRGÜTLERİNİ ANKARA'DA YAPILACAK BEYAZ MİTİNG’E ÇAĞIRDI İSTANBUL TABİP ODASI, TÜM SAĞLIK MESLEK ÖRGÜTLERİNİ ANKARA'DA YAPILACAK BEYAZ MİTİNG’E ÇAĞIRDI (381)
"HÜKÜMET TÜRKİYE'DEKİ GRUPLAR HAKKINDA DA AYNI STANDARTLARI UYGULAMALIYDI. İHVAN MEDYASINA İZİN VERMEK YANLIŞTI” "HÜKÜMET TÜRKİYE'DEKİ GRUPLAR HAKKINDA DA AYNI STANDARTLARI UYGULAMALIYDI. İHVAN MEDYASINA İZİN VERMEK YANLIŞTI” (437)
Rus saldırılarında bombalanan Ukrayna'nın Pidgayne köyü harabeye döndü Rus saldırılarında bombalanan Ukrayna'nın Pidgayne köyü harabeye döndü (446)
KÜTAHYA’DAKİ EĞRİGÖZ DAĞI’NDA 9 BİN AĞACIN KESİLMEK ÜZERE İŞARETLENDİĞİ ÖNE SÜRÜLDÜ KÜTAHYA’DAKİ EĞRİGÖZ DAĞI’NDA 9 BİN AĞACIN KESİLMEK ÜZERE İŞARETLENDİĞİ ÖNE SÜRÜLDÜ (461)
TÜRKİYE’NİN EN KALİTELİ BUĞDAYLARI İŞ MAKİNALARI ALTINDA EZİLİYOR: “ÖPÜP BAŞIMIZA KOYDUĞUMUZ EKMEĞİN BUĞDAYI DÜNE KADAR BU TARLALARDA YETİŞİYORDU” TÜRKİYE’NİN EN KALİTELİ BUĞDAYLARI İŞ MAKİNALARI ALTINDA EZİLİYOR: “ÖPÜP BAŞIMIZA KOYDUĞUMUZ EKMEĞİN BUĞDAYI DÜNE KADAR BU TARLALARDA YETİŞİYORDU” (481)
İYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARI, YIKILMAYA BAŞLANAN ATATÜRK HAVALİMANI’NDA: "BU YIKIM AK PARTİ İKTİDARININ SON ÇIRPINIŞLARIDIR" İYİ PARTİ GENÇLİK KOLLARI, YIKILMAYA BAŞLANAN ATATÜRK HAVALİMANI’NDA: "BU YIKIM AK PARTİ İKTİDARININ SON ÇIRPINIŞLARIDIR" (558)
"SEKTÖRÜN DAYANACAK GÜCÜ KALMADI. İLAÇ KURUNA YIL İÇİNDE BİRDEN FAZLA GÜNCELLEME YAPILMALI" "SEKTÖRÜN DAYANACAK GÜCÜ KALMADI. İLAÇ KURUNA YIL İÇİNDE BİRDEN FAZLA GÜNCELLEME YAPILMALI" (860)
İMAMOĞLU, ‘ÖĞRENCİ İNDİRİMİ’ KARARINI VETO ETTİ İMAMOĞLU, ‘ÖĞRENCİ İNDİRİMİ’ KARARINI VETO ETTİ (872)
Canlı bomba saldırısı hazırlığındaki DEAŞ'lı terörist Şanlıurfa'da yakalandı Canlı bomba saldırısı hazırlığındaki DEAŞ'lı terörist Şanlıurfa'da yakalandı (944)
VATANDAŞLIK KAZANAN RUS OLİGARKLAR TBMM GÜNDEMİNDE. ÖZGÜR ÖZEL, OKTAY’A SORDU: “24 ŞUBAT’TAN BU YANA KAÇ RUS TÜRK VATANDAŞI OLDU?” VATANDAŞLIK KAZANAN RUS OLİGARKLAR TBMM GÜNDEMİNDE. ÖZGÜR ÖZEL, OKTAY’A SORDU: “24 ŞUBAT’TAN BU YANA KAÇ RUS TÜRK VATANDAŞI OLDU?” (1014)
TÜİK: YILIN İLK ÇEYREĞİNDE İŞSİZLİK ORANI ARTARAK YÜZDE 11,4'E YÜKSELDİ TÜİK: YILIN İLK ÇEYREĞİNDE İŞSİZLİK ORANI ARTARAK YÜZDE 11,4'E YÜKSELDİ (1058)
DOLAR 20 ARALIK'TAN BU YANA EN YÜKSEK SEVİYESİNE ULAŞTI DOLAR 20 ARALIK'TAN BU YANA EN YÜKSEK SEVİYESİNE ULAŞTI (1026)
MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ: İNEK BAYRAMI VE İNEK BAYRAMI BİLEŞENLERİ, TARİHİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ’NİN ÖTESİNE GEÇEN MÜLKİYE’NİN GELENEĞİDİR MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ: İNEK BAYRAMI VE İNEK BAYRAMI BİLEŞENLERİ, TARİHİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ’NİN ÖTESİNE GEÇEN MÜLKİYE’NİN GELENEĞİDİR (1044)
"MAAŞLARIMIZ 3 AYDIR ÖDENMİYOR" "MAAŞLARIMIZ 3 AYDIR ÖDENMİYOR" (1071)
BİNLERCE EYT’Lİ İSTANBUL MİTİNGİNDE BULUŞTU: “İKTİDAR OLAN VAAT VERMEZ, İKTİDARA İCRAAT YARAŞIR” BİNLERCE EYT’Lİ İSTANBUL MİTİNGİNDE BULUŞTU: “İKTİDAR OLAN VAAT VERMEZ, İKTİDARA İCRAAT YARAŞIR” (1155)
AİLE HEKİMLERİ VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN 'BALONLU' EYLEM AİLE HEKİMLERİ VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN 'BALONLU' EYLEM (1188)
NATO'dan İsveç ve Finlandiya'nın olası üyeliği hakkında açıklama NATO'dan İsveç ve Finlandiya'nın olası üyeliği hakkında açıklama (1284)
Türkiye, İsveç ve Finlandiya ile NATO üyelik sürecini görüştü Türkiye, İsveç ve Finlandiya ile NATO üyelik sürecini görüştü (1365)
Eurovision Şarkı Yarışması'nı Ukrayna kazandı Eurovision Şarkı Yarışması'nı Ukrayna kazandı (1388)
CHP’Lİ BÜYÜKŞEHİR BAŞKANLARINDAN İMAMOĞLU VE KAFTANCIOĞLU AÇIKLAMASI: “HUKUK DIŞI KARARLAR, SİYASİ SALDIRILAR BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRMEKTEDİR” CHP’Lİ BÜYÜKŞEHİR BAŞKANLARINDAN İMAMOĞLU VE KAFTANCIOĞLU AÇIKLAMASI: “HUKUK DIŞI KARARLAR, SİYASİ SALDIRILAR BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRMEKTEDİR” (1534)
Türkiye'den sürdürülebilir kaliteli gıda için 'topraksız ve dikey tarım' hamlesi Türkiye'den sürdürülebilir kaliteli gıda için 'topraksız ve dikey tarım' hamlesi (1611)
Japonya’nın en büyük petrol tedarikçisi Eneos, Rusya'dan petrol ithalatını durduracak Japonya’nın en büyük petrol tedarikçisi Eneos, Rusya'dan petrol ithalatını durduracak (1649)
“ANITKABİR ÇEVRESİNİN 10 KATLI İNŞAATA AÇILMASI İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR” “ANITKABİR ÇEVRESİNİN 10 KATLI İNŞAATA AÇILMASI İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR” (1654)
Türkiye İşitme Engelliler Kadın Voleybol Takımı, tarihinde ilk kez olimpiyat şampiyonu oldu Türkiye İşitme Engelliler Kadın Voleybol Takımı, tarihinde ilk kez olimpiyat şampiyonu oldu (1690)
Rüstem Umerov: Savaşın başından bu yana Rusya, Ukrayna'ya 2 binden fazla füze attı, Rus rejimi; terör rejimidir Rüstem Umerov: Savaşın başından bu yana Rusya, Ukrayna'ya 2 binden fazla füze attı, Rus rejimi; terör rejimidir (1897)
KONUT İSTEYENE KONUT, GES İSTEYENE GES, İMALAT İSTEYENE İMALAT, PARA İSTEYENE PARA KONUT İSTEYENE KONUT, GES İSTEYENE GES, İMALAT İSTEYENE İMALAT, PARA İSTEYENE PARA (1900)
Elon Musk: Twitter’i satın alma anlaşması geçici olarak askıya alındı Elon Musk: Twitter’i satın alma anlaşması geçici olarak askıya alındı (1903)
“DÜNÜN MAĞDURLARININ MAĞRUR İFADELERLE YAŞANAN HUKUKSUZLUKLARA GÖZÜNÜ YUMMASI KAMU VİCDANINI YARALAMAKTADIR” “DÜNÜN MAĞDURLARININ MAĞRUR İFADELERLE YAŞANAN HUKUKSUZLUKLARA GÖZÜNÜ YUMMASI KAMU VİCDANINI YARALAMAKTADIR” (1839)
“BİZ SOSYAL DEMOKRATLAR UMUDU ÖRGÜTLEYEREK MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ” “BİZ SOSYAL DEMOKRATLAR UMUDU ÖRGÜTLEYEREK MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ” (1903)
KILIÇDAROĞLU, SADAT’IN ÖNÜNDE: “SEÇİMİ GÖLGELEYECEK, GÜVENLİĞİNİ SARSACAK HERHANGİ BİR ŞEY OLURSA, SORUMLUSU BURASIDIR VE SARAYDIR” KILIÇDAROĞLU, SADAT’IN ÖNÜNDE: “SEÇİMİ GÖLGELEYECEK, GÜVENLİĞİNİ SARSACAK HERHANGİ BİR ŞEY OLURSA, SORUMLUSU BURASIDIR VE SARAYDIR” (1870)
Üniversite öğrencilerine yönelik af çalışması başlatıldı Üniversite öğrencilerine yönelik af çalışması başlatıldı (1901)
GÖÇLER KONUSUNDA CİDDİ SORUNLAR YAŞAYAN BİR ÜLKEYİZ GÖÇLER KONUSUNDA CİDDİ SORUNLAR YAŞAYAN BİR ÜLKEYİZ (1918)
AYM; “HIRSIZ, KATİL, DEFOL AKP” PANKARTI NEDENİYLE "BAŞBAKANA HAKARET" SUÇUNDAN CEZA VERİLEMEYECEĞİNİ BİLDİRDİ AYM; “HIRSIZ, KATİL, DEFOL AKP” PANKARTI NEDENİYLE "BAŞBAKANA HAKARET" SUÇUNDAN CEZA VERİLEMEYECEĞİNİ BİLDİRDİ (1986)
İSİG: YILIN İLK 4 AYINDA 479 EMEKÇİ İŞ CİNAYETLERİNDE HAYATINI KAYBETTİ İSİG: YILIN İLK 4 AYINDA 479 EMEKÇİ İŞ CİNAYETLERİNDE HAYATINI KAYBETTİ (2070)
Türkiye: Kırım dahil Ukrayna'nın egemenliği ve toprak bütünlüğünü destekliyoruz Türkiye: Kırım dahil Ukrayna'nın egemenliği ve toprak bütünlüğünü destekliyoruz (2214)
BİR AY SONRA UYGULANACAK: YABANCIYA VATANDAŞLIK İÇİN EMLAK DEĞERİ 400 BİN DOLARA YÜKSELTİLDİ BİR AY SONRA UYGULANACAK: YABANCIYA VATANDAŞLIK İÇİN EMLAK DEĞERİ 400 BİN DOLARA YÜKSELTİLDİ (2304)
İSTİHBARAT BAŞKANLIĞI’NDAN, KAFTANCIOĞLU’NA DESTEK VEREN ESKİ DAİRE BAŞKANI UZUN’A: "BÖYLE BİR AHLAKSIZLIK KABUL EDİLEMEZ" İSTİHBARAT BAŞKANLIĞI’NDAN, KAFTANCIOĞLU’NA DESTEK VEREN ESKİ DAİRE BAŞKANI UZUN’A: "BÖYLE BİR AHLAKSIZLIK KABUL EDİLEMEZ" (2272)
ANAYASA MAHKEMESİ, HDP KAPATMA DAVASINDA EK DELİLLERİ KABUL ETTİ ANAYASA MAHKEMESİ, HDP KAPATMA DAVASINDA EK DELİLLERİ KABUL ETTİ (2604)
IŞİD'İN CANLI BOMBASI OLDUĞU GEREKÇESİYLE KIRMIZI BÜLTENLE ARANIRKEN TESLİM OLAN ULKAR MAMMADOVA, ADIYAMAN’DAKİ DAVADA BERAAT ETMİŞ IŞİD'İN CANLI BOMBASI OLDUĞU GEREKÇESİYLE KIRMIZI BÜLTENLE ARANIRKEN TESLİM OLAN ULKAR MAMMADOVA, ADIYAMAN’DAKİ DAVADA BERAAT ETMİŞ (2620)
MAHKEME “5’Lİ ÇETENİN HAMİSİ” SÖZÜ İLE İLGİLİ TEDBİR KARARINI KALDIRDI MAHKEME “5’Lİ ÇETENİN HAMİSİ” SÖZÜ İLE İLGİLİ TEDBİR KARARINI KALDIRDI (2664)
TÜİK: GENİŞ AİLELERİN YÜZDE 27,2'Sİ YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA YAŞIYOR TÜİK: GENİŞ AİLELERİN YÜZDE 27,2'Sİ YOKSULLUK SINIRININ ALTINDA YAŞIYOR (2717)
MERKEZ BANKASI REZERVLERİ, ÖNCEKİ HAFTAYA GÖRE 2 MİLYAR 51 MİLYON DOLAR GERİLEDİ MERKEZ BANKASI REZERVLERİ, ÖNCEKİ HAFTAYA GÖRE 2 MİLYAR 51 MİLYON DOLAR GERİLEDİ (2733)

Psikojenik Amnezi (Yakınsak Aklın Unuttukları)
[ Ali Kurt ]

Bir Akıllının Taşınamaz Sırları
[ Ali Kurt ]

Evlilik mi, Bir Daha Düşün?
[ Ali Kurt ]

Kemik Kıran
[ Ali Kurt ]

Solak Nene, Eski Defter
[ Ali Kurt ]

Askıda Kalan Hayatlar
[ Ali Kurt ]

Delimsek
[ Ali Kurt ]

Arınma Seremonileri
[ Ali Kurt ]

Aradığınız Uzmanı Hemen Bulun... Aradığınız İşi Hemen BulunMERKEZ BANKASI REZERVLERİ, ÖNCEKİ HAFTAYA GÖRE 2 MİLYAR 51 MİLYON DOLAR GERİLEDİ MERKEZ BANKASI REZERVLERİ, ÖNCEKİ HAFTAYA GÖRE 2 MİLYAR 51 MİLYON DOLAR GERİLEDİ (2733)
Alla Çeçetkina'dan Kazak yöneticilere çağrı: Rusça değil Kazak dilinde konuşun! Alla Çeçetkina'dan Kazak yöneticilere çağrı: Rusça değil Kazak dilinde konuşun! (2642)
Rus milyarderlerin peş peşe şüpheli ölümlerinde dikkat çeken detaylar neler? Rus milyarderlerin peş peşe şüpheli ölümlerinde dikkat çeken detaylar neler? (2668)
Çekya, Rus ordusunun Ukrayna'da soykırım işlediğini kabul etti Çekya, Rus ordusunun Ukrayna'da soykırım işlediğini kabul etti (2644)
"ADAMLIĞI, AKLINI VE İRADESİNİ BAŞKALARINA KİRAYA VERMEK SANANLAR, İSMET PAŞA’NIN ADINI AĞZINA ALAMAZLAR" "ADAMLIĞI, AKLINI VE İRADESİNİ BAŞKALARINA KİRAYA VERMEK SANANLAR, İSMET PAŞA’NIN ADINI AĞZINA ALAMAZLAR" (2737)
'5 YILDA 31,6 MİLYON METREKARE ALAN MAYINDAN TEMİZLENDİ' DİYEN OKTAY'A: "BU ALANLARI YOL GEÇEN HANINA ÇEVİRMEK İÇİN Mİ TEMİZLEDİK?" '5 YILDA 31,6 MİLYON METREKARE ALAN MAYINDAN TEMİZLENDİ' DİYEN OKTAY'A: "BU ALANLARI YOL GEÇEN HANINA ÇEVİRMEK İÇİN Mİ TEMİZLEDİK?" (2945)
Kırım Tatar Sürgününün 78. yıl dönümünde kullanılacak sembol belli oldu Kırım Tatar Sürgününün 78. yıl dönümünde kullanılacak sembol belli oldu (2836)
“BİZ BU GÖREVDE OLDUĞUMUZ SÜRECE SİZ BU KARDEŞLERİMİZİ BU ÜLKEDEN GERİ GÖNDEREMEYECEKSİNİZ” “BİZ BU GÖREVDE OLDUĞUMUZ SÜRECE SİZ BU KARDEŞLERİMİZİ BU ÜLKEDEN GERİ GÖNDEREMEYECEKSİNİZ” (2820)
“BİR KENT, GECE VAKTİ, TEK ADAMIN KEYFİ ŞEKİLDE VERDİĞİ YASAKLAMA KARARIYLA YÖNETİLEMEZ” “BİR KENT, GECE VAKTİ, TEK ADAMIN KEYFİ ŞEKİLDE VERDİĞİ YASAKLAMA KARARIYLA YÖNETİLEMEZ” (2794)
“GENÇLİĞİN BAŞKENTİ ESKİŞEHİR’İMİZ YASAKLARLA DEĞİL ÖZGÜRLÜKLERLE ANILMAYI HAK EDİYOR” “GENÇLİĞİN BAŞKENTİ ESKİŞEHİR’İMİZ YASAKLARLA DEĞİL ÖZGÜRLÜKLERLE ANILMAYI HAK EDİYOR” (2658)
Suriye’nin kuzeyindeki bölgelerde briket evler inşa ediliyor Suriye’nin kuzeyindeki bölgelerde briket evler inşa ediliyor (2671)
Eurovision 2022'de Ukrayna'yı temsil eden Kaluş grubu yarı finale kaldı Eurovision 2022'de Ukrayna'yı temsil eden Kaluş grubu yarı finale kaldı (2693)
Türkiye ile Kazakistan arasında 15 anlaşma imzalandı Türkiye ile Kazakistan arasında 15 anlaşma imzalandı (2816)
“KAÇAKLAR VE SIĞINMACILAR KONUSUNDA NETİM. GİDECEKLER” “KAÇAKLAR VE SIĞINMACILAR KONUSUNDA NETİM. GİDECEKLER” (2669)
SEÇİMLERE GİRME YETERLİLİĞİNE SAHİP SİYASİ PARTİ SAYISI 24'TEN 27'YE ÇIKTI SEÇİMLERE GİRME YETERLİLİĞİNE SAHİP SİYASİ PARTİ SAYISI 24'TEN 27'YE ÇIKTI (2355)
BETAM İŞGÜCÜ PİYASASI GÖRÜNÜMÜ RAPORU: GENEL İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 11,5 SEVİYESİNDE BETAM İŞGÜCÜ PİYASASI GÖRÜNÜMÜ RAPORU: GENEL İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 11,5 SEVİYESİNDE (2521)
RTÜK’TEN; KRT, TELE 1, HALK TV ve FLASH TV’YE “GEZİ” CEZASI RTÜK’TEN; KRT, TELE 1, HALK TV ve FLASH TV’YE “GEZİ” CEZASI (2496)
BM: Ukrayna'da çok sayıda okul, hastane ve ibadethane zarar gördü BM: Ukrayna'da çok sayıda okul, hastane ve ibadethane zarar gördü (2387)
GEZİ PARKI DAVASI'NDA TUTUKLAMA KARARINA YAPILAN İTİRAZ REDDEDİLDİ GEZİ PARKI DAVASI'NDA TUTUKLAMA KARARINA YAPILAN İTİRAZ REDDEDİLDİ (2301)
“RAPOR GERİ ÇEKİLDİ. ÖZGÜR ÖZEL’İN ADI EKLENDİ, CEZA AĞIRLAŞTIRILDI” “RAPOR GERİ ÇEKİLDİ. ÖZGÜR ÖZEL’İN ADI EKLENDİ, CEZA AĞIRLAŞTIRILDI” (2204)
TÜİK: MART AYINDA GENİŞ TANIMLI İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 22,7'YE YÜKSELDİ TÜİK: MART AYINDA GENİŞ TANIMLI İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 22,7'YE YÜKSELDİ (2205)
Çin'in başkenti Pekin'de Omicron vakalarının tetiklediği salgın sürüyor Çin'in başkenti Pekin'de Omicron vakalarının tetiklediği salgın sürüyor (1830)
"KAMUSAL ALANDA POLİSİN SES VE GÖRÜNTÜSÜNÜN ALINMASINI ENGELLEYEN GENELGENİN YÜRÜTMESİ KESİN OLARAK DURDURULDU" "KAMUSAL ALANDA POLİSİN SES VE GÖRÜNTÜSÜNÜN ALINMASINI ENGELLEYEN GENELGENİN YÜRÜTMESİ KESİN OLARAK DURDURULDU" (1966)
TTB: SAĞLIK BAKANLIĞI’NI, PANDEMİNİN BAŞINDAN BERİ YAPTIĞIMIZ GİBİ GERÇEKLERİ İFADE VE İSTİFA ETMEYE DAVET EDİYORUZ TTB: SAĞLIK BAKANLIĞI’NI, PANDEMİNİN BAŞINDAN BERİ YAPTIĞIMIZ GİBİ GERÇEKLERİ İFADE VE İSTİFA ETMEYE DAVET EDİYORUZ (2055)
"MÜJDE DEDİĞİ; BETON, BETON, BETON…" "MÜJDE DEDİĞİ; BETON, BETON, BETON…" (1988)
İMAMOĞLU’NDAN "GAZETECİLERLE FOTOĞRAF" AÇIKLAMASI: “İLERLEYEN GÜNLERDE DAHA FARKLI ÖRNEKLERİNİ GÖREBİLİRLER. TEK ŞART, BENİMLE KONUŞMAYA CESARETLİ OLANLARLA YAPACAĞIM" İMAMOĞLU’NDAN "GAZETECİLERLE FOTOĞRAF" AÇIKLAMASI: “İLERLEYEN GÜNLERDE DAHA FARKLI ÖRNEKLERİNİ GÖREBİLİRLER. TEK ŞART, BENİMLE KONUŞMAYA CESARETLİ OLANLARLA YAPACAĞIM" (3017)
TÜSEDAD BAŞKANI SOLAKOĞLU'NDAN ET ÜRETİMİNİN ARTTIĞINI AÇIKLAYAN TÜİK'E: "BÖYLE BİR ÜRETİM HİÇBİR ZAMAN OLMADI, RAKAMLAR YANLIŞ" TÜSEDAD BAŞKANI SOLAKOĞLU'NDAN ET ÜRETİMİNİN ARTTIĞINI AÇIKLAYAN TÜİK'E: "BÖYLE BİR ÜRETİM HİÇBİR ZAMAN OLMADI, RAKAMLAR YANLIŞ" (2986)
Özdağ’ın Yürümesini Engellemek İçin Yola Çekildiği İddia Olunan “HAYDİ” Hayvan Durum İzleme Aracı Çekildi Özdağ’ın Yürümesini Engellemek İçin Yola Çekildiği İddia Olunan “HAYDİ” Hayvan Durum İzleme Aracı Çekildi (2900)
“SEN CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK KRİMİNALİSİN” “SEN CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK KRİMİNALİSİN” (2861)
“IŞİD’İN İNFAZCISI” OLARAK BİLİNEN MARHUN, KAÇAK YOLLARLA TÜRKİYE’YE GİRDİKTEN 3 YIL SONRA GÖZALTINA ALINMIŞ: “TÜRKİYE’DE KALMAK İSTİYORUM, GİDECEK BİR YERİM YOK” “IŞİD’İN İNFAZCISI” OLARAK BİLİNEN MARHUN, KAÇAK YOLLARLA TÜRKİYE’YE GİRDİKTEN 3 YIL SONRA GÖZALTINA ALINMIŞ: “TÜRKİYE’DE KALMAK İSTİYORUM, GİDECEK BİR YERİM YOK” (2846)
OTOMOBİL VE HAFİF TİCARİ ARAÇ PAZARI, OCAK-NİSANDA GEÇEN YILIN AYNI DÖNEMİNE GÖRE YÜZDE 18,5 DARALDI OTOMOBİL VE HAFİF TİCARİ ARAÇ PAZARI, OCAK-NİSANDA GEÇEN YILIN AYNI DÖNEMİNE GÖRE YÜZDE 18,5 DARALDI (2780)
CHP, ‘ÜÇ FİDANI’ ULUCANLAR CEZAEVİ ÖNÜNDE ANDI CHP, ‘ÜÇ FİDANI’ ULUCANLAR CEZAEVİ ÖNÜNDE ANDI (2807)
DSÖ: 2020 ve 2021'de yaklaşık 15 milyon can kaybı Kovid-19 ile bağlantılı DSÖ: 2020 ve 2021'de yaklaşık 15 milyon can kaybı Kovid-19 ile bağlantılı (2691)
"İÇİŞLERİ BAKANLIĞI ÖNÜNDE BULUŞALIM. TEK BAŞIMA VE SİLAHSIZ GELECEĞİM, ERKEKSEN ORADA BEKLE” "İÇİŞLERİ BAKANLIĞI ÖNÜNDE BULUŞALIM. TEK BAŞIMA VE SİLAHSIZ GELECEĞİM, ERKEKSEN ORADA BEKLE” (2737)
KESK’TEN İKTİDARA ÇAĞRI: “TEMMUZ AYINI BEKLEMEDEN TÜM KAMU EMEKÇİLERİNİN, EMEKLİLERİN MAAŞLARINI İNSANCA YAŞAMAYA YETECEK BİR SEVİYEYE ÇEKMELİ” KESK’TEN İKTİDARA ÇAĞRI: “TEMMUZ AYINI BEKLEMEDEN TÜM KAMU EMEKÇİLERİNİN, EMEKLİLERİN MAAŞLARINI İNSANCA YAŞAMAYA YETECEK BİR SEVİYEYE ÇEKMELİ” (2805)
“AİHM KAÇAK SARAYLA İLGİLİ YARGILAMA SÜRECİNİ BAŞLATIYOR” “AİHM KAÇAK SARAYLA İLGİLİ YARGILAMA SÜRECİNİ BAŞLATIYOR” (2831)
Çin'in tutukladığı gazetecilerin yüzde 44'ü Uygur kökenli Çin'in tutukladığı gazetecilerin yüzde 44'ü Uygur kökenli (2875)
İSO: İMALAT SEKTÖRÜ ART ARDA İKİNCİ AY İVME KAYBETTİ İSO: İMALAT SEKTÖRÜ ART ARDA İKİNCİ AY İVME KAYBETTİ (2822)
“ÜRETİCİ ENFLASYONU YÜZDE 121,82 İLE 1995 MARTINDAN BU YANA EN YÜKSEK SEVİYEDE” “ÜRETİCİ ENFLASYONU YÜZDE 121,82 İLE 1995 MARTINDAN BU YANA EN YÜKSEK SEVİYEDE” (2863)
SÜT ÜRETİCİLERİ, ULUSAL SÜT KONSEYİ'NİN FİYATLARI ARTIRMAMASINA TEPKİLİ: "HER GÜN LİTRE BAŞI 2 LİRA ZARAR EDİYORUZ" SÜT ÜRETİCİLERİ, ULUSAL SÜT KONSEYİ'NİN FİYATLARI ARTIRMAMASINA TEPKİLİ: "HER GÜN LİTRE BAŞI 2 LİRA ZARAR EDİYORUZ" (2921)
TÜİK:Yıllık enflasyon tüketici fiyatlarında yüzde 69,97 oldu TÜİK:Yıllık enflasyon tüketici fiyatlarında yüzde 69,97 oldu (2915)
ENAG: YILLIK ENFLASYON YÜZDE 156,86'YA YÜKSELDİ ENAG: YILLIK ENFLASYON YÜZDE 156,86'YA YÜKSELDİ (2750)
İngiltere’de Rusya’ya tüm hizmet sektöründe ihracat yasaklandı: 63 Rus kişi ve kurum yaptırım listesine eklendi İngiltere’de Rusya’ya tüm hizmet sektöründe ihracat yasaklandı: 63 Rus kişi ve kurum yaptırım listesine eklendi (2706)
En çok kazandıran sektör teknoloji, en zenginler ise teknoloji şirket sahipleri En çok kazandıran sektör teknoloji, en zenginler ise teknoloji şirket sahipleri (2822)
"İSTANBUL'DA BUGÜN İTİBARIYLA 1 MİLYON 305 BİN 307 YABANCI YASAL OLARAK İKAMET ETMEKTEDİR" "İSTANBUL'DA BUGÜN İTİBARIYLA 1 MİLYON 305 BİN 307 YABANCI YASAL OLARAK İKAMET ETMEKTEDİR" (2900)
Gelecekte 5 ülke doğa, iklim ve nüfusa bağlı nedenlerle başkentini taşıyacak Gelecekte 5 ülke doğa, iklim ve nüfusa bağlı nedenlerle başkentini taşıyacak (2586)
“YANLIŞ DIŞ POLİTİKA SÜREÇLERİ OLMASAYDI, BUGÜN BU DURUMA DÜŞMEZDİK. BU SORUNU DA BİZ ÇÖZECEĞİZ. İTİBARLI DIŞ POLİTİKA İLE ÇÖZECEĞİZ” “YANLIŞ DIŞ POLİTİKA SÜREÇLERİ OLMASAYDI, BUGÜN BU DURUMA DÜŞMEZDİK. BU SORUNU DA BİZ ÇÖZECEĞİZ. İTİBARLI DIŞ POLİTİKA İLE ÇÖZECEĞİZ” (2568)
ZAMLARI, FİYAT ETİKETLERİNİN ÜZERİNE YAZDIKLARIYLA PROTESTO EDEN ANKARALI BAKKAL: “DÜN 1 LİRAYDI, ŞİMDİ NİYE 1,5 LİRA DİYEN YOK. YURTTAŞ DA ALIŞMIŞ ARTIK” ZAMLARI, FİYAT ETİKETLERİNİN ÜZERİNE YAZDIKLARIYLA PROTESTO EDEN ANKARALI BAKKAL: “DÜN 1 LİRAYDI, ŞİMDİ NİYE 1,5 LİRA DİYEN YOK. YURTTAŞ DA ALIŞMIŞ ARTIK” (2633)
“ÜMİT ÖZDAĞ, SİNAN OĞAN VE BENGİ BAŞER YABANCI DÜŞMANLIĞI YAPIYOR. HAKLARINDA GÖÇ İDAREMİZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAKTIR” “ÜMİT ÖZDAĞ, SİNAN OĞAN VE BENGİ BAŞER YABANCI DÜŞMANLIĞI YAPIYOR. HAKLARINDA GÖÇ İDAREMİZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAKTIR” (2604)
Çin, Doğu Türkistan'da işlediği soykırım suçlarını aklamak için yabancı vloggerları kiraladı! Çin, Doğu Türkistan'da işlediği soykırım suçlarını aklamak için yabancı vloggerları kiraladı! (2610)
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN “SESSİZ İSTİLA” AÇIKLAMASI: 2 GÖZALTI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN “SESSİZ İSTİLA” AÇIKLAMASI: 2 GÖZALTI (2542)
“BİZ DİYORUZ Kİ AHLAKLI SİYASET, BAŞKALARI DİYOR Kİ HER ŞEYİ BEN KAZANACAĞIM. OLMAZ ÖYLE ŞEY” “BİZ DİYORUZ Kİ AHLAKLI SİYASET, BAŞKALARI DİYOR Kİ HER ŞEYİ BEN KAZANACAĞIM. OLMAZ ÖYLE ŞEY” (2598)
"Putin, 9 Mayıs'ta genel seferberlik ilan etmeyi planlıyor" "Putin, 9 Mayıs'ta genel seferberlik ilan etmeyi planlıyor" (2620)
UEFA, Rus takımlarını Avrupa kupalarından men etti: Ev sahipliği başvuruları iptal edildi UEFA, Rus takımlarını Avrupa kupalarından men etti: Ev sahipliği başvuruları iptal edildi (2690)
SINIR TANIMAYAN GAZETECİLER: TÜRKİYE, DÜNYA BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ ENDEKSİ’NDE 180 ÜLKE İÇERİSİNDE 149'UNCU SIRADA SINIR TANIMAYAN GAZETECİLER: TÜRKİYE, DÜNYA BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ ENDEKSİ’NDE 180 ÜLKE İÇERİSİNDE 149'UNCU SIRADA (2630)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, SORU ÖNERGELERİNİ PARTİSİNE GÖRE YANITLADI İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, SORU ÖNERGELERİNİ PARTİSİNE GÖRE YANITLADI (2673)
“KILIÇDAROĞLU AÇIKLADIKTAN 3 AY SONRA MAN ADASINDAKİ ŞİRKET KAPANMIŞ” “KILIÇDAROĞLU AÇIKLADIKTAN 3 AY SONRA MAN ADASINDAKİ ŞİRKET KAPANMIŞ” (2663)
Rus ordusu, Ukrayna'daki buğday depolarını hedef alıyor Rus ordusu, Ukrayna'daki buğday depolarını hedef alıyor (2689)
LÜTFÜ SAVAŞ’TAN SUUDİ ARABİSTAN’IN EXPO ADAYLIĞINI DESTEKLEYECEĞİNİ SÖYLEYEN ERDOĞAN’A: “YERLİ VE MİLLİ EXPO2021HATAY’A DAVET EDİYORUZ” LÜTFÜ SAVAŞ’TAN SUUDİ ARABİSTAN’IN EXPO ADAYLIĞINI DESTEKLEYECEĞİNİ SÖYLEYEN ERDOĞAN’A: “YERLİ VE MİLLİ EXPO2021HATAY’A DAVET EDİYORUZ” (2657)
“KREDİ BULMAK BİLE İSTİSNA SAYILMAYA BAŞLANDI” “KREDİ BULMAK BİLE İSTİSNA SAYILMAYA BAŞLANDI” (2718)
Melitopol'deki tarihi İskit altınları, Rus ordusu tarafından yağmalanıyor Melitopol'deki tarihi İskit altınları, Rus ordusu tarafından yağmalanıyor (2844)
"TEK ADAMIN DEĞİL, ÜRETENLERİN YÖNETTİĞİ BİR DÜZENİ KURACAĞIZ" "TEK ADAMIN DEĞİL, ÜRETENLERİN YÖNETTİĞİ BİR DÜZENİ KURACAĞIZ" (2760)
Angelina Jolie Ukrayna Lviv'de görüntülendi Angelina Jolie Ukrayna Lviv'de görüntülendi (2883)
“YOKSULDAN ALAN, ZENGİNE VEREN BU DÜZENE KARŞI, YAŞASIN 1 MAYIS!” “YOKSULDAN ALAN, ZENGİNE VEREN BU DÜZENE KARŞI, YAŞASIN 1 MAYIS!” (2844)
Türk Hava Kuvvetleri, Yunanistan’da düzenlenecek filo tatbikatına katılmayacak Türk Hava Kuvvetleri, Yunanistan’da düzenlenecek filo tatbikatına katılmayacak (3028)
“ERDOĞAN TERÖRİST YAKALAMA İŞİNİ DE BİZE HAVALE ETMİŞ. İBB'YE GÜVENİ İÇİN TEŞEKKÜRLER” “ERDOĞAN TERÖRİST YAKALAMA İŞİNİ DE BİZE HAVALE ETMİŞ. İBB'YE GÜVENİ İÇİN TEŞEKKÜRLER” (2933)
SONUNDA BU DA OLDU; AKTİF VAKA SAYISI EKSİYE DÜŞTÜ SONUNDA BU DA OLDU; AKTİF VAKA SAYISI EKSİYE DÜŞTÜ (2886)
TÜİK: OCAK-MART DÖNEMİNDE DIŞ TİCARET AÇIĞI YÜZDE 138,5 ARTTI TÜİK: OCAK-MART DÖNEMİNDE DIŞ TİCARET AÇIĞI YÜZDE 138,5 ARTTI (2915)
Rusya'nın dün Kıyiv merkezine yaptığı füze saldırısında RFE/RL gazetecisi hayatını kaybetti Rusya'nın dün Kıyiv merkezine yaptığı füze saldırısında RFE/RL gazetecisi hayatını kaybetti (2959)
TUZLA’DA PATLAMA YAŞANAN FABRİKANIN DAHA ÖNCE MÜHÜRLENDİĞİ ORTAYA ÇIKTI TUZLA’DA PATLAMA YAŞANAN FABRİKANIN DAHA ÖNCE MÜHÜRLENDİĞİ ORTAYA ÇIKTI (2914)
DEVA Partisinin dün kamuoyuna açıkladığı "Seçimlere Tek Başına Girme" kararının "Milletvekili Dağılımına Etkisi" DEVA Partisinin dün kamuoyuna açıkladığı "Seçimlere Tek Başına Girme" kararının "Milletvekili Dağılımına Etkisi" (3075)
BM: Ukrayna'da en az 2 bin 829 kişi hayatını kaybetti BM: Ukrayna'da en az 2 bin 829 kişi hayatını kaybetti (3036)
BURDUR’A HIZLI TREN DEĞİL AMA FOTOĞRAFI GELDİ BURDUR’A HIZLI TREN DEĞİL AMA FOTOĞRAFI GELDİ (3080)
BDDK’NIN ŞİKAYETİ ÜZERİNE YARGILANAN GAZETECİ, SANATÇI, EKONOMİST 33 SANIK BERAAT ETTİ BDDK’NIN ŞİKAYETİ ÜZERİNE YARGILANAN GAZETECİ, SANATÇI, EKONOMİST 33 SANIK BERAAT ETTİ (3130)
KONYA’DAKİ TÜRK ÖĞRENCİLERDEN, YABANCI ÖĞRENCİLERE YÖNELİK ÜCRETSİZ TOPLU TAŞIMA HİZMETİNE TEPKİ: "YABANCILARA YAPIYORLARSA BİZE DE YAPMALARI GEREKİYOR" KONYA’DAKİ TÜRK ÖĞRENCİLERDEN, YABANCI ÖĞRENCİLERE YÖNELİK ÜCRETSİZ TOPLU TAŞIMA HİZMETİNE TEPKİ: "YABANCILARA YAPIYORLARSA BİZE DE YAPMALARI GEREKİYOR" (3039)
"KENDİ ÜLKESİNDE İNSAN PARÇALAYANIN ÖNÜNDE EĞİLİR, GÖZLERİ ONA AŞKLA GÜLER" "KENDİ ÜLKESİNDE İNSAN PARÇALAYANIN ÖNÜNDE EĞİLİR, GÖZLERİ ONA AŞKLA GÜLER" (2096)
ABD, Ukrayna’ya destek vermek için 2. Dünya Savaşı Dönemi Yasasını devreye soktu ABD, Ukrayna’ya destek vermek için 2. Dünya Savaşı Dönemi Yasasını devreye soktu (2200)
Türkiye'de gerçekleşen ABD ve Rusya arasındaki tutuklu takasının ayrıntıları belli oldu Türkiye'de gerçekleşen ABD ve Rusya arasındaki tutuklu takasının ayrıntıları belli oldu (2203)
BM Genel Sekreteri, Güvenlik Konseyinin savaşı önlemekte başarısız olduğunu itiraf etti BM Genel Sekreteri, Güvenlik Konseyinin savaşı önlemekte başarısız olduğunu itiraf etti (2214)
DANIŞTAY SAVCISINDAN, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN ÇEKİLME KARARI İÇİN “HUKUKA AYKIRI” GÖRÜŞÜ DANIŞTAY SAVCISINDAN, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN ÇEKİLME KARARI İÇİN “HUKUKA AYKIRI” GÖRÜŞÜ (2425)
SİNEMACILARIN GEZİ PARKI DAVASI İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI, 24 SAATTE 3 BİN İMZACIYA ULAŞTI SİNEMACILARIN GEZİ PARKI DAVASI İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI, 24 SAATTE 3 BİN İMZACIYA ULAŞTI (2351)
ERİNÇ SAĞKAN: “ALACAĞINIZ KARAR, CUMHURBAŞKANI’NIN YARGI DENETİMİNE ETKİN BİR ŞEKİLDE TABİ OLUP OLMADIĞIDIR” ERİNÇ SAĞKAN: “ALACAĞINIZ KARAR, CUMHURBAŞKANI’NIN YARGI DENETİMİNE ETKİN BİR ŞEKİLDE TABİ OLUP OLMADIĞIDIR” (2378)
BAYRAMIN TADI KAÇTI, BAKLAVA LÜKS OLDU: "KİLOYLA BAKLAVA ALMAK MAZİYE KARIŞTI. İNSANLAR TANEYLE ALIYOR" BAYRAMIN TADI KAÇTI, BAKLAVA LÜKS OLDU: "KİLOYLA BAKLAVA ALMAK MAZİYE KARIŞTI. İNSANLAR TANEYLE ALIYOR" (2418)
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ DANIŞTAY’DA… EŞİK PLATFORMU: “KADINLARIN HAYATLARI İLE DAHA FAZLA OYNAMAYIN, HUKUKUN VE ADALETİN GEREĞİNİ YAPIN” İSTANBUL SÖZLEŞMESİ DANIŞTAY’DA… EŞİK PLATFORMU: “KADINLARIN HAYATLARI İLE DAHA FAZLA OYNAMAYIN, HUKUKUN VE ADALETİN GEREĞİNİ YAPIN” (2428)
KILIÇDAROĞLU, GENÇLERİ EVİNDE AĞIRLADI: “6 MİLYON 300 BİN GENÇ TÜRKİYE’NİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK. ‘DEMOKRATİK YOLLARLA BİR DİKTA YÖNETİMİNİ SANDIKTA YENDİK’ DİYE” KILIÇDAROĞLU, GENÇLERİ EVİNDE AĞIRLADI: “6 MİLYON 300 BİN GENÇ TÜRKİYE’NİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK. ‘DEMOKRATİK YOLLARLA BİR DİKTA YÖNETİMİNİ SANDIKTA YENDİK’ DİYE” (2278)
AKŞENER ANTALYA’DA, “KAHROLSUN İSTİBDAT, YAŞASIN HÜRRİYET” SLOGANLARI İLE KARŞILANDI AKŞENER ANTALYA’DA, “KAHROLSUN İSTİBDAT, YAŞASIN HÜRRİYET” SLOGANLARI İLE KARŞILANDI (2268)
"SEÇİM GÜVENLİĞİ KOMİSYONU" ÇALIŞMALARINA BAŞLADI: "TEK BİR OY DAHİ ZAYİ OLMAYACAK" "SEÇİM GÜVENLİĞİ KOMİSYONU" ÇALIŞMALARINA BAŞLADI: "TEK BİR OY DAHİ ZAYİ OLMAYACAK" (2271)
"YOKSULLARIN DURUMUNA DİKKAT ÇEKMEK AMACIYLA BAŞLATILAN EYLEMİ TAKDİRLE TAKİP EDİYORUZ" "YOKSULLARIN DURUMUNA DİKKAT ÇEKMEK AMACIYLA BAŞLATILAN EYLEMİ TAKDİRLE TAKİP EDİYORUZ" (2378)
"BİZİM A PLANIMIZ, 6'LI MASADA BİR ORTAK ADAY OLUŞTURUP TEK ADAYLA SEÇİMLERE GİTMEK" "BİZİM A PLANIMIZ, 6'LI MASADA BİR ORTAK ADAY OLUŞTURUP TEK ADAYLA SEÇİMLERE GİTMEK" (2420)
MART AYINDA TRAFİĞE KAYDI YAPILAN TAŞIT SAYISI, GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 24,9 AZALDI MART AYINDA TRAFİĞE KAYDI YAPILAN TAŞIT SAYISI, GEÇEN YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 24,9 AZALDI (2391)
BABACAN: “DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ SEÇİMLERE, KENDİ ADIYLA, KENDİ LOGOSU İLE GİRME KARARINI ALMIŞTIR” BABACAN: “DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ SEÇİMLERE, KENDİ ADIYLA, KENDİ LOGOSU İLE GİRME KARARINI ALMIŞTIR” (2395)
"KAHROLSUN İSTİBDAT, KAHROLSUN ZULÜM. YAŞASIN HÜRRİYET, ADALET, MÜSAVAT VE MEŞVERET" "KAHROLSUN İSTİBDAT, KAHROLSUN ZULÜM. YAŞASIN HÜRRİYET, ADALET, MÜSAVAT VE MEŞVERET" (2411)
“BU ÜLKEYİ SEVEN, BAYRAĞIMIZIN DALGALANMASINI İSTEYEN, VATANINA BAĞLI BÜTÜN KESİMLERİ YOL ARKADAŞIM OLARAK KABUL ETTİM VE ÇAĞRI YAPTIM” “BU ÜLKEYİ SEVEN, BAYRAĞIMIZIN DALGALANMASINI İSTEYEN, VATANINA BAĞLI BÜTÜN KESİMLERİ YOL ARKADAŞIM OLARAK KABUL ETTİM VE ÇAĞRI YAPTIM” (2385)
UŞAK VALİSİ FUNDA KOCABIYIK MERKEZE ÇEKİLDİ: ESKİ AKP MİLLETVEKİLİ EŞİ GEZİ PARKI DAVASI KARARLARINI ELEŞTİRMİŞTİ UŞAK VALİSİ FUNDA KOCABIYIK MERKEZE ÇEKİLDİ: ESKİ AKP MİLLETVEKİLİ EŞİ GEZİ PARKI DAVASI KARARLARINI ELEŞTİRMİŞTİ (2258)
DEPREME DAYANIKSIZ OLDUĞU GEREKÇESİYLE BOŞALTILAN ŞİŞLİ ETFAL İÇİN TADİLAT İHALESİNE ÇIKILMASI PROTESTO EDİLDİ DEPREME DAYANIKSIZ OLDUĞU GEREKÇESİYLE BOŞALTILAN ŞİŞLİ ETFAL İÇİN TADİLAT İHALESİNE ÇIKILMASI PROTESTO EDİLDİ (2311)
"EMNİYET, KASK NUMARASI BELLİ OLAN POLİSLERİ NASIL BULAMIYOR" "EMNİYET, KASK NUMARASI BELLİ OLAN POLİSLERİ NASIL BULAMIYOR" (2314)
BM Genel Kurulu, veto yetkisi olan 5 daimi üyenin hesap vermesini sağlayan kararı kabul etti BM Genel Kurulu, veto yetkisi olan 5 daimi üyenin hesap vermesini sağlayan kararı kabul etti (2299)
Çin, insana bulaşan ilk H3N8 virüsü vakasını bildirdi! Çin, insana bulaşan ilk H3N8 virüsü vakasını bildirdi! (2299)
“BİZ BU DİKTATÖRÜ, GEZİ RUHUYLA BİR KEZ DAHA YENECEĞİZ" “BİZ BU DİKTATÖRÜ, GEZİ RUHUYLA BİR KEZ DAHA YENECEĞİZ" (2452)
"KAMU MALI BİLE BİLE ÇÜRÜTÜLÜYOR, ANKAPARK’I GERİ VERİN" "KAMU MALI BİLE BİLE ÇÜRÜTÜLÜYOR, ANKAPARK’I GERİ VERİN" (2502)
"HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ. BEŞLİ ÇETEYE VERMEKTEN BİZE KALMADI" "HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ. BEŞLİ ÇETEYE VERMEKTEN BİZE KALMADI" (2491)
"YA BANA KATILIN YA YOLUMDAN ÇEKİLİN!" "YA BANA KATILIN YA YOLUMDAN ÇEKİLİN!" (2301)
“DÜN, ZORBALAR BİR KARAR VERDİ. BUGÜN VİCDAN ZORBALIĞA KARŞI DİRENECEK. DİRENİŞİMİZ BAŞLIYOR” “DÜN, ZORBALAR BİR KARAR VERDİ. BUGÜN VİCDAN ZORBALIĞA KARŞI DİRENECEK. DİRENİŞİMİZ BAŞLIYOR” (2287)
“YARGILAMANIN HER AŞAMASI VE SONUNDA VERİLEN KARAR, HUKUK TARİHİMİZE SÜRÜLMÜŞ KARA LEKEDİR” “YARGILAMANIN HER AŞAMASI VE SONUNDA VERİLEN KARAR, HUKUK TARİHİMİZE SÜRÜLMÜŞ KARA LEKEDİR” (2298)
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov Manas Üçlemesini (triloji) incelemek için kararname yayınladı Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov Manas Üçlemesini (triloji) incelemek için kararname yayınladı (2319)
Elon Musk Twitter'ı satın aldı Elon Musk Twitter'ı satın aldı (2161)
Rusya, Ukrayna'nın buğday rezervlerini, işgal altındaki Kırım'a kaçırıyor! Rusya, Ukrayna'nın buğday rezervlerini, işgal altındaki Kırım'a kaçırıyor! (2324)
Çin, Uygur akademisyeni Türkiye ve Almanya ile bağlantılı akademik çalışmaları nedeniyle hapsetti Çin, Uygur akademisyeni Türkiye ve Almanya ile bağlantılı akademik çalışmaları nedeniyle hapsetti (2391)
CİMER: LOZAN BARIŞ ANLAŞMASI’NDA GİZLİ MADDELER BULUNMAMAKTA OLUP, MADEN ÇIKARTMAMIZA ENGEL TEŞKİL EDEN HERHANGİ BİR MADDE YER ALMAMAKTADIR CİMER: LOZAN BARIŞ ANLAŞMASI’NDA GİZLİ MADDELER BULUNMAMAKTA OLUP, MADEN ÇIKARTMAMIZA ENGEL TEŞKİL EDEN HERHANGİ BİR MADDE YER ALMAMAKTADIR (2357)
TEKİRDAĞ SAHİLLERİNDE MÜSİLAJ YENİDEN GÖRÜLMEYE BAŞLADI TEKİRDAĞ SAHİLLERİNDE MÜSİLAJ YENİDEN GÖRÜLMEYE BAŞLADI (2416)
TAKSİM DAYANIŞMASI: KORKULARINIZI BİLİYOR, BU BEYHUDE ÇABALARINIZI REDDEDİYORUZ TAKSİM DAYANIŞMASI: KORKULARINIZI BİLİYOR, BU BEYHUDE ÇABALARINIZI REDDEDİYORUZ (2256)
"İKTİDARIN SİYASET MÜHENDİSLİĞİNE KARŞI İŞBİRLİĞİMİZİ DERİNLEŞTİREREK SÜRDÜRME ÇABALARIMIZI GÖZDEN GEÇİRDİK" "İKTİDARIN SİYASET MÜHENDİSLİĞİNE KARŞI İŞBİRLİĞİMİZİ DERİNLEŞTİREREK SÜRDÜRME ÇABALARIMIZI GÖZDEN GEÇİRDİK" (2304)
DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL: MİLLETİMİZİN DERTLERİNİN ÇÖZÜMÜ KONUSUNDA KARARLILIĞIMIZI BİR KEZ DAHA TEYİT ETTİK DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL: MİLLETİMİZİN DERTLERİNİN ÇÖZÜMÜ KONUSUNDA KARARLILIĞIMIZI BİR KEZ DAHA TEYİT ETTİK (2289)
1915 Olaylarının yıl dönümü: Türkiye'den her 24 Nisan'da "Ermeni Soykırımı" yalanında ısrar edenlere kınama 1915 Olaylarının yıl dönümü: Türkiye'den her 24 Nisan'da "Ermeni Soykırımı" yalanında ısrar edenlere kınama (2412)
100 bin Türk kılıçtan geçirildi. Arapların Türk katliamı 100 bin Türk kılıçtan geçirildi. Arapların Türk katliamı (2277)
DANIŞTAY, ZEYTİNLİK ALANLARI MADENCİLİĞE AÇAN YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİNİN YÜRÜTMESİNİ DURDURDU DANIŞTAY, ZEYTİNLİK ALANLARI MADENCİLİĞE AÇAN YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİNİN YÜRÜTMESİNİ DURDURDU (2244)
Ukrayna Cumhurbaşkanının eşi Olena Zelenska: Rus ordusu yağmacı ve katil olmanın ötesine geçti Ukrayna Cumhurbaşkanının eşi Olena Zelenska: Rus ordusu yağmacı ve katil olmanın ötesine geçti (2236)
"NEREDE BU SOSYAL DEVLET, İKTİDAR, NEREDE SARAY VE ŞÜREKASI… HER BİRİNİN KEYFİ YERİNDE" "NEREDE BU SOSYAL DEVLET, İKTİDAR, NEREDE SARAY VE ŞÜREKASI… HER BİRİNİN KEYFİ YERİNDE" (2215)
"BİT PAZARI’NA NUR DEĞİL KENE YAĞIYOR, MİLLETİN KANINI EMİYORLAR" "BİT PAZARI’NA NUR DEĞİL KENE YAĞIYOR, MİLLETİN KANINI EMİYORLAR" (2232)
"OKUL MÜDÜRÜ ÖĞRENCİLERİN 23 NİSAN GÖSTERİSİNİ KISA KESTİ, ÇOCUKLAR PARK BAHÇESİNDE BAYRAMINI KUTLADI " "OKUL MÜDÜRÜ ÖĞRENCİLERİN 23 NİSAN GÖSTERİSİNİ KISA KESTİ, ÇOCUKLAR PARK BAHÇESİNDE BAYRAMINI KUTLADI " (2284)
Ukrayna'nın Ankara Büyükelçiliğinden 23 Nisan mesajı: Her çocuğun güzel yüzündeki gülümsemenin eksik olmamasını diliyoruz Ukrayna'nın Ankara Büyükelçiliğinden 23 Nisan mesajı: Her çocuğun güzel yüzündeki gülümsemenin eksik olmamasını diliyoruz (2264)
TBMM 102 yaşında! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun! TBMM 102 yaşında! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun! (2259)
TİCARİ KREDİLERİN YÜZDE 10'U KADAR ZORUNLU KARŞILIK TESİS EİLECEK TİCARİ KREDİLERİN YÜZDE 10'U KADAR ZORUNLU KARŞILIK TESİS EİLECEK (2316)
"TÜRKİYE’DE ÖĞRENCİ OLMAK ‘SURVİVOR’ GİBİ. BÖYLE BİR GENÇLİKTEN UMUT BEKLENEMEZ” "TÜRKİYE’DE ÖĞRENCİ OLMAK ‘SURVİVOR’ GİBİ. BÖYLE BİR GENÇLİKTEN UMUT BEKLENEMEZ” (2184)
“AL BAYRAĞIMIZIN ALTINDA HİÇBİR ÇOCUK YATAĞA AÇ GİRMEYECEK” “AL BAYRAĞIMIZIN ALTINDA HİÇBİR ÇOCUK YATAĞA AÇ GİRMEYECEK” (2264)
KAŞIKÇI DAVASININ ARABİSTAN’A DEVRİNE İTİRAZ EDEN MAHKEME BAŞKANININ ŞERHİ: “SANIKLAR AÇISINDAN KENDİ DAVALARININ YARGICI OLMAK SONUCUNU DOĞURACAK” KAŞIKÇI DAVASININ ARABİSTAN’A DEVRİNE İTİRAZ EDEN MAHKEME BAŞKANININ ŞERHİ: “SANIKLAR AÇISINDAN KENDİ DAVALARININ YARGICI OLMAK SONUCUNU DOĞURACAK” (2353)
Rusya, Mariupol'deki toplu mezarlara 3 bin ila 9 bin arasında kişiyi gömmüş olabilir Rusya, Mariupol'deki toplu mezarlara 3 bin ila 9 bin arasında kişiyi gömmüş olabilir (2275)
BOĞAZİÇİ'Lİ 45 ÖĞRENCİ 6 YILA KADAR HAPİS İSTEMİYLE HAKİM KARŞISINA ÇIKTI BOĞAZİÇİ'Lİ 45 ÖĞRENCİ 6 YILA KADAR HAPİS İSTEMİYLE HAKİM KARŞISINA ÇIKTI (2416)
BDDK, HAYAT KATILIM BANKASI'NIN KURULUŞUNA İZİN VERDİ BDDK, HAYAT KATILIM BANKASI'NIN KURULUŞUNA İZİN VERDİ (2302)
BİRLEŞİK KAMU-İŞ'TEN 'HALKIN ENFLASYONU' ARAŞTIRMASI: YURTTAŞLAR TEMEL GIDA ÜRÜNLERİNE NİSANDA YÜZDE 13,2 ORANINDA DAHA FAZLA PARA ÖDEDİ BİRLEŞİK KAMU-İŞ'TEN 'HALKIN ENFLASYONU' ARAŞTIRMASI: YURTTAŞLAR TEMEL GIDA ÜRÜNLERİNE NİSANDA YÜZDE 13,2 ORANINDA DAHA FAZLA PARA ÖDEDİ (2265)
“21. YÜZYILIN TÜRKİYE’SİNDE 4 MİLYON HANEDE ELEKTRİK YOKSA BUNU, KOLTUKLARINDA RAHAT OTURAN BEŞLİ ÇETELERİN DE BİLMESİ GEREKİR. SARAY SOSYETESİNİN BUNU BİLMESİNİ İSTEDİM” “21. YÜZYILIN TÜRKİYE’SİNDE 4 MİLYON HANEDE ELEKTRİK YOKSA BUNU, KOLTUKLARINDA RAHAT OTURAN BEŞLİ ÇETELERİN DE BİLMESİ GEREKİR. SARAY SOSYETESİNİN BUNU BİLMESİNİ İSTEDİM” (2260)
"BU AKIL DIŞI DAVA GERİ ÇEKİLMELİ" "BU AKIL DIŞI DAVA GERİ ÇEKİLMELİ" (2187)
"EĞİTİMSİZLİK, YENİ NESLE YAPACAĞIMIZ EN BÜYÜK İHANETTİR" "EĞİTİMSİZLİK, YENİ NESLE YAPACAĞIMIZ EN BÜYÜK İHANETTİR" (2190)
Yurt dışına konut pazarlayan emlakçılara yıllık 600 bin lira destek verilecek. Yurt dışına konut pazarlayan emlakçılara yıllık 600 bin lira destek verilecek. (2239)
Avusturya petrol ve gaz şirketi OMV, Rusya'dan petrol ithalatını durdurdu Avusturya petrol ve gaz şirketi OMV, Rusya'dan petrol ithalatını durdurdu (2219)
ANAYASA MAHKEMESİ, CHP'NİN SEÇİM KANUNU İTİRAZINI KABUL ETTİ, İPTAL DAVASI ESASTAN GÖRÜŞÜLECEK ANAYASA MAHKEMESİ, CHP'NİN SEÇİM KANUNU İTİRAZINI KABUL ETTİ, İPTAL DAVASI ESASTAN GÖRÜŞÜLECEK (2303)
KILIÇDAROĞLU’NUN EVİNİN ELEKTRİĞİ KESİLDİ: “BUGÜN ELEKTRİĞİMİZİ KESMİŞLER. HALKIMIZI, 21 SULARINDA EKRANLARI BAŞINA DAVET EDİYORUM” KILIÇDAROĞLU’NUN EVİNİN ELEKTRİĞİ KESİLDİ: “BUGÜN ELEKTRİĞİMİZİ KESMİŞLER. HALKIMIZI, 21 SULARINDA EKRANLARI BAŞINA DAVET EDİYORUM” (2406)
Ukrayna'daki Rus saldırılarında 208 çocuk yaşamını yitirdi Ukrayna'daki Rus saldırılarında 208 çocuk yaşamını yitirdi (2269)
SGK, PANDEMİ BAKIM HİZMETLERİNİ SUT LİSTESİNDEN ÇIKARDI SGK, PANDEMİ BAKIM HİZMETLERİNİ SUT LİSTESİNDEN ÇIKARDI (2230)
KKTC'de hükumet istifa etti! Yeni hükumetin kurulması için görevlendirme süreci başlayacak KKTC'de hükumet istifa etti! Yeni hükumetin kurulması için görevlendirme süreci başlayacak (2242)
Uygur çocuklar asimile ediliyor! Tek cümleyle Çinli olduğunu kanıtlamaları isteniyor Uygur çocuklar asimile ediliyor! Tek cümleyle Çinli olduğunu kanıtlamaları isteniyor (2202)
KILIÇDAROĞLU, "ASKIDA OTOBÜS BİLETİ" DAYANIŞMA KAMPANYASINDA BAĞIŞÇI OLDU: "GELİN, BAYRAMDA EVİNE GİDEMEYEN ÖĞRENCİ KALMASIN" KILIÇDAROĞLU, "ASKIDA OTOBÜS BİLETİ" DAYANIŞMA KAMPANYASINDA BAĞIŞÇI OLDU: "GELİN, BAYRAMDA EVİNE GİDEMEYEN ÖĞRENCİ KALMASIN" (2353)
THY’NİN BİLETLEME SERVİS ÜCRETİNE YÜZDE 40 İLA 50 ORANINDA ZAM YAPILDI THY’NİN BİLETLEME SERVİS ÜCRETİNE YÜZDE 40 İLA 50 ORANINDA ZAM YAPILDI (2387)
SAĞLIK-SEN MART AYI SAĞLIKTA ŞİDDET RAPORU’NU AÇIKLADI: 19 OLAYDA 38 SAĞLIK ÇALIŞANI ŞİDDET GÖRDÜ SAĞLIK-SEN MART AYI SAĞLIKTA ŞİDDET RAPORU’NU AÇIKLADI: 19 OLAYDA 38 SAĞLIK ÇALIŞANI ŞİDDET GÖRDÜ (2395)
YURT DIŞINDA KURULU TÜRK LOJİSTİK DAĞITIM AĞI KURULUŞLARI, 60 MİLYON TL’YE KADAR DESTEKLENECEK YURT DIŞINDA KURULU TÜRK LOJİSTİK DAĞITIM AĞI KURULUŞLARI, 60 MİLYON TL’YE KADAR DESTEKLENECEK (2583)
İMAMOĞLU’NUN YSK BAŞKAN VE ÜYELERİNE HAKARETTEN 4 YIL 1 AYA KADAR HAPSİ İSTENDİ İMAMOĞLU’NUN YSK BAŞKAN VE ÜYELERİNE HAKARETTEN 4 YIL 1 AYA KADAR HAPSİ İSTENDİ (2369)
SAHTE OTURMA İZNİ DÜZENLEYEN YABANCI UYRUKLU 5 ŞÜPHELİ YAKALANDI SAHTE OTURMA İZNİ DÜZENLEYEN YABANCI UYRUKLU 5 ŞÜPHELİ YAKALANDI (2399)
FETHİYE’DE, ÇOCUKLARIN DOĞA İÇİNDE EĞİTİM GÖRECEĞİ "LİKYA ORMAN KAMPI" YANDI FETHİYE’DE, ÇOCUKLARIN DOĞA İÇİNDE EĞİTİM GÖRECEĞİ "LİKYA ORMAN KAMPI" YANDI (2378)
YURT DIŞI ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 105,82 ARTTI YURT DIŞI ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 105,82 ARTTI (2287)
G7, AB ve NATO liderleri, Ukrayna'ya saldıran Rusya'ya ek yaptırımlar uygulanması konusunda anlaştı G7, AB ve NATO liderleri, Ukrayna'ya saldıran Rusya'ya ek yaptırımlar uygulanması konusunda anlaştı (2302)
Macaristan, toprakları üzerinden Ukrayna'ya yapılacak silah teslimatına izin vermiyor Macaristan, toprakları üzerinden Ukrayna'ya yapılacak silah teslimatına izin vermiyor (2284)
“SİYASİ İKTİDAR BUGÜN NE YAPMAK İSTİYORSA TÜRKİYE’DE ONUN BİR KOLCU KUVVETİDİR RTÜK” “SİYASİ İKTİDAR BUGÜN NE YAPMAK İSTİYORSA TÜRKİYE’DE ONUN BİR KOLCU KUVVETİDİR RTÜK” (2313)
MENKUL KIYMET SATIŞINDA TL İLE ÖDEME ZORUNLULUĞU GETİRİLDİ MENKUL KIYMET SATIŞINDA TL İLE ÖDEME ZORUNLULUĞU GETİRİLDİ (2456)
Rusya'da Peugeot, Jeep ve Fiat'ın üreticisi Stellantis faaliyetlerini durdurdu Rusya'da Peugeot, Jeep ve Fiat'ın üreticisi Stellantis faaliyetlerini durdurdu (2457)
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI LÜTFÜ SAVAŞ: “SADECE REYHANLI’DA TÜRK NÜFUSU 98 BİN 500, SURİYELİ NÜFUS İSE 131 BİN CİVARINDA” HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI LÜTFÜ SAVAŞ: “SADECE REYHANLI’DA TÜRK NÜFUSU 98 BİN 500, SURİYELİ NÜFUS İSE 131 BİN CİVARINDA” (2410)
MAHKEMEDEN GALATASARAY KONGRESİNE TEDBİR KARARI MAHKEMEDEN GALATASARAY KONGRESİNE TEDBİR KARARI (2338)
EMEKLİLERE BAYRAM İKRAMİYESİ BİN 100 LİRA OLARAK ÖDENECEK EMEKLİLERE BAYRAM İKRAMİYESİ BİN 100 LİRA OLARAK ÖDENECEK (2292)
Putin, Buça'da savaş suçu işleyen tabura onur madalyası verdi! Putin, Buça'da savaş suçu işleyen tabura onur madalyası verdi! (2333)
GÖÇ İDARESİ’NİN RAPORU: TÜRKİYE’DEKİ İNSAN TİCARETİ MAĞDURU YABANCILARIN YÜZDE 65,3’Ü CİNSEL SÖMÜRÜYE MARUZ KALDI GÖÇ İDARESİ’NİN RAPORU: TÜRKİYE’DEKİ İNSAN TİCARETİ MAĞDURU YABANCILARIN YÜZDE 65,3’Ü CİNSEL SÖMÜRÜYE MARUZ KALDI (2263)
“ZAFER PARTİSİ OLARAK ŞAM HÜKÜMETİYLE SIĞINMACI VE KAÇAKLARIN GERİ DÖNÜŞÜ İÇİN GÖRÜŞME SÜRECİNİ BAŞLATIYORUZ” “ZAFER PARTİSİ OLARAK ŞAM HÜKÜMETİYLE SIĞINMACI VE KAÇAKLARIN GERİ DÖNÜŞÜ İÇİN GÖRÜŞME SÜRECİNİ BAŞLATIYORUZ” (2335)
Polonya vatandaşlarının Türkiye'ye geçişlerinde vize muafiyeti getirildi! Polonya vatandaşlarının Türkiye'ye geçişlerinde vize muafiyeti getirildi! (2246)
"PARTİLİ CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ TÜRKİYE’Yİ KURUMLAR OLARAK YOK ETME YOLUNDA GİDİYOR” "PARTİLİ CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ TÜRKİYE’Yİ KURUMLAR OLARAK YOK ETME YOLUNDA GİDİYOR” (2196)
MARKALARIN SATIŞ ADEDİ PANDEMİ ÖNCESİNE DÖNEMEDİ AMA CİROSU MARTTA YÜZDE 30 ARTTI MARKALARIN SATIŞ ADEDİ PANDEMİ ÖNCESİNE DÖNEMEDİ AMA CİROSU MARTTA YÜZDE 30 ARTTI (2335)
HIV ENFEKSİYONUNUN SON 10 YILDA YÜZDE 460 ARTTIĞI TEK ÜLKE TÜRKİYE HIV ENFEKSİYONUNUN SON 10 YILDA YÜZDE 460 ARTTIĞI TEK ÜLKE TÜRKİYE (2323)
İSTANBUL VALİLİĞİ MOBESE SORUŞTURMASINA İZİN VERMEDİ İSTANBUL VALİLİĞİ MOBESE SORUŞTURMASINA İZİN VERMEDİ (2240)
İSTANBUL'DA KONUT FİYATLARI SON BİR YILDA YÜZDE 106,3 ARTTI İSTANBUL'DA KONUT FİYATLARI SON BİR YILDA YÜZDE 106,3 ARTTI (2214)
HUKUK FAKÜLTESİ MEZUNU PAZARCI GENÇ: “MECBUREN, ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM” HUKUK FAKÜLTESİ MEZUNU PAZARCI GENÇ: “MECBUREN, ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM” (2236)
5 AB ülkesi Rus gemilerine limanlarını kapattı 5 AB ülkesi Rus gemilerine limanlarını kapattı (2234)
CHP’NİN ÇAY KANUNU TEKLİFİ'NE İLİŞKİN AFİŞLERİ TOPLATILDI CHP’NİN ÇAY KANUNU TEKLİFİ'NE İLİŞKİN AFİŞLERİ TOPLATILDI (2276)
Ukraynalı askerin sıra dışı düğün konvoyu: Rus zırhlısı gelin arabası oldu Ukraynalı askerin sıra dışı düğün konvoyu: Rus zırhlısı gelin arabası oldu (2191)
"ŞU ANDA YAPILAN HESAPLARA GÖRE YURTDIŞINDA EN AZ 200 MİLYAR DOLARLARI VAR" "ŞU ANDA YAPILAN HESAPLARA GÖRE YURTDIŞINDA EN AZ 200 MİLYAR DOLARLARI VAR" (2026)
İZMİR'DE YAĞMUR ALTINDA ASKIDA EKMEK KUYRUĞU İZMİR'DE YAĞMUR ALTINDA ASKIDA EKMEK KUYRUĞU (2051)
CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU: MİLLETİMİZ IRKÇI DEĞİLDİR, OLMAYACAKTIR DA CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU: MİLLETİMİZ IRKÇI DEĞİLDİR, OLMAYACAKTIR DA (1959)
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI: FAHİŞ FİYAT VE STOKÇULUKLA MÜCADELE ETMEK AMACIYLA DENETİMLER ARTIRILDI HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI: FAHİŞ FİYAT VE STOKÇULUKLA MÜCADELE ETMEK AMACIYLA DENETİMLER ARTIRILDI (2019)
Bodrum’da orman yangını! Bodrum’da orman yangını! (1910)
İKİNCİ YÜZYIL İÇİN TEMEL EĞİTİMDE YENİDEN BİR OKULLAŞMA MODELİ ÖNERİSİ İKİNCİ YÜZYIL İÇİN TEMEL EĞİTİMDE YENİDEN BİR OKULLAŞMA MODELİ ÖNERİSİ (1853)
BÜTÇE, MART AYINDA 68,972 MİLYAR LİRA AÇIK VERDİ BÜTÇE, MART AYINDA 68,972 MİLYAR LİRA AÇIK VERDİ (1878)
Rus saldırılarında Ukrayna'da 21 gazeteci öldürüldü Rus saldırılarında Ukrayna'da 21 gazeteci öldürüldü (1820)
AKŞENER: "HEMEN BİR SEÇİM KARARI ALIN, 13. CUMHURBAŞKANININ KİM OLACAĞINI GÖRÜN" AKŞENER: "HEMEN BİR SEÇİM KARARI ALIN, 13. CUMHURBAŞKANININ KİM OLACAĞINI GÖRÜN" (1793)
Yeni Milletvekili Seçim Yasasına Göre Geliştirilmiş "D'Hondt Hesap Makinası" Yeni Milletvekili Seçim Yasasına Göre Geliştirilmiş "D'Hondt Hesap Makinası" (2242)
“KUMPASIN 13. YILINDA UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ” “KUMPASIN 13. YILINDA UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ” (2289)
21 Rus hava yolu şirketi, Avrupa Birliğinin kara listesine girdi 21 Rus hava yolu şirketi, Avrupa Birliğinin kara listesine girdi (2253)
EKREM İMAMOĞLU, TÜGVA’NIN İŞGAL ETTİĞİ İBB ARAZİSİNİN AKP’Lİ EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NE TAHSİSİNİ VETO ETTİ EKREM İMAMOĞLU, TÜGVA’NIN İŞGAL ETTİĞİ İBB ARAZİSİNİN AKP’Lİ EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NE TAHSİSİNİ VETO ETTİ (2409)
MANSUR YAVAŞ: "SİYASETİN İÇİNDE BİR İNSAN DEĞİLİM. AÇIKLAMALAR BENİM RIZAMIN DIŞINDA, BİLGİM DIŞINDA. BEN DE GÖREVİMİN BAŞINDAYIM” MANSUR YAVAŞ: "SİYASETİN İÇİNDE BİR İNSAN DEĞİLİM. AÇIKLAMALAR BENİM RIZAMIN DIŞINDA, BİLGİM DIŞINDA. BEN DE GÖREVİMİN BAŞINDAYIM” (2287)
Bir asır sonra ilk kez temerrüde düştü! Rusya borçlarını ödeyemiyor Bir asır sonra ilk kez temerrüde düştü! Rusya borçlarını ödeyemiyor (2458)
ANKARALI TATLICI: KİLOYLA ALMIYORLAR. TATLI ALIMI SAYIYA DÜŞTÜ ARTIK" ANKARALI TATLICI: KİLOYLA ALMIYORLAR. TATLI ALIMI SAYIYA DÜŞTÜ ARTIK" (2114)
2021 YILINDA MEDYA KURULUŞLARINA 55.8 MİLYON LİRA CEZA KESİLDİ 2021 YILINDA MEDYA KURULUŞLARINA 55.8 MİLYON LİRA CEZA KESİLDİ (2258)
Hulusi Akar: Karadeniz’e savaş gemilerini sokmayacağız Hulusi Akar: Karadeniz’e savaş gemilerini sokmayacağız (2175)
"KADINLARIN İŞ GÜCÜNE KATILIMINDA EN DÜŞÜK ÜLKE TÜRKİYE" "KADINLARIN İŞ GÜCÜNE KATILIMINDA EN DÜŞÜK ÜLKE TÜRKİYE" (2233)
Türkmenistan’da yarım asırdır yanan "Cehennem kapısı" Derveze gaz krateri kapatılacak Türkmenistan’da yarım asırdır yanan "Cehennem kapısı" Derveze gaz krateri kapatılacak (2342)
CHP VE İYİ PARTİ'DEN BAYRAM İKRAMİYESİ ÇAĞRISI: "EN AZ 2 BİN LİRA OLMALI" CHP VE İYİ PARTİ'DEN BAYRAM İKRAMİYESİ ÇAĞRISI: "EN AZ 2 BİN LİRA OLMALI" (2363)
Rus askerlerin Ukrayna'da çocuklara vahşice tecavüz ettiğini gösteren vakalar tespit edildi! Rus askerlerin Ukrayna'da çocuklara vahşice tecavüz ettiğini gösteren vakalar tespit edildi! (2223)
EVİNDE YEMEK PİŞİREMEYEN DE ÖĞRENCİ DE IĞDIR'DA İFTAR KUYRUĞUNDA EVİNDE YEMEK PİŞİREMEYEN DE ÖĞRENCİ DE IĞDIR'DA İFTAR KUYRUĞUNDA (2254)
“2020 ELAZIĞ DEPREMİNDEN SONRA BÜYÜK DEPREMLERİN ÇELİKHAN-ERKENEK HATTINA DOĞRU KAYACAĞINI SÖYLEMİŞ, YÖNETİCİLERİ UYARMIŞTIM” “2020 ELAZIĞ DEPREMİNDEN SONRA BÜYÜK DEPREMLERİN ÇELİKHAN-ERKENEK HATTINA DOĞRU KAYACAĞINI SÖYLEMİŞ, YÖNETİCİLERİ UYARMIŞTIM” (2529)
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yeni Yüksek Divan Kurulu Başkanı; gazeteci-yazar Uğur Dündar oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yeni Yüksek Divan Kurulu Başkanı; gazeteci-yazar Uğur Dündar oldu. (2248)
AB, Rusya ve Belarus‘tan gelen tırlar için sınırlarını kapattı AB, Rusya ve Belarus‘tan gelen tırlar için sınırlarını kapattı (2296)
Rus askerleri, Makariv kasabasında en az 132 sivili kurşuna dizdi Rus askerleri, Makariv kasabasında en az 132 sivili kurşuna dizdi (2395)
KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA COVİD-19 TEDBİRLERİ YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILDI KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA COVİD-19 TEDBİRLERİ YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILDI (2289)
“NİSA BEBEKTEN SEVİNDİRİCİ HABER VAR. İLK KEZ, AĞRILI UYARANLARA BİLİNÇLİ OLMASA DA TEPKİ VERİYOR” “NİSA BEBEKTEN SEVİNDİRİCİ HABER VAR. İLK KEZ, AĞRILI UYARANLARA BİLİNÇLİ OLMASA DA TEPKİ VERİYOR” (2520)
Birleşmiş Milletler: Rusya, Kramatorsk kentinde sebep olduğu ölüm ve yaralanmalardan sorumlu tutulmalı Birleşmiş Milletler: Rusya, Kramatorsk kentinde sebep olduğu ölüm ve yaralanmalardan sorumlu tutulmalı (2390)
“KULÜPLER ÜZERİNDE ÇOK GÜÇLÜ BİR BAKANLIK VESAYETİ KURULMAKTADIR” “KULÜPLER ÜZERİNDE ÇOK GÜÇLÜ BİR BAKANLIK VESAYETİ KURULMAKTADIR” (2263)
TCMB: YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 46,44'E YÜKSELDİ TCMB: YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 46,44'E YÜKSELDİ (2468)
KUR KORUMALI HESABA GEÇİŞ İÇİN ŞİRKETLERE TANINAN SÜRE UZATILDI KUR KORUMALI HESABA GEÇİŞ İÇİN ŞİRKETLERE TANINAN SÜRE UZATILDI (2318)
DSÖ, Rusya'nın Ukrayna'da 100'den fazla sağlık merkezine saldırı yaptığını açıkladı DSÖ, Rusya'nın Ukrayna'da 100'den fazla sağlık merkezine saldırı yaptığını açıkladı (2360)
BM Genel Kurulu, Rusya’nın İnsan Hakları Konseyi üyeliğini askıya aldı BM Genel Kurulu, Rusya’nın İnsan Hakları Konseyi üyeliğini askıya aldı (2437)
GÖRME ENGELLİ AVUKATA "KÖR" DİYEN VE 2 ŞAHİTLE İŞLEM YAPMASINI İSTEYEN SAVCI HSK’YA ŞİKAYET EDİLDİ: “GÖRME ENGELLİ AVUKATLAR YOK SAYILAMAZ” GÖRME ENGELLİ AVUKATA "KÖR" DİYEN VE 2 ŞAHİTLE İŞLEM YAPMASINI İSTEYEN SAVCI HSK’YA ŞİKAYET EDİLDİ: “GÖRME ENGELLİ AVUKATLAR YOK SAYILAMAZ” (2473)
BUÇA’DAKİ GÖRÜNTÜLER MÜZAKERELERİ GÖLGELEDİ BUÇA’DAKİ GÖRÜNTÜLER MÜZAKERELERİ GÖLGELEDİ (2393)
Alman der Spigel gazetesi, Buça katliamını işleyen Rus askerlerine ait telsiz kayıtlarına ulaştığını ileri sürdü Alman der Spigel gazetesi, Buça katliamını işleyen Rus askerlerine ait telsiz kayıtlarına ulaştığını ileri sürdü (2364)
ABD'den Kasım ayındaki G-20 Liderler Zirvesine Rusya resti ABD'den Kasım ayındaki G-20 Liderler Zirvesine Rusya resti (2356)
NATO GENEL SEKRETERİ STOLTENBERG: SAVAŞIN KRİTİK BİR AŞAMASINDAYIZ NATO GENEL SEKRETERİ STOLTENBERG: SAVAŞIN KRİTİK BİR AŞAMASINDAYIZ (2315)
Buça katliamına imza atan komutan belli oldu: "Buça Kasabı" Yarbay Azatbek Omurbekov Buça katliamına imza atan komutan belli oldu: "Buça Kasabı" Yarbay Azatbek Omurbekov (2263)
İKİNCİ KEZ ELEKTRİĞİ KESİLEN MODA SAHNESİ’NDE SINIRLI IŞIKLANDIRMAYLA OYUN SAHNELENDİ İKİNCİ KEZ ELEKTRİĞİ KESİLEN MODA SAHNESİ’NDE SINIRLI IŞIKLANDIRMAYLA OYUN SAHNELENDİ (2359)
Rus askerleri, Mariupol'de işlediği savaş suçlarının kanıtlarını yok etmeye başladı Rus askerleri, Mariupol'de işlediği savaş suçlarının kanıtlarını yok etmeye başladı (2133)
TÜRKİYE 9 YIL ARADAN SONRA KAHİRE’YE "BÜYÜKELÇİ" ATADI: ŞEN, MASLAHATGÜZAR OLARAK GÖREVE BAŞLAYACAK TÜRKİYE 9 YIL ARADAN SONRA KAHİRE’YE "BÜYÜKELÇİ" ATADI: ŞEN, MASLAHATGÜZAR OLARAK GÖREVE BAŞLAYACAK (2292)
SULAMADA KULLANDIKLARI ELEKTRİKLERİ KESİLEN HATAYLI ÇİFTÇİLER: "NEREDESİN HÜSEYİN YAYMAN, ERDOĞAN, TARIM BAKANI... BU MU İNSANLIĞINIZ?" SULAMADA KULLANDIKLARI ELEKTRİKLERİ KESİLEN HATAYLI ÇİFTÇİLER: "NEREDESİN HÜSEYİN YAYMAN, ERDOĞAN, TARIM BAKANI... BU MU İNSANLIĞINIZ?" (2184)
Rus şovenist Jirinovskiy öldü Rus şovenist Jirinovskiy öldü (2329)
"BAY KRİZ VE ARKADAŞLARININ UYDURDUĞU TÜRKİYE EKONOMİ MODELİ ÇÖKMÜŞ, NEBATİ BAKAN’IN ‘AFFINI İSTEME’ VAKTİ GELİP ÇATMIŞTIR" "BAY KRİZ VE ARKADAŞLARININ UYDURDUĞU TÜRKİYE EKONOMİ MODELİ ÇÖKMÜŞ, NEBATİ BAKAN’IN ‘AFFINI İSTEME’ VAKTİ GELİP ÇATMIŞTIR" (2240)
DIŞİŞLERİ'NDEN BUCHA VE İRPİN AÇIKLAMASI: "KATLİAM GÖRÜNTÜLERİ DEHŞET VERİCİ" DIŞİŞLERİ'NDEN BUCHA VE İRPİN AÇIKLAMASI: "KATLİAM GÖRÜNTÜLERİ DEHŞET VERİCİ" (2125)
"HAKİM KARAR ÇIKARMIŞ, BENİM NE SÖYLEYECEĞİMİ O BELİRLEYECEKMİŞ. BAK BURAYA DA YAZIYORUM. 5’Lİ ÇETE. TAHSİLDAR. HAYDİ BUYURUN" "HAKİM KARAR ÇIKARMIŞ, BENİM NE SÖYLEYECEĞİMİ O BELİRLEYECEKMİŞ. BAK BURAYA DA YAZIYORUM. 5’Lİ ÇETE. TAHSİLDAR. HAYDİ BUYURUN" (2135)
Buça'da Rus ordusunun işlediği katliama dair en net görüntüler ortaya çıktı Buça'da Rus ordusunun işlediği katliama dair en net görüntüler ortaya çıktı (2204)
MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ERSOY PARTİ DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ERSOY PARTİ DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ (2143)
ELEKTRİĞİ KESİLEN CHP BURSA İL BAŞKANLIĞI, FATURAYI 5 TL’LİK BANKNOTLARLA ÖDEDİ ELEKTRİĞİ KESİLEN CHP BURSA İL BAŞKANLIĞI, FATURAYI 5 TL’LİK BANKNOTLARLA ÖDEDİ (2174)
AVRUPA KONSEYİ 2021 CEZAEVİ İSTATİSTİK RAPORU: TÜRKİYE EN FAZLA MAHKÛM SAYISINA SAHİP İKİNCİ ÜLKE AVRUPA KONSEYİ 2021 CEZAEVİ İSTATİSTİK RAPORU: TÜRKİYE EN FAZLA MAHKÛM SAYISINA SAHİP İKİNCİ ÜLKE (2242)
MİT’TEN İŞ BAŞVURUSU DUYURUSU: "PEŞİNDEYİZ VE SENİ İYİ TANIYORUZ" MİT’TEN İŞ BAŞVURUSU DUYURUSU: "PEŞİNDEYİZ VE SENİ İYİ TANIYORUZ" (2341)
Birleşik Krallık, Rus ordusunun Buça'daki katliamını görüşmek için BM Güvenlik Konseyi'ni topluyor Birleşik Krallık, Rus ordusunun Buça'daki katliamını görüşmek için BM Güvenlik Konseyi'ni topluyor (2160)
Ukrayna'daki Buça katliamının ardından Almanya ve Fransa, 75 Rus diplomatı sınır dışı ediyor Ukrayna'daki Buça katliamının ardından Almanya ve Fransa, 75 Rus diplomatı sınır dışı ediyor (2168)
YSK, İLLERİN MİLLETVEKİLİ SAYISINI VE SEÇİM BÖLGELERİNİ AÇIKLADI YSK, İLLERİN MİLLETVEKİLİ SAYISINI VE SEÇİM BÖLGELERİNİ AÇIKLADI (2218)
“İETT’Yİ, METROYU, DENİZ ULAŞIMINI, TAKSİ, DOLMUŞ VE OTOBÜS ESNAFIMIZI BATIRMAYA YÖNELİK KARARLARA İMZA ATANLARI KINIYORUM” “İETT’Yİ, METROYU, DENİZ ULAŞIMINI, TAKSİ, DOLMUŞ VE OTOBÜS ESNAFIMIZI BATIRMAYA YÖNELİK KARARLARA İMZA ATANLARI KINIYORUM” (2276)
Macaristan'da genel seçimleri, Rus yanlısı Viktor Orban liderliğindeki koalisyon kazandı Macaristan'da genel seçimleri, Rus yanlısı Viktor Orban liderliğindeki koalisyon kazandı (2280)
TÜİK: YURT İÇİ ÜRETİCİ FİYATLARINDAKİ YILLIK ARTIŞ YÜZDE 114,97 OLDU TÜİK: YURT İÇİ ÜRETİCİ FİYATLARINDAKİ YILLIK ARTIŞ YÜZDE 114,97 OLDU (2170)
TFF BAŞKANI NİHAT ÖZDEMİR İSTİFA ETTİ TFF BAŞKANI NİHAT ÖZDEMİR İSTİFA ETTİ (2058)
BM Genel Sekreteri, Rus ordusunun Buça'da sivilleri katletmesiyle ilgili soruşturma çağrısı yaptı BM Genel Sekreteri, Rus ordusunun Buça'da sivilleri katletmesiyle ilgili soruşturma çağrısı yaptı (2008)
ABD PERSONELİNİN BAŞINA ÇUVAL GEÇİREN TGB’Lİ 17 KİŞİ HAKKINDA AYRI AYRI 14 YILA KADAR HAPİS CEZASI İSTENDİ ABD PERSONELİNİN BAŞINA ÇUVAL GEÇİREN TGB’Lİ 17 KİŞİ HAKKINDA AYRI AYRI 14 YILA KADAR HAPİS CEZASI İSTENDİ (2045)
TÜİK'E GÖRE DE ENFLASYON 20 YILIN ZİRVESİNE ÇIKTI: MART AYINDA YILLIK ENFLASYON YÜZDE 61,14 OLDU TÜİK'E GÖRE DE ENFLASYON 20 YILIN ZİRVESİNE ÇIKTI: MART AYINDA YILLIK ENFLASYON YÜZDE 61,14 OLDU (2012)
ENAGRUP: MART AYI ENFLASYONU YÜZDE 11,93, YILLIK ENFLASYON YÜZDE 142.63 ENAGRUP: MART AYI ENFLASYONU YÜZDE 11,93, YILLIK ENFLASYON YÜZDE 142.63 (1995)
Ukrayna halkı, Türk halkının 100 sene önce yaptığı gibi kendi Kurtuluş savaşını veriyor Ukrayna halkı, Türk halkının 100 sene önce yaptığı gibi kendi Kurtuluş savaşını veriyor (1931)
PARALİMPİK DÜNYA ŞAMPİYONASI KOTA MÜCADELESİNDE AVRUPA’NIN EN İYİSİ SÜMEYYE OLDU PARALİMPİK DÜNYA ŞAMPİYONASI KOTA MÜCADELESİNDE AVRUPA’NIN EN İYİSİ SÜMEYYE OLDU (2025)
YABANCI ÜLKE MERKEZ BANKALARINA AİT PARA, ALACAK, MAL, HAK VE VARLIKLARIN HACZEDİLEMEYECEĞİNE İLİŞKİN DÜZENLEME YÜRÜRLÜĞE GİRDİ YABANCI ÜLKE MERKEZ BANKALARINA AİT PARA, ALACAK, MAL, HAK VE VARLIKLARIN HACZEDİLEMEYECEĞİNE İLİŞKİN DÜZENLEME YÜRÜRLÜĞE GİRDİ (2084)
“KENDİSİ UZUN ZAMANDIR YOK HÜKMÜNDE OLDUĞU İÇİN GÜNDEM YARATMA PEŞİNDE. BURALARA KADAR DÜŞTÜ ZAVALLI” “KENDİSİ UZUN ZAMANDIR YOK HÜKMÜNDE OLDUĞU İÇİN GÜNDEM YARATMA PEŞİNDE. BURALARA KADAR DÜŞTÜ ZAVALLI” (1977)
CHP’DEN “SEDEF KABAŞ” TEPKİSİ: “NEDİR BU İNTİKAM HALLERİ, PANİK HALLERİ” CHP’DEN “SEDEF KABAŞ” TEPKİSİ: “NEDİR BU İNTİKAM HALLERİ, PANİK HALLERİ” (1987)
ABD'nin Ukrayna Silahlı Kuvvetleri için tahsis ettiği toplam 200 milyon dolarlık güvenlik yardımının ilk kısmı Ukrayna'ya ulaştı ABD'nin Ukrayna Silahlı Kuvvetleri için tahsis ettiği toplam 200 milyon dolarlık güvenlik yardımının ilk kısmı Ukrayna'ya ulaştı (1998)
OHAL KOMİSYONU’NUN GÖREV SÜRESİ UZATILDI OHAL KOMİSYONU’NUN GÖREV SÜRESİ UZATILDI (1895)
GAZETECİ SEDEF KABAŞ GÖZALTINA ALINDI GAZETECİ SEDEF KABAŞ GÖZALTINA ALINDI (1864)
Avrupa Parlamentosu, Kazakistan'daki olaylara ilişkin uluslararası soruşturma çağrısında bulundu Avrupa Parlamentosu, Kazakistan'daki olaylara ilişkin uluslararası soruşturma çağrısında bulundu (1839)
ŞANLIURFA’DA ESNAF YÜKSEK ELEKTRİK FATURALARINI “SOYGUN VAR” PANKARTI İLE PROTESTO ETTİ ŞANLIURFA’DA ESNAF YÜKSEK ELEKTRİK FATURALARINI “SOYGUN VAR” PANKARTI İLE PROTESTO ETTİ (1807)
“ANKARA JİTEM” DAVASI SANIĞI ENVER ULU: “AYHAN ÇARKIN’IN İFADELERİ İFTİRADIR. ARAMIZDA HUSUMET YOK AMA BİRBİRİMİZİ SEVMEYİZ” “ANKARA JİTEM” DAVASI SANIĞI ENVER ULU: “AYHAN ÇARKIN’IN İFADELERİ İFTİRADIR. ARAMIZDA HUSUMET YOK AMA BİRBİRİMİZİ SEVMEYİZ” (1986)
İGDAŞ, İSTANBUL’UN 25 FARKLI BÖLGESİNE KÖPEK KULÜBELERİ YERLEŞTİRDİ İGDAŞ, İSTANBUL’UN 25 FARKLI BÖLGESİNE KÖPEK KULÜBELERİ YERLEŞTİRDİ (1807)
KÜTAHYA’DA UCUZ YAĞ KUYRUĞU KÜTAHYA’DA UCUZ YAĞ KUYRUĞU (1805)
TOBB: ARALIK AYINDA KAPANAN ŞİRKET SAYISI BİR ÖNCEKİ AYA GÖRE YÜZDE 145,8 ARTTI TOBB: ARALIK AYINDA KAPANAN ŞİRKET SAYISI BİR ÖNCEKİ AYA GÖRE YÜZDE 145,8 ARTTI (1742)
AB, ABD, NATO ve AGİT, "Rusya'nın Ukrayna sınırındaki yığınağı" meselesini görüştü AB, ABD, NATO ve AGİT, "Rusya'nın Ukrayna sınırındaki yığınağı" meselesini görüştü (1840)
BANKOĞLU'NDAN TARİKAT VE CEMAAT YURTLARI İÇİN ARAŞTIRMA ÖNERGESİ BANKOĞLU'NDAN TARİKAT VE CEMAAT YURTLARI İÇİN ARAŞTIRMA ÖNERGESİ (1807)
İMAMOĞLU: İYİLİK BULAŞICI OLSUN İMAMOĞLU: İYİLİK BULAŞICI OLSUN (1710)
ÇHD GENEL BAŞKANI SELÇUK KOZAĞAÇLI CEZAEVİNDE KORONAVİRÜSE YAKALANDI ÇHD GENEL BAŞKANI SELÇUK KOZAĞAÇLI CEZAEVİNDE KORONAVİRÜSE YAKALANDI (1785)
BDDK: BANKALARIN TAKİPTEKİ ALACAKLARI 160 MİLYAR 544 MİLYON LİRAYA YÜKSELDİ BDDK: BANKALARIN TAKİPTEKİ ALACAKLARI 160 MİLYAR 544 MİLYON LİRAYA YÜKSELDİ (1743)
Fransa Meclisi, Çin'in Doğu Türkistan'da soykırım işlediğini kabul etti Fransa Meclisi, Çin'in Doğu Türkistan'da soykırım işlediğini kabul etti (1740)
ÇGD BAŞKANI GÜLERYÜZLÜ’DEN RTÜK’E: "SELÇUK TEPELİ HALKIN YANITLARINI MERAK ETTİĞİ SORULARI SORMUŞTUR" ÇGD BAŞKANI GÜLERYÜZLÜ’DEN RTÜK’E: "SELÇUK TEPELİ HALKIN YANITLARINI MERAK ETTİĞİ SORULARI SORMUŞTUR" (1716)
“BİBERİ DEMET HALİNDE 250 GRAM OLARAK YAPIYORUZ, 5 LİRAYA SATIYORUZ” “BİBERİ DEMET HALİNDE 250 GRAM OLARAK YAPIYORUZ, 5 LİRAYA SATIYORUZ” (1725)
Erşat Salihi: Türkmeneli bayrağımızın, al bayrak yanında dalgalanması bize gurur verdi Erşat Salihi: Türkmeneli bayrağımızın, al bayrak yanında dalgalanması bize gurur verdi (1828)
MUHALEFET, ŞİRKETLERE VERGİ İSTİSNASI GETİREN TEKLİFE ŞERH DÜŞTÜ: AKP-MHP KOALİSYONU BU KEZ GÖZÜNÜ ŞİRKETLERE ÇEVİRDİ MUHALEFET, ŞİRKETLERE VERGİ İSTİSNASI GETİREN TEKLİFE ŞERH DÜŞTÜ: AKP-MHP KOALİSYONU BU KEZ GÖZÜNÜ ŞİRKETLERE ÇEVİRDİ (1751)
“VATANDAŞLARIMIZ KİRA ÖDER GİBİ ELEKTRİK FATURASI ÖDÜYOR” “VATANDAŞLARIMIZ KİRA ÖDER GİBİ ELEKTRİK FATURASI ÖDÜYOR” (1680)
İMAMOĞLU: BÜTÜN METROBÜS DURAKLARINA, ÜST GEÇİTLERE YAZDIRACAĞIM ‘EY HALKIMIZ SİZİN METROYLA BULUŞMANIZI ENGELLİYORLAR’ DİYE İMAMOĞLU: BÜTÜN METROBÜS DURAKLARINA, ÜST GEÇİTLERE YAZDIRACAĞIM ‘EY HALKIMIZ SİZİN METROYLA BULUŞMANIZI ENGELLİYORLAR’ DİYE (1773)
"KALPAZAN ADAMLAR SÜLEYMAN SOYLU’NUN HİMAYESİNDE" "KALPAZAN ADAMLAR SÜLEYMAN SOYLU’NUN HİMAYESİNDE" (1567)
EKONOMİSTLERDEN ORTAK GÖRÜŞ: MERKEZ BANKASI FAİZ İNDİRİM DEFTERİNİ KAPATTI EKONOMİSTLERDEN ORTAK GÖRÜŞ: MERKEZ BANKASI FAİZ İNDİRİM DEFTERİNİ KAPATTI (1758)
FUKARA ÇARŞISINDA BİLE BALIK FİYATLARI UÇTU: "BOYNUNU BÜKE BÜKE BAKIP GİDİYORLAR" FUKARA ÇARŞISINDA BİLE BALIK FİYATLARI UÇTU: "BOYNUNU BÜKE BÜKE BAKIP GİDİYORLAR" (1783)
Nursultan Nazarbayev günler sonra ilk kez kameralar karşısına geçti Nursultan Nazarbayev günler sonra ilk kez kameralar karşısına geçti (1750)
İSTANBUL ANKARA OTOYOLUNUN ANKARA YÖNÜ, GECE SAATLERİNDEN İTİBAREN TRAFİĞE KAPANDI İSTANBUL ANKARA OTOYOLUNUN ANKARA YÖNÜ, GECE SAATLERİNDEN İTİBAREN TRAFİĞE KAPANDI (1775)
KONUT FİYATLARI, KASIMDA, BİR ÖNCEKİ YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 50,5 ARTTI KONUT FİYATLARI, KASIMDA, BİR ÖNCEKİ YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 50,5 ARTTI (1720)
8 KURUMDAN ORTAK AÇIKLAMA: “MEVCUT BASKI REJİMİNİN ÖNÜNÜ KESEBİLİR, DEMOKRATİK DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜN ÖNÜNÜ AÇABİLİRİZ” 8 KURUMDAN ORTAK AÇIKLAMA: “MEVCUT BASKI REJİMİNİN ÖNÜNÜ KESEBİLİR, DEMOKRATİK DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜN ÖNÜNÜ AÇABİLİRİZ” (1862)
YÜKSEK ELEKTRİK FATURASI NEDENİYLE BAKKALLAR BUZDOLAPLARINI İADE EDİYOR: "DONDURMA SATMAMA KARARI ALINDI" YÜKSEK ELEKTRİK FATURASI NEDENİYLE BAKKALLAR BUZDOLAPLARINI İADE EDİYOR: "DONDURMA SATMAMA KARARI ALINDI" (1635)
1 MİLYON 127 BİNİN ÜZERİNDE DOSYADA TARAFLAR MAHKEMEYE GİTMEDEN UZLAŞTI 1 MİLYON 127 BİNİN ÜZERİNDE DOSYADA TARAFLAR MAHKEMEYE GİTMEDEN UZLAŞTI (1617)
TÜRKONFED: KREDİ GARANTİ FONU ACİL DEVREYE ALINMALI, EXİMBANK TEMİNAT MEKTUPSUZ İHRACAT DESTEĞİNE GEÇMELİ TÜRKONFED: KREDİ GARANTİ FONU ACİL DEVREYE ALINMALI, EXİMBANK TEMİNAT MEKTUPSUZ İHRACAT DESTEĞİNE GEÇMELİ (1575)
DÜŞÜK İNTERNET HIZINA FESİH HAKKI GETİRİLDİ DÜŞÜK İNTERNET HIZINA FESİH HAKKI GETİRİLDİ (1469)
Rusya, daha önce Donbas'ta savaşan tank tugayını Ukrayna sınırlarına sevk ediyor Rusya, daha önce Donbas'ta savaşan tank tugayını Ukrayna sınırlarına sevk ediyor (1514)
İMAMOĞLU, 'ASKIDA FATURA' PROJESİYLE 'KÜRESEL BELEDİYE BAŞKANLARI YARIŞMASI’NI KAZANDI İMAMOĞLU, 'ASKIDA FATURA' PROJESİYLE 'KÜRESEL BELEDİYE BAŞKANLARI YARIŞMASI’NI KAZANDI (1513)
FİTCH'TEN UYARI: ENFLASYON VE İZLENEN HETERODOKS POLİTİKALAR MAKROEKONOMİK VE FİNANSAL RİSKLERİ ARTIRIYOR FİTCH'TEN UYARI: ENFLASYON VE İZLENEN HETERODOKS POLİTİKALAR MAKROEKONOMİK VE FİNANSAL RİSKLERİ ARTIRIYOR (1541)
ADALET BAKANLIĞI 36 YENİ CEZAEVİ YAPACAK ADALET BAKANLIĞI 36 YENİ CEZAEVİ YAPACAK (1484)
"PROJELER HAZIR, YATIRIMCILAR HAZIR, FİNANSMAN HAZIR. AMA BİR İMZA EKSİK. NEDEN" "PROJELER HAZIR, YATIRIMCILAR HAZIR, FİNANSMAN HAZIR. AMA BİR İMZA EKSİK. NEDEN" (1446)
TUTDERE, MAHİR ÜNAL’IN TOPLANTISINDAN ÇIKARILAN ÇİFTÇİNİN NASIL GEÇİNDİĞİNİ AÇIKLADI TUTDERE, MAHİR ÜNAL’IN TOPLANTISINDAN ÇIKARILAN ÇİFTÇİNİN NASIL GEÇİNDİĞİNİ AÇIKLADI (1766)
"UÇAKLARDA PCR TESTİ ZORUNLULUĞU" AÇIKLAMASI: "VİRÜSÜN UÇAKTA BULAŞIP TREN VEYA OTOBÜSTE BULAŞMAMA GİBİ BİR ÖZELLİĞİ YOKTUR" "UÇAKLARDA PCR TESTİ ZORUNLULUĞU" AÇIKLAMASI: "VİRÜSÜN UÇAKTA BULAŞIP TREN VEYA OTOBÜSTE BULAŞMAMA GİBİ BİR ÖZELLİĞİ YOKTUR" (1537)
"KUZUNUN DOĞDUĞUNU İSTEMİYORUM. ÇÜNKÜ KUZUYU DOYURAMIYORUM" "KUZUNUN DOĞDUĞUNU İSTEMİYORUM. ÇÜNKÜ KUZUYU DOYURAMIYORUM" (1536)
İZMİR'DE 492 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI İZMİR'DE 492 KAÇAK GÖÇMEN YAKALANDI (1431)
DARÜLACEZE 5 TAŞINMAZINI 11,3 MİLYON LİRADAN SATIŞA ÇIKARDI DARÜLACEZE 5 TAŞINMAZINI 11,3 MİLYON LİRADAN SATIŞA ÇIKARDI (1683)
Türkiye’den Bulgaristan’a girişlerde negatif PCR testi zorunluluğu getirildi Türkiye’den Bulgaristan’a girişlerde negatif PCR testi zorunluluğu getirildi (1591)
Taksiciler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu'nda arbede Taksiciler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu'nda arbede (1473)
TASFİYE OLUNACAK BİREYSEL KREDİ VE KREDİ KARTI BORCU TOPLAMI 32 MİLYAR 900 MİLYON LİRAYA ULAŞTI TASFİYE OLUNACAK BİREYSEL KREDİ VE KREDİ KARTI BORCU TOPLAMI 32 MİLYAR 900 MİLYON LİRAYA ULAŞTI (1570)
"ÜLKEMİZDEKİ AŞILARIN TAMAMI İTHAL. COVİD-19 VE İTHALAT SORUNU NEDENİYLE ARZDA SIKINTI OLDU" "ÜLKEMİZDEKİ AŞILARIN TAMAMI İTHAL. COVİD-19 VE İTHALAT SORUNU NEDENİYLE ARZDA SIKINTI OLDU" (1588)
“KONTROLSÜZLÜK HALİ HER YURTTAŞIMIZI POTANSİYEL COVİD-19 VAKASINA DÖNÜŞTÜREREK TOPLUMU RİSKE ATMAKTADIR” “KONTROLSÜZLÜK HALİ HER YURTTAŞIMIZI POTANSİYEL COVİD-19 VAKASINA DÖNÜŞTÜREREK TOPLUMU RİSKE ATMAKTADIR” (1647)
MANSUR YAVAŞ, NAZIM HİKMET’İ DİZELERİYLE ANDI: “BU MEMLEKET BİZİM” MANSUR YAVAŞ, NAZIM HİKMET’İ DİZELERİYLE ANDI: “BU MEMLEKET BİZİM” (1673)
AKP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÜNAL KONUŞURKEN, "ÜLKEDE ESAS MESELE İŞSİZLİK, VALLAHİ AÇIM BE" DİYEN PARTİLİ, TOPLANTIDAN ÇIKARILDI AKP GRUP BAŞKANVEKİLİ ÜNAL KONUŞURKEN, "ÜLKEDE ESAS MESELE İŞSİZLİK, VALLAHİ AÇIM BE" DİYEN PARTİLİ, TOPLANTIDAN ÇIKARILDI (1530)
YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 29,75'E YÜKSELDİ YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 29,75'E YÜKSELDİ (1559)
YERLİ YATIRIMCILARIN FİNANSAL VARLIKLARI 7,3 TRİLYON, YURT DIŞI YERLEŞİKLERİN FİNANSAL VARLIKLARI 653,3 MİLYAR TL OLDU YERLİ YATIRIMCILARIN FİNANSAL VARLIKLARI 7,3 TRİLYON, YURT DIŞI YERLEŞİKLERİN FİNANSAL VARLIKLARI 653,3 MİLYAR TL OLDU (1524)
“ARTAN VAKA SAYILARI SEBEBİYLE HASTANEYE YATAN SAYISINDA BİR MİKTAR ARTIŞ GÖZLENİYOR” “ARTAN VAKA SAYILARI SEBEBİYLE HASTANEYE YATAN SAYISINDA BİR MİKTAR ARTIŞ GÖZLENİYOR” (1492)
"RAKAMLAR YALAN YOKSULLUK GERÇEK, İNSANCA YAŞAYACAK ÜCRET İSTİYORUZ" "RAKAMLAR YALAN YOKSULLUK GERÇEK, İNSANCA YAŞAYACAK ÜCRET İSTİYORUZ" (1592)
"ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ KİRAYA VERİLMİŞTİR" "ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ KİRAYA VERİLMİŞTİR" (1625)
AKP’Lİ ŞAHİNBEY BELEDİYESİ GAZİ OĞLUNU İŞTEN ÇIKARDI AKP’Lİ ŞAHİNBEY BELEDİYESİ GAZİ OĞLUNU İŞTEN ÇIKARDI (1495)
YUSUF YERKEL FRANKFURT’TA PROTETSO EDİLDİ: “İSTENMEYEN KİŞİ” YUSUF YERKEL FRANKFURT’TA PROTETSO EDİLDİ: “İSTENMEYEN KİŞİ” (1631)
Aleyna, intihar notunu ruj kalemiyle yazmış Aleyna, intihar notunu ruj kalemiyle yazmış (1598)
"ANLAŞILAN ERDOĞAN, İMRALI’YLA MEKTUP ARKADAŞLIĞINI YENİDEN HIZLANDIRACAK" "ANLAŞILAN ERDOĞAN, İMRALI’YLA MEKTUP ARKADAŞLIĞINI YENİDEN HIZLANDIRACAK" (1511)
“AKP ELİNİ HAYVANLARDAN ÇEK!” “AKP ELİNİ HAYVANLARDAN ÇEK!” (1601)
"YURT YAPMAYAN ÜNİVERSİTE AÇILAMASIN" "YURT YAPMAYAN ÜNİVERSİTE AÇILAMASIN" (1505)
VARLIKLARINI TL’YE DÖNÜŞTÜREN KURUMLARA VERGİ MUAFİYETİ GETİRECEK TEKLİF TBMM'YE SUNULDU VARLIKLARINI TL’YE DÖNÜŞTÜREN KURUMLARA VERGİ MUAFİYETİ GETİRECEK TEKLİF TBMM'YE SUNULDU (1487)
İnsan Hakları İzleme Örgütünden ülkelere çağrı: Çin'in Pekin Olimpiyatları, diplomatik düzeyde boykot edilmeli İnsan Hakları İzleme Örgütünden ülkelere çağrı: Çin'in Pekin Olimpiyatları, diplomatik düzeyde boykot edilmeli (1715)
ANITKABİR KOMUTANI VE TAKIM KOMUTANI GÖREVDEN ALINDI ANITKABİR KOMUTANI VE TAKIM KOMUTANI GÖREVDEN ALINDI (1630)
AB'den Rusya'ya uygulanan ekonomik yaptırımları 6 ay uzatma kararı Ekonomi AB'den Rusya'ya uygulanan ekonomik yaptırımları 6 ay uzatma kararı Ekonomi (1494)
BDDK DEUTSCHE BANK'IN FAALİYET İZNİNİ GENİŞLETTİ BDDK DEUTSCHE BANK'IN FAALİYET İZNİNİ GENİŞLETTİ (1602)
ABD: Rusya ile Ukrayna konusunda diplomasiye de ekonomik yaptırımlara da hazırız ABD: Rusya ile Ukrayna konusunda diplomasiye de ekonomik yaptırımlara da hazırız (1559)
MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ VE İLETİŞİMLİLER VAKFI'NDAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ'NE 'METİN KAZANCI' TEPKİSİ MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ VE İLETİŞİMLİLER VAKFI'NDAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ'NE 'METİN KAZANCI' TEPKİSİ (1562)
Tehditler, baltayla saldırı, kundaklama... Kağıthane'de köftecilik yapan kadının dramı Tehditler, baltayla saldırı, kundaklama... Kağıthane'de köftecilik yapan kadının dramı (1539)
CHP’DEN "AİLE DESTEKLERİ SİGORTASI" BROŞÜRÜ: "ASGARİ ÜCRET ALTINDA GELİRİ OLAN BÜTÜN AİLELERİ KAPSAYACAK" CHP’DEN "AİLE DESTEKLERİ SİGORTASI" BROŞÜRÜ: "ASGARİ ÜCRET ALTINDA GELİRİ OLAN BÜTÜN AİLELERİ KAPSAYACAK" (1519)
ALEVİ VAKIFLARI FEDERASYONU; MUHAMMET KAYNAR, MURAT ÖZER VE MEHMET METİNER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK ALEVİ VAKIFLARI FEDERASYONU; MUHAMMET KAYNAR, MURAT ÖZER VE MEHMET METİNER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK (2237)
ELAZIĞ VALİLİĞİ KENTTEKİ EYLEMLERİ 15 GÜN SÜREYLE YASAKLADI ELAZIĞ VALİLİĞİ KENTTEKİ EYLEMLERİ 15 GÜN SÜREYLE YASAKLADI (1603)
İSKİ AÇIKLADI: SAYIŞTAY RAPORU NEDENİYLE ABONELERDEN “GEÇMİŞ DÖNEM BORCU” ALINIP MALİYE’YE AKTARILACAK İSKİ AÇIKLADI: SAYIŞTAY RAPORU NEDENİYLE ABONELERDEN “GEÇMİŞ DÖNEM BORCU” ALINIP MALİYE’YE AKTARILACAK (1467)
"TROL GİBİ DAVRANMASIN, BAKANLIK YAPSIN. YAPAMIYORSA DA GEREĞİNİ YETKİLİ MAKAM YAPSIN" "TROL GİBİ DAVRANMASIN, BAKANLIK YAPSIN. YAPAMIYORSA DA GEREĞİNİ YETKİLİ MAKAM YAPSIN" (1396)
MSB, BÜLENT ERSOY'UN ANITKABİR ZİYARETİ İLE İLGİLİ İNCELEME BAŞLATTI MSB, BÜLENT ERSOY'UN ANITKABİR ZİYARETİ İLE İLGİLİ İNCELEME BAŞLATTI (1725)
IŞİD'İ FİNANSE ETMEKLE SUÇLANAN ŞİRKETİN MAL VARLIĞI ÜZERİNDEKİ DONDURMA KARARI KALDIRILDI IŞİD'İ FİNANSE ETMEKLE SUÇLANAN ŞİRKETİN MAL VARLIĞI ÜZERİNDEKİ DONDURMA KARARI KALDIRILDI (1385)
CHP EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLARLA BİRLİKTE ALANLARA İNİYOR CHP EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLARLA BİRLİKTE ALANLARA İNİYOR (1538)
SIFIR OTOMOBİLDE ÖTV MATRAH LİMİTLERİ DEĞİŞTİ SIFIR OTOMOBİLDE ÖTV MATRAH LİMİTLERİ DEĞİŞTİ (1560)
Kıbrıs Türklüğünün, bağımsızlığının sembolü: Rauf Raif Denktaş'ın vefatının 10'uncu yıl dönümü Kıbrıs Türklüğünün, bağımsızlığının sembolü: Rauf Raif Denktaş'ın vefatının 10'uncu yıl dönümü (1622)
Çekya Başbakanı Petr Fiala: Kazakistan'daki durum büyük ölçüde kafa karıştırıcı Çekya Başbakanı Petr Fiala: Kazakistan'daki durum büyük ölçüde kafa karıştırıcı (1483)
İSTANBUL'DA SAĞLIK ÇALIŞANLARININ ÜCRETSİZ ULAŞIM HAKKI UZATILDI İSTANBUL'DA SAĞLIK ÇALIŞANLARININ ÜCRETSİZ ULAŞIM HAKKI UZATILDI (1553)
CHP’NİN “BANDROL BASIM İŞİ İHALELERİNDEKİ 215 MİLYON TL’LİK HAZİNE ZARARINI” ARAŞTIRMA ÖNERGESİ REDDEDİLDİ CHP’NİN “BANDROL BASIM İŞİ İHALELERİNDEKİ 215 MİLYON TL’LİK HAZİNE ZARARINI” ARAŞTIRMA ÖNERGESİ REDDEDİLDİ (1541)
Rusya, 164 Kırım Tatarına siyasi baskı uyguluyor Rusya, 164 Kırım Tatarına siyasi baskı uyguluyor (1612)
MEZUN DERNEKLERİNDEN ORTAK AÇIKLAMA: "CEMAAT YURTLARI KAPATILSIN" MEZUN DERNEKLERİNDEN ORTAK AÇIKLAMA: "CEMAAT YURTLARI KAPATILSIN" (1601)
ELDER: ARALIK VE OCAK AYI ELEKTRİK TÜKETİMLERİ KENDİ DÖNEMLERİNE AİT TARİFEYE GÖRE FİYATLANDIRILDI ELDER: ARALIK VE OCAK AYI ELEKTRİK TÜKETİMLERİ KENDİ DÖNEMLERİNE AİT TARİFEYE GÖRE FİYATLANDIRILDI (1526)
"YENİ ENES KARALAR YARATILMADAN CEMAAT VE TARİKAT YURTLARI ACİLEN KAPATILMALI" "YENİ ENES KARALAR YARATILMADAN CEMAAT VE TARİKAT YURTLARI ACİLEN KAPATILMALI" (1563)
SOSYAL İÇERİK ÜRETİCİLERİ İLE MOBİL CİHAZLAR İÇİN UYGULAMA GELİŞTİRİCİLERİN VERGİ ESASLARI BELİRLENDİ SOSYAL İÇERİK ÜRETİCİLERİ İLE MOBİL CİHAZLAR İÇİN UYGULAMA GELİŞTİRİCİLERİN VERGİ ESASLARI BELİRLENDİ (1464)
“TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİKATLAR, ŞEYHLER VE MÜRİTLER ÜLKESİ OLMAYACAK” “TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİKATLAR, ŞEYHLER VE MÜRİTLER ÜLKESİ OLMAYACAK” (1623)
ARALIK'TA AİLE İÇİ ŞİDDET YÜZDE 59,2 ORANINDA EŞLER TARAFINDAN UYGULANDI ARALIK'TA AİLE İÇİ ŞİDDET YÜZDE 59,2 ORANINDA EŞLER TARAFINDAN UYGULANDI (1495)
TBB VE BAROLAR’DAN “AVUKAT DİLARA YILDIZ” AÇIKLAMASI: “EN AĞIR CEZAYI ALMASI İÇİN YASAL SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ” TBB VE BAROLAR’DAN “AVUKAT DİLARA YILDIZ” AÇIKLAMASI: “EN AĞIR CEZAYI ALMASI İÇİN YASAL SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ” (1502)
MERKEZ BANKASI: TÜZEL KİŞİLERE DÖVİZ VE ALTIN HESAPLARINI TÜRK LİRASI VADELİ HESAPLARA DÖNÜŞTÜRMELERİ HALİNDE DESTEK SAĞLANACAK MERKEZ BANKASI: TÜZEL KİŞİLERE DÖVİZ VE ALTIN HESAPLARINI TÜRK LİRASI VADELİ HESAPLARA DÖNÜŞTÜRMELERİ HALİNDE DESTEK SAĞLANACAK (1701)
“TÜRKİYE SADECE ARALIK ENFLASYONUYLA 44 AVRUPA ÜLKESİNİN YILLIK ENFLASYONUNU GERİDE BIRAKTI” “TÜRKİYE SADECE ARALIK ENFLASYONUYLA 44 AVRUPA ÜLKESİNİN YILLIK ENFLASYONUNU GERİDE BIRAKTI” (1560)
"KİM DERSE Kİ ‘EMNİYETTE YÖNETİCİ BASKISI YOK’, YALAN SÖYLÜYORDUR" "KİM DERSE Kİ ‘EMNİYETTE YÖNETİCİ BASKISI YOK’, YALAN SÖYLÜYORDUR" (1589)
ALKOL ZAMMI KAFE BAR ESNAFINI VURDU: "İŞLERİMİZ YÜZDE 75 DÜŞTÜ" ALKOL ZAMMI KAFE BAR ESNAFINI VURDU: "İŞLERİMİZ YÜZDE 75 DÜŞTÜ" (1635)
İSO: TÜRKİYE İMALAT SEKTÖRÜ İHRACAT İKLİMİ ENDEKSİ, ARALIKTA YÜZDE 53,9'A GERİLEDİ İSO: TÜRKİYE İMALAT SEKTÖRÜ İHRACAT İKLİMİ ENDEKSİ, ARALIKTA YÜZDE 53,9'A GERİLEDİ (1570)
“BU GENÇLERİN AHI SARAYI YIKAR” “BU GENÇLERİN AHI SARAYI YIKAR” (1635)
Suikast Devri Başladı:Kazakistan'da Ulusal Güvenlik Komitesi'nde görevli bir albay ölü bulundu Suikast Devri Başladı:Kazakistan'da Ulusal Güvenlik Komitesi'nde görevli bir albay ölü bulundu (1601)
"MELİH GÖKÇEK'İ DERHAL TUTUKLAYIN. GÖKÇEK FETÖ'CÜ OLDUĞUNU İTİRAF ETMİŞTİR" "MELİH GÖKÇEK'İ DERHAL TUTUKLAYIN. GÖKÇEK FETÖ'CÜ OLDUĞUNU İTİRAF ETMİŞTİR" (1600)
“GÖZÜMÜ KORKUTAMAZSIN, YOLUMDAN DÖNDÜREMEZSİN, CANIM DA MALIM DA PARAM DA BU VATANA FEDA OLSUN” “GÖZÜMÜ KORKUTAMAZSIN, YOLUMDAN DÖNDÜREMEZSİN, CANIM DA MALIM DA PARAM DA BU VATANA FEDA OLSUN” (1599)
Kazakistan'daki protestolarda hayatını kaybedenlerin sayısı açıklandı Kazakistan'daki protestolarda hayatını kaybedenlerin sayısı açıklandı (1636)
İSİG MECLİSİ: 2021'DE EN AZ 2 BİN 170 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ İSİG MECLİSİ: 2021'DE EN AZ 2 BİN 170 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ (1530)
"ADİL YARGILANMA HAKKIYLA İLGİLİ MESELEMİZ VAR" "ADİL YARGILANMA HAKKIYLA İLGİLİ MESELEMİZ VAR" (1645)
Rusya yanlısı teröristlerin eski komutanı: Tüm Kazakistan’a ihtiyaç duymuyoruz sadece üçte biri bize yeter Rusya yanlısı teröristlerin eski komutanı: Tüm Kazakistan’a ihtiyaç duymuyoruz sadece üçte biri bize yeter (1765)
"2021'DE 219 GAZETECİ YARGILANDI, 75 GAZETECİ SALDIRIYA UĞRADI" "2021'DE 219 GAZETECİ YARGILANDI, 75 GAZETECİ SALDIRIYA UĞRADI" (1571)
YARGI, ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ’NİN ASKERİ ALAN OLARAK YAPILAŞMAYA AÇILMASINA "DUR" DEDİ YARGI, ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ’NİN ASKERİ ALAN OLARAK YAPILAŞMAYA AÇILMASINA "DUR" DEDİ (1664)
DİSK-AR: GERÇEK İŞSİZLİK YÜZDE 22,1 DİSK-AR: GERÇEK İŞSİZLİK YÜZDE 22,1 (1516)
TÜİK: KASIM AYINDA İŞSİZ SAYISI 39 BİN KİŞİ ARTTI TÜİK: KASIM AYINDA İŞSİZ SAYISI 39 BİN KİŞİ ARTTI (1670)
Hayat Kimliğinle Kolay projesinin e-İmza yükleme işlemi 50 ilde başlıyor Hayat Kimliğinle Kolay projesinin e-İmza yükleme işlemi 50 ilde başlıyor (1456)
"SEN FETÖ’CÜNÜN ALLAH’ISIN, BİR NUMARALI SANIĞISIN, KAÇACAK YERİN YOK" "SEN FETÖ’CÜNÜN ALLAH’ISIN, BİR NUMARALI SANIĞISIN, KAÇACAK YERİN YOK" (1434)
Tsantsaların dudaklarındaki iplerin gizemi çözüldü Tsantsaların dudaklarındaki iplerin gizemi çözüldü (1572)
“ÜLKENİN YARISINDAN FAZLASI AÇLIKLA MÜCADELE EDİYOR" “ÜLKENİN YARISINDAN FAZLASI AÇLIKLA MÜCADELE EDİYOR" (1740)
SOMALI EMEKLİ MADENCİLER EYLEM YAPTI: "ÇOCUKLARIMDAN KAÇIYORUM, ÇÜNKÜ PARAM YOK" SOMALI EMEKLİ MADENCİLER EYLEM YAPTI: "ÇOCUKLARIMDAN KAÇIYORUM, ÇÜNKÜ PARAM YOK" (1822)
"İNSANLARIN DAHA FAZLA AŞI TEREDDÜDÜ YAŞAMAMASI İÇİN ÇALIŞMA VERİLERİNİ KAMUOYUYLA PAYLAŞIN" "İNSANLARIN DAHA FAZLA AŞI TEREDDÜDÜ YAŞAMAMASI İÇİN ÇALIŞMA VERİLERİNİ KAMUOYUYLA PAYLAŞIN" (1891)
KANDİLLİ SAKİNLERİNDEN BÖLGENİN TEK ÇOCUK PARKININ KİRALANMASINA KARŞI "PARKIMI GERİ VER" EYLEMİ KANDİLLİ SAKİNLERİNDEN BÖLGENİN TEK ÇOCUK PARKININ KİRALANMASINA KARŞI "PARKIMI GERİ VER" EYLEMİ (1609)
TUNCELİ'DE TÜM EYLEM VE ETKİNLİKLER COVİD-19 TEDBİRLERİ KAPSAMINDA 15 GÜN SÜREYLE YASAKLANDI TUNCELİ'DE TÜM EYLEM VE ETKİNLİKLER COVİD-19 TEDBİRLERİ KAPSAMINDA 15 GÜN SÜREYLE YASAKLANDI (1838)
CHP'DEN, "SADECE MEMURLAR DEĞİL TÜM EMEKLİLERİN MAAŞI YÜZDE 30,95 ARTIRILSIN" TEKLİFİ CHP'DEN, "SADECE MEMURLAR DEĞİL TÜM EMEKLİLERİN MAAŞI YÜZDE 30,95 ARTIRILSIN" TEKLİFİ (1772)
Kırım’ın işgali operasyonunu yöneten Rus korgeneral Kazakistan’daki birliklerin başına getirildi! Kırım’ın işgali operasyonunu yöneten Rus korgeneral Kazakistan’daki birliklerin başına getirildi! (1794)
ABD, dünya güzellik yarışmasında Kırımlı modele Rusya'yı temsil ettiği için vize vermedi ABD, dünya güzellik yarışmasında Kırımlı modele Rusya'yı temsil ettiği için vize vermedi (1873)
Kırımoğlu: Tokayev’in Rusya’dan yardım istemesi Kazak halkına ve devletine ihanettir Kırımoğlu: Tokayev’in Rusya’dan yardım istemesi Kazak halkına ve devletine ihanettir (1758)
KATILDIĞI CANLI YAYINA MECLİS BAŞKANI ŞENTOP, BAKAN KARAİSMAİLOĞLU’NUN BAĞLANMASININ ARDINDAN KILIÇDAROĞLU: "SARAY DA BİZİ DİNLİYOR, ONUN DA BAĞLANMASINI İSTİYORUM" KATILDIĞI CANLI YAYINA MECLİS BAŞKANI ŞENTOP, BAKAN KARAİSMAİLOĞLU’NUN BAĞLANMASININ ARDINDAN KILIÇDAROĞLU: "SARAY DA BİZİ DİNLİYOR, ONUN DA BAĞLANMASINI İSTİYORUM" (1819)
CHP COVID-19 DANIŞMA KURULU: “OMİCRON VARYANTININ YARATACAĞI SORUNLARI AZALTMAK ‘MASKE, MESAFE, TEMİZLİK’ TEDBİRLERİNE İNDİRGENEMEZ” CHP COVID-19 DANIŞMA KURULU: “OMİCRON VARYANTININ YARATACAĞI SORUNLARI AZALTMAK ‘MASKE, MESAFE, TEMİZLİK’ TEDBİRLERİNE İNDİRGENEMEZ” (1847)
BDDK DESTEK YATIRIM BANKASI AŞ'YE FAALİYET İZNİ VERDİ BDDK DESTEK YATIRIM BANKASI AŞ'YE FAALİYET İZNİ VERDİ (1875)
"ÜLKENİN İÇİNDE BULUNDUĞU KOŞULLAR CUMHURİYET'E YAKIŞAN KOŞULLAR DEĞİL" "ÜLKENİN İÇİNDE BULUNDUĞU KOŞULLAR CUMHURİYET'E YAKIŞAN KOŞULLAR DEĞİL" (1781)
"BİR TEK ALYANSLA GELİP, MİLLETE EKMEK PARASI İÇİN ALYANSLARINI SATTIRAN MAJESTELERİNİ UNUTMAYACAĞIZ" "BİR TEK ALYANSLA GELİP, MİLLETE EKMEK PARASI İÇİN ALYANSLARINI SATTIRAN MAJESTELERİNİ UNUTMAYACAĞIZ" (2023)
"OYALAMA DEĞİL HAKLARIMIZI İSTİYORUZ" "OYALAMA DEĞİL HAKLARIMIZI İSTİYORUZ" (1829)
TÜİK: DOLAR, TÜM DEĞERLENDİRMELERE GÖRE EN YÜKSEK REEL GETİRİYİ SAĞLAYAN YATIRIM ARACI OLDU TÜİK: DOLAR, TÜM DEĞERLENDİRMELERE GÖRE EN YÜKSEK REEL GETİRİYİ SAĞLAYAN YATIRIM ARACI OLDU (1991)
"TÜRKİYE’MİZE, İSTANBULLUMUZA ÇOK DEĞERLİ, ADİL BİR DÖNEMİN GELMESİNİ ARZU EDİYORUZ" "TÜRKİYE’MİZE, İSTANBULLUMUZA ÇOK DEĞERLİ, ADİL BİR DÖNEMİN GELMESİNİ ARZU EDİYORUZ" (2119)
İSTANBUL’DA 750 MİNİBÜSÜN TAKSİYE DÖNÜŞTÜRÜLMESİNE İLİŞKİN YÜRÜTMEYİ DURDURMA KARARI KALDIRILDI İSTANBUL’DA 750 MİNİBÜSÜN TAKSİYE DÖNÜŞTÜRÜLMESİNE İLİŞKİN YÜRÜTMEYİ DURDURMA KARARI KALDIRILDI (2012)
3 AY SONRA HAKİM KARŞISINA ÇIKAN BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERE DESTEK: "ÇOCUKLARIMIZIN BARIŞÇIL EYLEMLERİNE SONUNA KADAR DESTEK VERECEĞİZ" 3 AY SONRA HAKİM KARŞISINA ÇIKAN BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERE DESTEK: "ÇOCUKLARIMIZIN BARIŞÇIL EYLEMLERİNE SONUNA KADAR DESTEK VERECEĞİZ" (2039)
METEOROLOJİ'DEN TRAKYA VE İSTANBUL İÇİN SEL UYARISI METEOROLOJİ'DEN TRAKYA VE İSTANBUL İÇİN SEL UYARISI (2010)
“TL TÜRK EKONOMİSİNİ TAŞIYAMAYACAK NOKTAYA GELDİ. TÜRK EKONOMİSİ DIŞ BORÇKOLİKTİR” “TL TÜRK EKONOMİSİNİ TAŞIYAMAYACAK NOKTAYA GELDİ. TÜRK EKONOMİSİ DIŞ BORÇKOLİKTİR” (1921)
“TAPU GÜVENİLİR HESAP UYGULAMASI” ZİRAAT BANKASI’NDA “TAPU GÜVENİLİR HESAP UYGULAMASI” ZİRAAT BANKASI’NDA (1925)
AKP'Lİ BAŞKAN 261 STADYUM BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ TARLAYI SATIŞA ÇIKARDI, MUHTARLAR İSYAN ETTİ AKP'Lİ BAŞKAN 261 STADYUM BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ TARLAYI SATIŞA ÇIKARDI, MUHTARLAR İSYAN ETTİ (1978)
AKKUYU İŞÇİLERİ EYLEM YAPTI AKKUYU İŞÇİLERİ EYLEM YAPTI (1964)
VATANDAŞLIK ŞARTI OLAN DÖVİZLER TL'YE ÇEVRİLECEK VATANDAŞLIK ŞARTI OLAN DÖVİZLER TL'YE ÇEVRİLECEK (2052)
TMO BUĞDAY, ARPA VE MISIRA YAPTIĞI ZAMLARI GERİ ÇEKTİ TMO BUĞDAY, ARPA VE MISIRA YAPTIĞI ZAMLARI GERİ ÇEKTİ (2179)
"TEMİN SIKINTIMIZ CİDDİ BOYUTLARDA. BIÇAK KEMİĞE DAYANDI. BİR AN ÖNCE ÇÖZÜM BULUNMALI" "TEMİN SIKINTIMIZ CİDDİ BOYUTLARDA. BIÇAK KEMİĞE DAYANDI. BİR AN ÖNCE ÇÖZÜM BULUNMALI" (2216)
TÜSİAD BAŞKANI KASLOWSKİ: "BUNLAR DOĞRU ADIMLAR İSE NEDEN ENFLASYON BU DENLİ ŞİDDETLİ YÜKSELİYOR" TÜSİAD BAŞKANI KASLOWSKİ: "BUNLAR DOĞRU ADIMLAR İSE NEDEN ENFLASYON BU DENLİ ŞİDDETLİ YÜKSELİYOR" (1942)
ZAMLARIN VATANDAŞLARA ETKİSİNİN ARAŞTIRILMASI ÖNERGESİ, TBMM GENEL KURULU’NDA REDDEDİLDİ ZAMLARIN VATANDAŞLARA ETKİSİNİN ARAŞTIRILMASI ÖNERGESİ, TBMM GENEL KURULU’NDA REDDEDİLDİ (2141)
TÜRK METAL, MESS'İN YÜZDE 21'LİK YENİ TEKLİFİNİ DE REDDETTİ TÜRK METAL, MESS'İN YÜZDE 21'LİK YENİ TEKLİFİNİ DE REDDETTİ (2187)
"SOKAĞA ÇIKMAYACAĞIZ… ÇATIŞMA ALANI YARATMAK İSTİYORLAR, O TUZAĞA DÜŞMÜYORUZ" "SOKAĞA ÇIKMAYACAĞIZ… ÇATIŞMA ALANI YARATMAK İSTİYORLAR, O TUZAĞA DÜŞMÜYORUZ" (1961)
"BAŞBAKANIN DA ORADA SORUMLULUK SAHİBİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ" "BAŞBAKANIN DA ORADA SORUMLULUK SAHİBİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ" (2229)
SAĞLIK EMEKÇİLERİ SENDİKASI: BU EKONOMİK DÜZEN TOPLUM SAĞLIĞI SORUNUDUR SAĞLIK EMEKÇİLERİ SENDİKASI: BU EKONOMİK DÜZEN TOPLUM SAĞLIĞI SORUNUDUR (2189)
BOĞAZİÇİ DİRENİŞİ’NİN BİRİNCİ YILINDA ÖĞRENCİLER, TUTUKLU BERKE VE PERİT'İN SERBEST BIRAKILMASINI İSTEDİ BOĞAZİÇİ DİRENİŞİ’NİN BİRİNCİ YILINDA ÖĞRENCİLER, TUTUKLU BERKE VE PERİT'İN SERBEST BIRAKILMASINI İSTEDİ (2108)
KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU: 2021'DE 280 KADIN ERKEKLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU: 2021'DE 280 KADIN ERKEKLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ (2216)
İSTANBUL’UN RANTINI O KADAR ÇOK YEDİLER Kİ DOYMUYORLAR. YEDİRMEYECEĞİZ SİZE O RANTI İSTANBUL’UN RANTINI O KADAR ÇOK YEDİLER Kİ DOYMUYORLAR. YEDİRMEYECEĞİZ SİZE O RANTI (2052)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, BAŞTA İBB OLMAK ÜZERE BELEDİYELERİN "İL TANITIM GÜNLERİ" YAPMA YETKİSİNİ ELİNDEN ALDI İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, BAŞTA İBB OLMAK ÜZERE BELEDİYELERİN "İL TANITIM GÜNLERİ" YAPMA YETKİSİNİ ELİNDEN ALDI (2365)
MERKEZ BANKASI ENFLASYONDAKİ YÜKSELİŞTE KUR ETKİSİNE VURGU YAPTI MERKEZ BANKASI ENFLASYONDAKİ YÜKSELİŞTE KUR ETKİSİNE VURGU YAPTI (2214)
İSTANBUL MERKEZLİ 'TWİTCH' OPERASYONU: 40 GÖZALTI İSTANBUL MERKEZLİ 'TWİTCH' OPERASYONU: 40 GÖZALTI (2175)
TÜRK KADININA HAKARET EDEN SURİYE UYRUKLU İKİ KİŞİ GÖZALTINA ALINDI TÜRK KADININA HAKARET EDEN SURİYE UYRUKLU İKİ KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (2173)
HALKBANK, ESNAF VE SANATKARLARA FAİZ İNDİRİMLİ VE FAİZSİZ  KREDİ KULLANDIRACAK HALKBANK, ESNAF VE SANATKARLARA FAİZ İNDİRİMLİ VE FAİZSİZ KREDİ KULLANDIRACAK (2161)
MOTOSİKLETİ ÇALDI, KURYEYİ BIÇAKLADI, KAÇARKEN KAZADA ÖLDÜ MOTOSİKLETİ ÇALDI, KURYEYİ BIÇAKLADI, KAÇARKEN KAZADA ÖLDÜ (2080)
“ÜRÜN VAR ANCAK TÜKETİCİ ALAMIYORSA BU KITLIKTIR” “ÜRÜN VAR ANCAK TÜKETİCİ ALAMIYORSA BU KITLIKTIR” (2140)
TTB: İDARE MAHKEMESİ 5 DAKİKADA 1 RANDEVU UYGULAMASININ YÜRÜTMESİNİ DURDURDU TTB: İDARE MAHKEMESİ 5 DAKİKADA 1 RANDEVU UYGULAMASININ YÜRÜTMESİNİ DURDURDU (2168)
"İKTİDAR GİTMEDEN DEVLETİ YAĞMALIYOR" "İKTİDAR GİTMEDEN DEVLETİ YAĞMALIYOR" (2175)
YHT, YÜKSEK HIZLI TREN BİLETLERİNE ZAM YHT, YÜKSEK HIZLI TREN BİLETLERİNE ZAM (2213)
CHP YÜKSEK DİSİPLİN KURULU, TANJU ÖZCAN VE ALİM KARACA’YA UYARI CEZASI VERDİ CHP YÜKSEK DİSİPLİN KURULU, TANJU ÖZCAN VE ALİM KARACA’YA UYARI CEZASI VERDİ (2239)
SİGARA VE İÇKİDE ÖTV ARTIŞI YÜZDE 47,38 OLDU SİGARA VE İÇKİDE ÖTV ARTIŞI YÜZDE 47,38 OLDU (2204)
İSO: İMALAT PMI, 2021 YILINI 52,1 SEVİYESİNDE KAPATTI, MÜŞTERİLER YENİ SİPARİŞ VERMEKTEN VAZGEÇTİ İSO: İMALAT PMI, 2021 YILINI 52,1 SEVİYESİNDE KAPATTI, MÜŞTERİLER YENİ SİPARİŞ VERMEKTEN VAZGEÇTİ (2140)
OKULDA 'İSTİSMAR' GERGİNLİĞİ OKULDA 'İSTİSMAR' GERGİNLİĞİ (2131)
MEMUR VE EMEKLİ MAAŞLARI İÇİN ENFLASYON FARKI BELLİ OLDU MEMUR VE EMEKLİ MAAŞLARI İÇİN ENFLASYON FARKI BELLİ OLDU (2352)
ENFLASYON 19 YILININ ZİRVESİNDE: TÜİK'E GÖRE ENFLASYON ARALIKTA 13,58, YILLIK YÜZDE 36,08 OLDU ENFLASYON 19 YILININ ZİRVESİNDE: TÜİK'E GÖRE ENFLASYON ARALIKTA 13,58, YILLIK YÜZDE 36,08 OLDU (2110)
AYDINLI ÜRETİCİLERİN PORTAKALI AĞAÇTA KALDI AYDINLI ÜRETİCİLERİN PORTAKALI AĞAÇTA KALDI (2213)
TÜRK METAL SENDİKASI GENEL BAŞKANI KAVLAK: “SAKIN O MASAYA GELİRKEN EKMEĞİMİZE GÖZ DİKMEYİN” TÜRK METAL SENDİKASI GENEL BAŞKANI KAVLAK: “SAKIN O MASAYA GELİRKEN EKMEĞİMİZE GÖZ DİKMEYİN” (2278)
CHP BİNASINA IRKÇI YAZI CHP BİNASINA IRKÇI YAZI (2312)
“GELİN VE ARKADAŞLARIMIZIN NASIL YARGILANDIĞINI GÖRÜN” “GELİN VE ARKADAŞLARIMIZIN NASIL YARGILANDIĞINI GÖRÜN” (2291)
GÖZLER TÜİK'TE, ARALIK AYI ENFLASYONU YARIN AÇIKLANACAK GÖZLER TÜİK'TE, ARALIK AYI ENFLASYONU YARIN AÇIKLANACAK (2324)
AFŞİN-ELBİSTAN TERMİK SANTRALİ'NİN KÜLLERİ KARIN ÜZERİNİ KAPLADI AFŞİN-ELBİSTAN TERMİK SANTRALİ'NİN KÜLLERİ KARIN ÜZERİNİ KAPLADI (2298)
BASKETBOL SÜPER LİGİNE KORONA ENGELİ BASKETBOL SÜPER LİGİNE KORONA ENGELİ (2192)
İBB SÖZCÜSÜ ONGUN'DAN TCDD’YE YANIT: “DEVLET DEDİKODU YAPMAZ” İBB SÖZCÜSÜ ONGUN'DAN TCDD’YE YANIT: “DEVLET DEDİKODU YAPMAZ” (2144)
KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER YARIN MERSİN’DE KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER YARIN MERSİN’DE (2284)
MERKEZ BANKASI TEMERRÜT FAİZ ORANINI YÜZDE 17,25 OLARAK BELİRLEDİ MERKEZ BANKASI TEMERRÜT FAİZ ORANINI YÜZDE 17,25 OLARAK BELİRLEDİ (2252)
DOKUMACI’NIN EŞİ IŞİD'İN ÇOCUK SAVAŞÇILARINI TEŞHİS ETTİ DOKUMACI’NIN EŞİ IŞİD'İN ÇOCUK SAVAŞÇILARINI TEŞHİS ETTİ (2167)
TMO, EKMEKLİK BUĞDAYA YÜZDE 23, ARPAYA İSE YÜZDE 24 ZAM YAPTI TMO, EKMEKLİK BUĞDAYA YÜZDE 23, ARPAYA İSE YÜZDE 24 ZAM YAPTI (2034)
İSTANBUL’DA AŞI OLMAK İÇİN GİTTİĞİ HASTANEDE DOKTORA SALDIRAN BİR KİŞİ TUTUKLANDI İSTANBUL’DA AŞI OLMAK İÇİN GİTTİĞİ HASTANEDE DOKTORA SALDIRAN BİR KİŞİ TUTUKLANDI (2151)
İSTANBUL'DA YENİ TAKSİ TARİFESİ YÜRÜRLÜĞE GİRDİ İSTANBUL'DA YENİ TAKSİ TARİFESİ YÜRÜRLÜĞE GİRDİ (2248)
IŞİD YÖNETİCİSİ MUSTAFA DOKUMACI’NIN EŞİ, “IŞİD’İN İSTİHBARATÇISINI” TEŞHİS ETTİ IŞİD YÖNETİCİSİ MUSTAFA DOKUMACI’NIN EŞİ, “IŞİD’İN İSTİHBARATÇISINI” TEŞHİS ETTİ (2242)
“2022’NİN ‘HOŞ GELMESİ’, ANCAK İKTİDARIN ‘GÜLE GÜLE GİTMESİ’ İLE MÜMKÜN OLACAK” “2022’NİN ‘HOŞ GELMESİ’, ANCAK İKTİDARIN ‘GÜLE GÜLE GİTMESİ’ İLE MÜMKÜN OLACAK” (2231)
MANSUR YAVAŞ: "BLD 4.0 V22 YÜKLENİYOR... MANSUR YAVAŞ: "BLD 4.0 V22 YÜKLENİYOR... (2273)
BRÜT DIŞ BORÇ STOKU 453,5 MİLYAR DOLARA ÇIKTI BRÜT DIŞ BORÇ STOKU 453,5 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (2176)
BOTAŞ AÇIKLADI: KONUTLARDA KULLANILAN DOĞAL GAZIN SATIŞ FİYATINA YÜZDE 25 ZAM BOTAŞ AÇIKLADI: KONUTLARDA KULLANILAN DOĞAL GAZIN SATIŞ FİYATINA YÜZDE 25 ZAM (2120)
EPDK, ELEKTRİKTE “KADEMELİ” REKOR ZAM AÇIKLADI EPDK, ELEKTRİKTE “KADEMELİ” REKOR ZAM AÇIKLADI (2168)
İSTANBUL'DA KÖPRÜ ÜCRETLERİNE ÖRTÜLÜ YENİ YIL ZAMMI İSTANBUL'DA KÖPRÜ ÜCRETLERİNE ÖRTÜLÜ YENİ YIL ZAMMI (2205)
CHP'NİN PANKARTINA VALİLİK ENGELİ CHP'NİN PANKARTINA VALİLİK ENGELİ (2422)
MERKEZ BANKASI TL MEVDUATA DÖNÜŞÜM KURU İÇİN 6 AYRI SAAT VERDİ. MERKEZ BANKASI TL MEVDUATA DÖNÜŞÜM KURU İÇİN 6 AYRI SAAT VERDİ. (2243)
HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ AYLIK YÜZDE 3, YILLIK YÜZDE 38,08 ARTTI HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ AYLIK YÜZDE 3, YILLIK YÜZDE 38,08 ARTTI (2364)
İETT'NİN OTOBÜS VE METROBÜSLERİNDE BU YIL 62 BİNDEN FAZLA EŞYA UNUTULDU. KÜLÇE ALTININI, GELİNLİK-DAMATLIĞINI, HATTA TAKMA DİŞİNİ UNUTAN BİLE VAR İETT'NİN OTOBÜS VE METROBÜSLERİNDE BU YIL 62 BİNDEN FAZLA EŞYA UNUTULDU. KÜLÇE ALTININI, GELİNLİK-DAMATLIĞINI, HATTA TAKMA DİŞİNİ UNUTAN BİLE VAR (2436)
AYM, TUTUKLU EŞLERİN TELEFONLA GÖRÜŞTÜRÜLMEMESİNİ 'AİLE HAYATINA SAYGI HAKKININ İHLALİ' SAYDI AYM, TUTUKLU EŞLERİN TELEFONLA GÖRÜŞTÜRÜLMEMESİNİ 'AİLE HAYATINA SAYGI HAKKININ İHLALİ' SAYDI (2308)
İSTANBUL’DA YILBAŞI ALARMI: 44 BİN 758 POLİS, 2 BİN 231 JANDARMA VE 167 SAHİL GÜVENLİK PERSONELİ GÖREV BAŞINDA OLACAK İSTANBUL’DA YILBAŞI ALARMI: 44 BİN 758 POLİS, 2 BİN 231 JANDARMA VE 167 SAHİL GÜVENLİK PERSONELİ GÖREV BAŞINDA OLACAK (2362)
YABANCI YATIRIMCILAR HİSSE SENEDİ PİYASASINDA YAKLAŞIK 570 MİLYON DOLARLIK SATIŞ YAPTI YABANCI YATIRIMCILAR HİSSE SENEDİ PİYASASINDA YAKLAŞIK 570 MİLYON DOLARLIK SATIŞ YAPTI (1925)
“ADİL, BEREKETLİ, ÇEVRECİ VE HUZURLU YARINLARA UYANMAK İÇİN İYİ BİR DİLEK TUT TÜRKİYE’M” “ADİL, BEREKETLİ, ÇEVRECİ VE HUZURLU YARINLARA UYANMAK İÇİN İYİ BİR DİLEK TUT TÜRKİYE’M” (2250)
"KARAR VERME, DEĞİŞTİRME GÜCÜ SENDE. YETER Kİ, YETER DE” "KARAR VERME, DEĞİŞTİRME GÜCÜ SENDE. YETER Kİ, YETER DE” (2255)
ANTEP FISTIĞI ÜRETİMİ YÜZDE 59,7 AZALDI ANTEP FISTIĞI ÜRETİMİ YÜZDE 59,7 AZALDI (2209)
EKONOMİSTLER: "MB VERİLERİ, KUR KORUMALI TL HESABININ DESTEK GÖRMEDİĞİNİ, DEVLET ELİYLE SOYGUN DÜZENİ KURULDUĞUNU GÖSTERİYOR" EKONOMİSTLER: "MB VERİLERİ, KUR KORUMALI TL HESABININ DESTEK GÖRMEDİĞİNİ, DEVLET ELİYLE SOYGUN DÜZENİ KURULDUĞUNU GÖSTERİYOR" (2374)
İMAMOĞLU YÖNETİMİNDEKİ İBB, BUGÜNE KADAR 150 BİN ÇOCUĞA AYDA 8 LİTRE SÜT DAĞITTI İMAMOĞLU YÖNETİMİNDEKİ İBB, BUGÜNE KADAR 150 BİN ÇOCUĞA AYDA 8 LİTRE SÜT DAĞITTI (2152)
IŞİD’İN HAKKINDA KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI BULUNAN ASKERİ KANAT SORUMLUSU GAZİANTEP'TE YAKALANDI IŞİD’İN HAKKINDA KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI BULUNAN ASKERİ KANAT SORUMLUSU GAZİANTEP'TE YAKALANDI (2317)
KREDİ BORCUNU ÖDEYEMEYEN ÇİFTÇİNİN AHIRINDAKİ DEVEYE HACİZ KREDİ BORCUNU ÖDEYEMEYEN ÇİFTÇİNİN AHIRINDAKİ DEVEYE HACİZ (2184)
"TÜGVA’CILARI YERLEŞTİRMEK İÇİN TÜRKİYE’NİN EN PARLAK ZİHİNLERİNİ EKMEKSİZ BIRAKTINIZ" "TÜGVA’CILARI YERLEŞTİRMEK İÇİN TÜRKİYE’NİN EN PARLAK ZİHİNLERİNİ EKMEKSİZ BIRAKTINIZ" (2069)
KILIÇDAROĞLU, MEB ÖNÜNDE: BU ŞEYTANLARLA HESAPLAŞMAK BOYNUMUN BORCUDUR KILIÇDAROĞLU, MEB ÖNÜNDE: BU ŞEYTANLARLA HESAPLAŞMAK BOYNUMUN BORCUDUR (2216)
HAKİMDEN TUHAF CEVAP: "ERKEKLER DE ÖLDÜRÜLÜYOR. BİZ DE Mİ TOPLANALIM" HAKİMDEN TUHAF CEVAP: "ERKEKLER DE ÖLDÜRÜLÜYOR. BİZ DE Mİ TOPLANALIM" (2294)
MEVDUATA TMSF GARANTİSİ ÜST LİMİTİ 200 BİN TL'YE ÇIKTI MEVDUATA TMSF GARANTİSİ ÜST LİMİTİ 200 BİN TL'YE ÇIKTI (2304)
"SABIKA HOLDİNG” BROŞÜRÜ İÇİN SAVCILIĞA İFADE VERDİ "SABIKA HOLDİNG” BROŞÜRÜ İÇİN SAVCILIĞA İFADE VERDİ (2471)
BREZİLYA'DA ELE GEÇİRİLEN 1,3 TON KOKAİNLE İLGİLİ OLARAK İSTANBUL HAVALİMANI'NDA GÖZALTINA ALINAN TÜRK PİLOT TUTUKLANDI BREZİLYA'DA ELE GEÇİRİLEN 1,3 TON KOKAİNLE İLGİLİ OLARAK İSTANBUL HAVALİMANI'NDA GÖZALTINA ALINAN TÜRK PİLOT TUTUKLANDI (2337)
KESK, TÜİK'İN BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU KESK, TÜİK'İN BAŞKAN VE YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (2356)
İZMİR'DE ÖĞRETMENLER İŞ BIRAKTI: "İNSANCA YAŞAMAK İÇİN MAAŞLARIMIZA YÜZDE 100 ZAM İSTİYORUZ" İZMİR'DE ÖĞRETMENLER İŞ BIRAKTI: "İNSANCA YAŞAMAK İÇİN MAAŞLARIMIZA YÜZDE 100 ZAM İSTİYORUZ" (2513)
ÖZGEN NAMA'DAN BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ'NE 'POŞET' TEPKİSİ: "ALGI YAPMAYIN. HİZMET YAPIN, HİZMET. ÇOK AYIP" ÖZGEN NAMA'DAN BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ'NE 'POŞET' TEPKİSİ: "ALGI YAPMAYIN. HİZMET YAPIN, HİZMET. ÇOK AYIP" (2436)
MANSUR YAVAŞ, "EKONOMİST TEYZE", "CHE'NİN HALASI" OLARAK ADLANDIRILAN ZEHRA CANAN İLE GÖRÜŞTÜ MANSUR YAVAŞ, "EKONOMİST TEYZE", "CHE'NİN HALASI" OLARAK ADLANDIRILAN ZEHRA CANAN İLE GÖRÜŞTÜ (2328)
“DEVLET KÖMÜR VERDİ, SOBA YOK. ÇOCUKLARIMA HARÇLIK VEREMİYORUM, AÇ GİDİYORLAR OKULA” “DEVLET KÖMÜR VERDİ, SOBA YOK. ÇOCUKLARIMA HARÇLIK VEREMİYORUM, AÇ GİDİYORLAR OKULA” (2288)
“ÖZELLEŞTİKTEN SONRA YAŞANAN GÜVENSİZLİK, PİYANGO BİLETLERİNDE SATIŞI DÜŞÜRDÜ” “ÖZELLEŞTİKTEN SONRA YAŞANAN GÜVENSİZLİK, PİYANGO BİLETLERİNDE SATIŞI DÜŞÜRDÜ” (2321)
“İKTİDARIN İSTANBUL BELEDİYESİ BAŞTA OLMAK ÜZERE YEREL YÖNETİMLER ÜZERİNDEKİ BASKILARINI KINIYORUZ” “İKTİDARIN İSTANBUL BELEDİYESİ BAŞTA OLMAK ÜZERE YEREL YÖNETİMLER ÜZERİNDEKİ BASKILARINI KINIYORUZ” (2333)
BAŞHEKİM YARDIMCISI, SAĞLIK ÇALIŞANLARINA "SİZİN YAPTIĞINIZ İŞİ SOKAKTAN İTİ ÇEVİRSEM O BİLE YAPAR" DEDİ İDDİASI BAŞHEKİM YARDIMCISI, SAĞLIK ÇALIŞANLARINA "SİZİN YAPTIĞINIZ İŞİ SOKAKTAN İTİ ÇEVİRSEM O BİLE YAPAR" DEDİ İDDİASI (2543)
BTK, TWİTTER'İN REKLAM YASAĞINI KALDIRDI BTK, TWİTTER'İN REKLAM YASAĞINI KALDIRDI (2495)
TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ GÜBREDE İNDİRİM YAPTI TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ GÜBREDE İNDİRİM YAPTI (2428)
ŞANLIURFA VALİSİ RESULAYN'DA NOEL AYİNİNE KATILDI ŞANLIURFA VALİSİ RESULAYN'DA NOEL AYİNİNE KATILDI (2509)
BREZİLYA'DA ELE GEÇİRİLEN 1,3 TON KOKAİNLE İLGİLİ TÜRK PİLOT İSTANBUL’DA GÖZALTINA ALINDI BREZİLYA'DA ELE GEÇİRİLEN 1,3 TON KOKAİNLE İLGİLİ TÜRK PİLOT İSTANBUL’DA GÖZALTINA ALINDI (2341)
TGC: EKONOMİK KRİZ GAZETECİLERİ DE VURDU: 12 BİNE YAKIN GAZETECİ İŞSİZ KALDI TGC: EKONOMİK KRİZ GAZETECİLERİ DE VURDU: 12 BİNE YAKIN GAZETECİ İŞSİZ KALDI (2423)
KOÇ VE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTELERİNDEN SONRA İTÜ’DE DE UZAKTAN EĞİTİME GEÇİŞ KARARI KOÇ VE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTELERİNDEN SONRA İTÜ’DE DE UZAKTAN EĞİTİME GEÇİŞ KARARI (2551)
"MİLLET İÇ GÜÇLER TARAFINDAN SOYULDU" "MİLLET İÇ GÜÇLER TARAFINDAN SOYULDU" (2589)
BDDK’DAN 26 KİŞİ VE SOSYAL MEDYA HESABI HAKKINDA SUÇ DUYURUSU BDDK’DAN 26 KİŞİ VE SOSYAL MEDYA HESABI HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (2539)
SAĞLIK BAKANLIĞI OMİCRON VARYANTI İSTATİSTİKLERİNİ PAYLAŞTI SAĞLIK BAKANLIĞI OMİCRON VARYANTI İSTATİSTİKLERİNİ PAYLAŞTI (2339)
SAHİPSİZ VE TEHLİKE ARZ EDEN HAYVANLAR GENELGESİ SAHİPSİZ VE TEHLİKE ARZ EDEN HAYVANLAR GENELGESİ (2508)
"SİZE UYGUN POZİSYON BULAMADIK" DENİLEREK İŞTEN ÇIKARTILAN ENERJİ İŞÇİLERİ: "ARTIK SESSİZ KALMAYACAĞIZ" "SİZE UYGUN POZİSYON BULAMADIK" DENİLEREK İŞTEN ÇIKARTILAN ENERJİ İŞÇİLERİ: "ARTIK SESSİZ KALMAYACAĞIZ" (2630)
BDDK, 5 KİŞİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU BDDK, 5 KİŞİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (2622)
"AKLINIZI BAŞINIZA ALIN, MİLLİ İRADEYE HER EL UZATTIĞINIZDA ŞAMAR YİYORSUNUZ" "AKLINIZI BAŞINIZA ALIN, MİLLİ İRADEYE HER EL UZATTIĞINIZDA ŞAMAR YİYORSUNUZ" (2669)
"ADLİ SİCİL KAYDI İSTİYORUZ. VEREN ADALET BAKANLIĞI, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI YANLIŞ YERE SORUŞTURMA AÇIYOR" "ADLİ SİCİL KAYDI İSTİYORUZ. VEREN ADALET BAKANLIĞI, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI YANLIŞ YERE SORUŞTURMA AÇIYOR" (2597)
ANKARA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, ADLİYELERE GİRİŞTE AVUKATLARIN ÜSTÜNÜN DE ARAMASINA KARAR VERDİ ANKARA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI, ADLİYELERE GİRİŞTE AVUKATLARIN ÜSTÜNÜN DE ARAMASINA KARAR VERDİ (2710)
TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 4 BİN, YOKSULLUK SINIRI 13 BİN LİRANIN ÜZERİNE ÇIKTI TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 4 BİN, YOKSULLUK SINIRI 13 BİN LİRANIN ÜZERİNE ÇIKTI (2660)
HİZMET, PERAKENDE, TİCARET VE İNŞAAT SEKTÖRLERİNDE GÜVEN DÜŞTÜ HİZMET, PERAKENDE, TİCARET VE İNŞAAT SEKTÖRLERİNDE GÜVEN DÜŞTÜ (2465)
“TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ, SOSYAL MEDYADAN İDARE EDİLEMEZ” “TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ, SOSYAL MEDYADAN İDARE EDİLEMEZ” (2658)
"İSTANBUL'A HİZMET EDEN 86 BİN YOL ARKADAŞIMIN YANINDAYIM, EZDİRMEM" "İSTANBUL'A HİZMET EDEN 86 BİN YOL ARKADAŞIMIN YANINDAYIM, EZDİRMEM" (2381)
"2,5 YILDA YAPTIĞIMIZ YATIRIMLARLA İBB'DE 21 BİN 500 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLADIK" "2,5 YILDA YAPTIĞIMIZ YATIRIMLARLA İBB'DE 21 BİN 500 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLADIK" (2718)
"KOŞ ERDOĞAN KOŞ, SANA DAHA NELER YAPTIRACAK BU BAY KEMAL" "KOŞ ERDOĞAN KOŞ, SANA DAHA NELER YAPTIRACAK BU BAY KEMAL" (3330)
MUHARREM İNCE: 13 UÇAĞIN, 12'SİNİ SATACAĞIZ. BİR UÇAK YETER CUMHURBAŞKANINA MUHARREM İNCE: 13 UÇAĞIN, 12'SİNİ SATACAĞIZ. BİR UÇAK YETER CUMHURBAŞKANINA (2839)
"ÖNCE AİLE İŞLETMELERİ GİDER, ONDAN SONRA BİZİM GİBİ İŞLETMELER KAPIYA KİLİT VURUR" "ÖNCE AİLE İŞLETMELERİ GİDER, ONDAN SONRA BİZİM GİBİ İŞLETMELER KAPIYA KİLİT VURUR" (2799)
YÜKSEK FİYATLAR KARŞISINDA VATANDAŞ ÇAREYİ PAZAR ATIKLARINDA BULUYOR: "PARAM YOK, ALAMIYORUM, YERDEN TOPLUYORUM. NE YAPAYIM" YÜKSEK FİYATLAR KARŞISINDA VATANDAŞ ÇAREYİ PAZAR ATIKLARINDA BULUYOR: "PARAM YOK, ALAMIYORUM, YERDEN TOPLUYORUM. NE YAPAYIM" (3066)
DURMUŞ YILMAZ: “BİZİM ÜZERİMİZDEN MESAJ VERİLİYOR, ‘BİZE ELEŞTİRİ YÖNELTMEYİN, BİZİ TENKİT ETMEYİN' DENİLİYOR” DURMUŞ YILMAZ: “BİZİM ÜZERİMİZDEN MESAJ VERİLİYOR, ‘BİZE ELEŞTİRİ YÖNELTMEYİN, BİZİ TENKİT ETMEYİN' DENİLİYOR” (2794)
"TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ BİR OLAYLA DEVLET ELİYLE TÜRK MİLLETİ SOYULDU, SADECE O GECE YÜZDE 35-40 FAKİRLEŞTİ" "TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ BİR OLAYLA DEVLET ELİYLE TÜRK MİLLETİ SOYULDU, SADECE O GECE YÜZDE 35-40 FAKİRLEŞTİ" (2893)
“KRİZİN İŞÇİLERİN ÖLÜMÜNE NEDEN OLMASINI İSTEMİYORUZ” “KRİZİN İŞÇİLERİN ÖLÜMÜNE NEDEN OLMASINI İSTEMİYORUZ” (3131)
KUR KORUMALI MEVDUAT HESAPLARINDAN STOPAJ ALINMAYACAK KUR KORUMALI MEVDUAT HESAPLARINDAN STOPAJ ALINMAYACAK (2931)
TÜRK METAL ÜYELERİ, İŞVEREN SENDİKASI MESS’İN ZAM TEKLİFİNİ PROTESTO ETTİ: “ONURUMUZU ÇİĞNETMEYİZ” TÜRK METAL ÜYELERİ, İŞVEREN SENDİKASI MESS’İN ZAM TEKLİFİNİ PROTESTO ETTİ: “ONURUMUZU ÇİĞNETMEYİZ” (3163)
"MONTRÖ AÇIKLAMASINDA VATAN VE MİLLET SEVGİSİNİ GÖRDÜK, ZEVZEK BİR İFADE GÖREMEDİK" "MONTRÖ AÇIKLAMASINDA VATAN VE MİLLET SEVGİSİNİ GÖRDÜK, ZEVZEK BİR İFADE GÖREMEDİK" (3111)
"EKMEĞE VERGİ, FAİZCİYE DOLAR GARANTİLİ FAİZ... ÖYLE YAĞMA YOK" "EKMEĞE VERGİ, FAİZCİYE DOLAR GARANTİLİ FAİZ... ÖYLE YAĞMA YOK" (3107)
İSTANBUL’DA ULAŞIMA YÜZDE 36 ZAM İSTANBUL’DA ULAŞIMA YÜZDE 36 ZAM (3492)
"HALK TV, TELE 1, FOX TV, KRT VE HABERTÜRK’E TOPLAM 71 CEZA. A HABER, ÜLKE TV, KANAL 7, TV NET VE CNN TÜRK SIFIR” "HALK TV, TELE 1, FOX TV, KRT VE HABERTÜRK’E TOPLAM 71 CEZA. A HABER, ÜLKE TV, KANAL 7, TV NET VE CNN TÜRK SIFIR” (3199)
İHRACATÇI FİYAT VEREMİYOR, SİPARİŞLERİ KABUL EDEMİYOR İHRACATÇI FİYAT VEREMİYOR, SİPARİŞLERİ KABUL EDEMİYOR (3130)
KUR KORUMALI TL MEVDUATTA VERİLECEK FAİZ POLİTİKA FAİZİNİN EN FAZLA 3 PUAN ÜZERİNDE OLABİLECEK KUR KORUMALI TL MEVDUATTA VERİLECEK FAİZ POLİTİKA FAİZİNİN EN FAZLA 3 PUAN ÜZERİNDE OLABİLECEK (3274)
"FANTASTİK TEORİLERLE, TUTARSIZ KARARLARLA, SAÇMALAMADA REKOR KIRAN GARİP AÇIKLAMALARLA HER GÜN SINANIYORUZ" "FANTASTİK TEORİLERLE, TUTARSIZ KARARLARLA, SAÇMALAMADA REKOR KIRAN GARİP AÇIKLAMALARLA HER GÜN SINANIYORUZ" (3263)
ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTLERİNE YÖNELİK 27 İLDE "TIRPAN" OPERASYONU: 389 GÖZALTI KARARI ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTLERİNE YÖNELİK 27 İLDE "TIRPAN" OPERASYONU: 389 GÖZALTI KARARI (3164)
MERKEZ BANKASI REZERVLERİ BİR HAFTADA 6 MİLYAR 17 MİLYON DOLAR AZALDI MERKEZ BANKASI REZERVLERİ BİR HAFTADA 6 MİLYAR 17 MİLYON DOLAR AZALDI (3188)
UĞUR MUMCU DAVASI SANIĞINA 28 YIL SONRA GELEN MALVARLIĞI DONDURMA KARARI UĞUR MUMCU DAVASI SANIĞINA 28 YIL SONRA GELEN MALVARLIĞI DONDURMA KARARI (3243)
TBB, ÖĞRENCİSİNE ŞİDDET UYGULAYAN ÖĞRETMEN HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU TBB, ÖĞRENCİSİNE ŞİDDET UYGULAYAN ÖĞRETMEN HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (3447)
RUSYA DEVLET BAŞKANI PUTIN: FAİZ ORANINI ARTIRMAZSAK DURUM TÜRKİYE GİBİ OLACAK RUSYA DEVLET BAŞKANI PUTIN: FAİZ ORANINI ARTIRMAZSAK DURUM TÜRKİYE GİBİ OLACAK (3255)
TÜİK: 202'DE SOSYAL KORUMAYA YAPILAN HARCAMA YÜZDE 20,9 ARTTI TÜİK: 202'DE SOSYAL KORUMAYA YAPILAN HARCAMA YÜZDE 20,9 ARTTI (3251)
ASTEĞMEN KUBİLAY’I ANDI: "BAĞIMSIZLIK ATEŞİ ASLA SÖNMEYECEK VE CUMHURİYETİMİZ İLELEBET YAŞAYACAKTIR" ASTEĞMEN KUBİLAY’I ANDI: "BAĞIMSIZLIK ATEŞİ ASLA SÖNMEYECEK VE CUMHURİYETİMİZ İLELEBET YAŞAYACAKTIR" (3257)
MERKEZ BANKASI, 1 ARALIK'TAKİ İLK MÜDAHALEDE 844 MİLYON DOLAR SATTIĞINI AÇIKLADI MERKEZ BANKASI, 1 ARALIK'TAKİ İLK MÜDAHALEDE 844 MİLYON DOLAR SATTIĞINI AÇIKLADI (3458)
ELEKTRİK KESİNTİSİ 2 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN CANINA MAL OLDU İDDİASI ELEKTRİK KESİNTİSİ 2 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN CANINA MAL OLDU İDDİASI (3275)
ÇİFTÇİLER 12. KEZ TARIM KREDİ KOOPERATİFİ ÖNÜNDE: "SUÇLU DEĞİL BORÇLUYUZ" ÇİFTÇİLER 12. KEZ TARIM KREDİ KOOPERATİFİ ÖNÜNDE: "SUÇLU DEĞİL BORÇLUYUZ" (3507)
“DÜŞMANIN YAPMADIĞINI GÖZ YUMULAN BARONLAR YAPIYOR” “DÜŞMANIN YAPMADIĞINI GÖZ YUMULAN BARONLAR YAPIYOR” (3354)
MÜJDAT GEZEN'E "AZİZ NESİN ONUR ÖDÜLÜ" MÜJDAT GEZEN'E "AZİZ NESİN ONUR ÖDÜLÜ" (3333)
MERKEZ BANKASI: DÖVİZ HESABINI TÜRK LİRASINA ÇEVİRENLER DESTEKTEN YARARLANACAK MERKEZ BANKASI: DÖVİZ HESABINI TÜRK LİRASINA ÇEVİRENLER DESTEKTEN YARARLANACAK (3349)
GÜBRE FİYATI YILLIK YÜZDE 90,15 ARTTI GÜBRE FİYATI YILLIK YÜZDE 90,15 ARTTI (3285)
"KUR KORUMALI TL VADELİ MEVDUAT" DÜZENLEMESİ DEVREYE GİRDİ: MERKEZ BANKASI HER GÜN SAAT 11.00'DE DOLAR KURU AÇIKLAYACAK "KUR KORUMALI TL VADELİ MEVDUAT" DÜZENLEMESİ DEVREYE GİRDİ: MERKEZ BANKASI HER GÜN SAAT 11.00'DE DOLAR KURU AÇIKLAYACAK (3449)
VATANDAŞ GÜN AĞARMADAN HALK EKMEK KUYRUĞUNA GİRİYOR: "ARTIK EKMEK DE YİYEMEYECEĞİZ BİTTİK BİZ" VATANDAŞ GÜN AĞARMADAN HALK EKMEK KUYRUĞUNA GİRİYOR: "ARTIK EKMEK DE YİYEMEYECEĞİZ BİTTİK BİZ" (3425)
VERGİ, CEZA VE HARÇLAR YENİ YILDA YÜZDE 36,2 ARTACAK VERGİ, CEZA VE HARÇLAR YENİ YILDA YÜZDE 36,2 ARTACAK (3415)
PERAKENDECİLER, GELİR VE DAMGA VERGİSİ MUAFİYETİNİN TÜM ÜCRETLİLER İÇİN YENİDEN DÜZENLENMESİNİ İSTEDİ PERAKENDECİLER, GELİR VE DAMGA VERGİSİ MUAFİYETİNİN TÜM ÜCRETLİLER İÇİN YENİDEN DÜZENLENMESİNİ İSTEDİ (3544)
REKABET KURULU MAYA ÜRETİCİLERİ HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATTI REKABET KURULU MAYA ÜRETİCİLERİ HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATTI (3612)
"TÜM ÇALIŞANLARIN ÜCRETLERİNDE VERGİ MUAFİYETİ SAĞLANMASINDAN MEMNUNİYET DUYUYORUZ" "TÜM ÇALIŞANLARIN ÜCRETLERİNDE VERGİ MUAFİYETİ SAĞLANMASINDAN MEMNUNİYET DUYUYORUZ" (3460)
ÇİFTÇİ-SEN: EKMEK KÜRESEL ŞİRKETLERİN AĞZINDA ÇİFTÇİ-SEN: EKMEK KÜRESEL ŞİRKETLERİN AĞZINDA (3480)
BORSA İSTANBUL'DA DÜŞÜŞ YÜZDE 7'YE ULAŞTI, DEVRE KESİCİLER İKİNCİ KEZ DEVREYE GİRDİ BORSA İSTANBUL'DA DÜŞÜŞ YÜZDE 7'YE ULAŞTI, DEVRE KESİCİLER İKİNCİ KEZ DEVREYE GİRDİ (3593)
“MAHKEME, TEBA VAKFI’NA TAHSİS EDİLEN 555 BİN METREKARELİK AOÇ ALANINA DAİR PLAN DEĞİŞİKLİKLERİNİ İPTAL ETTİ” “MAHKEME, TEBA VAKFI’NA TAHSİS EDİLEN 555 BİN METREKARELİK AOÇ ALANINA DAİR PLAN DEĞİŞİKLİKLERİNİ İPTAL ETTİ” (3633)
İSTANBUL'A KAR UYARISI: BU GECE ETKİSİNİ GÖSTERECEK İSTANBUL'A KAR UYARISI: BU GECE ETKİSİNİ GÖSTERECEK (3490)
KRİZİN İBB'YE FATURASI 16 MİLYARI AŞTI. İDDİALARINI SAVUNANLAR VARSA ARADAKİ FARKI ÖDESİNLER KRİZİN İBB'YE FATURASI 16 MİLYARI AŞTI. İDDİALARINI SAVUNANLAR VARSA ARADAKİ FARKI ÖDESİNLER (3479)
CEREN DAMAR’IN KATİLİNİN DEDESİ, DAMAR AİLESİ VE AVUKATLARI İÇİN “ORTA ÇAĞ ZİHNİYETİ” DEDİ CEREN DAMAR’IN KATİLİNİN DEDESİ, DAMAR AİLESİ VE AVUKATLARI İÇİN “ORTA ÇAĞ ZİHNİYETİ” DEDİ (3500)
TGC'DEN MUHARREM SARIKAYA'YA KINAMA TGC'DEN MUHARREM SARIKAYA'YA KINAMA (3441)
"49 VAKFA AİT 349 YURT BULUNMAKTADIR" "49 VAKFA AİT 349 YURT BULUNMAKTADIR" (3532)
“HEPİMİZİN EKONOMİYLE İLGİLİ DERİN BİR SORUNU VAR" “HEPİMİZİN EKONOMİYLE İLGİLİ DERİN BİR SORUNU VAR" (3503)
EPGİS'TEN EPDK'YA ÇAĞRI: KAR MARJIMIZIN YÜKSELTİLMESİNİ TALEP EDİYORUZ EPGİS'TEN EPDK'YA ÇAĞRI: KAR MARJIMIZIN YÜKSELTİLMESİNİ TALEP EDİYORUZ (3451)
SİİRT'TE PAZARCILAR ÇÖZÜMÜ FİYATI DOLARLA YAZMAKTA BULDU SİİRT'TE PAZARCILAR ÇÖZÜMÜ FİYATI DOLARLA YAZMAKTA BULDU (3543)
KAMYON BAHÇE DUVARINA ÇARPTI, KAÇAK SIĞINMACILAR MAHALLEYE DAĞILDI KAMYON BAHÇE DUVARINA ÇARPTI, KAÇAK SIĞINMACILAR MAHALLEYE DAĞILDI (3479)
21 'EVİM' ŞİRKETİNİN MAĞDURLARI: "TMSF, SORUNUN DEVLET YÖNETİMİ KAYNAKLI OLDUĞUNU SÖYLÜYOR" 21 'EVİM' ŞİRKETİNİN MAĞDURLARI: "TMSF, SORUNUN DEVLET YÖNETİMİ KAYNAKLI OLDUĞUNU SÖYLÜYOR" (3623)
"İSYANIMIZI DERİN KUYULARA HAYKIRMAYA HAZIRIZ. TEK DİLEĞİMİZ İNSANLARIN BİRBİRİNİN HAKKINA SAYGI DUYMASI" "İSYANIMIZI DERİN KUYULARA HAYKIRMAYA HAZIRIZ. TEK DİLEĞİMİZ İNSANLARIN BİRBİRİNİN HAKKINA SAYGI DUYMASI" (3517)
KESK, ANKARA’DAKİ “GEÇİNEMİYORUZ” MİTİNGİNDE ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI YAPTI KESK, ANKARA’DAKİ “GEÇİNEMİYORUZ” MİTİNGİNDE ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI YAPTI (3152)
"YAZ AYLARINDA TÜKETİCİLER ET VE SÜT BULMAKTA ZORLANACAK" "YAZ AYLARINDA TÜKETİCİLER ET VE SÜT BULMAKTA ZORLANACAK" (3313)
'MARAŞ KATLİAMI' MESAJI: “UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ” 'MARAŞ KATLİAMI' MESAJI: “UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ” (3295)
TURYOL, ARTAN MALİYETLER NEDENİYLE BAZI VAPUR SEFERLERİNİ DURDURDUĞUNU AÇIKLADI TURYOL, ARTAN MALİYETLER NEDENİYLE BAZI VAPUR SEFERLERİNİ DURDURDUĞUNU AÇIKLADI (3292)
KAY-TUR A.Ş. TANITIM İHTİYACI OLMAMASINA RAĞMEN 2 MİLYON LİRALIK REKLAM ANLAŞMASI YAPMIŞ KAY-TUR A.Ş. TANITIM İHTİYACI OLMAMASINA RAĞMEN 2 MİLYON LİRALIK REKLAM ANLAŞMASI YAPMIŞ (3508)
"SARAY HÜKÜMETİ, TÜRKİYE CUMHURİYETİ HALKINA ORGANİZE KÖTÜLÜK YAPIYOR" "SARAY HÜKÜMETİ, TÜRKİYE CUMHURİYETİ HALKINA ORGANİZE KÖTÜLÜK YAPIYOR" (3477)
"ANNELER BEBEKLERİNE MAMA YERİNE ŞEKERLİ SU VERİYOR, YETERSİZ BESLENME NEDENİYLE BODURLUK ORANI ARTIYOR" "ANNELER BEBEKLERİNE MAMA YERİNE ŞEKERLİ SU VERİYOR, YETERSİZ BESLENME NEDENİYLE BODURLUK ORANI ARTIYOR" (3414)
İŞ DÜNYASI: GELİR VE DAMGA VERGİLERİNİN KALDIRILMASI MEMNUNİYET VERİCİ İŞ DÜNYASI: GELİR VE DAMGA VERGİLERİNİN KALDIRILMASI MEMNUNİYET VERİCİ (3240)
MACARİSTAN, SINIR KAPILARINDA TÜRK POLİSİ GÖREVLENDİRECEK MACARİSTAN, SINIR KAPILARINDA TÜRK POLİSİ GÖREVLENDİRECEK (3215)
BORSA İSTANBUL'DA KAYIPLAR YÜZDE 5'E ULAŞINCA İŞLEMLER DURDURULDU BORSA İSTANBUL'DA KAYIPLAR YÜZDE 5'E ULAŞINCA İŞLEMLER DURDURULDU (3384)
TBB, AYM ÜYESİ OLMAK İSTEYEN AVUKATLARI BEKLİYOR TBB, AYM ÜYESİ OLMAK İSTEYEN AVUKATLARI BEKLİYOR (3295)
AKARYAKITA BİR ZAM DAHA AKARYAKITA BİR ZAM DAHA (3009)
AKOM'DAN İSTANBUL İÇİN UYARI: SİBİRYA KÖKENLİ SOĞUK VE KAR YAĞIŞI GELİYOR AKOM'DAN İSTANBUL İÇİN UYARI: SİBİRYA KÖKENLİ SOĞUK VE KAR YAĞIŞI GELİYOR (3196)
İSİG: YILIN İLK 11 AYINDA EN AZ 2017 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ İSİG: YILIN İLK 11 AYINDA EN AZ 2017 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ (3469)
TARIMA DEĞER KATAN GİRİŞİMCİ KADINLAR, EWA KULUÇKA PROGRAMI KAPSAMINDA ÖDÜLLENDİRİLDİ TARIMA DEĞER KATAN GİRİŞİMCİ KADINLAR, EWA KULUÇKA PROGRAMI KAPSAMINDA ÖDÜLLENDİRİLDİ (3266)
KONUT FİYATLARI BİR YILDA YÜZDE 40 ARTTI KONUT FİYATLARI BİR YILDA YÜZDE 40 ARTTI (3256)
İPLİK YÜZDE 50, İĞNE YÜZDE 100 ZAMLANDI: "2001 KRİZİNİ ARAR OLDUK" İPLİK YÜZDE 50, İĞNE YÜZDE 100 ZAMLANDI: "2001 KRİZİNİ ARAR OLDUK" (3203)
BOŞANMAK İSTEYEN EŞİNİ YARALAYAN SANIĞA İYİ HAL İNDİRİMİ BOŞANMAK İSTEYEN EŞİNİ YARALAYAN SANIĞA İYİ HAL İNDİRİMİ (3038)
AKP'Lİ GÖKKUŞ: “BİZ BU KİŞİNİN İSMİNİ HİÇBİR YERE VERMEYECEĞİZ" AKP'Lİ GÖKKUŞ: “BİZ BU KİŞİNİN İSMİNİ HİÇBİR YERE VERMEYECEĞİZ" (3084)
BİLDİĞİNİZ SURELERİ OKUMAKTA HAKLISINIZ, GEMİNİN KAPTANININ KAPTANLIK BELGESİ YOK BİLDİĞİNİZ SURELERİ OKUMAKTA HAKLISINIZ, GEMİNİN KAPTANININ KAPTANLIK BELGESİ YOK (2947)
"ASGARİ ÜCRETLİNİN 110 DOLARLIK KAYBI 'MÜJDE' OLARAK SUNULUYOR" "ASGARİ ÜCRETLİNİN 110 DOLARLIK KAYBI 'MÜJDE' OLARAK SUNULUYOR" (3252)
KAPALIÇARŞI ESNAFI: DOLARDA 17-18 SEVİYELERİNİ BEKLİYORUZ KAPALIÇARŞI ESNAFI: DOLARDA 17-18 SEVİYELERİNİ BEKLİYORUZ (3186)
TÜM ÜCRETLERDEN ASGARİ ÜCRET ORANINDA GELİR VE DAMGA VERGİSİ KALDIRILACAK TÜM ÜCRETLERDEN ASGARİ ÜCRET ORANINDA GELİR VE DAMGA VERGİSİ KALDIRILACAK (3239)
ASGARİ ÜCRETİN EN ALT RAKAMI 4 BİN 250 LİRA OLARAK UYGULANACAKTIR ASGARİ ÜCRETİN EN ALT RAKAMI 4 BİN 250 LİRA OLARAK UYGULANACAKTIR (3120)
DOLARDAKİ ARTIŞ YIL BAŞINDAN BU YANA YÜZDE 104'E ULAŞTI DOLARDAKİ ARTIŞ YIL BAŞINDAN BU YANA YÜZDE 104'E ULAŞTI (2914)
Merkez Bankasından faiz indirim kararı! Merkez Bankasından faiz indirim kararı! (3098)
MEVDUAT SİGORTASI TUTARLARI TMSF TARAFINDAN HER YIL YENİDEN DEĞERLEME ORANINDA ARTIRILACAK MEVDUAT SİGORTASI TUTARLARI TMSF TARAFINDAN HER YIL YENİDEN DEĞERLEME ORANINDA ARTIRILACAK (3072)
TÜRKİYE’DE SATIN ALMA GÜCÜ AB ORTALAMASININ YÜZDE 38 ALTINDA TÜRKİYE’DE SATIN ALMA GÜCÜ AB ORTALAMASININ YÜZDE 38 ALTINDA (2963)
EKMEK İŞVERENLERİNDEN EKMEKTE “KATKI” AÇIKLAMASI: “TMO İKİNCİ KALİTE BUĞDAY VERDİĞİ İÇİN FIRINLARDA KATKI KULLANILMAYA BAŞLANDI” EKMEK İŞVERENLERİNDEN EKMEKTE “KATKI” AÇIKLAMASI: “TMO İKİNCİ KALİTE BUĞDAY VERDİĞİ İÇİN FIRINLARDA KATKI KULLANILMAYA BAŞLANDI” (2986)
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI'NDA 2 BAKAN YARDIMCISI VE 2 GENEL MÜDÜR GÖREVDEN ALINDI HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI'NDA 2 BAKAN YARDIMCISI VE 2 GENEL MÜDÜR GÖREVDEN ALINDI (2934)
RTÜK'TEN EXXEN, FOX TV, HALK TV, TELE 1, NETFLİX VE DMAX'E CEZA RTÜK'TEN EXXEN, FOX TV, HALK TV, TELE 1, NETFLİX VE DMAX'E CEZA (2779)
“TELEVİZYONDA ELEŞTİRİLEMEYECEK İSİMLER: 1- RECEP TAYYİP ERDOĞAN 2- DEVLET BAHÇELİ 3- ALİ ERBAŞ” “TELEVİZYONDA ELEŞTİRİLEMEYECEK İSİMLER: 1- RECEP TAYYİP ERDOĞAN 2- DEVLET BAHÇELİ 3- ALİ ERBAŞ” (2944)
"5 MAAŞLI DANIŞMAN, 11 MAAŞLI BÜROKRAT OLUR MU? HARAM ZIKKIM OLSUN" "5 MAAŞLI DANIŞMAN, 11 MAAŞLI BÜROKRAT OLUR MU? HARAM ZIKKIM OLSUN" (2951)
DİYANET’İN ŞİKAYETİ ÜZERİNE BARO YÖNETİCİLERİNE AÇILAN DAVADA SAVCILIĞIN, HUTBENİN BİR CÜMLESİNİ İDDİANAMEYE ALMADIĞI ORTAYA ÇIKTI DİYANET’İN ŞİKAYETİ ÜZERİNE BARO YÖNETİCİLERİNE AÇILAN DAVADA SAVCILIĞIN, HUTBENİN BİR CÜMLESİNİ İDDİANAMEYE ALMADIĞI ORTAYA ÇIKTI (2855)
HEKİMLER VE SAĞLIK ÇALIŞANLARI ANKARA'DA İŞ BIRAKTI: "EMEĞİMİZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN ARTIK G(Ö)REV ZAMANIDIR" HEKİMLER VE SAĞLIK ÇALIŞANLARI ANKARA'DA İŞ BIRAKTI: "EMEĞİMİZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN ARTIK G(Ö)REV ZAMANIDIR" (2914)
Ankara Barosu'nun 'hakaret' davası savunması: Eleştiri özgürlüğünü kullandık Ankara Barosu'nun 'hakaret' davası savunması: Eleştiri özgürlüğünü kullandık (2706)
THK'nın tartışılan uçakları yenileniyor THK'nın tartışılan uçakları yenileniyor (2696)
Van'da iki baraj kuruma tehlikesi altında Van'da iki baraj kuruma tehlikesi altında (2842)
2021 yılının 'yükselen' 10 teknolojisi belirlendi 2021 yılının 'yükselen' 10 teknolojisi belirlendi (2737)
ULUSLARARASI AF ÖRGÜTÜ GENEL SEKRETERİ: "AFGANİSTAN HALKI DEĞİŞİMİ CANIYLA ÖDEDİ" ULUSLARARASI AF ÖRGÜTÜ GENEL SEKRETERİ: "AFGANİSTAN HALKI DEĞİŞİMİ CANIYLA ÖDEDİ" (2916)
GELECEK PARTİLİ ÖZDAĞ: “HAZİRAN AYINDA BASKIN SEÇİM OLACAK” GELECEK PARTİLİ ÖZDAĞ: “HAZİRAN AYINDA BASKIN SEÇİM OLACAK” (2691)
Felç bırakan dehşet gerekçeli kararda anlatıldı: Gönüllü olarak değil, mermi bitince sonlandırdı Felç bırakan dehşet gerekçeli kararda anlatıldı: Gönüllü olarak değil, mermi bitince sonlandırdı (2682)
Gamze'nin öldüğü otelde çalışan tanık: 'Kızı attık' dediklerini duydum Gamze'nin öldüğü otelde çalışan tanık: 'Kızı attık' dediklerini duydum (2819)
CHP'DEN, TBMM İKLİM KOMİSYONU RAPORUNA ŞERH: “KÖMÜRDEN VAZGEÇ, ORMANLARI İŞLETME OLARAK GÖRME, İKLİM YASASINI ÇIKAR” CHP'DEN, TBMM İKLİM KOMİSYONU RAPORUNA ŞERH: “KÖMÜRDEN VAZGEÇ, ORMANLARI İŞLETME OLARAK GÖRME, İKLİM YASASINI ÇIKAR” (2961)
SBF ÖĞRENCİLERİ, “MÜLKİYE MARŞI’NI SÖYLEYEREK EĞİTİM HAKKINI ENGELLEMEKLE” SUÇLANDI SBF ÖĞRENCİLERİ, “MÜLKİYE MARŞI’NI SÖYLEYEREK EĞİTİM HAKKINI ENGELLEMEKLE” SUÇLANDI (2823)
GÖKÇEK TARAFINDAN KULLANILAN ZIRHLI ARAÇ ABB TARAFINDAN, 33 AY SONRA TESLİM ALINDI GÖKÇEK TARAFINDAN KULLANILAN ZIRHLI ARAÇ ABB TARAFINDAN, 33 AY SONRA TESLİM ALINDI (2714)
HAZİNE'DEN 7 MİLYAR 640 MİLYON LİRALIK BORÇLANMA HAZİNE'DEN 7 MİLYAR 640 MİLYON LİRALIK BORÇLANMA (2699)
PFIZER: COVID-19 HAPI ÖLÜM RİSKİNİ YÜZDE 89 AZALTIYOR, OMICRON’A KARŞI ETKİLİ PFIZER: COVID-19 HAPI ÖLÜM RİSKİNİ YÜZDE 89 AZALTIYOR, OMICRON’A KARŞI ETKİLİ (2801)
Meteoroloji İstanbul için "sarı" koduyla kuvvetli yağış uyarısı yaptı. Meteoroloji İstanbul için "sarı" koduyla kuvvetli yağış uyarısı yaptı. (2701)
ANKARA ÜNİVERSİTESİ'NDE 'EKONOMİK KRİZ' FORUMU DÜZENLEYEN ÖĞRENCİLER GÖZALTINA ALINDI ANKARA ÜNİVERSİTESİ'NDE 'EKONOMİK KRİZ' FORUMU DÜZENLEYEN ÖĞRENCİLER GÖZALTINA ALINDI (2883)
AKŞENER'DEN 'OHAL' UYARISI: "TÜRKİYE'NİN İFLAS ETMESİNE SEBEP OLABİLİR. SAKIN HA ÖYLE BİR EL UZATMA OLMASIN" AKŞENER'DEN 'OHAL' UYARISI: "TÜRKİYE'NİN İFLAS ETMESİNE SEBEP OLABİLİR. SAKIN HA ÖYLE BİR EL UZATMA OLMASIN" (3031)
36 MİLLETVEKİLİMİZİN 36’SI DA DOĞU TÜRKİSTAN’IN MİLLETVEKİLLERİDİR 36 MİLLETVEKİLİMİZİN 36’SI DA DOĞU TÜRKİSTAN’IN MİLLETVEKİLLERİDİR (2912)
GENEL SAĞLIK-İŞ YARIN ÜLKE GENELİNDE İŞ BIRAKACAK GENEL SAĞLIK-İŞ YARIN ÜLKE GENELİNDE İŞ BIRAKACAK (2852)
KONUT SATIŞLARI OCAK-KASIM DÖNEMİNDE YÜZDE 9,2 AZALDI KONUT SATIŞLARI OCAK-KASIM DÖNEMİNDE YÜZDE 9,2 AZALDI (2819)
TARIM-ÜFE AYLIK YÜZDE 4,57 ARTTI TARIM-ÜFE AYLIK YÜZDE 4,57 ARTTI (2661)
KARİKATÜR PAYLAŞIMINA 'CUMHURBAŞKANINA HAKARET' CEZASI KARİKATÜR PAYLAŞIMINA 'CUMHURBAŞKANINA HAKARET' CEZASI (2823)
MİMARLAR ODASI ANKARA ŞUBESİ 17-25 ARALIK ARASINDA “ZAMMARATON” YARIŞMASI DÜZENLEYECEK MİMARLAR ODASI ANKARA ŞUBESİ 17-25 ARALIK ARASINDA “ZAMMARATON” YARIŞMASI DÜZENLEYECEK (2855)
CHP’Lİ TEKİN’DEN TRT VE RTÜK HAKKINDA SUÇ DUYURUSU CHP’Lİ TEKİN’DEN TRT VE RTÜK HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (2591)
FATURA YOLSUZLUĞUYLA DEVLETİ 750 MİLYON LİRA ZARARA UĞRATAN SUÇ ÖRGÜTÜNE OPERASYON: 51 GÖZALTI KARARI FATURA YOLSUZLUĞUYLA DEVLETİ 750 MİLYON LİRA ZARARA UĞRATAN SUÇ ÖRGÜTÜNE OPERASYON: 51 GÖZALTI KARARI (2940)
TTB: "15 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNÜ TAM GÜN G(Ö)REVDEYİZ" TTB: "15 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNÜ TAM GÜN G(Ö)REVDEYİZ" (2875)
ÖĞRENCİLERİN “BİZİ GELECEĞİN KÖLESİ SANDILAR” PANKARTI DA POLİS TUTANAĞINA GEÇTİ ÖĞRENCİLERİN “BİZİ GELECEĞİN KÖLESİ SANDILAR” PANKARTI DA POLİS TUTANAĞINA GEÇTİ (3080)
MANAT, TL KARŞISINDA BİR AYDA YÜZDE 49 DEĞERLENDİ, AZERBAYCANLILAR ALIŞVERİŞ İÇİN IĞDIR’A AKIN ETTİ MANAT, TL KARŞISINDA BİR AYDA YÜZDE 49 DEĞERLENDİ, AZERBAYCANLILAR ALIŞVERİŞ İÇİN IĞDIR’A AKIN ETTİ (3067)
“BARINMAK İSTİYORUZ DEMEK TCK’NIN HANGİ MADDESİNE GÖRE SUÇTUR” “BARINMAK İSTİYORUZ DEMEK TCK’NIN HANGİ MADDESİNE GÖRE SUÇTUR” (2840)
BARINAMIYORUZ HAREKETİ ANKARA’YA SOKULMADI, ÖĞRENCİLER GÖZALTINDA BARINAMIYORUZ HAREKETİ ANKARA’YA SOKULMADI, ÖĞRENCİLER GÖZALTINDA (2978)
EKMEĞE YAPILAN ZAM HALK EKMEK BÜFELERİNDE UZUN KUYRUKLAR OLUŞTURDU EKMEĞE YAPILAN ZAM HALK EKMEK BÜFELERİNDE UZUN KUYRUKLAR OLUŞTURDU (2879)
ŞİŞLİ ETFAL HASTANESİ’NİN TAŞINMAMASI İÇİN “İNSAN ZİNCİRİ” ŞİŞLİ ETFAL HASTANESİ’NİN TAŞINMAMASI İÇİN “İNSAN ZİNCİRİ” (3086)
“İNSANCA, ONURLU YAŞAM SÜRDÜRECEK EKONOMİK GÜVENCE İÇİN AYLIKLARIMIZIN GÜNCELLENMESİNİ İSTİYORUZ” “İNSANCA, ONURLU YAŞAM SÜRDÜRECEK EKONOMİK GÜVENCE İÇİN AYLIKLARIMIZIN GÜNCELLENMESİNİ İSTİYORUZ” (3024)
"İLAÇ YOLSUZLUĞU İLE İLGİLİ GÖREVDEN ALMALARI BEN GERÇEKLEŞTİRDİM" "İLAÇ YOLSUZLUĞU İLE İLGİLİ GÖREVDEN ALMALARI BEN GERÇEKLEŞTİRDİM" (2800)
KILIÇDAROĞLU O HAKİMİ HSK'YA ŞİKAYET ETTİ KILIÇDAROĞLU O HAKİMİ HSK'YA ŞİKAYET ETTİ (3109)
TÜRKİYE ARTIK DEMOKRASİYLE YÖNETİLEN ÜLKELER ARASINDA GÖRÜLMÜYOR. ÜLKEDE REJİM KRİZİ VAR TÜRKİYE ARTIK DEMOKRASİYLE YÖNETİLEN ÜLKELER ARASINDA GÖRÜLMÜYOR. ÜLKEDE REJİM KRİZİ VAR (3065)
DİSK-AR'A GÖRE GENİŞ TANIMLI İŞSİZ SAYISI 8 MİLYON 281 BİN DİSK-AR'A GÖRE GENİŞ TANIMLI İŞSİZ SAYISI 8 MİLYON 281 BİN (3116)
MERKEZ BANKASI: ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 23,85'E YÜKSELDİ MERKEZ BANKASI: ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 23,85'E YÜKSELDİ (2948)
“ÇİN’İN 20 YIL ÖNCE YAPTIĞINI BUGÜN TÜRKİYE’DE YAPMAYA KALKMAK ÇİN İŞKENCESİDİR” “ÇİN’İN 20 YIL ÖNCE YAPTIĞINI BUGÜN TÜRKİYE’DE YAPMAYA KALKMAK ÇİN İŞKENCESİDİR” (3147)
“İŞKENCE VE KÖTÜ MUAMELENİN ÖNLENMESİ İÇİN ACİL ADIM ATILMALI” “İŞKENCE VE KÖTÜ MUAMELENİN ÖNLENMESİ İÇİN ACİL ADIM ATILMALI” (3380)
HUKUKÇULARDAN ERDOĞAN'A AİHM TEPKİSİ: HUKUKA UYMAYAN DEVLETLERİN EKONOMİLERİ DE STABİL HALE GELEMEZ HUKUKÇULARDAN ERDOĞAN'A AİHM TEPKİSİ: HUKUKA UYMAYAN DEVLETLERİN EKONOMİLERİ DE STABİL HALE GELEMEZ (3342)
TARIMSAL DESTEKTEN ALINAN GELİR VERGİSİ İADE EDİLECEK TARIMSAL DESTEKTEN ALINAN GELİR VERGİSİ İADE EDİLECEK (2953)
“DEMOKRASİYİ VE İNSAN HAKLARINI EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ” “DEMOKRASİYİ VE İNSAN HAKLARINI EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ” (3142)
“İNSAN HAKLARI GÜNÜ” PAYLAŞIMI: “BU ÜLKEDE KİMSENİN HAKKININ YENMEDİĞİ GÜNLER YAKIN. TÜM HAKSIZLIKLARI TELAFİ EDECEĞİZ” “İNSAN HAKLARI GÜNÜ” PAYLAŞIMI: “BU ÜLKEDE KİMSENİN HAKKININ YENMEDİĞİ GÜNLER YAKIN. TÜM HAKSIZLIKLARI TELAFİ EDECEĞİZ” (3166)
“TİSK’İN ASGARİ ÜCRETİN 3 BİN 100 TL OLARAK BELİRLENMESİ YÖNÜNDE BİR ÖNERİSİ OLMAMIŞTIR” “TİSK’İN ASGARİ ÜCRETİN 3 BİN 100 TL OLARAK BELİRLENMESİ YÖNÜNDE BİR ÖNERİSİ OLMAMIŞTIR” (3115)
PEYNİR ÜRETİMİ YÜZDE 40,4'E VARAN ORANDA AZALDI PEYNİR ÜRETİMİ YÜZDE 40,4'E VARAN ORANDA AZALDI (3052)
“TERÖRİSTLER TARAFINDAN YAPILAN SALDIRI SONUCUNDA ÜÇ KAHRAMAN SİLAH ARKADAŞIMIZ ŞEHİT OLMUŞTUR” “TERÖRİSTLER TARAFINDAN YAPILAN SALDIRI SONUCUNDA ÜÇ KAHRAMAN SİLAH ARKADAŞIMIZ ŞEHİT OLMUŞTUR” (3203)
İSTANBUL'A SU SAĞLAYAN PABUÇDERE VE KAZANDERE BARAJLARI KURAKLIK NEDENİYLE KURUMA NOKTASINA GELDİ İSTANBUL'A SU SAĞLAYAN PABUÇDERE VE KAZANDERE BARAJLARI KURAKLIK NEDENİYLE KURUMA NOKTASINA GELDİ (3088)
“MHRS” GENELGESİ: “MUAYENE SÜRESİ HEKİME VE İLGİLİ BRANŞIN ÖZELLİĞİNE GÖRE DEĞİŞEBİLDİĞİNDEN RANDEVU ARALIKLARI HEKİMLERİMİZ TARAFINDAN OLUŞTURULMALI” “MHRS” GENELGESİ: “MUAYENE SÜRESİ HEKİME VE İLGİLİ BRANŞIN ÖZELLİĞİNE GÖRE DEĞİŞEBİLDİĞİNDEN RANDEVU ARALIKLARI HEKİMLERİMİZ TARAFINDAN OLUŞTURULMALI” (3136)
BEŞİKTAŞ: SERGEN YALÇIN İLE KARŞILIKLI ANLAŞARAK YOLLARIMIZI AYIRMIŞ BULUNUYORUZ BEŞİKTAŞ: SERGEN YALÇIN İLE KARŞILIKLI ANLAŞARAK YOLLARIMIZI AYIRMIŞ BULUNUYORUZ (3228)
GSYH’YE EN FAZLA KATKIYI ANKARA VERDİ, EN FAZLA PAYI İSTANBUL ALDI GSYH’YE EN FAZLA KATKIYI ANKARA VERDİ, EN FAZLA PAYI İSTANBUL ALDI (3064)
"AYA SERT İNİŞ YAPILACAKMIŞ. LÜTFEN YANINIZDAKİ KİŞİYİ DE GÖTÜRÜN" "AYA SERT İNİŞ YAPILACAKMIŞ. LÜTFEN YANINIZDAKİ KİŞİYİ DE GÖTÜRÜN" (2988)
AKARYAKITA ÇİFTE ZAM GELDİ: BENZİNE 77, MOTORİNE 31 KURUŞ ZAM YAPILDI AKARYAKITA ÇİFTE ZAM GELDİ: BENZİNE 77, MOTORİNE 31 KURUŞ ZAM YAPILDI (3131)
ANKARA ÜNİVERSİTESİ'NDE OLAYLI 'EKONOMİK KRİZ' FORUMU ANKARA ÜNİVERSİTESİ'NDE OLAYLI 'EKONOMİK KRİZ' FORUMU (3133)
İZMİR'DE HEKİMİ BOĞAZINDAN YARALAYAN SANIĞIN CEZASINDA İNDİRİM İZMİR'DE HEKİMİ BOĞAZINDAN YARALAYAN SANIĞIN CEZASINDA İNDİRİM (3086)
ABB MECLİSİ’NİN, GÖKÇEK DÖNEMİNDE ALDIĞI AOÇ PARSELLERİNE YÖNELİK PLAN DEĞİŞİKLİĞİ KARARI BÖLGE İDARE MAHKEMESİ TARAFINDAN İPTAL EDİLDİ ABB MECLİSİ’NİN, GÖKÇEK DÖNEMİNDE ALDIĞI AOÇ PARSELLERİNE YÖNELİK PLAN DEĞİŞİKLİĞİ KARARI BÖLGE İDARE MAHKEMESİ TARAFINDAN İPTAL EDİLDİ (3145)
"ORTOPEDİ VE BEYİN CERRAHİSİNDE KULLANILAN MALZEMELER TEMİN EDİLEMİYOR" "ORTOPEDİ VE BEYİN CERRAHİSİNDE KULLANILAN MALZEMELER TEMİN EDİLEMİYOR" (2814)
OSMAN KAVALA: SİYASİ AMAÇLARLA İÇERİDE TUTULDUĞUMU BİLİYORUM OSMAN KAVALA: SİYASİ AMAÇLARLA İÇERİDE TUTULDUĞUMU BİLİYORUM (3112)
BORSA İSTANBUL'DA TARİHİ ZİRVE: 2 BİN PUANIN ÜZERİNİ GÖRDÜ BORSA İSTANBUL'DA TARİHİ ZİRVE: 2 BİN PUANIN ÜZERİNİ GÖRDÜ (3104)
DERNEK, VAKIF VE SANDIKLARDAKİ EMEKLİLİK BİRİKİMLERİ BES'E AKTARILABİLECEK DERNEK, VAKIF VE SANDIKLARDAKİ EMEKLİLİK BİRİKİMLERİ BES'E AKTARILABİLECEK (3010)
HKP GENEL BAŞKANI NURULLAH ANKUT EFE HAKKINDA 'CUMHURBAŞKANINA HAKARET' SUÇUNDAN SORUŞTURMA AÇILDI HKP GENEL BAŞKANI NURULLAH ANKUT EFE HAKKINDA 'CUMHURBAŞKANINA HAKARET' SUÇUNDAN SORUŞTURMA AÇILDI (3180)
TÜİK: SAĞLIK HARCAMASI YÜZDE 24,3 ARTARAK 249 MİLYAR 932 MİLYON TL OLDU TÜİK: SAĞLIK HARCAMASI YÜZDE 24,3 ARTARAK 249 MİLYAR 932 MİLYON TL OLDU (2992)
HALK TV MUHABİRİ HAZAR DOST, HABER TAKİBİ İÇİN GİTTİĞİ ANTALYA'DA GÖZALTINA ALINDI HALK TV MUHABİRİ HAZAR DOST, HABER TAKİBİ İÇİN GİTTİĞİ ANTALYA'DA GÖZALTINA ALINDI (3106)
“ÇOKLU BARO SİSTEMİNİN ORTADAN KALDIRILMASI ÖNCELİĞİMİZ OLACAK” “ÇOKLU BARO SİSTEMİNİN ORTADAN KALDIRILMASI ÖNCELİĞİMİZ OLACAK” (3015)
İSTANBUL MERKEZLİ 6 İLDEKİ SUÇ ÖRGÜTÜ OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINANLARDAN 25'İ TUTUKLANDI İSTANBUL MERKEZLİ 6 İLDEKİ SUÇ ÖRGÜTÜ OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINANLARDAN 25'İ TUTUKLANDI (2977)
Bitrota'nın sahibine Antalya'da gözaltı Bitrota'nın sahibine Antalya'da gözaltı (3083)
MANSUR YAVAŞ’TAN YENİ DAYANIŞMA ÇAĞRISI: “İYİLİKTE BİR DAMLA OLALIM” MANSUR YAVAŞ’TAN YENİ DAYANIŞMA ÇAĞRISI: “İYİLİKTE BİR DAMLA OLALIM” (2939)
MERSİNLİ MİMAR İMAR PAFTASIYLA CHP MİTİNGİNİ HESAPLADI: “METREKAREYE 3 KİŞİ 108 BİN, METREKAREYE 4 KİŞİ HESAPLANIRSA 144 BİN KATILIM OLDU” MERSİNLİ MİMAR İMAR PAFTASIYLA CHP MİTİNGİNİ HESAPLADI: “METREKAREYE 3 KİŞİ 108 BİN, METREKAREYE 4 KİŞİ HESAPLANIRSA 144 BİN KATILIM OLDU” (3058)
"BİREYSEL SİLAHLANMAYA HAYIR PLATFORMU", "SİLAHIN ŞAKASI YOK, SİLAH ÖLDÜRÜR" AFİŞLERİYLE KAMPANYA BAŞLATTI "BİREYSEL SİLAHLANMAYA HAYIR PLATFORMU", "SİLAHIN ŞAKASI YOK, SİLAH ÖLDÜRÜR" AFİŞLERİYLE KAMPANYA BAŞLATTI (3230)
HALK EKMEĞİN AÇTIĞI UN İHALESİNE GİRMEDİLER: SEBEP, İNİŞLİ ÇIKIŞLI FİYATLAR VE TEDARİKTEKİ SIKINTI HALK EKMEĞİN AÇTIĞI UN İHALESİNE GİRMEDİLER: SEBEP, İNİŞLİ ÇIKIŞLI FİYATLAR VE TEDARİKTEKİ SIKINTI (3182)
TÜİK: AYLIK EN YÜKSEK REEL GETİRİYİ KÜLÇE ALTIN, YILLIK İSE ABD DOLARI SAĞLADI TÜİK: AYLIK EN YÜKSEK REEL GETİRİYİ KÜLÇE ALTIN, YILLIK İSE ABD DOLARI SAĞLADI (3024)
“AŞIK VEYSEL” OYUNU, MEMLEKETİ SİVAS’TA SAHNELENECEK “AŞIK VEYSEL” OYUNU, MEMLEKETİ SİVAS’TA SAHNELENECEK (3168)
KÖYLERDE 5 ÇOCUK İÇİN ANA SINIFI AÇILABİLECEK! KÖYLERDE 5 ÇOCUK İÇİN ANA SINIFI AÇILABİLECEK! (3111)
SAYIŞTAY TESPİT ETTİ: AKP’Lİ MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KONAKLARI ENSAR VAKFI VE ÖNDER İMAM-HATİPLİLER DERNEĞİ’NE TAHSİS ETTİ SAYIŞTAY TESPİT ETTİ: AKP’Lİ MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KONAKLARI ENSAR VAKFI VE ÖNDER İMAM-HATİPLİLER DERNEĞİ’NE TAHSİS ETTİ (3109)
Ordu'dan çaldıkları otomobille İstanbul'da yakalanan 3 çocuk tutuklandı Ordu'dan çaldıkları otomobille İstanbul'da yakalanan 3 çocuk tutuklandı (3019)
“TARLAYA EKTİK SOĞAN, BİZİ MAHVETTİN ERDOĞAN” “TARLAYA EKTİK SOĞAN, BİZİ MAHVETTİN ERDOĞAN” (3138)
ENFLASYONDAKİ YÜKSELİŞE EN BELİRGİN KATKI ENERJİ GRUBUNDAN GELDİ ENFLASYONDAKİ YÜKSELİŞE EN BELİRGİN KATKI ENERJİ GRUBUNDAN GELDİ (3311)
"MONTRÖ AÇIKLAMASI" YAYIMLAYAN 103 EMEKLİ AMİRALİN 12 YILA KADAR HAPİSLE YARGILANMASI İÇİN İDDİANAME HAZIRLANDI "MONTRÖ AÇIKLAMASI" YAYIMLAYAN 103 EMEKLİ AMİRALİN 12 YILA KADAR HAPİSLE YARGILANMASI İÇİN İDDİANAME HAZIRLANDI (3265)
GÜBRENİN TONU 14 BİN 500 TL'YE DAYANDI: "BİNLERCE ÜRETİCİ GÜBRE ALAMAZ DURUMDA" GÜBRENİN TONU 14 BİN 500 TL'YE DAYANDI: "BİNLERCE ÜRETİCİ GÜBRE ALAMAZ DURUMDA" (2981)
"BÖYLE BİR KARARIN UYGULANMASI, ÇOCUKLARIMIZIN RUH VE AKIL SAĞLIĞI İÇİN TEHDİT OLACAKTIR" "BÖYLE BİR KARARIN UYGULANMASI, ÇOCUKLARIMIZIN RUH VE AKIL SAĞLIĞI İÇİN TEHDİT OLACAKTIR" (2864)
TÜRK LİRASININ REEL DEĞERİ TARİHİN EN DÜŞÜK SEVİYESİNDE TÜRK LİRASININ REEL DEĞERİ TARİHİN EN DÜŞÜK SEVİYESİNDE (3179)
SAĞLIK ÇALIŞANLARI, SAĞLIK BAKAN KOCA’YA GÜVERCİNLE MESAJ YOLLADI SAĞLIK ÇALIŞANLARI, SAĞLIK BAKAN KOCA’YA GÜVERCİNLE MESAJ YOLLADI (2808)
BARINAMAYAN ÖĞRENCİLER 12 ARALIK’TA, ANKARA’DA BARINAMAYAN ÖĞRENCİLER 12 ARALIK’TA, ANKARA’DA (3042)
ERDOĞAN’IN TALEBİ ÜZERİNE KILIÇDAROĞLU’NUN GRUP TOPLANTISI HABERİNE ERİŞİM ENGELİ GETİRİLDİ ERDOĞAN’IN TALEBİ ÜZERİNE KILIÇDAROĞLU’NUN GRUP TOPLANTISI HABERİNE ERİŞİM ENGELİ GETİRİLDİ (2904)
"BİZ ŞU ANDA ÜLKEMİZDE, 4 BİN SENE ÖNCE ÜRETİLEN BUĞDAYI ÜRETEMEZ BİR HALDEYİZ" "BİZ ŞU ANDA ÜLKEMİZDE, 4 BİN SENE ÖNCE ÜRETİLEN BUĞDAYI ÜRETEMEZ BİR HALDEYİZ" (2797)
Oto pazarında satış korkusu Oto pazarında satış korkusu (2953)
"İŞTE İSTANBUL’DAKİ GERÇEK ENFLASYON" "İŞTE İSTANBUL’DAKİ GERÇEK ENFLASYON" (3048)
BABACAN'DAN "BOŞ TENEKE" YANITI: "SAYIN ERDOĞAN SİZ 13 SENE 'BOŞ TENEKE' İLE Mİ ÇALIŞTINIZ?" BABACAN'DAN "BOŞ TENEKE" YANITI: "SAYIN ERDOĞAN SİZ 13 SENE 'BOŞ TENEKE' İLE Mİ ÇALIŞTINIZ?" (4351)
YENİ BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANI ERİNÇ SAĞKAN OLDU YENİ BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANI ERİNÇ SAĞKAN OLDU (2977)
"HAKKIMIZ OLAN 600 SANDALYENİN YARISINI İSTİYORUZ" "HAKKIMIZ OLAN 600 SANDALYENİN YARISINI İSTİYORUZ" (2849)
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN ÜRETİCİYE İKLİM DOSTU YEM BİTKİSİ TOHUMU DESTEĞİ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN ÜRETİCİYE İKLİM DOSTU YEM BİTKİSİ TOHUMU DESTEĞİ (3080)
İSTANBUL'DA YOLCU SEÇEN 6 TAKSİ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ İSTANBUL'DA YOLCU SEÇEN 6 TAKSİ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ (2986)
“HUKUKU TEFERRUAT OLARAK GÖREN BAŞKANI İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ BAROLAR BİRLİĞİ YÖNETİM ANLAYIŞINA KARŞI DEĞİŞİM İNANCIYLA ADAYIM” “HUKUKU TEFERRUAT OLARAK GÖREN BAŞKANI İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ BAROLAR BİRLİĞİ YÖNETİM ANLAYIŞINA KARŞI DEĞİŞİM İNANCIYLA ADAYIM” (3131)
HALUK BİLGİNER VE OYUN ATÖLYESİ EKİBİ'NDEN "CÜBBELİ" REMİXİ: "ÖP BENİ, YUT BENİ, MANYAK MANYAK İŞLER" HALUK BİLGİNER VE OYUN ATÖLYESİ EKİBİ'NDEN "CÜBBELİ" REMİXİ: "ÖP BENİ, YUT BENİ, MANYAK MANYAK İŞLER" (3102)
DOLAR "İZMİR BOMBASI'NI" DA VURDU DOLAR "İZMİR BOMBASI'NI" DA VURDU (3018)
“ZATEN KİMSE GELMEMİŞ Kİ BİR SİZ GELMİŞSİNİZ” “ZATEN KİMSE GELMEMİŞ Kİ BİR SİZ GELMİŞSİNİZ” (3128)
ENAGRUP'A GÖRE AYLIK ENFLASYON YÜZDE 9,91 YILLIK YÜZDE 58,65 ENAGRUP'A GÖRE AYLIK ENFLASYON YÜZDE 9,91 YILLIK YÜZDE 58,65 (3088)
"KUR BÖYLE GİDERSE MERKEZ BANKASI TEKNİK OLARAK İFLAS ETMİŞ OLACAK" "KUR BÖYLE GİDERSE MERKEZ BANKASI TEKNİK OLARAK İFLAS ETMİŞ OLACAK" (3140)
MUSA ORHAN'A TAKDİR İNDİRİMİ UYGULANDI VE 10 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ MUSA ORHAN'A TAKDİR İNDİRİMİ UYGULANDI VE 10 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ (3044)
MİLLİ EĞİTİM ŞURA KARARINA EĞİTİM SENDİKALARINDAN TEPKİ: "GİZLİ GÜNDEMLERİNİN NE OLDUĞUNU HEP BERABER GÖRMÜŞ OLDUK" MİLLİ EĞİTİM ŞURA KARARINA EĞİTİM SENDİKALARINDAN TEPKİ: "GİZLİ GÜNDEMLERİNİN NE OLDUĞUNU HEP BERABER GÖRMÜŞ OLDUK" (3337)
ANAYASA MAHKEMESİ, CHP’NİN GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI KANUNU’NUN İPTALİ TALEBİNİ REDDETTİ ANAYASA MAHKEMESİ, CHP’NİN GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI KANUNU’NUN İPTALİ TALEBİNİ REDDETTİ (2994)
TÜİK DEMİR KAPILARI AÇMADI, KILIÇDAROĞLU SERT ÇIKTI: “TÜİK BİR SARAY KURUMU HALİNE DÖNÜŞMÜŞTÜR, BURASI ARTIK BİR DEVLET KURUMU DEĞİLDİR” TÜİK DEMİR KAPILARI AÇMADI, KILIÇDAROĞLU SERT ÇIKTI: “TÜİK BİR SARAY KURUMU HALİNE DÖNÜŞMÜŞTÜR, BURASI ARTIK BİR DEVLET KURUMU DEĞİLDİR” (3181)
TÜİK Enflasyon rakamlarını açıkladı TÜİK Enflasyon rakamlarını açıkladı (3001)
"TÜİK’TEN RANDEVU İSTEDİM, VERMEDİLER. SAAT 11.00'DE GELİYORUM HABERİNİZ OLSUN" "TÜİK’TEN RANDEVU İSTEDİM, VERMEDİLER. SAAT 11.00'DE GELİYORUM HABERİNİZ OLSUN" (3018)
AVRUPA KONSEYİ BAKANLAR KOMİTESİ TÜRKİYE HAKKINDA İHLAL PROSEDÜRÜ BAŞLATTI AVRUPA KONSEYİ BAKANLAR KOMİTESİ TÜRKİYE HAKKINDA İHLAL PROSEDÜRÜ BAŞLATTI (2954)
DOĞAL GAZA SANAYİDE YÜZDE 20 ZAM DOĞAL GAZA SANAYİDE YÜZDE 20 ZAM (2957)
"YOKSUL BIRAKTIĞINIZ MİLYONLARDAN KORKUN” "YOKSUL BIRAKTIĞINIZ MİLYONLARDAN KORKUN” (3165)
AYM’DEN “KADIN CİNAYETİ” KARARI: “KAMU GÖREVLİLERİNİN EYLEMLERİ VE EYLEMSİZLİKLERİ İLE BAĞLANTILI OLARAK YAŞAMI KORUMA YÜKÜMLÜLÜĞÜ İHLAL EDİLDİ” AYM’DEN “KADIN CİNAYETİ” KARARI: “KAMU GÖREVLİLERİNİN EYLEMLERİ VE EYLEMSİZLİKLERİ İLE BAĞLANTILI OLARAK YAŞAMI KORUMA YÜKÜMLÜLÜĞÜ İHLAL EDİLDİ” (4533)
BENZİNİN LİTRESİNE, DÜNKÜ 58 KURUŞ İNDİRİMİN ARDINDAN, BUGÜN 44 KURUŞ ZAM GELDİ BENZİNİN LİTRESİNE, DÜNKÜ 58 KURUŞ İNDİRİMİN ARDINDAN, BUGÜN 44 KURUŞ ZAM GELDİ (3314)
MUĞLA'DA ZEYTİNLİKLERİ YANAN KÖYLÜLERİN TAPULARINA ŞERH KONULMASI TBMM GÜNDEMİNDE MUĞLA'DA ZEYTİNLİKLERİ YANAN KÖYLÜLERİN TAPULARINA ŞERH KONULMASI TBMM GÜNDEMİNDE (3049)
"EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN ŞEY İŞSİZLİĞİN AZALTILMASI" "EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN ŞEY İŞSİZLİĞİN AZALTILMASI" (3268)
"YUNANİSTAN SAHİL GÜVENLİK PERSONELİ SIĞINMACILARA KARŞI TUTUMLARINDA KAR MASKESİ TAKIYOR" "YUNANİSTAN SAHİL GÜVENLİK PERSONELİ SIĞINMACILARA KARŞI TUTUMLARINDA KAR MASKESİ TAKIYOR" (3235)
OTOMOBİL SATIŞLARI, BİR YILDA YÜZDE 33,2 AZALDI OTOMOBİL SATIŞLARI, BİR YILDA YÜZDE 33,2 AZALDI (3073)
“ORMANSIZLAŞTIRMA YÖNETMELİĞİ’ GERİ ÇEKİLMELİ” “ORMANSIZLAŞTIRMA YÖNETMELİĞİ’ GERİ ÇEKİLMELİ” (3337)
“KAÇ TANE FETÖ’CÜ VARDI BENDE, ‘FETÖ’CÜLERLE ÇALIŞMADIM BEN’ DEMİYORUM Kİ” “KAÇ TANE FETÖ’CÜ VARDI BENDE, ‘FETÖ’CÜLERLE ÇALIŞMADIM BEN’ DEMİYORUM Kİ” (3249)
"CUMHURBAŞKANIMIZIN GÖSTERDİĞİ GÜVENE LAYIK OLMAYI RABBİM NASİP ETSİN" "CUMHURBAŞKANIMIZIN GÖSTERDİĞİ GÜVENE LAYIK OLMAYI RABBİM NASİP ETSİN" (3176)
“ARALARINDA EMEKLİLİKLERİ GELMİŞ BULUNANLARIN DA YER ALDIĞI 8 ÇALIŞANLA YOLLARIMIZ, TÜM YASAL KAZANIM VE HAKLARI ÖDENEREK, ÜZÜLEREK AYRILMIŞTIR” “ARALARINDA EMEKLİLİKLERİ GELMİŞ BULUNANLARIN DA YER ALDIĞI 8 ÇALIŞANLA YOLLARIMIZ, TÜM YASAL KAZANIM VE HAKLARI ÖDENEREK, ÜZÜLEREK AYRILMIŞTIR” (3409)
CHP İSTANBUL YÖNETİCİLERİ HAKKINDA “SABIKA HOLDİNG BROŞÜRÜ” SORUŞTURMASI CHP İSTANBUL YÖNETİCİLERİ HAKKINDA “SABIKA HOLDİNG BROŞÜRÜ” SORUŞTURMASI (3073)
KAPALIÇARŞI’DA, DÖVİZ ALIM SATIMI YAPAN BİR KİŞİ İNTİHAR ETTİ KAPALIÇARŞI’DA, DÖVİZ ALIM SATIMI YAPAN BİR KİŞİ İNTİHAR ETTİ (3188)
"VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT MEZARLIĞI İÇİN PARA İSTİYOR" "VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT MEZARLIĞI İÇİN PARA İSTİYOR" (4684)
ADİL SEÇİM İÇİN SEÇİM GÜVENLİĞİ PLATFORMU, KURULDU ADİL SEÇİM İÇİN SEÇİM GÜVENLİĞİ PLATFORMU, KURULDU (4886)
İBB'NİN ETKİNLİĞİNDE BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE VE GALATASARAY’DAN ANLAMLI MAÇ İBB'NİN ETKİNLİĞİNDE BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE VE GALATASARAY’DAN ANLAMLI MAÇ (3212)
"BİR ÜLKENİN CUMHURBAŞKANI KONUŞTUĞU ZAMAN EKONOMİ ALLAK BULLAK OLUR MU YA" "BİR ÜLKENİN CUMHURBAŞKANI KONUŞTUĞU ZAMAN EKONOMİ ALLAK BULLAK OLUR MU YA" (3208)
TGS’DEN ÇALIŞMA BAKANLIĞI’NA “ASGARİ ÜCRETTE SANSÜR” TEPKİSİ TGS’DEN ÇALIŞMA BAKANLIĞI’NA “ASGARİ ÜCRETTE SANSÜR” TEPKİSİ (3331)
“DÖVİZ SPEKÜLASYONLARINI DA 128 MİLYAR DOLARI DA TBMM ARAŞTIRSIN” “DÖVİZ SPEKÜLASYONLARINI DA 128 MİLYAR DOLARI DA TBMM ARAŞTIRSIN” (3209)
MİLLİ PİYANGO'DA MANKENLİ SATIŞ DÖNEMİ MİLLİ PİYANGO'DA MANKENLİ SATIŞ DÖNEMİ (3198)
ELEKTRONİK PARA İHRAÇ EDEN KURULUŞLARA 5 MİLYON LİRA SERMAYE ŞARTI GETİRİLDİ ELEKTRONİK PARA İHRAÇ EDEN KURULUŞLARA 5 MİLYON LİRA SERMAYE ŞARTI GETİRİLDİ (3072)
Ağlayan 3 aylık bebeğini döven baba tutuklandı Ağlayan 3 aylık bebeğini döven baba tutuklandı (3162)
TCMB, TÜRKMENİSTAN MERKEZ BANKASI İLE MUTABAKAT ZAPTI İMZALADI TCMB, TÜRKMENİSTAN MERKEZ BANKASI İLE MUTABAKAT ZAPTI İMZALADI (3388)
BAŞKENT’TE SİMİT ZAMMI KESİNLEŞTİ, ARTIK 3 LİRAYA SATILACAK BAŞKENT’TE SİMİT ZAMMI KESİNLEŞTİ, ARTIK 3 LİRAYA SATILACAK (3279)
TÜRKEŞ VAKFI SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK TÜRKEŞ VAKFI SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK (3221)
TÜİK: HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ AYLIK YÜZDE 3,42 ARTTI TÜİK: HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ AYLIK YÜZDE 3,42 ARTTI (3367)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN DİPLOMASI İSTİNAFLIK OLDU CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN DİPLOMASI İSTİNAFLIK OLDU (3660)
BAHÇELİ: "BUNDAN SONRA MANSUR BEY DİKKAT ETSİN. ARTIK KENDİSİNİN ARKASINDA BİR ÜLKÜCÜ NEFES VAR" BAHÇELİ: "BUNDAN SONRA MANSUR BEY DİKKAT ETSİN. ARTIK KENDİSİNİN ARKASINDA BİR ÜLKÜCÜ NEFES VAR" (3339)
54 ECZA DEPOSU VE 261 ECZANENİN İLAÇ STOKLARINDA UYUMSUZLUK SAPTANDI 54 ECZA DEPOSU VE 261 ECZANENİN İLAÇ STOKLARINDA UYUMSUZLUK SAPTANDI (3480)
ÇİĞ SÜT FİYATLARINDA ARTIŞ: LİTRESİ 4,70 TL OLDU ÇİĞ SÜT FİYATLARINDA ARTIŞ: LİTRESİ 4,70 TL OLDU (3880)
DÖVİZ BÜROSU SAHİPLERİNDEN UYARI: "SEKTÖR YABANCILARI ELİNE GEÇEBİLİR" DÖVİZ BÜROSU SAHİPLERİNDEN UYARI: "SEKTÖR YABANCILARI ELİNE GEÇEBİLİR" (3415)
BDDK: BANKACILIK SEKTÖRÜ OCAK-EKİM DÖNEMİNDE 66 MİLYAR 87 MİLYON LİRA NET KAR ETTİ BDDK: BANKACILIK SEKTÖRÜ OCAK-EKİM DÖNEMİNDE 66 MİLYAR 87 MİLYON LİRA NET KAR ETTİ (3623)
EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ, KASIM AYINDA YÜZDE 2 GERİLEYEREK, EŞİK DEĞERİN ALTINA DÜŞTÜ EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ, KASIM AYINDA YÜZDE 2 GERİLEYEREK, EŞİK DEĞERİN ALTINA DÜŞTÜ (3201)
TÜİK: DIŞ TİCARET AÇIĞI EKİMDE BİR ÖNCEKİ YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 40,1  GERİLEDİ TÜİK: DIŞ TİCARET AÇIĞI EKİMDE BİR ÖNCEKİ YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 40,1 GERİLEDİ (5157)
OMİCRON VARYANTI 12 ÜLKEDE 156 KİŞİDE GÖRÜLDÜ OMİCRON VARYANTI 12 ÜLKEDE 156 KİŞİDE GÖRÜLDÜ (3337)
“BAŞTA ASGARİ ÜCRET OLMAK ÜZERE TÜM ÜCRETLİLERE EN AZ YÜZDE 50 MAAŞ ARTIŞI SAĞLANMALI” “BAŞTA ASGARİ ÜCRET OLMAK ÜZERE TÜM ÜCRETLİLERE EN AZ YÜZDE 50 MAAŞ ARTIŞI SAĞLANMALI” (3306)
DÖVİZ BÜROSU SAHİPLERİ, TEBLİĞİN İPTALİ İÇİN DANIŞTAY'DA DAVA AÇTI DÖVİZ BÜROSU SAHİPLERİ, TEBLİĞİN İPTALİ İÇİN DANIŞTAY'DA DAVA AÇTI (3327)
ARINÇ: "ONA KARŞI RAKİP OLMAYACAĞIM DİYE BİR İÇTİHATTA BULUNDUM. BENİ FAZLA ZORLAMASINLAR. İÇTİHATLAR DEĞİŞEBİLİR" ARINÇ: "ONA KARŞI RAKİP OLMAYACAĞIM DİYE BİR İÇTİHATTA BULUNDUM. BENİ FAZLA ZORLAMASINLAR. İÇTİHATLAR DEĞİŞEBİLİR" (3437)
CEZAEVLERİNDE AÇIK GÖRÜŞ 1 ARALIK'TA BAŞLAYACAK CEZAEVLERİNDE AÇIK GÖRÜŞ 1 ARALIK'TA BAŞLAYACAK (3221)
14 yaşındayken evlendirilen Diyarbakır'ın tek kadın muhtarı, 40 kız çocuğu gelin olmaktan kurtardı 14 yaşındayken evlendirilen Diyarbakır'ın tek kadın muhtarı, 40 kız çocuğu gelin olmaktan kurtardı (3298)
Galatasaray Spor Kulübünün 37. Başkanı Mustafa Cengiz, 72 yaşında hayatını kaybetti. Galatasaray Spor Kulübünün 37. Başkanı Mustafa Cengiz, 72 yaşında hayatını kaybetti. (4700)
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 'YAĞMUR SUYU HASADI'NA BAŞLADI İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 'YAĞMUR SUYU HASADI'NA BAŞLADI (3423)
KLİMİK'TEN 'OMİKRON' AÇIKLAMASI: "ORTAK KANI, AŞILARIN AĞIR HASTALIK VE ÖLÜME KARŞI KORUYUCULUKLARINI SÜRDÜRECEKLERİ YÖNÜNDE" KLİMİK'TEN 'OMİKRON' AÇIKLAMASI: "ORTAK KANI, AŞILARIN AĞIR HASTALIK VE ÖLÜME KARŞI KORUYUCULUKLARINI SÜRDÜRECEKLERİ YÖNÜNDE" (3495)
15 BİN DOLAR KARŞILIĞINDA AĞRI'DAN KAÇAK OLARAK MEKSİKA'YA, ORADAN DA ABD VE KANADA'YA GİDİYORLAR 15 BİN DOLAR KARŞILIĞINDA AĞRI'DAN KAÇAK OLARAK MEKSİKA'YA, ORADAN DA ABD VE KANADA'YA GİDİYORLAR (3551)
BAŞKENT'TE 1 LİRA UCUZ EKMEK İÇİN YAĞMUR ALTINDA METRELERCE KUYRUK OLUŞTU BAŞKENT'TE 1 LİRA UCUZ EKMEK İÇİN YAĞMUR ALTINDA METRELERCE KUYRUK OLUŞTU (5197)
ÇCSİB’DEN ÇAĞRI: "ÜRETİM ARTIŞINI CEZALANDIRAN KADEMELİ DOĞAL GAZ FİYATLAMASINDAN VAZGEÇİLSİN" ÇCSİB’DEN ÇAĞRI: "ÜRETİM ARTIŞINI CEZALANDIRAN KADEMELİ DOĞAL GAZ FİYATLAMASINDAN VAZGEÇİLSİN" (3321)
DÖVİZDEKİ DALGALANMA SANAYİ ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEMEYE BAŞLADI DÖVİZDEKİ DALGALANMA SANAYİ ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEMEYE BAŞLADI (5221)
TARIM KREDİ BORCUNU ÖDEYEMEYEN ÇİFTÇİ HAPSE GİRDİ, EŞİ “ÜRETMEZSEM BORÇLARIMI NASIL ÖDEYECEĞİM? DİKEN ÜSTÜNDE YAŞIYORUZ” DEDİ TARIM KREDİ BORCUNU ÖDEYEMEYEN ÇİFTÇİ HAPSE GİRDİ, EŞİ “ÜRETMEZSEM BORÇLARIMI NASIL ÖDEYECEĞİM? DİKEN ÜSTÜNDE YAŞIYORUZ” DEDİ (3799)
VERGİ, HARÇ VE CEZALARA YENİ YILDA YÜZDE 36,20 ORANINDA ZAM YAPILACAK VERGİ, HARÇ VE CEZALARA YENİ YILDA YÜZDE 36,20 ORANINDA ZAM YAPILACAK (3558)
"MİTİNGİMİZİ YAPACAĞIZ, VALİ DE GÖRECEK, ERDOĞAN DA GÖRECEK" "MİTİNGİMİZİ YAPACAĞIZ, VALİ DE GÖRECEK, ERDOĞAN DA GÖRECEK" (3605)
AİLE BAKANLIĞI’NDAN “MÜSLÜME YAĞAL” AÇIKLAMASI: “4 ÇOCUK HAKKINDA DEVLET KORUMASI KARARI ALINMIŞTIR” AİLE BAKANLIĞI’NDAN “MÜSLÜME YAĞAL” AÇIKLAMASI: “4 ÇOCUK HAKKINDA DEVLET KORUMASI KARARI ALINMIŞTIR” (3553)
“84 MİLYONUN VALİSİ OLUN, AK PARTİ’NİN DEĞİL” “84 MİLYONUN VALİSİ OLUN, AK PARTİ’NİN DEĞİL” (5391)
ANKARA HALK EKMEK: UN STOKLARI BİTENE KADAR EKMEĞİ 1,25 TL’DEN SATMAYA DEVAM EDECEĞİZ ANKARA HALK EKMEK: UN STOKLARI BİTENE KADAR EKMEĞİ 1,25 TL’DEN SATMAYA DEVAM EDECEĞİZ (4853)
“HASTANELERİN DÖNER SERMAYE BÜTÇELERİ BATARKEN BEDELİNİN BİZLERE ÖDETİLMESİNİ KABUL ETMİYORUZ” “HASTANELERİN DÖNER SERMAYE BÜTÇELERİ BATARKEN BEDELİNİN BİZLERE ÖDETİLMESİNİ KABUL ETMİYORUZ” (5397)
TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 3 BİN 192, YOKSULLUK SINIRI İSE 10 BİN 396 TL TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 3 BİN 192, YOKSULLUK SINIRI İSE 10 BİN 396 TL (3443)
MERKEZ BANKASI: REEL SEKTÖRÜN DÖVİZ POZİSYONUNDAKİ İYİLEŞME SÜRÜYOR MERKEZ BANKASI: REEL SEKTÖRÜN DÖVİZ POZİSYONUNDAKİ İYİLEŞME SÜRÜYOR (3459)
DEVA PARTİSİ’NİN KURUCU İSİMLERİNDEN METİN GÜRCAN, GÖZALTINA ALINDIĞINI DUYURDU DEVA PARTİSİ’NİN KURUCU İSİMLERİNDEN METİN GÜRCAN, GÖZALTINA ALINDIĞINI DUYURDU (3348)
GENCO ERKAL, CUMHURBAŞKANINA HAKARETTEN HAKİM KARŞISINA ÇIKTI: "TÜRK USULÜ BAŞKANLIK SİSTEMİ ÜLKEMİZ İÇİN FELAKET OLDU" GENCO ERKAL, CUMHURBAŞKANINA HAKARETTEN HAKİM KARŞISINA ÇIKTI: "TÜRK USULÜ BAŞKANLIK SİSTEMİ ÜLKEMİZ İÇİN FELAKET OLDU" (5703)
"BAE VELİAHT PRENSİ GELDİ, HAZIR OLA GEÇTİN ERDOĞAN. NE OLDU SENİN RABİANA, İHVANINA" "BAE VELİAHT PRENSİ GELDİ, HAZIR OLA GEÇTİN ERDOĞAN. NE OLDU SENİN RABİANA, İHVANINA" (3682)
MUTFAK TÜPÜ 200 LİRAYI AŞTI. VATANDAŞ: “YEMEK YAPAMIYORUZ, PARAM DA YOK BİZ TÜPÜ NASIL ALACAĞIZ” MUTFAK TÜPÜ 200 LİRAYI AŞTI. VATANDAŞ: “YEMEK YAPAMIYORUZ, PARAM DA YOK BİZ TÜPÜ NASIL ALACAĞIZ” (4838)
"16 BIÇAK DARBESİNİN BEDELİ İKİ YIL OLDU" "16 BIÇAK DARBESİNİN BEDELİ İKİ YIL OLDU" (5124)
GÜBRENİN TONUNA  1 GÜNDE 2 BİN TL ZAM GELDİ: "ŞU AN GÜBRE ALAMIYORUZ" GÜBRENİN TONUNA 1 GÜNDE 2 BİN TL ZAM GELDİ: "ŞU AN GÜBRE ALAMIYORUZ" (3662)
İSTANBUL'DAKİ KUR PROTESTOLARINA KATILAN 70 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI İSTANBUL'DAKİ KUR PROTESTOLARINA KATILAN 70 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (4340)
HEKİMLERİN "BEYAZ YÜRÜYÜŞÜ" İZMİT'TE: "HIZLA TÜKENDİĞİMİZ İÇİN YÜRÜYORUZ" HEKİMLERİN "BEYAZ YÜRÜYÜŞÜ" İZMİT'TE: "HIZLA TÜKENDİĞİMİZ İÇİN YÜRÜYORUZ" (4945)
ÖĞRETMENLER '24 KASIM'I KUTLAYAMADI: "ZAM, KRİZ, YOKSULLUK, TÜKENİYORUZ" ÖĞRETMENLER '24 KASIM'I KUTLAYAMADI: "ZAM, KRİZ, YOKSULLUK, TÜKENİYORUZ" (5025)
“MİLLETİMİZİN SESİNİ DİNLEMEK ÜZERE ‘HAYDİ MEYDANA’ DİYORUM. İLK MİTİNGİMİZ MERSİN’DE” “MİLLETİMİZİN SESİNİ DİNLEMEK ÜZERE ‘HAYDİ MEYDANA’ DİYORUM. İLK MİTİNGİMİZ MERSİN’DE” (3620)
ELEKTRİK VE DOĞAL GAZI KESİLEN YURTTAŞLARIN BORÇLARININ 6 AY FAİZSİZ ERTELENMESİ TEKLİFİ REDDEDİLDİ ELEKTRİK VE DOĞAL GAZI KESİLEN YURTTAŞLARIN BORÇLARININ 6 AY FAİZSİZ ERTELENMESİ TEKLİFİ REDDEDİLDİ (3726)
ÇİN'İN BİR DÖNEM KAMPLARDA TUTTUĞU UYGUR TÜRKLERİ: "KAMPLARDA KALANLAR SADECE İŞKENCE GÖRMEDİ, TECAVÜZE DE UĞRADILAR" ÇİN'İN BİR DÖNEM KAMPLARDA TUTTUĞU UYGUR TÜRKLERİ: "KAMPLARDA KALANLAR SADECE İŞKENCE GÖRMEDİ, TECAVÜZE DE UĞRADILAR" (5116)
IŞİD’İN MEDYA BAKANI OLDUĞU İDDİA EDİLEN ÖMER YETEK, EMNİYETTE VERDİĞİ İFADELERİ REDDETTİ IŞİD’İN MEDYA BAKANI OLDUĞU İDDİA EDİLEN ÖMER YETEK, EMNİYETTE VERDİĞİ İFADELERİ REDDETTİ (3599)
AKARYAKITA BÜYÜK ZAM: BENZİNE 1.02 TL, MOTORİNE 1.06 TL VE LPG’YE 65 KURUŞ ZAM YAPILDI AKARYAKITA BÜYÜK ZAM: BENZİNE 1.02 TL, MOTORİNE 1.06 TL VE LPG’YE 65 KURUŞ ZAM YAPILDI (3712)
“İNECEĞİNİZ DURAĞA GELMEK ÜZEREYİZ. MÜSAİT BİR YERDE İNMEYE YAVAŞ YAVAŞ HAZIRLANIN” “İNECEĞİNİZ DURAĞA GELMEK ÜZEREYİZ. MÜSAİT BİR YERDE İNMEYE YAVAŞ YAVAŞ HAZIRLANIN” (7973)
TOBB’DAN KADIN GİRİŞİMCİLERE POS CİHAZI DESTEĞİ TOBB’DAN KADIN GİRİŞİMCİLERE POS CİHAZI DESTEĞİ (5234)
TRAFİĞE KAYDI YAPILAN ARAÇ SAYISI 1 YILDA YÜZDE 25,1 AZALDI TRAFİĞE KAYDI YAPILAN ARAÇ SAYISI 1 YILDA YÜZDE 25,1 AZALDI (3431)
UYGUR TÜRKLERİ, ÇİN'İN INTERPOL BAŞKAN ADAYINI PROTESTO ETTİ UYGUR TÜRKLERİ, ÇİN'İN INTERPOL BAŞKAN ADAYINI PROTESTO ETTİ (3566)
SON 10 YILIN “KADIN CİNAYETLERİ HARİTASI”: "10 KADINDAN 6'SI KORUNMA BAŞVURUSUNDA BULUNMUŞTU" SON 10 YILIN “KADIN CİNAYETLERİ HARİTASI”: "10 KADINDAN 6'SI KORUNMA BAŞVURUSUNDA BULUNMUŞTU" (3660)
TÜİK: İŞ DÜNYASININ YENİLİK FAALİYETLERİNİN ÖNÜNDEKİ ENGEL YÜKSEK MALİYET TÜİK: İŞ DÜNYASININ YENİLİK FAALİYETLERİNİN ÖNÜNDEKİ ENGEL YÜKSEK MALİYET (3521)
DAYANIKLI TÜKETİM VE YATIRIM MALLARINDA KAPASİTE KULLANIMI KASIMDA GERİLEDİ DAYANIKLI TÜKETİM VE YATIRIM MALLARINDA KAPASİTE KULLANIMI KASIMDA GERİLEDİ (5479)
ATAMASI YAPILMADI, KÖYÜNDE ÇİFTÇİLİĞE BAŞLADI, ALTIN MADENİ İÇİN TARLALARI KAMULAŞTIRILDI: "ÇIKMAZIN İÇİNDEYİZ, GELECEĞİMİZ KARANLIK" ATAMASI YAPILMADI, KÖYÜNDE ÇİFTÇİLİĞE BAŞLADI, ALTIN MADENİ İÇİN TARLALARI KAMULAŞTIRILDI: "ÇIKMAZIN İÇİNDEYİZ, GELECEĞİMİZ KARANLIK" (3585)
Ormanlar, tarlalar kayıt dışı çay bahçelerine dönüştürülüyor Ormanlar, tarlalar kayıt dışı çay bahçelerine dönüştürülüyor (5565)
"BİZANS DÜŞERKEN MELAİKELERİN CİNSİYETİNİ TARTIŞAN RAHİPLERE BENZİYORUZ, BÖYLE BİR BÜTÇE YOK , BİTTİ" "BİZANS DÜŞERKEN MELAİKELERİN CİNSİYETİNİ TARTIŞAN RAHİPLERE BENZİYORUZ, BÖYLE BİR BÜTÇE YOK , BİTTİ" (3628)
AKİT YAZARI KARAHASANOĞLU “ATATÜRK’E HAKARET” SUÇUNDAN BERAAT ETTİ AKİT YAZARI KARAHASANOĞLU “ATATÜRK’E HAKARET” SUÇUNDAN BERAAT ETTİ (3650)
KUR ATAĞI ALIM SATIMI DURDURDU: DOLAR 13,50'Yİ, EURO DA 15'İ GÖRDÜ KUR ATAĞI ALIM SATIMI DURDURDU: DOLAR 13,50'Yİ, EURO DA 15'İ GÖRDÜ (3494)
'BÜYÜT HAYALLERİNİ' PROJESİ İLE 300 KIZ ÖĞRENCİ BURS İMKANINA KAVUŞTU 'BÜYÜT HAYALLERİNİ' PROJESİ İLE 300 KIZ ÖĞRENCİ BURS İMKANINA KAVUŞTU (3670)
"YÜZDE 86'SI BORÇLU OLAN ÖĞRETMENLERİN YÜZDE 79,5'İ GIDA FİYATLARINDAN ETKİLENDİ" "YÜZDE 86'SI BORÇLU OLAN ÖĞRETMENLERİN YÜZDE 79,5'İ GIDA FİYATLARINDAN ETKİLENDİ" (3641)
HASAN FEHMİ GÜNEŞ YAŞAMINI YİTİRDİ HASAN FEHMİ GÜNEŞ YAŞAMINI YİTİRDİ (3439)
SUUDİ ARABİSTAN'A, KAŞIKÇI CİNAYETİ SANIKLARI HAKKINDA SORUŞTURMA YAPILIP YAPILMADIĞI SORULACAK SUUDİ ARABİSTAN'A, KAŞIKÇI CİNAYETİ SANIKLARI HAKKINDA SORUŞTURMA YAPILIP YAPILMADIĞI SORULACAK (3745)
IŞİD’İN "MEDYA BAKANI" TANIK OLARAK DİNLENECEK IŞİD’İN "MEDYA BAKANI" TANIK OLARAK DİNLENECEK (3658)
"BIÇAK KEMİĞE DAYANDI. YA ÇADIR KURACAĞIZ YA ANKARA'YA YÜRÜYECEĞİZ YA DA GÖÇ EDECEĞİZ" "BIÇAK KEMİĞE DAYANDI. YA ÇADIR KURACAĞIZ YA ANKARA'YA YÜRÜYECEĞİZ YA DA GÖÇ EDECEĞİZ" (4543)
Bolu'da yabancılara su dolarla, nikah 100 bin TL Bolu'da yabancılara su dolarla, nikah 100 bin TL (3545)
Müslüme'nin dedesi tutuklandı, diğer aile fertleri serbest Müslüme'nin dedesi tutuklandı, diğer aile fertleri serbest (3726)
“ÜLKEMİZDE BİR EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞI FALAN YOK" “ÜLKEMİZDE BİR EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞI FALAN YOK" (3534)
EDİRNE TABİP ODASI BAŞKANI: SINIRDAN GEÇİŞTE TARAMA OLMAMASI COVID-19 RİSKİNİ ARTIRIYOR EDİRNE TABİP ODASI BAŞKANI: SINIRDAN GEÇİŞTE TARAMA OLMAMASI COVID-19 RİSKİNİ ARTIRIYOR (3345)
“PARLAMENTER SİSTEM BAKANI OLSAYDINIZ GENSORU VERİLİRDİ AMA UCUBE SARAY REJİMİNİN BAKANISINIZ” “PARLAMENTER SİSTEM BAKANI OLSAYDINIZ GENSORU VERİLİRDİ AMA UCUBE SARAY REJİMİNİN BAKANISINIZ” (3659)
'EVİM' MAĞDURLARI TMSF ÖNÜNDE EYLEM YAPTI: “GEREKİRSE BURADA ÇADIRIMIZI KURACAĞIZ, BURADA SABAHLAYACAĞIZ" 'EVİM' MAĞDURLARI TMSF ÖNÜNDE EYLEM YAPTI: “GEREKİRSE BURADA ÇADIRIMIZI KURACAĞIZ, BURADA SABAHLAYACAĞIZ" (3684)
"TÜRKİYE'DE İNSAN HAKKI İHLALLERİNİN ARTMASI ENDİŞE VERİCİ" "TÜRKİYE'DE İNSAN HAKKI İHLALLERİNİN ARTMASI ENDİŞE VERİCİ" (4562)
ŞANLIURFA'DA TEKSTİL İŞÇİLERİ SÜRESİZ EYLEM KARARI ALDI ŞANLIURFA'DA TEKSTİL İŞÇİLERİ SÜRESİZ EYLEM KARARI ALDI (3382)
İŞ GÜCÜ GİRDİ ENDEKSLERİ YILLIK YÜZDE 9,9 ARTTI İŞ GÜCÜ GİRDİ ENDEKSLERİ YILLIK YÜZDE 9,9 ARTTI (3445)
TÜİK: TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ KASIMDA YÜZDE 7,3 AZALDI TÜİK: TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ KASIMDA YÜZDE 7,3 AZALDI (3406)
GİZLİ TANIK PİRAMİT: "SURİYE’DE EN FAZLA İDAM KARARINI BU VERDİ" GİZLİ TANIK PİRAMİT: "SURİYE’DE EN FAZLA İDAM KARARINI BU VERDİ" (4067)
“SEN KİMSİN DE KİMİ AFFEDİYORSUN” “SEN KİMSİN DE KİMİ AFFEDİYORSUN” (3476)
TANZİM MARKET İŞÇİLERİNDEN KONKORDATO KOMİSERİNE KIRMIZI KART: "ÜCRET GARANTİ FONU'NDAN HAKKIMIZI VERİN" TANZİM MARKET İŞÇİLERİNDEN KONKORDATO KOMİSERİNE KIRMIZI KART: "ÜCRET GARANTİ FONU'NDAN HAKKIMIZI VERİN" (3368)
10 FABRİKANIN ÖZELLEŞTİRİLMESİ TÜRKŞEKER’İ ZARARA GÖTÜRDÜ. GÜRER: "AMAÇLANAN, DİĞER FABRİKALARIN DA ÖZELLEŞTİRİLMESİNİN YOLUNU AÇMAK" 10 FABRİKANIN ÖZELLEŞTİRİLMESİ TÜRKŞEKER’İ ZARARA GÖTÜRDÜ. GÜRER: "AMAÇLANAN, DİĞER FABRİKALARIN DA ÖZELLEŞTİRİLMESİNİN YOLUNU AÇMAK" (4809)
IŞİD’Lİ TÜRKLERİN YÖNETİCİSİ DAYAN’IN İFADESİNDEN: 10 EKİM İNSANLIK SUÇU, LANETLİYORUM. BEDELLİ (ASKERLİK) YAPACAĞIM IŞİD’Lİ TÜRKLERİN YÖNETİCİSİ DAYAN’IN İFADESİNDEN: 10 EKİM İNSANLIK SUÇU, LANETLİYORUM. BEDELLİ (ASKERLİK) YAPACAĞIM (3641)
“BU, TÜRKİYE’NİN AVRUPA KONSEYİ’NDEN İHRACINA KADAR GİDER” “BU, TÜRKİYE’NİN AVRUPA KONSEYİ’NDEN İHRACINA KADAR GİDER” (3699)
“ERDOĞAN DESE Kİ EMREDERSİN BIDEN, DOLAR DÜŞER” “ERDOĞAN DESE Kİ EMREDERSİN BIDEN, DOLAR DÜŞER” (3484)
“MAVİ MARMARA” GEMİSİ İSTANBUL ANADOLU 3. İCRA DAİRESİ TARAFINDAN SATILIYOR “MAVİ MARMARA” GEMİSİ İSTANBUL ANADOLU 3. İCRA DAİRESİ TARAFINDAN SATILIYOR (3702)
TÜRK TİCARET BANKASI'NA YENİDEN FAALİYET İZNİ VERİLDİ TÜRK TİCARET BANKASI'NA YENİDEN FAALİYET İZNİ VERİLDİ (5482)
"345 ÇOCUK, 780 BEBEK ANNELERİYLE BİRLİKTE CEZAEVİNDE" "345 ÇOCUK, 780 BEBEK ANNELERİYLE BİRLİKTE CEZAEVİNDE" (3475)
YENİ KURULAN ŞİRKET SAYISI EKİM AYINDA YÜZDE 8,3 GERİLEDİ YENİ KURULAN ŞİRKET SAYISI EKİM AYINDA YÜZDE 8,3 GERİLEDİ (3150)
TÜİK: TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI BİR YILDA YÜZDE 27,79 ARTTI TÜİK: TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI BİR YILDA YÜZDE 27,79 ARTTI (3318)
BU GECE BENZİNE 52, MOTORİNE 50 KURUŞ ZAM BU GECE BENZİNE 52, MOTORİNE 50 KURUŞ ZAM (3451)
GEZİ OLAYLARI SIRASINDAKİ DURUŞU İLE BİLİNEN MÜEZZİNİ FUAT YILDIRIM ORGAN NAKLİ BEKLİYOR GEZİ OLAYLARI SIRASINDAKİ DURUŞU İLE BİLİNEN MÜEZZİNİ FUAT YILDIRIM ORGAN NAKLİ BEKLİYOR (3563)
“İHRAÇ EDİLEN BARIŞ AKADEMİSYENLERİNİN YÜZDE 39’UNUN İŞİ YOK” “İHRAÇ EDİLEN BARIŞ AKADEMİSYENLERİNİN YÜZDE 39’UNUN İŞİ YOK” (3262)
KÜÇÜK MÜSLÜME'DEN ACI HABER GELDİ KÜÇÜK MÜSLÜME'DEN ACI HABER GELDİ (3243)
KAMU BANKALARI, FAİZ ORANLARINDA 100 BAZ PUANA KADAR İNDİRİM YAPMA KARARI ALDI KAMU BANKALARI, FAİZ ORANLARINDA 100 BAZ PUANA KADAR İNDİRİM YAPMA KARARI ALDI (3254)
Bakan Akar: Türkiye, NATO ve Avrupa'nın sınırlarını korumak için ne gerekiyorsa yapıyor Bakan Akar: Türkiye, NATO ve Avrupa'nın sınırlarını korumak için ne gerekiyorsa yapıyor (3870)
UCUZ BORSAYA SALDIRI! YURT DIŞINDA YERLEŞİKLER 479,6 MİLYON DOLARLIK HİSSE SENEDİ ALDI UCUZ BORSAYA SALDIRI! YURT DIŞINDA YERLEŞİKLER 479,6 MİLYON DOLARLIK HİSSE SENEDİ ALDI (3272)
"BİZ MASUMUZ, BU DÜZENLEME HATALI" "BİZ MASUMUZ, BU DÜZENLEME HATALI" (3187)
“FAİZİ İNDİRMEK Mİ İSTİYOR? KİŞİLERİN VERGİ BORCU OLDUĞU ZAMAN ONLARDAN YILLIK 19,2 FAİZ ALINIYOR. 1’E İNDİRSİN” “FAİZİ İNDİRMEK Mİ İSTİYOR? KİŞİLERİN VERGİ BORCU OLDUĞU ZAMAN ONLARDAN YILLIK 19,2 FAİZ ALINIYOR. 1’E İNDİRSİN” (7731)
İŞ İNSANI BAŞARAN ULUSOY HAKKINDA YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI İŞ İNSANI BAŞARAN ULUSOY HAKKINDA YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI (3358)
TTB: "PATRONLARA DEĞİL, ÜNİVERSİTE VE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANELERİ İLE AİLE SAĞLIĞINA YETERLİ BÜTÇE AYIRILMALI" TTB: "PATRONLARA DEĞİL, ÜNİVERSİTE VE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANELERİ İLE AİLE SAĞLIĞINA YETERLİ BÜTÇE AYIRILMALI" (3544)
Döviz alım-satımında kimlik tespitinin esnetilmesine ilişkin tebliğ, Resmi Gazete’de. 100 dolar üzerinde Döviz alım-satımında kimlik tespitinin esnetilmesine ilişkin tebliğ, Resmi Gazete’de. 100 dolar üzerinde (3708)
KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER’DEN ORTAK ÇAĞRI: “BİR AN ÖNCE SEÇİME GİDELİM” KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER’DEN ORTAK ÇAĞRI: “BİR AN ÖNCE SEÇİME GİDELİM” (3322)
"YILIN İLK 9 AYINDA 71 BİN ESNAF KEPENK KAPATTI. SAYIN BAKAN ESNAF TEFECİLERİN ELİNE DÜŞMÜŞ DURUMDA" "YILIN İLK 9 AYINDA 71 BİN ESNAF KEPENK KAPATTI. SAYIN BAKAN ESNAF TEFECİLERİN ELİNE DÜŞMÜŞ DURUMDA" (3604)
ERDOĞAN “FAİZİ SAVUNANLARLA BERABER OLMAM” DEDİ, DOLAR TARİHİ ZİRVE YAPTI, 10,55’E ÇIKTI ERDOĞAN “FAİZİ SAVUNANLARLA BERABER OLMAM” DEDİ, DOLAR TARİHİ ZİRVE YAPTI, 10,55’E ÇIKTI (3740)
Azerbaycan-Ermenistan sınırında çatışma: 7 asker şehit oldu, 10 asker yaralandı Azerbaycan-Ermenistan sınırında çatışma: 7 asker şehit oldu, 10 asker yaralandı (3330)
“KANTİN KAPISINDAN BOYNU BÜKÜK DÖNEN ÖĞRENCİ SAYISI ARTIYOR” “KANTİN KAPISINDAN BOYNU BÜKÜK DÖNEN ÖĞRENCİ SAYISI ARTIYOR” (5311)
A Milli Futbol Takımı, play-off'a kaldı A Milli Futbol Takımı, play-off'a kaldı (3508)
VARLIK FONU’NA İLİŞKİN DENETLEME RAPORU TBMM’DE: FONUN BORÇLARI KATLANDI, ŞİRKETLER DENETLENEMEDİ VARLIK FONU’NA İLİŞKİN DENETLEME RAPORU TBMM’DE: FONUN BORÇLARI KATLANDI, ŞİRKETLER DENETLENEMEDİ (3570)
"TANK PALET FABRİKASI'NI PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ. ELİMİZDE NE ALTAY TANKI VAR NE TANK PALET FABRİKASI" "TANK PALET FABRİKASI'NI PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ. ELİMİZDE NE ALTAY TANKI VAR NE TANK PALET FABRİKASI" (3581)
TÜRKİYE KADIN DERNEKLERİ FEDERASYONU’NUN VERİLERİ: EN ÇOK ŞİDDET VAKASI İSTANBUL, ANKARA VE GAZİANTEP’TE GÖRÜLDÜ TÜRKİYE KADIN DERNEKLERİ FEDERASYONU’NUN VERİLERİ: EN ÇOK ŞİDDET VAKASI İSTANBUL, ANKARA VE GAZİANTEP’TE GÖRÜLDÜ (3737)
"ENERJİ FİYATLARINDAKİ OYNAKLIK VE ARZ PROBLEMİ İLE TEDARİK SORUNLARI ÜRETİMİ OLUMSUZ ETKİLEYEBİLİR" "ENERJİ FİYATLARINDAKİ OYNAKLIK VE ARZ PROBLEMİ İLE TEDARİK SORUNLARI ÜRETİMİ OLUMSUZ ETKİLEYEBİLİR" (3491)
FİRARİ DANIŞTAY HAKİMİ ŞAHİN, ANKARA’DA YAKALANDI FİRARİ DANIŞTAY HAKİMİ ŞAHİN, ANKARA’DA YAKALANDI (3532)
İSO: "ENERJİ VERİMLİLİĞİNE YÖNELİK YATIRIMLAR TEŞVİK EDİLMELİ" İSO: "ENERJİ VERİMLİLİĞİNE YÖNELİK YATIRIMLAR TEŞVİK EDİLMELİ" (3645)
TÜİK: ÜÇÜNCÜ ÇEYREKTE İŞSİZLİK YÜZDE 11,7 OLDU TÜİK: ÜÇÜNCÜ ÇEYREKTE İŞSİZLİK YÜZDE 11,7 OLDU (3367)
KILIÇDAROĞLU: ZIRVALIKLAR VE SAÇMALIKLARLA KARŞI KARŞIYAYIZ KILIÇDAROĞLU: ZIRVALIKLAR VE SAÇMALIKLARLA KARŞI KARŞIYAYIZ (3443)
ŞEKERE YÜZDE 25 ZAM GELDİ ŞEKERE YÜZDE 25 ZAM GELDİ (3333)
MERKEZİ YÖNETİM BÜTÇESİ EKİMDE 17,4 MİLYAR TL AÇIK VERDİ MERKEZİ YÖNETİM BÜTÇESİ EKİMDE 17,4 MİLYAR TL AÇIK VERDİ (3832)
MAHKEME, BOĞAZİÇİ PROTESTOLARINA KATILDIĞI İÇİN KREDİSİ KESİLEN ÖĞRENCİYİ HAKLI BULDU: BAKANLIĞIN İŞLEMİ HUKUKA UYGUN DEĞİL MAHKEME, BOĞAZİÇİ PROTESTOLARINA KATILDIĞI İÇİN KREDİSİ KESİLEN ÖĞRENCİYİ HAKLI BULDU: BAKANLIĞIN İŞLEMİ HUKUKA UYGUN DEĞİL (3770)
"İKTİDARIN BURSA'DAKİ TEMSİLCİSİ GAZETECİLERİN EVİNE GÖZÜNÜ DİKMİŞTİR" "İKTİDARIN BURSA'DAKİ TEMSİLCİSİ GAZETECİLERİN EVİNE GÖZÜNÜ DİKMİŞTİR" (3694)
İSİG MECLİSİ EKİM RAPORU: 2'Sİ ÇOCUK EN AZ 165 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ İSİG MECLİSİ EKİM RAPORU: 2'Sİ ÇOCUK EN AZ 165 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ (3849)
KONUT SATIŞLARI OCAK-EKİM DÖNEMİNDE YÜZDE 15,2 AZALDI KONUT SATIŞLARI OCAK-EKİM DÖNEMİNDE YÜZDE 15,2 AZALDI (3406)
ANKARA BAŞSAVCILIĞI İCRALARDAKİ RÜŞVET İDDİASIYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATTI: 33 ŞÜPHELİ HAKKINDA GÖZALTI KARARI ANKARA BAŞSAVCILIĞI İCRALARDAKİ RÜŞVET İDDİASIYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATTI: 33 ŞÜPHELİ HAKKINDA GÖZALTI KARARI (3686)
AKKUYU NÜKLEER: TARTIŞMANIN MAAŞ ÖDEMELERİ VEYA ÇALIŞMA KOŞULLARI İLE İLGİSİ YOK AKKUYU NÜKLEER: TARTIŞMANIN MAAŞ ÖDEMELERİ VEYA ÇALIŞMA KOŞULLARI İLE İLGİSİ YOK (3438)
Yörük kız Müslüme 6 gündür aranıyor; 'kaçırılma' ihtimali araştırılıyor Yörük kız Müslüme 6 gündür aranıyor; 'kaçırılma' ihtimali araştırılıyor (3329)
Samsun Valiliği’nden aşı açıklaması Samsun Valiliği’nden aşı açıklaması (4985)
Tepedeki küçük mezarın yürek burkan hikayesi Tepedeki küçük mezarın yürek burkan hikayesi (3534)
Uyuşturucu madde ile yakalandı, adli kontrol şartı ile serbest kaldı Uyuşturucu madde ile yakalandı, adli kontrol şartı ile serbest kaldı (3707)
DSÖ: Diyabet, 2019’da 1.5 milyon kişinin direkt ölümünden sorumlu DSÖ: Diyabet, 2019’da 1.5 milyon kişinin direkt ölümünden sorumlu (3422)
Müslüme'yi arama çalışmaları 5'inci günde Müslüme'yi arama çalışmaları 5'inci günde (3472)
ÖZTRAK'TAN BULGARİSTAN SEÇİMİ DEĞERLENDİRMESİ: "YURTTAŞLARIMIZIN OY KULLANMALARININ ÖNEMİNİ HÜKÜMET DE ANLAMIŞ DURUMDA" ÖZTRAK'TAN BULGARİSTAN SEÇİMİ DEĞERLENDİRMESİ: "YURTTAŞLARIMIZIN OY KULLANMALARININ ÖNEMİNİ HÜKÜMET DE ANLAMIŞ DURUMDA" (3603)
ÜRETİCİLERE VERİLECEK DEPOLAMA DESTEKLERİ BELLİ OLDU ÜRETİCİLERE VERİLECEK DEPOLAMA DESTEKLERİ BELLİ OLDU (3328)
GAZETECİ SİBEL HÜRTAŞ'I DARP EDEN POLİSLERİN DE DARP RAPORU ALDIĞI ORTAYA ÇIKTI GAZETECİ SİBEL HÜRTAŞ'I DARP EDEN POLİSLERİN DE DARP RAPORU ALDIĞI ORTAYA ÇIKTI (3754)
MANSUR YAVAŞ’TAN BAŞAK CENGİZ PAYLAŞIMINA SUÇ DUYURUSU MANSUR YAVAŞ’TAN BAŞAK CENGİZ PAYLAŞIMINA SUÇ DUYURUSU (4071)
“DOLAR 10 TL – SARAYDA HAYAT 10 NUMARA” “DOLAR 10 TL – SARAYDA HAYAT 10 NUMARA” (4821)
"DOLAR 10 TL, HAYALDİ  GERÇEK OLDU" "DOLAR 10 TL, HAYALDİ GERÇEK OLDU" (3668)
ÖZTRAK’TAN "DOLAR" AÇIKLAMASI: “ERDOĞAN ŞAHSIM REJİMİ BAŞLADIĞINDAN BERİ CEBİMİZİ BOŞALTIYOR” ÖZTRAK’TAN "DOLAR" AÇIKLAMASI: “ERDOĞAN ŞAHSIM REJİMİ BAŞLADIĞINDAN BERİ CEBİMİZİ BOŞALTIYOR” (3657)
TİHV'DEN BAKAN GÜL'E 'İŞKENCE' YANITI: "İNKAR ETMEK CEZASIZLIK POLİTİKASIDIR. CEZASIZLIK VARSA İŞKENCE DE VARDIR" TİHV'DEN BAKAN GÜL'E 'İŞKENCE' YANITI: "İNKAR ETMEK CEZASIZLIK POLİTİKASIDIR. CEZASIZLIK VARSA İŞKENCE DE VARDIR" (3737)
ANKARA BAROSU: CEZAEVLERİNDEKİ AÇIK GÖRÜŞ YASAĞI İNSAN HAKKI İHLALİDİR ANKARA BAROSU: CEZAEVLERİNDEKİ AÇIK GÖRÜŞ YASAĞI İNSAN HAKKI İHLALİDİR (4234)
CHP’DEN ‘ŞİDDET’ ARAŞTIRMASI: KADINLARIN KORUNMA TALEBİ 9 YILDA YÜZDE 114 ARTTI CHP’DEN ‘ŞİDDET’ ARAŞTIRMASI: KADINLARIN KORUNMA TALEBİ 9 YILDA YÜZDE 114 ARTTI (4706)
ERDOĞAN: "YUNANİSTAN'IN KENDİSİ AMERİKA'NIN BİR ÜSSÜ GİBİ" ERDOĞAN: "YUNANİSTAN'IN KENDİSİ AMERİKA'NIN BİR ÜSSÜ GİBİ" (3882)
AB, TÜRKİYE'YE UYGULADIĞI YAPTIRIMLARI 1 YIL UZATTI AB, TÜRKİYE'YE UYGULADIĞI YAPTIRIMLARI 1 YIL UZATTI (3383)
"KANAL İSTANBUL BM'NİN 17 PRENSİBİNE BİRDEN KARŞI, BU KONUDA DAYANIŞMA BEKLİYORUZ" "KANAL İSTANBUL BM'NİN 17 PRENSİBİNE BİRDEN KARŞI, BU KONUDA DAYANIŞMA BEKLİYORUZ" (5807)
PROF. DR. SALTIK: "TÜRKİYE'DE TOPLUM BAĞIŞIKLIĞI ARTMIYOR, AZALIYOR" PROF. DR. SALTIK: "TÜRKİYE'DE TOPLUM BAĞIŞIKLIĞI ARTMIYOR, AZALIYOR" (3534)
BAŞAK DEMİRTAŞ "GERÇEĞE AYKIRI SAĞLIK RAPORU" SUÇUNDAN 2,5 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI BAŞAK DEMİRTAŞ "GERÇEĞE AYKIRI SAĞLIK RAPORU" SUÇUNDAN 2,5 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI (3496)
DOKTORLAR "EMEK BİZİM, SÖZ BİZİM" DİYEREK İSTANBUL’DAN ANKARA’YA “BEYAZ YÜRÜYÜŞ” BAŞLATACAK DOKTORLAR "EMEK BİZİM, SÖZ BİZİM" DİYEREK İSTANBUL’DAN ANKARA’YA “BEYAZ YÜRÜYÜŞ” BAŞLATACAK (3548)
CHP'DEN "BASIN ÖNE EĞİLMESİN" AÇIKLAMASI CHP'DEN "BASIN ÖNE EĞİLMESİN" AÇIKLAMASI (3444)
Bakanlıktan 'efsane cuma' uyarısı Bakanlıktan 'efsane cuma' uyarısı (5061)
İttifaklı D'Hondt Hesap Makinası ile ittifak yapısı hesabı İttifaklı D'Hondt Hesap Makinası ile ittifak yapısı hesabı (3880)
İNCİRİN VATANINA SANTRAL KURULUYOR İNCİRİN VATANINA SANTRAL KURULUYOR (3513)
GAZETECİLER CEMİYETİ: GAZETELERİN YILLIK TİRAJ TOPLAMI İLK KEZ 1 MİLYAR ADEDİN ALTINA İNDİ GAZETECİLER CEMİYETİ: GAZETELERİN YILLIK TİRAJ TOPLAMI İLK KEZ 1 MİLYAR ADEDİN ALTINA İNDİ (4075)
BIONTECH VE PFIZER AŞISI 5-11 YAŞ ARASI ÇOCUKLARDA YÜZDE 90.7 ETKİLİ BIONTECH VE PFIZER AŞISI 5-11 YAŞ ARASI ÇOCUKLARDA YÜZDE 90.7 ETKİLİ (4564)
TARLADA ÇALIŞAN KADINLARDAN ATA'YA SAYGI DURUŞU TARLADA ÇALIŞAN KADINLARDAN ATA'YA SAYGI DURUŞU (3306)
TÜİK: İŞSİZLİK ORANI EYLÜL AYINDA YÜZDE 11,5 SEVİYESİNDE GERÇEKLEŞTİ TÜİK: İŞSİZLİK ORANI EYLÜL AYINDA YÜZDE 11,5 SEVİYESİNDE GERÇEKLEŞTİ (3635)
TÜM ECZACI İŞVERENLER SENDİKASI "GERİ ÖDEMEDEN ÇIKARTILAN İLAÇLAR" İÇİN DAVA AÇTI TÜM ECZACI İŞVERENLER SENDİKASI "GERİ ÖDEMEDEN ÇIKARTILAN İLAÇLAR" İÇİN DAVA AÇTI (4881)
KILIÇDAROĞLU: KANAL İSTANBUL İHALESİNE KİM GİRERSE AĞIR BEDELLER ÖDEYECEK KILIÇDAROĞLU: KANAL İSTANBUL İHALESİNE KİM GİRERSE AĞIR BEDELLER ÖDEYECEK (3364)
'ÇIPLAK ARAMA' YAPMAKLA SUÇLANAN 3 POLİSİN YARGILANDIĞI DAVA BAŞLADI 'ÇIPLAK ARAMA' YAPMAKLA SUÇLANAN 3 POLİSİN YARGILANDIĞI DAVA BAŞLADI (3333)
FORD KOCAELİ FABRİKASINDA ÜRETİME ARA VERDİ FORD KOCAELİ FABRİKASINDA ÜRETİME ARA VERDİ (3643)
UNICREDİT, YAPI KREDİ'DEKİ YÜZDE 20 PAYINI SATIYOR UNICREDİT, YAPI KREDİ'DEKİ YÜZDE 20 PAYINI SATIYOR (3561)
ERDOĞAN, KARAMOLLAOĞLU İLE GÖRÜŞECEK ERDOĞAN, KARAMOLLAOĞLU İLE GÖRÜŞECEK (4809)
AKŞENER: ŞEHİDE ‘KELLE’ DİYEN ŞUURSUZLAR BİZE AHKAM KESEMEZ AKŞENER: ŞEHİDE ‘KELLE’ DİYEN ŞUURSUZLAR BİZE AHKAM KESEMEZ (3334)
10 KASIM’DA "O AN:KARA" TEK YÜREK OLACAK 10 KASIM’DA "O AN:KARA" TEK YÜREK OLACAK (16674)
BTP'NİN AYASOFYA'DA ATATÜRK İÇİN MEVLİD OKUTMA TALEBİ REDDEDİLDİ. BTP GENEL BAŞKANI BAŞ, "AYASOFYA İBADETE DEĞİL, SİYASETE AÇILMIŞ" DEDİ BTP'NİN AYASOFYA'DA ATATÜRK İÇİN MEVLİD OKUTMA TALEBİ REDDEDİLDİ. BTP GENEL BAŞKANI BAŞ, "AYASOFYA İBADETE DEĞİL, SİYASETE AÇILMIŞ" DEDİ (3746)
“BEN GİDİYORUM SAVCIYA TAKIR TAKIR TESPİT ETTİĞİM BÜTÜN YOLSUZLUKLARI VERİYORUM SİZ NİYE VERMİYORSUNUZ” “BEN GİDİYORUM SAVCIYA TAKIR TAKIR TESPİT ETTİĞİM BÜTÜN YOLSUZLUKLARI VERİYORUM SİZ NİYE VERMİYORSUNUZ” (6157)
SUAT SARI: TAKSİ SORUNUNUN TEMELİNDE 5-6 GALERİCİ VAR. O GALERİCİLER YILDA 3.2 MİLYAR TL’LİK BİR FİNANSMANI YÖNETİYOR SUAT SARI: TAKSİ SORUNUNUN TEMELİNDE 5-6 GALERİCİ VAR. O GALERİCİLER YILDA 3.2 MİLYAR TL’LİK BİR FİNANSMANI YÖNETİYOR (3465)
ŞEHİT ANNESİ PAKİZE AKBABA: MADEM ŞEHİTLERİ BAŞ TACI YAPIYORDUNUZ, BENİ NEDEN 4 YILLA YARGILADINIZ? ŞEHİT ANNESİ PAKİZE AKBABA: MADEM ŞEHİTLERİ BAŞ TACI YAPIYORDUNUZ, BENİ NEDEN 4 YILLA YARGILADINIZ? (3654)
KAPATILAN ATATÜRK HAVALİMANI'NA 90 BİN 693 UÇAK İNİP KALKMIŞ KAPATILAN ATATÜRK HAVALİMANI'NA 90 BİN 693 UÇAK İNİP KALKMIŞ (3358)
TÜSİAD BAŞKANI KASLOWSKİ: TÜRKİYE SANAYİSİNDE VERİMLİ BİR DİJİTAL DÖNÜŞÜM, BÜTÜNCÜL BİR BAKIŞ AÇISI VE ÇOK PAYDAŞLI BİR DİYALOGLA MÜMKÜN TÜSİAD BAŞKANI KASLOWSKİ: TÜRKİYE SANAYİSİNDE VERİMLİ BİR DİJİTAL DÖNÜŞÜM, BÜTÜNCÜL BİR BAKIŞ AÇISI VE ÇOK PAYDAŞLI BİR DİYALOGLA MÜMKÜN (3632)
İBB’NİN GEÇMİŞ DÖNEM YOLSUZLUK SORUŞTURMALARI TBMM GÜNDEMİNDE: “DOSYALAR NEDEN YARGIYA İNTİKAL ETTİRİLMEDİ?” İBB’NİN GEÇMİŞ DÖNEM YOLSUZLUK SORUŞTURMALARI TBMM GÜNDEMİNDE: “DOSYALAR NEDEN YARGIYA İNTİKAL ETTİRİLMEDİ?” (5097)
AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ İNŞAATINDA, YEMEKHANEYİ SU BASTI AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ İNŞAATINDA, YEMEKHANEYİ SU BASTI (4183)
SERBEST BÖLGE İŞLETME FAALİYETLERİ, 30 YIL GELİR VEYA KURUMLAR VERGİSİNDEN İSTİSNA OLACAK SERBEST BÖLGE İŞLETME FAALİYETLERİ, 30 YIL GELİR VEYA KURUMLAR VERGİSİNDEN İSTİSNA OLACAK (3483)
"İSTANBUL, TÜRK DÜNYASININ BAĞIMSIZLIĞINA SAHİP ÇIKMA KONUSUNDA ÖN SAFLARDA OLMA KARARLILIĞINDA BİR KENTTİR" "İSTANBUL, TÜRK DÜNYASININ BAĞIMSIZLIĞINA SAHİP ÇIKMA KONUSUNDA ÖN SAFLARDA OLMA KARARLILIĞINDA BİR KENTTİR" (3399)
DÖVİZ BÜROLARI KEPENK İNDİRDİ: "DÜZENLEME ANAYASA'YA AYKIRI" DÖVİZ BÜROLARI KEPENK İNDİRDİ: "DÜZENLEME ANAYASA'YA AYKIRI" (3693)
YARGITAY ÇİLEM DOĞAN'A 15 YIL HAPSİ ONAYLADI. AVUKATI: "YARGI, KADINLARA BU KARAR ÜZERİNDEN PARMAK SALLADI" YARGITAY ÇİLEM DOĞAN'A 15 YIL HAPSİ ONAYLADI. AVUKATI: "YARGI, KADINLARA BU KARAR ÜZERİNDEN PARMAK SALLADI" (3790)
PARİS ANLAŞMASI 10 KASIM'DA YÜRÜRLÜĞE GİRECEK PARİS ANLAŞMASI 10 KASIM'DA YÜRÜRLÜĞE GİRECEK (4402)
Tünel çıkışında otomobilin üzerine beton parçası düştü Tünel çıkışında otomobilin üzerine beton parçası düştü (3932)
"AKP İKTİDARI BOYUNCA EN AZ 28 BİN 380 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ" "AKP İKTİDARI BOYUNCA EN AZ 28 BİN 380 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ" (3832)
KONUTTA KİRA ZAM ORANI YÜZDE 17,09 OLDU KONUTTA KİRA ZAM ORANI YÜZDE 17,09 OLDU (3867)
ENFLASYON ARAŞTIRMA GRUBU'NA GÖRE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 50'YE DAYANDI ENFLASYON ARAŞTIRMA GRUBU'NA GÖRE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 50'YE DAYANDI (3339)
EMNİYET: ERDOĞAN'IN SAĞLIĞI İLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPAN 30 KİŞİ HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILDI 03.11.2021 15:01 EMNİYET: ERDOĞAN'IN SAĞLIĞI İLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPAN 30 KİŞİ HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILDI 03.11.2021 15:01 (3911)
AYM, ZIRHLI POLİS ARACINDAN YOLCU MİNİBÜSÜNE SİLAHLA ATEŞ EDİLMESİ İÇİN 'HAK İHLALİ' KARARI VERDİ AYM, ZIRHLI POLİS ARACINDAN YOLCU MİNİBÜSÜNE SİLAHLA ATEŞ EDİLMESİ İÇİN 'HAK İHLALİ' KARARI VERDİ (4299)
ÜRETİCİ FİYATLARI YILLIK YÜZDE 46,31 ARTTI ÜRETİCİ FİYATLARI YILLIK YÜZDE 46,31 ARTTI (3544)
YAHOO 'SANSÜR' GEREKÇESİYLE ÇİN’DEN ÇEKİLDİ YAHOO 'SANSÜR' GEREKÇESİYLE ÇİN’DEN ÇEKİLDİ (3794)
Kırım Haber Ajansı Türkiye Müdürü Taş'ın ölümüne takipsizlik kararı Kırım Haber Ajansı Türkiye Müdürü Taş'ın ölümüne takipsizlik kararı (3597)
“KOŞULLARI İYİLEŞTİRMEK VE GÖÇLERİ ENGELLEMEK TÜM DÜNYANIN ORTAK SORUMLULUĞU” “KOŞULLARI İYİLEŞTİRMEK VE GÖÇLERİ ENGELLEMEK TÜM DÜNYANIN ORTAK SORUMLULUĞU” (4176)
100’DEN FAZLA ÜLKE, GLASGOW’DA “2030 YILINA KADAR ORMAN KAYBINI DURDURMAYI” TAAHHÜT ETTİ 100’DEN FAZLA ÜLKE, GLASGOW’DA “2030 YILINA KADAR ORMAN KAYBINI DURDURMAYI” TAAHHÜT ETTİ (4562)
“MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NI MAHMUT ÖZER DEĞİL, TARİKATLAR YÖNETİYOR” “MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NI MAHMUT ÖZER DEĞİL, TARİKATLAR YÖNETİYOR” (3350)
LGBTİ ONUR YÜRÜYÜŞÜ'NDE GÖZALTINA ALINAN 8 KİŞİ HAKİM KARŞISINA ÇIKTI LGBTİ ONUR YÜRÜYÜŞÜ'NDE GÖZALTINA ALINAN 8 KİŞİ HAKİM KARŞISINA ÇIKTI (3691)
OTOMOTİV PAZARI EKİMDE YÜZDE 40,1 DARALDI OTOMOTİV PAZARI EKİMDE YÜZDE 40,1 DARALDI (3734)
DEAŞ VE HTŞ GİBİ TERÖR ÖRGÜTLERİNE PARA AKTARDIKLARI GEREKÇESİYLE 18 KİŞİ YAKALANDI DEAŞ VE HTŞ GİBİ TERÖR ÖRGÜTLERİNE PARA AKTARDIKLARI GEREKÇESİYLE 18 KİŞİ YAKALANDI (3553)
ANKARA'DA ÖZELLEŞTİRİLEN DOĞAL GAZ DAĞITIM ŞİRKETİ, KARINI SON 1 YILDA 117 MİLYON TL ARTIRDI ANKARA'DA ÖZELLEŞTİRİLEN DOĞAL GAZ DAĞITIM ŞİRKETİ, KARINI SON 1 YILDA 117 MİLYON TL ARTIRDI (4046)
DÜNYA GENELİNDE 5 MİLYONDAN FAZLA İNSAN KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ DÜNYA GENELİNDE 5 MİLYONDAN FAZLA İNSAN KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ (5584)
BAKAN KOCA'DAN SAĞLIK TEŞKİLATINA 'NÖBET' UYARISI BAKAN KOCA'DAN SAĞLIK TEŞKİLATINA 'NÖBET' UYARISI (5732)
İTO: İSTANBUL'DA YILLIK ENFLASYON YÜZDE 20,76'YA ULAŞTI İTO: İSTANBUL'DA YILLIK ENFLASYON YÜZDE 20,76'YA ULAŞTI (3988)
ESKİ GENEL BAŞKANLARDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU ESKİ GENEL BAŞKANLARDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (3611)
LPG’YE 49 KURUŞLUK BİR ZAM DAHA YAPILDI LPG’YE 49 KURUŞLUK BİR ZAM DAHA YAPILDI (3420)
HKP’DEN, ERDOĞAN, ALBAYRAK, ELVAN, DEMİRÖREN VE ZİRAAT BANKASI YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU HKP’DEN, ERDOĞAN, ALBAYRAK, ELVAN, DEMİRÖREN VE ZİRAAT BANKASI YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (3449)
CHP, BAZI DERNEK VE VAKIFLARA AKTARILAN KAYNAKLARIN VE KADROLAŞMA İDDİALARININ ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ CHP, BAZI DERNEK VE VAKIFLARA AKTARILAN KAYNAKLARIN VE KADROLAŞMA İDDİALARININ ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ (3477)
SANAYİDE KULLANILAN DOĞAL GAZA YÜZDE 48, ELEKTRİK ÜRETİMİNDE KULLANILAN DOĞAL GAZA YÜZDE 46 ZAM SANAYİDE KULLANILAN DOĞAL GAZA YÜZDE 48, ELEKTRİK ÜRETİMİNDE KULLANILAN DOĞAL GAZA YÜZDE 46 ZAM (4659)
MÜJDAT GEZEN BELGESELİNİN TÜRKİYE GALASI İZMİR'DE YAPILACAK MÜJDAT GEZEN BELGESELİNİN TÜRKİYE GALASI İZMİR'DE YAPILACAK (4185)
ERDOĞAN VE BIDEN GÖRÜŞTÜ, İKİ FARKLI AÇIKLAMA GELDİ ERDOĞAN VE BIDEN GÖRÜŞTÜ, İKİ FARKLI AÇIKLAMA GELDİ (3351)
ŞİŞLİ'DE CUMHURİYET COŞKUSU ŞİŞLİ'DE CUMHURİYET COŞKUSU (3278)
İSTANBUL'UN BARAJLARINDA DOLULUK ORANI YÜZDE 45,76’YA DÜŞTÜ İSTANBUL'UN BARAJLARINDA DOLULUK ORANI YÜZDE 45,76’YA DÜŞTÜ (3762)
“ANITKABİR’DEKİ TÖRENİ İZLEMEK İSTEYEN FOX, CUMHURİYET VE ANKA AKREDİTASYON UYGULAMASI İLE İÇERİ ALINMADI” “ANITKABİR’DEKİ TÖRENİ İZLEMEK İSTEYEN FOX, CUMHURİYET VE ANKA AKREDİTASYON UYGULAMASI İLE İÇERİ ALINMADI” (3537)
"AVRUPA’NIN 400 SENEDE ALDIĞI YOLU, BİZ 80 YILDA ALDIK" "AVRUPA’NIN 400 SENEDE ALDIĞI YOLU, BİZ 80 YILDA ALDIK" (3545)
111 yaşındaki Fatma Tıraş: Boyum yetmeyince bir taşın üzerine çıkıp Atatürk'ü gördüm 111 yaşındaki Fatma Tıraş: Boyum yetmeyince bir taşın üzerine çıkıp Atatürk'ü gördüm (3530)
Cumhuriyet bugün tam 98 yaşında. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun Cumhuriyet bugün tam 98 yaşında. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun (3658)
TFF: “9 KASIM'DAN İTİBAREN STADYUMLARA YÜZDE 100 KAPASİTE İLE SEYİRCİ ALINMASINA KARAR VERİLMİŞTİR” TFF: “9 KASIM'DAN İTİBAREN STADYUMLARA YÜZDE 100 KAPASİTE İLE SEYİRCİ ALINMASINA KARAR VERİLMİŞTİR” (3983)
“EVET’ DERSEK, CUMHURİYET’E İHANET ETMİŞ OLURUZ, BU ÜLKENİN TOPRAKLARINA YABANCI POSTALLARIN BASMASINI İSTEMEM” “EVET’ DERSEK, CUMHURİYET’E İHANET ETMİŞ OLURUZ, BU ÜLKENİN TOPRAKLARINA YABANCI POSTALLARIN BASMASINI İSTEMEM” (3530)
KAVCIOĞLU: CARİ AÇIĞI KUR ARTIŞIYLA KAPAMA HEDEFİMİZ YOK KAVCIOĞLU: CARİ AÇIĞI KUR ARTIŞIYLA KAPAMA HEDEFİMİZ YOK (3673)
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) 5 bin taksi projesi, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında oy çokluğuyla 10. kez reddedildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) 5 bin taksi projesi, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında oy çokluğuyla 10. kez reddedildi. (3688)
EĞİTİM-İŞ’TEN "ALTERNATİF ERKEN ÇOCUKLUK EĞİTİMİ" TEPKİSİ: "DİYANET'İ YA DA TARİKATLARI MEB'İN ALTERNATİFİ YAPABİLİRLER" EĞİTİM-İŞ’TEN "ALTERNATİF ERKEN ÇOCUKLUK EĞİTİMİ" TEPKİSİ: "DİYANET'İ YA DA TARİKATLARI MEB'İN ALTERNATİFİ YAPABİLİRLER" (4328)
TÜİK: KOBİ'LER 2020'DE TOPLAM GİRİŞİM SAYISININ YÜZDE 99,8'İNİ, İSTİHDAMIN YÜZDE 72'SİNİ OLUŞTURDU TÜİK: KOBİ'LER 2020'DE TOPLAM GİRİŞİM SAYISININ YÜZDE 99,8'İNİ, İSTİHDAMIN YÜZDE 72'SİNİ OLUŞTURDU (3562)
HAYVANCILIK DESTEKLERİ KAPSAMINDA DÜVE VE İNEKLERİN BUZAĞILAMA YAŞ SINIRLARINDA 60'AR GÜN ARTIŞA GİDİLDİ HAYVANCILIK DESTEKLERİ KAPSAMINDA DÜVE VE İNEKLERİN BUZAĞILAMA YAŞ SINIRLARINDA 60'AR GÜN ARTIŞA GİDİLDİ (3663)
Hakkarili 117 yaşındaki Muteber Engindeniz: Cumhuriyetin ilanında köyde halay çektik Hakkarili 117 yaşındaki Muteber Engindeniz: Cumhuriyetin ilanında köyde halay çektik (3597)
Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'ndan açıklamalar: Yıl sonu enflasyon 18.4 olacak Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'ndan açıklamalar: Yıl sonu enflasyon 18.4 olacak (3690)
TÜİK: HİZMET ÜRETİCİ FİYATLARI 1 YILDA YÜZDE 31,30 ARTTI TÜİK: HİZMET ÜRETİCİ FİYATLARI 1 YILDA YÜZDE 31,30 ARTTI (3810)
İSO BAŞKANI BAHÇIVAN: GELECEĞE YÖNELİK ÖNGÖRÜDE BULUNAMIYORUZ, FİNANSAL İSTİKRAR RİSKLERİ ARTACAK İSO BAŞKANI BAHÇIVAN: GELECEĞE YÖNELİK ÖNGÖRÜDE BULUNAMIYORUZ, FİNANSAL İSTİKRAR RİSKLERİ ARTACAK (3529)
CHP: "AKP GENEL BAŞKANI, BU VİDEOYLA AZMETTİRİCİSİ OLDUĞU SUÇLARI ÜSTLENMİŞTİR" CHP: "AKP GENEL BAŞKANI, BU VİDEOYLA AZMETTİRİCİSİ OLDUĞU SUÇLARI ÜSTLENMİŞTİR" (3918)
İBB, CUMHURİYETİ BAYRAMI İÇİN KONSERLER VE ETKİNLİKLER DÜZENLEYECEK İBB, CUMHURİYETİ BAYRAMI İÇİN KONSERLER VE ETKİNLİKLER DÜZENLEYECEK (3703)
İYİ PARTİLİ YILMAZ 'HAYIR' OYUNUN GEREKÇESİNİ AÇIKLADI: "BU YÖNETİCİYE 2 YIL SÜREYLE ÜLKENİN KADERİ TESLİM EDİLMEMELİ" İYİ PARTİLİ YILMAZ 'HAYIR' OYUNUN GEREKÇESİNİ AÇIKLADI: "BU YÖNETİCİYE 2 YIL SÜREYLE ÜLKENİN KADERİ TESLİM EDİLMEMELİ" (3670)
"SEÇİMİ AŞAN BİR KARARI MAKUL BULMAK MÜMKÜN DEĞİL" "SEÇİMİ AŞAN BİR KARARI MAKUL BULMAK MÜMKÜN DEĞİL" (4094)
RTÜK ÜYELERİ AÇIKLADI: HALK TV’YE TÜGVA CEZASI RTÜK ÜYELERİ AÇIKLADI: HALK TV’YE TÜGVA CEZASI (4264)
TÜRK İŞ, AÇLIK SINIRINI 3.093 TL, YOKSULLUK SINIRINI 10.076 TL OLARAK AÇIKLADI TÜRK İŞ, AÇLIK SINIRINI 3.093 TL, YOKSULLUK SINIRINI 10.076 TL OLARAK AÇIKLADI (3759)
İSTANBUL'DA 16 TON 500 KİLO KAÇAK NARGİLE TÜTÜNÜ ELE GEÇİRİLDİ İSTANBUL'DA 16 TON 500 KİLO KAÇAK NARGİLE TÜTÜNÜ ELE GEÇİRİLDİ (3731)
“TBMM İRADESİ VESAYET ALTINDA, BÖYLE DENETİM YAPAMAYIZ” “TBMM İRADESİ VESAYET ALTINDA, BÖYLE DENETİM YAPAMAYIZ” (4154)
"BU BÜTÇE, ERDOĞAN'IN GİDERAYAK MİLLETİMİZE ATTIĞI SON KAZIĞIN BÜTÇESİDİR" "BU BÜTÇE, ERDOĞAN'IN GİDERAYAK MİLLETİMİZE ATTIĞI SON KAZIĞIN BÜTÇESİDİR" (5880)
MERSİN’DE BİR SOSYAL HİZMETLER MEMURU YARDIMA BAŞVURANLARDAN RÜŞVET ALDIĞI GEREKÇESİYLE TUTUKLANDI MERSİN’DE BİR SOSYAL HİZMETLER MEMURU YARDIMA BAŞVURANLARDAN RÜŞVET ALDIĞI GEREKÇESİYLE TUTUKLANDI (4250)
“250’YE YAKIN İTHAL İLAÇ BULUNAMIYOR, BUNLAR ARASINDA MUADİLİ OLMAYAN İLAÇLAR DA VAR” “250’YE YAKIN İTHAL İLAÇ BULUNAMIYOR, BUNLAR ARASINDA MUADİLİ OLMAYAN İLAÇLAR DA VAR” (4924)
7 yaşındaki madenci çocuğu Kübra: Babamı görmedim ama çok özledim 7 yaşındaki madenci çocuğu Kübra: Babamı görmedim ama çok özledim (3427)
BOĞAZİÇİ PROTESTOLARI NEDENİYLE 3 YILA KADAR HAPSİ İSTENEN 97 KİŞİNİN YARGILANMASINA BAŞLANDI BOĞAZİÇİ PROTESTOLARI NEDENİYLE 3 YILA KADAR HAPSİ İSTENEN 97 KİŞİNİN YARGILANMASINA BAŞLANDI (3693)
DÖVİZ BÜROLARI 4 KASIM’DA KEPENK İNDİRECEK DÖVİZ BÜROLARI 4 KASIM’DA KEPENK İNDİRECEK (3389)
“KOMANDO MARŞI SÖYLEYEN TÜGVA'CILARI GÖNDER SURİYE'YE, KOMUTANI DA BİLAL ERDOĞAN OLSUN” “KOMANDO MARŞI SÖYLEYEN TÜGVA'CILARI GÖNDER SURİYE'YE, KOMUTANI DA BİLAL ERDOĞAN OLSUN” (3749)
MİLLİ YOL HAREKETİ LİDERİ ÇAYIR: TAYYİP BEY "SÜRESİZ SİYASET HASTALIĞI"NA TUTULDU MİLLİ YOL HAREKETİ LİDERİ ÇAYIR: TAYYİP BEY "SÜRESİZ SİYASET HASTALIĞI"NA TUTULDU (3573)
TİHV: SON 5 YILDA İFADE VE MEDYA ÖZGÜRLÜĞÜNÜ KULLANAN 2 BİN 801 KİŞİ TUTUKLANDI TİHV: SON 5 YILDA İFADE VE MEDYA ÖZGÜRLÜĞÜNÜ KULLANAN 2 BİN 801 KİŞİ TUTUKLANDI (3847)
VERGİ USUL KANUNU DEĞİŞTİ, SOSYAL MEDYA İÇERİK ÜRETİCİSİNE STOPAJ GELDİ VERGİ USUL KANUNU DEĞİŞTİ, SOSYAL MEDYA İÇERİK ÜRETİCİSİNE STOPAJ GELDİ (3831)
Tesla, 1 trilyon dolarlık piyasa değerini aşarak bu değere ulaşan beşinci şirket oldu. Tesla, 1 trilyon dolarlık piyasa değerini aşarak bu değere ulaşan beşinci şirket oldu. (3900)
ASİSTAN HEKİMLER: “15 NÖBET TUTUP 7 NÖBET PARASI ALIYORUZ” ASİSTAN HEKİMLER: “15 NÖBET TUTUP 7 NÖBET PARASI ALIYORUZ” (3821)
TÜİK: TAHIL ÜRETİMİ YÜZDE 15 AZALACAK, ARPADA GERİLEME YÜZDE 30,7'YE ULAŞACAK TÜİK: TAHIL ÜRETİMİ YÜZDE 15 AZALACAK, ARPADA GERİLEME YÜZDE 30,7'YE ULAŞACAK (5005)
KABİNE TOPLANTISI SÜRERKEN BÜYÜKELÇİLERDEN ORTAK “İÇİŞLERİ” MESAJI GELDİ KABİNE TOPLANTISI SÜRERKEN BÜYÜKELÇİLERDEN ORTAK “İÇİŞLERİ” MESAJI GELDİ (4048)
İKTİDAR, 10 BÜYÜKELÇİYİ İSTENMEYEN KİŞİ İLAN ETME HAMLESİYLE ABD'NİN TUZAĞINA DÜŞMEK ÜZERE İKTİDAR, 10 BÜYÜKELÇİYİ İSTENMEYEN KİŞİ İLAN ETME HAMLESİYLE ABD'NİN TUZAĞINA DÜŞMEK ÜZERE (4123)
MÜTEAHHİTLER VERGİ YÜKÜNÜN AZALTILMASINI İSTEDİ MÜTEAHHİTLER VERGİ YÜKÜNÜN AZALTILMASINI İSTEDİ (3440)
TÜRK-İŞ, İŞÇİLERİN GELİR VERGİSİ ORANLARININ DÜŞÜRÜLMESİNİ İSTEDİ TÜRK-İŞ, İŞÇİLERİN GELİR VERGİSİ ORANLARININ DÜŞÜRÜLMESİNİ İSTEDİ (4128)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN “SURUÇ’A BOMBA TEMİN ETTİ” DEDİĞİ IŞİD’Lİ HAKKINDA SADECE 'ÖRGÜT ÜYELİĞİNDEN' DAVA AÇILMIŞ İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN “SURUÇ’A BOMBA TEMİN ETTİ” DEDİĞİ IŞİD’Lİ HAKKINDA SADECE 'ÖRGÜT ÜYELİĞİNDEN' DAVA AÇILMIŞ (4080)
AKŞENER: "İKTİDARA YÜRÜMÜYOR, KOŞUYORUZ" AKŞENER: "İKTİDARA YÜRÜMÜYOR, KOŞUYORUZ" (4047)
DIŞİŞLERİ, “PERSONA NON GRATA”YI ÖNLEMEK İÇİN FORMÜL ARADI DIŞİŞLERİ, “PERSONA NON GRATA”YI ÖNLEMEK İÇİN FORMÜL ARADI (3572)
Erdoğan'dan '10 büyükelçi' talimatı! 'İstenmeyen adam' ilan edilecekler Erdoğan'dan '10 büyükelçi' talimatı! 'İstenmeyen adam' ilan edilecekler (3755)
İstanbul'da 'kokarca böceği' kabusu İstanbul'da 'kokarca böceği' kabusu (3701)
MERKEZ BANKASI TL CİNSİNDEN ZORUNLU KARŞILIKLARA UYGULANAN FAİZİ 10,5'E İNDİRDİ MERKEZ BANKASI TL CİNSİNDEN ZORUNLU KARŞILIKLARA UYGULANAN FAİZİ 10,5'E İNDİRDİ (3659)
İSTANBUL'DA 73 BİN 500 LİTRE KAÇAK AKARYAKIT ELE GEÇİRİLDİ İSTANBUL'DA 73 BİN 500 LİTRE KAÇAK AKARYAKIT ELE GEÇİRİLDİ (4025)
TÜRK TORAKS DERNEĞİ: ELEKTRONİK SİGARANIN ZARARLARI İLE İLGİLİ BİLİMSEL KANITLAR VAR TÜRK TORAKS DERNEĞİ: ELEKTRONİK SİGARANIN ZARARLARI İLE İLGİLİ BİLİMSEL KANITLAR VAR (4082)
"SİSTEMATİK SALDIRI VE BASKI ALTINDAYIZ" "SİSTEMATİK SALDIRI VE BASKI ALTINDAYIZ" (3613)
İMAMOĞLU: "İSTANBUL, TÜRK DÜNYASI DEVLETLERİNİN AİLE BAĞLARINI KUVVETLENDİRECEK HER ADIMDA ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIR" İMAMOĞLU: "İSTANBUL, TÜRK DÜNYASI DEVLETLERİNİN AİLE BAĞLARINI KUVVETLENDİRECEK HER ADIMDA ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIR" (3634)
BAKAN PAKDEMİRLİ: “SÖZLEŞMELİ TARIMA GEÇMEMİZ LAZIM” BAKAN PAKDEMİRLİ: “SÖZLEŞMELİ TARIMA GEÇMEMİZ LAZIM” (3564)
"FAİZ KARARI SONRASI DÖVİZ KURUNDAKİ ARTIŞ REEL SEKTÖRÜMÜZÜ TEDİRGİN ETMEKTEDİR" "FAİZ KARARI SONRASI DÖVİZ KURUNDAKİ ARTIŞ REEL SEKTÖRÜMÜZÜ TEDİRGİN ETMEKTEDİR" (3873)
BU İŞİ FETULLAH’TAN ÖĞRENDİLER AMA BOYNUZ KULAĞI GEÇMİŞ BU İŞİ FETULLAH’TAN ÖĞRENDİLER AMA BOYNUZ KULAĞI GEÇMİŞ (3651)
AKARYAKITA ZAM GELDİ, ARABASINI SATIP AT ALDI: "NE VERGİSİ VAR NE PULU VAR" AKARYAKITA ZAM GELDİ, ARABASINI SATIP AT ALDI: "NE VERGİSİ VAR NE PULU VAR" (3666)
"KANUNSUZ TOPRAKLAR" DİZİSİNİN YURT DIŞI GELİRİ İLE OKUL YAPILACAK "KANUNSUZ TOPRAKLAR" DİZİSİNİN YURT DIŞI GELİRİ İLE OKUL YAPILACAK (4273)
"SUÇU ORTAYA ÇIKARANI ŞEYTANLAŞTIRDILAR, BUGÜNKÜ MAHKEME DE BUNUN SONUCU" "SUÇU ORTAYA ÇIKARANI ŞEYTANLAŞTIRDILAR, BUGÜNKÜ MAHKEME DE BUNUN SONUCU" (4248)
BOĞAZİÇİ'NDE ÇADIR KURMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE MÜDAHALE. KAMPÜSE ÇEVİK KUVVET EKİPLERİ GİRDİ BOĞAZİÇİ'NDE ÇADIR KURMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE MÜDAHALE. KAMPÜSE ÇEVİK KUVVET EKİPLERİ GİRDİ (3615)
"ERDOĞAN BAŞKAN, HAYAT KISA, DOLAR UÇUYOR" "ERDOĞAN BAŞKAN, HAYAT KISA, DOLAR UÇUYOR" (3529)
FİKRİ SAĞLAR-ÖKKEŞ ŞENDİLLER ARASINDAKİ 12 YILLIK DAVA ANAYASA MAHKEMESİNDE KARARA BAĞLANDI FİKRİ SAĞLAR-ÖKKEŞ ŞENDİLLER ARASINDAKİ 12 YILLIK DAVA ANAYASA MAHKEMESİNDE KARARA BAĞLANDI (3653)
2020'DE SADECE ÇALIŞMA BAKANLIĞI'NIN ULAŞTIĞI ÇOCUK İŞÇİ SAYISI 12 BİN 457 2020'DE SADECE ÇALIŞMA BAKANLIĞI'NIN ULAŞTIĞI ÇOCUK İŞÇİ SAYISI 12 BİN 457 (3599)
İYİ PARTİ'DEN "ÖĞRENCİ AFFI" İÇİN KANUN TEKLİFİ: “OKULLARINA DEVAM EDEBİLMELERİ İÇİN BİR ŞANS TANIYALIM” İYİ PARTİ'DEN "ÖĞRENCİ AFFI" İÇİN KANUN TEKLİFİ: “OKULLARINA DEVAM EDEBİLMELERİ İÇİN BİR ŞANS TANIYALIM” (4635)
SAĞLIK BAKANLIĞI, İHMALİ OLDUĞU ÖNE SÜRÜLEN BAŞHAKEMİ AÇIĞA ALDI SAĞLIK BAKANLIĞI, İHMALİ OLDUĞU ÖNE SÜRÜLEN BAŞHAKEMİ AÇIĞA ALDI (4108)
FAİZ İNDİRİMİ KARARINA EKONOMİSTLERİN TEPKİSİ: KAFAMIZA DOĞRUDAN SIKSAYDINIZ FAİZ İNDİRİMİ KARARINA EKONOMİSTLERİN TEPKİSİ: KAFAMIZA DOĞRUDAN SIKSAYDINIZ (4375)
“KİMLER KUR ZENGİNİ YAPILIYOR” “KİMLER KUR ZENGİNİ YAPILIYOR” (3296)
Merkez Bankası politika faizini yüzde 16'ya indirdi Merkez Bankası politika faizini yüzde 16'ya indirdi (3890)
CUMHURBAŞKANLIĞI KORUMA DAİRESİ 1 YILLIK ÖDENEĞİ 6 AYDA BİTİRMİŞ CUMHURBAŞKANLIĞI KORUMA DAİRESİ 1 YILLIK ÖDENEĞİ 6 AYDA BİTİRMİŞ (3865)
ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI TEMİNATLARI ARTIRILDI: ARAÇ BAŞINA 50 BİN TL, KAZA BAŞINA DA 100 BİN TL OLDU ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI TEMİNATLARI ARTIRILDI: ARAÇ BAŞINA 50 BİN TL, KAZA BAŞINA DA 100 BİN TL OLDU (4202)
TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ, EKİMDE YÜZDE 3,6 GERİLEDİ TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ, EKİMDE YÜZDE 3,6 GERİLEDİ (4027)