Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Tahir Perek’in evlerine haciz gitti
Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım yönetiminin ’Kayışdağı Projesi’ için çektiği 300 milyon liralık kredinin 250 milyon lirasının kulüp hesaplarında görünmediği iddia edildi. Yeni yönetimin kredinin taksitlerini ödememesi nedeniyle borca kefil olan eski başkan Yıldırım ile eski yöneticiler Mahmut Uslu ve Tahir Perek’in evlerine haciz gönderdiği belirtildi.
Sabah gazetesinde yer alan habere göre Aziz Yıldırım yönetimi, kongreden önce Kayışdağı’nda yapılması planlanan kolej için bir bankadan 300 milyon lira tutarında kredi kullandı. Yıldırım ile birlikte yöneticiler Mahmut Uslu ve Tahir Perek, söz konusu borç için şahsi kefaletlerini koydu.

Fenerbahçe’nin tarihi kongresinde Aziz Yıldırım-Ali Koç atışması

Ali Koç ile Aziz Yıldırım birbirine yanıt verdi: Yalancısın
Kulüp hesaplarını inceleyen yeni yönetim, çekilen 300 milyon lira tutarındaki kredinin 50 milyon lirasının kasada olduğunu belirlerken, 250 milyon lirasının ise nerede ve hangi amaçla kullanıldığını öğrenemedi. Yeni yönetim, kredinin taksitlerini ödemeyince, krediyi tahsis eden banka kefiller Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Tahir Perek’in evlerine birer ihtar mektubu gönderdi.
Eski yönetim, borcun yeni yönetim tarafından ödenmesi gerektiğini ileri sürerek ödeme yapmadı. Bunun üzerine banka, borcun günü geçince kredi için şahsi kefaletleri bulunan Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Tahir Perek’in evlerine hacze gitti.

USLU: BU İŞ BURADA KALMAZ

Bankanın, evine baskın yaparcasına haciz işlemi uyguladığı iddia edilen Aziz Yıldırım’ın çok kızdığı ileri sürüldü. Yıldırım’ın, "Bunu bize yapanlarla hesaplaşacağım" dediği iddia edildi.


​Borca kefil olan Fenerbahçe’nin eski yöneticicilerinden Mahmut Uslu, iddiaları doğruladı.

Habere göre Uslu, "Haciz yüzünden eşim sinir krizleri geçirdi ve ağladı. Borçta bizim kişisel kefaletlerimiz var. Bu yapılan büyük ayıp. Aziz Bey bu kulübe 20 yıl başkanlık yapmış, ben 17 yıl yöneticilik yapmışım. Şimdiye kadar hangi kulüpte böyle bir şey görülmüş? Bu iş burada kalmaz" dedi

7/9/2018 Bu Haberin Kaynağı:Sputnik_TR / Okuma Sayısı : 704


Almanız İçin Tavsiye Ettiğimiz Kitaplar...

İnsan Nedir ve Nasıl İnsanüstü Olunur? - Spiritüel Söyleşiler ve Felsefe Serisi 34
[Akif Manaf]

Görme Biçimi Olarak Fotoğraf
[Richard D. Zakia]

Kuran“ı Kerim Hafız Osman Hattı - Miklebli Pembe
[Kayışzade Hafız Osman]

Diğer HaberlerimizDestekcilerimiz

YAKLAŞAN ÖNEMLİ GÜNLER

DÖZİV KURU


Hava Durumu