https://jurnalist.com.tr/ Etkin Seçkin Haber Sitesi tr 18.08.2022 01:18:17 Jurnalist Jurnalist Haber Deyay - Jurnalist Haber Sitesi

Bucha’da ne oldu?

1920…
Barbarlık ayyuka çıkmıştı.
10 yaşında kız çocuklarımızın ırzına geçiyorlardı.
İki yaşındaki bebelerimizi süngülerin ucuna takıp, sokak sokak gezdiriyorlardı.Bebelerimizi emzirmesinler diye, yeni doğum yapmış annelerimizin meme uçlarını kesiyorlardı.
Yaşadıkları yüzünden aklını yitiren kadınlarımız vardı, yaşadıkları yüzünden canına kıyan kızlarımız vardı.
Sırf Menemen'de 1.700'den fazla Türk öldürülmüştü, ilçenin hakim noktalarına makineli tüfekler yerleştirilmiş ve hedef gözetmeksizin insanların üstüne yaylım ateş açılmıştı.
İzmir Bergama'da 200'den fazla insanımızı devasa çukura doldurup, makineli tüfekle tarayıp, cenazelerine benzin döküp yakmışlardı.
Aydın Söke'de 57 insanımızı diri diri kuyuya, üst üste atarak öldürmüşlerdi.
Bursa Osmangazi'de çocuklar kadınlar dahil 97 kişiyi camiye doldurup, ateşe vermişlerdi, diri diri yakmışlardı, pencerelerdeki demir parmaklıklara çocukların elleri yapışmıştı.
Manevi işkence olsun diye, Kuran'ı Kerimleri parçalıyor, sayfa sayfa hela çukurlarına atıyorlardı, insanlarımız o sayfaları çıkarıyor, yıkıyor, ağlaya ağlaya toprağa gömüyordu.
Bu korkunç sahnelere bizzat şahit olan ve uluslararası soruşturma heyetine ifade veren Levanten tüccarlar anlatıyordu, “masum insanları katledip, hayvan leşleri gibi etrafa atıyorlar”dı.

Hal böyleyken…

Londra'da özel basın bürosu açmışlardı.İngiliz istihbaratının propaganda teşkilatıydı.Parayla entelektüel devşiriyorlardı.
Londra Üniversitesi'nin profesörlerine Paris'te New York'ta Marsilya'da Yunanistan lehine konferanslar verdiriyorlardı.
Nobel Edebiyat Ödülü sahibi olan, dünyaca ünlü şair Rudyard Kipling'e bile parayı bastırıp, Yunan milli marşının İngilizce tercümesini yaptırmışlardı, Daily Telegraph gazetesinde yayınlatmışlardı.
İngiliz gazetelerine güya okur mektubuymuş gibi mektuplar gönderiyor, “Türklerin vahşi ve barbar olduklarını” yazdırıyorlardı.“Barbar Türk” diyorlardı.“Uygar Yunan” diyorlardı.
Türk kelimesini barbar sıfatını kullanmadan yazmıyorlardı.
Yunan kelimesini ise, mutlaka uygar sıfatıyla yazıyorlardı.“Barbar Türk” imajını yerleştirmek için “Rum kızlarının silah zoruyla kaçırıldığını, 10 paraya, yani bir kuruşun dörtte birine Konya'da Balıkesir'de esir pazarlarında satıldığını, alıcı bulamayanların genelevlere verildiğini” anlatıyorlardı!
10 yaşındaki Türk kızlarına tecavüz edilirken, Türklerin Rum kızlarına tecavüz ettiğini yazıyorlardı!

Ege'de Yunan işgalinin dehşeti yaşanırken, Kars'ta Ermeni çetelerin vahşeti yaşanıyordu, Kars'ı fetheden Kazım Karabekir bizzat rapor hazırlayıp, Ankara'ya göndermişti…
Sadece Kars merkezde 1.700 Türk öldürülmüştü, ilçeler yok edilmiş, köyler adeta haritadan silinmişti.
Yedi yaşındaki kızların bile ırzına geçilmişti, 30 askerin peşpeşe tecavüz ede ede öldürdüğü kadınlar vardı, cinsel organına odun sokularak öldürülmüş kadınlar vardı, dere yataklarında çocuk-kadın cesetleri bulunuyordu, erkeklik organları kesilip ağızlarına sokulmuş erkek cesetleri vardı, köpeklere yedirilen insanlar vardı, tabanlarına nal çakılarak öldürülen insanlar vardı, kazığa oturtulanlar vardı, kafa derisi yüzülenler vardı, öldürülenlerin vücutları parçalanarak, kolları, bacakları, kafaları, kasap dükkanı gibi çengellerle duvarlara asılmıs¸tı, kadınların memeleri kesilerek çiviyle duvarlara çakılmıştı, silahsız insanları camilere, ahırlara doldurup, ateşe vermişlerdi.Kazım Karabekir'in gözlemci olarak davet ettiği Amerikan heyeti bu vahşetin fotoğraflarını çekmişti, fotoğraflı belgelerle Washington'a göndermişlerdi.
Hal böyleyken…
Amerikan, İngiliz, Fransız gazeteleri “Kemalist güçlerin Kars'ta canavarlık yaptığını” yazıyorlardı!
Altı bin Ermeni'yi boğazladığımızı, evleri yağmaladığımızı, kadınların ırzına geçtiğimizi, güzel kızları köle olarak sattığımızı yazıyorlardı.
Kendileri bize ne yaptılarsa, “Türkler bize yaptı” diyorlardı.Amerikan, İngiliz, Fransız gazetelerini okuyanlar, Türklerin “ortaçağ barbarı” olduğunu düşünüyordu.
Van katliamları mesela…Rus arşivlerinde açık açık “Van'da Ermeni çeteciler tarafından 23 bin Türk'ün katledildiği” kayıtlıyken, bu katliamın fotoğrafları bile varken… Washington “Van'da 55 bin Ermeni katledildi” diyordu!

Aradan 44 yıl geçti.1964…Amerikan donanmasına ait USS Maddox ve USS Turner Joy isimli destroyerler, Tonkin Körfezi'nde devriye geziyordu.
Kuzey Vietnam hücumbotlarının saldırısına uğradılar, torpiller kılpayı sıyırıp geçiyordu, Maddox'un komutanı bir yandan toplarını ateşleme emri veriyor, bir yandan da bölgedeki uçak gemisi USS Ticonderoga'ya yardım çağrısı yapıyordu.16 jet derhal yetişti ama, Vietnamlılar kaçmıştı.Yok öyle kaçmak tabii!
ABD başkanı Johnson kararname hazırlattı, ABD'ye yönelik saldırganca hareketleri püskürtmek ve “dünya barışı” için yetki istedi, Temsilciler Meclisi ve Senato ayakta alkışladı.“Misilleme yetkisi” verildi.Başkan teşekkür konuşması yaptı, sonra gitti Vietnam'ın havadan bombalanmasını emretti.
İki milyon Vietnamlı öldü!

Sonra?
40 yıl sonra, 2005'te… 
ABD Ulusal Güvenlik Ajansı “devlet sırrı” niteliğindeki belgelerin gizliliğini kaldırdı. Tonkin Körfezi'nde yaşandığı iddia edilen ve savaş için mazeret olarak kullanılan hadisenin, baştan sona istihbarat yalanı olduğu ortaya çıktı!
Destroyerlere saldırı maldırı olmamıştı.
Hepsi tezgahtı.
ABD'nin Vietnam'daki emelleri için Tonkin yalanı icat edilmişti.
Amerikan basını yalan olduğunu bile bile köpürtmüş, kuzey Vietnam'ı dünyanın gözünde “saldırgan” gösterebilmek için, nasıl kalleşçe saldırıya uğradıklarını ballandıra ballandıra yazmıştı.Savaş bittikten sonra bütün gerçekler ortaya çıktı ama, olan Vietnam'a ve iki milyon Vietnamlıya oldu.

Aradan 40 yıl daha geçti.2003…
Aynı filmi Irak'ta izledik.
Ülkeyi parça parça edip, petrolün üstüne oturmak için, peşmergeleri ayaklandırdılar, aşiretleri kalkıştırdılar, CIA kamplarında eğittiler, silah verdiler, olmadı, Saddam'ı devirmeyi bi türlü başaramadılar.
Şırrak, kitle imha silahları var dediler!
Kimyasal biyolojik silahları var dediler!
Tetiğe basmak üzere, komşu ülkelerdeki milyonlarca masum insanı katledecek dediler!
Dumanı tüten füze rampası fotoğrafları yayınladılar.
Boru gibi bir şeylerin videosunu televizyonlarda gösterip, bunun ismi “cehennem topu” dediler, bu topla ateş ettiğinde tee Paris'i vurabiliyor, nükleer mermi atabiliyor dediler.
Irak'a daldılar.
Bir milyon Iraklı öldü!

Sonra?
ABD'nin ortağı İngiltere'nin başbakanı Tony Blair çıktı, kimyasal silah filan olmadığını, komple uydurma olduğunu itiraf etti.
Hepsi yalandı.Savaş bittikten sonra bütün gerçekler ortaya çıkmıştı ama, olan Irak'a ve bir milyon Iraklı'ya olmuştu.

Aradan 15 yıl daha geçti.
2019…
İngiliz askeri istihbarat teşkilatının casusu James Edward le Mesurier, İstanbul'un göbeğinde, Karaköy'de, Kılıç Ali Paşa Camisi'nin hemen bitişindeki, duvarlarla çevrili, üç katlı evinin bahçesinde ölü/öldürülmüş halde bulundu.
Bosna'da Kosova'da Lübnan'da Irak'ta Filistin'de görev yapmıştı.
İngiltere Kraliçesi tarafından “şövalye” nişanıyla ödüllendirilmişti.
Beyoğlu'ndan başka, Büyükada'da evi olduğu anlaşıldı.Bu casus… 
Suriye'de algı operasyonları yürüten Beyaz Miğferlileri kurduğu için, Rusya tarafından deşifre edilmişti!Beyaz Miğferliler, kafalarına beyaz baret takarak, güya kendi hayatlarını tehlikeye atarak, Rusya ve Şam rejiminin bombaladığı bölgelerde hayat kurtaran, gönüllü bir sivil yardım kuruluşu gibi gösteriliyordu, arama kurtarma derneği gibi gösteriliyordu.
Halbuki, İngiliz ve Amerikan istihbarat teşkilatlarının figüranıydı.“Kimyasal silah kullanıldı” gibi, “bebekler öldürüldü” gibi, “okul bombalandı” gibi, tezgahlanmış yalan haberler yayıyorlardı.
Bu yalan haberleriyle Rusya'yı dünya kamuoyunda zor durumda bırakmayı amaçlayan istihbarat faaliyetiydi.
Karaköy'de ölü/öldürülmüş halde bulunan İngiliz casusu, maşa olarak kullanılan bu örgütü 2013 yılında İstanbul'da kurmuştu!ABD 33 milyon dolar verdi.İngiltere 39 milyon pound verdi.Türkiye tarafından korunup kollanan beslenen, Özgür Suriye Ordusu'na mensup üç bin kişiden oluşuyordu.
Dubai merkezli bir güvenlik şirketi tarafından eğitildiler.
Hollanda merkezli bir arama kurtarma şirketi tarafından eğitildiler.
Ölü/öldürülmüş halde bulunan İngiliz casusu, hem Dubai merkezli güvenlik şirketinin direktörü görünüyordu, hem de Hollanda merkezli arama kurtarma şirketinin kurucusuydu!
Amerikan ve Avrupa medyası tarafından öylesine “kahraman” olarak sunuldular ki, 2016 yılında Nobel Barış Ödülü'ne bile aday gösterildiler!
Belgesellerini çektiler.
2017 yılında en iyi kısa belgesel dalında Oscar ödülü verdiler!
Gel zaman git zaman, Suriye'deki vekalet savaşını Rusya kazandı.
Beyaz Miğferliler bölgede sıkıştı…
Bunların binden fazlasını, Mossad aracılığıyla Golan tepeleri üzerinden Ürdün'e kaçırdılar.
Geriye kalanlarını Türkiye üzerinden, ABD, İngiltere, Almanya ve Kanada kapış kapış aldı.Neticede, Beyaz Miğferlilerin komple yalan, komple istihbarat faaliyeti olduğu anlaşıldı ama, olan Suriye'ye ve Suriyelilere oldu.
E, şimdi bakıyoruz…
“Rus ordusu Ukrayna'nın Bucha şehrinde sivilleri katletti” deniyor.
“Putin soykırım yaptı” manşetleri atılıyor.
“Putin savaş suçu işledi” deniyor.
“Putin Işid'ten daha kötü” deniyor.
“Öldürmeden önce tecavüz ettiler” deniyor.
“Toplu mezarlara gömdüler” deniyor.
“Barbarlık, vahşet, dehşet, korkunç, şok edici” deniyor.
“Putin savaş suçlusu olarak yargılanmalı” deniyor.
Amerikan medyası, İngiliz medyası, Alman medyası, hepsi fotokopi gibi aynı cümleleri kullanıyor.
Rus medyasından tek satır, tek kare fotoğraf kullanılmıyor, Rusya'nın bu konuda yaptığı açıklamalardan tek kelime kullanılmıyor.
Rus ordusu Bucha'da katliam yapmış mıdır?
Orasını anca Ukrayna savaşı bittikten sonra öğrenebiliriz.Ama…
Kendi tarihimizden de biliyoruz ki, savaş haberlerini Batı medyasından takip etmek, katliamdan daha ağır bir suçtur!

“Deri pantolonlu, üstleri çıplak, elleri eldivenli geziciler, Kabataş'ta başörtülü bacımın başörtüsüne işediler” yalanını haftalarca manşet yapan ve bugün Ukrayna savaşında Batı medyasıyla “paralel” yayın yapan sayın basınımıza güveniyorsanız, orasını bilemem tabii.
    

Yazar Sayfası: Yazarın Köşesi: / Tarih: 8.04.2022 09:00:14 / Okunma = 4135

Psikojenik Amnezi (Yakınsak Aklın Unuttukları)
[ Ali Kurt ]

Bir Akıllının Taşınamaz Sırları
[ Ali Kurt ]

Evlilik mi, Bir Daha Düşün?
[ Ali Kurt ]

Kemik Kıran
[ Ali Kurt ]

Solak Nene, Eski Defter
[ Ali Kurt ]

Askıda Kalan Hayatlar
[ Ali Kurt ]

Delimsek
[ Ali Kurt ]

Arınma Seremonileri
[ Ali Kurt ]

Aradığınız Uzmanı Hemen Bulun... Aradığınız İşi Hemen BulunRumların Azerbaycan korkusu Rumların Azerbaycan korkusu (135)
Türkiye’nin Mezhepçilik Çıkmazı Türkiye’nin Mezhepçilik Çıkmazı (251)
KADINLAR NEDEN DERLİ TOPLU GİYİNİR? KADINLAR NEDEN DERLİ TOPLU GİYİNİR? (224)
Todor Jivkov da gelecek mi? Todor Jivkov da gelecek mi? (412)
S-400’ler Çeyiz Sandığı İçin mi Alındı?! S-400’ler Çeyiz Sandığı İçin mi Alındı?! (439)
BM ve Kıbrıs’ta Çözüm BM ve Kıbrıs’ta Çözüm (761)
İktidar Olmak İsteyen Muhalefet Topluma Pozitif Enerji Verebilmelidir – 4 İktidar Olmak İsteyen Muhalefet Topluma Pozitif Enerji Verebilmelidir – 4 (1229)
Kimmiş Revizyonist? Kimmiş Revizyonist? (983)
Bu krizden çıkmak mümkün mü? Bu krizden çıkmak mümkün mü? (1055)
Suudi Prens Gelirken Neler Gitti?! Suudi Prens Gelirken Neler Gitti?! (996)
Ben Yeni Cumhurbaşkanı Seçilsem İlk Önce Ne yapardım? Ben Yeni Cumhurbaşkanı Seçilsem İlk Önce Ne yapardım? (1246)
Sansür yasası Sansür yasası (1256)
Türkiye Saldırı Altında Türkiye Saldırı Altında (1276)
Enflasyon suçtur Enflasyon suçtur (2067)
İktidarın “Din Soslu” Yeni Sosyal Medya İşgali İktidarın “Din Soslu” Yeni Sosyal Medya İşgali (2209)
Mazot niye 25 lira? Mazot niye 25 lira? (2100)
Hadi oradan! Hadi oradan! (2181)
Batı Ne Verdiği Sözü Tutar Ne Attığı İmzaya Uyar!.. Batı Ne Verdiği Sözü Tutar Ne Attığı İmzaya Uyar!.. (2250)
Her şeyi biliyorlar ama bilmezlik yapıyorlar. Her şeyi biliyorlar ama bilmezlik yapıyorlar. (2129)
Turken Turken (2468)
Amerika Dedeağaç’a Niye Gelmiş?! Amerika Dedeağaç’a Niye Gelmiş?! (2768)
Belediye otobüsü Belediye otobüsü (2908)
EZAN SESİNDEN RAHATSIZ OLMAK! EZAN SESİNDEN RAHATSIZ OLMAK! (3062)
Sesli İstila Sesli İstila (2982)
BADE HARABEL UKRAYNA BADE HARABEL UKRAYNA (3333)
Osman Kavala Osman Kavala (3523)
İftirasıyla Böyle “Mücadele” Ediliyor… Hep Birlikte Ağlayalım!.. İftirasıyla Böyle “Mücadele” Ediliyor… Hep Birlikte Ağlayalım!.. (3553)
Ülkenin kurtuluşu Emevi Kültürü’nden vazgeçmekle başlar Ülkenin kurtuluşu Emevi Kültürü’nden vazgeçmekle başlar (4034)
23 Nisan, neşe dolmuyor insan 23 Nisan, neşe dolmuyor insan (3741)
Irak Nota Verdi… Erdoğan Teşekkür Etti… Irak Nota Verdi… Erdoğan Teşekkür Etti… (3784)
İKİNCİ YÜZYIL İÇİN TEMEL EĞİTİMDE YENİDEN BİR OKULLAŞMA MODELİ ÖNERİSİ İKİNCİ YÜZYIL İÇİN TEMEL EĞİTİMDE YENİDEN BİR OKULLAŞMA MODELİ ÖNERİSİ (4260)
Hıfzı Veldet Velidedeoğlu anısına saygılarla Hıfzı Veldet Velidedeoğlu anısına saygılarla (4068)
İSRAİL DOĞALGAZI KKTC’DEN Mİ GEÇECEK? İSRAİL DOĞALGAZI KKTC’DEN Mİ GEÇECEK? (4377)
Bolluk bereket Bolluk bereket (4842)
Böyle Giderse, Bayrak İner, Ezanlar Susar! Böyle Giderse, Bayrak İner, Ezanlar Susar! (4297)
Rusya, Ukrayna savaşında kalbimiz Ukrayna tarafındadır. Rusya, Ukrayna savaşında kalbimiz Ukrayna tarafındadır. (4570)
Rusya Ukrayna Savaşı ve Asıl Kim Kaybetti Rusya Ukrayna Savaşı ve Asıl Kim Kaybetti (4168)
Kim Savaş İster? (Ben!) Kim Savaş İster? (Ben!) (4180)
MUAMMER AKSOY’u 1966 yılında yazdığı bir yazıyla anıyoruz MUAMMER AKSOY’u 1966 yılında yazdığı bir yazıyla anıyoruz (4708)
YERLİ VE MİLLÎ YERLİ VE MİLLÎ (4777)
Sezen Aksu Sezen Aksu (5141)
BİNDİK BİR ALAMETE… BİNDİK BİR ALAMETE… (5220)
Enes Enes (5972)
Kazakistan’da Kim İsyan Çıkardı, Kim Darbe Yaptı? Kazakistan’da Kim İsyan Çıkardı, Kim Darbe Yaptı? (5174)
Kreşte Kur’an ve İkiz Sözleşmeler Kreşte Kur’an ve İkiz Sözleşmeler (5547)
Diktatörler her zaman ülkesini ve halkını satar! Diktatörler her zaman ülkesini ve halkını satar! (5410)
Kıbrıs birleşirse Türklerin hakkı ne olacak? Kıbrıs birleşirse Türklerin hakkı ne olacak? (5773)
Yeni “Sömürge Valisi” Nasıl Karşılanacak? Yeni “Sömürge Valisi” Nasıl Karşılanacak? (5728)
Cumhuriyet Gazetesi’ni ancak ben kurtarırım! Cumhuriyet Gazetesi’ni ancak ben kurtarırım! (5455)
Tsunami Tsunami (6896)
Nas Değil BOP Nas Değil BOP (5796)
Kıbrıs’ın Kaderinin Değiştiği Gün Kıbrıs’ın Kaderinin Değiştiği Gün (6183)
Faiz Faydalıdır! Faiz Faydalıdır! (5672)
Cassandra Cassandra (6682)
Rumlar Yeni Yaptırımlar Peşinde Rumlar Yeni Yaptırımlar Peşinde (6025)
ÖĞRETMENLİĞİN KİMLİK BUHRANI ÖĞRETMENLİĞİN KİMLİK BUHRANI (6433)
Stokçuluk Faydalıdır! Stokçuluk Faydalıdır! (6232)
Köle pazarı Köle pazarı (7036)
Vatikan’ın Gözü Kıbrıs’ta Vatikan’ın Gözü Kıbrıs’ta (6230)
Rum Yönetiminin Yeni Hayali Projesi Rum Yönetiminin Yeni Hayali Projesi (6558)
Ankara’nın Kerkük Sessizliği!.. Ankara’nın Kerkük Sessizliği!.. (6579)
Hangi Faiz Haram? Hangi Faiz Haram? (7295)
Kendi adına konuş Kemal Bey! Kendi adına konuş Kemal Bey! (6765)
NAZİLLİ CUMHURİYETİ NAZİLLİ CUMHURİYETİ (6823)
Aleykümselam Aleykümselam (7282)
Asgari Ücret Vergi Dışı Kalsın Söylemi Muhalefetin İyi Niyetli ama Büyük Yanlışıdır Asgari Ücret Vergi Dışı Kalsın Söylemi Muhalefetin İyi Niyetli ama Büyük Yanlışıdır (7697)
Lozan Çatır Çatır Çiğnenirken!.. Lozan Çatır Çatır Çiğnenirken!.. (7189)
20 yıl önce yazılan 20 yılı anlatan yazı 20 yıl önce yazılan 20 yılı anlatan yazı (7984)
Güvenlik Kuvvetlerimize Verilen Arazi Güvenlik Kuvvetlerimize Verilen Arazi (7550)
AKP Oyu neden sıfırlanmıyor? AKP Oyu neden sıfırlanmıyor? (8279)
Görünmez goril! Görünmez goril! (7959)
Bu Ekonomik Bataklıktan Çıkmak Mümkün mü? Bu Ekonomik Bataklıktan Çıkmak Mümkün mü? (7719)
Bugün rengarenk bir gün Bugün rengarenk bir gün (7674)
Erdoğan Rusya’nın Bu Planlarından Haberdar Mı? Erdoğan Rusya’nın Bu Planlarından Haberdar Mı? (7275)
AKP’yi iktidarda tutmak için devlet kurumlarının “boş” gayretleri. AKP’yi iktidarda tutmak için devlet kurumlarının “boş” gayretleri. (7977)
İngilizlerin Kıbrıs Tuzağı İngilizlerin Kıbrıs Tuzağı (7993)
SAKARYA CEPHESİ’NDE BULUŞAN BABA-OĞUL SAKARYA CEPHESİ’NDE BULUŞAN BABA-OĞUL (7917)
İHA’lara Kara Propaganda Başladı İHA’lara Kara Propaganda Başladı (7406)
Diy@net Diy@net (8586)
Gerçekten Pes Doğrusu!.. Gerçekten Pes Doğrusu!.. (7770)
Rumlar Köşeye Sıkıştı Rumlar Köşeye Sıkıştı (8233)
Büyük Orta Doğu Projesinin Perde Arkası Büyük Orta Doğu Projesinin Perde Arkası (8073)
Sağlık Sektörü Neden Çökme Noktasına Geldi? Sağlık Sektörü Neden Çökme Noktasına Geldi? (8401)
Taliban’ı İlk Hangi Ülke Tanır? Taliban’ı İlk Hangi Ülke Tanır? (7995)
Mehmetçik’siz bir Kıbrıs olamaz! Mehmetçik’siz bir Kıbrıs olamaz! (8088)
EL ATINA BİNEN EL ATINA BİNEN (8243)
Afganistan’ı Bırak Suriye’ye Bak… Aynen Irak’ta Olan Oluyor!.. Afganistan’ı Bırak Suriye’ye Bak… Aynen Irak’ta Olan Oluyor!.. (8151)
ZİNDANA SIZAN IŞIK ZİNDANA SIZAN IŞIK (7885)
KKTC’deki Rum Okulu Kapatılmalı KKTC’deki Rum Okulu Kapatılmalı (7947)
Muhaliflerin Muhalefetten Nefreti ?! Muhaliflerin Muhalefetten Nefreti ?! (10041)
Turk'ün ateşle imtihanı Turk'ün ateşle imtihanı (8924)
Yerli ve milli ejército Yerli ve milli ejército (8651)
Yunanistan’ın Hayal Dünyasına Geri Dönüşü Yunanistan’ın Hayal Dünyasına Geri Dönüşü (8522)
YANGINDA ÇAY DAĞITARAK TESELLİ VERMEK! YANGINDA ÇAY DAĞITARAK TESELLİ VERMEK! (8436)
Saman bulamayan uçak bulabilir mı? Saman bulamayan uçak bulabilir mı? (9029)
Kıbrıs’lı Türklere Pasaport Tehdidi Kıbrıs’lı Türklere Pasaport Tehdidi (8570)
Küçük Kaymaklı ve Maraş Küçük Kaymaklı ve Maraş (8303)
Sedat Peker Tuzağı Sedat Peker Tuzağı (9533)
28 Şubat Davasında Verilen Karar Sürpriz Mi?! 28 Şubat Davasında Verilen Karar Sürpriz Mi?! (8900)
Kutsallığını Kaybeden Devlet Parçalanmaya Mahkûmdur Kutsallığını Kaybeden Devlet Parçalanmaya Mahkûmdur (9211)