https://jurnalist.com.tr/ Etkin Seçkin Haber Sitesi tr 9.5.2021 20:01:07 Jurnalist Jurnalist Haber Detayı - Jurnalist Haber Sitesi

KURAKLIK EKİNLERİ VURDU: "ARPAYI KAYBETMİŞ UMUDUMUZU YİTİRMİŞ DURUMDAYIZ"

Şanlıurfa'da yağmur beklendiği kadar yağmayınca, ekinler kurumaya başladı. Hilvan Ziraat Odası Başkanı Hikmet İpar, bölgenin afet bölgesi ilan edilmesi gerektiğini söyleyerek, “3,5 milyon dekarlık bir arazide şu anda kuraklıkla karşı karşıyız. Arpayı kaybetmiş, umudumuzu yitirmiş durumdayız" dedi.

Kuru tarımın yapıldığı Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinde, kuraklık; çiftçilerin kabusu oldu. Hilvan Ziraat Odası Başkanı Hikmet İpar, bir hafta içerisinde beklenilen yağışlar olmazsa, buğday, arpa ve mercimekte Türkiye genelinde büyük bir rekolte düşüklüğü yaşanılacağını söyledi.

ANKA Haber Ajansı’na konuşan İpar, şunları söyledi:

“Bölgemizde tabi afet denilebilecek kadar bir kuraklık hissediyoruz. 3,5 milyon dekarlık bir arazide kuraklıkla karşı karşıyız. Arpayı kaybetmiş, umudumuzu yitirmiş durumdayız. Mercimekte rekolte düşüklüğü zaten yaşayacağız. Önümüzdeki günlerde yağmurun düşmesiyle umutlarımızı yeşertebiliriz fakat, meteorolojiden aldığımız bilgilere göre herhangi bir yağmur belirtisi olmadığı için bunları da kaybetmek durumundayız. Bir haftaya kadar yağmurun düşmemesi halinde hem buğday da hem arpada ve mercimekte Türkiye genelinde büyük bir rekolte düşüklüğüne gideceğiz."

"SAMAN KITLIĞI YAŞAYACAĞIZ"

Kuraklıkla beraber mera alanlarının da yeşermediğine dikkat çeken Hikmet İpar, “Kuraklıkla birlikte verimin azalmasının yanında bir de saman kıtlığı da yaşayacağız. Arpa ve buğdaylar boy vermedi. Böyle olunca saman eksikliği olacaktır. Meralarımızda da ot bitme olayı yoktur. Dolayısıyla hem tarımsal anlamda hem de hayvancılıkta büyük bir sıkıntıyla karşı karşıyayız” dedi.

"AFET BÖLGESİ İLAN EDİLSİN" 

Çiftçilerin girdi maliyetlerinin yanı sıra bir de kuraklık sıkıntısı yaşadığını belirten İpar, “Bu nedenle yetkililerden çiftçilerimize acil bir destek planının hazırlamasını ve bölgenin afet bölgesi olarak ilan edilmesini bekliyoruz. Bununla birlikte çiftçilerimize alan bazlı bir destek Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifi borçlarının faizsiz 3 yıl ertelenmesi ve tohumluk desteği gibi bazı taleplerimizde olmaktadır” dedi.  

Kaynak: AnkaAjansı / Tarih: 3.5.2021 11:06:12 / Okunma = 1381

Haberi Yazan: Ali Kurt

Diğer Haberlerimiz

İZMİR BÜYÜKŞEHİR'DEN GENÇLERE KİTAP KART İZMİR BÜYÜKŞEHİR'DEN GENÇLERE KİTAP KART (43)
ANNELER GÜNÜ'NDE, ZÜBEYDE HANIM'A GİTTİLER ANNELER GÜNÜ'NDE, ZÜBEYDE HANIM'A GİTTİLER (73)
İKİ EMEKLİ BÜYÜKELÇİ, TÜRKİYE'NİN MISIR TEMASLARINI DEĞERLENDİRDİ: "SÜREÇ, NORMALLEŞMENİN İLK ADIMI DEĞİLDİR" İKİ EMEKLİ BÜYÜKELÇİ, TÜRKİYE'NİN MISIR TEMASLARINI DEĞERLENDİRDİ: "SÜREÇ, NORMALLEŞMENİN İLK ADIMI DEĞİLDİR" (75)
"KEŞKE BANA 'NEDEN ELİNİ ARKADAN BAĞLADIN' İNCELEMESİ YERİNE ATLARLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATSAYDINIZ" "KEŞKE BANA 'NEDEN ELİNİ ARKADAN BAĞLADIN' İNCELEMESİ YERİNE ATLARLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATSAYDINIZ" (116)
Doğu ve Güneydoğu'da son 50 yılın en düşük yağışları Doğu ve Güneydoğu'da son 50 yılın en düşük yağışları (127)
NAZLIAKA’DAN VON DER LEYEN’E DAYANIŞMA MEKTUBU: "YAŞADIĞINIZ HAYAL KIRIKLIĞINI PAYLAŞIYORUZ" NAZLIAKA’DAN VON DER LEYEN’E DAYANIŞMA MEKTUBU: "YAŞADIĞINIZ HAYAL KIRIKLIĞINI PAYLAŞIYORUZ" (233)
ARAŞTIRMAYA GÖRE, TÜRKİYE'DE YAŞLI NÜFUS "GÜVENCESİZLİKLE" BAŞ BAŞA ARAŞTIRMAYA GÖRE, TÜRKİYE'DE YAŞLI NÜFUS "GÜVENCESİZLİKLE" BAŞ BAŞA (144)
"C1 VİZESİ İLE İNSAN KAÇAKÇILIĞI" İDDİASI: 60 GÜN İÇİN TÜRKİYE'YE GELİP GERİ DÖNMÜYORLAR! "C1 VİZESİ İLE İNSAN KAÇAKÇILIĞI" İDDİASI: 60 GÜN İÇİN TÜRKİYE'YE GELİP GERİ DÖNMÜYORLAR! (198)
ENERJİ PROJELERİ İÇİN ACELE KAMULAŞTIRMA KARARI ALINDI ENERJİ PROJELERİ İÇİN ACELE KAMULAŞTIRMA KARARI ALINDI (203)
"ELEKTRİK MÜHENDİSLERİNİN YÜZDE 32,73’Ü İŞSİZ" "ELEKTRİK MÜHENDİSLERİNİN YÜZDE 32,73’Ü İŞSİZ" (192)
AYLIK EN YÜKSEK REEL GETİRİ KÜLÇE ALTINDA OLDU AYLIK EN YÜKSEK REEL GETİRİ KÜLÇE ALTINDA OLDU (287)
KORONAVİRÜSLE MÜCADELEDE "MİNYONLAR" VE "ÇILGIN HIRSIZ" DEVREDE! KORONAVİRÜSLE MÜCADELEDE "MİNYONLAR" VE "ÇILGIN HIRSIZ" DEVREDE! (167)
MEB'İN “HAYALİMDEKİ ÇİN” YARIŞMASINA UYGUR TÜRKLERİNDEN TEPKİ: “SOYKIRIM YAPAN ÇİN’İ HAYAL ETMEYELİM” MEB'İN “HAYALİMDEKİ ÇİN” YARIŞMASINA UYGUR TÜRKLERİNDEN TEPKİ: “SOYKIRIM YAPAN ÇİN’İ HAYAL ETMEYELİM” (290)
TAŞUCU LİMANI "PAZARLIK USULÜ" İLE SATIŞA ÇIKARILDI. MUHALEFETTEN "BİRİLERİNE PEŞKEŞ ÇEKECEKLER" TEPKİSİ GELDİ TAŞUCU LİMANI "PAZARLIK USULÜ" İLE SATIŞA ÇIKARILDI. MUHALEFETTEN "BİRİLERİNE PEŞKEŞ ÇEKECEKLER" TEPKİSİ GELDİ (377)
ENAG HAKKINDA SUÇ DUYURUSU 15 GÜN GÖREVDE KALAN TÜİK BAŞKANI DÖNEMİNDE YAPILMIŞ ENAG HAKKINDA SUÇ DUYURUSU 15 GÜN GÖREVDE KALAN TÜİK BAŞKANI DÖNEMİNDE YAPILMIŞ (216)
ÇGD MEDYA İZLEME RAPORU’NDAN: GAZETECİLİK İKTİDARIN KEYFİNE TERK EDİLEMEZ ÇGD MEDYA İZLEME RAPORU’NDAN: GAZETECİLİK İKTİDARIN KEYFİNE TERK EDİLEMEZ (327)
Thodex'in firari kurucusunu Arnavutluk'ta eski yerel yöneticiler ve mafya saklıyor Thodex'in firari kurucusunu Arnavutluk'ta eski yerel yöneticiler ve mafya saklıyor (310)
Bill Gates eşi Melinda’ya 1.8 milyar dolarlık hisse aktardı Bill Gates eşi Melinda’ya 1.8 milyar dolarlık hisse aktardı (275)
TORBALI'DA CHP'Lİ MECLİS ÜYELERİNDEN ORTAK BİLDİRİ: "SEÇİMİ 50 KERE TEKRARLASALAR, KAYBEDECEKLER" TORBALI'DA CHP'Lİ MECLİS ÜYELERİNDEN ORTAK BİLDİRİ: "SEÇİMİ 50 KERE TEKRARLASALAR, KAYBEDECEKLER" (353)
EYÜP'TE 7 AİLE HEKİMİNE, KAYMAKAMIN DÜZENLEDİĞİ TOPLANTIYA KATILMADIKLARI GEREKÇESİYLE SORUŞTURMA EYÜP'TE 7 AİLE HEKİMİNE, KAYMAKAMIN DÜZENLEDİĞİ TOPLANTIYA KATILMADIKLARI GEREKÇESİYLE SORUŞTURMA (364)
Merkez Bankası'nın brüt döviz rezervleri bir haftada bir milyar 32 milyon dolar düşüş gösterdi. Merkez Bankası'nın brüt döviz rezervleri bir haftada bir milyar 32 milyon dolar düşüş gösterdi. (398)
ANAYASA MAHKEMESİ "KAMERA KAYITLARI" ÜZERİNDEN HAK İHLALİ KARARI VERDİ ANAYASA MAHKEMESİ "KAMERA KAYITLARI" ÜZERİNDEN HAK İHLALİ KARARI VERDİ (529)
BAKAN KOCA: “100 MİLYON DOZ SİNOVAC, 90 MİLYON DOZ BİONTECH VE 50 MİLYON DOZ DA SPUTNİK İLE ANLAŞMA İMZALANMIŞ DURUMDA” BAKAN KOCA: “100 MİLYON DOZ SİNOVAC, 90 MİLYON DOZ BİONTECH VE 50 MİLYON DOZ DA SPUTNİK İLE ANLAŞMA İMZALANMIŞ DURUMDA” (473)
İLKER BAŞBUĞ HAKKINDA, “HALKI KİN VE DÜŞMANLIĞA SEVK ETME” SUÇUNDAN 3 YILA KADAR HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI İLKER BAŞBUĞ HAKKINDA, “HALKI KİN VE DÜŞMANLIĞA SEVK ETME” SUÇUNDAN 3 YILA KADAR HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI (531)
BANKACILIK SİSTEMİNDE ÇALIŞAN VE ŞUBE SAYISI AZALDI BANKACILIK SİSTEMİNDE ÇALIŞAN VE ŞUBE SAYISI AZALDI (432)
"VAKA SAYISI EN ÇOK AZALAN İLLERİMİZ; İZMİR, SAKARYA, ADANA, KIRŞEHİR VE KARS" "VAKA SAYISI EN ÇOK AZALAN İLLERİMİZ; İZMİR, SAKARYA, ADANA, KIRŞEHİR VE KARS" (537)
AKŞENER KILIÇDAROĞLU'NA YANIT VERDİ, KARAMOLLAOĞLU'NA SORDU: "BİZ TAKİPTEYİZ. SİZDE YENİ BİR BİLGİ VAR MI?" AKŞENER KILIÇDAROĞLU'NA YANIT VERDİ, KARAMOLLAOĞLU'NA SORDU: "BİZ TAKİPTEYİZ. SİZDE YENİ BİR BİLGİ VAR MI?" (624)
Kızını gömenlere tahliye istenince mahkeme heyetinin önünde diz çöktü Kızını gömenlere tahliye istenince mahkeme heyetinin önünde diz çöktü (452)
CHP'Lİ TAŞCIER: NİSAN AYINDA 129 KİŞİ İNTİHAR ETTİ. BUNLARDAN 8'İ ÇOCUK CHP'Lİ TAŞCIER: NİSAN AYINDA 129 KİŞİ İNTİHAR ETTİ. BUNLARDAN 8'İ ÇOCUK (468)
KILIÇDAROĞLU İTTİFAK ORTAĞINA SORDU: "MERAL HANIM, 128 MİLYAR DOLAR VE DAMADIN NEREDE OLDUKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?" KILIÇDAROĞLU İTTİFAK ORTAĞINA SORDU: "MERAL HANIM, 128 MİLYAR DOLAR VE DAMADIN NEREDE OLDUKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?" (529)
DENETLENEN 220 KOZMETİK ÜRÜNÜN 145'İ HATALI VE GÜVENSİZ BULUNDU DENETLENEN 220 KOZMETİK ÜRÜNÜN 145'İ HATALI VE GÜVENSİZ BULUNDU (633)
AVUKATLARA AŞI RANDEVUSU AÇILDI AVUKATLARA AŞI RANDEVUSU AÇILDI (520)
BOLU BELEDİYESİ’NİN “MOBİL KONSER” ARACINA POLİS MÜDAHALE ETTİ BOLU BELEDİYESİ’NİN “MOBİL KONSER” ARACINA POLİS MÜDAHALE ETTİ (495)
KORONAVİRÜSE 336 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 336 CAN DAHA (623)
HAZİNE 5,4 MİLYAR LİRA BORÇLANDI HAZİNE 5,4 MİLYAR LİRA BORÇLANDI (592)
Sarıkeçili Yörüklerin 40 gün sürecek göçü başladı Sarıkeçili Yörüklerin 40 gün sürecek göçü başladı (949)
BAYRAMPAŞA’DA CİNAYETTEN YARGILANAN SANIK: "ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI GÖZDAĞI VERMEMİZİ İSTEDİ" BAYRAMPAŞA’DA CİNAYETTEN YARGILANAN SANIK: "ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI GÖZDAĞI VERMEMİZİ İSTEDİ" (1225)
AYÇİÇEĞİ YAĞI YİNE EN ÇOK İTHAL EDİLEN ÜRÜNLER ARASINDA AYÇİÇEĞİ YAĞI YİNE EN ÇOK İTHAL EDİLEN ÜRÜNLER ARASINDA (680)
EMNİYETİN "SES VE GÖRÜNTÜ YASAĞI" GENELGESİNE KARŞI 36 BARO DAVA AÇTI EMNİYETİN "SES VE GÖRÜNTÜ YASAĞI" GENELGESİNE KARŞI 36 BARO DAVA AÇTI (1269)
ANTALYALI ÇİFTÇİ BİBERİNİ ORMANA DÖKTÜ: "HİÇ OLMAZSA KURT KUŞ YESİN" ANTALYALI ÇİFTÇİ BİBERİNİ ORMANA DÖKTÜ: "HİÇ OLMAZSA KURT KUŞ YESİN" (809)
"TEST SONUCUM POZİTİF ÇIKMASINA RAĞMEN DÖRT KADIN, AYNI NEZARETHANEDE TUTULDUK" "TEST SONUCUM POZİTİF ÇIKMASINA RAĞMEN DÖRT KADIN, AYNI NEZARETHANEDE TUTULDUK" (754)
TUZLA TERSANESİ'NDE 25 METREDEN DÜŞEREK YAŞAMINI YİTİREN PAKİSTANLI İŞÇİ İÇİN EYLEM YAPILDI: "YAŞANAN İŞ CİNAYETİDİR" TUZLA TERSANESİ'NDE 25 METREDEN DÜŞEREK YAŞAMINI YİTİREN PAKİSTANLI İŞÇİ İÇİN EYLEM YAPILDI: "YAŞANAN İŞ CİNAYETİDİR" (795)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, İMAMOĞLU HAKKINDA ÖN İNCELEME BAŞLATTI İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, İMAMOĞLU HAKKINDA ÖN İNCELEME BAŞLATTI (848)
OTOMOTİV SATIŞLARI 10 YILLIK ORTALAMANIN YÜZDE 5 ALTINDA KALDI OTOMOTİV SATIŞLARI 10 YILLIK ORTALAMANIN YÜZDE 5 ALTINDA KALDI (930)
BALON BALIĞI AVCILIĞINA TEŞVİK BALON BALIĞI AVCILIĞINA TEŞVİK (971)
AYM BAŞKANI ARSLAN: İŞ YÜKÜ KONUSUNDA TEK RAKİBİMİZ AİHM AYM BAŞKANI ARSLAN: İŞ YÜKÜ KONUSUNDA TEK RAKİBİMİZ AİHM (1009)
KORONAVİRÜSE 347 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 347 CAN DAHA (1236)
BANKALAR BİRLİĞİ'NDEN EMEKLİ MAAŞ VE İKRAMİYELERİNİN ÖDENMESİNE MESAİ SAATİ AYARLAMASI BANKALAR BİRLİĞİ'NDEN EMEKLİ MAAŞ VE İKRAMİYELERİNİN ÖDENMESİNE MESAİ SAATİ AYARLAMASI (1280)
3 AY ÖNCE CEZAEVİNDEN ÇIKAN GENÇ, PARKTA TANIŞTIĞI KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ EDDA SÖNMEZ 3 AY ÖNCE CEZAEVİNDEN ÇIKAN GENÇ, PARKTA TANIŞTIĞI KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ EDDA SÖNMEZ (1326)
İMAMOĞLU 7 YILDA 2,2 MİLYAR LİRAYA KİRALANAN 827 ARACIN KİMLERE VERİLDİĞİNİ AÇIKLADI İMAMOĞLU 7 YILDA 2,2 MİLYAR LİRAYA KİRALANAN 827 ARACIN KİMLERE VERİLDİĞİNİ AÇIKLADI (1281)

Psikojenik Amnezi (Yakınsak Aklın Unuttukları)
[ Ali Kurt ]

Bir Akıllının Taşınamaz Sırları
[ Ali Kurt ]

Evlilik mi, Bir Daha Düşün?
[ Ali Kurt ]

Kemik Kıran
[ Ali Kurt ]

Solak Nene, Eski Defter
[ Ali Kurt ]

Askıda Kalan Hayatlar
[ Ali Kurt ]

Delimsek
[ Ali Kurt ]

BELGESEL SİNEMACILAR BİRLİĞİ: “GENELGE İLE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ ENGELLENEMEZ” BELGESEL SİNEMACILAR BİRLİĞİ: “GENELGE İLE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ ENGELLENEMEZ” (1245)
CHP, GÖRÜNTÜ YASAĞI GENELGESİNİ YARGIYA TAŞIDI: "DEVLET ÖNCE VATANDAŞINI KORUMALI" CHP, GÖRÜNTÜ YASAĞI GENELGESİNİ YARGIYA TAŞIDI: "DEVLET ÖNCE VATANDAŞINI KORUMALI" (1533)
EGM: 1 MAYIS GÖSTERİLERİNE 394 GÖZALTI EGM: 1 MAYIS GÖSTERİLERİNE 394 GÖZALTI (1308)
GAZETECİLİKTE KADINLAR KOALİSYONU: "TÜRKİYE, KADIN GAZETECİLERE YÖNELİK HAK GASPINDA EN YÜKSEK ORANA SAHİP" GAZETECİLİKTE KADINLAR KOALİSYONU: "TÜRKİYE, KADIN GAZETECİLERE YÖNELİK HAK GASPINDA EN YÜKSEK ORANA SAHİP" (1355)
ANKARA BAROSU EMNİYET GENELGESİNİN İPTALİ İÇİN DAVA AÇTI ANKARA BAROSU EMNİYET GENELGESİNİN İPTALİ İÇİN DAVA AÇTI (1698)
TGS'DEN 3 MAYIS DÜNYA BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ GÜNÜ'NDE DİKKAT ÇEKİCİ KAMPANYA: BASIN BELADA! TGS'DEN 3 MAYIS DÜNYA BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ GÜNÜ'NDE DİKKAT ÇEKİCİ KAMPANYA: BASIN BELADA! (1700)
KURAKLIK EKİNLERİ VURDU: "ARPAYI KAYBETMİŞ UMUDUMUZU YİTİRMİŞ DURUMDAYIZ" KURAKLIK EKİNLERİ VURDU: "ARPAYI KAYBETMİŞ UMUDUMUZU YİTİRMİŞ DURUMDAYIZ" (1382)
Yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) yıllık yüzde 35,17, aylık yüzde 4,34 arttı. Yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) yıllık yüzde 35,17, aylık yüzde 4,34 arttı. (1348)
Türkiye İstatistik Kurumu'na (TÜİK) göre aylık enflasyon yüzde 1,68 arttı, yıllık enflasyon ise yüzde 17,14'e yükseldi. Türkiye İstatistik Kurumu'na (TÜİK) göre aylık enflasyon yüzde 1,68 arttı, yıllık enflasyon ise yüzde 17,14'e yükseldi. (1416)
İÇİŞLERİ'NDEN “ÇALIŞMA İZİNLERİ GÖREV BELGELERİNE" İLİŞKİN GENELGE: "ESKİ İZİN BELGELERİ MANUEL OLARAK YENİDEN DÜZENLENİP 7 MAYIS'A KADAR KULLANILABİLİR" İÇİŞLERİ'NDEN “ÇALIŞMA İZİNLERİ GÖREV BELGELERİNE" İLİŞKİN GENELGE: "ESKİ İZİN BELGELERİ MANUEL OLARAK YENİDEN DÜZENLENİP 7 MAYIS'A KADAR KULLANILABİLİR" (1620)
RTÜK’TE “TELEVİZYON YÖNETİCİLERİNE ÖZEL HATTAN TALİMAT” TARTIŞMASI RTÜK’TE “TELEVİZYON YÖNETİCİLERİNE ÖZEL HATTAN TALİMAT” TARTIŞMASI (1676)
TGC: “GAZETECİLERİ ÖZGÜR BIRAKIN” TGC: “GAZETECİLERİ ÖZGÜR BIRAKIN” (1479)
TEKEL ESNAFI ALKOL YASAĞINI YARGIYA TAŞIDI TEKEL ESNAFI ALKOL YASAĞINI YARGIYA TAŞIDI (1630)
İZMİR'DEKİ İÇKİ YASAĞI KARARI YARGIYA TAŞINDI İZMİR'DEKİ İÇKİ YASAĞI KARARI YARGIYA TAŞINDI (1688)
15 ülkeden gelenlerden PCR testi istenmeyecek 15 ülkeden gelenlerden PCR testi istenmeyecek (1520)
KAMU BANKALARININ KARI YÜZDE 64 DÜŞTÜ KAMU BANKALARININ KARI YÜZDE 64 DÜŞTÜ (1585)
FAİZSİZ KREDİYE BAŞVURULAR YARIN BAŞLIYOR FAİZSİZ KREDİYE BAŞVURULAR YARIN BAŞLIYOR (1578)
"BU BİR TALAN İSTANBUL, BİZE FAYDASI YOK! HERKESİ MAĞDUR EDECEKLER, BU SAATTEN SONRA GİDECEK YERİMİZ YOK" "BU BİR TALAN İSTANBUL, BİZE FAYDASI YOK! HERKESİ MAĞDUR EDECEKLER, BU SAATTEN SONRA GİDECEK YERİMİZ YOK" (1586)
İZMİR'DE GÜNDEM; İÇKİ YASAĞI... VALİLİK 'OYBİRLİĞİ' DEDİ, İZMİR BÜYÜKŞEHİR REDDETTİ İZMİR'DE GÜNDEM; İÇKİ YASAĞI... VALİLİK 'OYBİRLİĞİ' DEDİ, İZMİR BÜYÜKŞEHİR REDDETTİ (1441)
"REKOR FİYATA SATILAN KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN PORTRESİ, ALICISI TARAFINDAN İBB’YE BAĞIŞLANDI" "REKOR FİYATA SATILAN KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN PORTRESİ, ALICISI TARAFINDAN İBB’YE BAĞIŞLANDI" (1514)
DİYANET TV SERMAYESİNİ 25 MİLYON LİRA ARTIRDI DİYANET TV SERMAYESİNİ 25 MİLYON LİRA ARTIRDI (1717)
KORONAVİRÜSTE 28 BİN 817 YENİ VAKA KORONAVİRÜSTE 28 BİN 817 YENİ VAKA (1767)
İZMİR'DE KİCK BOKS ANTRENÖRÜ KORONAVİRÜSE YENİK DÜŞTÜ İZMİR'DE KİCK BOKS ANTRENÖRÜ KORONAVİRÜSE YENİK DÜŞTÜ (1505)
İZMİR'DE BİR KAHVEHANECİ ESNAFI DAHA İNTİHAR ETTİ İZMİR'DE BİR KAHVEHANECİ ESNAFI DAHA İNTİHAR ETTİ (1581)
DOĞRU PARTİ’DEN İŞ İNSANLARINA "MUHALİF KANAL VE GAZETELERE REKLAM VERME" ÇAĞRISI DOĞRU PARTİ’DEN İŞ İNSANLARINA "MUHALİF KANAL VE GAZETELERE REKLAM VERME" ÇAĞRISI (1641)
Kayıp atları savcılığa bildiren veteriner işleri müdürüne 'ihmal' soruşturması Kayıp atları savcılığa bildiren veteriner işleri müdürüne 'ihmal' soruşturması (1554)
KKKA belirtileri Covid-19’a benziyor, kene teması sorgulanmalı KKKA belirtileri Covid-19’a benziyor, kene teması sorgulanmalı (1542)
8 aylık hamile eşini öldüren Ramazan Menek yakalandı 8 aylık hamile eşini öldüren Ramazan Menek yakalandı (1556)
SAĞLIK HİZMETLERİ SENDİKASI: SEÇİM MEYDANLARINDA SÖZ VERDİĞİNİZ HAKLARIMIZI İSTİYORUZ SAĞLIK HİZMETLERİ SENDİKASI: SEÇİM MEYDANLARINDA SÖZ VERDİĞİNİZ HAKLARIMIZI İSTİYORUZ (1579)
İZMİR'DE 1 MAYIS YÜRÜYÜŞÜNE SERT MÜDAHALE İZMİR'DE 1 MAYIS YÜRÜYÜŞÜNE SERT MÜDAHALE (1578)
DOĞALGAZA ZAM GELDİ DOĞALGAZA ZAM GELDİ (2101)
1 Mayıs nereden çıktı? 1 Mayıs nereden çıktı? (1719)
1 MAYIS KUTLAMALARI İÇİN TAKSİM’E ÇIKMAK İSTEYEN GRUPLARA POLİS MÜDAHALE ETTİ: GÖZALTILAR VAR 1 MAYIS KUTLAMALARI İÇİN TAKSİM’E ÇIKMAK İSTEYEN GRUPLARA POLİS MÜDAHALE ETTİ: GÖZALTILAR VAR (1808)
1 MAYIS, MEZARLIK İŞÇİLERİNİN DE BAYRAMI 1 MAYIS, MEZARLIK İŞÇİLERİNİN DE BAYRAMI (1492)
1 MAYIS’I YER ALTINDA KANALİZASYONDA GEÇİREN İŞÇİLER DE VAR 1 MAYIS’I YER ALTINDA KANALİZASYONDA GEÇİREN İŞÇİLER DE VAR (1490)
İSKENCEDERE HALKINDAN AKP’Lİ VEKİLLERE TEPKİ: “KENDİ TOPRAĞIMIZDA DAYAK YİYORUZ" İSKENCEDERE HALKINDAN AKP’Lİ VEKİLLERE TEPKİ: “KENDİ TOPRAĞIMIZDA DAYAK YİYORUZ" (1549)
KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 394 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 394 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (1750)
"1 HAZİRAN'A KADAR ÇEKLERE KARŞILIKSIZ İŞLEMİ YAPILMAYACAK" "1 HAZİRAN'A KADAR ÇEKLERE KARŞILIKSIZ İŞLEMİ YAPILMAYACAK" (1757)
CHP İZMİR'DEN YENİ PANKART: "İŞÇİLER SORUYOR, 128 MİLYAR DOLAR NEREDE?" CHP İZMİR'DEN YENİ PANKART: "İŞÇİLER SORUYOR, 128 MİLYAR DOLAR NEREDE?" (1801)
MEMURLARIN 39 YILLIK DİSİPLİN YÖNETMELİĞİ DEĞİŞTİ: ERDOĞAN TÜM MEMURLARIN DİSİPLİN AMİRİ OLDU MEMURLARIN 39 YILLIK DİSİPLİN YÖNETMELİĞİ DEĞİŞTİ: ERDOĞAN TÜM MEMURLARIN DİSİPLİN AMİRİ OLDU (1935)
"GENÇLER ESPRİ YAPTILAR DİYE İNCECİK BİLEKLERE KELEPÇE VURDURDUN. ZULMÜN ARTSIN Kİ ÇABUK GİDESİN" "GENÇLER ESPRİ YAPTILAR DİYE İNCECİK BİLEKLERE KELEPÇE VURDURDUN. ZULMÜN ARTSIN Kİ ÇABUK GİDESİN" (2029)
ÇEKLERİN İBRAZ SÜRESİ ERTELENDİ, SANAYİCİ “ÇARKLAR DURUR” UYARISI YAPTI ÇEKLERİN İBRAZ SÜRESİ ERTELENDİ, SANAYİCİ “ÇARKLAR DURUR” UYARISI YAPTI (1917)
TURİZM GELİRİ YÜZDE 40,2 AZALDI TURİZM GELİRİ YÜZDE 40,2 AZALDI (1722)
İHRACAT YÜZDE 42,2, İTHALAT YÜZDE 25,6 ARTTI İHRACAT YÜZDE 42,2, İTHALAT YÜZDE 25,6 ARTTI (1823)
“DİPLOMA NEREDE?” PANKARTI ASTILAR “DİPLOMA NEREDE?” PANKARTI ASTILAR (1878)
"AKP MÜHRÜ TAM KAPANMAYI DELİYOR" "AKP MÜHRÜ TAM KAPANMAYI DELİYOR" (1830)
" MEMLEKET VAHŞİ BATI'YA DÖNMÜŞ, DAMAT, 100 TANE AT, 128 MİLYAR DOLAR KAYIP" " MEMLEKET VAHŞİ BATI'YA DÖNMÜŞ, DAMAT, 100 TANE AT, 128 MİLYAR DOLAR KAYIP" (1676)
CHP’Lİ ÖZEL’DEN TORBALI YORUMU: "ALİ CENGİZ OYUNLARINA BAŞVURDULAR... İSTANBUL SEÇİMLERİ GİBİ BEYHUDEDİR!" CHP’Lİ ÖZEL’DEN TORBALI YORUMU: "ALİ CENGİZ OYUNLARINA BAŞVURDULAR... İSTANBUL SEÇİMLERİ GİBİ BEYHUDEDİR!" (1760)
KORONAVİRÜSE 339 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 339 CAN DAHA (1799)
ANKARA BAROSU ALKOL YASAĞINI DANIŞTAY'A TAŞIDI ANKARA BAROSU ALKOL YASAĞINI DANIŞTAY'A TAŞIDI (1711)
GEÇEN HAFTA DÖVİZ FAZLASI VEREN KAMU BANKALARI BU HAFTA AÇIK VERDİ GEÇEN HAFTA DÖVİZ FAZLASI VEREN KAMU BANKALARI BU HAFTA AÇIK VERDİ (2138)
ANAYASA MAHKEMESİ GEZİ PARKI'NDA GÖZÜNÜ KAYBEDEN VATANDAŞI HAKLI BULDU... AYM ÜYESİ FİDAN, BAŞSAVCI FİDAN'IN HATASINI KABUL ETTİ ANAYASA MAHKEMESİ GEZİ PARKI'NDA GÖZÜNÜ KAYBEDEN VATANDAŞI HAKLI BULDU... AYM ÜYESİ FİDAN, BAŞSAVCI FİDAN'IN HATASINI KABUL ETTİ (2737)
ANKARA'DA "1 MAYIS" AÇIKLAMASINA POLİS BİBER GAZIYLA MÜDAHALE ETTİ ANKARA'DA "1 MAYIS" AÇIKLAMASINA POLİS BİBER GAZIYLA MÜDAHALE ETTİ (2090)
Kibar Feyzo’nun çekildiği tarihi konak 'Sinema Müzesi' olacak Kibar Feyzo’nun çekildiği tarihi konak 'Sinema Müzesi' olacak (1679)
“ESNAFTA ARTIK BIÇAK KEMİĞİ KESTİ, İLİĞİ PARÇALAMAK ÜZERE…DEMOKRATİK ÜLKELERDE ALKOL YASAĞI OLMAZ” “ESNAFTA ARTIK BIÇAK KEMİĞİ KESTİ, İLİĞİ PARÇALAMAK ÜZERE…DEMOKRATİK ÜLKELERDE ALKOL YASAĞI OLMAZ” (1686)
EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ 5,1 GERİLEDİ EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ 5,1 GERİLEDİ (1665)
HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YÜZDE 23,70 ARTTI HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YÜZDE 23,70 ARTTI (1670)
Okullar 2 Temmuz'a kadar açık olacak Okullar 2 Temmuz'a kadar açık olacak (1651)
DSP YÖNETİMİNDE "CUMHUR İTTİFAKI" İSTİFASI DSP YÖNETİMİNDE "CUMHUR İTTİFAKI" İSTİFASI (1750)
KORONAVİRÜSE 341 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 341 CAN DAHA (1639)
TÜRKİYE'DE HİNDİSTAN VARYANTI GÖRÜLDÜĞÜNÜ AÇIKLAYAN BAKAN KOCA, BİONTECH AŞISINDA 2. DOZUN ERTELENDİĞİNİ BİLDİRDİ TÜRKİYE'DE HİNDİSTAN VARYANTI GÖRÜLDÜĞÜNÜ AÇIKLAYAN BAKAN KOCA, BİONTECH AŞISINDA 2. DOZUN ERTELENDİĞİNİ BİLDİRDİ (1504)
BTP'DEN BİDEN'A "SOYKIRIM" TEPKİSİ: "HAÇLI ZİHNİYETİ, SEVR'İ SÜRDÜRMEK NİYETİNDE" BTP'DEN BİDEN'A "SOYKIRIM" TEPKİSİ: "HAÇLI ZİHNİYETİ, SEVR'İ SÜRDÜRMEK NİYETİNDE" (1897)
İNŞAAT İŞÇİLERİ SAĞLIK BAKANLIĞI ÖNÜNDE EYLEM YAPTI İNŞAAT İŞÇİLERİ SAĞLIK BAKANLIĞI ÖNÜNDE EYLEM YAPTI (2011)
SANAYİCİLER DE VERGİ VE SGK PRİMLERİNİN ERTELENMESİNİ İSTEDİ SANAYİCİLER DE VERGİ VE SGK PRİMLERİNİN ERTELENMESİNİ İSTEDİ (1581)
ERDOĞAN’A 128 BİN TL’LİK “MENDERES DAVASI” ERDOĞAN’A 128 BİN TL’LİK “MENDERES DAVASI” (1677)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN DİPLOMASI İÇİN MARMARA ÜNİVERSİTESİNE BAŞVURULDU CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN DİPLOMASI İÇİN MARMARA ÜNİVERSİTESİNE BAŞVURULDU (2050)
"KAFASI BOZULANA POSTA KOYMAKLA ÖVÜNEN DÜNYA LİDERİ GİTMİŞ, YERİNE PEK BİR MİNNOŞ 'MİSTER ERDOGAN' GELMİŞ" "KAFASI BOZULANA POSTA KOYMAKLA ÖVÜNEN DÜNYA LİDERİ GİTMİŞ, YERİNE PEK BİR MİNNOŞ 'MİSTER ERDOGAN' GELMİŞ" (1731)
ŞİRKETLERİN BANKALARA OLAN 38,2 MİLYAR LİRALIK BORCU YENİDEN YAPILANDIRILDI ŞİRKETLERİN BANKALARA OLAN 38,2 MİLYAR LİRALIK BORCU YENİDEN YAPILANDIRILDI (1653)
YERLİ GEMİLERE HURDA TEŞVİĞİ GELDİ... HER YIL 5 GEMİ İÇİN DÖNÜŞÜM TEŞVİĞİ VERİLECEK YERLİ GEMİLERE HURDA TEŞVİĞİ GELDİ... HER YIL 5 GEMİ İÇİN DÖNÜŞÜM TEŞVİĞİ VERİLECEK (1852)
" İŞSİZLİK VE HAYAT PAHALILIĞI GELECEĞİMİZİ TEHDİT EDİYOR" " İŞSİZLİK VE HAYAT PAHALILIĞI GELECEĞİMİZİ TEHDİT EDİYOR" (1672)
CREDİT SUİSSE: ÖZEL BANKALAR KAMU BANKALARINDAN DAHA İYİ PERFORMANS GÖSTERDİ CREDİT SUİSSE: ÖZEL BANKALAR KAMU BANKALARINDAN DAHA İYİ PERFORMANS GÖSTERDİ (1932)
"DHMİ, TAV'A PANDEMİ KAYNAKLI MÜCBİR SEBEP NEDENİYLE İKİ YIL KİRA ERTELEMESİ VE İKİ YIL SÜRE UZATIMI HAKKI TANIMIŞTIR" "DHMİ, TAV'A PANDEMİ KAYNAKLI MÜCBİR SEBEP NEDENİYLE İKİ YIL KİRA ERTELEMESİ VE İKİ YIL SÜRE UZATIMI HAKKI TANIMIŞTIR" (1723)
HESAP AÇMAK İÇİN BANKAYA GİTMEYE GEREK KALMAYACAK HESAP AÇMAK İÇİN BANKAYA GİTMEYE GEREK KALMAYACAK (1807)
BIDEN’IN “SOYKIRIM” İFADESİNE TBMM’DEN KINAMA: "BARIŞ VE İLİŞKİLERİMİZİ OLUMSUZ ETKİLEYECEK BU KARARDAN GERİ DÖNMEYE DAVET EDİYORUZ" BIDEN’IN “SOYKIRIM” İFADESİNE TBMM’DEN KINAMA: "BARIŞ VE İLİŞKİLERİMİZİ OLUMSUZ ETKİLEYECEK BU KARARDAN GERİ DÖNMEYE DAVET EDİYORUZ" (1638)
"ERDOĞAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ İÇİN BİR MİLLİ GÜVENLİK SORUNU HALE GELMİŞTİR" "ERDOĞAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ İÇİN BİR MİLLİ GÜVENLİK SORUNU HALE GELMİŞTİR" (1654)
CHP'Lİ TANAL "NEFRET SUÇU" İŞLEDİĞİ İDDİASIYLA ABD BAŞKANI BIDEN HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU CHP'Lİ TANAL "NEFRET SUÇU" İŞLEDİĞİ İDDİASIYLA ABD BAŞKANI BIDEN HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (1598)
TESK: TAM KAPANMA SÜRECİNDE ESNAF VE SANATKÂRLAR TÜM VERGİLERDEN MUAF OLMALI TESK: TAM KAPANMA SÜRECİNDE ESNAF VE SANATKÂRLAR TÜM VERGİLERDEN MUAF OLMALI (1871)
MAKİNA MÜHENDİSLERİ: KOD 29, 42-50 UYGULAMALARI KALDIRILMALI MAKİNA MÜHENDİSLERİ: KOD 29, 42-50 UYGULAMALARI KALDIRILMALI (1638)
İŞSİZLİK MOTOKURYELİĞE MECBUR ETTİ.. ÖĞRETMEN DE VAR, MÜHENDİS DE! İŞSİZLİK MOTOKURYELİĞE MECBUR ETTİ.. ÖĞRETMEN DE VAR, MÜHENDİS DE! (1588)
ANKARA CUMHURİYET SAVCILIĞI: SINAV SORUSUNU ALAN 12 KİŞİYE GÖZALTI KARARI ANKARA CUMHURİYET SAVCILIĞI: SINAV SORUSUNU ALAN 12 KİŞİYE GÖZALTI KARARI (1662)
Thodex dolandırıcılığında gözaltına alınanların tamamı serbest bırakıldı Thodex dolandırıcılığında gözaltına alınanların tamamı serbest bırakıldı (1675)
Atatürk "Ermeni Soykırımı" iddialarına ilişkin soruya ne yanıt vermişti Atatürk "Ermeni Soykırımı" iddialarına ilişkin soruya ne yanıt vermişti (2459)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE SON 24 SAATTE 353 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE SON 24 SAATTE 353 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (2090)
"BİR DİLİM EKMEĞE SAVAŞ AÇTILAR" "BİR DİLİM EKMEĞE SAVAŞ AÇTILAR" (1811)
Melek İpek tahliye edildi Melek İpek tahliye edildi (1979)
"ARTIK SÜRGÜN FURYASINA SON VERİN" "ARTIK SÜRGÜN FURYASINA SON VERİN" (1756)
"MUHALİF OLAN VATANDAŞLARIN PATATESLERİ HALA BEKLETİLİYOR" "MUHALİF OLAN VATANDAŞLARIN PATATESLERİ HALA BEKLETİLİYOR" (1488)
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ İBB'NİN HALK EKMEK BÜFESİ KURMASINA ENGEL OLDU: "EVİMİ YIKTILAR ŞİMDİ DE EKMEĞİMİ ALIYORLAR ELİMDEN" ÜSKÜDAR BELEDİYESİ İBB'NİN HALK EKMEK BÜFESİ KURMASINA ENGEL OLDU: "EVİMİ YIKTILAR ŞİMDİ DE EKMEĞİMİ ALIYORLAR ELİMDEN" (1453)
BAKAN SOYLU’YA ZEHİR KULLANMASINI ÖNEREN AYDIN’I TBMM GÜNDEMİNE TAŞIDI BAKAN SOYLU’YA ZEHİR KULLANMASINI ÖNEREN AYDIN’I TBMM GÜNDEMİNE TAŞIDI (1730)
SAĞLIK BAKANLIĞI'NDAN 65-72 YAŞ ARASINDAKİ HEKİMLERE YENİDEN İSTİHDAM SAĞLIK BAKANLIĞI'NDAN 65-72 YAŞ ARASINDAKİ HEKİMLERE YENİDEN İSTİHDAM (1570)
HİZMET, PERAKENDE VE İNŞAAT SEKTÖRLERİNDE GÜVEN ENDEKSİ DÜŞTÜ HİZMET, PERAKENDE VE İNŞAAT SEKTÖRLERİNDE GÜVEN ENDEKSİ DÜŞTÜ (1503)
THODEX SORUŞTURMASINDA GÖZALTINA ALINANLARDAN 62'Sİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ THODEX SORUŞTURMASINDA GÖZALTINA ALINANLARDAN 62'Sİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ (1598)
VİRÜS NEDENİYLE SON 24 SAATTE 347 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ VİRÜS NEDENİYLE SON 24 SAATTE 347 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (1681)
YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI ÇINAR’DAN GAZ BETON AÇIKLAMASI: "AİLEMİN FİRMASI TEK FİRMA" YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI ÇINAR’DAN GAZ BETON AÇIKLAMASI: "AİLEMİN FİRMASI TEK FİRMA" (1652)
"KAÇAKÇILIĞI ORTAYA ÇIKARAN KONSOLOSLUK GÖREVLİLERİ NEDEN MERKEZE ÇEKİLDİ?" "KAÇAKÇILIĞI ORTAYA ÇIKARAN KONSOLOSLUK GÖREVLİLERİ NEDEN MERKEZE ÇEKİLDİ?" (1560)
İSTANBUL'DA SIFIR KONUT SATIŞLARI ÖNCEKİ YILA GÖRE YÜZDE 28,4 AZALDI İSTANBUL'DA SIFIR KONUT SATIŞLARI ÖNCEKİ YILA GÖRE YÜZDE 28,4 AZALDI (1821)
AKP GENÇLİK KOLLARI YÖNETİCİSİ 23 NİSAN’DA ÇATIDA DÜĞÜN YAPTI AKP GENÇLİK KOLLARI YÖNETİCİSİ 23 NİSAN’DA ÇATIDA DÜĞÜN YAPTI (1532)
CHP’Lİ BEKO’DAN ASBESTLİ GEMİ SORUSU: "HİNDİSTAN’IN REDDETME GEREKÇESİ BİLİNİYOR MU?" CHP’Lİ BEKO’DAN ASBESTLİ GEMİ SORUSU: "HİNDİSTAN’IN REDDETME GEREKÇESİ BİLİNİYOR MU?" (1529)
ÇİN'İN DEV TİCARET ŞİRKETİ ALİ BABA’YA 2,8 MİLYAR DOLARLIK 'TEKELLEŞME' CEZASI ÇİN'İN DEV TİCARET ŞİRKETİ ALİ BABA’YA 2,8 MİLYAR DOLARLIK 'TEKELLEŞME' CEZASI (1812)
Ermeni Zulmü dosyası Ermeni Zulmü dosyası (1514)
Aşı olan 'süper bulaştırıcı' olarak virüs taşıyabilir Aşı olan 'süper bulaştırıcı' olarak virüs taşıyabilir (1504)
DIŞİŞLERİ’NDEN BIDEN’IN “SOYKIRIM” İFADESİNE TEPKİ: “AÇIKLAMAYI KABUL ETMİYOR VE EN ŞİDDETLİ ŞEKİLDE TELİN EDİYORUZ” DIŞİŞLERİ’NDEN BIDEN’IN “SOYKIRIM” İFADESİNE TEPKİ: “AÇIKLAMAYI KABUL ETMİYOR VE EN ŞİDDETLİ ŞEKİLDE TELİN EDİYORUZ” (2209)
VİRÜS NEDENİYLE SON 24 SAATTE 339 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ VİRÜS NEDENİYLE SON 24 SAATTE 339 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (2264)
NAZIM HİKMET'İN ŞİİRİ 1 MAYIS MARŞI OLDU NAZIM HİKMET'İN ŞİİRİ 1 MAYIS MARŞI OLDU (2416)
“YURTTAŞA ÜCRETSİZ VERİLEN PATATES VE SOĞANLARI TARİKAT DAĞITIYOR” “YURTTAŞA ÜCRETSİZ VERİLEN PATATES VE SOĞANLARI TARİKAT DAĞITIYOR” (5810)
Thodex ve Vebitcoin’in ardından Goldexcoin de battı Thodex ve Vebitcoin’in ardından Goldexcoin de battı (2270)
"TCK'YA GÖRE SUÇTUR, DERHAL İSTİFA ETMELİDİR" "TCK'YA GÖRE SUÇTUR, DERHAL İSTİFA ETMELİDİR" (2749)
POLİS, IŞIKLI 23 NİSAN KUTLAMASI İÇİN TUTANAK TUTTU POLİS, IŞIKLI 23 NİSAN KUTLAMASI İÇİN TUTANAK TUTTU (2429)
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ'NÜN YASAKLAMAK İSTEDİĞİ NUTUK’UN, OKULLARDA ÜCRETSİZ DAĞITIMI İÇİN CHP'Lİ ALBAN KANUN TEKLİFİ VERDİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ'NÜN YASAKLAMAK İSTEDİĞİ NUTUK’UN, OKULLARDA ÜCRETSİZ DAĞITIMI İÇİN CHP'Lİ ALBAN KANUN TEKLİFİ VERDİ (2679)
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI: "HİÇBİR YALANA VE BASKIYA BOYUN EĞMEYECEĞİZ" DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI: "HİÇBİR YALANA VE BASKIYA BOYUN EĞMEYECEĞİZ" (2287)
SİNEMA SEKTÖRÜNDE 26 PROJEYE 25 MİLYON LİRA DESTEK SİNEMA SEKTÖRÜNDE 26 PROJEYE 25 MİLYON LİRA DESTEK (2735)
KORONAVİRÜSE 343 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 343 CAN DAHA (2495)
PATATES KAMYONLARI OKUL BAHÇESİNDE PATATES KAMYONLARI OKUL BAHÇESİNDE (2564)
DOLARDA FARK 5 GÜNDE 34 KURUŞ OLDU DOLARDA FARK 5 GÜNDE 34 KURUŞ OLDU (2299)
İMAMOĞLU’NDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NE TÖREN TEPKİSİ: “PARAN YOKSA VALİLİKTEN İSTE, YOKSA BÜYÜKŞEHİRDEN İSTE, ZAVALLI” İMAMOĞLU’NDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NE TÖREN TEPKİSİ: “PARAN YOKSA VALİLİKTEN İSTE, YOKSA BÜYÜKŞEHİRDEN İSTE, ZAVALLI” (2749)
"SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI'NI TANIMAK TÜM TÜRK MİLLETİNİ KIŞKIRTIR" "SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI'NI TANIMAK TÜM TÜRK MİLLETİNİ KIŞKIRTIR" (2213)
“DİRENİŞ VARSA UMUT DA VAR, FERMAN PADİŞAHINSA DAĞLAR BİZİMDİR” “DİRENİŞ VARSA UMUT DA VAR, FERMAN PADİŞAHINSA DAĞLAR BİZİMDİR” (2764)
FARUK FATİH ÖZER HAKKINDA KIRMIZI BÜLTEN ÇIKARILDI, BAKAN SOYLU ARNAVUTLUK BAKANINI TELEFONLA ARADI FARUK FATİH ÖZER HAKKINDA KIRMIZI BÜLTEN ÇIKARILDI, BAKAN SOYLU ARNAVUTLUK BAKANINI TELEFONLA ARADI (2002)
ESKİ SAVCININ İFADESİNDEN KANAL İSTANBUL GÜZARGAHINDAKİ RANT ORTAYA ÇIKTI ESKİ SAVCININ İFADESİNDEN KANAL İSTANBUL GÜZARGAHINDAKİ RANT ORTAYA ÇIKTI (1979)
BIONTECH'IN KURUCUSU TÜRECİ: HER YIL AŞI OLMAK GEREKEBİLİR BIONTECH'IN KURUCUSU TÜRECİ: HER YIL AŞI OLMAK GEREKEBİLİR (2110)
THODEX’İN SAHİBİ FARUK FATİH ÖZER ARNAVUTLUK’A GİTMİŞ, 62 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI THODEX’İN SAHİBİ FARUK FATİH ÖZER ARNAVUTLUK’A GİTMİŞ, 62 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (1942)
"RUS AŞISINDA DA ARACI MI KAZANACAK?" "RUS AŞISINDA DA ARACI MI KAZANACAK?" (1670)
KKTC’de elektronik bileklik uygulamasını ihlal eden Türk turiste 22 bin TL'lik ceza KKTC’de elektronik bileklik uygulamasını ihlal eden Türk turiste 22 bin TL'lik ceza (2877)
"TÜRKİYE İKLİM ANLAŞMASINI İMZALAMAYAN 6 ÜLKEDEN BİRİ, BU BİZE YAKIŞMIYOR" "TÜRKİYE İKLİM ANLAŞMASINI İMZALAMAYAN 6 ÜLKEDEN BİRİ, BU BİZE YAKIŞMIYOR" (2176)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun (1853)
İZMİRLİ KAHVECİ İSYAN ETTİ: "HACİZLERE DÜŞTÜK" İZMİRLİ KAHVECİ İSYAN ETTİ: "HACİZLERE DÜŞTÜK" (1882)
“DÜŞÜRÜLEMEYEN VAKA SAYILARI SAĞLIK ALT YAPISINDA KAOSA NEDEN OLMAKTADIR” “DÜŞÜRÜLEMEYEN VAKA SAYILARI SAĞLIK ALT YAPISINDA KAOSA NEDEN OLMAKTADIR” (1967)
KORONAVİRÜSE 354 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 354 CAN DAHA (2285)
MB'NİN DÖVİZ REZEVLERİ 2003 MAYIS AYINDAN BU YANA EN DÜŞÜK SEVİYEDE MB'NİN DÖVİZ REZEVLERİ 2003 MAYIS AYINDAN BU YANA EN DÜŞÜK SEVİYEDE (1827)
ABD'DEN, "TÜRKİYE'YE SEYAHAT ETMEYİN" UYARISI ABD'DEN, "TÜRKİYE'YE SEYAHAT ETMEYİN" UYARISI (1998)
"LEBALEP KONGRELERDE BULAŞMAYAN COVİD, 23 NİSAN'DA BULAŞIYOR!" "LEBALEP KONGRELERDE BULAŞMAYAN COVİD, 23 NİSAN'DA BULAŞIYOR!" (1833)
CHP, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇEKİLME KARARININ İPTALİ  İÇİN DANIŞTAY’A BAŞVURDU: “AKP’NİN YAPTIĞI TEK İYİ İŞTİ, BUNDAN DA GERİ DÖNÜYORLAR” CHP, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇEKİLME KARARININ İPTALİ İÇİN DANIŞTAY’A BAŞVURDU: “AKP’NİN YAPTIĞI TEK İYİ İŞTİ, BUNDAN DA GERİ DÖNÜYORLAR” (1783)
TÜRKİYE VE KKTC ANLAŞTI: CASİNOLARIN VERGİSİ ARTIYOR TÜRKİYE VE KKTC ANLAŞTI: CASİNOLARIN VERGİSİ ARTIYOR (4048)
TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ BİR AYDA YÜZDE 7,5 ORANINDA GERİLEDİ TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ BİR AYDA YÜZDE 7,5 ORANINDA GERİLEDİ (2436)
ABD'DE TEDAVİ İÇİN GEREKLİ PARA TOPLANDI: SMA'LI AZİZ CEMAL UMUDA UÇTU ABD'DE TEDAVİ İÇİN GEREKLİ PARA TOPLANDI: SMA'LI AZİZ CEMAL UMUDA UÇTU (1780)
"İZMİR RADYOAKTİF MADDE ÇÖPLÜĞÜ DEĞİL" "İZMİR RADYOAKTİF MADDE ÇÖPLÜĞÜ DEĞİL" (1808)
KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 362 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 362 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (2023)
"FETÖ GÜZELLEMELERİ YAPANLAR BAKAN OLURKEN, BİNLERCE İNSANIMIZIN MAĞDUR EDİLMESİ HANGİ VİCDANA SIĞAR?" "FETÖ GÜZELLEMELERİ YAPANLAR BAKAN OLURKEN, BİNLERCE İNSANIMIZIN MAĞDUR EDİLMESİ HANGİ VİCDANA SIĞAR?" (2445)
CHP’Lİ ALTAY: BU KONUŞMADAN DARBE ÇIKARANLARIN IQ’SU AYAKKABI NUMARALARI KADARDIR CHP’Lİ ALTAY: BU KONUŞMADAN DARBE ÇIKARANLARIN IQ’SU AYAKKABI NUMARALARI KADARDIR (1862)
NORVEÇ VARLIK FONU 46 MİLYAR DOLAR KAR ETTİ NORVEÇ VARLIK FONU 46 MİLYAR DOLAR KAR ETTİ (1780)
CHP "ZAMAN KAPSÜLÜ"NÜ 23 NİSAN'DA AÇIYOR CHP "ZAMAN KAPSÜLÜ"NÜ 23 NİSAN'DA AÇIYOR (1844)
ERDOĞAN 6 ÜNİVERSİTEYE REKTÖR ATADI; NİHAT HATİPOĞLU YENİDEN YÖK ÜYESİ ERDOĞAN 6 ÜNİVERSİTEYE REKTÖR ATADI; NİHAT HATİPOĞLU YENİDEN YÖK ÜYESİ (1644)
METİN LOKUMCU DAVASI BAŞLADI METİN LOKUMCU DAVASI BAŞLADI (2429)
CHP BURDUR İL BAŞKANI AKBULUT’A “128 MİLYAR DOLAR” SORGUSU CHP BURDUR İL BAŞKANI AKBULUT’A “128 MİLYAR DOLAR” SORGUSU (2011)
BAKANLIĞA DEZENFEKTAN SATIŞI PEKCAN’IN KOLTUĞUNA MAL OLDU BAKANLIĞA DEZENFEKTAN SATIŞI PEKCAN’IN KOLTUĞUNA MAL OLDU (1984)
KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 346 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 346 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (1789)
BOĞAZİÇİ REKTÖRÜ BULU, YENİ KURULAN İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI'NA DA VEKALETEN ATANDI BOĞAZİÇİ REKTÖRÜ BULU, YENİ KURULAN İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI'NA DA VEKALETEN ATANDI (2280)
TİCARET BAKANLIĞI İDDİAYI KABUL ETTİ RAKAMI DÜZELTTİ: "507 BİN LİRALIK DEZENFEKTAN ALDIK" TİCARET BAKANLIĞI İDDİAYI KABUL ETTİ RAKAMI DÜZELTTİ: "507 BİN LİRALIK DEZENFEKTAN ALDIK" (1876)
AİHM, HÜKÜMETİN İTİRAZINI REDDETTİ: TÜRKİYE KILIÇDAROĞLU'NA 11 BİN 385 EURO ÖDEYECEK AİHM, HÜKÜMETİN İTİRAZINI REDDETTİ: TÜRKİYE KILIÇDAROĞLU'NA 11 BİN 385 EURO ÖDEYECEK (2396)
FUTBOL FEDERASYONU'NDAN MAÇLARA ORUÇ AYARI FUTBOL FEDERASYONU'NDAN MAÇLARA ORUÇ AYARI (1886)
TÜRKİYE’NİN İLK YEŞİL HALKA ARZI GALATA WİND’E YATIRIMCIDAN 8 KAT TALEP TÜRKİYE’NİN İLK YEŞİL HALKA ARZI GALATA WİND’E YATIRIMCIDAN 8 KAT TALEP (2403)
"SÖZÜN BİTTİĞİ, TUZUN KOKTUĞU NOKTA" "SÖZÜN BİTTİĞİ, TUZUN KOKTUĞU NOKTA" (1981)
"VALİLİK KARARIYLA ADLİYENİN ÖNÜNDE TOPLANMA YASAĞI GELDİ, KENDİLERİ LEBALEP KONGRELERDE TOPLANIRKEN PANDEMİ YOKTU" "VALİLİK KARARIYLA ADLİYENİN ÖNÜNDE TOPLANMA YASAĞI GELDİ, KENDİLERİ LEBALEP KONGRELERDE TOPLANIRKEN PANDEMİ YOKTU" (1575)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TESUD YÖNETİMİNİ "GEÇİCİ OLARAK" GÖREVDEN ALDI İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TESUD YÖNETİMİNİ "GEÇİCİ OLARAK" GÖREVDEN ALDI (1583)
MUHARREM İNCE COVİD-19 TEDAVİSİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDEN TABURCU EDİLDİĞİNİ DUYURDU MUHARREM İNCE COVİD-19 TEDAVİSİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDEN TABURCU EDİLDİĞİNİ DUYURDU (1367)
KILIÇDAROĞLU, MERKEZ SAĞ SİYASETÇİLERLE BULUŞTU: “VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ İLE SORUNU OLMAYAN HERKESLE BİR ARAYA GELEBİLİRİZ” KILIÇDAROĞLU, MERKEZ SAĞ SİYASETÇİLERLE BULUŞTU: “VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ İLE SORUNU OLMAYAN HERKESLE BİR ARAYA GELEBİLİRİZ” (1598)
BAŞKENTTEKİ KORONA TABLOSU: "PANDEMİDE 6 BİNE YAKIN KİŞİ ÖLDÜ, ŞİMDİ GÜNDE ORTALAMA 15 ÖLÜ VAR" BAŞKENTTEKİ KORONA TABLOSU: "PANDEMİDE 6 BİNE YAKIN KİŞİ ÖLDÜ, ŞİMDİ GÜNDE ORTALAMA 15 ÖLÜ VAR" (1529)
Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi (YD-ÜFE) yıllık yüzde 33,19, aylık yüzde 7,45 arttı. Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi (YD-ÜFE) yıllık yüzde 33,19, aylık yüzde 7,45 arttı. (1770)
ANKARA BAROSU'NUN MÜLTECİ RAPORUNDAN: "ÇOCUK YAŞTA EVLİLİK SUÇ TİPİNE YANSIDI" ANKARA BAROSU'NUN MÜLTECİ RAPORUNDAN: "ÇOCUK YAŞTA EVLİLİK SUÇ TİPİNE YANSIDI" (1321)
TÜRKİYE, BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNDE 180 ÜLKE İÇİNDE 153. OLDU TÜRKİYE, BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNDE 180 ÜLKE İÇİNDE 153. OLDU (1812)
Esenler'de bir kadın boğazından bıçaklanarak öldürüldü Esenler'de bir kadın boğazından bıçaklanarak öldürüldü (1859)
İSTANBUL'DA 1 MAYIS GÜNÜ DE DAHİL 17 MAYIS'A KADAR TÜM EYLEM VE ETKİNLİKLER YASAKLANDI İSTANBUL'DA 1 MAYIS GÜNÜ DE DAHİL 17 MAYIS'A KADAR TÜM EYLEM VE ETKİNLİKLER YASAKLANDI (1667)
KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 341 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 341 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (1682)
KIBRISLI HUKUKÇULAR, KKTC ANAYASA MAHKEMESİ'NE DESTEK VERDİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I ELEŞTİRDİ KIBRISLI HUKUKÇULAR, KKTC ANAYASA MAHKEMESİ'NE DESTEK VERDİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I ELEŞTİRDİ (2647)
"ERASMUS KAPSAMINDA YURTDIŞINA GİDEN 387 KİŞİDEN 23'Ü GERİ DÖNMEDİ" "ERASMUS KAPSAMINDA YURTDIŞINA GİDEN 387 KİŞİDEN 23'Ü GERİ DÖNMEDİ" (1841)
ERDOĞAN’IN LİSE DİPLOMASI SORUSUNA YANIT VERMEYEN MÜDÜRLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSU ERDOĞAN’IN LİSE DİPLOMASI SORUSUNA YANIT VERMEYEN MÜDÜRLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (1592)
USTA SANATÇI GENCO ERKAL İFADE VERDİ USTA SANATÇI GENCO ERKAL İFADE VERDİ (2878)
TFF: "AVRUPA SÜPER LİGİ GİRİŞİMİ ASLA KABUL EDİLEMEZ" TFF: "AVRUPA SÜPER LİGİ GİRİŞİMİ ASLA KABUL EDİLEMEZ" (1528)
ÖZTRAK: MİLLİ REZERVLERİMİZ TEK BİR KİŞİNİN SİYASİ HIRS VE İKBALİ İÇİN KULLANILMIŞTIR ÖZTRAK: MİLLİ REZERVLERİMİZ TEK BİR KİŞİNİN SİYASİ HIRS VE İKBALİ İÇİN KULLANILMIŞTIR (2348)
EMEKLİ TÜMAMİRAL CEM GÜRDENİZ'E ELEKTRONİK KELEPÇE EMEKLİ TÜMAMİRAL CEM GÜRDENİZ'E ELEKTRONİK KELEPÇE (1469)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI: 6 BELEDİYEYE DAHA MÜFETTİŞ GÖNDERİLDİ İÇİŞLERİ BAKANLIĞI: 6 BELEDİYEYE DAHA MÜFETTİŞ GÖNDERİLDİ (1532)
Avrupa futbolunda kriz! Avrupa futbolunda kriz! (1463)
PATATESİ İZDİHAMLA DAĞITIP ÜZERİNE BİR DE PATATES YEMEĞİ TARİFİ VERDİLER PATATESİ İZDİHAMLA DAĞITIP ÜZERİNE BİR DE PATATES YEMEĞİ TARİFİ VERDİLER (1573)
CHP, “TOPLU KAÇIŞLARIN” ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ: “HALKA HİZMETİ İNSAN KAÇAKÇILIĞI OLARAK GÖRÜYORLAR” CHP, “TOPLU KAÇIŞLARIN” ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ: “HALKA HİZMETİ İNSAN KAÇAKÇILIĞI OLARAK GÖRÜYORLAR” (1637)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 318 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 318 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (1511)
ÇARPICI ARAŞTIRMA SONUÇLARI: AŞIYA KARŞI TEREDDÜTÜ OLANLAR İLE YAPTIRMAYACAĞINI SÖYLEYENLERİN ORANI YAKLAŞIK YÜZDE 30 ÇARPICI ARAŞTIRMA SONUÇLARI: AŞIYA KARŞI TEREDDÜTÜ OLANLAR İLE YAPTIRMAYACAĞINI SÖYLEYENLERİN ORANI YAKLAŞIK YÜZDE 30 (1981)
TİCARET BAKANLIĞI'NIN 2021'DE ESNAFA VAADİ YİNE "KREDİ" OLDU TİCARET BAKANLIĞI'NIN 2021'DE ESNAFA VAADİ YİNE "KREDİ" OLDU (2155)
TÜRKİYE MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİ: İNŞAATTA GİRDİ MALİYET ARTTI NAKİT AKIŞI SORUNLARI YAŞANIYOR TÜRKİYE MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİ: İNŞAATTA GİRDİ MALİYET ARTTI NAKİT AKIŞI SORUNLARI YAŞANIYOR (1987)
KUMPAS MAĞDURU EMEKLİ ALBAY CORONAYA YENİLDİ KUMPAS MAĞDURU EMEKLİ ALBAY CORONAYA YENİLDİ (1395)
İŞ ARAYANLARIN YÜZDE 73.2’Sİ, YAKIN DÖNEMDEN ÜMİTSİZ İŞ ARAYANLARIN YÜZDE 73.2’Sİ, YAKIN DÖNEMDEN ÜMİTSİZ (1401)
AÇLIK SINIRI 2 BİN 716 TL, YOKSULLUK SINIRI 9 BİN 395 TL AÇLIK SINIRI 2 BİN 716 TL, YOKSULLUK SINIRI 9 BİN 395 TL (1709)
BERGAMA'DA RAMAZAN KOLİSİNE DÖNÜŞTÜRÜLEN YARDIMLARIN, ÜZERİ ÖRTÜLEREK BAŞKA YERE TAŞINDIĞI ÖNE SÜRÜLDÜ BERGAMA'DA RAMAZAN KOLİSİNE DÖNÜŞTÜRÜLEN YARDIMLARIN, ÜZERİ ÖRTÜLEREK BAŞKA YERE TAŞINDIĞI ÖNE SÜRÜLDÜ (2051)
VİRÜS NEDENİYLE 288 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ VİRÜS NEDENİYLE 288 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (2047)
İYİ PARTİ'DEN İSTANBUL'DA 10 BİN ADET 128 MİLYAR DOLAR MASKESİ İYİ PARTİ'DEN İSTANBUL'DA 10 BİN ADET 128 MİLYAR DOLAR MASKESİ (2185)
CHP'Lİ GENÇLERDEN BALONLU EYLEM... "128 MİLYAR DOLAR UÇTU!" CHP'Lİ GENÇLERDEN BALONLU EYLEM... "128 MİLYAR DOLAR UÇTU!" (1907)
GÜVENLİK SORUŞTURMASI KANUNU YENİDEN UYGULAMADA GÜVENLİK SORUŞTURMASI KANUNU YENİDEN UYGULAMADA (2025)
İBB'NİN MHP'Lİ BELEDİYEYE HİBE ETTİĞİ ATLAR KAYBOLDU İBB'NİN MHP'Lİ BELEDİYEYE HİBE ETTİĞİ ATLAR KAYBOLDU (2052)
PANDEMİNİN BAŞINDAN BU YANA EN YÜKSEK VAKA SAYISI AÇIKLANDI: 63 BİN 82 PANDEMİNİN BAŞINDAN BU YANA EN YÜKSEK VAKA SAYISI AÇIKLANDI: 63 BİN 82 (1851)
KRİPTO PARAYLA ÖDEME YAPILMASINA ENGEL GELİYOR KRİPTO PARAYLA ÖDEME YAPILMASINA ENGEL GELİYOR (2142)
MERKEZ BANKASI KONUT FİYAT ENDEKSİ AYLIK YÜZDE 2.6, YILLIK NOMİNAL YÜZDE 30.8 ARTTI MERKEZ BANKASI KONUT FİYAT ENDEKSİ AYLIK YÜZDE 2.6, YILLIK NOMİNAL YÜZDE 30.8 ARTTI (2255)
POLİSİ ZORA SOKAN 128 MİLYAR DOLAR SORUSU: "ONU BİZE SORMAYACAKSINIZ" POLİSİ ZORA SOKAN 128 MİLYAR DOLAR SORUSU: "ONU BİZE SORMAYACAKSINIZ" (1960)
KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU YÜZDE 2,0 ARTIŞLA 141,2 MİLYAR DOLAR OLDU KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU YÜZDE 2,0 ARTIŞLA 141,2 MİLYAR DOLAR OLDU (2064)
DOKTORALILAR BİLE İŞ-KUR KAPISINDA, ERDOĞAN HANGİ KALİFİYEDEN BAHSEDİYOR? DOKTORALILAR BİLE İŞ-KUR KAPISINDA, ERDOĞAN HANGİ KALİFİYEDEN BAHSEDİYOR? (2111)
RESMİ GAZETE’DEKİ IŞİD’LİLERİ AÇIKLADI: "YABANCI MİLİTANLARA TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLIĞI VERİLMİŞ" RESMİ GAZETE’DEKİ IŞİD’LİLERİ AÇIKLADI: "YABANCI MİLİTANLARA TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLIĞI VERİLMİŞ" (3060)
KAŞ’TAKİ 14 ARAZİ SATIŞA ÇIKARILDI KAŞ’TAKİ 14 ARAZİ SATIŞA ÇIKARILDI (2365)
CHP YÖNETİMİNİN TAMAMINA SORUŞTURMA AÇILMIŞ CHP YÖNETİMİNİN TAMAMINA SORUŞTURMA AÇILMIŞ (1947)
CHP İL BAŞKANI YÜCEL'DEN BERGAMA BELEDİYE BAŞKANI'NA TEPKİ: "HER KÖTÜLÜĞÜNÜZ GİDİŞİNİZİ HIZLANDIRACAK!" CHP İL BAŞKANI YÜCEL'DEN BERGAMA BELEDİYE BAŞKANI'NA TEPKİ: "HER KÖTÜLÜĞÜNÜZ GİDİŞİNİZİ HIZLANDIRACAK!" (2130)
'Her şeyi göze alıyorum' diyerek yerde tekmelediği kadını dakikalarca darbetti 'Her şeyi göze alıyorum' diyerek yerde tekmelediği kadını dakikalarca darbetti (2014)
297 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ 297 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ (2893)
Abdullah Avcı'ya 17 milyon 340 bin fesih tazminatı ödenecek! Abdullah Avcı'ya 17 milyon 340 bin fesih tazminatı ödenecek! (2246)
ESKİ MHP İLÇE BAŞKANININ EVİNE ASTIĞI "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" PANKARTINI DA POLİS SÖKTÜ ESKİ MHP İLÇE BAŞKANININ EVİNE ASTIĞI "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" PANKARTINI DA POLİS SÖKTÜ (4091)
128 MİLYAR DOLAR İÇİN ALIŞVERİŞ SİTESİ DE AÇILDI: 5 MİLYAR 120 MİLYON DOZ AŞI ALINABİLİYOR 128 MİLYAR DOLAR İÇİN ALIŞVERİŞ SİTESİ DE AÇILDI: 5 MİLYAR 120 MİLYON DOZ AŞI ALINABİLİYOR (3167)
CHP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI: "GÖSTERMELİK ’KISMİ KAPANMA’ DEĞİL ‘DÖRT HAFTALIK TAM KAPANMA’ ÖNERİYORUZ" CHP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI: "GÖSTERMELİK ’KISMİ KAPANMA’ DEĞİL ‘DÖRT HAFTALIK TAM KAPANMA’ ÖNERİYORUZ" (1842)
NAZLIAKA’DAN İKİ ŞIKLI SORU: "AİLE BÜTÜNLÜĞÜNÜ SÖZLEŞME Mİ, YOKSULLUK MU BOZUYOR?" NAZLIAKA’DAN İKİ ŞIKLI SORU: "AİLE BÜTÜNLÜĞÜNÜ SÖZLEŞME Mİ, YOKSULLUK MU BOZUYOR?" (1987)
İBB SANATLA VE SANATÇIYLA OLAN DAYANIŞMASINI BÜYÜTÜYOR: TİYATROCULARA DESTEK İÇİN YENİ BİR KAMPANYA BAŞLATILDI İBB SANATLA VE SANATÇIYLA OLAN DAYANIŞMASINI BÜYÜTÜYOR: TİYATROCULARA DESTEK İÇİN YENİ BİR KAMPANYA BAŞLATILDI (1920)
ANAYASA MAHKEMESİ HDP KARARININ GEREKÇESİNİ AÇIKLADI: DELİLLER VE İDDİA ARASINDA İLİŞKİ YOK ANAYASA MAHKEMESİ HDP KARARININ GEREKÇESİNİ AÇIKLADI: DELİLLER VE İDDİA ARASINDA İLİŞKİ YOK (1796)
Koronavirüsten 5,5 ayda 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi Koronavirüsten 5,5 ayda 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi (2420)
İSTANBUL'DA ‘ÖLÜMLERİ DURDURUN’ DİYEN SAĞLIKÇILARA POLİS MÜDAHALESİ İSTANBUL'DA ‘ÖLÜMLERİ DURDURUN’ DİYEN SAĞLIKÇILARA POLİS MÜDAHALESİ (1840)
SAĞLIK ÖRGÜTLERİNDEN ANKARA'DA ORTAK BASIN AÇIKLAMASI: "YAŞAM HAKKIMIZDAN VAZGEÇMİYORUZ ÖLÜMLERİ DURDURUN" SAĞLIK ÖRGÜTLERİNDEN ANKARA'DA ORTAK BASIN AÇIKLAMASI: "YAŞAM HAKKIMIZDAN VAZGEÇMİYORUZ ÖLÜMLERİ DURDURUN" (1825)
Merkez Bankası politika faizini değiştirmedi. Faiz yüzde 19'da sabit tutuldu. Merkez Bankası politika faizini değiştirmedi. Faiz yüzde 19'da sabit tutuldu. (2028)
İPOTEKLİ KONUT SATIŞI YÜZDE 49,7 AZALDI İPOTEKLİ KONUT SATIŞI YÜZDE 49,7 AZALDI (1813)
Milletvekili Ahmet Şık hakkında "Bu hükümet seçimle gitmeyecek, sokağa çıkın" iddiasıyla fezleke Milletvekili Ahmet Şık hakkında "Bu hükümet seçimle gitmeyecek, sokağa çıkın" iddiasıyla fezleke (1972)
BAKANLIKTAN İMHA EDİLEN TÜY DÖKÜCÜ KREM AÇIKLAMASI: "AR-GE ÇALIŞMALARI İSRAF OLARAK DEĞERLENDİRİLMEMEKTEDİR” BAKANLIKTAN İMHA EDİLEN TÜY DÖKÜCÜ KREM AÇIKLAMASI: "AR-GE ÇALIŞMALARI İSRAF OLARAK DEĞERLENDİRİLMEMEKTEDİR” (5865)
BM'DEN "DÜNYA NÜFUS DURUMU" RAPORU: "KADINLARIN YARISI BEDENLERİ HAKKINDA SÖZ SAHİBİ DEĞİL" BM'DEN "DÜNYA NÜFUS DURUMU" RAPORU: "KADINLARIN YARISI BEDENLERİ HAKKINDA SÖZ SAHİBİ DEĞİL" (2788)
Mart ayında yağış bereketi Mart ayında yağış bereketi (1942)
Şike Kumpas Davası'nda mütalaasını açıklayan savcı 63 sanığın cezalandırılmasını istedi Şike Kumpas Davası'nda mütalaasını açıklayan savcı 63 sanığın cezalandırılmasını istedi (1848)
AİHM KARARININ ARDINDAN AHMET ALTAN TAHLİYE EDİLDİ AİHM KARARININ ARDINDAN AHMET ALTAN TAHLİYE EDİLDİ (3235)
Muharrem İnce'nin koronavirüs tedavisi hastanede sürüyor Muharrem İnce'nin koronavirüs tedavisi hastanede sürüyor (1983)
VAKA SAYISI 62 BİNİ GEÇTİ SON 24 SAATTE 279 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ VAKA SAYISI 62 BİNİ GEÇTİ SON 24 SAATTE 279 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (2203)
Rekabet Kurulu'dan Google'a 296 milyon 84 bin 899 TL ceza Rekabet Kurulu'dan Google'a 296 milyon 84 bin 899 TL ceza (2514)
‘Onun kanı akarsa büyü bozulacak’ diye bağırıp, kızını damdan sarkıtarak atacağını söyledi ‘Onun kanı akarsa büyü bozulacak’ diye bağırıp, kızını damdan sarkıtarak atacağını söyledi (2785)
DATÇA DEMOKRASİ PLATFORMU: DOĞASI HAVASINA, DOKUNMAYIN DATÇA’YA DATÇA DEMOKRASİ PLATFORMU: DOĞASI HAVASINA, DOKUNMAYIN DATÇA’YA (3060)
ESKİ BAŞBAKAN YILDIRIM AKBULUT YAŞAMINI YİTİRDİ ESKİ BAŞBAKAN YILDIRIM AKBULUT YAŞAMINI YİTİRDİ (5717)
"İNSAN KAÇAKÇILIĞINA ADI KARIŞAN ÇOK SAYIDA BELEDİYE VAR” "İNSAN KAÇAKÇILIĞINA ADI KARIŞAN ÇOK SAYIDA BELEDİYE VAR” (9258)
ÇİLEK ÜRETİCİSİNİN BORÇ ÇIKMAZI... "KİLOSUNU EN AZ 8 LİRAYA SATMAMIZ LAZIM Kİ BORÇLARIMIZI ÖDEYEBİLELİM" ÇİLEK ÜRETİCİSİNİN BORÇ ÇIKMAZI... "KİLOSUNU EN AZ 8 LİRAYA SATMAMIZ LAZIM Kİ BORÇLARIMIZI ÖDEYEBİLELİM" (2563)
YETKİ BELGESİ OLMAYAN KUYUMCULUK YAPAMAYACAK YETKİ BELGESİ OLMAYAN KUYUMCULUK YAPAMAYACAK (2724)
TARIM YAZARI ALİ EKBER YILDIRIM, HÜKÜMETİN SOĞAN VE PATATES ALIM RAKAMLARININ GERÇEK OLMADIĞINI AÇIKLADI TARIM YAZARI ALİ EKBER YILDIRIM, HÜKÜMETİN SOĞAN VE PATATES ALIM RAKAMLARININ GERÇEK OLMADIĞINI AÇIKLADI (2121)
Beyaz Saray: Biden, üçüncü bir ülkede zirve görüşmesi önerdi Beyaz Saray: Biden, üçüncü bir ülkede zirve görüşmesi önerdi (2015)
MEB'TEN UZAKTAN EĞİTİME İLİŞKİN AÇIKLAMA: 8 VE 12'NCİ SINIFLAR HARİÇ TÜM SINIFLARDA TAM ZAMANLI UZAKTAN EĞİTİME GEÇİLECEK MEB'TEN UZAKTAN EĞİTİME İLİŞKİN AÇIKLAMA: 8 VE 12'NCİ SINIFLAR HARİÇ TÜM SINIFLARDA TAM ZAMANLI UZAKTAN EĞİTİME GEÇİLECEK (2134)
"ANKARA VALİLİĞİ YURTTAŞTAN YARDIM KOLİSİ İSTİYOR" "ANKARA VALİLİĞİ YURTTAŞTAN YARDIM KOLİSİ İSTİYOR" (2170)
VAKA SAYISI 60 BİNE DAYANDI, SON 24 SAATTE 273 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ VAKA SAYISI 60 BİNE DAYANDI, SON 24 SAATTE 273 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (1991)
SOMA DAVASI ERTELENDİ: "EVLADINI KAYBEDEN ANNE OLARAK BEN DE HAYATIMI KAYBETTİM" SOMA DAVASI ERTELENDİ: "EVLADINI KAYBEDEN ANNE OLARAK BEN DE HAYATIMI KAYBETTİM" (2160)
NASA YARIŞMASININ ŞAMPİYONU VAN GÖLÜ FOTOĞRAFI OLDU NASA YARIŞMASININ ŞAMPİYONU VAN GÖLÜ FOTOĞRAFI OLDU (2527)
BOĞAZİÇİ PROTESTOLARI 100. GÜNÜNDE: "DEĞİL 100 GÜN, DEĞİL 6 AY GEREKİRSE BİN GÜN SÜRECEK VE SONUNDA DİRENİŞ KAZANACAK" BOĞAZİÇİ PROTESTOLARI 100. GÜNÜNDE: "DEĞİL 100 GÜN, DEĞİL 6 AY GEREKİRSE BİN GÜN SÜRECEK VE SONUNDA DİRENİŞ KAZANACAK" (2601)
SES'TEN SAĞLIK BAKANLIĞI'NA SAĞLIK EMEKÇİLERİNİN İZİNLERİ HAKKINDA ÇAĞRI SES'TEN SAĞLIK BAKANLIĞI'NA SAĞLIK EMEKÇİLERİNİN İZİNLERİ HAKKINDA ÇAĞRI (1931)
EŞİNİN ŞİDDET UYGULADIĞI KADIN MİKROFONU ALDI HAYKIRDI: "ÖLMEK İSTEMİYORUM, YAKMAYIN BİZİ, SESİMİZİ DUYUN" EŞİNİN ŞİDDET UYGULADIĞI KADIN MİKROFONU ALDI HAYKIRDI: "ÖLMEK İSTEMİYORUM, YAKMAYIN BİZİ, SESİMİZİ DUYUN" (2501)
MAHKEME “FETÖ’CÜ” DEDİ, GÖKÇEK 4 AY SONRA YÜZDE 104 DAHA PAHALIYA İHALE VERDİ MAHKEME “FETÖ’CÜ” DEDİ, GÖKÇEK 4 AY SONRA YÜZDE 104 DAHA PAHALIYA İHALE VERDİ (1787)
KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A: "KOLTUĞU UĞRUNA YAPMAYACAĞI BİR ŞEY YOKTUR" KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A: "KOLTUĞU UĞRUNA YAPMAYACAĞI BİR ŞEY YOKTUR" (1539)
"SINAVDA TORPİL" İDDİASINA ÜNİVERSİTEDEN YANIT: SORUŞTURMAYI GEREKTİRECEK DURUM YOK "SINAVDA TORPİL" İDDİASINA ÜNİVERSİTEDEN YANIT: SORUŞTURMAYI GEREKTİRECEK DURUM YOK (2453)
AKHİSAR'DA "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞİ İNDİRİLDİ AKHİSAR'DA "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞİ İNDİRİLDİ (1434)
TÜİK'E GÖRE, SANAYİ ÜRETİMİ YILLIK YÜZDE 8,8 ARTTI TÜİK'E GÖRE, SANAYİ ÜRETİMİ YILLIK YÜZDE 8,8 ARTTI (4066)
OSMANİYE’DE DOKTORU TEHDİT ETTİĞİ İDDİA EDİLEN SAVCIYA İNCELEME BAŞLATILDI OSMANİYE’DE DOKTORU TEHDİT ETTİĞİ İDDİA EDİLEN SAVCIYA İNCELEME BAŞLATILDI (1865)
KÜLLİYE SİLUETİ OLMAYAN "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞİ GECE YARISI CHP EDİRNE İL BAŞKANLIĞI BİNASINDAN SÖKÜLDÜ KÜLLİYE SİLUETİ OLMAYAN "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞİ GECE YARISI CHP EDİRNE İL BAŞKANLIĞI BİNASINDAN SÖKÜLDÜ (1907)
EMİR: AŞILAMADA ARAP ÜLKELERİ DE TÜRKİYE'Yİ GEÇTİ EMİR: AŞILAMADA ARAP ÜLKELERİ DE TÜRKİYE'Yİ GEÇTİ (1810)
Montrö bildirisi: Emekli amirallerden Ergun Mengi tutuklama istemiyle, diğer 13 kişi ise adli kontrolle serbest bırakılması talebiyle mahkemeye sevk edildi Montrö bildirisi: Emekli amirallerden Ergun Mengi tutuklama istemiyle, diğer 13 kişi ise adli kontrolle serbest bırakılması talebiyle mahkemeye sevk edildi (1822)
HAZİNE 8,7 MİLYAR LİRA BORÇLANDI HAZİNE 8,7 MİLYAR LİRA BORÇLANDI (1702)
'Bildiri' soruşturmasında 14 emekli amiral adliyede 'Bildiri' soruşturmasında 14 emekli amiral adliyede (1678)
“128 MİLYAR DOLAR NEREDE?” AFİŞİ TEKRAR ASILDI “128 MİLYAR DOLAR NEREDE?” AFİŞİ TEKRAR ASILDI (1499)
HEKİMLER 15 NİSAN'DA UYARI EYLEMİ YAPACAK: SALGIN KONTROLDEN ÇIKTI HEKİMLER 15 NİSAN'DA UYARI EYLEMİ YAPACAK: SALGIN KONTROLDEN ÇIKTI (1439)
İÇ ÇAMAŞIRLI POZLAR VERİP, ÜRÜN TANITIMI YAPAN DOKTOR İÇ ÇAMAŞIRLI POZLAR VERİP, ÜRÜN TANITIMI YAPAN DOKTOR (1630)
EGM'den '12Nisan' açıklaması EGM'den '12Nisan' açıklaması (1689)
CHP 128 MİLYAR DOLAR İÇİN GENEL GÖRÜŞME İSTEYECEK CHP 128 MİLYAR DOLAR İÇİN GENEL GÖRÜŞME İSTEYECEK (1752)
FAHRETTİN ALTUN’A “BOĞAZINIZA DİZİLSİN YOKSULUN HAKKI” DİYEN AVUKAT YARGILANIYOR FAHRETTİN ALTUN’A “BOĞAZINIZA DİZİLSİN YOKSULUN HAKKI” DİYEN AVUKAT YARGILANIYOR (4116)
TİHV’DEN ÖĞRENCİ RAPORU: 4 YILDA 23 ÖĞRENCİ ÖLDÜRÜLDÜ TİHV’DEN ÖĞRENCİ RAPORU: 4 YILDA 23 ÖĞRENCİ ÖLDÜRÜLDÜ (1553)
HÜRRİYET, ÇALIŞANLARIN SENDİKA HAKKINI "İLGİSİZ" BULDU, ÇIKARDIĞI SENDİKALI EMEKÇİLER YERİNE 180 KİŞİYİ İŞE ALDI HÜRRİYET, ÇALIŞANLARIN SENDİKA HAKKINI "İLGİSİZ" BULDU, ÇIKARDIĞI SENDİKALI EMEKÇİLER YERİNE 180 KİŞİYİ İŞE ALDI (1476)
“128 MİLYAR NEREDE” AFİŞLERİNİN KALDIRILMASINA TEPKİ: SAVCININ İŞİ SOYGUN VARSA ARAŞTIRMAKTIR, SORANLARI TAKİP ETMEK DEĞİL “128 MİLYAR NEREDE” AFİŞLERİNİN KALDIRILMASINA TEPKİ: SAVCININ İŞİ SOYGUN VARSA ARAŞTIRMAKTIR, SORANLARI TAKİP ETMEK DEĞİL (2198)
"AVRUPA'DA İLAÇ HARCAMASI EN DÜŞÜK ÜLKE TÜRKİYE" "AVRUPA'DA İLAÇ HARCAMASI EN DÜŞÜK ÜLKE TÜRKİYE" (1929)
İNŞAAT MALİYET ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 27,59 ARTTI İNŞAAT MALİYET ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 27,59 ARTTI (5947)
Binlerce hasta incelendi: Günde 3 fincan kahve kanser riskini yüzde 52 azaltıyor Binlerce hasta incelendi: Günde 3 fincan kahve kanser riskini yüzde 52 azaltıyor (1429)
EŞ ŞİDDETİNE MARUZ KALAN KADIN: “BEN NEFES ALIRKEN YARDIMCI OLUN, ÖLDÜKTEN SONRA ADIMI DUYURMAYIN” EŞ ŞİDDETİNE MARUZ KALAN KADIN: “BEN NEFES ALIRKEN YARDIMCI OLUN, ÖLDÜKTEN SONRA ADIMI DUYURMAYIN” (9245)
ŞUBAT AYINDA 250 BİN KİŞİ DAHA İŞSİZLER ORDUSUNA KATILDI ŞUBAT AYINDA 250 BİN KİŞİ DAHA İŞSİZLER ORDUSUNA KATILDI (2027)
Muharrem İnce koronavirüse yakalandı Muharrem İnce koronavirüse yakalandı (1486)
Cihangir'de görüntülerine tepki yağan kadına saldırının şüphelisi yakalandı Cihangir'de görüntülerine tepki yağan kadına saldırının şüphelisi yakalandı (1660)
Mustafa Üstündağ ralli yarışları sonrası heyetle kavga etti Mustafa Üstündağ ralli yarışları sonrası heyetle kavga etti (1711)
237 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ 237 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ (1571)
SANATÇILAR TEPKİLİ: ORKESTRALAR ANKARA ARENA'DA YARIN 200 KİŞİLİK PROVA YAPACAK SANATÇILAR TEPKİLİ: ORKESTRALAR ANKARA ARENA'DA YARIN 200 KİŞİLİK PROVA YAPACAK (1568)
CHP’Lİ AĞBABA’DAN “İLTİCA” AÇIKLAMASI: “AK PARTİLİ BELEDİYE İNSANLARIN YURTDIŞINA KAÇMASINA ARACILIK EDİP SUÇ İŞLEDİ" CHP’Lİ AĞBABA’DAN “İLTİCA” AÇIKLAMASI: “AK PARTİLİ BELEDİYE İNSANLARIN YURTDIŞINA KAÇMASINA ARACILIK EDİP SUÇ İŞLEDİ" (3196)
BİR YILDIR SAHNE ALAMAYAN ESKİŞEHİRLİ MÜZİSYEN: FABRİKADA ZIMPARA YAPIYORUM, ELLERİM ORG TUTAMAYACAK HALE GELDİ BİR YILDIR SAHNE ALAMAYAN ESKİŞEHİRLİ MÜZİSYEN: FABRİKADA ZIMPARA YAPIYORUM, ELLERİM ORG TUTAMAYACAK HALE GELDİ (1729)
TORBALI'DA ÇİFTÇİ BASRİ YILDIRIM CANINA KIYDI TORBALI'DA ÇİFTÇİ BASRİ YILDIRIM CANINA KIYDI (2608)
Prens Philip’in doğum belgesi yaklaşık bir asır sonra gün yüzüne çıktı Prens Philip’in doğum belgesi yaklaşık bir asır sonra gün yüzüne çıktı (1535)
ENFLASYON ARTTI,  İSTANBULLUNUN ALIM GÜCÜ DÜŞTÜ ENFLASYON ARTTI, İSTANBULLUNUN ALIM GÜCÜ DÜŞTÜ (1532)
"YABANCILARIN TÜRKİYE'DE 16 MİLYON METREKARE TARIM ARAZİSİ VAR" "YABANCILARIN TÜRKİYE'DE 16 MİLYON METREKARE TARIM ARAZİSİ VAR" (1792)
PANDEMİ MEZAR ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRDİ: "VİRÜS GEÇİRMEYEN KOMPOZİT MEZAR " PANDEMİ MEZAR ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRDİ: "VİRÜS GEÇİRMEYEN KOMPOZİT MEZAR " (4016)
POLİS, KASTAMONU'DA CHP'NİN "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞLERİNİ SÖKTÜ POLİS, KASTAMONU'DA CHP'NİN "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞLERİNİ SÖKTÜ (2889)
Emine, tabutunun üzerine konulan gelinlikle son yolculuğuna uğurlandı Emine, tabutunun üzerine konulan gelinlikle son yolculuğuna uğurlandı (1915)
Bu da Kovid-19 Aşı Turu; fiyatlar 3 binden 10 bin liraya kadar çıkıyor Bu da Kovid-19 Aşı Turu; fiyatlar 3 binden 10 bin liraya kadar çıkıyor (4191)
CUMHURBAŞKANI KARARI İLE DİDİM’DEKİ ARAZİ TÜRK METAL’E SATILDI CUMHURBAŞKANI KARARI İLE DİDİM’DEKİ ARAZİ TÜRK METAL’E SATILDI (4445)
YABANCI YATIRIMCI BORSA'DA 1,23 MİLYAR DOLAR NET SATIŞ YAPTI YABANCI YATIRIMCI BORSA'DA 1,23 MİLYAR DOLAR NET SATIŞ YAPTI (1630)
POLİS EMEKLİLERİNDEN HÜKÜMETE 3600 EK GÖSTERGE MESAJI: "İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ" POLİS EMEKLİLERİNDEN HÜKÜMETE 3600 EK GÖSTERGE MESAJI: "İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ" (1718)
Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim (3884)
3 kardeş, 15 gün içinde koronavirüsten öldü 3 kardeş, 15 gün içinde koronavirüsten öldü (2311)
"İSTANBUL’U KORUMAK, VATANI KORUMAKTIR" "İSTANBUL’U KORUMAK, VATANI KORUMAKTIR" (2513)
BİR DAKİKALIK SAYGI DURUŞUNA 'DEVLETİN BÜTÜNLÜĞÜNÜ BOZMAK' VE 'KALKIŞMA' SORUŞTURMASI! BİR DAKİKALIK SAYGI DURUŞUNA 'DEVLETİN BÜTÜNLÜĞÜNÜ BOZMAK' VE 'KALKIŞMA' SORUŞTURMASI! (1972)
İşte emekli amirallerin ilk ifadeleri İşte emekli amirallerin ilk ifadeleri (2118)
Konya'da 2 tur otobüsü devrildi: Rus turistlerin de olduğu çok sayıda yaralı var Konya'da 2 tur otobüsü devrildi: Rus turistlerin de olduğu çok sayıda yaralı var (1533)
Sedat Peker'in suç karnesi: 10 yıldan fazla cezaevinde kaldı Sedat Peker'in suç karnesi: 10 yıldan fazla cezaevinde kaldı (1634)
MUDANYA'DA CHP'NİN "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞLERİ SÖKÜLDÜ MUDANYA'DA CHP'NİN "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞLERİ SÖKÜLDÜ (2851)
TTB'DEN 50 METRELİK BELGE: "BUNLAR TOPLUMU YOK SAYMANIN BELGESİDİR" TTB'DEN 50 METRELİK BELGE: "BUNLAR TOPLUMU YOK SAYMANIN BELGESİDİR" (1988)
CHP’Lİ ÖZEL: "NE KADAR ZORLUK VARSA SANA, ÇİL ÇİL DOLARLAR YANDAŞA" CHP’Lİ ÖZEL: "NE KADAR ZORLUK VARSA SANA, ÇİL ÇİL DOLARLAR YANDAŞA" (2580)
İMAMOĞLU: ÜRETEN TÜRKİYE KAZANIR, EVDE BEKLEYEN TÜRKİYE DEĞİL İMAMOĞLU: ÜRETEN TÜRKİYE KAZANIR, EVDE BEKLEYEN TÜRKİYE DEĞİL (1840)
“ABD TÜTÜNÜNE MİLYONLAR ÖDEYEN HÜKÜMET, ADIYAMAN’IN TÜTÜNÜNÜ YASAKLIYOR, İŞTE ŞAHSIM HÜKÜMETİNİN YERLİLİĞİ VE MİLLİLİĞİ” “ABD TÜTÜNÜNE MİLYONLAR ÖDEYEN HÜKÜMET, ADIYAMAN’IN TÜTÜNÜNÜ YASAKLIYOR, İŞTE ŞAHSIM HÜKÜMETİNİN YERLİLİĞİ VE MİLLİLİĞİ” (2063)
CHP il başkan yardımcısı koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti CHP il başkan yardımcısı koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti (1709)
ERDOĞAN İLE İLGİLİ ÖNERGESİ İADE EDİLEN CHP'Lİ BAŞARIR: "ERDOĞAN’IN İTİBARI, MUTLULUĞU; ŞENTOP İÇİN ANAYASA’DAN DA İÇTÜZÜK’TEN DE ÖNDE GELİYOR” ERDOĞAN İLE İLGİLİ ÖNERGESİ İADE EDİLEN CHP'Lİ BAŞARIR: "ERDOĞAN’IN İTİBARI, MUTLULUĞU; ŞENTOP İÇİN ANAYASA’DAN DA İÇTÜZÜK’TEN DE ÖNDE GELİYOR” (1841)
KANAL İSTANBUL FİZİBİLİTE RAPORUNDA MONTRÖ UYARISI: "TÜRKİYE, MONTRÖ'NÜN SADIK BİR KORUYUCUSU OLMAYA DEVAM ETMELİDİR" KANAL İSTANBUL FİZİBİLİTE RAPORUNDA MONTRÖ UYARISI: "TÜRKİYE, MONTRÖ'NÜN SADIK BİR KORUYUCUSU OLMAYA DEVAM ETMELİDİR" (2190)
ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜKSELDİ ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜKSELDİ (1683)
Ukrayna-Rusya krizi: CNN'e konuşan ABD yetkilisi, Karadeniz'e savaş gemileri göndermeyi düşündüklerini söyledi Ukrayna-Rusya krizi: CNN'e konuşan ABD yetkilisi, Karadeniz'e savaş gemileri göndermeyi düşündüklerini söyledi (1859)
TATİLE ÇIKACAKLAR KOPYA OTEL FURYASINA DİKKAT! TATİLE ÇIKACAKLAR KOPYA OTEL FURYASINA DİKKAT! (2036)
Sedat Peker ve adamlarına yönelik operasyon Sedat Peker ve adamlarına yönelik operasyon (1777)
ÖZEL KARARNAMEYLE TCMB'YE ATANAN PROF. HOBİKOĞLU PPK ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ ÖZEL KARARNAMEYLE TCMB'YE ATANAN PROF. HOBİKOĞLU PPK ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ (1948)
KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A KORONAVİRÜS MESAJI: "MİLLETİN CEBİNE KASTETTİĞİN YETMEDİ, CANINA DA KASTEDİYORSUN" KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A KORONAVİRÜS MESAJI: "MİLLETİN CEBİNE KASTETTİĞİN YETMEDİ, CANINA DA KASTEDİYORSUN" (2102)
MSB’Yİ YALANLAYAN TÜRKİYE EMEKLİ SUBAYLAR DERNEĞİ’NE DENETİM BAŞLATILDI MSB’Yİ YALANLAYAN TÜRKİYE EMEKLİ SUBAYLAR DERNEĞİ’NE DENETİM BAŞLATILDI (2052)
SGK: PANDEMİ DÖNEMİNDE KOD-29 İLE 176 BİN 662 KİŞİNİN İŞİNE SON VERİLDİ SGK: PANDEMİ DÖNEMİNDE KOD-29 İLE 176 BİN 662 KİŞİNİN İŞİNE SON VERİLDİ (4465)
"KANIRTA KANIRTA BÜYÜKŞEHİRİ ALACAĞIZ" "KANIRTA KANIRTA BÜYÜKŞEHİRİ ALACAĞIZ" (2532)
AYM BASIN YAYIN KURULUŞLARINI KAPATAN OHAL KHK'SINI İPTAL ETTİ AYM BASIN YAYIN KURULUŞLARINI KAPATAN OHAL KHK'SINI İPTAL ETTİ (7580)
DANIŞTAY, TSK’DA TÜRBANA İZİN VEREN YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİNİN İPTALİ İSTEMİNİ REDDETTİ DANIŞTAY, TSK’DA TÜRBANA İZİN VEREN YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİNİN İPTALİ İSTEMİNİ REDDETTİ (20661)
AYASOFYA CAMİİ İMAMI MEHMET BOYNUKALIN GÖREVDEN ALINDI AYASOFYA CAMİİ İMAMI MEHMET BOYNUKALIN GÖREVDEN ALINDI (12292)
Prof. Dr. Aydın: Vakalar daha fazla artacak, ramazanda tam kapanma uygulanmalı Prof. Dr. Aydın: Vakalar daha fazla artacak, ramazanda tam kapanma uygulanmalı (23795)
CHP'Lİ TAŞCIER: "MART AYINDA 112 KİŞİ İNTİHAR ETTİ. BUNLARIN 13'Ü ÇOCUK" CHP'Lİ TAŞCIER: "MART AYINDA 112 KİŞİ İNTİHAR ETTİ. BUNLARIN 13'Ü ÇOCUK" (7231)
GÖREVİNDEN UZAKLAŞTIRILAN YALOVA BELEDİYE BAŞKANI SALMAN: BİR NEVİ DARBE YAPILDI, YALOVA HALKININ TERCİHİ GASP EDİLDİ GÖREVİNDEN UZAKLAŞTIRILAN YALOVA BELEDİYE BAŞKANI SALMAN: BİR NEVİ DARBE YAPILDI, YALOVA HALKININ TERCİHİ GASP EDİLDİ (3944)
EMEKLİ TÜMAMİRAL CİHAT YAYCI’DAN MONTRÖ ÇIKIŞI: “BOĞAZLAR ÜZERİNDEKİ EGEMENLİĞİMİZ MONTRÖ İLE BAĞLIDIR SÖZÜNÜ HASIMLARIMIZ DAHİ DİLE GETİRMEMİŞTİR” EMEKLİ TÜMAMİRAL CİHAT YAYCI’DAN MONTRÖ ÇIKIŞI: “BOĞAZLAR ÜZERİNDEKİ EGEMENLİĞİMİZ MONTRÖ İLE BAĞLIDIR SÖZÜNÜ HASIMLARIMIZ DAHİ DİLE GETİRMEMİŞTİR” (15869)
Denizlerde yaklaşan tehlike: İstilacı türler artacak balıkçılıkta verim düşecek Denizlerde yaklaşan tehlike: İstilacı türler artacak balıkçılıkta verim düşecek (17059)
ROMANLAR İÇİN İKİ TEKLİF, İKİ ÖNERGE: 3 DEĞİL 5 YAPTIK, SONUCU BU MU OLMALI? ROMANLAR İÇİN İKİ TEKLİF, İKİ ÖNERGE: 3 DEĞİL 5 YAPTIK, SONUCU BU MU OLMALI? (9854)
Akkuyu’da akıma kapılan sondaj makinesi operatörü yaşamını yitirdi Akkuyu’da akıma kapılan sondaj makinesi operatörü yaşamını yitirdi (59697)
SGK'dan Kod-29 açıklaması: Ahlak ve iyi niyet kurallarına uymayan haller için ayrı kodlar belirlendi SGK'dan Kod-29 açıklaması: Ahlak ve iyi niyet kurallarına uymayan haller için ayrı kodlar belirlendi (41814)
GENEL SAĞLIK-İŞ: "ŞEHİR HASTANELERİ İÇİN ÖDENEN TUTARLAR ARTIK GİZLENİYOR" GENEL SAĞLIK-İŞ: "ŞEHİR HASTANELERİ İÇİN ÖDENEN TUTARLAR ARTIK GİZLENİYOR" (20787)
"TEK ADAM PARTİ DEVLETİ REJİMİNE GEÇİŞİN DÜĞMESİNE BASILDIĞINDAN BU YANA TÜRKİYE HER GÜN BİRAZ DAHA GERİYE GİDİYOR" "TEK ADAM PARTİ DEVLETİ REJİMİNE GEÇİŞİN DÜĞMESİNE BASILDIĞINDAN BU YANA TÜRKİYE HER GÜN BİRAZ DAHA GERİYE GİDİYOR" (5193)
SALGIN YILINDA TÜRKİYE'DEKİ DOLAR MİLYARDERLERİNİN SERVETİ YÜZDE 39 ARTTI SALGIN YILINDA TÜRKİYE'DEKİ DOLAR MİLYARDERLERİNİN SERVETİ YÜZDE 39 ARTTI (20115)
AKŞENER'DEN ÇİN BÜYÜKELÇİLİĞİ'NE YANIT: "TÜRKİSTAN’DA YAŞANAN İNSANLIK DRAMINA SUSMADIK, SUSMAYACAĞIZ " AKŞENER'DEN ÇİN BÜYÜKELÇİLİĞİ'NE YANIT: "TÜRKİSTAN’DA YAŞANAN İNSANLIK DRAMINA SUSMADIK, SUSMAYACAĞIZ " (6090)
"TARIM BAKANI'NI GÖREVDEN ALACAK MISINIZ? ABİSİ FETÖ'CÜ, İÇERİDE" "TARIM BAKANI'NI GÖREVDEN ALACAK MISINIZ? ABİSİ FETÖ'CÜ, İÇERİDE" (3634)
AKŞENER'DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A: "KÜÇÜK ORTAĞININ DOLDURUŞUNA GELİP, BİLDİRİYİ YAZANLARA ABUK SABUK CEZALAR VERDİRMEYE KALKMA" AKŞENER'DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A: "KÜÇÜK ORTAĞININ DOLDURUŞUNA GELİP, BİLDİRİYİ YAZANLARA ABUK SABUK CEZALAR VERDİRMEYE KALKMA" (10526)
GÜVENLİK SORUŞTURMASI TEKLİFİ DEĞİŞTİ: ÖĞRETMENLER KAPSAMA ALINDI, AKRABALAR YETKİ DIŞINA ÇIKARTIILDI GÜVENLİK SORUŞTURMASI TEKLİFİ DEĞİŞTİ: ÖĞRETMENLER KAPSAMA ALINDI, AKRABALAR YETKİ DIŞINA ÇIKARTIILDI (8526)
AYM’DEN 10 EKİM KARARI: "YAŞAM HAKKI İHLAL EDİLDİ" AYM’DEN 10 EKİM KARARI: "YAŞAM HAKKI İHLAL EDİLDİ" (2884)
'Akçaabat' horonu, UNESCO'nun Kültür Mirası Listesi'nde 'Akçaabat' horonu, UNESCO'nun Kültür Mirası Listesi'nde (25516)
Suriyeli aşiret reisleri, rejim ve terör örgütlerine karşı mücadeleyi sürdürecek Suriyeli aşiret reisleri, rejim ve terör örgütlerine karşı mücadeleyi sürdürecek (10189)
Pişkinlik! Kızını öldürdüğü acılı babaya duruşmada 'başsağlığı' diledi Pişkinlik! Kızını öldürdüğü acılı babaya duruşmada 'başsağlığı' diledi (16481)
Terör örgütü elebaşlarının da aralarında bulunduğu 377 kişinin mal varlığı donduruldu Terör örgütü elebaşlarının da aralarında bulunduğu 377 kişinin mal varlığı donduruldu (4688)
GÜNLÜK VAKA SAYISI 50 BİNE DAYANDI, TÜRKİYE SALGINDA DÜNYANIN YENİ MERKEZ ÜSSÜ HALİNE GELDİ GÜNLÜK VAKA SAYISI 50 BİNE DAYANDI, TÜRKİYE SALGINDA DÜNYANIN YENİ MERKEZ ÜSSÜ HALİNE GELDİ (33385)
İMAMOĞLU: BU BİR BETON KANALDIR VE BEDELİ ÇOK AĞIRDIR, 'İNADINA YAPACAĞIZ' DEMENİN PSİKOLOJİK TARAFI SORGULANMALI İMAMOĞLU: BU BİR BETON KANALDIR VE BEDELİ ÇOK AĞIRDIR, 'İNADINA YAPACAĞIZ' DEMENİN PSİKOLOJİK TARAFI SORGULANMALI (42748)
VAKA SAYISI 49 BİNİ GEÇTİ VAKA SAYISI 49 BİNİ GEÇTİ (8883)
AB LİDERLERİ TÜRKİYE'DE: "TÜRKİYE'NİN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇEKİLMESİ YANLIŞ BİR SİNYAL VERİYOR" AB LİDERLERİ TÜRKİYE'DE: "TÜRKİYE'NİN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇEKİLMESİ YANLIŞ BİR SİNYAL VERİYOR" (12038)
ÇİN'İN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI'NA ÇAĞRILDI, MUHALEFET DE TEPKİ GÖSTERDİ ÇİN'İN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI'NA ÇAĞRILDI, MUHALEFET DE TEPKİ GÖSTERDİ (3284)
Evde doğum sonrası kanama durmadı, 14 yaşındaki kıza istismar ortaya çıktı Evde doğum sonrası kanama durmadı, 14 yaşındaki kıza istismar ortaya çıktı (8932)
Evde doğum sonrası kanama durmadı, 14 yaşındaki kıza istismar ortaya çıktı Evde doğum sonrası kanama durmadı, 14 yaşındaki kıza istismar ortaya çıktı (14368)
HALK EKMEK BÜFELERİNDE RAMAZAN PİDESİ 1,5 LİRADAN SATILACAK HALK EKMEK BÜFELERİNDE RAMAZAN PİDESİ 1,5 LİRADAN SATILACAK (4253)
İNDİRİLEN "ÖLMEK İSTEMİYORUM" PANKARTI BEŞİKTAŞ ÇARŞI'YA ASILDI İNDİRİLEN "ÖLMEK İSTEMİYORUM" PANKARTI BEŞİKTAŞ ÇARŞI'YA ASILDI (2200)
BABACAN: “ ÖYLE BİR SUSTURDULAR Kİ HERKESİ, KİMSE SESİNİ ÇIKARTAMAZ OLDU” BABACAN: “ ÖYLE BİR SUSTURDULAR Kİ HERKESİ, KİMSE SESİNİ ÇIKARTAMAZ OLDU” (6195)
DOĞUM YAPAN ANNENİN TÜM İHTİYACI BİR PAKETTE DOĞUM YAPAN ANNENİN TÜM İHTİYACI BİR PAKETTE (4868)
ÜMİT ÖZDAĞ: ERDOĞAN DARBEYİ ANAYASA DIŞI GRUPLARDAN BEKLEMELİ ÜMİT ÖZDAĞ: ERDOĞAN DARBEYİ ANAYASA DIŞI GRUPLARDAN BEKLEMELİ (3434)
12 İLDE ÖZELLEŞTİRME KARARI ALINDI, DATÇA’DA BİR BURUN DA ÖZELLEŞTİRİLİYOR 12 İLDE ÖZELLEŞTİRME KARARI ALINDI, DATÇA’DA BİR BURUN DA ÖZELLEŞTİRİLİYOR (2930)
İstanbul'da 365 gram sade pide 4 liradan, aynı gramajlı yumurtalı ve susamlı pide ise 5 liradan satılacak İstanbul'da 365 gram sade pide 4 liradan, aynı gramajlı yumurtalı ve susamlı pide ise 5 liradan satılacak (2429)
Suudi Arabistan Umre için bağışıklık şartı getirdi Suudi Arabistan Umre için bağışıklık şartı getirdi (11163)
KAP'A BİLDİRİLDİ: HÜRRİYET GAZETESİNİN TİRAJI ERİYOR KAP'A BİLDİRİLDİ: HÜRRİYET GAZETESİNİN TİRAJI ERİYOR (1588)
DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ERBAŞ: TERAVİH NAMAZINI CEMAATLE EVLERİMİZDE KILALIM DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ERBAŞ: TERAVİH NAMAZINI CEMAATLE EVLERİMİZDE KILALIM (11238)
FENERBAHÇE BAŞKANI ALİ KOÇ, KORONAVİRÜSE YAKALANDI FENERBAHÇE BAŞKANI ALİ KOÇ, KORONAVİRÜSE YAKALANDI (9764)
TESUD'dan Milli Savunma Bakanlığı'na yalanlama TESUD'dan Milli Savunma Bakanlığı'na yalanlama (2206)
"MİLLETİMİZ, ERDOĞAN ŞAHSIM HÜKÜMETİNİN DARBE SİMSARLIĞINDAN BIKMIŞTIR" "MİLLETİMİZ, ERDOĞAN ŞAHSIM HÜKÜMETİNİN DARBE SİMSARLIĞINDAN BIKMIŞTIR" (1790)
CEMAL ENGİNYURT: CUMHURİYET'İN DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKANLARIN SİNDİRİLMESİNİ KABUL EDEMEYİZ CEMAL ENGİNYURT: CUMHURİYET'İN DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKANLARIN SİNDİRİLMESİNİ KABUL EDEMEYİZ (5247)
ASLI ÖZKISIRLAR, TAKI TEZGAHI ÖNÜNDE ANILDI ASLI ÖZKISIRLAR, TAKI TEZGAHI ÖNÜNDE ANILDI (2307)
193 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ 193 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ (5374)
"DENİZ ASLANLARI BİLDİRİSİ"NDE İSMİ KULLANILAN EMEKLİ YARBAY ŞİKAYETÇİ OLDU "DENİZ ASLANLARI BİLDİRİSİ"NDE İSMİ KULLANILAN EMEKLİ YARBAY ŞİKAYETÇİ OLDU (8542)
TGC ÖLDÜRÜLEN GAZETECİLERİ ANDI: "BUGÜNE KADAR 66 GAZETECİ ÖLDÜRÜLDÜ" TGC ÖLDÜRÜLEN GAZETECİLERİ ANDI: "BUGÜNE KADAR 66 GAZETECİ ÖLDÜRÜLDÜ" (1938)
İNŞAAT MÜHENDİSLERİNDEN BAKAN KURUM'A: "BİZLER HAKLI ÇIKMAKTAN USANDIK, İKTİDAR SAHİPLERİ HAKSIZ İTHAMLARINDAN USANMADILAR" İNŞAAT MÜHENDİSLERİNDEN BAKAN KURUM'A: "BİZLER HAKLI ÇIKMAKTAN USANDIK, İKTİDAR SAHİPLERİ HAKSIZ İTHAMLARINDAN USANMADILAR" (9716)
AVUKATLAR'DAN 5 NİSAN AVUKATLAR GÜNÜ AÇIKLAMASI: SALDIRILARA, BASKILARA, TEHDİTLERE RAĞMEN MESLEĞİMİZİ SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ AVUKATLAR'DAN 5 NİSAN AVUKATLAR GÜNÜ AÇIKLAMASI: SALDIRILARA, BASKILARA, TEHDİTLERE RAĞMEN MESLEĞİMİZİ SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ (24751)
ENAG'A GÖRE, MART AYI ENFLASYONU TÜİK’İN AÇIKLADIĞI RAKAMIN ÜÇ KATI ENAG'A GÖRE, MART AYI ENFLASYONU TÜİK’İN AÇIKLADIĞI RAKAMIN ÜÇ KATI (4022)
ÇAKIRÖZER: GAZETECİLER MART AYINI HAKİM KARŞISINDA GEÇİRDİ ÇAKIRÖZER: GAZETECİLER MART AYINI HAKİM KARŞISINDA GEÇİRDİ (1885)
ESKİ PARLAMENTERLERDEN ORTAK AÇIKLAMA: "DÜŞÜNCE AÇIKLAMA HAKKINI KULLANANLARIN DARBECİLİKLE SUÇLANMASINI ESEFLE KARŞILIYORUZ" ESKİ PARLAMENTERLERDEN ORTAK AÇIKLAMA: "DÜŞÜNCE AÇIKLAMA HAKKINI KULLANANLARIN DARBECİLİKLE SUÇLANMASINI ESEFLE KARŞILIYORUZ" (1864)
USULSÜZLÜĞÜ ŞİKAYET ETTİ, ÖLÜM TEHDİDİ ALDI USULSÜZLÜĞÜ ŞİKAYET ETTİ, ÖLÜM TEHDİDİ ALDI (3747)
"3.7 MİLYON ABONE BORÇLARINI ÖDEYEMEDİĞİ İÇİN KARANLIKTA KALDI" "3.7 MİLYON ABONE BORÇLARINI ÖDEYEMEDİĞİ İÇİN KARANLIKTA KALDI" (18399)
Yıllık enflasyon tüketici fiyatlarında yüzde 16,19, yurt içi üretici fiyatlarında yüzde 31,2 oldu. Yıllık enflasyon tüketici fiyatlarında yüzde 16,19, yurt içi üretici fiyatlarında yüzde 31,2 oldu. (2016)
10 eski amirale bildiri gözaltısı; 4 emekli amiral de ifadeye çağrıldı 10 eski amirale bildiri gözaltısı; 4 emekli amiral de ifadeye çağrıldı (2761)
MONTRÖ BİLDİRİSİNİ İMZALAYAN EMEKLİ AMİRALLERE TCK 316'DAN SORUŞTURMA AÇILDI MONTRÖ BİLDİRİSİNİ İMZALAYAN EMEKLİ AMİRALLERE TCK 316'DAN SORUŞTURMA AÇILDI (1918)
185 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ 185 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ (6494)
Rusya Kuzey Deniz Yolu ile Süveyş Kanalı’na alternatif yaratmaya çalışıyor Rusya Kuzey Deniz Yolu ile Süveyş Kanalı’na alternatif yaratmaya çalışıyor (2707)
ÇİFTÇİ 20 KURUŞTAN SATTIĞI SOĞANA ALICI BULAMAYINCA, 70 TON SOĞAN DEPODA FİLİZLENDİ ÇİFTÇİ 20 KURUŞTAN SATTIĞI SOĞANA ALICI BULAMAYINCA, 70 TON SOĞAN DEPODA FİLİZLENDİ (2508)
KILIÇDAROĞLU'NDAN BİLDİRİ YORUMU: "BU SAHTE GÜNDEMLER TUTMAZ. HALKIMIZIN TEK GERÇEK GÜNDEMİ SOFRASIDIR" KILIÇDAROĞLU'NDAN BİLDİRİ YORUMU: "BU SAHTE GÜNDEMLER TUTMAZ. HALKIMIZIN TEK GERÇEK GÜNDEMİ SOFRASIDIR" (8306)
AMİRALLERDEN "BİLDİRİ" TEPKİSİNE YANIT: "UYKU SERSEMİYKEN OKUMUŞLAR " AMİRALLERDEN "BİLDİRİ" TEPKİSİNE YANIT: "UYKU SERSEMİYKEN OKUMUŞLAR " (1985)
SON 14 AYDA KEPENK KAPATAN ESNAF SAYISI 124 BİN 910'A YÜKSELDİ SON 14 AYDA KEPENK KAPATAN ESNAF SAYISI 124 BİN 910'A YÜKSELDİ (13683)
EMEKLİ AMİRALLER BİLDİRİ YAYIMLADI, BAŞSAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI EMEKLİ AMİRALLER BİLDİRİ YAYIMLADI, BAŞSAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI (1451)
"17 YIL BOYUNCA İKTİDARI DESTEKLEDİM, ELLERİM KIRILSIN" "17 YIL BOYUNCA İKTİDARI DESTEKLEDİM, ELLERİM KIRILSIN" (11455)
VAKA SAYISI 44 BİNİ GEÇTİ, SAYILAR ÜRKÜTÜCÜ... VAKA SAYISI 44 BİNİ GEÇTİ, SAYILAR ÜRKÜTÜCÜ... (1718)
"SUÇİCEĞİ AŞISI BULUNAMIYOR MU?" "SUÇİCEĞİ AŞISI BULUNAMIYOR MU?" (1425)
ÜZERİNDE 250'DEN FAZLA ZEYTİN AĞACI BULUNAN ALANA OTEL YAPILMASI İÇİN İHALEYE ÇIKILDI ÜZERİNDE 250'DEN FAZLA ZEYTİN AĞACI BULUNAN ALANA OTEL YAPILMASI İÇİN İHALEYE ÇIKILDI (3947)
TCDD 6 AYDIR İBB'YE YANIT VERMİYOR, 30 BİN MALTEPELİ MAĞDUR TCDD 6 AYDIR İBB'YE YANIT VERMİYOR, 30 BİN MALTEPELİ MAĞDUR (1446)
TWITTER'IN, TÜRKİYE’DEKİ YAYINCILARIN PERISCOPE ÜZERİNDEN HAK ETTİĞİ MİLYON DOLARLARI ÖDEMEDİĞİ İDDİA EDİLDİ TWITTER'IN, TÜRKİYE’DEKİ YAYINCILARIN PERISCOPE ÜZERİNDEN HAK ETTİĞİ MİLYON DOLARLARI ÖDEMEDİĞİ İDDİA EDİLDİ (1816)
SAĞLIKÇILAR İÇİN “EVDE HASTALANANLAR VAR” DİYEN BAKAN SELÇUK’A: "İSTİFA EDECEK MİSİNİZ?" SAĞLIKÇILAR İÇİN “EVDE HASTALANANLAR VAR” DİYEN BAKAN SELÇUK’A: "İSTİFA EDECEK MİSİNİZ?" (1276)
DÜĞÜN KISITLAMASINA TABUTLU EYLEM: YÜZDE 50 KAPASİTE VE HES KODU İLE FALİYETİMİZE İZİN VERİLSİN DÜĞÜN KISITLAMASINA TABUTLU EYLEM: YÜZDE 50 KAPASİTE VE HES KODU İLE FALİYETİMİZE İZİN VERİLSİN (3073)
28 KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN GENÇ ATLET PAZARDA YUMURTA SATIYOR 28 KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN GENÇ ATLET PAZARDA YUMURTA SATIYOR (2322)
İMAMOĞLU: ÇOCUKLARIN TABLET İSTEDİĞİ BİR ORTAMDA BETON KANAL’I KONUŞMAK BÜYÜK BİR İHANET, ZÜL, GÜNAH, YAZIK İMAMOĞLU: ÇOCUKLARIN TABLET İSTEDİĞİ BİR ORTAMDA BETON KANAL’I KONUŞMAK BÜYÜK BİR İHANET, ZÜL, GÜNAH, YAZIK (1619)
KILIÇDAROĞLU: "BİR ZORBANIN TALEBİ TBMM'NİN İRADESİNE GÖLGE DÜŞÜRDÜ" KILIÇDAROĞLU: "BİR ZORBANIN TALEBİ TBMM'NİN İRADESİNE GÖLGE DÜŞÜRDÜ" (1614)
Eski sevgilisinin darbettiği Beyza: Ölmek istemiyorum Eski sevgilisinin darbettiği Beyza: Ölmek istemiyorum (1523)
Sevgilisinin arkadaşının boğazına bıçak dayadı, emniyette kurgu olduğunu savundu Sevgilisinin arkadaşının boğazına bıçak dayadı, emniyette kurgu olduğunu savundu (1623)
Yol kenarında ölü bulunan Buket'in 'Vasiyetim olsun' mesajı ortaya çıktı Yol kenarında ölü bulunan Buket'in 'Vasiyetim olsun' mesajı ortaya çıktı (1597)
VAKA SAYISI 40 BİNİ AŞTI, VİRÜS NEDENİYLE 176 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ VAKA SAYISI 40 BİNİ AŞTI, VİRÜS NEDENİYLE 176 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (1931)
MERKEZ'İN ULUSLARARASI NET REZERVİ 887 MİLYON DOLAR DÜŞTÜ MERKEZ'İN ULUSLARARASI NET REZERVİ 887 MİLYON DOLAR DÜŞTÜ (1554)
DEVA PARTİ'Lİ MUSTAFA YENEROĞLU'NDAN BAHÇELİ'YE TEPKİ: "BU ANLAYIŞ YARIN TBMM DE KAPATILSIN DER" DEVA PARTİ'Lİ MUSTAFA YENEROĞLU'NDAN BAHÇELİ'YE TEPKİ: "BU ANLAYIŞ YARIN TBMM DE KAPATILSIN DER" (1654)
AKŞENER’DEN BAHÇELİ’YE: "YORGUN OLDUĞUNU ANLADIM, EVİNE DÖN" TAMER ARDA ERŞİN – ÜNAL AYDIN AKŞENER’DEN BAHÇELİ’YE: "YORGUN OLDUĞUNU ANLADIM, EVİNE DÖN" TAMER ARDA ERŞİN – ÜNAL AYDIN (1622)
İTO: İSTANBUL'DA PERAKENDE FİYATLAR MART'TA YÜZDE 0.33 ARTTI İTO: İSTANBUL'DA PERAKENDE FİYATLAR MART'TA YÜZDE 0.33 ARTTI (1522)
GENEL SAĞLIK-İŞ'TEN PANDEMİ SÜRECİNİ YÖNETENLERE: "BECEREMEDİNİZ, İSTİFA EDİN" GENEL SAĞLIK-İŞ'TEN PANDEMİ SÜRECİNİ YÖNETENLERE: "BECEREMEDİNİZ, İSTİFA EDİN" (1618)
CHP'Lİ AKIN: "DOĞALGAZA 3 AY İÇİNDE 4 KEZ ZAM YAPILDI. VATANDAŞ ISINMAKTAN VAZGEÇTİ" CHP'Lİ AKIN: "DOĞALGAZA 3 AY İÇİNDE 4 KEZ ZAM YAPILDI. VATANDAŞ ISINMAKTAN VAZGEÇTİ" (3503)
ANKARALI MÜZİSYENLERDEN YAVAŞ'A BESTE: "MANSUR BAŞKAN, DOST PEŞİNDE GÖNLÜ GÜZEL ADAM" ANKARALI MÜZİSYENLERDEN YAVAŞ'A BESTE: "MANSUR BAŞKAN, DOST PEŞİNDE GÖNLÜ GÜZEL ADAM" (1788)
BAKAN KOCA: "İNGİLTERE VARYANTI ÜLKEMİZDEKİ VAKALARIN DA YÜZDE 75'İNİ OLUŞTURUYOR" BAKAN KOCA: "İNGİLTERE VARYANTI ÜLKEMİZDEKİ VAKALARIN DA YÜZDE 75'İNİ OLUŞTURUYOR" (1437)
TÜRKİYE'NİN DIŞ BORÇ STOKU 450 MİLYAR DOLARA YÜKSELDİ TÜRKİYE'NİN DIŞ BORÇ STOKU 450 MİLYAR DOLARA YÜKSELDİ (1767)
MERKEZ BANKASI'NIN KAYIP OLDUĞU İDDİA EDİLEN "126.3 MİLYAR DOLARI" İÇİN YARGIYA BAŞVURULDU MERKEZ BANKASI'NIN KAYIP OLDUĞU İDDİA EDİLEN "126.3 MİLYAR DOLARI" İÇİN YARGIYA BAŞVURULDU (5057)
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Zengezur Türk dünyasının birleştiricisi rolünü oynayacak Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Zengezur Türk dünyasının birleştiricisi rolünü oynayacak (12560)
RTÜK'TEN HALK TV'YE "3, TELE 1 TV'YE 2 AYRI PARA CEZASI RTÜK'TEN HALK TV'YE "3, TELE 1 TV'YE 2 AYRI PARA CEZASI (3798)
BENZİNE 19 KURUŞ ZAM GELİYOR; VAZGEÇİLEN ÖTV 1,40 TL OLACAK BENZİNE 19 KURUŞ ZAM GELİYOR; VAZGEÇİLEN ÖTV 1,40 TL OLACAK (4230)
DP'Lİ CEMAL ENGİNYURT: KOKAİN ÇEKENLERLE İTTİFAK YAPMAYACAĞIZ DP'Lİ CEMAL ENGİNYURT: KOKAİN ÇEKENLERLE İTTİFAK YAPMAYACAĞIZ (3586)
CHP'Lİ ADIGÜZEL KONGREDEN SONRA KORONAVİRÜSE YAKALANAN AKP'LİLERİN LİSTESİNİ PAYLAŞTI CHP'Lİ ADIGÜZEL KONGREDEN SONRA KORONAVİRÜSE YAKALANAN AKP'LİLERİN LİSTESİNİ PAYLAŞTI (2065)
DOĞALGAZ FİYATI YÜZDE 4,4 ELEKTRİK İSE YÜZDE 10,7 ARTTI DOĞALGAZ FİYATI YÜZDE 4,4 ELEKTRİK İSE YÜZDE 10,7 ARTTI (31501)
ÇİFTÇİ BORÇLARINA ERTELEMENİN SON GÜNÜ GELDİ ÇATTI, ÇİFTÇİ ÇARESİZ: "BİZ BU SÜREÇTE GÖMÜ BULMADIK" ÇİFTÇİ BORÇLARINA ERTELEMENİN SON GÜNÜ GELDİ ÇATTI, ÇİFTÇİ ÇARESİZ: "BİZ BU SÜREÇTE GÖMÜ BULMADIK" (4767)
AKŞENER'DEN ERDOĞAN'A İSTANBUL SÖZLEŞEMESİ TEPKİSİ: "O İŞ KADINLAR BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ" AKŞENER'DEN ERDOĞAN'A İSTANBUL SÖZLEŞEMESİ TEPKİSİ: "O İŞ KADINLAR BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ" (15655)
İMAMOĞLU: AKP İLE BAĞI OLAN ŞİRKET 4 GÜNDE 81 MİLYON TL KAR ELDE ETTİ İMAMOĞLU: AKP İLE BAĞI OLAN ŞİRKET 4 GÜNDE 81 MİLYON TL KAR ELDE ETTİ (22649)
AYM: "BİR SUBAY 'ÖZEL YAŞAM EYLEMLERİ' NEDENİYLE İHRAÇ EDİLEMEZ" AYM: "BİR SUBAY 'ÖZEL YAŞAM EYLEMLERİ' NEDENİYLE İHRAÇ EDİLEMEZ" (1502)
AYM, GERGERLİOĞLU'NUN BAŞVURUSUNU REDDETTİ AYM, GERGERLİOĞLU'NUN BAŞVURUSUNU REDDETTİ (1613)
KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİNİN SÜRESİNİN UZATILMASI İÇİN CHP’DEN KANUN TEKLİFİ KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİNİN SÜRESİNİN UZATILMASI İÇİN CHP’DEN KANUN TEKLİFİ (1457)
EYT’LİLERLE İLGİLİ VERİ TBMM’DE YOKMUŞ EYT’LİLERLE İLGİLİ VERİ TBMM’DE YOKMUŞ (2191)
AKŞENER, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHİ KARARININ İPTALİ İÇİN DANIŞTAY'A BAŞVURDU AKŞENER, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHİ KARARININ İPTALİ İÇİN DANIŞTAY'A BAŞVURDU (1574)
BODRUM KIYILARINA BU SEFER DE BORİK ASİT DÖKÜLDÜ! BODRUM KIYILARINA BU SEFER DE BORİK ASİT DÖKÜLDÜ! (1669)
FETÖ FİRARİSİ EMRE USLU'NUN MESAJLARINI TEKRARLAYAN AKP'Lİ MECLİS ÜYESİNE İNCELEME FETÖ FİRARİSİ EMRE USLU'NUN MESAJLARINI TEKRARLAYAN AKP'Lİ MECLİS ÜYESİNE İNCELEME (1675)
TTB'DEN RİSK HARİTASI YORUMU: "YÖNETEMİYORSUNUZ" TTB'DEN RİSK HARİTASI YORUMU: "YÖNETEMİYORSUNUZ" (1638)
AYM RAPORTÖRÜ HDP İDDİANAMESİ İÇİN RAPORUNU TAMAMLADI: "İDDİANAME İADE EDİLSİN YA DA EKSİKLİKLERİ TAMAMLANSIN" AYM RAPORTÖRÜ HDP İDDİANAMESİ İÇİN RAPORUNU TAMAMLADI: "İDDİANAME İADE EDİLSİN YA DA EKSİKLİKLERİ TAMAMLANSIN" (1579)
48 YAŞINDAKİ AKP'Lİ BAŞKAN, BAŞHEKİMİ MAKAMINA ÇAĞIRARAK COVID-19 AŞISINI YAPTIRDI 48 YAŞINDAKİ AKP'Lİ BAŞKAN, BAŞHEKİMİ MAKAMINA ÇAĞIRARAK COVID-19 AŞISINI YAPTIRDI (1470)
SMA HASTASI ÇOCUKLARIN AİLELERİ TBMM’DE: CUMHURBAŞKANI TEK İMZA İLE SORUNU ÇÖZEBİLİR SMA HASTASI ÇOCUKLARIN AİLELERİ TBMM’DE: CUMHURBAŞKANI TEK İMZA İLE SORUNU ÇÖZEBİLİR (5748)
TÜSİAD GENEL KURULU ELEŞTİRİLERLE BAŞLADI: "İLAN EDİLMİŞ KURALLAR YARIN DEĞİŞEBİLİRSE YARINA İLİŞKİN KARARLAR NASIL ALINIR?" TÜSİAD GENEL KURULU ELEŞTİRİLERLE BAŞLADI: "İLAN EDİLMİŞ KURALLAR YARIN DEĞİŞEBİLİRSE YARINA İLİŞKİN KARARLAR NASIL ALINIR?" (2165)
HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YÜZDE 20,16 ARTTI HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YÜZDE 20,16 ARTTI (1792)
ATATÜRK VAGONUNU ÖNCE TAŞIDILAR ŞİMDİ DE ZİYARETE KAPATTILAR ATATÜRK VAGONUNU ÖNCE TAŞIDILAR ŞİMDİ DE ZİYARETE KAPATTILAR (1503)
SEÇİME KATILABİLECEK PARTİ SAYISI 19'A ÇIKTI SEÇİME KATILABİLECEK PARTİ SAYISI 19'A ÇIKTI (1505)
KILIÇDAROĞLU: KADINLAR BUGÜN CUMHURİYET TARİHİMİZİN EN ÖNEMLİ EYLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORLAR KILIÇDAROĞLU: KADINLAR BUGÜN CUMHURİYET TARİHİMİZİN EN ÖNEMLİ EYLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORLAR (1415)
BABACAN'DAN ERDOĞAN'A: "FAKİRLEŞMEDE, İŞSİZLİKTE İSTİKRAR VAR, ŞİMDİ SORUYORUM ESERİNİZLE GURUR DUYUYOR MUSUNUZ?" BABACAN'DAN ERDOĞAN'A: "FAKİRLEŞMEDE, İŞSİZLİKTE İSTİKRAR VAR, ŞİMDİ SORUYORUM ESERİNİZLE GURUR DUYUYOR MUSUNUZ?" (1439)
TFF KARAR DEĞİŞTİRDİ: "MAÇA SEYİRCİ ALINMASI UYGUN BULUNMADI" TFF KARAR DEĞİŞTİRDİ: "MAÇA SEYİRCİ ALINMASI UYGUN BULUNMADI" (1957)
KOD 29'LA İŞTEN ATILAN MİGROS İŞÇİLERİ PATRON ÖZİLHAN'IN EVİNİN ÖNÜNDE EYLEM YAPTI KOD 29'LA İŞTEN ATILAN MİGROS İŞÇİLERİ PATRON ÖZİLHAN'IN EVİNİN ÖNÜNDE EYLEM YAPTI (1422)
HELAL AKREDİTASYON KURUMU 2 YILDA 5 SERTİFİKA VERDİ, 400 BİN TL KAZANDI, 14,9 MİLYON TL HARCADI HELAL AKREDİTASYON KURUMU 2 YILDA 5 SERTİFİKA VERDİ, 400 BİN TL KAZANDI, 14,9 MİLYON TL HARCADI (1364)
XİAOMI TÜRKİYE FABRİKASI AÇILDI XİAOMI TÜRKİYE FABRİKASI AÇILDI (1487)
DANIŞTAY, EĞİTİM KURUMLARININ DERNEK VE VAKIFLARA DEVREDİLMESİNE "DUR" DEDİ DANIŞTAY, EĞİTİM KURUMLARININ DERNEK VE VAKIFLARA DEVREDİLMESİNE "DUR" DEDİ (1656)
MİLLİ EMLAK BODRUM’DAKİ ZEYTİNLİKLERİ SATIŞA ÇIKARDI MİLLİ EMLAK BODRUM’DAKİ ZEYTİNLİKLERİ SATIŞA ÇIKARDI (1659)
CHP’DEN COVİD 19 CEZALARININ İPTALİ İÇİN KANUN TEKLİFİ CHP’DEN COVİD 19 CEZALARININ İPTALİ İÇİN KANUN TEKLİFİ (1738)
CHP, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İÇİN DANIŞTAY’A DAVA AÇTI CHP, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İÇİN DANIŞTAY’A DAVA AÇTI (1371)
CHP’Lİ TOPRAK’TAN ‘MONTRÖ’ YORUMU: "DİL SÜRÇMESİ Mİ YAPILAN TAVİZ HAZIRLIĞININ AĞIZDAN KAÇIRILMASI MI?" CHP’Lİ TOPRAK’TAN ‘MONTRÖ’ YORUMU: "DİL SÜRÇMESİ Mİ YAPILAN TAVİZ HAZIRLIĞININ AĞIZDAN KAÇIRILMASI MI?" (1840)
UYGUR TÜRKLERİ: ÇİN'DE TÜRKLÜK, MÜSLÜMANLIK YOK EDİLİYOR, TÜRKİYE’NİN BU ZULME KARŞI BİR DURUŞ SERGİLEMESİNİN ZAMANI GELDİ DE GEÇİYOR UYGUR TÜRKLERİ: ÇİN'DE TÜRKLÜK, MÜSLÜMANLIK YOK EDİLİYOR, TÜRKİYE’NİN BU ZULME KARŞI BİR DURUŞ SERGİLEMESİNİN ZAMANI GELDİ DE GEÇİYOR (1398)
Melek İpek'ten kızlarına: Aklınıza geldiğimde elinizi kalbinize koyun, ben hep oradayım Melek İpek'ten kızlarına: Aklınıza geldiğimde elinizi kalbinize koyun, ben hep oradayım (1261)
Muş'ta 'Kar Kaplanları'nın 6 metre karla zorlu mücadelesi Muş'ta 'Kar Kaplanları'nın 6 metre karla zorlu mücadelesi (1277)
İYİ PARTİ'LİLER OKUL ÖNLÜĞÜ GİYDİ, "ÖĞRENCİ ANDI" KARARINI PROTESTO ETTİ İYİ PARTİ'LİLER OKUL ÖNLÜĞÜ GİYDİ, "ÖĞRENCİ ANDI" KARARINI PROTESTO ETTİ (1357)
KÜLTÜR BAKANLIĞI BAZI KOROLARDAN "TÜRK" İSMİNİ ÇIKARDI KÜLTÜR BAKANLIĞI BAZI KOROLARDAN "TÜRK" İSMİNİ ÇIKARDI (2254)
İMAMOĞLU: MÜZİSYENLERİMİZ İÇİN BİR DESTEK PROJESİ VE KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ İMAMOĞLU: MÜZİSYENLERİMİZ İÇİN BİR DESTEK PROJESİ VE KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ (1363)
FİNANSAL TEKNOLOJİ ŞİRKETİ MATRİKS HALKA ARZ EDİLİYOR FİNANSAL TEKNOLOJİ ŞİRKETİ MATRİKS HALKA ARZ EDİLİYOR (1391)
TÜSAD: GENÇ HEKİMLER GÖĞÜS UZMANI OLMAK İSTEMİYOR TÜSAD: GENÇ HEKİMLER GÖĞÜS UZMANI OLMAK İSTEMİYOR (1401)
ANKARA'DA İSTANBUL SÖZLEŞMESİ PROTESTOSU: "YILIN İLK ÜÇ AYINDA 82 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ" ANKARA'DA İSTANBUL SÖZLEŞMESİ PROTESTOSU: "YILIN İLK ÜÇ AYINDA 82 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ" (1337)
Varyant virüste korkutan 'fare' gelişmesi Varyant virüste korkutan 'fare' gelişmesi (1490)
PİYASALAR KAPANINCA KAMU BANKALARI, DÖVİZİ ÖZEL BANKALARA GÖRE DAHA YÜKSEKTEN SATIYOR PİYASALAR KAPANINCA KAMU BANKALARI, DÖVİZİ ÖZEL BANKALARA GÖRE DAHA YÜKSEKTEN SATIYOR (1471)
ÇOCUKLARI İÇİN 19 GÜNDÜR YÜRÜYEN UYGUR TÜRKÜ KADINLAR ANKARA'DA: "KENDİ DOĞURDUĞUM ÇOCUĞU TANIMIYORUM" ÇOCUKLARI İÇİN 19 GÜNDÜR YÜRÜYEN UYGUR TÜRKÜ KADINLAR ANKARA'DA: "KENDİ DOĞURDUĞUM ÇOCUĞU TANIMIYORUM" (1503)
KANAL İSTANBUL EYLEMİ: "SULAR KİRLENECEK, MARMARA DENİZİ'NDE CANLI KALMAYACAK" KANAL İSTANBUL EYLEMİ: "SULAR KİRLENECEK, MARMARA DENİZİ'NDE CANLI KALMAYACAK" (1578)
SAĞLIK ÇALIŞANLARI EYLEMDE: "İLLİYET BAĞI DİYE DİYE 391 SAĞLIK ÇALIŞANINI KAYBETTİK" SAĞLIK ÇALIŞANLARI EYLEMDE: "İLLİYET BAĞI DİYE DİYE 391 SAĞLIK ÇALIŞANINI KAYBETTİK" (1456)
HONDA'NIN TÜRKİYE'DEKİ FABRİKASI HABAŞ'IN OLDU HONDA'NIN TÜRKİYE'DEKİ FABRİKASI HABAŞ'IN OLDU (1873)
BORSA İSTANBUL YÖNETİMİNE KATARLI İSİM DE GİRDİ BORSA İSTANBUL YÖNETİMİNE KATARLI İSİM DE GİRDİ (1505)
BORSA İSTANBUL YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN ‘HUZUR HAKKI’ YÜZDE 33 ARTTI BORSA İSTANBUL YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN ‘HUZUR HAKKI’ YÜZDE 33 ARTTI (1391)
YAPILANDIRMA GELMEZSE 7 NİSAN'DA ANKARA'DA EYLEM YAPACAKLAR YAPILANDIRMA GELMEZSE 7 NİSAN'DA ANKARA'DA EYLEM YAPACAKLAR (1484)
Ceylan derisine altın işlemeli 2 bin 500 yıllık Tevrat'ı satmaya çalışan 5 kişi yakalandı Ceylan derisine altın işlemeli 2 bin 500 yıllık Tevrat'ı satmaya çalışan 5 kişi yakalandı (1578)
İngiltere eski Dışişleri Bakanı Straw: Londra KKTC'yi tanıma yolunda adım atmalı İngiltere eski Dışişleri Bakanı Straw: Londra KKTC'yi tanıma yolunda adım atmalı (2513)
YSK'dan, illerin milletvekili sayısına yeni düzenleme YSK'dan, illerin milletvekili sayısına yeni düzenleme (1474)
ŞAKA GİBİ! KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA KONUŞMAYI YASAKLADI ŞAKA GİBİ! KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA KONUŞMAYI YASAKLADI (1628)
MOBBİNG UYGULADIĞI İDDİA EDİLEN OKUL MÜDÜRÜNE SORUŞTURMA MOBBİNG UYGULADIĞI İDDİA EDİLEN OKUL MÜDÜRÜNE SORUŞTURMA (1686)
HRANT DİNK DAVASINDA KARAR HRANT DİNK DAVASINDA KARAR (2165)
ANAYASA MAHKEMESİ GEZİ PARKI EYLEMLERİNE KATILAN MEMURLARA VERİLEN CEZAYI 1 OY FARKLA HAKLI BULDU ANAYASA MAHKEMESİ GEZİ PARKI EYLEMLERİNE KATILAN MEMURLARA VERİLEN CEZAYI 1 OY FARKLA HAKLI BULDU (1785)
Kamu bankalarında büyük revizyona gidildi. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank yönetimleri değişti. Kamu bankalarında büyük revizyona gidildi. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank yönetimleri değişti. (1752)
PANDEMİDE KESİLEN CEZALAR TBMM GÜNDEMİNDE... CHP'Lİ KILIÇ: DEVLET İÇİN YENİ GELİR KAPISI OLDU PANDEMİDE KESİLEN CEZALAR TBMM GÜNDEMİNDE... CHP'Lİ KILIÇ: DEVLET İÇİN YENİ GELİR KAPISI OLDU (1692)
Soylu: Bilecik Belediye Başkanı hakkında soruşturma başlatıldı Soylu: Bilecik Belediye Başkanı hakkında soruşturma başlatıldı (1810)
BOĞAZİÇİ'NDE GÖZALTINA ALINAN ÖĞRENCİ SAYISI 12’YE ÇIKTI BOĞAZİÇİ'NDE GÖZALTINA ALINAN ÖĞRENCİ SAYISI 12’YE ÇIKTI (1908)
Merkez Bankası yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı 230,3 milyar dolara yükselirken net döviz rezervi geçen hafta 2,7 milyar dolar arttı. Merkez Bankası yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı 230,3 milyar dolara yükselirken net döviz rezervi geçen hafta 2,7 milyar dolar arttı. (2214)
UKOME TOPLANTISI SONRASI OLAY ÇIKTI; BİR MİNÜBÜSÇÜ ARACINI YAKMAYA KALKIŞTI UKOME TOPLANTISI SONRASI OLAY ÇIKTI; BİR MİNÜBÜSÇÜ ARACINI YAKMAYA KALKIŞTI (1951)
ÇİN DIŞİŞLERİ BAKANI TÜRKİYE'DE TEMASLARDA, UYGUR TÜRKLERİ, ÇİN KONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE EYLEMDE ÇİN DIŞİŞLERİ BAKANI TÜRKİYE'DE TEMASLARDA, UYGUR TÜRKLERİ, ÇİN KONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE EYLEMDE (1761)
BOĞAZİÇİ'NDE ÖĞRENCİLER LGBTİ BAYRAĞI TAŞIDIKLARI İDDİASIYLA GÖZALTINA ALINDI BOĞAZİÇİ'NDE ÖĞRENCİLER LGBTİ BAYRAĞI TAŞIDIKLARI İDDİASIYLA GÖZALTINA ALINDI (1701)
"CUMARTESİ ANNELERİ"NİN YARGILANMASINA BAŞLANDI "CUMARTESİ ANNELERİ"NİN YARGILANMASINA BAŞLANDI (1735)
İstanbul'da barajlarda doluluk yüzde 70'e ulaştı İstanbul'da barajlarda doluluk yüzde 70'e ulaştı (3269)
İSTANBUL’DA 2 MİLYONUN ÜZERİNDE SAHTE CİNSEL İLAÇ ELE GEÇİRİLDİ İSTANBUL’DA 2 MİLYONUN ÜZERİNDE SAHTE CİNSEL İLAÇ ELE GEÇİRİLDİ (2913)
"ÖĞRENCİ ANDI" TEKLİFİ VEREN NUHOĞLU: "KENDİSİNE 'TÜRK' DİYEN İNSANLARI TÜRKLÜK DAİRESİNİN DIŞINDA TUTMAK IRKÇILIKTIR" "ÖĞRENCİ ANDI" TEKLİFİ VEREN NUHOĞLU: "KENDİSİNE 'TÜRK' DİYEN İNSANLARI TÜRKLÜK DAİRESİNİN DIŞINDA TUTMAK IRKÇILIKTIR" (2922)
MALİYE, SİGARADAN İKİ YILDA 112,2 MİLYAR LİRA ÖTV KAZANDI MALİYE, SİGARADAN İKİ YILDA 112,2 MİLYAR LİRA ÖTV KAZANDI (1818)
KESK ANKARA YÜRÜYÜŞÜNDE YALOVA DURAĞI AŞILDI: KHK'LAR GİDECEK BİZ KALACAĞIZ KESK ANKARA YÜRÜYÜŞÜNDE YALOVA DURAĞI AŞILDI: KHK'LAR GİDECEK BİZ KALACAĞIZ (13989)
İMAMOĞLU: CİNSİYET EŞİTLİĞİNİN SAĞLANDIĞI BİR KURUM OLMALIYIZ İMAMOĞLU: CİNSİYET EŞİTLİĞİNİN SAĞLANDIĞI BİR KURUM OLMALIYIZ (1918)
KAHVEHANECİ ESNAFI "DAYANACAK GÜCÜM KALMADI" DEYİP İNTİHAR ETTİ KAHVEHANECİ ESNAFI "DAYANACAK GÜCÜM KALMADI" DEYİP İNTİHAR ETTİ (1946)
ANAYASA MAHKEMESİNDEN 8 HDP'Lİ'YE 40'AR BİN TL İHLALDEN TAZMİNAT KARARI ANAYASA MAHKEMESİNDEN 8 HDP'Lİ'YE 40'AR BİN TL İHLALDEN TAZMİNAT KARARI (1712)
ADIYAMANLI İŞÇİLERİN İDDİASI: "İŞVEREN E-DEVLET ŞİFRESİNİ ALARAK SENDİKADAN İSTİFA ETTİRİYOR" ADIYAMANLI İŞÇİLERİN İDDİASI: "İŞVEREN E-DEVLET ŞİFRESİNİ ALARAK SENDİKADAN İSTİFA ETTİRİYOR" (1713)
Teğmen olduğu iddia edildi: Tepki çeken Cübbeli paylaşımları Teğmen olduğu iddia edildi: Tepki çeken Cübbeli paylaşımları (1798)
BUCA'DA BU KEZ DE NAZIM HİKMET PARKI'NA SALDIRI BUCA'DA BU KEZ DE NAZIM HİKMET PARKI'NA SALDIRI (1690)
KESK EŞ BAŞKANI GEZEN: KHK'LARLA 130 BİN EMEKÇİ SORGUSUZ SUALSİZ İŞİNDEN ÇIKARILDI, 15 BİN DOSYASI HALA KOMİSYONDA KESK EŞ BAŞKANI GEZEN: KHK'LARLA 130 BİN EMEKÇİ SORGUSUZ SUALSİZ İŞİNDEN ÇIKARILDI, 15 BİN DOSYASI HALA KOMİSYONDA (2087)
TÜRKİYE VARLIK FONU, 1,25 MİLYAR EURO BORÇLANDI TÜRKİYE VARLIK FONU, 1,25 MİLYAR EURO BORÇLANDI (1878)
İZMİR İÇİN ACİL ÇAĞRI: YOĞUN BAKIMLAR DOLMAK ÜZERE, ERGEN VE ÇOCUK HASTALAR VAR İZMİR İÇİN ACİL ÇAĞRI: YOĞUN BAKIMLAR DOLMAK ÜZERE, ERGEN VE ÇOCUK HASTALAR VAR (1791)
CHP'Lİ ALTAY: ERDOĞAN, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESİH KARARINI FİYONKLAYIP PAKETLEYİP TARİKAT ŞEYHLERİNE GÖNDERDİ CHP'Lİ ALTAY: ERDOĞAN, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESİH KARARINI FİYONKLAYIP PAKETLEYİP TARİKAT ŞEYHLERİNE GÖNDERDİ (1817)
KESK'İN ANKARA YÜRÜYÜŞÜ BAŞLADI: "YAŞAM HAKKI İÇİN, EŞİTLİK VE ÖZGÜRLÜK İÇİN YÜRÜYORUZ" KESK'İN ANKARA YÜRÜYÜŞÜ BAŞLADI: "YAŞAM HAKKI İÇİN, EŞİTLİK VE ÖZGÜRLÜK İÇİN YÜRÜYORUZ" (1783)
CHP'Lİ HAKVERDİ MASKESİZ AKP OTOBÜS GÖRÜNTÜSÜ YAYIMLADI: "BİZ HER GÜN YAKINLARIMIZI KAYBEDELİM, SEN LEBALEP KONGRE YAP" CHP'Lİ HAKVERDİ MASKESİZ AKP OTOBÜS GÖRÜNTÜSÜ YAYIMLADI: "BİZ HER GÜN YAKINLARIMIZI KAYBEDELİM, SEN LEBALEP KONGRE YAP" (1744)
AY’A GİTMEDEN ÖNCE 'VIP' MİNİBÜS KİRALAYACAKLAR AY’A GİTMEDEN ÖNCE 'VIP' MİNİBÜS KİRALAYACAKLAR (1879)
SAĞLIK EMEKÇİLERİ SENDİKASI: ANKARA’DA VAKA SAYISI YÜZDE 171 ARTTI SAĞLIK EMEKÇİLERİ SENDİKASI: ANKARA’DA VAKA SAYISI YÜZDE 171 ARTTI (1842)
MALİYE BAKANI ELVAN: 3 ÇOCUK VARSA VERGİ SIFIRA KADAR İNİYOR, AMA BEBEK BEZİNDE VERGİ VAR MALİYE BAKANI ELVAN: 3 ÇOCUK VARSA VERGİ SIFIRA KADAR İNİYOR, AMA BEBEK BEZİNDE VERGİ VAR (1839)
Fatih Terim ve Ümit Davala PFDK'ya sevk edildi Fatih Terim ve Ümit Davala PFDK'ya sevk edildi (2874)
BAKAN ELVAN: "EKONOMİ REFORMLARI TAKVİMİMİZİ TAMAMLADIK" BAKAN ELVAN: "EKONOMİ REFORMLARI TAKVİMİMİZİ TAMAMLADIK" (1660)
CHP'Lİ KADINLAR MECLİS KÜRSÜSÜNÜ MOR BEZLE KAPLADI CHP'Lİ KADINLAR MECLİS KÜRSÜSÜNÜ MOR BEZLE KAPLADI (1839)
CHP’Lİ EMİR SORDU: "AKP İLK DEFA KONGRE İÇİN TEST İSTEMİYOR, YOKSA KAYIP PFİZER AŞILARI MI YAPILDI?" CHP’Lİ EMİR SORDU: "AKP İLK DEFA KONGRE İÇİN TEST İSTEMİYOR, YOKSA KAYIP PFİZER AŞILARI MI YAPILDI?" (1912)
ÜÇÜ BİR ARADA: FAZIL ÖNDER SÖNMEZ, BOĞAZİÇİ'NDE HEM DEKAN HEM REKTÖR YARDIMCISI HEM DE KOORDİNATÖR OLDU ÜÇÜ BİR ARADA: FAZIL ÖNDER SÖNMEZ, BOĞAZİÇİ'NDE HEM DEKAN HEM REKTÖR YARDIMCISI HEM DE KOORDİNATÖR OLDU (2066)
GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI BİLGİN: “TBMM DEVRE DIŞI BIRAKILAMAZ” GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI BİLGİN: “TBMM DEVRE DIŞI BIRAKILAMAZ” (1675)
ÖZTRAK: ŞAHSIM HÜKÜMETİ SEBEP; BUHRAN SONUÇTUR ÖZTRAK: ŞAHSIM HÜKÜMETİ SEBEP; BUHRAN SONUÇTUR (2131)
BIST, AÇIĞA SATIŞTA YUKARI ADIM KURALINI UYGULAMA KARARI ALDI BIST, AÇIĞA SATIŞTA YUKARI ADIM KURALINI UYGULAMA KARARI ALDI (1799)
YEŞİLLER PARTİSİ: KURULUŞ EVRAKI 6 AYDIR BEKLETİLİYOR YEŞİLLER PARTİSİ: KURULUŞ EVRAKI 6 AYDIR BEKLETİLİYOR (1575)
Apartman dairesine çatıdan girip eşini defalarca bıçaklayıp öldürdü Apartman dairesine çatıdan girip eşini defalarca bıçaklayıp öldürdü (1643)
Muharrem İnce: Türkiye’yi karış karış gezmeye başlayacağım Muharrem İnce: Türkiye’yi karış karış gezmeye başlayacağım (1556)
Yeni Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu’nun doktora tezinde Merkez Bankası raporundan intihal yaptığı ortaya çıktı. Yeni Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu’nun doktora tezinde Merkez Bankası raporundan intihal yaptığı ortaya çıktı. (1708)
FENERBAHÇE’DEN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ TEPKİSİ: "SONUÇLARINDAN ENDİŞE DUYUYORUZ" FENERBAHÇE’DEN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ TEPKİSİ: "SONUÇLARINDAN ENDİŞE DUYUYORUZ" (1567)
SADECE GEZİ PARKI DEĞİL BİN 14 TAŞINMAZ VAKIFLARA DEVREDİLDİ SADECE GEZİ PARKI DEĞİL BİN 14 TAŞINMAZ VAKIFLARA DEVREDİLDİ (1797)
BAROLARDAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESHİNE KARŞI DAVA BAROLARDAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESHİNE KARŞI DAVA (2078)
"AĞBAL 130 MİLYAR DOLARI SORDUĞU İÇİN Mİ GÖREVDEN ALINDI" "AĞBAL 130 MİLYAR DOLARI SORDUĞU İÇİN Mİ GÖREVDEN ALINDI" (1627)
PİYASALAR MERKEZ BANKASI BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASINA SERT TEPKİ VERDİ PİYASALAR MERKEZ BANKASI BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASINA SERT TEPKİ VERDİ (2059)
TÜİK'E GÖRE 2020'DE HEM İŞSİZLİK HEM İSTİHDAM GERİLEDİ TÜİK'E GÖRE 2020'DE HEM İŞSİZLİK HEM İSTİHDAM GERİLEDİ (1625)
Naci Ağbal'ın görevden alınması dünya basınında: "En az Brexit kadar kötü, Türkiye kur krizi riskiyle karşı karşıya" Naci Ağbal'ın görevden alınması dünya basınında: "En az Brexit kadar kötü, Türkiye kur krizi riskiyle karşı karşıya" (3342)
CHP SÖZCÜSÜ ÖZTRAK'TAN TL'NİN DEĞER KAYBETMESİNE TEPKİ: "BU GÖRÜLMEMİŞ BECERİKSİZLİĞİN MÜELLİFİ ERDOĞAN ŞAHSIM HÜKÜMETİDİR" CHP SÖZCÜSÜ ÖZTRAK'TAN TL'NİN DEĞER KAYBETMESİNE TEPKİ: "BU GÖRÜLMEMİŞ BECERİKSİZLİĞİN MÜELLİFİ ERDOĞAN ŞAHSIM HÜKÜMETİDİR" (1753)
ABD BAŞKANI BİDEN: "İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇEKİLME KARARI, HAYAL KIRIKLIĞI YARATMAKTADIR" ABD BAŞKANI BİDEN: "İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇEKİLME KARARI, HAYAL KIRIKLIĞI YARATMAKTADIR" (1480)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER BAHAR DÖNEMİNE BOYKOTLA BAŞLIYOR BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER BAHAR DÖNEMİNE BOYKOTLA BAŞLIYOR (1610)
AB'DEN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ TEPKİSİ: "KARARA ANLAM VEREMEMEKTEYİZ, KADINLARIN TEMEL HAKLARINDAN ÖDÜN VERME RİSKİ TAŞIMAKTADIR" AB'DEN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ TEPKİSİ: "KARARA ANLAM VEREMEMEKTEYİZ, KADINLARIN TEMEL HAKLARINDAN ÖDÜN VERME RİSKİ TAŞIMAKTADIR" (24478)
İYİ PARTİ GENEL SEKRETERİ POYRAZ: “150 YILLIK DEMOKRASİ TARİHİMİZİN SİLİNMEYECEK AYIBI OLDU” İYİ PARTİ GENEL SEKRETERİ POYRAZ: “150 YILLIK DEMOKRASİ TARİHİMİZİN SİLİNMEYECEK AYIBI OLDU” (2034)
GERGERLİOĞLU MECLİS'TE GÖZALTINA ALINDI GERGERLİOĞLU MECLİS'TE GÖZALTINA ALINDI (26971)
SAĞLIK EMEKÇİLERİ SENDİKASI: KARARINIZ YOK HÜKMÜNDEDİR SAĞLIK EMEKÇİLERİ SENDİKASI: KARARINIZ YOK HÜKMÜNDEDİR (1541)
BABACAN'DAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ TEPKİSİ: "YOKSA SİZ DE KADINA ŞİDDETİN MAZUR GÖRÜLECEĞİ DURUM OLDUĞUNU MU DÜŞÜNÜYORSUNUZ?" BABACAN'DAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ TEPKİSİ: "YOKSA SİZ DE KADINA ŞİDDETİN MAZUR GÖRÜLECEĞİ DURUM OLDUĞUNU MU DÜŞÜNÜYORSUNUZ?" (1723)
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHEDİLMESİ ANKARADA PORTESTO EDİLDİ: "SÖZLEŞMENİN FESHEDİLMESİ ANAYASA İHLALİDİR" İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHEDİLMESİ ANKARADA PORTESTO EDİLDİ: "SÖZLEŞMENİN FESHEDİLMESİ ANAYASA İHLALİDİR" (5016)
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHİNİ KADINLAR KADIKÖY'DE PROTESTO ETTİ İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHİNİ KADINLAR KADIKÖY'DE PROTESTO ETTİ (2106)
TÜSİAD'DAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KARARINA TEPKİ: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ SİYASETE KONU EDİLMEMELİDİR TÜSİAD'DAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KARARINA TEPKİ: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ SİYASETE KONU EDİLMEMELİDİR (1906)
AVRUPA KONSEYİ GENEL SEKRETERİ: TÜRKİYE, AVRUPA'DAKİ VE DİĞER ÜLKELERDEKİ KADINLARI DA TEHLİKEYE ATTI AVRUPA KONSEYİ GENEL SEKRETERİ: TÜRKİYE, AVRUPA'DAKİ VE DİĞER ÜLKELERDEKİ KADINLARI DA TEHLİKEYE ATTI (7244)
İSTANBUL VE İZMİR BAROLARINDAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİNİN FESHİNE TEPKİ İSTANBUL VE İZMİR BAROLARINDAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİNİN FESHİNE TEPKİ (3841)
CHP VE İYİ PARTİ'DEN AKPM TÜRK DELEGASYON BAŞKANI AHMET YILDIZ'A İSTİFA ÇAĞRISI CHP VE İYİ PARTİ'DEN AKPM TÜRK DELEGASYON BAŞKANI AHMET YILDIZ'A İSTİFA ÇAĞRISI (1508)
KILIÇDAROĞLU KADINLARA SESLENDİ: "HAKLARINIZA, HUKUKUNUZA SAHİP ÇIKINIZ" KILIÇDAROĞLU KADINLARA SESLENDİ: "HAKLARINIZA, HUKUKUNUZA SAHİP ÇIKINIZ" (1744)
İBB'DEN GEZİ PARKI AÇIKLAMASI: GEZİ PARKI ARAZİSİ’NE KEYFİ BİÇİMDE EL KONULARAK TAKSİM MEYDANI PROJESİ ENGELLENİYOR İBB'DEN GEZİ PARKI AÇIKLAMASI: GEZİ PARKI ARAZİSİ’NE KEYFİ BİÇİMDE EL KONULARAK TAKSİM MEYDANI PROJESİ ENGELLENİYOR (2465)
TÜRKİYE, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN İMZASIYLA İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN AYRILDI TÜRKİYE, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN İMZASIYLA İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN AYRILDI (2497)
NACİ AĞBAL MB BAŞKANLIĞI'NDAN ALINDI NACİ AĞBAL MB BAŞKANLIĞI'NDAN ALINDI (1726)
BioNTech kurucuları Uğur Şahin ve Özlem Türeci’ye Almanya’da liyakat nişanı BioNTech kurucuları Uğur Şahin ve Özlem Türeci’ye Almanya’da liyakat nişanı (1675)
GEZİ PARKI İBB’DEN VAKIFLARA DEVREDİLDİ GEZİ PARKI İBB’DEN VAKIFLARA DEVREDİLDİ (1834)
VAKA SAYISI 21 BİNİ GEÇTİ VAKA SAYISI 21 BİNİ GEÇTİ (1714)
BOĞAZİÇİLİ AKADEMİSYENLER, REKTÖR BULU, YARDIMCILARI VE HUKUK FAKÜLTESİ DEKANI KURAN’IN İSTİFASINI İSTEDİ BOĞAZİÇİLİ AKADEMİSYENLER, REKTÖR BULU, YARDIMCILARI VE HUKUK FAKÜLTESİ DEKANI KURAN’IN İSTİFASINI İSTEDİ (2016)
ÖĞRENCİ ELİFNAZ, ARTVİN VALİLİĞİ ÖNÜNDE ANDIMIZI OKUDU ÖĞRENCİ ELİFNAZ, ARTVİN VALİLİĞİ ÖNÜNDE ANDIMIZI OKUDU (1602)
ÖZELLEŞTİRME İDARESİ 31 MİLYON METREKARE ARAZİYİ SATIŞA ÇIKARDI ÖZELLEŞTİRME İDARESİ 31 MİLYON METREKARE ARAZİYİ SATIŞA ÇIKARDI (1833)
MALİYETİ 1 TL OLAN PATATESİ 30 KURUŞTAN SATAN KADIN ÇİFTÇİ: "BURALARA GELİYORUM AÇ SUSUZ, BU HALİMİZ NE OLACAK" MALİYETİ 1 TL OLAN PATATESİ 30 KURUŞTAN SATAN KADIN ÇİFTÇİ: "BURALARA GELİYORUM AÇ SUSUZ, BU HALİMİZ NE OLACAK" (2208)
İMAMOĞLU'NDAN BULDAN'A TELEFON: "DEMOKRASİNİN MİHENK TAŞLARINI BİRLİKTE ÖRMEYE DEVAM EDECEĞİZ" İMAMOĞLU'NDAN BULDAN'A TELEFON: "DEMOKRASİNİN MİHENK TAŞLARINI BİRLİKTE ÖRMEYE DEVAM EDECEĞİZ" (1510)
HAZIR KAHVE PAKETİNDE UYUŞTURUCU SATAN ŞÜPHELİ YAKALANDI HAZIR KAHVE PAKETİNDE UYUŞTURUCU SATAN ŞÜPHELİ YAKALANDI (1808)
USTA GAZETECİNİN HEYKELİNE ÇİRKİN SALDIRI USTA GAZETECİNİN HEYKELİNE ÇİRKİN SALDIRI (1627)
Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz: İstanbul'da üçüncü dalgaya girdik Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz: İstanbul'da üçüncü dalgaya girdik (2579)
ÇİFTÇİ: BİZ MARABA MI OLACAĞIZ BU MEMLEKETTE ÇİFTÇİ: BİZ MARABA MI OLACAĞIZ BU MEMLEKETTE (1594)
CHP'Lİ ÖZEL: ERDOĞAN DİKTATÖR BOZUNTUSU OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ, BU ARKADAŞ DA KÜÇÜK DİKTATÖRDÜR CHP'Lİ ÖZEL: ERDOĞAN DİKTATÖR BOZUNTUSU OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ, BU ARKADAŞ DA KÜÇÜK DİKTATÖRDÜR (1815)
Hayvanat bahçesindeki geyiği kaçırıp yiyen 2 kişi tutuklandı Hayvanat bahçesindeki geyiği kaçırıp yiyen 2 kişi tutuklandı (2998)
TCMB politika faizini 200 baz puan artışla yüzde 19'a yükseltti TCMB politika faizini 200 baz puan artışla yüzde 19'a yükseltti (2072)
"CEK CAK İSTEMİYORUZ AŞI İSTİYORUZ" "CEK CAK İSTEMİYORUZ AŞI İSTİYORUZ" (1824)
ANAYASA MAHKEMESİ'NDEN "HDP ETKİNLİĞİNE KATILANLARIN TUTUKLANMASI HAK İHLALİDİR" KARARI ANAYASA MAHKEMESİ'NDEN "HDP ETKİNLİĞİNE KATILANLARIN TUTUKLANMASI HAK İHLALİDİR" KARARI (1894)
Tefeci çetesine 'huzur' operasyonu; Çete lideri adına kayıtlı 100'den fazla tapu bulundu Tefeci çetesine 'huzur' operasyonu; Çete lideri adına kayıtlı 100'den fazla tapu bulundu (1740)
Öldürülen Gizem 'Türkiye'de kadın olmak zor ama kadın ölmek kolay' paylaşımı yapmış Öldürülen Gizem 'Türkiye'de kadın olmak zor ama kadın ölmek kolay' paylaşımı yapmış (1696)
MANSUR YAVAŞ’TAN "YEŞİLİN BAŞKENTİ ANKARA" KAMPANYASI MANSUR YAVAŞ’TAN "YEŞİLİN BAŞKENTİ ANKARA" KAMPANYASI (1688)
CHP'Lİ ÖZKAN SORDU: "BU SÖZLER YALAN MIYDI, TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR?" CHP'Lİ ÖZKAN SORDU: "BU SÖZLER YALAN MIYDI, TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR?" (1572)
AP, GERGERLİOĞLU KARARINI KINAYARAK TÜRKİYE’YE, ANAYASASINI ANIMSATTI AP, GERGERLİOĞLU KARARINI KINAYARAK TÜRKİYE’YE, ANAYASASINI ANIMSATTI (2117)
HDP'YE KAPATMA DAVASI AÇILDI HDP'YE KAPATMA DAVASI AÇILDI (1889)
GERGERLİOĞLU’NUN MİLLETVEKİLLİĞİ DÜŞTÜ, HDP EYLEME DEVAM EDİYOR GERGERLİOĞLU’NUN MİLLETVEKİLLİĞİ DÜŞTÜ, HDP EYLEME DEVAM EDİYOR (2058)
DEVA PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI AKSOY: "ANDIMIZ HAYVANİ BİR İHTİYAÇTIR" DEVA PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI AKSOY: "ANDIMIZ HAYVANİ BİR İHTİYAÇTIR" (4333)
DANIŞTAY'IN ANDIMIZ KARARINI DESTEKLEYEN BABACAN: "BU KARAR NİTELİĞİ GEREĞİ YARGININ KARARI OLAMAZ, SİYASİ KARARDIR" DANIŞTAY'IN ANDIMIZ KARARINI DESTEKLEYEN BABACAN: "BU KARAR NİTELİĞİ GEREĞİ YARGININ KARARI OLAMAZ, SİYASİ KARARDIR" (3067)
AKŞENER'DEN BAHÇELİ'YE "ANDIMIZ" MESAJI: "ALLAH KİMSEYİ BÖYLE YOLDAN ÇIKARTMASIN" AKŞENER'DEN BAHÇELİ'YE "ANDIMIZ" MESAJI: "ALLAH KİMSEYİ BÖYLE YOLDAN ÇIKARTMASIN" (2066)
TURGUT YILMAZ’IN 'KAÇAK VE RUHSATSIZ' DUVARI YIKILDI TURGUT YILMAZ’IN 'KAÇAK VE RUHSATSIZ' DUVARI YIKILDI (5016)
EKREM İMAMOĞLU'NA 7 BİN TL PARA CEZASI EKREM İMAMOĞLU'NA 7 BİN TL PARA CEZASI (2545)
MAAŞLARI ÖDENMEYEN PİZZA İŞÇİLERİ, EYLEM YAPTI: “MOTOSİKLETLE KAZA GEÇİRDİM VE SİGORTAMI YAPMADIKLARINI ÖĞRENDİM” MAAŞLARI ÖDENMEYEN PİZZA İŞÇİLERİ, EYLEM YAPTI: “MOTOSİKLETLE KAZA GEÇİRDİM VE SİGORTAMI YAPMADIKLARINI ÖĞRENDİM” (6940)
ORADA BİR KÖY VAR, UZAKTA! O KÖY İNTERNETSİZ KÖY ORADA BİR KÖY VAR, UZAKTA! O KÖY İNTERNETSİZ KÖY (2608)
BİR TWEET ATTI, 1880 KİLOMETRE UZAKTAKİ İRAN SINIRINA SÜRÜLDÜ BİR TWEET ATTI, 1880 KİLOMETRE UZAKTAKİ İRAN SINIRINA SÜRÜLDÜ (2634)
BAKAN KURUM: BİR BUÇUK MİLYON KONUTUN ACİL DÖNÜŞÜME GİRMESİ GEREKİYOR BAKAN KURUM: BİR BUÇUK MİLYON KONUTUN ACİL DÖNÜŞÜME GİRMESİ GEREKİYOR (2947)
KILIÇDAROĞLU'NDAN 13 MADDELİK 'EKONOMİ REÇETESİ' KILIÇDAROĞLU'NDAN 13 MADDELİK 'EKONOMİ REÇETESİ' (2782)
KORONA HARİTASI "KIRMIZIYA DÖNÜYOR"... ÇOK YÜKSEK RİSKLİ İLLER 5 HAFTADA 2,8 KAT ARTARAK 25'E ÇIKTI KORONA HARİTASI "KIRMIZIYA DÖNÜYOR"... ÇOK YÜKSEK RİSKLİ İLLER 5 HAFTADA 2,8 KAT ARTARAK 25'E ÇIKTI (31980)
ÖZEL SEKTÖRÜN UZUN VADELİ DÖVİZ BORCU 164,1 MİLYAR DOLAR OLDU ÖZEL SEKTÖRÜN UZUN VADELİ DÖVİZ BORCU 164,1 MİLYAR DOLAR OLDU (2926)
TÜİK'E GÖRE ÜCRETLİ ÇALIŞAN SAYISI BİR YILDA YÜZDE 5,2 ARTTI TÜİK'E GÖRE ÜCRETLİ ÇALIŞAN SAYISI BİR YILDA YÜZDE 5,2 ARTTI (1896)
ANAYASA MAHKEMESİ ÇOCUKLARININ İNTİHARINDAN OKUL YÖNETİMİNİ SORUMLU TUTAN AİLEYİ HAKLI BULDU ANAYASA MAHKEMESİ ÇOCUKLARININ İNTİHARINDAN OKUL YÖNETİMİNİ SORUMLU TUTAN AİLEYİ HAKLI BULDU (2320)
Konut satışlarındaki taksit sınırı kaldırıldı, taşıtta ise vade sayısı 60 aya kadar çıkarıldı. Konut satışlarındaki taksit sınırı kaldırıldı, taşıtta ise vade sayısı 60 aya kadar çıkarıldı. (4347)
HENDEK SANIKLARI MAHKEMEDE KONUŞTU: SORUMLU MÜDÜR 'PATLAMA OCACAKSA ÇİN MAHALLESİ'NDE OLSUN' DEDİ HENDEK SANIKLARI MAHKEMEDE KONUŞTU: SORUMLU MÜDÜR 'PATLAMA OCACAKSA ÇİN MAHALLESİ'NDE OLSUN' DEDİ (1943)
İşkenceci eşini öldüren Melek İpek: Rüyasında onu terk ettiğimi görür, döverdi İşkenceci eşini öldüren Melek İpek: Rüyasında onu terk ettiğimi görür, döverdi (17833)
MERKEZ BANKASI, 34,5 MİLYAR TL KAR AÇIKLADI MERKEZ BANKASI, 34,5 MİLYAR TL KAR AÇIKLADI (1898)
Fransız yazardan Frexit yorumu: Paris, AB'yi terk edebilir Fransız yazardan Frexit yorumu: Paris, AB'yi terk edebilir (2239)
Bahçeli'den  'Öğrenci Andı' açıklaması: "'Öğrenci Andı' kararı pimi çekilmiş bir bombadır" Bahçeli'den 'Öğrenci Andı' açıklaması: "'Öğrenci Andı' kararı pimi çekilmiş bir bombadır" (2698)
SİNCAN UYGUR HEYETİ, AKŞENER'İ ZİYARET ETTİ SİNCAN UYGUR HEYETİ, AKŞENER'İ ZİYARET ETTİ (1763)
HAZİNE BAKANLIĞI’NIN KENDİ RAPORUNDA PERSONELİN YOLSUZLUK VE RÜŞVETİ DE YER ALDI HAZİNE BAKANLIĞI’NIN KENDİ RAPORUNDA PERSONELİN YOLSUZLUK VE RÜŞVETİ DE YER ALDI (2361)
DENETİM YAPAN KAYMAKAM: "ÇAKALLAR. NEREDE ULAN BURANIN SORUMLUSU" DENETİM YAPAN KAYMAKAM: "ÇAKALLAR. NEREDE ULAN BURANIN SORUMLUSU" (2282)
Hazine ve Maliye Bakanlığı, gelecek hafta 4 tahvil ihalesi birden düzenleyecek. Hazine ve Maliye Bakanlığı, gelecek hafta 4 tahvil ihalesi birden düzenleyecek. (3764)
SELÇUK'TA 'LOVE ERDOĞAN' GERİLİMİ SELÇUK'TA 'LOVE ERDOĞAN' GERİLİMİ (9277)
51 BARO BAŞKANINDAN 300 KİŞİLİK GENEL KURUL TEPKİSİ: AVUKATLARIN ÖNÜNDEN SANDIK KAÇIRILMAK İSTENİYOR 51 BARO BAŞKANINDAN 300 KİŞİLİK GENEL KURUL TEPKİSİ: AVUKATLARIN ÖNÜNDEN SANDIK KAÇIRILMAK İSTENİYOR (10824)
ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI'NDAN, 'EKONOMİ REFORM PROGRAMI' ELEŞTİRİSİ: "TARIMIN BOZULAN TADINI ÇÖZMEKTEN UZAK, BİRKAÇ HARF" ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI'NDAN, 'EKONOMİ REFORM PROGRAMI' ELEŞTİRİSİ: "TARIMIN BOZULAN TADINI ÇÖZMEKTEN UZAK, BİRKAÇ HARF" (1914)
ADALET BAKANI GÜL, SOYLU'NUN ANNESİ SERVET SOYLU İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUDU ADALET BAKANI GÜL, SOYLU'NUN ANNESİ SERVET SOYLU İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUDU (2189)
TONLARCA SOĞANI ELİNDE KALAN ÇİFTÇİ: “ELİMİZİN EMEĞİ GÖZÜMÜZÜN NURU 30 KURUŞ SOĞAN” TONLARCA SOĞANI ELİNDE KALAN ÇİFTÇİ: “ELİMİZİN EMEĞİ GÖZÜMÜZÜN NURU 30 KURUŞ SOĞAN” (3268)
TÜRK EĞİTİM-SEN: ÖĞRENCİ ANDI KARARI İÇİN HUKUKİ SÜRECİ SÜRDÜRECEĞİZ TÜRK EĞİTİM-SEN: ÖĞRENCİ ANDI KARARI İÇİN HUKUKİ SÜRECİ SÜRDÜRECEĞİZ (2640)
“TORUNUMA SÜT ALAMADIM” DİYEN EMEKLİYE GELEN ELEŞTİRİLERE VELİ AĞBABA: "SARAYLARDA FASIL KURANLARA SES ÇIKARMAYIP EMEKLİNİN LOKMASINI SAYANLARSINIZ" “TORUNUMA SÜT ALAMADIM” DİYEN EMEKLİYE GELEN ELEŞTİRİLERE VELİ AĞBABA: "SARAYLARDA FASIL KURANLARA SES ÇIKARMAYIP EMEKLİNİN LOKMASINI SAYANLARSINIZ" (2221)
YURTTAŞTAN EKONOMİ TEPKİSİ: "PADİŞAHLAR HALKIN İÇİNE GİRERLERDİ, CUMHURBAŞKANIMIZ GİRMEDİĞİ İÇİN HABERİ YOK. YAĞ 85 TL OLMUŞ" YURTTAŞTAN EKONOMİ TEPKİSİ: "PADİŞAHLAR HALKIN İÇİNE GİRERLERDİ, CUMHURBAŞKANIMIZ GİRMEDİĞİ İÇİN HABERİ YOK. YAĞ 85 TL OLMUŞ" (2899)
Atatürk'ün Kara Harp Okulu'na girişinin 122'nci yılı kutlandı Atatürk'ün Kara Harp Okulu'na girişinin 122'nci yılı kutlandı (5180)
KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ KAPSAMINDA TARIMA DAYALI YATIRIMLARIN TAMAMLANMASI İÇİN 4 AY EK SÜRE KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ KAPSAMINDA TARIMA DAYALI YATIRIMLARIN TAMAMLANMASI İÇİN 4 AY EK SÜRE (13255)
AYASOFYA'NIN SON BEŞ YILDAKİ GELİRİ 455 MİLYON 278 BİN 568 LİRA AYASOFYA'NIN SON BEŞ YILDAKİ GELİRİ 455 MİLYON 278 BİN 568 LİRA (4488)
Bensu'yu öldüren eski erkek arkadaş, çok pişmanmış Bensu'yu öldüren eski erkek arkadaş, çok pişmanmış (2449)
İSTANBUL’DA TURİST SAYISI, YILLIK YÜZDE 67.1 AZALDI İSTANBUL’DA TURİST SAYISI, YILLIK YÜZDE 67.1 AZALDI (2698)
BELEDİYE BAŞKANINA SORU SORAN ÖĞRETMENE SORUŞTURMA BELEDİYE BAŞKANINA SORU SORAN ÖĞRETMENE SORUŞTURMA (2250)
25 BİN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERİ ATAMA BEKLERKEN, SAĞLIK BAKANLIĞI 23 ATAMA YAPTI 25 BİN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERİ ATAMA BEKLERKEN, SAĞLIK BAKANLIĞI 23 ATAMA YAPTI (5366)
ERDOĞAN: YAKLAŞIK 850 BİN ESNAF GELİR VERGİSİNDEN MUAF TUTULACAK ERDOĞAN: YAKLAŞIK 850 BİN ESNAF GELİR VERGİSİNDEN MUAF TUTULACAK (2088)
YIL SONU KUR, FAİZ VE ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜKSELDİ YIL SONU KUR, FAİZ VE ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜKSELDİ (2262)
CENNET ANNE AĞLAYARAK ANLATTI: "BÜTÜN HAYVANLAR KESİME GİTTİ" CENNET ANNE AĞLAYARAK ANLATTI: "BÜTÜN HAYVANLAR KESİME GİTTİ" (2492)
9 KİŞİLİK TEMİZLİK GÖREVLİSİ KADROSUNA 5 BİN 217 KİŞİ BAŞVURDU, 1143'Ü ÜNİVERSİTE MEZUNU 9 KİŞİLİK TEMİZLİK GÖREVLİSİ KADROSUNA 5 BİN 217 KİŞİ BAŞVURDU, 1143'Ü ÜNİVERSİTE MEZUNU (2213)
AB'DE KULLANILAN COVID-19 AŞI SAYISI 4'E ULAŞTI AB'DE KULLANILAN COVID-19 AŞI SAYISI 4'E ULAŞTI (2168)
"ZORUNLU ASKERLİĞİNİ YAPMAMIŞ BİRKAÇ YILLIK HEKİMLER SINIR ÖTESİ ÜSLERE GÖNDERİLİYOR" "ZORUNLU ASKERLİĞİNİ YAPMAMIŞ BİRKAÇ YILLIK HEKİMLER SINIR ÖTESİ ÜSLERE GÖNDERİLİYOR" (2313)
TEKEL BAYİLERİNDEN KISITLAMA VE AĞIR CEZALARA KARŞI 'SARI YELEKLİ" EYLEM: "BİZ OLMASAK EKONOMİ BATAR" TEKEL BAYİLERİNDEN KISITLAMA VE AĞIR CEZALARA KARŞI 'SARI YELEKLİ" EYLEM: "BİZ OLMASAK EKONOMİ BATAR" (3638)
FATSA'DA AĞAÇ KESİMİNE ORDULU DOĞA SAVUNUCULARINDAN TEPKİ: "YAPAN DA KESEN DE İZİN VEREN DE KATİLDİR" FATSA'DA AĞAÇ KESİMİNE ORDULU DOĞA SAVUNUCULARINDAN TEPKİ: "YAPAN DA KESEN DE İZİN VEREN DE KATİLDİR" (3951)
ISPANAK VE MARUL PARA ETMEYİNCE ÇİFTÇİ ÜRÜNLERİNİ SÖKTÜ ISPANAK VE MARUL PARA ETMEYİNCE ÇİFTÇİ ÜRÜNLERİNİ SÖKTÜ (2052)
ÜCRETLİ ÖĞRETMENİN "BİRİ MAAŞIMI SORDUĞUNDA UTANCIMDAN SÖYLEYEMİYORUM" YAKINMASI TBMM KÜRSÜSÜNDE ÜCRETLİ ÖĞRETMENİN "BİRİ MAAŞIMI SORDUĞUNDA UTANCIMDAN SÖYLEYEMİYORUM" YAKINMASI TBMM KÜRSÜSÜNDE (2080)
SAĞLIK EMEKÇİLERİ: "TÜRKİYE'NİN PANDEMİ SÜRECİNDE BU KADAR AĞIR BEDEL ÖDEMESİNİN SORUMLUSU AKP ZİHNİYETİDİR" SAĞLIK EMEKÇİLERİ: "TÜRKİYE'NİN PANDEMİ SÜRECİNDE BU KADAR AĞIR BEDEL ÖDEMESİNİN SORUMLUSU AKP ZİHNİYETİDİR" (2623)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER, HAZIRLADIKLARI "KUKLA REKTÖR" İLE RÖPORTAJ YAPTI BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER, HAZIRLADIKLARI "KUKLA REKTÖR" İLE RÖPORTAJ YAPTI (2183)
ALMAN PARTNERİNDEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NE: GELİŞMELER BİZİ ENDİŞELENDİRİYOR ALMAN PARTNERİNDEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NE: GELİŞMELER BİZİ ENDİŞELENDİRİYOR (2447)
CHP BİLİM PLATFORMU’NDAN TÜRKİYE’NİN PANDEMİ KARNESİ: EKONOMİK BUHRAN, YALNIZLIK, YOKSULLUK CHP BİLİM PLATFORMU’NDAN TÜRKİYE’NİN PANDEMİ KARNESİ: EKONOMİK BUHRAN, YALNIZLIK, YOKSULLUK (2670)
İSTANBUL VALİLİĞİ: "FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ"NDE 13 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI İSTANBUL VALİLİĞİ: "FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ"NDE 13 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (2528)
İŞSİZLİK FONU YÜZDE 30'A YAKIN ERİDİ İŞSİZLİK FONU YÜZDE 30'A YAKIN ERİDİ (2129)
İNŞAAT MALİYETİ BİR YILDA YÜZDE 27,82 ARTTI İNŞAAT MALİYETİ BİR YILDA YÜZDE 27,82 ARTTI (2324)
ÇHD: İSTANBUL'DA 8 MART FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜNE KATILAN EN AZ 10 KADIN GÖZALTINA ALINDI ÇHD: İSTANBUL'DA 8 MART FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜNE KATILAN EN AZ 10 KADIN GÖZALTINA ALINDI (2102)
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, İstanbulluları yarın yaşanacak sağanak yağışa karşı uyardı. Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, İstanbulluları yarın yaşanacak sağanak yağışa karşı uyardı. (2414)
ARTIK "UZAKTAN ÇALIŞMA"NIN DA YÖNETMELİĞİ VAR: İŞVEREN İSTEDİĞİ ZAMAN BU YÖNTEMİ TERCİH EDEBİLECEK ARTIK "UZAKTAN ÇALIŞMA"NIN DA YÖNETMELİĞİ VAR: İŞVEREN İSTEDİĞİ ZAMAN BU YÖNTEMİ TERCİH EDEBİLECEK (2681)
CHP'Lİ ÖZTUNÇ: ERDOĞAN TÜRKİYE'Yİ PARSEL PARSEL SATIYOR CHP'Lİ ÖZTUNÇ: ERDOĞAN TÜRKİYE'Yİ PARSEL PARSEL SATIYOR (2501)
ADALET BAKANLIĞI: 4 YILDA 933 BİN DOSYADA UZLAŞMA SAĞLANDI ADALET BAKANLIĞI: 4 YILDA 933 BİN DOSYADA UZLAŞMA SAĞLANDI (2488)
ATANAMAYAN ÖĞRETMENLER BEYAZIT MEYDANI'NDAN SESLENDİ: BİZİ GÖREN YOK ATANAMAYAN ÖĞRETMENLER BEYAZIT MEYDANI'NDAN SESLENDİ: BİZİ GÖREN YOK (2429)
AKŞENER'DEN ERRDOĞAN'A: ÖLSEM DE ÖLDÜRÜLSEM DE TEHDİT EDİLSEM DE BU MÜCADELEDEN DÖNERSEM NAMUSSUZUM, ŞEREFSİZİM, NAMERDİM AKŞENER'DEN ERRDOĞAN'A: ÖLSEM DE ÖLDÜRÜLSEM DE TEHDİT EDİLSEM DE BU MÜCADELEDEN DÖNERSEM NAMUSSUZUM, ŞEREFSİZİM, NAMERDİM (2535)
DİSK-AR: TÜİK İŞSİZLİĞİ NİHAYET GÖRDÜ DİSK-AR: TÜİK İŞSİZLİĞİ NİHAYET GÖRDÜ (3185)
ŞUBAT AYINDA EN AZ 99 KİŞİ İNTİHAR ETTİ ŞUBAT AYINDA EN AZ 99 KİŞİ İNTİHAR ETTİ (2280)
10 EKİM DURUŞMASI, "ADALET İSTİYORUM" TALEBİ NEDENİYLE ERTELENDİ 10 EKİM DURUŞMASI, "ADALET İSTİYORUM" TALEBİ NEDENİYLE ERTELENDİ (2169)
TÜİK'E GÖRE İŞSİZLİK OCAK AYINDA BİN KİŞİ AZALDI; İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 12,2 OLDU TÜİK'E GÖRE İŞSİZLİK OCAK AYINDA BİN KİŞİ AZALDI; İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 12,2 OLDU (2255)
TBMM'DE "KADINA YÖNELİK ŞİDDET" TARTIŞMASI: "BÖYLE BİR GÜNDE HERHANGİ BİR 'BIYIKLIYLA' MUHATAP OLMAK İSTEMİYORUM" TBMM'DE "KADINA YÖNELİK ŞİDDET" TARTIŞMASI: "BÖYLE BİR GÜNDE HERHANGİ BİR 'BIYIKLIYLA' MUHATAP OLMAK İSTEMİYORUM" (3371)
TÜİK ARTIK İŞSİZLİKTE DAHA GÜNCEL VERİLERİ AÇIKLAYACAK TÜİK ARTIK İŞSİZLİKTE DAHA GÜNCEL VERİLERİ AÇIKLAYACAK (2100)
TBMM KADINA YÖNELİK ŞİDDETİ ARAŞTIRACAK TBMM KADINA YÖNELİK ŞİDDETİ ARAŞTIRACAK (3245)
KILIÇDAROĞLU'NUN ERDOĞAN'A AŞI YANITI "ÜZGÜN SURAT" EMOJİSİ İLE PAYLAŞILDI KILIÇDAROĞLU'NUN ERDOĞAN'A AŞI YANITI "ÜZGÜN SURAT" EMOJİSİ İLE PAYLAŞILDI (3687)
CHP, SİYASETTE TAM EŞİTLİK VE TEMSİLİYET TEKLİFİNİ TBMM'YE SUNDU CHP, SİYASETTE TAM EŞİTLİK VE TEMSİLİYET TEKLİFİNİ TBMM'YE SUNDU (2418)
ESNAFTAN HÜKÜMETE TEPKİ: "20 YILDIR BİZE ÇOBANLIK YAPIYORLAR, DAVAR GİBİ SÜRÜYORLAR, BİZ USANDIK" ESNAFTAN HÜKÜMETE TEPKİ: "20 YILDIR BİZE ÇOBANLIK YAPIYORLAR, DAVAR GİBİ SÜRÜYORLAR, BİZ USANDIK" (2314)
GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI BİLGİN: GAZETECİLERE SALDIRILAR “GEÇMİŞ OLSUN” MESAJLARIYLA GEÇİŞTİRİLEMEZ GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI BİLGİN: GAZETECİLERE SALDIRILAR “GEÇMİŞ OLSUN” MESAJLARIYLA GEÇİŞTİRİLEMEZ (2215)
GENÇLERİ EVLENDİRME HEYETİ BAŞKANINA FAHRİ DOKTORA MECLİS GÜNDEMİNDE GENÇLERİ EVLENDİRME HEYETİ BAŞKANINA FAHRİ DOKTORA MECLİS GÜNDEMİNDE (2133)
SALDIRIYA UĞRAYAN GAZETECİ-YAZAR GÜLTEKİN: PARMAKLARIM KIRILMIŞ SALDIRIYA UĞRAYAN GAZETECİ-YAZAR GÜLTEKİN: PARMAKLARIM KIRILMIŞ (2297)
Japonya’da koronavirüs testleri otomat makinelerden satışa sunuldu Japonya’da koronavirüs testleri otomat makinelerden satışa sunuldu (2929)
Koronavirüs bir yılda 12 bin mutasyon geçirdi Koronavirüs bir yılda 12 bin mutasyon geçirdi (2952)
BOĞAZİÇİ EYLEMLERİNDE EV HAPSİNE ALINAN KADINLAR, KELEPÇELERİ KIRDI EYLEME KATILDI BOĞAZİÇİ EYLEMLERİNDE EV HAPSİNE ALINAN KADINLAR, KELEPÇELERİ KIRDI EYLEME KATILDI (2169)
KADINLARIN TAKSİM MİTİNGİNE ENGEL KADINLARIN TAKSİM MİTİNGİNE ENGEL (2786)
CİNSİYET EŞİTLİĞİNE DAYALI İLK YATIRIM FONU KURULDU CİNSİYET EŞİTLİĞİNE DAYALI İLK YATIRIM FONU KURULDU (3209)
UYGUR TÜRKÜ ANNELER, ÇOCUKLARI İÇİN İSTANBUL'DAN ANKARA'YA YÜRÜYOR UYGUR TÜRKÜ ANNELER, ÇOCUKLARI İÇİN İSTANBUL'DAN ANKARA'YA YÜRÜYOR (3036)
BİR MÜZİSYEN DAHA GEÇİM SIKINTISI NEDENİYLE İNTİHAR ETTİ BİR MÜZİSYEN DAHA GEÇİM SIKINTISI NEDENİYLE İNTİHAR ETTİ (2764)
CHP'DEN SİYASETTE EŞİT TEMSİL İÇİN KANUN TEKLİFİ, İLK İMZA KILIÇDAROĞLU'NDAN CHP'DEN SİYASETTE EŞİT TEMSİL İÇİN KANUN TEKLİFİ, İLK İMZA KILIÇDAROĞLU'NDAN (2678)
ABD'den Yunanistan'a yeni silah hibesi ABD'den Yunanistan'a yeni silah hibesi (3733)
Kayıp olarak aranan Mervenur, folyoya sarılı ölü bulundu Kayıp olarak aranan Mervenur, folyoya sarılı ölü bulundu (3058)
HAKAN ATİLLA BORSA İSTANBUL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ HAKAN ATİLLA BORSA İSTANBUL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ (2703)
MAHKEMEDEN GAZETECİLER YILDIZ VE DÜKEL İÇİN HAPİS CEZASI ÇIKTI MAHKEMEDEN GAZETECİLER YILDIZ VE DÜKEL İÇİN HAPİS CEZASI ÇIKTI (2692)
YILDIZ: "BU DAVA BAĞIMSIZ GAZETECİLİĞİ ORTADAN KALDIRIP, HALKIN BİLGİ SAHİBİ OLMASINI ENGELLEME DAVASIDIR" YILDIZ: "BU DAVA BAĞIMSIZ GAZETECİLİĞİ ORTADAN KALDIRIP, HALKIN BİLGİ SAHİBİ OLMASINI ENGELLEME DAVASIDIR" (2697)
BAKAN KOCA, EN ÇOK VAKA ARTAN VE AZALAN İLLERİ AÇIKLADI BAKAN KOCA, EN ÇOK VAKA ARTAN VE AZALAN İLLERİ AÇIKLADI (22351)
İBB BAŞKANI İMAMOĞLU: KADIN CİNAYETLERİNİ KONUŞMAKTAN UTANÇ DUYUYORUZ İBB BAŞKANI İMAMOĞLU: KADIN CİNAYETLERİNİ KONUŞMAKTAN UTANÇ DUYUYORUZ (3141)
DENİZCİ KADINLARDAN 8 MART MESAJI: BİZ HER YERDEYİZ DENİZCİ KADINLARDAN 8 MART MESAJI: BİZ HER YERDEYİZ (3114)
Samsun'da şiddet mağduru kadın ile 5 yaşındaki çocuğu koruma altına alındı Samsun'da şiddet mağduru kadın ile 5 yaşındaki çocuğu koruma altına alındı (3820)
"ANKARA’DA VEFA GRUBU YARDIMLARI AKP KİMLİK KARTIYLA YAPILIYOR "ANKARA’DA VEFA GRUBU YARDIMLARI AKP KİMLİK KARTIYLA YAPILIYOR (3211)
MAHKEME, EŞİNİN DAYAKLA TEHDİT ETTİĞİ KADINA "TAHRİK ETMİŞSİN" DEDİ MAHKEME, EŞİNİN DAYAKLA TEHDİT ETTİĞİ KADINA "TAHRİK ETMİŞSİN" DEDİ (2897)
KADIKÖY'DEKİ "BÜYÜK KADIN BULUŞMASI"NDA TÜRKÇE, KÜRTÇE VE ARAPÇA SESLENİLDİ: KORKMUYORUZ, DİRENİYORUZ KADIKÖY'DEKİ "BÜYÜK KADIN BULUŞMASI"NDA TÜRKÇE, KÜRTÇE VE ARAPÇA SESLENİLDİ: KORKMUYORUZ, DİRENİYORUZ (2933)
ABDALLAR: SURİYELİ AKP’DEN MİLLETVEKİLİ ADAYI GÖSTERİLMİŞTİ, BİZ BU VATANIN EVLADI DEĞİL MİYİZ? ABDALLAR: SURİYELİ AKP’DEN MİLLETVEKİLİ ADAYI GÖSTERİLMİŞTİ, BİZ BU VATANIN EVLADI DEĞİL MİYİZ? (3086)
KORONAVİRÜSTE VAKA ARTIŞI AÇIKLANDI: SAMSUN REKOR KIRDI! İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR'DE YÜKSELİŞ VAR KORONAVİRÜSTE VAKA ARTIŞI AÇIKLANDI: SAMSUN REKOR KIRDI! İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR'DE YÜKSELİŞ VAR (35436)
İSTANBUL’DA MUHTARLIKLAR İCRA DAİRESİNE DÖNDÜ; DOSYALAR DAĞ GİBİ BİRİKTİ İSTANBUL’DA MUHTARLIKLAR İCRA DAİRESİNE DÖNDÜ; DOSYALAR DAĞ GİBİ BİRİKTİ (5524)
HACETTEPE’YE 1 MİLYON LİRALIK HEKİM HATASI DAVASI HACETTEPE’YE 1 MİLYON LİRALIK HEKİM HATASI DAVASI (4457)
HALKBANK DAVASINDAN YARGILANAN BORSA İSTANBUL GENEL MÜDÜRÜ HAKAN ATİLLA İZNE AYRILDI... GÖREVDEN AYRILACAĞI İDDİA EDİLİYOR HALKBANK DAVASINDAN YARGILANAN BORSA İSTANBUL GENEL MÜDÜRÜ HAKAN ATİLLA İZNE AYRILDI... GÖREVDEN AYRILACAĞI İDDİA EDİLİYOR (3912)
MSB: "ENKAZ BÖLGESİNDE HERHANGİ BİR PATLAMA VE YANMA EMARESİNE RASTLANMAMIŞTIR" MSB: "ENKAZ BÖLGESİNDE HERHANGİ BİR PATLAMA VE YANMA EMARESİNE RASTLANMAMIŞTIR" (3439)
HİLAFET ÇAĞRISINA SUÇ DUYURUSU HİLAFET ÇAĞRISINA SUÇ DUYURUSU (3411)
TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN KADIN ÖRGÜTLERİ, 8  MART’TA "MECLİS GÖREVE" DİYECEK TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN KADIN ÖRGÜTLERİ, 8 MART’TA "MECLİS GÖREVE" DİYECEK (3282)
DİYANET PERSONELİNİ "FETÖ İLE İRTİBATLI OLDUĞU" MAHKEME KARARIYLA BELİRLENEN ŞİRKET TAŞIYACAK: YILDA 4 MİLYON 800 BİN LİRA ALACAK DİYANET PERSONELİNİ "FETÖ İLE İRTİBATLI OLDUĞU" MAHKEME KARARIYLA BELİRLENEN ŞİRKET TAŞIYACAK: YILDA 4 MİLYON 800 BİN LİRA ALACAK (4691)
GAZETECİLERİN HABERSİZ TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN GAZETECİYE SORUŞTURMA: "ERDOĞAN’IN AÇIKLADIĞI EYLEM PLANININ RUHUNA AYKIRI" GAZETECİLERİN HABERSİZ TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN GAZETECİYE SORUŞTURMA: "ERDOĞAN’IN AÇIKLADIĞI EYLEM PLANININ RUHUNA AYKIRI" (6175)
GAZETECİ UĞUROĞLU’NA CUMHURBAŞKANI'NA HAKARET DAVASI: AĞLAK, AĞLAMAKLI DEMEK GAZETECİ UĞUROĞLU’NA CUMHURBAŞKANI'NA HAKARET DAVASI: AĞLAK, AĞLAMAKLI DEMEK (3440)
"‘SİVİL ANAYASA’ DEDİKLERİ, UCUBE SİSTEMİ GÜÇLENDİRME GAYRETİ" "‘SİVİL ANAYASA’ DEDİKLERİ, UCUBE SİSTEMİ GÜÇLENDİRME GAYRETİ" (3811)
BİTLİS TATVAN'DA ASKERİ HELİKOPTER DÜŞTÜ; 9 ŞEHİT BİTLİS TATVAN'DA ASKERİ HELİKOPTER DÜŞTÜ; 9 ŞEHİT (9427)
SERİK’TE ‘500 BİN LİRALIK RÜŞVET’LE GÜNDEME GELEN HALK PLAJLARINA BİLİRKİŞİ RAPORU: "TURİZM TESİS ALANI LEHİNE KÜÇÜLTME KAMU YARARINA AYKIRI" SERİK’TE ‘500 BİN LİRALIK RÜŞVET’LE GÜNDEME GELEN HALK PLAJLARINA BİLİRKİŞİ RAPORU: "TURİZM TESİS ALANI LEHİNE KÜÇÜLTME KAMU YARARINA AYKIRI" (3515)
İSTANBUL’DA TOPLU TAŞIMADAKİ YAŞ SINIRLAMASI KALKTI İSTANBUL’DA TOPLU TAŞIMADAKİ YAŞ SINIRLAMASI KALKTI (14681)
"ATANAMAYAN ÖĞRETMEN YOK, ATANMAYAN ÖĞRETMEN VAR" "ATANAMAYAN ÖĞRETMEN YOK, ATANMAYAN ÖĞRETMEN VAR" (10087)
Trabzon'da cenazeye katılan 100 kişiden 40’ının Covid- 19 testi pozitif çıktı Trabzon'da cenazeye katılan 100 kişiden 40’ının Covid- 19 testi pozitif çıktı (12244)
Yunanistan'a götürülmek istenilen 1 ton midye ele geçirildi Yunanistan'a götürülmek istenilen 1 ton midye ele geçirildi (11890)
Hatay’da 80 milyon liralık milli servet, yediemin otoparklarında çürümeye terk edildi Hatay’da 80 milyon liralık milli servet, yediemin otoparklarında çürümeye terk edildi (102699)
ÜMİT ÖZDAĞ, İYİ PARTİ’DEN İSTİFA ETTİ: MERAL AKŞENER BENİ TEKRAR İHRAÇ EDECEK KADAR CESUR DEĞİL ÜMİT ÖZDAĞ, İYİ PARTİ’DEN İSTİFA ETTİ: MERAL AKŞENER BENİ TEKRAR İHRAÇ EDECEK KADAR CESUR DEĞİL (4835)
JPMORGAN TCMB’DEN FAİZ ARTIRIMI BEKLİYOR JPMORGAN TCMB’DEN FAİZ ARTIRIMI BEKLİYOR (15496)
Demokrasi Kuşatma Altında Demokrasi Kuşatma Altında (13321)
"KAYYUM REKTÖRÜ PROTESTO EDEN ÖĞRENCİLER TUTUKLANIYORSA HANGİ PAKETİ HAZIRLARSANIZ HAZIRLAYIN NAFİLE" "KAYYUM REKTÖRÜ PROTESTO EDEN ÖĞRENCİLER TUTUKLANIYORSA HANGİ PAKETİ HAZIRLARSANIZ HAZIRLAYIN NAFİLE" (11449)
FİRMA NET DÖVİZ POZİSYONU ARALIKTA 157,6 MİLYAR DOLAR AÇIK VERDİ FİRMA NET DÖVİZ POZİSYONU ARALIKTA 157,6 MİLYAR DOLAR AÇIK VERDİ (6197)
YURT İÇİ ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 27,09 ARTTI YURT İÇİ ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 27,09 ARTTI (7686)
İMAMOĞLU’NDAN SAVCILIK MÜTALAASINA YANIT: GÜNDEMİ ALABORA ETME ÇABALARI BUNLAR İMAMOĞLU’NDAN SAVCILIK MÜTALAASINA YANIT: GÜNDEMİ ALABORA ETME ÇABALARI BUNLAR (37935)
GLOBAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ SIRALAMASINDA TÜRKİYE 35 ÜLKE ARASINDA 26’NCI GLOBAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ SIRALAMASINDA TÜRKİYE 35 ÜLKE ARASINDA 26’NCI (6655)
BERBEROĞLU’NUN İÇİNDE OLDUĞU 8 MİLLETVEKİLİNİN FEZLEKESİ MECLİS BAŞKANLIĞI’NA SUNULDU BERBEROĞLU’NUN İÇİNDE OLDUĞU 8 MİLLETVEKİLİNİN FEZLEKESİ MECLİS BAŞKANLIĞI’NA SUNULDU (50909)
Nükleer tıp uzmanından sezyum 137 radyoaktif kalıntılı toz taşınımı uyarısı: Dışarı çıkmayın Nükleer tıp uzmanından sezyum 137 radyoaktif kalıntılı toz taşınımı uyarısı: Dışarı çıkmayın (10965)
"NE REFORMLAR GÖRDÜK ZATEN YOKTULAR" "NE REFORMLAR GÖRDÜK ZATEN YOKTULAR" (7150)
" ERDOĞAN'I İNSAN HAKLARI KAVRAMINI KEŞFETTİĞİ İÇİN TEBRİK ETMEK İSTİYORUM. BİR GÜN ELBET CUMHURİYETİ KEŞFEDEBİLECEĞİNE İNANIYORUM" " ERDOĞAN'I İNSAN HAKLARI KAVRAMINI KEŞFETTİĞİ İÇİN TEBRİK ETMEK İSTİYORUM. BİR GÜN ELBET CUMHURİYETİ KEŞFEDEBİLECEĞİNE İNANIYORUM" (3997)
AYM’DEN YAŞLILIK AYLIĞI KARARI: İŞTEN AYRILMAK GEREKMEZ AYM’DEN YAŞLILIK AYLIĞI KARARI: İŞTEN AYRILMAK GEREKMEZ (6151)
İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI UYARDI: TÜRKİYE’DEKİ KONUTLARIN YÜZDE 70’İNDE MÜHENDİSLİK KAĞIT ÜZERİNDE KALIYOR İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI UYARDI: TÜRKİYE’DEKİ KONUTLARIN YÜZDE 70’İNDE MÜHENDİSLİK KAĞIT ÜZERİNDE KALIYOR (8911)
KAFE BAR ÇALIŞANLARI VE MÜZİSYENLER UMDUĞUNU BULAMADI: "AYRIMCILIK SÖZ KONUSU, BARLARLA İLGİLİ YİNE BİR ŞEY YOK" KAFE BAR ÇALIŞANLARI VE MÜZİSYENLER UMDUĞUNU BULAMADI: "AYRIMCILIK SÖZ KONUSU, BARLARLA İLGİLİ YİNE BİR ŞEY YOK" (6117)
"BÜYÜK KADIN BULUŞMASI" 6 MART'TA KADIKÖY'DE "BÜYÜK KADIN BULUŞMASI" 6 MART'TA KADIKÖY'DE (19686)
CHP’Lİ KARACA: “128 SAYFALIK EYLEM PLANI, NEYİ YAPMADIKLARININ VE NEYİ YAPMAK İSTEMEDİKLERİNİN AÇIKÇA İTİRAFIDIR” CHP’Lİ KARACA: “128 SAYFALIK EYLEM PLANI, NEYİ YAPMADIKLARININ VE NEYİ YAPMAK İSTEMEDİKLERİNİN AÇIKÇA İTİRAFIDIR” (5950)
ÇİN'E BAKIR YERİNE 36 MİLYON DOLARLIK BOYALI KALDIRIM TAŞI GÖNDERMİŞLER ÇİN'E BAKIR YERİNE 36 MİLYON DOLARLIK BOYALI KALDIRIM TAŞI GÖNDERMİŞLER (9256)
İMAMOĞLU: BÜYÜK DEĞİŞİMİN AKTİF PARÇASI OLMAK İSTİYORUZ İMAMOĞLU: BÜYÜK DEĞİŞİMİN AKTİF PARÇASI OLMAK İSTİYORUZ (13276)
KILIÇDAROĞLU: SEN VE DAMADINIZ EL ELE VERDİNİZ 128 MİLYAR DOLARI LONDRA'DAKİ BİR AVUÇ TEFECİYE TESLİM ETTİNİZ KILIÇDAROĞLU: SEN VE DAMADINIZ EL ELE VERDİNİZ 128 MİLYAR DOLARI LONDRA'DAKİ BİR AVUÇ TEFECİYE TESLİM ETTİNİZ (6303)
ATAŞEHİR BELEDİYESİ'NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMELERİ ANLAŞMAYLA SONUÇLANDI ATAŞEHİR BELEDİYESİ'NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMELERİ ANLAŞMAYLA SONUÇLANDI (5997)
GAZETECİ MÜYESSER YILDIZ’DAN BAKAN SOYLU’YA: "BALYOZ VE ERGENEKON MAĞDURLARINA SAHİP ÇIKMAMDAN NEDEN RAHATSIZ OLDU?" GAZETECİ MÜYESSER YILDIZ’DAN BAKAN SOYLU’YA: "BALYOZ VE ERGENEKON MAĞDURLARINA SAHİP ÇIKMAMDAN NEDEN RAHATSIZ OLDU?" (6707)
Çeyrek altından pahalı eriği görenler yalnızca fotoğrafını çekebildi Çeyrek altından pahalı eriği görenler yalnızca fotoğrafını çekebildi (6707)
İllerimiz risk değerlendirme kriterlerine göre 4 kategoriye ayrıldı İllerimiz risk değerlendirme kriterlerine göre 4 kategoriye ayrıldı (20102)
Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'a beraat Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'a beraat (8420)
"1 MİLYON 279 BİN YOLCU GARANTİSİ VERİLEN ZAFER HAVAALANINI 7 BİN 429 YOLCU KULLANDI" "1 MİLYON 279 BİN YOLCU GARANTİSİ VERİLEN ZAFER HAVAALANINI 7 BİN 429 YOLCU KULLANDI" (19108)
KİŞİ BAŞI MİLLİ GELİR 8 BİN 599 DOLARA GERİLEDİ KİŞİ BAŞI MİLLİ GELİR 8 BİN 599 DOLARA GERİLEDİ (22103)
KILIÇDAROĞLU'NA LİNÇ GİRİŞİMİ DAVASI… SANIKLAR: "HİÇBİR ŞEY HATIRLAMIYORUM" KILIÇDAROĞLU'NA LİNÇ GİRİŞİMİ DAVASI… SANIKLAR: "HİÇBİR ŞEY HATIRLAMIYORUM" (7749)
‘NAMUSLU ŞEKİLDE BATTI’ PANKARTI ASAN ESNAF KONUŞTU: LEBALEP BATIRDINIZ BİZİ ‘NAMUSLU ŞEKİLDE BATTI’ PANKARTI ASAN ESNAF KONUŞTU: LEBALEP BATIRDINIZ BİZİ (11462)
Ali Koç: Şampiyon olmadık ama önemli bir adım attık Ali Koç: Şampiyon olmadık ama önemli bir adım attık (6372)
ANKARA ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYENLERİ, BOĞAZİÇİ’NE DESTEK VERDİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYENLERİ, BOĞAZİÇİ’NE DESTEK VERDİ (10049)
“MİLLET ŞİMDİ O KİBRE, KUL HAKKIYLA BURAYA KADAR GELMİŞLİĞE AYNI DERSİ VERECEK” “MİLLET ŞİMDİ O KİBRE, KUL HAKKIYLA BURAYA KADAR GELMİŞLİĞE AYNI DERSİ VERECEK” (6145)
DENİZLİ MİLLETVEKİLİ TEOMAN SANCAR’IN İSTİFA DİLEKÇESİ: HİÇBİR SİYASİ PARTİYE GEÇMEK SEBEBİYLE İSTİFA ETMİŞ DEĞİLİM DENİZLİ MİLLETVEKİLİ TEOMAN SANCAR’IN İSTİFA DİLEKÇESİ: HİÇBİR SİYASİ PARTİYE GEÇMEK SEBEBİYLE İSTİFA ETMİŞ DEĞİLİM (4427)
Darbedilen yüzde 90 engelli Mümin Kara yaşamını yitirdi Darbedilen yüzde 90 engelli Mümin Kara yaşamını yitirdi (4540)
Maltepe'deki Toplu İş Sözleşmesi anlaşmayla sonuçlandı Maltepe'deki Toplu İş Sözleşmesi anlaşmayla sonuçlandı (3151)
CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ TEOMAN SANCAR PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİ CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ TEOMAN SANCAR PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİ (3439)
‘NAMUSLU ŞEKİLDE BATTI’ PANKARTI ASAN ESNAF KONUŞTU: LEBALEP BATIRDINIZ BİZİ ‘NAMUSLU ŞEKİLDE BATTI’ PANKARTI ASAN ESNAF KONUŞTU: LEBALEP BATIRDINIZ BİZİ (3558)
FIRINCI: 50 KURUŞA BAYAT EKMEK SATIYORUM FIRINCI: 50 KURUŞA BAYAT EKMEK SATIYORUM (3839)
PANDEMİ DÖNEMİNDE ESNAFIN DESTEK ALAMADIĞINDAN DERT YANAN MOBİLYACI: "SUNTAYI KESTİĞİ MAKİNAYI SATAN ESNAF BİLİYORUM" PANDEMİ DÖNEMİNDE ESNAFIN DESTEK ALAMADIĞINDAN DERT YANAN MOBİLYACI: "SUNTAYI KESTİĞİ MAKİNAYI SATAN ESNAF BİLİYORUM" (3423)
BODRUM'DA ESNAF NORMALLEŞME BEKLİYOR: YOKSA KÖTÜ SONUÇLANACAK BODRUM'DA ESNAF NORMALLEŞME BEKLİYOR: YOKSA KÖTÜ SONUÇLANACAK (3157)
AYDIN BELEDİYE BAŞKANI ÇERÇİOĞLU SESİNİ YÜKSELTTİ: "AÇ MİLLET AÇ, OTELLERİN RESTORANLARI AÇIK KÜÇÜK ESNAF KAPALI" AYDIN BELEDİYE BAŞKANI ÇERÇİOĞLU SESİNİ YÜKSELTTİ: "AÇ MİLLET AÇ, OTELLERİN RESTORANLARI AÇIK KÜÇÜK ESNAF KAPALI" (4380)
İŞÇİLERİN GREVDE OLDUĞU MALTEPE’DE BİRİKEN ÇÖPLERİ İBB TOPLADI İŞÇİLERİN GREVDE OLDUĞU MALTEPE’DE BİRİKEN ÇÖPLERİ İBB TOPLADI (5069)
KILIÇDAROĞLU: BU SEFER AKILLANMIŞLAR... PEÇETEYE YAZIP İMZALAMAK YERİNE BİLGİSAYAR ÇIKTISI ALMIŞLAR KILIÇDAROĞLU: BU SEFER AKILLANMIŞLAR... PEÇETEYE YAZIP İMZALAMAK YERİNE BİLGİSAYAR ÇIKTISI ALMIŞLAR (5423)
PANDEMİ EN ÇOK MÜZİSYENLERİ ETKİLEDİ, MEMLEKETİNE DÖNEN DE OLDU ENSTRÜMANINI SATMAK ZORUNDA KALAN DA PANDEMİ EN ÇOK MÜZİSYENLERİ ETKİLEDİ, MEMLEKETİNE DÖNEN DE OLDU ENSTRÜMANINI SATMAK ZORUNDA KALAN DA (4101)
NAZLIAKA’YA AÇILAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ DAVASI MAHKEMEDEN GERİ DÖNDÜ NAZLIAKA’YA AÇILAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ DAVASI MAHKEMEDEN GERİ DÖNDÜ (3323)
İSTANBUL VALİLİĞİ: OKULLAR 1 MART'TA AÇILMAYACAK İSTANBUL VALİLİĞİ: OKULLAR 1 MART'TA AÇILMAYACAK (3446)
"128 MİLYAR DOLAR! YAPILAN İŞLEMLER HUKUKA UYGUNSA NE KADAR, KİME SATTINIZ?" "128 MİLYAR DOLAR! YAPILAN İŞLEMLER HUKUKA UYGUNSA NE KADAR, KİME SATTINIZ?" (5743)
TÜRKİYE’DE 2,5 MİLYONU ÇOCUK OLMAK ÜZERE 5 MİLYON 'NADİR HASTA' VAR TÜRKİYE’DE 2,5 MİLYONU ÇOCUK OLMAK ÜZERE 5 MİLYON 'NADİR HASTA' VAR (4286)
KONGRE SERBEST, ÇİFTÇİYE PROTESTO EYLEMİ YASAK KONGRE SERBEST, ÇİFTÇİYE PROTESTO EYLEMİ YASAK (3890)
BAKAN KOCA'DAN "BEDAVA AŞI" İDDİASINA YANIT: : “BUNUN AKILLA İZAHI VAR MI” BAKAN KOCA'DAN "BEDAVA AŞI" İDDİASINA YANIT: : “BUNUN AKILLA İZAHI VAR MI” (3637)
İSKİLİP'TE "CUMHUR İTTİFAKI" MHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANI'NI SAVCILIĞA ŞİKAYET ETTİ İSKİLİP'TE "CUMHUR İTTİFAKI" MHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANI'NI SAVCILIĞA ŞİKAYET ETTİ (3580)
KILIÇDAROĞLU’NDAN ÇİFTÇİLERE: "BORÇ FAİZLERİNİZİN TAMAMINI SİLECEĞİM" KILIÇDAROĞLU’NDAN ÇİFTÇİLERE: "BORÇ FAİZLERİNİZİN TAMAMINI SİLECEĞİM" (3751)
DÜNYANIN BİRÇOK YERİNDEN BOĞAZİÇİ'NE DESTEK MESAJI: AŞAĞI BAKMAYACAĞIZ DÜNYANIN BİRÇOK YERİNDEN BOĞAZİÇİ'NE DESTEK MESAJI: AŞAĞI BAKMAYACAĞIZ (3919)
MERAL AKŞENER, BÜYÜKÇEKMECE'DE KORONA ŞEHİDİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN FİDAN DİKTİ MERAL AKŞENER, BÜYÜKÇEKMECE'DE KORONA ŞEHİDİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN FİDAN DİKTİ (3830)
CHP'Lİ GENÇLERDEN ANLAMLI ETKİNLİK... 117 CANA 117 FİDAN CHP'Lİ GENÇLERDEN ANLAMLI ETKİNLİK... 117 CANA 117 FİDAN (4210)
NASA, Mars’taki Jezero Krateri'nin panoramik fotoğrafını paylaştı NASA, Mars’taki Jezero Krateri'nin panoramik fotoğrafını paylaştı (3428)
Cinsel saldırı sanığı Musa Orhan, susma hakkını kullandı Cinsel saldırı sanığı Musa Orhan, susma hakkını kullandı (3834)
DÖNÜŞTÜRÜLEN ESKİ OTOBÜSLER ELEKTRİKLE HAYAT BULDU DÖNÜŞTÜRÜLEN ESKİ OTOBÜSLER ELEKTRİKLE HAYAT BULDU (3520)
HOCALI KATLİAMINDA YAŞAMINI YİTİRENLER İÇİN BULUŞTULAR HOCALI KATLİAMINDA YAŞAMINI YİTİRENLER İÇİN BULUŞTULAR (3861)
1.8 milyonluk uyuşturucu iddiasında tutuklu 2 sanık serbest kaldı 1.8 milyonluk uyuşturucu iddiasında tutuklu 2 sanık serbest kaldı (3557)
İSTANBUL'DA IŞİD'Lİ TERÖRİST TABUR KOMUTANLIĞINI GÖZETLERKEN YAKALANDI İSTANBUL'DA IŞİD'Lİ TERÖRİST TABUR KOMUTANLIĞINI GÖZETLERKEN YAKALANDI (3473)
CHP'li ÖZTRAK: AKP GENEL BAŞKANI MERKEZ BANKASI REZERVLERİNİN HARCANDIĞINI İTİRAF ETTİ, NASIL SATILDIĞINI DA İTİRAF EDECEK CHP'li ÖZTRAK: AKP GENEL BAŞKANI MERKEZ BANKASI REZERVLERİNİN HARCANDIĞINI İTİRAF ETTİ, NASIL SATILDIĞINI DA İTİRAF EDECEK (3494)
Rusya’dan S-400 açıklaması: Türkiye’nin böylesi gelişkin bir ekipmanı üretebilmesi pek mümkün değil Rusya’dan S-400 açıklaması: Türkiye’nin böylesi gelişkin bir ekipmanı üretebilmesi pek mümkün değil (3580)
İMAMOĞLU, RESTORASYON ÇALIŞMASI YAPILAN KARA SURLARI'NDA İNCELEME YAPTI: 25 YILDIR HİÇBİR DOKUNUŞ YAPILMAMIŞ İMAMOĞLU, RESTORASYON ÇALIŞMASI YAPILAN KARA SURLARI'NDA İNCELEME YAPTI: 25 YILDIR HİÇBİR DOKUNUŞ YAPILMAMIŞ (3885)
Muharrem İnce ve kurmayları Ankara'da buluştu: İki seçenek masada Muharrem İnce ve kurmayları Ankara'da buluştu: İki seçenek masada (4573)
33 DOKUNULMAZLIK DOSYASI JET HIZIYLA KOMİSYONA SEVK EDİLDİ 33 DOKUNULMAZLIK DOSYASI JET HIZIYLA KOMİSYONA SEVK EDİLDİ (3838)
"128 MİLYAR DOLAR MERKEZ BANKASI'NIN KASASINDAN NASIL ÇIKTI?" "128 MİLYAR DOLAR MERKEZ BANKASI'NIN KASASINDAN NASIL ÇIKTI?" (4260)
İLETİŞİM BAŞKANLIĞI’NIN, AA ÜZERİNDEKİ DENETİM YETKİSİ AYM TARAFINDAN İPTAL EDİLDİ İLETİŞİM BAŞKANLIĞI’NIN, AA ÜZERİNDEKİ DENETİM YETKİSİ AYM TARAFINDAN İPTAL EDİLDİ (4532)
ÖĞRENCİLERİN YÜZ YÜZE SINAV İTİRAZI: BİZ ONLİNE EĞİTİME MECBURDUK, YETKİLİLERİN ÇOCUKLARI DERSHANELERDE EĞİTİM GÖRDÜ ÖĞRENCİLERİN YÜZ YÜZE SINAV İTİRAZI: BİZ ONLİNE EĞİTİME MECBURDUK, YETKİLİLERİN ÇOCUKLARI DERSHANELERDE EĞİTİM GÖRDÜ (4241)
Sezonun ilk erik hasadı yapıldı; kilosu 500 TL’den satıldı Sezonun ilk erik hasadı yapıldı; kilosu 500 TL’den satıldı (4288)
TARIMIN BEŞİĞİNE MERMER OCAĞI İSYAN ETTİRDİ... "CANIMIZ, CİĞERİMİZ BU TOPRAKLAR... MERMER OCAĞI YAPTIRMAYIZ" TARIMIN BEŞİĞİNE MERMER OCAĞI İSYAN ETTİRDİ... "CANIMIZ, CİĞERİMİZ BU TOPRAKLAR... MERMER OCAĞI YAPTIRMAYIZ" (3874)
SAADET PARTİSİ'NDEN "VERGİNİ BİL" SAADET PARTİSİ'NDEN "VERGİNİ BİL" (4231)
ASİSTAN HEKİMLER: TÜKENİYORUZ, ÇIĞLIĞIMIZI DUYUN; NÖBET SAYILARINI İNSANİ KOŞULLARA İNDİRİN, MOBBİNGE SON VERİN ASİSTAN HEKİMLER: TÜKENİYORUZ, ÇIĞLIĞIMIZI DUYUN; NÖBET SAYILARINI İNSANİ KOŞULLARA İNDİRİN, MOBBİNGE SON VERİN (4939)
CHP'Lİ KARABIYIK, SAYIŞTAY RAPORU'NDA 138 BİN ÖĞRETMEN AÇIĞI OLDUĞUNU HATIRLATTI CHP'Lİ KARABIYIK, SAYIŞTAY RAPORU'NDA 138 BİN ÖĞRETMEN AÇIĞI OLDUĞUNU HATIRLATTI (4639)
AKP’Lİ ÖZLEM ZENGİN’E HAKARET EDEN AVUKAT TUTUKLANDI AKP’Lİ ÖZLEM ZENGİN’E HAKARET EDEN AVUKAT TUTUKLANDI (6224)
CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU’NUN AÇIKLADIĞI 1 MİLYON DOZ ÜCRETSİZ AŞININ GÜMRÜK BELGESİ ORTAYA ÇIKTI CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU’NUN AÇIKLADIĞI 1 MİLYON DOZ ÜCRETSİZ AŞININ GÜMRÜK BELGESİ ORTAYA ÇIKTI (3875)
KILIÇDAROĞLU’NDAN BERAT ALBAYRAK SORUSU: BAŞARIYSA NİYE GÖREVDEN ALDIN KILIÇDAROĞLU’NDAN BERAT ALBAYRAK SORUSU: BAŞARIYSA NİYE GÖREVDEN ALDIN (4280)
FELÇLİ HASTA 1500 LİRALIK NAFAKA BORCU İÇİN OTOBÜSTEN İNDİRİLEREK GÖZALTINA ALINDI FELÇLİ HASTA 1500 LİRALIK NAFAKA BORCU İÇİN OTOBÜSTEN İNDİRİLEREK GÖZALTINA ALINDI (4886)
AKŞENER'DEN AKP'Lİ ZENGİN'E TEPKİ: "TACİZE UĞRAYAN KADIN İÇİN BAŞVURU SÜRESİ Mİ VAR. ŞU UTANMAZLIĞA BAKAR MISINIZ!" AKŞENER'DEN AKP'Lİ ZENGİN'E TEPKİ: "TACİZE UĞRAYAN KADIN İÇİN BAŞVURU SÜRESİ Mİ VAR. ŞU UTANMAZLIĞA BAKAR MISINIZ!" (4465)
AYM'DEN İŞKENCECİ ASTSUBAYA RET KARARI AYM'DEN İŞKENCECİ ASTSUBAYA RET KARARI (4529)
AKP’Lİ ÖZLEM ZENGİN’E HAKARET GEREKÇESİYLE HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILAN AVUKAT GÖZALTINA ALINDI AKP’Lİ ÖZLEM ZENGİN’E HAKARET GEREKÇESİYLE HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILAN AVUKAT GÖZALTINA ALINDI (4274)
Kanada’da parlamento Çin’in Uygurlara yaptıklarını ‘soykırım’ olarak tanıdı Kanada’da parlamento Çin’in Uygurlara yaptıklarını ‘soykırım’ olarak tanıdı (3884)
İZMİR'DE KAFE BAR ÇALIŞANLARI SOKAĞA DÖKÜLDÜ... KONGRELER LEBALEP MAŞALLAH, RESTORANLAR PANDEMİ VAR MAZALLAH! İZMİR'DE KAFE BAR ÇALIŞANLARI SOKAĞA DÖKÜLDÜ... KONGRELER LEBALEP MAŞALLAH, RESTORANLAR PANDEMİ VAR MAZALLAH! (4167)
MOR DAYANIŞMA: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ UYGULANSIN MOR DAYANIŞMA: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ UYGULANSIN (5001)
KIRKLARELİ BELEDİYE BAŞKANI YENİDEN CHP ROZETİ TAKIYOR KIRKLARELİ BELEDİYE BAŞKANI YENİDEN CHP ROZETİ TAKIYOR (5538)
LAS TESİS EYLEMİ NEDENİYLE CUMHURBAŞKANINA HAKARETTEN 11 AY CEZA LAS TESİS EYLEMİ NEDENİYLE CUMHURBAŞKANINA HAKARETTEN 11 AY CEZA (5330)
Boğaziçi Protestolarından Tutuklanan Arkadaşlarıyla Dayanışma Amaçlı Bildiri Dağıtan İki Öğrenci Cumhurbaşkanına Hakaretten Gözaltına Alındı Boğaziçi Protestolarından Tutuklanan Arkadaşlarıyla Dayanışma Amaçlı Bildiri Dağıtan İki Öğrenci Cumhurbaşkanına Hakaretten Gözaltına Alındı (4850)
Yunanistan'ın Ege'de gerginliği tırmandıran faaliyetleri devam ediyor Yunanistan'ın Ege'de gerginliği tırmandıran faaliyetleri devam ediyor (5716)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERDEN BAKAN SOYLU'YA "İDEOLOJİK AİLE" YANITI: "GERİ ADIM ATACAKSINIZ" BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERDEN BAKAN SOYLU'YA "İDEOLOJİK AİLE" YANITI: "GERİ ADIM ATACAKSINIZ" (5021)
KARS'TA YÜREK YAKAN HACİZ ÖYKÜSÜ KARS'TA YÜREK YAKAN HACİZ ÖYKÜSÜ (7272)
KILIÇDAROĞLU: TÜRKİYE’NİN TEMEL EKSİKLİĞİ NAMUSLU SİYASETÇİ KILIÇDAROĞLU: TÜRKİYE’NİN TEMEL EKSİKLİĞİ NAMUSLU SİYASETÇİ (5988)
“SAZAN SARMALI” FİLMİ GERÇEK OLDU “SAZAN SARMALI” FİLMİ GERÇEK OLDU (6435)
CHP’DEN 128 MİLYAR DOLAR SORUSU: DAMADI KİMLER SUSTURUYOR? CHP’DEN 128 MİLYAR DOLAR SORUSU: DAMADI KİMLER SUSTURUYOR? (5493)
CHP: "SİZLERİN DE YARDIMIYLA DAMADI BULDUK, PARTİMİZİN DE 500 BİN TL'SİNE TALİP OLDUKLARINI ÖĞRENDİK" CHP: "SİZLERİN DE YARDIMIYLA DAMADI BULDUK, PARTİMİZİN DE 500 BİN TL'SİNE TALİP OLDUKLARINI ÖĞRENDİK" (7953)
SOYLU’NUN AÇIKLAMASI İHBAR KABUL EDİLDİ, HDP’Lİ TAŞDEMİR’E SORUŞTURMA AÇILDI SOYLU’NUN AÇIKLAMASI İHBAR KABUL EDİLDİ, HDP’Lİ TAŞDEMİR’E SORUŞTURMA AÇILDI (7176)
KAFE-BAR ÇALIŞANLARI "HESABI BİZ ÖDEMEYECEĞİZ" DEMEK İÇİN 6 İLDE EYLEM YAPACAK KAFE-BAR ÇALIŞANLARI "HESABI BİZ ÖDEMEYECEĞİZ" DEMEK İÇİN 6 İLDE EYLEM YAPACAK (5602)
BAKAN KOCA DUYURDU: NORMALLEŞME 1 MART’TA BAŞLIYOR BAKAN KOCA DUYURDU: NORMALLEŞME 1 MART’TA BAŞLIYOR (4049)
SİBER DOLANDIRICILARA OPERASYON: 43 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI SİBER DOLANDIRICILARA OPERASYON: 43 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (3919)
ERDOĞAN’IN "50 BİN TABLET DAĞITTI" DEDİĞİ ŞAHİNBEY BELEDİYESİ SAYIYI AÇIKLADI: 20 BİN ERDOĞAN’IN "50 BİN TABLET DAĞITTI" DEDİĞİ ŞAHİNBEY BELEDİYESİ SAYIYI AÇIKLADI: 20 BİN (3982)
BERAT ALBAYRAK "UNUTULMA HAKKI"NI KULLANDI, CHP'Lİ ÖZTRAK'IN SÖZLERİNE ERİŞİM ENGELİ GETİRTTİ BERAT ALBAYRAK "UNUTULMA HAKKI"NI KULLANDI, CHP'Lİ ÖZTRAK'IN SÖZLERİNE ERİŞİM ENGELİ GETİRTTİ (4564)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER TELEVİZYON KURDU; İLK YAYIN AKADEMLİSYENLERİN SIRT DÖNME EYLEMİ BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER TELEVİZYON KURDU; İLK YAYIN AKADEMLİSYENLERİN SIRT DÖNME EYLEMİ (4602)
"BEŞ SORUNUN CEVABINI HALA BEKLİYORUM, HAKARETE GEREK YOK" "BEŞ SORUNUN CEVABINI HALA BEKLİYORUM, HAKARETE GEREK YOK" (4807)
BİREYSEL KREDİLER YÜZDE 40 ARTTI BİREYSEL KREDİLER YÜZDE 40 ARTTI (5052)
İZMİR'DE BİR İŞSİZ GENÇ MÜZİSYEN DAHA İNTİHAR ETTİ İZMİR'DE BİR İŞSİZ GENÇ MÜZİSYEN DAHA İNTİHAR ETTİ (5169)
"ÖZDAĞ’A SALDIRANLAR SERBEST, CUMHURBAŞKANINA HAKARETTEN 9 BİN 556 KİŞİ CEZALI" "ÖZDAĞ’A SALDIRANLAR SERBEST, CUMHURBAŞKANINA HAKARETTEN 9 BİN 556 KİŞİ CEZALI" (4512)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR'DEN PANDEMİNİN İŞSİZ BIRAKTIĞI MÜZİSYENLERE TANITIM VE NAKİT DESTEĞİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR'DEN PANDEMİNİN İŞSİZ BIRAKTIĞI MÜZİSYENLERE TANITIM VE NAKİT DESTEĞİ (5497)
Koronavirüs atlatan çocuklarda MIS-C Sendromu'na dikkat! Kalp krizi geçirtebilir Koronavirüs atlatan çocuklarda MIS-C Sendromu'na dikkat! Kalp krizi geçirtebilir (4489)
Adana merkezli usulsüz reçete ile 12,5 milyon lira vurgun yapan şebekeye operasyon Adana merkezli usulsüz reçete ile 12,5 milyon lira vurgun yapan şebekeye operasyon (4560)
ANKARA'DA 3 ÖĞRENCİNİN KAÇIRILMA İDDİASI MECLİS GÜNDEMİNDE ANKARA'DA 3 ÖĞRENCİNİN KAÇIRILMA İDDİASI MECLİS GÜNDEMİNDE (7476)
"BU DAVA OLUMSUZ SONUÇLANIRSA RİZE'DE 3-5 YIL İÇİNDE İÇME SUYU SIKINTISI YAŞANACAK" "BU DAVA OLUMSUZ SONUÇLANIRSA RİZE'DE 3-5 YIL İÇİNDE İÇME SUYU SIKINTISI YAŞANACAK" (4786)
TÜİK ARAŞTIRMASI: TÜRKİYE'DE MUTLU OLANLAR AZALDI, HİÇBİR OKUL BİTİRMEYENLER EN MUTLU KESİM ÇIKTI TÜİK ARAŞTIRMASI: TÜRKİYE'DE MUTLU OLANLAR AZALDI, HİÇBİR OKUL BİTİRMEYENLER EN MUTLU KESİM ÇIKTI (4732)
"ERDOĞAN İTİRAF ETMİŞ, SORUMLULUĞU ALMIŞ" "ERDOĞAN İTİRAF ETMİŞ, SORUMLULUĞU ALMIŞ" (4601)
SAVCI, PERİNÇEK'E "VATAN HAİNİ" DİYEN DOĞU TÜRKİSTANLI SİYASETÇİ SEYİT TÜMTÜRK'ÜN BERAATINI İSTEDİ SAVCI, PERİNÇEK'E "VATAN HAİNİ" DİYEN DOĞU TÜRKİSTANLI SİYASETÇİ SEYİT TÜMTÜRK'ÜN BERAATINI İSTEDİ (6158)
TCMB, FAİZ KARARINDA YİNE ENFLASYON ETKİSİNE VURGU YAPTI TCMB, FAİZ KARARINDA YİNE ENFLASYON ETKİSİNE VURGU YAPTI (4786)
"İNANIN HEP BİRLİKTE UTANIYORUZ" "İNANIN HEP BİRLİKTE UTANIYORUZ" (6479)
KADIKÖY BELEDİYESİ'NDE SÖZLEŞME İMZALANDI: EN DÜŞÜK İŞÇİ ÜCRETİ 5 BİN 275 TL OLDU KADIKÖY BELEDİYESİ'NDE SÖZLEŞME İMZALANDI: EN DÜŞÜK İŞÇİ ÜCRETİ 5 BİN 275 TL OLDU (8225)
AYM’DEN POLİSE DERS GİBİ KARAR: "PROTESTOYU İZLEYEN GAZETECİYE TERS KELEPÇE BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜN İHLALİDİR" AYM’DEN POLİSE DERS GİBİ KARAR: "PROTESTOYU İZLEYEN GAZETECİYE TERS KELEPÇE BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNÜN İHLALİDİR" (5575)
PANDEMİNİN İLK ALTI AYINDA 4 BİN 574 SAĞLIK PERSONELİ İSTİFA ETTİ PANDEMİNİN İLK ALTI AYINDA 4 BİN 574 SAĞLIK PERSONELİ İSTİFA ETTİ (5286)
TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ 84,5 OLDU TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ 84,5 OLDU (6112)
KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A BEŞ KURUŞLUK DAVA KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A BEŞ KURUŞLUK DAVA (6067)
6 AYDA 2 BİN 412 HEKİM İSTİFA ETTİ 6 AYDA 2 BİN 412 HEKİM İSTİFA ETTİ (5322)
MÜJDAT GEZEN VE METİN AKPINAR'A, CUMHURBAŞKANI'NA HAKARETTEN 4'ER YIL 8'ER AY HAPİS İSTENDİ MÜJDAT GEZEN VE METİN AKPINAR'A, CUMHURBAŞKANI'NA HAKARETTEN 4'ER YIL 8'ER AY HAPİS İSTENDİ (5028)
YÖK’TEN AÇIKLAMA: “YÜZ YÜZE EĞİTİM BAHARDA” YÖK’TEN AÇIKLAMA: “YÜZ YÜZE EĞİTİM BAHARDA” (9409)
MATBAASI OLMADAN BANDROL İŞİNİ ALDI, FİYATINA ZAM YAPIP, İŞİ YİNE ESKİ FİRMAYA YAPTIRDI MATBAASI OLMADAN BANDROL İŞİNİ ALDI, FİYATINA ZAM YAPIP, İŞİ YİNE ESKİ FİRMAYA YAPTIRDI (5800)
"BİR ŞEHİT ANNESİNİN BİR SİYASİ PARTİNİN İL KONGRESİNDE KONUŞTURULMASI NASIL BİR DENSİZLİK, LÜZUMSUZLUK, PERVASIZLIKTIR?" "BİR ŞEHİT ANNESİNİN BİR SİYASİ PARTİNİN İL KONGRESİNDE KONUŞTURULMASI NASIL BİR DENSİZLİK, LÜZUMSUZLUK, PERVASIZLIKTIR?" (7459)
BOĞAZİÇİLİ HOCALAR KARA VE SOĞUĞA RAĞMEN 33'ÜNCÜ NÖBETİNİ TUTTU BOĞAZİÇİLİ HOCALAR KARA VE SOĞUĞA RAĞMEN 33'ÜNCÜ NÖBETİNİ TUTTU (6080)
"GARADAKİ KAHROLASI MAĞARA LEBALEB ŞEHİT DOLUYKEN SEN PANDEMİYE RAĞMEN KONGRE SALONU LABELEB DOLU DİYE SEVİNEMEZSİN" "GARADAKİ KAHROLASI MAĞARA LEBALEB ŞEHİT DOLUYKEN SEN PANDEMİYE RAĞMEN KONGRE SALONU LABELEB DOLU DİYE SEVİNEMEZSİN" (5171)
CÜCELOĞLU'NUN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ EMNİYET AÇIKLAMA YAPTI CÜCELOĞLU'NUN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ EMNİYET AÇIKLAMA YAPTI (7231)
"EMPATİ YOKSUNU ŞAHSIM HESABINI VERECEK" "EMPATİ YOKSUNU ŞAHSIM HESABINI VERECEK" (6084)
AKP TRABZON İL KONGRESİ ÖNCESİ İL BAŞKAN ADAYI GÖZALTINA ALINDI AKP TRABZON İL KONGRESİ ÖNCESİ İL BAŞKAN ADAYI GÖZALTINA ALINDI (5170)
ANKARA'DA AÇIKLAMAYA İZİN VERMEYEN POLİS 10 KADINI GÖZALTINA ALDI ANKARA'DA AÇIKLAMAYA İZİN VERMEYEN POLİS 10 KADINI GÖZALTINA ALDI (6503)
'Hayvanların uluslararası nakillerinde PCR testi istenebilir' 'Hayvanların uluslararası nakillerinde PCR testi istenebilir' (6052)
"Anadolu Federe İslam Devleti / İslami Cemaat ve Cemiyetler Birliği yöneticisi" Metin Kaplan'a beraat "Anadolu Federe İslam Devleti / İslami Cemaat ve Cemiyetler Birliği yöneticisi" Metin Kaplan'a beraat (6644)
AKP ŞANLIURFA KARIŞTI… İL YÖNETİCİSİ, BELEDİYE BAŞKANINI RÜŞVET ALMAKLA SUÇLADI AKP ŞANLIURFA KARIŞTI… İL YÖNETİCİSİ, BELEDİYE BAŞKANINI RÜŞVET ALMAKLA SUÇLADI (6517)
İSTANBUL'DA "DALTONLAR"A UYUŞTURUCU OPERASYONU: 45 GÖZALTI İSTANBUL'DA "DALTONLAR"A UYUŞTURUCU OPERASYONU: 45 GÖZALTI (5315)
MENEMEN'DE KURA YENİLENDİ... KARAR ARKADAN GELDİ! MENEMEN'DE KURA YENİLENDİ... KARAR ARKADAN GELDİ! (5098)
DONDURUCU SOĞUĞA RAĞMEN OTURMA EYLEMİ DEVAM ETTİ... SİZ GİDECEKSİNİZ BİZ KALACAĞIZ! DONDURUCU SOĞUĞA RAĞMEN OTURMA EYLEMİ DEVAM ETTİ... SİZ GİDECEKSİNİZ BİZ KALACAĞIZ! (5827)
Torununa istismardan 28 yıl hapse çarptırıldı, yaşı ve hastalıkları nedeniyle tutuklanmadı Torununa istismardan 28 yıl hapse çarptırıldı, yaşı ve hastalıkları nedeniyle tutuklanmadı (5016)
BAKAN KOCA, İLLERDEKİ KORONAVİRÜS VAKA SAYILARININ YER ALDIĞI HARİTAYI PAYLAŞTI BAKAN KOCA, İLLERDEKİ KORONAVİRÜS VAKA SAYILARININ YER ALDIĞI HARİTAYI PAYLAŞTI (5208)
40 İLDE HDP İL VE İLÇE BAŞKANLARININ DA BULUNDUĞU 718 GÖZALTI 40 İLDE HDP İL VE İLÇE BAŞKANLARININ DA BULUNDUĞU 718 GÖZALTI (5229)
VALİLİKLER KUR’AN KURSLARINDA YÜZ YÜZE EĞİTİM İZNİ VERMEYE BAŞLADI VALİLİKLER KUR’AN KURSLARINDA YÜZ YÜZE EĞİTİM İZNİ VERMEYE BAŞLADI (6566)
"MİLLETİMİZ YASTA, ERDOĞAN İL KONGRELERİNDE ESPRİLER, SLOGANLAR...İÇİMİZ SIZLADI" "MİLLETİMİZ YASTA, ERDOĞAN İL KONGRELERİNDE ESPRİLER, SLOGANLAR...İÇİMİZ SIZLADI" (5578)
BÜTÇE OCAK AYINDA 24 MİLYAR TL AÇIK VERDİ BÜTÇE OCAK AYINDA 24 MİLYAR TL AÇIK VERDİ (6922)
İSTANBUL'DA TOPLU TAŞIMA YASAĞI ESNETİLDİ: YASAK 12 YAŞ ALTINA İNDİ İSTANBUL'DA TOPLU TAŞIMA YASAĞI ESNETİLDİ: YASAK 12 YAŞ ALTINA İNDİ (8846)
MENEMEN'DE İŞÇİLERDEN BÜYÜK YÜRÜYÜŞ... "İŞİMİZİ, EKMEĞİMİZİ GERİ İSTİYORUZ" MENEMEN'DE İŞÇİLERDEN BÜYÜK YÜRÜYÜŞ... "İŞİMİZİ, EKMEĞİMİZİ GERİ İSTİYORUZ" (5351)
TÜİK’İN BAŞKANI GÖREVDEN ALINDI. YENİ BAŞKANI AHMET KÜRŞAD DOSDOĞRU OLDU TÜİK’İN BAŞKANI GÖREVDEN ALINDI. YENİ BAŞKANI AHMET KÜRŞAD DOSDOĞRU OLDU (5867)
"ŞEHİT ASKERLERİMİZE NEDEN “SİVİL VATANDAŞLAR” DEDİNİZ?" "ŞEHİT ASKERLERİMİZE NEDEN “SİVİL VATANDAŞLAR” DEDİNİZ?" (10290)
KONUT SATIŞLARI YÜZDE 37,9 DÜŞTÜ KONUT SATIŞLARI YÜZDE 37,9 DÜŞTÜ (5956)
TARIM-ÜFE BİR ÖNCEKİ YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 21,26 YÜKSELDİ TARIM-ÜFE BİR ÖNCEKİ YILIN AYNI AYINA GÖRE YÜZDE 21,26 YÜKSELDİ (6115)
"PARAMIZ OLSA BİLE TARIM ÜRÜNLERİNİ SATIN ALAMAYACAK DURUMA GELEBİLİRİZ" "PARAMIZ OLSA BİLE TARIM ÜRÜNLERİNİ SATIN ALAMAYACAK DURUMA GELEBİLİRİZ" (6653)
Sivrisineklere karşı önlem alınmalı, insandan insana virüs bulaştırırlar Sivrisineklere karşı önlem alınmalı, insandan insana virüs bulaştırırlar (4951)
AİLE HEKİMLERİNDEN AŞI AÇIKLAMASI: “10 DAKİKA ARAYLA AŞI RANDEVUSU KAOSA YOL AÇACAK” AİLE HEKİMLERİNDEN AŞI AÇIKLAMASI: “10 DAKİKA ARAYLA AŞI RANDEVUSU KAOSA YOL AÇACAK” (6031)
HDP’DEN 13 ŞEHİTLE İLGİLİ AÇIKLAMA HDP’DEN 13 ŞEHİTLE İLGİLİ AÇIKLAMA (5250)
“VATANDAŞIN MÜJDESİNDEN YANDAŞA KIYAK VE YABANCILARA ‘YASALARDAN MUAFİYET’ ÇIKTI” “VATANDAŞIN MÜJDESİNDEN YANDAŞA KIYAK VE YABANCILARA ‘YASALARDAN MUAFİYET’ ÇIKTI” (5293)
D vitamini koronavirüs ölümlerini yüzde 60’a kadar azaltabilir D vitamini koronavirüs ölümlerini yüzde 60’a kadar azaltabilir (7616)
SAĞLIK BAKANLIĞI İŞİNDEN: İHALEYE FESAT KARIŞTIRMANIN DÜZENLENDİĞİ MADDEYLE YASAKLANAN FİRMALAR MAHKEMEYLE DÖNDÜ SAĞLIK BAKANLIĞI İŞİNDEN: İHALEYE FESAT KARIŞTIRMANIN DÜZENLENDİĞİ MADDEYLE YASAKLANAN FİRMALAR MAHKEMEYLE DÖNDÜ (6052)
KADIN MADEN MÜHENDİSİNE PATRONUN OĞLU SALDIRDI İDDİASI KADIN MADEN MÜHENDİSİNE PATRONUN OĞLU SALDIRDI İDDİASI (6236)
BAKAN AKAR: PKK 13 VATANDAŞIMIZI ÖLDÜRDÜ BAKAN AKAR: PKK 13 VATANDAŞIMIZI ÖLDÜRDÜ (5494)
"ARACI YOK DEDİNİZ, İKİNCİ DOZ AŞILARDA DA 'KEYMEN İLAÇ'IN ETİKETİ VAR" "ARACI YOK DEDİNİZ, İKİNCİ DOZ AŞILARDA DA 'KEYMEN İLAÇ'IN ETİKETİ VAR" (6389)
Sevgililer gününe özel pırlanta yüzüğe rakip 18 kiloluk ‘et buketi’ Sevgililer gününe özel pırlanta yüzüğe rakip 18 kiloluk ‘et buketi’ (5810)
Eski İBB Belediye Başkanı Kadir Topbaş koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti Eski İBB Belediye Başkanı Kadir Topbaş koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti (5556)
MUHTAR MAHALLENİN DÖRTTE BİRİNİN İCRALIK OLMASINA TEPKİLİ: AŞK MEKTUBU DEĞİL İCRA MEKTUBU MUHTAR MAHALLENİN DÖRTTE BİRİNİN İCRALIK OLMASINA TEPKİLİ: AŞK MEKTUBU DEĞİL İCRA MEKTUBU (6925)
CHP eski milletvekili Dudu: Önerilerimiz, Kılıçdaroğlu tarafından reddedildi CHP eski milletvekili Dudu: Önerilerimiz, Kılıçdaroğlu tarafından reddedildi (6297)
TMO İLK KEZ HAM YAĞ İTHAL EDECEK... AYÇİÇEĞİ ÜRETİCİSİ: "HÜKÜMET BİZİ İTHALATLA TERBİYE ETMEYE ÇALIŞIYOR" TMO İLK KEZ HAM YAĞ İTHAL EDECEK... AYÇİÇEĞİ ÜRETİCİSİ: "HÜKÜMET BİZİ İTHALATLA TERBİYE ETMEYE ÇALIŞIYOR" (5880)
BÜRO İŞ'TEN FÜZELİ PROTESTO: AY'A GİDİP AYÇİÇEK YAĞININ FİYATINI MI DÜŞÜRECEK?BÜRO İŞ'TEN FÜZELİ PROTESTO: AY'A GİDİP AYÇİÇEK YAĞININ FİYATINI MI DÜŞÜRECEK? BÜRO İŞ'TEN FÜZELİ PROTESTO: AY'A GİDİP AYÇİÇEK YAĞININ FİYATINI MI DÜŞÜRECEK?BÜRO İŞ'TEN FÜZELİ PROTESTO: AY'A GİDİP AYÇİÇEK YAĞININ FİYATINI MI DÜŞÜRECEK? (5896)
MEB, LİSELERDE YÜZ YÜZE VE UZAKTAN EĞİTİME İLİŞKİN USUL VE ESASLARI BELİRLEDİ MEB, LİSELERDE YÜZ YÜZE VE UZAKTAN EĞİTİME İLİŞKİN USUL VE ESASLARI BELİRLEDİ (6490)
SELÇUK ÖZDAĞ’A SALDIRAN 5 KİŞİ TAHLİYE EDİLDİ SELÇUK ÖZDAĞ’A SALDIRAN 5 KİŞİ TAHLİYE EDİLDİ (6688)
CHP'Lİ KARACA'DAN AKP'Lİ ÖZKAN'A 'KURULUŞ ANAYASA' YANITI: "KURUCU DERKEN HANGİ DEVLETİ YIKMAYI PLANLIYORSUNUZ?" CHP'Lİ KARACA'DAN AKP'Lİ ÖZKAN'A 'KURULUŞ ANAYASA' YANITI: "KURUCU DERKEN HANGİ DEVLETİ YIKMAYI PLANLIYORSUNUZ?" (6221)
DANIŞTAY'DAN SİNAN AYGÜN'ÜN TOGO KULELERİ'NE 'KAÇAK' KARARI DANIŞTAY'DAN SİNAN AYGÜN'ÜN TOGO KULELERİ'NE 'KAÇAK' KARARI (5731)
DİSK'İN İŞSİZLİK VE İSTİHDAMIN GÖRÜNÜMÜ RAPORU: İŞSİZLİK ROKET GİBİ; YÜZDE 28 DİSK'İN İŞSİZLİK VE İSTİHDAMIN GÖRÜNÜMÜ RAPORU: İŞSİZLİK ROKET GİBİ; YÜZDE 28 (7658)
BOĞAZİÇİLİ HOCALAR, REKTÖR YARDIMCILIĞINI KABUL EDEN İKİ ÖĞRETİM ÜYESİNİ İSTİFAYA ÇAĞIRDI BOĞAZİÇİLİ HOCALAR, REKTÖR YARDIMCILIĞINI KABUL EDEN İKİ ÖĞRETİM ÜYESİNİ İSTİFAYA ÇAĞIRDI (6130)
UZAY HEDEFİ VATANDAŞA UMUT VERMEDİ: MARKETE GİDEMİYORUZ UZAYA MI GİDECEĞİZ? UZAY HEDEFİ VATANDAŞA UMUT VERMEDİ: MARKETE GİDEMİYORUZ UZAYA MI GİDECEĞİZ? (5753)
TAŞ OCAĞINA KARŞI MÜCADELE EDEN KÖYLÜ KADIN: "ASKERLE KARŞI KARŞIYA GELİYORUZ, ASKER ANNEYİ DÖVMEZ, ANNE DE ASKERE KARŞI GELMEZ" TAŞ OCAĞINA KARŞI MÜCADELE EDEN KÖYLÜ KADIN: "ASKERLE KARŞI KARŞIYA GELİYORUZ, ASKER ANNEYİ DÖVMEZ, ANNE DE ASKERE KARŞI GELMEZ" (6489)
PANDEMİDE YASAK AMA BOTAŞ TANAP'TA SERBEST: 114 PERSONEL İŞTEN ATILDI PANDEMİDE YASAK AMA BOTAŞ TANAP'TA SERBEST: 114 PERSONEL İŞTEN ATILDI (5814)
İSTANBULLUNUN YÜZDE 57,1’İ GEÇİNECEK KADAR PARA KAZANAMIYOR İSTANBULLUNUN YÜZDE 57,1’İ GEÇİNECEK KADAR PARA KAZANAMIYOR (10429)
AMASYA VALİLİĞİ, SİYANÜRLÜ MADENE KARŞI EYLEMİ YASAKLADI AMASYA VALİLİĞİ, SİYANÜRLÜ MADENE KARŞI EYLEMİ YASAKLADI (7026)
ENİS BERBEROĞLU YENİDEN MİLLETVEKİLİ ENİS BERBEROĞLU YENİDEN MİLLETVEKİLİ (6807)
"200 BİN DOZ AŞI KAYIP, NÜFUZLU KİŞİLERE Mİ YAPILDI?" "200 BİN DOZ AŞI KAYIP, NÜFUZLU KİŞİLERE Mİ YAPILDI?" (8000)
BOĞAZİÇİ'NE DESTEK AÇIKLAMASI YAPMAK İSTEYEN AKADEMİSYENLERE POLİS İZİN VERMEDİ, AÇIKLAMA YÜRÜYEREK OKUNDU BOĞAZİÇİ'NE DESTEK AÇIKLAMASI YAPMAK İSTEYEN AKADEMİSYENLERE POLİS İZİN VERMEDİ, AÇIKLAMA YÜRÜYEREK OKUNDU (7926)
"SAĞLIK KURUMLARINDA YETERLİ AŞI BULUNMADIĞI HALDE AŞI RANDEVUSU VERİLİYOR" "SAĞLIK KURUMLARINDA YETERLİ AŞI BULUNMADIĞI HALDE AŞI RANDEVUSU VERİLİYOR" (8363)
Balon balığı yiyen geminin ikinci kaptanı öldü, 4 denizci hastanelik oldu Balon balığı yiyen geminin ikinci kaptanı öldü, 4 denizci hastanelik oldu (6807)
ABD'DEN TÜRKİYE'YE "OSMAN KAVALA'YI SERBEST BIRAKIN" ÇAĞRISI ABD'DEN TÜRKİYE'YE "OSMAN KAVALA'YI SERBEST BIRAKIN" ÇAĞRISI (6422)
ESNAF ARTIK MEMURDAN BORÇ ALIYOR ESNAF ARTIK MEMURDAN BORÇ ALIYOR (7131)
İBB MECLİSİ'NDE ‘TETİKÇİ MÜFETTİŞ’ TARTIŞMASI İBB MECLİSİ'NDE ‘TETİKÇİ MÜFETTİŞ’ TARTIŞMASI (6605)
“263 İNGİLTERE, 23 GÜNEY AFRİKA VARYANTI, 106 KÖKENİ BELLİ OLMAYAN VARYANT TESPİT EDİLDİ” “263 İNGİLTERE, 23 GÜNEY AFRİKA VARYANTI, 106 KÖKENİ BELLİ OLMAYAN VARYANT TESPİT EDİLDİ” (7781)
"ESNAFA ÜÇ KURUŞ  YARDIM DAĞITAMIYORLAR, AŞIYI BECEREMİYORLAR, UZAYA SERT İNİŞ YAPACAKLARMIŞ. SİZ İLK SANDIKTA KAYAYA ÇARPACAKSINIZ" "ESNAFA ÜÇ KURUŞ YARDIM DAĞITAMIYORLAR, AŞIYI BECEREMİYORLAR, UZAYA SERT İNİŞ YAPACAKLARMIŞ. SİZ İLK SANDIKTA KAYAYA ÇARPACAKSINIZ" (7978)
CHP’Lİ GÖKÇEN ÖĞRENCİ VE GENÇLERE SESLENDİ: BU MEMLEKET BİZİ HEDEF GÖSTERENLERİN DEĞİL, BİZİM CHP’Lİ GÖKÇEN ÖĞRENCİ VE GENÇLERE SESLENDİ: BU MEMLEKET BİZİ HEDEF GÖSTERENLERİN DEĞİL, BİZİM (7138)
"TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN ÇAĞDAŞ DIŞ POLİTİKA ÇİZGİSİ CİDDİ BİR SAPMA İLE KARŞI KARŞIYADIR" "TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN ÇAĞDAŞ DIŞ POLİTİKA ÇİZGİSİ CİDDİ BİR SAPMA İLE KARŞI KARŞIYADIR" (6923)
BERHAN ŞİMŞEK, "MİLİTAN" SÖZÜ NEDENİYLE ÇAĞLAYAN ADLİYESİ'NDE İFADE VERDİ BERHAN ŞİMŞEK, "MİLİTAN" SÖZÜ NEDENİYLE ÇAĞLAYAN ADLİYESİ'NDE İFADE VERDİ (6785)
RTÜK’TEN YİNE CEZA YAĞDI RTÜK’TEN YİNE CEZA YAĞDI (8159)
"UZAY PROGRAMININ İÇİNDE YAP-İŞLET-DEVRET MODELİ VAR" "UZAY PROGRAMININ İÇİNDE YAP-İŞLET-DEVRET MODELİ VAR" (6642)
KILIÇDAROĞLU’NDAN “AVRUPA BİRLİĞİ” MEKTUBU: TÜRKİYE'NİN AB ÜYELİĞİNİ, ÜLKEMİZ İÇİN TEMEL BİR HEDEF OLARAK GÖRÜYORUZ KILIÇDAROĞLU’NDAN “AVRUPA BİRLİĞİ” MEKTUBU: TÜRKİYE'NİN AB ÜYELİĞİNİ, ÜLKEMİZ İÇİN TEMEL BİR HEDEF OLARAK GÖRÜYORUZ (6551)
17 CHP'Lİ VEKİLDEN ORTAK AÇIKLAMA: İFTİRALARLA DOLU MESNETSİZ HABERİ KINIYORUZ 17 CHP'Lİ VEKİLDEN ORTAK AÇIKLAMA: İFTİRALARLA DOLU MESNETSİZ HABERİ KINIYORUZ (6355)
SOMA'DA TAHLİYE KARARLARINA AİLELERİN TEPKİSİ: ADALET 301 MADENCİYLE GÖÇÜK ALTINDA KALDI SOMA'DA TAHLİYE KARARLARINA AİLELERİN TEPKİSİ: ADALET 301 MADENCİYLE GÖÇÜK ALTINDA KALDI (8191)
İSTANBUL’DA SİMİDE YÜZDE 25 ZAM GELDİ İSTANBUL’DA SİMİDE YÜZDE 25 ZAM GELDİ (9749)
“TÜİK, YALANDA İKTİDARI SOLLAYACAK” “TÜİK, YALANDA İKTİDARI SOLLAYACAK” (7255)
GELECEK PARTİSİ, "TEMİZ SİYASET"İN BELGESİNİ AÇIKLADI: HEDİYE SINIRI 100 DOLAR, SEÇİMDE PARTİLERE MALİ DENETİM GELECEK PARTİSİ, "TEMİZ SİYASET"İN BELGESİNİ AÇIKLADI: HEDİYE SINIRI 100 DOLAR, SEÇİMDE PARTİLERE MALİ DENETİM (6931)
MARDİN'DE SÜRYANİ KİLİSESİ SATIŞA ÇIKARILDI, CEMAAT TEPKİLİ MARDİN'DE SÜRYANİ KİLİSESİ SATIŞA ÇIKARILDI, CEMAAT TEPKİLİ (6031)
İnşaat maliyet endeksi yıllık yüzde 25,02, aylık yüzde 2,68 arttı. İnşaat maliyet endeksi yıllık yüzde 25,02, aylık yüzde 2,68 arttı. (7631)
TUİK'E GÖRE İŞSİZLİK YÜZDE 12,9 OLDU; GENÇ İŞSİZLİK ORANI İSE YÜZDE 25,4 SEVİYESİNDE TUİK'E GÖRE İŞSİZLİK YÜZDE 12,9 OLDU; GENÇ İŞSİZLİK ORANI İSE YÜZDE 25,4 SEVİYESİNDE (8072)
AKŞENER, KÜRSÜYÜ ESNAFA BIRAKTI: "ASIL KAPATMALAR AÇTIKTAN SONRA BAŞLAYACAK. SÜREÇ 1-2 AY DAHA DEVAM EDERSE AÇIK RESTORAN  KAFE BULAMAYACAĞIZ" AKŞENER, KÜRSÜYÜ ESNAFA BIRAKTI: "ASIL KAPATMALAR AÇTIKTAN SONRA BAŞLAYACAK. SÜREÇ 1-2 AY DAHA DEVAM EDERSE AÇIK RESTORAN KAFE BULAMAYACAĞIZ" (7720)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER: ARTIK ÜLKEMDE DİNLENMEDİĞİMİ VE İSTENMEDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM, ÜLKEM ADINA ÇOK ÜZGÜNÜM BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER: ARTIK ÜLKEMDE DİNLENMEDİĞİMİ VE İSTENMEDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM, ÜLKEM ADINA ÇOK ÜZGÜNÜM (7157)
"DİKTATÖRLERİN DÖNEMİNİN KAPANMASI LAZIM, BU GÜZEL ÜLKEYE DEMOKRASİYİ GETİRMEMİZ LAZIM" "DİKTATÖRLERİN DÖNEMİNİN KAPANMASI LAZIM, BU GÜZEL ÜLKEYE DEMOKRASİYİ GETİRMEMİZ LAZIM" (9917)
AYM BAŞKANI ARSLAN: AYM KARARININ UYGULANMAMASI ANAYASA’YI İŞLEVSİZ HALE GETİREBİLİR AYM BAŞKANI ARSLAN: AYM KARARININ UYGULANMAMASI ANAYASA’YI İŞLEVSİZ HALE GETİREBİLİR (7559)
BOĞAZİÇİ ÖĞRETİM ÜYELERİNİN SIRT DÖNME EYLEMİ SÜRÜYOR BOĞAZİÇİ ÖĞRETİM ÜYELERİNİN SIRT DÖNME EYLEMİ SÜRÜYOR (6785)
Sofuoğlu hakkında "halkın bir kesimini aşağılamak" suçlamasıyla dava açıldı Sofuoğlu hakkında "halkın bir kesimini aşağılamak" suçlamasıyla dava açıldı (6851)
İTÜ'LÜ ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN BOĞAZİÇİ'NE DESTEK EYLEMİ İTÜ'LÜ ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN BOĞAZİÇİ'NE DESTEK EYLEMİ (7880)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ HAK VE SORUMLULUKLARI BİLDİRGESİNDEN: GÖRÜŞ VE FİKİRLERİNİ AÇIKLAMA ÖZGÜRLÜĞÜ VAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ HAK VE SORUMLULUKLARI BİLDİRGESİNDEN: GÖRÜŞ VE FİKİRLERİNİ AÇIKLAMA ÖZGÜRLÜĞÜ VAR (7938)
Karaciğer ve meme kanserlerine karşı ‘arı zehri’ Karaciğer ve meme kanserlerine karşı ‘arı zehri’ (7152)
ÇORLU TREN KAZASINDA OĞLUNU KAYBEDEN ANNEYE 8 BİN 840 LİRA PARA CEZASI ÇORLU TREN KAZASINDA OĞLUNU KAYBEDEN ANNEYE 8 BİN 840 LİRA PARA CEZASI (8148)
"YAKINDA ERDOĞAN KÜRSÜYE ÇIKIP, ÇİLEKEŞ JAPON ESNAFI İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATIP, IBAN İSTERSE ŞAŞIRMAYIN" "YAKINDA ERDOĞAN KÜRSÜYE ÇIKIP, ÇİLEKEŞ JAPON ESNAFI İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATIP, IBAN İSTERSE ŞAŞIRMAYIN" (7872)
"BU MEMLEKETTE SOROS İLE AYNI YEMEK MASASINA OTURAN TEK PARTİ LİDERİ ERDOĞAN’DIR" "BU MEMLEKETTE SOROS İLE AYNI YEMEK MASASINA OTURAN TEK PARTİ LİDERİ ERDOĞAN’DIR" (7691)
İSTANBUL’DA DOLMUŞA REZERVASYONLA BİNİLİP TEMASSIZ ÖDEME YAPILABİLECEK İSTANBUL’DA DOLMUŞA REZERVASYONLA BİNİLİP TEMASSIZ ÖDEME YAPILABİLECEK (7931)
AKŞENER'DEN ERDOĞAN'A AYŞE BUĞRA TEPKİSİ: HER ŞEYİN ÖTESİNDE BİR KADINDAN SÖZ EDİYORSUN, TERBİYELİ OLACAKSIN, EFENDİ OLACAKSIN AKŞENER'DEN ERDOĞAN'A AYŞE BUĞRA TEPKİSİ: HER ŞEYİN ÖTESİNDE BİR KADINDAN SÖZ EDİYORSUN, TERBİYELİ OLACAKSIN, EFENDİ OLACAKSIN (8915)
İNTİHAR ARAŞTIRMASININ SONUCU: BİRİNCİ NEDEN MADDİ SIKINTI İNTİHAR ARAŞTIRMASININ SONUCU: BİRİNCİ NEDEN MADDİ SIKINTI (6745)
MUTASYON VİRÜSE YAKALANANLAR EN AZ 10 GÜN KARANTİNADA KALACAK MUTASYON VİRÜSE YAKALANANLAR EN AZ 10 GÜN KARANTİNADA KALACAK (6854)
Ev sahibinden, kadın kiracısına 'neden kirayı geciktirdin' dayağı Ev sahibinden, kadın kiracısına 'neden kirayı geciktirdin' dayağı (6204)
'Mutant virüs’ Trabzon'da da görüldü, 1.5 kat daha hızlı bulaşıyor 'Mutant virüs’ Trabzon'da da görüldü, 1.5 kat daha hızlı bulaşıyor (5609)
İYİ PARTİ'Lİ İBRAHİM İBRAHİM ÖZKAN : GAYRİMÜSLÜMLER UYGUR TÜRKLERİNE SAHİP ÇIKIYOR, BİZ ÇIKAMIYORUZ; YAZIKLAR OLSUN, BU MUDUR DÜNYAYA KORKU SALAN TÜRKLER? İYİ PARTİ'Lİ İBRAHİM İBRAHİM ÖZKAN : GAYRİMÜSLÜMLER UYGUR TÜRKLERİNE SAHİP ÇIKIYOR, BİZ ÇIKAMIYORUZ; YAZIKLAR OLSUN, BU MUDUR DÜNYAYA KORKU SALAN TÜRKLER? (6444)
KAFE, BAR, RESTORAN İŞLETMECİLERİ VE ÇALIŞANLARINDAN ALKIŞLI, IŞIKLI EYLEM: "MEKANLARA SES, HES, HAK VER" KAFE, BAR, RESTORAN İŞLETMECİLERİ VE ÇALIŞANLARINDAN ALKIŞLI, IŞIKLI EYLEM: "MEKANLARA SES, HES, HAK VER" (7495)
MUHARREM İNCE: ATATÜRK’ÜN EMANETİNİ İŞGALDEN KURTARMAK İÇİN TERK EDİYORUM MUHARREM İNCE: ATATÜRK’ÜN EMANETİNİ İŞGALDEN KURTARMAK İÇİN TERK EDİYORUM (7223)
GAZETECİ AHMET TAKAN GÖZALTINA ALINDI GAZETECİ AHMET TAKAN GÖZALTINA ALINDI (7250)
BEYZA BULDAĞ'I TUTUKLATAN SAYI: TELEFON NUMARASININ SONU 12 BEYZA BULDAĞ'I TUTUKLATAN SAYI: TELEFON NUMARASININ SONU 12 (6674)
ÖZTRAK’DAN ERDOĞAN’A: HERKES İSTİFA EDEMEZ, İSTİFA YÜREK İŞİDİR ÖZTRAK’DAN ERDOĞAN’A: HERKES İSTİFA EDEMEZ, İSTİFA YÜREK İŞİDİR (7837)
Muharrem İnce'nin ayrılış açıklamaları Muharrem İnce'nin ayrılış açıklamaları (8104)
147 YAZARDAN BOĞAZİÇİ’NE DESTEK AÇIKLAMASI 147 YAZARDAN BOĞAZİÇİ’NE DESTEK AÇIKLAMASI (7126)
İMAMOĞLU'NDAN, İBB MECLİSİ'NİN 8 KARARINA VETO İMAMOĞLU'NDAN, İBB MECLİSİ'NİN 8 KARARINA VETO (7084)
14. Ağır Ceza Mahkemesi'nden Berberoğlu kararı 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nden Berberoğlu kararı (7274)
Muharrem İnce'den 'Yolumu ayırıyorum' açıklaması Muharrem İnce'den 'Yolumu ayırıyorum' açıklaması (7722)
DEFALARCA AÇILDI, 12,6 MİLYON LİRA HARCANAN GÖLET YENİDEN İHALE EDİLİYOR: "KOCAELİ’NDE YATIRIM DEĞİL BATIRIM VAR" DEFALARCA AÇILDI, 12,6 MİLYON LİRA HARCANAN GÖLET YENİDEN İHALE EDİLİYOR: "KOCAELİ’NDE YATIRIM DEĞİL BATIRIM VAR" (7344)
MEB’İN ARAŞTIRMASINDAN: 1,1 MİLYON ÖĞRENCİNİN İNTERNETİ VE 227 BİN ÖĞRENCİNİN TELEVİZYONU YOK MEB’İN ARAŞTIRMASINDAN: 1,1 MİLYON ÖĞRENCİNİN İNTERNETİ VE 227 BİN ÖĞRENCİNİN TELEVİZYONU YOK (8541)
Başsavcılıktan Berberoğlu kararı Başsavcılıktan Berberoğlu kararı (9023)
BOĞAZİÇİ EYLEMLERİNE KATILAN BİR ÖĞRENCİ DAHA SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI NEDENİYLE TUTUKLANDI BOĞAZİÇİ EYLEMLERİNE KATILAN BİR ÖĞRENCİ DAHA SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI NEDENİYLE TUTUKLANDI (6588)
İYİ PARTİ'DE ÇIRAY BAŞDANIŞMAN OLDU, DERVİŞOĞLU TEPKİ GÖSTERDİ İYİ PARTİ'DE ÇIRAY BAŞDANIŞMAN OLDU, DERVİŞOĞLU TEPKİ GÖSTERDİ (9524)
AKP'Lİ MAHİR ÜNAL "BİZİ ÖLDÜRDÜNÜZ'DİYEN ÇİFTÇİ IPHONE KULLANIYOR DEDİ, ÇİFTÇİLERDEN YANIT GELDİ AKP'Lİ MAHİR ÜNAL "BİZİ ÖLDÜRDÜNÜZ'DİYEN ÇİFTÇİ IPHONE KULLANIYOR DEDİ, ÇİFTÇİLERDEN YANIT GELDİ (7147)
WHATSAPP GRUBU KURDU DİYE GÖZALTINA ALINDIĞI İDDİA EDİLDİ WHATSAPP GRUBU KURDU DİYE GÖZALTINA ALINDIĞI İDDİA EDİLDİ (7430)
İZMİR BAROSU'NDAN ÇIPLAK ARAMA AÇIKLAMASI... EŞKALLERİ BELİRLENDİ! İZMİR BAROSU'NDAN ÇIPLAK ARAMA AÇIKLAMASI... EŞKALLERİ BELİRLENDİ! (8103)
İMAMOĞLU: 2029 HEDEFİMİZ  622 KİLOMETRE RAYLI SİSTEM İMAMOĞLU: 2029 HEDEFİMİZ 622 KİLOMETRE RAYLI SİSTEM (7762)
"İSKİLİPLİ ATIF'I ANANLARIN HESAP VERECEĞİ GÜN YAKINDIR" "İSKİLİPLİ ATIF'I ANANLARIN HESAP VERECEĞİ GÜN YAKINDIR" (8258)
GÖZALTINA ALINAN 26 ÖĞRENCİ SERBEST BIRAKILDI GÖZALTINA ALINAN 26 ÖĞRENCİ SERBEST BIRAKILDI (8365)
'Aşıya ulaşabilen ülkeler 'aşı pasaportu' talep edebilir' 'Aşıya ulaşabilen ülkeler 'aşı pasaportu' talep edebilir' (8051)
"ÜRETİCİ PATETESİ HAYVANLARA YEDİRMEYE BAŞLADI" "ÜRETİCİ PATETESİ HAYVANLARA YEDİRMEYE BAŞLADI" (8757)
ANKARA KAFE BAR, RESTORAN SAHİPLERİ VE ÇALIŞANLARI 'ALKIŞLARLA IŞIK AÇMA' EYLEMİ YAPACAK ANKARA KAFE BAR, RESTORAN SAHİPLERİ VE ÇALIŞANLARI 'ALKIŞLARLA IŞIK AÇMA' EYLEMİ YAPACAK (8203)
KORONAVİRÜSTEN ÖLEN THY’DE GÖREVLİ İKİ PİLOTU İÇİN İŞ KAZASI DAVASI AÇILDI: KORUYUCU OLMADAN ÇALIŞTIRMIŞLAR KORONAVİRÜSTEN ÖLEN THY’DE GÖREVLİ İKİ PİLOTU İÇİN İŞ KAZASI DAVASI AÇILDI: KORUYUCU OLMADAN ÇALIŞTIRMIŞLAR (8958)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERİN AVUKATLARINDAN ORTAK ÇAĞRI: "MÜVEKKİLERİMİZİ SERBEST BIRAKIN, BOĞAZİÇİ TUTUKLANAMAZ" BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERİN AVUKATLARINDAN ORTAK ÇAĞRI: "MÜVEKKİLERİMİZİ SERBEST BIRAKIN, BOĞAZİÇİ TUTUKLANAMAZ" (8131)
"SABAH YIKADIĞINIZ ARABA AKŞAMA KÜL İÇİNDE KALIYORSA YA AFŞİN YA DA ELBİSTAN'DA YAŞIYORSUNUZ DEMEKTİR" "SABAH YIKADIĞINIZ ARABA AKŞAMA KÜL İÇİNDE KALIYORSA YA AFŞİN YA DA ELBİSTAN'DA YAŞIYORSUNUZ DEMEKTİR" (7985)
AVRUPA’DA BOĞAZİÇİ’NE DESTEK EYLEMLERİ AVRUPA’DA BOĞAZİÇİ’NE DESTEK EYLEMLERİ (11478)
Parlak bir zekâ, güçlü bir irade: Mustafa Kemal Parlak bir zekâ, güçlü bir irade: Mustafa Kemal (12431)
ADANA’DA YOLU TRAFİĞE KAPATAN VATANDAŞLARA JANDARMA MÜDAHALE ETTİ: 10 GÖZALTI ADANA’DA YOLU TRAFİĞE KAPATAN VATANDAŞLARA JANDARMA MÜDAHALE ETTİ: 10 GÖZALTI (8845)
MEGAPOL'DE GEÇİM DERDİ: ÇOCUĞUYLA BİRLİKTE ÇÖP KONTEYNERLERİNDEN SEBZE VE TARİHİ GEÇMİŞ YUMURTA TOPLAYAN KADINLAR MEGAPOL'DE GEÇİM DERDİ: ÇOCUĞUYLA BİRLİKTE ÇÖP KONTEYNERLERİNDEN SEBZE VE TARİHİ GEÇMİŞ YUMURTA TOPLAYAN KADINLAR (8319)
TESK'TEN ŞOFÖR ESNAFI İÇİN KÖPRÜ VE OTOYOL GEÇİŞ ÜCRETLERİNDE İNDİRİM TALEBİ TESK'TEN ŞOFÖR ESNAFI İÇİN KÖPRÜ VE OTOYOL GEÇİŞ ÜCRETLERİNDE İNDİRİM TALEBİ (8714)
“BEN YANDIM BİTTİ ARTIK, İNTİHARIN EŞİĞİNDEYİZ” “BEN YANDIM BİTTİ ARTIK, İNTİHARIN EŞİĞİNDEYİZ” (9201)
SİMİTÇİLER İSYANDA: “ÜRETEMEDİĞİMİZ İÇİN SİYASİLER ARTIK 'SİMİT YE, GEÇİN’ HESABI BİLE YAPAMAYACAK” SİMİTÇİLER İSYANDA: “ÜRETEMEDİĞİMİZ İÇİN SİYASİLER ARTIK 'SİMİT YE, GEÇİN’ HESABI BİLE YAPAMAYACAK” (10024)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İÇİN BİR CUMHURBAŞKANLIĞI KARARI DAHA: İKİ YENİ FAKÜLTE KURULDU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İÇİN BİR CUMHURBAŞKANLIĞI KARARI DAHA: İKİ YENİ FAKÜLTE KURULDU (9091)
‘HER ŞEYİN SORUMLUSU BENİM' DEDİKTEN SONRA, YANLIŞ GİDEN HER ŞEYİN SONUNDA İSTİFA ETMESİ GEREKİR AMA NEREDE? ‘HER ŞEYİN SORUMLUSU BENİM' DEDİKTEN SONRA, YANLIŞ GİDEN HER ŞEYİN SONUNDA İSTİFA ETMESİ GEREKİR AMA NEREDE? (8733)
BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN BOĞAZİÇİ'NE DESTEK BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN BOĞAZİÇİ'NE DESTEK (10352)
ESNAFTAN HÜKÜMETE AKŞENER'Lİ ÇAĞRI:  "BU DÜKKANLAR KAPANIRSA BİR DAHA AÇILMAZ" ESNAFTAN HÜKÜMETE AKŞENER'Lİ ÇAĞRI: "BU DÜKKANLAR KAPANIRSA BİR DAHA AÇILMAZ" (9516)
ÖZEL BİR HASTANEDE ORGAN TİCARETİ YAPAN YABANCI UYRUKLU 7 KİŞİ YAKALANDI ÖZEL BİR HASTANEDE ORGAN TİCARETİ YAPAN YABANCI UYRUKLU 7 KİŞİ YAKALANDI (9015)
İZMİR'DE POLİSİN SERT MÜDAHALESİ ÜZERİNE VATANDAŞ POLİSLE TARTIŞTI İZMİR'DE POLİSİN SERT MÜDAHALESİ ÜZERİNE VATANDAŞ POLİSLE TARTIŞTI (9154)
MERKEZ BANKASI'NDAN SURİYELİLER İÇİN "GÖÇ ŞOKU" DEĞERLENDİRMESİ MERKEZ BANKASI'NDAN SURİYELİLER İÇİN "GÖÇ ŞOKU" DEĞERLENDİRMESİ (9078)
SULTANGAZİ'DE POLİS KURŞUNUYLA HAYATINI KAYBEDEN İKİ GENÇ İÇİN 4 POLİSE 24 BİN 300'ER TL PARA CEZASI VERİLDİ SULTANGAZİ'DE POLİS KURŞUNUYLA HAYATINI KAYBEDEN İKİ GENÇ İÇİN 4 POLİSE 24 BİN 300'ER TL PARA CEZASI VERİLDİ (8286)
Göbeklitepe yakınlarında metal blok: 'Ay'ı görmek istiyorsan gökyüzüne bak' Göbeklitepe yakınlarında metal blok: 'Ay'ı görmek istiyorsan gökyüzüne bak' (9077)
CHP'li Baydar: Dostlar ittifakına olan hassasiyetin onda biri bize gösterilse yeter CHP'li Baydar: Dostlar ittifakına olan hassasiyetin onda biri bize gösterilse yeter (9746)
KOD 29 İLE İŞTEN ATILAN PTT EMEKÇİLERİ GÖZALTINA ALINDI KOD 29 İLE İŞTEN ATILAN PTT EMEKÇİLERİ GÖZALTINA ALINDI (8919)
GAZETECİLER MÜYESSER YILDIZ, İSMAİL DÜKEL VE ASTSUBAY ERDAL BARAN HAKKINDA 31 YILA KADAR CEZA İSTENDİ GAZETECİLER MÜYESSER YILDIZ, İSMAİL DÜKEL VE ASTSUBAY ERDAL BARAN HAKKINDA 31 YILA KADAR CEZA İSTENDİ (9614)
ÜRETİMİN BİTTİĞİNDEN YAKINAN TAKSİCİDEN KILIÇDAROĞLU'NA: "KEŞKE 25 YAŞIMA, KÖYÜME DÖNÜP ÖKÜZ SÜRSEM" ÜRETİMİN BİTTİĞİNDEN YAKINAN TAKSİCİDEN KILIÇDAROĞLU'NA: "KEŞKE 25 YAŞIMA, KÖYÜME DÖNÜP ÖKÜZ SÜRSEM" (9659)
MAARİF VAKFI'NA 1,2 MİLYAR TL'LİK KAYNAK AKTARILMASINA TEPKİ: GÜLEN'İ TAKLİT EDEREK MEB'İ YÖNETEMEZSİNİZ" MAARİF VAKFI'NA 1,2 MİLYAR TL'LİK KAYNAK AKTARILMASINA TEPKİ: GÜLEN'İ TAKLİT EDEREK MEB'İ YÖNETEMEZSİNİZ" (9715)
ANTALYA'DA AÇILAN DAVA İÇİN ADLİYE'DE İFADE VEREN AKŞENER: "HİÇ HABERİMİZ OLMADI, TEBRİK EDİYORUM" ANTALYA'DA AÇILAN DAVA İÇİN ADLİYE'DE İFADE VEREN AKŞENER: "HİÇ HABERİMİZ OLMADI, TEBRİK EDİYORUM" (9764)
İBB ESKİ YÖNETİMİ DÖNEMİNDE TAHMİNİ 1 MİLYARLIK ZARARI DANIŞTAY DA REDDETTİ, BELEDİYEDEKİ SORUŞTURMAYA DA İÇİŞLERİ EL KOYDU İBB ESKİ YÖNETİMİ DÖNEMİNDE TAHMİNİ 1 MİLYARLIK ZARARI DANIŞTAY DA REDDETTİ, BELEDİYEDEKİ SORUŞTURMAYA DA İÇİŞLERİ EL KOYDU (9258)
1 kilo kıyma fiyatına 4 adet yeşil erik 1 kilo kıyma fiyatına 4 adet yeşil erik (9571)
İşkenceci eşini öldüren tutuklu Melek İpek: 27 gündür dayak yemedim İşkenceci eşini öldüren tutuklu Melek İpek: 27 gündür dayak yemedim (8789)
Yakalandığı kemik iliği kanseri nedeniyle bir süredir tedavi gören sanatçı 58 yaşındaki Hüner Coşkuner, hayatını kaybetti. Yakalandığı kemik iliği kanseri nedeniyle bir süredir tedavi gören sanatçı 58 yaşındaki Hüner Coşkuner, hayatını kaybetti. (8454)
MEB, İLK VE ORTAOKULLARDA, KADEMELİ OLARAK YÜZ YÜZE EĞİTİME NASIL GEÇİLECEĞİNİ AÇIKLADI MEB, İLK VE ORTAOKULLARDA, KADEMELİ OLARAK YÜZ YÜZE EĞİTİME NASIL GEÇİLECEĞİNİ AÇIKLADI (9401)
BAHÇELİ'NİN BOĞAZİÇİ TWEETİNE KISITLAMA GETİRİLDİ BAHÇELİ'NİN BOĞAZİÇİ TWEETİNE KISITLAMA GETİRİLDİ (9007)
DANIŞTAY, ÇED RAPORU'NUN İPTALİNİ ONADI: ÇANAKKALE ÇIRPILAR KÖYÜ’NE KÖMÜRLÜ TERMİK SANTRALİ KURULAMAYACAK DANIŞTAY, ÇED RAPORU'NUN İPTALİNİ ONADI: ÇANAKKALE ÇIRPILAR KÖYÜ’NE KÖMÜRLÜ TERMİK SANTRALİ KURULAMAYACAK (9204)
TARIMIYLA, TURİZMİYLE ÜNLÜ AFYONKARAHİSAR'DA ESNAF VE ÇİFTÇİ İSYANDA: ÇİFTÇİYİ DE İTHAL EDELİM, GİDİŞATIMIZ İYİ DEĞİL TARIMIYLA, TURİZMİYLE ÜNLÜ AFYONKARAHİSAR'DA ESNAF VE ÇİFTÇİ İSYANDA: ÇİFTÇİYİ DE İTHAL EDELİM, GİDİŞATIMIZ İYİ DEĞİL (10459)
KADER SEVİNÇ: BOĞAZİÇİLİLERE SERT MÜDAHALE, AVRUPA PARLAMENTOSU'NUN RAPORUNA YANSIYABİLİR KADER SEVİNÇ: BOĞAZİÇİLİLERE SERT MÜDAHALE, AVRUPA PARLAMENTOSU'NUN RAPORUNA YANSIYABİLİR (9012)
KOD 29 İLE PTT'DE İŞTEN ATILAN İŞÇİ GÖZYAŞLARI İÇİNDE DERT YANDI: "ÜÇ ÇOCUĞUMUN EKMEĞİNİ ELİNDEN ALDILAR" KOD 29 İLE PTT'DE İŞTEN ATILAN İŞÇİ GÖZYAŞLARI İÇİNDE DERT YANDI: "ÜÇ ÇOCUĞUMUN EKMEĞİNİ ELİNDEN ALDILAR" (9219)
ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER EYLEM YAPTI: "ATANAMAYINCA AİLEMİZ BİLE BİZİ ÖĞRETMEN YERİNE KOYMUYOR" ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER EYLEM YAPTI: "ATANAMAYINCA AİLEMİZ BİLE BİZİ ÖĞRETMEN YERİNE KOYMUYOR" (9121)
DURUŞMA ÖNCESİNDE 8 ÜLKENİN BÜYÜKELÇİLERİNDEN ORTAK KAVALA ÇAĞRISI: "SERBEST BIRAKIN, ADİL VE ŞEFFAF YARGILAYIN" DURUŞMA ÖNCESİNDE 8 ÜLKENİN BÜYÜKELÇİLERİNDEN ORTAK KAVALA ÇAĞRISI: "SERBEST BIRAKIN, ADİL VE ŞEFFAF YARGILAYIN" (8252)
AKŞENER: "BEN BU GENÇ ARKADAŞLARIMA, BU TERÖRİST KULÜBE HOŞ GELDİNİZ DİYORUM. ARAMIZA HOŞ GELDİLER" AKŞENER: "BEN BU GENÇ ARKADAŞLARIMA, BU TERÖRİST KULÜBE HOŞ GELDİNİZ DİYORUM. ARAMIZA HOŞ GELDİLER" (8522)
ÖZKOÇ’TAN ERDOĞAN’A ÖZÜR DİLEMEYECEK MİSİN? SURATIN KIZARMAYACAK MI? ÖZKOÇ’TAN ERDOĞAN’A ÖZÜR DİLEMEYECEK MİSİN? SURATIN KIZARMAYACAK MI? (8432)
"MEVCUT ANAYASA'YA DAHİ UYMAYAN KİŞİNİN VERDİĞİ SÖZE NASIL İNANACAĞIZ" "MEVCUT ANAYASA'YA DAHİ UYMAYAN KİŞİNİN VERDİĞİ SÖZE NASIL İNANACAĞIZ" (8977)
Türkiye'de her yıl 160 bin kanser vakası meydana geliyor Türkiye'de her yıl 160 bin kanser vakası meydana geliyor (8493)
Aleyna Çakır'da bulunan doku ve sperm, Ümitcan Uygun'a ait çıktı Aleyna Çakır'da bulunan doku ve sperm, Ümitcan Uygun'a ait çıktı (8694)
TÜRKİYE NÜFUSU 83 MİLYON 614 BİN 362 KİŞİ OLDU TÜRKİYE NÜFUSU 83 MİLYON 614 BİN 362 KİŞİ OLDU (8243)
HSK’DA ÇALIŞAN VERİ MEMURU CUMHURİYET SAVCISINI 'FİŞLEMİŞ' HSK’DA ÇALIŞAN VERİ MEMURU CUMHURİYET SAVCISINI 'FİŞLEMİŞ' (8152)
VAKIF VERİLERİ AÇIKLADI: "ÇORUM’UN 5’TE 1’İ YARDIMA MUHTAÇ" VAKIF VERİLERİ AÇIKLADI: "ÇORUM’UN 5’TE 1’İ YARDIMA MUHTAÇ" (7949)
‘DEVLET SGK’YA PRİM KATKISINI ÖDEMEDİ’ ‘DEVLET SGK’YA PRİM KATKISINI ÖDEMEDİ’ (8079)
AVUKATLAR, ÇAĞLAYAN'DA ÖĞRENCİLERİ ALKIŞLARLA KARŞILADI AVUKATLAR, ÇAĞLAYAN'DA ÖĞRENCİLERİ ALKIŞLARLA KARŞILADI (7983)
"İNGİLTERE MUTASYONU DIŞINDA GÜNEY AFİRKA VE BREZİLYA VARYANTI İLE KARŞILAŞILDI" "İNGİLTERE MUTASYONU DIŞINDA GÜNEY AFİRKA VE BREZİLYA VARYANTI İLE KARŞILAŞILDI" (9507)
ALTIN REZERVİNİ AZ BULAN KANADALI ŞİRKET UNESCO LİSTESİNDEKİ AVANOS'TAN ÇEKİLİYOR ALTIN REZERVİNİ AZ BULAN KANADALI ŞİRKET UNESCO LİSTESİNDEKİ AVANOS'TAN ÇEKİLİYOR (8706)
ESNAFIN DERDİNİ DİNLEMEYE GİDEN CHP HEYETİNE ŞOK: GEÇİM SIKINTISI İÇİNDEKİ ANAHTARCI İNTİHAR ETTİ ESNAFIN DERDİNİ DİNLEMEYE GİDEN CHP HEYETİNE ŞOK: GEÇİM SIKINTISI İÇİNDEKİ ANAHTARCI İNTİHAR ETTİ (9302)
"BİR İNTİHALCİ PROFESÖRÜ REKTÖRLÜK KOLTUĞUNA OTURTMAK İÇİN BU KADAR GENCE ZULÜM YAPMAYA DEĞER Mİ?" "BİR İNTİHALCİ PROFESÖRÜ REKTÖRLÜK KOLTUĞUNA OTURTMAK İÇİN BU KADAR GENCE ZULÜM YAPMAYA DEĞER Mİ?" (8815)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERDEN MELİH BULU'YA YANIT: O BURADA KALDIĞI SÜRECE PROTESTOLAR DEVAM EDECEK BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERDEN MELİH BULU'YA YANIT: O BURADA KALDIĞI SÜRECE PROTESTOLAR DEVAM EDECEK (8928)
"SOYLU GERÇEK BİR PROVOKATÖR, FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞININ TEMSİLCİLERİNDEN BİRİ" "SOYLU GERÇEK BİR PROVOKATÖR, FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞININ TEMSİLCİLERİNDEN BİRİ" (8663)
TTB'DEN BOĞAZİÇİ AÇIKLAMASI: "DEMOKRATİK HAKLARINI KULLANAN YURTTAŞLARA YÖNELİK UYGULAMALAR KABUL EDİLEMEZ" TTB'DEN BOĞAZİÇİ AÇIKLAMASI: "DEMOKRATİK HAKLARINI KULLANAN YURTTAŞLARA YÖNELİK UYGULAMALAR KABUL EDİLEMEZ" (7709)
“TÜRKİYE, DÜNYA ENFLASYON LİGİNDE 15. SIRAYA ÇIKTI” “TÜRKİYE, DÜNYA ENFLASYON LİGİNDE 15. SIRAYA ÇIKTI” (8674)
AYM'nin, Berberoğlu için verdiği ikinci hak ihlali kararının gerekçesi açıklandı AYM'nin, Berberoğlu için verdiği ikinci hak ihlali kararının gerekçesi açıklandı (8497)
ENFLASYON YÜZDE 14,97 OLDU ENFLASYON YÜZDE 14,97 OLDU (10533)
Ankara'da DEAŞ destekçisi 27 kişi gözaltına alındı Ankara'da DEAŞ destekçisi 27 kişi gözaltına alındı (8342)
KILIÇDAROĞLU: "ÖĞRENCİLER, ÖĞRETİM ÜYELERİ İSTEMİYOR, BİR AYDIR YARDIMCI DAHİ BULAMADI, ÇEKİLMESİ LAZIM" KILIÇDAROĞLU: "ÖĞRENCİLER, ÖĞRETİM ÜYELERİ İSTEMİYOR, BİR AYDIR YARDIMCI DAHİ BULAMADI, ÇEKİLMESİ LAZIM" (8806)
İZMİR SEL FELAKETİNDE 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ İZMİR SEL FELAKETİNDE 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (9030)
İSTANBUL'DA 40 UYUŞTURUCU SATICISI GÖZALTINA ALINDI İSTANBUL'DA 40 UYUŞTURUCU SATICISI GÖZALTINA ALINDI (8531)
YÜKSEK BORÇ ALTINDA EZİLEN ÇİFTÇİLER 5. KEZ ANKARA'DA: ÇİFTÇİYE KİM NE ZAMAN SAHİP ÇIKACAK? YÜKSEK BORÇ ALTINDA EZİLEN ÇİFTÇİLER 5. KEZ ANKARA'DA: ÇİFTÇİYE KİM NE ZAMAN SAHİP ÇIKACAK? (9700)
AKŞENER: "ERDOĞAN’A TAVSİYEM BİR DEFACIK CUMHURBAŞKANI OLDUĞUNU HATIRLASIN VE GENÇLERİN MENTÖRLÜĞÜNÜ BİR GÖRSÜN" AKŞENER: "ERDOĞAN’A TAVSİYEM BİR DEFACIK CUMHURBAŞKANI OLDUĞUNU HATIRLASIN VE GENÇLERİN MENTÖRLÜĞÜNÜ BİR GÖRSÜN" (10456)
KURAYLA SEÇİMİ KAZANAN AKP'Lİ BAŞKANA YETKİ ŞOKU... 700 İŞÇİYİ BELEDİYEYE ALMADI! KURAYLA SEÇİMİ KAZANAN AKP'Lİ BAŞKANA YETKİ ŞOKU... 700 İŞÇİYİ BELEDİYEYE ALMADI! (8975)
İZMİR FELAKETİ YAŞIYOR... BİLANÇO AĞIRLAŞABİLİR! İZMİR FELAKETİ YAŞIYOR... BİLANÇO AĞIRLAŞABİLİR! (9030)
"DİNİ DUYGULARI İSTİSMAR, HÜKÜMETİN VE ELİNDEKİ PROPAGANDA MAKİNASININ KÖTÜ BİR ALIŞKANLIĞI HALİNE GELDİ" "DİNİ DUYGULARI İSTİSMAR, HÜKÜMETİN VE ELİNDEKİ PROPAGANDA MAKİNASININ KÖTÜ BİR ALIŞKANLIĞI HALİNE GELDİ" (12668)
800 KOYUNU VARDI, DOLANDIRILDI, ŞİMDİ YAŞLILIK AYLIĞINA BİLE İCRA GELEN 72 YAŞINDAKİ ADAM, 210 LİRA İLE GEÇİNMEYE ÇALIŞIYOR 800 KOYUNU VARDI, DOLANDIRILDI, ŞİMDİ YAŞLILIK AYLIĞINA BİLE İCRA GELEN 72 YAŞINDAKİ ADAM, 210 LİRA İLE GEÇİNMEYE ÇALIŞIYOR (8738)
BOĞAZİÇİLİ HOCALAR: AŞAĞI BAKMIYORUZ, KABUL ETMİYORUZ, VAZGEÇMİYORUZ BOĞAZİÇİLİ HOCALAR: AŞAĞI BAKMIYORUZ, KABUL ETMİYORUZ, VAZGEÇMİYORUZ (8540)
"15 ŞUBAT'TA KÖY OKULLARI, 1 MART'TA İLKOKULLAR AÇILACAK" "15 ŞUBAT'TA KÖY OKULLARI, 1 MART'TA İLKOKULLAR AÇILACAK" (8371)
CHP’DEN FAİLİ MEÇHUL CİNAYETLER RAPORU: GAZETECİLERİN FAİLLERİ YARGILANMADI, CEZALAR EN DÜŞÜK SINIRDAN VERİLDİ CHP’DEN FAİLİ MEÇHUL CİNAYETLER RAPORU: GAZETECİLERİN FAİLLERİ YARGILANMADI, CEZALAR EN DÜŞÜK SINIRDAN VERİLDİ (9893)
BOĞAZİÇİLİ ‘MÜSLÜMAN ÖĞRENCİLER GRUBU'NDAN AÇIKLAMA: ARKADAŞLARIMIZ SERBEST BIRAKILMALI BOĞAZİÇİLİ ‘MÜSLÜMAN ÖĞRENCİLER GRUBU'NDAN AÇIKLAMA: ARKADAŞLARIMIZ SERBEST BIRAKILMALI (8126)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ OĞUZHAN AYGÖREN DANIŞMANLIĞI KABUL ETMEDİĞİNİ AÇIKLADI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ OĞUZHAN AYGÖREN DANIŞMANLIĞI KABUL ETMEDİĞİNİ AÇIKLADI (8580)
BOĞAZİÇİ'NDE POLİS MÜDAHALESİ: "TEKME YEDİM KARNIMA NEFESİM KESİLDİ, İNSANLIĞINDAN UTANSINLAR" BOĞAZİÇİ'NDE POLİS MÜDAHALESİ: "TEKME YEDİM KARNIMA NEFESİM KESİLDİ, İNSANLIĞINDAN UTANSINLAR" (10011)
EKREM İMAMOĞLU BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERLE GÖRÜŞECEK EKREM İMAMOĞLU BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERLE GÖRÜŞECEK (8700)
CHP'Lİ VEKİLLER, VATAN EMNİYETİNDE NÖBET TUTTU CHP'Lİ VEKİLLER, VATAN EMNİYETİNDE NÖBET TUTTU (9889)
Prof. Dr. Ahmet Ercan: Yazlığı olan insanlar da yazlıklarına gitsinler Prof. Dr. Ahmet Ercan: Yazlığı olan insanlar da yazlıklarına gitsinler (9664)
BODRUM’DA "KÜLLİYE" PROTESTOSU BODRUM’DA "KÜLLİYE" PROTESTOSU (10806)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖNÜNDEKİ PROTESTOYA POLİS MÜDAHALESİ: ÇOK SAYIDA GÖZALTI VAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖNÜNDEKİ PROTESTOYA POLİS MÜDAHALESİ: ÇOK SAYIDA GÖZALTI VAR (9585)
AİHM, 2014'TE GÖREVDEN ALINAN YARGI MENSUPLARI İÇİN TÜRKİYE'NİN MAYISA KADAR AÇIKLAMA YAPMASINI İSTEDİ AİHM, 2014'TE GÖREVDEN ALINAN YARGI MENSUPLARI İÇİN TÜRKİYE'NİN MAYISA KADAR AÇIKLAMA YAPMASINI İSTEDİ (8499)
ÖZTRAK: BU BECERİKSİZLER TÜRKİYE'Yİ KARA MİZAH ÜLKESİ YAPTI ÖZTRAK: BU BECERİKSİZLER TÜRKİYE'Yİ KARA MİZAH ÜLKESİ YAPTI (9696)
İtalya'dan mutasyonlu virüs açıklaması: Maske işe yaramıyor İtalya'dan mutasyonlu virüs açıklaması: Maske işe yaramıyor (10112)
CHP Yalova İl Başkanlığı'nda toplu istifa CHP Yalova İl Başkanlığı'nda toplu istifa (8475)
CHP’Lİ HAKVERDİ, ÇİFTÇİLERİN TRAKTÖRÜNE HACZİ ÖNLEYECEK KANUN TEKLİFİ VERDİ CHP’Lİ HAKVERDİ, ÇİFTÇİLERİN TRAKTÖRÜNE HACZİ ÖNLEYECEK KANUN TEKLİFİ VERDİ (8148)
YURTTAŞ'TAN BABACAN'A ŞİKAYET: "GEÇMEDİĞİM KÖPRÜDEN PARA ALIYOR. YAKINDA DERSE Kİ 'NEFES ALIYORSUNUZ, VERİN PARASINI' HİÇ ŞAŞIRMAYIN" YURTTAŞ'TAN BABACAN'A ŞİKAYET: "GEÇMEDİĞİM KÖPRÜDEN PARA ALIYOR. YAKINDA DERSE Kİ 'NEFES ALIYORSUNUZ, VERİN PARASINI' HİÇ ŞAŞIRMAYIN" (8653)
GEZİ DAVASINDA YARGILANAN 8 KİŞİYE YURT DIŞI YASAĞI GETİRİLDİ GEZİ DAVASINDA YARGILANAN 8 KİŞİYE YURT DIŞI YASAĞI GETİRİLDİ (8099)
SAVCI, ORDU'DA OTOMOBİLİN CAMINA BIRAKILAN NOT İÇİN ‘"TEHDİT" SORUŞTURMASI AÇMIŞ SAVCI, ORDU'DA OTOMOBİLİN CAMINA BIRAKILAN NOT İÇİN ‘"TEHDİT" SORUŞTURMASI AÇMIŞ (9364)
Patolojiye gönderilen organı kayboldu, 'Dalağım nerede?' diyerek suç duyurusunda bulundu Patolojiye gönderilen organı kayboldu, 'Dalağım nerede?' diyerek suç duyurusunda bulundu (8131)
AVRASYA TÜNELİ GEÇİŞİNE 5 YILDA YÜZDE 206,66 ZAM YAPILDI AVRASYA TÜNELİ GEÇİŞİNE 5 YILDA YÜZDE 206,66 ZAM YAPILDI (8755)
Türkiye Varlık Fonu’nun (TVF) logosu değişti. Yeni logoda Cumhurbaşkanlığı Forsu ön plana çıktı. Türkiye Varlık Fonu’nun (TVF) logosu değişti. Yeni logoda Cumhurbaşkanlığı Forsu ön plana çıktı. (8303)
CHP’Lİ GÖKÇEL UYARDI: BUĞDAYDA KRİZ KAPIDA CHP’Lİ GÖKÇEL UYARDI: BUĞDAYDA KRİZ KAPIDA (8024)
ÇAKICI’NIN KONVOYUNDA ÇAKARLI ARAÇ ÇAKICI’NIN KONVOYUNDA ÇAKARLI ARAÇ (8073)
İzmir güne depremlerle uyandı İzmir güne depremlerle uyandı (8783)
12 EYLÜL'DE BU KADAR ZULÜM YOKTU 12 EYLÜL'DE BU KADAR ZULÜM YOKTU (8931)
MÜZİSYENİN İNTİHARI CHP'Lİ VEKİLİ İSYAN ETTİRDİ! DAHA ÖNCE TBMM GÜNDEMİNE GETİRMİŞTİ... MÜZİSYENİN İNTİHARI CHP'Lİ VEKİLİ İSYAN ETTİRDİ! DAHA ÖNCE TBMM GÜNDEMİNE GETİRMİŞTİ... (9163)
Muharrem İnce: Kısa süre içerisinde istifa edeceğim Muharrem İnce: Kısa süre içerisinde istifa edeceğim (8837)
MADENİN ATIK HAVUZU ÇÖKTÜ; İÇME SUYU BARAJINA KARIŞTI MADENİN ATIK HAVUZU ÇÖKTÜ; İÇME SUYU BARAJINA KARIŞTI (8723)
CEZAEVİNDE ÜNİVERSİTE OKUYAN MAHPUSA KİTAP YOK: TEK SIĞINAĞIM HEBA OLDU CEZAEVİNDE ÜNİVERSİTE OKUYAN MAHPUSA KİTAP YOK: TEK SIĞINAĞIM HEBA OLDU (8741)
İŞSİZ GENÇ MÜZİSYEN İNTİHAR ETTİ İŞSİZ GENÇ MÜZİSYEN İNTİHAR ETTİ (10852)
DMO’DAN ‘ADRESE TESLİM’ TULUM İHALESİ DMO’DAN ‘ADRESE TESLİM’ TULUM İHALESİ (8427)
CHP: "ESNAFI BATIRAN ADAM RECEP TAYYİP ERDOĞAN" CHP: "ESNAFI BATIRAN ADAM RECEP TAYYİP ERDOĞAN" (8959)
TWİTTER'DAN SÜLEYMAN SOYLU'NUN LGBTİ 'LARI HEDEF ALAN TWEETİNE ENGEL TWİTTER'DAN SÜLEYMAN SOYLU'NUN LGBTİ 'LARI HEDEF ALAN TWEETİNE ENGEL (9057)
'YOLSUZLUK' İSTİFASIYLA GÜNDEME GELEN NEVŞEHİR'DE TESPİTLER: BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İHALE ALDI, TEK ŞİRKETE İHALE İÇİN KANUN DOLANILDI 'YOLSUZLUK' İSTİFASIYLA GÜNDEME GELEN NEVŞEHİR'DE TESPİTLER: BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İHALE ALDI, TEK ŞİRKETE İHALE İÇİN KANUN DOLANILDI (9118)
ESKİŞEHİR'DE TONLARCA SOĞAN DEPOLARDA ÇÜRÜMEYİ BEKLİYOR: BİZİ TERÖRİST İLAN EDENLER NEREDE ESKİŞEHİR'DE TONLARCA SOĞAN DEPOLARDA ÇÜRÜMEYİ BEKLİYOR: BİZİ TERÖRİST İLAN EDENLER NEREDE (8956)
SEÇİM ÖNCESİ MANSUR YAVAŞ ALEYHİNDE ÜRETİLEN HABERLERİN KAYNAĞI NECMETTİN KESGİN CEZAEVİNE KONULDU SEÇİM ÖNCESİ MANSUR YAVAŞ ALEYHİNDE ÜRETİLEN HABERLERİN KAYNAĞI NECMETTİN KESGİN CEZAEVİNE KONULDU (10266)
PTT’NİN UCUZ DİYE SATTIĞI YAĞ YÜZDE 21 DAHA PAHALI ÇIKTI PTT’NİN UCUZ DİYE SATTIĞI YAĞ YÜZDE 21 DAHA PAHALI ÇIKTI (9794)
ÖZTUNÇ: DÜNYANIN HİÇBİR YERİNDE SİYAH KAR YOK. TEK YER AFŞİN VE ELBİSTAN'DIR ÖZTUNÇ: DÜNYANIN HİÇBİR YERİNDE SİYAH KAR YOK. TEK YER AFŞİN VE ELBİSTAN'DIR (9885)
"İNTERNETÇİ ARKADAŞ" YERİN 40 METRE ALTINDAN CANLI YAYIN YAPTI; GECE YARISI BİN GENÇLE BULUŞTU "İNTERNETÇİ ARKADAŞ" YERİN 40 METRE ALTINDAN CANLI YAYIN YAPTI; GECE YARISI BİN GENÇLE BULUŞTU (8930)
AKP'LİLERİN MASKESİZ MESAFESİZ KATILDIĞI YEMEK TEPKİ ÇEKTİ AKP'LİLERİN MASKESİZ MESAFESİZ KATILDIĞI YEMEK TEPKİ ÇEKTİ (9020)
TÜRKİYE GEÇEN YIL SURİYE’NİN TELABYAD VE RESULAYN KENTLERİNE TOPLAM 426 YARDIM YAPTI TÜRKİYE GEÇEN YIL SURİYE’NİN TELABYAD VE RESULAYN KENTLERİNE TOPLAM 426 YARDIM YAPTI (9064)
YÖK'TEN BOĞAZİÇİNDEKİ SERGİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA: SAVUNDUKLARI FİKİRLERE FAYDA GETİRMEYECEĞİ ORTADADIR YÖK'TEN BOĞAZİÇİNDEKİ SERGİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA: SAVUNDUKLARI FİKİRLERE FAYDA GETİRMEYECEĞİ ORTADADIR (9548)
MERMER OCAĞININ YOLUNU KAPATAN KÖYLÜLER: "EVİMİZİ GERİ VERİN" MERMER OCAĞININ YOLUNU KAPATAN KÖYLÜLER: "EVİMİZİ GERİ VERİN" (8949)
METEOROLOJİ TÜM YURDU UYARDI: ARTVİN HARİÇ HER YERDE YOĞUN KAR, SAĞANAK, FIRTINA VAR METEOROLOJİ TÜM YURDU UYARDI: ARTVİN HARİÇ HER YERDE YOĞUN KAR, SAĞANAK, FIRTINA VAR (9668)
VAKIFLAR, İSTANBUL’UN GÖZDE SEMTİ TARABYA'DA 27 BİN METREKARELİK ARAZİYİ KİRAYA VERECEK VAKIFLAR, İSTANBUL’UN GÖZDE SEMTİ TARABYA'DA 27 BİN METREKARELİK ARAZİYİ KİRAYA VERECEK (10072)
Bağırsak florası hastalıkları koronavirüse davetiye çıkarıyor Bağırsak florası hastalıkları koronavirüse davetiye çıkarıyor (8813)
BAKAN KOCA: "17 İLDE 128 KİŞİDE MUTASYONLU VİRÜS TESPİT EDİLDİ" BAKAN KOCA: "17 İLDE 128 KİŞİDE MUTASYONLU VİRÜS TESPİT EDİLDİ" (9563)
ÖZEL'DEN İSTİFA YORUMU: "GELECEĞE YÖNELİK KİŞİSEL İKBAL TALEPLERİNİN CHP'YE OLANCA ZARARI VEREREK AYRILMAYA DÖNÜŞEN İFADELERİ ÜZGÜNCE TAKİP ETTİK ÖZEL'DEN İSTİFA YORUMU: "GELECEĞE YÖNELİK KİŞİSEL İKBAL TALEPLERİNİN CHP'YE OLANCA ZARARI VEREREK AYRILMAYA DÖNÜŞEN İFADELERİ ÜZGÜNCE TAKİP ETTİK (9621)
CHP'li Kaftancıoğlu ve ilçe belediye başkanlarına koronavirüs yasaklarını ihlalden ceza CHP'li Kaftancıoğlu ve ilçe belediye başkanlarına koronavirüs yasaklarını ihlalden ceza (9840)
İMAMOĞLU: TOPLUMUN EN BÜYÜK SORUNU YOKSULLUK İMAMOĞLU: TOPLUMUN EN BÜYÜK SORUNU YOKSULLUK (9921)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN KILIÇDAROĞLU HAKKINDA SUÇ DUYURUSU İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN KILIÇDAROĞLU HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (9900)
3 milletvekili CHP'den istifa etti 3 milletvekili CHP'den istifa etti (10032)
ESNAFTAN AKP’Lİ SOFUOĞLU’NA YANIT: ANNESİNİN YAPTIĞINA KILIF UYDURMAK İÇİN İCRAYA VERDİ ESNAFTAN AKP’Lİ SOFUOĞLU’NA YANIT: ANNESİNİN YAPTIĞINA KILIF UYDURMAK İÇİN İCRAYA VERDİ (9917)
‘HACKERLAR’ SAĞLIK SİSTEMİ VERİLERİNİN PEŞİNDE ‘HACKERLAR’ SAĞLIK SİSTEMİ VERİLERİNİN PEŞİNDE (9807)
KADIKÖY İNSANİ GELİŞMİŞLİKTE TÜRKİYE BİRİNCİSİ KADIKÖY İNSANİ GELİŞMİŞLİKTE TÜRKİYE BİRİNCİSİ (9195)
BOĞAZİÇİLİ AKADEMİSYENLER: HOCALARIMIZ BU HAFTA DA REKTÖR YARDIMCILIĞI, DANIŞMANLIK VE GENEL SEKRETERLİK TEKLİFLERİNİ REDDETMEYE DEVAM ETTİ BOĞAZİÇİLİ AKADEMİSYENLER: HOCALARIMIZ BU HAFTA DA REKTÖR YARDIMCILIĞI, DANIŞMANLIK VE GENEL SEKRETERLİK TEKLİFLERİNİ REDDETMEYE DEVAM ETTİ (10024)
AB BÜYÜKELÇİSİ: KİLİS’TE SAĞLIK ALTYAPISINI İKİ KATINA ÇIKARDIK AB BÜYÜKELÇİSİ: KİLİS’TE SAĞLIK ALTYAPISINI İKİ KATINA ÇIKARDIK (9291)
DAVUTOĞLU: "BAHÇELİ, ERDOĞAN'A O GÖRÜŞMEDE HAKARET EDERKEN ONU DURDURAN BENDİM" DAVUTOĞLU: "BAHÇELİ, ERDOĞAN'A O GÖRÜŞMEDE HAKARET EDERKEN ONU DURDURAN BENDİM" (9184)
ERDOĞAN'A Z KUŞAĞI TEPKİSİ: "Z KUŞAĞI HERŞEYİN FARKINDA, Z KUŞAĞININ HİÇBİR ŞEY DİNLEYECEK HALİ KALMADI" ERDOĞAN'A Z KUŞAĞI TEPKİSİ: "Z KUŞAĞI HERŞEYİN FARKINDA, Z KUŞAĞININ HİÇBİR ŞEY DİNLEYECEK HALİ KALMADI" (10711)
CHP’Lİ AKIN: “VARLIK FONU’NUN BORÇLANMASIYLA İLGİLİ BERAT ALBAYRAK’IN HESAP VERMESİ GEREKİYOR” CHP’Lİ AKIN: “VARLIK FONU’NUN BORÇLANMASIYLA İLGİLİ BERAT ALBAYRAK’IN HESAP VERMESİ GEREKİYOR” (9202)
FİYAT ARTIŞLARI İÇİN ERKEN UYARI SİSTEMİ KURULACAK FİYAT ARTIŞLARI İÇİN ERKEN UYARI SİSTEMİ KURULACAK (9780)
Berkin Elvan'ın öldürülmesine ilişkin davada mütalaa Berkin Elvan'ın öldürülmesine ilişkin davada mütalaa (9358)
40 BİN LİRALIK KİRA BORCUNA KARŞILIK 500 BİN LİRALIK MALINA EL KONULAN KADIN ESNAFIN FERYADI: ÖDEYEMİYORUM ARKADAŞ ÖDEYEMİYORUM 40 BİN LİRALIK KİRA BORCUNA KARŞILIK 500 BİN LİRALIK MALINA EL KONULAN KADIN ESNAFIN FERYADI: ÖDEYEMİYORUM ARKADAŞ ÖDEYEMİYORUM (10089)
Etiyopya'da yeni bir sıtma sineği türü ortaya çıktı Etiyopya'da yeni bir sıtma sineği türü ortaya çıktı (9761)
ÖZTRAK: DEVLETE LİYAKAT BİTTİ, SARAYA SADAKAT BAŞLADI ÖZTRAK: DEVLETE LİYAKAT BİTTİ, SARAYA SADAKAT BAŞLADI (9842)
DIŞ TİCARET AÇIĞI 2020 YILINDA YÜZDE 69,1 ARTTI DIŞ TİCARET AÇIĞI 2020 YILINDA YÜZDE 69,1 ARTTI (9013)
TURİZM GELİRİ DÖRDÜNCÜ ÇEYREKTE YÜZDE 50 AZALDI TURİZM GELİRİ DÖRDÜNCÜ ÇEYREKTE YÜZDE 50 AZALDI (10835)
Koronavirüs, influenza grip vakalarını sıfırladı Koronavirüs, influenza grip vakalarını sıfırladı (9458)
CHP'Lİ SINDIR'DAN ŞANS OYUNLARI TEPKİSİ: "TALİH KUŞU HARAMİLERİN BAŞINA KONDU" CHP'Lİ SINDIR'DAN ŞANS OYUNLARI TEPKİSİ: "TALİH KUŞU HARAMİLERİN BAŞINA KONDU" (9446)
İYİ PARTİLİ ÇIRAY'DAN AVRASYA TÜNELİ ZAMMINA TEPKİ: "HER ZAMANKİ GİBİ YANLIŞ POLİTİKALARIN MALİYETİ, YİNE VATANDAŞIN CEBİNE UZANIYOR" İYİ PARTİLİ ÇIRAY'DAN AVRASYA TÜNELİ ZAMMINA TEPKİ: "HER ZAMANKİ GİBİ YANLIŞ POLİTİKALARIN MALİYETİ, YİNE VATANDAŞIN CEBİNE UZANIYOR" (9073)
Triger kayışıyla dayak yiyen çırak: Ben dayak yediğimle usta dövdüğüyle kaldı Triger kayışıyla dayak yiyen çırak: Ben dayak yediğimle usta dövdüğüyle kaldı (9452)
MADEN ÇALIŞMALARINA KARŞI DOĞALARI İÇİN MÜCADELE EDEN KÖYLÜLERE DAVA AÇILDI MADEN ÇALIŞMALARINA KARŞI DOĞALARI İÇİN MÜCADELE EDEN KÖYLÜLERE DAVA AÇILDI (9686)
Yüksekovalı Hira'nın hayali, babasının yaptığı kardan Anıtkabir'le gerçekleşti Yüksekovalı Hira'nın hayali, babasının yaptığı kardan Anıtkabir'le gerçekleşti (9395)
ÖZDAĞ: "SALDIRI SONRASI 7 KİŞİDEN 5'İ TUTUKLANDI, 2'Sİ ADLİ KONTROLLE SERBEST KALDI, BU KİŞİLERİN İSİM VE BAĞLANTILARI BELLİ OLDU" ÖZDAĞ: "SALDIRI SONRASI 7 KİŞİDEN 5'İ TUTUKLANDI, 2'Sİ ADLİ KONTROLLE SERBEST KALDI, BU KİŞİLERİN İSİM VE BAĞLANTILARI BELLİ OLDU" (9743)
ARAÇ ÇEKME ÜCRETLERİNE ZAM ARAÇ ÇEKME ÜCRETLERİNE ZAM (9151)
Kiril'den Latin alfabeye geçen, Kazakistan, 31 harften oluşan yeni alfabelerini tanıttı Kiril'den Latin alfabeye geçen, Kazakistan, 31 harften oluşan yeni alfabelerini tanıttı (9050)
ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI DEVECİ'DEN HACİZ TEPKİSİ: "BEN ÇADIRDA DA HİZMET VERİRİM" ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI DEVECİ'DEN HACİZ TEPKİSİ: "BEN ÇADIRDA DA HİZMET VERİRİM" (10029)
GERZE'DEKİ 'TERMİK SANTRAL DİRENİŞİ' DAVASINDA 37 KİŞİYE 42 YIL 10 AY HAPİS CEZASI ÇIKTI GERZE'DEKİ 'TERMİK SANTRAL DİRENİŞİ' DAVASINDA 37 KİŞİYE 42 YIL 10 AY HAPİS CEZASI ÇIKTI (9585)
SANATÇILAR BAKANLIKTAN İLGİ VE DESTEK BEKLİYOR: SÜREÇ 6 AY DAHA DEVAM EDERSE YOK OLUP GİDECEĞİZ SANATÇILAR BAKANLIKTAN İLGİ VE DESTEK BEKLİYOR: SÜREÇ 6 AY DAHA DEVAM EDERSE YOK OLUP GİDECEĞİZ (9016)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ'NDE, "TAYYİP'E SOR" ŞIKKI İÇİN SORUŞTURMA BAŞLATILDI MARMARA ÜNİVERSİTESİ'NDE, "TAYYİP'E SOR" ŞIKKI İÇİN SORUŞTURMA BAŞLATILDI (10320)
Ümit Milli Takım'ın rakipleri belli oldu Ümit Milli Takım'ın rakipleri belli oldu (10358)
İmamoğlu'nun yargılandığı davada hakim ile avukat tartıştı. İmamoğlu Avukatı:"Ben konu mankeni değilim!" İmamoğlu'nun yargılandığı davada hakim ile avukat tartıştı. İmamoğlu Avukatı:"Ben konu mankeni değilim!" (9727)
ASİLTÜRK, ERDOĞAN'IN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN KALDIRILMASINI İSTEDİĞİNİ AÇIKLADI; SENDİKA VE STK'LAR TEPKİ GÖSTEREREK, MÜCADELE ÇAĞRISI YAPTI ASİLTÜRK, ERDOĞAN'IN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN KALDIRILMASINI İSTEDİĞİNİ AÇIKLADI; SENDİKA VE STK'LAR TEPKİ GÖSTEREREK, MÜCADELE ÇAĞRISI YAPTI (11635)
AKP'LİLER KAPI KAPI DOLAŞIP ÇORAP DAĞITTI; CHP AYDIN KADIN KOLLARI İL BAŞKANI “VATANDAŞI ÇORABA MUHTAÇ ETTİNİZ YAZIKLAR OLSUN" DEDİ AKP'LİLER KAPI KAPI DOLAŞIP ÇORAP DAĞITTI; CHP AYDIN KADIN KOLLARI İL BAŞKANI “VATANDAŞI ÇORABA MUHTAÇ ETTİNİZ YAZIKLAR OLSUN" DEDİ (10399)
İNGİLTERE BÜYÜKELÇİSİ CHILCOTT: “REFORMLARI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ” İNGİLTERE BÜYÜKELÇİSİ CHILCOTT: “REFORMLARI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ” (9122)
KILIÇDAROĞLU: "ERDOĞAN KENDİNE GÜVENİYORSA Z KUŞAĞININ ÖNÜNDE OTURUP, TARTIŞALIM. HATTA ARZU EDERSE BUNU A HABER'DE YAPABİLİRİZ" KILIÇDAROĞLU: "ERDOĞAN KENDİNE GÜVENİYORSA Z KUŞAĞININ ÖNÜNDE OTURUP, TARTIŞALIM. HATTA ARZU EDERSE BUNU A HABER'DE YAPABİLİRİZ" (9238)
MERKEZ BANKASI'NIN NET REZERVİ TARİHİNİN EN DÜŞÜK SEVİYESİNE GELDİ MERKEZ BANKASI'NIN NET REZERVİ TARİHİNİN EN DÜŞÜK SEVİYESİNE GELDİ (8099)
BOĞAZİÇİ'NDE ÖĞRENCİLERİN KURDUĞU ÇADIRI GÜVENLİK KALDIRMAYA KALKINCA ARBEDE ÇIKTI BOĞAZİÇİ'NDE ÖĞRENCİLERİN KURDUĞU ÇADIRI GÜVENLİK KALDIRMAYA KALKINCA ARBEDE ÇIKTI (8922)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NE KELEPÇEDEN SONRA REKTÖRLÜĞE ŞERİT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NE KELEPÇEDEN SONRA REKTÖRLÜĞE ŞERİT (8600)
İZMİR'DE AKILALMAZ İDDİA: "AKP İLÇE BAŞKANI İTİRAZ ETTİ AĞIR HASARI ORTA HASARA ÇEVİRDİLER" İZMİR'DE AKILALMAZ İDDİA: "AKP İLÇE BAŞKANI İTİRAZ ETTİ AĞIR HASARI ORTA HASARA ÇEVİRDİLER" (8272)
İKİNCİ DÜNYA SAVAŞI VE 1929 BUHRANI DAHİL PEK ÇOK KRİZİ ATLATTI AMA 2021'DE PES ETTİ: TRABZON'DA 97 YILLIK TARİHİ SELİM PASTANESİ KEPENKLERİNİ İNDİRDİ İKİNCİ DÜNYA SAVAŞI VE 1929 BUHRANI DAHİL PEK ÇOK KRİZİ ATLATTI AMA 2021'DE PES ETTİ: TRABZON'DA 97 YILLIK TARİHİ SELİM PASTANESİ KEPENKLERİNİ İNDİRDİ (10386)
AYM’DEN MADENDEN ZARAR GÖREN YURTTAŞLARI SEVİNDİRECEK KARAR AYM’DEN MADENDEN ZARAR GÖREN YURTTAŞLARI SEVİNDİRECEK KARAR (8234)
'Baldaki hileyi tadarak anlamak çok zor' 'Baldaki hileyi tadarak anlamak çok zor' (9432)
ZİRAAT BANKASI'NA BORÇLU OLAN ÇİFTÇİNİN EVİ HACİZLE SATILDI: "BİZİ SOKAĞA ATMALARI AN MESELESİ" ZİRAAT BANKASI'NA BORÇLU OLAN ÇİFTÇİNİN EVİ HACİZLE SATILDI: "BİZİ SOKAĞA ATMALARI AN MESELESİ" (8827)
TCMB Başkanı Ağbal'dan 2021 enflasyon tahmini %9,4 TCMB Başkanı Ağbal'dan 2021 enflasyon tahmini %9,4 (8255)
ÇİFTÇİLER 2 ŞUBAT'TA ANKARA'DA BEŞİNCİ KEZ SESİNİ DUYURMAYA ÇALIŞACAK: “KİMSE ‘ÇİFTÇİ KAZANIYOR’ DİYE AHKAM KESMESİN” ÇİFTÇİLER 2 ŞUBAT'TA ANKARA'DA BEŞİNCİ KEZ SESİNİ DUYURMAYA ÇALIŞACAK: “KİMSE ‘ÇİFTÇİ KAZANIYOR’ DİYE AHKAM KESMESİN” (8292)
Kısıtlamaları 3 kez ihlal eden kahvehane yine basıldı, sahibi ''Koronavirüse inanmıyorum'' dedi Kısıtlamaları 3 kez ihlal eden kahvehane yine basıldı, sahibi ''Koronavirüse inanmıyorum'' dedi (7813)
"AŞININ TÜRKİYE'DEKİ FAZ-3 SONUÇLARI NEDİR?" "AŞININ TÜRKİYE'DEKİ FAZ-3 SONUÇLARI NEDİR?" (8361)
Balıkesir merkezli DEAŞ operasyonu: 126 kişi gözaltına alındı 22 kişi daha aranıyor Balıkesir merkezli DEAŞ operasyonu: 126 kişi gözaltına alındı 22 kişi daha aranıyor (8825)
SELÇUK ÖZDAĞ'A SALDIRIDA 4 KİŞİ DAHA GÖZALTINA ALINDI SELÇUK ÖZDAĞ'A SALDIRIDA 4 KİŞİ DAHA GÖZALTINA ALINDI (8652)
AKŞENER'İ GÖREN BESİCİ VE ÇİFTÇİLER İSYAN ETTİ: "10 TANE HAYVAN ALABİLMEK İÇİN BANKALARA BOYUN BÜKÜYORUZ. TÜRKİYE'DE ÇİFTÇİ BU HALDE" AKŞENER'İ GÖREN BESİCİ VE ÇİFTÇİLER İSYAN ETTİ: "10 TANE HAYVAN ALABİLMEK İÇİN BANKALARA BOYUN BÜKÜYORUZ. TÜRKİYE'DE ÇİFTÇİ BU HALDE" (8629)
Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil için düzenlenen törenle imzayı attı Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil için düzenlenen törenle imzayı attı (8431)
CHP'Lİ 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINDAN "YOKSULLUKLA MÜCADELE İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ" MESAJI CHP'Lİ 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINDAN "YOKSULLUKLA MÜCADELE İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ" MESAJI (8157)
ALEMDAR DESTANI 100. YILINDA ALEMDAR DESTANI 100. YILINDA (8322)
VARLIK FONU DENETİM RAPORU’NDAKİ "GİZLİ" İBARESİ TARTIŞMA YARATTI: OKURSAM SUÇ MU OLUR? VARLIK FONU DENETİM RAPORU’NDAKİ "GİZLİ" İBARESİ TARTIŞMA YARATTI: OKURSAM SUÇ MU OLUR? (8467)
DEMOKRAT PARTİLİ ENGİNYURT: “AĞAM BİZİMLE KAFA BULMAYA DEVAM EDİYOR” DEMOKRAT PARTİLİ ENGİNYURT: “AĞAM BİZİMLE KAFA BULMAYA DEVAM EDİYOR” (9000)
Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanuna'na aykırı tadilat yapan Ebru Gündeş, beraat etti. Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanuna'na aykırı tadilat yapan Ebru Gündeş, beraat etti. (8877)
CHP'LİLER 67. YILINDA KÖY ENSTİTÜLERİNİN KAPATILMASINI PROTESTO ETTİ CHP'LİLER 67. YILINDA KÖY ENSTİTÜLERİNİN KAPATILMASINI PROTESTO ETTİ (8849)
MECLİSTE “CİNSKIRIM” ÖNERGESİ, AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ MECLİSTE “CİNSKIRIM” ÖNERGESİ, AKP VE MHP OYLARIYLA REDDEDİLDİ (9084)
TBMM TV'DEN AKŞENER'E UYGUR TÜRKÜ SANSÜRÜ TBMM TV'DEN AKŞENER'E UYGUR TÜRKÜ SANSÜRÜ (9189)
GÖZ GÖRE GÖRE GELİYORUM DİYEN HEYELAN: MİLLETVEKİLİ BİR YIL ÖNCE UYARMIŞ ! GÖZ GÖRE GÖRE GELİYORUM DİYEN HEYELAN: MİLLETVEKİLİ BİR YIL ÖNCE UYARMIŞ ! (8750)
AKŞENER: CİNPİNG PERİNÇEK, ERDOĞAN’I DA BAHÇELİ’Yİ DE ESİR ALMIŞ AKŞENER: CİNPİNG PERİNÇEK, ERDOĞAN’I DA BAHÇELİ’Yİ DE ESİR ALMIŞ (8787)
Çanak anten ve siniden 'baz istasyonu' yapılan Hakkari'nin köyüne Antalya'dan destek Çanak anten ve siniden 'baz istasyonu' yapılan Hakkari'nin köyüne Antalya'dan destek (8600)
TİCARET BAKANLIĞI: EN ÇOK AYÇİÇEĞİ YAĞI, YUMURTA VE TAVUKTA FAHİŞ FİYAT ARTIŞI YAPILDI TİCARET BAKANLIĞI: EN ÇOK AYÇİÇEĞİ YAĞI, YUMURTA VE TAVUKTA FAHİŞ FİYAT ARTIŞI YAPILDI (8483)
TED'DEN OKULLAR AÇILSIN KAMPANYASI: EĞİTİM KAYIPLARI TELAFİ EDİLEMEZ NOKTAYA GELDİ TED'DEN OKULLAR AÇILSIN KAMPANYASI: EĞİTİM KAYIPLARI TELAFİ EDİLEMEZ NOKTAYA GELDİ (9074)
MSB'YE "ERDOĞAN ASKERLİK İÇİN HANGİ FAKÜLTENİN DİPLOMASINI SUNDU?" SORUSU MSB'YE "ERDOĞAN ASKERLİK İÇİN HANGİ FAKÜLTENİN DİPLOMASINI SUNDU?" SORUSU (8625)
İstanbul'da Suriyeli çocukları dilendirenlere operasyon: 21 çocuk kurtarıldı İstanbul'da Suriyeli çocukları dilendirenlere operasyon: 21 çocuk kurtarıldı (9814)
Sosyal medyanın sözde medyumlarından online büyü istismarı Sosyal medyanın sözde medyumlarından online büyü istismarı (9307)
KREDİ MAĞDURU EMEKLİ ‘DÜRÜST’ BULUNMADI! KREDİ MAĞDURU EMEKLİ ‘DÜRÜST’ BULUNMADI! (8230)
İSTANBUL İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ MECLİSİ: SON SEKİZ YILDA TERSANE, GEMİ SEKTÖRÜNDE EN AZ 226 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ İSTANBUL İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ MECLİSİ: SON SEKİZ YILDA TERSANE, GEMİ SEKTÖRÜNDE EN AZ 226 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ (9432)
SAADET PARTİLİ ASİLTÜRK'DEN İTTİFAK YANITI: "DAHA ÖNCE AÇIKLARSAM BÖLÜNME MEYDANA GELİR” SAADET PARTİLİ ASİLTÜRK'DEN İTTİFAK YANITI: "DAHA ÖNCE AÇIKLARSAM BÖLÜNME MEYDANA GELİR” (9470)
BAKAN SOYLU: KILIÇDAROĞLU HAKKINDA DA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ BAKAN SOYLU: KILIÇDAROĞLU HAKKINDA DA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ (9413)
Bilim insanlarından Kovid-19 uyarısı: Evcil hayvanlar da aşılanmalı Bilim insanlarından Kovid-19 uyarısı: Evcil hayvanlar da aşılanmalı (9912)
Uzmanlardan korsan saldırılara karşı gemilere ''panik odası'' önerisi Uzmanlardan korsan saldırılara karşı gemilere ''panik odası'' önerisi (9662)
KILIÇDAROĞLU'NDAN MELİH BULU'YA: İZZETÜİKBAL İLE BAB-I HÜKÜMETTEN ÇEKİLMEK KADAR GÜZEL BİR ŞEY YOKTUR KILIÇDAROĞLU'NDAN MELİH BULU'YA: İZZETÜİKBAL İLE BAB-I HÜKÜMETTEN ÇEKİLMEK KADAR GÜZEL BİR ŞEY YOKTUR (9575)
KILIÇDAROĞLU: ESNAFI BATIRAN ADAM, RECEP TAYYİP ERDOĞAN KILIÇDAROĞLU: ESNAFI BATIRAN ADAM, RECEP TAYYİP ERDOĞAN (9721)
CHP'Lİ TORBALI BELEDİYE BAŞKANINDAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALAR! CHP'Lİ TORBALI BELEDİYE BAŞKANINDAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALAR! (9898)
İSTANBUL'DA 40 MİLYON LİRALIK KAÇAK OYUNCAK OPERASYONU İSTANBUL'DA 40 MİLYON LİRALIK KAÇAK OYUNCAK OPERASYONU (9147)
MAAŞLARI YATIRILMAYAN GALATAPORT İŞÇİLERİNDEN İŞ BIRAKMA EYLEMİ MAAŞLARI YATIRILMAYAN GALATAPORT İŞÇİLERİNDEN İŞ BIRAKMA EYLEMİ (9460)
BOĞAZİÇİLİ HOCALAR REKTÖRLÜK BİNASINA SIRT DÖNME EYLEMİNE YAĞMUR ALTINDA DEVAM ETTİ BOĞAZİÇİLİ HOCALAR REKTÖRLÜK BİNASINA SIRT DÖNME EYLEMİNE YAĞMUR ALTINDA DEVAM ETTİ (9989)
BAHÇELİ’DEN DAVUTOĞLU’NA: BİZE SÖYLEDİKLERİNİ AÇIKLAMIŞ OLSAYDIK İNSAN İÇİNE ÇIKACAK YÜZÜ OLMAZDI BAHÇELİ’DEN DAVUTOĞLU’NA: BİZE SÖYLEDİKLERİNİ AÇIKLAMIŞ OLSAYDIK İNSAN İÇİNE ÇIKACAK YÜZÜ OLMAZDI (10082)
Şifa dağıttığını öne süren çiftçinin evinin önündeki kuyruk ‘Doktor Civanım’daki sahneyi hatırlattı Şifa dağıttığını öne süren çiftçinin evinin önündeki kuyruk ‘Doktor Civanım’daki sahneyi hatırlattı (9549)
Eyüpsultan'da bir kişi anne ve ağabeyinin ellerini bağladıktan sonra bıçaklayarak öldürdü. Eyüpsultan'da bir kişi anne ve ağabeyinin ellerini bağladıktan sonra bıçaklayarak öldürdü. (9205)
YÖK ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMLARINI BİR YIL DAHA İPTAL ETTİ YÖK ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMLARINI BİR YIL DAHA İPTAL ETTİ (11441)
MUĞLA'DA TOHUMLAR TESTTEN GEÇİRİLDİKTEN SONRA HALKA DAĞITILIYOR MUĞLA'DA TOHUMLAR TESTTEN GEÇİRİLDİKTEN SONRA HALKA DAĞITILIYOR (10659)
SAYIŞTAY’IN ZARAR NEDENİYLE ARADIĞI MEMUR AKP’DEN ADAY ADAYI ÇIKTI SAYIŞTAY’IN ZARAR NEDENİYLE ARADIĞI MEMUR AKP’DEN ADAY ADAYI ÇIKTI (10054)
RÜŞVET OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINAN KÜÇÜKÇEKMECE TAPU MÜDÜRÜNÜN DE BULUNDUĞU 25 KİŞİ TUTUKLANDI RÜŞVET OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINAN KÜÇÜKÇEKMECE TAPU MÜDÜRÜNÜN DE BULUNDUĞU 25 KİŞİ TUTUKLANDI (11066)
IMF: DÜŞÜK DÖVİZ REZERVİ TÜRKİYE’Yİ SAVUNMASIZ BIRAKIYOR IMF: DÜŞÜK DÖVİZ REZERVİ TÜRKİYE’Yİ SAVUNMASIZ BIRAKIYOR (10285)
Donald Trump’ın yeğeni açıkladı: Melania Trump boşanmak istiyor Donald Trump’ın yeğeni açıkladı: Melania Trump boşanmak istiyor (12188)
AVRUPA KONSEYİ GENEL SEKRETERİ: KAVALA KARARI RİCA DEĞİL, YASAL ZORUNLULUKTUR AVRUPA KONSEYİ GENEL SEKRETERİ: KAVALA KARARI RİCA DEĞİL, YASAL ZORUNLULUKTUR (11436)
ERDOĞAN’IN ELAZIĞ’A GELİŞİNDE KAMYONLAR DURDURULDU, ŞOFÖR TEPKİ GÖSTERDİ: “AÇ, SUSUZ BEKLEMEK ZORUNDA MIYIM?” ERDOĞAN’IN ELAZIĞ’A GELİŞİNDE KAMYONLAR DURDURULDU, ŞOFÖR TEPKİ GÖSTERDİ: “AÇ, SUSUZ BEKLEMEK ZORUNDA MIYIM?” (12308)
İMAMOĞLU: İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNE HAZIR BİR İSTANBUL TASARLIYORUZ İMAMOĞLU: İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNE HAZIR BİR İSTANBUL TASARLIYORUZ (11899)
ÖZTRAK: ERDOĞAN’IN DARBE PARANOYASI SONA ERMİŞ, CHP PARANOYASI DA YENİDEN BAŞLAMIŞ ÖZTRAK: ERDOĞAN’IN DARBE PARANOYASI SONA ERMİŞ, CHP PARANOYASI DA YENİDEN BAŞLAMIŞ (13379)
PANDEMİ MAĞDURU KAFE VE BAR ÇALIŞANLARI EYLEMDE: KONGRELER YAPILIYORSA İŞLETMELER AÇILABİLİR PANDEMİ MAĞDURU KAFE VE BAR ÇALIŞANLARI EYLEMDE: KONGRELER YAPILIYORSA İŞLETMELER AÇILABİLİR (13560)
İGDAŞ’TAN, GECİKEN DOĞAL GAZ FATURALARINA, “10 TAKSİTLE” ÖDEME FIRSATI İGDAŞ’TAN, GECİKEN DOĞAL GAZ FATURALARINA, “10 TAKSİTLE” ÖDEME FIRSATI (13273)
Muş, Varto'da saniyede 45 litre akan, 39 derece sıcaklıkta su bulundu Muş, Varto'da saniyede 45 litre akan, 39 derece sıcaklıkta su bulundu (12680)
CHP MİLLETVEKİLİ YUMURTACI ESNAFINA GİTTİ, BİR YILDA YÜZDE 100 ARTAN FİYATLARI GÖRDÜ: "GEÇEN YIL 30'LU KOLİYİ 12 LİRAYA ALIRKEN BUGÜN 12 LİRAYA SADECE 11 TANE YUMURTA ALINABİLİYOR” CHP MİLLETVEKİLİ YUMURTACI ESNAFINA GİTTİ, BİR YILDA YÜZDE 100 ARTAN FİYATLARI GÖRDÜ: "GEÇEN YIL 30'LU KOLİYİ 12 LİRAYA ALIRKEN BUGÜN 12 LİRAYA SADECE 11 TANE YUMURTA ALINABİLİYOR” (15315)
BABACAN'DAN ERDOĞAN'A: TÜRKİYE'DE SADECE FAİZİ ALIP CEBİNE KOYUP GERİ GİDEN MUTLU BABACAN'DAN ERDOĞAN'A: TÜRKİYE'DE SADECE FAİZİ ALIP CEBİNE KOYUP GERİ GİDEN MUTLU (12944)
CHP'li başkandan 'yeni parti' çıkışı. Muharrem İnce'nin Kuracağı Partiye mi Geçiyor? CHP'li başkandan 'yeni parti' çıkışı. Muharrem İnce'nin Kuracağı Partiye mi Geçiyor? (12132)
14 yaşındaki kıza istismar 'Anne beni en yakınından koruyamadın' notuyla ortaya çıktı 14 yaşındaki kıza istismar 'Anne beni en yakınından koruyamadın' notuyla ortaya çıktı (13316)
Boşanmak isteyince kocası falçatayla saldırmıştı... Hanna, korku içinde yaşıyor Boşanmak isteyince kocası falçatayla saldırmıştı... Hanna, korku içinde yaşıyor (12857)
Muharrem İnce: Tüzüğümüzü oy birliği ile kabul ettik Muharrem İnce: Tüzüğümüzü oy birliği ile kabul ettik (13339)
ZİRAAT MÜDENDİSLERİ’NDEN TAVUKTA GDO'LU YEM ONAYINA TEPKİ: GDO LOBİSİNİN ÖNÜ AÇILIYOR ZİRAAT MÜDENDİSLERİ’NDEN TAVUKTA GDO'LU YEM ONAYINA TEPKİ: GDO LOBİSİNİN ÖNÜ AÇILIYOR (11628)
“AMATÖR FUTBOL SEKTÖRÜ, 11 AYDIR KAN AĞLIYOR” “AMATÖR FUTBOL SEKTÖRÜ, 11 AYDIR KAN AĞLIYOR” (12356)
6,8 MİLYON LİRALIK ZARARA YOL AÇAN MEMUR RESMİ GAZETE İLANIYLA ARANIYOR 6,8 MİLYON LİRALIK ZARARA YOL AÇAN MEMUR RESMİ GAZETE İLANIYLA ARANIYOR (12978)
TÜRKİYE'NİN AŞI HARİTASI ERİŞİME AÇILDI TÜRKİYE'NİN AŞI HARİTASI ERİŞİME AÇILDI (12088)
DİKKAT GDO’LU TAVUK ÇIKABİLİR: TARIM BAKANLIĞI İTHAL GDO’LU YEME ONAY VERDİ DİKKAT GDO’LU TAVUK ÇIKABİLİR: TARIM BAKANLIĞI İTHAL GDO’LU YEME ONAY VERDİ (13091)
HAKKI ÖDENMEYEN İŞÇİNİN DÜŞTÜĞÜ DURUM: YENİ EVLENEN KARDEŞİMİN ALTININI BORÇ ALDIM, ONU DA KENDİM GİBİ BATIRDIM HAKKI ÖDENMEYEN İŞÇİNİN DÜŞTÜĞÜ DURUM: YENİ EVLENEN KARDEŞİMİN ALTININI BORÇ ALDIM, ONU DA KENDİM GİBİ BATIRDIM (12897)
GÜVEN ENDEKSİ HİZMET SEKTÖRÜNDE YÜKSELDİ, İNŞAAT VE TİCARETTE DÜŞTÜ GÜVEN ENDEKSİ HİZMET SEKTÖRÜNDE YÜKSELDİ, İNŞAAT VE TİCARETTE DÜŞTÜ (12147)
CHP’Lİ İLGEZDİ: FEDERASYONA PARA KAZANDIRMAK İÇİN BALEYİ SPOR YAPTILAR CHP’Lİ İLGEZDİ: FEDERASYONA PARA KAZANDIRMAK İÇİN BALEYİ SPOR YAPTILAR (13093)
İKİ ÜNİVERSİTE MEZUNUNUN İŞSİZLİK ÖYKÜSÜ İKİ ÜNİVERSİTE MEZUNUNUN İŞSİZLİK ÖYKÜSÜ (13718)
BİTKİSEL ATIKLAR YABAN HAYVANLARINA YEM OLDU BİTKİSEL ATIKLAR YABAN HAYVANLARINA YEM OLDU (13659)
EĞİTİM-SEN, KAPI KAPI DOLAŞIP KARNE DAĞITAN AKP İL BAŞKANI VE ÖĞRENCİLERİN BİLGİLERİNİ PAYLAŞAN OKUL MÜDÜRÜ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK EĞİTİM-SEN, KAPI KAPI DOLAŞIP KARNE DAĞITAN AKP İL BAŞKANI VE ÖĞRENCİLERİN BİLGİLERİNİ PAYLAŞAN OKUL MÜDÜRÜ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK (15420)
Biden-Rusya arasında ilk kriz: Moskova'dan Washington'a "Navalni protestosu" tepkisi Biden-Rusya arasında ilk kriz: Moskova'dan Washington'a "Navalni protestosu" tepkisi (13784)
AKP'Lİ İL BAŞKANI KAP KAPI DOLAŞIP KARNE DAĞITTI AKP'Lİ İL BAŞKANI KAP KAPI DOLAŞIP KARNE DAĞITTI (14284)
Yakalanan kapkaççı basın mensuplarına “Yakışıklı çıkmazsam görüşürüz” dedi Yakalanan kapkaççı basın mensuplarına “Yakışıklı çıkmazsam görüşürüz” dedi (14143)
2020'de ekstrem sıcaklıkta artış, yağışlarda düşüş rekoru kırıldı 2020'de ekstrem sıcaklıkta artış, yağışlarda düşüş rekoru kırıldı (14006)
1 KİŞİYİ İSTİHDAM ETMENİN MALİYETİ 652 BİN TL'YE ULAŞTI 1 KİŞİYİ İSTİHDAM ETMENİN MALİYETİ 652 BİN TL'YE ULAŞTI (14000)
BABACAN: "ŞİDDETİN SÖZÜ BOĞDUĞU 90'LI YILLARIN KARANLIĞINDA KURBAN EDİLEN, UĞUR MUMCU VE GAFFAR OKKAN'I SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUM" BABACAN: "ŞİDDETİN SÖZÜ BOĞDUĞU 90'LI YILLARIN KARANLIĞINDA KURBAN EDİLEN, UĞUR MUMCU VE GAFFAR OKKAN'I SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUM" (13983)
AKŞENER: "CESUR KALEMİYLE ÜLKEMİZDE GAZETECİLİĞİN SEMBOL İSMİ HALİNE GELEN UĞUR MUMCU'YU SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUM" AKŞENER: "CESUR KALEMİYLE ÜLKEMİZDE GAZETECİLİĞİN SEMBOL İSMİ HALİNE GELEN UĞUR MUMCU'YU SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUM" (13688)
Beşparmak'ta KKTC bayrağının boyanması, Rumları kızdırdı Beşparmak'ta KKTC bayrağının boyanması, Rumları kızdırdı (13804)
4 GÜNDÜR BULUNAMAYAN GÖKHAN GÜNEŞ’İN ABLASI: POLİS KARDEŞİMİN NEREDE OLDUĞUNU BİLİYOR, SÖYLEMİYOR 4 GÜNDÜR BULUNAMAYAN GÖKHAN GÜNEŞ’İN ABLASI: POLİS KARDEŞİMİN NEREDE OLDUĞUNU BİLİYOR, SÖYLEMİYOR (13546)
CHP'Lİ KILIÇ: ROMANLARIN ELEKTRİĞİ POLİS EŞLİĞİNDE KESİLDİ CHP'Lİ KILIÇ: ROMANLARIN ELEKTRİĞİ POLİS EŞLİĞİNDE KESİLDİ (13982)
İstanbul barajlarında doluluk oranı yüzde 32'yi geçti İstanbul barajlarında doluluk oranı yüzde 32'yi geçti (13128)
CHP'Lİ BELEDİYEDEN ZEYTİNYAĞI TESİSİ... YARI FİYATINA SIKIM YAPIP, ÜRETİCİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK CHP'Lİ BELEDİYEDEN ZEYTİNYAĞI TESİSİ... YARI FİYATINA SIKIM YAPIP, ÜRETİCİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK (13309)
BİR DRAM HABERİ DE ÇANAKKALE'DEN GELDİ: ÇİFTÇİNİN TRAKTÖRÜ HACZEDİLDİ ELMASI TARLADA KALDI, YAKACAK KÖMÜRÜ BİLE YOK BİR DRAM HABERİ DE ÇANAKKALE'DEN GELDİ: ÇİFTÇİNİN TRAKTÖRÜ HACZEDİLDİ ELMASI TARLADA KALDI, YAKACAK KÖMÜRÜ BİLE YOK (13455)
RTÜK’TEN HALK TV’YE CEZA SAVUNMASI: MEDYA İKTİDARI DEVİREBİLİR RTÜK’TEN HALK TV’YE CEZA SAVUNMASI: MEDYA İKTİDARI DEVİREBİLİR (13362)
UĞUR MUMCU VE GAFFAR OKKAN 24 OCAK'TA KATLEDİLDİ: "VURULDUK EY HALKIM, UNUTMA BİZİ..." UĞUR MUMCU VE GAFFAR OKKAN 24 OCAK'TA KATLEDİLDİ: "VURULDUK EY HALKIM, UNUTMA BİZİ..." (13588)
Almanya’da farelerde yapılan çalışma, felç tedavisinde umut oldu Almanya’da farelerde yapılan çalışma, felç tedavisinde umut oldu (14852)
GİNE KÖRFEZİ AÇIKLARINDA TÜRK GEMİSİNİN KAÇIRILDIĞI İDDİA EDİLDİ GİNE KÖRFEZİ AÇIKLARINDA TÜRK GEMİSİNİN KAÇIRILDIĞI İDDİA EDİLDİ (14829)
ERDOĞAN'A HAKARET DAVASINDA, BAŞSAVCILIKTAN 'HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ' HATIRLATMASI ERDOĞAN'A HAKARET DAVASINDA, BAŞSAVCILIKTAN 'HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ' HATIRLATMASI (14551)
DIŞİŞLERİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU ANKARA BAŞSAVCILIĞI KKTC'Lİ GAZETECİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTI DIŞİŞLERİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU ANKARA BAŞSAVCILIĞI KKTC'Lİ GAZETECİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTI (15171)
SES ANKARA ŞUBE EŞBAŞKANI YALÇINKAYA: ANKARA'DA ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE 'İMTİYAZLI KİŞİLERİN' AŞILANDIĞINI TESPİT ETTİK SES ANKARA ŞUBE EŞBAŞKANI YALÇINKAYA: ANKARA'DA ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE 'İMTİYAZLI KİŞİLERİN' AŞILANDIĞINI TESPİT ETTİK (14780)
KÖYLÜYE TOHUMU DAĞITTI, MAHSÜLÜ SATIN ALDI, FIRININ BAŞINA GEÇİP EKMEK ÜRETTİ KÖYLÜYE TOHUMU DAĞITTI, MAHSÜLÜ SATIN ALDI, FIRININ BAŞINA GEÇİP EKMEK ÜRETTİ (15495)
Ali Koç: Beğenin beğenmeyin istediğiniz yere çekin evin oğlu geldi Ali Koç: Beğenin beğenmeyin istediğiniz yere çekin evin oğlu geldi (16527)
TEPKİLER ÜZERİNE, PRİM BORCU OLANLARA MUAYENE HAKKI YENİDEN GETİRİLDİ TEPKİLER ÜZERİNE, PRİM BORCU OLANLARA MUAYENE HAKKI YENİDEN GETİRİLDİ (14916)
Kağıthane'den sonra Eyüpsultan'da da İETT şoförüne saldırı Kağıthane'den sonra Eyüpsultan'da da İETT şoförüne saldırı (15702)
Koronavirüse iyi geldiğini öne sürüp, kendilerini bal arılarına ısırtıyorlar Koronavirüse iyi geldiğini öne sürüp, kendilerini bal arılarına ısırtıyorlar (15110)
Rusya’da Navalni protestoları başladı Rusya’da Navalni protestoları başladı (14933)
CHP’Lİ ERDOĞAN TOPRAK’TAN İRFAN FİDAN TEPKİSİ: VAATLER YALANLANDI, YARGIYA GÜVEN SIFIRLANDI CHP’Lİ ERDOĞAN TOPRAK’TAN İRFAN FİDAN TEPKİSİ: VAATLER YALANLANDI, YARGIYA GÜVEN SIFIRLANDI (15048)
İZMİR'E AT, EŞEK Mİ YEDİRDİLER! METRUK BİNADA ŞOK MANZARA... 5 AT KURTARILDI! İZMİR'E AT, EŞEK Mİ YEDİRDİLER! METRUK BİNADA ŞOK MANZARA... 5 AT KURTARILDI! (14785)
Tokat'ta, 'haritalı fişleme' iddiasıyla ilgili doktora soruşturma Tokat'ta, 'haritalı fişleme' iddiasıyla ilgili doktora soruşturma (16132)
S&P TÜRKİYE'NİN KREDİ NOTUNU "DURAĞAN"DA SABİT TUTTU S&P TÜRKİYE'NİN KREDİ NOTUNU "DURAĞAN"DA SABİT TUTTU (14834)
BAŞKAN BATUR'DAN KESİNTİ TEPKİSİ: HÜKÜMET BELEDİYELERİ İFLAS ETTİRECEK BAŞKAN BATUR'DAN KESİNTİ TEPKİSİ: HÜKÜMET BELEDİYELERİ İFLAS ETTİRECEK (14635)
ÇAKICI'YI MHP'Lİ MİLLETVEKİLİ KARŞILADI ÇAKICI'YI MHP'Lİ MİLLETVEKİLİ KARŞILADI (16601)
BABACAN: "2018 SEÇİMLERİ ASLINDA AK PARTİ AÇISINDAN DA SAYIN ERDOĞAN AÇISINDAN DA BİR YENİLGİDİR, ZAFER DEĞİLDİR" BABACAN: "2018 SEÇİMLERİ ASLINDA AK PARTİ AÇISINDAN DA SAYIN ERDOĞAN AÇISINDAN DA BİR YENİLGİDİR, ZAFER DEĞİLDİR" (16218)
İŞ İNSANI KAVALA HAKKINDA VERİLEN BERAAT KARARI BOZULDU İŞ İNSANI KAVALA HAKKINDA VERİLEN BERAAT KARARI BOZULDU (16854)
EŞİTLİK İÇİN KADIN PLATFORMU: GÜNDE EN AZ 3 KADIN ÖLDÜRÜLÜYOR, BU BİR CİNSKIRIM EŞİTLİK İÇİN KADIN PLATFORMU: GÜNDE EN AZ 3 KADIN ÖLDÜRÜLÜYOR, BU BİR CİNSKIRIM (17208)
ÖZLÜK HAKLARINI İSTEYEN SAĞLIKÇILARA KALKANLI ENGEL ÖZLÜK HAKLARINI İSTEYEN SAĞLIKÇILARA KALKANLI ENGEL (17254)
OECD İSTANBUL MERKEZİ AÇILDI OECD İSTANBUL MERKEZİ AÇILDI (17052)
Canan Kaftancıoğlu hakkında 6 yıla kadar hapis cezası istemiyle yeni iddianame Canan Kaftancıoğlu hakkında 6 yıla kadar hapis cezası istemiyle yeni iddianame (17553)
İMAMOĞLU: TARIM BAKANLIĞI’NIN YENİ AÇIKLAMASI SORUNU ŞİMDİLİK ÇÖZMÜŞTÜR İMAMOĞLU: TARIM BAKANLIĞI’NIN YENİ AÇIKLAMASI SORUNU ŞİMDİLİK ÇÖZMÜŞTÜR (17753)
ASGARİ ÜCRETLİ AİLENİN ÂÇLIK SINIRI" İÇİN BİLE AYDA 441 LİRAYA DAHA İHTİYACI VAR ASGARİ ÜCRETLİ AİLENİN ÂÇLIK SINIRI" İÇİN BİLE AYDA 441 LİRAYA DAHA İHTİYACI VAR (19139)
REKABET KURULU'NDAN ROCHE VE NOVARTİS'E 278 MİLYON TL PARA CEZASI REKABET KURULU'NDAN ROCHE VE NOVARTİS'E 278 MİLYON TL PARA CEZASI (17598)
ERKEK ŞİDDETİNE KURBAN GİDEN MERVE KOTAN’IN AİLESİNE DURUŞMA SALONUNDA SALDIRMIŞLAR ERKEK ŞİDDETİNE KURBAN GİDEN MERVE KOTAN’IN AİLESİNE DURUŞMA SALONUNDA SALDIRMIŞLAR (17865)
BAKANLIĞIN GENELGESİNE İBB’DEN YANIT: VATANDAŞLARIMIZ ENDİŞE ETMESİN GEREKİRSE İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ EKMEĞİ EVİNİZE TESLİM EDERİZ BAKANLIĞIN GENELGESİNE İBB’DEN YANIT: VATANDAŞLARIMIZ ENDİŞE ETMESİN GEREKİRSE İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ EKMEĞİ EVİNİZE TESLİM EDERİZ (18863)
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI SEYYAR ARAÇLARDA EKMEK SATIŞINI YASAKLADI TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI SEYYAR ARAÇLARDA EKMEK SATIŞINI YASAKLADI (18883)
MANSUR YAVAŞ DUYURDU: "ANKARA'DA GSS PRİMLERİNİ YAPILANDIRAMAYAN EYT'LİLERİN PİRİMLERİNİ ÖDEMEYE BAŞLIYORUZ" MANSUR YAVAŞ DUYURDU: "ANKARA'DA GSS PRİMLERİNİ YAPILANDIRAMAYAN EYT'LİLERİN PİRİMLERİNİ ÖDEMEYE BAŞLIYORUZ" (21645)
‘YARGIYA MÜDAHALE’ HABERİNİN ERİŞİM ENGELİ HABERİNE ERİŞİM ENGELİ ‘YARGIYA MÜDAHALE’ HABERİNİN ERİŞİM ENGELİ HABERİNE ERİŞİM ENGELİ (20183)
SOMALI MADENCİLERİN 8 YILLIK MÜCADELESİ SONUÇ VERDİ SOMALI MADENCİLERİN 8 YILLIK MÜCADELESİ SONUÇ VERDİ (20196)
İMAMOĞLU: HİÇBİR VATANDAŞIMIZIN SOKAKTA YATMASINI KALDIRAMAYIZ İMAMOĞLU: HİÇBİR VATANDAŞIMIZIN SOKAKTA YATMASINI KALDIRAMAYIZ (19245)
AYÇİÇEGİ YAĞINA BİR AYDA YÜZDE 5 ZAM DAHA! AYÇİÇEGİ YAĞINA BİR AYDA YÜZDE 5 ZAM DAHA! (19690)
Kripto para birimlerinin sayısı 4 bini aştı Kripto para birimlerinin sayısı 4 bini aştı (21855)
KILIÇDAROĞLU’NDAN AYM YORUMU: UYGULAMAYAN HAKİMLERİN KULAĞINA KÜPE OLUR... HERKES SANDIĞI BEKLİYOR KILIÇDAROĞLU’NDAN AYM YORUMU: UYGULAMAYAN HAKİMLERİN KULAĞINA KÜPE OLUR... HERKES SANDIĞI BEKLİYOR (20542)
ÇİFTÇİDEN AKŞENER'E: "KENDİ ÇABAMIZLA, ALIN TERİMİZLE YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ" ÇİFTÇİDEN AKŞENER'E: "KENDİ ÇABAMIZLA, ALIN TERİMİZLE YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ" (19289)
İŞÇİYİ KOD 29’LUK YAPAN İŞVEREN CEZA VERİLMESİ İÇİN KANUN TEKLİFİ İŞÇİYİ KOD 29’LUK YAPAN İŞVEREN CEZA VERİLMESİ İÇİN KANUN TEKLİFİ (19266)
Ankara'da pitbull dehşeti Ankara'da pitbull dehşeti (19906)
ÇAKICI'NIN ESKİ BAŞBAKAN DAVUTOĞLU'NA SÖZLERİ "ELEŞTİRİ" SAYILDI ÇAKICI'NIN ESKİ BAŞBAKAN DAVUTOĞLU'NA SÖZLERİ "ELEŞTİRİ" SAYILDI (19641)
Yoğun bakım servislerinde yüzde 60 azalma: Uçurumun kenarındaydık... Yoğun bakım servislerinde yüzde 60 azalma: Uçurumun kenarındaydık... (20292)
Otobüsün bagajındaki çarkların içerisinden afyon sakızı çıktı Otobüsün bagajındaki çarkların içerisinden afyon sakızı çıktı (21667)
İÇİŞLERİ VE ADALET BAKANLARI ARASINDA TUTUKLAMA POLEMİĞİ İÇİŞLERİ VE ADALET BAKANLARI ARASINDA TUTUKLAMA POLEMİĞİ (19496)
EGM, TOPLUMSAL OLAYLAR İÇİN TANK DA ALACAK MI? EGM, TOPLUMSAL OLAYLAR İÇİN TANK DA ALACAK MI? (20670)
MERKEZ BANKASI FAİZİ SABİT TUTTU, HERKES RAHAT NEFES ALDI MERKEZ BANKASI FAİZİ SABİT TUTTU, HERKES RAHAT NEFES ALDI (20031)
GELİR EŞİTSİZLİĞİ RAPORUNA GÖRE, HER 10 KİŞİDEN 7’Sİ BORÇLU, HALK TEMEL İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAMAZ HALE GELDİ GELİR EŞİTSİZLİĞİ RAPORUNA GÖRE, HER 10 KİŞİDEN 7’Sİ BORÇLU, HALK TEMEL İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAMAZ HALE GELDİ (20885)
ANAYASA MAHKEMESİ ENİS BERBEROĞLU İÇİN YİNE OY BİRLİĞİYLE 'HAK İHLALİ' DEDİ ANAYASA MAHKEMESİ ENİS BERBEROĞLU İÇİN YİNE OY BİRLİĞİYLE 'HAK İHLALİ' DEDİ (21181)
CUMHURBAŞKANLIĞI’NIN ‘ESKİ’ DİYE SATTIĞI LİMUZİN “SIFIR” ÇIKTI CUMHURBAŞKANLIĞI’NIN ‘ESKİ’ DİYE SATTIĞI LİMUZİN “SIFIR” ÇIKTI (21651)
BELEDİYELERİN VERGİ GELİRLERİNE EK KESİNTİ GELDİ BELEDİYELERİN VERGİ GELİRLERİNE EK KESİNTİ GELDİ (20777)
Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi (20826)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR, GELECEĞİN POLİSLERİNİ POMEM SINAVI İÇİN HAZIRLAYACAK ANKARA BÜYÜKŞEHİR, GELECEĞİN POLİSLERİNİ POMEM SINAVI İÇİN HAZIRLAYACAK (20341)
Yurt içi piyasalar Merkez Bankası'na odaklandı Yurt içi piyasalar Merkez Bankası'na odaklandı (19902)
SÜRÜCÜ KURSLARINDA YENİ DÖNEM KAFA KARIŞTIRDI: 450 BİN ADAY VAR! AYNI ARAÇTA 4 KİŞİ SINAVA NASIL GİRECEK? SÜRÜCÜ KURSLARINDA YENİ DÖNEM KAFA KARIŞTIRDI: 450 BİN ADAY VAR! AYNI ARAÇTA 4 KİŞİ SINAVA NASIL GİRECEK? (19728)
İYİ PARTİLİ ÇIRAY: DOĞU AKDENİZ MASASINDA YUNANİSTAN'IN NE İŞİ VAR? İYİ PARTİLİ ÇIRAY: DOĞU AKDENİZ MASASINDA YUNANİSTAN'IN NE İŞİ VAR? (23553)
Zeytinburnu'nda yaşlı adamı dolandırıp; balkona sakladığı altınlarını alıp kaçtılar Zeytinburnu'nda yaşlı adamı dolandırıp; balkona sakladığı altınlarını alıp kaçtılar (18982)
SON 18 YILDA 27 BİN 493 KİŞİ İŞKENCEYE UĞRADI SON 18 YILDA 27 BİN 493 KİŞİ İŞKENCEYE UĞRADI (19791)
EFELER'DE KİTAP KAFE AÇILIŞINA YOĞUN İLGİ EFELER'DE KİTAP KAFE AÇILIŞINA YOĞUN İLGİ (22518)
GELECEK PARTİSİ 81 İL BAŞKANI ÖZDAĞ'I ZİYARET ETTİ: "SAVCIYI BİLE ETKİ ALTINDA BIRAKMA TEŞEBBÜSÜ KABUL EDİLEMEZ" GELECEK PARTİSİ 81 İL BAŞKANI ÖZDAĞ'I ZİYARET ETTİ: "SAVCIYI BİLE ETKİ ALTINDA BIRAKMA TEŞEBBÜSÜ KABUL EDİLEMEZ" (24140)
SOL PARTİ’DEN AŞI DİLEKÇESİ KAMPANYASI: "HANGİ TARİHTE, HANGİ AŞIYLA AŞILANACAĞIM" DİLEKÇESİ VERİN SOL PARTİ’DEN AŞI DİLEKÇESİ KAMPANYASI: "HANGİ TARİHTE, HANGİ AŞIYLA AŞILANACAĞIM" DİLEKÇESİ VERİN (23518)
ÜNİVERSİTELİ KADINLAR "KADIN ÜNİVERSİTESİ" PROJESİNE KARŞI KADIKÖY'DE BİR ARAYA GELDİ ÜNİVERSİTELİ KADINLAR "KADIN ÜNİVERSİTESİ" PROJESİNE KARŞI KADIKÖY'DE BİR ARAYA GELDİ (23199)
Sağlık Bakanlığı: Hastalığı geçirenler aşı uygulanacak gruplarda değil Sağlık Bakanlığı: Hastalığı geçirenler aşı uygulanacak gruplarda değil (22308)
CHP’Lİ AĞBABA: “AKP’NİN BAKANLARI, GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI, MİLLETVEKİLLERİ TROLLERİ ARATMIYOR” CHP’Lİ AĞBABA: “AKP’NİN BAKANLARI, GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI, MİLLETVEKİLLERİ TROLLERİ ARATMIYOR” (24458)
Selçuk Özdağ’a saldıranların ifadeleri ortaya çıktı Selçuk Özdağ’a saldıranların ifadeleri ortaya çıktı (23386)
"ESNAF ÖLDÜ FATİHASI OKUNDU" "ESNAF ÖLDÜ FATİHASI OKUNDU" (23591)
ZİRAİ KARANTİNA ARAZİSİNİN İLİM YAYMA VAKFINA DEVREDİLMESİNE TEPKİ GÖSTEREN CHP'Lİ GÖKÇEL: TOPLUM SAĞLIĞI KONTROLÜ SAĞLANAMAYACAK ZİRAİ KARANTİNA ARAZİSİNİN İLİM YAYMA VAKFINA DEVREDİLMESİNE TEPKİ GÖSTEREN CHP'Lİ GÖKÇEL: TOPLUM SAĞLIĞI KONTROLÜ SAĞLANAMAYACAK (48876)
Sıla ile Ahmet Kural davasında yeni gelişme... Ahmet Kural yeniden yargılanacak Sıla ile Ahmet Kural davasında yeni gelişme... Ahmet Kural yeniden yargılanacak (25273)
Telefon görüşmesi için karlı tepelere çıkıyorlar Telefon görüşmesi için karlı tepelere çıkıyorlar (23167)
Alkol ve sigara, koronavirüs aşısında negatif etki oluşturuyor Alkol ve sigara, koronavirüs aşısında negatif etki oluşturuyor (23311)
CHP'Lİ GÖK: ODTÜ'DE ÖĞRENCİLER ANAYASAL HAKLARINI KULLANDIKLARI İÇİN CEZALANDIRILDI CHP'Lİ GÖK: ODTÜ'DE ÖĞRENCİLER ANAYASAL HAKLARINI KULLANDIKLARI İÇİN CEZALANDIRILDI (25769)
NERGİS ÜRETİCİSİNİN İSYANI: BİZDEN 4 LİRA 90 KURUŞA ALDILAR, İSTANBUL'DA 60 LİRAYA SATIYORLAR NERGİS ÜRETİCİSİNİN İSYANI: BİZDEN 4 LİRA 90 KURUŞA ALDILAR, İSTANBUL'DA 60 LİRAYA SATIYORLAR (23848)
Profesörden 'karga istilası' açıklaması: Güvenlik için kavak ağacına gelirler Profesörden 'karga istilası' açıklaması: Güvenlik için kavak ağacına gelirler (23862)
İntihara kalkışıp yatağa bağımlı kalan mağdurun avukatına da cinsel saldırı tehdidi İntihara kalkışıp yatağa bağımlı kalan mağdurun avukatına da cinsel saldırı tehdidi (45212)
KILIÇDAROĞLU: "ANAYASA MADDE 64, 'DEVLET, SANAT FAALİYETLERİNİ VE SANATÇIYI KORUR, GEREKLİ TEDBİRLERİ ALIR' DİYOR, ALABİLİR DEĞİL ALIR" KILIÇDAROĞLU: "ANAYASA MADDE 64, 'DEVLET, SANAT FAALİYETLERİNİ VE SANATÇIYI KORUR, GEREKLİ TEDBİRLERİ ALIR' DİYOR, ALABİLİR DEĞİL ALIR" (25053)
İŞÇİLERİN ÇORUM EYLEMİ ILO GÜNDEMİNE GİDİYOR: "SENDİKALAŞMAYA KARŞI UYGULANAN KOD29 VE ÜCRETSİZ İZİN ILO’DA GÜNDEME GELECEK" İŞÇİLERİN ÇORUM EYLEMİ ILO GÜNDEMİNE GİDİYOR: "SENDİKALAŞMAYA KARŞI UYGULANAN KOD29 VE ÜCRETSİZ İZİN ILO’DA GÜNDEME GELECEK" (33770)
CHP'Lİ BAŞARIR: "AKKUYU'DA ART ARDA İKİ BÜYÜK PATLAMA YAŞANDI, EVLERİN CAMLARI, DUVARLARI ÇATLAMIŞ, KIRILMIŞ DURUMDA" CHP'Lİ BAŞARIR: "AKKUYU'DA ART ARDA İKİ BÜYÜK PATLAMA YAŞANDI, EVLERİN CAMLARI, DUVARLARI ÇATLAMIŞ, KIRILMIŞ DURUMDA" (30544)
DARÜLACEZE'DE AŞILAMA BAŞLADI DARÜLACEZE'DE AŞILAMA BAŞLADI (28743)
GELECEK PARTİLİ ÖZCAN: "BAHÇELİ, ERDOĞAN'IN GÜCÜNÜ KULLANMAKTA, MAFYATİK BİR TUTUMLA KİŞİSEL HESABINI GÖRMEKTE VE ÜLKEYİ ATEŞE ATMAKTADIR" GELECEK PARTİLİ ÖZCAN: "BAHÇELİ, ERDOĞAN'IN GÜCÜNÜ KULLANMAKTA, MAFYATİK BİR TUTUMLA KİŞİSEL HESABINI GÖRMEKTE VE ÜLKEYİ ATEŞE ATMAKTADIR" (25660)
Köpeğini 'fazla ekmek yiyor' diye öldürdü, bin 33 lira ceza kesildi Köpeğini 'fazla ekmek yiyor' diye öldürdü, bin 33 lira ceza kesildi (29090)
Meslektaşı kız arkadaşına kurşun yağdıran polise ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi Meslektaşı kız arkadaşına kurşun yağdıran polise ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi (29281)
Sahibi tedavi gören köpek, 5 gündür hastane kapısında bekliyor Sahibi tedavi gören köpek, 5 gündür hastane kapısında bekliyor (23144)
Milli Savunma Bakanı Akar'dan Erbil ziyareti Milli Savunma Bakanı Akar'dan Erbil ziyareti (25867)
ANKARA'YA EYLEM İÇİN GİDEN ÇORUMLU İŞÇİLERE ENGELLEME ANKARA'YA EYLEM İÇİN GİDEN ÇORUMLU İŞÇİLERE ENGELLEME (32032)
JES'E KARŞI KÖYLÜ KADININ SİTEMİ: "VIR VIR ETMİYOR, TOPRAĞIMIZI SAVUNUYORUZ" JES'E KARŞI KÖYLÜ KADININ SİTEMİ: "VIR VIR ETMİYOR, TOPRAĞIMIZI SAVUNUYORUZ" (23972)
KILIÇDAROĞLU'NDAN APARTMAN GÖREVLİLERİNE ÖRGÜTLENİN ÇAĞRISI: 1 MİLYON KİŞİ SESİNİ ÇIKARSA TÜRKİYE'Yİ SALLARSINIZ" KILIÇDAROĞLU'NDAN APARTMAN GÖREVLİLERİNE ÖRGÜTLENİN ÇAĞRISI: 1 MİLYON KİŞİ SESİNİ ÇIKARSA TÜRKİYE'Yİ SALLARSINIZ" (24611)
SENDİKA ÜYESİ OLDUKLARI İÇİN İŞTEN ATILAN ÇORUM'DAKİ İŞÇİLER ANKARA YOLUNDA SENDİKA ÜYESİ OLDUKLARI İÇİN İŞTEN ATILAN ÇORUM'DAKİ İŞÇİLER ANKARA YOLUNDA (22593)
TÜRKİYE’DE CEZAEVLERİNİN DURUMU DERNEK RAPORUNDA: 5 KEZ KALP KRİZİ GEÇİREN MAHKUM, AÇ YATAN İNSANLAR... TÜRKİYE’DE CEZAEVLERİNİN DURUMU DERNEK RAPORUNDA: 5 KEZ KALP KRİZİ GEÇİREN MAHKUM, AÇ YATAN İNSANLAR... (22583)
DAVUTOĞLU: "HALA BU CİNAYET AYDINLATILAMAMIŞKEN YENİ SİYASİ TERÖR OLAYLARIYLA ÜLKEMİZ KARANLIK GÜNLERE SÜRÜKLENMEK İSTİYOR" DAVUTOĞLU: "HALA BU CİNAYET AYDINLATILAMAMIŞKEN YENİ SİYASİ TERÖR OLAYLARIYLA ÜLKEMİZ KARANLIK GÜNLERE SÜRÜKLENMEK İSTİYOR" (22901)
NASA’dan kritik paylaşım: Türkiye için kuraklık uyarısı NASA’dan kritik paylaşım: Türkiye için kuraklık uyarısı (23589)
Bolu dün gece eksi 32 dereceyle Türkiye'nin en soğuk ili oldu. Bolu dün gece eksi 32 dereceyle Türkiye'nin en soğuk ili oldu. (23482)
SAĞLIK BAKANLIĞI'NDA İZİN VE EMEKLİLİK YASAĞI KALDIRILDI SAĞLIK BAKANLIĞI'NDA İZİN VE EMEKLİLİK YASAĞI KALDIRILDI (27158)
YASA DIŞI BAHİS OPERASYONU: 26 TUTUKLAMA YASA DIŞI BAHİS OPERASYONU: 26 TUTUKLAMA (22143)
İYİ PARTİLİ SUNAT: "TUTARSIZ UYGULAMALAR ÖĞRENCİ, VELİ VE ÖĞRETMENLERİ KAOSA SÜRÜKLEMEKTEDİR" İYİ PARTİLİ SUNAT: "TUTARSIZ UYGULAMALAR ÖĞRENCİ, VELİ VE ÖĞRETMENLERİ KAOSA SÜRÜKLEMEKTEDİR" (24330)
RTÜK, CELAL ÇELİK'İN CEZALARI ELEŞTİRDİĞİ PROGRAM NEDENİYLE HALK TV’YE İNCELEME BAŞLATTI RTÜK, CELAL ÇELİK'İN CEZALARI ELEŞTİRDİĞİ PROGRAM NEDENİYLE HALK TV’YE İNCELEME BAŞLATTI (22836)
ANAYASA MAHKEMESİ'NDEN 65 BİN TL "EZİYET" TAZMİNATI ANAYASA MAHKEMESİ'NDEN 65 BİN TL "EZİYET" TAZMİNATI (23284)
2 YILDIR KURULMASINA İZİN VERİLMEYEN PARTİ, 8 GÜNDÜR İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NA ALINMIYOR 2 YILDIR KURULMASINA İZİN VERİLMEYEN PARTİ, 8 GÜNDÜR İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NA ALINMIYOR (29078)
HSK KARARNAMESİYLE YENİ MAHKEMELER FAALİYETE BAŞLAYACAK HSK KARARNAMESİYLE YENİ MAHKEMELER FAALİYETE BAŞLAYACAK (23498)
2020'DE 2 BİN 40 KİŞİ SİLAHLI SALDIRI SONUCU ÖLDÜ, 3 BİN 688 KİŞİ DE YARALANDI 2020'DE 2 BİN 40 KİŞİ SİLAHLI SALDIRI SONUCU ÖLDÜ, 3 BİN 688 KİŞİ DE YARALANDI (25814)
ÇALIŞMA BAKANLIĞI’DAN 7 MARKET ZİNCİRİ HAKKINDA TESPİT: İŞÇİLERİN 23,5 MİLYON LİRALIK ALACAĞI VERİLMEMİŞ ÇALIŞMA BAKANLIĞI’DAN 7 MARKET ZİNCİRİ HAKKINDA TESPİT: İŞÇİLERİN 23,5 MİLYON LİRALIK ALACAĞI VERİLMEMİŞ (23129)
KILIÇDAROĞLU: ""İKTİDARDAN GİTMEMEK İÇİN GÖZE ALAMAYACAKLARI HİÇBİR ŞEY YOK" KILIÇDAROĞLU: ""İKTİDARDAN GİTMEMEK İÇİN GÖZE ALAMAYACAKLARI HİÇBİR ŞEY YOK" (27958)
"KARDAN KAYYUM" "KARDAN KAYYUM" (24069)
Bill Gates ABD’nin toprak ağası oldu Bill Gates ABD’nin toprak ağası oldu (25004)
Zehirli köpükler denize yayılıyor Zehirli köpükler denize yayılıyor (25511)
İMAMOĞLU: OLİMPİYAT DEYİNCE TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN OLUYOR İMAMOĞLU: OLİMPİYAT DEYİNCE TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN OLUYOR (32580)
GELECEK PARTİLİ ÖZDAĞ BİR, ŞOFÖRÜ İKİ ŞÜPHELİYİ TEŞHİS ETTİ GELECEK PARTİLİ ÖZDAĞ BİR, ŞOFÖRÜ İKİ ŞÜPHELİYİ TEŞHİS ETTİ (23956)
BOĞAZİÇİ KÜTÜPHANESİ'NDE OTURMA EYLEMİNE BAŞLADI BOĞAZİÇİ KÜTÜPHANESİ'NDE OTURMA EYLEMİNE BAŞLADI (24505)
‘FUAT AVNİ’YE MÜEBBET HAPİS ‘FUAT AVNİ’YE MÜEBBET HAPİS (28414)
KAZDAĞLARI’NDA MADENCİLİK ŞİRKETİNİN İZİNLERİ İPTAL Mİ EDİLDİ? KAZDAĞLARI’NDA MADENCİLİK ŞİRKETİNİN İZİNLERİ İPTAL Mİ EDİLDİ? (24490)
SAVCILIK ‘ARPALIK AİLE ŞİRKETİ" KİTAPÇIĞINI HALA İADE ETMEDİ SAVCILIK ‘ARPALIK AİLE ŞİRKETİ" KİTAPÇIĞINI HALA İADE ETMEDİ (22741)
BOĞAZİÇİ ÖĞRENCİLERİNİN AVUKATLARI "İŞKENCE VE KÖTÜ MUAMELE" İDDİASIYLA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU BOĞAZİÇİ ÖĞRENCİLERİNİN AVUKATLARI "İŞKENCE VE KÖTÜ MUAMELE" İDDİASIYLA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (35371)
SALGINA RAĞMEN 2020'DE SİLAHLI ŞİDDET OLAYLARI ARTTI SALGINA RAĞMEN 2020'DE SİLAHLI ŞİDDET OLAYLARI ARTTI (22297)
İMAMOĞLU: ÇAĞRIMIZ SAYESİNDE YÜZDE 4 SU TASARRUFU SAĞLANDI İMAMOĞLU: ÇAĞRIMIZ SAYESİNDE YÜZDE 4 SU TASARRUFU SAĞLANDI (22017)
DOKTORLAR MART AYI İÇİN UYARDI: GSS'DE MUAYENE OLMA SINIRI 1192 LİRA OLACAK DOKTORLAR MART AYI İÇİN UYARDI: GSS'DE MUAYENE OLMA SINIRI 1192 LİRA OLACAK (23428)
ÖZTRAK AŞI ANLAŞMALARINDAKİ KARIŞIKLIĞA DİKKAT ÇEKTİ: ŞAHSIM HÜKÜMETİNİN BAŞI AYRI, BAKANI AYRI RAKAMLAR ÜFLÜYOR ÖZTRAK AŞI ANLAŞMALARINDAKİ KARIŞIKLIĞA DİKKAT ÇEKTİ: ŞAHSIM HÜKÜMETİNİN BAŞI AYRI, BAKANI AYRI RAKAMLAR ÜFLÜYOR (21840)
SAADET PARTİLİ KAYA: "SİYASETİN AHLAKINI, DİRENCİNİ NAMUSUNU KORUYACAK ADIMLARI ATIN" SAADET PARTİLİ KAYA: "SİYASETİN AHLAKINI, DİRENCİNİ NAMUSUNU KORUYACAK ADIMLARI ATIN" (22779)
OSYM 2021 Sınav takvimi yayımlandı OSYM 2021 Sınav takvimi yayımlandı (20709)
ÖZTRAK: MAFYA VE ÇETELER BAŞKENTTE, PEKİ DEVLET NEREDE ÖZTRAK: MAFYA VE ÇETELER BAŞKENTTE, PEKİ DEVLET NEREDE (21042)
AKP KONGRELERİNDE MASKE MESAFE KURALLARINA UYULMADI AKP KONGRELERİNDE MASKE MESAFE KURALLARINA UYULMADI (23603)
İKTİDARA YAKIN SENDİKA BAŞKANININ 32 BİN TL MAAŞ ALDIĞI İDDİASI TEPKİ ÇEKTİ İKTİDARA YAKIN SENDİKA BAŞKANININ 32 BİN TL MAAŞ ALDIĞI İDDİASI TEPKİ ÇEKTİ (23443)
FACEBOOK TÜRKİYE'YE TEMSİLCİ ATAMA KARARI ALDI FACEBOOK TÜRKİYE'YE TEMSİLCİ ATAMA KARARI ALDI (22359)
Araçta 2 çocuğu varken uyuşturucu kullandı, polis baygın halde buldu Araçta 2 çocuğu varken uyuşturucu kullandı, polis baygın halde buldu (24657)
KILIÇDAROĞLU, AİHM VE İSTİNAF KARARLARINA RAĞMEN TAZMİNATA ÇARPTIRILDI KILIÇDAROĞLU, AİHM VE İSTİNAF KARARLARINA RAĞMEN TAZMİNATA ÇARPTIRILDI (21699)
DP'Lİ ENGİNYURT: "HES KODU İLE İŞYERLERİNİ ARTIK AÇALIM, YOKSA YARIN ESNAF BİLE KALMAYACAK" DP'Lİ ENGİNYURT: "HES KODU İLE İŞYERLERİNİ ARTIK AÇALIM, YOKSA YARIN ESNAF BİLE KALMAYACAK" (22564)
Mısır'da tarihi keşif: 52 lahit ve cenaze tapınakları bulundu Mısır'da tarihi keşif: 52 lahit ve cenaze tapınakları bulundu (22632)
ANNESİ İŞTEN ÇIKARILDIĞI İÇİN PARA BİRİKTİREREK ALDIĞI BİLGİSAYARINI İADE ETMEK ZORUNDA KALDI ANNESİ İŞTEN ÇIKARILDIĞI İÇİN PARA BİRİKTİREREK ALDIĞI BİLGİSAYARINI İADE ETMEK ZORUNDA KALDI (19935)
Sabah yürüyüşüne çıkan 2 kadına sokak köpekleri saldırdı; Biri denize atlayarak, diğeri vatandaşların yardımıyla kurtuldu Sabah yürüyüşüne çıkan 2 kadına sokak köpekleri saldırdı; Biri denize atlayarak, diğeri vatandaşların yardımıyla kurtuldu (21438)
DEMİRTAŞ’IN AVUKATINDAN KOBANİ İDDİANAMESİ İDDİASI: "AKP'LİLER FARKINDA MI? GELECEKTE ERDOĞAN'IN ÇÖZÜM SÜRECİNDEN YARGILANMASININ ALTYAPISI MI HAZIRLANIYOR?" DEMİRTAŞ’IN AVUKATINDAN KOBANİ İDDİANAMESİ İDDİASI: "AKP'LİLER FARKINDA MI? GELECEKTE ERDOĞAN'IN ÇÖZÜM SÜRECİNDEN YARGILANMASININ ALTYAPISI MI HAZIRLANIYOR?" (20266)
ESENLER'DE ÇORBA ÇEŞMESİ'NDEN AKP'Lİ İLÇE YÖNETİCİSİNE 3 MİLYON 309 MİLYON LİRA AKTI ESENLER'DE ÇORBA ÇEŞMESİ'NDEN AKP'Lİ İLÇE YÖNETİCİSİNE 3 MİLYON 309 MİLYON LİRA AKTI (20944)
Rus muhalif Navalni’nin gözaltına alınmasına ABD’den tepki Rus muhalif Navalni’nin gözaltına alınmasına ABD’den tepki (19942)
BOĞAZİÇİLİ HOCALAR KARLAR ARASINDA REKTÖRLÜK BİNASINA ARKALARINI DÖNEREK PROTESTOLARINA DEVAM ETTİ BOĞAZİÇİLİ HOCALAR KARLAR ARASINDA REKTÖRLÜK BİNASINA ARKALARINI DÖNEREK PROTESTOLARINA DEVAM ETTİ (18597)
KAYSERİ’DE 'YOKLUK' KUYRUĞU: EKSİ 4 DERECEDE UCUZ ELMA! KAYSERİ’DE 'YOKLUK' KUYRUĞU: EKSİ 4 DERECEDE UCUZ ELMA! (19648)
Avladıkları yaban keçisini döner yapıp yerken yakalanan kaçak avcılara 33 bin TL ceza Avladıkları yaban keçisini döner yapıp yerken yakalanan kaçak avcılara 33 bin TL ceza (19892)
7 ay sonra ağaca asılı cesedi bulunun Kazak kızın annesi: Hayattan sıkıldığını söylüyordu 7 ay sonra ağaca asılı cesedi bulunun Kazak kızın annesi: Hayattan sıkıldığını söylüyordu (21652)
BORNOVA'DA BUDANAN DALLAR GÜBRE OLUYOR BORNOVA'DA BUDANAN DALLAR GÜBRE OLUYOR (18712)
YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE UÇAKLAR İSTANBUL HAVALİMANI’NA İNEMEDİ YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE UÇAKLAR İSTANBUL HAVALİMANI’NA İNEMEDİ (19044)
ARDAHAN'DAN YÜKSELEN ÇIĞLIK ARDAHAN'DAN YÜKSELEN ÇIĞLIK (20556)
Mesut Özil imza için İstanbul'da. "Bir rüya benim için de gerçekleşiyor" Mesut Özil imza için İstanbul'da. "Bir rüya benim için de gerçekleşiyor" (19193)
LÜTFİ ELVAN: KALICI TEDBİRLER ALIYORUZ LÜTFİ ELVAN: KALICI TEDBİRLER ALIYORUZ (20532)
CHP’Lİ TOPRAK: TÜKENMİŞ İKTİDARLARINI SÜRDÜRME ÇABALARININ SONU HÜSRAN OLACAK CHP’Lİ TOPRAK: TÜKENMİŞ İKTİDARLARINI SÜRDÜRME ÇABALARININ SONU HÜSRAN OLACAK (18127)
DAVUTOĞLU: “ERDOĞAN, TELEFON GÖRÜŞMESİNDE ‘GEÇMİŞ OLSUN’ DEMİYOR, ‘FAİLLERİ BULACAĞIZ, CEZALANDIRACAĞIZ’ DA DEMİYOR” DAVUTOĞLU: “ERDOĞAN, TELEFON GÖRÜŞMESİNDE ‘GEÇMİŞ OLSUN’ DEMİYOR, ‘FAİLLERİ BULACAĞIZ, CEZALANDIRACAĞIZ’ DA DEMİYOR” (21122)
Ukraynalı kadına falçatalı saldırı gerçekleştiren kocası tutuklandı Ukraynalı kadına falçatalı saldırı gerçekleştiren kocası tutuklandı (21711)
EMNİYET AÇIKLADI: SELÇUK ÖZDAĞ'A SALDIRAN 2 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI EMNİYET AÇIKLADI: SELÇUK ÖZDAĞ'A SALDIRAN 2 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI (22076)
ANKARA TABİP ODASI'NDAN SAĞLIKÇILARA 'RÜŞVETÇİ' DİYEN MURAT ALAN'A: "HADDİNİ BİL" ANKARA TABİP ODASI'NDAN SAĞLIKÇILARA 'RÜŞVETÇİ' DİYEN MURAT ALAN'A: "HADDİNİ BİL" (21611)
İMAMOĞLU: DENİZ TAKSİLER YAZ AYLARINDA HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAK İMAMOĞLU: DENİZ TAKSİLER YAZ AYLARINDA HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAK (22441)
HATAY'DA BALIKÇILARIN BARINAĞA SIĞINMASINA İZİN VERİLMEDİ: 4 TEKNE BATTI, 1 TEKNE KAYIP HATAY'DA BALIKÇILARIN BARINAĞA SIĞINMASINA İZİN VERİLMEDİ: 4 TEKNE BATTI, 1 TEKNE KAYIP (21005)
AYM'ye yapılan bireysel başvuru sayısı 295 bini geçti AYM'ye yapılan bireysel başvuru sayısı 295 bini geçti (25247)
EĞİTİM-SEN: “EĞİTİMDE HER TÜRLÜ GÜVENCESİZ İSTİHDAM UYGULAMASINDAN DERHAL VAZGEÇİLMELİ” EĞİTİM-SEN: “EĞİTİMDE HER TÜRLÜ GÜVENCESİZ İSTİHDAM UYGULAMASINDAN DERHAL VAZGEÇİLMELİ” (21926)
CEZAEVİ TARİFESİ: 1 GÜNLÜK HAPİS CEZASI 20 LİRA CEZAEVİ TARİFESİ: 1 GÜNLÜK HAPİS CEZASI 20 LİRA (21247)
AOÇ ARAZİSİ METREKARESİ 5 LİRADAN KİRAYA ÇIKARILDI AOÇ ARAZİSİ METREKARESİ 5 LİRADAN KİRAYA ÇIKARILDI (22581)
PEÇELİ BAYKUŞA ŞEFKAT ELİ PEÇELİ BAYKUŞA ŞEFKAT ELİ (22521)
CHP'Lİ TAŞÇIER: CANİLER, CESARETİNİ KADIN KATİLLERİNE ÖDÜL GİBİ CEZALAR VERİLMESİNDEN ALIYOR CHP'Lİ TAŞÇIER: CANİLER, CESARETİNİ KADIN KATİLLERİNE ÖDÜL GİBİ CEZALAR VERİLMESİNDEN ALIYOR (20419)
YABANCI İŞÇİLERİN HES KODU KABUSU: "TOPLU ULAŞIM ARACINA BİNEMEZSEK YARIN İŞİMİZE NASIL GİDECEĞİZ" YABANCI İŞÇİLERİN HES KODU KABUSU: "TOPLU ULAŞIM ARACINA BİNEMEZSEK YARIN İŞİMİZE NASIL GİDECEĞİZ" (22338)
Bartın İnkum açıklarında geminin battığı görülürken, bir kısmı su yüzeyinde kaldı. Bartın İnkum açıklarında geminin battığı görülürken, bir kısmı su yüzeyinde kaldı. (21426)
'Gizli tanık ifade verdikten sonra Kadir Şeker dosyası bambaşka bir hal alacak' 'Gizli tanık ifade verdikten sonra Kadir Şeker dosyası bambaşka bir hal alacak' (27997)
"ANTİEMPERYALİST TÜKKAN" PANDEMİYE YENİLECEK Mİ? SAHİBİ: KAFELER KAPALI, EKSİYE GİDİYORUZ "ANTİEMPERYALİST TÜKKAN" PANDEMİYE YENİLECEK Mİ? SAHİBİ: KAFELER KAPALI, EKSİYE GİDİYORUZ (19167)
SANATÇI GÖKHAN ÖZOĞUZ'DAN BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERE DESTEK: "ELLERİNDE PANKARTLAR, GİDİYOR BU ÇOCUKLAR" SANATÇI GÖKHAN ÖZOĞUZ'DAN BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLERE DESTEK: "ELLERİNDE PANKARTLAR, GİDİYOR BU ÇOCUKLAR" (19876)
Pompeo'dan Kovid-19 hakkında yeni istihbarat iddiası Pompeo'dan Kovid-19 hakkında yeni istihbarat iddiası (20916)
Vuhan Laboratuvarı’nda bilim insanlarından kritik itiraf Vuhan Laboratuvarı’nda bilim insanlarından kritik itiraf (21490)
AKKUYU’DA PANDEMİ SAHA SORUMLUSU AÇIKLADI: SANTRALDE İŞÇİ SAĞLIĞI YOK AKKUYU’DA PANDEMİ SAHA SORUMLUSU AÇIKLADI: SANTRALDE İŞÇİ SAĞLIĞI YOK (20069)
NURHAK'TA İKİNCİ EL, EMLAKÇIDAN SATILIK HİDROELEKTRİK SANTRAL NURHAK'TA İKİNCİ EL, EMLAKÇIDAN SATILIK HİDROELEKTRİK SANTRAL (19802)
İZMİR BÜYÜKŞEHİR EVSİZLER İÇİN HAREKETE GEÇTİ: "SOKAKTA KİMSE KALMASIN" İZMİR BÜYÜKŞEHİR EVSİZLER İÇİN HAREKETE GEÇTİ: "SOKAKTA KİMSE KALMASIN" (20179)
ESNAF'TAN BABACAN'A: "DÜN BEN 3 LİRAYLA KAPADIM. 3 BİN LİRA DEĞİL, 3 LİRA" ESNAF'TAN BABACAN'A: "DÜN BEN 3 LİRAYLA KAPADIM. 3 BİN LİRA DEĞİL, 3 LİRA" (22713)
BÜYÜKERŞEN DUYURDU: BELEDİYE KİRACILARINDAN OLUP FAALİYETLERİNİ DURDURAN ESNAFTAN 6 AY KİRA ALINMAYACAK BÜYÜKERŞEN DUYURDU: BELEDİYE KİRACILARINDAN OLUP FAALİYETLERİNİ DURDURAN ESNAFTAN 6 AY KİRA ALINMAYACAK (26148)
KORSAN KİTAP OPERASYONU: 9 BİN 640 BANDROLSÜZ KİTAP ELE GEÇİRİLDİ KORSAN KİTAP OPERASYONU: 9 BİN 640 BANDROLSÜZ KİTAP ELE GEÇİRİLDİ (25655)
CHP'Lİ ÖZTUNÇ'TAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A 'TAKOZ' YANITI: "TAKOZ VARSA O DA AKP'DİR" CHP'Lİ ÖZTUNÇ'TAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A 'TAKOZ' YANITI: "TAKOZ VARSA O DA AKP'DİR" (24638)
PANDEMİDE İŞÇİNİN VİRÜSÜ KOD29 OLDU PANDEMİDE İŞÇİNİN VİRÜSÜ KOD29 OLDU (24452)
Evlerde yüzde 35 enerji tasarrufu sağlamanın yolları Evlerde yüzde 35 enerji tasarrufu sağlamanın yolları (31442)
1,5 yaşındaki kızıyla eşinin üzerine kaynar su döktü, serbest bırakıldı 1,5 yaşındaki kızıyla eşinin üzerine kaynar su döktü, serbest bırakıldı (25303)
CHP’Lİ HAKVERDİ DUYURDU: ANKARA’DA KAPILARA ‘ŞERİAT’ BİLDİRİSİ DAĞITILDI CHP’Lİ HAKVERDİ DUYURDU: ANKARA’DA KAPILARA ‘ŞERİAT’ BİLDİRİSİ DAĞITILDI (27152)
BOĞAZİÇİLİLER, SOSYAL MEDYADAN KORO HALİNDE SESLENDİ: GELSİN ARTIK BU İSTİFA, KAYYUM REKTÖR İSTEMİYORUZ BOĞAZİÇİLİLER, SOSYAL MEDYADAN KORO HALİNDE SESLENDİ: GELSİN ARTIK BU İSTİFA, KAYYUM REKTÖR İSTEMİYORUZ (25045)
KILIÇDAROĞLU: BÜTÜN İŞSİZLERİN 'İŞ YOKSA OY DA YOK' DEMESİ LAZIM KILIÇDAROĞLU: BÜTÜN İŞSİZLERİN 'İŞ YOKSA OY DA YOK' DEMESİ LAZIM (32748)
CHP’Lİ TANRIKULU’NUN RAPORUNDAN: CEZAEVLERİNDE 38 KİŞİ ÖLDÜ, 1855 KİŞİYE İŞKENCE YAPILDI CHP’Lİ TANRIKULU’NUN RAPORUNDAN: CEZAEVLERİNDE 38 KİŞİ ÖLDÜ, 1855 KİŞİYE İŞKENCE YAPILDI (22879)
CHP’Lİ BAŞARIR: CUMHURBAŞKANI AVUKATI ‘YARGIYI ETKİLEDİ’ ŞİKAYETİNE ‘MAĞDUR DEĞİLSİN’ GEREKÇESİYLE RET VERİLDİ CHP’Lİ BAŞARIR: CUMHURBAŞKANI AVUKATI ‘YARGIYI ETKİLEDİ’ ŞİKAYETİNE ‘MAĞDUR DEĞİLSİN’ GEREKÇESİYLE RET VERİLDİ (25383)
AKKUYU’DA KAPALI YEMEK SERVİS ARACINDAN BALIK İSTİFİ İŞÇİ ÇIKTI! CHP’Lİ ÖZTUNÇ: AKP’NİN UTANÇ GÖRÜNTÜLERİ AKKUYU’DA KAPALI YEMEK SERVİS ARACINDAN BALIK İSTİFİ İŞÇİ ÇIKTI! CHP’Lİ ÖZTUNÇ: AKP’NİN UTANÇ GÖRÜNTÜLERİ (22199)
CUMHURBAŞKANLIĞI ARAŞTIRMASI: YURTTAŞLARIN YÜZDE 80 TASARRUF EDEMİYOR, YÜZDE 12’Sİ TASARRUF BİR YANA BORÇLANIYOR CUMHURBAŞKANLIĞI ARAŞTIRMASI: YURTTAŞLARIN YÜZDE 80 TASARRUF EDEMİYOR, YÜZDE 12’Sİ TASARRUF BİR YANA BORÇLANIYOR (25190)
Filipinler'de insanlık dramı: 5 yıldır kafeste tutuluyor Filipinler'de insanlık dramı: 5 yıldır kafeste tutuluyor (23928)
Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonu! Akaryakıtta vergi kaçakçılarına 'Silici' operasyonu Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonu! Akaryakıtta vergi kaçakçılarına 'Silici' operasyonu (27865)
İSTANBUL'DAKİ BARAJ HAVZALARINDAN 40 TON ATIK ÇIKTI İSTANBUL'DAKİ BARAJ HAVZALARINDAN 40 TON ATIK ÇIKTI (29352)
İstinaftan bozma kararı: Kadir Şeker davası yeniden görülecek İstinaftan bozma kararı: Kadir Şeker davası yeniden görülecek (25392)
9 BİN KİLOMETRE ÖTEDE İZMİR İÇİN ÇARPAN KALPLER... JAPONYA'DAN DEPREMZEDELERE YARDIM ELİ 9 BİN KİLOMETRE ÖTEDE İZMİR İÇİN ÇARPAN KALPLER... JAPONYA'DAN DEPREMZEDELERE YARDIM ELİ (24158)
HASTANELERE DADANAN HIRSIZ SON İŞİNDE YAKALANDI HASTANELERE DADANAN HIRSIZ SON İŞİNDE YAKALANDI (26744)
ESNAF AKŞENER’E DERT YANDI: KİRAYI ÖDEMEK İÇİN KREDİ KARTINDAN NAKİT ÇEKİM YAPTIM, KART BLOKE OLDU ESNAF AKŞENER’E DERT YANDI: KİRAYI ÖDEMEK İÇİN KREDİ KARTINDAN NAKİT ÇEKİM YAPTIM, KART BLOKE OLDU (28005)
AB, Esad rejiminin Dışişleri Bakanı Mikdad'ı da yaptırım listesine ekledi AB, Esad rejiminin Dışişleri Bakanı Mikdad'ı da yaptırım listesine ekledi (25919)
İMAMOĞLU: HEDEFİMİZ, YILDA 20 KM METROYU İSTANBULLULARA KAZANDIRMAK İMAMOĞLU: HEDEFİMİZ, YILDA 20 KM METROYU İSTANBULLULARA KAZANDIRMAK (25010)
ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ: UĞURLUOĞLU'NA SALDIRAN 3 KİŞİ YAKALANDI BİR KİŞİ ARANIYOR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ: UĞURLUOĞLU'NA SALDIRAN 3 KİŞİ YAKALANDI BİR KİŞİ ARANIYOR (28701)
BABACAN:"CUMHURBAŞKANINI VE İRİLİ UFAKLI ORTAKLARINI, AYRIŞTIRAN, KUTUPLAŞTIRAN BU DİLDEN VAZGEÇMEYE DAVET EDİYORUZ" BABACAN:"CUMHURBAŞKANINI VE İRİLİ UFAKLI ORTAKLARINI, AYRIŞTIRAN, KUTUPLAŞTIRAN BU DİLDEN VAZGEÇMEYE DAVET EDİYORUZ" (26041)
JEOTERMAL SANTRALLER İÇİN KOMİSYON KURAN CHP, 4 GÜN BOYUNCA EGE'DE OLACAK JEOTERMAL SANTRALLER İÇİN KOMİSYON KURAN CHP, 4 GÜN BOYUNCA EGE'DE OLACAK (29247)
DAVUTOĞLU, ÖZDAĞ SALDIRISI İÇİN KONUŞTU: ÜLKEDEKİ OLUMLU OLUMSUZ HER GELİŞMENİN SORUMLUSU CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMIDIR DAVUTOĞLU, ÖZDAĞ SALDIRISI İÇİN KONUŞTU: ÜLKEDEKİ OLUMLU OLUMSUZ HER GELİŞMENİN SORUMLUSU CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMIDIR (26931)
KARAMOLLAOĞLU'NDAN ÖZDAĞ MESAJI: "TOPLUMSAL BARIŞA YÖNELİK OLARAK GÖRDÜĞÜM BU SALDIRIYI ESEFLE KINIYORUM" KARAMOLLAOĞLU'NDAN ÖZDAĞ MESAJI: "TOPLUMSAL BARIŞA YÖNELİK OLARAK GÖRDÜĞÜM BU SALDIRIYI ESEFLE KINIYORUM" (32146)
"Çöl" Prensi bin Selman, Dünya Ekonomik Forumu'na çölden katıldı "Çöl" Prensi bin Selman, Dünya Ekonomik Forumu'na çölden katıldı (24487)
SİLAHINI ÇEKEREK KARŞI KOYDUĞUNU ANLATAN SELÇUK ÖZDAĞ: "CUMHURBAŞKANI VE BAHÇELİ'YE SESLENİYORUM, BAKIN SUSMAYACAĞIZ, KORKMAYACAĞIZ" SİLAHINI ÇEKEREK KARŞI KOYDUĞUNU ANLATAN SELÇUK ÖZDAĞ: "CUMHURBAŞKANI VE BAHÇELİ'YE SESLENİYORUM, BAKIN SUSMAYACAĞIZ, KORKMAYACAĞIZ" (23855)
DAVUTOĞLU'NDAN SERT ÖZDAĞ TEPKİSİ: "YETKİLERİNİZİ MAFYAYA MI DEVRETTİNİZ?" DAVUTOĞLU'NDAN SERT ÖZDAĞ TEPKİSİ: "YETKİLERİNİZİ MAFYAYA MI DEVRETTİNİZ?" (24652)
ANKARA'DA İKİNCİ SALDIRI HABERİ: YENİÇAĞ GAZETESİ ANKARA TEMSİLCİSİ UĞUROĞLU DA SALDIRIYA UĞRADI ANKARA'DA İKİNCİ SALDIRI HABERİ: YENİÇAĞ GAZETESİ ANKARA TEMSİLCİSİ UĞUROĞLU DA SALDIRIYA UĞRADI (23414)
AKŞENER: SÜLEYMAN SOYLU’YU GÖREVE ÇAĞIRIYORUM AKŞENER: SÜLEYMAN SOYLU’YU GÖREVE ÇAĞIRIYORUM (22826)
CHP'Lİ NAZLIAKA: MİLLET İTTİFAKI PARTİLERİYLE TEMAS İÇERİSİNDEYİZ, HİÇBiR PROBLEMİMİZ YOK CHP'Lİ NAZLIAKA: MİLLET İTTİFAKI PARTİLERİYLE TEMAS İÇERİSİNDEYİZ, HİÇBiR PROBLEMİMİZ YOK (22400)
SALDIRIYA UĞRAYAN KRT PROGRAMCISI HATİPOĞLU: ‘SÖYLEDİKLERİNE DİKKAT EDECEKSİN’ DENİLDİ SALDIRIYA UĞRAYAN KRT PROGRAMCISI HATİPOĞLU: ‘SÖYLEDİKLERİNE DİKKAT EDECEKSİN’ DENİLDİ (24309)
GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SELÇUK ÖZDAĞ SİLAHLI VE SOPALI SALDIRIYA UĞRADI GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SELÇUK ÖZDAĞ SİLAHLI VE SOPALI SALDIRIYA UĞRADI (22693)
İmamoğlu: HES kodu uygulamasında katılım istediğimiz oranda değil İmamoğlu: HES kodu uygulamasında katılım istediğimiz oranda değil (23230)
Meral Akşener koronavirüs aşısı oldu Meral Akşener koronavirüs aşısı oldu (25009)
KILIÇDAROĞLU: AŞI SIRAMI BEKLEYECEĞİM, ÖNCELİKLE SAĞLIK ÇALIŞANLARININ OLMASI LAZIM KILIÇDAROĞLU: AŞI SIRAMI BEKLEYECEĞİM, ÖNCELİKLE SAĞLIK ÇALIŞANLARININ OLMASI LAZIM (23035)
Merkez Bankası'nın yıl sonu enflasyon beklentisi yüzde 11.15, dolar beklentisi ise 8.09 lira oldu. Merkez Bankası'nın yıl sonu enflasyon beklentisi yüzde 11.15, dolar beklentisi ise 8.09 lira oldu. (24816)
KILIÇDAROĞLU: BUGÜN, YARIN AŞI OLACAĞIM KILIÇDAROĞLU: BUGÜN, YARIN AŞI OLACAĞIM (24072)
Ankara Barosu hakkında soruşturma izni Ankara Barosu hakkında soruşturma izni (25353)
ÇİN’DEN GETİRİLEN AŞILARDAKİ ‘ARACI’ FİRMANIN DARWİN AYRINTISI ÇİN’DEN GETİRİLEN AŞILARDAKİ ‘ARACI’ FİRMANIN DARWİN AYRINTISI (27480)
SOĞAN ÜRETİCİSİ DERTLİ: RESTORANLAR KAPALI OLDUĞUNDAN SATAMADIK, ÜRÜNLER ÇÜRÜDÜ SOĞAN ÜRETİCİSİ DERTLİ: RESTORANLAR KAPALI OLDUĞUNDAN SATAMADIK, ÜRÜNLER ÇÜRÜDÜ (27515)
BÜTÇE AÇIĞIYLA GÜNDEME GELEN SGK MAL VARLIĞINI SATIŞA ÇIKARDI; 324,5 MİLYON LİRA GELİR BEKLENİYOR BÜTÇE AÇIĞIYLA GÜNDEME GELEN SGK MAL VARLIĞINI SATIŞA ÇIKARDI; 324,5 MİLYON LİRA GELİR BEKLENİYOR (24845)
Karadeniz Sahil Yolu'nda 'çatlak' tehlikesi Karadeniz Sahil Yolu'nda 'çatlak' tehlikesi (24663)
60 yıllık çoban: Biz korona morona görmüyoruz 60 yıllık çoban: Biz korona morona görmüyoruz (26119)
Bu kasaba kedilere tahsisli Bu kasaba kedilere tahsisli (24235)
İBB'NİN 142 YENİ HALK EKMEK AÇMA ÖNERİSİ TARTIŞMALAR ARASINDA KABUL EDİLDİ İBB'NİN 142 YENİ HALK EKMEK AÇMA ÖNERİSİ TARTIŞMALAR ARASINDA KABUL EDİLDİ (24359)
İBB AKP GRUBU'NDAN KAĞITHANE'DE KREŞ PROJESİNE ENGEL İBB AKP GRUBU'NDAN KAĞITHANE'DE KREŞ PROJESİNE ENGEL (26586)
ZÜBEYDE HANIM, İZMİR'DE KABRİ BAŞINDA ANILDI ZÜBEYDE HANIM, İZMİR'DE KABRİ BAŞINDA ANILDI (26957)
BOĞAZİÇİLİLERİN EYLEMLERİ: ÖĞRENCİLER ŞİİR DİNLETİSİ YAPTI, ÖĞRETİM ÜYELERİ REKTÖRLÜĞE ARKASINI DÖNDÜ BOĞAZİÇİLİLERİN EYLEMLERİ: ÖĞRENCİLER ŞİİR DİNLETİSİ YAPTI, ÖĞRETİM ÜYELERİ REKTÖRLÜĞE ARKASINI DÖNDÜ (23834)
TUNCELİ'DE ÖLEN 8 YABAN KEÇİSİ İÇİN SUÇ DUYURUSU TUNCELİ'DE ÖLEN 8 YABAN KEÇİSİ İÇİN SUÇ DUYURUSU (24077)
NASIL AŞI OLURUM? NASIL AŞI OLURUM? (25885)
BAHÇELİ NOKTAYI KOYDU: NEYE MAL OLURSA CUMHUR İTTİFAKI SONUNA KADAR YAŞAYACAKTIR BAHÇELİ NOKTAYI KOYDU: NEYE MAL OLURSA CUMHUR İTTİFAKI SONUNA KADAR YAŞAYACAKTIR (23580)
CHP, BASIN KARTI OLMAYAN GAZETECİNİN DE "YIPRANMA HAKKI" İÇİN ANAYASA MAHKEMESİ'NE GİTTİ CHP, BASIN KARTI OLMAYAN GAZETECİNİN DE "YIPRANMA HAKKI" İÇİN ANAYASA MAHKEMESİ'NE GİTTİ (23825)
AKŞENER'DEN ÜMİT ÖZDAĞ AÇIKLAMASI: YARGI ÇOK HIZLI ÇALIŞTI, BU ÇOK MANİDAR AKŞENER'DEN ÜMİT ÖZDAĞ AÇIKLAMASI: YARGI ÇOK HIZLI ÇALIŞTI, BU ÇOK MANİDAR (23677)
Aşı olan Bilim Kurulu üyesi Kayıpmaz: İlk yan etkiler baş ağrısı, yorgunluk Aşı olan Bilim Kurulu üyesi Kayıpmaz: İlk yan etkiler baş ağrısı, yorgunluk (23227)
HYUNDAI IONIQ-5 5 DAKİKA ŞARJ İLE 100 KİLOMETRE GİDECEK HYUNDAI IONIQ-5 5 DAKİKA ŞARJ İLE 100 KİLOMETRE GİDECEK (24159)
BABACAN: İDDİA EDİYORUM, BU HÜKÜMET TÜRKİYE'NİN İŞSİZLİK VE YOKSULLUK SORUNUNU KESİNLİKLE ÇÖZEMEYECEK BABACAN: İDDİA EDİYORUM, BU HÜKÜMET TÜRKİYE'NİN İŞSİZLİK VE YOKSULLUK SORUNUNU KESİNLİKLE ÇÖZEMEYECEK (24112)
TÜRKİYE VE AZERBAYCAN’IN PROJESİ TANAP, ŞAHDENİZ GAZINI AVRUPA’YA ULAŞTIRDI TÜRKİYE VE AZERBAYCAN’IN PROJESİ TANAP, ŞAHDENİZ GAZINI AVRUPA’YA ULAŞTIRDI (23103)
KADIN KILIĞINA GİRDİ AMA PAÇAYI KURTARAMADI KADIN KILIĞINA GİRDİ AMA PAÇAYI KURTARAMADI (24615)
MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ'NDE "KAYYUM REKTÖR İSTEMİYORUZ" EYLEMİ MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ'NDE "KAYYUM REKTÖR İSTEMİYORUZ" EYLEMİ (23975)
ÜMİT ÖZDAĞ: BANA TEHDİTLER GELİYOR, MUĞLA İL TEŞKİLATI’NDA 45 KİŞİ İSTİFA ETTİRİLDİ ÜMİT ÖZDAĞ: BANA TEHDİTLER GELİYOR, MUĞLA İL TEŞKİLATI’NDA 45 KİŞİ İSTİFA ETTİRİLDİ (24063)
İNŞAATÇI AKP’Lİ VEKİL SAĞLIKÇI KONTENJANINDAN AŞI OLDU İNŞAATÇI AKP’Lİ VEKİL SAĞLIKÇI KONTENJANINDAN AŞI OLDU (24454)
FAİZLER YÜKSELDİ KONUT SATIŞLARI ÇAKILDI FAİZLER YÜKSELDİ KONUT SATIŞLARI ÇAKILDI (24610)
TOBB BANKALARI YÜKSEK FAİZ KONUSUNDA UYARDI TOBB BANKALARI YÜKSEK FAİZ KONUSUNDA UYARDI (23719)
TÜRKİYE’DE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR: İMPLANTLAR SADECE SIĞIR, KOYUN, KEÇİ, GEYİK, VİZON VE KEDİLERDEN ELDE EDİLECEK! TÜRKİYE’DE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR: İMPLANTLAR SADECE SIĞIR, KOYUN, KEÇİ, GEYİK, VİZON VE KEDİLERDEN ELDE EDİLECEK! (23636)
Donald Trump’a Snapchat de darbe vurdu: Tüm hesapları kapatıldı Donald Trump’a Snapchat de darbe vurdu: Tüm hesapları kapatıldı (22935)
Tosun Paşa filmindeki kız isteme kavgası, Mersin'de gerçek oldu Tosun Paşa filmindeki kız isteme kavgası, Mersin'de gerçek oldu (20129)
Otomobile açılan ateşten ölen Rabia'nın annesi: Olan kızıma oldu Otomobile açılan ateşten ölen Rabia'nın annesi: Olan kızıma oldu (21123)
Karadeniz'de, 'deli bal' tehlikesi; fazla tüketen hastanelik oluyor Karadeniz'de, 'deli bal' tehlikesi; fazla tüketen hastanelik oluyor (19473)
Aleyna'nın katil zanlısı İranlı eski sevgili, cezaevinde intihar etti Aleyna'nın katil zanlısı İranlı eski sevgili, cezaevinde intihar etti (19415)
1.632 LİRALIK KORONA FATURASI, PRİM BORCU OLAN 6 MİLYON YURTTAŞI DA ETKİLEYECEK 1.632 LİRALIK KORONA FATURASI, PRİM BORCU OLAN 6 MİLYON YURTTAŞI DA ETKİLEYECEK (21539)
SAADET PARTİLİ VEKİL KARADUMAN: 24 HAZİRAN SONRASI İTTİFAK İÇİNDE YER ALMADIK, GÜNDEMİMİZDE İTTİFAK YOK SAADET PARTİLİ VEKİL KARADUMAN: 24 HAZİRAN SONRASI İTTİFAK İÇİNDE YER ALMADIK, GÜNDEMİMİZDE İTTİFAK YOK (21061)
'Kuraklıkta tarım ve sulama yöntemleri değiştirilmeli' 'Kuraklıkta tarım ve sulama yöntemleri değiştirilmeli' (21642)
KILIÇDAROĞLU'NDAN 'AÇLIK EŞİTTİR RTE' VİDEOSU, "SARAYDAKİ TABLOYLA, TÜRKİYE’DEKİ GERÇEK ARASINDA 180 DERECE FARK VAR." KILIÇDAROĞLU'NDAN 'AÇLIK EŞİTTİR RTE' VİDEOSU, "SARAYDAKİ TABLOYLA, TÜRKİYE’DEKİ GERÇEK ARASINDA 180 DERECE FARK VAR." (20728)
Ataşehir'de sevgilisini koli bandıyla bağlayıp evi ateş verdi Ataşehir'de sevgilisini koli bandıyla bağlayıp evi ateş verdi (21245)
ÇİFTÇİNİN ÇİLESİ SÜRÜYOR: "PANDEMİDE HER YER KAPALI OLDUĞUNDAN SOĞANI SATAMADIK, BORÇSUZ KİMSE YOK" ÇİFTÇİNİN ÇİLESİ SÜRÜYOR: "PANDEMİDE HER YER KAPALI OLDUĞUNDAN SOĞANI SATAMADIK, BORÇSUZ KİMSE YOK" (23454)
ÇİN AŞISI SİNOVAC İÇİN ACİL KULLANIM OLAYI VERİLDİ ÇİN AŞISI SİNOVAC İÇİN ACİL KULLANIM OLAYI VERİLDİ (25096)
CHP’Lİ SEYİT TORUN: “MENEMEN’İN BAĞRINA ADALETSİZLİK HANÇERİ SAPLANDI” CHP’Lİ SEYİT TORUN: “MENEMEN’İN BAĞRINA ADALETSİZLİK HANÇERİ SAPLANDI” (22734)
“Ani görme kayıpları tedavi edilebilir” “Ani görme kayıpları tedavi edilebilir” (22219)
İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ MECLİSİ'NİN RAPORU: 2020'DE EN AZ 2427 İŞÇİ İŞ CİNAYETLERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ MECLİSİ'NİN RAPORU: 2020'DE EN AZ 2427 İŞÇİ İŞ CİNAYETLERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ (23725)
Amerikan istihbaratı CIA elindeki tüm UFO belgelerini kamuya açtığını duyurdu Amerikan istihbaratı CIA elindeki tüm UFO belgelerini kamuya açtığını duyurdu (23888)
ABD'de Başkan Donald Trump'ın azledilmesinin görüşüleceği Temsilciler Meclisi oturumu başladı. ABD'de Başkan Donald Trump'ın azledilmesinin görüşüleceği Temsilciler Meclisi oturumu başladı. (22791)
Kanada'da karantinayı delmek isteyen kadın kocasına tasma takıp sokakta gezdi Kanada'da karantinayı delmek isteyen kadın kocasına tasma takıp sokakta gezdi (22348)
TRT, KENDİ PERSONELİNE ‘İSTİHDAM FAZLASI’ DEDİ, DIŞ ALIMLARA 3 MİLYAR LİRA ÖDEDİ TRT, KENDİ PERSONELİNE ‘İSTİHDAM FAZLASI’ DEDİ, DIŞ ALIMLARA 3 MİLYAR LİRA ÖDEDİ (21602)
SEÇMELİ DERSTE DİN DERSİ BASKISI MEB ÖNÜNDE PROTESTO EDİLDİ; ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMCİLERİ İTEREK ENGELLEMEK İSTEDİ SEÇMELİ DERSTE DİN DERSİ BASKISI MEB ÖNÜNDE PROTESTO EDİLDİ; ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMCİLERİ İTEREK ENGELLEMEK İSTEDİ (20726)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NE AKP'Lİ REKTÖR ATANMASINA KARŞI EYLEMLER SÜRÜYOR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NE AKP'Lİ REKTÖR ATANMASINA KARŞI EYLEMLER SÜRÜYOR (24158)
ÇİFTÇİDEN FERYAT: "ELİNİZİ AYAĞINIZI ÖPEYİM BİZE YARDIMCI OLUN" ÇİFTÇİDEN FERYAT: "ELİNİZİ AYAĞINIZI ÖPEYİM BİZE YARDIMCI OLUN" (22271)
ADALET BAKANI’NA KADIN CİNAYETİ TEPKİSİ: BENİM KIZIMDAN SONRA 300 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ, BAKAN SÖZÜNÜ TUTSUN ADALET BAKANI’NA KADIN CİNAYETİ TEPKİSİ: BENİM KIZIMDAN SONRA 300 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ, BAKAN SÖZÜNÜ TUTSUN (22441)
GÖREVDEN ALINDIĞI AÇIKLANAN GELECEK PARTİSİ ESKİ İZMİR İL BAŞKANI İŞÇİLİK: "SİYASAL İSLAMCILAR VAR, O ARKADAŞLAR BİZİ İSTEMEDİLER" GÖREVDEN ALINDIĞI AÇIKLANAN GELECEK PARTİSİ ESKİ İZMİR İL BAŞKANI İŞÇİLİK: "SİYASAL İSLAMCILAR VAR, O ARKADAŞLAR BİZİ İSTEMEDİLER" (22006)
RTÜK’TEN HALK TV VE TELE 1’E  YİNE YENİDEN PARA CEZASI RTÜK’TEN HALK TV VE TELE 1’E YİNE YENİDEN PARA CEZASI (24406)
CHP EKONOMİ MASASI POLATLI'DA... FAİK ÖZTRAK: TÜRKİYE YENİ YILA 510 MİLYAR LİRA GECİKMİŞ BORÇLA GİRDİ, BU PARALAR NASIL ÖDENECEK? CHP EKONOMİ MASASI POLATLI'DA... FAİK ÖZTRAK: TÜRKİYE YENİ YILA 510 MİLYAR LİRA GECİKMİŞ BORÇLA GİRDİ, BU PARALAR NASIL ÖDENECEK? (22110)
GELECEK PARTİLİ ÖZCAN: "HEPSİ TAMAM DA AŞI NEREDE?" GELECEK PARTİLİ ÖZCAN: "HEPSİ TAMAM DA AŞI NEREDE?" (22357)
CHP'DEN MENEMEN İSYANI: MİLLİ İRADE GASP EDİLMİŞTİR CHP'DEN MENEMEN İSYANI: MİLLİ İRADE GASP EDİLMİŞTİR (22018)
MENEMEN BELEDİYESİ YENİ KURA ÇEKİMİNİN ARDINDAN AKP'YE GEÇTİ MENEMEN BELEDİYESİ YENİ KURA ÇEKİMİNİN ARDINDAN AKP'YE GEÇTİ (21955)
CHP’Lİ BAŞARIR: “HALKTAN ÖZÜR DİLEMESİ GEREKİRKEN, 500 BİN TL’LİK DAVA İLE HALKIN MİLLETVEKİLİNİ SUSTURABİLECEĞİNİ SANMIŞTIR” CHP’Lİ BAŞARIR: “HALKTAN ÖZÜR DİLEMESİ GEREKİRKEN, 500 BİN TL’LİK DAVA İLE HALKIN MİLLETVEKİLİNİ SUSTURABİLECEĞİNİ SANMIŞTIR” (21067)
KORONA TEDAVİSİ GÖREN HASTAYA DEVLET HASTANESİNDE FATURA ÇIKARILDI KORONA TEDAVİSİ GÖREN HASTAYA DEVLET HASTANESİNDE FATURA ÇIKARILDI (20961)
CHP’Lİ AÇIKEL'DEN HÜKÜMETE TWİTTER ELEŞTİRİSİ: TÜRKİYE, ‘SANSÜR OFİSİ’ İSTİYOR CHP’Lİ AÇIKEL'DEN HÜKÜMETE TWİTTER ELEŞTİRİSİ: TÜRKİYE, ‘SANSÜR OFİSİ’ İSTİYOR (19262)
ABD’YE MOBİLYA İHRACATI YÜZDE 42,4 ARTTI ABD’YE MOBİLYA İHRACATI YÜZDE 42,4 ARTTI (19236)
Tutuklandıktan sonra götürüldüğü polis merkezinde tuvalet penceresinden atladı Tutuklandıktan sonra götürüldüğü polis merkezinde tuvalet penceresinden atladı (19871)
ÜMİT ÖZDAĞ'IN İYİ PARTİ'DEN İHRACINA İLİŞKİN KARAR MAHKEME TARAFINDAN İPTAL EDİLDİ ÜMİT ÖZDAĞ'IN İYİ PARTİ'DEN İHRACINA İLİŞKİN KARAR MAHKEME TARAFINDAN İPTAL EDİLDİ (20237)
İMAMOĞLU, İSTANBUL'DA AĞIRLADIĞI İYİ PARTİ'Lİ BELEDİYE BAŞKANLARINA "ZOR KOŞULLARDA MÜCADELE EDİP BAŞARMAK HEPİMİZİN SORUMLULUĞU" DEDİ İMAMOĞLU, İSTANBUL'DA AĞIRLADIĞI İYİ PARTİ'Lİ BELEDİYE BAŞKANLARINA "ZOR KOŞULLARDA MÜCADELE EDİP BAŞARMAK HEPİMİZİN SORUMLULUĞU" DEDİ (21682)
Gazeteci Can Ataklı hakim karşısına çıktı Gazeteci Can Ataklı hakim karşısına çıktı (19963)
İSTANBULLULARIN STRES SEVİYESİ 10 ÜZERİNDEN 7,4 İSTANBULLULARIN STRES SEVİYESİ 10 ÜZERİNDEN 7,4 (20186)
Sivrisinek popülasyonu etkilendi, İstanbul'da Ocak'ta bile görülüyor Sivrisinek popülasyonu etkilendi, İstanbul'da Ocak'ta bile görülüyor (19040)
UBER’İN ENGELİ KALKTI SADECE TAKSİ HİZMETİ VERECEK UBER’İN ENGELİ KALKTI SADECE TAKSİ HİZMETİ VERECEK (20192)
KAHVECİ İNTİHARINA ODA BAŞKANI'NDAN TEPKİ: CUMHURBAŞKANIM SESİMİZİ DUYUN, YENİ İNTİRHARLAR MI OLSUN? KAHVECİ İNTİHARINA ODA BAŞKANI'NDAN TEPKİ: CUMHURBAŞKANIM SESİMİZİ DUYUN, YENİ İNTİRHARLAR MI OLSUN? (18593)
TÜİK: TOPLAM CİRO YILLIK YÜZDE 38,9 ARTTI TÜİK: TOPLAM CİRO YILLIK YÜZDE 38,9 ARTTI (18484)
23 KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMASINA RAĞMEN KORUNAMADI, “İHMAL YOK” DENİLDİ 23 KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMASINA RAĞMEN KORUNAMADI, “İHMAL YOK” DENİLDİ (19013)
Trafik cezası artık araç kiralayana yazılacak Trafik cezası artık araç kiralayana yazılacak (19706)
Karadeniz'de bir ilk! Balıklar tersine göçe başladı Karadeniz'de bir ilk! Balıklar tersine göçe başladı (18951)
Van'da 'karga' istilası, mahalleli endişeli Van'da 'karga' istilası, mahalleli endişeli (18417)
Çocukları vefatının 9. yılında Rauf Denktaş'ı anlattı: Türkiyesiz kesinlikle adım atmak istemezdi Çocukları vefatının 9. yılında Rauf Denktaş'ı anlattı: Türkiyesiz kesinlikle adım atmak istemezdi (19452)
Karadeniz ormanlarında 'yangın' tehlikesi Karadeniz ormanlarında 'yangın' tehlikesi (19477)
Google, ABD Başkanı Trump’ın YouTube hesabını askıya aldı Google, ABD Başkanı Trump’ın YouTube hesabını askıya aldı (19457)
İzmir'de sağanak yağış etkili oldu, caddeleri, evleri su bastı İzmir'de sağanak yağış etkili oldu, caddeleri, evleri su bastı (19451)
Darüşşafaka Sınavı 30 Mayıs’ta 28 ilde yapılacak Darüşşafaka Sınavı 30 Mayıs’ta 28 ilde yapılacak (20584)
CARGİLL İŞÇİSİNE 8 BİN 100 LİRA PARA CEZASI KESİLDİ CARGİLL İŞÇİSİNE 8 BİN 100 LİRA PARA CEZASI KESİLDİ (21234)
CHP'DEN MENEMEN AÇIKLAMASI: TEK ADAYLI KURA OLMAZ CHP'DEN MENEMEN AÇIKLAMASI: TEK ADAYLI KURA OLMAZ (19904)
CHP'Lİ YAVUZYILMAZ: KREDİ VERİLDİĞİNDE ZİRAAT’İN GENEL MÜDÜRÜ İDİ ŞİMDİ TURKCELL YÖNETİCİSİ CHP'Lİ YAVUZYILMAZ: KREDİ VERİLDİĞİNDE ZİRAAT’İN GENEL MÜDÜRÜ İDİ ŞİMDİ TURKCELL YÖNETİCİSİ (19927)
CHP'Lİ GÜRER: KİRA DESTEĞİ VE HİBE YARDIMINDAN VERGİ AYRIMI YAPILMAKSIZIN TÜM ESNAF YARARLANDIRILMALI CHP'Lİ GÜRER: KİRA DESTEĞİ VE HİBE YARDIMINDAN VERGİ AYRIMI YAPILMAKSIZIN TÜM ESNAF YARARLANDIRILMALI (19100)
ÇAM BALI ÜRETİMİ YÜZDE 70 AZALDI, FİYATLAR YÜKSELİYOR ÇAM BALI ÜRETİMİ YÜZDE 70 AZALDI, FİYATLAR YÜKSELİYOR (21990)
HAMİDİYE, JAPONYA’YA 2020 YILINDA 65 KONTEYNER SU İHRAÇ ETTİ HAMİDİYE, JAPONYA’YA 2020 YILINDA 65 KONTEYNER SU İHRAÇ ETTİ (21787)
YURDUN ÜÇ BİR TARAFINDA BOĞAZİÇİ PROTESTOSU SÜRÜYOR: "FERMAN PADİŞAHIN ÜNİVERSİTELER BİZİMDİR" YURDUN ÜÇ BİR TARAFINDA BOĞAZİÇİ PROTESTOSU SÜRÜYOR: "FERMAN PADİŞAHIN ÜNİVERSİTELER BİZİMDİR" (19592)
AKP, İBB'NİN FAALİYETE GEÇİRDİĞİ MOBİL HALK EKMEK BÜFELERİNE DE KARŞI ÇIKTI AKP, İBB'NİN FAALİYETE GEÇİRDİĞİ MOBİL HALK EKMEK BÜFELERİNE DE KARŞI ÇIKTI (20902)
ABD KALKINMA BANKASI'NDAN İBB'YE BİR MİLYON DOLAR HİBE ABD KALKINMA BANKASI'NDAN İBB'YE BİR MİLYON DOLAR HİBE (19684)
AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A: BİR SANİYECİK CUMHURBAŞKANI OL KARDEŞİM AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A: BİR SANİYECİK CUMHURBAŞKANI OL KARDEŞİM (18816)
KILIÇDAROĞLU: SAHTEKARLIĞA PRİM VEREN BİR ADAM CUMHURBAŞKANI OLABİLİR Mİ? KILIÇDAROĞLU: SAHTEKARLIĞA PRİM VEREN BİR ADAM CUMHURBAŞKANI OLABİLİR Mİ? (18792)
KURAKLIKTAN MAĞDUR ÇİFTÇİLER: "ÜMİTLERİMİZİ TOPRAĞA SERPTİK" DİLAN KUTLU KURAKLIKTAN MAĞDUR ÇİFTÇİLER: "ÜMİTLERİMİZİ TOPRAĞA SERPTİK" DİLAN KUTLU (19254)
BAHÇELİ'NİN ERDOĞAN İLE İLGİLİ ESKİ SÖZLERİ GÜNDEME GELDİ: "BENİM CUMHURBAŞKANIM DEĞİLDİR. SAYIN ERDOĞAN'DAN CUMHURBAŞKANI OLMAZ" BAHÇELİ'NİN ERDOĞAN İLE İLGİLİ ESKİ SÖZLERİ GÜNDEME GELDİ: "BENİM CUMHURBAŞKANIM DEĞİLDİR. SAYIN ERDOĞAN'DAN CUMHURBAŞKANI OLMAZ" (18493)
AKKUYU NÜKLEER SANTRALİ’NDE ‘ÇATLAK’ İDDİALARINA YALANLAMA AKKUYU NÜKLEER SANTRALİ’NDE ‘ÇATLAK’ İDDİALARINA YALANLAMA (17896)
CHP'Lİ SERTEL AÇIKLADI: MKE, 38,5 MİLYON TL'LİK ÖLÜ YATIRIM YAPTI, 3 YILDIR ÜRETİM YOK CHP'Lİ SERTEL AÇIKLADI: MKE, 38,5 MİLYON TL'LİK ÖLÜ YATIRIM YAPTI, 3 YILDIR ÜRETİM YOK (19556)
Twitter, 70 binden fazla hesabı askıya aldı Twitter, 70 binden fazla hesabı askıya aldı (19496)
KAFTANCIOĞLU, ERDOĞAN'A BİR MİLYON BİR, SOYLU'YA DA BİR MİLYON LİRALIK TAZMİNAT DAVASI AÇTI KAFTANCIOĞLU, ERDOĞAN'A BİR MİLYON BİR, SOYLU'YA DA BİR MİLYON LİRALIK TAZMİNAT DAVASI AÇTI (18622)
Zehirli balon balığı süs eşyası olarak satılıyor Zehirli balon balığı süs eşyası olarak satılıyor (17891)
Vergi kaçırmakla suçlanan Tatlıtuğ beraat etti Vergi kaçırmakla suçlanan Tatlıtuğ beraat etti (19237)
Kadir Şeker'in kurtardığı kadın, eroinle yakalanıp tutuklanmadan önce bıçaklı kavgaya karışmış Kadir Şeker'in kurtardığı kadın, eroinle yakalanıp tutuklanmadan önce bıçaklı kavgaya karışmış (19954)
CARGİLL İŞÇİSİNE ‘DEVLETİN GÜCÜNÜ’ CEZA İLE GÖSTERDİLER CARGİLL İŞÇİSİNE ‘DEVLETİN GÜCÜNÜ’ CEZA İLE GÖSTERDİLER (20588)
'Küresel ısınma sayesinde böcekleri yemeye başlayacağız' 'Küresel ısınma sayesinde böcekleri yemeye başlayacağız' (19790)
TUNÇ SOYER: BUNDAN SONRA YALANA YALAN DİYECEĞİM TUNÇ SOYER: BUNDAN SONRA YALANA YALAN DİYECEĞİM (19185)
CHP'Lİ MECLİS ÜYELERİNDEN TEVFİK GÖKSU'YA TEPKİ CHP'Lİ MECLİS ÜYELERİNDEN TEVFİK GÖKSU'YA TEPKİ (20297)
Rusya’da Aliyev, Paşinyan ve Putin’den ortak bildiri Rusya’da Aliyev, Paşinyan ve Putin’den ortak bildiri (21153)
MANSUR YAVAŞ'TAN NAMUS SÖZÜ: "YOLSUZLUKTAN YARGILANAN BELEDİYE PERSONELİ OLURSA BEN DE DAVAYA MÜDAHİL OLACAĞIM" MANSUR YAVAŞ'TAN NAMUS SÖZÜ: "YOLSUZLUKTAN YARGILANAN BELEDİYE PERSONELİ OLURSA BEN DE DAVAYA MÜDAHİL OLACAĞIM" (20270)
Melek İpek'in küçük kızı: Yaşasın babam artık gelmeyecek, biz dayak yemeyeceğiz Melek İpek'in küçük kızı: Yaşasın babam artık gelmeyecek, biz dayak yemeyeceğiz (22442)
Erdoğan'dan, Kılıçdaroğlu'na 1.000.000 TL tazminat davası Erdoğan'dan, Kılıçdaroğlu'na 1.000.000 TL tazminat davası (19715)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER REKTÖRLÜKTE HELVA KAVURDU BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER REKTÖRLÜKTE HELVA KAVURDU (19277)
Adnan Oktar toplam 9 bin 803 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı Adnan Oktar toplam 9 bin 803 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı (19739)
CARGİLL İŞÇİLERİ GÖZALTINA ALINDI CARGİLL İŞÇİLERİ GÖZALTINA ALINDI (18504)
TÜRK EĞİTİM-SEN’DEN ALÇI’YA TEPKİ: DAM ÜSTÜNDE SAKSAĞAN VUR BELİNE KAZMAYI TÜRK EĞİTİM-SEN’DEN ALÇI’YA TEPKİ: DAM ÜSTÜNDE SAKSAĞAN VUR BELİNE KAZMAYI (20941)
FACEBOOK VE WHATSAPP HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI FACEBOOK VE WHATSAPP HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI (20015)
DOMATES ÇİFTÇİSİ KAR EDEMEDİĞİ ÜRÜNÜNÜ SÖKÜP ATTI DOMATES ÇİFTÇİSİ KAR EDEMEDİĞİ ÜRÜNÜNÜ SÖKÜP ATTI (18894)
WHATSAPP GERİ ADIM ATMADI: WHATSAPP'I KULLANMAYA DEVAM ETMEK İSTEYENLER, YENİ HİZMET ŞARTALARINI 8 ŞUBAT'A KADAR KABUL ETMEK ZORUNDA WHATSAPP GERİ ADIM ATMADI: WHATSAPP'I KULLANMAYA DEVAM ETMEK İSTEYENLER, YENİ HİZMET ŞARTALARINI 8 ŞUBAT'A KADAR KABUL ETMEK ZORUNDA (21755)
ADALET BAKANLIĞI’NDA HEDEF 39 YENİ CEZAEVİ AÇARAK HÜKÜMLÜ BAŞINA DÜŞEN ALANI 33,5 METREKAREYE ÇIKARMAK ADALET BAKANLIĞI’NDA HEDEF 39 YENİ CEZAEVİ AÇARAK HÜKÜMLÜ BAŞINA DÜŞEN ALANI 33,5 METREKAREYE ÇIKARMAK (20155)
CARİ AÇIK BEKLENTİLERİ AŞTI CARİ AÇIK BEKLENTİLERİ AŞTI (21612)
EKİM AYI İŞSİZLİK YÜZDE 12,7 OLDU EKİM AYI İŞSİZLİK YÜZDE 12,7 OLDU (19042)
YABANCILAR 2020'DE 4,58 MİLYAR DOLAR NET SATIŞ YAPARAK BORSADAN ÇIKTI YABANCILAR 2020'DE 4,58 MİLYAR DOLAR NET SATIŞ YAPARAK BORSADAN ÇIKTI (18811)
Buğdayda kuraklık tehdidi Buğdayda kuraklık tehdidi (19152)
“SÖZDE CUMHURBAŞKANI” POLEMİĞİ DEVAM EDİYOR “SÖZDE CUMHURBAŞKANI” POLEMİĞİ DEVAM EDİYOR (20998)
ERMAN TOROĞLU ROMANLARI AYAĞA KALDIRDI... CHP’LİLER VE AKP’LİLER BİRLİKTE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK! ERMAN TOROĞLU ROMANLARI AYAĞA KALDIRDI... CHP’LİLER VE AKP’LİLER BİRLİKTE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK! (18175)
Doktor, öğretmen ve esnaf kardeşler, 1 ay içinde koronavirüse yenik düştü Doktor, öğretmen ve esnaf kardeşler, 1 ay içinde koronavirüse yenik düştü (18993)
KILIÇDAROĞLU, ’BASIN İLAN KURUMU BASIN İNFAZ KURUMUNA DÖNÜŞTÜ’ DEDİ, ÖZGÜR BASIN İÇİN 10 MADDE AÇIKLADI KILIÇDAROĞLU, ’BASIN İLAN KURUMU BASIN İNFAZ KURUMUNA DÖNÜŞTÜ’ DEDİ, ÖZGÜR BASIN İÇİN 10 MADDE AÇIKLADI (18671)
AKKUYU NÜKLEER SANTRALİ İÇİN VAHİM İDDİA: BETON ZEMİNİ ÇATLADI, DENİZ SUYU SIZIYOR AKKUYU NÜKLEER SANTRALİ İÇİN VAHİM İDDİA: BETON ZEMİNİ ÇATLADI, DENİZ SUYU SIZIYOR (18673)
SAADET PARTİSİ ESKİ GENEL BAŞKANI KAMALAK: 18 YILDA VEBALİ BÜYÜK OLANLA İTTİFAK OLUNMAZ SAADET PARTİSİ ESKİ GENEL BAŞKANI KAMALAK: 18 YILDA VEBALİ BÜYÜK OLANLA İTTİFAK OLUNMAZ (23768)
ALEYNA ÇAKIR CİNAYETİNİN BAŞ ŞÜPHELİSİ ÜMİTCAN UYGUN GÖZALTINA ALINDI ALEYNA ÇAKIR CİNAYETİNİN BAŞ ŞÜPHELİSİ ÜMİTCAN UYGUN GÖZALTINA ALINDI (20223)
KILIÇDAROĞLU: GAZETECİLİK EN TEHLİKELİ MESLEKLERDEN BİRİ HALİNE GELDİ, HÜKÜMET KENDİ AYAĞINA SIKIYOR KILIÇDAROĞLU: GAZETECİLİK EN TEHLİKELİ MESLEKLERDEN BİRİ HALİNE GELDİ, HÜKÜMET KENDİ AYAĞINA SIKIYOR (18379)
MAKAM ARACINI SATTI, SOKAK HAYVANLARINA BARINAK YAPTI MAKAM ARACINI SATTI, SOKAK HAYVANLARINA BARINAK YAPTI (19183)
SAMSUNLU ÇİFTÇİ: ’BEN DE DAHİL HER ŞEYİM İCRALIK’ SAMSUNLU ÇİFTÇİ: ’BEN DE DAHİL HER ŞEYİM İCRALIK’ (17649)
Türkiye’nin coğrafi işaretli ürün haritası çıkartıldı Türkiye’nin coğrafi işaretli ürün haritası çıkartıldı (17819)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MAAŞINI KATLADI, ASGARİ ÜCRETLİ GELİRİNİ KAYBETTİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MAAŞINI KATLADI, ASGARİ ÜCRETLİ GELİRİNİ KAYBETTİ (16847)
 2020’NİN BASIN RÖNTGENİNİ ÇEKTİ: 361 DAVA AÇILDI, 86 GAZETECİ GÖZALTINA ALINDI, 368 SANSÜR UYGULANDI 2020’NİN BASIN RÖNTGENİNİ ÇEKTİ: 361 DAVA AÇILDI, 86 GAZETECİ GÖZALTINA ALINDI, 368 SANSÜR UYGULANDI (18081)
CHP’Lİ TANAL PAYLAŞTI: ’NEDİR BU, CEYLANPINAR TARIM İŞLETMELERİ’NİN HAYVAN NEZARETHANESİ Mİ?’ CHP’Lİ TANAL PAYLAŞTI: ’NEDİR BU, CEYLANPINAR TARIM İŞLETMELERİ’NİN HAYVAN NEZARETHANESİ Mİ?’ (19614)
İşkenceci eşini öldüren kadının kan donduran ifadesi ortaya çıktı İşkenceci eşini öldüren kadının kan donduran ifadesi ortaya çıktı (19466)
KAFTANCIOĞLU, BAKAN SOYLU’YA BOĞAZİÇİLİLERİN ’YUH YUH’ TÜRKÜSÜ İLE YANIT VERDİ KAFTANCIOĞLU, BAKAN SOYLU’YA BOĞAZİÇİLİLERİN ’YUH YUH’ TÜRKÜSÜ İLE YANIT VERDİ (18373)
CHP’Lİ YAVUZYILMAZ’DAN ADRESE TESLİM KREDİ AÇIKLAMASI: ZİRAAT BANKASI GENEL MÜDÜRÜ VERGİ CENNETİNDEKİ ŞİRKETE KREDİ VERDİ CHP’Lİ YAVUZYILMAZ’DAN ADRESE TESLİM KREDİ AÇIKLAMASI: ZİRAAT BANKASI GENEL MÜDÜRÜ VERGİ CENNETİNDEKİ ŞİRKETE KREDİ VERDİ (17018)
CEZAEVİNDE KOL KIRMA ANI GÜVENLİK KAMERASINA TAKILDI CEZAEVİNDE KOL KIRMA ANI GÜVENLİK KAMERASINA TAKILDI (17083)
CARGİLL İŞÇİLERİ EYLEMLERİNİN 1000’İNCİ GÜNÜNDE TARIM BAKANLIĞI ÖNÜNDE OLACAK CARGİLL İŞÇİLERİ EYLEMLERİNİN 1000’İNCİ GÜNÜNDE TARIM BAKANLIĞI ÖNÜNDE OLACAK (18648)
VATANDAŞLAR YETKİ BELGESİ OLMAYAN EMLAKÇIYI İHBAR EDEBİLECEK VATANDAŞLAR YETKİ BELGESİ OLMAYAN EMLAKÇIYI İHBAR EDEBİLECEK (19083)
’Yeraltı sularını tükettik, rezerv olarak saklamalıyız’ ’Yeraltı sularını tükettik, rezerv olarak saklamalıyız’ (18292)
KORONA YASAĞINA RAĞMEN İSTANBUL’DAKİ HASTANE 65 İŞÇİYİ ÇIKARDI KORONA YASAĞINA RAĞMEN İSTANBUL’DAKİ HASTANE 65 İŞÇİYİ ÇIKARDI (17872)
Kaçak göçmenler, İtalya yerine Çine’ye götürüldü Kaçak göçmenler, İtalya yerine Çine’ye götürüldü (16895)
ÖZTRAK: DÜNYADA BİR DEĞİL BİRÇOK TRUMP VAR ÖZTRAK: DÜNYADA BİR DEĞİL BİRÇOK TRUMP VAR (17044)
KAFTANCIOĞLU, ERDOĞAN’IN ’O BİR DHKP-C MİLİTANIDIR’ SÖZLERİ İÇİN ’SAFSATA’ DEDİ, YARGIYA TAŞIYACAĞINI AÇIKLADI KAFTANCIOĞLU, ERDOĞAN’IN ’O BİR DHKP-C MİLİTANIDIR’ SÖZLERİ İÇİN ’SAFSATA’ DEDİ, YARGIYA TAŞIYACAĞINI AÇIKLADI (16786)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER: ’İNTİHAL YAPIP DA HOCA OLANA ÜNİVERSİTEYİ DE ŞİRKET SANANLARA YUH YUH’ BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER: ’İNTİHAL YAPIP DA HOCA OLANA ÜNİVERSİTEYİ DE ŞİRKET SANANLARA YUH YUH’ (17294)
AKŞENER: KOMÜNİST MANİFESTO’YU VE KAPİTAL’İ OKUDUM AKŞENER: KOMÜNİST MANİFESTO’YU VE KAPİTAL’İ OKUDUM (17216)
1 MİLYAR 125 MİLYON TL BÜTÇE AYRILMASI ÖNGÖRÜLEN UZAY PROGRAMI KAYBOLDU 1 MİLYAR 125 MİLYON TL BÜTÇE AYRILMASI ÖNGÖRÜLEN UZAY PROGRAMI KAYBOLDU (17588)
EĞİTİM-SEN BAŞKANI KURUL: SİYASİ İKTİDARIN BASKISI ÜNİVERSİTELERİ ÇORAKLAŞTIRDI EĞİTİM-SEN BAŞKANI KURUL: SİYASİ İKTİDARIN BASKISI ÜNİVERSİTELERİ ÇORAKLAŞTIRDI (18734)
AKOM: İstanbul yağışlı havanın etkisine giriyor AKOM: İstanbul yağışlı havanın etkisine giriyor (17436)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER, REKTÖRLÜK BİNASININ ADINI ’KAYYUMLUK’ OLARAK DEĞİŞTİRDİ BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER, REKTÖRLÜK BİNASININ ADINI ’KAYYUMLUK’ OLARAK DEĞİŞTİRDİ (18835)
İSTANBUL’A KIŞ 14 ŞUBAT’TA GELECEK İSTANBUL’A KIŞ 14 ŞUBAT’TA GELECEK (17734)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER REKTÖRLÜK BİNASININ ÖNÜNE SEÇİM SANDIĞI KOYDU BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER REKTÖRLÜK BİNASININ ÖNÜNE SEÇİM SANDIĞI KOYDU (17145)
CHP’li İnce’den Boğaziçi açıklaması: İçlerindeki provokatörlere dikkat etsinler CHP’li İnce’den Boğaziçi açıklaması: İçlerindeki provokatörlere dikkat etsinler (17254)
İSTANBUL’DA ÖĞRENCİLERE ’ZORUNLU SEÇMELİ’ DİN DERSİ İSTANBUL’DA ÖĞRENCİLERE ’ZORUNLU SEÇMELİ’ DİN DERSİ (15456)
BOĞAZİÇİ’DEN YAPILAN EK ÖDEMELERE SAYIŞTAY’DAN TESPİT: FİİLİ ÇALIŞMA SÜRELERİNE DAYANDIĞINA İLİŞKİN TAM BİR GÜVENCE ELDE EDİLEMEDİ BOĞAZİÇİ’DEN YAPILAN EK ÖDEMELERE SAYIŞTAY’DAN TESPİT: FİİLİ ÇALIŞMA SÜRELERİNE DAYANDIĞINA İLİŞKİN TAM BİR GÜVENCE ELDE EDİLEMEDİ (16571)
Gırgır teknelerine ’BAGİS’ ile sıkı takip... 71 tekneye el konuldu Gırgır teknelerine ’BAGİS’ ile sıkı takip... 71 tekneye el konuldu (16334)
Kırbaç vurmadan yarış kazanan jokey Selim Kaya: Atların yıllarca canını acıtmışız Kırbaç vurmadan yarış kazanan jokey Selim Kaya: Atların yıllarca canını acıtmışız (17317)
’Dünya’nın nazar boncuğu’ Meke Gölü, haritadan silinme noktasında ’Dünya’nın nazar boncuğu’ Meke Gölü, haritadan silinme noktasında (15450)
Koronavirüs bulaşında kritik süreç 10 günün sonunda yaşanıyor Koronavirüs bulaşında kritik süreç 10 günün sonunda yaşanıyor (17064)
Türksat 5A uydusu, SpaceX firmasına ait Falcon 9 roketiyle ABD’nin Florida eyaletindeki Cape Canaveral üssünden başarılı şekilde fırlatıldı. Türksat 5A uydusu, SpaceX firmasına ait Falcon 9 roketiyle ABD’nin Florida eyaletindeki Cape Canaveral üssünden başarılı şekilde fırlatıldı. (16291)
BOĞAZİÇİ PROTESTOCUSU 24 KİŞİNİN TAMAMI SERBEST BIRAKILDI BOĞAZİÇİ PROTESTOCUSU 24 KİŞİNİN TAMAMI SERBEST BIRAKILDI (16608)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MEZUNU YAZARLAR VE SANATÇILAR: ’AKADEMİK YÖNETİCİLER ATAMAYLA DEĞİL, SEÇİMLE BELİRLENMELİDİR’ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MEZUNU YAZARLAR VE SANATÇILAR: ’AKADEMİK YÖNETİCİLER ATAMAYLA DEĞİL, SEÇİMLE BELİRLENMELİDİR’ (16569)
MENEMEN’DE BAŞKANVEKİLİ SEÇİMİ GÜNDEMDEN ÇIKARTILDI, AKP’Lİ MECLİS ÜYESİ CHP’LİLERİ CEZAEVİ İLE TEHDİT ETTİ MENEMEN’DE BAŞKANVEKİLİ SEÇİMİ GÜNDEMDEN ÇIKARTILDI, AKP’Lİ MECLİS ÜYESİ CHP’LİLERİ CEZAEVİ İLE TEHDİT ETTİ (16924)
MENEMEN’DE ÖNCE TEHDİT, SONRA BOZKURT İŞARETLİ PROVOKASYON MENEMEN’DE ÖNCE TEHDİT, SONRA BOZKURT İŞARETLİ PROVOKASYON (15782)
Albayrak Grubu’ndan Microsoft’a milyon dolarlık dava Albayrak Grubu’ndan Microsoft’a milyon dolarlık dava (15660)
Tuzakla saka kuşu avlayan 2 kişiye 8 bin 300 lira ceza Tuzakla saka kuşu avlayan 2 kişiye 8 bin 300 lira ceza (16666)
DSÖ, Astrazeneca - Oxford ve Çin aşılarının acil kullanım iznini gözden geçirdiklerini açıkladı. DSÖ, Astrazeneca - Oxford ve Çin aşılarının acil kullanım iznini gözden geçirdiklerini açıkladı. (15329)
HALK EKMEK KUYRUKLARI İÇİN MOBİL ÇÖZÜM HALK EKMEK KUYRUKLARI İÇİN MOBİL ÇÖZÜM (16082)
Zeynep, Hakkari’nin ilk ve tek kadın ambulans şoförü Zeynep, Hakkari’nin ilk ve tek kadın ambulans şoförü (16951)
BOĞAZİÇİ PROTESTOCUSU 24 KİŞİ ADLİYEDE; ÇIPLAK ARAMAYA DİRENENLERİN ZORLA PANTOLANLARI ÇIKARILMAYA ÇALIŞILDI BOĞAZİÇİ PROTESTOCUSU 24 KİŞİ ADLİYEDE; ÇIPLAK ARAMAYA DİRENENLERİN ZORLA PANTOLANLARI ÇIKARILMAYA ÇALIŞILDI (16928)
DÖRDÜNCÜ KEZ ANKARA’YA GELİP ELİ BOŞ DÖNEN ÇİFTÇİLER ERDOĞAN’A SESLENDİ: ’EKİN’ DEDİ EKTİK. ŞİMDİ ÇOCUKLARIMA BİR KOLİ YUMURTA BİLE ALAMIYORUM DÖRDÜNCÜ KEZ ANKARA’YA GELİP ELİ BOŞ DÖNEN ÇİFTÇİLER ERDOĞAN’A SESLENDİ: ’EKİN’ DEDİ EKTİK. ŞİMDİ ÇOCUKLARIMA BİR KOLİ YUMURTA BİLE ALAMIYORUM (16478)
AKŞENER: FETÖ’CÜLERE BENZER YÖNTEMLERİN KULLANILIYOR OLMASINI DOĞRU BULMAM AKŞENER: FETÖ’CÜLERE BENZER YÖNTEMLERİN KULLANILIYOR OLMASINI DOĞRU BULMAM (15666)
Barajların kuruduğu Edirne’de içme suyu, kuyulardan karşılanacak Barajların kuruduğu Edirne’de içme suyu, kuyulardan karşılanacak (16892)
Chaple sendromunun tedavisini bulan Türk doktora tıp dünyasından övgü Chaple sendromunun tedavisini bulan Türk doktora tıp dünyasından övgü (16466)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NDE BİR İSTİFA DAHA: PROF. DR. MURAT GÜLSOY İSTİFA ETTİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NDE BİR İSTİFA DAHA: PROF. DR. MURAT GÜLSOY İSTİFA ETTİ (15637)
ABD Kongresi, Joe Biden’ın seçim zaferini resmen onayladı ABD Kongresi, Joe Biden’ın seçim zaferini resmen onayladı (17037)
FİTCH’TEN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TÜRKİYE’NİN EN YÜKSEK RATING NOTU: “AAA” FİTCH’TEN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TÜRKİYE’NİN EN YÜKSEK RATING NOTU: “AAA” (17542)
Urla’da Kafa Karıştıran İddialar! Daha önce yakılan 111 Dönüm Denize Sıfır Arazi Kooperatife Satıldı mı? Urla’da Kafa Karıştıran İddialar! Daha önce yakılan 111 Dönüm Denize Sıfır Arazi Kooperatife Satıldı mı? (16810)
Öz kızının çocuğunun babası olduğu DNA testiyle doğrulandı Öz kızının çocuğunun babası olduğu DNA testiyle doğrulandı (16426)
GAZİEMİR BAŞHEKİMİ’NDEN DOKTORLARA: HEMŞİRELERİN KOMUTANISINIZ, EMREDECEKSİNİZ YAPACAKLAR GAZİEMİR BAŞHEKİMİ’NDEN DOKTORLARA: HEMŞİRELERİN KOMUTANISINIZ, EMREDECEKSİNİZ YAPACAKLAR (16392)
AYM, RAHİP BRUNSON’UN BAŞVURUSUNA RET KARARI VERDİ; FETÖ’NÜN 150 ÜLKEDEKİ YAPILANMASINA DİKKAT ÇEKTİ AYM, RAHİP BRUNSON’UN BAŞVURUSUNA RET KARARI VERDİ; FETÖ’NÜN 150 ÜLKEDEKİ YAPILANMASINA DİKKAT ÇEKTİ (16358)
ABD’DE TRUMP DESTEKÇİLERİ KONGRE BİNASINI BASTI, OLAYLARDA 4 KİŞİ ÖLDÜ ABD’DE TRUMP DESTEKÇİLERİ KONGRE BİNASINI BASTI, OLAYLARDA 4 KİŞİ ÖLDÜ (15537)
Sultanbeyli’de karısını önce rehin aldı sonra öldürdü Sultanbeyli’de karısını önce rehin aldı sonra öldürdü (16613)
Trump destekçileri, ABD Kongresi’ne zorla girdi Trump destekçileri, ABD Kongresi’ne zorla girdi (16212)
TÜRKİYE’DEN ÜÇ ÜLKEYE DAHA HİBE TÜRKİYE’DEN ÜÇ ÜLKEYE DAHA HİBE (16219)
ÇİFTÇİ ANKARA’YA GELEBİLMEK İÇİN TARIM MAKİNASINI SATARAK YOL PARASI YAPTI ÇİFTÇİ ANKARA’YA GELEBİLMEK İÇİN TARIM MAKİNASINI SATARAK YOL PARASI YAPTI (16020)
SMA’LI AİLELERDEN BAKAN KOCA’YA: “BİZLER DOLANDIRICI DEĞİLİZ, YOLUMUZU KESMEYİN” SMA’LI AİLELERDEN BAKAN KOCA’YA: “BİZLER DOLANDIRICI DEĞİLİZ, YOLUMUZU KESMEYİN” (16482)
Kültür ve Turizm Bakanlığı: 2020’de, 581 bin 773 korsan materyal ele geçirildi Kültür ve Turizm Bakanlığı: 2020’de, 581 bin 773 korsan materyal ele geçirildi (15695)
Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil istifa etti Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil istifa etti (15015)
AKP İSTANBUL İL TEŞKİLATI İLKER BAŞBUĞ, FİKRİ SAĞLAR VE CAN ATAKLI HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU AKP İSTANBUL İL TEŞKİLATI İLKER BAŞBUĞ, FİKRİ SAĞLAR VE CAN ATAKLI HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (16378)
Muharrem İnce’den ’istifa’ açıklaması Muharrem İnce’den ’istifa’ açıklaması (15831)
Fransa’da arkeolojik kazıdan 41 bin yıllık Neandertal kalıntısı çıktı Fransa’da arkeolojik kazıdan 41 bin yıllık Neandertal kalıntısı çıktı (15510)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖR DANIŞMANI İSTİFA ETTİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖR DANIŞMANI İSTİFA ETTİ (15988)
BOĞAZİÇİ ÖĞRENCİLERİ KADIKÖY’DEN SESLENDİ: SUSMUYORUZ, KORKMUYORUZ, İTAAT ETMİYORUZ BOĞAZİÇİ ÖĞRENCİLERİ KADIKÖY’DEN SESLENDİ: SUSMUYORUZ, KORKMUYORUZ, İTAAT ETMİYORUZ (16130)
AKP’Lİ REKTÖR BULU PENCEREDEN EL SALLADI, ÖĞRENCİLER YUHALADI AKP’Lİ REKTÖR BULU PENCEREDEN EL SALLADI, ÖĞRENCİLER YUHALADI (15690)
TZOB BAŞKANI BAYRAKTAR: ’ÇİFTÇİNİN YÜKSEK FAİZLE BORÇLANMADIĞI BANKA KALMADI’ TZOB BAŞKANI BAYRAKTAR: ’ÇİFTÇİNİN YÜKSEK FAİZLE BORÇLANMADIĞI BANKA KALMADI’ (15771)
İngiltere’de Kovid-19 hastası kadın oksijen maskesini çıkararak kızlarıyla vedalaştı İngiltere’de Kovid-19 hastası kadın oksijen maskesini çıkararak kızlarıyla vedalaştı (16118)
İki kardeşin resimlerle anlattığı cinsel istismar iddiasında anne ve üvey babaya tahliye İki kardeşin resimlerle anlattığı cinsel istismar iddiasında anne ve üvey babaya tahliye (16388)
Eski kimlikle KKTC’ye gidilemeyecek Eski kimlikle KKTC’ye gidilemeyecek (17006)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ETRAFINDA GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINDI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ETRAFINDA GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINDI (16165)
Alerji olan kadının derisi döküldü, sağ gözü görme kaybı yaşadı Alerji olan kadının derisi döküldü, sağ gözü görme kaybı yaşadı (15785)
İş Bankası Genel Müdürü Bali: Görevimi Mart ayında bırakacağım İş Bankası Genel Müdürü Bali: Görevimi Mart ayında bırakacağım (16359)
İstanbul Valisi, Boğaziçi Protestosu için tüm yürüyüşleri yasakladı. İstanbul Valisi, Boğaziçi Protestosu için tüm yürüyüşleri yasakladı. (16020)
ÖZGÜR ÖZEL’DEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÇIKIŞI: BU KELEPÇE ÖNCE TAYYİP ERDOĞAN’IN ZİHNİNDE TAKILDI ÖZGÜR ÖZEL’DEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÇIKIŞI: BU KELEPÇE ÖNCE TAYYİP ERDOĞAN’IN ZİHNİNDE TAKILDI (15128)
Ukrayna tarihinin en büyük uyuşturucu operasyonu: 4 Türk vatandaşı gözaltına alındı Ukrayna tarihinin en büyük uyuşturucu operasyonu: 4 Türk vatandaşı gözaltına alındı (17117)
DSÖ Direktörü Ghebreyesus’tan DSÖ heyetinin Çin’e giriş izinlerinin gecikmesine yönelik açıklama DSÖ Direktörü Ghebreyesus’tan DSÖ heyetinin Çin’e giriş izinlerinin gecikmesine yönelik açıklama (16119)
REKABET KURULU’NDAN MASKE ÜRETEN 13 ŞİRKETE PARA CEZASI ÇIKMADI REKABET KURULU’NDAN MASKE ÜRETEN 13 ŞİRKETE PARA CEZASI ÇIKMADI (15451)
1 YILDIR KAYIP OLAN GÜLİSTAN DOKU İÇİN BEŞİKTAŞ MAYDANI’NDA EYLEM 1 YILDIR KAYIP OLAN GÜLİSTAN DOKU İÇİN BEŞİKTAŞ MAYDANI’NDA EYLEM (15524)
Venezuela dijital paraya geçiyor Venezuela dijital paraya geçiyor (16313)
ASKİ Genel Müdürü Öztürk: 110 günlük suyumuz kaldı ASKİ Genel Müdürü Öztürk: 110 günlük suyumuz kaldı (15807)
Irak Türkmen Cephesi Başkanı Salihi: Terör örgütü PKK Kerkük’te uyuşturucu ticareti yapıyor Irak Türkmen Cephesi Başkanı Salihi: Terör örgütü PKK Kerkük’te uyuşturucu ticareti yapıyor (15802)
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki iddianame kabul edildi CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki iddianame kabul edildi (16509)
İstanbul’da 6 ilçede 30 saatlik su kesintisi hazırlığı... Su satışları patladı; kova bidon ne varsa dolduruldu İstanbul’da 6 ilçede 30 saatlik su kesintisi hazırlığı... Su satışları patladı; kova bidon ne varsa dolduruldu (16014)
’AKP PÜLÜMÜR İLÇE BAŞKANI KAÇAK ODUN KESTİ’ İDDİASI ’AKP PÜLÜMÜR İLÇE BAŞKANI KAÇAK ODUN KESTİ’ İDDİASI (16570)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN DE PROTESTO: REKTÖRLÜK BİNASINA SIRTLARINI DÖNDÜLER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN DE PROTESTO: REKTÖRLÜK BİNASINA SIRTLARINI DÖNDÜLER (16043)
İnternetten satışa çıkarttığı otomobilini dolandırıcılara kaptırdı İnternetten satışa çıkarttığı otomobilini dolandırıcılara kaptırdı (15552)
İstismarcı öğretmen, öğrencileri ’Sizi evinizdeki cihazların kırmızı ışığından görürüm’ diye korkutmuş İstismarcı öğretmen, öğrencileri ’Sizi evinizdeki cihazların kırmızı ışığından görürüm’ diye korkutmuş (15851)
CUMHURBAŞKANLIĞI’DAN YABANCI MADEN ŞİRKETLERİNE YATIRIM ÇAĞRISI: CAZİP DEVLET TEŞVİKLERİ VAR CUMHURBAŞKANLIĞI’DAN YABANCI MADEN ŞİRKETLERİNE YATIRIM ÇAĞRISI: CAZİP DEVLET TEŞVİKLERİ VAR (16110)
İMAMOĞLU: ’BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ VE AKADEMİSYENLERİNİN HAKLI MÜCADELESİNİN YANINDAYIM’ İMAMOĞLU: ’BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ VE AKADEMİSYENLERİNİN HAKLI MÜCADELESİNİN YANINDAYIM’ (16453)
CHP’Lİ BAŞARIR, AKP SÖZCÜSÜ ÇELİK’İN, ’TÜRKİYE, YEGANE TERÖR ÖRGÜTÜDÜR’ SÖZLERİNE YİNE ÇELİK’İN İFADELERİYLE YANIT VERDİ: ŞUURSUZ DİL KULLANIYOR’ CHP’Lİ BAŞARIR, AKP SÖZCÜSÜ ÇELİK’İN, ’TÜRKİYE, YEGANE TERÖR ÖRGÜTÜDÜR’ SÖZLERİNE YİNE ÇELİK’İN İFADELERİYLE YANIT VERDİ: ŞUURSUZ DİL KULLANIYOR’ (16536)
AKP’DEN BEKİR COŞKUN ÇARKI AKP’DEN BEKİR COŞKUN ÇARKI (15300)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NE KELEPÇE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NE KELEPÇE (16058)
CHP’Lİ SÜMER: “KYK BORÇLARI İÇİN KAYNAK VAR AMA ÖĞRENCİYE DEĞİL YANDAŞA” CHP’Lİ SÜMER: “KYK BORÇLARI İÇİN KAYNAK VAR AMA ÖĞRENCİYE DEĞİL YANDAŞA” (15682)
ENAG’A GÖRE 2020 YILI ENFLASYONU YÜZDE 36.72 ENAG’A GÖRE 2020 YILI ENFLASYONU YÜZDE 36.72 (16764)
SORUŞTURMA BAŞLATILAN FİKRİ SAĞLAR: KORKMUYORUZ, LAİK DEMOKRATİK CUMHURİYETİ SAVUNACAĞIZ SORUŞTURMA BAŞLATILAN FİKRİ SAĞLAR: KORKMUYORUZ, LAİK DEMOKRATİK CUMHURİYETİ SAVUNACAĞIZ (15903)
EN DÜŞÜK EMEKLİ AYLIĞI ASGARİ ÜCRETE BİLE YAKLAŞAMADI EN DÜŞÜK EMEKLİ AYLIĞI ASGARİ ÜCRETE BİLE YAKLAŞAMADI (15642)
FİKRİ SAĞLAR HAKKINDA ’TÜRBANLI HAKİM’ SORUŞTURMASI FİKRİ SAĞLAR HAKKINDA ’TÜRBANLI HAKİM’ SORUŞTURMASI (16696)
2020 ENFLASYONU 14,60 OLDU 2020 ENFLASYONU 14,60 OLDU (16235)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 4 SAĞLIK EMEKÇİSİ DAHA YAŞAMANI YİTİRDİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 4 SAĞLIK EMEKÇİSİ DAHA YAŞAMANI YİTİRDİ (16257)
HAMZA YERLİKAYA’NIN KARDEŞİNE ŞEREF AYLIĞI AZ GELDİ, ASGARİ GEÇİM İNDİRİMİNDEN YARARLANMAK İSTEDİ HAMZA YERLİKAYA’NIN KARDEŞİNE ŞEREF AYLIĞI AZ GELDİ, ASGARİ GEÇİM İNDİRİMİNDEN YARARLANMAK İSTEDİ (16672)
BOĞAZİÇİ REKTÖRÜ AKP’Lİ MELİH BULU’DAN İLK AÇIKLAMA: HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ BOĞAZİÇİ REKTÖRÜ AKP’Lİ MELİH BULU’DAN İLK AÇIKLAMA: HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ (16062)
ABD’de yiyecek çalan 2 çocuklu kadına, polisten 250 dolarlık market çeki ABD’de yiyecek çalan 2 çocuklu kadına, polisten 250 dolarlık market çeki (16335)
Sarıyer’de kadın elbisesiyle cip çalan şüpheli yakalandı Sarıyer’de kadın elbisesiyle cip çalan şüpheli yakalandı (16104)
İnternet kabloları yine çalınan mahalleli isyan etti: Çocuklarımız derse giremiyor İnternet kabloları yine çalınan mahalleli isyan etti: Çocuklarımız derse giremiyor (16826)
ÇGD: OLAY TV’NİN KAPATILMASINA KILIF BULMAK ACİZLİKTİR ÇGD: OLAY TV’NİN KAPATILMASINA KILIF BULMAK ACİZLİKTİR (16763)
BOĞAZİÇİ’Lİ ÖĞRETİM ÜYELERİ TEPKİLİ: ’REKTÖR ATAMASINI KABUL ETMİYORUZ’ BOĞAZİÇİ’Lİ ÖĞRETİM ÜYELERİ TEPKİLİ: ’REKTÖR ATAMASINI KABUL ETMİYORUZ’ (15510)
İŞTE TÜRKİYE GERÇEĞİ: SEMT PAZARLARI TOPLANIRKEN GELİP YERDEN ALDIKLARI EZİK-ÇÜRÜK MEYVE VE SEBZE İLE YAŞAYANLAR İŞTE TÜRKİYE GERÇEĞİ: SEMT PAZARLARI TOPLANIRKEN GELİP YERDEN ALDIKLARI EZİK-ÇÜRÜK MEYVE VE SEBZE İLE YAŞAYANLAR (16114)
Burdur Gölü’nün suyu çekildi, iskele ortada kaldı Burdur Gölü’nün suyu çekildi, iskele ortada kaldı (15957)
BITCOIN 34 BİN DOLARI AŞTI BITCOIN 34 BİN DOLARI AŞTI (16892)
KYK’LILAR BORÇLARIN SİLİNMESİ TALEBİYLE ANKARA’YA YÜRÜYECEK KYK’LILAR BORÇLARIN SİLİNMESİ TALEBİYLE ANKARA’YA YÜRÜYECEK (16165)
İLLİYET BAĞI SAĞLIKÇILAR İÇİN İLLET OLDU İLLİYET BAĞI SAĞLIKÇILAR İÇİN İLLET OLDU (17062)
Maske uyarısı yapan doktora taşlı saldırı Maske uyarısı yapan doktora taşlı saldırı (15061)
Arazideki 1000’in üzerinde ağaç kesilince, mirasçı kardeşler nöbete başladı Arazideki 1000’in üzerinde ağaç kesilince, mirasçı kardeşler nöbete başladı (15665)
KKTC lideri Tatar’dan Anastasiadis’e çağrı: Gerçekleşmeyecek hayaller peşinde koşma KKTC lideri Tatar’dan Anastasiadis’e çağrı: Gerçekleşmeyecek hayaller peşinde koşma (16199)
İNŞAAT-SEN: AKM ŞANTİYESİNDE REZALET BİTMİYOR, ŞİMDİ DE İŞÇİYE BÖCEKLİ YEMEK YEDİRDİLER İNŞAAT-SEN: AKM ŞANTİYESİNDE REZALET BİTMİYOR, ŞİMDİ DE İŞÇİYE BÖCEKLİ YEMEK YEDİRDİLER (17943)
BOĞAZİÇİ’LİLER YENİ ATANAN AKP’Lİ REKTÖR BULU’YU BOYKOT EDİYOR BOĞAZİÇİ’LİLER YENİ ATANAN AKP’Lİ REKTÖR BULU’YU BOYKOT EDİYOR (15348)
CHP’Lİ SARIBAL: GÜMRÜKLER SIFIRLANDI, İTHALAT PATLADI CHP’Lİ SARIBAL: GÜMRÜKLER SIFIRLANDI, İTHALAT PATLADI (15613)
ARALIKTA EN ÇOK FASULYENİN FİYATI ARTTI ARALIKTA EN ÇOK FASULYENİN FİYATI ARTTI (16362)
KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU 2020 YILINDA 300 KADIN, BAKAN SOYLU “266 KADIN ÖLDÜ” DEDİ KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATFORMU 2020 YILINDA 300 KADIN, BAKAN SOYLU “266 KADIN ÖLDÜ” DEDİ (16125)
SOMALİ’DE TÜRK ŞİRKETE TERÖR SALDIRISI: 4 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ SOMALİ’DE TÜRK ŞİRKETE TERÖR SALDIRISI: 4 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (15381)
MENEMEN KARARINA CHP’DEN TEPKİ ÇIĞ GİBİ: ’KURADA AKP ÇIKANA KADAR SÜRECEK Mİ?’ MENEMEN KARARINA CHP’DEN TEPKİ ÇIĞ GİBİ: ’KURADA AKP ÇIKANA KADAR SÜRECEK Mİ?’ (17437)
Engelli Leyla; babasına bakıyor, 5 kardeşine annelik yapıyor Engelli Leyla; babasına bakıyor, 5 kardeşine annelik yapıyor (16328)
AVRUPA ŞAMPİYONU TÜRK BOKSÖR ÜNSAL ARIK: TEHDİTLER GERÇEKTEN BÜYÜK VE DURUM GİTTİKÇE DAHA DA TEHLİKELİ HALE GELİYOR AVRUPA ŞAMPİYONU TÜRK BOKSÖR ÜNSAL ARIK: TEHDİTLER GERÇEKTEN BÜYÜK VE DURUM GİTTİKÇE DAHA DA TEHLİKELİ HALE GELİYOR (16260)
TEMERRÜT FAİZ ORANI YÜZDE 15’TEN YÜZDE 18,25 LİRAYA ÇIKARILDI TEMERRÜT FAİZ ORANI YÜZDE 15’TEN YÜZDE 18,25 LİRAYA ÇIKARILDI (19458)
Buz tutan Çıldır Gölü’nde renkli görüntüler Buz tutan Çıldır Gölü’nde renkli görüntüler (16528)
Su kaynaklarında siyanotoksin tehlikesi Su kaynaklarında siyanotoksin tehlikesi (15233)
Uzmanlardan, ’hamsi nesli tükenebilir’ uyarısı Uzmanlardan, ’hamsi nesli tükenebilir’ uyarısı (15892)
’İMAMOĞLU, İSTANBUL’UN BAĞRINA SAPLANAN O İHANET HANÇERİNİ ÇEKİP ÇIKARMAK İSTİYOR’ ’İMAMOĞLU, İSTANBUL’UN BAĞRINA SAPLANAN O İHANET HANÇERİNİ ÇEKİP ÇIKARMAK İSTİYOR’ (15898)
Ekonomik güven endeksi, aralık ayında yüzde 3,5 gerileyerek 86,4 değerinde gerçekleşti. Ekonomik güven endeksi, aralık ayında yüzde 3,5 gerileyerek 86,4 değerinde gerçekleşti. (14765)
BAKAN KOCA AÇIKLADI: ’TÜRKİYE’DE MUTASYONLU VİRÜS TESPİT EDİLDİ’ BAKAN KOCA AÇIKLADI: ’TÜRKİYE’DE MUTASYONLU VİRÜS TESPİT EDİLDİ’ (15769)
KILIÇDAROĞLU’NDAN ERDOĞAN’A YANIT: BİR KADINA BUNDAN DAHA AĞIR HAKARET EDİLEMEZ KILIÇDAROĞLU’NDAN ERDOĞAN’A YANIT: BİR KADINA BUNDAN DAHA AĞIR HAKARET EDİLEMEZ (15750)
AKŞENER’DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A ’VİTRİN MANKENİ’ ’TEPKİSİ: ’MİLLET BU KİRLİ SİYASETTEN ARTIK BIKTI’ AKŞENER’DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A ’VİTRİN MANKENİ’ ’TEPKİSİ: ’MİLLET BU KİRLİ SİYASETTEN ARTIK BIKTI’ (16053)
Yılın ilk gününde 212 kişi daha koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi Yılın ilk gününde 212 kişi daha koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi (15603)
YURTTAŞ YENİ YILA ZAMLA UYANDI, ELEKTRİK FATURASI 20 LİRA DAHA ARTACAK YURTTAŞ YENİ YILA ZAMLA UYANDI, ELEKTRİK FATURASI 20 LİRA DAHA ARTACAK (16176)
KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER, SOKAK MÜZİSYENLERİYLE BİRLİKTE ŞARKI SÖYLEDİ KILIÇDAROĞLU VE AKŞENER, SOKAK MÜZİSYENLERİYLE BİRLİKTE ŞARKI SÖYLEDİ (16073)
KÖPRÜ VE OTOYÜL GEÇİŞ ÜCRETLERİNE ZAM KÖPRÜ VE OTOYÜL GEÇİŞ ÜCRETLERİNE ZAM (15663)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ’OKUMUYORUM’ DEDİ; BİK SÖZCÜ’NÜN MANŞETİNE İŞLEM BAŞLATTI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ’OKUMUYORUM’ DEDİ; BİK SÖZCÜ’NÜN MANŞETİNE İŞLEM BAŞLATTI (15193)
ÇİN BAŞKONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE 10 GÜN NÖBET TUTAN UYGUR TÜRKLERİ: TOPLAMA KAMPLARINDA TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARI DA VAR ÇİN BAŞKONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE 10 GÜN NÖBET TUTAN UYGUR TÜRKLERİ: TOPLAMA KAMPLARINDA TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARI DA VAR (16403)
CEZAEVİNDEN İZİNLİ ÇIKAN ’UYUŞTURUCU BARONU’ SAHTE KİMLİKLE KAÇMAK İSTERKEN HAVALİMANINDA YAKALANDI CEZAEVİNDEN İZİNLİ ÇIKAN ’UYUŞTURUCU BARONU’ SAHTE KİMLİKLE KAÇMAK İSTERKEN HAVALİMANINDA YAKALANDI (17255)
TÜRKİYE’DE MADENCİLİĞİN DURUMU: İŞ GÜVENLİĞİ ÖNLEMİ, UYARI LEVHASI YOK, KAÇAK ÜRETİM VAR TÜRKİYE’DE MADENCİLİĞİN DURUMU: İŞ GÜVENLİĞİ ÖNLEMİ, UYARI LEVHASI YOK, KAÇAK ÜRETİM VAR (15606)
AKŞENER’DEN İKTİDARA AŞI ÇAĞRISI: ’AŞIYA ERİŞİMİ SÜRÜ BAĞIŞIKLIĞI SEVİYESİNE ULAŞANA KADAR MUTLAKA ÜCRETSİZ OLARAK SAĞLAYIN’ AKŞENER’DEN İKTİDARA AŞI ÇAĞRISI: ’AŞIYA ERİŞİMİ SÜRÜ BAĞIŞIKLIĞI SEVİYESİNE ULAŞANA KADAR MUTLAKA ÜCRETSİZ OLARAK SAĞLAYIN’ (16369)
SBK HOLDİNG’İN KARA PARA DAVASINDA TUTUKLAMA KARARI SBK HOLDİNG’İN KARA PARA DAVASINDA TUTUKLAMA KARARI (15915)
CHP’Lİ ADIGÜZEL: 1000 YATAKLI AÇIKLANAN HASTANE 246 YATAK CHP’Lİ ADIGÜZEL: 1000 YATAKLI AÇIKLANAN HASTANE 246 YATAK (15838)
TBMM’DE ENGELLİLERİN SORUNUNU CHP 93 KEZ, AKP SADECE 4 KEZ GÜNDEME GETİRDİ TBMM’DE ENGELLİLERİN SORUNUNU CHP 93 KEZ, AKP SADECE 4 KEZ GÜNDEME GETİRDİ (16287)
239 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ 239 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ (15513)
KILIÇDAROĞLU: SADECE DÜŞÜNCESİNİ AÇIKLADI DİYE  İNSANLARI HAPSE ATARSANIZ, BU YANLIŞTIR KILIÇDAROĞLU: SADECE DÜŞÜNCESİNİ AÇIKLADI DİYE İNSANLARI HAPSE ATARSANIZ, BU YANLIŞTIR (17840)
Eşiyle tartışınca seyir halindeki araçtan atladığı iddia edilen kadın, yaralandı Eşiyle tartışınca seyir halindeki araçtan atladığı iddia edilen kadın, yaralandı (15926)
Ermenistan’dan Türk ürünlerinin tedarikine 6 ay yasak Ermenistan’dan Türk ürünlerinin tedarikine 6 ay yasak (16594)
AKADEMİSYEN AYLİN SÖZER TOPRAĞA VERİLDİ AKADEMİSYEN AYLİN SÖZER TOPRAĞA VERİLDİ (15718)
Spor kulüplerinin beklediği yasa yürürlüğe girdi Spor kulüplerinin beklediği yasa yürürlüğe girdi (16829)
MERAL AKŞENER: ERDOĞAN’A TAVSİYEM, GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEM İÇİN HEMEN MEMLEKET MASASINI TOPLASIN MERAL AKŞENER: ERDOĞAN’A TAVSİYEM, GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEM İÇİN HEMEN MEMLEKET MASASINI TOPLASIN (16329)
GÖKÇEK HAKKINDA BİR SUÇ DUYURUSU DAHA: MEMLEKETİNE USULSÜZCE 1,6 MİLYON LİRALIK MEYDAN YAPTIRMAK İSTEMİŞ GÖKÇEK HAKKINDA BİR SUÇ DUYURUSU DAHA: MEMLEKETİNE USULSÜZCE 1,6 MİLYON LİRALIK MEYDAN YAPTIRMAK İSTEMİŞ (16082)
TRAKTÖRÜ SATILAN ÇİFTÇİ YENİ YILA AĞLAYARAK GİRİYOR DİLAN KUTLU TRAKTÖRÜ SATILAN ÇİFTÇİ YENİ YILA AĞLAYARAK GİRİYOR DİLAN KUTLU (14961)
Faaliyetlerine ara verilen sinema salonları için süre, 1 Mart’a uzatıldı Faaliyetlerine ara verilen sinema salonları için süre, 1 Mart’a uzatıldı (16997)
Kazı çalışmalarında bu yıl 6 binden fazla eser gün ışığına çıkartıldı Kazı çalışmalarında bu yıl 6 binden fazla eser gün ışığına çıkartıldı (16769)
ÇİN, DEVLET DESTEKLİ CUREVAC AŞISINA ONAY VERDİ; TÜRKİYE’NİN SİNOVAC’TAN ALDIĞI AŞILAR İÇİN UYARI VERDİ ÇİN, DEVLET DESTEKLİ CUREVAC AŞISINA ONAY VERDİ; TÜRKİYE’NİN SİNOVAC’TAN ALDIĞI AŞILAR İÇİN UYARI VERDİ (16537)
’Çiftlik balığında plastik birikimi daha az’ ’Çiftlik balığında plastik birikimi daha az’ (16337)
AKP İL BAŞKANLIĞI ÖNÜNDE MOR BOYALI EYLEM AKP İL BAŞKANLIĞI ÖNÜNDE MOR BOYALI EYLEM (14566)
Bahar aylarında arı ölümleri artacak: Uzmanından ’stok’ uyarısı Bahar aylarında arı ölümleri artacak: Uzmanından ’stok’ uyarısı (15546)
ESKİ DSÖ DİREKTÖRÜ SAVAŞ: TÜRKİYE DÜNYADA SAHTEKARLIKLA AŞI ONAYI ALAN TEK ŞİRKETTEN AŞI ALDI ESKİ DSÖ DİREKTÖRÜ SAVAŞ: TÜRKİYE DÜNYADA SAHTEKARLIKLA AŞI ONAYI ALAN TEK ŞİRKETTEN AŞI ALDI (15794)
2021’de de PCR testiyle seyahat 2021’de de PCR testiyle seyahat (15412)
Kobani soruşturması’na Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ da dahil edildi Kobani soruşturması’na Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ da dahil edildi (15640)
 KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATORMU: ERKEKLER, KADINLARI ÖLDÜRME CESARETİNİ İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’Nİ UYGULAMAYANLARDAN BULUYORLAR KADIN CİNAYETLERİNİ DURDURACAĞIZ PLATORMU: ERKEKLER, KADINLARI ÖLDÜRME CESARETİNİ İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’Nİ UYGULAMAYANLARDAN BULUYORLAR (16453)
254 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ 254 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ (16272)
ÇOK ÖNEMLİ KARAR GELDİ: SGK YÜKSEK SAĞLIK KURULU COVİD19’U MESLEK HASTALIKLARI ARASINA ALDI ÇOK ÖNEMLİ KARAR GELDİ: SGK YÜKSEK SAĞLIK KURULU COVİD19’U MESLEK HASTALIKLARI ARASINA ALDI (15019)
SAĞLIK EMEKÇİLERİ EYLEMDEYDİ: ÖFKELİYİZ, ÇÜNKÜ TÜKENDİK, ÖLÜYORUZ’ SAĞLIK EMEKÇİLERİ EYLEMDEYDİ: ÖFKELİYİZ, ÇÜNKÜ TÜKENDİK, ÖLÜYORUZ’ (16450)
 CUMHURBAŞKANI’NIN AVUKATI ’ZOR DURUMA DÜŞMESİN’ DİYE HABERLERE ERİŞİM ENGELİ GETİRİLDİ CUMHURBAŞKANI’NIN AVUKATI ’ZOR DURUMA DÜŞMESİN’ DİYE HABERLERE ERİŞİM ENGELİ GETİRİLDİ (16050)
 ’PAMUK YERİNE RAKI ŞİŞESİ TIKAYACAĞIZ’ DİYEN İMAM, DİYANET SEN ŞUBE BAŞKANI OLDU ’PAMUK YERİNE RAKI ŞİŞESİ TIKAYACAĞIZ’ DİYEN İMAM, DİYANET SEN ŞUBE BAŞKANI OLDU (15802)
RTÜK’TEN 6 KANALA CEZA... FOX TV’YE, ’AŞI YAPTIRMAYANLAR VATAN HAİNİ’ SÖZLERİ NEDENİYLE CEZA VERİLDİ RTÜK’TEN 6 KANALA CEZA... FOX TV’YE, ’AŞI YAPTIRMAYANLAR VATAN HAİNİ’ SÖZLERİ NEDENİYLE CEZA VERİLDİ (16697)
Sağlık Bakanlığı: Aşılar, özel depolarda muhafaza edilecek Sağlık Bakanlığı: Aşılar, özel depolarda muhafaza edilecek (14985)
Aylin Sözer’in kedileri veterinere götürüldü Aylin Sözer’in kedileri veterinere götürüldü (15780)
DİYANET: KORONA AŞISI İÇİNDE DOMUZ PROTEİNİ BULUNSA DAHİ CAİZ DİYANET: KORONA AŞISI İÇİNDE DOMUZ PROTEİNİ BULUNSA DAHİ CAİZ (15699)
Yurt dışından uçakla gelişlerde zorunlu ’Negatif PCR test ibrazı uygulaması’ başladı Yurt dışından uçakla gelişlerde zorunlu ’Negatif PCR test ibrazı uygulaması’ başladı (15996)
ÇEVRECİLERDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A YANIT GELDİ: ’İKTİDAR PANİKLEMEYE BAŞLADI’ ÇEVRECİLERDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A YANIT GELDİ: ’İKTİDAR PANİKLEMEYE BAŞLADI’ (15388)
253 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ 253 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ (15088)
UĞUR ŞAHİN: KORONAVİRÜS 10 YIL DAHA BİZİMLE UĞUR ŞAHİN: KORONAVİRÜS 10 YIL DAHA BİZİMLE (15602)
CHP’Lİ BAŞARIR’DAN ’CUMHURBAŞKANI AVUKATI YARGITAY’DAKİ DOSYALARA MÜDAHALE EDİYOR’ İDDİASI CHP’Lİ BAŞARIR’DAN ’CUMHURBAŞKANI AVUKATI YARGITAY’DAKİ DOSYALARA MÜDAHALE EDİYOR’ İDDİASI (16154)
Suriye’ye araç ve komando sevkiyatı Suriye’ye araç ve komando sevkiyatı (16209)
Pazarda ’hazır mezar’ tezgahı açtı Pazarda ’hazır mezar’ tezgahı açtı (15890)
Kara para aklama soruşturmasında dikkat çeken detaylar Kara para aklama soruşturmasında dikkat çeken detaylar (15854)
Maltepe’de dehşet; öğretim görevlisi kadını yakarak öldürdü Maltepe’de dehşet; öğretim görevlisi kadını yakarak öldürdü (15353)
Kavala’nın başvurusu reddedildi Kavala’nın başvurusu reddedildi (15964)
9 çocuğu doktor, mühendis, öğretmen ve hemşire olan anne okuma yazma öğreniyor 9 çocuğu doktor, mühendis, öğretmen ve hemşire olan anne okuma yazma öğreniyor (15890)
Almanya’da eşinin yasını tutan kuğu tren seferlerini durdurdu Almanya’da eşinin yasını tutan kuğu tren seferlerini durdurdu (15991)
TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 2 BİN 590 LİRA TÜRK-İŞ: AÇLIK SINIRI 2 BİN 590 LİRA (16642)
2021 YILI MTV ÜCRETLERİ BELLİ OLDU; EN DÜŞÜK MTV 109, EN YÜKSEK 7 BİN 640 LİRA 2021 YILI MTV ÜCRETLERİ BELLİ OLDU; EN DÜŞÜK MTV 109, EN YÜKSEK 7 BİN 640 LİRA (15637)
BEKLENEN AÇIKLAMA GELMEDİ ÇİFTÇİLERE BAŞKENT YOLU YİNE GÖRÜNDÜ BEKLENEN AÇIKLAMA GELMEDİ ÇİFTÇİLERE BAŞKENT YOLU YİNE GÖRÜNDÜ (16392)
Beyoğlu’nda dehşet; Boğazından bıçaklayıp kaçtı Beyoğlu’nda dehşet; Boğazından bıçaklayıp kaçtı (16225)
Dünya Bankası: Pandemi nedeniyle 72 milyon çocuk ’öğrenme yoksulluğu’ ile karşı karşıya Dünya Bankası: Pandemi nedeniyle 72 milyon çocuk ’öğrenme yoksulluğu’ ile karşı karşıya (16335)
Savcılık lütfetti! Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu ifadeye çağrılacak Savcılık lütfetti! Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu ifadeye çağrılacak (15293)
1928 yılında kiliseden camiye dönüştürüldü. 7 kez define arandı, bulguya ulaşılamadı 1928 yılında kiliseden camiye dönüştürüldü. 7 kez define arandı, bulguya ulaşılamadı (16137)
Plastik şişeler yılbaşı ağacına dönüştü Plastik şişeler yılbaşı ağacına dönüştü (17319)
’SAHTE DİPLOMA’ HABERLERİNE ERİŞİM ENGELİ ’SAHTE DİPLOMA’ HABERLERİNE ERİŞİM ENGELİ (16049)
KORONAVİRÜSE 257 CAN DAHA: HAYATINI KAYBEDEN SAYISI 20 BİNİ GEÇTİ KORONAVİRÜSE 257 CAN DAHA: HAYATINI KAYBEDEN SAYISI 20 BİNİ GEÇTİ (15697)
ÇİN’DEN AŞI GETİREN ŞİRKET: KEYMEN ÇİN’DEN AŞI GETİREN ŞİRKET: KEYMEN (15980)
DİSK BAŞKANI ÇERKEZOĞLU: İŞÇİYE EMEKÇİYE REVA GÖRDÜĞÜNÜZ ASGARİ ÜCRET BU MU DİSK BAŞKANI ÇERKEZOĞLU: İŞÇİYE EMEKÇİYE REVA GÖRDÜĞÜNÜZ ASGARİ ÜCRET BU MU (15452)
CHP’Lİ EMİR’DEN BAKAN KOCA’YA ARACI FİRMA ÇIKIŞI: BİR KEZ DE SÖYLEDİĞİNİZ DOĞRU ÇIKSIN CHP’Lİ EMİR’DEN BAKAN KOCA’YA ARACI FİRMA ÇIKIŞI: BİR KEZ DE SÖYLEDİĞİNİZ DOĞRU ÇIKSIN (15373)
ÖZTRAK: AÇLIK SINIRININ HEMEN ÜZERİNDE BİR ASGARİ ÜCRETLE, İNSANLARIMIZ KİRASINI, FATURALARINI, EĞİTİM, SAĞLIK, ULAŞIM MASRAFLARINI NASIL ÖDEYECEK? ÖZTRAK: AÇLIK SINIRININ HEMEN ÜZERİNDE BİR ASGARİ ÜCRETLE, İNSANLARIMIZ KİRASINI, FATURALARINI, EĞİTİM, SAĞLIK, ULAŞIM MASRAFLARINI NASIL ÖDEYECEK? (15261)
İzmir’de kiraladıkları otomobillerin şase numaralarını değiştirip satan çete çökertildi İzmir’de kiraladıkları otomobillerin şase numaralarını değiştirip satan çete çökertildi (15655)
TARIM KREDİYE KEFİL OLAN SAMSUNLU ÇİFTÇİ HAPİS CEZASI ALDI KAS HASTASI OĞLUNUN TEDAVİSİ YARIM KALDI TARIM KREDİYE KEFİL OLAN SAMSUNLU ÇİFTÇİ HAPİS CEZASI ALDI KAS HASTASI OĞLUNUN TEDAVİSİ YARIM KALDI (15974)
’Taht Oyunları’ mobil oyunlarının kurucusu zehirlenerek hayatını kaybetti ’Taht Oyunları’ mobil oyunlarının kurucusu zehirlenerek hayatını kaybetti (16219)
İMAMOĞLU: İBB’DE ASGARİ ÜCRET NET 3100 TL OLACAKTIR İMAMOĞLU: İBB’DE ASGARİ ÜCRET NET 3100 TL OLACAKTIR (15943)
2021 YILI ASGARİ ÜCRETİ 2 BİN 825 LİRA 90 KURUŞ OLDU, ’YİNE FEDAKARLIK İŞÇİDEN BEKLENDİ’ 2021 YILI ASGARİ ÜCRETİ 2 BİN 825 LİRA 90 KURUŞ OLDU, ’YİNE FEDAKARLIK İŞÇİDEN BEKLENDİ’ (15976)
Kuraklıkla beklenen büyük tehlike: Sivrisinek artışı ve hastalık uyarısı Kuraklıkla beklenen büyük tehlike: Sivrisinek artışı ve hastalık uyarısı (15610)
’Doğu Anadolu fay hattı üzerinde 4-5-6 büyüklüğündeki depremler olağan’ ’Doğu Anadolu fay hattı üzerinde 4-5-6 büyüklüğündeki depremler olağan’ (15735)
Yılbaşında ’pijama, terlik, televizyon’ keyfi, en az 200 lira Yılbaşında ’pijama, terlik, televizyon’ keyfi, en az 200 lira (16502)
Ermeni siyasetçi Liparityan: Ermenistan Azerbaycan ve Türkiye ile ilişkileri normalleştirmeli Ermeni siyasetçi Liparityan: Ermenistan Azerbaycan ve Türkiye ile ilişkileri normalleştirmeli (17303)
KORONAVİRÜSE 254 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 254 CAN DAHA (15388)
KILIÇDAROĞLU EYT MAĞDURLARI İLE GÖRÜŞTÜ: ’SADECE 5’Lİ ÇETEDEN ALINAN PARALARLA BEKLEDİĞİNİZ HAKLAR TESLİM EDİLİR’ KILIÇDAROĞLU EYT MAĞDURLARI İLE GÖRÜŞTÜ: ’SADECE 5’Lİ ÇETEDEN ALINAN PARALARLA BEKLEDİĞİNİZ HAKLAR TESLİM EDİLİR’ (14995)
EKOLOJİ BİRLİĞİ: “’VANDAL’ DEĞİL YAŞAM SAVUNUCUSUYUZ” EKOLOJİ BİRLİĞİ: “’VANDAL’ DEĞİL YAŞAM SAVUNUCUSUYUZ” (15497)
Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 101’inci yılı kutlandı Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 101’inci yılı kutlandı (14773)
BAŞKAN YAVAŞ’TAN ÇAĞRI: SEMTİMİZDEKİ KAFE VE LOKANTALARDAN SİPARİŞ VERELİM BAŞKAN YAVAŞ’TAN ÇAĞRI: SEMTİMİZDEKİ KAFE VE LOKANTALARDAN SİPARİŞ VERELİM (16008)
Hayvanseverlerden ’kedilerin ayakları büyü için kesiliyor’ iddiası Hayvanseverlerden ’kedilerin ayakları büyü için kesiliyor’ iddiası (15733)
EGM’DEN ÇOK GÜZEL HAREKET: ’GİDECEK YERİM YOK’ DEMESİNE RAĞMEN CEZA KESİLEN KİŞİ İÇİN ÖZÜR DİLEDİ EGM’DEN ÇOK GÜZEL HAREKET: ’GİDECEK YERİM YOK’ DEMESİNE RAĞMEN CEZA KESİLEN KİŞİ İÇİN ÖZÜR DİLEDİ (15773)
Pandemide en çok ’alışveriş’ içeriği üreten YouTuber’lar kazandı Pandemide en çok ’alışveriş’ içeriği üreten YouTuber’lar kazandı (15142)
29 köpek, boş arazide baygın bulundu 29 köpek, boş arazide baygın bulundu (15557)
Köpeğini tasmasından sürükleyen araç sürücüsü cep telefonuyla görüntülendi Köpeğini tasmasından sürükleyen araç sürücüsü cep telefonuyla görüntülendi (15971)
KORONAVİRÜSE 253 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 253 CAN DAHA (15448)
DEMİRTAŞ’IN TAHLİYESİNE RET: AİHM KARARI ANLAŞILAMADI DEMİRTAŞ’IN TAHLİYESİNE RET: AİHM KARARI ANLAŞILAMADI (15714)
AKP’Lİ BELEDİYE BORCUNU CAMİ VE OKULLA ÖDEDİ HABER : OKTAY YILDIRIM AKP’Lİ BELEDİYE BORCUNU CAMİ VE OKULLA ÖDEDİ HABER : OKTAY YILDIRIM (15764)
CHP’Lİ AYDOĞAN’DAN HÜKÜMETE: GELDİĞİNİZ YER 12 EYLÜL’Ü ARATIR HALDEDİR CHP’Lİ AYDOĞAN’DAN HÜKÜMETE: GELDİĞİNİZ YER 12 EYLÜL’Ü ARATIR HALDEDİR (16197)
ULUSLARARASI AF ÖRGÜTÜ, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN UYGULANMASI İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATTI ULUSLARARASI AF ÖRGÜTÜ, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN UYGULANMASI İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATTI (16950)
İÇİŞLERİ BAKANI’NIN DERNEKLERDE GÖREVDEN ALMA YETKİSİNDE DEĞİŞİKLİĞE GİDİLDİ İÇİŞLERİ BAKANI’NIN DERNEKLERDE GÖREVDEN ALMA YETKİSİNDE DEĞİŞİKLİĞE GİDİLDİ (15010)
HRANT DİNK DAVASI’NDA YARGILANAN SANIK ECEVİT EMİR’İN EŞİ İNTİHAR ETTİ HRANT DİNK DAVASI’NDA YARGILANAN SANIK ECEVİT EMİR’İN EŞİ İNTİHAR ETTİ (15432)
TBMM’YE BAŞVURDULAR: ’HAMZA YERLİKAYA’NIN TÜM ESKİ MİLLETVEKİLLİĞİ HAK VE AYRICALIKLARI İPTAL EDİLMELİ’ TBMM’YE BAŞVURDULAR: ’HAMZA YERLİKAYA’NIN TÜM ESKİ MİLLETVEKİLLİĞİ HAK VE AYRICALIKLARI İPTAL EDİLMELİ’ (16574)
İstanbul’da mezar karaborsası: 2 milyon liraya mezar yeri satıyor İstanbul’da mezar karaborsası: 2 milyon liraya mezar yeri satıyor (15098)
Kıbrıs’ta terör örgütü EOKA-B’nin katlettiği 14 çocuk, 46 yıl sonra resmi törenle toprağa verildi Kıbrıs’ta terör örgütü EOKA-B’nin katlettiği 14 çocuk, 46 yıl sonra resmi törenle toprağa verildi (15663)
Deniz ürünlerinde cıva tehlikesi... Vedat Milor: Midye yemek, pil yemek gibidir Deniz ürünlerinde cıva tehlikesi... Vedat Milor: Midye yemek, pil yemek gibidir (16784)
İZMİR BÜYÜKŞEHİR’DEN ÜRETİCİLERE YEM DESTEĞİ İZMİR BÜYÜKŞEHİR’DEN ÜRETİCİLERE YEM DESTEĞİ (16479)
TÜRKİYE’DE İLK: İSTANBUL’DA 1,4 MİLYON KİŞİNİN ELEKTRİĞİ EVSEL ATIKLARDAN ÜRETİLECEK TÜRKİYE’DE İLK: İSTANBUL’DA 1,4 MİLYON KİŞİNİN ELEKTRİĞİ EVSEL ATIKLARDAN ÜRETİLECEK (16763)
 DÜZCELİ ÇİFTÇİLER İSYANDA : ’TARIM ARAZİSİ KAVAKLIK ALANA DÖNÜŞTÜ’ DÜZCELİ ÇİFTÇİLER İSYANDA : ’TARIM ARAZİSİ KAVAKLIK ALANA DÖNÜŞTÜ’ (16127)
TURİZM SEKTÖRÜ KAN AĞLIYOR TURİZM SEKTÖRÜ KAN AĞLIYOR (17514)
’Telefon kullanımı el felcine yol açabilir’ ’Telefon kullanımı el felcine yol açabilir’ (16010)
’Kangal köpekleri, kurtlara içgüdüsel korku salıyor’ ’Kangal köpekleri, kurtlara içgüdüsel korku salıyor’ (15119)
Prof. Ercan: İstanbul depreminin büyüklüğü 6.4 olacak Prof. Ercan: İstanbul depreminin büyüklüğü 6.4 olacak (15874)
OLAY TV KAPANDI: ’180 ARKADAŞIMIZLA BİRLİKTE YENİ BİR MECRADA MUTLAKA ÖZGÜR HABERCİLİĞE DEVAM EDECEĞİZ’ OLAY TV KAPANDI: ’180 ARKADAŞIMIZLA BİRLİKTE YENİ BİR MECRADA MUTLAKA ÖZGÜR HABERCİLİĞE DEVAM EDECEĞİZ’ (16544)
KORONAVİRÜSE 256 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 256 CAN DAHA (15215)
ESNAF’IN BEREKET DUASI’NA İYİ PARTİ’DEN DESTEK: ’DEVLETTEN DESTEK GÖREMEYEN ESNAFIMIZIN ARTIK TEK UMUDU ALLAH’TAN’ ESNAF’IN BEREKET DUASI’NA İYİ PARTİ’DEN DESTEK: ’DEVLETTEN DESTEK GÖREMEYEN ESNAFIMIZIN ARTIK TEK UMUDU ALLAH’TAN’ (16319)
CHP’Lİ 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI: AŞI İÇİN LOJİSTİK DESTEK VERMEYE HAZIRIZ CHP’Lİ 11 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI: AŞI İÇİN LOJİSTİK DESTEK VERMEYE HAZIRIZ (15529)
TBMM İNSAN HAKLARI KOMİSYONU ÜYESİNE ULAŞAN ’ÇIPLAK ARAMA’YI GÖZLER ÖNÜNE SEREN İKİ MEKTUP: ’ZORLA KIYAFETLER ÇIKARILIYORDU’ TBMM İNSAN HAKLARI KOMİSYONU ÜYESİNE ULAŞAN ’ÇIPLAK ARAMA’YI GÖZLER ÖNÜNE SEREN İKİ MEKTUP: ’ZORLA KIYAFETLER ÇIKARILIYORDU’ (16115)
50 MİLYONLUK COVİD 19 AŞISINI KİM ELLEÇLEYECEK? 50 MİLYONLUK COVİD 19 AŞISINI KİM ELLEÇLEYECEK? (15821)
DAVUTOĞLU’NDAN ERDOĞAN’A : ’NEREDE KALDI FAİZLE İLGİLİ HADİS, AYET OKUMALAR’ DAVUTOĞLU’NDAN ERDOĞAN’A : ’NEREDE KALDI FAİZLE İLGİLİ HADİS, AYET OKUMALAR’ (16206)
İLK VE ORTA ÖĞRETİMDE BİRİNCİ DÖNEM SINAVLARI ERTELENDİ İLK VE ORTA ÖĞRETİMDE BİRİNCİ DÖNEM SINAVLARI ERTELENDİ (16197)
OHAL KOMİSYONUNUN SÜRESİ 1 YIL DAHA UZALTILDI OHAL KOMİSYONUNUN SÜRESİ 1 YIL DAHA UZALTILDI (15419)
Balon balığından sonra balıkçıların yeni korkusu yunuslar Balon balığından sonra balıkçıların yeni korkusu yunuslar (15984)
İMAMOĞLU, HAKKINDA ’HAYVAN EKREM’ DİYE YAZI ÇIKAN AKİT’E CEVAP VERMEYE TENEZZÜL DAHİ ETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ İMAMOĞLU, HAKKINDA ’HAYVAN EKREM’ DİYE YAZI ÇIKAN AKİT’E CEVAP VERMEYE TENEZZÜL DAHİ ETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ (18156)
MECLİS’TE TABUTLU BASIN TOPLANTISI MECLİS’TE TABUTLU BASIN TOPLANTISI (14819)
İstinaf Mahkemesi ’UBER’ kararını verdi İstinaf Mahkemesi ’UBER’ kararını verdi (16032)
 ALİ KOÇ, AKŞENER’E FENERBAHÇE FORMASI HEDİYE ETTİ ALİ KOÇ, AKŞENER’E FENERBAHÇE FORMASI HEDİYE ETTİ (18015)
AKŞENER’DEN BAHÇELİ’YE YANIT: ’GENEL MERKEZDEKİ ÇALIŞMALARI BİTİRDİK, EVİME DÖNÜYORUM’ AKŞENER’DEN BAHÇELİ’YE YANIT: ’GENEL MERKEZDEKİ ÇALIŞMALARI BİTİRDİK, EVİME DÖNÜYORUM’ (17922)
KILIÇDAROĞLU’NDAN ERDOĞAN’A: ÇOK CAHİL GÖRDÜM DE BU KADARINI GÖRMEDİM KILIÇDAROĞLU’NDAN ERDOĞAN’A: ÇOK CAHİL GÖRDÜM DE BU KADARINI GÖRMEDİM (15563)
TCMB politika faizini 200 bazpuan artışla yüzde 17’ye yükseltti TCMB politika faizini 200 bazpuan artışla yüzde 17’ye yükseltti (16422)
Sultangazi’de caminin muslukları çalındı Sultangazi’de caminin muslukları çalındı (16096)
Prof. Dr. Sözbilir: Türkiye ölçeğinde 20 yerde deprem üretme olasılığı olan fay var Prof. Dr. Sözbilir: Türkiye ölçeğinde 20 yerde deprem üretme olasılığı olan fay var (16291)
UTPAŞA’DA İŞLER DURMA NOKTASINDA, ESNAF KAN AĞLIYOR: AÇIZ KARDEŞİM AÇ, ARTIK BUNU DUYUN UTPAŞA’DA İŞLER DURMA NOKTASINDA, ESNAF KAN AĞLIYOR: AÇIZ KARDEŞİM AÇ, ARTIK BUNU DUYUN (16253)
Koronavirüse yakalanan çocukların yüzde 72’sinde D vitamini eksikliği tespit edildi Koronavirüse yakalanan çocukların yüzde 72’sinde D vitamini eksikliği tespit edildi (15419)
BERAT ALBAYRAK HAKKINDA ÖZGE ULUSOY’LU PAYLAŞIM ’HAKARET DEĞİL’ BERAT ALBAYRAK HAKKINDA ÖZGE ULUSOY’LU PAYLAŞIM ’HAKARET DEĞİL’ (17841)
MANSUR YAVAŞ, 914 KÖYÜ ÜCRETSİZ İNTERNETE KAVUŞTURDU MANSUR YAVAŞ, 914 KÖYÜ ÜCRETSİZ İNTERNETE KAVUŞTURDU (15276)
İYİ PARTİ’DEN MALİYE BAKANI ELVAN’A HAMZA YERLİKAYA SORUSU: ’VAKIFBANK YÖNETİMİNDEN ALINACAK MI?’ İYİ PARTİ’DEN MALİYE BAKANI ELVAN’A HAMZA YERLİKAYA SORUSU: ’VAKIFBANK YÖNETİMİNDEN ALINACAK MI?’ (18156)
Bilim Kurulu Üyesi Özlü: Umarım kötü senaryo gerçekleşmez Bilim Kurulu Üyesi Özlü: Umarım kötü senaryo gerçekleşmez (15911)
Gözyaşlarını tutamayan Songül Karlı: Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım Gözyaşlarını tutamayan Songül Karlı: Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım (18236)
TBMM’DE MİLLETVEKİLİ ODALARINA İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KARŞITI KİTAPÇIKLAR DAĞITILDI TBMM’DE MİLLETVEKİLİ ODALARINA İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KARŞITI KİTAPÇIKLAR DAĞITILDI (15634)
Müjdat Gezen ve Metin Akpınar yargılanıyor... Müjdat Gezen ve Metin Akpınar yargılanıyor... (15347)
ÇİFTÇİLER KAYSERİ’DEN HAYKIRDI: TOPRAKTAN KOPMAK İSTEMİYORUZ ÇİFTÇİLER KAYSERİ’DEN HAYKIRDI: TOPRAKTAN KOPMAK İSTEMİYORUZ (15549)
TTB: ’BİLİMSEL KURUL TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLMEYEN HİÇBİR AŞI TOPLUMDA YAYGIN UYGULANMAMALIDIR’ TTB: ’BİLİMSEL KURUL TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLMEYEN HİÇBİR AŞI TOPLUMDA YAYGIN UYGULANMAMALIDIR’ (16166)
CAN DÜNDAR’A 27 YIL 6 AY HAPİS CEZASI VERİLDİ CAN DÜNDAR’A 27 YIL 6 AY HAPİS CEZASI VERİLDİ (16149)
 CEZAEVİ DOKTORUNDAN MAHPUSA AZAR: KOĞUŞUNA DA ESRAR GETİREYİM Mİ? CEZAEVİ DOKTORUNDAN MAHPUSA AZAR: KOĞUŞUNA DA ESRAR GETİREYİM Mİ? (15850)
KORONA AŞISININ KDV’Sİ YÜZDE 1 OLACAK KORONA AŞISININ KDV’Sİ YÜZDE 1 OLACAK (16517)
KORONAVİRÜSE 251 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 251 CAN DAHA (16524)
BAKAN KOCA: VİRÜSÜN EV İÇİ BULAŞMA ORANI YÜZDE 85’E YÜKSELDİ BAKAN KOCA: VİRÜSÜN EV İÇİ BULAŞMA ORANI YÜZDE 85’E YÜKSELDİ (15156)
AİHM DEMİRTAŞ RAPORUNU AÇIKLADI: DERHAL TAHLİYE EDİLMELİ AİHM DEMİRTAŞ RAPORUNU AÇIKLADI: DERHAL TAHLİYE EDİLMELİ (15677)
ÇAKICI, KILIÇDAROĞLU’NA YÖNELİK TEHDİTİ İLE İLGİLİ SAVCILIĞA İFADE VERDİ ÇAKICI, KILIÇDAROĞLU’NA YÖNELİK TEHDİTİ İLE İLGİLİ SAVCILIĞA İFADE VERDİ (17891)
DEMİRTAŞ: AİHM KARARI, TÜRKİYE’DE HUKUK SİSTEMİNİN ÇÖKERTİLDİĞİNİN TESCİLİDİR DEMİRTAŞ: AİHM KARARI, TÜRKİYE’DE HUKUK SİSTEMİNİN ÇÖKERTİLDİĞİNİN TESCİLİDİR (18213)
KILIÇDAROĞLU’NDAN İRFAN FİDAN’A OY VEREN YARGITAY ÜYELERİNE: SİZ HAKİM DEĞİL, SARAYIN MİLİTANISINIZ KILIÇDAROĞLU’NDAN İRFAN FİDAN’A OY VEREN YARGITAY ÜYELERİNE: SİZ HAKİM DEĞİL, SARAYIN MİLİTANISINIZ (19238)
Ukraynalı annenin üçüncü evlat acısı Ukraynalı annenin üçüncü evlat acısı (16487)
Velayeti annelerine verilen 2 çocuğunu öldürüp intihar etti Velayeti annelerine verilen 2 çocuğunu öldürüp intihar etti (16051)
MECLİS KÜRSÜSÜNDEN HÜKÜMETE SESLENEN ESNAF: DÜKKANDAKİ MALIMIN SAHİBİ BANKA, MÜLKİYETİMİ ELİMDEN ALAN KREDİ YURTLAR KURUMU’DUR’ MECLİS KÜRSÜSÜNDEN HÜKÜMETE SESLENEN ESNAF: DÜKKANDAKİ MALIMIN SAHİBİ BANKA, MÜLKİYETİMİ ELİMDEN ALAN KREDİ YURTLAR KURUMU’DUR’ (16531)
AKŞENER: BU BÜTÇE PARTİLİ CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ’NİN İFLASININ BÜTÇESİDİR AKŞENER: BU BÜTÇE PARTİLİ CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ’NİN İFLASININ BÜTÇESİDİR (18862)
Rumlar tarafında katledilen 14 Kıbrıslı Türk 46 yıl sonra mezar taşlarına kavuşacak Rumlar tarafında katledilen 14 Kıbrıslı Türk 46 yıl sonra mezar taşlarına kavuşacak (14873)
Sivas’ta baraj ve göletlerin suyu çekildi; evler, mezarlar ortaya çıktı Sivas’ta baraj ve göletlerin suyu çekildi; evler, mezarlar ortaya çıktı (15817)
SARAY’DA AĞIRLANAN IRAKLI VALİ ÜLKESİNE DÖNDÜ TÜRKİYE’YE ELEŞTİRDİ SARAY’DA AĞIRLANAN IRAKLI VALİ ÜLKESİNE DÖNDÜ TÜRKİYE’YE ELEŞTİRDİ (15722)
Köpeği balkona bağlayarak ölümüne neden olan aileye 1902 lira ceza Köpeği balkona bağlayarak ölümüne neden olan aileye 1902 lira ceza (16350)
İzmir’de 16 yaşındaki genç, pompalı ile dehşet saçtı İzmir’de 16 yaşındaki genç, pompalı ile dehşet saçtı (15885)
İstanbul’da yılbaşı öncesi kaçak çam ağacı kesimlerine sıkı denetim İstanbul’da yılbaşı öncesi kaçak çam ağacı kesimlerine sıkı denetim (15577)
FAO uyardı: Akdeniz ve Karadeniz’deki avcılığın 230 bin tonu ıskarta FAO uyardı: Akdeniz ve Karadeniz’deki avcılığın 230 bin tonu ıskarta (17209)
Müdür Çoban! Koronavirüsten kaçtı, 9 aydır köyde yaşıyor Müdür Çoban! Koronavirüsten kaçtı, 9 aydır köyde yaşıyor (15603)
Cezayir, Fransa’dan sömürge dönemine ait belgeleri istedi Cezayir, Fransa’dan sömürge dönemine ait belgeleri istedi (15505)
İngiltere’den gelen 4 bin 603 yolcu izolasyonda İngiltere’den gelen 4 bin 603 yolcu izolasyonda (16082)
KORONAVİRÜSTE REKOR ARTIŞ: 254 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜSTE REKOR ARTIŞ: 254 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (16532)
ÖZTRAK: “BEYLER SARAY YEMEKLERİNİ GÖVDEYE İNDİRİRKEN, ÜLKEMİZ KUYRUKLAR ÜLKESİ HALİNE GELDİ’ ÖZTRAK: “BEYLER SARAY YEMEKLERİNİ GÖVDEYE İNDİRİRKEN, ÜLKEMİZ KUYRUKLAR ÜLKESİ HALİNE GELDİ’ (19283)
Virüsün mutasyona uğraması aşı çalışmalarını etkiler mi? Virüsün mutasyona uğraması aşı çalışmalarını etkiler mi? (19957)
TBB Başkanı Feyzioğlu’ndan İstanbul Barosu’nun kapatılan tesisleri için çarpıcı öneri... ’’Satalım, avukatlar için plaza alalım’’ TBB Başkanı Feyzioğlu’ndan İstanbul Barosu’nun kapatılan tesisleri için çarpıcı öneri... ’’Satalım, avukatlar için plaza alalım’’ (16381)
EPDK’dan flaş karar:’65 yaş üstü aboneler, engelli tüketiciler ve şehit aileleri ile muharip ve malul gazilerimizin borcundan ötürü elektriği 3 ay boyunca kesilemeyecek. EPDK’dan flaş karar:’65 yaş üstü aboneler, engelli tüketiciler ve şehit aileleri ile muharip ve malul gazilerimizin borcundan ötürü elektriği 3 ay boyunca kesilemeyecek. (15978)
İçişleri Bakanlığı: Kısıtlamaya uymayan 38 bin 874 kişiye işlem yapıldı İçişleri Bakanlığı: Kısıtlamaya uymayan 38 bin 874 kişiye işlem yapıldı (16760)
Adnan Oktar Suç Örgütü’nde yapıldığı iddia edilen cinsel istismarlar, karikatürleştirilip mahkemeye sunuldu Adnan Oktar Suç Örgütü’nde yapıldığı iddia edilen cinsel istismarlar, karikatürleştirilip mahkemeye sunuldu (18571)
’Kybele’yi koleksiyoncu satın aldı, yabancılara sattı’ ’Kybele’yi koleksiyoncu satın aldı, yabancılara sattı’ (18709)
Ünlü Rapçi Tepki, klip çekiminde alevler içinde kalarak yaralandı Ünlü Rapçi Tepki, klip çekiminde alevler içinde kalarak yaralandı (18947)
Paraları dezenfektanla yıkayıp, sobada kurutuyor Paraları dezenfektanla yıkayıp, sobada kurutuyor (15978)
Kartalkaya’da lüks dağ evlerinde gecelik konaklama 80 bin TL Kartalkaya’da lüks dağ evlerinde gecelik konaklama 80 bin TL (17321)
KORONAVİRÜSE 246 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 246 CAN DAHA (15227)
YETER Kİ ’ONURSUZ’ OLMASIN SINAVLAR YETER Kİ ’ONURSUZ’ OLMASIN SINAVLAR (15619)
İMAMOĞLU’NDAN SAYIŞTAY RAPORUNA TEPKİ: KAMU YARARI BULUNAN HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK, MÜSTERİH OLUN İMAMOĞLU’NDAN SAYIŞTAY RAPORUNA TEPKİ: KAMU YARARI BULUNAN HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK, MÜSTERİH OLUN (16785)
Korkunç! Çok sayıda ülke kovid-19 mutasyonunun görüldüğü İngiltere’den seyahati yasakladı Korkunç! Çok sayıda ülke kovid-19 mutasyonunun görüldüğü İngiltere’den seyahati yasakladı (15635)
İBB, 3 BİN 384 EVSİZ VATANDAŞA EV SAHİPLİĞİ YAPTI İBB, 3 BİN 384 EVSİZ VATANDAŞA EV SAHİPLİĞİ YAPTI (16005)
Almanlar, ülkelerinde geliştirilen aşıyı olmak için AB onayını bekliyor Almanlar, ülkelerinde geliştirilen aşıyı olmak için AB onayını bekliyor (16960)
ÇİÇEK ÜRETİCİLERİ İSYANDA: ’SON ÇARE BÜTÜN ÜRÜNLERİ TOPLAYIP ANKARA’DA MECLİS’İN ÖNÜNE DÖKECEĞİZ’ ÇİÇEK ÜRETİCİLERİ İSYANDA: ’SON ÇARE BÜTÜN ÜRÜNLERİ TOPLAYIP ANKARA’DA MECLİS’İN ÖNÜNE DÖKECEĞİZ’ (16030)
İYİ Parti ’parlamenter sistem’ çalışmasını tamamladı İYİ Parti ’parlamenter sistem’ çalışmasını tamamladı (15883)
Dünya genelinde Kovid-19 tespit edilen kişi sayısı 76 milyon 626 bini geçti Dünya genelinde Kovid-19 tespit edilen kişi sayısı 76 milyon 626 bini geçti (16717)
11 yıldır kayıp 2 oğlunu bulana 100 bin lira veya daire verecek 11 yıldır kayıp 2 oğlunu bulana 100 bin lira veya daire verecek (16559)
Son 24 saat içerisinde yapılan 173 bin 132 yeni testten 22 bin 195’i pozitif çıktı Son 24 saat içerisinde yapılan 173 bin 132 yeni testten 22 bin 195’i pozitif çıktı (16117)
BURSA’DA BAŞKANIN YETKİSİNİ MÜDÜRLER ALMIŞ, SONUÇ: 24,7 MİLYON LİRALIK HARCAMA BURSA’DA BAŞKANIN YETKİSİNİ MÜDÜRLER ALMIŞ, SONUÇ: 24,7 MİLYON LİRALIK HARCAMA (19197)
CHP’Lİ ALTAY: ’İNÖNÜ KADAR BAŞINIZA TAŞ DÜŞSÜN DESEM AYIP OLUR’ CHP’Lİ ALTAY: ’İNÖNÜ KADAR BAŞINIZA TAŞ DÜŞSÜN DESEM AYIP OLUR’ (15269)
Akşener, teşkilatlardan illerin sorunlarını dinliyor Akşener, teşkilatlardan illerin sorunlarını dinliyor (20119)