Haluk Levent, İzmir Karabağlar’daki orman yangınları sonrası, ‘30 Ağustos’ta İzmir’de ücretsiz konser vereceğim deyip’ ağaçlandırma çağrısında bulunmuştu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Haluk Levent’e sanat dünyasından birçok isim destek olacağını söyledi.

Ünlü şarkıcı Twitter hesabından Halil Sezai, Oğuzhan Uğur, Gazapizm, ve Anıl Piyancı’nın kendisine destek olacağını açıkladı.

İzmir Karabağlar’da günlerdir devam eden ve 500 hektarlık alana zarar veren orman yangınları sonrası seferberlik başladı. Sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayan Haluk Levent, ‘İzmir’in her tarafı yanıyor! Tamir etmek zaman alacak. Ben bir konser vereyim İzmir’e, 30 Ağustos’ta. Ücretsiz. Bütün İzmir o konserde buluşalım. Konuşmalar planlar yapalım. Orman Bakanlığı’ndan söz alalım. Sonra tüm İzmirlilerden söz alalım. Dikelim fidanları en uygun anda’ çağrısında bulunmuştu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ise Haluk Levent’in bu çağrısına ’30 Ağustos’ta seni tüm İzmir bekliyor’ şeklinde yanıt vermişti.

Kaynak: dha / Tarih: 8/21/2019 / Okunma = 173

Tavsiye Ettiğimiz Kitaplar

Diğer Haberlerimiz