Tekne battı... Ünlü şarkıcı Onurcan Özcan kayboldu

Şile’den denize açılan fiber teknenin batması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, genç şarkıcı Onurcan Özcan suda kayboldu. Ferhat Göçer ise Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Son albümde “Yalnızlığın ezgisi “eserini okuduğum çok genç ve büyük yetenek Onurcan Özcan’ın Şile’de tekne kazasında kaybolduğu haberi geldi. Çok üzgünüm, umarım doğru değildir, kurtulması için dua ediyorum" ifadelerini kullandı.
Alınan bilgiye göre, İmrenli Koyu’ndan denize açılan 5 kişinin içinde bulunduğu tekne, kıyıdan yaklaşık 300 metre açıkta, henüz bilinmeyen bir nedenle alabora oldu. 
Teknedeki Hasan Ekşi (23), Recep Gülyıldırım (26), Levent Sarı (30) ve Ulaş Sarı (23) yüzerek kıyıya çıktı. 
Bölgeye çağrılan sağlık ekiplerince, baygın olan Gülyıldırım’a ilk müdahale kıyıda yapıldı. Hastaneye kaldırılan Recep Gülyıldırım, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 
ONURCAN ÖZCAN’A ULAŞILAMADI
Arkadaşlarının teknede olduğunu belirttiği Onurcan Özcan’a (21) ise aramalara rağmen ulaşılamadı.
Son albümde “Yalnızlığın ezgisi “eserini okuduğum çok genç ve büyük yetenek #onurcanözcan Şile’de tene kazasında kayboldu haberi geldi.. çok üzgünüm umarım doğru değildir,kurtulması için dua edyorum pic.twitter.com/JjiC88Nt1A
— Ferhat Göçer (@ferhatgocer) June 3, 2018
Jandarma, Sahil Güvenlik ve Kıyı Emniyeti ekipleri, Özcan’ın bulunması için çalışma başlattı.
Sahil Güvenlik Komutanlığı’ndan yapılan açıklamada ise Özcan’ın bulunması için 1 Sahil Güvenlik botu,1 Sahil Güvenlik dalış timi ve 1 Sahil Güvenlik helikopteri ile KIYEM-5 ve KIYI-5 Botları tarafından müşterek arama kurtarma faaliyeti icra edildiği belirtildi. 
Çalışmalarda, henüz bir bulguya rastlanılamadığı kaydedildi.
ONUR CAN ÖZCAN KİMDİR?  
Yirmi bir yaşındaki besteci, solist ve söz yazarı Onur Can Özcan, YouTube’da yayınladığı videolar milyonlarca kez tıklanan ve son dönemde gençler arasında popüler olan bir isim. 
Özcan, özellikle "Yaramızda Kalsın", "Yalnızlığın Ezgisi", "Çilingir", "Kibrit",  "Gülümse Kadın" ve "İntihaşk" gibi şarkılarıyla geniş kitleler tarafından tanınıyor

6/4/2018 Bu Haberin Kaynağı:Hürriyet / Okuma Sayısı : 722


Almanız İçin Tavsiye Ettiğimiz Kitaplar...

Hayata Dair Bi’kaç Satır
[Fikret Aydemir]

Dorian Grey’in Portresi
[Oscar Wilde]

Kitap Okuyan Kedi
[Ecir Demirkıran]

Diğer HaberlerimizDestekcilerimiz

YAKLAŞAN ÖNEMLİ GÜNLER

DÖZİV KURU


Hava Durumu