Meral Akşener dönüyor mu? ’Pazartesi günü genel merkezde olacağım’

İYİ Parti’nin olağanüstü kurultayında aday olmayacağını açıklayan Meral Akşener’e destek için başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından yola çıkan il ve ilçe teşkilat mensupları Akşener’in evinin önünde buluştu. Burada partililere seslenen Akşener, "Pazartesi günü saat 15.00’te başkanlık divanını yapmak üzere genel merkezimde olacağım" dedi.

Meral Akşener’in Üsküdar Beylerbeyi’nde bulunan evinin önünde kalabalık artarken, sabah saatlerinde İç Anadolu, Akdeniz, Ege ve Karadeniz’den yola çıkanların oluşturdukları konvoyların, yaklaşık 1,5 saat içinde İstanbul’a girecekleri öğrenildi. Sabah saatlerinden itibaren Akşener’in evinin önüne gelen partililer, saatlerce bekleyişlerini sürdürdü. Evin bulunduğu sokağa kurulan iki büyük dev ekrandan konvoyun canlı görüntüleri yansıtıldı.

EVİNİN KAPISINA TÜLBENT ASTILAR

Ellerinde İYİ Parti ve Türk bayrakların olanlar, zaman zaman Meral Akşener lehine slogan attı. Partililer, Akşener’in evinin kapısına tülbentler asarken, sokağa ise ’Sonuna kadar Akşener’ yazılı pankartlar  asılması dikkat çekti.

MERAL AKŞENER’DEN EVİNİN ÖNÜNDE AÇIKLAMA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, destek için evinin önünde bekleyen partililere seslendi. Akşener, "Pazartesi günü saat 15.00’te başkanlık divanını yapmak üzere genel merkezimde olacağım" dedi.

İYİ Parti’nin olağanüstü kurultayında aday olmayacağını açıklayan Meral Akşener’e destek için başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından yola çıkan il ve ilçe teşkilat mensupları Akşener’in evinin önünde buluştu. Sabah saatlerinden itibaren Akşener’in evinin önüne gelenlerin bekleyişi akşam saatlerinde son buldu. 

Kendisini bekleyen partililere seslenen Akşener, "Herkes şehrine dönsün. Pazartesi günü saat 15.00’te başkanlık divanını yapmak üzere genel merkezimizde olacağım. Komşularımı yeteri kadar yorduk. Evet tekraren teşekkür ediyorum. Allah’a emanet olun" diye konuştu.

7/28/2018 Bu Haberin Kaynağı:dha / Okuma Sayısı : 363


Almanız İçin Tavsiye Ettiğimiz Kitaplar...

Berlin Efsaneleri
[Reinhard Kleist]

Senden Sonra
[Ramazan Bayındır]

Kur“an-ı Kerim Öğretiminde Oyunlar ve Etkinlikler
[Kolektif]

Diğer HaberlerimizDestekcilerimiz

YAKLAŞAN ÖNEMLİ GÜNLER

DÖZİV KURU


Hava Durumu