https://jurnalist.com.tr/ Etkin Seçkin Haber Sitesi tr 17.9.2021 09:16:37 Jurnalist Jurnalist Haber Detayı - Jurnalist Haber Sitesi

“ŞEFFAF BİR YÖNETİM AYRICALIĞIMIZ DEĞİL, TARİHİMİZE OLAN SORUMLULUĞUMUZDUR”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Şeffaf bir yönetim ayrıcalığımız değil, tarihimize olan sorumluluğumuzdur. Yeşil bir kent, oy potansiyeli için değil, bize bu toprakları vatan kılanlara karşı vazifemizdir” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Meydan Muharebesi zaferinin 100. Yılı için etkinlik düzenledi. Etkinlikte, Sakarya Meydan Muharebesi'yle ilgili mapping gösterisi yapılırken, tiyatro oyunu sahnelendi ve şarkıcı İrem Derici konser verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, düzenlenen etkinlikte konuştu. Şeffaf bir yönetimin ayrıcalık olmadığını belirten Yavaş, “Yeşil bir kent, oy potansiyeli için değil, bize bu toprakları vatan kılanlara karşı vazifemizdir” dedi. Yavaş’ın konuşması şöyle:

HATTIMIZ ŞU ANDA ANKARA ANCAK SATHIMIZ VATAN: Türk istiklalinin nişanı Sakarya Zaferimizin 100. Yılında, zaferin bize emaneti aziz şehitlerimizin kendinde, cumhuriyetimizin başkentinde düzenlediğimiz programımıza hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Ankara’mız sıradan bir yer, geçen yüzyıl ise öylesine gelip geçen bir zaman dilimi değildir. Burası melhami-i kübranın yani en kanlı savaşın yaşandığı, hürriyetin yani bağımsızlığın topraklarıdır, burası kıyametin eşiğinden dönüşün toprağıdır. Burası Mustafa Kemal Paşa’nın istiklal ve istikbal meşalesini yaktığı topraklardır. Düşman orduları buraya kadar gelirken ki top sesleri Ulus’tan duyuluyor. Bizim en önemli tarihi özelliğimizi unutmuş, hürriyet sevdamız için nelerden vazgeçebileceğimizi göz ardı etmiştir. Bu unutkanlık onlara ve destekçilerine, tarihe altın harflerle kazınan şu cümleleri asla unutmayacak şekilde ilelebet hatırlatacaktır: ‘Hattı müdafa yoktur. Sathı müdafa vardır. O satıh bütün vatandır’ İşte biz de bu yüzden Gazi Paşa’nın izinden yüz yıldır olduğu gibi bugün de hattımız şu anda Ankara ancak sathımız vatan, sözlerinin tüm dünyaya haykırıyoruz.

ANKARA, SON KALEDİR: Yokluklar içerisinde bir millet, elinde avucunda ne varsa kahraman askerlerin hizmetine sunmuş, vatan evlatlarımız canları pahasında 7 düvele meydan okumuş, kendileri şehit olsalar dahi ay yıldızlı sancağı yere hiç düşürmemişlerdir. Ankara gerilemenin durdurulduğu kenttir. Ankara, son savunma hattının kentidir. Ankara, bir milletin gece karanlığından güneşe döndüğü kenttir. Ankara, cephane ve asker sayımızın azaldığı, her gün ise inancımızın ve vatan sevdamızın arttığı bir kenttir. Ankara, son kaledir. Kıymetli hemşehrilerim, bu zaferin hattı Ankara, sathı vatan olmuştur. Birçok konuşmamızda ifade ettiğimizi gibi, hala birçok kişi Sakarya Meydan Muharebesi’nin Adapazarı’nda olduğunu düşünüyor. Oysa bu zafer, Haymana’dan, Polatlı’dan tüm vatan topraklarımıza yayılmış bir ışıktır. Bu yüzde başkent belediye başkanı olarak, milletimizi tıpkı Çanakkale ruhunun yerinde yaşandığı gibi Sakarya ruhunu da yerinde yaşamak, bu topraklara Haymana’ya, Polatlı’ya ve Ankara’ya davet ediyorum.

ŞEFFAF BİR YÖNETİM AYRICALIĞIMIZ DEĞİL, TARİHİMİZE OLAN SORUMLULUĞUMUZDUR: Bizler bu toprakları, cumhuriyetin başkentini daha çok tanıtmak, o ruhu yaşatmak ve milli mücadeleyi veren atalarımızın emaneti, siz değerli hemşehrilerimize yakışan bir merkez haline getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Şeffaf bir yönetim ayrıcalığımız değil, tarihimize olan sorumluluğumuzdur. Yeşil bir kent, oy potansiyeli için değil, bize bu toprakları vatan kılanlara karşı vazifemizdir. Eğitimde fırsat eşitliği, genç yaşlı canları pahasına vatan savunmasına giden evlatlarımızın mirasına aydınlık geleceğimizin emaneti gençlerimiz karşı bir görevimizdir. Cumhuriyet, Mustafa Kemal Atatürk’ün emanet ettiği gibi gençlerimizindir. Her zaman onlara sahip çıkacağız, alt yapısıyla, metrosuyla, yeşil alanlarıyla, kırsal kesimdeki üretimiyle, kadın istihdamıyla, öğrenci dostu uygulamalarla zaferin kentini, cumhuriyetin başkentini hep birlikte ikinci yüzyıla hazırlayacağız.”

Kaynak: AnkaAjansı / Tarih: 14.9.2021 10:17:12 / Okunma = 273

Haberi Yazan: Ali Kurt

Diğer Haberlerimiz

"BİZ GÖÇMENLERİ İSTEMİYORUZ, ARTIK ÇOCUKLARIMIZI DIŞARI ÇIKARAMAZ HALE GELDİK" "BİZ GÖÇMENLERİ İSTEMİYORUZ, ARTIK ÇOCUKLARIMIZI DIŞARI ÇIKARAMAZ HALE GELDİK" (36)
ALİ ERBAŞ, DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI'NA YENİDEN ATANDI ALİ ERBAŞ, DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI'NA YENİDEN ATANDI (48)
“ÇİFTÇİLERİN, FİNANS KURULUŞLARINA OLAN BORÇLARI YÜZDE 22 ARTTI” “ÇİFTÇİLERİN, FİNANS KURULUŞLARINA OLAN BORÇLARI YÜZDE 22 ARTTI” (79)
ROMA DÖNEMİNE AİT LAHDİ 750 BİN DOLARA SATACAKLARDI ROMA DÖNEMİNE AİT LAHDİ 750 BİN DOLARA SATACAKLARDI (86)
KAZAKİSTAN’DA İŞVEREN TARAFINDAN MAĞDUR EDİLEN 70 İŞÇİ YURDA DÖNÜŞ İÇİN YARDIM İSTEDİ KAZAKİSTAN’DA İŞVEREN TARAFINDAN MAĞDUR EDİLEN 70 İŞÇİ YURDA DÖNÜŞ İÇİN YARDIM İSTEDİ (91)
19 AYDIR ÖDEME ALAMAN TIBBİ CİHAZ SEKTÖRÜ ANAHTAR ATTI 19 AYDIR ÖDEME ALAMAN TIBBİ CİHAZ SEKTÖRÜ ANAHTAR ATTI (91)
GREENPEACE: BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK KAYBI HIZLANIYOR, İKLİM KRİZİ DERİNLEŞİYOR VE EŞİTSİZLİK BÜYÜYOR GREENPEACE: BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİK KAYBI HIZLANIYOR, İKLİM KRİZİ DERİNLEŞİYOR VE EŞİTSİZLİK BÜYÜYOR (79)
İMAMOĞLU, İBB'YE AİT ÖĞRENCİ YURTLARINDAKİ YATAK KAPASİTESİNİ 5 BİNE ÇIKARMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİ İMAMOĞLU, İBB'YE AİT ÖĞRENCİ YURTLARINDAKİ YATAK KAPASİTESİNİ 5 BİNE ÇIKARMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİ (74)
SAHTE PCR ÇETESİNİN SOKAK ORTASINDA TEST YAPTIĞI GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI. 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI SAHTE PCR ÇETESİNİN SOKAK ORTASINDA TEST YAPTIĞI GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI. 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (93)
EĞİTİM SEN'DEN ALİ ERBAŞ'A TEPKİ: DİYANETİN ÜNİVERSİTELERE EL ATMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ EĞİTİM SEN'DEN ALİ ERBAŞ'A TEPKİ: DİYANETİN ÜNİVERSİTELERE EL ATMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ (90)
İZMİR'DE İŞ BIRAKTIKLARI İÇİN MAAŞLARINDA KESİNTİ YAPILAN AİLE HEKİMLERİ İTİRAZ DİLEKÇESİ VERDİ İZMİR'DE İŞ BIRAKTIKLARI İÇİN MAAŞLARINDA KESİNTİ YAPILAN AİLE HEKİMLERİ İTİRAZ DİLEKÇESİ VERDİ (96)
ALBAY KADROSUNA LİSE MEZUNU BAŞHEMŞİRE GETİRİLMİŞ ALBAY KADROSUNA LİSE MEZUNU BAŞHEMŞİRE GETİRİLMİŞ (98)
VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LOGOSUNDAN TÜRK BAYRAĞI ÇIKARTILDI VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LOGOSUNDAN TÜRK BAYRAĞI ÇIKARTILDI (131)
TTB, KIZAMIK VE POLİO RİSKİNE KARŞI UYARDI TTB, KIZAMIK VE POLİO RİSKİNE KARŞI UYARDI (112)
HDP ÖNÜNDE GERGİNLİK HDP ÖNÜNDE GERGİNLİK (132)
KPSS lisans sınavlarında sonuçlar açıklandı. KPSS lisans sınavlarında sonuçlar açıklandı. (118)
ÖĞRENCİLERDEN KYK ÖNÜNDE YURT PROTESTOSU: "PANDEMİ VE KRİZİN FATURASINI BİZE KESMEYİN!" ÖĞRENCİLERDEN KYK ÖNÜNDE YURT PROTESTOSU: "PANDEMİ VE KRİZİN FATURASINI BİZE KESMEYİN!" (142)
TAKSİLERE YENİ DÜZENLEME: TAKSİ UYGULAMALARI ARTIK İBB'DEN LİSANS ALARAK ÇALIŞABİLECEK TAKSİLERE YENİ DÜZENLEME: TAKSİ UYGULAMALARI ARTIK İBB'DEN LİSANS ALARAK ÇALIŞABİLECEK (151)
XIAOMİ İŞÇİLERİ İÇİN İZMİR'DE EYLEM XIAOMİ İŞÇİLERİ İÇİN İZMİR'DE EYLEM (179)
İBB'YE AİT HALK EKMEK BÜFESİNİ YAKAN SANIĞA 7 YIL 7 AY HAPİS CEZASI İBB'YE AİT HALK EKMEK BÜFESİNİ YAKAN SANIĞA 7 YIL 7 AY HAPİS CEZASI (165)
Hocam öldükten sonra kalp aleminde bana 'sen mehdisin' dedi Hocam öldükten sonra kalp aleminde bana 'sen mehdisin' dedi (181)
TCMB 'Dijital Türk Lirası İşbirliği Platformu' oluşturdu TCMB 'Dijital Türk Lirası İşbirliği Platformu' oluşturdu (170)
ÖZEL OKULLARA VE DİREKSİYON EĞİTİMİNE DE PCR ZORUNLULUĞU GELDİ ÖZEL OKULLARA VE DİREKSİYON EĞİTİMİNE DE PCR ZORUNLULUĞU GELDİ (177)
DENKLİK DİPLOMASI OLMADAN DORTORLUK YAPAN HORMOVA, GÖREVİNDEN ATILDI. BAKTIĞI HASTALARLA İLGİLİ İSE AÇIKLAMA YOK DENKLİK DİPLOMASI OLMADAN DORTORLUK YAPAN HORMOVA, GÖREVİNDEN ATILDI. BAKTIĞI HASTALARLA İLGİLİ İSE AÇIKLAMA YOK (184)
HALK SAĞLIĞI UZMANI SALTIK: "GRİP AŞISI UYGULAMADA GEÇ KALIRSAK COVİD'LE BİRLİKTE GRİP TABLOSUNU DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM" HALK SAĞLIĞI UZMANI SALTIK: "GRİP AŞISI UYGULAMADA GEÇ KALIRSAK COVİD'LE BİRLİKTE GRİP TABLOSUNU DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM" (187)
İBB'NİN METROBÜS FİLOSUNA 160 ARAÇ İÇİN İMZALAR ATILDI. İMAMOĞLU: "İSTANBULLUYU MAĞDUR EDERSENİZ, İSTANBULLU SİZİ TANIMAZ" İBB'NİN METROBÜS FİLOSUNA 160 ARAÇ İÇİN İMZALAR ATILDI. İMAMOĞLU: "İSTANBULLUYU MAĞDUR EDERSENİZ, İSTANBULLU SİZİ TANIMAZ" (198)
"SARAY'IN ŞEYHÜLİSLAMI" DİYEN MUHARREM İNCE: "YAKANA TAK BİR AMPUL, ROZETİ TAK SİYASET YAP" "SARAY'IN ŞEYHÜLİSLAMI" DİYEN MUHARREM İNCE: "YAKANA TAK BİR AMPUL, ROZETİ TAK SİYASET YAP" (207)
CHP’DEN 'İSTANBUL’DAKİ SURİYELİ SIĞINMACILAR' RAPORU: ÖNEMLİ BİR BÖLÜMÜ GELECEĞİNİ TÜRKİYE’DE ARAMIYOR CHP’DEN 'İSTANBUL’DAKİ SURİYELİ SIĞINMACILAR' RAPORU: ÖNEMLİ BİR BÖLÜMÜ GELECEĞİNİ TÜRKİYE’DE ARAMIYOR (196)
BES, SOSYAL TESİSLERİN ÖZELLEŞTİRİLMESİ KARARI İÇİN İPTAL DAVASI AÇTI BES, SOSYAL TESİSLERİN ÖZELLEŞTİRİLMESİ KARARI İÇİN İPTAL DAVASI AÇTI (203)
"OĞLUM 3 ÜNİVERSİTE BİTİRDİ, İŞE GİRDİREMEDİK" "OĞLUM 3 ÜNİVERSİTE BİTİRDİ, İŞE GİRDİREMEDİK" (201)
İçişleri Bakanlığı: Türkiye genelinde aktif siyasi parti sayısı 116 İçişleri Bakanlığı: Türkiye genelinde aktif siyasi parti sayısı 116 (193)
“BU ÜLKENİN ÖNÜNÜ TIKAMAYACAĞIM, SENİN GİBİLERİ DE HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATMAYACAĞIM” “BU ÜLKENİN ÖNÜNÜ TIKAMAYACAĞIM, SENİN GİBİLERİ DE HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATMAYACAĞIM” (204)
78 BARO'DAN ORTAK AÇIKLAMA: 9. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILSIN 78 BARO'DAN ORTAK AÇIKLAMA: 9. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILSIN (253)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 276 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 276 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (255)
Stefan Kuntz, A Milli Takım için İstanbul'a geldi Stefan Kuntz, A Milli Takım için İstanbul'a geldi (247)
MİLLÎ EĞİTİM ŞÛRASI 7 YIL ARADAN SONRA TOPLANIYOR MİLLÎ EĞİTİM ŞÛRASI 7 YIL ARADAN SONRA TOPLANIYOR (246)
"SARIKLI VE CÜBBELİ AMİRALİ GÖRÜNCE TEPKİ VERDİK" "SARIKLI VE CÜBBELİ AMİRALİ GÖRÜNCE TEPKİ VERDİK" (251)
IŞİD'Lİ ÖMER YETEK'İN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: TÜRKİYE’DEKİ SALDIRILARI ANTEPLİ CENGİZ'İN BÖLÜĞÜ YAPTI. 10 EKİM SALDIRISINI EBU ZEYNEP YAPTIRDI. 2. BOMBACI MISIRLIYDI IŞİD'Lİ ÖMER YETEK'İN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: TÜRKİYE’DEKİ SALDIRILARI ANTEPLİ CENGİZ'İN BÖLÜĞÜ YAPTI. 10 EKİM SALDIRISINI EBU ZEYNEP YAPTIRDI. 2. BOMBACI MISIRLIYDI (254)
YÖK: SON 5 YILDA TIP FAKÜLTELERİNİ 5 BİN 798, DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTELERİNİ 2 BİN 570 YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ KAZANDI YÖK: SON 5 YILDA TIP FAKÜLTELERİNİ 5 BİN 798, DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTELERİNİ 2 BİN 570 YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ KAZANDI (263)
DİYANET, ÜNİVERSİTE KAMPÜSLERİ, ÖĞRENCİ YURTLARI VE HASTANELERDE KUR’AN KURSU AÇACAK DİYANET, ÜNİVERSİTE KAMPÜSLERİ, ÖĞRENCİ YURTLARI VE HASTANELERDE KUR’AN KURSU AÇACAK (264)
“MAHREM İMAM” OPERASYONU: 143 ŞÜPHELİYE GÖZALTI KARARI “MAHREM İMAM” OPERASYONU: 143 ŞÜPHELİYE GÖZALTI KARARI (253)
Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz’dan Norovirüs uyarısı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz’dan Norovirüs uyarısı (269)
Şenol Güneş eşyalarını toplayarak vedalaştı Şenol Güneş eşyalarını toplayarak vedalaştı (274)
Arslantepe'de 5 bin 621 yıllık 250 mühür bulundu Arslantepe'de 5 bin 621 yıllık 250 mühür bulundu (278)
İSTANBUL'A 300 OTOBÜS ALINMASI 9 AYDIR CUMHURBAŞKANLIĞI'NDA ONAY BEKLİYOR İSTANBUL'A 300 OTOBÜS ALINMASI 9 AYDIR CUMHURBAŞKANLIĞI'NDA ONAY BEKLİYOR (320)
TİYATRO SANATÇISI ORHAN AYDIN'A SALDIRI: "BU ZORBALIĞA BOYUN EĞECEĞİMİZİ DÜŞÜNENLER YANILIYORLAR" TİYATRO SANATÇISI ORHAN AYDIN'A SALDIRI: "BU ZORBALIĞA BOYUN EĞECEĞİMİZİ DÜŞÜNENLER YANILIYORLAR" (316)
İSTANBUL'DA 37’Sİ KADIN, 208 İTFAİYECİ MEZUN OLDU İSTANBUL'DA 37’Sİ KADIN, 208 İTFAİYECİ MEZUN OLDU (330)
ÇEVRECİ 'DENİZ TAKSİ' BU AY SONUNDA HİZMETE GİRECEK ÇEVRECİ 'DENİZ TAKSİ' BU AY SONUNDA HİZMETE GİRECEK (333)
ÇORLU AİLELERİNİN YARGILANDIĞI DAVADA BAZI POLİSLER ŞİKAYETİNİ ÇEKTİ ÇORLU AİLELERİNİN YARGILANDIĞI DAVADA BAZI POLİSLER ŞİKAYETİNİ ÇEKTİ (312)
ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER TRT'YE GELEN BAKAN ÖZER'LE GÖRÜŞMEK İSTEDİ ANCAK İZİN ÇIKMADI ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER TRT'YE GELEN BAKAN ÖZER'LE GÖRÜŞMEK İSTEDİ ANCAK İZİN ÇIKMADI (324)

Psikojenik Amnezi (Yakınsak Aklın Unuttukları)
[ Ali Kurt ]

Bir Akıllının Taşınamaz Sırları
[ Ali Kurt ]

Evlilik mi, Bir Daha Düşün?
[ Ali Kurt ]

Kemik Kıran
[ Ali Kurt ]

Solak Nene, Eski Defter
[ Ali Kurt ]

Askıda Kalan Hayatlar
[ Ali Kurt ]

Delimsek
[ Ali Kurt ]

Arınma Seremonileri
[ Ali Kurt ]

Aradığınız Uzmanı Hemen Bulun... Aradığınız İşi Hemen BulunATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER TRT'YE GELEN BAKAN ÖZER'LE GÖRÜŞMEK İSTEDİ ANCAK İZİN ÇIKMADI ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER TRT'YE GELEN BAKAN ÖZER'LE GÖRÜŞMEK İSTEDİ ANCAK İZİN ÇIKMADI (324)
ÇÜRÜYEN ANKAPARK İÇİN MAHKEME ABB’Yİ HAKLI BULMASINA RAĞMEN TEDBİRİ KALDIRMADI ÇÜRÜYEN ANKAPARK İÇİN MAHKEME ABB’Yİ HAKLI BULMASINA RAĞMEN TEDBİRİ KALDIRMADI (340)
TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ, GRİP MEVSİMİ İÇİN UYARDI VE VATANDAŞLARI AŞI OLMAYA DAVET ETTİ TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ, GRİP MEVSİMİ İÇİN UYARDI VE VATANDAŞLARI AŞI OLMAYA DAVET ETTİ (338)
İSTANBUL'DA FUHŞA ZORLANAN 62 KADIN KURTARILDI İSTANBUL'DA FUHŞA ZORLANAN 62 KADIN KURTARILDI (330)
MEMLEKET PARTİSİ SÖZCÜSÜ USLUER: MUHARREM İNCE 12 BİN 783 ÜYENİN OYUYLA GENEL BAŞKAN ADAYI OLARAK SEÇİME GİRECEK MEMLEKET PARTİSİ SÖZCÜSÜ USLUER: MUHARREM İNCE 12 BİN 783 ÜYENİN OYUYLA GENEL BAŞKAN ADAYI OLARAK SEÇİME GİRECEK (339)
DİYANET'TEN "MEB SERTİFİKALI" SPİKER İLANI! DİYANET'TEN "MEB SERTİFİKALI" SPİKER İLANI! (318)
SANAYİ, İNŞAAT, TİCARET VE HİZMET SEKTÖRLERİ TOPLAM CİROSU TEMMUZDA YÜZDE 1,9 GERİLEDİ SANAYİ, İNŞAAT, TİCARET VE HİZMET SEKTÖRLERİ TOPLAM CİROSU TEMMUZDA YÜZDE 1,9 GERİLEDİ (296)
AKŞENER, İZGİM’İN AÇILIŞINA KATILACAK AKŞENER, İZGİM’İN AÇILIŞINA KATILACAK (309)
5 saatte 400 TL toplayan dilenci, bu kez zabıtaları görünce kaçtı 5 saatte 400 TL toplayan dilenci, bu kez zabıtaları görünce kaçtı (328)
'İki virüs aynı anda vücutta bulunabilir' 'İki virüs aynı anda vücutta bulunabilir' (347)
AĞUSTOS 2021'DE 36 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ. TKDF BAŞKANI GÜLLÜ: "BÜ ÜLKEDE ŞİDDETİ ÖNLEME KARARLILIĞI GÖRMÜYORUZ" AĞUSTOS 2021'DE 36 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ. TKDF BAŞKANI GÜLLÜ: "BÜ ÜLKEDE ŞİDDETİ ÖNLEME KARARLILIĞI GÖRMÜYORUZ" (324)
TTB: YÜZ YÜZE EĞİTİMİN SÜREKLİLİĞİ İÇİN DÜZENLEMELER YAPILMASI ŞARTTIR TTB: YÜZ YÜZE EĞİTİMİN SÜREKLİLİĞİ İÇİN DÜZENLEMELER YAPILMASI ŞARTTIR (331)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 243 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 243 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (336)
GÜMRÜK VERGİLERİNİN SIFIRLANMASINA TEPKİ GÖSTEREN ÇELTİK ÜRETİCİSİ: "BİZİM GÜBREMİZİ DE İTHAL ETSİN, EŞİT MÜCADELE EDEBİLELİM" GÜMRÜK VERGİLERİNİN SIFIRLANMASINA TEPKİ GÖSTEREN ÇELTİK ÜRETİCİSİ: "BİZİM GÜBREMİZİ DE İTHAL ETSİN, EŞİT MÜCADELE EDEBİLELİM" (345)
"DEMOKRASİ BAYRAĞINI KORKUSUZCA TAŞIYAN TÜM EVLATLARIMIZI RAHMETLE ANIYORUM" "DEMOKRASİ BAYRAĞINI KORKUSUZCA TAŞIYAN TÜM EVLATLARIMIZI RAHMETLE ANIYORUM" (379)
“ANKARA'DA YANAN BAĞIMSIZLIK MEŞALESİ ÜLKEMİZİ DAİMA AYDINLATACAK” “ANKARA'DA YANAN BAĞIMSIZLIK MEŞALESİ ÜLKEMİZİ DAİMA AYDINLATACAK” (379)
ALTIN KOZA HEYECANI BAŞLIYOR ALTIN KOZA HEYECANI BAŞLIYOR (374)
AİLE İÇİ ŞİDDET ACİL YARDIM HATTI'NI AĞUSTOSTA 496 ŞİDDET MAĞDURU ARADI AİLE İÇİ ŞİDDET ACİL YARDIM HATTI'NI AĞUSTOSTA 496 ŞİDDET MAĞDURU ARADI (367)
"25 BİN TİRAJI OLMAYAN GAZETELER 300 BİN TİRAJ ÜZERİNDEN PARA ALIYOR. DEVLET AÇIKÇA SOYULUYOR" "25 BİN TİRAJI OLMAYAN GAZETELER 300 BİN TİRAJ ÜZERİNDEN PARA ALIYOR. DEVLET AÇIKÇA SOYULUYOR" (380)
Kimyasal 16 madde, Cumhurbaşkanı Kararı ile uyuşturucu kapsamına alındı. Kimyasal 16 madde, Cumhurbaşkanı Kararı ile uyuşturucu kapsamına alındı. (394)
HÜKÜM GİYEN 28 ŞUBAT GENERALLERİNİN RÜTBELERİ SÖKÜLDÜ HÜKÜM GİYEN 28 ŞUBAT GENERALLERİNİN RÜTBELERİ SÖKÜLDÜ (413)
İMAMOĞLU: SIFIR KARBON İÇİN C40 VE ÇİN ŞEHİRLERİYLE İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ İMAMOĞLU: SIFIR KARBON İÇİN C40 VE ÇİN ŞEHİRLERİYLE İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ (420)
AB, Rusya'ya uygulanan yaptırımları 6 ay daha uzattı AB, Rusya'ya uygulanan yaptırımları 6 ay daha uzattı (373)
DSÖ Türkiye Temsilcisi Dr. Berdyklychev: Salgın ne zaman bitecek, şu an kimse söyleyemez DSÖ Türkiye Temsilcisi Dr. Berdyklychev: Salgın ne zaman bitecek, şu an kimse söyleyemez (418)
Palandöken Barajı'nın suları çekildi; mezarlar gün yüzüne çıktı Palandöken Barajı'nın suları çekildi; mezarlar gün yüzüne çıktı (434)
KÜTAHYA’DA ETİ MADEN İŞÇİLERİNDEN PROTESTO KÜTAHYA’DA ETİ MADEN İŞÇİLERİNDEN PROTESTO (410)
IŞİD'İN DEYRİZOR BÖLGESİ GÜVENLİK EMİRİ SAKARYA'DA YAKALANDI IŞİD'İN DEYRİZOR BÖLGESİ GÜVENLİK EMİRİ SAKARYA'DA YAKALANDI (440)
ÇYDD'DEN MİZANSEN TEPKİLERİNE YANIT: "KIYAFET VE CANDIRMALAR, EDREMİT'İN KARŞI KARŞIYA KALDIĞI ZORLUKLARI VE KARŞI GÜÇLERİ TEMSİL ETMEKTEDİR" ÇYDD'DEN MİZANSEN TEPKİLERİNE YANIT: "KIYAFET VE CANDIRMALAR, EDREMİT'İN KARŞI KARŞIYA KALDIĞI ZORLUKLARI VE KARŞI GÜÇLERİ TEMSİL ETMEKTEDİR" (445)
TİHV: 3,5 YILDA GÜVENLİK GÜÇLERİNE AİT ARAÇLARIN ÇARPMASI SONUCU 16 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ TİHV: 3,5 YILDA GÜVENLİK GÜÇLERİNE AİT ARAÇLARIN ÇARPMASI SONUCU 16 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (471)
AFP'NİN İSTANBUL BÜROSUNA GREV İLANI ASILDI AFP'NİN İSTANBUL BÜROSUNA GREV İLANI ASILDI (439)
"İŞSİZLİK ÖDENEĞİNE BAŞVURU SAYISI, SON 15 AYIN EN YÜKSEĞİ" "İŞSİZLİK ÖDENEĞİNE BAŞVURU SAYISI, SON 15 AYIN EN YÜKSEĞİ" (464)
ÖÇAV'IN ANKARA BAROSU BAŞKAN ADAYI İLKE IŞIK: SORUNLARI YAŞAYAN AVUKATLAR BAROYU YÖNETECEK ÖÇAV'IN ANKARA BAROSU BAŞKAN ADAYI İLKE IŞIK: SORUNLARI YAŞAYAN AVUKATLAR BAROYU YÖNETECEK (448)
İBB, 13 BİN HEKTARLIK ALANDA İMAR PLAN ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI İBB, 13 BİN HEKTARLIK ALANDA İMAR PLAN ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI (463)
ABD'de Türk restoranına saldıran Ermeni, suçlamaları kabul etti ABD'de Türk restoranına saldıran Ermeni, suçlamaları kabul etti (482)
CUMHURBAŞKANI'NIN KİŞİSEL VERİLERİNİ SORGULAYAN SGK ÇALIŞANLARINA BERAAT KARARI CUMHURBAŞKANI'NIN KİŞİSEL VERİLERİNİ SORGULAYAN SGK ÇALIŞANLARINA BERAAT KARARI (432)
İŞSİZ SAYISI 506 BİN KİŞİ ARTTI, İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 12'YE YÜKSELDİ İŞSİZ SAYISI 506 BİN KİŞİ ARTTI, İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 12'YE YÜKSELDİ (479)
İSTANBUL VALİLİĞİ: BİR EVDE 47 YABANCI UYRUKLU ŞAHIS TESPİT EDİLDİ İSTANBUL VALİLİĞİ: BİR EVDE 47 YABANCI UYRUKLU ŞAHIS TESPİT EDİLDİ (502)
SAMSUNLU ÇİFTÇİ: "AYÇİÇEĞİ BİTTİ, DAHA FİYAT AÇIKLANMADI AMA CUMHURBAŞKANIMIZ ÇELTİĞİ AÇIKLIYOR, ÇELTİK DAHA ÇIKMADI Kİ" SAMSUNLU ÇİFTÇİ: "AYÇİÇEĞİ BİTTİ, DAHA FİYAT AÇIKLANMADI AMA CUMHURBAŞKANIMIZ ÇELTİĞİ AÇIKLIYOR, ÇELTİK DAHA ÇIKMADI Kİ" (463)
İSTANBUL VALİLİĞİ, AŞI KARŞITLARININ MİTİNGİNE İZİN VERDİ İSTANBUL VALİLİĞİ, AŞI KARŞITLARININ MİTİNGİNE İZİN VERDİ (436)
CHP 98 YAŞINDA... CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU VE PARTİ YÖNETİMİ ATA'NIN HUZURUNDA... KILIÇDAROĞLU: "HUZURUNDA MİLLETİMİZE SÖZ VERİYORUZ; KURDUĞUN LAİK CUMHURİYETİ DEMOKRASİ İLE TAÇLANDIRACAĞIZ" CHP 98 YAŞINDA... CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU VE PARTİ YÖNETİMİ ATA'NIN HUZURUNDA... KILIÇDAROĞLU: "HUZURUNDA MİLLETİMİZE SÖZ VERİYORUZ; KURDUĞUN LAİK CUMHURİYETİ DEMOKRASİ İLE TAÇLANDIRACAĞIZ" (490)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR TARIMDA BİYOLOJİK MÜCADELE DÖNEMİNİ BAŞLATTI ANKARA BÜYÜKŞEHİR TARIMDA BİYOLOJİK MÜCADELE DÖNEMİNİ BAŞLATTI (472)
"11 TANE MAAŞ ALAN YÖNETİCİYİ GÖRMENİ ENGELLİYORLAR. HARAM OLSUN, ZIKKIM OLSUN" "11 TANE MAAŞ ALAN YÖNETİCİYİ GÖRMENİ ENGELLİYORLAR. HARAM OLSUN, ZIKKIM OLSUN" (551)
SAĞLIK MESLEK ÖRGÜTLERİ'NDEN ORTAK AÇIKLAMA: "SAĞLIK ÇALIŞANLARI KENDİ ÇALIŞMA HAKKI İÇİN EYLEMLİ MÜCADELEYE HAZIR" SAĞLIK MESLEK ÖRGÜTLERİ'NDEN ORTAK AÇIKLAMA: "SAĞLIK ÇALIŞANLARI KENDİ ÇALIŞMA HAKKI İÇİN EYLEMLİ MÜCADELEYE HAZIR" (548)
TÜRK ECZACILAR BİRLİĞİ: CEPTEN İLAÇ HARCAMASI DAHA DA ARTACAK TÜRK ECZACILAR BİRLİĞİ: CEPTEN İLAÇ HARCAMASI DAHA DA ARTACAK (519)
MUHARREM İNCE 5 AY HAPİS CEZASI ALDIĞINI AÇIKLADI MUHARREM İNCE 5 AY HAPİS CEZASI ALDIĞINI AÇIKLADI (579)
KAVCIOĞLU: SON ÇEYREKTE ENFLASYONUN DÜŞÜŞ EĞİLİMİNE GİRECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ KAVCIOĞLU: SON ÇEYREKTE ENFLASYONUN DÜŞÜŞ EĞİLİMİNE GİRECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ (589)
AİLE BAKANLIĞI KURULU, "KALP ÇARPINTISI" KİTABINI MUZIR BULUNDU AİLE BAKANLIĞI KURULU, "KALP ÇARPINTISI" KİTABINI MUZIR BULUNDU (566)
İYİ PARTİLİ ÇIRAY'DAN ULUSLARARASI AF ÖRGÜTÜ'NE TEPKİ: "TÜRKİYE'Yİ YÖNETENLERE GÖZDAĞI VERİYORLAR" İYİ PARTİLİ ÇIRAY'DAN ULUSLARARASI AF ÖRGÜTÜ'NE TEPKİ: "TÜRKİYE'Yİ YÖNETENLERE GÖZDAĞI VERİYORLAR" (562)
MEB'DEN COVID-19 KARARI: HASTA VE TEMASLI ÖĞRENCİLER 'YOK' YAZILMAYACAK MEB'DEN COVID-19 KARARI: HASTA VE TEMASLI ÖĞRENCİLER 'YOK' YAZILMAYACAK (569)
ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI İSMAİL BALIK'TAN MU VARYANTI AÇIKLAMASI: "DÜN ÇIKMIŞ BİR VARYANT DEĞİL, TOPLUMUN PANİK OLMASINA GEREK YOK" ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI İSMAİL BALIK'TAN MU VARYANTI AÇIKLAMASI: "DÜN ÇIKMIŞ BİR VARYANT DEĞİL, TOPLUMUN PANİK OLMASINA GEREK YOK" (553)
"PANDEMİ, ÇOCUĞU GÖRÜNMEZ KILDI" "PANDEMİ, ÇOCUĞU GÖRÜNMEZ KILDI" (536)
"COVİD NEDENİYLE EYLÜLÜN İLK 6 GÜNÜNDE ÖLENLERİN SAYISI TEMMUZ AYINDAKİ ÖLÜM SAYISINI GEÇTİ" "COVİD NEDENİYLE EYLÜLÜN İLK 6 GÜNÜNDE ÖLENLERİN SAYISI TEMMUZ AYINDAKİ ÖLÜM SAYISINI GEÇTİ" (549)
KORONAVİRÜSE 274 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 274 CAN DAHA (571)
KADIN HAKLARI İÇİN YÜRÜYENLERE TALİBAN'DAN UYARI ATEŞİ KADIN HAKLARI İÇİN YÜRÜYENLERE TALİBAN'DAN UYARI ATEŞİ (606)
YALOVA BELEDİYESİ’NDEKİ YOLSUZLUK DAVASINDA 2 TAHLİYE YALOVA BELEDİYESİ’NDEKİ YOLSUZLUK DAVASINDA 2 TAHLİYE (623)
İBB ŞEHİR TİYATROLARI’NA 6 ÖDÜL İBB ŞEHİR TİYATROLARI’NA 6 ÖDÜL (581)
CHP HEYETİ TÜRKMEN BAKAN MARUF İLE GÖRÜŞTÜ CHP HEYETİ TÜRKMEN BAKAN MARUF İLE GÖRÜŞTÜ (604)
MÜZE VE ÖREN YERLERİNDEKİ ZİYARETÇİ SAYISI YÜZDE 73,6 AZALDI MÜZE VE ÖREN YERLERİNDEKİ ZİYARETÇİ SAYISI YÜZDE 73,6 AZALDI (632)
TMO KURU ÜZÜM ALIM FİYATINI AÇIKLADI: 13 TL TMO KURU ÜZÜM ALIM FİYATINI AÇIKLADI: 13 TL (641)
ÇORLU TREN KAZASI DAVASINDA MAHKEME, SORUŞTURMA SAVCISI HAKKINDAKİ SUÇ DUYURUSUNUN ADALET BAKANLIĞI’NA SEVKİNİ KARARLAŞTIRDI ÇORLU TREN KAZASI DAVASINDA MAHKEME, SORUŞTURMA SAVCISI HAKKINDAKİ SUÇ DUYURUSUNUN ADALET BAKANLIĞI’NA SEVKİNİ KARARLAŞTIRDI (643)
AFGANİSTAN’IN İLK DIŞİŞLERİ BAKANI’NIN TÜRKİYE’DE YAŞAYAN TORUNU TARZİ: ŞU ANDA İKİNCİ BÜYÜK OYUN OYNANIYOR, SADECE AKTÖRLER DEĞİŞTİ AFGANİSTAN’IN İLK DIŞİŞLERİ BAKANI’NIN TÜRKİYE’DE YAŞAYAN TORUNU TARZİ: ŞU ANDA İKİNCİ BÜYÜK OYUN OYNANIYOR, SADECE AKTÖRLER DEĞİŞTİ (695)
155 BİN LİRALIK ELEKTRİK FATURASI GELEN ADANALI ÇİFTÇİ: “FABRİKA MI ÇALIŞTIRIYORUM" 155 BİN LİRALIK ELEKTRİK FATURASI GELEN ADANALI ÇİFTÇİ: “FABRİKA MI ÇALIŞTIRIYORUM" (651)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI: VATANDAŞLAR ARTIK NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE GİTMEDEN SOYAĞAÇLARINI TASARLAYABİLECEK İÇİŞLERİ BAKANLIĞI: VATANDAŞLAR ARTIK NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE GİTMEDEN SOYAĞAÇLARINI TASARLAYABİLECEK (635)
İBB’DEN DAR GELİRLİ VATANDAŞLARA FAİZSİZ AVANS DESTEĞİ İBB’DEN DAR GELİRLİ VATANDAŞLARA FAİZSİZ AVANS DESTEĞİ (702)
KYK YURT BAŞVURULARI BAŞLADI KYK YURT BAŞVURULARI BAŞLADI (657)
40 ilde FETÖ operasyonu: Semih Terzi’nin oğlu ve 213 kişiye gözaltı kararı 40 ilde FETÖ operasyonu: Semih Terzi’nin oğlu ve 213 kişiye gözaltı kararı (684)
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Zorlama bir evlilik, dayatma bir çözüm asla kabul görmez KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Zorlama bir evlilik, dayatma bir çözüm asla kabul görmez (684)
CHP'li Öztrak: Bolu Belediye Başkanı disipline sevk edildi CHP'li Öztrak: Bolu Belediye Başkanı disipline sevk edildi (756)
CHP HEYETİ IRAK TÜRKMEN CEPHESİYLE GÖRÜŞTÜ CHP HEYETİ IRAK TÜRKMEN CEPHESİYLE GÖRÜŞTÜ (697)
İYİ PARTİLİ DİKBAYIR OKUL ALIŞVERİŞİNİN FATURASINI ÇIKARDI: 1357 LİRA İYİ PARTİLİ DİKBAYIR OKUL ALIŞVERİŞİNİN FATURASINI ÇIKARDI: 1357 LİRA (701)
SUNUCUNUN SİGARA MUHABBETİNE MİLLİ BİSİKLETÇİDEN TEPKİ: "İĞRENÇ DAVRANIŞI İÇİN KENDİSİNİ KINIYORUM" SUNUCUNUN SİGARA MUHABBETİNE MİLLİ BİSİKLETÇİDEN TEPKİ: "İĞRENÇ DAVRANIŞI İÇİN KENDİSİNİ KINIYORUM" (706)
CHP’Lİ ÖZTUNÇ’TAN KAHRAMANMARAŞ BELEDİYE BAŞKANINA SU ÇAĞRISI: BİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İÇİN KÖY SUSUZ BIRAKILDI CHP’Lİ ÖZTUNÇ’TAN KAHRAMANMARAŞ BELEDİYE BAŞKANINA SU ÇAĞRISI: BİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İÇİN KÖY SUSUZ BIRAKILDI (680)
CHP HEYETİ NEÇİRVAN BARZANİ VE TÜRKMENLERLE GÖRÜŞTÜ CHP HEYETİ NEÇİRVAN BARZANİ VE TÜRKMENLERLE GÖRÜŞTÜ (745)
YENİ OVP’DE UZAY PROGRAMI'NA İKİ YIL İÇİN SADECE 129 MİLYON TL AYRILDI YENİ OVP’DE UZAY PROGRAMI'NA İKİ YIL İÇİN SADECE 129 MİLYON TL AYRILDI (761)
MERKEZ BANKASI: ENFLASYONUNDAKİ YÜKSELİŞTE TAZE MEYVE VE SEBZE FİYATLARININ ETKİSİ BELİRGİN OLDU MERKEZ BANKASI: ENFLASYONUNDAKİ YÜKSELİŞTE TAZE MEYVE VE SEBZE FİYATLARININ ETKİSİ BELİRGİN OLDU (736)
KORONAVİRÜS AŞISINDA YAŞ 12’YE DÜŞTÜ KORONAVİRÜS AŞISINDA YAŞ 12’YE DÜŞTÜ (692)
4 MİLYON 274 BİN KOBİ'NİN BANKAYA BORCU VAR. 286 BİN KOBİ YASAL TAKİPTE 4 MİLYON 274 BİN KOBİ'NİN BANKAYA BORCU VAR. 286 BİN KOBİ YASAL TAKİPTE (735)
İSİG: BİR AYDA 174 İŞÇİ ÇALIŞIRKEN ÖLDÜ İSİG: BİR AYDA 174 İŞÇİ ÇALIŞIRKEN ÖLDÜ (713)
CHP HEYETİ BARZANİ İLE GÖRÜŞTÜ CHP HEYETİ BARZANİ İLE GÖRÜŞTÜ (728)
2022 – 2024 ORTA VADELİ PROGRAM YAYIMLANDI: CUMHURBAŞKANLIĞI’NA 3.8 MİLYAR, DİYANET İŞLERİ’NE 16 MİLYAR ÖDENEK... 2022 – 2024 ORTA VADELİ PROGRAM YAYIMLANDI: CUMHURBAŞKANLIĞI’NA 3.8 MİLYAR, DİYANET İŞLERİ’NE 16 MİLYAR ÖDENEK... (780)
SAKARYA ARİFİYE’DE İKİ FABRİKA VE BİR DEPO YANDI SAKARYA ARİFİYE’DE İKİ FABRİKA VE BİR DEPO YANDI (816)
“SOSYAL MEDYA KULLANICILARINI YALAN TERÖRİSTİ İLAN EDEN BİR ZİHNİYETİN VARACAĞI NOKTA TALİBANLAŞMAKTIR” “SOSYAL MEDYA KULLANICILARINI YALAN TERÖRİSTİ İLAN EDEN BİR ZİHNİYETİN VARACAĞI NOKTA TALİBANLAŞMAKTIR” (791)
‘Şu andaki pandemi, aşısızlar pandemisi’ ‘Şu andaki pandemi, aşısızlar pandemisi’ (804)
Bilim Kurulu üyesi Özkan'dan velilere 'semptom takibi' uyarısı Bilim Kurulu üyesi Özkan'dan velilere 'semptom takibi' uyarısı (780)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 278 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 278 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (813)
TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU (875)
3,5 YILDA 9 MİLYAR 452 MİLYON LİRALIK KAMU MÜLKÜ SATILDI 3,5 YILDA 9 MİLYAR 452 MİLYON LİRALIK KAMU MÜLKÜ SATILDI (802)
İSKENCEDERELİLERDEN ERDOĞAN'A YANIT: "KOMÜNİST MOMÜNİST YOK. BEN MALIMI, VADİMİ KORUYORUM" İSKENCEDERELİLERDEN ERDOĞAN'A YANIT: "KOMÜNİST MOMÜNİST YOK. BEN MALIMI, VADİMİ KORUYORUM" (819)
TEKİRDAĞ ERGENE’DE YÜK TRENİ İŞÇİ SERVİSİNE ÇARPTI: 6 ÖLÜ, 5 YARALI TEKİRDAĞ ERGENE’DE YÜK TRENİ İŞÇİ SERVİSİNE ÇARPTI: 6 ÖLÜ, 5 YARALI (884)
ERDOĞAN İSKENCEDERE'DEN GEÇTİ, YURTTAŞLAR "BİZ HALKIZ, BİZ KAZANACAĞIZ" SLOGANI ATTI ERDOĞAN İSKENCEDERE'DEN GEÇTİ, YURTTAŞLAR "BİZ HALKIZ, BİZ KAZANACAĞIZ" SLOGANI ATTI (835)
"ATATÜRK VE KURTULUŞ MÜCADELESİ VEREN KAHRAMANLARIMIZI MİNNETLE ANIYORUM" "ATATÜRK VE KURTULUŞ MÜCADELESİ VEREN KAHRAMANLARIMIZI MİNNETLE ANIYORUM" (771)
İkiz Göller kuruyup tarla oldu İkiz Göller kuruyup tarla oldu (813)
Filenin Efeleri, İspanya'yı 3 - 1 yenerek, 2'de 2 yaptı Filenin Efeleri, İspanya'yı 3 - 1 yenerek, 2'de 2 yaptı (780)
KORONAVİRÜSE 276 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 276 CAN DAHA (741)
TELE 1, RTÜK BAŞKANI EBUBEKİR ŞAHİN HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU TELE 1, RTÜK BAŞKANI EBUBEKİR ŞAHİN HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (848)
ÜRETİCİ FİYATLARI YILLIK YÜZDE 45,52 ARTTI ÜRETİCİ FİYATLARI YILLIK YÜZDE 45,52 ARTTI (785)
YILIN EN RENKLİ VE EĞLENCELİ KOŞUSUNA 1.250 SPORCU KATILACAK YILIN EN RENKLİ VE EĞLENCELİ KOŞUSUNA 1.250 SPORCU KATILACAK (767)
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI’NDAN 81 İL VALİLİĞİNE YAZI: AŞI OLMAYAN İŞÇİLERDEN HAFTADA BİR KEZ PCR TESTİ İSTENEBİLİR ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI’NDAN 81 İL VALİLİĞİNE YAZI: AŞI OLMAYAN İŞÇİLERDEN HAFTADA BİR KEZ PCR TESTİ İSTENEBİLİR (785)
ELEKTRİĞİMİZİ KESMEYİN DİYEN ESNAFA VALİ 'ÇENGİLER GİBİ KRAVAT TAKMIŞSIN, GELMİŞSİN' DEMİŞ ELEKTRİĞİMİZİ KESMEYİN DİYEN ESNAFA VALİ 'ÇENGİLER GİBİ KRAVAT TAKMIŞSIN, GELMİŞSİN' DEMİŞ (792)
AKŞENER'DEN CUMHURBAŞKANI ADAYI AÇIKLAMASI: “ÇOK MERAK EDİYORLARSA SEÇİM KARARINI ALSINLAR, HEMEN AÇIKLAYALIM” AKŞENER'DEN CUMHURBAŞKANI ADAYI AÇIKLAMASI: “ÇOK MERAK EDİYORLARSA SEÇİM KARARINI ALSINLAR, HEMEN AÇIKLAYALIM” (738)
"MARMARA’DA BUNDAN SONRAKİ FELAKET MÜSİLAJI ARATTIRACAK" "MARMARA’DA BUNDAN SONRAKİ FELAKET MÜSİLAJI ARATTIRACAK" (786)
CHP’Lİ AYGUN, TEBLİGAT KANUNU'NUN DEĞİŞTİRİLMESİ İÇİN KANUN TEKLİFİ VERDİ CHP’Lİ AYGUN, TEBLİGAT KANUNU'NUN DEĞİŞTİRİLMESİ İÇİN KANUN TEKLİFİ VERDİ (795)
HER AY ORTALAMA 185 BİN KONUTUN ELEKTRİĞİ, 80 BİN KONUTUN DOĞAL GAZI KESİLDİ HER AY ORTALAMA 185 BİN KONUTUN ELEKTRİĞİ, 80 BİN KONUTUN DOĞAL GAZI KESİLDİ (805)
TÜİK'E GÖRE ENFLASYON AYLIK YÜZDE 1,12, YILLIK YÜZDE 19,25 TÜİK'E GÖRE ENFLASYON AYLIK YÜZDE 1,12, YILLIK YÜZDE 19,25 (765)
Bakan Yanık: Bin üç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na 188 milyon TL kaynak aktarıyoruz Bakan Yanık: Bin üç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na 188 milyon TL kaynak aktarıyoruz (751)
İstanbul'da sivrisinek zirvesi;  ''üreme haritası'' çıkarıldı İstanbul'da sivrisinek zirvesi; ''üreme haritası'' çıkarıldı (813)
BAKAN KOCA: VAKALARIN YÜZDE 81’İ TAM AŞI OLMAYAN KİŞİLER, VEFAT EDENLERİN YÜZDE 90’I HİÇ AŞI OLMAMIŞ VEYA AŞILARI EKSİK KİŞİLER BAKAN KOCA: VAKALARIN YÜZDE 81’İ TAM AŞI OLMAYAN KİŞİLER, VEFAT EDENLERİN YÜZDE 90’I HİÇ AŞI OLMAMIŞ VEYA AŞILARI EKSİK KİŞİLER (773)
SANAYİ VE ELEKTRİK ÜRETİMİ AMAÇLI DOĞAL GAZA YÜZDE 14.99 ZAM SANAYİ VE ELEKTRİK ÜRETİMİ AMAÇLI DOĞAL GAZA YÜZDE 14.99 ZAM (776)
"SURİYE'DEKİ RAFİNERİDEN SIZAN 15 BİN TON PETROL SAMANDAĞ'A ULAŞIYOR" "SURİYE'DEKİ RAFİNERİDEN SIZAN 15 BİN TON PETROL SAMANDAĞ'A ULAŞIYOR" (792)
NAZLIAKA: ‘REİSİ SİZE YEDİRTMEYİZ’ DİYEREK ARACI ARKADAŞLARIN ÜZERİNE SÜRMÜŞ NAZLIAKA: ‘REİSİ SİZE YEDİRTMEYİZ’ DİYEREK ARACI ARKADAŞLARIN ÜZERİNE SÜRMÜŞ (755)
USTA OYUNCU FERHAN ŞENSOY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI USTA OYUNCU FERHAN ŞENSOY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (758)
BODRUM YANGINI BÜYÜYOR, ALEVLER GÖKOVA’YA İLERLİYOR BODRUM YANGINI BÜYÜYOR, ALEVLER GÖKOVA’YA İLERLİYOR (756)
"İCRA DAİRELERİNDE DOSYA PATLAMASI YAŞANIYOR, 3 MİLYON 564 BİN KİŞİ BORCUNU ÖDEYEMİYOR" "İCRA DAİRELERİNDE DOSYA PATLAMASI YAŞANIYOR, 3 MİLYON 564 BİN KİŞİ BORCUNU ÖDEYEMİYOR" (733)
MEB, EĞİTİM-ÖĞRETİM TAKVİMİNİ AÇIKLADI MEB, EĞİTİM-ÖĞRETİM TAKVİMİNİ AÇIKLADI (769)
TÜRKİYE’DE 1,5 MİLYON SURİYELİ ÇOCUK YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIRLANIYOR. SURİYELİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ SAYISI İSE 48 BİNİ AŞTI TÜRKİYE’DE 1,5 MİLYON SURİYELİ ÇOCUK YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIRLANIYOR. SURİYELİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ SAYISI İSE 48 BİNİ AŞTI (762)
BEŞİKTAŞ’TA 3 TURİSTİ BIÇAKLAYAN KAĞIT TOPLAYICISINA 36 YIL HAPİS CEZASI BEŞİKTAŞ’TA 3 TURİSTİ BIÇAKLAYAN KAĞIT TOPLAYICISINA 36 YIL HAPİS CEZASI (751)
DENİZLİLİ ÇİFTÇİ: "BİR SENE OLDU SÜT DESTEKLERİNİ ELİMİZE ALMADIK" DENİZLİLİ ÇİFTÇİ: "BİR SENE OLDU SÜT DESTEKLERİNİ ELİMİZE ALMADIK" (762)
ECDC: COVID-19 AŞILARINDA TAKVİYE DOZUNA İHTİYAÇ YOK ECDC: COVID-19 AŞILARINDA TAKVİYE DOZUNA İHTİYAÇ YOK (761)
Başka illerde kayıtlı geçici korumadaki yabancı uyruklu kişiler, Ankara'dan tahliye edilecek Başka illerde kayıtlı geçici korumadaki yabancı uyruklu kişiler, Ankara'dan tahliye edilecek (695)
KORONAVİRÜS DURDURULAMIYOR, 290 CAN DAHA KORONAVİRÜS DURDURULAMIYOR, 290 CAN DAHA (761)
"Aşının Olumlu Etkisi Gözlenmemektedir" "Aşının Olumlu Etkisi Gözlenmemektedir" (683)
YANGINDA ZARAR GÖREN İÇMELER'DE DENİZE SIFIR 2 PARSEL KAMUDAN SATIŞTA YANGINDA ZARAR GÖREN İÇMELER'DE DENİZE SIFIR 2 PARSEL KAMUDAN SATIŞTA (746)
Erdoğan: Eğer bir devlette adalet yoksa orada sadece zulüm hüküm sürer Erdoğan: Eğer bir devlette adalet yoksa orada sadece zulüm hüküm sürer (726)
JP MORGAN KASIM AYINDA FAİZ İNDİRİMİ BEKLİYOR JP MORGAN KASIM AYINDA FAİZ İNDİRİMİ BEKLİYOR (714)
DEÜ'DEKİ YABANCI ÖĞRENCİ KONTENJANI KRİZİNDE YENİ PERDE: AVUKATLAR DİLEKÇE VERDİ, YÖK DEÜ'YÜ BOŞA DÜŞÜRDÜ DEÜ'DEKİ YABANCI ÖĞRENCİ KONTENJANI KRİZİNDE YENİ PERDE: AVUKATLAR DİLEKÇE VERDİ, YÖK DEÜ'YÜ BOŞA DÜŞÜRDÜ (755)
KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU'NDAN "BARIŞ GÜNÜ" AÇIKLAMASI: "EMPERYALİST SAVAŞ POLİTİKALARINA KARŞI ÇIKMAMIZ HAYATİDİR" KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU'NDAN "BARIŞ GÜNÜ" AÇIKLAMASI: "EMPERYALİST SAVAŞ POLİTİKALARINA KARŞI ÇIKMAMIZ HAYATİDİR" (719)
MELİH GÖKÇEK'İN ANKAPARK’TAKİ MİLYARLIK ZARARI MECLİS GÜNDEMİNDE. CHP, MECLİS ARAŞTIRMA KOMİSYONU KURULMASINI İSTEDİ MELİH GÖKÇEK'İN ANKAPARK’TAKİ MİLYARLIK ZARARI MECLİS GÜNDEMİNDE. CHP, MECLİS ARAŞTIRMA KOMİSYONU KURULMASINI İSTEDİ (720)
TÜRK EĞİTİM-SEN: "EĞİTİMCİLER YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIR" TÜRK EĞİTİM-SEN: "EĞİTİMCİLER YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIR" (715)
KURAKLIKTAN ETKİLENEN ÇİFTÇİYE VERİM KAYBINA GÖRE DESTEK YAPILACAK KURAKLIKTAN ETKİLENEN ÇİFTÇİYE VERİM KAYBINA GÖRE DESTEK YAPILACAK (722)
YENİMAHALLE BELEDİYESİ'NDEKİ "BÖBREK NAKLİ" İDDİALARINDA SAVCILIĞIN “TAKİPSİZLİK”, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN “SORUŞTURMAYA YER OLMADIĞI” KARARI VERDİĞİ ORTAYA ÇIKTI YENİMAHALLE BELEDİYESİ'NDEKİ "BÖBREK NAKLİ" İDDİALARINDA SAVCILIĞIN “TAKİPSİZLİK”, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN “SORUŞTURMAYA YER OLMADIĞI” KARARI VERDİĞİ ORTAYA ÇIKTI (705)
Aşı karşıtı paylaşım yapan antrenör, koronavirüsten hayatını kaybetti Aşı karşıtı paylaşım yapan antrenör, koronavirüsten hayatını kaybetti (679)
"İTİRAFLARI SUÇ DUYURUSU KABUL EDİP BU BAKANI İFADEYE ÇAĞIRABİLECEK SAVCI ARIYORUZ" "İTİRAFLARI SUÇ DUYURUSU KABUL EDİP BU BAKANI İFADEYE ÇAĞIRABİLECEK SAVCI ARIYORUZ" (756)
17 İLDEKİ ÇİFTÇİLERİN ELEKTRİK BORCU 23,5 MİLYON LİRA 17 İLDEKİ ÇİFTÇİLERİN ELEKTRİK BORCU 23,5 MİLYON LİRA (703)
İMAMOĞLU: BU YIL 231 BİN AİLEYE KURBAN ETİ ULAŞTIRACAĞIZ İMAMOĞLU: BU YIL 231 BİN AİLEYE KURBAN ETİ ULAŞTIRACAĞIZ (727)
CHP, MKE YASASININ İPTALİ İÇİN ANAYASA MAHKEMESİ’NE DAVA AÇTI KENAN KUZUCU CHP, MKE YASASININ İPTALİ İÇİN ANAYASA MAHKEMESİ’NE DAVA AÇTI KENAN KUZUCU (760)
İBB ŞEHİR TİYATROLARI 2021-2022 SEZONUNU 6’SI YENİ, 16 OYUNLA AÇIYOR İBB ŞEHİR TİYATROLARI 2021-2022 SEZONUNU 6’SI YENİ, 16 OYUNLA AÇIYOR (695)
ERDOĞAN BAYRAKTAR’IN AÇIKLAMALARI TBMM GÜNDEMİNDE. CHP, ARAŞTIRMA ÖNERGESİ VEREREK MECLİS'TE KOMİSYON KURULMASINI İSTEDİ ERDOĞAN BAYRAKTAR’IN AÇIKLAMALARI TBMM GÜNDEMİNDE. CHP, ARAŞTIRMA ÖNERGESİ VEREREK MECLİS'TE KOMİSYON KURULMASINI İSTEDİ (745)
ÖSYM, BİLGİLENDİRME TABLOSUNDA İŞLEM HATASI YAPTI ÖSYM, BİLGİLENDİRME TABLOSUNDA İŞLEM HATASI YAPTI (723)
FİLENİN SULTANLARI'NIN ÇEYREK FİNAL MAÇI, ÇANKAYA PARKLARINDA DEV EKRANDA GÖSTERİLECEK FİLENİN SULTANLARI'NIN ÇEYREK FİNAL MAÇI, ÇANKAYA PARKLARINDA DEV EKRANDA GÖSTERİLECEK (700)
CHP, ÇAY KANUNU TEKLİFİ HAZIRLADI CHP, ÇAY KANUNU TEKLİFİ HAZIRLADI (662)
MOODY'S, TÜRK EKONOMİSİNİN BU YIL YÜZDE 6 BÜYÜMESİNİ BEKLİYOR MOODY'S, TÜRK EKONOMİSİNİN BU YIL YÜZDE 6 BÜYÜMESİNİ BEKLİYOR (686)
ABD DIŞİŞLERİ BAKANI BLINKEN'DEN AFGANİSTAN AÇIKLAMASI: DİPLOMATİK VARLIĞIMIZI ASKIYA ALDIK, KATAR'A TAŞIDIK ABD DIŞİŞLERİ BAKANI BLINKEN'DEN AFGANİSTAN AÇIKLAMASI: DİPLOMATİK VARLIĞIMIZI ASKIYA ALDIK, KATAR'A TAŞIDIK (683)
HİZMET SEKTÖRÜNDE ENFLASYON YÜZDE 37,99'A YÜKSELDİ HİZMET SEKTÖRÜNDE ENFLASYON YÜZDE 37,99'A YÜKSELDİ (647)
2021 YKS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI 2021 YKS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI (663)
İMAMOĞLU: BU ÜLKENİN SINIRLARINA SAHİP ÇIKACAĞIZ İMAMOĞLU: BU ÜLKENİN SINIRLARINA SAHİP ÇIKACAĞIZ (700)
"ÜLKEMİZ BÜYÜK BİR SANATÇISINI KAYBETTİ" "ÜLKEMİZ BÜYÜK BİR SANATÇISINI KAYBETTİ" (658)
PEGASUS, YURT İÇİ UÇUŞLARDA PCR TESTİ İSTEYECEK PEGASUS, YURT İÇİ UÇUŞLARDA PCR TESTİ İSTEYECEK (668)
İTO BAŞKANI AVDAGİÇ: PİYASADA FAİZ, ELEMAN VE HAMMADDE SIKINTISI VAR İTO BAŞKANI AVDAGİÇ: PİYASADA FAİZ, ELEMAN VE HAMMADDE SIKINTISI VAR (623)
DSÖ VE UNICEF’TEN “OKULLAR AÇIK KALMALI” ÇAĞRISI: "ÖNLEMLER ALINARAK DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİLEBİLİR" DSÖ VE UNICEF’TEN “OKULLAR AÇIK KALMALI” ÇAĞRISI: "ÖNLEMLER ALINARAK DAHA GÜVENLİ HALE GETİRİLEBİLİR" (645)
DİSK-AR, SALGININ BİLANÇOSUNU ÇIKARDI: 3 MİLYON 613 BİN KİŞİ İŞİNİ KAYBETTİ DİSK-AR, SALGININ BİLANÇOSUNU ÇIKARDI: 3 MİLYON 613 BİN KİŞİ İŞİNİ KAYBETTİ (691)
KRİPTO PARA ZİRVESİ 26-27 EKİM’DE İSTANBUL KONGRE MERKEZİ’NDE DÜZENLENECEK KRİPTO PARA ZİRVESİ 26-27 EKİM’DE İSTANBUL KONGRE MERKEZİ’NDE DÜZENLENECEK (676)
İran sınırına 43 kilometre beton duvar örüldü İran sınırına 43 kilometre beton duvar örüldü (666)
BAKAN KOCA: 2019'DA 87 BİN 188 KİŞİNİN TÜTÜNE ATFEDİLEN HASTALIKLARDAN ÖLDÜĞÜ TAHMİN EDİLİYOR BAKAN KOCA: 2019'DA 87 BİN 188 KİŞİNİN TÜTÜNE ATFEDİLEN HASTALIKLARDAN ÖLDÜĞÜ TAHMİN EDİLİYOR (597)
Bursa'da ormanın 6 farklı noktasında ve samanlıkta eş zamanlı yangın Bursa'da ormanın 6 farklı noktasında ve samanlıkta eş zamanlı yangın (677)
İMAMOĞLU: 2036 OLİMPİYATLARINI İSTANBUL’A GETİRMEKTE İDDİALIYIZ İMAMOĞLU: 2036 OLİMPİYATLARINI İSTANBUL’A GETİRMEKTE İDDİALIYIZ (692)
İKİZDERELİLER TAŞ OCAĞI PROJELERİNİ KAYMAKAMLIK ÖNÜNDE PROTESTO ETTİ İKİZDERELİLER TAŞ OCAĞI PROJELERİNİ KAYMAKAMLIK ÖNÜNDE PROTESTO ETTİ (649)
THY, İÇ HAT YOLCULARINDAN PCR TESTİ YA DA AŞI KARTI İSTEYECEK THY, İÇ HAT YOLCULARINDAN PCR TESTİ YA DA AŞI KARTI İSTEYECEK (703)
KONYA’DA KAFECİLER CEZALARI PROTESTO ETTİ KONYA’DA KAFECİLER CEZALARI PROTESTO ETTİ (632)
CHP İSTANBUL, 30 AĞUSTOS’U TÜM İLÇELERDE KUTLAYACAK CHP İSTANBUL, 30 AĞUSTOS’U TÜM İLÇELERDE KUTLAYACAK (678)
İstanbul'dan Türkiye'nin dört yanına korsan taksi ağı İstanbul'dan Türkiye'nin dört yanına korsan taksi ağı (699)
DAÇE'NİN GÖNÜLLÜ AVUKATI ATAL'DAN BAKAN PAKDEMİRLİ'YE: "YANGINLARI SÖNDÜREN ORMAN BAKANI OLUN. GÖREVİNİZİ YAPAMIYORSANIZ DA İSTİFA EDİN" DAÇE'NİN GÖNÜLLÜ AVUKATI ATAL'DAN BAKAN PAKDEMİRLİ'YE: "YANGINLARI SÖNDÜREN ORMAN BAKANI OLUN. GÖREVİNİZİ YAPAMIYORSANIZ DA İSTİFA EDİN" (745)
Muayene tartışmasında savcıya takipsizlik, doktora dava Muayene tartışmasında savcıya takipsizlik, doktora dava (706)
ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANI KESKİN: "OKULLARDA GEREKLİ TEDBİRLER ALINDI" ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANI KESKİN: "OKULLARDA GEREKLİ TEDBİRLER ALINDI" (680)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 245 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 245 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (716)
“KADININ SÖMÜRÜDEN VE GERİCİLİKTEN KURTULMASI, BU DÜZENİN TOPTAN ÇÖPE ATILMASIYLA MÜMKÜN” “KADININ SÖMÜRÜDEN VE GERİCİLİKTEN KURTULMASI, BU DÜZENİN TOPTAN ÇÖPE ATILMASIYLA MÜMKÜN” (686)
MUĞLA YANGINININ HARİTASI ÇIKARILDI MUĞLA YANGINININ HARİTASI ÇIKARILDI (662)
BABACAN'DAN ERDOĞAN'A “NEREDEN NEREYE” YANITI: “YOLUN SONUNA GELDİNİZ” BABACAN'DAN ERDOĞAN'A “NEREDEN NEREYE” YANITI: “YOLUN SONUNA GELDİNİZ” (686)
Eskişehir’de 5 bin yıllık küp mezarlarda çocuk iskeletleri bulundu Eskişehir’de 5 bin yıllık küp mezarlarda çocuk iskeletleri bulundu (747)
AKŞENER: "NEFRET TOHUMLARI EKMEYE ÇALIŞANLARA İNAT, KARDEŞLİĞİ YENİDEN TESİS EDECEĞİZ" AKŞENER: "NEFRET TOHUMLARI EKMEYE ÇALIŞANLARA İNAT, KARDEŞLİĞİ YENİDEN TESİS EDECEĞİZ" (700)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 244 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 244 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (689)
MSB, İKİNCİ KAFİLE TÜRK ASKERİNİN AFGANİSTAN'DAN TÜRKİYE'YE GELDİĞİNİ DUYURDU MSB, İKİNCİ KAFİLE TÜRK ASKERİNİN AFGANİSTAN'DAN TÜRKİYE'YE GELDİĞİNİ DUYURDU (763)
TUNCELİ BELEDİYE BAŞKANI MAÇOĞLU, OVACIK YANGININI ANLATTI: "BÖLGEYE GİRMEK İSTEYİNCE, OVACIK KAYMAKAMI ÜZERİMİZE YÜRÜDÜ" TUNCELİ BELEDİYE BAŞKANI MAÇOĞLU, OVACIK YANGININI ANLATTI: "BÖLGEYE GİRMEK İSTEYİNCE, OVACIK KAYMAKAMI ÜZERİMİZE YÜRÜDÜ" (794)
ERDOĞAN DÖNEMİNDE 38 BİN 581 KİŞİ HAKKINDA CUMHURBAŞKANINA HAKARET DAVASI AÇILDI ERDOĞAN DÖNEMİNDE 38 BİN 581 KİŞİ HAKKINDA CUMHURBAŞKANINA HAKARET DAVASI AÇILDI (724)
SERVİS ŞOFÖRÜ OLMAK İÇİN İBB'YE BAŞVURAN 5 BİN 315 KİŞİNİN UYUŞTURUCU TESTİ POZİTİF ÇIKTI SERVİS ŞOFÖRÜ OLMAK İÇİN İBB'YE BAŞVURAN 5 BİN 315 KİŞİNİN UYUŞTURUCU TESTİ POZİTİF ÇIKTI (765)
TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 2 BİN 927, YOKSULLUK SINIRI İSE 9 BİN 533 TL TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 2 BİN 927, YOKSULLUK SINIRI İSE 9 BİN 533 TL (720)
TRAFİĞE KAYDI YAPILAN TAŞIT SAYISI GEÇEN YILA GÖRE YÜZDE 15,8 DÜŞTÜ TRAFİĞE KAYDI YAPILAN TAŞIT SAYISI GEÇEN YILA GÖRE YÜZDE 15,8 DÜŞTÜ (754)
ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ, YANGINLARDAN ÖNCE ÇIKTIĞI İHALENİN SÖZLEŞMESİNİ YANGINDAN SONRA İMZALADI ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ, YANGINLARDAN ÖNCE ÇIKTIĞI İHALENİN SÖZLEŞMESİNİ YANGINDAN SONRA İMZALADI (755)
MERKEZ BANKASI'NA GÖRE İMALAT SANAYİ KAPASİTE KULLANIMI YÜZDE 77,1'E YÜKSELDİ MERKEZ BANKASI'NA GÖRE İMALAT SANAYİ KAPASİTE KULLANIMI YÜZDE 77,1'E YÜKSELDİ (779)
TÜKETİCİ GÜVENİ TEMMUZ AYINDA YÜZDE 1,6 GERİLEDİ TÜKETİCİ GÜVENİ TEMMUZ AYINDA YÜZDE 1,6 GERİLEDİ (745)
"DELTA VARYANTI HIZLA YAYILIYOR VE ÇABUK ÖLDÜRÜYOR" "DELTA VARYANTI HIZLA YAYILIYOR VE ÇABUK ÖLDÜRÜYOR" (730)
AİLE HEKİMLERİ BUGÜN İŞ BIRAKMA EYLEMİ, 11 EYLÜL'DE DE MİTİNG YAPACAK AİLE HEKİMLERİ BUGÜN İŞ BIRAKMA EYLEMİ, 11 EYLÜL'DE DE MİTİNG YAPACAK (780)
Kamu alacaklarının yapılandırılması için son tarih 1 ay uzatıldı Kamu alacaklarının yapılandırılması için son tarih 1 ay uzatıldı (687)
Trabzonspor ve Sivasspor Avrupa'ya veda etti Trabzonspor ve Sivasspor Avrupa'ya veda etti (714)
BAKAN ELVAN’IN AVUKATI GÖKSU: “İDDİALAR TAMAMEN HAYAL MAHSULÜDÜR” BAKAN ELVAN’IN AVUKATI GÖKSU: “İDDİALAR TAMAMEN HAYAL MAHSULÜDÜR” (740)
"ÇOCUKLARIMIZIN RIZKINI, 5’Lİ ÇETELERE PEŞKEŞ ÇEKTİĞİNİZ ELEKTRİK ŞİRKETLERİNE KAPTIRMAYACAĞIZ" "ÇOCUKLARIMIZIN RIZKINI, 5’Lİ ÇETELERE PEŞKEŞ ÇEKTİĞİNİZ ELEKTRİK ŞİRKETLERİNE KAPTIRMAYACAĞIZ" (771)
Sosyal medya fenomenleri ifadeye Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından ifadeye çağırıldı. Sosyal medya fenomenleri ifadeye Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından ifadeye çağırıldı. (740)
Thodex'in ardından bu kez 1 milyar liralık vurgun iddiası Thodex'in ardından bu kez 1 milyar liralık vurgun iddiası (716)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 257 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 257 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (719)
TÜİK: İNTERNETE ERİŞİM İMKANI OLAN HANE ORANI YÜZDE 92 OLDU TÜİK: İNTERNETE ERİŞİM İMKANI OLAN HANE ORANI YÜZDE 92 OLDU (700)
TİCARET BAKANLIĞI, GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN EL KOYDUĞU UÇAĞIN DEPOSUNDAKİ YAKITI SATIŞA ÇIKARDI TİCARET BAKANLIĞI, GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN EL KOYDUĞU UÇAĞIN DEPOSUNDAKİ YAKITI SATIŞA ÇIKARDI (715)
YÖK: ÜNİVERSİTELERDE ÖRGÜN EĞİTİM YÜZ YÜZE BAŞLAYACAK YÖK: ÜNİVERSİTELERDE ÖRGÜN EĞİTİM YÜZ YÜZE BAŞLAYACAK (772)
CHP VE İYİ PARTİ'DEN HACİZ PROTESTOSU CHP VE İYİ PARTİ'DEN HACİZ PROTESTOSU (711)
İBB'NİN 1000 YENİ TAKSİ TEKLİFİ 8'İNCİ KEZ UKOME'DE REDDEDİLDİ İBB'NİN 1000 YENİ TAKSİ TEKLİFİ 8'İNCİ KEZ UKOME'DE REDDEDİLDİ (810)
SAVCILIK ANKAPARK İÇİN HAREKETE GEÇTİ: GÖKÇEK DÖNEMİ YÖNETİCİLERİ HAKKINDA BİLGİ VE BELGE TALEP EDİLDİ SAVCILIK ANKAPARK İÇİN HAREKETE GEÇTİ: GÖKÇEK DÖNEMİ YÖNETİCİLERİ HAKKINDA BİLGİ VE BELGE TALEP EDİLDİ (730)
ERDOĞAN: “TALİBAN LİDERLERİNDEN GELEN MESAJLARA ŞİMDİLİK İHTİYATLI BİR İYİMSERLİKLE YAKLAŞIYORUZ” ERDOĞAN: “TALİBAN LİDERLERİNDEN GELEN MESAJLARA ŞİMDİLİK İHTİYATLI BİR İYİMSERLİKLE YAKLAŞIYORUZ” (727)
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: "BUGÜN ÇIKAN 7 ORMAN YANGINININ TAMAMINI KONTROL ALTINA ALDIK" ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: "BUGÜN ÇIKAN 7 ORMAN YANGINININ TAMAMINI KONTROL ALTINA ALDIK" (768)
MSB’DEN “AFGANİSTAN” AÇIKLAMASI: “TSK UNSURLARININ TAHLİYESİNE BAŞLANMIŞTIR” MSB’DEN “AFGANİSTAN” AÇIKLAMASI: “TSK UNSURLARININ TAHLİYESİNE BAŞLANMIŞTIR” (829)
KORONAVİRÜSE 217 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 217 CAN DAHA (732)
AKŞENER’İN BOZKURT’TA DİNLEDİĞİ SEL MAĞDURU: "KİŞİ BEYAN ETMİŞ 70 BİN LİRA, ‘40 BİN LİRA VERELİM’ DİYORLAR" AKŞENER’İN BOZKURT’TA DİNLEDİĞİ SEL MAĞDURU: "KİŞİ BEYAN ETMİŞ 70 BİN LİRA, ‘40 BİN LİRA VERELİM’ DİYORLAR" (722)
ÇEK SANATÇIDAN 'ANAMORFOZ ATATÜRK' PROJESİ ÇEK SANATÇIDAN 'ANAMORFOZ ATATÜRK' PROJESİ (697)
"SINIRLARIMIZ NASRETTİN HOCA’NIN TÜRBESİ GİBİ, ÜÇ YANI AÇIK AMA KAPISI KİLİTLİ" "SINIRLARIMIZ NASRETTİN HOCA’NIN TÜRBESİ GİBİ, ÜÇ YANI AÇIK AMA KAPISI KİLİTLİ" (742)
TTB: iki doktorumuz covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti TTB: iki doktorumuz covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti (728)
150 BİNE YAKIN ÖZEL BANKA EMEKLİSİNİ İLGİLENDİREN KARAR: ÖDENMEYEN BAYRAM İKRAMİYELERİ FAİZİYLE ÖDENEBİLECEK 150 BİNE YAKIN ÖZEL BANKA EMEKLİSİNİ İLGİLENDİREN KARAR: ÖDENMEYEN BAYRAM İKRAMİYELERİ FAİZİYLE ÖDENEBİLECEK (781)
141 GENERAL VE AMİRALE YENİ GÖREV 141 GENERAL VE AMİRALE YENİ GÖREV (722)
SENDİKASI YÜZDE 1’İ AŞAMAYAN MEMURA TOPLU SÖZLEŞME İKRAMİYESİ YOK SENDİKASI YÜZDE 1’İ AŞAMAYAN MEMURA TOPLU SÖZLEŞME İKRAMİYESİ YOK (712)
Çevik Bir Adli Tıp’a sevk edildi Çevik Bir Adli Tıp’a sevk edildi (760)
YAVAŞ'TAN GÖKÇEK'E: "ARTIK AİLECE BELEDİYENİN MALLARINDAN ELİNİZİ ÇEKİN" YAVAŞ'TAN GÖKÇEK'E: "ARTIK AİLECE BELEDİYENİN MALLARINDAN ELİNİZİ ÇEKİN" (731)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 230 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 230 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (789)
"12 MİLYON KİŞİ GÜNE İŞSİZ UYANDI" "12 MİLYON KİŞİ GÜNE İŞSİZ UYANDI" (754)
TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI 5'TE 5 YAPTI TÜRKİYE A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI 5'TE 5 YAPTI (740)
"HİÇBİRİMİZ O TEK ADAMIN TEKE TEK YAPTIĞI TOPLANTILARDA KENDİNİ KURTARMAK İÇİN NE TAVİZ VERDİĞİNİ BİLMİYORUZ" "HİÇBİRİMİZ O TEK ADAMIN TEKE TEK YAPTIĞI TOPLANTILARDA KENDİNİ KURTARMAK İÇİN NE TAVİZ VERDİĞİNİ BİLMİYORUZ" (749)
İSTANBUL TABİP ODASI: "KONTROLSÜZ AÇILMANIN BEDELİNİ İNSANLARIMIZ CANLARIYLA ÖDÜYOR" İSTANBUL TABİP ODASI: "KONTROLSÜZ AÇILMANIN BEDELİNİ İNSANLARIMIZ CANLARIYLA ÖDÜYOR" (771)
"ÇAV BELLA" DAVASINDAN BERAAT EDEN ÖZDEMİR, KENDİSİNE YÖNELİK HAKARETLERE KARŞI DAVASINDA UZLAŞARAK, EĞİTİME FAYDA SAĞLADI "ÇAV BELLA" DAVASINDAN BERAAT EDEN ÖZDEMİR, KENDİSİNE YÖNELİK HAKARETLERE KARŞI DAVASINDA UZLAŞARAK, EĞİTİME FAYDA SAĞLADI (712)
HÜDAPAR'DAN MİLLİ EĞİTİM BAKANI ÖZER'E "HAYIRLI OLSUN" ZİYARETİ HÜDAPAR'DAN MİLLİ EĞİTİM BAKANI ÖZER'E "HAYIRLI OLSUN" ZİYARETİ (759)
EN FAZLA ÜRETİM VE TESLİMAT LİNYİT KÖMÜRÜNDE YAPILDI EN FAZLA ÜRETİM VE TESLİMAT LİNYİT KÖMÜRÜNDE YAPILDI (757)
IMF TÜRKİYE’YE 6,3 MİLYAR DOLAR TAHSİS ETTİ IMF TÜRKİYE’YE 6,3 MİLYAR DOLAR TAHSİS ETTİ (709)
MARDİN’DEKİ KIRSAL 11 MAHALLEYE KORONAVİRÜS KARANTİNASI MARDİN’DEKİ KIRSAL 11 MAHALLEYE KORONAVİRÜS KARANTİNASI (744)
MEB'DEN YÜZ YÜZE EĞİTİM REHBERİ: ÖĞRETMENLER, VELİLER VE DİĞER ÇALIŞANLAR AŞILANMALI MEB'DEN YÜZ YÜZE EĞİTİM REHBERİ: ÖĞRETMENLER, VELİLER VE DİĞER ÇALIŞANLAR AŞILANMALI (682)
"HER VATANDAŞ SAAT BAŞI 60 KURUŞ BORCA GİRİYOR" "HER VATANDAŞ SAAT BAŞI 60 KURUŞ BORCA GİRİYOR" (727)
ÜMİT ÖZDAĞ, PARTİSİNİN ADINI VE LOGOSUNU AÇIKLADI: "ZAFER PARTİSİ" ÜMİT ÖZDAĞ, PARTİSİNİN ADINI VE LOGOSUNU AÇIKLADI: "ZAFER PARTİSİ" (721)
TÜRKİYE, YURT DIŞI MÜTEAHHİTLİKTE DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU TÜRKİYE, YURT DIŞI MÜTEAHHİTLİKTE DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU (653)
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: "BUGÜN ÇIKAN 15 YANGININ 13'Ü KONTROL ALTINA ALINDI" ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ: "BUGÜN ÇIKAN 15 YANGININ 13'Ü KONTROL ALTINA ALINDI" (722)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 232 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 232 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (743)
KESK’TEN 'MEMUR ZAMMI' TEPKİSİ: “TÜM KAMU EMEKÇİLERİNİ CUMA GÜNÜ HİZMET ÜRETMEME EYLEMİNE ÇAĞIRIYORUZ” KESK’TEN 'MEMUR ZAMMI' TEPKİSİ: “TÜM KAMU EMEKÇİLERİNİ CUMA GÜNÜ HİZMET ÜRETMEME EYLEMİNE ÇAĞIRIYORUZ” (691)
Kazdağları'nda orman yangını Kazdağları'nda orman yangını (686)
Deniz Akkaya cezaevine konuldu Deniz Akkaya cezaevine konuldu (749)
FDA'dan Pfizer/BioNTech aşısına tam onay FDA'dan Pfizer/BioNTech aşısına tam onay (641)
"FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ"NDE GÖZALTINA ALINAN 17 KİŞİ HAKKINDA 7 YIL 8 AYA KADAR HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI "FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ"NDE GÖZALTINA ALINAN 17 KİŞİ HAKKINDA 7 YIL 8 AYA KADAR HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI (686)
28 ŞUBAT’TA NE YAPILDIYSA HULUSİ AKAR’IN KALEMİNDEN GEÇİLEREK YAPILDI 28 ŞUBAT’TA NE YAPILDIYSA HULUSİ AKAR’IN KALEMİNDEN GEÇİLEREK YAPILDI (661)
BİRLEŞİK KAMU İŞ’TEN ZAM TEPKİSİ: “SÖZDE TOPLU SÖZLEŞME MASASINI TANIMAYACAĞIZ” BİRLEŞİK KAMU İŞ’TEN ZAM TEPKİSİ: “SÖZDE TOPLU SÖZLEŞME MASASINI TANIMAYACAĞIZ” (683)
GENCO ERKAL'IN 4 YIL 8 AYA KADAR HAPSİ İSTENDİ GENCO ERKAL'IN 4 YIL 8 AYA KADAR HAPSİ İSTENDİ (673)
BOĞAZİÇİ'NDE EYLEMLER SÜRÜYOR: "NE MELİH NE NACİ, ÖZGÜR ÖZERK AKADEMİ" BOĞAZİÇİ'NDE EYLEMLER SÜRÜYOR: "NE MELİH NE NACİ, ÖZGÜR ÖZERK AKADEMİ" (676)
MEMUR MAAŞINA ZAM ORANLARI AÇIKLANDI: 2022’DE YÜZDE 12, 2023’TE YÜZDE 14’LÜK ARTIŞ MEMUR MAAŞINA ZAM ORANLARI AÇIKLANDI: 2022’DE YÜZDE 12, 2023’TE YÜZDE 14’LÜK ARTIŞ (691)
TEMMUZDA CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK FAİZ ÖDEMESİ YAPILDI TEMMUZDA CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK FAİZ ÖDEMESİ YAPILDI (643)
MSB’DEN “SAKARYA” MESAJI: “TÜRK YURDUNU İŞGAL ETME PLANININ İFLAS ETTİĞİNİ TÜM DÜNYAYA GÖSTERMİŞTİR” MSB’DEN “SAKARYA” MESAJI: “TÜRK YURDUNU İŞGAL ETME PLANININ İFLAS ETTİĞİNİ TÜM DÜNYAYA GÖSTERMİŞTİR” (669)
BİRLEŞİK KAMU İŞ: YOKSULLUK SINIRI 12 BİN 397 LİRAYA ÇIKTI BİRLEŞİK KAMU İŞ: YOKSULLUK SINIRI 12 BİN 397 LİRAYA ÇIKTI (686)
ZEYBEK’TEN 'ADLİ YIL AÇILIŞ TÖRENİNE KATILIM ZORUNLULUĞU' TEPKİSİ: "PARTİLİ CUMHURBAŞKANININ OLDUĞU TÖRENE KATILMAMAK YARGI MENSUBUNUN HAKKIDIR" ZEYBEK’TEN 'ADLİ YIL AÇILIŞ TÖRENİNE KATILIM ZORUNLULUĞU' TEPKİSİ: "PARTİLİ CUMHURBAŞKANININ OLDUĞU TÖRENE KATILMAMAK YARGI MENSUBUNUN HAKKIDIR" (626)
ANKARA'DA KURAK TARIM ARAZİLERİ SUYA KAVUŞTURULUYOR ANKARA'DA KURAK TARIM ARAZİLERİ SUYA KAVUŞTURULUYOR (667)
TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ YÜZDE 1,6 GERİLEDİ TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ YÜZDE 1,6 GERİLEDİ (697)
ET VE SÜT KURUMU, 222 MİLYON 991 BİN 213 TL ZARAR ETTİ: ZARAR BİR YILDA 188 MİLYON 326 BİN ARTTI ET VE SÜT KURUMU, 222 MİLYON 991 BİN 213 TL ZARAR ETTİ: ZARAR BİR YILDA 188 MİLYON 326 BİN ARTTI (636)
CHP'Lİ BAŞARIR'DAN, MERSİN VALİLİĞİ'NE VE İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI İNCE'YE: "POLİSİMİZE SÖYLENEN 'Ş........ BAK' LAFINA NE DİYECEKSİNİZ" CHP'Lİ BAŞARIR'DAN, MERSİN VALİLİĞİ'NE VE İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI İNCE'YE: "POLİSİMİZE SÖYLENEN 'Ş........ BAK' LAFINA NE DİYECEKSİNİZ" (666)
ALEVİ STK'LARDAN 'DİN TEMELLİ ŞİDDET EYLEMİ KURBANLARINI ANMA GÜNÜ' MESAJI: "21. YÜZYILDA YAYGIN ZULÜMLERE ŞAHİT OLUYORUZ" ALEVİ STK'LARDAN 'DİN TEMELLİ ŞİDDET EYLEMİ KURBANLARINI ANMA GÜNÜ' MESAJI: "21. YÜZYILDA YAYGIN ZULÜMLERE ŞAHİT OLUYORUZ" (676)
"MİLLET İTTİFAKI KARŞI ÇIKMASA ÜLKE ÇIKARLARINI KORUMAK AKLINIZDAN DAHİ GEÇMİYOR" "MİLLET İTTİFAKI KARŞI ÇIKMASA ÜLKE ÇIKARLARINI KORUMAK AKLINIZDAN DAHİ GEÇMİYOR" (669)
MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE: "İKTİDARIMIZDA İLK İŞİM, ESAT'LA GÖRÜŞMEK OLACAK. SURİYELİLERİ GERİ ALACAK" MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE: "İKTİDARIMIZDA İLK İŞİM, ESAT'LA GÖRÜŞMEK OLACAK. SURİYELİLERİ GERİ ALACAK" (692)
SEL FELAKETİNDE HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 82'YE ÇIKTI SEL FELAKETİNDE HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 82'YE ÇIKTI (722)
İŞ İNSANLARINDAN UYARI: MUHTEMEL KISITLAMAYI KALDIRACAK GÜÇ YOK! İŞ İNSANLARINDAN UYARI: MUHTEMEL KISITLAMAYI KALDIRACAK GÜÇ YOK! (655)
MUHARREM İNCE: “ERDOĞAN’IN TÜRKİYE’YE YAPACAĞI TEK BİR ŞEY VAR ARTIK, TORUN BAKMAK” MUHARREM İNCE: “ERDOĞAN’IN TÜRKİYE’YE YAPACAĞI TEK BİR ŞEY VAR ARTIK, TORUN BAKMAK” (708)
“FAİZSİZ EV” MAĞDURLARININ SORUNLARINI MECLİSE TAŞIDI: “ON BİNLERCE KİŞİYİ DOLANDIRDILAR” “FAİZSİZ EV” MAĞDURLARININ SORUNLARINI MECLİSE TAŞIDI: “ON BİNLERCE KİŞİYİ DOLANDIRDILAR” (688)
KAĞIT TOPLAYICISI, 10 LİRALIK KABLOYU KESİP ÇALDI, 5 BİN LİRALIK DONDURMA ERİDİ KAĞIT TOPLAYICISI, 10 LİRALIK KABLOYU KESİP ÇALDI, 5 BİN LİRALIK DONDURMA ERİDİ (708)
GÖKÇEK DÖNEMİNDE SOS VAKFI'NA KİRALANAN DEPOYU ANLATTI: "ANKARA'YI PARSEL PARSEL SATANLAR, ŞİMDİ DE ANKARALININ MALINA ÇÖKÜYOR" GÖKÇEK DÖNEMİNDE SOS VAKFI'NA KİRALANAN DEPOYU ANLATTI: "ANKARA'YI PARSEL PARSEL SATANLAR, ŞİMDİ DE ANKARALININ MALINA ÇÖKÜYOR" (712)
ÇAY ÜRETİCİSİ: "ÖZELLER FIRSAT BELLEYİP, ÇAYI 2 LİRA 40 KURUŞTAN ALIYORLAR” ÇAY ÜRETİCİSİ: "ÖZELLER FIRSAT BELLEYİP, ÇAYI 2 LİRA 40 KURUŞTAN ALIYORLAR” (747)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 204 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 204 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (695)
HAKKARİLİ KARGO ÇALIŞANI, BİR POLİSİN EŞİNE “CANIM” DEDİĞİ İDDİASIYLA MASKELİ 4 POLİS TARAFINDAN DARP EDİLDİĞİNİ İDDİA ETTİ HAKKARİLİ KARGO ÇALIŞANI, BİR POLİSİN EŞİNE “CANIM” DEDİĞİ İDDİASIYLA MASKELİ 4 POLİS TARAFINDAN DARP EDİLDİĞİNİ İDDİA ETTİ (691)
TÜRK EĞİTİM SEN'DEN “OKULLARDA ZORUNLU PCR TESTİ” TEPKİSİ: “ZORUNLULUK DEĞİL, GÖNÜLLÜLÜK ESAS OLMALI” TÜRK EĞİTİM SEN'DEN “OKULLARDA ZORUNLU PCR TESTİ” TEPKİSİ: “ZORUNLULUK DEĞİL, GÖNÜLLÜLÜK ESAS OLMALI” (767)
İMAMOĞLU'NDAN 'GÖÇMEN SORUNU' AÇIKLAMASI: “ŞU ANKİ GİDİŞAT BİZİ MUTSUZ ETMEKTE” İMAMOĞLU'NDAN 'GÖÇMEN SORUNU' AÇIKLAMASI: “ŞU ANKİ GİDİŞAT BİZİ MUTSUZ ETMEKTE” (712)
ANKARA BAROSU’NDAN AV İZNİNE KARŞI DAVA ANKARA BAROSU’NDAN AV İZNİNE KARŞI DAVA (736)
HES UYGULAMASI GÜNCELLENDİ: AB UYUMLU SAĞLIK PASAPORTU SEÇENEĞİ EKLENDİ HES UYGULAMASI GÜNCELLENDİ: AB UYUMLU SAĞLIK PASAPORTU SEÇENEĞİ EKLENDİ (732)
RTÜK’ÜN 3,6 MİLYON AVRO FON ALACAĞINI AÇIKLADI: “ONLARIN BAKIŞ AÇISI İLE RTÜK DE MİLLİ GÜVENLİK SORUNU” RTÜK’ÜN 3,6 MİLYON AVRO FON ALACAĞINI AÇIKLADI: “ONLARIN BAKIŞ AÇISI İLE RTÜK DE MİLLİ GÜVENLİK SORUNU” (693)
ALMANYA'DAN TÜRKİYE'YE SEYAHAT UYARISI: "SİYASİ OLAYLARDAN UZAK DURUN" ALMANYA'DAN TÜRKİYE'YE SEYAHAT UYARISI: "SİYASİ OLAYLARDAN UZAK DURUN" (692)
"GÜBRE YÜZDE 52 ARTTI" DİYEN TÜİK'E ÇİFTÇİ TEPKİSİ: "UCUZ GÜBRE VARKEN TÜİK YERİNİ NEDEN ÇİFTÇİMİZE SÖYLEMİYOR" "GÜBRE YÜZDE 52 ARTTI" DİYEN TÜİK'E ÇİFTÇİ TEPKİSİ: "UCUZ GÜBRE VARKEN TÜİK YERİNİ NEDEN ÇİFTÇİMİZE SÖYLEMİYOR" (700)
HABER-SEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ TALEPLERİNİ SIRALADI: "EN DÜŞÜK MAAŞ 9 BİN 13 TL OLMALI" HABER-SEN TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ TALEPLERİNİ SIRALADI: "EN DÜŞÜK MAAŞ 9 BİN 13 TL OLMALI" (649)
SANAYİCİLERİN TEK İBAN’A ZORLANMASI BAĞIŞ FİŞLEMESİDİR SANAYİCİLERİN TEK İBAN’A ZORLANMASI BAĞIŞ FİŞLEMESİDİR (705)
CHP, TÜRKİYE’NİN GÖÇMEN POLİTİKASI VE SINIR GÜVENLİĞİ İÇİN MECLİS ARAŞTIRMASI İSTEDİ CHP, TÜRKİYE’NİN GÖÇMEN POLİTİKASI VE SINIR GÜVENLİĞİ İÇİN MECLİS ARAŞTIRMASI İSTEDİ (697)
“AFGANİSTAN’A GİTMEK İSTİYORUZ ANCAK POLİS İZİN VERMİYOR” DİYEN AFGANİSTANLI KAÇAK GÖÇMENLER YAKALANDI “AFGANİSTAN’A GİTMEK İSTİYORUZ ANCAK POLİS İZİN VERMİYOR” DİYEN AFGANİSTANLI KAÇAK GÖÇMENLER YAKALANDI (712)
HES VE ENERJİ NAKİL HATTI PROJELERİ İÇİN 6 İLDE ACELE KAMULAŞTIRMA HES VE ENERJİ NAKİL HATTI PROJELERİ İÇİN 6 İLDE ACELE KAMULAŞTIRMA (702)
İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU: AFAD'A YAPILAN TOPLAM BAĞIŞLAR 216 MİLYON 93 BİN 384 LİRAYA ULAŞTI İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU: AFAD'A YAPILAN TOPLAM BAĞIŞLAR 216 MİLYON 93 BİN 384 LİRAYA ULAŞTI (663)
MİLLİ EĞİTİM BAKANI ÖZER: 6 EYLÜL İTİBARİYLE TÜM KADEMELERDE HAFTADA 5 GÜN VE YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR MİLLİ EĞİTİM BAKANI ÖZER: 6 EYLÜL İTİBARİYLE TÜM KADEMELERDE HAFTADA 5 GÜN VE YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR (640)
“SIKSANA SUYU ÖLECEĞİM’ DİYORUM. ‘BURADAN YANARSA, KÖŞKE GİDECEK BURAYI YAKMAMAMIZ LAZIM’ DİYOR” “SIKSANA SUYU ÖLECEĞİM’ DİYORUM. ‘BURADAN YANARSA, KÖŞKE GİDECEK BURAYI YAKMAMAMIZ LAZIM’ DİYOR” (780)
HALK TV VE SÖZCÜ TV’NİN YAYIN HAKKI BAŞVURULARI TBMM GÜNDEMİNDE: “RTÜK SİYASİ KARARLARDAN VAZGEÇMELİ” HALK TV VE SÖZCÜ TV’NİN YAYIN HAKKI BAŞVURULARI TBMM GÜNDEMİNDE: “RTÜK SİYASİ KARARLARDAN VAZGEÇMELİ” (759)
ANTALYA RİXOS'TA ÖLÜ BULUNAN BURAK OĞRAŞ'IN BABASI: "BİZİ YÖNETENLERLE OLAN İLİŞKİLERİNDEN DOLAYI SAVCI BİR ŞEY YAPAMIYOR" ANTALYA RİXOS'TA ÖLÜ BULUNAN BURAK OĞRAŞ'IN BABASI: "BİZİ YÖNETENLERLE OLAN İLİŞKİLERİNDEN DOLAYI SAVCI BİR ŞEY YAPAMIYOR" (688)
DSP'DE GENEL BAŞKAN'I ELEŞTİRDİĞİ İÇİN İHRAÇ EDİLEN PM ÜYESİ MAHKEME KARARIYLA GERİ DÖNDÜ DSP'DE GENEL BAŞKAN'I ELEŞTİRDİĞİ İÇİN İHRAÇ EDİLEN PM ÜYESİ MAHKEME KARARIYLA GERİ DÖNDÜ (702)
“GÖÇMEN SELİ DEVAM EDİYOR, YANGINLAR ÜLKEYİ ÇORAĞA DÖNDÜRDÜ, SELLER İLÇELERİ YOK EDİYOR; ERDOĞAN KÜFÜRDE, KIYAMETTE” “GÖÇMEN SELİ DEVAM EDİYOR, YANGINLAR ÜLKEYİ ÇORAĞA DÖNDÜRDÜ, SELLER İLÇELERİ YOK EDİYOR; ERDOĞAN KÜFÜRDE, KIYAMETTE” (704)
SELDE KAYBOLANLAR DENİZDE DE ARANIYOR SELDE KAYBOLANLAR DENİZDE DE ARANIYOR (688)
“1 EKİM’E ŞİDDETLİ KURAKLIK KOŞULLARIYLA GİRECEĞİZ” “1 EKİM’E ŞİDDETLİ KURAKLIK KOŞULLARIYLA GİRECEĞİZ” (691)
BAKAN KARAİSMAİLOĞLU, CHP'Lİ BAŞARIR'IN GARANTİ ÖDEMELERİ İLE İLGİLİ HİÇBİR SORUSUNA YANIT VERMEDİ BAKAN KARAİSMAİLOĞLU, CHP'Lİ BAŞARIR'IN GARANTİ ÖDEMELERİ İLE İLGİLİ HİÇBİR SORUSUNA YANIT VERMEDİ (725)
MARMARİS HİSARÖNÜ’NDE AKŞENER’İN DİNLEDİĞİ 11 YAŞINDAKİ YAĞMUR: “EYLÜL AYINA KADAR AĞAÇLAR YENİLENMEZSE, SEL BURAYA İNER” MARMARİS HİSARÖNÜ’NDE AKŞENER’İN DİNLEDİĞİ 11 YAŞINDAKİ YAĞMUR: “EYLÜL AYINA KADAR AĞAÇLAR YENİLENMEZSE, SEL BURAYA İNER” (736)
KORONAVİRÜS VAKASI EN ÇOK ARTAN İL: BATMAN KORONAVİRÜS VAKASI EN ÇOK ARTAN İL: BATMAN (689)
BAKAN PAKDEMİRLİ SÖZLEŞMELİ TARIMDAN SÖZ ETTİ, AMA ŞEKER PANCARI ÜRETİCİSİ BU MODELDEN ŞİKAYETÇİ: "ÜRÜN TARLADA KALDI" BAKAN PAKDEMİRLİ SÖZLEŞMELİ TARIMDAN SÖZ ETTİ, AMA ŞEKER PANCARI ÜRETİCİSİ BU MODELDEN ŞİKAYETÇİ: "ÜRÜN TARLADA KALDI" (641)
TÜRKİYE'DE İLK: İŞ KADINLARI, FEDERASYON KURDU TÜRKİYE'DE İLK: İŞ KADINLARI, FEDERASYON KURDU (721)
BOZKURT'TAKİ SELDE ÇÖKEN BİNANIN MÜTEAHHİDİ TUTUKLANDI BOZKURT'TAKİ SELDE ÇÖKEN BİNANIN MÜTEAHHİDİ TUTUKLANDI (752)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 168 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 168 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (774)
SAADET PARTİSİ YÜKSEK İSTİŞARE KURULU BAŞKANI ASİLTÜRK: "MİLLİ GÖRÜŞ HAREKETİ AFGANİSTAN’IN YENİDEN KURULUŞ SÜRECİNDE DESTEKLERİNİ SUNMAYA HAZIR” SAADET PARTİSİ YÜKSEK İSTİŞARE KURULU BAŞKANI ASİLTÜRK: "MİLLİ GÖRÜŞ HAREKETİ AFGANİSTAN’IN YENİDEN KURULUŞ SÜRECİNDE DESTEKLERİNİ SUNMAYA HAZIR” (743)
28 ŞUBAT DAVASI’NA İLİŞKİN HÜKMÜN KESİNLEŞME KARARI İNFAZ SAVCILIĞINA GÖNDERİLDİ 28 ŞUBAT DAVASI’NA İLİŞKİN HÜKMÜN KESİNLEŞME KARARI İNFAZ SAVCILIĞINA GÖNDERİLDİ (761)
AKŞENER AKBELEN NÖBETİNDE: "TÜTÜN, HALI BİTTİ, ŞİMDİ ZEYTİNCİLİĞİMİZE DE BİTİRDİLER… HIRSIZLIK MI YAPACAĞIZ" AKŞENER AKBELEN NÖBETİNDE: "TÜTÜN, HALI BİTTİ, ŞİMDİ ZEYTİNCİLİĞİMİZE DE BİTİRDİLER… HIRSIZLIK MI YAPACAĞIZ" (735)
CHP, İSTANBUL İL VE 39 İLÇE BAŞKANLIĞINA "SINIR NAMUSTUR" PANKARTI ASTI CHP, İSTANBUL İL VE 39 İLÇE BAŞKANLIĞINA "SINIR NAMUSTUR" PANKARTI ASTI (767)
KESK, EDİRNE'DEN ANKARA'YA YÜRÜYÜŞE GEÇTİ KESK, EDİRNE'DEN ANKARA'YA YÜRÜYÜŞE GEÇTİ (730)
İŞTEN ATILAN 54 İŞÇİ İÇİN SABİHA GÖKÇEN’DE AÇIKLAMA YAPILDI İŞTEN ATILAN 54 İŞÇİ İÇİN SABİHA GÖKÇEN’DE AÇIKLAMA YAPILDI (771)
“İSTER YAZILI İSTER SÖZLÜ, BİR DAHA ASLA BÖYLE ANLAŞMALAR YÜRÜRLÜĞE GİREMEYECEK!” “İSTER YAZILI İSTER SÖZLÜ, BİR DAHA ASLA BÖYLE ANLAŞMALAR YÜRÜRLÜĞE GİREMEYECEK!” (716)
AYM, ABD BÜYÜKELÇİLİĞİ’NE YÖNELİK TERÖR SALDIRISINA İLİŞKİN "YAŞAM HAKKI İHLALİ" İDDİASINI REDDETTİ AYM, ABD BÜYÜKELÇİLİĞİ’NE YÖNELİK TERÖR SALDIRISINA İLİŞKİN "YAŞAM HAKKI İHLALİ" İDDİASINI REDDETTİ (738)
"35 MİLYAR DOLAR ÖZEL İLETİŞİM VERGİSİ TOPLANDI. PEKİ NEREYE GİTTİ BU PARALAR?" "35 MİLYAR DOLAR ÖZEL İLETİŞİM VERGİSİ TOPLANDI. PEKİ NEREYE GİTTİ BU PARALAR?" (792)
KABİL BÜYÜKELÇİLİĞİ: VATANDAŞLARIMIZ, BAŞVURU SIRALAMALARINA GÖRE ÜLKEMİZE İNTİKAL ETTİRİLECEKTİR KABİL BÜYÜKELÇİLİĞİ: VATANDAŞLARIMIZ, BAŞVURU SIRALAMALARINA GÖRE ÜLKEMİZE İNTİKAL ETTİRİLECEKTİR (771)
"AFGANİSTAN CUMHURBAŞKANI BİLE ÜLKESİNİ TERK EDERKEN ASKERİMİZİ TALİBAN İLE KARŞI KARŞIYA GETİRMEYİN" "AFGANİSTAN CUMHURBAŞKANI BİLE ÜLKESİNİ TERK EDERKEN ASKERİMİZİ TALİBAN İLE KARŞI KARŞIYA GETİRMEYİN" (1019)
İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU: "İSTANBUL’DA DERE YATAKLARINDA YÜZBİNLERCE NÜFUS YAŞIYOR" İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU: "İSTANBUL’DA DERE YATAKLARINDA YÜZBİNLERCE NÜFUS YAŞIYOR" (973)
HALK TV SUNUCUSU CAN COŞKUN HAVALANINDA SALDIRIYA UĞRADI HALK TV SUNUCUSU CAN COŞKUN HAVALANINDA SALDIRIYA UĞRADI (967)
İZMİR'DE "BİR FİDAN BİR DÜNYA" KAMPANYASI BAŞLADI İZMİR'DE "BİR FİDAN BİR DÜNYA" KAMPANYASI BAŞLADI (927)
MEMUR-SEN ANKARA'DA EYLEM YAPACAK MEMUR-SEN ANKARA'DA EYLEM YAPACAK (902)
İSRAİL SAVUNMA BAKANI GANTZ, SEL FELAKETİ İÇİN TÜRKİYE'YE YARDIM TEKLİF ETTİ İSRAİL SAVUNMA BAKANI GANTZ, SEL FELAKETİ İÇİN TÜRKİYE'YE YARDIM TEKLİF ETTİ (943)
TÜRKİYE’DE 17 AYDA , 13 BİN 458 KİŞİ VEREM OLDU TÜRKİYE’DE 17 AYDA , 13 BİN 458 KİŞİ VEREM OLDU (857)
CENAZELERİN KİMLİKLERİ DNA TESTİYLE BELİRLENECEK CENAZELERİN KİMLİKLERİ DNA TESTİYLE BELİRLENECEK (903)
BOLU BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN'DAN "ÖZEL SAUNA" İDDİASI BOLU BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN'DAN "ÖZEL SAUNA" İDDİASI (948)
SELDE AİLESİNİ KAYBEDEN GENÇTEN KILIÇDAROĞLU'NA: "EN AZINDAN BİR MEZARLARI OLSUN" SELDE AİLESİNİ KAYBEDEN GENÇTEN KILIÇDAROĞLU'NA: "EN AZINDAN BİR MEZARLARI OLSUN" (891)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 145 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 145 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (917)
"150-200 YILLIK KÖPRÜLER YIKILMADI, YENİ KÖPRÜLERİN HEPSİ YIKILDI" "150-200 YILLIK KÖPRÜLER YIKILMADI, YENİ KÖPRÜLERİN HEPSİ YIKILDI" (948)
KASTAMONU, SİNOP VE BARTIN'DA CAN KAYBI 51'E YÜKSELDİ KASTAMONU, SİNOP VE BARTIN'DA CAN KAYBI 51'E YÜKSELDİ (958)
MUHARREM İNCE: “MİLLET SOKAKLARDA BOĞULMUŞ, BATSIN SENİN SARAY MERAKIN” MUHARREM İNCE: “MİLLET SOKAKLARDA BOĞULMUŞ, BATSIN SENİN SARAY MERAKIN” (1067)
Kahramanmaraş'ta yangın söndürme uçağı düştü Kahramanmaraş'ta yangın söndürme uçağı düştü (969)
MEB, OKULLARIN YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIR HALE GETİRİLMESİNİ İSTEDİ MEB, OKULLARIN YÜZ YÜZE EĞİTİME HAZIR HALE GETİRİLMESİNİ İSTEDİ (960)
SELİN YARATTIĞI YIKIM GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR: "BOZKURT DİYE BİR YER KALMADI, HARİTADAN SİLİNDİ" SELİN YARATTIĞI YIKIM GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR: "BOZKURT DİYE BİR YER KALMADI, HARİTADAN SİLİNDİ" (930)
FITCH, TÜRKİYE'NİN KREDİ NOTUNU TEYİT EDEREK BÜYÜME BEKLENTİSİNİ YÜKSELTTİ FITCH, TÜRKİYE'NİN KREDİ NOTUNU TEYİT EDEREK BÜYÜME BEKLENTİSİNİ YÜKSELTTİ (970)
TARIM ORMAN-İŞ SENDİKASI BAŞKANI DURMUŞ: DAĞLARIN TEPELERİNDE ORMAN ÖRTÜSÜ KALMADIĞI İÇİN YAĞMUR TUTUNAMIYOR, SELE DÖNÜŞÜYOR TARIM ORMAN-İŞ SENDİKASI BAŞKANI DURMUŞ: DAĞLARIN TEPELERİNDE ORMAN ÖRTÜSÜ KALMADIĞI İÇİN YAĞMUR TUTUNAMIYOR, SELE DÖNÜŞÜYOR (991)
İMAMOĞLU: "CEMEVLERİ İBADETHANEDİR; BAŞKA HİÇBİR TANIMA MUHTAÇ DEĞİLDİR" İMAMOĞLU: "CEMEVLERİ İBADETHANEDİR; BAŞKA HİÇBİR TANIMA MUHTAÇ DEĞİLDİR" (991)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 157 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 157 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1067)
VAN VALİLİĞİ'NDEN METRO TURİZM AÇIKLAMASI: 7 GÖÇMEN SINIR DIŞI EDİLİYOR VE ARAÇ SÜRÜCÜSÜ GÖZALTINA ALINDI VAN VALİLİĞİ'NDEN METRO TURİZM AÇIKLAMASI: 7 GÖÇMEN SINIR DIŞI EDİLİYOR VE ARAÇ SÜRÜCÜSÜ GÖZALTINA ALINDI (1026)
CHP'Lİ GÜZELMANSUR'DAN "9,6 MİLYAR DOLARLIK KAYNAĞI BELİRSİZ PARA" İDDİASI CHP'Lİ GÜZELMANSUR'DAN "9,6 MİLYAR DOLARLIK KAYNAĞI BELİRSİZ PARA" İDDİASI (954)
RTÜK BAŞKANI ŞAHİN’DEN, “SEL YAYINLARI” UYARISI: “DOĞRU HABER VERMELERİNİ RİCA EDİYORUZ” RTÜK BAŞKANI ŞAHİN’DEN, “SEL YAYINLARI” UYARISI: “DOĞRU HABER VERMELERİNİ RİCA EDİYORUZ” (999)
BOZKURT'TAKİ SELDE HAYATINI KAYBEDEN KUYUMCUNUN ALTINLARI ARANIYOR BOZKURT'TAKİ SELDE HAYATINI KAYBEDEN KUYUMCUNUN ALTINLARI ARANIYOR (1038)
"DÜN SEL MAĞDURLARINA SAHRA HASTANESİ OLARAK HİZMET VEREN CAMİ, BUGÜN ERDOĞAN'A HİZMET VERSİN DİYE BOŞALTILDI" "DÜN SEL MAĞDURLARINA SAHRA HASTANESİ OLARAK HİZMET VEREN CAMİ, BUGÜN ERDOĞAN'A HİZMET VERSİN DİYE BOŞALTILDI" (1017)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, AFGANİSTAN VE PAKİSTAN’DAN HAVAYOLU İLE GELENLER İÇİN KARANTİNA ZORUNLULUĞUNU ESNETTİ İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, AFGANİSTAN VE PAKİSTAN’DAN HAVAYOLU İLE GELENLER İÇİN KARANTİNA ZORUNLULUĞUNU ESNETTİ (1037)
KONUT SATIŞLARI YÜZDE 53 DÜŞTÜ KONUT SATIŞLARI YÜZDE 53 DÜŞTÜ (988)
Covid 19 Nedeniyle Eksik Ölüm Sayıları Covid 19 Nedeniyle Eksik Ölüm Sayıları (953)
AFETZEDELER İÇİN CUMHURBAŞKANI KARARI İLE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILDI AFETZEDELER İÇİN CUMHURBAŞKANI KARARI İLE YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILDI (1034)
ABD, KABİL BÜYÜKELÇİLİĞİ PERSONELİNİN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ TAHLİYE EDECEĞİNİ DUYURDU ABD, KABİL BÜYÜKELÇİLİĞİ PERSONELİNİN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ TAHLİYE EDECEĞİNİ DUYURDU (1025)
Diyarbakır'da orman girişindeki otları ateşe veren 4 kişi tutuklandı Diyarbakır'da orman girişindeki otları ateşe veren 4 kişi tutuklandı (1069)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 138 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 138 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1016)
"AK PARTİ İSTİFA’ SLOGANI ATAN 18 ÇİFTÇİ GÖZALTINA ALINDI” "AK PARTİ İSTİFA’ SLOGANI ATAN 18 ÇİFTÇİ GÖZALTINA ALINDI” (1070)
"1 MİLYONA YAKIN AFGAN GÖÇMEN, HANGİ SINIR KAPISINDAN GEÇEREK TÜRKİYE'YE GELDİ" "1 MİLYONA YAKIN AFGAN GÖÇMEN, HANGİ SINIR KAPISINDAN GEÇEREK TÜRKİYE'YE GELDİ" (1076)
SANAYİ ÜRETİMİ YILLIK YÜZDE 23,9 ARTTI SANAYİ ÜRETİMİ YILLIK YÜZDE 23,9 ARTTI (1057)
"DÜNYADA TEKEL OLDUĞUMUZ FINDIK NEDEN HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖREMİYOR" "DÜNYADA TEKEL OLDUĞUMUZ FINDIK NEDEN HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖREMİYOR" (1074)
BAKAN KOCA YENİ VAKA HARİTASINI PAYLAŞTI: İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR'DE ARTIŞ VAR BAKAN KOCA YENİ VAKA HARİTASINI PAYLAŞTI: İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR'DE ARTIŞ VAR (1038)
MERKEZ BANKASI FAİZİ YÜZDE 19’DA SABİT TUTTU MERKEZ BANKASI FAİZİ YÜZDE 19’DA SABİT TUTTU (1059)
"TÜRKİYE'NİN BAŞINA BÜYÜK FELAKETLER GELEBİLİR, SAKİN OLMALIYIZ" "TÜRKİYE'NİN BAŞINA BÜYÜK FELAKETLER GELEBİLİR, SAKİN OLMALIYIZ" (1032)
YARGIDA UZLAŞTIRMAYLA ÇÖZÜLEN DOSYA SAYISI 1 MİLYONU AŞTI YARGIDA UZLAŞTIRMAYLA ÇÖZÜLEN DOSYA SAYISI 1 MİLYONU AŞTI (1055)
"BANA EDECEĞİN HAKARETLERİ BİLE PROMPTERA YAZDIRMAK ZORUNDA KALIYORSUN" "BANA EDECEĞİN HAKARETLERİ BİLE PROMPTERA YAZDIRMAK ZORUNDA KALIYORSUN" (1092)
"TÜM OKULLAR ZAMANINDA AÇILACAK" DİYEN BAKAN KOCA: “AŞI OLMAYANLAR DÜZENLİ OLARAK NEGATİF PCR TEST SONUÇLARINI GÖSTERMELİ” "TÜM OKULLAR ZAMANINDA AÇILACAK" DİYEN BAKAN KOCA: “AŞI OLMAYANLAR DÜZENLİ OLARAK NEGATİF PCR TEST SONUÇLARINI GÖSTERMELİ” (1075)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 128 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 128 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1070)
"YETKİLİLERİN ACİL EYLEM PLANI OLUŞTURMASINI VE MİSAFİRLERİN ÜLKESİNE DÖNÜŞÜNÜ SAĞLAMASINI UMUYORUM" "YETKİLİLERİN ACİL EYLEM PLANI OLUŞTURMASINI VE MİSAFİRLERİN ÜLKESİNE DÖNÜŞÜNÜ SAĞLAMASINI UMUYORUM" (1054)
RTÜK ÜYESİ TAŞCI: "SUSMAYACAĞIM, BİLDİKLERİNİ YAPSINLAR" RTÜK ÜYESİ TAŞCI: "SUSMAYACAĞIM, BİLDİKLERİNİ YAPSINLAR" (1034)
"SARAY İKTİDARININ ÜLKEYİ YANGIN YERİNE ÇEVİRMESİNE İZİN VERMEYECEĞİM" "SARAY İKTİDARININ ÜLKEYİ YANGIN YERİNE ÇEVİRMESİNE İZİN VERMEYECEĞİM" (1153)
İNŞAAT MALİYETİ YILLIK YÜZDE 42,48 ARTTI İNŞAAT MALİYETİ YILLIK YÜZDE 42,48 ARTTI (1109)
6 YILDA 10 BİN 697 KİŞİ TARIM İLAÇLARINDAN ZEHİRLENDİ, 43 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 6 YILDA 10 BİN 697 KİŞİ TARIM İLAÇLARINDAN ZEHİRLENDİ, 43 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ (1098)
"2 VATANDAŞIMIZI YARALAYAN YABANCI UYRUKLU ŞAHISLAR GÖZALTINDA" "2 VATANDAŞIMIZI YARALAYAN YABANCI UYRUKLU ŞAHISLAR GÖZALTINDA" (1119)
Kuyumcudan 130 bin lira altın çalan kadın serbest bırakıldı Kuyumcudan 130 bin lira altın çalan kadın serbest bırakıldı (994)
AKÇAKALE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVDEN ALINDI AKÇAKALE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVDEN ALINDI (971)
İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ MECLİSİ: TEMMUZ AYINDA EN AZ 146 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ MECLİSİ: TEMMUZ AYINDA EN AZ 146 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ (955)
BODRUM TEPELERİ ALEV ALEV YANIYOR BODRUM TEPELERİ ALEV ALEV YANIYOR (940)
EDA NUR KAPLAN'A "CİNSEL SALDIRI" İDDİASIYA BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI EDA NUR KAPLAN'A "CİNSEL SALDIRI" İDDİASIYA BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (1050)
BAHÇELİ ÖNERMİŞTİ, ERDOĞAN AÇIKLADI: ÜNİVERSİTE SINAVINDA BARAJ DÜŞTÜ BAHÇELİ ÖNERMİŞTİ, ERDOĞAN AÇIKLADI: ÜNİVERSİTE SINAVINDA BARAJ DÜŞTÜ (941)
CHP'NİN, KAYSERİ’DEKİ GÖÇMENLERİN ÜLKELERİNE GÖNDERİLMESİ İÇİN KOMİSYON KURULMASI ÖNERİSİ, AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ CHP'NİN, KAYSERİ’DEKİ GÖÇMENLERİN ÜLKELERİNE GÖNDERİLMESİ İÇİN KOMİSYON KURULMASI ÖNERİSİ, AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ (963)
"YUNANİSTAN’DA MİÇOTAKİS ÖZÜR DİLEDİ, HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI İSTİFA ETTİ. BİZDE BÜYÜK BİR PİŞKİNLİKLE HERKES YERLİ YERİNDE OTURUYOR" "YUNANİSTAN’DA MİÇOTAKİS ÖZÜR DİLEDİ, HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI İSTİFA ETTİ. BİZDE BÜYÜK BİR PİŞKİNLİKLE HERKES YERLİ YERİNDE OTURUYOR" (964)
MERSİN’DE ARDIÇ AĞAÇLARI “GENÇLEŞTİRME” GEREKÇESİYLE KESİLİYOR MERSİN’DE ARDIÇ AĞAÇLARI “GENÇLEŞTİRME” GEREKÇESİYLE KESİLİYOR (1014)
AKBELEN ORMANI NÖBETİNE GECE YARISI JANDARMA MÜDAHALESİ: ALANDAN ÇIKARILDILAR AKBELEN ORMANI NÖBETİNE GECE YARISI JANDARMA MÜDAHALESİ: ALANDAN ÇIKARILDILAR (1019)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 117 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 117 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1014)
AKBELEN ORMANINDA NÖBET TUTANLARA "BÖLGEDEN UZAKLAŞIN" UYARISI AKBELEN ORMANINDA NÖBET TUTANLARA "BÖLGEDEN UZAKLAŞIN" UYARISI (962)
Yoğun bakım doluluk oranı arttı; yeni tehlike Kolombiya varyantı Yoğun bakım doluluk oranı arttı; yeni tehlike Kolombiya varyantı (919)
Kırım Haber Ajansı Türkiye Müdürü ofisinde ölü bulundu Kırım Haber Ajansı Türkiye Müdürü ofisinde ölü bulundu (962)
TEMMUZ AYINDA EN YÜKSEK GETİRİ, DEVLET İÇ BORÇLANMA SENETLERİNDE OLDU TEMMUZ AYINDA EN YÜKSEK GETİRİ, DEVLET İÇ BORÇLANMA SENETLERİNDE OLDU (945)
DEÜ'NÜN TARTIŞMA YARATAN YABANCI ÖĞRENCİ KARARI: “KENDİ ÖĞRENCİLERİMİZE İHANET” DEÜ'NÜN TARTIŞMA YARATAN YABANCI ÖĞRENCİ KARARI: “KENDİ ÖĞRENCİLERİMİZE İHANET” (940)
2 BİN 500 POLİS ALINACAK 2 BİN 500 POLİS ALINACAK (896)
İSO TÜRKİYE İHRACAT İKLİMİ ENDEKSİ TEMMUZ AYINDA 57,7'YE GERİLEDİ İSO TÜRKİYE İHRACAT İKLİMİ ENDEKSİ TEMMUZ AYINDA 57,7'YE GERİLEDİ (967)
Annesine mesaj atıp intihar eden Eda Nur'da cinsel saldırı şüphesi Annesine mesaj atıp intihar eden Eda Nur'da cinsel saldırı şüphesi (944)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 108 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 108 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1007)
TOKYO OLİMPİYATLARI, TÜRKİYE'NİN EN ÇOK MADALYA KAZANDIĞI OLİMPİYATLAR OLDU TOKYO OLİMPİYATLARI, TÜRKİYE'NİN EN ÇOK MADALYA KAZANDIĞI OLİMPİYATLAR OLDU (940)
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI 1036 YATIRIM TEŞVİK BELGESİ VERDİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI 1036 YATIRIM TEŞVİK BELGESİ VERDİ (944)
TİHV: "TÜRKİYE, İKLİM KRİZİNİ EN AĞIR YAŞAYAN ÜLKELERDEN BİRİ, İKTİDARIN YAKLAŞIMI TAM BİR VURDUMDUYMAZLIK HALİDİR" TİHV: "TÜRKİYE, İKLİM KRİZİNİ EN AĞIR YAŞAYAN ÜLKELERDEN BİRİ, İKTİDARIN YAKLAŞIMI TAM BİR VURDUMDUYMAZLIK HALİDİR" (947)
“YANGIN YERİNE GİTMİYORLAR, ORMANI KATLİAMA GELİYORLAR” “YANGIN YERİNE GİTMİYORLAR, ORMANI KATLİAMA GELİYORLAR” (974)
İBB’DEN KATILIMCI BÜTÇE PROJESİ: “BÜTÇE SENİN, KARAR SENİN İSTANBUL” İBB’DEN KATILIMCI BÜTÇE PROJESİ: “BÜTÇE SENİN, KARAR SENİN İSTANBUL” (993)
İSPANYA BÜYÜKELÇİLİĞİ'NDEN "SABİHA GÖKÇEN'E SAYGI" PAYLAŞIMI İSPANYA BÜYÜKELÇİLİĞİ'NDEN "SABİHA GÖKÇEN'E SAYGI" PAYLAŞIMI (939)
AKBELEN ORMANLARI’NDAKİ AĞAÇLAR KESİLMEYE BAŞLANDI AKBELEN ORMANLARI’NDAKİ AĞAÇLAR KESİLMEYE BAŞLANDI (961)
“BİR TANE BİLE AĞAÇ KESTİRMEYECEĞİZ, YAKTIRMAYACAĞIZ DA…” “BİR TANE BİLE AĞAÇ KESTİRMEYECEĞİZ, YAKTIRMAYACAĞIZ DA…” (969)
MARMARİS YANGINI ÇAM BALI ORMANLARINI YOK ETTİ: “BU KÖY ÇAM BALININ BAŞKENTİYDİ, BURASI BİTTİ” MARMARİS YANGINI ÇAM BALI ORMANLARINI YOK ETTİ: “BU KÖY ÇAM BALININ BAŞKENTİYDİ, BURASI BİTTİ” (937)
MÜHENDİS ODALARINDAN ORTAK AÇIKLAMA: "TÜM SANTRALLER İÇİN ACİL DURUM PLANLARI AÇIKLANSIN" MÜHENDİS ODALARINDAN ORTAK AÇIKLAMA: "TÜM SANTRALLER İÇİN ACİL DURUM PLANLARI AÇIKLANSIN" (923)
AKAR'DAN 'KABİL HAVAALANI' AÇIKLAMASI: İŞLETMEYE TALİBİZ AKAR'DAN 'KABİL HAVAALANI' AÇIKLAMASI: İŞLETMEYE TALİBİZ (1017)
ERDOĞAN, AB'NİN 780 MİLYON AVROLUK SIĞINMACI FONUNA İLİŞKİN PROGRAMI ONAYLADI ERDOĞAN, AB'NİN 780 MİLYON AVROLUK SIĞINMACI FONUNA İLİŞKİN PROGRAMI ONAYLADI (1070)
TÜRKİYE OLİMPİYAT TARİHİNDE BİR İLK: BUSENAZ SÜRMENELİ OLİMPİYAT ŞAMPİYONU TÜRKİYE OLİMPİYAT TARİHİNDE BİR İLK: BUSENAZ SÜRMENELİ OLİMPİYAT ŞAMPİYONU (1043)
İKTİDAR MÜDAHALE ETMEZSE, BİZ THK’YI AYAĞA KALDIRIRIZ İKTİDAR MÜDAHALE ETMEZSE, BİZ THK’YI AYAĞA KALDIRIRIZ (972)
İSTANBUL'DA BARAJLARIN DOLULUK ORANI 4 AYDA YÜZDE 15,36 AZALDI İSTANBUL'DA BARAJLARIN DOLULUK ORANI 4 AYDA YÜZDE 15,36 AZALDI (1084)
ÇOK SAYIDA AFGAN GÖÇMEN VAN SOKAKLARINDA KOŞTURURKEN GÖRÜNTÜLENDİ ÇOK SAYIDA AFGAN GÖÇMEN VAN SOKAKLARINDA KOŞTURURKEN GÖRÜNTÜLENDİ (1087)
İMAMOĞLU: YANGINLARDA SORUMLULUĞU BELEDİYELERE PAS ETME ÇABASI ACİZLİK İMAMOĞLU: YANGINLARDA SORUMLULUĞU BELEDİYELERE PAS ETME ÇABASI ACİZLİK (1024)
MERKEZ BANKASI ANKETİNDE ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜKSELDİ MERKEZ BANKASI ANKETİNDE ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜKSELDİ (1049)
METEOROLOJİ'DEN TRAKYA'DA SAĞANAK YAĞIŞ VE SEL UYARISI METEOROLOJİ'DEN TRAKYA'DA SAĞANAK YAĞIŞ VE SEL UYARISI (1027)
GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI BİLGİN: “SALDIRGANLAR CEZASIZ KALIRSA HİÇBİR GAZETECİ GÜVENDE OLMAYACAKTIR” GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI BİLGİN: “SALDIRGANLAR CEZASIZ KALIRSA HİÇBİR GAZETECİ GÜVENDE OLMAYACAKTIR” (1098)
HALK TV'NİN CANLI YAYININA SALDIRANLARDAN 4'Ü SERBEST BIRAKILDI. ŞİŞELİ SALDIRGANIN TUTUKLANMASI İSTENDİ. SİYASİLER SALDIRIYI KINADI HALK TV'NİN CANLI YAYININA SALDIRANLARDAN 4'Ü SERBEST BIRAKILDI. ŞİŞELİ SALDIRGANIN TUTUKLANMASI İSTENDİ. SİYASİLER SALDIRIYI KINADI (1102)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TEKNOLOJİK GİRİŞİM MERKEZLERİ AÇIYOR ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TEKNOLOJİK GİRİŞİM MERKEZLERİ AÇIYOR (1087)
MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK İSTİFA ETTİ, YERİNE MAHMUT ÖZER GETİRİLDİ MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK İSTİFA ETTİ, YERİNE MAHMUT ÖZER GETİRİLDİ (1092)
Muğla’da zeytinlik ve ormanlık alandaki yangınlara 6 tutuklama Muğla’da zeytinlik ve ormanlık alandaki yangınlara 6 tutuklama (1158)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 108 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 108 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1020)
İETT'DE BİR İLK: İBB'NİN METROBÜS HATTI İÇİN 160 ARAÇ ALIM İHALESİ CANLI YAYINLA YAPILDI İETT'DE BİR İLK: İBB'NİN METROBÜS HATTI İÇİN 160 ARAÇ ALIM İHALESİ CANLI YAYINLA YAPILDI (1068)
YENİLENEBİLİR ENERJİ SANTRALLERİNDE HEMEN DEVREYE ALINABİLECEK 1000 MW ATIL KAPASİTE VAR YENİLENEBİLİR ENERJİ SANTRALLERİNDE HEMEN DEVREYE ALINABİLECEK 1000 MW ATIL KAPASİTE VAR (1007)
Türk bankacılık sektörünün yılın ilk 6 ayında net karı haziran sonu itibarıyla 33 milyar 792 milyon TL oldu. Türk bankacılık sektörünün yılın ilk 6 ayında net karı haziran sonu itibarıyla 33 milyar 792 milyon TL oldu. (952)
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINI DEĞİL İTFAİYE MÜDÜRÜNÜ TOPLANTIYA ÇAĞIRDILAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINI DEĞİL İTFAİYE MÜDÜRÜNÜ TOPLANTIYA ÇAĞIRDILAR (1062)
AKŞENER: AVRUPA’NIN DEDİĞİNİ YAPIP TÜRKİYE’Yİ HENDEK ETMEK ÇOK BÜYÜK BİR HAİNLİKTİR AKŞENER: AVRUPA’NIN DEDİĞİNİ YAPIP TÜRKİYE’Yİ HENDEK ETMEK ÇOK BÜYÜK BİR HAİNLİKTİR (1018)
“TÜRKİYE’DE SARAY İKTİDARI TERÖRÜ VAR, MUHALEFET DEĞİL. ADALETSİZLİK TERÖRÜ VAR” “TÜRKİYE’DE SARAY İKTİDARI TERÖRÜ VAR, MUHALEFET DEĞİL. ADALETSİZLİK TERÖRÜ VAR” (966)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: "SORUŞTURMA YAPILMASINA ONAY VERİLDİĞİ İFADESİ YALANDIR" ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: "SORUŞTURMA YAPILMASINA ONAY VERİLDİĞİ İFADESİ YALANDIR" (978)
İZMİR'DE 'ACELE KAMULAŞTIRMA' İSYANI... CHP'Lİ SERTER: 134 HANEYE ÇÖKMEK İÇİN İZİN ÇIKARMIŞLAR! İZMİR'DE 'ACELE KAMULAŞTIRMA' İSYANI... CHP'Lİ SERTER: 134 HANEYE ÇÖKMEK İÇİN İZİN ÇIKARMIŞLAR! (1016)
Ümitcan Uygun, bu kez de Esra'nın ölümüyle ilgili gözaltında Ümitcan Uygun, bu kez de Esra'nın ölümüyle ilgili gözaltında (1038)
SOSYAL MEDYADAKİ "HELP TURKEY" PAYLAŞIMLARINA SORUŞTURMA SOSYAL MEDYADAKİ "HELP TURKEY" PAYLAŞIMLARINA SORUŞTURMA (998)
"TERMİK SANTRALİN YANMASI KAMU ZARARINA NEDEN OLACAK" "TERMİK SANTRALİN YANMASI KAMU ZARARINA NEDEN OLACAK" (1024)
" THK UÇAKLARINA 4 MİLYON DOLAR BULAMAYANLAR SOMALİ'YE 30 MİLYON DOLAR GÖNDERİYOR" " THK UÇAKLARINA 4 MİLYON DOLAR BULAMAYANLAR SOMALİ'YE 30 MİLYON DOLAR GÖNDERİYOR" (1030)
TÜRKİYE SOMALİ'YE 30 MİLYON DOLAR HİBE EDECEK TÜRKİYE SOMALİ'YE 30 MİLYON DOLAR HİBE EDECEK (1029)
SİGORTALARA YANGINLARDAN KAYNAKLI 641 HASAR İHBARİ YAPILDI SİGORTALARA YANGINLARDAN KAYNAKLI 641 HASAR İHBARİ YAPILDI (1010)
Manavgat, Marmaris ve Milas yangınlarının uydu görüntüsü Manavgat, Marmaris ve Milas yangınlarının uydu görüntüsü (1082)
MUHARREM İNCE: "MARMARİS’TE DEVLETİ GÖREMEDİM AMA MİLLETİ GÖRDÜM" MUHARREM İNCE: "MARMARİS’TE DEVLETİ GÖREMEDİM AMA MİLLETİ GÖRDÜM" (1115)
"THK UÇAKLARI" AÇIKLAMASI: “ENGEL OLMAZLARSA, YARDIM KAMPANYASINI AÇARIZ; DEĞİL 4 MİLYON 14 MİLYON DOLAR DA TOPLARIZ” "THK UÇAKLARI" AÇIKLAMASI: “ENGEL OLMAZLARSA, YARDIM KAMPANYASINI AÇARIZ; DEĞİL 4 MİLYON 14 MİLYON DOLAR DA TOPLARIZ” (1067)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 122 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 122 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1070)
CHP'Lİ 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI, THK’YA İŞ BİRLİĞİ BAŞVURUSU YAPTI CHP'Lİ 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI, THK’YA İŞ BİRLİĞİ BAŞVURUSU YAPTI (1137)
MİLAS BELEDİYE BAŞKANI: "YANGIN TERMİK SANTRALE DOĞRU İLERLİYOR, ACİL UÇAK LAZIM" MİLAS BELEDİYE BAŞKANI: "YANGIN TERMİK SANTRALE DOĞRU İLERLİYOR, ACİL UÇAK LAZIM" (1143)
“ERDOĞAN’IN BIDEN’A VERDİĞİ TAAHHÜTLER CHP’NİN TAAHHÜTLERİ DEĞİLDİR, UYMAYACAĞIZ, AMERİKA BİLSİN” “ERDOĞAN’IN BIDEN’A VERDİĞİ TAAHHÜTLER CHP’NİN TAAHHÜTLERİ DEĞİLDİR, UYMAYACAĞIZ, AMERİKA BİLSİN” (1088)
YAŞ KARARLARI: DÜNDAR VE SARI EMEKLİLİĞE SEVK EDİLDİ; HAVA VE KARA KUVVETLERİ KOMUTANLARININ GÖREV SÜRESİ UZATILDI YAŞ KARARLARI: DÜNDAR VE SARI EMEKLİLİĞE SEVK EDİLDİ; HAVA VE KARA KUVVETLERİ KOMUTANLARININ GÖREV SÜRESİ UZATILDI (1100)
KILIÇDAROĞLU, TÜRK HAVA KURUMU’NA GİDİYOR KILIÇDAROĞLU, TÜRK HAVA KURUMU’NA GİDİYOR (1122)
“60 MİLYON LİRALIK LÜKS MAKAM ARAÇLARININ ALINDIĞI BAKANLIKTA YANGIN SÖNDÜRME UÇAĞI YOK" “60 MİLYON LİRALIK LÜKS MAKAM ARAÇLARININ ALINDIĞI BAKANLIKTA YANGIN SÖNDÜRME UÇAĞI YOK" (1152)
ORMANLAR YANIYOR, YAPILAŞMA ENDİŞESİ BÜYÜYOR: YANAN ORMANLARIN ÜÇ KATI ALAN ORMAN DIŞI FAALİYETLERE AÇILDI ORMANLAR YANIYOR, YAPILAŞMA ENDİŞESİ BÜYÜYOR: YANAN ORMANLARIN ÜÇ KATI ALAN ORMAN DIŞI FAALİYETLERE AÇILDI (1171)
Mustafa Cengiz ve eski yöneticiler disipline sevk edildi Mustafa Cengiz ve eski yöneticiler disipline sevk edildi (1288)
Tarım ve Orman Bakanlığı: 6 ilde 11 yangın devam ediyor Tarım ve Orman Bakanlığı: 6 ilde 11 yangın devam ediyor (1149)
Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü saldırıda 10 tutuklama Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü saldırıda 10 tutuklama (1118)
YÜKSEK ENFLASYON JPMORGAN’A FAİZ TAHMİNİ DEĞİŞTİRTTİ YÜKSEK ENFLASYON JPMORGAN’A FAİZ TAHMİNİ DEĞİŞTİRTTİ (1181)
BAKANLAR YANGIN DEĞİL YARDIM PROPOGANDASI PEŞİNDE BAKANLAR YANGIN DEĞİL YARDIM PROPOGANDASI PEŞİNDE (1303)
Ağrı Dağı'nın zirvesindeki buzullar eriyor, çamur ve taşlar yerleşim alanlarına geliyor Ağrı Dağı'nın zirvesindeki buzullar eriyor, çamur ve taşlar yerleşim alanlarına geliyor (1288)
Adil Tek: Çok yakın planda yangın bölgelerinde yağışlar gözükmüyor Adil Tek: Çok yakın planda yangın bölgelerinde yağışlar gözükmüyor (1256)
Kamu alacaklarına ilişkin yapılandırmanın ayrıntıları açıklandı Kamu alacaklarına ilişkin yapılandırmanın ayrıntıları açıklandı (1314)
“ORMANLAR YANIYOR, BUNLAR GELİYOR KESİM YAPIYOR” “ORMANLAR YANIYOR, BUNLAR GELİYOR KESİM YAPIYOR” (1264)
11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI: "UÇAKLARI AKTİF HALE GETİRMEYE HAZIRIZ" 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI: "UÇAKLARI AKTİF HALE GETİRMEYE HAZIRIZ" (1285)
RTÜK ÜYESİ TAŞCI: “RTÜK BAŞKANI, ‘ÖZEL HAT’ ÜZERİNDEN TELEVİZYON YÖNETİCİLERİNİ TEHDİT ETTİ” RTÜK ÜYESİ TAŞCI: “RTÜK BAŞKANI, ‘ÖZEL HAT’ ÜZERİNDEN TELEVİZYON YÖNETİCİLERİNİ TEHDİT ETTİ” (1244)
DİSK'TEN ÇARPICI RAPOR: SALGIN AZAMİ, DESTEK ASGARİ DİSK'TEN ÇARPICI RAPOR: SALGIN AZAMİ, DESTEK ASGARİ (1168)
MİLAS BELEDİYE BAŞKANI TOKAT: YANGIN KRİTİK EŞİĞİ AŞTI MİLAS BELEDİYE BAŞKANI TOKAT: YANGIN KRİTİK EŞİĞİ AŞTI (1226)
ÜRETİCİ FİYATLARINDAKİ YILLIK ARTIŞ YÜZDE 45'E DAYANDI ÜRETİCİ FİYATLARINDAKİ YILLIK ARTIŞ YÜZDE 45'E DAYANDI (1311)
TEMMUZ'DA UÇMAYI BEKLERKEN YERE ÇAKILDIK TEMMUZ'DA UÇMAYI BEKLERKEN YERE ÇAKILDIK (1162)
YILLIK ENFLASYON YÜZDE 18,95'E ÇIKTI YILLIK ENFLASYON YÜZDE 18,95'E ÇIKTI (1232)
İSTANBUL'DA ARZU GÜLENDAM HAYTAOĞLU İÇİN EYLEM İSTANBUL'DA ARZU GÜLENDAM HAYTAOĞLU İÇİN EYLEM (1233)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 91 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 91 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1271)
Azra'nın parçalara ayırılıp, valizle ormana gömülen cesedi bulundu Azra'nın parçalara ayırılıp, valizle ormana gömülen cesedi bulundu (1278)
"AYA GİDECEĞİZ’ DİYENLERİN ELLERİNDE YANGIN SÖNDÜRMEYE UÇAK YOK, AMA SEYRETMEK İÇİN UÇAN SARAYLARI VAR" "AYA GİDECEĞİZ’ DİYENLERİN ELLERİNDE YANGIN SÖNDÜRMEYE UÇAK YOK, AMA SEYRETMEK İÇİN UÇAN SARAYLARI VAR" (1122)
MİLAS BELEDİYE BAŞKANI TOKAT: "YANGIN BİTMEDİ, HİÇBİR UÇAK MÜDAHALESİ OLMADI" MİLAS BELEDİYE BAŞKANI TOKAT: "YANGIN BİTMEDİ, HİÇBİR UÇAK MÜDAHALESİ OLMADI" (1285)
“GELMİŞ GEÇMİŞ EN BECERİKSİZ ORMAN BAKANISIN” “GELMİŞ GEÇMİŞ EN BECERİKSİZ ORMAN BAKANISIN” (1177)
2020'DE 450 BİNİ AŞKIN ÇOCUK KARAKOLLUK OLDU. ÇOCUKLAR, GÜVENLİK BİRİMLERİNE EN ÇOK 'MAĞDUR' SIFATIYLA GELDİ 2020'DE 450 BİNİ AŞKIN ÇOCUK KARAKOLLUK OLDU. ÇOCUKLAR, GÜVENLİK BİRİMLERİNE EN ÇOK 'MAĞDUR' SIFATIYLA GELDİ (1240)
Ağustos 2021 öngörüleri Ağustos 2021 öngörüleri (1165)
119 YANGIN KONTROL ALTINDA, 3 İLDE 7 YANGIN DEVAM EDİYOR 119 YANGIN KONTROL ALTINDA, 3 İLDE 7 YANGIN DEVAM EDİYOR (1159)
ÜCRETLİLER GEÇİNME ENDEKSİ, BİR ÖNCEKİ AYA GÖRE YÜZDE 1,52 ARTTI ÜCRETLİLER GEÇİNME ENDEKSİ, BİR ÖNCEKİ AYA GÖRE YÜZDE 1,52 ARTTI (1292)
AKP'NİN GÖÇMEN POLİTİKASI YOKSULU YOKSULA KIRDIRMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR AKP'NİN GÖÇMEN POLİTİKASI YOKSULU YOKSULA KIRDIRMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR (1268)
KAMUYA AİT TAŞINMAZLARIN YATIRIMLARA TAHSİSİNDE İMZA SİRKÜSÜ TALEP EDİLMEYECEK KAMUYA AİT TAŞINMAZLARIN YATIRIMLARA TAHSİSİNDE İMZA SİRKÜSÜ TALEP EDİLMEYECEK (1336)
"HAVA SICAKLIĞI, MEVSİM NORMALLERİNİN 4-8 DERECE ÜZERİNE ÇIKACAK" "HAVA SICAKLIĞI, MEVSİM NORMALLERİNİN 4-8 DERECE ÜZERİNE ÇIKACAK" (1168)
MİLLİ BOKSÖR BUSE NAZ ÇAKIROĞLU VE MİLLİ GÜREŞÇİ RIZA KAYAALP, TOKYO'DA YARI FİNALE YÜKSELDİ MİLLİ BOKSÖR BUSE NAZ ÇAKIROĞLU VE MİLLİ GÜREŞÇİ RIZA KAYAALP, TOKYO'DA YARI FİNALE YÜKSELDİ (1266)
KORONAVİRÜSE 79 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 79 CAN DAHA (1220)
KÖYCEĞİZ'DE YURTTAŞLAR GÖZYAŞLARI İÇİNDE ALEVLERE SU TAŞIDI KÖYCEĞİZ'DE YURTTAŞLAR GÖZYAŞLARI İÇİNDE ALEVLERE SU TAŞIDI (1350)
“BİONTECH AŞISININ ÜRETİMİNDE YAŞANAN AKSAMA SEBEBİYLE ÜLKEMİZE SEVKİYATTA BİRKAÇ GÜN AZALMA OLACAK” “BİONTECH AŞISININ ÜRETİMİNDE YAŞANAN AKSAMA SEBEBİYLE ÜLKEMİZE SEVKİYATTA BİRKAÇ GÜN AZALMA OLACAK” (1363)
“EMEKLİYE PARA VERMEDİNİZ, MEMURA ÜCRET VERMEDİNİZ, YANGINI SÖNDÜRMEK İÇİN UÇAK ALSAYDINIZ” “EMEKLİYE PARA VERMEDİNİZ, MEMURA ÜCRET VERMEDİNİZ, YANGINI SÖNDÜRMEK İÇİN UÇAK ALSAYDINIZ” (1331)
OSMANİYE’DE 1000 HEKTAR KÜL OLDU OSMANİYE’DE 1000 HEKTAR KÜL OLDU (1234)
TTB: "KONYA'DA GERÇEKLEŞTİRİLEN IRKÇI SALDIRIYI KINIYORUZ" TTB: "KONYA'DA GERÇEKLEŞTİRİLEN IRKÇI SALDIRIYI KINIYORUZ" (1340)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 69 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 69 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (1449)
İBB, İSTANBUL HAVALİMANI'NDA ÇALIŞAN 302 TAKSİNİN ÇALIŞMA RUHSATINI ASKIYA ALDI İBB, İSTANBUL HAVALİMANI'NDA ÇALIŞAN 302 TAKSİNİN ÇALIŞMA RUHSATINI ASKIYA ALDI (1395)
DIŞ TİCARET AÇIĞI HAZİRANDA 2 MİLYAR 853 MİLYON DOLAR OLDU DIŞ TİCARET AÇIĞI HAZİRANDA 2 MİLYAR 853 MİLYON DOLAR OLDU (1482)
KOD 29 İLE İŞTEN ATILAN KADIN EMEKÇİ, İŞE İADE TALEBİYLE 450 KİLOMETRE YÜRÜYECEK KOD 29 İLE İŞTEN ATILAN KADIN EMEKÇİ, İŞE İADE TALEBİYLE 450 KİLOMETRE YÜRÜYECEK (1403)
MERSİN'DE ORMAN YANGINI: BİR KÖY BOŞALTILDI, İKİ ÇOBAN KAYIP MERSİN'DE ORMAN YANGINI: BİR KÖY BOŞALTILDI, İKİ ÇOBAN KAYIP (1411)
İZMİR'DE YANGIN ÖNLEMİ: ORMANLARA GİRİŞLER YASAKLANDI İZMİR'DE YANGIN ÖNLEMİ: ORMANLARA GİRİŞLER YASAKLANDI (1481)
MARMARİS İÇMELER'DE YANGIN BÜYÜYOR MARMARİS İÇMELER'DE YANGIN BÜYÜYOR (1515)
İSTANBUL'DA TOPLU TAŞIMA VE SERVİS ÜCRETLERİNE YÜZDE 15 ZAM İSTANBUL'DA TOPLU TAŞIMA VE SERVİS ÜCRETLERİNE YÜZDE 15 ZAM (1489)
İMAMOĞLU’NDAN, 1000 YENİ TAKSİ TEKLİFİNİ REDDEDEN UKOME’YE TEPKİ: "TEK DERT İMAMOĞLU GÜZEL BİR İŞ YAPMASIN” İMAMOĞLU’NDAN, 1000 YENİ TAKSİ TEKLİFİNİ REDDEDEN UKOME’YE TEPKİ: "TEK DERT İMAMOĞLU GÜZEL BİR İŞ YAPMASIN” (1379)
"128 MİLYAR DOLAR NEREDE" PANKARTINA CEZA MAHKEMEDEN DÖNDÜ "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" PANKARTINA CEZA MAHKEMEDEN DÖNDÜ (1415)
7 İLDE 20 YANGINI KONTROL ALTINA ALMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR 7 İLDE 20 YANGINI KONTROL ALTINA ALMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR (1436)
ANKARA'DA BESİCİLERİN HEM AHIRLARI HEM EVLERİ YIKILDI: EN AZ 7 YURTTAŞ GÖZALTINA ALINDI ANKARA'DA BESİCİLERİN HEM AHIRLARI HEM EVLERİ YIKILDI: EN AZ 7 YURTTAŞ GÖZALTINA ALINDI (1448)
MERKEZ BANKASI, YIL SONU ENFLASYON TAHMİNİNİ YÜZDE 14,1'E ÇIKARDI MERKEZ BANKASI, YIL SONU ENFLASYON TAHMİNİNİ YÜZDE 14,1'E ÇIKARDI (1317)
Tuğba Özay gözyaşları arasında yardım istedi Tuğba Özay gözyaşları arasında yardım istedi (1368)
"13 TANE UÇAĞI OLANLARA SESLENİYORUM; ŞURADA BİR TANE YANGIN SÖNDÜRME UÇAĞI YOK" "13 TANE UÇAĞI OLANLARA SESLENİYORUM; ŞURADA BİR TANE YANGIN SÖNDÜRME UÇAĞI YOK" (1397)
GÖKÇEK’E KÖTÜ HABER: AYM, NAZLIAKA’YI HAKLI BULDU GÖKÇEK’E KÖTÜ HABER: AYM, NAZLIAKA’YI HAKLI BULDU (1361)
Vakalarımızın yaklaşık yüzde 87'si aşısı tamamlanmamış kişiler Vakalarımızın yaklaşık yüzde 87'si aşısı tamamlanmamış kişiler (1398)
KORONAVİRÜSTE VAKA SAYISI 22 BİNİN ÜZERİNE ÇIKTI KORONAVİRÜSTE VAKA SAYISI 22 BİNİN ÜZERİNE ÇIKTI (1616)
İZMİRLİ SANAYİCİDEN "SURİYELİLER GİDERSE SANAYİ ÇÖKER" AÇIKLAMASINA TEPKİ İZMİRLİ SANAYİCİDEN "SURİYELİLER GİDERSE SANAYİ ÇÖKER" AÇIKLAMASINA TEPKİ (1615)
AKŞENER: EVE YEMEK GÖTÜREMEDİĞİ İÇİN AĞLAYAN BABALAR GÖRDÜM AKŞENER: EVE YEMEK GÖTÜREMEDİĞİ İÇİN AĞLAYAN BABALAR GÖRDÜM (1535)
TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 2 BİN 903 TL, YOKSULLUK SINIRI İSE 9 BİN 457 TL TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 2 BİN 903 TL, YOKSULLUK SINIRI İSE 9 BİN 457 TL (1570)
RTÜK’TEN TELE 1 TV'YE ERDOĞAN CEZASI RTÜK’TEN TELE 1 TV'YE ERDOĞAN CEZASI (1620)
FETÖ'NÜN HABERLEŞME AĞI BYLOCK’UN LİSANS SAHİBİ İTİRAFÇI OLDU FETÖ'NÜN HABERLEŞME AĞI BYLOCK’UN LİSANS SAHİBİ İTİRAFÇI OLDU (1620)
AFGAN ÖĞRENCİLERLE İLGİLİ YÜKSEK LİSANS ARAŞTIRMASI: ÇOCUK YAŞTA ÖĞRENCİNİN ÇOCUĞU VAR AFGAN ÖĞRENCİLERLE İLGİLİ YÜKSEK LİSANS ARAŞTIRMASI: ÇOCUK YAŞTA ÖĞRENCİNİN ÇOCUĞU VAR (1659)
DİPLOMA DENKLİĞİ TÜRKİYE’DE KABUL EDİLMEDEN DOKTORLUK YAPMIŞ, BASINA DEMEÇ VERMİŞ DİPLOMA DENKLİĞİ TÜRKİYE’DE KABUL EDİLMEDEN DOKTORLUK YAPMIŞ, BASINA DEMEÇ VERMİŞ (1634)
İKİZKÖYLÜLERE HASAN DAĞI’NIN ZİRVESİNDEN DESTEK: İKİZKÖY DİRENİPDURU! İKİZKÖYLÜLERE HASAN DAĞI’NIN ZİRVESİNDEN DESTEK: İKİZKÖY DİRENİPDURU! (1661)
MEMURLAR İZMİR'DE MEYDANA İNDİ: "SEFALET ORANINDAKİ ZAMLARA KARNIMIZ TOK!" MEMURLAR İZMİR'DE MEYDANA İNDİ: "SEFALET ORANINDAKİ ZAMLARA KARNIMIZ TOK!" (1677)
AKŞENER'DEN AVUSTURYA BAŞBAKANI KURZ'A YANIT: "BİZ SİZE 3 MİLYAR EURO VERELİM ARKADAŞ SEN BİZDEKİLERİN TAMAMINI AL" AKŞENER'DEN AVUSTURYA BAŞBAKANI KURZ'A YANIT: "BİZ SİZE 3 MİLYAR EURO VERELİM ARKADAŞ SEN BİZDEKİLERİN TAMAMINI AL" (1892)
ÜMİT ÖZDAĞ’DAN 'MÜLTECİ' YORUMU: TASARLANAN, TÜRKİYE’NİN İÇİNDE ETNİK BİR CEHENNEMİN OLUŞTURULMASIDIR ÜMİT ÖZDAĞ’DAN 'MÜLTECİ' YORUMU: TASARLANAN, TÜRKİYE’NİN İÇİNDE ETNİK BİR CEHENNEMİN OLUŞTURULMASIDIR (1803)
GAZETE VE DERGİLERİN TİRAJI GEÇEN YIL YÜZDE 20,9 AZALDI GAZETE VE DERGİLERİN TİRAJI GEÇEN YIL YÜZDE 20,9 AZALDI (1873)
TMO, ARPA VE BUĞDAYDA 3. İTHALATI YAPACAK TMO, ARPA VE BUĞDAYDA 3. İTHALATI YAPACAK (1755)
ÜRETİCİ SAMAN BULAMIYOR: “HAYVANLARI KESTİRMEK ZORUNDAYIZ” ÜRETİCİ SAMAN BULAMIYOR: “HAYVANLARI KESTİRMEK ZORUNDAYIZ” (1839)
İstanbul'da çoğu Afganistan ve Pakistan uyruklu olmak üzere 709 kaçak göçmen yakalandı. İstanbul'da çoğu Afganistan ve Pakistan uyruklu olmak üzere 709 kaçak göçmen yakalandı. (1837)
TTB’DEN SAĞLIK BAKANLIĞI’NA GRİP AŞISI ÇAĞRISI: VERİLERİ AÇIKLAYIN TTB’DEN SAĞLIK BAKANLIĞI’NA GRİP AŞISI ÇAĞRISI: VERİLERİ AÇIKLAYIN (1824)
TÜRK TABİPLER BİRLİĞİ VE BOĞAZİÇİ'NE BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ ÖDÜLÜ TÜRK TABİPLER BİRLİĞİ VE BOĞAZİÇİ'NE BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ ÖDÜLÜ (1822)
AYM’DEN, BİLDİRİ DAĞITTIKLARI İÇİN “RAHATSIZ ETMEK” GEREKÇESİYLE CEZALANDIRILAN EĞİTİMCİLER HAKKINDA İHLAL KARARI: “AMACINI AŞAN, ZORLAMA BİR YORUM” AYM’DEN, BİLDİRİ DAĞITTIKLARI İÇİN “RAHATSIZ ETMEK” GEREKÇESİYLE CEZALANDIRILAN EĞİTİMCİLER HAKKINDA İHLAL KARARI: “AMACINI AŞAN, ZORLAMA BİR YORUM” (1863)
OLİMPİYAT TARİHİNDE KADIN BOKSUNDA TÜRKİYE'NİN İLK GALİBİYETİ GELDİ OLİMPİYAT TARİHİNDE KADIN BOKSUNDA TÜRKİYE'NİN İLK GALİBİYETİ GELDİ (1828)
HAVALİMANI TAKSİCİLERİ İLE ENTEGRASYON UZLAŞMASI HAVALİMANI TAKSİCİLERİ İLE ENTEGRASYON UZLAŞMASI (1821)
HAZİNE, ÇIKTIĞI 2 İHALEDE 7,9 MİLYAR TL BORÇLANDI HAZİNE, ÇIKTIĞI 2 İHALEDE 7,9 MİLYAR TL BORÇLANDI (1903)
MOODY'S'TEN TÜRKİYE İÇİN VARLIK RİSKİ UYARISI MOODY'S'TEN TÜRKİYE İÇİN VARLIK RİSKİ UYARISI (1887)
2020 TOKYO OLİMPİYATLARI'NDA MİLLİ SPORCULARIN 3. GÜN SONUÇLARI 2020 TOKYO OLİMPİYATLARI'NDA MİLLİ SPORCULARIN 3. GÜN SONUÇLARI (1864)
"TÜRKİYE AVRUPA’NIN GÖÇMEN GETTOSU DEĞİLDİR" "TÜRKİYE AVRUPA’NIN GÖÇMEN GETTOSU DEĞİLDİR" (1806)
BELTUR, TARİHİ KÖŞKLERDEKİ KAFE VE RESTORANLARIN MENÜLERİNİ YENİLEDİ BELTUR, TARİHİ KÖŞKLERDEKİ KAFE VE RESTORANLARIN MENÜLERİNİ YENİLEDİ (1837)
LGS'DE EN BAŞARISIZ SONUÇLAR MATEMATİK TESTİNDE ELDE EDİLDİ: ORTALAMA 4,2 SORU DOĞRU YANITLANDI LGS'DE EN BAŞARISIZ SONUÇLAR MATEMATİK TESTİNDE ELDE EDİLDİ: ORTALAMA 4,2 SORU DOĞRU YANITLANDI (1821)
ERDOĞAN, ALBAYRAK, ELVAN, DEMİRÖREN VE ZİRAAT BANKASI YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU ERDOĞAN, ALBAYRAK, ELVAN, DEMİRÖREN VE ZİRAAT BANKASI YÖNETİCİLERİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (1806)
FATİH'TE BASKIN YAPILAN EVDEN BİR KİLO 330 GRAM ESRAR ÇIKTI, BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI FATİH'TE BASKIN YAPILAN EVDEN BİR KİLO 330 GRAM ESRAR ÇIKTI, BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (1787)
“TRT HARBİYE BİNASININ AKIBETİ TRT ORTAKÖY BİNALARINA DÖNECEK” “TRT HARBİYE BİNASININ AKIBETİ TRT ORTAKÖY BİNALARINA DÖNECEK” (1743)
“ÇOCUKLARIM ET YİYEMEDİ, CAMİNİN ORADA BEKLEDİM KİMSE VERMEDİ” “ÇOCUKLARIM ET YİYEMEDİ, CAMİNİN ORADA BEKLEDİM KİMSE VERMEDİ” (1837)
Pendik'te korkunç olay: Fidye için öldürüp üzerine beton döktüler Pendik'te korkunç olay: Fidye için öldürüp üzerine beton döktüler (1817)
2020 Tokyo Olimpiyatları'nda yarın Türkiye'yi temsilen 5 branştan 9 sporcu yarışacak. 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda yarın Türkiye'yi temsilen 5 branştan 9 sporcu yarışacak. (1895)
KORONAVİRÜSTE VAKA SAYISI 14 BİNİN ÜZERİNE ÇIKTI KORONAVİRÜSTE VAKA SAYISI 14 BİNİN ÜZERİNE ÇIKTI (1794)
GÜBRE FİYATLARINDAKİ ARTIŞ, ÜRETİCİLERİ UCUZ GÜBREYE YÖNELTTİ: SULANDIRILMIŞ HAYVAN GÜBRESİ GÜBRE FİYATLARINDAKİ ARTIŞ, ÜRETİCİLERİ UCUZ GÜBREYE YÖNELTTİ: SULANDIRILMIŞ HAYVAN GÜBRESİ (1958)
KAMU-AR: AÇLIK SINIRI 3 BİN 500 LİRAYI GEÇTİ KAMU-AR: AÇLIK SINIRI 3 BİN 500 LİRAYI GEÇTİ (1949)
TOKYO OLİMPİYATLARI'NDA TÜRKİYE ADINA GÜNÜN SONUÇLARI: İKİ MADALYA TOKYO OLİMPİYATLARI'NDA TÜRKİYE ADINA GÜNÜN SONUÇLARI: İKİ MADALYA (1921)
FİLENİN SULTANLARI TOKYO OLİMPİYATLARI'NDA ÇİN'İ 3-0 YENDİ FİLENİN SULTANLARI TOKYO OLİMPİYATLARI'NDA ÇİN'İ 3-0 YENDİ (1946)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 58 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 58 KİŞİ DAHA HAYATINI KAYBETTİ (1912)
ABD’den Dedeağaç’a yüzlerce tank ve zırhlı araç sevkiyatı ABD’den Dedeağaç’a yüzlerce tank ve zırhlı araç sevkiyatı (2000)
BAKAN KOCA AÇIKLADI: 3 BİN 552 AMBULANS PERSONELİ KORONAVİRÜSE YAKALANDI BAKAN KOCA AÇIKLADI: 3 BİN 552 AMBULANS PERSONELİ KORONAVİRÜSE YAKALANDI (1980)
MİLLİ CİMNASTİKÇİLERDEN 7 FİNAL: "CİMNASTİK TARİHİMİZDE OLİMPİYATLARDA İLKLERİ YAŞIYORUZ" MİLLİ CİMNASTİKÇİLERDEN 7 FİNAL: "CİMNASTİK TARİHİMİZDE OLİMPİYATLARDA İLKLERİ YAŞIYORUZ" (2042)
Yolcu otobüsünün bagajından 11 kaçak göçmen çıktı Yolcu otobüsünün bagajından 11 kaçak göçmen çıktı (1994)
KORONAVİRÜSTE VAKA SAYISI 11 BİNİN ÜZERİNE ÇIKTI KORONAVİRÜSTE VAKA SAYISI 11 BİNİN ÜZERİNE ÇIKTI (1934)
BOŞANMA AŞAMASINDA OLDUĞU ERKEK TARAFINDAN DARP EDİLDİ. AVUKAT UYAN: "BİR HAFTADIR SAVCILIK TARAFINDAN İŞLEM BAŞLATILMADI" BOŞANMA AŞAMASINDA OLDUĞU ERKEK TARAFINDAN DARP EDİLDİ. AVUKAT UYAN: "BİR HAFTADIR SAVCILIK TARAFINDAN İŞLEM BAŞLATILMADI" (2046)
"BAĞIMSIZ KURUMLARIN HEDEF GÖSTERİLMESİ, BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ BOĞMAK İÇİN ATILAN BİR ADIMDIR" "BAĞIMSIZ KURUMLARIN HEDEF GÖSTERİLMESİ, BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ BOĞMAK İÇİN ATILAN BİR ADIMDIR" (2058)
RTÜK’TEN “YABANCI FON” AÇIKLAMASI: “OLASI MİLLİ GÜVENLİK SORUNLARINA YOL AÇABİLECEĞİ GERÇEĞİ” RTÜK’TEN “YABANCI FON” AÇIKLAMASI: “OLASI MİLLİ GÜVENLİK SORUNLARINA YOL AÇABİLECEĞİ GERÇEĞİ” (2101)
Ölen koronavirüs hastasının yakınları polis ve sağlık çalışanlarına saldırdı Ölen koronavirüs hastasının yakınları polis ve sağlık çalışanlarına saldırdı (2063)
GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI BİLGİN: GAZETECİLİK VAR OLUŞ MÜCADELESİ VERİYOR GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI BİLGİN: GAZETECİLİK VAR OLUŞ MÜCADELESİ VERİYOR (2180)
SÜMEYYE VE BİLAL ERDOĞAN’IN ORTAĞI OLDUĞU ŞİRKET, FATİH’TE WAFFLECI AÇTI SÜMEYYE VE BİLAL ERDOĞAN’IN ORTAĞI OLDUĞU ŞİRKET, FATİH’TE WAFFLECI AÇTI (2154)
Prof. Dr. Ercan, Karaburun açıklarındaki depremi değerlendirip uyardı Prof. Dr. Ercan, Karaburun açıklarındaki depremi değerlendirip uyardı (2393)
SAĞLIK BAKANLIĞI MAVİ TABLOYU YAYINLADI: VAKA SAYISINDA YÜKSELİŞ, VEFAT SAYISINDA DÜŞÜŞ VAR SAĞLIK BAKANLIĞI MAVİ TABLOYU YAYINLADI: VAKA SAYISINDA YÜKSELİŞ, VEFAT SAYISINDA DÜŞÜŞ VAR (2187)
Seyhan Baraj Gölü’nde yüzlerce civciv ölüme terk edildi Seyhan Baraj Gölü’nde yüzlerce civciv ölüme terk edildi (2169)
FINDIKLI BELEDİYE BAŞKANI ÇERVATOĞLU: DOĞA İLE OYNAMAMAMIZ GEREKİYOR FINDIKLI BELEDİYE BAŞKANI ÇERVATOĞLU: DOĞA İLE OYNAMAMAMIZ GEREKİYOR (2268)
"6 MİLYON ÖĞRENCİ EBA’YA ERİŞEMEDİ" "6 MİLYON ÖĞRENCİ EBA’YA ERİŞEMEDİ" (2168)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR'İN ÇİFTÇİLERE DAĞITTIĞI KIRMIZI MERCİMEKTE HASAT ZAMANI ANKARA BÜYÜKŞEHİR'İN ÇİFTÇİLERE DAĞITTIĞI KIRMIZI MERCİMEKTE HASAT ZAMANI (2243)
TİYATROCU TURGAY YILDIZ YAŞAMINI YİTİRDİ TİYATROCU TURGAY YILDIZ YAŞAMINI YİTİRDİ (2249)
"MİSAK-I MİLLİ KİM SEN KİM? TÜCCAR OLDUN AMA DEVLET ADAMI OLMAK İSTEMİYORSUN!" "MİSAK-I MİLLİ KİM SEN KİM? TÜCCAR OLDUN AMA DEVLET ADAMI OLMAK İSTEMİYORSUN!" (2201)
TOKYO OLİMPİYAT OYUNLARI AÇILIŞ SEREMONİSİNDE TÜRK BAYRAĞINI MİLLİ YÜZÜCÜLER MERVE TUNCEL VE BERKE SAKA TAŞIYACAK TOKYO OLİMPİYAT OYUNLARI AÇILIŞ SEREMONİSİNDE TÜRK BAYRAĞINI MİLLİ YÜZÜCÜLER MERVE TUNCEL VE BERKE SAKA TAŞIYACAK (2510)
Cinsel istismardan 28 yıl hapis cezası alan sanığa, 'Şevkat Yerimdar' beraati Cinsel istismardan 28 yıl hapis cezası alan sanığa, 'Şevkat Yerimdar' beraati (2516)
"GAZETECİLERE ŞİDDET UYGULAYAN GÜVENLİK GÜÇLERİNİN CEZALANDIRILMALARINI İSTİYORUZ" "GAZETECİLERE ŞİDDET UYGULAYAN GÜVENLİK GÜÇLERİNİN CEZALANDIRILMALARINI İSTİYORUZ" (2510)
"DEVLET BAKKALLIK YAPMAZ' DİYEN ZİHNİYET 783 ŞİRKETİN KAYYUMU" "DEVLET BAKKALLIK YAPMAZ' DİYEN ZİHNİYET 783 ŞİRKETİN KAYYUMU" (2522)
İBB, İLK BUĞDAY HASADINI YAPTI İBB, İLK BUĞDAY HASADINI YAPTI (2597)
“BALKANLAR’DA GÖNÜLLER YAPMAYA GELDİK” “BALKANLAR’DA GÖNÜLLER YAPMAYA GELDİK” (2416)
BESİCİLER, YARDIM ADI ALTINDA KURBANLARI UCUZA ALAN VAKIFLARDAN ŞİKAYETÇİ: "İNSANLARIN DUYGULARINI SÖMÜRÜYORLAR" BESİCİLER, YARDIM ADI ALTINDA KURBANLARI UCUZA ALAN VAKIFLARDAN ŞİKAYETÇİ: "İNSANLARIN DUYGULARINI SÖMÜRÜYORLAR" (2568)
CUMHURBAŞKANLIĞI VERİLERİ: KAMUDA TEKNOLOJİYE AYRILAN PAY AZALDI CUMHURBAŞKANLIĞI VERİLERİ: KAMUDA TEKNOLOJİYE AYRILAN PAY AZALDI (2722)
“HPV AŞISI ÜCRETSİZ OLSUN” KAMPANYASI SÜRÜYOR: “ULUSAL AŞI PROGRAMINA ALINMALI” “HPV AŞISI ÜCRETSİZ OLSUN” KAMPANYASI SÜRÜYOR: “ULUSAL AŞI PROGRAMINA ALINMALI” (2588)
ABD’den Türkiye’ye “köpeklerde yüksek kuduz riski” kısıtlaması ABD’den Türkiye’ye “köpeklerde yüksek kuduz riski” kısıtlaması (2633)
AKŞENER'DEN "MONTRÖ" MESAJI: "BOĞAZLARIMIZDA TÜRK EGEMENLİĞİNİ TESCİL EDEN DEVLET BÜYÜKLERİMİZİ SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUM" AKŞENER'DEN "MONTRÖ" MESAJI: "BOĞAZLARIMIZDA TÜRK EGEMENLİĞİNİ TESCİL EDEN DEVLET BÜYÜKLERİMİZİ SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUM" (2683)
MARAŞ’TA AÇILACAK 174 BİN METRE KARELİK ALANDA 36 RUM TAŞINMAZI VAR MARAŞ’TA AÇILACAK 174 BİN METRE KARELİK ALANDA 36 RUM TAŞINMAZI VAR (2662)
Tarımın isimsiz kahramanları, Çukurova'nın sarı sıcağında çalışarak bayramı karşıladı Tarımın isimsiz kahramanları, Çukurova'nın sarı sıcağında çalışarak bayramı karşıladı (2687)
ESNAF, BU BAYRAM DA UMDUĞUNU BULAMADI ESNAF, BU BAYRAM DA UMDUĞUNU BULAMADI (2452)
2020 YILINDA 80 BİN 852 KİŞİ ZEHİRLENEK İNTİHAR ETMEK İSTEDİ 2020 YILINDA 80 BİN 852 KİŞİ ZEHİRLENEK İNTİHAR ETMEK İSTEDİ (2622)
KADIN MUHTAR SAYISI 1.119'A YÜKSELDİ KADIN MUHTAR SAYISI 1.119'A YÜKSELDİ (2562)
TTB’DEN “OKULLARI AÇALIM” ÇAĞRISI: “KAPALI KALMASINI SAVUNMAK, ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞINA DEĞER VERDİĞİMİZİN DEĞİL, EĞİTİMLERİNE DEĞER VERMEDİĞİMİZİN GÖSTERGESİDİR” TTB’DEN “OKULLARI AÇALIM” ÇAĞRISI: “KAPALI KALMASINI SAVUNMAK, ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞINA DEĞER VERDİĞİMİZİN DEĞİL, EĞİTİMLERİNE DEĞER VERMEDİĞİMİZİN GÖSTERGESİDİR” (2640)
ERDOĞAN'IN İNŞAAT "MÜJDESİNE" CHP'DEN TEPKİ: "ANCA İTİBAR İÇİN VATANDAŞTAN ALIP SARAYA YATIRIYOR" ERDOĞAN'IN İNŞAAT "MÜJDESİNE" CHP'DEN TEPKİ: "ANCA İTİBAR İÇİN VATANDAŞTAN ALIP SARAYA YATIRIYOR" (2733)
Boğazını sıkıp, cinsel istismara kalkıştığı genç kızı sesler gelince bırakmış Boğazını sıkıp, cinsel istismara kalkıştığı genç kızı sesler gelince bırakmış (2694)
Erdoğan’dan KKTC’ye Saray Müjdesi! Erdoğan’dan KKTC’ye Saray Müjdesi! (3126)
İMAMOĞLU, ÜSKÜP’TE 50 BÜYÜKBAŞ, SARAYBOSNA’DA 300 KÜÇÜKBAŞ KURBAN KESTİRECEK İMAMOĞLU, ÜSKÜP’TE 50 BÜYÜKBAŞ, SARAYBOSNA’DA 300 KÜÇÜKBAŞ KURBAN KESTİRECEK (2643)
“TARIM BAKANI GELDİ GELELİ ÜLKEDE HAYVANCILIK BİTTİ” “TARIM BAKANI GELDİ GELELİ ÜLKEDE HAYVANCILIK BİTTİ” (2580)
İZMİR'DE PROFESÖRÜN ÜÇÜNCÜ KEZ GÖREVDEN ALINMASI DA YARGIDAN DÖNDÜ İZMİR'DE PROFESÖRÜN ÜÇÜNCÜ KEZ GÖREVDEN ALINMASI DA YARGIDAN DÖNDÜ (2768)
Ünlü aktivist Chomsky: İslam Avrupa’nın bin yıllık korkusu Ünlü aktivist Chomsky: İslam Avrupa’nın bin yıllık korkusu (2735)
Tosuncuk'un avukatları konuştu: Bitcoin’i yok, parası yok, varlığı yok, boşanmaya itiraz etmeyecek! Tosuncuk'un avukatları konuştu: Bitcoin’i yok, parası yok, varlığı yok, boşanmaya itiraz etmeyecek! (2613)
Hurdacı babanın şampiyon çocukları Hurdacı babanın şampiyon çocukları (2464)
TAHRAN TİCARET MÜŞAVİRLİĞİ: MUHAFAZAKAR BİR KABİNE DE OLUŞABİLİR, İRAN HIZLI BİR DÖNÜŞEME DE UĞRAYABİLİR TAHRAN TİCARET MÜŞAVİRLİĞİ: MUHAFAZAKAR BİR KABİNE DE OLUŞABİLİR, İRAN HIZLI BİR DÖNÜŞEME DE UĞRAYABİLİR (2669)
GEBZE’DE KADINLAR, 17 YAŞINDAKİ AYŞEGÜL İÇİN EYLEM YAPTI: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESHİ İPTAL EDİLMELİ GEBZE’DE KADINLAR, 17 YAŞINDAKİ AYŞEGÜL İÇİN EYLEM YAPTI: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESHİ İPTAL EDİLMELİ (2640)
KARTLI HARCAMA TUTARI HAZİRANDA YÜZDE 23 ARTTI KARTLI HARCAMA TUTARI HAZİRANDA YÜZDE 23 ARTTI (2696)
"KURBANLIKLAR PAZAR YERİNDE ÇAKILI KALDI" "KURBANLIKLAR PAZAR YERİNDE ÇAKILI KALDI" (2824)
"BENİ ERDOĞAN'LA KARIŞTIRMAYIN, KİMSE KAÇTIĞI YERE ASKERİMİ BEKÇİ; ÜLKEMİ DE MÜLTECİLERE AÇIK HAPİSHANE YAPAMAZ" "BENİ ERDOĞAN'LA KARIŞTIRMAYIN, KİMSE KAÇTIĞI YERE ASKERİMİ BEKÇİ; ÜLKEMİ DE MÜLTECİLERE AÇIK HAPİSHANE YAPAMAZ" (2718)
Uyuşturucudan tutuklu Ümitcan Uygun'a tahliye Uyuşturucudan tutuklu Ümitcan Uygun'a tahliye (2973)
Meşhur fotoğraftaki sahibi ''Gazeteci Çocuk'' hayatını kaybetti Meşhur fotoğraftaki sahibi ''Gazeteci Çocuk'' hayatını kaybetti (3068)
"TRT’YE ATANAN KADININ ATTIĞI TWEETLERİ SİZ ATMIŞ OLSAYDINIZ HEPİNİZ HAPİSTEYDİNİZ" "TRT’YE ATANAN KADININ ATTIĞI TWEETLERİ SİZ ATMIŞ OLSAYDINIZ HEPİNİZ HAPİSTEYDİNİZ" (3132)
CİNSEL İSTİSMARDA "SOMUT DELİL YOK" ÖRNEĞİ MERSİN’DE YAŞANDI: ZANLI SERBEST KALDI, MAHALLELİ İSYAN ETTİ CİNSEL İSTİSMARDA "SOMUT DELİL YOK" ÖRNEĞİ MERSİN’DE YAŞANDI: ZANLI SERBEST KALDI, MAHALLELİ İSYAN ETTİ (3099)
“SURİYELİ KARDEŞLERİMİZİ, HUZUR İÇİNDE KENDİ ÜLKELERİNE GÖNDERECEĞİZ” “SURİYELİ KARDEŞLERİMİZİ, HUZUR İÇİNDE KENDİ ÜLKELERİNE GÖNDERECEĞİZ” (3061)
HATUN GÜNEŞ’İN ÖLDÜRÜLMESİNİ PROTESTO EDEN KADINLAR: “BU DÜZENİN YIKILMASINDAN BAŞKA ÇARE KALMAMIŞTIR” HATUN GÜNEŞ’İN ÖLDÜRÜLMESİNİ PROTESTO EDEN KADINLAR: “BU DÜZENİN YIKILMASINDAN BAŞKA ÇARE KALMAMIŞTIR” (3134)
UEFA, 2023 ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNİN İSTANBUL'DA OYNANACAĞINI DUYURDU UEFA, 2023 ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNİN İSTANBUL'DA OYNANACAĞINI DUYURDU (3330)
STK'LARDAN TORBA YASA TEPKİSİ: "OHAL DEĞİL, DEMOKRASİ İSTİYORUZ" STK'LARDAN TORBA YASA TEPKİSİ: "OHAL DEĞİL, DEMOKRASİ İSTİYORUZ" (3478)
TRT’YE YAPILAN ATAMALAR DANIŞTAY’A TAŞINDI TRT’YE YAPILAN ATAMALAR DANIŞTAY’A TAŞINDI (3291)
BÜRO-İŞ: "PAZAR FİLELERİMİZ DOYUMLUK DEĞİL, TADIMLIK OLDU" BÜRO-İŞ: "PAZAR FİLELERİMİZ DOYUMLUK DEĞİL, TADIMLIK OLDU" (3404)
MANSUR YAVAŞ’TAN ÖLEN FLAMİNGOLAR İÇİN MESAJ: “BU TOPRAKLAR BİZE OLDUĞU KADAR ONLARA DA AİT” MANSUR YAVAŞ’TAN ÖLEN FLAMİNGOLAR İÇİN MESAJ: “BU TOPRAKLAR BİZE OLDUĞU KADAR ONLARA DA AİT” (3432)
TÜRKİYE BANKALAR BİRLİĞİ, FİNANSAL YENİDEN YAPILANDIRMADA ÇERÇEVE ANLAŞMALARINDA DEĞİŞİKLİK YAPTI TÜRKİYE BANKALAR BİRLİĞİ, FİNANSAL YENİDEN YAPILANDIRMADA ÇERÇEVE ANLAŞMALARINDA DEĞİŞİKLİK YAPTI (3302)
AVRUPA KONSEYİ, SEYAHAT KISITLAMALARI LİSTESİNİ GÜNCELLEDİ AVRUPA KONSEYİ, SEYAHAT KISITLAMALARI LİSTESİNİ GÜNCELLEDİ (3192)
PAZARCI KADIN: “GETİRDİĞİM YOĞURDU GERİ GÖTÜRÜYORUM, BİLMİYORUM NE OLACAK BU MİLLETİN HALİ VE HALİMİZ?” PAZARCI KADIN: “GETİRDİĞİM YOĞURDU GERİ GÖTÜRÜYORUM, BİLMİYORUM NE OLACAK BU MİLLETİN HALİ VE HALİMİZ?” (3427)
AKP’Lİ BELEDİYENİN UZAY MERKEZİNİN KAPISINA 5 AYDA KİLİT VURULDU AKP’Lİ BELEDİYENİN UZAY MERKEZİNİN KAPISINA 5 AYDA KİLİT VURULDU (3591)
MELİH BULU'NUN BOĞAZİÇİ'NDEKİ 194 GÜNÜ BÖYLE GEÇTİ MELİH BULU'NUN BOĞAZİÇİ'NDEKİ 194 GÜNÜ BÖYLE GEÇTİ (3607)
İMAMOĞLU: HAK, HUKUK, ADALET KİMLİĞİ HER KURUMA, ÖZELLİKLE HUKUK SİSTEMİNE MUTLAKA YERLEŞTİRİLMELİ İMAMOĞLU: HAK, HUKUK, ADALET KİMLİĞİ HER KURUMA, ÖZELLİKLE HUKUK SİSTEMİNE MUTLAKA YERLEŞTİRİLMELİ (3691)
CHP HEYETİ ORDU SAHİLİNDE: “EN KISA SÜREDE İKTİDAR OLACAĞIZ” CHP HEYETİ ORDU SAHİLİNDE: “EN KISA SÜREDE İKTİDAR OLACAĞIZ” (3646)
MELİH BULU GÖREVİNDEN ALINDI MELİH BULU GÖREVİNDEN ALINDI (3724)
MERKEZ BANKASI FAİZİ YÜZDE 19'DA SABİT TUTTU MERKEZ BANKASI FAİZİ YÜZDE 19'DA SABİT TUTTU (4407)
SİNEMA BİLETLERİNDE 'SIFIR VERGİ' MAYIS 2022'YE UZATILDI SİNEMA BİLETLERİNDE 'SIFIR VERGİ' MAYIS 2022'YE UZATILDI (3919)
KISA VADELİ BORÇ 144,9 MİLYAR DOLARA ÇIKTI KISA VADELİ BORÇ 144,9 MİLYAR DOLARA ÇIKTI (4172)
TARIM ÜRÜNLERİ ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ BİR YILDA YÜZDE 21,76 ARTTI TARIM ÜRÜNLERİ ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ BİR YILDA YÜZDE 21,76 ARTTI (4112)
809 KONUTLUK TOKİ PROJESİ: "MAHKEMENİN İPTAL KARARINA RAĞMEN KURA ÇEKİMİ YAPILDI" 809 KONUTLUK TOKİ PROJESİ: "MAHKEMENİN İPTAL KARARINA RAĞMEN KURA ÇEKİMİ YAPILDI" (4541)
Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, kendisine yönelik suçlamalara yanıt verdi Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, kendisine yönelik suçlamalara yanıt verdi (4843)
"EKMEĞİ İÇİN MÜCADELE EDEN BİR İNSANI HAPSE TIKMAK, ADALETE SIĞMAZ" "EKMEĞİ İÇİN MÜCADELE EDEN BİR İNSANI HAPSE TIKMAK, ADALETE SIĞMAZ" (4880)
ÜMİT ÖZDAĞ: SON 1 HAFTA İÇERİSİNDE 32 BİN AFGAN TÜRKİYE'YE GELMİŞ ÜMİT ÖZDAĞ: SON 1 HAFTA İÇERİSİNDE 32 BİN AFGAN TÜRKİYE'YE GELMİŞ (4281)
BÜYÜK TEPKİ GÖREN GÖRÜNTÜLER, AFGAN DEĞİL SURİYELİ GÖÇMENLERE AİT ÇIKTI BÜYÜK TEPKİ GÖREN GÖRÜNTÜLER, AFGAN DEĞİL SURİYELİ GÖÇMENLERE AİT ÇIKTI (4101)
EMLAKBANK, ESKİ GENEL MÜDÜRE ÖDENEN 694 BİN LİRA TAZMİNATI SAVUNDU: “BANKACILIK TAZMİNATI OLARAK ÖDENDİ” EMLAKBANK, ESKİ GENEL MÜDÜRE ÖDENEN 694 BİN LİRA TAZMİNATI SAVUNDU: “BANKACILIK TAZMİNATI OLARAK ÖDENDİ” (3842)
İMAMOĞLU: GELİN OMUZ OMUZA VERELİM, ŞEHRİMİZE OLİMPİYATLARI KAZANDIRALIM İMAMOĞLU: GELİN OMUZ OMUZA VERELİM, ŞEHRİMİZE OLİMPİYATLARI KAZANDIRALIM (4052)
KKTC CUMHURBAŞKANI TATAR: ARTIK FEDERASYON DEFTERİ KAPANDI KKTC CUMHURBAŞKANI TATAR: ARTIK FEDERASYON DEFTERİ KAPANDI (4457)
YÖK, YAZ OKULLARINDA YÜZ YÜZE EĞİTİM ZORUNLULUĞUNU KALDIRDI YÖK, YAZ OKULLARINDA YÜZ YÜZE EĞİTİM ZORUNLULUĞUNU KALDIRDI (3773)
PERAKENDE SATIŞ HACMİ YÜZDE 6,1 GERİLEDİ PERAKENDE SATIŞ HACMİ YÜZDE 6,1 GERİLEDİ (3710)
İMAMOĞLU'NDAN KURBAN BAĞIŞI ÇAĞRISI: "İSTANBUL’DA 300 BİN EVE HİÇ ET GİRMİYOR, BU EVLERİN KAPISINI SİZİN İÇİN ÇALALIM" İMAMOĞLU'NDAN KURBAN BAĞIŞI ÇAĞRISI: "İSTANBUL’DA 300 BİN EVE HİÇ ET GİRMİYOR, BU EVLERİN KAPISINI SİZİN İÇİN ÇALALIM" (4032)
HAZİNE 7 İLDE 13 TAŞINMAZI SATACAK HAZİNE 7 İLDE 13 TAŞINMAZI SATACAK (3850)
KRİPTO BORSALARA BİLGİ VERME ZORUNLULUĞU GETİRİLDİ KRİPTO BORSALARA BİLGİ VERME ZORUNLULUĞU GETİRİLDİ (4184)
GALATASARAY KULÜBÜ: AYRIMCILIK GALATASARAY KULÜBÜ: AYRIMCILIK (3959)
ERDOĞAN, İSRAİL DEVLET BAŞKANI HERTZOG İLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ, İŞBİRLİĞİNDEN BAHSETTİ ERDOĞAN, İSRAİL DEVLET BAŞKANI HERTZOG İLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ, İŞBİRLİĞİNDEN BAHSETTİ (4112)
Galatasaray, Yunanistan'da yaşanan kötü muamele sonrası ülkeye dönüyor Galatasaray, Yunanistan'da yaşanan kötü muamele sonrası ülkeye dönüyor (4617)
TÜTÜN PROTESTOSUNDA MHP'Lİ MECLİS ÜYESİ DE TUTUKLANDI, 6 KİŞİ MHP'DEN İSTİFA ETTİ TÜTÜN PROTESTOSUNDA MHP'Lİ MECLİS ÜYESİ DE TUTUKLANDI, 6 KİŞİ MHP'DEN İSTİFA ETTİ (3770)
"ÇARŞI DAVASI"NDA BERAAT KARARLARI BOZULDU "ÇARŞI DAVASI"NDA BERAAT KARARLARI BOZULDU (4032)
İNŞAAT MALİYETİ YILLIK YÜZDE 39,56 ARTTI İNŞAAT MALİYETİ YILLIK YÜZDE 39,56 ARTTI (3869)
THY YOLCU SAYISI 2019 HAZİRAN’A GÖRE YÜZDE 45 DÜŞTÜ THY YOLCU SAYISI 2019 HAZİRAN’A GÖRE YÜZDE 45 DÜŞTÜ (3926)
İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 13,2 OLDU İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 13,2 OLDU (4173)
SEDAT PEKER’İN "15 TEMMUZ'DA SİVİLLERE SİLAH DAĞITTILAR" İDDİASIYLA İLGİLİ 7 İSİM HAKKINDA SUÇ DUYURUSU SEDAT PEKER’İN "15 TEMMUZ'DA SİVİLLERE SİLAH DAĞITTILAR" İDDİASIYLA İLGİLİ 7 İSİM HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (3859)
TÜTÜN YASAĞINI PROTESTO EDEN 10 TÜTÜNCÜ TUTUKLANDI: “ORADA BULUNMA AMACIM EKMEK DAVASI” TÜTÜN YASAĞINI PROTESTO EDEN 10 TÜTÜNCÜ TUTUKLANDI: “ORADA BULUNMA AMACIM EKMEK DAVASI” (3834)
OHAL YETKİLERİNİ 3 YIL DAHA UZATAN TEKLİF TBMM KOMİSYONUNDA: "SEÇİMLERE OHAL İLE Mİ GİRECEĞİZ?" OHAL YETKİLERİNİ 3 YIL DAHA UZATAN TEKLİF TBMM KOMİSYONUNDA: "SEÇİMLERE OHAL İLE Mİ GİRECEĞİZ?" (3789)
KONUT SATIŞLARI YÜZDE 29,1 GERİLEDİ KONUT SATIŞLARI YÜZDE 29,1 GERİLEDİ (3829)
TARIM ORMAN İŞ SENDİKASI BAŞKANI DURMUŞ'TAN "PATARA" AÇIKLAMASI: "ŞİMDİ VATANDAŞLAR, ORMANLARI DEVLETTEN KORUMAYA ÇALIŞIYOR" TARIM ORMAN İŞ SENDİKASI BAŞKANI DURMUŞ'TAN "PATARA" AÇIKLAMASI: "ŞİMDİ VATANDAŞLAR, ORMANLARI DEVLETTEN KORUMAYA ÇALIŞIYOR" (3901)
KIRKPINAR'DA '2. BAYRAK' VAKASI KIRKPINAR'DA '2. BAYRAK' VAKASI (4024)
VAN’DA 4 SAVCI UYUŞTURUCU VE TARİHİ ESERLERİ SATMAYA BAŞLAMIŞ VAN’DA 4 SAVCI UYUŞTURUCU VE TARİHİ ESERLERİ SATMAYA BAŞLAMIŞ (3773)
NATURE DERGİSİ: “COVID-19 BEYİNDE HASARA YOL AÇABİLİR” NATURE DERGİSİ: “COVID-19 BEYİNDE HASARA YOL AÇABİLİR” (4053)
FORMULA 1 BİLETLERİ SATIŞA ÇIKACAK EN UCUZ BİLET 300 TL FORMULA 1 BİLETLERİ SATIŞA ÇIKACAK EN UCUZ BİLET 300 TL (4005)
BABACAN'DAN CUMARTESİ ANNELERİ'NE DESTEK: "DEVLETİN GÖREVİ, ACILI ANNELERE HESAP VERMEKTİR; HESAP SORMAK DEĞİL" BABACAN'DAN CUMARTESİ ANNELERİ'NE DESTEK: "DEVLETİN GÖREVİ, ACILI ANNELERE HESAP VERMEKTİR; HESAP SORMAK DEĞİL" (3895)
"BENİM İÇİN ÇILGIN PROJE, İSTANBUL’DA SPOR YAPMAYAN ÇOCUĞUN KALMAMASIDIR" "BENİM İÇİN ÇILGIN PROJE, İSTANBUL’DA SPOR YAPMAYAN ÇOCUĞUN KALMAMASIDIR" (3853)
ANKARA SİMİDİNE ZAM GELDİ, YARINDAN İTİBAREN 2,5 LİRA OLACAK ANKARA SİMİDİNE ZAM GELDİ, YARINDAN İTİBAREN 2,5 LİRA OLACAK (3615)
"ÖYLE BİR CUMHURBAŞKANI OLMALI Kİ 83 MİLYONU KUCAKLAMALI" "ÖYLE BİR CUMHURBAŞKANI OLMALI Kİ 83 MİLYONU KUCAKLAMALI" (3697)
Partinin ilçe başkanlığı çadırda kuruldu Partinin ilçe başkanlığı çadırda kuruldu (3445)
"ERDOĞAN, IMF’DEN GELECEK 6,5 MİLYAR DOLARI BEKLİYOR" "ERDOĞAN, IMF’DEN GELECEK 6,5 MİLYAR DOLARI BEKLİYOR" (3382)
KILIÇDAROĞLU'NDAN "ÇÖP İTHALATI" TEPKİSİ: "SİZİN TEK BİR KUTSALINIZ VAR, O DA PARA" KILIÇDAROĞLU'NDAN "ÇÖP İTHALATI" TEPKİSİ: "SİZİN TEK BİR KUTSALINIZ VAR, O DA PARA" (3482)
ALIM GÜCÜ DÜŞÜK YURTTAŞLAR İÇİN BİZİZMİR GİYSİ NOKTASI AÇILDI ALIM GÜCÜ DÜŞÜK YURTTAŞLAR İÇİN BİZİZMİR GİYSİ NOKTASI AÇILDI (3517)
SAROS KÖRFEZİ'NE YAPIMI PLANLANAN DEV KARGO GEMİSİ LİMANI, BİNLERCE KİŞİLİK MİTİNGLE PROTESTO EDİLDİ SAROS KÖRFEZİ'NE YAPIMI PLANLANAN DEV KARGO GEMİSİ LİMANI, BİNLERCE KİŞİLİK MİTİNGLE PROTESTO EDİLDİ (3792)
İZMİR'DE 3 BİN 560 LİTRE SAHTE SIVI YAĞ ELE GEÇİRİLDİ İZMİR'DE 3 BİN 560 LİTRE SAHTE SIVI YAĞ ELE GEÇİRİLDİ (3596)
TZOB KURBANLIK FİYATLARINI AÇIKLADI: “BÜYÜKBAŞTA 6 BİN 500 İLE 35 BİN LİRA, KÜÇÜKBAŞTA İSE BİN 300 LİRA İLE 5 BİN LİRA ARASINDA” TZOB KURBANLIK FİYATLARINI AÇIKLADI: “BÜYÜKBAŞTA 6 BİN 500 İLE 35 BİN LİRA, KÜÇÜKBAŞTA İSE BİN 300 LİRA İLE 5 BİN LİRA ARASINDA” (3557)
İstanbul'da sivrisinek kabusu büyüyor; İBB SMS ile uyardı İstanbul'da sivrisinek kabusu büyüyor; İBB SMS ile uyardı (3389)
İBB'YE, SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ İÇİN AB'DEN 3 MİLYON EURO HİBE İBB'YE, SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ İÇİN AB'DEN 3 MİLYON EURO HİBE (3533)
MECLİS BAŞKANLIĞI’NDAN “10 BİN DOLAR ALAN SİYASETÇİ” YANITI: “TBMM’NİN GÖREVLERİ KAPSAMINDA DEĞİL” MECLİS BAŞKANLIĞI’NDAN “10 BİN DOLAR ALAN SİYASETÇİ” YANITI: “TBMM’NİN GÖREVLERİ KAPSAMINDA DEĞİL” (3502)
CARİ AÇIK MAYISTA 3 MİLYAR 81 MİLYON DOLAR OLDU CARİ AÇIK MAYISTA 3 MİLYAR 81 MİLYON DOLAR OLDU (3633)
FAST PARA GÖNDERME LİMİTİ 2000 TL’YE ÇIKTI FAST PARA GÖNDERME LİMİTİ 2000 TL’YE ÇIKTI (3875)
“GÜBRE FİYATI SON BİR YILDA YÜZDE 100 ARTTI, HAYVANCILIK BİTME NOKTASINA GELDİ” “GÜBRE FİYATI SON BİR YILDA YÜZDE 100 ARTTI, HAYVANCILIK BİTME NOKTASINA GELDİ” (3639)
GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN TASARRUF GENELGESİ'NE TEPKİ: "YEREL BASIN TAMAMEN YOK OLMAYLA KARŞI KARŞIYA" GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN TASARRUF GENELGESİ'NE TEPKİ: "YEREL BASIN TAMAMEN YOK OLMAYLA KARŞI KARŞIYA" (3693)
SOMALI MADENCİ ANKARA'DAN İSTEDİĞİNİ YİNE ALAMADI SOMALI MADENCİ ANKARA'DAN İSTEDİĞİNİ YİNE ALAMADI (3474)
"ŞİŞLİ KOMŞU KART" İLE HEM GERİ DÖNÜŞÜM HEM DE DAYANIŞMA SAĞLANACAK "ŞİŞLİ KOMŞU KART" İLE HEM GERİ DÖNÜŞÜM HEM DE DAYANIŞMA SAĞLANACAK (3536)
4. YARGI PAKETİ TBMM’DEN GEÇTİ: “KADININ ÇOCUĞUN BEYANI SOMUT DELİLDİR, AKSİNİ UYGULAMAK ALÇAKLIKTIR” 4. YARGI PAKETİ TBMM’DEN GEÇTİ: “KADININ ÇOCUĞUN BEYANI SOMUT DELİLDİR, AKSİNİ UYGULAMAK ALÇAKLIKTIR” (3491)
MERKEZ BANKASI DOLAR KURU VE ENFLASYON TAHMİNİ YÜKSELTİ MERKEZ BANKASI DOLAR KURU VE ENFLASYON TAHMİNİ YÜKSELTİ (3610)
TÜRK-İŞ, HÜKÜMETİN ÜCRET ARTIŞI TEKLİFİNİ DEĞERLENDİRDİ: “KABULLENMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL” TÜRK-İŞ, HÜKÜMETİN ÜCRET ARTIŞI TEKLİFİNİ DEĞERLENDİRDİ: “KABULLENMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL” (3561)
İBB, METRO İSTASYONLARINI MARKA VE GİRİŞİMCİLERE AÇIYOR: İLK İHALE 14 TEMMUZ'DA İBB, METRO İSTASYONLARINI MARKA VE GİRİŞİMCİLERE AÇIYOR: İLK İHALE 14 TEMMUZ'DA (3653)
İŞKUR’A KAYITLI İŞSİZ SAYISI 2,95 MİLYON OLDU İŞKUR’A KAYITLI İŞSİZ SAYISI 2,95 MİLYON OLDU (3527)
NET REZERVLER 20 MİLYAR 430 MİLYON DOLARA GERİLEDİ NET REZERVLER 20 MİLYAR 430 MİLYON DOLARA GERİLEDİ (3417)
TGS GENEL BAŞKANI DURMUŞ: “YEREL GAZETELER NEFES ALAMAZ HALE GELECEK” TGS GENEL BAŞKANI DURMUŞ: “YEREL GAZETELER NEFES ALAMAZ HALE GELECEK” (3528)
SOMALI MADENCİLER MECLİS’E YÜRÜMEK İSTEDİ, POLİS İZİN VERMEDİ SOMALI MADENCİLER MECLİS’E YÜRÜMEK İSTEDİ, POLİS İZİN VERMEDİ (3550)
İZMİR'İN ÇERNOBİLİ'Nİ YAZDI, DÜNYA BİRİNCİSİ OLDU İZMİR'İN ÇERNOBİLİ'Nİ YAZDI, DÜNYA BİRİNCİSİ OLDU (3702)
CHP'Lİ YÜCEER: "SAHTE İÇKİNİN YAYGINLAŞMASININ NEDENİ AKP'DİR" CHP'Lİ YÜCEER: "SAHTE İÇKİNİN YAYGINLAŞMASININ NEDENİ AKP'DİR" (3925)
YÜZÜCÜ MERVE TUNCEL, AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU YÜZÜCÜ MERVE TUNCEL, AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU (3602)
HAVAYOLU YOLCU SAYISI 40 MİLYONU AŞTI HAVAYOLU YOLCU SAYISI 40 MİLYONU AŞTI (3639)
DÜZCE VALİSİ ATAY, SEL MAĞDURU KÖYDE CHP’Lİ TANAL İLE KARŞILAŞINCA BÖLGEYİ TERK ETTİ DÜZCE VALİSİ ATAY, SEL MAĞDURU KÖYDE CHP’Lİ TANAL İLE KARŞILAŞINCA BÖLGEYİ TERK ETTİ (3639)
"ÇIPLAK ARAMA" TBMM CEZAEVİ RAPORUNDA: "İTİRAZ EDENİN KIYAFETLERİ ZORLA ÇIKARTILIYOR" "ÇIPLAK ARAMA" TBMM CEZAEVİ RAPORUNDA: "İTİRAZ EDENİN KIYAFETLERİ ZORLA ÇIKARTILIYOR" (4003)
AYLİN CESUR’DAN ‘SOMUT DELİL’ TEPKİSİ: "BU, BİNLERCE İSTİSMARCININ SERBESTÇE GEZDİĞİ BİR HUKUK DÜZENİNİN TEKLİFİDİR" AYLİN CESUR’DAN ‘SOMUT DELİL’ TEPKİSİ: "BU, BİNLERCE İSTİSMARCININ SERBESTÇE GEZDİĞİ BİR HUKUK DÜZENİNİN TEKLİFİDİR" (4091)
AKŞENER'DEN ERDOĞAN'A: "ASLINDA AŞIYI, VATANDAŞINA SEN ÇAKTIRMADAN PARAYLA SATIYORSUN" AKŞENER'DEN ERDOĞAN'A: "ASLINDA AŞIYI, VATANDAŞINA SEN ÇAKTIRMADAN PARAYLA SATIYORSUN" (3903)
EMNİYET MÜDÜRLERİ KARARNAMESİNDE 'TRAZBON' DETAYI: SOYLU'NUN MEMLEKETİ TRABZON'UN EMNİYET MÜDÜRÜ MERKEZE ÇEKİLDİ EMNİYET MÜDÜRLERİ KARARNAMESİNDE 'TRAZBON' DETAYI: SOYLU'NUN MEMLEKETİ TRABZON'UN EMNİYET MÜDÜRÜ MERKEZE ÇEKİLDİ (4018)
İBB ESKİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI ŞİŞLİ’NİN YARGILANDIĞI DAVADA 18 KİŞİ ŞİKAYETİNDEN VAZGEÇTİ İBB ESKİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI ŞİŞLİ’NİN YARGILANDIĞI DAVADA 18 KİŞİ ŞİKAYETİNDEN VAZGEÇTİ (3718)
TEKİRDAĞ'DA "LAFIMIN ARKASINDAYIM. NE İSTİYORSANIZ ONU YAPIN GÖREYİM" DİYEN MUHARREM İNCE HAYRABOLU'DA DOMATES SATIP ÇİFTE TELLİ OYNADI TEKİRDAĞ'DA "LAFIMIN ARKASINDAYIM. NE İSTİYORSANIZ ONU YAPIN GÖREYİM" DİYEN MUHARREM İNCE HAYRABOLU'DA DOMATES SATIP ÇİFTE TELLİ OYNADI (3770)
BATUHAN FİLİZ, AVRUPA GENÇLER YÜZME ŞAMPİYONU OLDU BATUHAN FİLİZ, AVRUPA GENÇLER YÜZME ŞAMPİYONU OLDU (3677)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NİN ÖZERK VE BAĞIMSIZ OLMASI TALEBİYLE İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NİN ÖZERK VE BAĞIMSIZ OLMASI TALEBİYLE İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDI (4209)
KURBANLIKLAR İSTANBUL'A GELDİ: 33 BİN TL’YE KADAR BÜYÜKBAŞ VAR KURBANLIKLAR İSTANBUL'A GELDİ: 33 BİN TL’YE KADAR BÜYÜKBAŞ VAR (3814)
GERGERLİOĞLU HAKKINDA İNFAZ DURDURMA KARARI ÇIKTI GERGERLİOĞLU HAKKINDA İNFAZ DURDURMA KARARI ÇIKTI (3810)
KADIKÖYLÜLER SAHİLLERİ İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ KADIKÖYLÜLER SAHİLLERİ İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ (3894)
DARÜŞŞAFAKA'DAN KURBAN BAYRAMI'NDA BAĞIŞ ÇAĞRISI DARÜŞŞAFAKA'DAN KURBAN BAYRAMI'NDA BAĞIŞ ÇAĞRISI (3733)
BURSLARI KESİLEN BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER TBMM GÜNDEMİNDE BURSLARI KESİLEN BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER TBMM GÜNDEMİNDE (4056)
ÇGD RAPORU: "NEFESSİZ BIRAKTIKLARI HALKIN HABER ALMA HAKKIDIR" ÇGD RAPORU: "NEFESSİZ BIRAKTIKLARI HALKIN HABER ALMA HAKKIDIR" (4059)
'TOSUNCUK' HAKKINDAKİ SORUŞTURMA DOSYASINA GİZLİLİK KARARI EDDA SÖNMEZ 'TOSUNCUK' HAKKINDAKİ SORUŞTURMA DOSYASINA GİZLİLİK KARARI EDDA SÖNMEZ (4225)
KURAKLIKTA OT VE SAMAN FİYATLARI ZİRVE YAPTI, BESİCİ DE SATICI DA ZORDA: “KURTARMIYOR, KITLIK VAR” KURAKLIKTA OT VE SAMAN FİYATLARI ZİRVE YAPTI, BESİCİ DE SATICI DA ZORDA: “KURTARMIYOR, KITLIK VAR” (3962)
FRANSA, AVUSTURYA, MALTA, HOLLANDA VE ESTONYA'YA SEYAHATLERDE ÇİFTE BIONTECH AŞISI ZORUNLU FRANSA, AVUSTURYA, MALTA, HOLLANDA VE ESTONYA'YA SEYAHATLERDE ÇİFTE BIONTECH AŞISI ZORUNLU (4740)
"YAZILI SINAVDAN DÜŞÜK ALAN AKP'LİLER YÜKSEK PUANLARLA YERLEŞTİRİLİYOR" "YAZILI SINAVDAN DÜŞÜK ALAN AKP'LİLER YÜKSEK PUANLARLA YERLEŞTİRİLİYOR" (3909)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NDE SERGİLENEN KABE RESMİNE İLİŞKİN DAVADA REDDİ HAKİM TALEBİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NDE SERGİLENEN KABE RESMİNE İLİŞKİN DAVADA REDDİ HAKİM TALEBİ (4156)
BOĞAZİÇİLİ AKADEMİSYENLER: "BİR ÖĞRENCİ BEYİN KANAMASI ŞÜPHESİYLE GÖZETİM ALTINA ALINDI, ÖĞRENCİLERİMİZE KARŞI ŞİDDET UYGULAMAYA HAKKINIZ YOK" BOĞAZİÇİLİ AKADEMİSYENLER: "BİR ÖĞRENCİ BEYİN KANAMASI ŞÜPHESİYLE GÖZETİM ALTINA ALINDI, ÖĞRENCİLERİMİZE KARŞI ŞİDDET UYGULAMAYA HAKKINIZ YOK" (4243)
TÜRK NAKLİYECİLER, KAZAKİSTAN VE RUSYA'YI SARP SINIR KAPISINDA PROTESTO ETTİ TÜRK NAKLİYECİLER, KAZAKİSTAN VE RUSYA'YI SARP SINIR KAPISINDA PROTESTO ETTİ (4187)
ENFLASYON ARAŞTIRMA GRUBU: 6 AYLIK ENFLASYON YÜZDE 19,16 ENFLASYON ARAŞTIRMA GRUBU: 6 AYLIK ENFLASYON YÜZDE 19,16 (4252)
ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 42,89 OLDU ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 42,89 OLDU (4239)
SINIR TANIMAYAN GAZETECİLER: ERDOĞAN 'BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ KARŞITLARI LİSTESİ'NE GİRDİ SINIR TANIMAYAN GAZETECİLER: ERDOĞAN 'BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ KARŞITLARI LİSTESİ'NE GİRDİ (4100)
Müzeler, 18 yaş altı ve 65 yaş üstü için ücretsiz Müzeler, 18 yaş altı ve 65 yaş üstü için ücretsiz (4216)
KADINLAR KADIKÖY'DEN BİR KEZ DAHA SESLENDİ: "İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATIR, VAZGEÇMİYORUZ" KADINLAR KADIKÖY'DEN BİR KEZ DAHA SESLENDİ: "İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATIR, VAZGEÇMİYORUZ" (4195)
EMO'DAN TEİAŞ'IN ÖZELLEŞTİRME KAPSAMINA ALINMASINA TEPKİ: "ENERJİ SİSTEMİNİN KALBİ ÖZELLEŞTİRİLİYOR" EMO'DAN TEİAŞ'IN ÖZELLEŞTİRME KAPSAMINA ALINMASINA TEPKİ: "ENERJİ SİSTEMİNİN KALBİ ÖZELLEŞTİRİLİYOR" (4124)
TÜTÜNCÜLERİ VALİ DE İKNA EDEMEDİ: "YASA GERİ ÇEKİLİNCEYE KADAR EYLEMLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ" TÜTÜNCÜLERİ VALİ DE İKNA EDEMEDİ: "YASA GERİ ÇEKİLİNCEYE KADAR EYLEMLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ" (4269)
İBB'NİN 10 İŞTİRAK ŞİRKETİ, 'FORTUNE 500 TÜRKİYE 2020' SIRALAMASINA GİRDİ İBB'NİN 10 İŞTİRAK ŞİRKETİ, 'FORTUNE 500 TÜRKİYE 2020' SIRALAMASINA GİRDİ (4207)
TÜRK HAVA KURUMU 44 TAŞINMAZINI SATIŞA ÇIKARDI TÜRK HAVA KURUMU 44 TAŞINMAZINI SATIŞA ÇIKARDI (4163)
3 çocuk annesi, boğazı kesilerek öldürüldü 3 çocuk annesi, boğazı kesilerek öldürüldü (4066)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NDE AKADEMİSYENLER KAMPÜSE ALINMADI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NDE AKADEMİSYENLER KAMPÜSE ALINMADI (4319)
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESHİ KARARININ İPTAL TALEBİNİ REDDEDEN HAKİM HAKKINDA REDDİ HAKİM TALEBİ İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESHİ KARARININ İPTAL TALEBİNİ REDDEDEN HAKİM HAKKINDA REDDİ HAKİM TALEBİ (4295)
Apartman bahçesinde kazı; 8 bin 500 yıllık 11 insan iskeleti ve 3 delikli müzik aleti bulundu Apartman bahçesinde kazı; 8 bin 500 yıllık 11 insan iskeleti ve 3 delikli müzik aleti bulundu (4066)
KOBİ’LERDEN YENİ KREDİ KARTINA TAKSİT DÜZENLEMESİNE TEPKİ: “YAP-BOZ HALİNE GELDİ” KOBİ’LERDEN YENİ KREDİ KARTINA TAKSİT DÜZENLEMESİNE TEPKİ: “YAP-BOZ HALİNE GELDİ” (4114)
Testi pozitif çıkan tatilciye konforlu karantina odası Testi pozitif çıkan tatilciye konforlu karantina odası (4524)
FİRMALARIN DÖVİZ AÇIĞI NİSANDA 944 MİLYON DOLAR ARTTI FİRMALARIN DÖVİZ AÇIĞI NİSANDA 944 MİLYON DOLAR ARTTI (4058)
AYM BAŞKANI ARSLAN'DAN 'CUMHURBAŞKANI’NIN GÖREV SÜRESİ' UYARISI: "ÖNCEKİ CUMHURBAŞKANI 5 YILDAN AZ SÜRE GÖREV YAPABİLİR" AYM BAŞKANI ARSLAN'DAN 'CUMHURBAŞKANI’NIN GÖREV SÜRESİ' UYARISI: "ÖNCEKİ CUMHURBAŞKANI 5 YILDAN AZ SÜRE GÖREV YAPABİLİR" (4341)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NDE REKTÖR BULU'YA KARŞI PROTESTOLAR 6’NCI AYINI DOLDURDU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NDE REKTÖR BULU'YA KARŞI PROTESTOLAR 6’NCI AYINI DOLDURDU (5359)
MADIMAK'TA HAYATINI KAYBEDENLER "#UNUTMAMADIMAKAKLIMDA" ETİKETİ İLE ANILIYOR MADIMAK'TA HAYATINI KAYBEDENLER "#UNUTMAMADIMAKAKLIMDA" ETİKETİ İLE ANILIYOR (4215)
HENDEK’TE YAKINLARINI KAYBEDENLERİN TEPKİSİ: "BİZİM DEVLETİMİZ YOK. TAYYİP DE DUYSUN, ALLAH ONLARI ORADA ÇÜRÜTSÜN" HENDEK’TE YAKINLARINI KAYBEDENLERİN TEPKİSİ: "BİZİM DEVLETİMİZ YOK. TAYYİP DE DUYSUN, ALLAH ONLARI ORADA ÇÜRÜTSÜN" (4099)
FORTUNE 500 TÜRKİYE ARAŞTIRMASI: “SATIŞLAR HIZ KESTİ, KÂRLAR DÜŞTÜ, İSTİHDAM DARALDI” FORTUNE 500 TÜRKİYE ARAŞTIRMASI: “SATIŞLAR HIZ KESTİ, KÂRLAR DÜŞTÜ, İSTİHDAM DARALDI” (4131)
NAZLIAKA, MADIMAK KATLİAMI'NIN YIL DÖNÜMÜNDE SİVAS'TA: "KİBRİTİ ÇAKAN DA KİBRİTİ VEREN DE HESAP VERENE KADAR MÜCADELEMİZ SÜRECEK" NAZLIAKA, MADIMAK KATLİAMI'NIN YIL DÖNÜMÜNDE SİVAS'TA: "KİBRİTİ ÇAKAN DA KİBRİTİ VEREN DE HESAP VERENE KADAR MÜCADELEMİZ SÜRECEK" (4238)
MESLEK ODALARINDAN ZAM DEĞERLENDİRMESİ: “ENFLASYON YÜZDE 35, ZAM İKİ KATI” MESLEK ODALARINDAN ZAM DEĞERLENDİRMESİ: “ENFLASYON YÜZDE 35, ZAM İKİ KATI” (3904)
21 TASARRUF FİNANSMAN ŞİRKETİ KAPATILDI 21 TASARRUF FİNANSMAN ŞİRKETİ KAPATILDI (3919)
YEŞİLÇAM’IN USTA İSMİ KARTAL TİBET, HAYATINI KAYBETTİ YEŞİLÇAM’IN USTA İSMİ KARTAL TİBET, HAYATINI KAYBETTİ (4021)
ANKARA’DA KADINLAR İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İÇİN SOKAKTAYDI: "KADINLARIN MÜCADELESİ UMUT OLAN TEK ŞEY" ANKARA’DA KADINLAR İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İÇİN SOKAKTAYDI: "KADINLARIN MÜCADELESİ UMUT OLAN TEK ŞEY" (3890)
İZMİR'DE İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHİNİ PROTESTO EDEN KADINLARA BİBER GAZLI POLİS MÜDAHALESİ İZMİR'DE İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHİNİ PROTESTO EDEN KADINLARA BİBER GAZLI POLİS MÜDAHALESİ (3861)
LPG’YE AYNI ANDA İKİ ZAM BİRDEN GELDİ FİYAT 39 KURUŞ ARTACAK LPG’YE AYNI ANDA İKİ ZAM BİRDEN GELDİ FİYAT 39 KURUŞ ARTACAK (3944)
KILIÇDAROĞLU’DAN “İSTANBUL SÖZLEŞMESİ” AÇIKLAMASI: "BİR İMZA İLE KALDIRDILAR, BİR İMZA İLE İHYA EDECEĞİZ" KILIÇDAROĞLU’DAN “İSTANBUL SÖZLEŞMESİ” AÇIKLAMASI: "BİR İMZA İLE KALDIRDILAR, BİR İMZA İLE İHYA EDECEĞİZ" (4648)
AKŞENER'DEN ERDOĞAN'A "KANAL İSTANBUL" YANITI: "ARKADAŞ TAHKİMCİLERİN AVUKATI DEMİYEM DE MAHMUT MU DİYEM?" AKŞENER'DEN ERDOĞAN'A "KANAL İSTANBUL" YANITI: "ARKADAŞ TAHKİMCİLERİN AVUKATI DEMİYEM DE MAHMUT MU DİYEM?" (3890)
HEPSİBURADA NASDAQ HALKA ARZINDA 3,9 MİLYAR DOLAR DEĞERLEMEYE ULAŞTI HEPSİBURADA NASDAQ HALKA ARZINDA 3,9 MİLYAR DOLAR DEĞERLEMEYE ULAŞTI (4204)
“ELEKTRİK VE DOĞAL GAZ ZAMLARI MAKİNELERİ DURMA NOKTASINA GETİRİR” “ELEKTRİK VE DOĞAL GAZ ZAMLARI MAKİNELERİ DURMA NOKTASINA GETİRİR” (3809)
TAKİPTEKİ KREDİLER BİR HAFTADA 3 MİLYON TL ARTTI TAKİPTEKİ KREDİLER BİR HAFTADA 3 MİLYON TL ARTTI (3776)
"ÜRETİCİ İLE MARKET ARASINDAKİ FİYAT FARKI 4 KATI GEÇTİ " "ÜRETİCİ İLE MARKET ARASINDAKİ FİYAT FARKI 4 KATI GEÇTİ " (3751)
TÜSİAD'TAN "İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NE GERİ DÖNÜLSÜN" ÇAĞRISI TÜSİAD'TAN "İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NE GERİ DÖNÜLSÜN" ÇAĞRISI (3751)
YABANCI PARA ZORUNLU KARŞILIK ORANLARI ARTIRILDI YABANCI PARA ZORUNLU KARŞILIK ORANLARI ARTIRILDI (3949)
BRÜT DIŞ BORÇ 448,4 MİLYAR DOLAR OLDU BRÜT DIŞ BORÇ 448,4 MİLYAR DOLAR OLDU (3556)
ELEKTRİK YÜZDE 15, DOĞAL GAZ YÜZDE 20'YE VARAN ORANLARDA ZAMLANDI ELEKTRİK YÜZDE 15, DOĞAL GAZ YÜZDE 20'YE VARAN ORANLARDA ZAMLANDI (3536)
AKŞENER'İN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ DAVASINDA CUMHURBAŞKANLIĞI SAVUNMASI: "MENFAATİ BULUNMADIĞINDAN DAVANIN EHLİYET YÖNÜNDEN REDDİ GEREKMEKTEDİR” AKŞENER'İN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ DAVASINDA CUMHURBAŞKANLIĞI SAVUNMASI: "MENFAATİ BULUNMADIĞINDAN DAVANIN EHLİYET YÖNÜNDEN REDDİ GEREKMEKTEDİR” (3669)
ÖZELLEŞTİRME İDARESİ, KADIKÖY BELEDİYESİ’NİN KALAMIŞ MARİNA İHALESİNE KATILMA BAŞVURUSUNU REDDETTİ ÖZELLEŞTİRME İDARESİ, KADIKÖY BELEDİYESİ’NİN KALAMIŞ MARİNA İHALESİNE KATILMA BAŞVURUSUNU REDDETTİ (4037)
LGS SONUÇLARI AÇIKLANDI: 97 ÖĞRENCİ BİRİNCİ LGS SONUÇLARI AÇIKLANDI: 97 ÖĞRENCİ BİRİNCİ (3830)
VATANDAŞLAR GÜLLÜK KÖRFEZİNDE İKİNCİ LİMAN İÇİN ÇED TOPLANTISINI YAPTIRMADI VATANDAŞLAR GÜLLÜK KÖRFEZİNDE İKİNCİ LİMAN İÇİN ÇED TOPLANTISINI YAPTIRMADI (3861)
MAHKEME, ORGANİK TARIM CENNETİNE 12 KUYU AÇILIP, GES VE RES KURULMASINA YOL AÇACAK PROJEYE 'DUR' DEDİ MAHKEME, ORGANİK TARIM CENNETİNE 12 KUYU AÇILIP, GES VE RES KURULMASINA YOL AÇACAK PROJEYE 'DUR' DEDİ (4070)
MUHARREM İNCE: MUĞLA'YI MAFYADAN KURTARACAĞIZ. MUĞLA ÇÖKME İLE DEĞİL, ÇÖKERTME İLE ANILACAK MUHARREM İNCE: MUĞLA'YI MAFYADAN KURTARACAĞIZ. MUĞLA ÇÖKME İLE DEĞİL, ÇÖKERTME İLE ANILACAK (3767)
KOÇ HOLDİNG, TÜRKİYE MİLLİ OLİMPİYAT KOMİTESİ'NİN RESMİ SPONSORU OLDU KOÇ HOLDİNG, TÜRKİYE MİLLİ OLİMPİYAT KOMİTESİ'NİN RESMİ SPONSORU OLDU (4074)
BANKACILIK SEKTÖRÜNÜN KARI GERİLEDİ BANKACILIK SEKTÖRÜNÜN KARI GERİLEDİ (3660)
DANIŞTAY, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ DAVASINI OYÇOKLUĞUYLA REDDETTİ DANIŞTAY, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ DAVASINI OYÇOKLUĞUYLA REDDETTİ (4167)
GAZETECİLERDEN 'NEFES ALAMIYORUM' EYLEMİ GAZETECİLERDEN 'NEFES ALAMIYORUM' EYLEMİ (3884)
SOKAKTA EŞİ TARAFINDAN BIÇAKLANAN KADIN: "İKİ KEZ KALBİM DURDU, CİĞERİM SÖNDÜ, SONUNA KADAR ŞİKAYETÇİYİM" SOKAKTA EŞİ TARAFINDAN BIÇAKLANAN KADIN: "İKİ KEZ KALBİM DURDU, CİĞERİM SÖNDÜ, SONUNA KADAR ŞİKAYETÇİYİM" (3928)
GEMLİK KÖRFEZİ'NDE ÜRKÜTEN SICAKLIK ARTIŞI; PROF. DR. TAŞKIN: 5 YILDA 5 DERECELİK ARTIŞ OLDU, BU KİRLİLİKLE BİRLEŞİNCE KARŞIMIZA MÜSİLAJ ÇIKTI GEMLİK KÖRFEZİ'NDE ÜRKÜTEN SICAKLIK ARTIŞI; PROF. DR. TAŞKIN: 5 YILDA 5 DERECELİK ARTIŞ OLDU, BU KİRLİLİKLE BİRLEŞİNCE KARŞIMIZA MÜSİLAJ ÇIKTI (4556)
MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK AÇIKLADI: NUTUK'U YASAKLAYAN İLÇE MÜDÜRÜ ÖĞRETMEN OLARAK ATANDI MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK AÇIKLADI: NUTUK'U YASAKLAYAN İLÇE MÜDÜRÜ ÖĞRETMEN OLARAK ATANDI (4143)
EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ 97,8 OLDU EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ 97,8 OLDU (4306)
S&P: TÜRKİYE ANİ BİR SIKILAŞMAYA KARŞI HASSAS S&P: TÜRKİYE ANİ BİR SIKILAŞMAYA KARŞI HASSAS (4167)
KADIN ŞİDDET KOMİSYONU’NDAN ÇEKİLEN CHP’Lİ VEKİLLER: “DANIŞTAY’IN İVEDİLİKLE YÜRÜTMEYİ DURDURMASI GEREKMEKTEDİR” KADIN ŞİDDET KOMİSYONU’NDAN ÇEKİLEN CHP’Lİ VEKİLLER: “DANIŞTAY’IN İVEDİLİKLE YÜRÜTMEYİ DURDURMASI GEREKMEKTEDİR” (3680)
MAHKEME, METİN LOKUMCU DAVASI'NDA GÖREVSİZLİK KARARI VERDİ, DOSYAYI AĞIR CEZA MAHKEMESİNE GÖNDERDİ MAHKEME, METİN LOKUMCU DAVASI'NDA GÖREVSİZLİK KARARI VERDİ, DOSYAYI AĞIR CEZA MAHKEMESİNE GÖNDERDİ (4508)
EMEKLİLER KADIKÖY RIHTIMINDAN SESLENDİ: "BÖYLE BİR YAŞAMA MAHKÛM DEĞİLİZ! HAYKIRIYORUZ, EMEKLİYİZ, AÇIZ" EMEKLİLER KADIKÖY RIHTIMINDAN SESLENDİ: "BÖYLE BİR YAŞAMA MAHKÛM DEĞİLİZ! HAYKIRIYORUZ, EMEKLİYİZ, AÇIZ" (4123)
İLLER BANKASI, İZMİR'DEKİ 2 ARAZİYİ 14 MİLYON TL BEDELLE SATIŞA ÇIKARDI İLLER BANKASI, İZMİR'DEKİ 2 ARAZİYİ 14 MİLYON TL BEDELLE SATIŞA ÇIKARDI (4313)
İSTANBUL'DA ELEKTRİKLİ SKUTER İŞLETMECİLİĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI İSTANBUL'DA ELEKTRİKLİ SKUTER İŞLETMECİLİĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI (4056)
TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 2 BİN 864, YOKSULLUK SINIRI 9 BİN 331 TL'YE YÜKSELDİ TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 2 BİN 864, YOKSULLUK SINIRI 9 BİN 331 TL'YE YÜKSELDİ (5086)
PETKİM 720 MİLYON DOLARLIK ÖDEMESİNİ ERTELEDİ PETKİM 720 MİLYON DOLARLIK ÖDEMESİNİ ERTELEDİ (4205)
Ankara Barosu gece saat 24.00'ten sonra getirilen ‘müzik yasağı’na karşı Danıştay’da dava açtı. Ankara Barosu gece saat 24.00'ten sonra getirilen ‘müzik yasağı’na karşı Danıştay’da dava açtı. (4156)
BMC'NİN YÜZDE 50,1'İ RESMEN TOSYALI HOLDİNG’E GEÇTİ BMC'NİN YÜZDE 50,1'İ RESMEN TOSYALI HOLDİNG’E GEÇTİ (4697)
2004'TE ÖZELLEŞTİRİLEN KÜTAHYA ŞEKER HALKA ARZ EDİLECEK 2004'TE ÖZELLEŞTİRİLEN KÜTAHYA ŞEKER HALKA ARZ EDİLECEK (4591)
TMSF, SÜRAT KARGO VE SÜRAT LOJİSTİK’İ SATIŞA ÇIKARDI TMSF, SÜRAT KARGO VE SÜRAT LOJİSTİK’İ SATIŞA ÇIKARDI (4792)
AYM BAŞKANI ARSLAN’DAN GÜVENLİK SORUŞTURMASI YORUMU: “ÖZEL HAYATA SAYGI HAKKINA MÜDAHALE…” AYM BAŞKANI ARSLAN’DAN GÜVENLİK SORUŞTURMASI YORUMU: “ÖZEL HAYATA SAYGI HAKKINA MÜDAHALE…” (4935)
LİSE ÖĞRENCİSİNDEN İKTİDARA TEPKİ: "BİZ BU AK PARTİ'DEN BIKTIK" LİSE ÖĞRENCİSİNDEN İKTİDARA TEPKİ: "BİZ BU AK PARTİ'DEN BIKTIK" (4011)
İSTANBUL TABİP ODASI'NDAN AŞI KARŞITI DOKTORA SORUŞTURMA: "BAZI ŞARLATANLARIN BULUNDUĞU ÇEVRELER AŞI KARŞITLIĞI YAYMAYA ÇALIŞIYORLAR" İSTANBUL TABİP ODASI'NDAN AŞI KARŞITI DOKTORA SORUŞTURMA: "BAZI ŞARLATANLARIN BULUNDUĞU ÇEVRELER AŞI KARŞITLIĞI YAYMAYA ÇALIŞIYORLAR" (4786)
İMAMOĞLU, VALİDEBAĞLILARLA BULUŞTU: “İBB’NİN ONAYI OLMADAN HİÇBİR İMALATA GİRİLEMEZ” İMAMOĞLU, VALİDEBAĞLILARLA BULUŞTU: “İBB’NİN ONAYI OLMADAN HİÇBİR İMALATA GİRİLEMEZ” (4513)
Atatürk Kitaplığı'ndaki tarihi gazete nüshalarına jiletli tahribat Atatürk Kitaplığı'ndaki tarihi gazete nüshalarına jiletli tahribat (4021)
"ANLAŞMA YAPTINIZ PARASINI MI ÖDEYEMEDİNİZ, NEDEN YANGINA MÜDAHALEDE SÖNDÜRME UÇAĞI YOK" "ANLAŞMA YAPTINIZ PARASINI MI ÖDEYEMEDİNİZ, NEDEN YANGINA MÜDAHALEDE SÖNDÜRME UÇAĞI YOK" (4225)
AFP FOTO MUHABİRİ BÜLENT KILIÇ: ORADA BİR GAZETECİ ÖLDÜRÜLMEYE ÇALIŞILDI, O İNSANLAR TEPKİ VERMESE BENİM ORADAN CESEDİM ÇIKARDI AFP FOTO MUHABİRİ BÜLENT KILIÇ: ORADA BİR GAZETECİ ÖLDÜRÜLMEYE ÇALIŞILDI, O İNSANLAR TEPKİ VERMESE BENİM ORADAN CESEDİM ÇIKARDI (4513)
"SINAVSIZ TIP FAKÜLTESİ PROTOKOLÜ" SORULARI: "NEDEN KATAR, HEP KATAR?" "SINAVSIZ TIP FAKÜLTESİ PROTOKOLÜ" SORULARI: "NEDEN KATAR, HEP KATAR?" (3969)
İBB, KANAL İSTANBUL PROJESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME SİTESİ HAZIRLADI İBB, KANAL İSTANBUL PROJESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME SİTESİ HAZIRLADI (4335)
RUSYA, TÜRKİYE'YE EN ÇOK TURİST GÖNDEREN ÜLKE OLDU RUSYA, TÜRKİYE'YE EN ÇOK TURİST GÖNDEREN ÜLKE OLDU (6091)
Fenerbahçe'de 6 bin 459 oy alan Ali Koç, yeniden başkan seçildi. Fenerbahçe'de 6 bin 459 oy alan Ali Koç, yeniden başkan seçildi. (4575)
KILIÇDAROĞLU'NDAN "SÖKE SÖKE ALIRLAR" YANITI: "BİZE SÖKMEZ" KILIÇDAROĞLU'NDAN "SÖKE SÖKE ALIRLAR" YANITI: "BİZE SÖKMEZ" (5522)
"SANA KANAL YAPTIRMAYACAĞIZ" "SANA KANAL YAPTIRMAYACAĞIZ" (4772)
İMO’DAN KANAL İSTANBUL UYARISI: KENTİ TÜMÜYLE KAOS İÇİNE SOKACAK İMO’DAN KANAL İSTANBUL UYARISI: KENTİ TÜMÜYLE KAOS İÇİNE SOKACAK (4519)
TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ TBMM’DEKİ KOMİSYONA KATILMAYACAK TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ TBMM’DEKİ KOMİSYONA KATILMAYACAK (4043)
TGC, VEYİS ATEŞ’İ ÜYELİKTEN ÇIKARDI TGC, VEYİS ATEŞ’İ ÜYELİKTEN ÇIKARDI (4197)
İSTANBUL'DA ONUR YÜRÜYÜŞÜ'NE POLİS MÜDAHALESİ : GÖZALTILAR VAR İSTANBUL'DA ONUR YÜRÜYÜŞÜ'NE POLİS MÜDAHALESİ : GÖZALTILAR VAR (4650)
ERDOĞAN: “SÖKE SÖKE SİZDEN BU PARALARI ULUSLARARASI TAHKİM YOLUYLA ALIRLAR” ERDOĞAN: “SÖKE SÖKE SİZDEN BU PARALARI ULUSLARARASI TAHKİM YOLUYLA ALIRLAR” (3733)
MÜZİK KISITLAMASINA KUŞADALI MÜZİSYENLERDEN DE TEPKİ: “EVET, KUSURA BAKIYORUZ” MÜZİK KISITLAMASINA KUŞADALI MÜZİSYENLERDEN DE TEPKİ: “EVET, KUSURA BAKIYORUZ” (4365)
VALİDEBAĞLILAR: KORU’DA NÖBET DEVAM EDECEK, ÇÜNKÜ İKTİDARIN KORU ÜZERİNDEKİ RANT PROJELERİ DEVAM EDİYOR VALİDEBAĞLILAR: KORU’DA NÖBET DEVAM EDECEK, ÇÜNKÜ İKTİDARIN KORU ÜZERİNDEKİ RANT PROJELERİ DEVAM EDİYOR (3861)
DİKTATÖRLERİ İNDİRECEĞİZ, ASLA UMUTSUZLUĞA KAPILMAYIN DİKTATÖRLERİ İNDİRECEĞİZ, ASLA UMUTSUZLUĞA KAPILMAYIN (4050)
SERİK KAYMAKAMLIĞI: AŞI OLMAYANLAR OTELLERDE ÇALIŞTIRILMAYACAK SERİK KAYMAKAMLIĞI: AŞI OLMAYANLAR OTELLERDE ÇALIŞTIRILMAYACAK (4411)
"ZENGİN YOLUNU DAĞDAN AŞIRIYOR, FAKİR YOLUNU ŞAŞIRIYOR" "ZENGİN YOLUNU DAĞDAN AŞIRIYOR, FAKİR YOLUNU ŞAŞIRIYOR" (4024)
MAHKEME, BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİNİN BURSUNUN KESİLMESİ KARARINI DURDURDU MAHKEME, BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİNİN BURSUNUN KESİLMESİ KARARINI DURDURDU (4701)
RÖNESANS HOLDİNG ŞEHİR HASTANELERİNİ DANİMARKALI ISS’E DEVRETTİ RÖNESANS HOLDİNG ŞEHİR HASTANELERİNİ DANİMARKALI ISS’E DEVRETTİ (4000)
VALİDEBAĞ SAVUNMASI: "PROJE İPTAL EDİLENE KADAR NÖBETE DEVAM EDECEĞİZ" VALİDEBAĞ SAVUNMASI: "PROJE İPTAL EDİLENE KADAR NÖBETE DEVAM EDECEĞİZ" (4059)
"CUMHURBAŞKANI’NA VERİLEN FAHRİ DOKTORALARIN VERİSİ YOK" "CUMHURBAŞKANI’NA VERİLEN FAHRİ DOKTORALARIN VERİSİ YOK" (4166)
ASKİ'DEN SAYAÇ İHALESİ İDDİALARINA YANIT: "BU YALANLARA ALET OLAN KİŞİLER, KENDİLERİNİ KÜÇÜK DURUMA DÜŞÜRMÜŞLERDİR" ASKİ'DEN SAYAÇ İHALESİ İDDİALARINA YANIT: "BU YALANLARA ALET OLAN KİŞİLER, KENDİLERİNİ KÜÇÜK DURUMA DÜŞÜRMÜŞLERDİR" (3994)
ÖĞRETMENLERE EBA'DA PUAN UYGULAMASI İPTAL EDİLDİ ÖĞRETMENLERE EBA'DA PUAN UYGULAMASI İPTAL EDİLDİ (4871)
TRAFİĞE KAYDI YAPILAN TAŞIT SAYISI YÜZDE 25 AZALDI TRAFİĞE KAYDI YAPILAN TAŞIT SAYISI YÜZDE 25 AZALDI (3889)
KILIÇDAROĞLU: AMPUL PATLAYACAK VE GÜNEŞ DOĞACAK BU ÜLKEYE KILIÇDAROĞLU: AMPUL PATLAYACAK VE GÜNEŞ DOĞACAK BU ÜLKEYE (4332)
ERDOĞAN'IN KATILACAĞI TEMEL ATMA ALANINA 'YA KANAL YA İSTANBUL' PANKARTI ASILDI ERDOĞAN'IN KATILACAĞI TEMEL ATMA ALANINA 'YA KANAL YA İSTANBUL' PANKARTI ASILDI (4098)
MKE İŞÇİSİ: “GÖZDEN ÇIKARILIYORUZ GİBİ BİR TASLAK” MKE İŞÇİSİ: “GÖZDEN ÇIKARILIYORUZ GİBİ BİR TASLAK” (4191)
TÜRKİYE'DEN LİBYA'YA DÜZENLİ RO-RO SEFERLERİ BAŞLADI TÜRKİYE'DEN LİBYA'YA DÜZENLİ RO-RO SEFERLERİ BAŞLADI (3908)
ESNAFTAN HÜKÜMETE: EKONOMİ ORTADA BİR DOLAR DOKUZ LİRA ESNAFTAN HÜKÜMETE: EKONOMİ ORTADA BİR DOLAR DOKUZ LİRA (3999)
İMAMOĞLU'NDAN KANAL İSTANBUL AÇIKLAMASI: "CUMARTESİ ATILACAK TEMEL BİR YOL PROJESİDİR, İŞTE İLLÜZYON BUDUR" İMAMOĞLU'NDAN KANAL İSTANBUL AÇIKLAMASI: "CUMARTESİ ATILACAK TEMEL BİR YOL PROJESİDİR, İŞTE İLLÜZYON BUDUR" (4205)
BANKALARIN TAKİPTEKİ ALACAKLARI ARTTI BANKALARIN TAKİPTEKİ ALACAKLARI ARTTI (3568)
BASIN MESLEK ÖRGÜTLERİ, BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ’NE YENİDEN DAVA AÇTI BASIN MESLEK ÖRGÜTLERİ, BASIN KARTI YÖNETMELİĞİ’NE YENİDEN DAVA AÇTI (3918)
TÜRKİYE'NİN İLK TATİL KÖYÜ, BAHREYNLİ GRUBA GİTTİ TÜRKİYE'NİN İLK TATİL KÖYÜ, BAHREYNLİ GRUBA GİTTİ (3937)
İMALAT SANAYİ KAPASİTE KULLANIM ORANI PANDEMİ ÖNCESİNE DÖNDÜ İMALAT SANAYİ KAPASİTE KULLANIM ORANI PANDEMİ ÖNCESİNE DÖNDÜ (3818)
VALİDEBAĞ’DA NÖBET SÜRÜYOR: İMZA SAYISI 200 BİNİ AŞTI, ÇÖP TOPLAMA İŞLEMİ BAŞLADI VALİDEBAĞ’DA NÖBET SÜRÜYOR: İMZA SAYISI 200 BİNİ AŞTI, ÇÖP TOPLAMA İŞLEMİ BAŞLADI (4533)
KADIKÖY BELEDİYESİ'NDEN ÖZELLEŞTİRME KARARINA KARŞI "KALAMIŞ SAHİLİ BİZİMLE GÜZEL" KAMPANYASI KADIKÖY BELEDİYESİ'NDEN ÖZELLEŞTİRME KARARINA KARŞI "KALAMIŞ SAHİLİ BİZİMLE GÜZEL" KAMPANYASI (4725)
"İKTİDAR SALGINI, BASKIYI ARTIRMANIN FIRSATI HALİNE GETİRDİ" "İKTİDAR SALGINI, BASKIYI ARTIRMANIN FIRSATI HALİNE GETİRDİ" (5179)
Düzce'de 'Delta' varyantı görülen 18 kişi karantinada Düzce'de 'Delta' varyantı görülen 18 kişi karantinada (3767)
DANIŞTAY’DAN SOMA KATLİAMI İÇİN 12 KAMU GÖREVLİSİNE SORUŞTURMA İZNİ DANIŞTAY’DAN SOMA KATLİAMI İÇİN 12 KAMU GÖREVLİSİNE SORUŞTURMA İZNİ (3982)
"ÜCRETLİ ÖĞRETMENLER" ANKARA'DA KADRO İÇİN EYLEM YAPTI: "KENARA ATILMAK İSTEMİYORUZ" "ÜCRETLİ ÖĞRETMENLER" ANKARA'DA KADRO İÇİN EYLEM YAPTI: "KENARA ATILMAK İSTEMİYORUZ" (4983)
MOTORİNE, 67 KURUŞLUK ÖTV ZAMMINDAN SONRA YİNE ZAM GELDİ MOTORİNE, 67 KURUŞLUK ÖTV ZAMMINDAN SONRA YİNE ZAM GELDİ (3811)
12 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA CİNSEL TACİZ İDDİASIYLA YARGILANAN ŞEYHE 10 YIL 5 AY HAPİS 12 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA CİNSEL TACİZ İDDİASIYLA YARGILANAN ŞEYHE 10 YIL 5 AY HAPİS (3870)
"PANDEMİ DÖNEMİNDE 274 GAZETECİ ÖZGÜRLÜĞÜNDEN YOKSUN BIRAKILDI" "PANDEMİ DÖNEMİNDE 274 GAZETECİ ÖZGÜRLÜĞÜNDEN YOKSUN BIRAKILDI" (3908)
AKAR’DAN MKE AÇIKLAMASI: HANTAL YAPISINDAN KURTULMASI İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ, ÖZELLEŞTİRME YOK AKAR’DAN MKE AÇIKLAMASI: HANTAL YAPISINDAN KURTULMASI İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ, ÖZELLEŞTİRME YOK (3907)
Ardahan'da hayvanlar, kuraklık nedeniyle ot bulamıyor Ardahan'da hayvanlar, kuraklık nedeniyle ot bulamıyor (4910)
Mutabakata uymayan Yunanistan'a Türkiye'den NAVTEX'li yanıt Mutabakata uymayan Yunanistan'a Türkiye'den NAVTEX'li yanıt (6559)
"MÜSİLAJI EKONOMİK DEĞER HALİNE GETİRECEK KÖKLÜ ÇÖZÜM ÜRETTİK" "MÜSİLAJI EKONOMİK DEĞER HALİNE GETİRECEK KÖKLÜ ÇÖZÜM ÜRETTİK" (6441)
İZMİR'DE 732 PARÇA TARİHİ ESER ELE GEÇİRİLDİ İZMİR'DE 732 PARÇA TARİHİ ESER ELE GEÇİRİLDİ (4145)
ŞANLIURFA'DA SUYA YÜZDE 10 ZAM YAPILDI. SAADET PARTİLİ SULTAN: "ZAMMIN İPTALİ İÇİN TÜM PARTİLERİN MECLİS ÜYELERİNİ DESTEĞE DAVET EDİYORUZ" ŞANLIURFA'DA SUYA YÜZDE 10 ZAM YAPILDI. SAADET PARTİLİ SULTAN: "ZAMMIN İPTALİ İÇİN TÜM PARTİLERİN MECLİS ÜYELERİNİ DESTEĞE DAVET EDİYORUZ" (3715)
İYİ PARTİLİ TÜRKKAN: KAMUYU ARAZİSİ İLE DEĞİL HAZİNESİ İLE YUTTUKLARI İÇİN HERKESİ KENDİLERİ GİBİ ZANNETMEKTEDİRLER İYİ PARTİLİ TÜRKKAN: KAMUYU ARAZİSİ İLE DEĞİL HAZİNESİ İLE YUTTUKLARI İÇİN HERKESİ KENDİLERİ GİBİ ZANNETMEKTEDİRLER (3977)
MUHARREM İNCE: TÜRKİYE’NİN TEMİZ ELLER OPERASYONUNA İHTİYACI VAR MUHARREM İNCE: TÜRKİYE’NİN TEMİZ ELLER OPERASYONUNA İHTİYACI VAR (5418)
KKTC'YE GİDECEK TÜRK VATANDAŞLARINA YENİ TİP KİMLİK KARTI UYARISI KKTC'YE GİDECEK TÜRK VATANDAŞLARINA YENİ TİP KİMLİK KARTI UYARISI (6121)
Prof. Dr. Sözbilir: Deprem fırtınası yaşanabilir Prof. Dr. Sözbilir: Deprem fırtınası yaşanabilir (5318)
KESK: OHAL KOMİSYONU İLE KONFEDERASYONLAR GÖRÜŞEMEZKEN ÖZIŞIK GİBİ KARANLIK TİPLER NASIL GÖRÜŞÜYOR? KESK: OHAL KOMİSYONU İLE KONFEDERASYONLAR GÖRÜŞEMEZKEN ÖZIŞIK GİBİ KARANLIK TİPLER NASIL GÖRÜŞÜYOR? (4089)
Hazine ve Maliye Bakanlığı, 2 ve 5 yıl vadeli tahvillerde toplamda 8 milyar TL borçlandı. Hazine ve Maliye Bakanlığı, 2 ve 5 yıl vadeli tahvillerde toplamda 8 milyar TL borçlandı. (4235)
İMAMOĞLU'NDAN MÜZİK YASAĞI GÖNDERMESİ: “12’DEN SONRA DA KULAKLIKLA DİNLEYEREK GELECEĞE BAKACAĞIZ” İMAMOĞLU'NDAN MÜZİK YASAĞI GÖNDERMESİ: “12’DEN SONRA DA KULAKLIKLA DİNLEYEREK GELECEĞE BAKACAĞIZ” (5256)
CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI OKTAY’DAN 128 MİLYAR DOLAR YANITI: "HAZİNE BAKANLIĞI’NIN GÖREV VE YETKİ ALANINDA" CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI OKTAY’DAN 128 MİLYAR DOLAR YANITI: "HAZİNE BAKANLIĞI’NIN GÖREV VE YETKİ ALANINDA" (4579)
YABANCILARDAN RÜŞVET ALAN VE SAHTE BELGE DÜZENLEYEN 51 KİŞİYE GÖZALTI KARARI YABANCILARDAN RÜŞVET ALAN VE SAHTE BELGE DÜZENLEYEN 51 KİŞİYE GÖZALTI KARARI (4370)
BODRUM, İZMİR, ANKARA VE MUŞ’TA DEĞERLİ ARAZİ VE TESİSLER SATIŞA ÇIKARILDI BODRUM, İZMİR, ANKARA VE MUŞ’TA DEĞERLİ ARAZİ VE TESİSLER SATIŞA ÇIKARILDI (4895)
BİLECİK’TE PARA KAZANAMAYAN ÇİFTÇİ TARLADAKİ KİRAZ AĞAÇLARINI KESMEYE BAŞLADI BİLECİK’TE PARA KAZANAMAYAN ÇİFTÇİ TARLADAKİ KİRAZ AĞAÇLARINI KESMEYE BAŞLADI (5333)
CHP, 23 HAZİRAN’IN YIL DÖNÜMÜNDE İSTANBUL’DA TAM KADRO SAHADA OLACAK CHP, 23 HAZİRAN’IN YIL DÖNÜMÜNDE İSTANBUL’DA TAM KADRO SAHADA OLACAK (3631)
PENTAGON SÖZCÜSÜ KIRBY'DEN "KABİL HAVAALANI" AÇIKLAMASI: “TÜRKİYE ÖNCÜLÜK ETMEYİ KABUL ETTİ” PENTAGON SÖZCÜSÜ KIRBY'DEN "KABİL HAVAALANI" AÇIKLAMASI: “TÜRKİYE ÖNCÜLÜK ETMEYİ KABUL ETTİ” (4503)
AYM’DEN ‘ÇİFT MAAŞ’ KARARI: MERKEZ BANKASI İLE İLGİLİ CBK İPTAL EDİLDİ AYM’DEN ‘ÇİFT MAAŞ’ KARARI: MERKEZ BANKASI İLE İLGİLİ CBK İPTAL EDİLDİ (4548)
İLKAY AKKAYA: TOPLUM MÜZİKTEN DEĞİL, FAŞİST ZİHNİYETTEN RAHATSIZ İLKAY AKKAYA: TOPLUM MÜZİKTEN DEĞİL, FAŞİST ZİHNİYETTEN RAHATSIZ (4545)
ÜLKE SENDEN RAHATSIZ ONU NE YAPACAKSIN? ÜLKE SENDEN RAHATSIZ ONU NE YAPACAKSIN? (3712)
"EXO'CULAR, BTS'CİLER, BLACKPİNK'ÇİLER... BU ÜLKENİN KADERİNİ SİZ DEĞİŞTİRECEKSİNİZ" "EXO'CULAR, BTS'CİLER, BLACKPİNK'ÇİLER... BU ÜLKENİN KADERİNİ SİZ DEĞİŞTİRECEKSİNİZ" (3850)
AYM'NİN KABUL ETTİĞİ HDP İDDİANAMESİNDEN: “KAPATMA TEDBİRİ, HEMEN HEMEN TÜM İLERİ DEMOKRASİLERDE UYGULANIR” AYM'NİN KABUL ETTİĞİ HDP İDDİANAMESİNDEN: “KAPATMA TEDBİRİ, HEMEN HEMEN TÜM İLERİ DEMOKRASİLERDE UYGULANIR” (3846)
İBB ŞEHİR TİYATROLARI AÇIKHAVA YAZ OYUNLARI BAŞLIYOR İBB ŞEHİR TİYATROLARI AÇIKHAVA YAZ OYUNLARI BAŞLIYOR (3939)
TÜRKİYE'NİN KİŞİ BAŞINA GAYRİSAFİ YURT İÇİ HASILA ENDEKS DEĞERİ, AB ORTALAMASININ YÜZDE 36 GERİSİNDE KALDI TÜRKİYE'NİN KİŞİ BAŞINA GAYRİSAFİ YURT İÇİ HASILA ENDEKS DEĞERİ, AB ORTALAMASININ YÜZDE 36 GERİSİNDE KALDI (3801)
AYM, HDP'NİN KAPATILMASI İDDİANAMESİNİ KABUL ETTİ AYM, HDP'NİN KAPATILMASI İDDİANAMESİNİ KABUL ETTİ (3810)
GÜBRE FİYATINDAKİ YILLIK ARTIŞ YÜZDE 41,78 OLDU GÜBRE FİYATINDAKİ YILLIK ARTIŞ YÜZDE 41,78 OLDU (4031)
YURT DIŞI ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YÜZDE 39,60 ARTTI YURT DIŞI ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YÜZDE 39,60 ARTTI (3693)
A MİLLİ ERKEK VOLEYBOL TAKIMI ŞAMPİYON OLDU A MİLLİ ERKEK VOLEYBOL TAKIMI ŞAMPİYON OLDU (3532)
A Milli Futbol Takımı, EURO 2020'ye veda etti A Milli Futbol Takımı, EURO 2020'ye veda etti (3789)
KURAKLIK ARICILARI DA VURDU: "POLEN MİKTARINDAKİ DÜŞÜKLÜK ARININ GELİŞMESİNİ ENGELLEDİ" KURAKLIK ARICILARI DA VURDU: "POLEN MİKTARINDAKİ DÜŞÜKLÜK ARININ GELİŞMESİNİ ENGELLEDİ" (4175)
BATMAN MÜZESİ'NDEKİ ALTIN SİKKELER KAYIP BATMAN MÜZESİ'NDEKİ ALTIN SİKKELER KAYIP (3968)
YABANCILARIN İHALEYE GİRMELERİ KOLAYLAŞTIRILDI, TEMİNATLARI HACZEDİLEMEYECEK YABANCILARIN İHALEYE GİRMELERİ KOLAYLAŞTIRILDI, TEMİNATLARI HACZEDİLEMEYECEK (3598)
"ÇİFTÇİ BİTERSE BU ÜLKE BİTER " "ÇİFTÇİ BİTERSE BU ÜLKE BİTER " (3806)
'4'üncü dalga mümkün' '4'üncü dalga mümkün' (4535)
"KİMSE İHALEYE GİRMESİN. PARASINI VERMEYECEĞİZ" "KİMSE İHALEYE GİRMESİN. PARASINI VERMEYECEĞİZ" (3843)
“MKE TEKLİFİNE” TEPKİ: “TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ’NE İHANETTİR" “MKE TEKLİFİNE” TEPKİ: “TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ’NE İHANETTİR" (3777)
"34 MİLYON 538 BİN VATANDAŞIN, 951 MİLYAR LİRA BORCU VAR" "34 MİLYON 538 BİN VATANDAŞIN, 951 MİLYAR LİRA BORCU VAR" (4366)
E-TİCARET SEKTÖRÜNDE İSTİHDAM AÇIĞI BÜYÜYOR E-TİCARET SEKTÖRÜNDE İSTİHDAM AÇIĞI BÜYÜYOR (4418)
"SEZGİN BARAN KORKMAZ, TÜRKİYE'DE AT OYNATIYORSA ARKASINDA CİDDİ SİYASİ GÜÇ VAR" "SEZGİN BARAN KORKMAZ, TÜRKİYE'DE AT OYNATIYORSA ARKASINDA CİDDİ SİYASİ GÜÇ VAR" (3975)
İstanbul'daki atık su incelemesinde en çok kullanılan maddeler; alkol, tütün ve esrar İstanbul'daki atık su incelemesinde en çok kullanılan maddeler; alkol, tütün ve esrar (4014)
Bodrum'da ünlülerden engelliler yararına konser Bodrum'da ünlülerden engelliler yararına konser (3837)
OYUNCU NEJAT İŞLER SOL PARTİYE ÜYE OLDU OYUNCU NEJAT İŞLER SOL PARTİYE ÜYE OLDU (4127)
NAZLIKA: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN DEĞİL ÖNÜMÜZDEN ÇEKİLİN NAZLIKA: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN DEĞİL ÖNÜMÜZDEN ÇEKİLİN (4295)
MİMARLARDAN ANITKABİR'DEKİ OTOMATLAR HAKKINDA SUÇ DUYURUSU MİMARLARDAN ANITKABİR'DEKİ OTOMATLAR HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (4506)
TÜRK-İŞ'TEN DİRENİŞTEKİ ATILIM TEKSTİL İŞÇİLERİNE ZİYARET: TOPLU SÖZLEŞME İMZALANACAK, GERİ DÖNÜŞ YOK TÜRK-İŞ'TEN DİRENİŞTEKİ ATILIM TEKSTİL İŞÇİLERİNE ZİYARET: TOPLU SÖZLEŞME İMZALANACAK, GERİ DÖNÜŞ YOK (4832)
KURBAN KESİM TEBLİĞİ YAYIMLANDI: BU YIL DA REZERVASYON SİSTEMİ UYGULANACAK KURBAN KESİM TEBLİĞİ YAYIMLANDI: BU YIL DA REZERVASYON SİSTEMİ UYGULANACAK (4175)
72 BARODAN ORTAK KINAMA: "SALDIRI; BİRLİKTELİĞİMİZE, DEMOKRASİYE VE BARIŞA SALDIRIDIR" 72 BARODAN ORTAK KINAMA: "SALDIRI; BİRLİKTELİĞİMİZE, DEMOKRASİYE VE BARIŞA SALDIRIDIR" (4160)
BERKİN ELVAN’IN ANNESİ: OĞLUMUN HER KİLOSUNA BİR YIL VERDİLER BERKİN ELVAN’IN ANNESİ: OĞLUMUN HER KİLOSUNA BİR YIL VERDİLER (4362)
SES: SAĞLIK ÇALIŞANLARI ÖLÜMÜNE ÇALIŞMAKTADIR, TÜM HAKLARI TESLİM EDİLSİN SES: SAĞLIK ÇALIŞANLARI ÖLÜMÜNE ÇALIŞMAKTADIR, TÜM HAKLARI TESLİM EDİLSİN (4392)
MANİSALI KÖYLÜLER KÖY MEYDANINDA: "TOPRAK İŞLEYENİN SU KULLANANIN" MANİSALI KÖYLÜLER KÖY MEYDANINDA: "TOPRAK İŞLEYENİN SU KULLANANIN" (4625)
PANDEMİ GİDECEK "BAŞKA ŞEHİR VE ÜLKEDEN ÇALIŞMA" KALACAK PANDEMİ GİDECEK "BAŞKA ŞEHİR VE ÜLKEDEN ÇALIŞMA" KALACAK (4641)
İNŞAATTA DALGALANMA AZALDI, KRİTİK EŞİKTE DENGELENDİ İNŞAATTA DALGALANMA AZALDI, KRİTİK EŞİKTE DENGELENDİ (4442)
DİSK-KESK-TMMOB VE TTB'DEN, HDP SALDIRISINA İLİŞKİN "OMUZ OMUZA" DAYANIŞMA ÇAĞRISI DİSK-KESK-TMMOB VE TTB'DEN, HDP SALDIRISINA İLİŞKİN "OMUZ OMUZA" DAYANIŞMA ÇAĞRISI (4637)
İMAMOĞLU: TAHRİBATIN EN DERİNİNİ İSTANBUL YAŞIYOR VE YAŞAMAK ÜZERE, ONA ENGEL OLMAK İÇİN MÜCADELE VERİYORUZ İMAMOĞLU: TAHRİBATIN EN DERİNİNİ İSTANBUL YAŞIYOR VE YAŞAMAK ÜZERE, ONA ENGEL OLMAK İÇİN MÜCADELE VERİYORUZ (4596)
MİAMİ ÜNİVERSİTESİ: "BIONTECH VE MODERNA AŞILARI SPERM SAYISINI ARTIRIYOR" MİAMİ ÜNİVERSİTESİ: "BIONTECH VE MODERNA AŞILARI SPERM SAYISINI ARTIRIYOR" (5387)
HDP'Lİ DENİZ POYRAZ'I ÖLDÜREN SALDIRGAN TUTUKLANDI HDP'Lİ DENİZ POYRAZ'I ÖLDÜREN SALDIRGAN TUTUKLANDI (4821)
KISA VADELİ DIŞ BORÇ NİSANDA YÜZDE 4,5 ARTTI KISA VADELİ DIŞ BORÇ NİSANDA YÜZDE 4,5 ARTTI (4227)
TEİS: KANSER İLAÇLARI KAÇAKÇILARIN ELİNDE TEİS: KANSER İLAÇLARI KAÇAKÇILARIN ELİNDE (4575)
CHP, MECLİS'İN POLİS İNTİHARLARINI ARAŞTIRMASINI İSTEDİ: "SON 1 AYDA 20 POLİS İNTİHAR ETTİ" CHP, MECLİS'İN POLİS İNTİHARLARINI ARAŞTIRMASINI İSTEDİ: "SON 1 AYDA 20 POLİS İNTİHAR ETTİ" (5059)
“SORUŞTURMA AÇMAZSANIZ, DAHA ÇOK PROVOKASYONLA KARŞI KARŞIYA KALACAK ÜLKEMİZ” “SORUŞTURMA AÇMAZSANIZ, DAHA ÇOK PROVOKASYONLA KARŞI KARŞIYA KALACAK ÜLKEMİZ” (4563)
HDP İZMİR İL BİNASI'NDA DENİZ POYRAZ'I ÖLDÜREN ZANLININ İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: "PKK'DAN NEFRET ETTİĞİM İÇİN YAPTIM" HDP İZMİR İL BİNASI'NDA DENİZ POYRAZ'I ÖLDÜREN ZANLININ İFADESİ ORTAYA ÇIKTI: "PKK'DAN NEFRET ETTİĞİM İÇİN YAPTIM" (4813)
DSÖ’DEN “İNTİHAR” UYARISI: "COVID-19 DÖNEMİNDE DAHA DİKKATLİ OLUNMALI" DSÖ’DEN “İNTİHAR” UYARISI: "COVID-19 DÖNEMİNDE DAHA DİKKATLİ OLUNMALI" (5040)
10 YILDA FAİZ YÜZDE 204, DOLAR YÜZDE 444, EURO İSE YÜZDE 357 ARTTI 10 YILDA FAİZ YÜZDE 204, DOLAR YÜZDE 444, EURO İSE YÜZDE 357 ARTTI (5000)
İBB'DEN MİLLİ MAÇ ÖNCESİ KANAL İSTANBUL REKLAMINA TEPKİ: "BİLİME AYKIRI, YALAN PROPAGANDA YAPTINIZ, ACİZSİNİZ" İBB'DEN MİLLİ MAÇ ÖNCESİ KANAL İSTANBUL REKLAMINA TEPKİ: "BİLİME AYKIRI, YALAN PROPAGANDA YAPTINIZ, ACİZSİNİZ" (5827)
İBB MECLİSİ'NDE "İNTERNETÇİ ARKADAŞ"IN KANAL İSTANBUL ANKETİ GERGİNLİĞE YOL AÇTI İBB MECLİSİ'NDE "İNTERNETÇİ ARKADAŞ"IN KANAL İSTANBUL ANKETİ GERGİNLİĞE YOL AÇTI (5048)
İNFAZ TEKLİFİ YASALAŞTI: ÇOCUKLU KADIN MAHKUMA İNFAZ ERTELEMESİ YASADAN ÇIKARILDI İNFAZ TEKLİFİ YASALAŞTI: ÇOCUKLU KADIN MAHKUMA İNFAZ ERTELEMESİ YASADAN ÇIKARILDI (5254)
BARO BAŞKANLARINDAN SOMA KARARINA TEPKİ: "HEDİYE GİBİ CEZA" BARO BAŞKANLARINDAN SOMA KARARINA TEPKİ: "HEDİYE GİBİ CEZA" (5825)
CHP'DEN ADALET RAPORU: 804 GÜN EYLEM YASAĞI, 6 BİN 322 GÖZALTI, 761 İŞ CİNAYETİ CHP'DEN ADALET RAPORU: 804 GÜN EYLEM YASAĞI, 6 BİN 322 GÖZALTI, 761 İŞ CİNAYETİ (5524)
SAĞLIK ÇALIŞANI PANSUMAN ODASINDA ÖLÜ BULUNDU SAĞLIK ÇALIŞANI PANSUMAN ODASINDA ÖLÜ BULUNDU (5582)
HALKBANK: ABD'DEKİ DAVADA TEMYİZ SÜRECİ DEVAM EDİYOR HALKBANK: ABD'DEKİ DAVADA TEMYİZ SÜRECİ DEVAM EDİYOR (5496)
TÜRKİYE’DE GEÇEN YIL 226 MİLYAR LİRALIK E-TİCARET HARCAMASI YAPILDI TÜRKİYE’DE GEÇEN YIL 226 MİLYAR LİRALIK E-TİCARET HARCAMASI YAPILDI (5451)
DOLMABAHÇE’DEKİ ALTIN VAZOLARIN PEŞİNE DÜŞTÜ: “ALTIN VAZOLAR KAÇIRILDI MI?” DOLMABAHÇE’DEKİ ALTIN VAZOLARIN PEŞİNE DÜŞTÜ: “ALTIN VAZOLAR KAÇIRILDI MI?” (5331)
ANKAPARK HALEN ABB'YE DEVREDİLMEDİ. VOLKAN GÜLTEKİN: "HUKUK MÜCADELEMİZİN SÜRDÜĞÜNÜ BİR DE BÖYLE ANLATALIM İSTEDİK" ANKAPARK HALEN ABB'YE DEVREDİLMEDİ. VOLKAN GÜLTEKİN: "HUKUK MÜCADELEMİZİN SÜRDÜĞÜNÜ BİR DE BÖYLE ANLATALIM İSTEDİK" (6198)
DİDİM VE MİLLET İTTİFAKI, BELEDİYE BAŞKANI ATABAY’A YAPILAN SALDIRIYA KARŞI BİRLEŞTİ: "EŞKIYA DİDİM’E HÜKÜMDAR OLAMAYACAK” DİDİM VE MİLLET İTTİFAKI, BELEDİYE BAŞKANI ATABAY’A YAPILAN SALDIRIYA KARŞI BİRLEŞTİ: "EŞKIYA DİDİM’E HÜKÜMDAR OLAMAYACAK” (6205)
YAVRU KEDİLERİ PİŞİRİP YEDİĞİ TESPİT EDİLEN KİŞİ YAKALANDI YAVRU KEDİLERİ PİŞİRİP YEDİĞİ TESPİT EDİLEN KİŞİ YAKALANDI (5359)
AVM'LERDE CİROLAR NİSAN AYINDA AZALDI AVM'LERDE CİROLAR NİSAN AYINDA AZALDI (5985)
CHP ADANA'DA TARIM ÇALIŞTAYI DÜZENLEYECEK CHP ADANA'DA TARIM ÇALIŞTAYI DÜZENLEYECEK (5946)
BELTUR, HASTANELERDEKİ HİZMET NOKTALARINI SÖZLEŞMELERİ YENİLENMEDİĞİ İÇİN KAPATTI BELTUR, HASTANELERDEKİ HİZMET NOKTALARINI SÖZLEŞMELERİ YENİLENMEDİĞİ İÇİN KAPATTI (6513)
BİR AYDA 631 KİŞİNİN İŞSİZ KALDIĞINI AKTARAN CHP’Lİ TUTDERE: “GERÇEK İŞSİZ SAYISI 10 MİLYON” BİR AYDA 631 KİŞİNİN İŞSİZ KALDIĞINI AKTARAN CHP’Lİ TUTDERE: “GERÇEK İŞSİZ SAYISI 10 MİLYON” (6950)
GELİR DAĞILIMI ADALETSİZLİĞİNDE ARTIŞ: EN ZENGİN YÜZDE 20 TOPLAM GELİRİN YÜZDE 47,5’İNİ ALDI GELİR DAĞILIMI ADALETSİZLİĞİNDE ARTIŞ: EN ZENGİN YÜZDE 20 TOPLAM GELİRİN YÜZDE 47,5’İNİ ALDI (5093)
PANDEMİ YARDIMLARI ÜZERİNDEN 'KULİS', MÜZİK DÜNYASINDA ENDİŞE YARATTI: "MESAM'A ÇÖKMEK İSTİYORLAR" PANDEMİ YARDIMLARI ÜZERİNDEN 'KULİS', MÜZİK DÜNYASINDA ENDİŞE YARATTI: "MESAM'A ÇÖKMEK İSTİYORLAR" (5400)
TARİHÇİ-YAZAR TALHA UĞURLUEL'E FETÖ'DEN 6 YIL 3 AY HAPİS CEZASI TARİHÇİ-YAZAR TALHA UĞURLUEL'E FETÖ'DEN 6 YIL 3 AY HAPİS CEZASI (5371)
ERDOĞAN'IN 1915 OLAYLARIYLA İLGİLİ, "HAMDOLSUN, GÜNDEME GELMEDİ" AÇIKLAMASINA TEPKİ: "TÜRKİYE'DE BAŞKA, BRÜKSEL'DE BAŞKA" ERDOĞAN'IN 1915 OLAYLARIYLA İLGİLİ, "HAMDOLSUN, GÜNDEME GELMEDİ" AÇIKLAMASINA TEPKİ: "TÜRKİYE'DE BAŞKA, BRÜKSEL'DE BAŞKA" (5438)
TEMA: SAĞLIKLI ARAZİLER İÇİN RESTORASYON ÇALIŞMALARI ŞART TEMA: SAĞLIKLI ARAZİLER İÇİN RESTORASYON ÇALIŞMALARI ŞART (5140)
Ceren Duman, davasında mahkeme başkanı kaçak cevap veren sanığı azarladı Ceren Duman, davasında mahkeme başkanı kaçak cevap veren sanığı azarladı (5757)
DİDİM BELEDİYE BAŞKANI ATABAY'A SOPALI SALDIRI DİDİM BELEDİYE BAŞKANI ATABAY'A SOPALI SALDIRI (5798)
CHP AR-GE BİLİM PLATFORMU: "GENÇLİK; ÖZGÜR, YARATICI VE ADİL BİR GELECEK İSTİYOR" CHP AR-GE BİLİM PLATFORMU: "GENÇLİK; ÖZGÜR, YARATICI VE ADİL BİR GELECEK İSTİYOR" (5445)
ABD BAŞKANI BİDEN'DAN TÜRKİYE MESAJI: "EMİNİM Kİ ANLAMLI BİR İLERLEME KAYDEDECEĞİZ" ABD BAŞKANI BİDEN'DAN TÜRKİYE MESAJI: "EMİNİM Kİ ANLAMLI BİR İLERLEME KAYDEDECEĞİZ" (5431)
KALEYE YEŞİL BAYRAK ASTILAR, CHP MİLLETVEKİLİ TEPKİ GÖSTERDİ: "NEVŞEHİR'DE DE TÜRKLÜK DÜŞMANI MECZUPLAR HAREKETE GEÇMİŞ" KALEYE YEŞİL BAYRAK ASTILAR, CHP MİLLETVEKİLİ TEPKİ GÖSTERDİ: "NEVŞEHİR'DE DE TÜRKLÜK DÜŞMANI MECZUPLAR HAREKETE GEÇMİŞ" (5552)
AKŞENER ADANA'DA: "VARIMI YOĞUMU YATIRDIM, 500 TON KARPUZUM DURUYOR, EĞER HALKSAK, YETER" AKŞENER ADANA'DA: "VARIMI YOĞUMU YATIRDIM, 500 TON KARPUZUM DURUYOR, EĞER HALKSAK, YETER" (6449)
TOZKOPARAN SAKİNLERİ: KENTSEL DEĞİL, RANTSAL DÖNÜŞÜM OLDU, PSİKOLOJİK OLARAK BİZ BURADA ÖLDÜK TOZKOPARAN SAKİNLERİ: KENTSEL DEĞİL, RANTSAL DÖNÜŞÜM OLDU, PSİKOLOJİK OLARAK BİZ BURADA ÖLDÜK (7677)
NATO'DAN TÜRKİYE AÇIKLAMASI: AFGANİSTAN'DA KİLİT ÜLKE NATO'DAN TÜRKİYE AÇIKLAMASI: AFGANİSTAN'DA KİLİT ÜLKE (5337)
EĞİTİM SEN TÜGVA İLE YAPILAN YENİ PROTOKOLÜ DE YARGIYA TAŞIDI EĞİTİM SEN TÜGVA İLE YAPILAN YENİ PROTOKOLÜ DE YARGIYA TAŞIDI (5064)
İBB'DEN, TÜRKİYE BASKETBOL FEDARASYONU’NA İHTAR İBB'DEN, TÜRKİYE BASKETBOL FEDARASYONU’NA İHTAR (5576)
DİSK: BİR KEZ DAHA “ARTIK YETER” DEME GÜNÜ DİSK: BİR KEZ DAHA “ARTIK YETER” DEME GÜNÜ (5373)
CARİ AÇIK 32.7 MİLYAR DOLAR OLDU CARİ AÇIK 32.7 MİLYAR DOLAR OLDU (5296)
"İZMİR'İN ÇERNOBİLİ"NDE KORKUTAN SONUÇ: RADYASYON NORMALİN 7 BİN 291 KATI "İZMİR'İN ÇERNOBİLİ"NDE KORKUTAN SONUÇ: RADYASYON NORMALİN 7 BİN 291 KATI (5018)
“USULSÜZLÜĞÜ” BİLDİREN MEMURA MAAŞTAN KESME CEZASI VERİLDİ “USULSÜZLÜĞÜ” BİLDİREN MEMURA MAAŞTAN KESME CEZASI VERİLDİ (5253)
Marmara'nın her köşesinde midye avcıları… Uzmanlar uyardı. Felç geçirebilirsiniz. Marmara'nın her köşesinde midye avcıları… Uzmanlar uyardı. Felç geçirebilirsiniz. (5056)
İSTANBUL’DA “KÜÇÜK ERDAL” KOD ADLI FETÖ ÜYESİ VE AYNI SUÇLAMAYLA ARANAN EŞİ YAKALANDI İSTANBUL’DA “KÜÇÜK ERDAL” KOD ADLI FETÖ ÜYESİ VE AYNI SUÇLAMAYLA ARANAN EŞİ YAKALANDI (5523)
KONUT SATIŞLARI YILIN İLK 5 AYINDA YÜZDE 3,8 GERİLEDİ KONUT SATIŞLARI YILIN İLK 5 AYINDA YÜZDE 3,8 GERİLEDİ (4699)
'Katil' gal arısı Kastamonu'da görüldü 'Katil' gal arısı Kastamonu'da görüldü (4603)
Doğu Akdeniz'de köpüklenme nedeniyle müsilaj endişesi Doğu Akdeniz'de köpüklenme nedeniyle müsilaj endişesi (8558)
CHP'Lİ HALUK KOÇ, BTP GENEL BAŞKANI HÜSEYİN BAŞ'I ZİYARET ETTİ CHP'Lİ HALUK KOÇ, BTP GENEL BAŞKANI HÜSEYİN BAŞ'I ZİYARET ETTİ (5423)
"BU İKTİDAR PALDIR KÜLDÜR GİDİYOR" "BU İKTİDAR PALDIR KÜLDÜR GİDİYOR" (4659)
EGE KIYILARINDA YENİ TEHDİT: SARGASSUM EGE KIYILARINDA YENİ TEHDİT: SARGASSUM (4702)
ÇGD RAPORU: İKTİDAR ETKİSİNDEKİ BASININ GENİŞ KISMINDA KİRLENMEMİŞ TEK BİR METREKARE KALMADI ÇGD RAPORU: İKTİDAR ETKİSİNDEKİ BASININ GENİŞ KISMINDA KİRLENMEMİŞ TEK BİR METREKARE KALMADI (8084)
GENÇLERE GÖRE EN BÜYÜK PROBLEM EKONOMİ VE HAYAT PAHALILIĞI GENÇLERE GÖRE EN BÜYÜK PROBLEM EKONOMİ VE HAYAT PAHALILIĞI (5743)
ZİRAAT BANKASI'NA 241 BİN LİRA BORCU OLAN ÇİFTÇİ: "SİZ ÖNCE DEMİRÖREN MEDYA’YA VERDİĞİNİZ 750 MİLYON KREDİYİ TAHSİL EDİN” ZİRAAT BANKASI'NA 241 BİN LİRA BORCU OLAN ÇİFTÇİ: "SİZ ÖNCE DEMİRÖREN MEDYA’YA VERDİĞİNİZ 750 MİLYON KREDİYİ TAHSİL EDİN” (4399)
ZİRAAT BANKASI'NIN MARKA DEĞERİ YÜZDE 41 DÜŞTÜ ZİRAAT BANKASI'NIN MARKA DEĞERİ YÜZDE 41 DÜŞTÜ (4777)
CHP’Lİ KAYA’DAN DİYANET-SEN’E TEPKİ: "KÖRPE BEYİNLER ZEHİRLENİYOR" CHP’Lİ KAYA’DAN DİYANET-SEN’E TEPKİ: "KÖRPE BEYİNLER ZEHİRLENİYOR" (5218)
HAZİNE 10 İLDE 32 TAŞINMAZI SATIŞA ÇIKARDI HAZİNE 10 İLDE 32 TAŞINMAZI SATIŞA ÇIKARDI (4885)
TZOB'DAN TOPRAK BAYRAMI AÇIKLAMASI: "HER YIL KIBRIS KADAR BİR TOPRAĞI KAYBEDİYORUZ" TZOB'DAN TOPRAK BAYRAMI AÇIKLAMASI: "HER YIL KIBRIS KADAR BİR TOPRAĞI KAYBEDİYORUZ" (4470)
ADANA’DA NAR VE ZEYTİNİ İLE MEŞHUR 3 KÖYÜN ORTASINA TAŞ OCAĞI: “RUHSATI YOKKEN YOL AÇTILAR” ADANA’DA NAR VE ZEYTİNİ İLE MEŞHUR 3 KÖYÜN ORTASINA TAŞ OCAĞI: “RUHSATI YOKKEN YOL AÇTILAR” (4840)
Güney Koreli Belediye Başkanı, aşı dolandırıcılığının kurbanı oluyordu Güney Koreli Belediye Başkanı, aşı dolandırıcılığının kurbanı oluyordu (5048)
Ağaçları 'avcı böcek' koruyor Ağaçları 'avcı böcek' koruyor (4171)
İŞ MAHKEMESİ “EN GÜVENCESİZ İŞÇİLER BASINDA” DİYEREK AYM'YE BAŞVURDU VE İPTAL İSTEDİ İŞ MAHKEMESİ “EN GÜVENCESİZ İŞÇİLER BASINDA” DİYEREK AYM'YE BAŞVURDU VE İPTAL İSTEDİ (4233)
PAZARYERLERİNDE VERESİYE DÖNEMİ PAZARYERLERİNDE VERESİYE DÖNEMİ (4275)
DİYARBAKIRLI ÇOCUK İŞÇİ AĞBABA’NIN KOLUNDA AĞLADI DİYARBAKIRLI ÇOCUK İŞÇİ AĞBABA’NIN KOLUNDA AĞLADI (3935)
SALDIRGANLAR TAHRİP EDİYOR, BÜYÜKŞEHİR YENİDEN ONARIYOR SALDIRGANLAR TAHRİP EDİYOR, BÜYÜKŞEHİR YENİDEN ONARIYOR (3794)
MUHARREM İNCE'DEN ERDOĞAN'A: "HER ŞEYE BURNUNU SOKUYORSUN DA 10 BİN DOLAR MAAŞ ALAN SİYASETÇİYİ NİYE ARAŞTIRMIYORSUN?" MUHARREM İNCE'DEN ERDOĞAN'A: "HER ŞEYE BURNUNU SOKUYORSUN DA 10 BİN DOLAR MAAŞ ALAN SİYASETÇİYİ NİYE ARAŞTIRMIYORSUN?" (5130)
120 MESLEK ÖRGÜTÜ VE STK KADIKÖY'DEN SESLENDİ: "İSKENCEDERE VADİSİ GEÇİLMEZ, KARADENİZ HALKI YENİLMEZ" 120 MESLEK ÖRGÜTÜ VE STK KADIKÖY'DEN SESLENDİ: "İSKENCEDERE VADİSİ GEÇİLMEZ, KARADENİZ HALKI YENİLMEZ" (4016)
SUUDİ ARABİSTAN'DAN HAC SINIRLAMASI SUUDİ ARABİSTAN'DAN HAC SINIRLAMASI (4343)
GEORGE FLOYD CİNAYETİNİ GÖRÜNTÜLEYEN DARNELLA FRAZİER'E PULİTZER ÖDÜLÜ VERİLDİ GEORGE FLOYD CİNAYETİNİ GÖRÜNTÜLEYEN DARNELLA FRAZİER'E PULİTZER ÖDÜLÜ VERİLDİ (4902)
Piyasa hacmi 1.5 trilyon doların altına indi Piyasa hacmi 1.5 trilyon doların altına indi (5013)
YÜKSEK YARGI MENSUPLARI DA DERTLİ: ”AİLEMİZE DAHİ İZAH EDEMEDİĞİMİZ KARARLAR VAR” YÜKSEK YARGI MENSUPLARI DA DERTLİ: ”AİLEMİZE DAHİ İZAH EDEMEDİĞİMİZ KARARLAR VAR” (6597)
BAKAN SELÇUK: OKUL ÇAĞINDAKİ 433 BİN ÇOCUK SIĞINMACI EĞİTİM GÖRMÜYOR BAKAN SELÇUK: OKUL ÇAĞINDAKİ 433 BİN ÇOCUK SIĞINMACI EĞİTİM GÖRMÜYOR (4578)
Edirne'de lavanta tarlasında yoga Edirne'de lavanta tarlasında yoga (3997)
Kızı cinsel saldırıya uğrayan babadan, sanıkların tutuksuz yargılanmasına tepki Kızı cinsel saldırıya uğrayan babadan, sanıkların tutuksuz yargılanmasına tepki (5082)
Nöroloji uzmanından müsilaj uyarısı: Felç riski var Nöroloji uzmanından müsilaj uyarısı: Felç riski var (3856)
18 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUĞUN 260 SUÇ KAYDI ÇIKTI 18 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUĞUN 260 SUÇ KAYDI ÇIKTI (3921)
"MÜSİLAJ BİLİME İNANMAYAN BİR İKTİDARIN YAPTIKLARININ SONUÇLARIDIR, KANAL İSTANBUL DA ONA BENZEYECEK" "MÜSİLAJ BİLİME İNANMAYAN BİR İKTİDARIN YAPTIKLARININ SONUÇLARIDIR, KANAL İSTANBUL DA ONA BENZEYECEK" (4438)
TAKİP SÜRESİ 180 GÜNE ÇIKTI, KREDİ BORCU NEDENİYLE YASAL TAKİBE DÜŞEN SAYISI AZALDI TAKİP SÜRESİ 180 GÜNE ÇIKTI, KREDİ BORCU NEDENİYLE YASAL TAKİBE DÜŞEN SAYISI AZALDI (3994)
İLHAN KÜÇÜK, AVRUPA İÇİN LİBERALLER VE DEMOKRATLAR İTTİFAKI’NIN BAŞKANI OLDU İLHAN KÜÇÜK, AVRUPA İÇİN LİBERALLER VE DEMOKRATLAR İTTİFAKI’NIN BAŞKANI OLDU (4387)
İNGİLTERE ESKİ BAŞBAKANI TONY BLAİR: TURİZMDEKİ DÜŞÜŞ NEDENİYLE 100 MİLYON İNSAN İŞSİZLİK RİSKİ ALTINDA İNGİLTERE ESKİ BAŞBAKANI TONY BLAİR: TURİZMDEKİ DÜŞÜŞ NEDENİYLE 100 MİLYON İNSAN İŞSİZLİK RİSKİ ALTINDA (4559)
CHP MİLLETVEKİLLERİ KOMİSYONU TERK ETTİ: NEREDE SİYASET YAPACAĞIMIZI PARALEL BARO BAŞKANINA SORACAK DEĞİLİZ CHP MİLLETVEKİLLERİ KOMİSYONU TERK ETTİ: NEREDE SİYASET YAPACAĞIMIZI PARALEL BARO BAŞKANINA SORACAK DEĞİLİZ (4320)
GENÇLERE GÖRE İŞ BULMAK İÇİN ÖNEMLİ OLAN ‘YETENEK’ DEĞİL ‘TANIDIK’ GENÇLERE GÖRE İŞ BULMAK İÇİN ÖNEMLİ OLAN ‘YETENEK’ DEĞİL ‘TANIDIK’ (4610)
SAADET PARTİSİ'NİN "GEÇİM İTTİFAKI" EYLEMİNE ANKARA'DA POLİS ENGELİ SAADET PARTİSİ'NİN "GEÇİM İTTİFAKI" EYLEMİNE ANKARA'DA POLİS ENGELİ (4740)
ZIRHLI ARAÇ VE TOMALARLA GELİP KÖYLÜNÜN ELEKTRİĞİNİ KESTİLER ZIRHLI ARAÇ VE TOMALARLA GELİP KÖYLÜNÜN ELEKTRİĞİNİ KESTİLER (4495)
ESNAF'TAN İŞLER NASIL SORUSUNA YANIT: "KONUŞAMIYORUZ. SANDIĞI BEKLİYORUZ" ESNAF'TAN İŞLER NASIL SORUSUNA YANIT: "KONUŞAMIYORUZ. SANDIĞI BEKLİYORUZ" (4173)
"PANDEMİ SÜRECİNDE TURİZM HAREKETLERİ YÜZDE 74 DARALDI" "PANDEMİ SÜRECİNDE TURİZM HAREKETLERİ YÜZDE 74 DARALDI" (3930)
KÜÇÜK BAROLAR 15 HAZİRAN'DAN İTİBAREN GENEL KURULLARINI YAPABİLECEK KÜÇÜK BAROLAR 15 HAZİRAN'DAN İTİBAREN GENEL KURULLARINI YAPABİLECEK (5869)
TEKVANDOCU HAYRUNNİSA GÜRBÜZ AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU TEKVANDOCU HAYRUNNİSA GÜRBÜZ AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU (4442)
MERKEZ'İN ANKETİNDE YIL SONU DOLAR KURU BEKLENTİSİ 8,95'E YÜKSELDİ MERKEZ'İN ANKETİNDE YIL SONU DOLAR KURU BEKLENTİSİ 8,95'E YÜKSELDİ (4906)
TOPLAM CİRO ENDEKSİ YÜZDE 1,8 AZALDI TOPLAM CİRO ENDEKSİ YÜZDE 1,8 AZALDI (6015)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN "ESNAFA DESTEK" UYGULAMASI: "LEZZET ANKARA" ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN "ESNAFA DESTEK" UYGULAMASI: "LEZZET ANKARA" (4492)
LGS SORULARI ÇALINDI MI? CHP'Lİ KAYA, YAYINEVİ SAHİBİNİN LGS İLE İLGİLİ GÖRÜNTÜLERİNİ BAKAN SELÇUK'A SORDU: "SİZ GÖRMEDİNİZ Mİ? DUYMADINIZ MI?" LGS SORULARI ÇALINDI MI? CHP'Lİ KAYA, YAYINEVİ SAHİBİNİN LGS İLE İLGİLİ GÖRÜNTÜLERİNİ BAKAN SELÇUK'A SORDU: "SİZ GÖRMEDİNİZ Mİ? DUYMADINIZ MI?" (4740)
ARAS BULUT İYNEMLİ'NİN AJANSINDAN AÇIKLAMA: "YASALARA AYKIRI İNŞAAT YAPILMAYACAK" ARAS BULUT İYNEMLİ'NİN AJANSINDAN AÇIKLAMA: "YASALARA AYKIRI İNŞAAT YAPILMAYACAK" (4446)
TÜRK EĞİTİM SEN: MEB DÜZENLEME YAPMAZSA ÖĞRETMENLER OLARAK ÖĞRENCİ ANDI'NI OKUTMAYA DEVAM EDECEĞİZ TÜRK EĞİTİM SEN: MEB DÜZENLEME YAPMAZSA ÖĞRETMENLER OLARAK ÖĞRENCİ ANDI'NI OKUTMAYA DEVAM EDECEĞİZ (4268)
İcra ve İflas Yasası TBMM’de kabul edildi İcra ve İflas Yasası TBMM’de kabul edildi (4962)
ŞİŞLİ BELEDİYESİ, KADIN GİRİŞİMCİLERE DESTEK İÇİN KAGİDER İLE BİR PROTOKOL İMZALADI ŞİŞLİ BELEDİYESİ, KADIN GİRİŞİMCİLERE DESTEK İÇİN KAGİDER İLE BİR PROTOKOL İMZALADI (5274)
ABD ENFLASYONU YÜZDE 5 OLDU, TÜRKİYE'DE GÖZLER KÖPRÜ GEÇİŞLERİNE ÇEVRİLDİ ABD ENFLASYONU YÜZDE 5 OLDU, TÜRKİYE'DE GÖZLER KÖPRÜ GEÇİŞLERİNE ÇEVRİLDİ (6214)
BİLİM İNSANI DA ORMANA 'İZİNLE' GİRECEK: FOTOĞRAF DA YAYIN DA İZNE BAĞLANDI BİLİM İNSANI DA ORMANA 'İZİNLE' GİRECEK: FOTOĞRAF DA YAYIN DA İZNE BAĞLANDI (4453)
CHP’Lİ TANAL, KOYUNLARIN GÖZALTINA ALINMA GÖRÜNTÜLERİNİ YAYINLADI CHP’Lİ TANAL, KOYUNLARIN GÖZALTINA ALINMA GÖRÜNTÜLERİNİ YAYINLADI (5683)
AYM: AİHM'İN YENİDEN YARGILAMA KARARI UYGULANMALI AYM: AİHM'İN YENİDEN YARGILAMA KARARI UYGULANMALI (4580)
ÇUKUR DİZİSİ OYUNCULARI SİT ALANINA İNŞAAT YAPMAK İSTEDİ, BELEDİYE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU ÇUKUR DİZİSİ OYUNCULARI SİT ALANINA İNŞAAT YAPMAK İSTEDİ, BELEDİYE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (4041)
AKŞENER, TÜSİAD YÖNETİMİ İLE GÖRÜŞTÜ AKŞENER, TÜSİAD YÖNETİMİ İLE GÖRÜŞTÜ (5440)
PİYASALAR KRİTİK İKİ TOPLANTIYA KİLİTLENDİ PİYASALAR KRİTİK İKİ TOPLANTIYA KİLİTLENDİ (6023)
ATIL İŞGÜCÜ ORANI YÜZDE 27,4 SEVİYESİNE ÇIKTI ATIL İŞGÜCÜ ORANI YÜZDE 27,4 SEVİYESİNE ÇIKTI (4118)
İNŞAAT MALİYETLERİ BİR YILDA YÜZDE 35,5 ARTTI İNŞAAT MALİYETLERİ BİR YILDA YÜZDE 35,5 ARTTI (4832)
"TOGO KULELERİ ORTAKLARI VE ESAT TOKLU BİR AÇILIŞTA YİNE BERABER" "TOGO KULELERİ ORTAKLARI VE ESAT TOKLU BİR AÇILIŞTA YİNE BERABER" (5813)
SOYLU’NUN ŞİRKETİ KOMİSYON GELİRİNİ 7 YILDA YÜZDE 479,78 ARTIRDI SOYLU’NUN ŞİRKETİ KOMİSYON GELİRİNİ 7 YILDA YÜZDE 479,78 ARTIRDI (4830)
İSKİ'DEN VATANDAŞLARA “BARAJ VE GÖLLERE GİRMEYİN" UYARISI İSKİ'DEN VATANDAŞLARA “BARAJ VE GÖLLERE GİRMEYİN" UYARISI (5232)
GÖRÜNTÜ YASAĞININ İPTALİ İSTENDİ: "KÖTÜ MUAMELE KAYDI, ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİ DEĞİL SUÇUN İHBARIDIR" GÖRÜNTÜ YASAĞININ İPTALİ İSTENDİ: "KÖTÜ MUAMELE KAYDI, ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİ DEĞİL SUÇUN İHBARIDIR" (6033)
MEMLEKET PARTİSİ MİLLETVEKİLLERİNDEN MECLİS’TE AÇIKLAMA: “MEMLEKET PARTİSİ DİĞER PARTİLERDEN FARKLIDIR” MEMLEKET PARTİSİ MİLLETVEKİLLERİNDEN MECLİS’TE AÇIKLAMA: “MEMLEKET PARTİSİ DİĞER PARTİLERDEN FARKLIDIR” (6108)
SÜT ÜRETİCİLERİ EYLEMDE: TRAKTÖRLERLE KARAYOLUNA ÇIKTILAR: "BİZİ TOPRAĞA VE HAYVANA KÜSTÜRMEYİN" SÜT ÜRETİCİLERİ EYLEMDE: TRAKTÖRLERLE KARAYOLUNA ÇIKTILAR: "BİZİ TOPRAĞA VE HAYVANA KÜSTÜRMEYİN" (4891)
“DEVLETİN HAKİMİ, MÜTEAHHİDİN OFİSİNE GİDER Mİ?” “DEVLETİN HAKİMİ, MÜTEAHHİDİN OFİSİNE GİDER Mİ?” (8206)
"OTEL HAMAMLARINDAN YAYILMAYAN VİRÜS NASIL OLUYOR DA DİĞER HAMAMLARDAN YAYILIYOR" "OTEL HAMAMLARINDAN YAYILMAYAN VİRÜS NASIL OLUYOR DA DİĞER HAMAMLARDAN YAYILIYOR" (4357)
SÜT FİYATI MARKETTE YÜZDE 27, TÜİK SEPETİNDE YÜZDE 22 ARTTI SÜT FİYATI MARKETTE YÜZDE 27, TÜİK SEPETİNDE YÜZDE 22 ARTTI (4354)
VERGİ VE KYK BORÇLARINA YAPILANDIRMA GELDİ VERGİ VE KYK BORÇLARINA YAPILANDIRMA GELDİ (4066)
"TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKI OLAN 128 MİLYAR DOLARI BUHARLAŞTIRDILAR, BUNLARIN YATACAK YERİ YOK" "TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKI OLAN 128 MİLYAR DOLARI BUHARLAŞTIRDILAR, BUNLARIN YATACAK YERİ YOK" (3984)
KİT KOMİSYONU'NDA GÜNDEM TRT: 3 BİN 149 KİŞİ SINAVSIZ İŞE ALINDI MI? KİT KOMİSYONU'NDA GÜNDEM TRT: 3 BİN 149 KİŞİ SINAVSIZ İŞE ALINDI MI? (4276)
Araştırma: “Pandemi nedeniyle her iki gençten biri gelecekten umutsuz” Araştırma: “Pandemi nedeniyle her iki gençten biri gelecekten umutsuz” (5040)
İŞSİZLİĞİN YÜZDE 37 OLDUĞU SİİRT'TE GENÇLER TEPKİLİ: "ÖZEL SEKTÖRDE BİLE AKP TORPİLİN YOKSA İŞSİZSİN" İŞSİZLİĞİN YÜZDE 37 OLDUĞU SİİRT'TE GENÇLER TEPKİLİ: "ÖZEL SEKTÖRDE BİLE AKP TORPİLİN YOKSA İŞSİZSİN" (6563)
CHP'NİN MAFYA DEVLET İLİŞKİLERİNİ ARAŞTIRMA ÖNERGESİ REDDEDİLDİ CHP'NİN MAFYA DEVLET İLİŞKİLERİNİ ARAŞTIRMA ÖNERGESİ REDDEDİLDİ (4555)