https://jurnalist.com.tr/ Etkin Seçkin Haber Sitesi tr 3.12.2021 03:08:38 Jurnalist Jurnalist Haber Detayı - Jurnalist Haber Sitesi

EDİRNE TABİP ODASI BAŞKANI: SINIRDAN GEÇİŞTE TARAMA OLMAMASI COVID-19 RİSKİNİ ARTIRIYOR

Edirne Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Gürcan Altun Covid-19 mücadelesi kapsamında vaka sayılarına düşürmeye yönelik bir çalışma olmadığını belirtti. Türk Lirası'nın değer kaybetmesi sonucu kente alıveriş amaçlı, vaka sayıları yüksek olan Bulgaristan'dan çok sayıda kişinin geldiğine dikkat çeken Altun, "Sınırdan geçiş ile ilgili bir kısıtlama olmaması ile birlikte de Bulgaristan vatandaşlarının son derece yoğun bir şekilde Edirne’de yer aldığını görüyoruz. Bunlardan PCR isteniyor ama yapılan PCR testlerinin ne kadar doğru olup olmadığı konusunda bir şüphe var" dedi.

Sağlık Bakanlığı tarafından ülke genelinde uygulanan Covid-19 tedbirlerinin yetersiz kaldığını ve vatandaşların da pandemi yokmuş gibi davrandığını belirten Prof. Dr. Altun; “Son 3-4 aydır ülke genelinde vaka sayılar düşmüyor. Bu Edirne’ye özgü bir şey değil. Vaka sayılarını düşürme noktasında bir çaba da yok. Alınan tedbirler ile halkımızda kanıksamış, sanki pandemi yokmuş gibi davranıyor” dedi.

Salgının hala devam ettiğini ve aşılamada da ciddi anlamda sıkıntı olduğunu belirten Altun ANKA Haber Ajansı'na şu açıklamayı yaptı:

"Aşılanma oranları ile alakalı ciddi anlamda bir sıkıntı var. Aşılanma hızı çok düşmüş durumda. Yapılan günlük aşı sayısı 100-150 bin bandına düşmüş durumda. Oysa ki bu ülkede bir milyonun üzerinde günlük yapılan aşılar vardı. Bu konuda Sağlık Bakanlığının aşı olma konusunda daha ikna edici olması lazım. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamaların çok ciddi olduğunu düşünmüyorum. 3. doz aşılama 18 yaş üstü için de açıldı. İkinci dozun Üzerinden 6 ay geçmiş bireylerin hatırlatma dozunu olması gerekiyor. Kış aylarına girerken hastalıklara karşı daha hazırlıklı, daha dirençli olmak açısında üçüncü doz aşıların olunması mutlak gerekli”. 

 “BATAN GEMİNİN MALLARINI YAĞMALAMAK İÇİN GELİYORLAR GİBİ”

Komşu ülkeler Bulgaristan ve Yunanistan’dan alışveriş amacıyla gelişlerde artış olduğunu anlatan Altun; “Edirne özeline bakıldığında ne yazık ki ekonomideki kötü gidişat nedeniyle paramızın değerinin çok düşmesi ve herhangi bir sınırdan geçiş ile ilgili bir kısıtlama olmaması ile birlikte de Bulgaristan vatandaşlarının son derece yoğun bir şekilde Edirne’de yer aldığını görüyoruz. Batan geminin mallarını yağmalamak için geliyor gibi bir algı oluşuyor ne yazık ki. Alışveriş için çok sayıda Bulgar turist var. Bunlardan PCR isteniyor ama yapılan PCR testlerinin ne kadar doğru olup olmadığı konusunda bir şüphe var" dedi.

Bulgaristan'da vaka ve ölüm sayılarının son derece yüksek olduğunu belirten Altun sözlerine şöyle devam etti:

"Oransal olarak bakıldığında hastalık orada bizden daha yüksek görülüyor. Dolayısıyla bunun ile ilgili birtakım kısıtlamalar getirilmeli. İl Hıfzıssıhha kurulu tarafında getirilen bir kısıtlama olmasa bile esnafın en azından dikkat ediyor olması lazım. Dükkanların içerisine maske takmadan insan alınmaması gerekiyor. Çünkü kış aylarında havalanma koşulların çok iyi değil dükkanların. O ortamda biriken o viral yük insanları hasta edecektir. Hem içeride çalışan insanları hem de beraberinde o dükkana alışveriş yapmak için gelen diğer müşterileri rahatsız edecektir. Bunlar son derece kıymetli. Olabildiğince maske takılması konusunda zorlamaları gerekiyor. Kente gelen çok sayıda turist maske takmıyor."

"SAĞLIĞIN EKONOMİK BİR KARŞILIĞI OLAMAZ"

Altun alınmayan tedbirler nedeniyle yatan hasta sayısındaki artışla hastane mali yükünün artıp artmadığı yönünde ki bir soruya ise “Sağlığın ekonomik bir karşılığı olamaz. Her bir hastanın sağlık ekonomisi üzerindeki maliyeti yabana atılacak gibi değil. Özellikle hastaneye yatışlarda. Bu hastalık ile ilgili kronik sağlık sorunları ortaya çıkıyor. Dolayısıyla hastalığı hafif tabloda geçiren insanlarda bile bir takım ileride kronik sağlık problemleri çıkabilecek. Sağlık ekonomisi üzerindeki yükten daha önemlisi bu” yanıtını verdi.

Aşının etkililiği konusuna da değinen Altun, “Şu anda hastaneye yatış oranları düşük, çok yüksek değil.  Hastalık tablosu pozitif olup ağır tabloda gibi görülen hastaneye yatışı olmasa bile bu bireylerin çoğu aşısız bireyler ya da aşı takviminde tam dozunu tamamlamamış bireyler. Aşı ağır hastalıktan ve hastaneye yatışı, ölümleri önlüyor çok net ortada. Bu açıdan bireylerin en kısa zamanda aşı vurularak hatırlatma dozlarını olmaları gerekiyor” dedi.

Kaynak: AnkaAjansı / Tarih: 22.11.2021 18:45:25 / Okunma = 645

Haberi Yazan: Ali Kurt

Diğer Haberlerimiz

"YOKSUL BIRAKTIĞINIZ MİLYONLARDAN KORKUN” "YOKSUL BIRAKTIĞINIZ MİLYONLARDAN KORKUN” (82)
AYM’DEN “KADIN CİNAYETİ” KARARI: “KAMU GÖREVLİLERİNİN EYLEMLERİ VE EYLEMSİZLİKLERİ İLE BAĞLANTILI OLARAK YAŞAMI KORUMA YÜKÜMLÜLÜĞÜ İHLAL EDİLDİ” AYM’DEN “KADIN CİNAYETİ” KARARI: “KAMU GÖREVLİLERİNİN EYLEMLERİ VE EYLEMSİZLİKLERİ İLE BAĞLANTILI OLARAK YAŞAMI KORUMA YÜKÜMLÜLÜĞÜ İHLAL EDİLDİ” (73)
BENZİNİN LİTRESİNE, DÜNKÜ 58 KURUŞ İNDİRİMİN ARDINDAN, BUGÜN 44 KURUŞ ZAM GELDİ BENZİNİN LİTRESİNE, DÜNKÜ 58 KURUŞ İNDİRİMİN ARDINDAN, BUGÜN 44 KURUŞ ZAM GELDİ (74)
MUĞLA'DA ZEYTİNLİKLERİ YANAN KÖYLÜLERİN TAPULARINA ŞERH KONULMASI TBMM GÜNDEMİNDE MUĞLA'DA ZEYTİNLİKLERİ YANAN KÖYLÜLERİN TAPULARINA ŞERH KONULMASI TBMM GÜNDEMİNDE (83)
"EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN ŞEY İŞSİZLİĞİN AZALTILMASI" "EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN ŞEY İŞSİZLİĞİN AZALTILMASI" (79)
"YUNANİSTAN SAHİL GÜVENLİK PERSONELİ SIĞINMACILARA KARŞI TUTUMLARINDA KAR MASKESİ TAKIYOR" "YUNANİSTAN SAHİL GÜVENLİK PERSONELİ SIĞINMACILARA KARŞI TUTUMLARINDA KAR MASKESİ TAKIYOR" (90)
OTOMOBİL SATIŞLARI, BİR YILDA YÜZDE 33,2 AZALDI OTOMOBİL SATIŞLARI, BİR YILDA YÜZDE 33,2 AZALDI (81)
“ORMANSIZLAŞTIRMA YÖNETMELİĞİ’ GERİ ÇEKİLMELİ” “ORMANSIZLAŞTIRMA YÖNETMELİĞİ’ GERİ ÇEKİLMELİ” (106)
“KAÇ TANE FETÖ’CÜ VARDI BENDE, ‘FETÖ’CÜLERLE ÇALIŞMADIM BEN’ DEMİYORUM Kİ” “KAÇ TANE FETÖ’CÜ VARDI BENDE, ‘FETÖ’CÜLERLE ÇALIŞMADIM BEN’ DEMİYORUM Kİ” (106)
"CUMHURBAŞKANIMIZIN GÖSTERDİĞİ GÜVENE LAYIK OLMAYI RABBİM NASİP ETSİN" "CUMHURBAŞKANIMIZIN GÖSTERDİĞİ GÜVENE LAYIK OLMAYI RABBİM NASİP ETSİN" (109)
“ARALARINDA EMEKLİLİKLERİ GELMİŞ BULUNANLARIN DA YER ALDIĞI 8 ÇALIŞANLA YOLLARIMIZ, TÜM YASAL KAZANIM VE HAKLARI ÖDENEREK, ÜZÜLEREK AYRILMIŞTIR” “ARALARINDA EMEKLİLİKLERİ GELMİŞ BULUNANLARIN DA YER ALDIĞI 8 ÇALIŞANLA YOLLARIMIZ, TÜM YASAL KAZANIM VE HAKLARI ÖDENEREK, ÜZÜLEREK AYRILMIŞTIR” (139)
CHP İSTANBUL YÖNETİCİLERİ HAKKINDA “SABIKA HOLDİNG BROŞÜRÜ” SORUŞTURMASI CHP İSTANBUL YÖNETİCİLERİ HAKKINDA “SABIKA HOLDİNG BROŞÜRÜ” SORUŞTURMASI (144)
KAPALIÇARŞI’DA, DÖVİZ ALIM SATIMI YAPAN BİR KİŞİ İNTİHAR ETTİ KAPALIÇARŞI’DA, DÖVİZ ALIM SATIMI YAPAN BİR KİŞİ İNTİHAR ETTİ (155)
"VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT MEZARLIĞI İÇİN PARA İSTİYOR" "VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT MEZARLIĞI İÇİN PARA İSTİYOR" (159)
ADİL SEÇİM İÇİN SEÇİM GÜVENLİĞİ PLATFORMU, KURULDU ADİL SEÇİM İÇİN SEÇİM GÜVENLİĞİ PLATFORMU, KURULDU (160)
İBB'NİN ETKİNLİĞİNDE BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE VE GALATASARAY’DAN ANLAMLI MAÇ İBB'NİN ETKİNLİĞİNDE BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE VE GALATASARAY’DAN ANLAMLI MAÇ (152)
"BİR ÜLKENİN CUMHURBAŞKANI KONUŞTUĞU ZAMAN EKONOMİ ALLAK BULLAK OLUR MU YA" "BİR ÜLKENİN CUMHURBAŞKANI KONUŞTUĞU ZAMAN EKONOMİ ALLAK BULLAK OLUR MU YA" (154)
TGS’DEN ÇALIŞMA BAKANLIĞI’NA “ASGARİ ÜCRETTE SANSÜR” TEPKİSİ TGS’DEN ÇALIŞMA BAKANLIĞI’NA “ASGARİ ÜCRETTE SANSÜR” TEPKİSİ (170)
“DÖVİZ SPEKÜLASYONLARINI DA 128 MİLYAR DOLARI DA TBMM ARAŞTIRSIN” “DÖVİZ SPEKÜLASYONLARINI DA 128 MİLYAR DOLARI DA TBMM ARAŞTIRSIN” (168)
MİLLİ PİYANGO'DA MANKENLİ SATIŞ DÖNEMİ MİLLİ PİYANGO'DA MANKENLİ SATIŞ DÖNEMİ (181)
ELEKTRONİK PARA İHRAÇ EDEN KURULUŞLARA 5 MİLYON LİRA SERMAYE ŞARTI GETİRİLDİ ELEKTRONİK PARA İHRAÇ EDEN KURULUŞLARA 5 MİLYON LİRA SERMAYE ŞARTI GETİRİLDİ (178)
Ağlayan 3 aylık bebeğini döven baba tutuklandı Ağlayan 3 aylık bebeğini döven baba tutuklandı (199)
TCMB, TÜRKMENİSTAN MERKEZ BANKASI İLE MUTABAKAT ZAPTI İMZALADI TCMB, TÜRKMENİSTAN MERKEZ BANKASI İLE MUTABAKAT ZAPTI İMZALADI (212)
BAŞKENT’TE SİMİT ZAMMI KESİNLEŞTİ, ARTIK 3 LİRAYA SATILACAK BAŞKENT’TE SİMİT ZAMMI KESİNLEŞTİ, ARTIK 3 LİRAYA SATILACAK (210)
TÜRKEŞ VAKFI SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK TÜRKEŞ VAKFI SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK (208)
TÜİK: HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ AYLIK YÜZDE 3,42 ARTTI TÜİK: HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ AYLIK YÜZDE 3,42 ARTTI (217)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN DİPLOMASI İSTİNAFLIK OLDU CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN DİPLOMASI İSTİNAFLIK OLDU (228)
BAHÇELİ: "BUNDAN SONRA MANSUR BEY DİKKAT ETSİN. ARTIK KENDİSİNİN ARKASINDA BİR ÜLKÜCÜ NEFES VAR" BAHÇELİ: "BUNDAN SONRA MANSUR BEY DİKKAT ETSİN. ARTIK KENDİSİNİN ARKASINDA BİR ÜLKÜCÜ NEFES VAR" (230)
54 ECZA DEPOSU VE 261 ECZANENİN İLAÇ STOKLARINDA UYUMSUZLUK SAPTANDI 54 ECZA DEPOSU VE 261 ECZANENİN İLAÇ STOKLARINDA UYUMSUZLUK SAPTANDI (237)
ÇİĞ SÜT FİYATLARINDA ARTIŞ: LİTRESİ 4,70 TL OLDU ÇİĞ SÜT FİYATLARINDA ARTIŞ: LİTRESİ 4,70 TL OLDU (243)
DÖVİZ BÜROSU SAHİPLERİNDEN UYARI: "SEKTÖR YABANCILARI ELİNE GEÇEBİLİR" DÖVİZ BÜROSU SAHİPLERİNDEN UYARI: "SEKTÖR YABANCILARI ELİNE GEÇEBİLİR" (277)
BDDK: BANKACILIK SEKTÖRÜ OCAK-EKİM DÖNEMİNDE 66 MİLYAR 87 MİLYON LİRA NET KAR ETTİ BDDK: BANKACILIK SEKTÖRÜ OCAK-EKİM DÖNEMİNDE 66 MİLYAR 87 MİLYON LİRA NET KAR ETTİ (293)
EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ, KASIM AYINDA YÜZDE 2 GERİLEYEREK, EŞİK DEĞERİN ALTINA DÜŞTÜ EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ, KASIM AYINDA YÜZDE 2 GERİLEYEREK, EŞİK DEĞERİN ALTINA DÜŞTÜ (273)
TÜİK: DIŞ TİCARET AÇIĞI EKİMDE BİR ÖNCEKİ YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 40,1  GERİLEDİ TÜİK: DIŞ TİCARET AÇIĞI EKİMDE BİR ÖNCEKİ YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 40,1 GERİLEDİ (284)
OMİCRON VARYANTI 12 ÜLKEDE 156 KİŞİDE GÖRÜLDÜ OMİCRON VARYANTI 12 ÜLKEDE 156 KİŞİDE GÖRÜLDÜ (295)
“BAŞTA ASGARİ ÜCRET OLMAK ÜZERE TÜM ÜCRETLİLERE EN AZ YÜZDE 50 MAAŞ ARTIŞI SAĞLANMALI” “BAŞTA ASGARİ ÜCRET OLMAK ÜZERE TÜM ÜCRETLİLERE EN AZ YÜZDE 50 MAAŞ ARTIŞI SAĞLANMALI” (296)
DÖVİZ BÜROSU SAHİPLERİ, TEBLİĞİN İPTALİ İÇİN DANIŞTAY'DA DAVA AÇTI DÖVİZ BÜROSU SAHİPLERİ, TEBLİĞİN İPTALİ İÇİN DANIŞTAY'DA DAVA AÇTI (284)
ARINÇ: "ONA KARŞI RAKİP OLMAYACAĞIM DİYE BİR İÇTİHATTA BULUNDUM. BENİ FAZLA ZORLAMASINLAR. İÇTİHATLAR DEĞİŞEBİLİR" ARINÇ: "ONA KARŞI RAKİP OLMAYACAĞIM DİYE BİR İÇTİHATTA BULUNDUM. BENİ FAZLA ZORLAMASINLAR. İÇTİHATLAR DEĞİŞEBİLİR" (309)
CEZAEVLERİNDE AÇIK GÖRÜŞ 1 ARALIK'TA BAŞLAYACAK CEZAEVLERİNDE AÇIK GÖRÜŞ 1 ARALIK'TA BAŞLAYACAK (283)
14 yaşındayken evlendirilen Diyarbakır'ın tek kadın muhtarı, 40 kız çocuğu gelin olmaktan kurtardı 14 yaşındayken evlendirilen Diyarbakır'ın tek kadın muhtarı, 40 kız çocuğu gelin olmaktan kurtardı (314)
Galatasaray Spor Kulübünün 37. Başkanı Mustafa Cengiz, 72 yaşında hayatını kaybetti. Galatasaray Spor Kulübünün 37. Başkanı Mustafa Cengiz, 72 yaşında hayatını kaybetti. (348)
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 'YAĞMUR SUYU HASADI'NA BAŞLADI İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 'YAĞMUR SUYU HASADI'NA BAŞLADI (309)
KLİMİK'TEN 'OMİKRON' AÇIKLAMASI: "ORTAK KANI, AŞILARIN AĞIR HASTALIK VE ÖLÜME KARŞI KORUYUCULUKLARINI SÜRDÜRECEKLERİ YÖNÜNDE" KLİMİK'TEN 'OMİKRON' AÇIKLAMASI: "ORTAK KANI, AŞILARIN AĞIR HASTALIK VE ÖLÜME KARŞI KORUYUCULUKLARINI SÜRDÜRECEKLERİ YÖNÜNDE" (323)
15 BİN DOLAR KARŞILIĞINDA AĞRI'DAN KAÇAK OLARAK MEKSİKA'YA, ORADAN DA ABD VE KANADA'YA GİDİYORLAR 15 BİN DOLAR KARŞILIĞINDA AĞRI'DAN KAÇAK OLARAK MEKSİKA'YA, ORADAN DA ABD VE KANADA'YA GİDİYORLAR (402)
BAŞKENT'TE 1 LİRA UCUZ EKMEK İÇİN YAĞMUR ALTINDA METRELERCE KUYRUK OLUŞTU BAŞKENT'TE 1 LİRA UCUZ EKMEK İÇİN YAĞMUR ALTINDA METRELERCE KUYRUK OLUŞTU (370)
ÇCSİB’DEN ÇAĞRI: "ÜRETİM ARTIŞINI CEZALANDIRAN KADEMELİ DOĞAL GAZ FİYATLAMASINDAN VAZGEÇİLSİN" ÇCSİB’DEN ÇAĞRI: "ÜRETİM ARTIŞINI CEZALANDIRAN KADEMELİ DOĞAL GAZ FİYATLAMASINDAN VAZGEÇİLSİN" (354)
DÖVİZDEKİ DALGALANMA SANAYİ ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEMEYE BAŞLADI DÖVİZDEKİ DALGALANMA SANAYİ ÜRETİMİNİ OLUMSUZ ETKİLEMEYE BAŞLADI (378)
TARIM KREDİ BORCUNU ÖDEYEMEYEN ÇİFTÇİ HAPSE GİRDİ, EŞİ “ÜRETMEZSEM BORÇLARIMI NASIL ÖDEYECEĞİM? DİKEN ÜSTÜNDE YAŞIYORUZ” DEDİ TARIM KREDİ BORCUNU ÖDEYEMEYEN ÇİFTÇİ HAPSE GİRDİ, EŞİ “ÜRETMEZSEM BORÇLARIMI NASIL ÖDEYECEĞİM? DİKEN ÜSTÜNDE YAŞIYORUZ” DEDİ (443)
VERGİ, HARÇ VE CEZALARA YENİ YILDA YÜZDE 36,20 ORANINDA ZAM YAPILACAK VERGİ, HARÇ VE CEZALARA YENİ YILDA YÜZDE 36,20 ORANINDA ZAM YAPILACAK (440)
"MİTİNGİMİZİ YAPACAĞIZ, VALİ DE GÖRECEK, ERDOĞAN DA GÖRECEK" "MİTİNGİMİZİ YAPACAĞIZ, VALİ DE GÖRECEK, ERDOĞAN DA GÖRECEK" (477)

Psikojenik Amnezi (Yakınsak Aklın Unuttukları)
[ Ali Kurt ]

Bir Akıllının Taşınamaz Sırları
[ Ali Kurt ]

Evlilik mi, Bir Daha Düşün?
[ Ali Kurt ]

Kemik Kıran
[ Ali Kurt ]

Solak Nene, Eski Defter
[ Ali Kurt ]

Askıda Kalan Hayatlar
[ Ali Kurt ]

Delimsek
[ Ali Kurt ]

Arınma Seremonileri
[ Ali Kurt ]

Aradığınız Uzmanı Hemen Bulun... Aradığınız İşi Hemen BulunAİLE BAKANLIĞI’NDAN “MÜSLÜME YAĞAL” AÇIKLAMASI: “4 ÇOCUK HAKKINDA DEVLET KORUMASI KARARI ALINMIŞTIR” AİLE BAKANLIĞI’NDAN “MÜSLÜME YAĞAL” AÇIKLAMASI: “4 ÇOCUK HAKKINDA DEVLET KORUMASI KARARI ALINMIŞTIR” (453)
“84 MİLYONUN VALİSİ OLUN, AK PARTİ’NİN DEĞİL” “84 MİLYONUN VALİSİ OLUN, AK PARTİ’NİN DEĞİL” (437)
ANKARA HALK EKMEK: UN STOKLARI BİTENE KADAR EKMEĞİ 1,25 TL’DEN SATMAYA DEVAM EDECEĞİZ ANKARA HALK EKMEK: UN STOKLARI BİTENE KADAR EKMEĞİ 1,25 TL’DEN SATMAYA DEVAM EDECEĞİZ (445)
“HASTANELERİN DÖNER SERMAYE BÜTÇELERİ BATARKEN BEDELİNİN BİZLERE ÖDETİLMESİNİ KABUL ETMİYORUZ” “HASTANELERİN DÖNER SERMAYE BÜTÇELERİ BATARKEN BEDELİNİN BİZLERE ÖDETİLMESİNİ KABUL ETMİYORUZ” (437)
TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 3 BİN 192, YOKSULLUK SINIRI İSE 10 BİN 396 TL TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 3 BİN 192, YOKSULLUK SINIRI İSE 10 BİN 396 TL (491)
MERKEZ BANKASI: REEL SEKTÖRÜN DÖVİZ POZİSYONUNDAKİ İYİLEŞME SÜRÜYOR MERKEZ BANKASI: REEL SEKTÖRÜN DÖVİZ POZİSYONUNDAKİ İYİLEŞME SÜRÜYOR (495)
DEVA PARTİSİ’NİN KURUCU İSİMLERİNDEN METİN GÜRCAN, GÖZALTINA ALINDIĞINI DUYURDU DEVA PARTİSİ’NİN KURUCU İSİMLERİNDEN METİN GÜRCAN, GÖZALTINA ALINDIĞINI DUYURDU (506)
GENCO ERKAL, CUMHURBAŞKANINA HAKARETTEN HAKİM KARŞISINA ÇIKTI: "TÜRK USULÜ BAŞKANLIK SİSTEMİ ÜLKEMİZ İÇİN FELAKET OLDU" GENCO ERKAL, CUMHURBAŞKANINA HAKARETTEN HAKİM KARŞISINA ÇIKTI: "TÜRK USULÜ BAŞKANLIK SİSTEMİ ÜLKEMİZ İÇİN FELAKET OLDU" (563)
"BAE VELİAHT PRENSİ GELDİ, HAZIR OLA GEÇTİN ERDOĞAN. NE OLDU SENİN RABİANA, İHVANINA" "BAE VELİAHT PRENSİ GELDİ, HAZIR OLA GEÇTİN ERDOĞAN. NE OLDU SENİN RABİANA, İHVANINA" (551)
MUTFAK TÜPÜ 200 LİRAYI AŞTI. VATANDAŞ: “YEMEK YAPAMIYORUZ, PARAM DA YOK BİZ TÜPÜ NASIL ALACAĞIZ” MUTFAK TÜPÜ 200 LİRAYI AŞTI. VATANDAŞ: “YEMEK YAPAMIYORUZ, PARAM DA YOK BİZ TÜPÜ NASIL ALACAĞIZ” (543)
"16 BIÇAK DARBESİNİN BEDELİ İKİ YIL OLDU" "16 BIÇAK DARBESİNİN BEDELİ İKİ YIL OLDU" (497)
GÜBRENİN TONUNA  1 GÜNDE 2 BİN TL ZAM GELDİ: "ŞU AN GÜBRE ALAMIYORUZ" GÜBRENİN TONUNA 1 GÜNDE 2 BİN TL ZAM GELDİ: "ŞU AN GÜBRE ALAMIYORUZ" (523)
İSTANBUL'DAKİ KUR PROTESTOLARINA KATILAN 70 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI İSTANBUL'DAKİ KUR PROTESTOLARINA KATILAN 70 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (549)
HEKİMLERİN "BEYAZ YÜRÜYÜŞÜ" İZMİT'TE: "HIZLA TÜKENDİĞİMİZ İÇİN YÜRÜYORUZ" HEKİMLERİN "BEYAZ YÜRÜYÜŞÜ" İZMİT'TE: "HIZLA TÜKENDİĞİMİZ İÇİN YÜRÜYORUZ" (582)
ÖĞRETMENLER '24 KASIM'I KUTLAYAMADI: "ZAM, KRİZ, YOKSULLUK, TÜKENİYORUZ" ÖĞRETMENLER '24 KASIM'I KUTLAYAMADI: "ZAM, KRİZ, YOKSULLUK, TÜKENİYORUZ" (593)
“MİLLETİMİZİN SESİNİ DİNLEMEK ÜZERE ‘HAYDİ MEYDANA’ DİYORUM. İLK MİTİNGİMİZ MERSİN’DE” “MİLLETİMİZİN SESİNİ DİNLEMEK ÜZERE ‘HAYDİ MEYDANA’ DİYORUM. İLK MİTİNGİMİZ MERSİN’DE” (581)
ELEKTRİK VE DOĞAL GAZI KESİLEN YURTTAŞLARIN BORÇLARININ 6 AY FAİZSİZ ERTELENMESİ TEKLİFİ REDDEDİLDİ ELEKTRİK VE DOĞAL GAZI KESİLEN YURTTAŞLARIN BORÇLARININ 6 AY FAİZSİZ ERTELENMESİ TEKLİFİ REDDEDİLDİ (586)
ÇİN'İN BİR DÖNEM KAMPLARDA TUTTUĞU UYGUR TÜRKLERİ: "KAMPLARDA KALANLAR SADECE İŞKENCE GÖRMEDİ, TECAVÜZE DE UĞRADILAR" ÇİN'İN BİR DÖNEM KAMPLARDA TUTTUĞU UYGUR TÜRKLERİ: "KAMPLARDA KALANLAR SADECE İŞKENCE GÖRMEDİ, TECAVÜZE DE UĞRADILAR" (622)
IŞİD’İN MEDYA BAKANI OLDUĞU İDDİA EDİLEN ÖMER YETEK, EMNİYETTE VERDİĞİ İFADELERİ REDDETTİ IŞİD’İN MEDYA BAKANI OLDUĞU İDDİA EDİLEN ÖMER YETEK, EMNİYETTE VERDİĞİ İFADELERİ REDDETTİ (597)
AKARYAKITA BÜYÜK ZAM: BENZİNE 1.02 TL, MOTORİNE 1.06 TL VE LPG’YE 65 KURUŞ ZAM YAPILDI AKARYAKITA BÜYÜK ZAM: BENZİNE 1.02 TL, MOTORİNE 1.06 TL VE LPG’YE 65 KURUŞ ZAM YAPILDI (602)
“İNECEĞİNİZ DURAĞA GELMEK ÜZEREYİZ. MÜSAİT BİR YERDE İNMEYE YAVAŞ YAVAŞ HAZIRLANIN” “İNECEĞİNİZ DURAĞA GELMEK ÜZEREYİZ. MÜSAİT BİR YERDE İNMEYE YAVAŞ YAVAŞ HAZIRLANIN” (607)
TOBB’DAN KADIN GİRİŞİMCİLERE POS CİHAZI DESTEĞİ TOBB’DAN KADIN GİRİŞİMCİLERE POS CİHAZI DESTEĞİ (576)
TRAFİĞE KAYDI YAPILAN ARAÇ SAYISI 1 YILDA YÜZDE 25,1 AZALDI TRAFİĞE KAYDI YAPILAN ARAÇ SAYISI 1 YILDA YÜZDE 25,1 AZALDI (572)
UYGUR TÜRKLERİ, ÇİN'İN INTERPOL BAŞKAN ADAYINI PROTESTO ETTİ UYGUR TÜRKLERİ, ÇİN'İN INTERPOL BAŞKAN ADAYINI PROTESTO ETTİ (572)
SON 10 YILIN “KADIN CİNAYETLERİ HARİTASI”: "10 KADINDAN 6'SI KORUNMA BAŞVURUSUNDA BULUNMUŞTU" SON 10 YILIN “KADIN CİNAYETLERİ HARİTASI”: "10 KADINDAN 6'SI KORUNMA BAŞVURUSUNDA BULUNMUŞTU" (596)
TÜİK: İŞ DÜNYASININ YENİLİK FAALİYETLERİNİN ÖNÜNDEKİ ENGEL YÜKSEK MALİYET TÜİK: İŞ DÜNYASININ YENİLİK FAALİYETLERİNİN ÖNÜNDEKİ ENGEL YÜKSEK MALİYET (586)
DAYANIKLI TÜKETİM VE YATIRIM MALLARINDA KAPASİTE KULLANIMI KASIMDA GERİLEDİ DAYANIKLI TÜKETİM VE YATIRIM MALLARINDA KAPASİTE KULLANIMI KASIMDA GERİLEDİ (587)
ATAMASI YAPILMADI, KÖYÜNDE ÇİFTÇİLİĞE BAŞLADI, ALTIN MADENİ İÇİN TARLALARI KAMULAŞTIRILDI: "ÇIKMAZIN İÇİNDEYİZ, GELECEĞİMİZ KARANLIK" ATAMASI YAPILMADI, KÖYÜNDE ÇİFTÇİLİĞE BAŞLADI, ALTIN MADENİ İÇİN TARLALARI KAMULAŞTIRILDI: "ÇIKMAZIN İÇİNDEYİZ, GELECEĞİMİZ KARANLIK" (590)
Ormanlar, tarlalar kayıt dışı çay bahçelerine dönüştürülüyor Ormanlar, tarlalar kayıt dışı çay bahçelerine dönüştürülüyor (578)
"BİZANS DÜŞERKEN MELAİKELERİN CİNSİYETİNİ TARTIŞAN RAHİPLERE BENZİYORUZ, BÖYLE BİR BÜTÇE YOK , BİTTİ" "BİZANS DÜŞERKEN MELAİKELERİN CİNSİYETİNİ TARTIŞAN RAHİPLERE BENZİYORUZ, BÖYLE BİR BÜTÇE YOK , BİTTİ" (623)
AKİT YAZARI KARAHASANOĞLU “ATATÜRK’E HAKARET” SUÇUNDAN BERAAT ETTİ AKİT YAZARI KARAHASANOĞLU “ATATÜRK’E HAKARET” SUÇUNDAN BERAAT ETTİ (630)
KUR ATAĞI ALIM SATIMI DURDURDU: DOLAR 13,50'Yİ, EURO DA 15'İ GÖRDÜ KUR ATAĞI ALIM SATIMI DURDURDU: DOLAR 13,50'Yİ, EURO DA 15'İ GÖRDÜ (613)
'BÜYÜT HAYALLERİNİ' PROJESİ İLE 300 KIZ ÖĞRENCİ BURS İMKANINA KAVUŞTU 'BÜYÜT HAYALLERİNİ' PROJESİ İLE 300 KIZ ÖĞRENCİ BURS İMKANINA KAVUŞTU (615)
"YÜZDE 86'SI BORÇLU OLAN ÖĞRETMENLERİN YÜZDE 79,5'İ GIDA FİYATLARINDAN ETKİLENDİ" "YÜZDE 86'SI BORÇLU OLAN ÖĞRETMENLERİN YÜZDE 79,5'İ GIDA FİYATLARINDAN ETKİLENDİ" (611)
HASAN FEHMİ GÜNEŞ YAŞAMINI YİTİRDİ HASAN FEHMİ GÜNEŞ YAŞAMINI YİTİRDİ (588)
SUUDİ ARABİSTAN'A, KAŞIKÇI CİNAYETİ SANIKLARI HAKKINDA SORUŞTURMA YAPILIP YAPILMADIĞI SORULACAK SUUDİ ARABİSTAN'A, KAŞIKÇI CİNAYETİ SANIKLARI HAKKINDA SORUŞTURMA YAPILIP YAPILMADIĞI SORULACAK (622)
IŞİD’İN "MEDYA BAKANI" TANIK OLARAK DİNLENECEK IŞİD’İN "MEDYA BAKANI" TANIK OLARAK DİNLENECEK (608)
"BIÇAK KEMİĞE DAYANDI. YA ÇADIR KURACAĞIZ YA ANKARA'YA YÜRÜYECEĞİZ YA DA GÖÇ EDECEĞİZ" "BIÇAK KEMİĞE DAYANDI. YA ÇADIR KURACAĞIZ YA ANKARA'YA YÜRÜYECEĞİZ YA DA GÖÇ EDECEĞİZ" (630)
Bolu'da yabancılara su dolarla, nikah 100 bin TL Bolu'da yabancılara su dolarla, nikah 100 bin TL (615)
Müslüme'nin dedesi tutuklandı, diğer aile fertleri serbest Müslüme'nin dedesi tutuklandı, diğer aile fertleri serbest (638)
“ÜLKEMİZDE BİR EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞI FALAN YOK" “ÜLKEMİZDE BİR EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞI FALAN YOK" (625)
EDİRNE TABİP ODASI BAŞKANI: SINIRDAN GEÇİŞTE TARAMA OLMAMASI COVID-19 RİSKİNİ ARTIRIYOR EDİRNE TABİP ODASI BAŞKANI: SINIRDAN GEÇİŞTE TARAMA OLMAMASI COVID-19 RİSKİNİ ARTIRIYOR (646)
“PARLAMENTER SİSTEM BAKANI OLSAYDINIZ GENSORU VERİLİRDİ AMA UCUBE SARAY REJİMİNİN BAKANISINIZ” “PARLAMENTER SİSTEM BAKANI OLSAYDINIZ GENSORU VERİLİRDİ AMA UCUBE SARAY REJİMİNİN BAKANISINIZ” (693)
'EVİM' MAĞDURLARI TMSF ÖNÜNDE EYLEM YAPTI: “GEREKİRSE BURADA ÇADIRIMIZI KURACAĞIZ, BURADA SABAHLAYACAĞIZ" 'EVİM' MAĞDURLARI TMSF ÖNÜNDE EYLEM YAPTI: “GEREKİRSE BURADA ÇADIRIMIZI KURACAĞIZ, BURADA SABAHLAYACAĞIZ" (597)
"TÜRKİYE'DE İNSAN HAKKI İHLALLERİNİN ARTMASI ENDİŞE VERİCİ" "TÜRKİYE'DE İNSAN HAKKI İHLALLERİNİN ARTMASI ENDİŞE VERİCİ" (598)
ŞANLIURFA'DA TEKSTİL İŞÇİLERİ SÜRESİZ EYLEM KARARI ALDI ŞANLIURFA'DA TEKSTİL İŞÇİLERİ SÜRESİZ EYLEM KARARI ALDI (627)
İŞ GÜCÜ GİRDİ ENDEKSLERİ YILLIK YÜZDE 9,9 ARTTI İŞ GÜCÜ GİRDİ ENDEKSLERİ YILLIK YÜZDE 9,9 ARTTI (599)
TÜİK: TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ KASIMDA YÜZDE 7,3 AZALDI TÜİK: TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ KASIMDA YÜZDE 7,3 AZALDI (583)
GİZLİ TANIK PİRAMİT: "SURİYE’DE EN FAZLA İDAM KARARINI BU VERDİ" GİZLİ TANIK PİRAMİT: "SURİYE’DE EN FAZLA İDAM KARARINI BU VERDİ" (586)
“SEN KİMSİN DE KİMİ AFFEDİYORSUN” “SEN KİMSİN DE KİMİ AFFEDİYORSUN” (567)
TANZİM MARKET İŞÇİLERİNDEN KONKORDATO KOMİSERİNE KIRMIZI KART: "ÜCRET GARANTİ FONU'NDAN HAKKIMIZI VERİN" TANZİM MARKET İŞÇİLERİNDEN KONKORDATO KOMİSERİNE KIRMIZI KART: "ÜCRET GARANTİ FONU'NDAN HAKKIMIZI VERİN" (622)
10 FABRİKANIN ÖZELLEŞTİRİLMESİ TÜRKŞEKER’İ ZARARA GÖTÜRDÜ. GÜRER: "AMAÇLANAN, DİĞER FABRİKALARIN DA ÖZELLEŞTİRİLMESİNİN YOLUNU AÇMAK" 10 FABRİKANIN ÖZELLEŞTİRİLMESİ TÜRKŞEKER’İ ZARARA GÖTÜRDÜ. GÜRER: "AMAÇLANAN, DİĞER FABRİKALARIN DA ÖZELLEŞTİRİLMESİNİN YOLUNU AÇMAK" (665)
IŞİD’Lİ TÜRKLERİN YÖNETİCİSİ DAYAN’IN İFADESİNDEN: 10 EKİM İNSANLIK SUÇU, LANETLİYORUM. BEDELLİ (ASKERLİK) YAPACAĞIM IŞİD’Lİ TÜRKLERİN YÖNETİCİSİ DAYAN’IN İFADESİNDEN: 10 EKİM İNSANLIK SUÇU, LANETLİYORUM. BEDELLİ (ASKERLİK) YAPACAĞIM (686)
“BU, TÜRKİYE’NİN AVRUPA KONSEYİ’NDEN İHRACINA KADAR GİDER” “BU, TÜRKİYE’NİN AVRUPA KONSEYİ’NDEN İHRACINA KADAR GİDER” (691)
“ERDOĞAN DESE Kİ EMREDERSİN BIDEN, DOLAR DÜŞER” “ERDOĞAN DESE Kİ EMREDERSİN BIDEN, DOLAR DÜŞER” (655)
“MAVİ MARMARA” GEMİSİ İSTANBUL ANADOLU 3. İCRA DAİRESİ TARAFINDAN SATILIYOR “MAVİ MARMARA” GEMİSİ İSTANBUL ANADOLU 3. İCRA DAİRESİ TARAFINDAN SATILIYOR (702)
TÜRK TİCARET BANKASI'NA YENİDEN FAALİYET İZNİ VERİLDİ TÜRK TİCARET BANKASI'NA YENİDEN FAALİYET İZNİ VERİLDİ (693)
"345 ÇOCUK, 780 BEBEK ANNELERİYLE BİRLİKTE CEZAEVİNDE" "345 ÇOCUK, 780 BEBEK ANNELERİYLE BİRLİKTE CEZAEVİNDE" (659)
YENİ KURULAN ŞİRKET SAYISI EKİM AYINDA YÜZDE 8,3 GERİLEDİ YENİ KURULAN ŞİRKET SAYISI EKİM AYINDA YÜZDE 8,3 GERİLEDİ (643)
TÜİK: TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI BİR YILDA YÜZDE 27,79 ARTTI TÜİK: TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI BİR YILDA YÜZDE 27,79 ARTTI (683)
BU GECE BENZİNE 52, MOTORİNE 50 KURUŞ ZAM BU GECE BENZİNE 52, MOTORİNE 50 KURUŞ ZAM (683)
GEZİ OLAYLARI SIRASINDAKİ DURUŞU İLE BİLİNEN MÜEZZİNİ FUAT YILDIRIM ORGAN NAKLİ BEKLİYOR GEZİ OLAYLARI SIRASINDAKİ DURUŞU İLE BİLİNEN MÜEZZİNİ FUAT YILDIRIM ORGAN NAKLİ BEKLİYOR (764)
“İHRAÇ EDİLEN BARIŞ AKADEMİSYENLERİNİN YÜZDE 39’UNUN İŞİ YOK” “İHRAÇ EDİLEN BARIŞ AKADEMİSYENLERİNİN YÜZDE 39’UNUN İŞİ YOK” (660)
KÜÇÜK MÜSLÜME'DEN ACI HABER GELDİ KÜÇÜK MÜSLÜME'DEN ACI HABER GELDİ (686)
KAMU BANKALARI, FAİZ ORANLARINDA 100 BAZ PUANA KADAR İNDİRİM YAPMA KARARI ALDI KAMU BANKALARI, FAİZ ORANLARINDA 100 BAZ PUANA KADAR İNDİRİM YAPMA KARARI ALDI (644)
Bakan Akar: Türkiye, NATO ve Avrupa'nın sınırlarını korumak için ne gerekiyorsa yapıyor Bakan Akar: Türkiye, NATO ve Avrupa'nın sınırlarını korumak için ne gerekiyorsa yapıyor (919)
UCUZ BORSAYA SALDIRI! YURT DIŞINDA YERLEŞİKLER 479,6 MİLYON DOLARLIK HİSSE SENEDİ ALDI UCUZ BORSAYA SALDIRI! YURT DIŞINDA YERLEŞİKLER 479,6 MİLYON DOLARLIK HİSSE SENEDİ ALDI (689)
"BİZ MASUMUZ, BU DÜZENLEME HATALI" "BİZ MASUMUZ, BU DÜZENLEME HATALI" (628)
“FAİZİ İNDİRMEK Mİ İSTİYOR? KİŞİLERİN VERGİ BORCU OLDUĞU ZAMAN ONLARDAN YILLIK 19,2 FAİZ ALINIYOR. 1’E İNDİRSİN” “FAİZİ İNDİRMEK Mİ İSTİYOR? KİŞİLERİN VERGİ BORCU OLDUĞU ZAMAN ONLARDAN YILLIK 19,2 FAİZ ALINIYOR. 1’E İNDİRSİN” (688)
İŞ İNSANI BAŞARAN ULUSOY HAKKINDA YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI İŞ İNSANI BAŞARAN ULUSOY HAKKINDA YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI (748)
TTB: "PATRONLARA DEĞİL, ÜNİVERSİTE VE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANELERİ İLE AİLE SAĞLIĞINA YETERLİ BÜTÇE AYIRILMALI" TTB: "PATRONLARA DEĞİL, ÜNİVERSİTE VE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANELERİ İLE AİLE SAĞLIĞINA YETERLİ BÜTÇE AYIRILMALI" (709)
Döviz alım-satımında kimlik tespitinin esnetilmesine ilişkin tebliğ, Resmi Gazete’de. 100 dolar üzerinde Döviz alım-satımında kimlik tespitinin esnetilmesine ilişkin tebliğ, Resmi Gazete’de. 100 dolar üzerinde (731)
KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER’DEN ORTAK ÇAĞRI: “BİR AN ÖNCE SEÇİME GİDELİM” KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER’DEN ORTAK ÇAĞRI: “BİR AN ÖNCE SEÇİME GİDELİM” (729)
"YILIN İLK 9 AYINDA 71 BİN ESNAF KEPENK KAPATTI. SAYIN BAKAN ESNAF TEFECİLERİN ELİNE DÜŞMÜŞ DURUMDA" "YILIN İLK 9 AYINDA 71 BİN ESNAF KEPENK KAPATTI. SAYIN BAKAN ESNAF TEFECİLERİN ELİNE DÜŞMÜŞ DURUMDA" (760)
ERDOĞAN “FAİZİ SAVUNANLARLA BERABER OLMAM” DEDİ, DOLAR TARİHİ ZİRVE YAPTI, 10,55’E ÇIKTI ERDOĞAN “FAİZİ SAVUNANLARLA BERABER OLMAM” DEDİ, DOLAR TARİHİ ZİRVE YAPTI, 10,55’E ÇIKTI (753)
Azerbaycan-Ermenistan sınırında çatışma: 7 asker şehit oldu, 10 asker yaralandı Azerbaycan-Ermenistan sınırında çatışma: 7 asker şehit oldu, 10 asker yaralandı (680)
“KANTİN KAPISINDAN BOYNU BÜKÜK DÖNEN ÖĞRENCİ SAYISI ARTIYOR” “KANTİN KAPISINDAN BOYNU BÜKÜK DÖNEN ÖĞRENCİ SAYISI ARTIYOR” (739)
A Milli Futbol Takımı, play-off'a kaldı A Milli Futbol Takımı, play-off'a kaldı (751)
VARLIK FONU’NA İLİŞKİN DENETLEME RAPORU TBMM’DE: FONUN BORÇLARI KATLANDI, ŞİRKETLER DENETLENEMEDİ VARLIK FONU’NA İLİŞKİN DENETLEME RAPORU TBMM’DE: FONUN BORÇLARI KATLANDI, ŞİRKETLER DENETLENEMEDİ (775)
"TANK PALET FABRİKASI'NI PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ. ELİMİZDE NE ALTAY TANKI VAR NE TANK PALET FABRİKASI" "TANK PALET FABRİKASI'NI PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ. ELİMİZDE NE ALTAY TANKI VAR NE TANK PALET FABRİKASI" (819)
TÜRKİYE KADIN DERNEKLERİ FEDERASYONU’NUN VERİLERİ: EN ÇOK ŞİDDET VAKASI İSTANBUL, ANKARA VE GAZİANTEP’TE GÖRÜLDÜ TÜRKİYE KADIN DERNEKLERİ FEDERASYONU’NUN VERİLERİ: EN ÇOK ŞİDDET VAKASI İSTANBUL, ANKARA VE GAZİANTEP’TE GÖRÜLDÜ (814)
"ENERJİ FİYATLARINDAKİ OYNAKLIK VE ARZ PROBLEMİ İLE TEDARİK SORUNLARI ÜRETİMİ OLUMSUZ ETKİLEYEBİLİR" "ENERJİ FİYATLARINDAKİ OYNAKLIK VE ARZ PROBLEMİ İLE TEDARİK SORUNLARI ÜRETİMİ OLUMSUZ ETKİLEYEBİLİR" (792)
FİRARİ DANIŞTAY HAKİMİ ŞAHİN, ANKARA’DA YAKALANDI FİRARİ DANIŞTAY HAKİMİ ŞAHİN, ANKARA’DA YAKALANDI (783)
İSO: "ENERJİ VERİMLİLİĞİNE YÖNELİK YATIRIMLAR TEŞVİK EDİLMELİ" İSO: "ENERJİ VERİMLİLİĞİNE YÖNELİK YATIRIMLAR TEŞVİK EDİLMELİ" (789)
TÜİK: ÜÇÜNCÜ ÇEYREKTE İŞSİZLİK YÜZDE 11,7 OLDU TÜİK: ÜÇÜNCÜ ÇEYREKTE İŞSİZLİK YÜZDE 11,7 OLDU (806)
KILIÇDAROĞLU: ZIRVALIKLAR VE SAÇMALIKLARLA KARŞI KARŞIYAYIZ KILIÇDAROĞLU: ZIRVALIKLAR VE SAÇMALIKLARLA KARŞI KARŞIYAYIZ (774)
ŞEKERE YÜZDE 25 ZAM GELDİ ŞEKERE YÜZDE 25 ZAM GELDİ (703)
MERKEZİ YÖNETİM BÜTÇESİ EKİMDE 17,4 MİLYAR TL AÇIK VERDİ MERKEZİ YÖNETİM BÜTÇESİ EKİMDE 17,4 MİLYAR TL AÇIK VERDİ (840)
MAHKEME, BOĞAZİÇİ PROTESTOLARINA KATILDIĞI İÇİN KREDİSİ KESİLEN ÖĞRENCİYİ HAKLI BULDU: BAKANLIĞIN İŞLEMİ HUKUKA UYGUN DEĞİL MAHKEME, BOĞAZİÇİ PROTESTOLARINA KATILDIĞI İÇİN KREDİSİ KESİLEN ÖĞRENCİYİ HAKLI BULDU: BAKANLIĞIN İŞLEMİ HUKUKA UYGUN DEĞİL (818)
"İKTİDARIN BURSA'DAKİ TEMSİLCİSİ GAZETECİLERİN EVİNE GÖZÜNÜ DİKMİŞTİR" "İKTİDARIN BURSA'DAKİ TEMSİLCİSİ GAZETECİLERİN EVİNE GÖZÜNÜ DİKMİŞTİR" (868)
İSİG MECLİSİ EKİM RAPORU: 2'Sİ ÇOCUK EN AZ 165 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ İSİG MECLİSİ EKİM RAPORU: 2'Sİ ÇOCUK EN AZ 165 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ (866)
KONUT SATIŞLARI OCAK-EKİM DÖNEMİNDE YÜZDE 15,2 AZALDI KONUT SATIŞLARI OCAK-EKİM DÖNEMİNDE YÜZDE 15,2 AZALDI (833)
ANKARA BAŞSAVCILIĞI İCRALARDAKİ RÜŞVET İDDİASIYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATTI: 33 ŞÜPHELİ HAKKINDA GÖZALTI KARARI ANKARA BAŞSAVCILIĞI İCRALARDAKİ RÜŞVET İDDİASIYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATTI: 33 ŞÜPHELİ HAKKINDA GÖZALTI KARARI (812)
AKKUYU NÜKLEER: TARTIŞMANIN MAAŞ ÖDEMELERİ VEYA ÇALIŞMA KOŞULLARI İLE İLGİSİ YOK AKKUYU NÜKLEER: TARTIŞMANIN MAAŞ ÖDEMELERİ VEYA ÇALIŞMA KOŞULLARI İLE İLGİSİ YOK (863)
Yörük kız Müslüme 6 gündür aranıyor; 'kaçırılma' ihtimali araştırılıyor Yörük kız Müslüme 6 gündür aranıyor; 'kaçırılma' ihtimali araştırılıyor (842)
Samsun Valiliği’nden aşı açıklaması Samsun Valiliği’nden aşı açıklaması (943)
Tepedeki küçük mezarın yürek burkan hikayesi Tepedeki küçük mezarın yürek burkan hikayesi (825)
Uyuşturucu madde ile yakalandı, adli kontrol şartı ile serbest kaldı Uyuşturucu madde ile yakalandı, adli kontrol şartı ile serbest kaldı (824)
DSÖ: Diyabet, 2019’da 1.5 milyon kişinin direkt ölümünden sorumlu DSÖ: Diyabet, 2019’da 1.5 milyon kişinin direkt ölümünden sorumlu (881)
Müslüme'yi arama çalışmaları 5'inci günde Müslüme'yi arama çalışmaları 5'inci günde (797)
ÖZTRAK'TAN BULGARİSTAN SEÇİMİ DEĞERLENDİRMESİ: "YURTTAŞLARIMIZIN OY KULLANMALARININ ÖNEMİNİ HÜKÜMET DE ANLAMIŞ DURUMDA" ÖZTRAK'TAN BULGARİSTAN SEÇİMİ DEĞERLENDİRMESİ: "YURTTAŞLARIMIZIN OY KULLANMALARININ ÖNEMİNİ HÜKÜMET DE ANLAMIŞ DURUMDA" (908)
ÜRETİCİLERE VERİLECEK DEPOLAMA DESTEKLERİ BELLİ OLDU ÜRETİCİLERE VERİLECEK DEPOLAMA DESTEKLERİ BELLİ OLDU (833)
GAZETECİ SİBEL HÜRTAŞ'I DARP EDEN POLİSLERİN DE DARP RAPORU ALDIĞI ORTAYA ÇIKTI GAZETECİ SİBEL HÜRTAŞ'I DARP EDEN POLİSLERİN DE DARP RAPORU ALDIĞI ORTAYA ÇIKTI (869)
MANSUR YAVAŞ’TAN BAŞAK CENGİZ PAYLAŞIMINA SUÇ DUYURUSU MANSUR YAVAŞ’TAN BAŞAK CENGİZ PAYLAŞIMINA SUÇ DUYURUSU (863)
“DOLAR 10 TL – SARAYDA HAYAT 10 NUMARA” “DOLAR 10 TL – SARAYDA HAYAT 10 NUMARA” (852)
"DOLAR 10 TL, HAYALDİ  GERÇEK OLDU" "DOLAR 10 TL, HAYALDİ GERÇEK OLDU" (781)
ÖZTRAK’TAN "DOLAR" AÇIKLAMASI: “ERDOĞAN ŞAHSIM REJİMİ BAŞLADIĞINDAN BERİ CEBİMİZİ BOŞALTIYOR” ÖZTRAK’TAN "DOLAR" AÇIKLAMASI: “ERDOĞAN ŞAHSIM REJİMİ BAŞLADIĞINDAN BERİ CEBİMİZİ BOŞALTIYOR” (832)
TİHV'DEN BAKAN GÜL'E 'İŞKENCE' YANITI: "İNKAR ETMEK CEZASIZLIK POLİTİKASIDIR. CEZASIZLIK VARSA İŞKENCE DE VARDIR" TİHV'DEN BAKAN GÜL'E 'İŞKENCE' YANITI: "İNKAR ETMEK CEZASIZLIK POLİTİKASIDIR. CEZASIZLIK VARSA İŞKENCE DE VARDIR" (887)
ANKARA BAROSU: CEZAEVLERİNDEKİ AÇIK GÖRÜŞ YASAĞI İNSAN HAKKI İHLALİDİR ANKARA BAROSU: CEZAEVLERİNDEKİ AÇIK GÖRÜŞ YASAĞI İNSAN HAKKI İHLALİDİR (836)
CHP’DEN ‘ŞİDDET’ ARAŞTIRMASI: KADINLARIN KORUNMA TALEBİ 9 YILDA YÜZDE 114 ARTTI CHP’DEN ‘ŞİDDET’ ARAŞTIRMASI: KADINLARIN KORUNMA TALEBİ 9 YILDA YÜZDE 114 ARTTI (991)
ERDOĞAN: "YUNANİSTAN'IN KENDİSİ AMERİKA'NIN BİR ÜSSÜ GİBİ" ERDOĞAN: "YUNANİSTAN'IN KENDİSİ AMERİKA'NIN BİR ÜSSÜ GİBİ" (861)
AB, TÜRKİYE'YE UYGULADIĞI YAPTIRIMLARI 1 YIL UZATTI AB, TÜRKİYE'YE UYGULADIĞI YAPTIRIMLARI 1 YIL UZATTI (818)
"KANAL İSTANBUL BM'NİN 17 PRENSİBİNE BİRDEN KARŞI, BU KONUDA DAYANIŞMA BEKLİYORUZ" "KANAL İSTANBUL BM'NİN 17 PRENSİBİNE BİRDEN KARŞI, BU KONUDA DAYANIŞMA BEKLİYORUZ" (985)
PROF. DR. SALTIK: "TÜRKİYE'DE TOPLUM BAĞIŞIKLIĞI ARTMIYOR, AZALIYOR" PROF. DR. SALTIK: "TÜRKİYE'DE TOPLUM BAĞIŞIKLIĞI ARTMIYOR, AZALIYOR" (832)
BAŞAK DEMİRTAŞ "GERÇEĞE AYKIRI SAĞLIK RAPORU" SUÇUNDAN 2,5 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI BAŞAK DEMİRTAŞ "GERÇEĞE AYKIRI SAĞLIK RAPORU" SUÇUNDAN 2,5 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI (858)
DOKTORLAR "EMEK BİZİM, SÖZ BİZİM" DİYEREK İSTANBUL’DAN ANKARA’YA “BEYAZ YÜRÜYÜŞ” BAŞLATACAK DOKTORLAR "EMEK BİZİM, SÖZ BİZİM" DİYEREK İSTANBUL’DAN ANKARA’YA “BEYAZ YÜRÜYÜŞ” BAŞLATACAK (824)
CHP'DEN "BASIN ÖNE EĞİLMESİN" AÇIKLAMASI CHP'DEN "BASIN ÖNE EĞİLMESİN" AÇIKLAMASI (815)
Bakanlıktan 'efsane cuma' uyarısı Bakanlıktan 'efsane cuma' uyarısı (804)
İttifaklı D'Hondt Hesap Makinası ile ittifak yapısı hesabı İttifaklı D'Hondt Hesap Makinası ile ittifak yapısı hesabı (924)
İNCİRİN VATANINA SANTRAL KURULUYOR İNCİRİN VATANINA SANTRAL KURULUYOR (864)
GAZETECİLER CEMİYETİ: GAZETELERİN YILLIK TİRAJ TOPLAMI İLK KEZ 1 MİLYAR ADEDİN ALTINA İNDİ GAZETECİLER CEMİYETİ: GAZETELERİN YILLIK TİRAJ TOPLAMI İLK KEZ 1 MİLYAR ADEDİN ALTINA İNDİ (994)
BIONTECH VE PFIZER AŞISI 5-11 YAŞ ARASI ÇOCUKLARDA YÜZDE 90.7 ETKİLİ BIONTECH VE PFIZER AŞISI 5-11 YAŞ ARASI ÇOCUKLARDA YÜZDE 90.7 ETKİLİ (949)
TARLADA ÇALIŞAN KADINLARDAN ATA'YA SAYGI DURUŞU TARLADA ÇALIŞAN KADINLARDAN ATA'YA SAYGI DURUŞU (821)
TÜİK: İŞSİZLİK ORANI EYLÜL AYINDA YÜZDE 11,5 SEVİYESİNDE GERÇEKLEŞTİ TÜİK: İŞSİZLİK ORANI EYLÜL AYINDA YÜZDE 11,5 SEVİYESİNDE GERÇEKLEŞTİ (864)
TÜM ECZACI İŞVERENLER SENDİKASI "GERİ ÖDEMEDEN ÇIKARTILAN İLAÇLAR" İÇİN DAVA AÇTI TÜM ECZACI İŞVERENLER SENDİKASI "GERİ ÖDEMEDEN ÇIKARTILAN İLAÇLAR" İÇİN DAVA AÇTI (877)
KILIÇDAROĞLU: KANAL İSTANBUL İHALESİNE KİM GİRERSE AĞIR BEDELLER ÖDEYECEK KILIÇDAROĞLU: KANAL İSTANBUL İHALESİNE KİM GİRERSE AĞIR BEDELLER ÖDEYECEK (836)
'ÇIPLAK ARAMA' YAPMAKLA SUÇLANAN 3 POLİSİN YARGILANDIĞI DAVA BAŞLADI 'ÇIPLAK ARAMA' YAPMAKLA SUÇLANAN 3 POLİSİN YARGILANDIĞI DAVA BAŞLADI (815)
FORD KOCAELİ FABRİKASINDA ÜRETİME ARA VERDİ FORD KOCAELİ FABRİKASINDA ÜRETİME ARA VERDİ (908)
UNICREDİT, YAPI KREDİ'DEKİ YÜZDE 20 PAYINI SATIYOR UNICREDİT, YAPI KREDİ'DEKİ YÜZDE 20 PAYINI SATIYOR (835)
ERDOĞAN, KARAMOLLAOĞLU İLE GÖRÜŞECEK ERDOĞAN, KARAMOLLAOĞLU İLE GÖRÜŞECEK (849)
AKŞENER: ŞEHİDE ‘KELLE’ DİYEN ŞUURSUZLAR BİZE AHKAM KESEMEZ AKŞENER: ŞEHİDE ‘KELLE’ DİYEN ŞUURSUZLAR BİZE AHKAM KESEMEZ (837)
10 KASIM’DA "O AN:KARA" TEK YÜREK OLACAK 10 KASIM’DA "O AN:KARA" TEK YÜREK OLACAK (1277)
BTP'NİN AYASOFYA'DA ATATÜRK İÇİN MEVLİD OKUTMA TALEBİ REDDEDİLDİ. BTP GENEL BAŞKANI BAŞ, "AYASOFYA İBADETE DEĞİL, SİYASETE AÇILMIŞ" DEDİ BTP'NİN AYASOFYA'DA ATATÜRK İÇİN MEVLİD OKUTMA TALEBİ REDDEDİLDİ. BTP GENEL BAŞKANI BAŞ, "AYASOFYA İBADETE DEĞİL, SİYASETE AÇILMIŞ" DEDİ (878)
“BEN GİDİYORUM SAVCIYA TAKIR TAKIR TESPİT ETTİĞİM BÜTÜN YOLSUZLUKLARI VERİYORUM SİZ NİYE VERMİYORSUNUZ” “BEN GİDİYORUM SAVCIYA TAKIR TAKIR TESPİT ETTİĞİM BÜTÜN YOLSUZLUKLARI VERİYORUM SİZ NİYE VERMİYORSUNUZ” (955)
SUAT SARI: TAKSİ SORUNUNUN TEMELİNDE 5-6 GALERİCİ VAR. O GALERİCİLER YILDA 3.2 MİLYAR TL’LİK BİR FİNANSMANI YÖNETİYOR SUAT SARI: TAKSİ SORUNUNUN TEMELİNDE 5-6 GALERİCİ VAR. O GALERİCİLER YILDA 3.2 MİLYAR TL’LİK BİR FİNANSMANI YÖNETİYOR (868)
ŞEHİT ANNESİ PAKİZE AKBABA: MADEM ŞEHİTLERİ BAŞ TACI YAPIYORDUNUZ, BENİ NEDEN 4 YILLA YARGILADINIZ? ŞEHİT ANNESİ PAKİZE AKBABA: MADEM ŞEHİTLERİ BAŞ TACI YAPIYORDUNUZ, BENİ NEDEN 4 YILLA YARGILADINIZ? (871)
KAPATILAN ATATÜRK HAVALİMANI'NA 90 BİN 693 UÇAK İNİP KALKMIŞ KAPATILAN ATATÜRK HAVALİMANI'NA 90 BİN 693 UÇAK İNİP KALKMIŞ (859)
TÜSİAD BAŞKANI KASLOWSKİ: TÜRKİYE SANAYİSİNDE VERİMLİ BİR DİJİTAL DÖNÜŞÜM, BÜTÜNCÜL BİR BAKIŞ AÇISI VE ÇOK PAYDAŞLI BİR DİYALOGLA MÜMKÜN TÜSİAD BAŞKANI KASLOWSKİ: TÜRKİYE SANAYİSİNDE VERİMLİ BİR DİJİTAL DÖNÜŞÜM, BÜTÜNCÜL BİR BAKIŞ AÇISI VE ÇOK PAYDAŞLI BİR DİYALOGLA MÜMKÜN (888)
İBB’NİN GEÇMİŞ DÖNEM YOLSUZLUK SORUŞTURMALARI TBMM GÜNDEMİNDE: “DOSYALAR NEDEN YARGIYA İNTİKAL ETTİRİLMEDİ?” İBB’NİN GEÇMİŞ DÖNEM YOLSUZLUK SORUŞTURMALARI TBMM GÜNDEMİNDE: “DOSYALAR NEDEN YARGIYA İNTİKAL ETTİRİLMEDİ?” (1067)
AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ İNŞAATINDA, YEMEKHANEYİ SU BASTI AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ İNŞAATINDA, YEMEKHANEYİ SU BASTI (947)
SERBEST BÖLGE İŞLETME FAALİYETLERİ, 30 YIL GELİR VEYA KURUMLAR VERGİSİNDEN İSTİSNA OLACAK SERBEST BÖLGE İŞLETME FAALİYETLERİ, 30 YIL GELİR VEYA KURUMLAR VERGİSİNDEN İSTİSNA OLACAK (868)
"İSTANBUL, TÜRK DÜNYASININ BAĞIMSIZLIĞINA SAHİP ÇIKMA KONUSUNDA ÖN SAFLARDA OLMA KARARLILIĞINDA BİR KENTTİR" "İSTANBUL, TÜRK DÜNYASININ BAĞIMSIZLIĞINA SAHİP ÇIKMA KONUSUNDA ÖN SAFLARDA OLMA KARARLILIĞINDA BİR KENTTİR" (833)
DÖVİZ BÜROLARI KEPENK İNDİRDİ: "DÜZENLEME ANAYASA'YA AYKIRI" DÖVİZ BÜROLARI KEPENK İNDİRDİ: "DÜZENLEME ANAYASA'YA AYKIRI" (983)
YARGITAY ÇİLEM DOĞAN'A 15 YIL HAPSİ ONAYLADI. AVUKATI: "YARGI, KADINLARA BU KARAR ÜZERİNDEN PARMAK SALLADI" YARGITAY ÇİLEM DOĞAN'A 15 YIL HAPSİ ONAYLADI. AVUKATI: "YARGI, KADINLARA BU KARAR ÜZERİNDEN PARMAK SALLADI" (995)
PARİS ANLAŞMASI 10 KASIM'DA YÜRÜRLÜĞE GİRECEK PARİS ANLAŞMASI 10 KASIM'DA YÜRÜRLÜĞE GİRECEK (1054)
Tünel çıkışında otomobilin üzerine beton parçası düştü Tünel çıkışında otomobilin üzerine beton parçası düştü (1014)
"AKP İKTİDARI BOYUNCA EN AZ 28 BİN 380 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ" "AKP İKTİDARI BOYUNCA EN AZ 28 BİN 380 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ" (997)
KONUTTA KİRA ZAM ORANI YÜZDE 17,09 OLDU KONUTTA KİRA ZAM ORANI YÜZDE 17,09 OLDU (1041)
ENFLASYON ARAŞTIRMA GRUBU'NA GÖRE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 50'YE DAYANDI ENFLASYON ARAŞTIRMA GRUBU'NA GÖRE YILLIK ENFLASYON YÜZDE 50'YE DAYANDI (897)
EMNİYET: ERDOĞAN'IN SAĞLIĞI İLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPAN 30 KİŞİ HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILDI 03.11.2021 15:01 EMNİYET: ERDOĞAN'IN SAĞLIĞI İLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPAN 30 KİŞİ HAKKINDA YASAL İŞLEM BAŞLATILDI 03.11.2021 15:01 (1090)
AYM, ZIRHLI POLİS ARACINDAN YOLCU MİNİBÜSÜNE SİLAHLA ATEŞ EDİLMESİ İÇİN 'HAK İHLALİ' KARARI VERDİ AYM, ZIRHLI POLİS ARACINDAN YOLCU MİNİBÜSÜNE SİLAHLA ATEŞ EDİLMESİ İÇİN 'HAK İHLALİ' KARARI VERDİ (1115)
ÜRETİCİ FİYATLARI YILLIK YÜZDE 46,31 ARTTI ÜRETİCİ FİYATLARI YILLIK YÜZDE 46,31 ARTTI (921)
YAHOO 'SANSÜR' GEREKÇESİYLE ÇİN’DEN ÇEKİLDİ YAHOO 'SANSÜR' GEREKÇESİYLE ÇİN’DEN ÇEKİLDİ (1002)
Kırım Haber Ajansı Türkiye Müdürü Taş'ın ölümüne takipsizlik kararı Kırım Haber Ajansı Türkiye Müdürü Taş'ın ölümüne takipsizlik kararı (1024)
“KOŞULLARI İYİLEŞTİRMEK VE GÖÇLERİ ENGELLEMEK TÜM DÜNYANIN ORTAK SORUMLULUĞU” “KOŞULLARI İYİLEŞTİRMEK VE GÖÇLERİ ENGELLEMEK TÜM DÜNYANIN ORTAK SORUMLULUĞU” (1092)
100’DEN FAZLA ÜLKE, GLASGOW’DA “2030 YILINA KADAR ORMAN KAYBINI DURDURMAYI” TAAHHÜT ETTİ 100’DEN FAZLA ÜLKE, GLASGOW’DA “2030 YILINA KADAR ORMAN KAYBINI DURDURMAYI” TAAHHÜT ETTİ (1161)
“MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NI MAHMUT ÖZER DEĞİL, TARİKATLAR YÖNETİYOR” “MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NI MAHMUT ÖZER DEĞİL, TARİKATLAR YÖNETİYOR” (896)
LGBTİ ONUR YÜRÜYÜŞÜ'NDE GÖZALTINA ALINAN 8 KİŞİ HAKİM KARŞISINA ÇIKTI LGBTİ ONUR YÜRÜYÜŞÜ'NDE GÖZALTINA ALINAN 8 KİŞİ HAKİM KARŞISINA ÇIKTI (877)
OTOMOTİV PAZARI EKİMDE YÜZDE 40,1 DARALDI OTOMOTİV PAZARI EKİMDE YÜZDE 40,1 DARALDI (937)
DEAŞ VE HTŞ GİBİ TERÖR ÖRGÜTLERİNE PARA AKTARDIKLARI GEREKÇESİYLE 18 KİŞİ YAKALANDI DEAŞ VE HTŞ GİBİ TERÖR ÖRGÜTLERİNE PARA AKTARDIKLARI GEREKÇESİYLE 18 KİŞİ YAKALANDI (962)
ANKARA'DA ÖZELLEŞTİRİLEN DOĞAL GAZ DAĞITIM ŞİRKETİ, KARINI SON 1 YILDA 117 MİLYON TL ARTIRDI ANKARA'DA ÖZELLEŞTİRİLEN DOĞAL GAZ DAĞITIM ŞİRKETİ, KARINI SON 1 YILDA 117 MİLYON TL ARTIRDI (1007)
DÜNYA GENELİNDE 5 MİLYONDAN FAZLA İNSAN KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ DÜNYA GENELİNDE 5 MİLYONDAN FAZLA İNSAN KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ (949)
BAKAN KOCA'DAN SAĞLIK TEŞKİLATINA 'NÖBET' UYARISI BAKAN KOCA'DAN SAĞLIK TEŞKİLATINA 'NÖBET' UYARISI (1292)
İTO: İSTANBUL'DA YILLIK ENFLASYON YÜZDE 20,76'YA ULAŞTI İTO: İSTANBUL'DA YILLIK ENFLASYON YÜZDE 20,76'YA ULAŞTI (924)
ESKİ GENEL BAŞKANLARDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU ESKİ GENEL BAŞKANLARDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (1126)
LPG’YE 49 KURUŞLUK BİR ZAM DAHA YAPILDI LPG’YE 49 KURUŞLUK BİR ZAM DAHA YAPILDI (889)
HKP’DEN, ERDOĞAN, ALBAYRAK, ELVAN, DEMİRÖREN VE ZİRAAT BANKASI YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU HKP’DEN, ERDOĞAN, ALBAYRAK, ELVAN, DEMİRÖREN VE ZİRAAT BANKASI YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (978)
CHP, BAZI DERNEK VE VAKIFLARA AKTARILAN KAYNAKLARIN VE KADROLAŞMA İDDİALARININ ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ CHP, BAZI DERNEK VE VAKIFLARA AKTARILAN KAYNAKLARIN VE KADROLAŞMA İDDİALARININ ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ (1016)
SANAYİDE KULLANILAN DOĞAL GAZA YÜZDE 48, ELEKTRİK ÜRETİMİNDE KULLANILAN DOĞAL GAZA YÜZDE 46 ZAM SANAYİDE KULLANILAN DOĞAL GAZA YÜZDE 48, ELEKTRİK ÜRETİMİNDE KULLANILAN DOĞAL GAZA YÜZDE 46 ZAM (1165)
MÜJDAT GEZEN BELGESELİNİN TÜRKİYE GALASI İZMİR'DE YAPILACAK MÜJDAT GEZEN BELGESELİNİN TÜRKİYE GALASI İZMİR'DE YAPILACAK (1043)
ERDOĞAN VE BIDEN GÖRÜŞTÜ, İKİ FARKLI AÇIKLAMA GELDİ ERDOĞAN VE BIDEN GÖRÜŞTÜ, İKİ FARKLI AÇIKLAMA GELDİ (943)
ŞİŞLİ'DE CUMHURİYET COŞKUSU ŞİŞLİ'DE CUMHURİYET COŞKUSU (935)
İSTANBUL'UN BARAJLARINDA DOLULUK ORANI YÜZDE 45,76’YA DÜŞTÜ İSTANBUL'UN BARAJLARINDA DOLULUK ORANI YÜZDE 45,76’YA DÜŞTÜ (1041)
“ANITKABİR’DEKİ TÖRENİ İZLEMEK İSTEYEN FOX, CUMHURİYET VE ANKA AKREDİTASYON UYGULAMASI İLE İÇERİ ALINMADI” “ANITKABİR’DEKİ TÖRENİ İZLEMEK İSTEYEN FOX, CUMHURİYET VE ANKA AKREDİTASYON UYGULAMASI İLE İÇERİ ALINMADI” (1013)
"AVRUPA’NIN 400 SENEDE ALDIĞI YOLU, BİZ 80 YILDA ALDIK" "AVRUPA’NIN 400 SENEDE ALDIĞI YOLU, BİZ 80 YILDA ALDIK" (1036)
111 yaşındaki Fatma Tıraş: Boyum yetmeyince bir taşın üzerine çıkıp Atatürk'ü gördüm 111 yaşındaki Fatma Tıraş: Boyum yetmeyince bir taşın üzerine çıkıp Atatürk'ü gördüm (1004)
Cumhuriyet bugün tam 98 yaşında. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun Cumhuriyet bugün tam 98 yaşında. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun (879)
TFF: “9 KASIM'DAN İTİBAREN STADYUMLARA YÜZDE 100 KAPASİTE İLE SEYİRCİ ALINMASINA KARAR VERİLMİŞTİR” TFF: “9 KASIM'DAN İTİBAREN STADYUMLARA YÜZDE 100 KAPASİTE İLE SEYİRCİ ALINMASINA KARAR VERİLMİŞTİR” (1140)
“EVET’ DERSEK, CUMHURİYET’E İHANET ETMİŞ OLURUZ, BU ÜLKENİN TOPRAKLARINA YABANCI POSTALLARIN BASMASINI İSTEMEM” “EVET’ DERSEK, CUMHURİYET’E İHANET ETMİŞ OLURUZ, BU ÜLKENİN TOPRAKLARINA YABANCI POSTALLARIN BASMASINI İSTEMEM” (1112)
KAVCIOĞLU: CARİ AÇIĞI KUR ARTIŞIYLA KAPAMA HEDEFİMİZ YOK KAVCIOĞLU: CARİ AÇIĞI KUR ARTIŞIYLA KAPAMA HEDEFİMİZ YOK (1055)
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) 5 bin taksi projesi, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında oy çokluğuyla 10. kez reddedildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) 5 bin taksi projesi, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında oy çokluğuyla 10. kez reddedildi. (1137)
EĞİTİM-İŞ’TEN "ALTERNATİF ERKEN ÇOCUKLUK EĞİTİMİ" TEPKİSİ: "DİYANET'İ YA DA TARİKATLARI MEB'İN ALTERNATİFİ YAPABİLİRLER" EĞİTİM-İŞ’TEN "ALTERNATİF ERKEN ÇOCUKLUK EĞİTİMİ" TEPKİSİ: "DİYANET'İ YA DA TARİKATLARI MEB'İN ALTERNATİFİ YAPABİLİRLER" (1199)
TÜİK: KOBİ'LER 2020'DE TOPLAM GİRİŞİM SAYISININ YÜZDE 99,8'İNİ, İSTİHDAMIN YÜZDE 72'SİNİ OLUŞTURDU TÜİK: KOBİ'LER 2020'DE TOPLAM GİRİŞİM SAYISININ YÜZDE 99,8'İNİ, İSTİHDAMIN YÜZDE 72'SİNİ OLUŞTURDU (1119)
HAYVANCILIK DESTEKLERİ KAPSAMINDA DÜVE VE İNEKLERİN BUZAĞILAMA YAŞ SINIRLARINDA 60'AR GÜN ARTIŞA GİDİLDİ HAYVANCILIK DESTEKLERİ KAPSAMINDA DÜVE VE İNEKLERİN BUZAĞILAMA YAŞ SINIRLARINDA 60'AR GÜN ARTIŞA GİDİLDİ (1114)
Hakkarili 117 yaşındaki Muteber Engindeniz: Cumhuriyetin ilanında köyde halay çektik Hakkarili 117 yaşındaki Muteber Engindeniz: Cumhuriyetin ilanında köyde halay çektik (1117)
Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'ndan açıklamalar: Yıl sonu enflasyon 18.4 olacak Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'ndan açıklamalar: Yıl sonu enflasyon 18.4 olacak (1105)
TÜİK: HİZMET ÜRETİCİ FİYATLARI 1 YILDA YÜZDE 31,30 ARTTI TÜİK: HİZMET ÜRETİCİ FİYATLARI 1 YILDA YÜZDE 31,30 ARTTI (1124)
İSO BAŞKANI BAHÇIVAN: GELECEĞE YÖNELİK ÖNGÖRÜDE BULUNAMIYORUZ, FİNANSAL İSTİKRAR RİSKLERİ ARTACAK İSO BAŞKANI BAHÇIVAN: GELECEĞE YÖNELİK ÖNGÖRÜDE BULUNAMIYORUZ, FİNANSAL İSTİKRAR RİSKLERİ ARTACAK (1123)
CHP: "AKP GENEL BAŞKANI, BU VİDEOYLA AZMETTİRİCİSİ OLDUĞU SUÇLARI ÜSTLENMİŞTİR" CHP: "AKP GENEL BAŞKANI, BU VİDEOYLA AZMETTİRİCİSİ OLDUĞU SUÇLARI ÜSTLENMİŞTİR" (1214)
İBB, CUMHURİYETİ BAYRAMI İÇİN KONSERLER VE ETKİNLİKLER DÜZENLEYECEK İBB, CUMHURİYETİ BAYRAMI İÇİN KONSERLER VE ETKİNLİKLER DÜZENLEYECEK (1265)
İYİ PARTİLİ YILMAZ 'HAYIR' OYUNUN GEREKÇESİNİ AÇIKLADI: "BU YÖNETİCİYE 2 YIL SÜREYLE ÜLKENİN KADERİ TESLİM EDİLMEMELİ" İYİ PARTİLİ YILMAZ 'HAYIR' OYUNUN GEREKÇESİNİ AÇIKLADI: "BU YÖNETİCİYE 2 YIL SÜREYLE ÜLKENİN KADERİ TESLİM EDİLMEMELİ" (1197)
"SEÇİMİ AŞAN BİR KARARI MAKUL BULMAK MÜMKÜN DEĞİL" "SEÇİMİ AŞAN BİR KARARI MAKUL BULMAK MÜMKÜN DEĞİL" (1173)
RTÜK ÜYELERİ AÇIKLADI: HALK TV’YE TÜGVA CEZASI RTÜK ÜYELERİ AÇIKLADI: HALK TV’YE TÜGVA CEZASI (1238)
TÜRK İŞ, AÇLIK SINIRINI 3.093 TL, YOKSULLUK SINIRINI 10.076 TL OLARAK AÇIKLADI TÜRK İŞ, AÇLIK SINIRINI 3.093 TL, YOKSULLUK SINIRINI 10.076 TL OLARAK AÇIKLADI (1051)
İSTANBUL'DA 16 TON 500 KİLO KAÇAK NARGİLE TÜTÜNÜ ELE GEÇİRİLDİ İSTANBUL'DA 16 TON 500 KİLO KAÇAK NARGİLE TÜTÜNÜ ELE GEÇİRİLDİ (972)
“TBMM İRADESİ VESAYET ALTINDA, BÖYLE DENETİM YAPAMAYIZ” “TBMM İRADESİ VESAYET ALTINDA, BÖYLE DENETİM YAPAMAYIZ” (1068)
"BU BÜTÇE, ERDOĞAN'IN GİDERAYAK MİLLETİMİZE ATTIĞI SON KAZIĞIN BÜTÇESİDİR" "BU BÜTÇE, ERDOĞAN'IN GİDERAYAK MİLLETİMİZE ATTIĞI SON KAZIĞIN BÜTÇESİDİR" (995)
MERSİN’DE BİR SOSYAL HİZMETLER MEMURU YARDIMA BAŞVURANLARDAN RÜŞVET ALDIĞI GEREKÇESİYLE TUTUKLANDI MERSİN’DE BİR SOSYAL HİZMETLER MEMURU YARDIMA BAŞVURANLARDAN RÜŞVET ALDIĞI GEREKÇESİYLE TUTUKLANDI (1152)
“250’YE YAKIN İTHAL İLAÇ BULUNAMIYOR, BUNLAR ARASINDA MUADİLİ OLMAYAN İLAÇLAR DA VAR” “250’YE YAKIN İTHAL İLAÇ BULUNAMIYOR, BUNLAR ARASINDA MUADİLİ OLMAYAN İLAÇLAR DA VAR” (1167)
7 yaşındaki madenci çocuğu Kübra: Babamı görmedim ama çok özledim 7 yaşındaki madenci çocuğu Kübra: Babamı görmedim ama çok özledim (973)
BOĞAZİÇİ PROTESTOLARI NEDENİYLE 3 YILA KADAR HAPSİ İSTENEN 97 KİŞİNİN YARGILANMASINA BAŞLANDI BOĞAZİÇİ PROTESTOLARI NEDENİYLE 3 YILA KADAR HAPSİ İSTENEN 97 KİŞİNİN YARGILANMASINA BAŞLANDI (1108)
DÖVİZ BÜROLARI 4 KASIM’DA KEPENK İNDİRECEK DÖVİZ BÜROLARI 4 KASIM’DA KEPENK İNDİRECEK (1030)
“KOMANDO MARŞI SÖYLEYEN TÜGVA'CILARI GÖNDER SURİYE'YE, KOMUTANI DA BİLAL ERDOĞAN OLSUN” “KOMANDO MARŞI SÖYLEYEN TÜGVA'CILARI GÖNDER SURİYE'YE, KOMUTANI DA BİLAL ERDOĞAN OLSUN” (1044)
MİLLİ YOL HAREKETİ LİDERİ ÇAYIR: TAYYİP BEY "SÜRESİZ SİYASET HASTALIĞI"NA TUTULDU MİLLİ YOL HAREKETİ LİDERİ ÇAYIR: TAYYİP BEY "SÜRESİZ SİYASET HASTALIĞI"NA TUTULDU (1069)
TİHV: SON 5 YILDA İFADE VE MEDYA ÖZGÜRLÜĞÜNÜ KULLANAN 2 BİN 801 KİŞİ TUTUKLANDI TİHV: SON 5 YILDA İFADE VE MEDYA ÖZGÜRLÜĞÜNÜ KULLANAN 2 BİN 801 KİŞİ TUTUKLANDI (1125)
VERGİ USUL KANUNU DEĞİŞTİ, SOSYAL MEDYA İÇERİK ÜRETİCİSİNE STOPAJ GELDİ VERGİ USUL KANUNU DEĞİŞTİ, SOSYAL MEDYA İÇERİK ÜRETİCİSİNE STOPAJ GELDİ (1082)
Tesla, 1 trilyon dolarlık piyasa değerini aşarak bu değere ulaşan beşinci şirket oldu. Tesla, 1 trilyon dolarlık piyasa değerini aşarak bu değere ulaşan beşinci şirket oldu. (1099)
ASİSTAN HEKİMLER: “15 NÖBET TUTUP 7 NÖBET PARASI ALIYORUZ” ASİSTAN HEKİMLER: “15 NÖBET TUTUP 7 NÖBET PARASI ALIYORUZ” (1066)
TÜİK: TAHIL ÜRETİMİ YÜZDE 15 AZALACAK, ARPADA GERİLEME YÜZDE 30,7'YE ULAŞACAK TÜİK: TAHIL ÜRETİMİ YÜZDE 15 AZALACAK, ARPADA GERİLEME YÜZDE 30,7'YE ULAŞACAK (1306)
KABİNE TOPLANTISI SÜRERKEN BÜYÜKELÇİLERDEN ORTAK “İÇİŞLERİ” MESAJI GELDİ KABİNE TOPLANTISI SÜRERKEN BÜYÜKELÇİLERDEN ORTAK “İÇİŞLERİ” MESAJI GELDİ (1212)
İKTİDAR, 10 BÜYÜKELÇİYİ İSTENMEYEN KİŞİ İLAN ETME HAMLESİYLE ABD'NİN TUZAĞINA DÜŞMEK ÜZERE İKTİDAR, 10 BÜYÜKELÇİYİ İSTENMEYEN KİŞİ İLAN ETME HAMLESİYLE ABD'NİN TUZAĞINA DÜŞMEK ÜZERE (1289)
MÜTEAHHİTLER VERGİ YÜKÜNÜN AZALTILMASINI İSTEDİ MÜTEAHHİTLER VERGİ YÜKÜNÜN AZALTILMASINI İSTEDİ (1101)
TÜRK-İŞ, İŞÇİLERİN GELİR VERGİSİ ORANLARININ DÜŞÜRÜLMESİNİ İSTEDİ TÜRK-İŞ, İŞÇİLERİN GELİR VERGİSİ ORANLARININ DÜŞÜRÜLMESİNİ İSTEDİ (1201)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN “SURUÇ’A BOMBA TEMİN ETTİ” DEDİĞİ IŞİD’Lİ HAKKINDA SADECE 'ÖRGÜT ÜYELİĞİNDEN' DAVA AÇILMIŞ İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN “SURUÇ’A BOMBA TEMİN ETTİ” DEDİĞİ IŞİD’Lİ HAKKINDA SADECE 'ÖRGÜT ÜYELİĞİNDEN' DAVA AÇILMIŞ (1193)
AKŞENER: "İKTİDARA YÜRÜMÜYOR, KOŞUYORUZ" AKŞENER: "İKTİDARA YÜRÜMÜYOR, KOŞUYORUZ" (1123)
DIŞİŞLERİ, “PERSONA NON GRATA”YI ÖNLEMEK İÇİN FORMÜL ARADI DIŞİŞLERİ, “PERSONA NON GRATA”YI ÖNLEMEK İÇİN FORMÜL ARADI (1149)
Erdoğan'dan '10 büyükelçi' talimatı! 'İstenmeyen adam' ilan edilecekler Erdoğan'dan '10 büyükelçi' talimatı! 'İstenmeyen adam' ilan edilecekler (1144)
İstanbul'da 'kokarca böceği' kabusu İstanbul'da 'kokarca böceği' kabusu (1140)
MERKEZ BANKASI TL CİNSİNDEN ZORUNLU KARŞILIKLARA UYGULANAN FAİZİ 10,5'E İNDİRDİ MERKEZ BANKASI TL CİNSİNDEN ZORUNLU KARŞILIKLARA UYGULANAN FAİZİ 10,5'E İNDİRDİ (1116)
İSTANBUL'DA 73 BİN 500 LİTRE KAÇAK AKARYAKIT ELE GEÇİRİLDİ İSTANBUL'DA 73 BİN 500 LİTRE KAÇAK AKARYAKIT ELE GEÇİRİLDİ (1199)
TÜRK TORAKS DERNEĞİ: ELEKTRONİK SİGARANIN ZARARLARI İLE İLGİLİ BİLİMSEL KANITLAR VAR TÜRK TORAKS DERNEĞİ: ELEKTRONİK SİGARANIN ZARARLARI İLE İLGİLİ BİLİMSEL KANITLAR VAR (1198)
"SİSTEMATİK SALDIRI VE BASKI ALTINDAYIZ" "SİSTEMATİK SALDIRI VE BASKI ALTINDAYIZ" (1136)
İMAMOĞLU: "İSTANBUL, TÜRK DÜNYASI DEVLETLERİNİN AİLE BAĞLARINI KUVVETLENDİRECEK HER ADIMDA ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIR" İMAMOĞLU: "İSTANBUL, TÜRK DÜNYASI DEVLETLERİNİN AİLE BAĞLARINI KUVVETLENDİRECEK HER ADIMDA ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIR" (1093)
BAKAN PAKDEMİRLİ: “SÖZLEŞMELİ TARIMA GEÇMEMİZ LAZIM” BAKAN PAKDEMİRLİ: “SÖZLEŞMELİ TARIMA GEÇMEMİZ LAZIM” (1084)
"FAİZ KARARI SONRASI DÖVİZ KURUNDAKİ ARTIŞ REEL SEKTÖRÜMÜZÜ TEDİRGİN ETMEKTEDİR" "FAİZ KARARI SONRASI DÖVİZ KURUNDAKİ ARTIŞ REEL SEKTÖRÜMÜZÜ TEDİRGİN ETMEKTEDİR" (1173)
BU İŞİ FETULLAH’TAN ÖĞRENDİLER AMA BOYNUZ KULAĞI GEÇMİŞ BU İŞİ FETULLAH’TAN ÖĞRENDİLER AMA BOYNUZ KULAĞI GEÇMİŞ (1096)
AKARYAKITA ZAM GELDİ, ARABASINI SATIP AT ALDI: "NE VERGİSİ VAR NE PULU VAR" AKARYAKITA ZAM GELDİ, ARABASINI SATIP AT ALDI: "NE VERGİSİ VAR NE PULU VAR" (1108)
"KANUNSUZ TOPRAKLAR" DİZİSİNİN YURT DIŞI GELİRİ İLE OKUL YAPILACAK "KANUNSUZ TOPRAKLAR" DİZİSİNİN YURT DIŞI GELİRİ İLE OKUL YAPILACAK (1199)
"SUÇU ORTAYA ÇIKARANI ŞEYTANLAŞTIRDILAR, BUGÜNKÜ MAHKEME DE BUNUN SONUCU" "SUÇU ORTAYA ÇIKARANI ŞEYTANLAŞTIRDILAR, BUGÜNKÜ MAHKEME DE BUNUN SONUCU" (1171)
BOĞAZİÇİ'NDE ÇADIR KURMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE MÜDAHALE. KAMPÜSE ÇEVİK KUVVET EKİPLERİ GİRDİ BOĞAZİÇİ'NDE ÇADIR KURMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE MÜDAHALE. KAMPÜSE ÇEVİK KUVVET EKİPLERİ GİRDİ (1053)
"ERDOĞAN BAŞKAN, HAYAT KISA, DOLAR UÇUYOR" "ERDOĞAN BAŞKAN, HAYAT KISA, DOLAR UÇUYOR" (1031)
FİKRİ SAĞLAR-ÖKKEŞ ŞENDİLLER ARASINDAKİ 12 YILLIK DAVA ANAYASA MAHKEMESİNDE KARARA BAĞLANDI FİKRİ SAĞLAR-ÖKKEŞ ŞENDİLLER ARASINDAKİ 12 YILLIK DAVA ANAYASA MAHKEMESİNDE KARARA BAĞLANDI (1046)
2020'DE SADECE ÇALIŞMA BAKANLIĞI'NIN ULAŞTIĞI ÇOCUK İŞÇİ SAYISI 12 BİN 457 2020'DE SADECE ÇALIŞMA BAKANLIĞI'NIN ULAŞTIĞI ÇOCUK İŞÇİ SAYISI 12 BİN 457 (1054)
İYİ PARTİ'DEN "ÖĞRENCİ AFFI" İÇİN KANUN TEKLİFİ: “OKULLARINA DEVAM EDEBİLMELERİ İÇİN BİR ŞANS TANIYALIM” İYİ PARTİ'DEN "ÖĞRENCİ AFFI" İÇİN KANUN TEKLİFİ: “OKULLARINA DEVAM EDEBİLMELERİ İÇİN BİR ŞANS TANIYALIM” (1231)
SAĞLIK BAKANLIĞI, İHMALİ OLDUĞU ÖNE SÜRÜLEN BAŞHAKEMİ AÇIĞA ALDI SAĞLIK BAKANLIĞI, İHMALİ OLDUĞU ÖNE SÜRÜLEN BAŞHAKEMİ AÇIĞA ALDI (1158)
FAİZ İNDİRİMİ KARARINA EKONOMİSTLERİN TEPKİSİ: KAFAMIZA DOĞRUDAN SIKSAYDINIZ FAİZ İNDİRİMİ KARARINA EKONOMİSTLERİN TEPKİSİ: KAFAMIZA DOĞRUDAN SIKSAYDINIZ (1217)
“KİMLER KUR ZENGİNİ YAPILIYOR” “KİMLER KUR ZENGİNİ YAPILIYOR” (982)
Merkez Bankası politika faizini yüzde 16'ya indirdi Merkez Bankası politika faizini yüzde 16'ya indirdi (1064)
CUMHURBAŞKANLIĞI KORUMA DAİRESİ 1 YILLIK ÖDENEĞİ 6 AYDA BİTİRMİŞ CUMHURBAŞKANLIĞI KORUMA DAİRESİ 1 YILLIK ÖDENEĞİ 6 AYDA BİTİRMİŞ (1014)
ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI TEMİNATLARI ARTIRILDI: ARAÇ BAŞINA 50 BİN TL, KAZA BAŞINA DA 100 BİN TL OLDU ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI TEMİNATLARI ARTIRILDI: ARAÇ BAŞINA 50 BİN TL, KAZA BAŞINA DA 100 BİN TL OLDU (1143)
TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ, EKİMDE YÜZDE 3,6 GERİLEDİ TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ, EKİMDE YÜZDE 3,6 GERİLEDİ (1033)
"BUGÜN KARARLAR ALIRKEN, DÜSTURUNUZ SADECE MİLLETİMİZİN REFAHI OLSUN" "BUGÜN KARARLAR ALIRKEN, DÜSTURUNUZ SADECE MİLLETİMİZİN REFAHI OLSUN" (1003)
CHP, VAKIFLARA YAPILAN KAYNAK AKTARIMLARI İÇİN TBMM’DE KOMİSYON KURULMASINI İSTEDİ CHP, VAKIFLARA YAPILAN KAYNAK AKTARIMLARI İÇİN TBMM’DE KOMİSYON KURULMASINI İSTEDİ (1025)
LPG'YE 22 KURUŞLUK BİR ZAM DAHA LPG'YE 22 KURUŞLUK BİR ZAM DAHA (1016)
"HAYDİ ERDOĞAN, VAKİT TAMAM. ÇIRPINMANIN, ÇAMURA YATMANIN ALEMİ YOK. ARTIK VAKİT SANDIK VAKTİ" "HAYDİ ERDOĞAN, VAKİT TAMAM. ÇIRPINMANIN, ÇAMURA YATMANIN ALEMİ YOK. ARTIK VAKİT SANDIK VAKTİ" (1023)
AKP İKTİDARI, 13 HES, GÖKÇEADA KUZU LİMANI, ESKİ NATO LİMANI VE 18 SOSYAL TESİSİ 2022'DE ÖZELLEŞTİRMEYİ PLANLIYOR AKP İKTİDARI, 13 HES, GÖKÇEADA KUZU LİMANI, ESKİ NATO LİMANI VE 18 SOSYAL TESİSİ 2022'DE ÖZELLEŞTİRMEYİ PLANLIYOR (1199)
REKABET KURULU, SAHİBİNDEN.COM HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATTI REKABET KURULU, SAHİBİNDEN.COM HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATTI (1019)
Melike'nin öldürülmesinde Palu ailesinden 3 sanığa tahliye kararı Melike'nin öldürülmesinde Palu ailesinden 3 sanığa tahliye kararı (1016)
"TÜRKİYE, SON 5-6 SENE İÇİNDE MALİ'DEN SONRA EN ÇOK KURUMSAL KÖTÜLEŞMEYİ GEÇİREN ÜLKE" "TÜRKİYE, SON 5-6 SENE İÇİNDE MALİ'DEN SONRA EN ÇOK KURUMSAL KÖTÜLEŞMEYİ GEÇİREN ÜLKE" (1044)
"BU ORGANİZASYON PARALEL YAPIDIR” "BU ORGANİZASYON PARALEL YAPIDIR” (994)
AB TÜRKİYE RAPORU: “BAŞKANLIK SİSTEMİ, PARLAMENTOYU ZAYIFLATTI, CUMHURBAŞKANI ÇOK FAZLA YASAMA GÜCÜNE SAHİP” AB TÜRKİYE RAPORU: “BAŞKANLIK SİSTEMİ, PARLAMENTOYU ZAYIFLATTI, CUMHURBAŞKANI ÇOK FAZLA YASAMA GÜCÜNE SAHİP” (1112)
YENİ BİR KALKINMA ANLAYIŞINA DUYDUĞUMUZ İHTİYAÇ ÇOK AÇIKTIR YENİ BİR KALKINMA ANLAYIŞINA DUYDUĞUMUZ İHTİYAÇ ÇOK AÇIKTIR (1073)
DEÜ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ DEKANI, BÖLÜM BAŞKANLIĞINA KENDİNİ ATADI DEÜ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ DEKANI, BÖLÜM BAŞKANLIĞINA KENDİNİ ATADI (1083)
2022 BÜTÇESİ: DİYANET’İN PERSONEL GİDERİNİN YÜZDE 24, TEMSİL VE TANITMA GİDERİNİN YÜZDE 155 ARTMASI TEKLİF EDİLDİ 2022 BÜTÇESİ: DİYANET’İN PERSONEL GİDERİNİN YÜZDE 24, TEMSİL VE TANITMA GİDERİNİN YÜZDE 155 ARTMASI TEKLİF EDİLDİ (1068)
"BAŞTA MERKEZ BANKASI OLMAK ÜZERE DÜZENLEYİCİ KURUMLARIN BAĞIMSIZLIĞI, TARTIŞMA DIŞI BIRAKACAK BİÇİMDE TESİS EDİLMELİ" "BAŞTA MERKEZ BANKASI OLMAK ÜZERE DÜZENLEYİCİ KURUMLARIN BAĞIMSIZLIĞI, TARTIŞMA DIŞI BIRAKACAK BİÇİMDE TESİS EDİLMELİ" (1186)
2022 YILI BÜTÇE TEKLİFİ: CUMHURBAŞKANLIĞI’NIN BÜTÇESİNDE KESİNTİ, CUMHURBAŞKANI’NIN MAAŞINA ZAM 2022 YILI BÜTÇE TEKLİFİ: CUMHURBAŞKANLIĞI’NIN BÜTÇESİNDE KESİNTİ, CUMHURBAŞKANI’NIN MAAŞINA ZAM (1120)
"ŞOFÖRLÜK MESLEĞİ GEÇİM KAYNAĞI OLMAYAN" KİMSE TAKSİ PLAKASI ALAMAYACAK” "ŞOFÖRLÜK MESLEĞİ GEÇİM KAYNAĞI OLMAYAN" KİMSE TAKSİ PLAKASI ALAMAYACAK” (1076)
"ÇİFTÇİ YA TARLASINI SATIYOR YA BOŞ BIRAKIYOR" "ÇİFTÇİ YA TARLASINI SATIYOR YA BOŞ BIRAKIYOR" (1032)
“SİYASİ İKTİDAR KÖMÜR VE DOĞAL GAZ LOBİLERİNİN OYUNCAĞI HALİNE DÜŞMÜŞTÜR” “SİYASİ İKTİDAR KÖMÜR VE DOĞAL GAZ LOBİLERİNİN OYUNCAĞI HALİNE DÜŞMÜŞTÜR” (1074)
'LEZZET ANKARA’DA İLK SİPARİŞLER ÇANKAYA'DAN ALINMAYA BAŞLANDI 'LEZZET ANKARA’DA İLK SİPARİŞLER ÇANKAYA'DAN ALINMAYA BAŞLANDI (1085)
"ET VE SÜT KURUMU, 654 MİLYON ZARARINI KÜÇÜK BESİCİLERDEN ÇIKARIYOR" "ET VE SÜT KURUMU, 654 MİLYON ZARARINI KÜÇÜK BESİCİLERDEN ÇIKARIYOR" (969)
ÇORUM'DA 10 YILDIR BOŞ TUTULAN OKUL BİNASI AHIRA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ ÇORUM'DA 10 YILDIR BOŞ TUTULAN OKUL BİNASI AHIRA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ (1019)
MERKEZ BANKASI: KONUT FİYAT ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 33,4 ARTTI MERKEZ BANKASI: KONUT FİYAT ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 33,4 ARTTI (932)
İZMİR'DEKİ CİHANNÜMA YURDU'NDA KALAN KIZ ÖĞRENCİLERDEN ŞORTLU PİJAMALI PROTESTO: "NE İSTERSEK GİYERİZ, SİZE NE" İZMİR'DEKİ CİHANNÜMA YURDU'NDA KALAN KIZ ÖĞRENCİLERDEN ŞORTLU PİJAMALI PROTESTO: "NE İSTERSEK GİYERİZ, SİZE NE" (1071)
"HALKIN HABER ALMA HAKKINA ZARAR VERECEK YASAL DÜZENLEME GİRİŞİMİ SÜRÜYOR" "HALKIN HABER ALMA HAKKINA ZARAR VERECEK YASAL DÜZENLEME GİRİŞİMİ SÜRÜYOR" (1063)
SEDAT PEKER HAKKINDA TUTUKLAMA KARARI ÇIKARILDI SEDAT PEKER HAKKINDA TUTUKLAMA KARARI ÇIKARILDI (1005)
"TAYYİP BEYDEN ÖNCE TÜRKİYE YOK MUYDU? VARDI. TAYYİP BEYDEN SONRA DA TÜRKİYE VAR OLACAK" "TAYYİP BEYDEN ÖNCE TÜRKİYE YOK MUYDU? VARDI. TAYYİP BEYDEN SONRA DA TÜRKİYE VAR OLACAK" (1049)
"MERKEZ BANKASI'NIN NET REZERVİ EKSİ 40 MİLYAR DOLAR CİVARINDA DOLANIP DURUYOR" "MERKEZ BANKASI'NIN NET REZERVİ EKSİ 40 MİLYAR DOLAR CİVARINDA DOLANIP DURUYOR" (909)
130 METRE YÜKSEKLİKTE YÜKÜ BULUNAN DEV GEMİ 1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ ALTINDAN GEÇEMEDİ 130 METRE YÜKSEKLİKTE YÜKÜ BULUNAN DEV GEMİ 1915 ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ ALTINDAN GEÇEMEDİ (993)
İSTANBUL'DA 3 MİLYON TL VE 715 BİN DOLAR SAHTE PARA ELE GEÇİRİLDİ İSTANBUL'DA 3 MİLYON TL VE 715 BİN DOLAR SAHTE PARA ELE GEÇİRİLDİ (974)
"MURDA" ADIYLA BİLİNEN RAP ŞARKICISI GÖZALTINA ALINDI "MURDA" ADIYLA BİLİNEN RAP ŞARKICISI GÖZALTINA ALINDI (895)
"16 MİLYON İSTANBULLU KAZANACAK, BİR AVUÇ PLAKA AĞASI KAYBEDECEK. GÖZÜNÜZ BİZDE OLSUN" "16 MİLYON İSTANBULLU KAZANACAK, BİR AVUÇ PLAKA AĞASI KAYBEDECEK. GÖZÜNÜZ BİZDE OLSUN" (971)
"MEDYA KAMU İHALELERİNE GİRMEMELİ. RTÜK VE TÜRKSAT ÜCRETLERİ DÜŞÜRÜLMELİ, BASIN KARTI İŞLEVİ ARTIRILMALI" "MEDYA KAMU İHALELERİNE GİRMEMELİ. RTÜK VE TÜRKSAT ÜCRETLERİ DÜŞÜRÜLMELİ, BASIN KARTI İŞLEVİ ARTIRILMALI" (984)
MANAVGAT YANGININDA AHIRLARI VE AĞAÇLARI YANAN ÇİFTÇİ: "DEVLETTEN BEŞ KURUŞ DESTEK ALAMADIM" MANAVGAT YANGININDA AHIRLARI VE AĞAÇLARI YANAN ÇİFTÇİ: "DEVLETTEN BEŞ KURUŞ DESTEK ALAMADIM" (937)
ÇGD GENEL BAŞKANI GÜLERYÜZLÜ’DEN FAHRETTİN ALTUN’A 'BASIN KARTI DAVASI' TEPKİSİ: "KAN DAVASINA ÇEVİRDİ" ÇGD GENEL BAŞKANI GÜLERYÜZLÜ’DEN FAHRETTİN ALTUN’A 'BASIN KARTI DAVASI' TEPKİSİ: "KAN DAVASINA ÇEVİRDİ" (912)
VETERİNER TEKNİKERİ SOKAKTA KAĞIT TOPLUYOR: "ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM, BU İŞİ YAPMAK GURURUMA DOKUNUYOR, BÖYLE HAYAL ETMEMİŞTİM" VETERİNER TEKNİKERİ SOKAKTA KAĞIT TOPLUYOR: "ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM, BU İŞİ YAPMAK GURURUMA DOKUNUYOR, BÖYLE HAYAL ETMEMİŞTİM" (1170)
TÜRKİYE GENELİNDE 23 BİN PERSONELLE VALE VE TAKSİLERE YÖNELİK UYGULAMA YAPILDI. 73 TAKSİ TRAFİKTEN MENEDİLDİ TÜRKİYE GENELİNDE 23 BİN PERSONELLE VALE VE TAKSİLERE YÖNELİK UYGULAMA YAPILDI. 73 TAKSİ TRAFİKTEN MENEDİLDİ (1024)
"FETÖ’DEN KURTULAN YARGI, SİYASETİN PARÇASI OLMAYA DEVAM ETTİ" "FETÖ’DEN KURTULAN YARGI, SİYASETİN PARÇASI OLMAYA DEVAM ETTİ" (993)
BİLECİK'TE VOLFRAMİT, ALTIN VE GÜMÜŞ MADEN SAHASI İÇİNDE KALAN TAŞINMAZLAR ACELE KAMULAŞTIRILACAK BİLECİK'TE VOLFRAMİT, ALTIN VE GÜMÜŞ MADEN SAHASI İÇİNDE KALAN TAŞINMAZLAR ACELE KAMULAŞTIRILACAK (1082)
ÇOCUKLUĞUNDA ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ PROBLEMİ YAŞAYAN GENÇ ÖĞRETMEN, ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ ÇEKEN ÇOCUKLARA YAZILIM VE TASARIM ÖĞRETEN SİSTEM KURDU ÇOCUKLUĞUNDA ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ PROBLEMİ YAŞAYAN GENÇ ÖĞRETMEN, ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ ÇEKEN ÇOCUKLARA YAZILIM VE TASARIM ÖĞRETEN SİSTEM KURDU (951)
"VATANDAŞ BENZİN, MOTORİN KUYRUĞUNDA... DAMACANALARA DEPOLUYORLAR" "VATANDAŞ BENZİN, MOTORİN KUYRUĞUNDA... DAMACANALARA DEPOLUYORLAR" (1154)
PANDEMİNİN FATURASINI AÇIKLADI: 112 BİN ESNAF İŞ YERİNİ KAPATTI, 71 BİN ŞİRKET KAPANDI PANDEMİNİN FATURASINI AÇIKLADI: 112 BİN ESNAF İŞ YERİNİ KAPATTI, 71 BİN ŞİRKET KAPANDI (1074)
1'inci sınıf öğrencisini azarlayıp, tehdit eden öğretmenin görev yeri değiştirildi 1'inci sınıf öğrencisini azarlayıp, tehdit eden öğretmenin görev yeri değiştirildi (969)
Kovid önlemlerinin 2 yıldır sahneden sildiği grip, bu yıl korkutuyor Kovid önlemlerinin 2 yıldır sahneden sildiği grip, bu yıl korkutuyor (1042)
MEDYA ÇALIŞTAYI, MARMARİS'TE BAŞLIYOR MEDYA ÇALIŞTAYI, MARMARİS'TE BAŞLIYOR (917)
“YURTSEVER İNSANLARIMIZIN GÜZEL BİR GELECEĞE İMZA ATTIĞI ÇOK YAKIN ZAMANLARDA ELAZIĞ’I SELAMLAMAYA GELMEYİ DİLİYORUM” “YURTSEVER İNSANLARIMIZIN GÜZEL BİR GELECEĞE İMZA ATTIĞI ÇOK YAKIN ZAMANLARDA ELAZIĞ’I SELAMLAMAYA GELMEYİ DİLİYORUM” (1111)
“MERKEZ BANKASI’NIN KURUMSAL KİMLİĞİNE SAYGI GÖSTER” “MERKEZ BANKASI’NIN KURUMSAL KİMLİĞİNE SAYGI GÖSTER” (952)
ALTINOKTA KÖRLER DERNEĞİ ÜYELERİ BEYAZ BASTONLARIYLA YÜRÜDÜ "BU YIL EN AZ 7 - 10 BİN ATAMA YAPILSIN" DEDİ ALTINOKTA KÖRLER DERNEĞİ ÜYELERİ BEYAZ BASTONLARIYLA YÜRÜDÜ "BU YIL EN AZ 7 - 10 BİN ATAMA YAPILSIN" DEDİ (1062)
"ESASLI BİR REFORM AJANDASINA SARILARAK ÜLKE RİSKİMİZİ AZALTMAK ZORUNDAYIZ" "ESASLI BİR REFORM AJANDASINA SARILARAK ÜLKE RİSKİMİZİ AZALTMAK ZORUNDAYIZ" (972)
TARIMDA KAYIT DIŞI ÇALIŞAN KADIN ORANI YÜZDE 95 TARIMDA KAYIT DIŞI ÇALIŞAN KADIN ORANI YÜZDE 95 (951)
KISA VADELİ DIŞ BORÇ 126,9 MİLYAR DOLARA ÇIKTI KISA VADELİ DIŞ BORÇ 126,9 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (841)
"2022 YILI BÜTÇE AÇIĞI 278 MİLYAR 374 MİLYON LİRA OLARAK ÖNGÖRÜLDÜ" "2022 YILI BÜTÇE AÇIĞI 278 MİLYAR 374 MİLYON LİRA OLARAK ÖNGÖRÜLDÜ" (926)
“SABIKA HOLDİNG” KİTAPÇIĞI DAĞITAN 5 CHP’Lİ GÖZALTINA ALINDI “SABIKA HOLDİNG” KİTAPÇIĞI DAĞITAN 5 CHP’Lİ GÖZALTINA ALINDI (1049)
OKUL MÜDÜRÜ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI OLDU OKUL MÜDÜRÜ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI OLDU (935)
MERKEZİ YÖNETİM BÜTÇESİ EYLÜL'DE 23,6 MİLYAR TL AÇIK VERDİ MERKEZİ YÖNETİM BÜTÇESİ EYLÜL'DE 23,6 MİLYAR TL AÇIK VERDİ (856)
TCMB PİYASA KATILIMCILARI ANKETİ'NE GÖRE YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 17,63'E YÜKSELDİ TCMB PİYASA KATILIMCILARI ANKETİ'NE GÖRE YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜZDE 17,63'E YÜKSELDİ (974)
"SON DÖRT AY İÇERİSİNDE EN AZ 3 BİN 262 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI; 539 HABERE ERİŞİM ENGELİ GETİRİLDİ" "SON DÖRT AY İÇERİSİNDE EN AZ 3 BİN 262 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI; 539 HABERE ERİŞİM ENGELİ GETİRİLDİ" (843)
AKP'Lİ ÖZKAN'DAN AKIL DIŞI İDDİA: "DOĞAL GAZ AKP DÖNEMİNDE KEŞFEDİLDİ" AKP'Lİ ÖZKAN'DAN AKIL DIŞI İDDİA: "DOĞAL GAZ AKP DÖNEMİNDE KEŞFEDİLDİ" (819)
ÖDEME LİSTESİNDEN ÇIKAN 52 İLACIN PARASI, YARINDAN İTİBAREN YURTTAŞIN CEBİNDEN KARŞILANACAK ÖDEME LİSTESİNDEN ÇIKAN 52 İLACIN PARASI, YARINDAN İTİBAREN YURTTAŞIN CEBİNDEN KARŞILANACAK (900)
"BİRLİKTE BU HARAMİ DÜZENİ, SANDIKTA YIKACAĞIZ" "BİRLİKTE BU HARAMİ DÜZENİ, SANDIKTA YIKACAĞIZ" (928)
ANKARA'DA CHP’NİN "SABIKA HOLDİNG" İSİMLİ KİTAPÇIĞINI DAĞITAN 5 CHP GENÇLİK KOLLARI ÜYESİ GÖZALTINA ALINDI ANKARA'DA CHP’NİN "SABIKA HOLDİNG" İSİMLİ KİTAPÇIĞINI DAĞITAN 5 CHP GENÇLİK KOLLARI ÜYESİ GÖZALTINA ALINDI (1041)
TALİBAN HEYETİ İLK GÖRÜŞME İÇİN ANKARA’DA TALİBAN HEYETİ İLK GÖRÜŞME İÇİN ANKARA’DA (940)
BURDUR'DA "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞİ NEDENİYLE KESİLEN REKOR CEZA İPTAL EDİLDİ BURDUR'DA "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞİ NEDENİYLE KESİLEN REKOR CEZA İPTAL EDİLDİ (972)
AİLE HEKİMİ IŞIKLI: "4 AY BOYUNCA ASGARİ ÜCRETİN ALTINDA MAAŞ ALDIM" AİLE HEKİMİ IŞIKLI: "4 AY BOYUNCA ASGARİ ÜCRETİN ALTINDA MAAŞ ALDIM" (935)
MERKEZ BANKASI'NIN 2 BAŞKAN YARDIMCISI VE PPK ÜYESİ GÖREVDEN ALINDI MERKEZ BANKASI'NIN 2 BAŞKAN YARDIMCISI VE PPK ÜYESİ GÖREVDEN ALINDI (862)
"ERDOĞAN'A TAVSİYEM: NE ZAMAN BİRİNE 'DOSTUM' DESE DÜŞMAN OLUYOR; DAHA DİKKATLİ OLSUN" "ERDOĞAN'A TAVSİYEM: NE ZAMAN BİRİNE 'DOSTUM' DESE DÜŞMAN OLUYOR; DAHA DİKKATLİ OLSUN" (998)
"ASGARİ ÜCRET YIL BAŞINDAN BU YANA 64 DOLAR AZALMIŞ" "ASGARİ ÜCRET YIL BAŞINDAN BU YANA 64 DOLAR AZALMIŞ" (889)
YARGITAY CUMHURİYET SAVCILIĞI KADİR ŞEKER HAKKINDAKİ CEZAYI YÜKSEK BULDU, KARARIN BOZULMASINI İSTEDİ YARGITAY CUMHURİYET SAVCILIĞI KADİR ŞEKER HAKKINDAKİ CEZAYI YÜKSEK BULDU, KARARIN BOZULMASINI İSTEDİ (927)
ISPARTA ŞEHİR HASTANESİ’NİN TEMELİ, İHALESİ YAPILMADAN ATILDI ISPARTA ŞEHİR HASTANESİ’NİN TEMELİ, İHALESİ YAPILMADAN ATILDI (956)
LİSELERDE OKUL TÜRLERİ ARASINDA NAKİL VE GEÇİŞLER KOLAYLAŞTI LİSELERDE OKUL TÜRLERİ ARASINDA NAKİL VE GEÇİŞLER KOLAYLAŞTI (1004)
GÜBRETAŞ, YÖNETİCİLERİNE GEÇEN YIL 4 MİLYON 175 BİN LİRALIK FAYDA SAĞLAMIŞ GÜBRETAŞ, YÖNETİCİLERİNE GEÇEN YIL 4 MİLYON 175 BİN LİRALIK FAYDA SAĞLAMIŞ (920)
KONUT SATIŞLARI, OCAK-EYLÜL DÖNEMİNDE YÜZDE 18,3 GERİLEDİ KONUT SATIŞLARI, OCAK-EYLÜL DÖNEMİNDE YÜZDE 18,3 GERİLEDİ (919)
“DERHAL BİR KARA KIŞ FONU OLUŞTUR. KAYBEDECEK VAKİT YOK” “DERHAL BİR KARA KIŞ FONU OLUŞTUR. KAYBEDECEK VAKİT YOK” (835)
TANJU ÖZCAN’DAN TRT GENEL MÜDÜRÜ’NE "KÖROĞLU" TEPKİSİ TANJU ÖZCAN’DAN TRT GENEL MÜDÜRÜ’NE "KÖROĞLU" TEPKİSİ (881)
OYUNCULAR SENDİKASI'NDAN NİHAL YALÇIN'A DESTEK: "KABUL ETMEYECEĞİZ, HİÇBİR ZAMAN NORMALLEŞTİRMEYECEĞİZ" OYUNCULAR SENDİKASI'NDAN NİHAL YALÇIN'A DESTEK: "KABUL ETMEYECEĞİZ, HİÇBİR ZAMAN NORMALLEŞTİRMEYECEĞİZ" (1182)
“SABIKA HOLDİNG. BİR KARAPARA-SİYASET-YARGI HİKAYESİ” “SABIKA HOLDİNG. BİR KARAPARA-SİYASET-YARGI HİKAYESİ” (873)
BAKAN PAKDEMİRLİ VE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU BAKAN PAKDEMİRLİ VE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (974)
"KİM Kİ BUNUN ÜZERİNİ ÖRTMEYE ÇALIŞIYOR, BU PARALEL YAPILANMA İLE İŞ BİRLİĞİ İÇİNDEDİR" "KİM Kİ BUNUN ÜZERİNİ ÖRTMEYE ÇALIŞIYOR, BU PARALEL YAPILANMA İLE İŞ BİRLİĞİ İÇİNDEDİR" (967)
ANKARA BAROSU’NDAN YENİ AKİT HAKKINDA SUÇ DUYURUSU ANKARA BAROSU’NDAN YENİ AKİT HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (889)
DOLARDA TARİHİ ZİRVE, KUR 9,08'E KADAR ÇIKTI DOLARDA TARİHİ ZİRVE, KUR 9,08'E KADAR ÇIKTI (1029)
"ALAATTİN ÇAKICI'NIN KOŞULLU SALIVERİLMESİ YANACAK" "ALAATTİN ÇAKICI'NIN KOŞULLU SALIVERİLMESİ YANACAK" (924)
"KADIN BAĞIMLILARI ÇOĞUNLUKLA 'AMATEMLERDE YER YOK' DİYEREK PSİKİYATRİ BÖLÜMLERİNE YATIRIYORLAR" "KADIN BAĞIMLILARI ÇOĞUNLUKLA 'AMATEMLERDE YER YOK' DİYEREK PSİKİYATRİ BÖLÜMLERİNE YATIRIYORLAR" (969)
REKABET KURULU, TRENDYOL HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILMASINA KARAR VERDİ REKABET KURULU, TRENDYOL HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILMASINA KARAR VERDİ (935)
TTB 23 KASIM'DA 'BEYAZ YÜRÜYÜŞ' BAŞLATACAK TTB 23 KASIM'DA 'BEYAZ YÜRÜYÜŞ' BAŞLATACAK (921)
SURİYE'DE YARALANAN POLİS MEMURU FATİH DOĞAN ŞEHİT OLDU SURİYE'DE YARALANAN POLİS MEMURU FATİH DOĞAN ŞEHİT OLDU (1003)
"TÜRKİYE’NİN BAŞINDAKİ EN BÜYÜK BELA SARAY REJİMİ" "TÜRKİYE’NİN BAŞINDAKİ EN BÜYÜK BELA SARAY REJİMİ" (1057)
10 EKİM KATLİAMINDA YAŞAMINI YİTİREN OSMAN TURAN BOZACI’NIN OĞLU ÇAĞLAYAN BOZACI, CUMHURBAŞKANI'NA HAKARETTEN GÖZALTINA ALINDI 10 EKİM KATLİAMINDA YAŞAMINI YİTİREN OSMAN TURAN BOZACI’NIN OĞLU ÇAĞLAYAN BOZACI, CUMHURBAŞKANI'NA HAKARETTEN GÖZALTINA ALINDI (1079)
FLASH TV YENİ FORMATIYLA YAYIN HAYATINA YENİDEN BAŞLIYOR FLASH TV YENİ FORMATIYLA YAYIN HAYATINA YENİDEN BAŞLIYOR (973)
Kuraklık nedeniyle yayladan erken dönüş Kuraklık nedeniyle yayladan erken dönüş (835)
ANKARA TİYATROLARI, MANSUR YAVAŞ’IN KATILIMIYLA YENİ SEZON İÇİN "VE PERDE" DEDİ ANKARA TİYATROLARI, MANSUR YAVAŞ’IN KATILIMIYLA YENİ SEZON İÇİN "VE PERDE" DEDİ (972)
SOSYAL DEMOKRASİ DERNEĞİ’NİN YENİ GENEL BAŞKANI SAMİ DOĞAN OLDU SOSYAL DEMOKRASİ DERNEĞİ’NİN YENİ GENEL BAŞKANI SAMİ DOĞAN OLDU (1002)
GAR KATLİAMINDA YAŞAMINI YİTİRENLER İÇİN İZMİR'DE ANIT AÇILDI. BAŞKAN SOYER: "BARIŞI, ÖZGÜRLÜĞÜ VE EMEĞİ YILMADAN SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ" GAR KATLİAMINDA YAŞAMINI YİTİRENLER İÇİN İZMİR'DE ANIT AÇILDI. BAŞKAN SOYER: "BARIŞI, ÖZGÜRLÜĞÜ VE EMEĞİ YILMADAN SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ" (964)
SELEFİLERİN “HAİN” İLAN ETTİĞİ, IŞİD’İN "MEDYA BAKANI" ÖMER YETEK'İN TİCARETLE DE UĞRAŞTIĞI, POLİSE BU KONUDA EKSİK BİLGİ VERDİĞİ ORTAYA ÇIKTI SELEFİLERİN “HAİN” İLAN ETTİĞİ, IŞİD’İN "MEDYA BAKANI" ÖMER YETEK'İN TİCARETLE DE UĞRAŞTIĞI, POLİSE BU KONUDA EKSİK BİLGİ VERDİĞİ ORTAYA ÇIKTI (1140)
“BU KIŞ ÇOK ÇETİN GEÇECEK, FAKİR FUKARA ÜŞÜYECEK” “BU KIŞ ÇOK ÇETİN GEÇECEK, FAKİR FUKARA ÜŞÜYECEK” (954)
ALMANYA’DAN SINIR DIŞI EDİLEN AFGAN UYRUKLU ÇETE LİDERİ VE 4 KİŞİ İSTANBUL’DA YAKALANDI ALMANYA’DAN SINIR DIŞI EDİLEN AFGAN UYRUKLU ÇETE LİDERİ VE 4 KİŞİ İSTANBUL’DA YAKALANDI (964)
EMNİYET FEZLEKESİ: SURİYELİ BİR AİLEDEN 60 KİŞİ BAĞDADİ'YE VERİLEN REFERANSLA IŞİD’Lİ OLDU, BAZILARI ŞANLIURFA’DA YAŞIYOR EMNİYET FEZLEKESİ: SURİYELİ BİR AİLEDEN 60 KİŞİ BAĞDADİ'YE VERİLEN REFERANSLA IŞİD’Lİ OLDU, BAZILARI ŞANLIURFA’DA YAŞIYOR (1001)
AŞI KARŞITLARININ ÜÇÜNCÜ MİTİNGİ İZMİR'DE AŞI KARŞITLARININ ÜÇÜNCÜ MİTİNGİ İZMİR'DE (1033)
135 OKUL SERVİSİ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ 135 OKUL SERVİSİ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ (943)
"CEMEVLERİ İBADETHANE SAYILSIN, EŞİT YURTTAŞLIK TEMELİNDE MADDİ-MANEVİ HAKLAR KARŞILANSIN" "CEMEVLERİ İBADETHANE SAYILSIN, EŞİT YURTTAŞLIK TEMELİNDE MADDİ-MANEVİ HAKLAR KARŞILANSIN" (1078)
MANSUR YAVAŞ: 567 BİN 420 DÖNÜMLÜK ALANI 12 BİN TON BUĞDAY VE ARPA TOHUMU İLE BULUŞTURUYORUZ MANSUR YAVAŞ: 567 BİN 420 DÖNÜMLÜK ALANI 12 BİN TON BUĞDAY VE ARPA TOHUMU İLE BULUŞTURUYORUZ (1045)
“BOĞAZİÇİ’NDE TUTUKLANAN ÖĞRENCİLER İÇERİDE TARTAKLANDI, ÖĞRENCİLERE KİTAPLARI VERİLMİYOR” “BOĞAZİÇİ’NDE TUTUKLANAN ÖĞRENCİLER İÇERİDE TARTAKLANDI, ÖĞRENCİLERE KİTAPLARI VERİLMİYOR” (1022)
"AKP İKTİDARINDA ÇİFTÇİNİN BORCU 83 KAT, VATANDAŞIN BORCU 139 KAT ARTTI" "AKP İKTİDARINDA ÇİFTÇİNİN BORCU 83 KAT, VATANDAŞIN BORCU 139 KAT ARTTI" (1055)
"HAKKIMDAKİ SUÇLAMALAR MANTIK SINIRLARINI AŞAN, KOMPLO TEORİLERİNE DAYANDIRILAN, FANTASTİK İDDİALARDIR” "HAKKIMDAKİ SUÇLAMALAR MANTIK SINIRLARINI AŞAN, KOMPLO TEORİLERİNE DAYANDIRILAN, FANTASTİK İDDİALARDIR” (1055)
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE 10 AYDA 8 KEZ SÜRÜLEN PERSONELİN USULSÜZLÜK İDDİALARINDAN BAZILARI DOĞRULANDI, AMA SORUŞTURMA AÇILMADI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE 10 AYDA 8 KEZ SÜRÜLEN PERSONELİN USULSÜZLÜK İDDİALARINDAN BAZILARI DOĞRULANDI, AMA SORUŞTURMA AÇILMADI (1086)
BİRLEŞTİRİLEN ÇARŞI VE GEZİ DAVALARININ İLK DURUŞMASI BAŞLADI BİRLEŞTİRİLEN ÇARŞI VE GEZİ DAVALARININ İLK DURUŞMASI BAŞLADI (1019)
ODTÜ ONUR YÜRÜYÜŞÜ DAVASINDA TÜM SANIKLAR BERAAT ETTİ ODTÜ ONUR YÜRÜYÜŞÜ DAVASINDA TÜM SANIKLAR BERAAT ETTİ (1111)
"SANAT İÇİN PARA TOPLUYORSUNUZ, PANDEMİ DÖNEMİNDE SANATÇILARI AÇLIĞA MAHKUM EDİYORSUNUZ" "SANAT İÇİN PARA TOPLUYORSUNUZ, PANDEMİ DÖNEMİNDE SANATÇILARI AÇLIĞA MAHKUM EDİYORSUNUZ" (1063)
BENZİN VE MOTORİNE ZAM: MOTORİNDE 23 KURUŞLUK ARTIŞ POMPAYA YANSIYACAK BENZİN VE MOTORİNE ZAM: MOTORİNDE 23 KURUŞLUK ARTIŞ POMPAYA YANSIYACAK (1042)
BAKAN ELVAN AÇIKLADI: TAKİPTEKİ KREDİ KARTI BORCU 7 AYDA 178, 5 MİLYON LİRA ARTTI BAKAN ELVAN AÇIKLADI: TAKİPTEKİ KREDİ KARTI BORCU 7 AYDA 178, 5 MİLYON LİRA ARTTI (1101)
İSTANBUL'DA BİR KADINI YÜZÜNE KİMYASAL MADDE DÖKEREK YARALAYAN ZANLI GÖZALTINA ALINDI İSTANBUL'DA BİR KADINI YÜZÜNE KİMYASAL MADDE DÖKEREK YARALAYAN ZANLI GÖZALTINA ALINDI (1045)
EĞİTİM SEN: GENÇLERİN ÖZGÜR BIRAKILMASINI İSTİYORUZ EĞİTİM SEN: GENÇLERİN ÖZGÜR BIRAKILMASINI İSTİYORUZ (1071)
Avrasya Tüneli işçileri: “Aydınlatmaları ve duvarları ıslak mendille siliyoruz” Avrasya Tüneli işçileri: “Aydınlatmaları ve duvarları ıslak mendille siliyoruz” (1053)
BOĞAZİÇİ'NDEKİ EYLEMLERDE 14 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI BOĞAZİÇİ'NDEKİ EYLEMLERDE 14 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (1102)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ POLİS ABLUKASI ALTINDA, GÖZALTINA ALINAN ÖĞRENCİLER VAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ POLİS ABLUKASI ALTINDA, GÖZALTINA ALINAN ÖĞRENCİLER VAR (1038)
Kargoda kaybolan dalak için şaka gibi ceza Kargoda kaybolan dalak için şaka gibi ceza (1015)
"TOPLUMUN YÜZDE 69'U ADALET SİSTEMİNE GÜVENMİYOR" "TOPLUMUN YÜZDE 69'U ADALET SİSTEMİNE GÜVENMİYOR" (1135)
EYLÜL AYINDA EN FAZLA REEL GETİRİ DEVLET İÇ BORÇLANMA SENETLERİNDE OLDU EYLÜL AYINDA EN FAZLA REEL GETİRİ DEVLET İÇ BORÇLANMA SENETLERİNDE OLDU (1001)
“AKTİF VAKA SAYISININ EN AZ 4 BUÇUK MİLYON CİVARINDA OLDUĞUNU TAHMİN EDİYORUM” “AKTİF VAKA SAYISININ EN AZ 4 BUÇUK MİLYON CİVARINDA OLDUĞUNU TAHMİN EDİYORUM” (1154)
"TERÖRİSTİM, TERÖRİSTSİN, TERÖRİSTİZ, TERÖRİSTLER" "TERÖRİSTİM, TERÖRİSTSİN, TERÖRİSTİZ, TERÖRİSTLER" (891)
PARİS ANLAŞMASI OYBİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ. CHP'Lİ ÖZTUNÇ: DOLARIN YEŞİLİNİ DUYUNCA AĞACIN YEŞİLİNİ HATIRLADI SAYIN ERDOĞAN PARİS ANLAŞMASI OYBİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ. CHP'Lİ ÖZTUNÇ: DOLARIN YEŞİLİNİ DUYUNCA AĞACIN YEŞİLİNİ HATIRLADI SAYIN ERDOĞAN (1089)
" ARTIK TÜRKİYE’DE PROFESYONEL KADIN KATİLLİĞİ KURUMU OLUŞTU" " ARTIK TÜRKİYE’DE PROFESYONEL KADIN KATİLLİĞİ KURUMU OLUŞTU" (1038)
"DEVLETİN POLİSİ DEMEYİ AYIP SAYARIM, TÜGVA'NIN POLİSİ İÇERİ GİRMİŞ BİRKAÇ KİŞİYİ KORUYOR" "DEVLETİN POLİSİ DEMEYİ AYIP SAYARIM, TÜGVA'NIN POLİSİ İÇERİ GİRMİŞ BİRKAÇ KİŞİYİ KORUYOR" (1015)
BOLU BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN’DAN ABD’YE PANKARTLI TEPKİ BOLU BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN’DAN ABD’YE PANKARTLI TEPKİ (1057)
"İSMAİL KAHRAMAN ARADA BİR YERDE CHP'Lİ OLMADIYSA, ERDOĞAN’IN KAFASI ÇOK KÖTÜ KARIŞTI" "İSMAİL KAHRAMAN ARADA BİR YERDE CHP'Lİ OLMADIYSA, ERDOĞAN’IN KAFASI ÇOK KÖTÜ KARIŞTI" (1065)
BYLOCK'UN LİSANS SABİHİ DAVİD KEYNES'İN YARGILANMASINA BAŞLANDI: "BENİ ŞİRKETTEKİ ÇAYCI MEHMET GİBİ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ, HİÇBİR ŞEYDEN HABERİM YOKTU" BYLOCK'UN LİSANS SABİHİ DAVİD KEYNES'İN YARGILANMASINA BAŞLANDI: "BENİ ŞİRKETTEKİ ÇAYCI MEHMET GİBİ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ, HİÇBİR ŞEYDEN HABERİM YOKTU" (1092)
RTÜK’TEN, SÖZCÜ TV’NİN HD YAYIN BAŞVURUSUNDA TEKNİK DENETİM KARARI RTÜK’TEN, SÖZCÜ TV’NİN HD YAYIN BAŞVURUSUNDA TEKNİK DENETİM KARARI (993)
"31 EKİM İTİBARİYLE 100 BİN AİLENİN EVİNE ATEŞ DÜŞECEK" "31 EKİM İTİBARİYLE 100 BİN AİLENİN EVİNE ATEŞ DÜŞECEK" (1032)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NDE GÖZALTINA ALINAN 10 ÖĞRENCİDEN 3'Ü SERBEST BIRAKILDI, 7'Sİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NDE GÖZALTINA ALINAN 10 ÖĞRENCİDEN 3'Ü SERBEST BIRAKILDI, 7'Sİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ (1036)
“SGK, 14 YIL ÖNCE CAM VE ÇERÇEVE İÇİN 50 LİRA ÖDÜYORDU, BUGÜN DE 50 LİRA ÖDÜYOR” “SGK, 14 YIL ÖNCE CAM VE ÇERÇEVE İÇİN 50 LİRA ÖDÜYORDU, BUGÜN DE 50 LİRA ÖDÜYOR” (1045)
İBB'NİN BÜYÜKADA İSKELESİ'NİN ÜST KATINDAKİ TÜGVA'YI TAHLİYESİNİ POLİS ENGELLEDİ, VATANDAŞLA ARBEDE ÇIKTI İBB'NİN BÜYÜKADA İSKELESİ'NİN ÜST KATINDAKİ TÜGVA'YI TAHLİYESİNİ POLİS ENGELLEDİ, VATANDAŞLA ARBEDE ÇIKTI (1048)
"FİYATLARI VATANDAŞIN KONTROL ETMESİ LAZIM, POLİSİYE TEDBİRLERLE SAĞLANMASI SON DERECE ZOR" "FİYATLARI VATANDAŞIN KONTROL ETMESİ LAZIM, POLİSİYE TEDBİRLERLE SAĞLANMASI SON DERECE ZOR" (1050)
TIBBİ CİHAZ ÜRETİCİLERİNE, 17 MİLYAR LİRAYI BULAN KAMU ALACAKLARI İÇİN YENİ ÖDEME PLANI SUNULDU TIBBİ CİHAZ ÜRETİCİLERİNE, 17 MİLYAR LİRAYI BULAN KAMU ALACAKLARI İÇİN YENİ ÖDEME PLANI SUNULDU (956)
ABD NÜKLEER SİLAH SAYISINI AÇIKLADI ABD NÜKLEER SİLAH SAYISINI AÇIKLADI (849)
İNGİLTERE’DEN TALİBAN İLE “İLK” DİPLOMATİK TEMAS İNGİLTERE’DEN TALİBAN İLE “İLK” DİPLOMATİK TEMAS (979)
"İSTANBUL'UN KURTULUŞU" TAKSİM'DE KUTLANDI "İSTANBUL'UN KURTULUŞU" TAKSİM'DE KUTLANDI (941)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ'NÜ PROTESTO EDEN 10 ÖĞRENCİ GÖZALTINA ALINDI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ'NÜ PROTESTO EDEN 10 ÖĞRENCİ GÖZALTINA ALINDI (1096)
PANDORA PAPERS BELGELERİ: ÇALIK HOLDİNG’İN 4 OFFSHORE ŞİRKETİ VAR PANDORA PAPERS BELGELERİ: ÇALIK HOLDİNG’İN 4 OFFSHORE ŞİRKETİ VAR (1154)
6 MUHALEFET PARTİSİ "PARLAMENTER SİSTEM" İÇİN TBMM'DE TOPLANDI 6 MUHALEFET PARTİSİ "PARLAMENTER SİSTEM" İÇİN TBMM'DE TOPLANDI (976)
"KEBAPÇI DEĞİL, ASIL TERÖRİST ALIM GÜCÜNÜ DÜŞÜRENLER, İŞSİZLİĞİ ARTIRANLAR" "KEBAPÇI DEĞİL, ASIL TERÖRİST ALIM GÜCÜNÜ DÜŞÜRENLER, İŞSİZLİĞİ ARTIRANLAR" (969)
Zengin olma hayaliyle dolandırıcılara 90 bin lira kaptırmıştı, yine kandırıldı Zengin olma hayaliyle dolandırıcılara 90 bin lira kaptırmıştı, yine kandırıldı (909)
Türk Kanser Derneği'nden meme kanserine erken teşhis çağrısı Türk Kanser Derneği'nden meme kanserine erken teşhis çağrısı (1076)
Aleyna'yı ölüme sürükleyen mesajlar sosyal medya hesabında Aleyna'yı ölüme sürükleyen mesajlar sosyal medya hesabında (946)
İSTANBUL'UN BARAJLARINDAKİ DOLULUK ORANI YÜZDE 50'NİN ALTINA DÜŞTÜ İSTANBUL'UN BARAJLARINDAKİ DOLULUK ORANI YÜZDE 50'NİN ALTINA DÜŞTÜ (974)
“GAZETECİLİK YAPMAK İÇİN KART ŞART DEĞİL' DENİYOR AMA MESLEKTAŞLARIMIZ 'KARTIN YOK' DENİLEREK ENGELLENİYOR” “GAZETECİLİK YAPMAK İÇİN KART ŞART DEĞİL' DENİYOR AMA MESLEKTAŞLARIMIZ 'KARTIN YOK' DENİLEREK ENGELLENİYOR” (1081)
AYM’DEN SURUÇ KATLİAMI KARARI AYM’DEN SURUÇ KATLİAMI KARARI (865)
"YİĞİT MUHTAÇ OLDU KURU SOĞANA, BUNDAN SONRA OY YOK BİZİ SOYANA" "YİĞİT MUHTAÇ OLDU KURU SOĞANA, BUNDAN SONRA OY YOK BİZİ SOYANA" (816)
"HÜKÜMETİ YÖNETEN YERALTI DÜNYASIDIR" "HÜKÜMETİ YÖNETEN YERALTI DÜNYASIDIR" (787)
"BİRİLERİNİN AİLE VAKIFLARINI DEĞİL, DEVLETİMİZİN KURUMLARINI GÜÇLENDİRECEĞİZ" "BİRİLERİNİN AİLE VAKIFLARINI DEĞİL, DEVLETİMİZİN KURUMLARINI GÜÇLENDİRECEĞİZ" (894)
“ÇAĞDAŞ KÖLELER HALİNE GELDİK” “ÇAĞDAŞ KÖLELER HALİNE GELDİK” (829)
YEŞİL SOL PARTİ: PARİS'İN ONAYLANMASI YETMEZ, İKLİM KRİZİNİ ÖNLEYİCİ ADIMLARIN ATILMASI GEREKİYOR YEŞİL SOL PARTİ: PARİS'İN ONAYLANMASI YETMEZ, İKLİM KRİZİNİ ÖNLEYİCİ ADIMLARIN ATILMASI GEREKİYOR (893)
ESKİŞEHİR'DE YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDAKİ PCR ZORUNLULUĞU KALDIRILDI ESKİŞEHİR'DE YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDAKİ PCR ZORUNLULUĞU KALDIRILDI (893)
NÜKLEER KARŞITI PLATFORM: AKKUYU NÜKLEER SANTRALİ'NİN İNŞAATI DURDURULSUN NÜKLEER KARŞITI PLATFORM: AKKUYU NÜKLEER SANTRALİ'NİN İNŞAATI DURDURULSUN (913)
"DİN İSTİSMARCILIĞI, DÜNYA BARIŞININ ÖNÜNDE ÖNEMLİ BİR ENGEL" "DİN İSTİSMARCILIĞI, DÜNYA BARIŞININ ÖNÜNDE ÖNEMLİ BİR ENGEL" (1107)
DEVA PARTİSİ, GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEM ÖNERİSİNİ AÇIKLADI DEVA PARTİSİ, GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEM ÖNERİSİNİ AÇIKLADI (935)
ÜCRETSİZ DERS KİTABI PROJESİNİN TOPLAM MALİYETİ 7 MİLYAR 622 MİLYON LİRA ÜCRETSİZ DERS KİTABI PROJESİNİN TOPLAM MALİYETİ 7 MİLYAR 622 MİLYON LİRA (835)
OTOMOBİL PAZARI, EYLÜL AYINDA YÜZDE 39,1 DARALDI OTOMOBİL PAZARI, EYLÜL AYINDA YÜZDE 39,1 DARALDI (870)
TOKAT'TA ÇİFTÇİ, SATILMAYAN ELMASINI DALINDAN YERE DÖKTÜ: "BUNUN BAŞKA ÇARESİ YOK. DİBE VURDU. ÇİFTÇİNİN DURUMU BU" TOKAT'TA ÇİFTÇİ, SATILMAYAN ELMASINI DALINDAN YERE DÖKTÜ: "BUNUN BAŞKA ÇARESİ YOK. DİBE VURDU. ÇİFTÇİNİN DURUMU BU" (983)
KUMPASDER’DEN 28 ŞUBAT AÇIKLAMASI: “HAK İHLALİ BAŞVURUSU İVEDİKLE ELE ALINSIN" KUMPASDER’DEN 28 ŞUBAT AÇIKLAMASI: “HAK İHLALİ BAŞVURUSU İVEDİKLE ELE ALINSIN" (857)
NOBEL TIP ÖDÜLÜ'NÜ DAVİD JULİUS VE ARDEM PATAPOUTİAN KAZANDI NOBEL TIP ÖDÜLÜ'NÜ DAVİD JULİUS VE ARDEM PATAPOUTİAN KAZANDI (843)
HKP, SAYIŞTAY RAPORLARINDAKİ TESPİTLERİ 6 AYRI SUÇ DUYURUSU İLE YARGIYA TAŞIDI HKP, SAYIŞTAY RAPORLARINDAKİ TESPİTLERİ 6 AYRI SUÇ DUYURUSU İLE YARGIYA TAŞIDI (888)
BU ZOR GÜNLERDE 44 TİYATROYA NEDEN DESTEK VERİLMEDİ BU ZOR GÜNLERDE 44 TİYATROYA NEDEN DESTEK VERİLMEDİ (855)
"DAR GELİRLİNİN VE EMEKLİNİN GIDA ENFLASYONU ORTALAMANIN ÇOK ÜZERİNDE" "DAR GELİRLİNİN VE EMEKLİNİN GIDA ENFLASYONU ORTALAMANIN ÇOK ÜZERİNDE" (845)
TÜİK: YURT İÇİ ÜRETİCİ FİYATLARINDAKİ YILLIK ARTIŞ YÜZDE 43,96 OLDU TÜİK: YURT İÇİ ÜRETİCİ FİYATLARINDAKİ YILLIK ARTIŞ YÜZDE 43,96 OLDU (832)
TÜİK:Enflasyon eylülde yüzde 1,25 artarken yıllık bazda yüzde 19,58 oldu. TÜİK:Enflasyon eylülde yüzde 1,25 artarken yıllık bazda yüzde 19,58 oldu. (866)
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs’ın Yunanistan’a bağlanmasına asla geçit vermeyeceğiz KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs’ın Yunanistan’a bağlanmasına asla geçit vermeyeceğiz (900)
" SAYIN AKŞENER’İN BAŞBAKANLIK GÖREVİNİ ÜSTLENMESİ SON DERECE DEĞERLİ OLUR" " SAYIN AKŞENER’İN BAŞBAKANLIK GÖREVİNİ ÜSTLENMESİ SON DERECE DEĞERLİ OLUR" (813)
SOĞAN HASADI BAŞLADI AMA ÇİFTÇİ DE İŞÇİ DE FİYATLARDAN MEMNUN DEĞİL: "60 KURUŞA ALICI BULAMIYORUZ" SOĞAN HASADI BAŞLADI AMA ÇİFTÇİ DE İŞÇİ DE FİYATLARDAN MEMNUN DEĞİL: "60 KURUŞA ALICI BULAMIYORUZ" (1029)
Kılıçdaroğlu: KHK ile görevlerine son verilenlerin tamamını 1 haftada iade edeceğiz Kılıçdaroğlu: KHK ile görevlerine son verilenlerin tamamını 1 haftada iade edeceğiz (1007)
Evlat nöbetindeki anne: Sesimi duyuyorsan, korkma gel Evlat nöbetindeki anne: Sesimi duyuyorsan, korkma gel (872)
'Yoğun bakım hastalarının yarısı aşısız' 'Yoğun bakım hastalarının yarısı aşısız' (866)
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa'da balıklı tedavi ile sedef hastalığına kalıcı çözüm İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa'da balıklı tedavi ile sedef hastalığına kalıcı çözüm (988)
"TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU, 61 KİŞİYİ KANUNA VE CUMHURBAŞKANI KARARNAMESİ’NE AYKIRI OLARAK MEMURİYETE ALDI" "TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU, 61 KİŞİYİ KANUNA VE CUMHURBAŞKANI KARARNAMESİ’NE AYKIRI OLARAK MEMURİYETE ALDI" (986)
BBP’DEN İSTİFA EDEN MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN ARKADAŞLARI PARTİ KURUYOR, ANKARA'DA GENEL MERKEZ HAZIR BBP’DEN İSTİFA EDEN MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN ARKADAŞLARI PARTİ KURUYOR, ANKARA'DA GENEL MERKEZ HAZIR (976)
MİMARLAR ODASI, FİLYOS ANTİK KENTİNİN YAPILAŞMAYA AÇILMASINI YARGIYA TAŞIDI MİMARLAR ODASI, FİLYOS ANTİK KENTİNİN YAPILAŞMAYA AÇILMASINI YARGIYA TAŞIDI (842)
"DÜNYADA SOSYAL DEMOKRATLARIN BAŞARILARININ ARTTIĞI BİR DÖNEMDEYİZ" "DÜNYADA SOSYAL DEMOKRATLARIN BAŞARILARININ ARTTIĞI BİR DÖNEMDEYİZ" (952)
KILIÇDAROĞLU, BOLU’DA GOOGLE BİRİNCİSİ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ KILIÇDAROĞLU, BOLU’DA GOOGLE BİRİNCİSİ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ (899)
AKŞENER’DEN, “OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ” PAYLAŞIMI: “ŞİMDİ BU HAK MI?” AKŞENER’DEN, “OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ” PAYLAŞIMI: “ŞİMDİ BU HAK MI?” (1015)
" HER CEZA İNDİRİMİ YENİ KADIN CİNAYETLERİNE DAVET ÇIKARMAKTIR" " HER CEZA İNDİRİMİ YENİ KADIN CİNAYETLERİNE DAVET ÇIKARMAKTIR" (940)
ESENYURT BELEDİYESİ, ÜLKELERİNE DÖNMEK İSTEYEN 22 SURİYELİYİ DAHA YOLCU ETTİ ESENYURT BELEDİYESİ, ÜLKELERİNE DÖNMEK İSTEYEN 22 SURİYELİYİ DAHA YOLCU ETTİ (924)
“KANUNLAŞAN 83 TEKLİFİN 62’SİNİ ANAYASA’YA AYKIRILIKTAN YÜKSEK MAHKEMEYE TAŞIMAK ZORUNDA KALDIK” “KANUNLAŞAN 83 TEKLİFİN 62’SİNİ ANAYASA’YA AYKIRILIKTAN YÜKSEK MAHKEMEYE TAŞIMAK ZORUNDA KALDIK” (1063)
ÇAY ÜRETİCİLERİNE 3 BİN 400 LİRA PARA CEZASI: “HAKKIMIZI ARAMAYA DEVAM EDECEĞİZ, İNATLA VE ISRARLA” ÇAY ÜRETİCİLERİNE 3 BİN 400 LİRA PARA CEZASI: “HAKKIMIZI ARAMAYA DEVAM EDECEĞİZ, İNATLA VE ISRARLA” (971)
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDEKİ USULSÜZLÜĞÜ BİLDİREN MEMUR HAKKINDA BİR SORUŞTURMA DAHA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDEKİ USULSÜZLÜĞÜ BİLDİREN MEMUR HAKKINDA BİR SORUŞTURMA DAHA (972)
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ: “ÖZEL YURT VE CEMAAT YURTLARINDA KALMAYA ZORLANIYORUZ” KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ: “ÖZEL YURT VE CEMAAT YURTLARINDA KALMAYA ZORLANIYORUZ” (1073)
İMAMOĞLU: DEĞİŞİMİN YERELDEN BAŞLAYACAĞINI TÜM DÜNYAYA KANITLAYACAĞIZ İMAMOĞLU: DEĞİŞİMİN YERELDEN BAŞLAYACAĞINI TÜM DÜNYAYA KANITLAYACAĞIZ (1005)
KEMALPAŞALILAR KAYMAKAMI PROTESTO ETTİ: "BU OLAY KEMALPAŞA'NIN YÜZ KARASI. BU ÇOK KÖTÜ BİR OLAY" KEMALPAŞALILAR KAYMAKAMI PROTESTO ETTİ: "BU OLAY KEMALPAŞA'NIN YÜZ KARASI. BU ÇOK KÖTÜ BİR OLAY" (1123)
İttifaklı D'Hondt Hesap Makinası Sürüm III Hakkında Analiz İttifaklı D'Hondt Hesap Makinası Sürüm III Hakkında Analiz (983)
MERSİN’DE İNTİHAR EDEN POLİSİN BABASI: "YALAKALAR TEŞKİLATI NE HALE GETİRDİ" MERSİN’DE İNTİHAR EDEN POLİSİN BABASI: "YALAKALAR TEŞKİLATI NE HALE GETİRDİ" (966)
BİNALİ YILDIRIM'DAN "GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEM" YORUMU: "BÖYLE BİR ŞEY OLMAZ… NE OLDUĞUNU BİLMİYORUM" BİNALİ YILDIRIM'DAN "GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEM" YORUMU: "BÖYLE BİR ŞEY OLMAZ… NE OLDUĞUNU BİLMİYORUM" (955)
LPG'YE GELEN 71 KURUŞLUK ZAM BU GECE POMPAYA YANSIYACAK LPG'YE GELEN 71 KURUŞLUK ZAM BU GECE POMPAYA YANSIYACAK (891)
ATO YÖNETİM KURULU ÜYESİ BENAN KOYUNCU MEMURLUKTAN İHRAÇ EDİLDİ ATO YÖNETİM KURULU ÜYESİ BENAN KOYUNCU MEMURLUKTAN İHRAÇ EDİLDİ (920)
TÜRK LİRASI MEVDUATLARA STOPAJ DESTEĞİ YIL SONUNA KADAR UZATILDI TÜRK LİRASI MEVDUATLARA STOPAJ DESTEĞİ YIL SONUNA KADAR UZATILDI (986)
İSTANBUL’DA EYLÜLDE PERAKENDE FİYATLAR 2,22, TOPTAN FİYATLAR İSE 2,90 ARTTI İSTANBUL’DA EYLÜLDE PERAKENDE FİYATLAR 2,22, TOPTAN FİYATLAR İSE 2,90 ARTTI (1006)
SAYIŞTAY'DAN, ORDU ÜNİVERSİTESİ'NE "LİYAKAT" HATIRLATMASI: 65 ÖĞRETİM ÜYESİ İLANININ 61'İNE YALNIZCA BİRER KİŞİ BAŞVURABİLMİŞ SAYIŞTAY'DAN, ORDU ÜNİVERSİTESİ'NE "LİYAKAT" HATIRLATMASI: 65 ÖĞRETİM ÜYESİ İLANININ 61'İNE YALNIZCA BİRER KİŞİ BAŞVURABİLMİŞ (1006)
BOTAŞ, DOĞAL GAZ TARİFESİNİ AÇIKLADI: YÜZDE 15 ZAM GELDİ BOTAŞ, DOĞAL GAZ TARİFESİNİ AÇIKLADI: YÜZDE 15 ZAM GELDİ (1014)
AKŞENER, AVRASYA TÜNELİ’NE FAZLADAN ÖDENEN 900 MİLYON DOLARLA ÖĞRENCİLERE NELER YAPILABİLECEĞİNİ HESAPLADI AKŞENER, AVRASYA TÜNELİ’NE FAZLADAN ÖDENEN 900 MİLYON DOLARLA ÖĞRENCİLERE NELER YAPILABİLECEĞİNİ HESAPLADI (1054)
"SEN GİDİYORSUN VE BİZ BU UCUBE SİSTEMİ DEĞİŞTİRİP BU UMURSAMAZLIĞA SON VERMEYE GELİYORUZ" "SEN GİDİYORSUN VE BİZ BU UCUBE SİSTEMİ DEĞİŞTİRİP BU UMURSAMAZLIĞA SON VERMEYE GELİYORUZ" (992)
"ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI, YETKİLENDİRİLMİŞ ATIK YÖNETİM KURULUŞLARINI DENETLEMEDİ" "ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI, YETKİLENDİRİLMİŞ ATIK YÖNETİM KURULUŞLARINI DENETLEMEDİ" (969)
MERKEZ BANKASI: ÇEKİRDEK ENFLASYONDA YAVAŞLAMA KAYDEDİLDİ MERKEZ BANKASI: ÇEKİRDEK ENFLASYONDA YAVAŞLAMA KAYDEDİLDİ (1173)
"DİYANET’İN BAŞINA ALEVİ BİRİNİ GETİRELİM" "DİYANET’İN BAŞINA ALEVİ BİRİNİ GETİRELİM" (953)
"KEFİLLERLE BİRBİRİMİZİ VURACAĞIZ. BU KAMBUR, ARTIK DAHA KAMBURLAŞMIYOR" "KEFİLLERLE BİRBİRİMİZİ VURACAĞIZ. BU KAMBUR, ARTIK DAHA KAMBURLAŞMIYOR" (1094)
DSÖ VE ILO RAPORUNDA TÜRKİYE: "İŞE BAĞLI ÖLÜMLERİN SAYISI 22 BİN 438’E ÇIKTI!" DSÖ VE ILO RAPORUNDA TÜRKİYE: "İŞE BAĞLI ÖLÜMLERİN SAYISI 22 BİN 438’E ÇIKTI!" (1042)
"HTŞ İLE IŞİD TÜRKİYE’DEKİ ÜYELERİNE MADDİ YARDIMDA BULUNMAK İÇİN ANLAŞTI. PATLAYICILAR KADIN VE ÇOCUKLARLA GELİYOR" "HTŞ İLE IŞİD TÜRKİYE’DEKİ ÜYELERİNE MADDİ YARDIMDA BULUNMAK İÇİN ANLAŞTI. PATLAYICILAR KADIN VE ÇOCUKLARLA GELİYOR" (986)
Tiroid kanserinin görülme sıklığı yüzde 185 arttı; araştırmada Türkiye de var Tiroid kanserinin görülme sıklığı yüzde 185 arttı; araştırmada Türkiye de var (1044)
TÜİK: SANAYİCİNİN KULLANDIĞI ELEKTRİK FİYATI YILIN İLK 6 AYINDA YÜZDE 13,4 ARTTI TÜİK: SANAYİCİNİN KULLANDIĞI ELEKTRİK FİYATI YILIN İLK 6 AYINDA YÜZDE 13,4 ARTTI (1002)
İMAMOĞLU: KIRSALDAKİ GELİŞİM, KENTLERDE OLAN SAĞLIKSIZ BÜYÜMEYİ DURDURUR, MUTFAKTAKİ YANGINI SÖNDÜRÜR İMAMOĞLU: KIRSALDAKİ GELİŞİM, KENTLERDE OLAN SAĞLIKSIZ BÜYÜMEYİ DURDURUR, MUTFAKTAKİ YANGINI SÖNDÜRÜR (1000)
AĞRILI MUCİT ÖĞRENCİLER KENTİ VE ÜNİVERSİTESİNİ SEVİNDİRDİ AĞRILI MUCİT ÖĞRENCİLER KENTİ VE ÜNİVERSİTESİNİ SEVİNDİRDİ (996)
KAPATILAN YURDUN ÖNÜNDE "BARINAMIYORUZ" EYLEMİ KAPATILAN YURDUN ÖNÜNDE "BARINAMIYORUZ" EYLEMİ (983)
"İTİBARDAN TASARRUF OLMUYOR AMA EĞİTİMDEN, SAĞLIKTAN NASIL TASARRUF EDİLİYOR ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL" "İTİBARDAN TASARRUF OLMUYOR AMA EĞİTİMDEN, SAĞLIKTAN NASIL TASARRUF EDİLİYOR ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL" (1032)
"BİR KİTAP TANITIMI İÇİN YAPTIKLARI ÇALIŞMAYI DIŞ POLİTİKAYI DÜZELTMEK İÇİN YAPSALARDI ÇOK DAHA FAYDALI OLURDU" "BİR KİTAP TANITIMI İÇİN YAPTIKLARI ÇALIŞMAYI DIŞ POLİTİKAYI DÜZELTMEK İÇİN YAPSALARDI ÇOK DAHA FAYDALI OLURDU" (1051)
" 90 YAŞ ÜSTÜ DE OLSANIZ KRONİK HASTA DA OLSANIZ SAĞLIK BAKANLIĞI, ŞU ANKİ SİSTEME GÖRE GRİP AŞILARINIZI KARŞILAMIYOR" " 90 YAŞ ÜSTÜ DE OLSANIZ KRONİK HASTA DA OLSANIZ SAĞLIK BAKANLIĞI, ŞU ANKİ SİSTEME GÖRE GRİP AŞILARINIZI KARŞILAMIYOR" (1249)
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YURT ARAYAN GENÇLERE KUCAK AÇTI İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YURT ARAYAN GENÇLERE KUCAK AÇTI (1029)
KESK, “BARINAMIYORUZ” EYLEMLERİ YAPAN ÖĞRENCİLERE DESTEK VERDİ: “BASKILARA SON VERİLMELİ, TALEPLERİ KARŞILANMALIDIR” KESK, “BARINAMIYORUZ” EYLEMLERİ YAPAN ÖĞRENCİLERE DESTEK VERDİ: “BASKILARA SON VERİLMELİ, TALEPLERİ KARŞILANMALIDIR” (1067)
“KAMU BİNASI EMNİYET’TEN MEB’E, MEB’DEN ENSAR’A VERİLDİ” “KAMU BİNASI EMNİYET’TEN MEB’E, MEB’DEN ENSAR’A VERİLDİ” (981)
"AŞİRETLER PARTİSİ", DOĞUŞ PARTİSİ GENEL BAŞKANI KARALAR: “SEÇİME GİRDİĞİMİZDE BARAJ SIKINTIMIZ OLMAYACAK” "AŞİRETLER PARTİSİ", DOĞUŞ PARTİSİ GENEL BAŞKANI KARALAR: “SEÇİME GİRDİĞİMİZDE BARAJ SIKINTIMIZ OLMAYACAK” (1090)
SAYIŞTAY, ANADOLU MEDENİYETLERİ MÜZESİ İÇİN UYARDI: KAYIP KAÇAĞI ÖNLEMEK İÇİN ESERLERİN KODLARI İLE ENVANTER KAYIT SİSTEMİ EŞLEŞTİRİLMELİ SAYIŞTAY, ANADOLU MEDENİYETLERİ MÜZESİ İÇİN UYARDI: KAYIP KAÇAĞI ÖNLEMEK İÇİN ESERLERİN KODLARI İLE ENVANTER KAYIT SİSTEMİ EŞLEŞTİRİLMELİ (1056)
" CHP'Lİ AKATLI, ERDOĞAN'IN KENDİ SÖZLERİNİ PAYLAŞTIĞI İÇİN "CUMHURBAŞKANINA HAKARET" SUÇLAMASIYLA YARGILANIYOR!" " CHP'Lİ AKATLI, ERDOĞAN'IN KENDİ SÖZLERİNİ PAYLAŞTIĞI İÇİN "CUMHURBAŞKANINA HAKARET" SUÇLAMASIYLA YARGILANIYOR!" (1036)
ERDOĞAN: SURİYE’NİN BARIŞI TÜRKİYE VE RUSYA İLİŞKİLERİNE BAĞLI ERDOĞAN: SURİYE’NİN BARIŞI TÜRKİYE VE RUSYA İLİŞKİLERİNE BAĞLI (1142)
"FETÖ'CÜ ARIYORSAN AYNAYA BAK MELİH GÖKÇEK" "FETÖ'CÜ ARIYORSAN AYNAYA BAK MELİH GÖKÇEK" (903)
SAYIŞTAY'IN BİLGİ VE BELGE TALEPLERİNİ YANITSIZ BIRAKAN DEÜ'NÜN MALİ TABLOLARINDA ÇOK SAYIDA USULSÜZLÜK TESPİT EDİLDİ SAYIŞTAY'IN BİLGİ VE BELGE TALEPLERİNİ YANITSIZ BIRAKAN DEÜ'NÜN MALİ TABLOLARINDA ÇOK SAYIDA USULSÜZLÜK TESPİT EDİLDİ (1048)
TUĞBA ANLAK'I 6 YAŞINDAKİ KIZININ ÖNÜNDE ÖLDÜREN SANIĞA TAKDİR İNDİRİMİ YAPILARAK 25 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ TUĞBA ANLAK'I 6 YAŞINDAKİ KIZININ ÖNÜNDE ÖLDÜREN SANIĞA TAKDİR İNDİRİMİ YAPILARAK 25 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ (1066)
SAYIŞTAY: RTÜK, RADYO VE TV FREKANS İHALESİNİ 27 YILDIR YAPMIYOR SAYIŞTAY: RTÜK, RADYO VE TV FREKANS İHALESİNİ 27 YILDIR YAPMIYOR (965)
İZMİR'DE GÖZALTINA ALINAN ÖĞRENCİLERDEN "VAZGEÇMEYECEĞİZ" AÇIKLAMASI İZMİR'DE GÖZALTINA ALINAN ÖĞRENCİLERDEN "VAZGEÇMEYECEĞİZ" AÇIKLAMASI (982)
CHP'Lİ BELEDİYELER "TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ" İÇİN İSTANBUL'DA BULUŞUYOR CHP'Lİ BELEDİYELER "TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ" İÇİN İSTANBUL'DA BULUŞUYOR (1055)
SAYIŞTAY'A GÖRE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İHALE KANUNU'NA AYKIRI ŞEKİLDE ARAÇ KİRALAMIŞ SAYIŞTAY'A GÖRE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İHALE KANUNU'NA AYKIRI ŞEKİLDE ARAÇ KİRALAMIŞ (968)
GETİR SANDIĞI ERDOĞAN GETİR SANDIĞI ERDOĞAN (850)
İBB’DEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÜNİVERSİTELİLERE 3 BİN 200 LİRALIK EĞİTİM DESTEĞİ İBB’DEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÜNİVERSİTELİLERE 3 BİN 200 LİRALIK EĞİTİM DESTEĞİ (1005)
İSTANBUL'DA 750 MİNİBÜS VE 250 DOLMUŞU TAKSİYE DÖNÜŞTÜRME KARARI MAHKEMELİK OLDU İSTANBUL'DA 750 MİNİBÜS VE 250 DOLMUŞU TAKSİYE DÖNÜŞTÜRME KARARI MAHKEMELİK OLDU (1018)
KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KURULU: AŞI VE PCR TESTİ SONUÇLARININ İŞLENMESİ KANUNA AYKIRI DEĞİL KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KURULU: AŞI VE PCR TESTİ SONUÇLARININ İŞLENMESİ KANUNA AYKIRI DEĞİL (942)
"YOLCU ALMAYAN TAKSİ TRAFİKTEN MEN EDİLECEK" "YOLCU ALMAYAN TAKSİ TRAFİKTEN MEN EDİLECEK" (960)
"DİYANET İŞLERİ'NİN PAZARLIK USULÜYLE YAPTIĞI İHALELER KANUNA AYKIRI" "DİYANET İŞLERİ'NİN PAZARLIK USULÜYLE YAPTIĞI İHALELER KANUNA AYKIRI" (1076)
İBB 12 YENİ KREŞİ HİZMETE AÇTI. İMAMOĞLU, YENİ KREŞ VE YURTLAR İÇİN İŞ BİRLİĞİ AĞRISI YAPTI İBB 12 YENİ KREŞİ HİZMETE AÇTI. İMAMOĞLU, YENİ KREŞ VE YURTLAR İÇİN İŞ BİRLİĞİ AĞRISI YAPTI (1016)
SARAY’IN MUTFAK HARCAMALARI 2020’DE YÜZDE 64 ARTTI SARAY’IN MUTFAK HARCAMALARI 2020’DE YÜZDE 64 ARTTI (865)
MERSİN ŞEHİR HASTANESİ'NDE TİCARİ FAALİYET YÜRÜTEN ŞİRKET KİRA ÖDEMEDİ MERSİN ŞEHİR HASTANESİ'NDE TİCARİ FAALİYET YÜRÜTEN ŞİRKET KİRA ÖDEMEDİ (981)
“SOSYAL MEDYA YASASI’NA GAZETECİLİK FAALİYETİ DAHİL EDİLMESİN” “SOSYAL MEDYA YASASI’NA GAZETECİLİK FAALİYETİ DAHİL EDİLMESİN” (1102)
İZMİR'DE YURT EYLEMİ YAPAN ÖĞRENCİLERE TERS KELEPÇELİ GÖZALTI İZMİR'DE YURT EYLEMİ YAPAN ÖĞRENCİLERE TERS KELEPÇELİ GÖZALTI (926)
TTB: SALGIN GENELGELER VEYA TWİTTER AÇIKLAMALARI İLE YÖNETİLEMEZ TTB: SALGIN GENELGELER VEYA TWİTTER AÇIKLAMALARI İLE YÖNETİLEMEZ (948)
İşte Taliban'ın ortaya çıktığı köy İşte Taliban'ın ortaya çıktığı köy (833)
SALCOMP XIAOMI'DE İŞTEN ATILAN 170 İŞÇİ İŞLERİNE GERİ ALINDI SALCOMP XIAOMI'DE İŞTEN ATILAN 170 İŞÇİ İŞLERİNE GERİ ALINDI (961)
İSTANBUL’A ÇARŞAMBA GÜNÜ YAĞMUR GELİYOR, SICAKLIKLAR 5 DERECE DÜŞECEK İSTANBUL’A ÇARŞAMBA GÜNÜ YAĞMUR GELİYOR, SICAKLIKLAR 5 DERECE DÜŞECEK (903)
SAMSUN VEZİRKÖPRÜ'DE ÖFKELİ HALK, BELEDİYE BİNASINA SALDIRDI, BAŞKANIN MAKAM ODASININ CAMLARI KIRILDI SAMSUN VEZİRKÖPRÜ'DE ÖFKELİ HALK, BELEDİYE BİNASINA SALDIRDI, BAŞKANIN MAKAM ODASININ CAMLARI KIRILDI (997)
Rekabet Kurumu'ndan beyaz eşya şirketlerine soruşturma Rekabet Kurumu'ndan beyaz eşya şirketlerine soruşturma (899)
HÜRRİYET GAZETESİ’NDE İŞTEN ÇIKARILAN 45 GAZETECİ, HAKLARINI 2 YILDIR ALAMIYOR: “BÖLGE MÜDÜRÜNÜ ŞOFÖR, TÜP DAĞITICISINI MATBAADA UZMAN OLARAK GÖSTERMİŞLER" HÜRRİYET GAZETESİ’NDE İŞTEN ÇIKARILAN 45 GAZETECİ, HAKLARINI 2 YILDIR ALAMIYOR: “BÖLGE MÜDÜRÜNÜ ŞOFÖR, TÜP DAĞITICISINI MATBAADA UZMAN OLARAK GÖSTERMİŞLER" (1029)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE 1 HAFTA'DA 6.300 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ BAŞVURDU, 2 BİNİ BELEDİYE YURTLARINA YERLEŞTİRİLDİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE 1 HAFTA'DA 6.300 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ BAŞVURDU, 2 BİNİ BELEDİYE YURTLARINA YERLEŞTİRİLDİ (978)
"GENÇLER GÜNLÜK 25 TL İLE GEÇİNİYOR; HER 10 GENÇTEN 4’ÜNÜN AY İÇİNDE SADECE YOL PARALARI OLUYOR" "GENÇLER GÜNLÜK 25 TL İLE GEÇİNİYOR; HER 10 GENÇTEN 4’ÜNÜN AY İÇİNDE SADECE YOL PARALARI OLUYOR" (953)
OTOKAR, UKRAYNA'YA 10 DOĞAL GAZLI "KENT" OTOBÜSÜ TESLİM ETTİ OTOKAR, UKRAYNA'YA 10 DOĞAL GAZLI "KENT" OTOBÜSÜ TESLİM ETTİ (858)
"SADECE 2021 KAYITLARI BİLE RTÜK BAŞKANI'NI YALANLIYOR" "SADECE 2021 KAYITLARI BİLE RTÜK BAŞKANI'NI YALANLIYOR" (880)
FINDIĞIN FİYATI 23 TL'YE DÜŞTÜ: "TMO'YA GİDEN HER 10 KİŞİDEN 7’SİNİN FINDIĞI GERİ DÖNÜYOR" FINDIĞIN FİYATI 23 TL'YE DÜŞTÜ: "TMO'YA GİDEN HER 10 KİŞİDEN 7’SİNİN FINDIĞI GERİ DÖNÜYOR" (985)
HDP, DEKLARASYONUNU AÇIKLADI: “İSTER HDP’Lİ İSTERSE BAŞKA BİR ADAY OLSUN, İSİMLER YERİNE İLKELER VE YÖNTEMLER TARTIŞILMALI” HDP, DEKLARASYONUNU AÇIKLADI: “İSTER HDP’Lİ İSTERSE BAŞKA BİR ADAY OLSUN, İSİMLER YERİNE İLKELER VE YÖNTEMLER TARTIŞILMALI” (1118)
IŞİD’İN "MEDYA BAKANI" YETEK’E EMNİYETTE 316 IŞİD’Lİ SORULDU: "FATİH ÇİFTÇİ ÖZEL KUVVETLERDEN EMEKLİ ASKERDİ, EBU HASAN TÜRKİYE’DE TRAFİK POLİSİYDİ" IŞİD’İN "MEDYA BAKANI" YETEK’E EMNİYETTE 316 IŞİD’Lİ SORULDU: "FATİH ÇİFTÇİ ÖZEL KUVVETLERDEN EMEKLİ ASKERDİ, EBU HASAN TÜRKİYE’DE TRAFİK POLİSİYDİ" (950)
İSTANBUL'DA DOLMUŞ VE MİNİBÜSLERİN TAKSİYE DÖNÜŞÜMÜ BAŞLADI: BİN YENİ TAKSİ GELİYOR İSTANBUL'DA DOLMUŞ VE MİNİBÜSLERİN TAKSİYE DÖNÜŞÜMÜ BAŞLADI: BİN YENİ TAKSİ GELİYOR (893)
CHP'DEN ELEKTRİK, SU, DOĞAL GAZ VE İNTERNETTEKİ KDV ORANIN YÜZDE 1'E DÜŞÜLMESİ İÇİN KANUN TEKLİFİ CHP'DEN ELEKTRİK, SU, DOĞAL GAZ VE İNTERNETTEKİ KDV ORANIN YÜZDE 1'E DÜŞÜLMESİ İÇİN KANUN TEKLİFİ (1047)
TRAKTÖRÜ HACZEDİLDİ, ŞEKERPANCARI TARLADA KALDI: "BEN NE YAPAYIM BU YAŞTAN SONRA?" TRAKTÖRÜ HACZEDİLDİ, ŞEKERPANCARI TARLADA KALDI: "BEN NE YAPAYIM BU YAŞTAN SONRA?" (849)
43 yıl sonra ‘gazi’ sayıldı 43 yıl sonra ‘gazi’ sayıldı (756)
"SURİYELİ KARDEŞLERİMİZE KIZMAYACAĞIZ, ONLARI BURAYA GETİRENLERE KIZACAĞIZ" "SURİYELİ KARDEŞLERİMİZE KIZMAYACAĞIZ, ONLARI BURAYA GETİRENLERE KIZACAĞIZ" (862)
"SİZLER TÜRKİYE'NİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEKSİNİZ" "SİZLER TÜRKİYE'NİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEKSİNİZ" (934)
AŞI KARŞITLARININ MİTİNGİNDE KONUŞAN DİLİPAK: "BAŞARILI OLURLARSA BİYOLOJİK NESLİN SON ÇOCUKLARI OLACAKSINIZ" AŞI KARŞITLARININ MİTİNGİNDE KONUŞAN DİLİPAK: "BAŞARILI OLURLARSA BİYOLOJİK NESLİN SON ÇOCUKLARI OLACAKSINIZ" (1044)
"SARAY'DAN BAKARSAN ÇİFTÇİNİN DURUMUNU GÖREMEZSİN" "SARAY'DAN BAKARSAN ÇİFTÇİNİN DURUMUNU GÖREMEZSİN" (943)
İZMİR'DE DOKTOR ALİ SAYAN KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ İZMİR'DE DOKTOR ALİ SAYAN KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ (889)
'Kızdan boksör olmaz' sözlerine kulaklarını tıkadı, 4 yıldır yenilmiyor 'Kızdan boksör olmaz' sözlerine kulaklarını tıkadı, 4 yıldır yenilmiyor (901)
Çatalca'da tarihi surlarda restorasyon tartışması Çatalca'da tarihi surlarda restorasyon tartışması (872)
BARINAMIYORUZ EYLEMİNDE YASAĞA KARŞI TEK BAŞINA DURMA ÇÖZÜMÜ BARINAMIYORUZ EYLEMİNDE YASAĞA KARŞI TEK BAŞINA DURMA ÇÖZÜMÜ (927)
YURTTAŞ MECLİSİ: "ÖĞRENCİYE YURT, EVSİZE EV İSTİYORUZ" YURTTAŞ MECLİSİ: "ÖĞRENCİYE YURT, EVSİZE EV İSTİYORUZ" (839)
CHP’Lİ 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ÇAĞRI: "YEREL YÖNETİMLERİN DIŞLANMADIĞI GÖÇ POLİTİKASI AÇIKLANMALI" CHP’Lİ 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ÇAĞRI: "YEREL YÖNETİMLERİN DIŞLANMADIĞI GÖÇ POLİTİKASI AÇIKLANMALI" (935)
“NE TRT’DE NE TÜRKİYE’DE DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜ YOK” “NE TRT’DE NE TÜRKİYE’DE DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜ YOK” (900)
İYİ PARTİLİ ÇIRAY: TÜRK SİYASETİNDE YENİ BİR KIRILMA YAŞANDI İYİ PARTİLİ ÇIRAY: TÜRK SİYASETİNDE YENİ BİR KIRILMA YAŞANDI (883)
CHP’Lİ TANAL, VALİDEBAĞ KORUSU İÇİN AKP’Lİ BELEDİYEYİ OMBUDSMANLIK’A ŞİKAYET ETTİ CHP’Lİ TANAL, VALİDEBAĞ KORUSU İÇİN AKP’Lİ BELEDİYEYİ OMBUDSMANLIK’A ŞİKAYET ETTİ (1101)
İstanbul Boğazı'nda 2 kuruyük gemisi çarpıştı İstanbul Boğazı'nda 2 kuruyük gemisi çarpıştı (892)
"TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ İTHALAT OFİSİ GİBİ, ÇİFTÇİ BİRÇOK ÜRÜNDEN ZARAR EDİYOR" "TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ İTHALAT OFİSİ GİBİ, ÇİFTÇİ BİRÇOK ÜRÜNDEN ZARAR EDİYOR" (914)
"MAHKEMELER, EMLAK DAVALARIYLA DOLACAK" "MAHKEMELER, EMLAK DAVALARIYLA DOLACAK" (978)
AKŞENER: "CUMHURBAŞKANI ADAYI DEĞİLİM, BAŞBAKAN ADAYIYIM" AKŞENER: "CUMHURBAŞKANI ADAYI DEĞİLİM, BAŞBAKAN ADAYIYIM" (1016)
KORONAVİRÜSE 221 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 221 CAN DAHA (1044)
“PARKLARDA YARDIM DEĞİL HAK TALEP EDEN ÖĞRENCİLERİN TARAFINDAYIZ” “PARKLARDA YARDIM DEĞİL HAK TALEP EDEN ÖĞRENCİLERİN TARAFINDAYIZ” (1101)
"ŞİMDİ TEK YAPMAN GEREKEN, AKLINDAN GEÇEN NE VARSA, İŞTE TAM ONU YAPMAMAK" "ŞİMDİ TEK YAPMAN GEREKEN, AKLINDAN GEÇEN NE VARSA, İŞTE TAM ONU YAPMAMAK" (1035)
İSTANBUL'DA BARAJLAR DOLMAYA BAŞLADI İSTANBUL'DA BARAJLAR DOLMAYA BAŞLADI (859)
İSTANBUL'DA DERE KENARLARI "YAŞAM VADİSİ" OLUYOR İSTANBUL'DA DERE KENARLARI "YAŞAM VADİSİ" OLUYOR (994)
ERDOĞAN: ŞU ANA KADAR AMERİKA’DAKİ LİDERLERİN HİÇBİRİYLE BÖYLE BİR KONUM YAŞAMADIM ERDOĞAN: ŞU ANA KADAR AMERİKA’DAKİ LİDERLERİN HİÇBİRİYLE BÖYLE BİR KONUM YAŞAMADIM (1132)
BEDELLİ SERMAYE ARTIRIMI YÜKSELDİ, YÜK YERLİ YATIRIMCININ SIRTINA BİNDİ BEDELLİ SERMAYE ARTIRIMI YÜKSELDİ, YÜK YERLİ YATIRIMCININ SIRTINA BİNDİ (1009)
İBB YENİ NESİL DENİZ TAKSİLERİ SUYA İNDİRDİ. İMAMOĞLU: "ULAŞIMDA DENİZİN PAYINI EN ÜST SEVİYEYE TAŞIMALIYIZ" İBB YENİ NESİL DENİZ TAKSİLERİ SUYA İNDİRDİ. İMAMOĞLU: "ULAŞIMDA DENİZİN PAYINI EN ÜST SEVİYEYE TAŞIMALIYIZ" (1190)
DİYANET, İKİ KİTABI 580 BİN TL’YE BASTIRACAK: KİTAPLARDAN BİRİ ALİ ERBAŞ’IN DİYANET, İKİ KİTABI 580 BİN TL’YE BASTIRACAK: KİTAPLARDAN BİRİ ALİ ERBAŞ’IN (987)
GAZETECİ SÜLEYMAN GENÇEL MAHKEMEDE SERBEST BIRAKILDI GAZETECİ SÜLEYMAN GENÇEL MAHKEMEDE SERBEST BIRAKILDI (1153)
SEKTÖREL GÜVEN ENDEKSİ İNŞAAT SEKTÖRÜNDE 0,7 GERİLEDİ SEKTÖREL GÜVEN ENDEKSİ İNŞAAT SEKTÖRÜNDE 0,7 GERİLEDİ (1002)
DOLARDAKİ TIRMANIŞ SÜRÜYOR; 8,8536 İLE TÜM ZAMANLARIN EN YÜKSEK SEVİYESİNE ÇIKTI DOLARDAKİ TIRMANIŞ SÜRÜYOR; 8,8536 İLE TÜM ZAMANLARIN EN YÜKSEK SEVİYESİNE ÇIKTI (1067)
Aziz Sancar'dan gençlere çağrı: Benim yaptığımı yapmayın, Türkiye'ye geri dönün Aziz Sancar'dan gençlere çağrı: Benim yaptığımı yapmayın, Türkiye'ye geri dönün (1120)
MEMLEKET PARTİSİ ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ MEMLEKET PARTİSİ ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİ (1012)
MİLLİ MÜCADELE KAHRAMANININ ADINI TAŞIYAN 92 YILLIK OKULU YIKIYORLAR, YERİNE MÜLTECİLER İÇİN OKUL YAPILACAK MİLLİ MÜCADELE KAHRAMANININ ADINI TAŞIYAN 92 YILLIK OKULU YIKIYORLAR, YERİNE MÜLTECİLER İÇİN OKUL YAPILACAK (1088)
TÜRKİYE, AB KOMİSYONU’NDA DA LİG DÜŞTÜ TÜRKİYE, AB KOMİSYONU’NDA DA LİG DÜŞTÜ (911)
EMEK-MESLEK ÖRGÜTLERİNDEN “YEMEK SEPETİ” TEPKİSİ: "BOYKOT EDELİM, İŞÇİ SENDİKA DÜŞMANLIĞINA ORTAK OLMAYALIM" EMEK-MESLEK ÖRGÜTLERİNDEN “YEMEK SEPETİ” TEPKİSİ: "BOYKOT EDELİM, İŞÇİ SENDİKA DÜŞMANLIĞINA ORTAK OLMAYALIM" (1216)
2 GÜNDE 3 BİNDEN FAZLA ÖĞRENCİ BARINMA HİZMETİ İÇİN ANKARA BÜYÜKŞEHİR’E BAŞVURDU: “EVLATLARIMIZ İÇİN GEÇİCİ KONAKLAMA İMKANI SAĞLAMAYA BAŞLADIK” 2 GÜNDE 3 BİNDEN FAZLA ÖĞRENCİ BARINMA HİZMETİ İÇİN ANKARA BÜYÜKŞEHİR’E BAŞVURDU: “EVLATLARIMIZ İÇİN GEÇİCİ KONAKLAMA İMKANI SAĞLAMAYA BAŞLADIK” (1217)
HAKARET FİDAN OLDU HAKARET FİDAN OLDU (1403)
MERKEZ BANKASI, FAİZİ 1 PUAN İNDİRDİ MERKEZ BANKASI, FAİZİ 1 PUAN İNDİRDİ (1006)
AHEF, BEBEKLERE YANLIŞLIKLA COVİD AŞISI YAPILDIĞI İDDİALARINA YANIT VERDİ: "MİLYONDA BİR İHTİMAL YANLIŞ AŞI OLSA, 'BU AŞI UYGUN DEĞİLDİR' DİYE UYARI GELİR” AHEF, BEBEKLERE YANLIŞLIKLA COVİD AŞISI YAPILDIĞI İDDİALARINA YANIT VERDİ: "MİLYONDA BİR İHTİMAL YANLIŞ AŞI OLSA, 'BU AŞI UYGUN DEĞİLDİR' DİYE UYARI GELİR” (1139)
KRİPTO PARA MADENCİLİĞİ İÇİN 1 MİLYON 256 BİN LİRALIK CİHAZ GETİRTMİŞLER KRİPTO PARA MADENCİLİĞİ İÇİN 1 MİLYON 256 BİN LİRALIK CİHAZ GETİRTMİŞLER (1005)
IŞİD’İN “MEDYA BAKANLIĞI” ÇALIŞANI ÖMER YETEK, NİSAN 2020’DE TAHLİYE EDİLMİŞ IŞİD’İN “MEDYA BAKANLIĞI” ÇALIŞANI ÖMER YETEK, NİSAN 2020’DE TAHLİYE EDİLMİŞ (1085)
“VAKA SAYILARINDA YAŞANAN ARTIŞ, KONTROLÜ GÜÇ SINIRLARA YAKLAŞIYOR” “VAKA SAYILARINDA YAŞANAN ARTIŞ, KONTROLÜ GÜÇ SINIRLARA YAKLAŞIYOR” (1254)
HAZİRANDAN ÖNCE AYDA ORTALAMA 29 SAĞLIK ÇALIŞANI HAYATINI KAYBEDERKEN SON 4 AYDA BU SAYI TOPLAM 26 OLDU HAZİRANDAN ÖNCE AYDA ORTALAMA 29 SAĞLIK ÇALIŞANI HAYATINI KAYBEDERKEN SON 4 AYDA BU SAYI TOPLAM 26 OLDU (1036)
DİSK-AR: TÜRKİYE, AVRUPA ÜLKELERİ ARASINDA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE EN DÜŞÜK MALİ DESTEK VEREN ÜLKELERDEN BİRİ DİSK-AR: TÜRKİYE, AVRUPA ÜLKELERİ ARASINDA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE EN DÜŞÜK MALİ DESTEK VEREN ÜLKELERDEN BİRİ (1261)
ESAD’IN HABER GÖNDERDİĞİ İDDİASI CHP TARAFINDAN DOĞRULANMADI ESAD’IN HABER GÖNDERDİĞİ İDDİASI CHP TARAFINDAN DOĞRULANMADI (1091)
TACİZ SUÇUNDAN HAPİS CEZASI ALAN OYUNCU ARDA AYDIN'IN ŞEHİR TİYATROLARI'NDAKİ ÇALIŞMALARI DURDURULDU TACİZ SUÇUNDAN HAPİS CEZASI ALAN OYUNCU ARDA AYDIN'IN ŞEHİR TİYATROLARI'NDAKİ ÇALIŞMALARI DURDURULDU (1237)
İZMİR'DE PARKTA SABAHLAYAN ÖĞRENCİLER: "AİLELERİMİZİ ARAYIP 'ÇOCUĞUNUZ EYLEMDE, GELİN ALIN. YOKSA GÖZALTI YAPILACAK' DİYE TEHDİT ETTİLER" İZMİR'DE PARKTA SABAHLAYAN ÖĞRENCİLER: "AİLELERİMİZİ ARAYIP 'ÇOCUĞUNUZ EYLEMDE, GELİN ALIN. YOKSA GÖZALTI YAPILACAK' DİYE TEHDİT ETTİLER" (1323)
İSTANBUL'DA SAHTE COVİD-19 İLAÇLARI ELE GEÇİRİLDİ İSTANBUL'DA SAHTE COVİD-19 İLAÇLARI ELE GEÇİRİLDİ (1177)
KILIÇDAROĞLU: ADRES TBMM, NET KILIÇDAROĞLU: ADRES TBMM, NET (1070)
AĞUSTOS AYINDA TRAFİĞE KAYDI YAPILAN TAŞIT SAYISI YÜZDE 18 AZALDI AĞUSTOS AYINDA TRAFİĞE KAYDI YAPILAN TAŞIT SAYISI YÜZDE 18 AZALDI (1122)
TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ 79,7 OLDU TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ 79,7 OLDU (1321)
YAVAŞ'TAN ÖĞRENCİLERE KONAKLAMA OLANAĞI YAVAŞ'TAN ÖĞRENCİLERE KONAKLAMA OLANAĞI (1179)
CHP, GÜNDEMİNE “İNSAN HAKLARINI” ALDI: "ADİL YARGILANMA HAKKI İHLAL EDİLİYOR" CHP, GÜNDEMİNE “İNSAN HAKLARINI” ALDI: "ADİL YARGILANMA HAKKI İHLAL EDİLİYOR" (1162)
VALİDEBAĞ’A LEMAN SAM’DAN DESTEK: “İNSANLARIN YEŞİLE DÜŞMANLIĞI HALA MI BİTMEMEMİŞ, İNANAMIYORUM?” VALİDEBAĞ’A LEMAN SAM’DAN DESTEK: “İNSANLARIN YEŞİLE DÜŞMANLIĞI HALA MI BİTMEMEMİŞ, İNANAMIYORUM?” (1356)
EĞİTİM-İŞ’TEN İKTİDARA 'YURT' ÇAĞRISI: SORUMLULUKLARINIZI YERİNE GETİRİN EĞİTİM-İŞ’TEN İKTİDARA 'YURT' ÇAĞRISI: SORUMLULUKLARINIZI YERİNE GETİRİN (1256)
500 MİLYON DOLARLIK UÇAKLARLA GEZMEK YERİNE İKİ UÇAĞI SATSALAR TÜRKİYE’NİN BÜTÜN VİLAYETLERİNE İKİŞER BİN KİŞİLİK YURT YAPABİLİRLER 500 MİLYON DOLARLIK UÇAKLARLA GEZMEK YERİNE İKİ UÇAĞI SATSALAR TÜRKİYE’NİN BÜTÜN VİLAYETLERİNE İKİŞER BİN KİŞİLİK YURT YAPABİLİRLER (1375)
AŞI KARŞITLARININ İKİNCİ MİTİNGİ ANKARA’DA: "GECE MUSİKİ YASAK, AŞI KARŞITI MİTİNG SERBEST" AŞI KARŞITLARININ İKİNCİ MİTİNGİ ANKARA’DA: "GECE MUSİKİ YASAK, AŞI KARŞITI MİTİNG SERBEST" (1332)
AKP'Lİ ÜSKÜDAR BELEDİYESİ, 1'İNCİ DERECE DOĞAL SİT ALANI VALİDEBAĞ KORUSU'NA İŞ MAKİNELERİ İLE GİRDİ, MOLOZ VE KUM DÖKTÜ AKP'Lİ ÜSKÜDAR BELEDİYESİ, 1'İNCİ DERECE DOĞAL SİT ALANI VALİDEBAĞ KORUSU'NA İŞ MAKİNELERİ İLE GİRDİ, MOLOZ VE KUM DÖKTÜ (1484)
KOCAELİ’DE KALACAK YER BULAMAYAN ÖĞRENCİLER, PARKTA OTURMA EYLEMİ BAŞLATTI KOCAELİ’DE KALACAK YER BULAMAYAN ÖĞRENCİLER, PARKTA OTURMA EYLEMİ BAŞLATTI (1241)
BARINAMAYAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ BU GECEYİ DE DIŞARIDA GEÇİRDİ BARINAMAYAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ BU GECEYİ DE DIŞARIDA GEÇİRDİ (1259)
“HUKUKA İNANMAYAN, HUKUKÇU BİR BELEDİYE BAŞKANI VALİDEBAĞ KORUSUNU KATLEDİYOR” “HUKUKA İNANMAYAN, HUKUKÇU BİR BELEDİYE BAŞKANI VALİDEBAĞ KORUSUNU KATLEDİYOR” (1280)
"BAKAN KOCA 400 BİN DOZ SPUTNİK AŞISININ ÇÖPE GİDECEĞİNİ İTİRAF ETTİ" "BAKAN KOCA 400 BİN DOZ SPUTNİK AŞISININ ÇÖPE GİDECEĞİNİ İTİRAF ETTİ" (1291)
TİHV: 6 AYDA 1.098 HAK SAVUNCUSU GÖZALTINA ALINDI TİHV: 6 AYDA 1.098 HAK SAVUNCUSU GÖZALTINA ALINDI (1164)
KYK'NIN STRATEJİK PLANI'NA GÖRE BAZI YURTLAR FİZİKİ OLARAK YETERSİZ, BESLENME HİZMETLERİNDE DE AKSAMALAR VAR KYK'NIN STRATEJİK PLANI'NA GÖRE BAZI YURTLAR FİZİKİ OLARAK YETERSİZ, BESLENME HİZMETLERİNDE DE AKSAMALAR VAR (1277)
“İNTERNETTE ÖZGÜRLÜK” RAPORUNA GÖRE, “TÜRKİYE, İNTERNETTE ÖZGÜR DEĞİL” “İNTERNETTE ÖZGÜRLÜK” RAPORUNA GÖRE, “TÜRKİYE, İNTERNETTE ÖZGÜR DEĞİL” (1230)
ÇAY ÜRETİCİSİ İSYAN ETTİ: "BUNUN BEDELİNİ SEÇİMDE ÖDEYECEKLER" ÇAY ÜRETİCİSİ İSYAN ETTİ: "BUNUN BEDELİNİ SEÇİMDE ÖDEYECEKLER" (1294)
İZMİR'DE BARINACAK YER BULAMAYAN ÖĞRENCİLER HASANAĞA PARKI'NDA SABAHLAYACAK İZMİR'DE BARINACAK YER BULAMAYAN ÖĞRENCİLER HASANAĞA PARKI'NDA SABAHLAYACAK (1204)
CHP, MARMARİS'TEKİ ORMAN YANGINLARI İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU CHP, MARMARİS'TEKİ ORMAN YANGINLARI İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (1425)
"TEZGAHLAR, ERDOĞAN’IN BOZUK DÜZENİ YÜZÜNDEN YANGIN YERİNE DÖNDÜ" "TEZGAHLAR, ERDOĞAN’IN BOZUK DÜZENİ YÜZÜNDEN YANGIN YERİNE DÖNDÜ" (1456)
BIONTECH VE PFIZER’DAN ORTAK AÇIKLAMA: “5-11 YAŞ ARASI ÇOCUKLARDA AŞI GÜVENLİ” BIONTECH VE PFIZER’DAN ORTAK AÇIKLAMA: “5-11 YAŞ ARASI ÇOCUKLARDA AŞI GÜVENLİ” (1441)
“BU ÜLKENİN GENÇLERİNİN AZARLANMAYA DEĞİL, DESTEKLENMEYE İHTİYACI VAR” “BU ÜLKENİN GENÇLERİNİN AZARLANMAYA DEĞİL, DESTEKLENMEYE İHTİYACI VAR” (1322)
TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI BİR YILDA YÜZDE 29,38 ARTTI: GÜBREDEKİ ARTIŞ YÜZDE 62,43'E DAYANDI TARIMSAL GİRDİ FİYATLARI BİR YILDA YÜZDE 29,38 ARTTI: GÜBREDEKİ ARTIŞ YÜZDE 62,43'E DAYANDI (1214)
"KONTROLSÜZ YETKİLERLE DONATILMIŞ TEK ADAM REJİMİ ALTINDA EMEĞİMİZ DEĞERSİZLEŞİYOR" "KONTROLSÜZ YETKİLERLE DONATILMIŞ TEK ADAM REJİMİ ALTINDA EMEĞİMİZ DEĞERSİZLEŞİYOR" (1225)
"872 OKULDA VAKA TESPİT EDİLDİ, 774 SINIF KAPATILDI" "872 OKULDA VAKA TESPİT EDİLDİ, 774 SINIF KAPATILDI" (1202)
AŞI KARŞITININ SON MESAJI “AŞINIZI MUTLAKA YAPTIRIN” OLDU AŞI KARŞITININ SON MESAJI “AŞINIZI MUTLAKA YAPTIRIN” OLDU (1285)
83 YIL SONRA, İLK ‘ALTIN KEMERİ’ İMAMOĞLU VERDİ 83 YIL SONRA, İLK ‘ALTIN KEMERİ’ İMAMOĞLU VERDİ (1178)
TEİS GRİP AŞISI İÇİN UYARDI: SGK'NIN ÖDEMEDİĞİ GRİP AŞISININ FİYATI 85 LİRA 12 KURUŞ TEİS GRİP AŞISI İÇİN UYARDI: SGK'NIN ÖDEMEDİĞİ GRİP AŞISININ FİYATI 85 LİRA 12 KURUŞ (1217)
DANIŞTAY, BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ İÇİN İLETİŞİM BAŞKANLIĞI’NDAN SAVUNMA İSTEDİ DANIŞTAY, BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ İÇİN İLETİŞİM BAŞKANLIĞI’NDAN SAVUNMA İSTEDİ (1298)
Belaruslu dansçının ölümünde müebbetle yargılanan öğretmene beraat Belaruslu dansçının ölümünde müebbetle yargılanan öğretmene beraat (1231)
"DIŞLANMIŞLAR HER PARTİLİ, ZENGİNLER AK PARTİLİ" "DIŞLANMIŞLAR HER PARTİLİ, ZENGİNLER AK PARTİLİ" (1130)
"BARINAMAYAN" ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN EYLEMİ BAŞLADI. BU GECEDEN İTİBAREN SOKAKLARDA SABAHLAYACAKLAR "BARINAMAYAN" ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN EYLEMİ BAŞLADI. BU GECEDEN İTİBAREN SOKAKLARDA SABAHLAYACAKLAR (1171)
ODTÜ'DE 5 ÖĞRENCİ GÖZALTINA ALINDI ODTÜ'DE 5 ÖĞRENCİ GÖZALTINA ALINDI (1291)
ANKARA BARO BAŞKANLIĞI'NA 2. KEZ SEÇİLEN SAĞKAN: "ADAY MESLEKTAŞLARIMIZIN ELEŞTİRİLERİNDEN ÜZERİMİZE DÜŞENİ ALDIK" ANKARA BARO BAŞKANLIĞI'NA 2. KEZ SEÇİLEN SAĞKAN: "ADAY MESLEKTAŞLARIMIZIN ELEŞTİRİLERİNDEN ÜZERİMİZE DÜŞENİ ALDIK" (1341)
ANKARA BAROSU SEÇİMİNDE SEDAT PEKER’E DE OY ÇIKTI ANKARA BAROSU SEÇİMİNDE SEDAT PEKER’E DE OY ÇIKTI (1247)
ANKARA BAROSU SEÇİMLERİ SONUÇLANDI: ERİNÇ SAĞKAN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ ANKARA BAROSU SEÇİMLERİ SONUÇLANDI: ERİNÇ SAĞKAN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ (1133)
İBB'NİN ASKIDA FATURA DAYANIŞMASI 6. ÖDÜLÜNÜ DE ALDI. DESTEK 41 MİLYONA ULAŞTI İBB'NİN ASKIDA FATURA DAYANIŞMASI 6. ÖDÜLÜNÜ DE ALDI. DESTEK 41 MİLYONA ULAŞTI (1447)
YAYINCILAR BİRLİĞİ BAŞKANI'NDAN 'MUZIR NEŞRİYAT' ELEŞTİRİSİ: "KURUL KENDİNE GÖRE BİR AHLAK ANLAYIŞINI ZORLAMAYA ÇALIŞIYOR BELKİ AMA VAR OLAN YASALARLA ÇELİŞİYOR" YAYINCILAR BİRLİĞİ BAŞKANI'NDAN 'MUZIR NEŞRİYAT' ELEŞTİRİSİ: "KURUL KENDİNE GÖRE BİR AHLAK ANLAYIŞINI ZORLAMAYA ÇALIŞIYOR BELKİ AMA VAR OLAN YASALARLA ÇELİŞİYOR" (1566)
'Kadına şiddet' kaygısı, şampiyon yaptı 'Kadına şiddet' kaygısı, şampiyon yaptı (1156)
"BİRİLERİNİN GÜNDEM DEĞİŞTİRME ÇABASINA ALET OLMAYACAĞIM" "BİRİLERİNİN GÜNDEM DEĞİŞTİRME ÇABASINA ALET OLMAYACAĞIM" (1209)
: “ESKİ BİR ARKADAŞI OLARAK ERDOĞAN’IN HALİNE ÜZÜLÜYORUM” : “ESKİ BİR ARKADAŞI OLARAK ERDOĞAN’IN HALİNE ÜZÜLÜYORUM” (1246)
ANKARA BAROSU’NUN GENEL KURULU’NDA İMZA KRİZİ ANKARA BAROSU’NUN GENEL KURULU’NDA İMZA KRİZİ (1315)
Muharrem İnce, Memleket Partisi’nin 1. Olağan Kurultayı’nda 750 oyla genel başkan seçildi. Muharrem İnce, Memleket Partisi’nin 1. Olağan Kurultayı’nda 750 oyla genel başkan seçildi. (1411)
"ALDIĞIN PARALARI VERESUN DOKTORLARA" "ALDIĞIN PARALARI VERESUN DOKTORLARA" (1375)
DAR GELİRLİ VATANDAŞ KIŞIN TEZEK Mİ YAKACAK? DAR GELİRLİ VATANDAŞ KIŞIN TEZEK Mİ YAKACAK? (1225)
"CUMHURBAŞKANI ADAY ADAYIYIM" "CUMHURBAŞKANI ADAY ADAYIYIM" (1216)
“YAŞAMINDAN 26 AY ÇALINAN 26. GENELKURMAY BAŞKANI…” “YAŞAMINDAN 26 AY ÇALINAN 26. GENELKURMAY BAŞKANI…” (1157)
IŞİD’İN “MEDYA BAKANLIĞI” ÇALIŞANI YETEK: "TÜRKLER FURSANÜL HİLAFE KETİBESİNE KATILIYORDU, BAŞLARINDA ANTEPLİ CENGİZ DAYAN VARDI" IŞİD’İN “MEDYA BAKANLIĞI” ÇALIŞANI YETEK: "TÜRKLER FURSANÜL HİLAFE KETİBESİNE KATILIYORDU, BAŞLARINDA ANTEPLİ CENGİZ DAYAN VARDI" (1232)
Kahveye yüzde 100'e varan zam Kahveye yüzde 100'e varan zam (1148)
'Çocuklarda pozitiflik oranı yüzde 30'a ulaştı' 'Çocuklarda pozitiflik oranı yüzde 30'a ulaştı' (1227)
Manavgat'ta ormanı yakmaya çalışırken yakalandı Manavgat'ta ormanı yakmaya çalışırken yakalandı (1557)
“5 MİLYON MÜLTECİYE BAKAN ÜLKEMİZ, 20 BİN VATAN EVLADINA BAKAMIYOR” “5 MİLYON MÜLTECİYE BAKAN ÜLKEMİZ, 20 BİN VATAN EVLADINA BAKAMIYOR” (1204)
“ROKETSAN PERSONEL ULAŞIM HİZMETİNİN, FETÖ İLE İLİŞKİLİ ŞİRKETE VERİLMESİ YENİDEN ANLAŞMA SÜRECİNE KATKI MI SUNUYOR?” “ROKETSAN PERSONEL ULAŞIM HİZMETİNİN, FETÖ İLE İLİŞKİLİ ŞİRKETE VERİLMESİ YENİDEN ANLAŞMA SÜRECİNE KATKI MI SUNUYOR?” (1365)
11 İLDE 194 BİN 97 ABONENİN ELEKTRİĞİ KESİLDİ 11 İLDE 194 BİN 97 ABONENİN ELEKTRİĞİ KESİLDİ (1160)
Kilis’te, geleneksel yöntemlerle pekmez yapımına başlandı. Kilis’te, geleneksel yöntemlerle pekmez yapımına başlandı. (1145)
GAZİ’NİN ANISINA, 83 YIL SONRA YENİDEN "ULUGAZİ YAĞLI GÜREŞLERİ" DÜZENLENECEK GAZİ’NİN ANISINA, 83 YIL SONRA YENİDEN "ULUGAZİ YAĞLI GÜREŞLERİ" DÜZENLENECEK (1188)
BİRLEŞİK KAMU-İŞ'TEN ERDOĞAN'IN ASGARİ ÜCRET SÖZLERİNE YANIT: "EMEKÇİLERDE KARŞILIĞI YOK" BİRLEŞİK KAMU-İŞ'TEN ERDOĞAN'IN ASGARİ ÜCRET SÖZLERİNE YANIT: "EMEKÇİLERDE KARŞILIĞI YOK" (1281)
ESKİ GENELKURMAY BAŞKANI BAŞBUĞ HAKKINDA 4 YIL HAPİS İSTEMİ ESKİ GENELKURMAY BAŞKANI BAŞBUĞ HAKKINDA 4 YIL HAPİS İSTEMİ (1244)
TARIK AKAN “USTALARA SAYGI GECESİ”NDE ANILDI TARIK AKAN “USTALARA SAYGI GECESİ”NDE ANILDI (1195)
AVRUPA KONSEYİ BAKANLAR KOMİTESİ’NDEN KAVALA VE DEMİRTAŞ KARARI AVRUPA KONSEYİ BAKANLAR KOMİTESİ’NDEN KAVALA VE DEMİRTAŞ KARARI (1298)
METEOROLOJİ'DEN İSTANBUL VE BİRÇOK İL İÇİN SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI METEOROLOJİ'DEN İSTANBUL VE BİRÇOK İL İÇİN SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI (1286)
AYM BİREYSEL BAŞVURU İSTATİSTİKLERİNİ YAYIMLADI: EN ÇOK ADİL YARGILANMA HAKKI İHLAL EDİLDİ AYM BİREYSEL BAŞVURU İSTATİSTİKLERİNİ YAYIMLADI: EN ÇOK ADİL YARGILANMA HAKKI İHLAL EDİLDİ (1408)
MERKEZ BANKASI ANKETİNDE YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜKSELDİ MERKEZ BANKASI ANKETİNDE YIL SONU ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜKSELDİ (1312)
İranlı iş adamını kaçırıp kripto paralarını gasbettiler İranlı iş adamını kaçırıp kripto paralarını gasbettiler (1225)
Avrupa Parlamentosu, Rusya'nın saldırgan politikasını kınadı Avrupa Parlamentosu, Rusya'nın saldırgan politikasını kınadı (1292)
Çayönü Höyüğü'nde 5 bin yıllık sandık mezar bulundu Çayönü Höyüğü'nde 5 bin yıllık sandık mezar bulundu (1320)
"BİZ GÖÇMENLERİ İSTEMİYORUZ, ARTIK ÇOCUKLARIMIZI DIŞARI ÇIKARAMAZ HALE GELDİK" "BİZ GÖÇMENLERİ İSTEMİYORUZ, ARTIK ÇOCUKLARIMIZI DIŞARI ÇIKARAMAZ HALE GELDİK" (1565)
ALİ ERBAŞ, DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI'NA YENİDEN ATANDI ALİ ERBAŞ, DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI'NA YENİDEN ATANDI (1279)
“ÇİFTÇİLERİN, FİNANS KURULUŞLARINA OLAN BORÇLARI YÜZDE 22 ARTTI” “ÇİFTÇİLERİN, FİNANS KURULUŞLARINA OLAN BORÇLARI YÜZDE 22 ARTTI” (1369)
ROMA DÖNEMİNE AİT LAHDİ 750 BİN DOLARA SATACAKLARDI ROMA DÖNEMİNE AİT LAHDİ 750 BİN DOLARA SATACAKLARDI (1350)
KAZAKİSTAN’DA İŞVEREN TARAFINDAN MAĞDUR EDİLEN 70 İŞÇİ YURDA DÖNÜŞ İÇİN YARDIM İSTEDİ KAZAKİSTAN’DA İŞVEREN TARAFINDAN MAĞDUR EDİLEN 70 İŞÇİ YURDA DÖNÜŞ İÇİN YARDIM İSTEDİ (1298)
19 AYDIR ÖDEME ALAMAN TIBBİ CİHAZ SEKTÖRÜ ANAHTAR ATTI 19 AYDIR ÖDEME ALAMAN TIBBİ CİHAZ SEKTÖRÜ ANAHTAR ATTI (1200)
GREENPEACE: BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK KAYBI HIZLANIYOR, İKLİM KRİZİ DERİNLEŞİYOR VE EŞİTSİZLİK BÜYÜYOR GREENPEACE: BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK KAYBI HIZLANIYOR, İKLİM KRİZİ DERİNLEŞİYOR VE EŞİTSİZLİK BÜYÜYOR (1345)
İMAMOĞLU, İBB'YE AİT ÖĞRENCİ YURTLARINDAKİ YATAK KAPASİTESİNİ 5 BİNE ÇIKARMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİ İMAMOĞLU, İBB'YE AİT ÖĞRENCİ YURTLARINDAKİ YATAK KAPASİTESİNİ 5 BİNE ÇIKARMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİ (1403)
SAHTE PCR ÇETESİNİN SOKAK ORTASINDA TEST YAPTIĞI GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI. 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI SAHTE PCR ÇETESİNİN SOKAK ORTASINDA TEST YAPTIĞI GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI. 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (1456)
EĞİTİM SEN'DEN ALİ ERBAŞ'A TEPKİ: DİYANETİN ÜNİVERSİTELERE EL ATMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ EĞİTİM SEN'DEN ALİ ERBAŞ'A TEPKİ: DİYANETİN ÜNİVERSİTELERE EL ATMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ (1346)
İZMİR'DE İŞ BIRAKTIKLARI İÇİN MAAŞLARINDA KESİNTİ YAPILAN AİLE HEKİMLERİ İTİRAZ DİLEKÇESİ VERDİ İZMİR'DE İŞ BIRAKTIKLARI İÇİN MAAŞLARINDA KESİNTİ YAPILAN AİLE HEKİMLERİ İTİRAZ DİLEKÇESİ VERDİ (1440)
ALBAY KADROSUNA LİSE MEZUNU BAŞHEMŞİRE GETİRİLMİŞ ALBAY KADROSUNA LİSE MEZUNU BAŞHEMŞİRE GETİRİLMİŞ (1411)
VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LOGOSUNDAN TÜRK BAYRAĞI ÇIKARTILDI VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LOGOSUNDAN TÜRK BAYRAĞI ÇIKARTILDI (1461)
TTB, KIZAMIK VE POLİO RİSKİNE KARŞI UYARDI TTB, KIZAMIK VE POLİO RİSKİNE KARŞI UYARDI (1230)
HDP ÖNÜNDE GERGİNLİK HDP ÖNÜNDE GERGİNLİK (1144)
KPSS lisans sınavlarında sonuçlar açıklandı. KPSS lisans sınavlarında sonuçlar açıklandı. (1248)
ÖĞRENCİLERDEN KYK ÖNÜNDE YURT PROTESTOSU: "PANDEMİ VE KRİZİN FATURASINI BİZE KESMEYİN!" ÖĞRENCİLERDEN KYK ÖNÜNDE YURT PROTESTOSU: "PANDEMİ VE KRİZİN FATURASINI BİZE KESMEYİN!" (1339)
TAKSİLERE YENİ DÜZENLEME: TAKSİ UYGULAMALARI ARTIK İBB'DEN LİSANS ALARAK ÇALIŞABİLECEK TAKSİLERE YENİ DÜZENLEME: TAKSİ UYGULAMALARI ARTIK İBB'DEN LİSANS ALARAK ÇALIŞABİLECEK (1283)
XIAOMİ İŞÇİLERİ İÇİN İZMİR'DE EYLEM XIAOMİ İŞÇİLERİ İÇİN İZMİR'DE EYLEM (1331)
İBB'YE AİT HALK EKMEK BÜFESİNİ YAKAN SANIĞA 7 YIL 7 AY HAPİS CEZASI İBB'YE AİT HALK EKMEK BÜFESİNİ YAKAN SANIĞA 7 YIL 7 AY HAPİS CEZASI (1497)
Hocam öldükten sonra kalp aleminde bana 'sen mehdisin' dedi Hocam öldükten sonra kalp aleminde bana 'sen mehdisin' dedi (1294)
TCMB 'Dijital Türk Lirası İşbirliği Platformu' oluşturdu TCMB 'Dijital Türk Lirası İşbirliği Platformu' oluşturdu (1285)
ÖZEL OKULLARA VE DİREKSİYON EĞİTİMİNE DE PCR ZORUNLULUĞU GELDİ ÖZEL OKULLARA VE DİREKSİYON EĞİTİMİNE DE PCR ZORUNLULUĞU GELDİ (1388)
DENKLİK DİPLOMASI OLMADAN DORTORLUK YAPAN HORMOVA, GÖREVİNDEN ATILDI. BAKTIĞI HASTALARLA İLGİLİ İSE AÇIKLAMA YOK DENKLİK DİPLOMASI OLMADAN DORTORLUK YAPAN HORMOVA, GÖREVİNDEN ATILDI. BAKTIĞI HASTALARLA İLGİLİ İSE AÇIKLAMA YOK (1410)
HALK SAĞLIĞI UZMANI SALTIK: "GRİP AŞISI UYGULAMADA GEÇ KALIRSAK COVİD'LE BİRLİKTE GRİP TABLOSUNU DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM" HALK SAĞLIĞI UZMANI SALTIK: "GRİP AŞISI UYGULAMADA GEÇ KALIRSAK COVİD'LE BİRLİKTE GRİP TABLOSUNU DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM" (1464)
İBB'NİN METROBÜS FİLOSUNA 160 ARAÇ İÇİN İMZALAR ATILDI. İMAMOĞLU: "İSTANBULLUYU MAĞDUR EDERSENİZ, İSTANBULLU SİZİ TANIMAZ" İBB'NİN METROBÜS FİLOSUNA 160 ARAÇ İÇİN İMZALAR ATILDI. İMAMOĞLU: "İSTANBULLUYU MAĞDUR EDERSENİZ, İSTANBULLU SİZİ TANIMAZ" (1443)
"SARAY'IN ŞEYHÜLİSLAMI" DİYEN MUHARREM İNCE: "YAKANA TAK BİR AMPUL, ROZETİ TAK SİYASET YAP" "SARAY'IN ŞEYHÜLİSLAMI" DİYEN MUHARREM İNCE: "YAKANA TAK BİR AMPUL, ROZETİ TAK SİYASET YAP" (1494)
CHP’DEN 'İSTANBUL’DAKİ SURİYELİ SIĞINMACILAR' RAPORU: ÖNEMLİ BİR BÖLÜMÜ GELECEĞİNİ TÜRKİYE’DE ARAMIYOR CHP’DEN 'İSTANBUL’DAKİ SURİYELİ SIĞINMACILAR' RAPORU: ÖNEMLİ BİR BÖLÜMÜ GELECEĞİNİ TÜRKİYE’DE ARAMIYOR (1569)
BES, SOSYAL TESİSLERİN ÖZELLEŞTİRİLMESİ KARARI İÇİN İPTAL DAVASI AÇTI BES, SOSYAL TESİSLERİN ÖZELLEŞTİRİLMESİ KARARI İÇİN İPTAL DAVASI AÇTI (1397)
"OĞLUM 3 ÜNİVERSİTE BİTİRDİ, İŞE GİRDİREMEDİK" "OĞLUM 3 ÜNİVERSİTE BİTİRDİ, İŞE GİRDİREMEDİK" (1246)
İçişleri Bakanlığı: Türkiye genelinde aktif siyasi parti sayısı 116 İçişleri Bakanlığı: Türkiye genelinde aktif siyasi parti sayısı 116 (1227)
“BU ÜLKENİN ÖNÜNÜ TIKAMAYACAĞIM, SENİN GİBİLERİ DE HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATMAYACAĞIM” “BU ÜLKENİN ÖNÜNÜ TIKAMAYACAĞIM, SENİN GİBİLERİ DE HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATMAYACAĞIM” (1357)
78 BARO'DAN ORTAK AÇIKLAMA: 9. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILSIN 78 BARO'DAN ORTAK AÇIKLAMA: 9. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILSIN (1413)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 276 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 276 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1278)
Stefan Kuntz, A Milli Takım için İstanbul'a geldi Stefan Kuntz, A Milli Takım için İstanbul'a geldi (1259)
MİLLÎ EĞİTİM ŞÛRASI 7 YIL ARADAN SONRA TOPLANIYOR MİLLÎ EĞİTİM ŞÛRASI 7 YIL ARADAN SONRA TOPLANIYOR (1475)
"SARIKLI VE CÜBBELİ AMİRALİ GÖRÜNCE TEPKİ VERDİK" "SARIKLI VE CÜBBELİ AMİRALİ GÖRÜNCE TEPKİ VERDİK" (1361)
IŞİD'Lİ ÖMER YETEK'İN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: TÜRKİYE’DEKİ SALDIRILARI ANTEPLİ CENGİZ'İN BÖLÜĞÜ YAPTI. 10 EKİM SALDIRISINI EBU ZEYNEP YAPTIRDI. 2. BOMBACI MISIRLIYDI IŞİD'Lİ ÖMER YETEK'İN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: TÜRKİYE’DEKİ SALDIRILARI ANTEPLİ CENGİZ'İN BÖLÜĞÜ YAPTI. 10 EKİM SALDIRISINI EBU ZEYNEP YAPTIRDI. 2. BOMBACI MISIRLIYDI (1486)
YÖK: SON 5 YILDA TIP FAKÜLTELERİNİ 5 BİN 798, DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTELERİNİ 2 BİN 570 YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ KAZANDI YÖK: SON 5 YILDA TIP FAKÜLTELERİNİ 5 BİN 798, DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTELERİNİ 2 BİN 570 YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ KAZANDI (1388)
DİYANET, ÜNİVERSİTE KAMPÜSLERİ, ÖĞRENCİ YURTLARI VE HASTANELERDE KUR’AN KURSU AÇACAK DİYANET, ÜNİVERSİTE KAMPÜSLERİ, ÖĞRENCİ YURTLARI VE HASTANELERDE KUR’AN KURSU AÇACAK (1314)
“MAHREM İMAM” OPERASYONU: 143 ŞÜPHELİYE GÖZALTI KARARI “MAHREM İMAM” OPERASYONU: 143 ŞÜPHELİYE GÖZALTI KARARI (1243)
Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz’dan Norovirüs uyarısı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz’dan Norovirüs uyarısı (1288)
Şenol Güneş eşyalarını toplayarak vedalaştı Şenol Güneş eşyalarını toplayarak vedalaştı (1269)
“ŞEFFAF BİR YÖNETİM AYRICALIĞIMIZ DEĞİL, TARİHİMİZE OLAN SORUMLULUĞUMUZDUR” “ŞEFFAF BİR YÖNETİM AYRICALIĞIMIZ DEĞİL, TARİHİMİZE OLAN SORUMLULUĞUMUZDUR” (1305)
Arslantepe'de 5 bin 621 yıllık 250 mühür bulundu Arslantepe'de 5 bin 621 yıllık 250 mühür bulundu (1333)
İSTANBUL'A 300 OTOBÜS ALINMASI 9 AYDIR CUMHURBAŞKANLIĞI'NDA ONAY BEKLİYOR İSTANBUL'A 300 OTOBÜS ALINMASI 9 AYDIR CUMHURBAŞKANLIĞI'NDA ONAY BEKLİYOR (1327)
TİYATRO SANATÇISI ORHAN AYDIN'A SALDIRI: "BU ZORBALIĞA BOYUN EĞECEĞİMİZİ DÜŞÜNENLER YANILIYORLAR" TİYATRO SANATÇISI ORHAN AYDIN'A SALDIRI: "BU ZORBALIĞA BOYUN EĞECEĞİMİZİ DÜŞÜNENLER YANILIYORLAR" (1472)
İSTANBUL'DA 37’Sİ KADIN, 208 İTFAİYECİ MEZUN OLDU İSTANBUL'DA 37’Sİ KADIN, 208 İTFAİYECİ MEZUN OLDU (1401)
ÇEVRECİ 'DENİZ TAKSİ' BU AY SONUNDA HİZMETE GİRECEK ÇEVRECİ 'DENİZ TAKSİ' BU AY SONUNDA HİZMETE GİRECEK (1293)
ÇORLU AİLELERİNİN YARGILANDIĞI DAVADA BAZI POLİSLER ŞİKAYETİNİ ÇEKTİ ÇORLU AİLELERİNİN YARGILANDIĞI DAVADA BAZI POLİSLER ŞİKAYETİNİ ÇEKTİ (1330)
ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER TRT'YE GELEN BAKAN ÖZER'LE GÖRÜŞMEK İSTEDİ ANCAK İZİN ÇIKMADI ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER TRT'YE GELEN BAKAN ÖZER'LE GÖRÜŞMEK İSTEDİ ANCAK İZİN ÇIKMADI (1297)
ÇÜRÜYEN ANKAPARK İÇİN MAHKEME ABB’Yİ HAKLI BULMASINA RAĞMEN TEDBİRİ KALDIRMADI ÇÜRÜYEN ANKAPARK İÇİN MAHKEME ABB’Yİ HAKLI BULMASINA RAĞMEN TEDBİRİ KALDIRMADI (1410)
TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ, GRİP MEVSİMİ İÇİN UYARDI VE VATANDAŞLARI AŞI OLMAYA DAVET ETTİ TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ, GRİP MEVSİMİ İÇİN UYARDI VE VATANDAŞLARI AŞI OLMAYA DAVET ETTİ (1358)
İSTANBUL'DA FUHŞA ZORLANAN 62 KADIN KURTARILDI İSTANBUL'DA FUHŞA ZORLANAN 62 KADIN KURTARILDI (1283)
MEMLEKET PARTİSİ SÖZCÜSÜ USLUER: MUHARREM İNCE 12 BİN 783 ÜYENİN OYUYLA GENEL BAŞKAN ADAYI OLARAK SEÇİME GİRECEK MEMLEKET PARTİSİ SÖZCÜSÜ USLUER: MUHARREM İNCE 12 BİN 783 ÜYENİN OYUYLA GENEL BAŞKAN ADAYI OLARAK SEÇİME GİRECEK (1404)
DİYANET'TEN "MEB SERTİFİKALI" SPİKER İLANI! DİYANET'TEN "MEB SERTİFİKALI" SPİKER İLANI! (1246)
SANAYİ, İNŞAAT, TİCARET VE HİZMET SEKTÖRLERİ TOPLAM CİROSU TEMMUZDA YÜZDE 1,9 GERİLEDİ SANAYİ, İNŞAAT, TİCARET VE HİZMET SEKTÖRLERİ TOPLAM CİROSU TEMMUZDA YÜZDE 1,9 GERİLEDİ (1300)
AKŞENER, İZGİM’İN AÇILIŞINA KATILACAK AKŞENER, İZGİM’İN AÇILIŞINA KATILACAK (1231)
5 saatte 400 TL toplayan dilenci, bu kez zabıtaları görünce kaçtı 5 saatte 400 TL toplayan dilenci, bu kez zabıtaları görünce kaçtı (1284)
'İki virüs aynı anda vücutta bulunabilir' 'İki virüs aynı anda vücutta bulunabilir' (1303)
AĞUSTOS 2021'DE 36 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ. TKDF BAŞKANI GÜLLÜ: "BÜ ÜLKEDE ŞİDDETİ ÖNLEME KARARLILIĞI GÖRMÜYORUZ" AĞUSTOS 2021'DE 36 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ. TKDF BAŞKANI GÜLLÜ: "BÜ ÜLKEDE ŞİDDETİ ÖNLEME KARARLILIĞI GÖRMÜYORUZ" (1295)
TTB: YÜZ YÜZE EĞİTİMİN SÜREKLİLİĞİ İÇİN DÜZENLEMELER YAPILMASI ŞARTTIR TTB: YÜZ YÜZE EĞİTİMİN SÜREKLİLİĞİ İÇİN DÜZENLEMELER YAPILMASI ŞARTTIR (1257)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 243 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 243 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1433)
GÜMRÜK VERGİLERİNİN SIFIRLANMASINA TEPKİ GÖSTEREN ÇELTİK ÜRETİCİSİ: "BİZİM GÜBREMİZİ DE İTHAL ETSİN, EŞİT MÜCADELE EDEBİLELİM" GÜMRÜK VERGİLERİNİN SIFIRLANMASINA TEPKİ GÖSTEREN ÇELTİK ÜRETİCİSİ: "BİZİM GÜBREMİZİ DE İTHAL ETSİN, EŞİT MÜCADELE EDEBİLELİM" (1441)
"DEMOKRASİ BAYRAĞINI KORKUSUZCA TAŞIYAN TÜM EVLATLARIMIZI RAHMETLE ANIYORUM" "DEMOKRASİ BAYRAĞINI KORKUSUZCA TAŞIYAN TÜM EVLATLARIMIZI RAHMETLE ANIYORUM" (1402)
“ANKARA'DA YANAN BAĞIMSIZLIK MEŞALESİ ÜLKEMİZİ DAİMA AYDINLATACAK” “ANKARA'DA YANAN BAĞIMSIZLIK MEŞALESİ ÜLKEMİZİ DAİMA AYDINLATACAK” (1393)
ALTIN KOZA HEYECANI BAŞLIYOR ALTIN KOZA HEYECANI BAŞLIYOR (1258)
AİLE İÇİ ŞİDDET ACİL YARDIM HATTI'NI AĞUSTOSTA 496 ŞİDDET MAĞDURU ARADI AİLE İÇİ ŞİDDET ACİL YARDIM HATTI'NI AĞUSTOSTA 496 ŞİDDET MAĞDURU ARADI (1387)
"25 BİN TİRAJI OLMAYAN GAZETELER 300 BİN TİRAJ ÜZERİNDEN PARA ALIYOR. DEVLET AÇIKÇA SOYULUYOR" "25 BİN TİRAJI OLMAYAN GAZETELER 300 BİN TİRAJ ÜZERİNDEN PARA ALIYOR. DEVLET AÇIKÇA SOYULUYOR" (1369)
Kimyasal 16 madde, Cumhurbaşkanı Kararı ile uyuşturucu kapsamına alındı. Kimyasal 16 madde, Cumhurbaşkanı Kararı ile uyuşturucu kapsamına alındı. (1402)
HÜKÜM GİYEN 28 ŞUBAT GENERALLERİNİN RÜTBELERİ SÖKÜLDÜ HÜKÜM GİYEN 28 ŞUBAT GENERALLERİNİN RÜTBELERİ SÖKÜLDÜ (1424)
İMAMOĞLU: SIFIR KARBON İÇİN C40 VE ÇİN ŞEHİRLERİYLE İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ İMAMOĞLU: SIFIR KARBON İÇİN C40 VE ÇİN ŞEHİRLERİYLE İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ (1676)
AB, Rusya'ya uygulanan yaptırımları 6 ay daha uzattı AB, Rusya'ya uygulanan yaptırımları 6 ay daha uzattı (1338)
DSÖ Türkiye Temsilcisi Dr. Berdyklychev: Salgın ne zaman bitecek, şu an kimse söyleyemez DSÖ Türkiye Temsilcisi Dr. Berdyklychev: Salgın ne zaman bitecek, şu an kimse söyleyemez (1375)
Palandöken Barajı'nın suları çekildi; mezarlar gün yüzüne çıktı Palandöken Barajı'nın suları çekildi; mezarlar gün yüzüne çıktı (1418)
KÜTAHYA’DA ETİ MADEN İŞÇİLERİNDEN PROTESTO KÜTAHYA’DA ETİ MADEN İŞÇİLERİNDEN PROTESTO (1684)
IŞİD'İN DEYRİZOR BÖLGESİ GÜVENLİK EMİRİ SAKARYA'DA YAKALANDI IŞİD'İN DEYRİZOR BÖLGESİ GÜVENLİK EMİRİ SAKARYA'DA YAKALANDI (1411)
ÇYDD'DEN MİZANSEN TEPKİLERİNE YANIT: "KIYAFET VE CANDIRMALAR, EDREMİT'İN KARŞI KARŞIYA KALDIĞI ZORLUKLARI VE KARŞI GÜÇLERİ TEMSİL ETMEKTEDİR" ÇYDD'DEN MİZANSEN TEPKİLERİNE YANIT: "KIYAFET VE CANDIRMALAR, EDREMİT'İN KARŞI KARŞIYA KALDIĞI ZORLUKLARI VE KARŞI GÜÇLERİ TEMSİL ETMEKTEDİR" (1550)
TİHV: 3,5 YILDA GÜVENLİK GÜÇLERİNE AİT ARAÇLARIN ÇARPMASI SONUCU 16 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ TİHV: 3,5 YILDA GÜVENLİK GÜÇLERİNE AİT ARAÇLARIN ÇARPMASI SONUCU 16 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (1515)
AFP'NİN İSTANBUL BÜROSUNA GREV İLANI ASILDI AFP'NİN İSTANBUL BÜROSUNA GREV İLANI ASILDI (1464)
"İŞSİZLİK ÖDENEĞİNE BAŞVURU SAYISI, SON 15 AYIN EN YÜKSEĞİ" "İŞSİZLİK ÖDENEĞİNE BAŞVURU SAYISI, SON 15 AYIN EN YÜKSEĞİ" (1436)
ÖÇAV'IN ANKARA BAROSU BAŞKAN ADAYI İLKE IŞIK: SORUNLARI YAŞAYAN AVUKATLAR BAROYU YÖNETECEK ÖÇAV'IN ANKARA BAROSU BAŞKAN ADAYI İLKE IŞIK: SORUNLARI YAŞAYAN AVUKATLAR BAROYU YÖNETECEK (1485)
İBB, 13 BİN HEKTARLIK ALANDA İMAR PLAN ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI İBB, 13 BİN HEKTARLIK ALANDA İMAR PLAN ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI (1399)
ABD'de Türk restoranına saldıran Ermeni, suçlamaları kabul etti ABD'de Türk restoranına saldıran Ermeni, suçlamaları kabul etti (1477)
CUMHURBAŞKANI'NIN KİŞİSEL VERİLERİNİ SORGULAYAN SGK ÇALIŞANLARINA BERAAT KARARI CUMHURBAŞKANI'NIN KİŞİSEL VERİLERİNİ SORGULAYAN SGK ÇALIŞANLARINA BERAAT KARARI (1463)
İŞSİZ SAYISI 506 BİN KİŞİ ARTTI, İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 12'YE YÜKSELDİ İŞSİZ SAYISI 506 BİN KİŞİ ARTTI, İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 12'YE YÜKSELDİ (1377)
İSTANBUL VALİLİĞİ: BİR EVDE 47 YABANCI UYRUKLU ŞAHIS TESPİT EDİLDİ İSTANBUL VALİLİĞİ: BİR EVDE 47 YABANCI UYRUKLU ŞAHIS TESPİT EDİLDİ (1537)
SAMSUNLU ÇİFTÇİ: "AYÇİÇEĞİ BİTTİ, DAHA FİYAT AÇIKLANMADI AMA CUMHURBAŞKANIMIZ ÇELTİĞİ AÇIKLIYOR, ÇELTİK DAHA ÇIKMADI Kİ" SAMSUNLU ÇİFTÇİ: "AYÇİÇEĞİ BİTTİ, DAHA FİYAT AÇIKLANMADI AMA CUMHURBAŞKANIMIZ ÇELTİĞİ AÇIKLIYOR, ÇELTİK DAHA ÇIKMADI Kİ" (1600)
İSTANBUL VALİLİĞİ, AŞI KARŞITLARININ MİTİNGİNE İZİN VERDİ İSTANBUL VALİLİĞİ, AŞI KARŞITLARININ MİTİNGİNE İZİN VERDİ (1348)
CHP 98 YAŞINDA... CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU VE PARTİ YÖNETİMİ ATA'NIN HUZURUNDA... KILIÇDAROĞLU: "HUZURUNDA MİLLETİMİZE SÖZ VERİYORUZ; KURDUĞUN LAİK CUMHURİYETİ DEMOKRASİ İLE TAÇLANDIRACAĞIZ" CHP 98 YAŞINDA... CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU VE PARTİ YÖNETİMİ ATA'NIN HUZURUNDA... KILIÇDAROĞLU: "HUZURUNDA MİLLETİMİZE SÖZ VERİYORUZ; KURDUĞUN LAİK CUMHURİYETİ DEMOKRASİ İLE TAÇLANDIRACAĞIZ" (1533)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR TARIMDA BİYOLOJİK MÜCADELE DÖNEMİNİ BAŞLATTI ANKARA BÜYÜKŞEHİR TARIMDA BİYOLOJİK MÜCADELE DÖNEMİNİ BAŞLATTI (1531)
"11 TANE MAAŞ ALAN YÖNETİCİYİ GÖRMENİ ENGELLİYORLAR. HARAM OLSUN, ZIKKIM OLSUN" "11 TANE MAAŞ ALAN YÖNETİCİYİ GÖRMENİ ENGELLİYORLAR. HARAM OLSUN, ZIKKIM OLSUN" (1488)
SAĞLIK MESLEK ÖRGÜTLERİ'NDEN ORTAK AÇIKLAMA: "SAĞLIK ÇALIŞANLARI KENDİ ÇALIŞMA HAKKI İÇİN EYLEMLİ MÜCADELEYE HAZIR" SAĞLIK MESLEK ÖRGÜTLERİ'NDEN ORTAK AÇIKLAMA: "SAĞLIK ÇALIŞANLARI KENDİ ÇALIŞMA HAKKI İÇİN EYLEMLİ MÜCADELEYE HAZIR" (1708)
TÜRK ECZACILAR BİRLİĞİ: CEPTEN İLAÇ HARCAMASI DAHA DA ARTACAK TÜRK ECZACILAR BİRLİĞİ: CEPTEN İLAÇ HARCAMASI DAHA DA ARTACAK (1515)
MUHARREM İNCE 5 AY HAPİS CEZASI ALDIĞINI AÇIKLADI MUHARREM İNCE 5 AY HAPİS CEZASI ALDIĞINI AÇIKLADI (1607)
KAVCIOĞLU: SON ÇEYREKTE ENFLASYONUN DÜŞÜŞ EĞİLİMİNE GİRECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ KAVCIOĞLU: SON ÇEYREKTE ENFLASYONUN DÜŞÜŞ EĞİLİMİNE GİRECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ (1550)
AİLE BAKANLIĞI KURULU, "KALP ÇARPINTISI" KİTABINI MUZIR BULUNDU AİLE BAKANLIĞI KURULU, "KALP ÇARPINTISI" KİTABINI MUZIR BULUNDU (1529)
İYİ PARTİLİ ÇIRAY'DAN ULUSLARARASI AF ÖRGÜTÜ'NE TEPKİ: "TÜRKİYE'Yİ YÖNETENLERE GÖZDAĞI VERİYORLAR" İYİ PARTİLİ ÇIRAY'DAN ULUSLARARASI AF ÖRGÜTÜ'NE TEPKİ: "TÜRKİYE'Yİ YÖNETENLERE GÖZDAĞI VERİYORLAR" (1709)
MEB'DEN COVID-19 KARARI: HASTA VE TEMASLI ÖĞRENCİLER 'YOK' YAZILMAYACAK MEB'DEN COVID-19 KARARI: HASTA VE TEMASLI ÖĞRENCİLER 'YOK' YAZILMAYACAK (1639)
ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI İSMAİL BALIK'TAN MU VARYANTI AÇIKLAMASI: "DÜN ÇIKMIŞ BİR VARYANT DEĞİL, TOPLUMUN PANİK OLMASINA GEREK YOK" ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI İSMAİL BALIK'TAN MU VARYANTI AÇIKLAMASI: "DÜN ÇIKMIŞ BİR VARYANT DEĞİL, TOPLUMUN PANİK OLMASINA GEREK YOK" (1640)
"PANDEMİ, ÇOCUĞU GÖRÜNMEZ KILDI" "PANDEMİ, ÇOCUĞU GÖRÜNMEZ KILDI" (1445)
"COVİD NEDENİYLE EYLÜLÜN İLK 6 GÜNÜNDE ÖLENLERİN SAYISI TEMMUZ AYINDAKİ ÖLÜM SAYISINI GEÇTİ" "COVİD NEDENİYLE EYLÜLÜN İLK 6 GÜNÜNDE ÖLENLERİN SAYISI TEMMUZ AYINDAKİ ÖLÜM SAYISINI GEÇTİ" (1587)
KORONAVİRÜSE 274 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 274 CAN DAHA (1498)
KADIN HAKLARI İÇİN YÜRÜYENLERE TALİBAN'DAN UYARI ATEŞİ KADIN HAKLARI İÇİN YÜRÜYENLERE TALİBAN'DAN UYARI ATEŞİ (1556)
YALOVA BELEDİYESİ’NDEKİ YOLSUZLUK DAVASINDA 2 TAHLİYE YALOVA BELEDİYESİ’NDEKİ YOLSUZLUK DAVASINDA 2 TAHLİYE (1541)
İBB ŞEHİR TİYATROLARI’NA 6 ÖDÜL İBB ŞEHİR TİYATROLARI’NA 6 ÖDÜL (1538)
CHP HEYETİ TÜRKMEN BAKAN MARUF İLE GÖRÜŞTÜ CHP HEYETİ TÜRKMEN BAKAN MARUF İLE GÖRÜŞTÜ (1525)
MÜZE VE ÖREN YERLERİNDEKİ ZİYARETÇİ SAYISI YÜZDE 73,6 AZALDI MÜZE VE ÖREN YERLERİNDEKİ ZİYARETÇİ SAYISI YÜZDE 73,6 AZALDI (1626)
TMO KURU ÜZÜM ALIM FİYATINI AÇIKLADI: 13 TL TMO KURU ÜZÜM ALIM FİYATINI AÇIKLADI: 13 TL (1798)
ÇORLU TREN KAZASI DAVASINDA MAHKEME, SORUŞTURMA SAVCISI HAKKINDAKİ SUÇ DUYURUSUNUN ADALET BAKANLIĞI’NA SEVKİNİ KARARLAŞTIRDI ÇORLU TREN KAZASI DAVASINDA MAHKEME, SORUŞTURMA SAVCISI HAKKINDAKİ SUÇ DUYURUSUNUN ADALET BAKANLIĞI’NA SEVKİNİ KARARLAŞTIRDI (1932)
AFGANİSTAN’IN İLK DIŞİŞLERİ BAKANI’NIN TÜRKİYE’DE YAŞAYAN TORUNU TARZİ: ŞU ANDA İKİNCİ BÜYÜK OYUN OYNANIYOR, SADECE AKTÖRLER DEĞİŞTİ AFGANİSTAN’IN İLK DIŞİŞLERİ BAKANI’NIN TÜRKİYE’DE YAŞAYAN TORUNU TARZİ: ŞU ANDA İKİNCİ BÜYÜK OYUN OYNANIYOR, SADECE AKTÖRLER DEĞİŞTİ (2005)
155 BİN LİRALIK ELEKTRİK FATURASI GELEN ADANALI ÇİFTÇİ: “FABRİKA MI ÇALIŞTIRIYORUM" 155 BİN LİRALIK ELEKTRİK FATURASI GELEN ADANALI ÇİFTÇİ: “FABRİKA MI ÇALIŞTIRIYORUM" (1676)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI: VATANDAŞLAR ARTIK NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE GİTMEDEN SOYAĞAÇLARINI TASARLAYABİLECEK İÇİŞLERİ BAKANLIĞI: VATANDAŞLAR ARTIK NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE GİTMEDEN SOYAĞAÇLARINI TASARLAYABİLECEK (1722)
İBB’DEN DAR GELİRLİ VATANDAŞLARA FAİZSİZ AVANS DESTEĞİ İBB’DEN DAR GELİRLİ VATANDAŞLARA FAİZSİZ AVANS DESTEĞİ (1829)
KYK YURT BAŞVURULARI BAŞLADI KYK YURT BAŞVURULARI BAŞLADI (1591)
40 ilde FETÖ operasyonu: Semih Terzi’nin oğlu ve 213 kişiye gözaltı kararı 40 ilde FETÖ operasyonu: Semih Terzi’nin oğlu ve 213 kişiye gözaltı kararı (1796)
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Zorlama bir evlilik, dayatma bir çözüm asla kabul görmez KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Zorlama bir evlilik, dayatma bir çözüm asla kabul görmez (1815)
CHP'li Öztrak: Bolu Belediye Başkanı disipline sevk edildi CHP'li Öztrak: Bolu Belediye Başkanı disipline sevk edildi (1860)
CHP HEYETİ IRAK TÜRKMEN CEPHESİYLE GÖRÜŞTÜ CHP HEYETİ IRAK TÜRKMEN CEPHESİYLE GÖRÜŞTÜ (1768)
İYİ PARTİLİ DİKBAYIR OKUL ALIŞVERİŞİNİN FATURASINI ÇIKARDI: 1357 LİRA İYİ PARTİLİ DİKBAYIR OKUL ALIŞVERİŞİNİN FATURASINI ÇIKARDI: 1357 LİRA (1844)
SUNUCUNUN SİGARA MUHABBETİNE MİLLİ BİSİKLETÇİDEN TEPKİ: "İĞRENÇ DAVRANIŞI İÇİN KENDİSİNİ KINIYORUM" SUNUCUNUN SİGARA MUHABBETİNE MİLLİ BİSİKLETÇİDEN TEPKİ: "İĞRENÇ DAVRANIŞI İÇİN KENDİSİNİ KINIYORUM" (1837)
CHP’Lİ ÖZTUNÇ’TAN KAHRAMANMARAŞ BELEDİYE BAŞKANINA SU ÇAĞRISI: BİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İÇİN KÖY SUSUZ BIRAKILDI CHP’Lİ ÖZTUNÇ’TAN KAHRAMANMARAŞ BELEDİYE BAŞKANINA SU ÇAĞRISI: BİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İÇİN KÖY SUSUZ BIRAKILDI (1884)
CHP HEYETİ NEÇİRVAN BARZANİ VE TÜRKMENLERLE GÖRÜŞTÜ CHP HEYETİ NEÇİRVAN BARZANİ VE TÜRKMENLERLE GÖRÜŞTÜ (1935)
YENİ OVP’DE UZAY PROGRAMI'NA İKİ YIL İÇİN SADECE 129 MİLYON TL AYRILDI YENİ OVP’DE UZAY PROGRAMI'NA İKİ YIL İÇİN SADECE 129 MİLYON TL AYRILDI (1894)
MERKEZ BANKASI: ENFLASYONUNDAKİ YÜKSELİŞTE TAZE MEYVE VE SEBZE FİYATLARININ ETKİSİ BELİRGİN OLDU MERKEZ BANKASI: ENFLASYONUNDAKİ YÜKSELİŞTE TAZE MEYVE VE SEBZE FİYATLARININ ETKİSİ BELİRGİN OLDU (1983)
KORONAVİRÜS AŞISINDA YAŞ 12’YE DÜŞTÜ KORONAVİRÜS AŞISINDA YAŞ 12’YE DÜŞTÜ (1732)
4 MİLYON 274 BİN KOBİ'NİN BANKAYA BORCU VAR. 286 BİN KOBİ YASAL TAKİPTE 4 MİLYON 274 BİN KOBİ'NİN BANKAYA BORCU VAR. 286 BİN KOBİ YASAL TAKİPTE (1891)
İSİG: BİR AYDA 174 İŞÇİ ÇALIŞIRKEN ÖLDÜ İSİG: BİR AYDA 174 İŞÇİ ÇALIŞIRKEN ÖLDÜ (1829)
CHP HEYETİ BARZANİ İLE GÖRÜŞTÜ CHP HEYETİ BARZANİ İLE GÖRÜŞTÜ (1762)
2022 – 2024 ORTA VADELİ PROGRAM YAYIMLANDI: CUMHURBAŞKANLIĞI’NA 3.8 MİLYAR, DİYANET İŞLERİ’NE 16 MİLYAR ÖDENEK... 2022 – 2024 ORTA VADELİ PROGRAM YAYIMLANDI: CUMHURBAŞKANLIĞI’NA 3.8 MİLYAR, DİYANET İŞLERİ’NE 16 MİLYAR ÖDENEK... (2149)
SAKARYA ARİFİYE’DE İKİ FABRİKA VE BİR DEPO YANDI SAKARYA ARİFİYE’DE İKİ FABRİKA VE BİR DEPO YANDI (2048)
“SOSYAL MEDYA KULLANICILARINI YALAN TERÖRİSTİ İLAN EDEN BİR ZİHNİYETİN VARACAĞI NOKTA TALİBANLAŞMAKTIR” “SOSYAL MEDYA KULLANICILARINI YALAN TERÖRİSTİ İLAN EDEN BİR ZİHNİYETİN VARACAĞI NOKTA TALİBANLAŞMAKTIR” (2073)
‘Şu andaki pandemi, aşısızlar pandemisi’ ‘Şu andaki pandemi, aşısızlar pandemisi’ (1954)
Bilim Kurulu üyesi Özkan'dan velilere 'semptom takibi' uyarısı Bilim Kurulu üyesi Özkan'dan velilere 'semptom takibi' uyarısı (2050)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 278 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 278 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (2142)
TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU (2357)
3,5 YILDA 9 MİLYAR 452 MİLYON LİRALIK KAMU MÜLKÜ SATILDI 3,5 YILDA 9 MİLYAR 452 MİLYON LİRALIK KAMU MÜLKÜ SATILDI (2009)
İSKENCEDERELİLERDEN ERDOĞAN'A YANIT: "KOMÜNİST MOMÜNİST YOK. BEN MALIMI, VADİMİ KORUYORUM" İSKENCEDERELİLERDEN ERDOĞAN'A YANIT: "KOMÜNİST MOMÜNİST YOK. BEN MALIMI, VADİMİ KORUYORUM" (2123)
TEKİRDAĞ ERGENE’DE YÜK TRENİ İŞÇİ SERVİSİNE ÇARPTI: 6 ÖLÜ, 5 YARALI TEKİRDAĞ ERGENE’DE YÜK TRENİ İŞÇİ SERVİSİNE ÇARPTI: 6 ÖLÜ, 5 YARALI (2178)
ERDOĞAN İSKENCEDERE'DEN GEÇTİ, YURTTAŞLAR "BİZ HALKIZ, BİZ KAZANACAĞIZ" SLOGANI ATTI ERDOĞAN İSKENCEDERE'DEN GEÇTİ, YURTTAŞLAR "BİZ HALKIZ, BİZ KAZANACAĞIZ" SLOGANI ATTI (2110)
"ATATÜRK VE KURTULUŞ MÜCADELESİ VEREN KAHRAMANLARIMIZI MİNNETLE ANIYORUM" "ATATÜRK VE KURTULUŞ MÜCADELESİ VEREN KAHRAMANLARIMIZI MİNNETLE ANIYORUM" (1999)
İkiz Göller kuruyup tarla oldu İkiz Göller kuruyup tarla oldu (2180)
Filenin Efeleri, İspanya'yı 3 - 1 yenerek, 2'de 2 yaptı Filenin Efeleri, İspanya'yı 3 - 1 yenerek, 2'de 2 yaptı (1946)
KORONAVİRÜSE 276 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 276 CAN DAHA (1863)
TELE 1, RTÜK BAŞKANI EBUBEKİR ŞAHİN HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU TELE 1, RTÜK BAŞKANI EBUBEKİR ŞAHİN HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (2171)
ÜRETİCİ FİYATLARI YILLIK YÜZDE 45,52 ARTTI ÜRETİCİ FİYATLARI YILLIK YÜZDE 45,52 ARTTI (2052)
YILIN EN RENKLİ VE EĞLENCELİ KOŞUSUNA 1.250 SPORCU KATILACAK YILIN EN RENKLİ VE EĞLENCELİ KOŞUSUNA 1.250 SPORCU KATILACAK (2076)
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI’NDAN 81 İL VALİLİĞİNE YAZI: AŞI OLMAYAN İŞÇİLERDEN HAFTADA BİR KEZ PCR TESTİ İSTENEBİLİR ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI’NDAN 81 İL VALİLİĞİNE YAZI: AŞI OLMAYAN İŞÇİLERDEN HAFTADA BİR KEZ PCR TESTİ İSTENEBİLİR (2206)
ELEKTRİĞİMİZİ KESMEYİN DİYEN ESNAFA VALİ 'ÇENGİLER GİBİ KRAVAT TAKMIŞSIN, GELMİŞSİN' DEMİŞ ELEKTRİĞİMİZİ KESMEYİN DİYEN ESNAFA VALİ 'ÇENGİLER GİBİ KRAVAT TAKMIŞSIN, GELMİŞSİN' DEMİŞ (2368)
AKŞENER'DEN CUMHURBAŞKANI ADAYI AÇIKLAMASI: “ÇOK MERAK EDİYORLARSA SEÇİM KARARINI ALSINLAR, HEMEN AÇIKLAYALIM” AKŞENER'DEN CUMHURBAŞKANI ADAYI AÇIKLAMASI: “ÇOK MERAK EDİYORLARSA SEÇİM KARARINI ALSINLAR, HEMEN AÇIKLAYALIM” (2028)
"MARMARA’DA BUNDAN SONRAKİ FELAKET MÜSİLAJI ARATTIRACAK" "MARMARA’DA BUNDAN SONRAKİ FELAKET MÜSİLAJI ARATTIRACAK" (2051)
CHP’Lİ AYGUN, TEBLİGAT KANUNU'NUN DEĞİŞTİRİLMESİ İÇİN KANUN TEKLİFİ VERDİ CHP’Lİ AYGUN, TEBLİGAT KANUNU'NUN DEĞİŞTİRİLMESİ İÇİN KANUN TEKLİFİ VERDİ (2252)
HER AY ORTALAMA 185 BİN KONUTUN ELEKTRİĞİ, 80 BİN KONUTUN DOĞAL GAZI KESİLDİ HER AY ORTALAMA 185 BİN KONUTUN ELEKTRİĞİ, 80 BİN KONUTUN DOĞAL GAZI KESİLDİ (2147)
TÜİK'E GÖRE ENFLASYON AYLIK YÜZDE 1,12, YILLIK YÜZDE 19,25 TÜİK'E GÖRE ENFLASYON AYLIK YÜZDE 1,12, YILLIK YÜZDE 19,25 (2101)
Bakan Yanık: Bin üç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na 188 milyon TL kaynak aktarıyoruz Bakan Yanık: Bin üç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na 188 milyon TL kaynak aktarıyoruz (1990)
İstanbul'da sivrisinek zirvesi;  ''üreme haritası'' çıkarıldı İstanbul'da sivrisinek zirvesi; ''üreme haritası'' çıkarıldı (2131)
BAKAN KOCA: VAKALARIN YÜZDE 81’İ TAM AŞI OLMAYAN KİŞİLER, VEFAT EDENLERİN YÜZDE 90’I HİÇ AŞI OLMAMIŞ VEYA AŞILARI EKSİK KİŞİLER BAKAN KOCA: VAKALARIN YÜZDE 81’İ TAM AŞI OLMAYAN KİŞİLER, VEFAT EDENLERİN YÜZDE 90’I HİÇ AŞI OLMAMIŞ VEYA AŞILARI EKSİK KİŞİLER (2206)
SANAYİ VE ELEKTRİK ÜRETİMİ AMAÇLI DOĞAL GAZA YÜZDE 14.99 ZAM SANAYİ VE ELEKTRİK ÜRETİMİ AMAÇLI DOĞAL GAZA YÜZDE 14.99 ZAM (2001)
"SURİYE'DEKİ RAFİNERİDEN SIZAN 15 BİN TON PETROL SAMANDAĞ'A ULAŞIYOR" "SURİYE'DEKİ RAFİNERİDEN SIZAN 15 BİN TON PETROL SAMANDAĞ'A ULAŞIYOR" (2180)
NAZLIAKA: ‘REİSİ SİZE YEDİRTMEYİZ’ DİYEREK ARACI ARKADAŞLARIN ÜZERİNE SÜRMÜŞ NAZLIAKA: ‘REİSİ SİZE YEDİRTMEYİZ’ DİYEREK ARACI ARKADAŞLARIN ÜZERİNE SÜRMÜŞ (2043)
USTA OYUNCU FERHAN ŞENSOY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI USTA OYUNCU FERHAN ŞENSOY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (2065)
BODRUM YANGINI BÜYÜYOR, ALEVLER GÖKOVA’YA İLERLİYOR BODRUM YANGINI BÜYÜYOR, ALEVLER GÖKOVA’YA İLERLİYOR (2078)
"İCRA DAİRELERİNDE DOSYA PATLAMASI YAŞANIYOR, 3 MİLYON 564 BİN KİŞİ BORCUNU ÖDEYEMİYOR" "İCRA DAİRELERİNDE DOSYA PATLAMASI YAŞANIYOR, 3 MİLYON 564 BİN KİŞİ BORCUNU ÖDEYEMİYOR" (2051)
MEB, EĞİTİM-ÖĞRETİM TAKVİMİNİ AÇIKLADI MEB, EĞİTİM-ÖĞRETİM TAKVİMİNİ AÇIKLADI (2046)
TÜRKİYE’DE 1,5 MİLYON SURİYELİ ÇOCUK YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIRLANIYOR. SURİYELİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ SAYISI İSE 48 BİNİ AŞTI TÜRKİYE’DE 1,5 MİLYON SURİYELİ ÇOCUK YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIRLANIYOR. SURİYELİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ SAYISI İSE 48 BİNİ AŞTI (2150)
BEŞİKTAŞ’TA 3 TURİSTİ BIÇAKLAYAN KAĞIT TOPLAYICISINA 36 YIL HAPİS CEZASI BEŞİKTAŞ’TA 3 TURİSTİ BIÇAKLAYAN KAĞIT TOPLAYICISINA 36 YIL HAPİS CEZASI (1941)
DENİZLİLİ ÇİFTÇİ: "BİR SENE OLDU SÜT DESTEKLERİNİ ELİMİZE ALMADIK" DENİZLİLİ ÇİFTÇİ: "BİR SENE OLDU SÜT DESTEKLERİNİ ELİMİZE ALMADIK" (2087)
ECDC: COVID-19 AŞILARINDA TAKVİYE DOZUNA İHTİYAÇ YOK ECDC: COVID-19 AŞILARINDA TAKVİYE DOZUNA İHTİYAÇ YOK (2121)
Başka illerde kayıtlı geçici korumadaki yabancı uyruklu kişiler, Ankara'dan tahliye edilecek Başka illerde kayıtlı geçici korumadaki yabancı uyruklu kişiler, Ankara'dan tahliye edilecek (1986)
KORONAVİRÜS DURDURULAMIYOR, 290 CAN DAHA KORONAVİRÜS DURDURULAMIYOR, 290 CAN DAHA (1942)
"Aşının Olumlu Etkisi Gözlenmemektedir" "Aşının Olumlu Etkisi Gözlenmemektedir" (1845)
YANGINDA ZARAR GÖREN İÇMELER'DE DENİZE SIFIR 2 PARSEL KAMUDAN SATIŞTA YANGINDA ZARAR GÖREN İÇMELER'DE DENİZE SIFIR 2 PARSEL KAMUDAN SATIŞTA (1989)
Erdoğan: Eğer bir devlette adalet yoksa orada sadece zulüm hüküm sürer Erdoğan: Eğer bir devlette adalet yoksa orada sadece zulüm hüküm sürer (1947)
JP MORGAN KASIM AYINDA FAİZ İNDİRİMİ BEKLİYOR JP MORGAN KASIM AYINDA FAİZ İNDİRİMİ BEKLİYOR (1944)
DEÜ'DEKİ YABANCI ÖĞRENCİ KONTENJANI KRİZİNDE YENİ PERDE: AVUKATLAR DİLEKÇE VERDİ, YÖK DEÜ'YÜ BOŞA DÜŞÜRDÜ DEÜ'DEKİ YABANCI ÖĞRENCİ KONTENJANI KRİZİNDE YENİ PERDE: AVUKATLAR DİLEKÇE VERDİ, YÖK DEÜ'YÜ BOŞA DÜŞÜRDÜ (2179)
KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU'NDAN "BARIŞ GÜNÜ" AÇIKLAMASI: "EMPERYALİST SAVAŞ POLİTİKALARINA KARŞI ÇIKMAMIZ HAYATİDİR" KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU'NDAN "BARIŞ GÜNÜ" AÇIKLAMASI: "EMPERYALİST SAVAŞ POLİTİKALARINA KARŞI ÇIKMAMIZ HAYATİDİR" (2145)
MELİH GÖKÇEK'İN ANKAPARK’TAKİ MİLYARLIK ZARARI MECLİS GÜNDEMİNDE. CHP, MECLİS ARAŞTIRMA KOMİSYONU KURULMASINI İSTEDİ MELİH GÖKÇEK'İN ANKAPARK’TAKİ MİLYARLIK ZARARI MECLİS GÜNDEMİNDE. CHP, MECLİS ARAŞTIRMA KOMİSYONU KURULMASINI İSTEDİ (2394)
TÜRK EĞİTİM-SEN: "EĞİTİMCİLER YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIR" TÜRK EĞİTİM-SEN: "EĞİTİMCİLER YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIR" (2047)
KURAKLIKTAN ETKİLENEN ÇİFTÇİYE VERİM KAYBINA GÖRE DESTEK YAPILACAK KURAKLIKTAN ETKİLENEN ÇİFTÇİYE VERİM KAYBINA GÖRE DESTEK YAPILACAK (2098)
YENİMAHALLE BELEDİYESİ'NDEKİ "BÖBREK NAKLİ" İDDİALARINDA SAVCILIĞIN “TAKİPSİZLİK”, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN “SORUŞTURMAYA YER OLMADIĞI” KARARI VERDİĞİ ORTAYA ÇIKTI YENİMAHALLE BELEDİYESİ'NDEKİ "BÖBREK NAKLİ" İDDİALARINDA SAVCILIĞIN “TAKİPSİZLİK”, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN “SORUŞTURMAYA YER OLMADIĞI” KARARI VERDİĞİ ORTAYA ÇIKTI (2092)
Aşı karşıtı paylaşım yapan antrenör, koronavirüsten hayatını kaybetti Aşı karşıtı paylaşım yapan antrenör, koronavirüsten hayatını kaybetti (1945)
"İTİRAFLARI SUÇ DUYURUSU KABUL EDİP BU BAKANI İFADEYE ÇAĞIRABİLECEK SAVCI ARIYORUZ" "İTİRAFLARI SUÇ DUYURUSU KABUL EDİP BU BAKANI İFADEYE ÇAĞIRABİLECEK SAVCI ARIYORUZ" (2155)
17 İLDEKİ ÇİFTÇİLERİN ELEKTRİK BORCU 23,5 MİLYON LİRA 17 İLDEKİ ÇİFTÇİLERİN ELEKTRİK BORCU 23,5 MİLYON LİRA (1890)
İMAMOĞLU: BU YIL 231 BİN AİLEYE KURBAN ETİ ULAŞTIRACAĞIZ İMAMOĞLU: BU YIL 231 BİN AİLEYE KURBAN ETİ ULAŞTIRACAĞIZ (2010)
CHP, MKE YASASININ İPTALİ İÇİN ANAYASA MAHKEMESİ’NE DAVA AÇTI KENAN KUZUCU CHP, MKE YASASININ İPTALİ İÇİN ANAYASA MAHKEMESİ’NE DAVA AÇTI KENAN KUZUCU (2046)
İBB ŞEHİR TİYATROLARI 2021-2022 SEZONUNU 6’SI YENİ, 16 OYUNLA AÇIYOR İBB ŞEHİR TİYATROLARI 2021-2022 SEZONUNU 6’SI YENİ, 16 OYUNLA AÇIYOR (1918)
ERDOĞAN BAYRAKTAR’IN AÇIKLAMALARI TBMM GÜNDEMİNDE. CHP, ARAŞTIRMA ÖNERGESİ VEREREK MECLİS'TE KOMİSYON KURULMASINI İSTEDİ ERDOĞAN BAYRAKTAR’IN AÇIKLAMALARI TBMM GÜNDEMİNDE. CHP, ARAŞTIRMA ÖNERGESİ VEREREK MECLİS'TE KOMİSYON KURULMASINI İSTEDİ (2088)
ÖSYM, BİLGİLENDİRME TABLOSUNDA İŞLEM HATASI YAPTI ÖSYM, BİLGİLENDİRME TABLOSUNDA İŞLEM HATASI YAPTI (1935)
FİLENİN SULTANLARI'NIN ÇEYREK FİNAL MAÇI, ÇANKAYA PARKLARINDA DEV EKRANDA GÖSTERİLECEK FİLENİN SULTANLARI'NIN ÇEYREK FİNAL MAÇI, ÇANKAYA PARKLARINDA DEV EKRANDA GÖSTERİLECEK (1962)
CHP, ÇAY KANUNU TEKLİFİ HAZIRLADI CHP, ÇAY KANUNU TEKLİFİ HAZIRLADI (1787)
MOODY'S, TÜRK EKONOMİSİNİN BU YIL YÜZDE 6 BÜYÜMESİNİ BEKLİYOR MOODY'S, TÜRK EKONOMİSİNİN BU YIL YÜZDE 6 BÜYÜMESİNİ BEKLİYOR (1903)
ABD DIŞİŞLERİ BAKANI BLINKEN'DEN AFGANİSTAN AÇIKLAMASI: DİPLOMATİK VARLIĞIMIZI ASKIYA ALDIK, KATAR'A TAŞIDIK ABD DIŞİŞLERİ BAKANI BLINKEN'DEN AFGANİSTAN AÇIKLAMASI: DİPLOMATİK VARLIĞIMIZI ASKIYA ALDIK, KATAR'A TAŞIDIK (1953)
HİZMET SEKTÖRÜNDE ENFLASYON YÜZDE 37,99'A YÜKSELDİ HİZMET SEKTÖRÜNDE ENFLASYON YÜZDE 37,99'A YÜKSELDİ (1766)
2021 YKS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI 2021 YKS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI (1736)
İMAMOĞLU: BU ÜLKENİN SINIRLARINA SAHİP ÇIKACAĞIZ İMAMOĞLU: BU ÜLKENİN SINIRLARINA SAHİP ÇIKACAĞIZ (1899)
"ÜLKEMİZ BÜYÜK BİR SANATÇISINI KAYBETTİ" "ÜLKEMİZ BÜYÜK BİR SANATÇISINI KAYBETTİ" (1814)
PEGASUS, YURT İÇİ UÇUŞLARDA PCR TESTİ İSTEYECEK PEGASUS, YURT İÇİ UÇUŞLARDA PCR TESTİ İSTEYECEK (1835)
İTO BAŞKANI AVDAGİÇ: PİYASADA FAİZ, ELEMAN VE HAMMADDE SIKINTISI VAR İTO BAŞKANI AVDAGİÇ: PİYASADA FAİZ, ELEMAN VE HAMMADDE SIKINTISI VAR (1817)
DSÖ VE UNICEF’TEN “OKULLAR AÇIK KALMALI” ÇAĞRISI: "ÖNLEMLER ALINARAK DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİLEBİLİR" DSÖ VE UNICEF’TEN “OKULLAR AÇIK KALMALI” ÇAĞRISI: "ÖNLEMLER ALINARAK DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİLEBİLİR" (1913)
DİSK-AR, SALGININ BİLANÇOSUNU ÇIKARDI: 3 MİLYON 613 BİN KİŞİ İŞİNİ KAYBETTİ DİSK-AR, SALGININ BİLANÇOSUNU ÇIKARDI: 3 MİLYON 613 BİN KİŞİ İŞİNİ KAYBETTİ (1979)
KRİPTO PARA ZİRVESİ 26-27 EKİM’DE İSTANBUL KONGRE MERKEZİ’NDE DÜZENLENECEK KRİPTO PARA ZİRVESİ 26-27 EKİM’DE İSTANBUL KONGRE MERKEZİ’NDE DÜZENLENECEK (1872)
İran sınırına 43 kilometre beton duvar örüldü İran sınırına 43 kilometre beton duvar örüldü (1925)
BAKAN KOCA: 2019'DA 87 BİN 188 KİŞİNİN TÜTÜNE ATFEDİLEN HASTALIKLARDAN ÖLDÜĞÜ TAHMİN EDİLİYOR BAKAN KOCA: 2019'DA 87 BİN 188 KİŞİNİN TÜTÜNE ATFEDİLEN HASTALIKLARDAN ÖLDÜĞÜ TAHMİN EDİLİYOR (1930)
Bursa'da ormanın 6 farklı noktasında ve samanlıkta eş zamanlı yangın Bursa'da ormanın 6 farklı noktasında ve samanlıkta eş zamanlı yangın (1838)
İMAMOĞLU: 2036 OLİMPİYATLARINI İSTANBUL’A GETİRMEKTE İDDİALIYIZ İMAMOĞLU: 2036 OLİMPİYATLARINI İSTANBUL’A GETİRMEKTE İDDİALIYIZ (1963)
İKİZDERELİLER TAŞ OCAĞI PROJELERİNİ KAYMAKAMLIK ÖNÜNDE PROTESTO ETTİ İKİZDERELİLER TAŞ OCAĞI PROJELERİNİ KAYMAKAMLIK ÖNÜNDE PROTESTO ETTİ (1936)
THY, İÇ HAT YOLCULARINDAN PCR TESTİ YA DA AŞI KARTI İSTEYECEK THY, İÇ HAT YOLCULARINDAN PCR TESTİ YA DA AŞI KARTI İSTEYECEK (2002)
KONYA’DA KAFECİLER CEZALARI PROTESTO ETTİ KONYA’DA KAFECİLER CEZALARI PROTESTO ETTİ (1825)
CHP İSTANBUL, 30 AĞUSTOS’U TÜM İLÇELERDE KUTLAYACAK CHP İSTANBUL, 30 AĞUSTOS’U TÜM İLÇELERDE KUTLAYACAK (1849)
İstanbul'dan Türkiye'nin dört yanına korsan taksi ağı İstanbul'dan Türkiye'nin dört yanına korsan taksi ağı (2007)
DAÇE'NİN GÖNÜLLÜ AVUKATI ATAL'DAN BAKAN PAKDEMİRLİ'YE: "YANGINLARI SÖNDÜREN ORMAN BAKANI OLUN. GÖREVİNİZİ YAPAMIYORSANIZ DA İSTİFA EDİN" DAÇE'NİN GÖNÜLLÜ AVUKATI ATAL'DAN BAKAN PAKDEMİRLİ'YE: "YANGINLARI SÖNDÜREN ORMAN BAKANI OLUN. GÖREVİNİZİ YAPAMIYORSANIZ DA İSTİFA EDİN" (2167)
Muayene tartışmasında savcıya takipsizlik, doktora dava Muayene tartışmasında savcıya takipsizlik, doktora dava (2006)
ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANI KESKİN: "OKULLARDA GEREKLİ TEDBİRLER ALINDI" ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANI KESKİN: "OKULLARDA GEREKLİ TEDBİRLER ALINDI" (1965)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 245 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 245 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (1993)
“KADININ SÖMÜRÜDEN VE GERİCİLİKTEN KURTULMASI, BU DÜZENİN TOPTAN ÇÖPE ATILMASIYLA MÜMKÜN” “KADININ SÖMÜRÜDEN VE GERİCİLİKTEN KURTULMASI, BU DÜZENİN TOPTAN ÇÖPE ATILMASIYLA MÜMKÜN” (1933)
MUĞLA YANGINININ HARİTASI ÇIKARILDI MUĞLA YANGINININ HARİTASI ÇIKARILDI (1842)
BABACAN'DAN ERDOĞAN'A “NEREDEN NEREYE” YANITI: “YOLUN SONUNA GELDİNİZ” BABACAN'DAN ERDOĞAN'A “NEREDEN NEREYE” YANITI: “YOLUN SONUNA GELDİNİZ” (1945)
Eskişehir’de 5 bin yıllık küp mezarlarda çocuk iskeletleri bulundu Eskişehir’de 5 bin yıllık küp mezarlarda çocuk iskeletleri bulundu (1985)
AKŞENER: "NEFRET TOHUMLARI EKMEYE ÇALIŞANLARA İNAT, KARDEŞLİĞİ YENİDEN TESİS EDECEĞİZ" AKŞENER: "NEFRET TOHUMLARI EKMEYE ÇALIŞANLARA İNAT, KARDEŞLİĞİ YENİDEN TESİS EDECEĞİZ" (1962)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 244 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 244 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1876)
MSB, İKİNCİ KAFİLE TÜRK ASKERİNİN AFGANİSTAN'DAN TÜRKİYE'YE GELDİĞİNİ DUYURDU MSB, İKİNCİ KAFİLE TÜRK ASKERİNİN AFGANİSTAN'DAN TÜRKİYE'YE GELDİĞİNİ DUYURDU (1977)
TUNCELİ BELEDİYE BAŞKANI MAÇOĞLU, OVACIK YANGININI ANLATTI: "BÖLGEYE GİRMEK İSTEYİNCE, OVACIK KAYMAKAMI ÜZERİMİZE YÜRÜDÜ" TUNCELİ BELEDİYE BAŞKANI MAÇOĞLU, OVACIK YANGININI ANLATTI: "BÖLGEYE GİRMEK İSTEYİNCE, OVACIK KAYMAKAMI ÜZERİMİZE YÜRÜDÜ" (2164)
ERDOĞAN DÖNEMİNDE 38 BİN 581 KİŞİ HAKKINDA CUMHURBAŞKANINA HAKARET DAVASI AÇILDI ERDOĞAN DÖNEMİNDE 38 BİN 581 KİŞİ HAKKINDA CUMHURBAŞKANINA HAKARET DAVASI AÇILDI (1956)
SERVİS ŞOFÖRÜ OLMAK İÇİN İBB'YE BAŞVURAN 5 BİN 315 KİŞİNİN UYUŞTURUCU TESTİ POZİTİF ÇIKTI SERVİS ŞOFÖRÜ OLMAK İÇİN İBB'YE BAŞVURAN 5 BİN 315 KİŞİNİN UYUŞTURUCU TESTİ POZİTİF ÇIKTI (1990)
TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 2 BİN 927, YOKSULLUK SINIRI İSE 9 BİN 533 TL TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 2 BİN 927, YOKSULLUK SINIRI İSE 9 BİN 533 TL (1975)
TRAFİĞE KAYDI YAPILAN TAŞIT SAYISI GEÇEN YILA GÖRE YÜZDE 15,8 DÜŞTÜ TRAFİĞE KAYDI YAPILAN TAŞIT SAYISI GEÇEN YILA GÖRE YÜZDE 15,8 DÜŞTÜ (2205)
ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ, YANGINLARDAN ÖNCE ÇIKTIĞI İHALENİN SÖZLEŞMESİNİ YANGINDAN SONRA İMZALADI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ, YANGINLARDAN ÖNCE ÇIKTIĞI İHALENİN SÖZLEŞMESİNİ YANGINDAN SONRA İMZALADI (2143)
MERKEZ BANKASI'NA GÖRE İMALAT SANAYİ KAPASİTE KULLANIMI YÜZDE 77,1'E YÜKSELDİ MERKEZ BANKASI'NA GÖRE İMALAT SANAYİ KAPASİTE KULLANIMI YÜZDE 77,1'E YÜKSELDİ (2033)
TÜKETİCİ GÜVENİ TEMMUZ AYINDA YÜZDE 1,6 GERİLEDİ TÜKETİCİ GÜVENİ TEMMUZ AYINDA YÜZDE 1,6 GERİLEDİ (2175)
"DELTA VARYANTI HIZLA YAYILIYOR VE ÇABUK ÖLDÜRÜYOR" "DELTA VARYANTI HIZLA YAYILIYOR VE ÇABUK ÖLDÜRÜYOR" (1971)
AİLE HEKİMLERİ BUGÜN İŞ BIRAKMA EYLEMİ, 11 EYLÜL'DE DE MİTİNG YAPACAK AİLE HEKİMLERİ BUGÜN İŞ BIRAKMA EYLEMİ, 11 EYLÜL'DE DE MİTİNG YAPACAK (1976)
Kamu alacaklarının yapılandırılması için son tarih 1 ay uzatıldı Kamu alacaklarının yapılandırılması için son tarih 1 ay uzatıldı (1843)
Trabzonspor ve Sivasspor Avrupa'ya veda etti Trabzonspor ve Sivasspor Avrupa'ya veda etti (2182)
BAKAN ELVAN’IN AVUKATI GÖKSU: “İDDİALAR TAMAMEN HAYAL MAHSULÜDÜR” BAKAN ELVAN’IN AVUKATI GÖKSU: “İDDİALAR TAMAMEN HAYAL MAHSULÜDÜR” (1986)
"ÇOCUKLARIMIZIN RIZKINI, 5’Lİ ÇETELERE PEŞKEŞ ÇEKTİĞİNİZ ELEKTRİK ŞİRKETLERİNE KAPTIRMAYACAĞIZ" "ÇOCUKLARIMIZIN RIZKINI, 5’Lİ ÇETELERE PEŞKEŞ ÇEKTİĞİNİZ ELEKTRİK ŞİRKETLERİNE KAPTIRMAYACAĞIZ" (2132)
Sosyal medya fenomenleri ifadeye Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından ifadeye çağırıldı. Sosyal medya fenomenleri ifadeye Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından ifadeye çağırıldı. (2070)
Thodex'in ardından bu kez 1 milyar liralık vurgun iddiası Thodex'in ardından bu kez 1 milyar liralık vurgun iddiası (1969)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 257 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 257 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1988)
TÜİK: İNTERNETE ERİŞİM İMKANI OLAN HANE ORANI YÜZDE 92 OLDU TÜİK: İNTERNETE ERİŞİM İMKANI OLAN HANE ORANI YÜZDE 92 OLDU (2213)
TİCARET BAKANLIĞI, GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN EL KOYDUĞU UÇAĞIN DEPOSUNDAKİ YAKITI SATIŞA ÇIKARDI TİCARET BAKANLIĞI, GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN EL KOYDUĞU UÇAĞIN DEPOSUNDAKİ YAKITI SATIŞA ÇIKARDI (2020)
YÖK: ÜNİVERSİTELERDE ÖRGÜN EĞİTİM YÜZ YÜZE BAŞLAYACAK YÖK: ÜNİVERSİTELERDE ÖRGÜN EĞİTİM YÜZ YÜZE BAŞLAYACAK (2026)
CHP VE İYİ PARTİ'DEN HACİZ PROTESTOSU CHP VE İYİ PARTİ'DEN HACİZ PROTESTOSU (1842)
İBB'NİN 1000 YENİ TAKSİ TEKLİFİ 8'İNCİ KEZ UKOME'DE REDDEDİLDİ İBB'NİN 1000 YENİ TAKSİ TEKLİFİ 8'İNCİ KEZ UKOME'DE REDDEDİLDİ (2578)
SAVCILIK ANKAPARK İÇİN HAREKETE GEÇTİ: GÖKÇEK DÖNEMİ YÖNETİCİLERİ HAKKINDA BİLGİ VE BELGE TALEP EDİLDİ SAVCILIK ANKAPARK İÇİN HAREKETE GEÇTİ: GÖKÇEK DÖNEMİ YÖNETİCİLERİ HAKKINDA BİLGİ VE BELGE TALEP EDİLDİ (2106)
ERDOĞAN: “TALİBAN LİDERLERİNDEN GELEN MESAJLARA ŞİMDİLİK İHTİYATLI BİR İYİMSERLİKLE YAKLAŞIYORUZ” ERDOĞAN: “TALİBAN LİDERLERİNDEN GELEN MESAJLARA ŞİMDİLİK İHTİYATLI BİR İYİMSERLİKLE YAKLAŞIYORUZ” (2014)
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: "BUGÜN ÇIKAN 7 ORMAN YANGINININ TAMAMINI KONTROL ALTINA ALDIK" ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: "BUGÜN ÇIKAN 7 ORMAN YANGINININ TAMAMINI KONTROL ALTINA ALDIK" (2043)
MSB’DEN “AFGANİSTAN” AÇIKLAMASI: “TSK UNSURLARININ TAHLİYESİNE BAŞLANMIŞTIR” MSB’DEN “AFGANİSTAN” AÇIKLAMASI: “TSK UNSURLARININ TAHLİYESİNE BAŞLANMIŞTIR” (2110)
KORONAVİRÜSE 217 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 217 CAN DAHA (1839)
AKŞENER’İN BOZKURT’TA DİNLEDİĞİ SEL MAĞDURU: "KİŞİ BEYAN ETMİŞ 70 BİN LİRA, ‘40 BİN LİRA VERELİM’ DİYORLAR" AKŞENER’İN BOZKURT’TA DİNLEDİĞİ SEL MAĞDURU: "KİŞİ BEYAN ETMİŞ 70 BİN LİRA, ‘40 BİN LİRA VERELİM’ DİYORLAR" (2263)
ÇEK SANATÇIDAN 'ANAMORFOZ ATATÜRK' PROJESİ ÇEK SANATÇIDAN 'ANAMORFOZ ATATÜRK' PROJESİ (1991)
"SINIRLARIMIZ NASRETTİN HOCA’NIN TÜRBESİ GİBİ, ÜÇ YANI AÇIK AMA KAPISI KİLİTLİ" "SINIRLARIMIZ NASRETTİN HOCA’NIN TÜRBESİ GİBİ, ÜÇ YANI AÇIK AMA KAPISI KİLİTLİ" (2046)
TTB: iki doktorumuz covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti TTB: iki doktorumuz covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti (1872)
150 BİNE YAKIN ÖZEL BANKA EMEKLİSİNİ İLGİLENDİREN KARAR: ÖDENMEYEN BAYRAM İKRAMİYELERİ FAİZİYLE ÖDENEBİLECEK 150 BİNE YAKIN ÖZEL BANKA EMEKLİSİNİ İLGİLENDİREN KARAR: ÖDENMEYEN BAYRAM İKRAMİYELERİ FAİZİYLE ÖDENEBİLECEK (2420)
141 GENERAL VE AMİRALE YENİ GÖREV 141 GENERAL VE AMİRALE YENİ GÖREV (1888)
SENDİKASI YÜZDE 1’İ AŞAMAYAN MEMURA TOPLU SÖZLEŞME İKRAMİYESİ YOK SENDİKASI YÜZDE 1’İ AŞAMAYAN MEMURA TOPLU SÖZLEŞME İKRAMİYESİ YOK (1861)
Çevik Bir Adli Tıp’a sevk edildi Çevik Bir Adli Tıp’a sevk edildi (1928)
YAVAŞ'TAN GÖKÇEK'E: "ARTIK AİLECE BELEDİYENİN MALLARINDAN ELİNİZİ ÇEKİN" YAVAŞ'TAN GÖKÇEK'E: "ARTIK AİLECE BELEDİYENİN MALLARINDAN ELİNİZİ ÇEKİN" (1943)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 230 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 230 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1988)
"12 MİLYON KİŞİ GÜNE İŞSİZ UYANDI" "12 MİLYON KİŞİ GÜNE İŞSİZ UYANDI" (1954)
TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI 5'TE 5 YAPTI TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI 5'TE 5 YAPTI (1950)
"HİÇBİRİMİZ O TEK ADAMIN TEKE TEK YAPTIĞI TOPLANTILARDA KENDİNİ KURTARMAK İÇİN NE TAVİZ VERDİĞİNİ BİLMİYORUZ" "HİÇBİRİMİZ O TEK ADAMIN TEKE TEK YAPTIĞI TOPLANTILARDA KENDİNİ KURTARMAK İÇİN NE TAVİZ VERDİĞİNİ BİLMİYORUZ" (2074)
İSTANBUL TABİP ODASI: "KONTROLSÜZ AÇILMANIN BEDELİNİ İNSANLARIMIZ CANLARIYLA ÖDÜYOR" İSTANBUL TABİP ODASI: "KONTROLSÜZ AÇILMANIN BEDELİNİ İNSANLARIMIZ CANLARIYLA ÖDÜYOR" (2063)
"ÇAV BELLA" DAVASINDAN BERAAT EDEN ÖZDEMİR, KENDİSİNE YÖNELİK HAKARETLERE KARŞI DAVASINDA UZLAŞARAK, EĞİTİME FAYDA SAĞLADI "ÇAV BELLA" DAVASINDAN BERAAT EDEN ÖZDEMİR, KENDİSİNE YÖNELİK HAKARETLERE KARŞI DAVASINDA UZLAŞARAK, EĞİTİME FAYDA SAĞLADI (2023)
HÜDAPAR'DAN MİLLİ EĞİTİM BAKANI ÖZER'E "HAYIRLI OLSUN" ZİYARETİ HÜDAPAR'DAN MİLLİ EĞİTİM BAKANI ÖZER'E "HAYIRLI OLSUN" ZİYARETİ (1946)
EN FAZLA ÜRETİM VE TESLİMAT LİNYİT KÖMÜRÜNDE YAPILDI EN FAZLA ÜRETİM VE TESLİMAT LİNYİT KÖMÜRÜNDE YAPILDI (1903)
IMF TÜRKİYE’YE 6,3 MİLYAR DOLAR TAHSİS ETTİ IMF TÜRKİYE’YE 6,3 MİLYAR DOLAR TAHSİS ETTİ (1861)
MARDİN’DEKİ KIRSAL 11 MAHALLEYE KORONAVİRÜS KARANTİNASI MARDİN’DEKİ KIRSAL 11 MAHALLEYE KORONAVİRÜS KARANTİNASI (1907)
MEB'DEN YÜZ YÜZE EĞİTİM REHBERİ: ÖĞRETMENLER, VELİLER VE DİĞER ÇALIŞANLAR AŞILANMALI MEB'DEN YÜZ YÜZE EĞİTİM REHBERİ: ÖĞRETMENLER, VELİLER VE DİĞER ÇALIŞANLAR AŞILANMALI (1793)
"HER VATANDAŞ SAAT BAŞI 60 KURUŞ BORCA GİRİYOR" "HER VATANDAŞ SAAT BAŞI 60 KURUŞ BORCA GİRİYOR" (1889)
ÜMİT ÖZDAĞ, PARTİSİNİN ADINI VE LOGOSUNU AÇIKLADI: "ZAFER PARTİSİ" ÜMİT ÖZDAĞ, PARTİSİNİN ADINI VE LOGOSUNU AÇIKLADI: "ZAFER PARTİSİ" (1994)
TÜRKİYE, YURT DIŞI MÜTEAHHİTLİKTE DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU TÜRKİYE, YURT DIŞI MÜTEAHHİTLİKTE DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU (1753)
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: "BUGÜN ÇIKAN 15 YANGININ 13'Ü KONTROL ALTINA ALINDI" ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: "BUGÜN ÇIKAN 15 YANGININ 13'Ü KONTROL ALTINA ALINDI" (1851)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 232 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 232 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1869)
KESK’TEN 'MEMUR ZAMMI' TEPKİSİ: “TÜM KAMU EMEKÇİLERİNİ CUMA GÜNÜ HİZMET ÜRETMEME EYLEMİNE ÇAĞIRIYORUZ” KESK’TEN 'MEMUR ZAMMI' TEPKİSİ: “TÜM KAMU EMEKÇİLERİNİ CUMA GÜNÜ HİZMET ÜRETMEME EYLEMİNE ÇAĞIRIYORUZ” (1874)
Kazdağları'nda orman yangını Kazdağları'nda orman yangını (1770)
Deniz Akkaya cezaevine konuldu Deniz Akkaya cezaevine konuldu (1820)
FDA'dan Pfizer/BioNTech aşısına tam onay FDA'dan Pfizer/BioNTech aşısına tam onay (1751)
"FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ"NDE GÖZALTINA ALINAN 17 KİŞİ HAKKINDA 7 YIL 8 AYA KADAR HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI "FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ"NDE GÖZALTINA ALINAN 17 KİŞİ HAKKINDA 7 YIL 8 AYA KADAR HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI (1915)
28 ŞUBAT’TA NE YAPILDIYSA HULUSİ AKAR’IN KALEMİNDEN GEÇİLEREK YAPILDI 28 ŞUBAT’TA NE YAPILDIYSA HULUSİ AKAR’IN KALEMİNDEN GEÇİLEREK YAPILDI (1748)
BİRLEŞİK KAMU İŞ’TEN ZAM TEPKİSİ: “SÖZDE TOPLU SÖZLEŞME MASASINI TANIMAYACAĞIZ” BİRLEŞİK KAMU İŞ’TEN ZAM TEPKİSİ: “SÖZDE TOPLU SÖZLEŞME MASASINI TANIMAYACAĞIZ” (1841)
GENCO ERKAL'IN 4 YIL 8 AYA KADAR HAPSİ İSTENDİ GENCO ERKAL'IN 4 YIL 8 AYA KADAR HAPSİ İSTENDİ (1722)
BOĞAZİÇİ'NDE EYLEMLER SÜRÜYOR: "NE MELİH NE NACİ, ÖZGÜR ÖZERK AKADEMİ" BOĞAZİÇİ'NDE EYLEMLER SÜRÜYOR: "NE MELİH NE NACİ, ÖZGÜR ÖZERK AKADEMİ" (1795)
MEMUR MAAŞINA ZAM ORANLARI AÇIKLANDI: 2022’DE YÜZDE 12, 2023’TE YÜZDE 14’LÜK ARTIŞ MEMUR MAAŞINA ZAM ORANLARI AÇIKLANDI: 2022’DE YÜZDE 12, 2023’TE YÜZDE 14’LÜK ARTIŞ (1783)
TEMMUZDA CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK FAİZ ÖDEMESİ YAPILDI TEMMUZDA CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK FAİZ ÖDEMESİ YAPILDI (1679)
MSB’DEN “SAKARYA” MESAJI: “TÜRK YURDUNU İŞGAL ETME PLANININ İFLAS ETTİĞİNİ TÜM DÜNYAYA GÖSTERMİŞTİR” MSB’DEN “SAKARYA” MESAJI: “TÜRK YURDUNU İŞGAL ETME PLANININ İFLAS ETTİĞİNİ TÜM DÜNYAYA GÖSTERMİŞTİR” (1884)
BİRLEŞİK KAMU İŞ: YOKSULLUK SINIRI 12 BİN 397 LİRAYA ÇIKTI BİRLEŞİK KAMU İŞ: YOKSULLUK SINIRI 12 BİN 397 LİRAYA ÇIKTI (1756)
ZEYBEK’TEN 'ADLİ YIL AÇILIŞ TÖRENİNE KATILIM ZORUNLULUĞU' TEPKİSİ: "PARTİLİ CUMHURBAŞKANININ OLDUĞU TÖRENE KATILMAMAK YARGI MENSUBUNUN HAKKIDIR" ZEYBEK’TEN 'ADLİ YIL AÇILIŞ TÖRENİNE KATILIM ZORUNLULUĞU' TEPKİSİ: "PARTİLİ CUMHURBAŞKANININ OLDUĞU TÖRENE KATILMAMAK YARGI MENSUBUNUN HAKKIDIR" (1794)
ANKARA'DA KURAK TARIM ARAZİLERİ SUYA KAVUŞTURULUYOR ANKARA'DA KURAK TARIM ARAZİLERİ SUYA KAVUŞTURULUYOR (1741)
TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ YÜZDE 1,6 GERİLEDİ TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ YÜZDE 1,6 GERİLEDİ (1789)
ET VE SÜT KURUMU, 222 MİLYON 991 BİN 213 TL ZARAR ETTİ: ZARAR BİR YILDA 188 MİLYON 326 BİN ARTTI ET VE SÜT KURUMU, 222 MİLYON 991 BİN 213 TL ZARAR ETTİ: ZARAR BİR YILDA 188 MİLYON 326 BİN ARTTI (1689)
CHP'Lİ BAŞARIR'DAN, MERSİN VALİLİĞİ'NE VE İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI İNCE'YE: "POLİSİMİZE SÖYLENEN 'Ş........ BAK' LAFINA NE DİYECEKSİNİZ" CHP'Lİ BAŞARIR'DAN, MERSİN VALİLİĞİ'NE VE İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI İNCE'YE: "POLİSİMİZE SÖYLENEN 'Ş........ BAK' LAFINA NE DİYECEKSİNİZ" (1811)
ALEVİ STK'LARDAN 'DİN TEMELLİ ŞİDDET EYLEMİ KURBANLARINI ANMA GÜNÜ' MESAJI: "21. YÜZYILDA YAYGIN ZULÜMLERE ŞAHİT OLUYORUZ" ALEVİ STK'LARDAN 'DİN TEMELLİ ŞİDDET EYLEMİ KURBANLARINI ANMA GÜNÜ' MESAJI: "21. YÜZYILDA YAYGIN ZULÜMLERE ŞAHİT OLUYORUZ" (1988)
"MİLLET İTTİFAKI KARŞI ÇIKMASA ÜLKE ÇIKARLARINI KORUMAK AKLINIZDAN DAHİ GEÇMİYOR" "MİLLET İTTİFAKI KARŞI ÇIKMASA ÜLKE ÇIKARLARINI KORUMAK AKLINIZDAN DAHİ GEÇMİYOR" (1779)
MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE: "İKTİDARIMIZDA İLK İŞİM, ESAT'LA GÖRÜŞMEK OLACAK. SURİYELİLERİ GERİ ALACAK" MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE: "İKTİDARIMIZDA İLK İŞİM, ESAT'LA GÖRÜŞMEK OLACAK. SURİYELİLERİ GERİ ALACAK" (1819)
SEL FELAKETİNDE HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 82'YE ÇIKTI SEL FELAKETİNDE HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 82'YE ÇIKTI (1771)
İŞ İNSANLARINDAN UYARI: MUHTEMEL KISITLAMAYI KALDIRACAK GÜÇ YOK! İŞ İNSANLARINDAN UYARI: MUHTEMEL KISITLAMAYI KALDIRACAK GÜÇ YOK! (1721)
MUHARREM İNCE: “ERDOĞAN’IN TÜRKİYE’YE YAPACAĞI TEK BİR ŞEY VAR ARTIK, TORUN BAKMAK” MUHARREM İNCE: “ERDOĞAN’IN TÜRKİYE’YE YAPACAĞI TEK BİR ŞEY VAR ARTIK, TORUN BAKMAK” (1770)
“FAİZSİZ EV” MAĞDURLARININ SORUNLARINI MECLİSE TAŞIDI: “ON BİNLERCE KİŞİYİ DOLANDIRDILAR” “FAİZSİZ EV” MAĞDURLARININ SORUNLARINI MECLİSE TAŞIDI: “ON BİNLERCE KİŞİYİ DOLANDIRDILAR” (1763)
KAĞIT TOPLAYICISI, 10 LİRALIK KABLOYU KESİP ÇALDI, 5 BİN LİRALIK DONDURMA ERİDİ KAĞIT TOPLAYICISI, 10 LİRALIK KABLOYU KESİP ÇALDI, 5 BİN LİRALIK DONDURMA ERİDİ (1757)
GÖKÇEK DÖNEMİNDE SOS VAKFI'NA KİRALANAN DEPOYU ANLATTI: "ANKARA'YI PARSEL PARSEL SATANLAR, ŞİMDİ DE ANKARALININ MALINA ÇÖKÜYOR" GÖKÇEK DÖNEMİNDE SOS VAKFI'NA KİRALANAN DEPOYU ANLATTI: "ANKARA'YI PARSEL PARSEL SATANLAR, ŞİMDİ DE ANKARALININ MALINA ÇÖKÜYOR" (1924)
ÇAY ÜRETİCİSİ: "ÖZELLER FIRSAT BELLEYİP, ÇAYI 2 LİRA 40 KURUŞTAN ALIYORLAR” ÇAY ÜRETİCİSİ: "ÖZELLER FIRSAT BELLEYİP, ÇAYI 2 LİRA 40 KURUŞTAN ALIYORLAR” (1761)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 204 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 204 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1787)
HAKKARİLİ KARGO ÇALIŞANI, BİR POLİSİN EŞİNE “CANIM” DEDİĞİ İDDİASIYLA MASKELİ 4 POLİS TARAFINDAN DARP EDİLDİĞİNİ İDDİA ETTİ HAKKARİLİ KARGO ÇALIŞANI, BİR POLİSİN EŞİNE “CANIM” DEDİĞİ İDDİASIYLA MASKELİ 4 POLİS TARAFINDAN DARP EDİLDİĞİNİ İDDİA ETTİ (1772)
TÜRK EĞİTİM SEN'DEN “OKULLARDA ZORUNLU PCR TESTİ” TEPKİSİ: “ZORUNLULUK DEĞİL, GÖNÜLLÜLÜK ESAS OLMALI” TÜRK EĞİTİM SEN'DEN “OKULLARDA ZORUNLU PCR TESTİ” TEPKİSİ: “ZORUNLULUK DEĞİL, GÖNÜLLÜLÜK ESAS OLMALI” (1875)
İMAMOĞLU'NDAN 'GÖÇMEN SORUNU' AÇIKLAMASI: “ŞU ANKİ GİDİŞAT BİZİ MUTSUZ ETMEKTE” İMAMOĞLU'NDAN 'GÖÇMEN SORUNU' AÇIKLAMASI: “ŞU ANKİ GİDİŞAT BİZİ MUTSUZ ETMEKTE” (1759)
ANKARA BAROSU’NDAN AV İZNİNE KARŞI DAVA ANKARA BAROSU’NDAN AV İZNİNE KARŞI DAVA (1709)
HES UYGULAMASI GÜNCELLENDİ: AB UYUMLU SAĞLIK PASAPORTU SEÇENEĞİ EKLENDİ HES UYGULAMASI GÜNCELLENDİ: AB UYUMLU SAĞLIK PASAPORTU SEÇENEĞİ EKLENDİ (1726)
RTÜK’ÜN 3,6 MİLYON AVRO FON ALACAĞINI AÇIKLADI: “ONLARIN BAKIŞ AÇISI İLE RTÜK DE MİLLİ GÜVENLİK SORUNU” RTÜK’ÜN 3,6 MİLYON AVRO FON ALACAĞINI AÇIKLADI: “ONLARIN BAKIŞ AÇISI İLE RTÜK DE MİLLİ GÜVENLİK SORUNU” (1781)
ALMANYA'DAN TÜRKİYE'YE SEYAHAT UYARISI: "SİYASİ OLAYLARDAN UZAK DURUN" ALMANYA'DAN TÜRKİYE'YE SEYAHAT UYARISI: "SİYASİ OLAYLARDAN UZAK DURUN" (1714)
"GÜBRE YÜZDE 52 ARTTI" DİYEN TÜİK'E ÇİFTÇİ TEPKİSİ: "UCUZ GÜBRE VARKEN TÜİK YERİNİ NEDEN ÇİFTÇİMİZE SÖYLEMİYOR" "GÜBRE YÜZDE 52 ARTTI" DİYEN TÜİK'E ÇİFTÇİ TEPKİSİ: "UCUZ GÜBRE VARKEN TÜİK YERİNİ NEDEN ÇİFTÇİMİZE SÖYLEMİYOR" (1795)
HABER-SEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ TALEPLERİNİ SIRALADI: "EN DÜŞÜK MAAŞ 9 BİN 13 TL OLMALI" HABER-SEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ TALEPLERİNİ SIRALADI: "EN DÜŞÜK MAAŞ 9 BİN 13 TL OLMALI" (1654)
SANAYİCİLERİN TEK İBAN’A ZORLANMASI BAĞIŞ FİŞLEMESİDİR SANAYİCİLERİN TEK İBAN’A ZORLANMASI BAĞIŞ FİŞLEMESİDİR (1797)
CHP, TÜRKİYE’NİN GÖÇMEN POLİTİKASI VE SINIR GÜVENLİĞİ İÇİN MECLİS ARAŞTIRMASI İSTEDİ CHP, TÜRKİYE’NİN GÖÇMEN POLİTİKASI VE SINIR GÜVENLİĞİ İÇİN MECLİS ARAŞTIRMASI İSTEDİ (1772)
“AFGANİSTAN’A GİTMEK İSTİYORUZ ANCAK POLİS İZİN VERMİYOR” DİYEN AFGANİSTANLI KAÇAK GÖÇMENLER YAKALANDI “AFGANİSTAN’A GİTMEK İSTİYORUZ ANCAK POLİS İZİN VERMİYOR” DİYEN AFGANİSTANLI KAÇAK GÖÇMENLER YAKALANDI (1792)
HES VE ENERJİ NAKİL HATTI PROJELERİ İÇİN 6 İLDE ACELE KAMULAŞTIRMA HES VE ENERJİ NAKİL HATTI PROJELERİ İÇİN 6 İLDE ACELE KAMULAŞTIRMA (1614)
İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU: AFAD'A YAPILAN TOPLAM BAĞIŞLAR 216 MİLYON 93 BİN 384 LİRAYA ULAŞTI İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU: AFAD'A YAPILAN TOPLAM BAĞIŞLAR 216 MİLYON 93 BİN 384 LİRAYA ULAŞTI (1740)
MİLLİ EĞİTİM BAKANI ÖZER: 6 EYLÜL İTİBARİYLE TÜM KADEMELERDE HAFTADA 5 GÜN VE YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR MİLLİ EĞİTİM BAKANI ÖZER: 6 EYLÜL İTİBARİYLE TÜM KADEMELERDE HAFTADA 5 GÜN VE YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR (1694)
“SIKSANA SUYU ÖLECEĞİM’ DİYORUM. ‘BURADAN YANARSA, KÖŞKE GİDECEK BURAYI YAKMAMAMIZ LAZIM’ DİYOR” “SIKSANA SUYU ÖLECEĞİM’ DİYORUM. ‘BURADAN YANARSA, KÖŞKE GİDECEK BURAYI YAKMAMAMIZ LAZIM’ DİYOR” (1900)
HALK TV VE SÖZCÜ TV’NİN YAYIN HAKKI BAŞVURULARI TBMM GÜNDEMİNDE: “RTÜK SİYASİ KARARLARDAN VAZGEÇMELİ” HALK TV VE SÖZCÜ TV’NİN YAYIN HAKKI BAŞVURULARI TBMM GÜNDEMİNDE: “RTÜK SİYASİ KARARLARDAN VAZGEÇMELİ” (1867)
ANTALYA RİXOS'TA ÖLÜ BULUNAN BURAK OĞRAŞ'IN BABASI: "BİZİ YÖNETENLERLE OLAN İLİŞKİLERİNDEN DOLAYI SAVCI BİR ŞEY YAPAMIYOR" ANTALYA RİXOS'TA ÖLÜ BULUNAN BURAK OĞRAŞ'IN BABASI: "BİZİ YÖNETENLERLE OLAN İLİŞKİLERİNDEN DOLAYI SAVCI BİR ŞEY YAPAMIYOR" (1718)
DSP'DE GENEL BAŞKAN'I ELEŞTİRDİĞİ İÇİN İHRAÇ EDİLEN PM ÜYESİ MAHKEME KARARIYLA GERİ DÖNDÜ DSP'DE GENEL BAŞKAN'I ELEŞTİRDİĞİ İÇİN İHRAÇ EDİLEN PM ÜYESİ MAHKEME KARARIYLA GERİ DÖNDÜ (1827)
“GÖÇMEN SELİ DEVAM EDİYOR, YANGINLAR ÜLKEYİ ÇORAĞA DÖNDÜRDÜ, SELLER İLÇELERİ YOK EDİYOR; ERDOĞAN KÜFÜRDE, KIYAMETTE” “GÖÇMEN SELİ DEVAM EDİYOR, YANGINLAR ÜLKEYİ ÇORAĞA DÖNDÜRDÜ, SELLER İLÇELERİ YOK EDİYOR; ERDOĞAN KÜFÜRDE, KIYAMETTE” (1829)
SELDE KAYBOLANLAR DENİZDE DE ARANIYOR SELDE KAYBOLANLAR DENİZDE DE ARANIYOR (1661)
“1 EKİM’E ŞİDDETLİ KURAKLIK KOŞULLARIYLA GİRECEĞİZ” “1 EKİM’E ŞİDDETLİ KURAKLIK KOŞULLARIYLA GİRECEĞİZ” (1670)
BAKAN KARAİSMAİLOĞLU, CHP'Lİ BAŞARIR'IN GARANTİ ÖDEMELERİ İLE İLGİLİ HİÇBİR SORUSUNA YANIT VERMEDİ BAKAN KARAİSMAİLOĞLU, CHP'Lİ BAŞARIR'IN GARANTİ ÖDEMELERİ İLE İLGİLİ HİÇBİR SORUSUNA YANIT VERMEDİ (1792)
MARMARİS HİSARÖNÜ’NDE AKŞENER’İN DİNLEDİĞİ 11 YAŞINDAKİ YAĞMUR: “EYLÜL AYINA KADAR AĞAÇLAR YENİLENMEZSE, SEL BURAYA İNER” MARMARİS HİSARÖNÜ’NDE AKŞENER’İN DİNLEDİĞİ 11 YAŞINDAKİ YAĞMUR: “EYLÜL AYINA KADAR AĞAÇLAR YENİLENMEZSE, SEL BURAYA İNER” (1911)
KORONAVİRÜS VAKASI EN ÇOK ARTAN İL: BATMAN KORONAVİRÜS VAKASI EN ÇOK ARTAN İL: BATMAN (1612)
BAKAN PAKDEMİRLİ SÖZLEŞMELİ TARIMDAN SÖZ ETTİ, AMA ŞEKER PANCARI ÜRETİCİSİ BU MODELDEN ŞİKAYETÇİ: "ÜRÜN TARLADA KALDI" BAKAN PAKDEMİRLİ SÖZLEŞMELİ TARIMDAN SÖZ ETTİ, AMA ŞEKER PANCARI ÜRETİCİSİ BU MODELDEN ŞİKAYETÇİ: "ÜRÜN TARLADA KALDI" (1693)
TÜRKİYE'DE İLK: İŞ KADINLARI, FEDERASYON KURDU TÜRKİYE'DE İLK: İŞ KADINLARI, FEDERASYON KURDU (1639)
BOZKURT'TAKİ SELDE ÇÖKEN BİNANIN MÜTEAHHİDİ TUTUKLANDI BOZKURT'TAKİ SELDE ÇÖKEN BİNANIN MÜTEAHHİDİ TUTUKLANDI (1672)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 168 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 168 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1754)
SAADET PARTİSİ YÜKSEK İSTİŞARE KURULU BAŞKANI ASİLTÜRK: "MİLLİ GÖRÜŞ HAREKETİ AFGANİSTAN’IN YENİDEN KURULUŞ SÜRECİNDE DESTEKLERİNİ SUNMAYA HAZIR” SAADET PARTİSİ YÜKSEK İSTİŞARE KURULU BAŞKANI ASİLTÜRK: "MİLLİ GÖRÜŞ HAREKETİ AFGANİSTAN’IN YENİDEN KURULUŞ SÜRECİNDE DESTEKLERİNİ SUNMAYA HAZIR” (1979)
28 ŞUBAT DAVASI’NA İLİŞKİN HÜKMÜN KESİNLEŞME KARARI İNFAZ SAVCILIĞINA GÖNDERİLDİ 28 ŞUBAT DAVASI’NA İLİŞKİN HÜKMÜN KESİNLEŞME KARARI İNFAZ SAVCILIĞINA GÖNDERİLDİ (1910)
AKŞENER AKBELEN NÖBETİNDE: "TÜTÜN, HALI BİTTİ, ŞİMDİ ZEYTİNCİLİĞİMİZE DE BİTİRDİLER… HIRSIZLIK MI YAPACAĞIZ" AKŞENER AKBELEN NÖBETİNDE: "TÜTÜN, HALI BİTTİ, ŞİMDİ ZEYTİNCİLİĞİMİZE DE BİTİRDİLER… HIRSIZLIK MI YAPACAĞIZ" (1956)
CHP, İSTANBUL İL VE 39 İLÇE BAŞKANLIĞINA "SINIR NAMUSTUR" PANKARTI ASTI CHP, İSTANBUL İL VE 39 İLÇE BAŞKANLIĞINA "SINIR NAMUSTUR" PANKARTI ASTI (1662)
KESK, EDİRNE'DEN ANKARA'YA YÜRÜYÜŞE GEÇTİ KESK, EDİRNE'DEN ANKARA'YA YÜRÜYÜŞE GEÇTİ (1658)
İŞTEN ATILAN 54 İŞÇİ İÇİN SABİHA GÖKÇEN’DE AÇIKLAMA YAPILDI İŞTEN ATILAN 54 İŞÇİ İÇİN SABİHA GÖKÇEN’DE AÇIKLAMA YAPILDI (1975)
“İSTER YAZILI İSTER SÖZLÜ, BİR DAHA ASLA BÖYLE ANLAŞMALAR YÜRÜRLÜĞE GİREMEYECEK!” “İSTER YAZILI İSTER SÖZLÜ, BİR DAHA ASLA BÖYLE ANLAŞMALAR YÜRÜRLÜĞE GİREMEYECEK!” (1642)
AYM, ABD BÜYÜKELÇİLİĞİ’NE YÖNELİK TERÖR SALDIRISINA İLİŞKİN "YAŞAM HAKKI İHLALİ" İDDİASINI REDDETTİ AYM, ABD BÜYÜKELÇİLİĞİ’NE YÖNELİK TERÖR SALDIRISINA İLİŞKİN "YAŞAM HAKKI İHLALİ" İDDİASINI REDDETTİ (1771)
"35 MİLYAR DOLAR ÖZEL İLETİŞİM VERGİSİ TOPLANDI. PEKİ NEREYE GİTTİ BU PARALAR?" "35 MİLYAR DOLAR ÖZEL İLETİŞİM VERGİSİ TOPLANDI. PEKİ NEREYE GİTTİ BU PARALAR?" (1786)
KABİL BÜYÜKELÇİLİĞİ: VATANDAŞLARIMIZ, BAŞVURU SIRALAMALARINA GÖRE ÜLKEMİZE İNTİKAL ETTİRİLECEKTİR KABİL BÜYÜKELÇİLİĞİ: VATANDAŞLARIMIZ, BAŞVURU SIRALAMALARINA GÖRE ÜLKEMİZE İNTİKAL ETTİRİLECEKTİR (1731)
"AFGANİSTAN CUMHURBAŞKANI BİLE ÜLKESİNİ TERK EDERKEN ASKERİMİZİ TALİBAN İLE KARŞI KARŞIYA GETİRMEYİN" "AFGANİSTAN CUMHURBAŞKANI BİLE ÜLKESİNİ TERK EDERKEN ASKERİMİZİ TALİBAN İLE KARŞI KARŞIYA GETİRMEYİN" (2377)
İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU: "İSTANBUL’DA DERE YATAKLARINDA YÜZBİNLERCE NÜFUS YAŞIYOR" İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU: "İSTANBUL’DA DERE YATAKLARINDA YÜZBİNLERCE NÜFUS YAŞIYOR" (1938)
HALK TV SUNUCUSU CAN COŞKUN HAVALANINDA SALDIRIYA UĞRADI HALK TV SUNUCUSU CAN COŞKUN HAVALANINDA SALDIRIYA UĞRADI (1937)