https://jurnalist.com.tr/ Etkin Seçkin Haber Sitesi tr 13.6.2021 14:17:30 Jurnalist Jurnalist Haber Detayı - Jurnalist Haber Sitesi

PİYASALAR MERKEZ BANKASI BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASINA SERT TEPKİ VERDİ


Merkez Bankası başkanının görevden alınmasının ardından piyasalar sert tepki verdi. Gece saatlerinde euro 10 TL’nin üzerini test ederken dolar 8,45 seviyesinin üstüne çıktı. Spot altın ise sert yükseliş kaydedip 475 TL seviyesine kadar yükseldi.

Türkiye Cumhuriyei Merkezi Bankası (TCMB) Başkanı Naci Ağbal'ın 4 ay önce getirildiği görevden Cumhurbaşkanı kararıyla alınması piyasalarda sert tepkişle karşılandı. Cuma günü 7,21 seviyesinden kapatan dolar kuru, TL karşısında gece saatlerinde 8,40 seviyesini aştı. Günün en yüksek seviyesi 8,47 TL’ye kadar tırmanan dolar kuru, geçen hafta kapanış seviyesi üzerinde yüzde 12 artış kaydetti. Piyasalardaki hareketliliğin ardından Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’dan “Uyguladığımız enflasyonda düşüşü önceliklendiren makro politika çerçevesi enflasyonda kalıcı düşüş sağlanana kadar kararlılıkla sürecek” açıklaması geldi. Dolar/TL açıklamanın geldiği dakikalarda 7,81 seviyesine geldi. Bu seviye ise son kapanışın yüzde 10 üzerinde yer alıyor. 

EURO DA 10 TL’NİN ÜZERİNİ GÖRDÜ

Gece geç saatlerde piyasaların açıklaması ile dolar karşısında değer kaybeden euro ise TL karşısında değer kazandı. Günün en yüksek seviyesi olarak 10,08 TL’ye kadar tırmanan euro 9,28 seviyesinden işlem görüyor. Euro ve dolardaki artış ile birlikte spot altında da hareketli saatler yaşanıyor. 420 TL’den işlem gören spot altın 475 TL seviyesine kadar tırmandıktan sonra 437 TL’ye geriledi. 

AĞBAL, FAİZİ YÜZDE 10,25’TEN 19’A ÇIKARDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 20 Mart gecesi yayımlanan Merkez Başkanı Atama Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Naci Ağbal, Erdoğan'ın görevden aldığı üçüncü Merkez Bankası Başkanı oldu. Naci Ağbal'dan önce Merkez Bankası Başkanı olan Murat Uysal ve Murat Çetinkaya da Erdoğan tarafından görevden alınmıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20 Mart gecesinde TCMB Başkanı Naci Ağbal'ı görevden alarak, yerine eski milletvekili ve Yeni Şafak yazarı Şehap Kavcıoğlu'nu atamıştı. Naci Ağbal, 4 aylık başkanlık süresinde politika faizini yüzde 10,25’ten geçtiğimiz hafta yapın Para Politikaları Kurulu (PPK) toplantısında 200 baz daha artırarak 19’a çıkarmıştı. 

Kaynak: AnkaAjansı / Tarih: 22.3.2021 14:09:38 / Okunma = 3814

Haberi Yazan: Ali Kurt

Diğer Haberlerimiz

HAZİNE 10 İLDE 32 TAŞINMAZI SATIŞA ÇIKARDI HAZİNE 10 İLDE 32 TAŞINMAZI SATIŞA ÇIKARDI (29)
TZOB'DAN TOPRAK BAYRAMI AÇIKLAMASI: "HER YIL KIBRIS KADAR BİR TOPRAĞI KAYBEDİYORUZ" TZOB'DAN TOPRAK BAYRAMI AÇIKLAMASI: "HER YIL KIBRIS KADAR BİR TOPRAĞI KAYBEDİYORUZ" (34)
ADANA’DA NAR VE ZEYTİNİ İLE MEŞHUR 3 KÖYÜN ORTASINA TAŞ OCAĞI: “RUHSATI YOKKEN YOL AÇTILAR” ADANA’DA NAR VE ZEYTİNİ İLE MEŞHUR 3 KÖYÜN ORTASINA TAŞ OCAĞI: “RUHSATI YOKKEN YOL AÇTILAR” (35)
Güney Koreli Belediye Başkanı, aşı dolandırıcılığının kurbanı oluyordu Güney Koreli Belediye Başkanı, aşı dolandırıcılığının kurbanı oluyordu (34)
Ağaçları 'avcı böcek' koruyor Ağaçları 'avcı böcek' koruyor (34)
İŞ MAHKEMESİ “EN GÜVENCESİZ İŞÇİLER BASINDA” DİYEREK AYM'YE BAŞVURDU VE İPTAL İSTEDİ İŞ MAHKEMESİ “EN GÜVENCESİZ İŞÇİLER BASINDA” DİYEREK AYM'YE BAŞVURDU VE İPTAL İSTEDİ (33)
PAZARYERLERİNDE VERESİYE DÖNEMİ PAZARYERLERİNDE VERESİYE DÖNEMİ (34)
DİYARBAKIRLI ÇOCUK İŞÇİ AĞBABA’NIN KOLUNDA AĞLADI DİYARBAKIRLI ÇOCUK İŞÇİ AĞBABA’NIN KOLUNDA AĞLADI (41)
SALDIRGANLAR TAHRİP EDİYOR, BÜYÜKŞEHİR YENİDEN ONARIYOR SALDIRGANLAR TAHRİP EDİYOR, BÜYÜKŞEHİR YENİDEN ONARIYOR (34)
MUHARREM İNCE'DEN ERDOĞAN'A: "HER ŞEYE BURNUNU SOKUYORSUN DA 10 BİN DOLAR MAAŞ ALAN SİYASETÇİYİ NİYE ARAŞTIRMIYORSUN?" MUHARREM İNCE'DEN ERDOĞAN'A: "HER ŞEYE BURNUNU SOKUYORSUN DA 10 BİN DOLAR MAAŞ ALAN SİYASETÇİYİ NİYE ARAŞTIRMIYORSUN?" (52)
120 MESLEK ÖRGÜTÜ VE STK KADIKÖY'DEN SESLENDİ: "İSKENCEDERE VADİSİ GEÇİLMEZ, KARADENİZ HALKI YENİLMEZ" 120 MESLEK ÖRGÜTÜ VE STK KADIKÖY'DEN SESLENDİ: "İSKENCEDERE VADİSİ GEÇİLMEZ, KARADENİZ HALKI YENİLMEZ" (51)
SUUDİ ARABİSTAN'DAN HAC SINIRLAMASI SUUDİ ARABİSTAN'DAN HAC SINIRLAMASI (55)
GEORGE FLOYD CİNAYETİNİ GÖRÜNTÜLEYEN DARNELLA FRAZİER'E PULİTZER ÖDÜLÜ VERİLDİ GEORGE FLOYD CİNAYETİNİ GÖRÜNTÜLEYEN DARNELLA FRAZİER'E PULİTZER ÖDÜLÜ VERİLDİ (46)
Piyasa hacmi 1.5 trilyon doların altına indi Piyasa hacmi 1.5 trilyon doların altına indi (41)
YÜKSEK YARGI MENSUPLARI DA DERTLİ: ”AİLEMİZE DAHİ İZAH EDEMEDİĞİMİZ KARARLAR VAR” YÜKSEK YARGI MENSUPLARI DA DERTLİ: ”AİLEMİZE DAHİ İZAH EDEMEDİĞİMİZ KARARLAR VAR” (50)
BAKAN SELÇUK: OKUL ÇAĞINDAKİ 433 BİN ÇOCUK SIĞINMACI EĞİTİM GÖRMÜYOR BAKAN SELÇUK: OKUL ÇAĞINDAKİ 433 BİN ÇOCUK SIĞINMACI EĞİTİM GÖRMÜYOR (48)
Edirne'de lavanta tarlasında yoga Edirne'de lavanta tarlasında yoga (54)
Kızı cinsel saldırıya uğrayan babadan, sanıkların tutuksuz yargılanmasına tepki Kızı cinsel saldırıya uğrayan babadan, sanıkların tutuksuz yargılanmasına tepki (56)
Nöroloji uzmanından müsilaj uyarısı: Felç riski var Nöroloji uzmanından müsilaj uyarısı: Felç riski var (49)
18 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUĞUN 260 SUÇ KAYDI ÇIKTI 18 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUĞUN 260 SUÇ KAYDI ÇIKTI (45)
"MÜSİLAJ BİLİME İNANMAYAN BİR İKTİDARIN YAPTIKLARININ SONUÇLARIDIR, KANAL İSTANBUL DA ONA BENZEYECEK" "MÜSİLAJ BİLİME İNANMAYAN BİR İKTİDARIN YAPTIKLARININ SONUÇLARIDIR, KANAL İSTANBUL DA ONA BENZEYECEK" (59)
TAKİP SÜRESİ 180 GÜNE ÇIKTI, KREDİ BORCU NEDENİYLE YASAL TAKİBE DÜŞEN SAYISI AZALDI TAKİP SÜRESİ 180 GÜNE ÇIKTI, KREDİ BORCU NEDENİYLE YASAL TAKİBE DÜŞEN SAYISI AZALDI (79)
İLHAN KÜÇÜK, AVRUPA İÇİN LİBERALLER VE DEMOKRATLAR İTTİFAKI’NIN BAŞKANI OLDU İLHAN KÜÇÜK, AVRUPA İÇİN LİBERALLER VE DEMOKRATLAR İTTİFAKI’NIN BAŞKANI OLDU (73)
İNGİLTERE ESKİ BAŞBAKANI TONY BLAİR: TURİZMDEKİ DÜŞÜŞ NEDENİYLE 100 MİLYON İNSAN İŞSİZLİK RİSKİ ALTINDA İNGİLTERE ESKİ BAŞBAKANI TONY BLAİR: TURİZMDEKİ DÜŞÜŞ NEDENİYLE 100 MİLYON İNSAN İŞSİZLİK RİSKİ ALTINDA (69)
CHP MİLLETVEKİLLERİ KOMİSYONU TERK ETTİ: NEREDE SİYASET YAPACAĞIMIZI PARALEL BARO BAŞKANINA SORACAK DEĞİLİZ CHP MİLLETVEKİLLERİ KOMİSYONU TERK ETTİ: NEREDE SİYASET YAPACAĞIMIZI PARALEL BARO BAŞKANINA SORACAK DEĞİLİZ (85)
GENÇLERE GÖRE İŞ BULMAK İÇİN ÖNEMLİ OLAN ‘YETENEK’ DEĞİL ‘TANIDIK’ GENÇLERE GÖRE İŞ BULMAK İÇİN ÖNEMLİ OLAN ‘YETENEK’ DEĞİL ‘TANIDIK’ (76)
SAADET PARTİSİ'NİN "GEÇİM İTTİFAKI" EYLEMİNE ANKARA'DA POLİS ENGELİ SAADET PARTİSİ'NİN "GEÇİM İTTİFAKI" EYLEMİNE ANKARA'DA POLİS ENGELİ (93)
ZIRHLI ARAÇ VE TOMALARLA GELİP KÖYLÜNÜN ELEKTRİĞİNİ KESTİLER ZIRHLI ARAÇ VE TOMALARLA GELİP KÖYLÜNÜN ELEKTRİĞİNİ KESTİLER (103)
ESNAF'TAN İŞLER NASIL SORUSUNA YANIT: "KONUŞAMIYORUZ. SANDIĞI BEKLİYORUZ" ESNAF'TAN İŞLER NASIL SORUSUNA YANIT: "KONUŞAMIYORUZ. SANDIĞI BEKLİYORUZ" (102)
"PANDEMİ SÜRECİNDE TURİZM HAREKETLERİ YÜZDE 74 DARALDI" "PANDEMİ SÜRECİNDE TURİZM HAREKETLERİ YÜZDE 74 DARALDI" (105)
KÜÇÜK BAROLAR 15 HAZİRAN'DAN İTİBAREN GENEL KURULLARINI YAPABİLECEK KÜÇÜK BAROLAR 15 HAZİRAN'DAN İTİBAREN GENEL KURULLARINI YAPABİLECEK (108)
TEKVANDOCU HAYRUNNİSA GÜRBÜZ AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU TEKVANDOCU HAYRUNNİSA GÜRBÜZ AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU (104)
MERKEZ'İN ANKETİNDE YIL SONU DOLAR KURU BEKLENTİSİ 8,95'E YÜKSELDİ MERKEZ'İN ANKETİNDE YIL SONU DOLAR KURU BEKLENTİSİ 8,95'E YÜKSELDİ (91)
TOPLAM CİRO ENDEKSİ YÜZDE 1,8 AZALDI TOPLAM CİRO ENDEKSİ YÜZDE 1,8 AZALDI (115)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN "ESNAFA DESTEK" UYGULAMASI: "LEZZET ANKARA" ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN "ESNAFA DESTEK" UYGULAMASI: "LEZZET ANKARA" (104)
LGS SORULARI ÇALINDI MI? CHP'Lİ KAYA, YAYINEVİ SAHİBİNİN LGS İLE İLGİLİ GÖRÜNTÜLERİNİ BAKAN SELÇUK'A SORDU: "SİZ GÖRMEDİNİZ Mİ? DUYMADINIZ MI?" LGS SORULARI ÇALINDI MI? CHP'Lİ KAYA, YAYINEVİ SAHİBİNİN LGS İLE İLGİLİ GÖRÜNTÜLERİNİ BAKAN SELÇUK'A SORDU: "SİZ GÖRMEDİNİZ Mİ? DUYMADINIZ MI?" (138)
ARAS BULUT İYNEMLİ'NİN AJANSINDAN AÇIKLAMA: "YASALARA AYKIRI İNŞAAT YAPILMAYACAK" ARAS BULUT İYNEMLİ'NİN AJANSINDAN AÇIKLAMA: "YASALARA AYKIRI İNŞAAT YAPILMAYACAK" (129)
TÜRK EĞİTİM SEN: MEB DÜZENLEME YAPMAZSA ÖĞRETMENLER OLARAK ÖĞRENCİ ANDI'NI OKUTMAYA DEVAM EDECEĞİZ TÜRK EĞİTİM SEN: MEB DÜZENLEME YAPMAZSA ÖĞRETMENLER OLARAK ÖĞRENCİ ANDI'NI OKUTMAYA DEVAM EDECEĞİZ (119)
İcra ve İflas Yasası TBMM’de kabul edildi İcra ve İflas Yasası TBMM’de kabul edildi (143)
ŞİŞLİ BELEDİYESİ, KADIN GİRİŞİMCİLERE DESTEK İÇİN KAGİDER İLE BİR PROTOKOL İMZALADI ŞİŞLİ BELEDİYESİ, KADIN GİRİŞİMCİLERE DESTEK İÇİN KAGİDER İLE BİR PROTOKOL İMZALADI (156)
ABD ENFLASYONU YÜZDE 5 OLDU, TÜRKİYE'DE GÖZLER KÖPRÜ GEÇİŞLERİNE ÇEVRİLDİ ABD ENFLASYONU YÜZDE 5 OLDU, TÜRKİYE'DE GÖZLER KÖPRÜ GEÇİŞLERİNE ÇEVRİLDİ (163)
BİLİM İNSANI DA ORMANA 'İZİNLE' GİRECEK: FOTOĞRAF DA YAYIN DA İZNE BAĞLANDI BİLİM İNSANI DA ORMANA 'İZİNLE' GİRECEK: FOTOĞRAF DA YAYIN DA İZNE BAĞLANDI (129)
CHP’Lİ TANAL, KOYUNLARIN GÖZALTINA ALINMA GÖRÜNTÜLERİNİ YAYINLADI CHP’Lİ TANAL, KOYUNLARIN GÖZALTINA ALINMA GÖRÜNTÜLERİNİ YAYINLADI (177)
AYM: AİHM'İN YENİDEN YARGILAMA KARARI UYGULANMALI AYM: AİHM'İN YENİDEN YARGILAMA KARARI UYGULANMALI (123)
ÇUKUR DİZİSİ OYUNCULARI SİT ALANINA İNŞAAT YAPMAK İSTEDİ, BELEDİYE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU ÇUKUR DİZİSİ OYUNCULARI SİT ALANINA İNŞAAT YAPMAK İSTEDİ, BELEDİYE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (143)
AKŞENER, TÜSİAD YÖNETİMİ İLE GÖRÜŞTÜ AKŞENER, TÜSİAD YÖNETİMİ İLE GÖRÜŞTÜ (151)
PİYASALAR KRİTİK İKİ TOPLANTIYA KİLİTLENDİ PİYASALAR KRİTİK İKİ TOPLANTIYA KİLİTLENDİ (205)
ATIL İŞGÜCÜ ORANI YÜZDE 27,4 SEVİYESİNE ÇIKTI ATIL İŞGÜCÜ ORANI YÜZDE 27,4 SEVİYESİNE ÇIKTI (148)
İNŞAAT MALİYETLERİ BİR YILDA YÜZDE 35,5 ARTTI İNŞAAT MALİYETLERİ BİR YILDA YÜZDE 35,5 ARTTI (133)
"TOGO KULELERİ ORTAKLARI VE ESAT TOKLU BİR AÇILIŞTA YİNE BERABER" "TOGO KULELERİ ORTAKLARI VE ESAT TOKLU BİR AÇILIŞTA YİNE BERABER" (160)

Psikojenik Amnezi (Yakınsak Aklın Unuttukları)
[ Ali Kurt ]

Bir Akıllının Taşınamaz Sırları
[ Ali Kurt ]

Evlilik mi, Bir Daha Düşün?
[ Ali Kurt ]

Kemik Kıran
[ Ali Kurt ]

Solak Nene, Eski Defter
[ Ali Kurt ]

Askıda Kalan Hayatlar
[ Ali Kurt ]

Delimsek
[ Ali Kurt ]

SOYLU’NUN ŞİRKETİ KOMİSYON GELİRİNİ 7 YILDA YÜZDE 479,78 ARTIRDI SOYLU’NUN ŞİRKETİ KOMİSYON GELİRİNİ 7 YILDA YÜZDE 479,78 ARTIRDI (202)
İSKİ'DEN VATANDAŞLARA “BARAJ VE GÖLLERE GİRMEYİN" UYARISI İSKİ'DEN VATANDAŞLARA “BARAJ VE GÖLLERE GİRMEYİN" UYARISI (164)
GÖRÜNTÜ YASAĞININ İPTALİ İSTENDİ: "KÖTÜ MUAMELE KAYDI, ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİ DEĞİL SUÇUN İHBARIDIR" GÖRÜNTÜ YASAĞININ İPTALİ İSTENDİ: "KÖTÜ MUAMELE KAYDI, ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİ DEĞİL SUÇUN İHBARIDIR" (185)
MEMLEKET PARTİSİ MİLLETVEKİLLERİNDEN MECLİS’TE AÇIKLAMA: “MEMLEKET PARTİSİ DİĞER PARTİLERDEN FARKLIDIR” MEMLEKET PARTİSİ MİLLETVEKİLLERİNDEN MECLİS’TE AÇIKLAMA: “MEMLEKET PARTİSİ DİĞER PARTİLERDEN FARKLIDIR” (199)
SÜT ÜRETİCİLERİ EYLEMDE: TRAKTÖRLERLE KARAYOLUNA ÇIKTILAR: "BİZİ TOPRAĞA VE HAYVANA KÜSTÜRMEYİN" SÜT ÜRETİCİLERİ EYLEMDE: TRAKTÖRLERLE KARAYOLUNA ÇIKTILAR: "BİZİ TOPRAĞA VE HAYVANA KÜSTÜRMEYİN" (186)
“DEVLETİN HAKİMİ, MÜTEAHHİDİN OFİSİNE GİDER Mİ?” “DEVLETİN HAKİMİ, MÜTEAHHİDİN OFİSİNE GİDER Mİ?” (202)
"OTEL HAMAMLARINDAN YAYILMAYAN VİRÜS NASIL OLUYOR DA DİĞER HAMAMLARDAN YAYILIYOR" "OTEL HAMAMLARINDAN YAYILMAYAN VİRÜS NASIL OLUYOR DA DİĞER HAMAMLARDAN YAYILIYOR" (174)
SÜT FİYATI MARKETTE YÜZDE 27, TÜİK SEPETİNDE YÜZDE 22 ARTTI SÜT FİYATI MARKETTE YÜZDE 27, TÜİK SEPETİNDE YÜZDE 22 ARTTI (206)
VERGİ VE KYK BORÇLARINA YAPILANDIRMA GELDİ VERGİ VE KYK BORÇLARINA YAPILANDIRMA GELDİ (191)
"TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKI OLAN 128 MİLYAR DOLARI BUHARLAŞTIRDILAR, BUNLARIN YATACAK YERİ YOK" "TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKI OLAN 128 MİLYAR DOLARI BUHARLAŞTIRDILAR, BUNLARIN YATACAK YERİ YOK" (195)
KİT KOMİSYONU'NDA GÜNDEM TRT: 3 BİN 149 KİŞİ SINAVSIZ İŞE ALINDI MI? KİT KOMİSYONU'NDA GÜNDEM TRT: 3 BİN 149 KİŞİ SINAVSIZ İŞE ALINDI MI? (185)
Araştırma: “Pandemi nedeniyle her iki gençten biri gelecekten umutsuz” Araştırma: “Pandemi nedeniyle her iki gençten biri gelecekten umutsuz” (219)
İŞSİZLİĞİN YÜZDE 37 OLDUĞU SİİRT'TE GENÇLER TEPKİLİ: "ÖZEL SEKTÖRDE BİLE AKP TORPİLİN YOKSA İŞSİZSİN" İŞSİZLİĞİN YÜZDE 37 OLDUĞU SİİRT'TE GENÇLER TEPKİLİ: "ÖZEL SEKTÖRDE BİLE AKP TORPİLİN YOKSA İŞSİZSİN" (329)
CHP'NİN MAFYA DEVLET İLİŞKİLERİNİ ARAŞTIRMA ÖNERGESİ REDDEDİLDİ CHP'NİN MAFYA DEVLET İLİŞKİLERİNİ ARAŞTIRMA ÖNERGESİ REDDEDİLDİ (251)
CHP ANKARA GENÇLİK KOLLARI'NDAN ZİRAAT BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖNÜNDE EYLEM: "ÖĞRENCİNİN KREDİ BORCUNU TÜPÇÜ ÖDESİN" CHP ANKARA GENÇLİK KOLLARI'NDAN ZİRAAT BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖNÜNDE EYLEM: "ÖĞRENCİNİN KREDİ BORCUNU TÜPÇÜ ÖDESİN" (332)
YALOVA'DA VEFA SALMAN İÇİN KARAR YİNE ÇIKMADI, DURUŞMA 7 EYLÜL'E ERTELENDİ YALOVA'DA VEFA SALMAN İÇİN KARAR YİNE ÇIKMADI, DURUŞMA 7 EYLÜL'E ERTELENDİ (314)
“AVUKATA DARP” SORUŞTURMASINDA HAKLARINDA TAKİPSİZLİK KARARI VERİLEN CUMHURBAŞKANLIĞI KORUMALARI: “KENDİNİ SAĞA SOLA VURDU, ANORMAL DAVRANIŞLAR SERGİLİYORDU” “AVUKATA DARP” SORUŞTURMASINDA HAKLARINDA TAKİPSİZLİK KARARI VERİLEN CUMHURBAŞKANLIĞI KORUMALARI: “KENDİNİ SAĞA SOLA VURDU, ANORMAL DAVRANIŞLAR SERGİLİYORDU” (303)
ÇERNOBİL'DEN İZMİR'E 'DURAN ADAM' DESTEĞİ GELDİ ÇERNOBİL'DEN İZMİR'E 'DURAN ADAM' DESTEĞİ GELDİ (275)
DARPHANE'DEKİ ESERLERİN BOŞALTILMASINA UZMAN TEPKİSİ: "BİRİLERİNE OFİS YAPILACAK DENİYOR, BU KADAR UMURSAMAZLIK OLMAZ" DARPHANE'DEKİ ESERLERİN BOŞALTILMASINA UZMAN TEPKİSİ: "BİRİLERİNE OFİS YAPILACAK DENİYOR, BU KADAR UMURSAMAZLIK OLMAZ" (294)
TÜRKİYE SİGORTA, AMASRA-1 KUYUSUNU 738 MİLYON TL'YE SİGORTALADI TÜRKİYE SİGORTA, AMASRA-1 KUYUSUNU 738 MİLYON TL'YE SİGORTALADI (307)
ANKARA METROSU TEMİZ ÇIKTI: "TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA YÜZEYLERDE VİRÜSE RASTLANMADI" ANKARA METROSU TEMİZ ÇIKTI: "TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA YÜZEYLERDE VİRÜSE RASTLANMADI" (411)
MERAL AKŞENER NİĞDELİLERE SESLENDİ: "GÜCÜNÜZÜN FARKINDA OLUN. OY ATARKEN ELİNİZİ ÖPTÜRÜN" MERAL AKŞENER NİĞDELİLERE SESLENDİ: "GÜCÜNÜZÜN FARKINDA OLUN. OY ATARKEN ELİNİZİ ÖPTÜRÜN" (307)
İMAMOĞLU: FERYAT FİGAN BAĞIRANLAR, SİYASETİN EN ÇİRKİNİNİ YAPIYORLAR İMAMOĞLU: FERYAT FİGAN BAĞIRANLAR, SİYASETİN EN ÇİRKİNİNİ YAPIYORLAR (509)
YARGITAY, HDP KAPATMA İDDİANAMESİNİ YENİLEDİ YARGITAY, HDP KAPATMA İDDİANAMESİNİ YENİLEDİ (459)
İBB'NİN 25 MİLYONA SATTIĞI ARAZİYİ 430 MİLYON LİRAYA GERİ ALAN AKP'Lİ ESKİ YÖNETİCİLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSU İBB'NİN 25 MİLYONA SATTIĞI ARAZİYİ 430 MİLYON LİRAYA GERİ ALAN AKP'Lİ ESKİ YÖNETİCİLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (480)
CHP, LGS'DEKİ ŞAİBE İDDİALARINI SORDU CHP, LGS'DEKİ ŞAİBE İDDİALARINI SORDU (527)
PUTİN, "AÇIK SEMALAR ANLAŞMASI'NDAN" ÇEKİLME KARARINI İMZALADI PUTİN, "AÇIK SEMALAR ANLAŞMASI'NDAN" ÇEKİLME KARARINI İMZALADI (528)
ÇİFTÇİNİN BANKA BORCU 142 MİLYAR: "UYKU UYUYAMIYORUZ" ÇİFTÇİNİN BANKA BORCU 142 MİLYAR: "UYKU UYUYAMIYORUZ" (558)
MANSUR YAVAŞ, DÜNYA BELEDİYE BAŞKANI ÖDÜLÜ'NDE FİNALE KALDI MANSUR YAVAŞ, DÜNYA BELEDİYE BAŞKANI ÖDÜLÜ'NDE FİNALE KALDI (596)
MÜZİSYENLER: "ÇOCUĞUMU KEMANLA YETİŞTİRMEK İSTERKEN EVİME PARA GETİREMİYORUM” MÜZİSYENLER: "ÇOCUĞUMU KEMANLA YETİŞTİRMEK İSTERKEN EVİME PARA GETİREMİYORUM” (578)
DENİZ SALYASI EGE'YE YAKLAŞIYOR DENİZ SALYASI EGE'YE YAKLAŞIYOR (570)
HAZİNE, HAZİRAN AYINDA 31.6 MİLYAR TL BORÇLANACAK HAZİNE, HAZİRAN AYINDA 31.6 MİLYAR TL BORÇLANACAK (599)
938 OKUL KAPANDI, 882 ÖZEL OKUL DEVREDİLDİ 938 OKUL KAPANDI, 882 ÖZEL OKUL DEVREDİLDİ (754)
AYFON'DAKİ SEÇİM KAVGAYLA BAŞLADI, JANDARMA MÜDAHALE ETTİ AYFON'DAKİ SEÇİM KAVGAYLA BAŞLADI, JANDARMA MÜDAHALE ETTİ (684)
Selahaddin Gülen itirafçı oldu ifadesinde örgüt şemasını çizdirdi Selahaddin Gülen itirafçı oldu ifadesinde örgüt şemasını çizdirdi (705)
PEKER'İN VİDEOSUNU YAYINLADIĞI SERDAR EKŞİ’NİN “PELİKANIN BAŞI” İDDİASINA HİLAL KAPLAN’DAN YANIT: “DAVA AÇACAĞIZ” PEKER'İN VİDEOSUNU YAYINLADIĞI SERDAR EKŞİ’NİN “PELİKANIN BAŞI” İDDİASINA HİLAL KAPLAN’DAN YANIT: “DAVA AÇACAĞIZ” (726)
CHP MARMARİS'TEN DENİZİN ALTINDA "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" PANKARTI CHP MARMARİS'TEN DENİZİN ALTINDA "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" PANKARTI (815)
KADIKÖY'DE KALAMIŞ YAT LİMANI ÖZELLEŞTİRMESİNE KARŞI EYLEM KADIKÖY'DE KALAMIŞ YAT LİMANI ÖZELLEŞTİRMESİNE KARŞI EYLEM (969)
AKP’Lİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BÜYÜKAKIN: “MARMARA'YI FOSSEPTİK GİBİ KULLANMIŞIZ” AKP’Lİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BÜYÜKAKIN: “MARMARA'YI FOSSEPTİK GİBİ KULLANMIŞIZ” (853)
MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI MUHARREM İNCE: ERDOĞAN'IN FAİZ TAKINTISI MİLYARLARA MAL OLUYOR" MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI MUHARREM İNCE: ERDOĞAN'IN FAİZ TAKINTISI MİLYARLARA MAL OLUYOR" (958)
1700 kişinin öldürüldüğü 'Spyker' katliamının faili DEAŞ'lı terörist Bolu'da yakalandı, iki ay ev hapsi verildi 1700 kişinin öldürüldüğü 'Spyker' katliamının faili DEAŞ'lı terörist Bolu'da yakalandı, iki ay ev hapsi verildi (1149)
MARMARA DENİZİ'NE BIRAKTIKLARI AĞLAR MÜSİLAJ İLE KAPLANDI: "MARMARA DENİZİ BEN ÖLDÜM DİYOR" MARMARA DENİZİ'NE BIRAKTIKLARI AĞLAR MÜSİLAJ İLE KAPLANDI: "MARMARA DENİZİ BEN ÖLDÜM DİYOR" (1001)
MERKEZ BANKASI PİYASAYA 62 MİLYAR TL VERDİ MERKEZ BANKASI PİYASAYA 62 MİLYAR TL VERDİ (1255)
"FETÖ BORSASI" KURARAK RÜŞVET ALDIKLARI İDDİA EDİLEN 2 AVUKAT VE 4 POLİS HAKKINDA 6 YILA KADAR HAPİS İSTENDİ "FETÖ BORSASI" KURARAK RÜŞVET ALDIKLARI İDDİA EDİLEN 2 AVUKAT VE 4 POLİS HAKKINDA 6 YILA KADAR HAPİS İSTENDİ (1296)
SAĞLIK EMEKÇİLERİ: “İŞ YÜKÜMÜZ RİSKİMİZ ARTIYOR, MAAŞLARIMIZ ERİYOR!” SAĞLIK EMEKÇİLERİ: “İŞ YÜKÜMÜZ RİSKİMİZ ARTIYOR, MAAŞLARIMIZ ERİYOR!” (1219)
TORBALI SEÇİMİNDE AKP'NİN İTİRAZI REDDEDİLDİ TORBALI SEÇİMİNDE AKP'NİN İTİRAZI REDDEDİLDİ (1271)
KALAMIŞ YAT LİMANI ÖZELLEŞTİRMESİNE KARŞI 'DESTEK ZİNCİRİ' OLUŞTU KALAMIŞ YAT LİMANI ÖZELLEŞTİRMESİNE KARŞI 'DESTEK ZİNCİRİ' OLUŞTU (1127)
"TCBM, yıl sonuna doğru faiz indirebilir." "TCBM, yıl sonuna doğru faiz indirebilir." (1254)
ÇANKIRILI LOKANTACI: BEŞLİ ÇETELERE İNDİRİM YAPILIYOR, ESNAFA YOK ÇANKIRILI LOKANTACI: BEŞLİ ÇETELERE İNDİRİM YAPILIYOR, ESNAFA YOK (1217)
BANKALAR MÜŞTERİLERİN BİLGİLERİNİ PAYLAŞAMAYACAK BANKALAR MÜŞTERİLERİN BİLGİLERİNİ PAYLAŞAMAYACAK (1277)
UZMANLARDAN MÜSİLAJ UYARISI: "ATIK YÜKÜ MARMARA DENİZİ’Nİ PATLATTI, BUNLAR DAHA İYİ GÜNLERİMİZ" UZMANLARDAN MÜSİLAJ UYARISI: "ATIK YÜKÜ MARMARA DENİZİ’Nİ PATLATTI, BUNLAR DAHA İYİ GÜNLERİMİZ" (1282)
ATATÜRK'E SALDIRILARI KINAMA BİLDİRİSİ, İTTİFAKI BÖLDÜ: MHP'LİLER DE BİLDİRİYE DESTEK VERİNCE AKP’LİLER SALONU TERKETTİ ATATÜRK'E SALDIRILARI KINAMA BİLDİRİSİ, İTTİFAKI BÖLDÜ: MHP'LİLER DE BİLDİRİYE DESTEK VERİNCE AKP’LİLER SALONU TERKETTİ (1544)
"CUMHURBAŞKANINA HAKARET"TEN BERAAT EDEN ALTIOK, AYNI SUÇLAMA İLE YENİDEN HAKİM KARŞISINDA "CUMHURBAŞKANINA HAKARET"TEN BERAAT EDEN ALTIOK, AYNI SUÇLAMA İLE YENİDEN HAKİM KARŞISINDA (1378)
DOLAR BİR YILDA YÜZDE 30, EURO İSE YÜZDE 40 ARTTI DOLAR BİR YILDA YÜZDE 30, EURO İSE YÜZDE 40 ARTTI (1413)
İZMİR'DE PEŞTAMALLI EYLEM: HAMAMCILAR SOKAĞA İNDİ İZMİR'DE PEŞTAMALLI EYLEM: HAMAMCILAR SOKAĞA İNDİ (1380)
MERKEZ BANKASI DÖVİZ REZERVLERİ 477 MİLYON DOLAR DÜŞTÜ MERKEZ BANKASI DÖVİZ REZERVLERİ 477 MİLYON DOLAR DÜŞTÜ (1372)
ATAMASI YAPILMAYAN ÖĞRETMENLER ULUS'TAN SESLENDİ: "ATA BİZİ ERDOĞAN" ATAMASI YAPILMAYAN ÖĞRETMENLER ULUS'TAN SESLENDİ: "ATA BİZİ ERDOĞAN" (1357)
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖNÜNDE GÖZALTINA ALINAN 12 ÖĞRENCİ HAKİM KARŞISINA ÇIKTI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ÖNÜNDE GÖZALTINA ALINAN 12 ÖĞRENCİ HAKİM KARŞISINA ÇIKTI (1342)
SÖZ VERDİLER AMA ŞEHİT ADINA PARK YAPMADILAR, GEREKÇE ŞEHİT ANNESİNİ DAHA FAZLA ÜZDÜ: "GÖZÜM AÇIK GİTMESİN" SÖZ VERDİLER AMA ŞEHİT ADINA PARK YAPMADILAR, GEREKÇE ŞEHİT ANNESİNİ DAHA FAZLA ÜZDÜ: "GÖZÜM AÇIK GİTMESİN" (1345)
TOGG'DAN 846,8 MİLYON TL’LİK SERMAYE ARTIŞI TOGG'DAN 846,8 MİLYON TL’LİK SERMAYE ARTIŞI (1414)
ÇANKIRILI ÇELTİK ÇİFTÇİSİ İTHALATTAN MAĞDUR: TMO ALMAZSA BİTERİZ ÇANKIRILI ÇELTİK ÇİFTÇİSİ İTHALATTAN MAĞDUR: TMO ALMAZSA BİTERİZ (1376)
ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 38,33 ARTTI ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 38,33 ARTTI (1404)
ABD Türkiye ve beş ülkeden ithalata vergi getirdi, askıya aldı ABD Türkiye ve beş ülkeden ithalata vergi getirdi, askıya aldı (1413)
Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun Teklifi, TBMM'de kabul edildi Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun Teklifi, TBMM'de kabul edildi (1408)
Kahramanmaraş'ta vahşet! Ayaklarını kesip, ağaca astılar Kahramanmaraş'ta vahşet! Ayaklarını kesip, ağaca astılar (1430)
CHP'Lİ 39 İLÇE BAŞKANINDAN ATATÜRK’E HAKARET EDEN İMAM HAKKINDA SUÇ DUYURUSU CHP'Lİ 39 İLÇE BAŞKANINDAN ATATÜRK’E HAKARET EDEN İMAM HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (1402)
MERKEZ BANKASI'NDAN FAİZ AÇIKLAMASI: "POLİTİKA FAİZİNİ, ENFLASYONUN ÜZERİNDE TUTMAYA DEVAM EDECEĞİZ" MERKEZ BANKASI'NDAN FAİZ AÇIKLAMASI: "POLİTİKA FAİZİNİ, ENFLASYONUN ÜZERİNDE TUTMAYA DEVAM EDECEĞİZ" (1444)
TÜRKİYE'NİN NET DÖVİZ POZİSYONU AÇIĞI 157 MİLYAR 545 MİLYON DOLAR OLDU TÜRKİYE'NİN NET DÖVİZ POZİSYONU AÇIĞI 157 MİLYAR 545 MİLYON DOLAR OLDU (1481)
RTÜK’TEN KRT TV VE HALK TV’YE CEZA RTÜK’TEN KRT TV VE HALK TV’YE CEZA (1587)
"128 MADDELİK ANAYASA HAZIRLIYORLARMIŞ, BUNLAR 128’DEN KURTULAMAYACAK" "128 MADDELİK ANAYASA HAZIRLIYORLARMIŞ, BUNLAR 128’DEN KURTULAMAYACAK" (1422)
MEHMET BARANSU HAKKINDA 67,5 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ MEHMET BARANSU HAKKINDA 67,5 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ (1473)
"MAFYADAN AYLIK 10 BİN DOLAR ALAN SİYASETÇİ KİM?" "MAFYADAN AYLIK 10 BİN DOLAR ALAN SİYASETÇİ KİM?" (1581)
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'Nİ UYGULAMA KAMPANYA GRUBU, "FAİLİ SERBEST" EYLEMİNİ BAŞLATTI İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'Nİ UYGULAMA KAMPANYA GRUBU, "FAİLİ SERBEST" EYLEMİNİ BAŞLATTI (1277)
Çocuklarının gözü önünde eşini kızgın yağ ve kaynar su ile haşladı Çocuklarının gözü önünde eşini kızgın yağ ve kaynar su ile haşladı (1329)
KADINA YÖNELİK ŞİDDET NEDENİYLE 2020-2021’DE 11 BİN 118 ÖĞRENCİNİN NAKLİ YAPILDI KADINA YÖNELİK ŞİDDET NEDENİYLE 2020-2021’DE 11 BİN 118 ÖĞRENCİNİN NAKLİ YAPILDI (1510)
“AYDA 10 BİN DOLAR ALAN SİYASETÇİ  KİM? ‘128 MİLYAR DOLAR’DA TIK YOKTU, BUNDA DA YOK” “AYDA 10 BİN DOLAR ALAN SİYASETÇİ KİM? ‘128 MİLYAR DOLAR’DA TIK YOKTU, BUNDA DA YOK” (1299)
BUĞRA KAVUNCU HAKKINDA FETO İDDİASI İLE İLGİLİ KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA KARAR VERİLDİ BUĞRA KAVUNCU HAKKINDA FETO İDDİASI İLE İLGİLİ KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA KARAR VERİLDİ (1269)
‘3Y’ İLE GELDİNİZ, ‘3Y’ İLE GİDECEKSİNİZ’" ‘3Y’ İLE GELDİNİZ, ‘3Y’ İLE GİDECEKSİNİZ’" (1271)
SEDAT PEKER'İN KARDEŞİ ATİLLA PEKER SERBEST BIRAKILDI SEDAT PEKER'İN KARDEŞİ ATİLLA PEKER SERBEST BIRAKILDI (1313)
CHP'Lİ KASAP: MİLYONLARCA VATANDAŞ TEK DOZ AŞI YAPTIRAMAMIŞKEN, ERDOĞAN'IN ÜÇ DOZ AŞISI KABUL EDİLEMEZ CHP'Lİ KASAP: MİLYONLARCA VATANDAŞ TEK DOZ AŞI YAPTIRAMAMIŞKEN, ERDOĞAN'IN ÜÇ DOZ AŞISI KABUL EDİLEMEZ (1325)
ÜNLÜ MÜZİSYEN ŞEŞEN İYİ PARTİ GRUP TOPLANTISINDA İKTİDARA SESLENDİ: “BİZLER DEVLET BABANIN ÜVEY EVLATLARI GİBİ GÖRÜLDÜK NEDENSE” ÜNLÜ MÜZİSYEN ŞEŞEN İYİ PARTİ GRUP TOPLANTISINDA İKTİDARA SESLENDİ: “BİZLER DEVLET BABANIN ÜVEY EVLATLARI GİBİ GÖRÜLDÜK NEDENSE” (1229)
YAKIN İZLEMEDEKİ KREDİ MİKTARI 399 MİLYAR LİRAYA YÜKSELDİ YAKIN İZLEMEDEKİ KREDİ MİKTARI 399 MİLYAR LİRAYA YÜKSELDİ (1276)
"SEN DAHA DUR, SENİN DEYİMİNLE, ‘BUNLAR DAHA İYİ GÜNLERİN' " "SEN DAHA DUR, SENİN DEYİMİNLE, ‘BUNLAR DAHA İYİ GÜNLERİN' " (1117)
"BU VİRÜS SADECE ENSTRÜMAN VE NOTALARDAN MI GEÇİYOR" "BU VİRÜS SADECE ENSTRÜMAN VE NOTALARDAN MI GEÇİYOR" (1210)
DANIŞTAY’DAN GEZİ PARKI EYLEMLERİNDE ENGELLİ KALAN YURTTAŞA RET DANIŞTAY’DAN GEZİ PARKI EYLEMLERİNDE ENGELLİ KALAN YURTTAŞA RET (1162)
Ali Koç: Emre Belözoğlu yeni sezonda takımın başında olmayacak Ali Koç: Emre Belözoğlu yeni sezonda takımın başında olmayacak (1144)
“UYDURMA SÖZLERLE BETON KANAL’I SAVUNAN İNSANLARIN AKLINDAN ALLAH BU ŞEHRİ KORUSUN” “UYDURMA SÖZLERLE BETON KANAL’I SAVUNAN İNSANLARIN AKLINDAN ALLAH BU ŞEHRİ KORUSUN” (1045)
MÜZİSYENLER, MÜZİK ALETLERİNİN TELLERİNİ KESTİ, "MÜZİK SUSMASIN" DEDİ MÜZİSYENLER, MÜZİK ALETLERİNİN TELLERİNİ KESTİ, "MÜZİK SUSMASIN" DEDİ (1199)
EMNİYETTE, 21 BİN 526 POLİSİN YERİ DEĞİŞTİ EMNİYETTE, 21 BİN 526 POLİSİN YERİ DEĞİŞTİ (1106)
BTP SÖZCÜSÜ POLAT: "ATATÜRK'E KAFİR DİYEN KAFİRDİR" BTP SÖZCÜSÜ POLAT: "ATATÜRK'E KAFİR DİYEN KAFİRDİR" (1162)
İTO: İSTANBUL'DA YILLIK ENFLASYON YÜZDE 15,78 OLDU İTO: İSTANBUL'DA YILLIK ENFLASYON YÜZDE 15,78 OLDU (1342)
KILIÇDAROĞLU: TÜRKİYE CUMHURİYETİ, SUÇLULAR TARAFINDAN YÖNETİLİYOR, MAHKEMEDE İSPAT EDECEĞİM KILIÇDAROĞLU: TÜRKİYE CUMHURİYETİ, SUÇLULAR TARAFINDAN YÖNETİLİYOR, MAHKEMEDE İSPAT EDECEĞİM (1309)
AHBAP PLATFORMU, İŞSİZ KALAN MÜZİSYENLERİN FATURALARINI ÖDEYECEK AHBAP PLATFORMU, İŞSİZ KALAN MÜZİSYENLERİN FATURALARINI ÖDEYECEK (1051)
İSO TÜRKİYE İMALAT PMI ENDEKSİ BİR YILDA İLK KEZ YÜZDE 50'NİN ALTINA DÜŞTÜ ENDEKS 49,3 OLDU İSO TÜRKİYE İMALAT PMI ENDEKSİ BİR YILDA İLK KEZ YÜZDE 50'NİN ALTINA DÜŞTÜ ENDEKS 49,3 OLDU (947)
ELEKTRİK ÜRETİMİ AMAÇLI DOĞAL GAZA YÜZDE 5 ZAM ELEKTRİK ÜRETİMİ AMAÇLI DOĞAL GAZA YÜZDE 5 ZAM (975)
DÜNYADA URARTUCA YAZABİLEN SON KİŞİ: MEHMET KUŞMAN DÜNYADA URARTUCA YAZABİLEN SON KİŞİ: MEHMET KUŞMAN (1034)
İÇİŞLERİ’NDEN “KADEMELİ NORMALLEŞME” GENELGESİ: “AŞI OLMAYAN 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLAR PAZAR GÜNLERİ DIŞINDA SADECE 10.00-14.00 SAATLERİ ARASINDA SOKAĞA ÇIKABİLECEK” İÇİŞLERİ’NDEN “KADEMELİ NORMALLEŞME” GENELGESİ: “AŞI OLMAYAN 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLAR PAZAR GÜNLERİ DIŞINDA SADECE 10.00-14.00 SAATLERİ ARASINDA SOKAĞA ÇIKABİLECEK” (1200)
BAKAN SELÇUK: YARIN İLKOKUL, 7 HAZİRAN'DAN İTİBAREN DE ORTAOKUL VE LİSELERDE HAFTADA 2 GÜN YÜZ YÜZE EĞİTM BAŞLIYOR BAKAN SELÇUK: YARIN İLKOKUL, 7 HAZİRAN'DAN İTİBAREN DE ORTAOKUL VE LİSELERDE HAFTADA 2 GÜN YÜZ YÜZE EĞİTM BAŞLIYOR (846)
GEZİ EYLEMLERİNİN 8. YIL DÖNÜMÜNDE ANMA ETKİNLİĞİ: "GEZİ BİZİM DÜNÜMÜZ DEĞİL, GELECEĞİMİZDİR" GEZİ EYLEMLERİNİN 8. YIL DÖNÜMÜNDE ANMA ETKİNLİĞİ: "GEZİ BİZİM DÜNÜMÜZ DEĞİL, GELECEĞİMİZDİR" (1145)
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI GEVŞETİLDİ. LOKANTA VE KAFELER SINIRLI DA OLSA AÇILIYOR SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI GEVŞETİLDİ. LOKANTA VE KAFELER SINIRLI DA OLSA AÇILIYOR (908)
İSTANBUL’DA SUYA ZAM YOK İSTANBUL’DA SUYA ZAM YOK (963)
ÖĞRETMEN METİN LOKUMCU, ÖLÜMÜNÜN 10'UNCU YIL DÖNÜMÜNDE MEZARI BAŞINDA ANILDI ÖĞRETMEN METİN LOKUMCU, ÖLÜMÜNÜN 10'UNCU YIL DÖNÜMÜNDE MEZARI BAŞINDA ANILDI (805)
KILIÇDAROĞLU, DÜNYA ŞAMPİYONU AYŞE BEGÜM ONBAŞI’YI AĞIRLADI KILIÇDAROĞLU, DÜNYA ŞAMPİYONU AYŞE BEGÜM ONBAŞI’YI AĞIRLADI (760)
İMAMOĞLU, AKP DÖNEMİNDE YAPILAN 36 MİLYON DOLARLIK ARSA YOLSUZLUĞUNU AÇIKLADI İMAMOĞLU, AKP DÖNEMİNDE YAPILAN 36 MİLYON DOLARLIK ARSA YOLSUZLUĞUNU AÇIKLADI (812)
CEZA İNFAZ KURUMLARINA KİTAP BAĞIŞI KAMPANYASI BAŞLATILDI CEZA İNFAZ KURUMLARINA KİTAP BAĞIŞI KAMPANYASI BAŞLATILDI (800)
ŞAMAN GELENEĞİNDE YAĞMUR DUASI: ÇOCUKLAR KAPI KAPI DOLAŞTI, YAĞMUR İÇİN ISLANDI ŞAMAN GELENEĞİNDE YAĞMUR DUASI: ÇOCUKLAR KAPI KAPI DOLAŞTI, YAĞMUR İÇİN ISLANDI (1027)
İZMİR BAROSU'NDAN DA ATATÜRK'E HAKARETE SUÇ DUYURUSU GELDİ İZMİR BAROSU'NDAN DA ATATÜRK'E HAKARETE SUÇ DUYURUSU GELDİ (824)
"YEDİEMİN DEPOLARI İCRALIK ARAÇLARLA DOLU" "YEDİEMİN DEPOLARI İCRALIK ARAÇLARLA DOLU" (868)
ATATÜRK’E HAKARET EDEN İMAM DEMİRKAN’A SUÇ DUYURUSU ATATÜRK’E HAKARET EDEN İMAM DEMİRKAN’A SUÇ DUYURUSU (718)
HACI BEKTAŞ VELİ ANMA TÖRENLERİ BU YIL 16-22 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK HACI BEKTAŞ VELİ ANMA TÖRENLERİ BU YIL 16-22 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK (874)
ASBEST UZMANLARINDAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI'NA ÇAĞRI: "TÜRKİYE’YE ÖLÜMÜ SOLUTMAYIN" ASBEST UZMANLARINDAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI'NA ÇAĞRI: "TÜRKİYE’YE ÖLÜMÜ SOLUTMAYIN" (830)
ANKARA BAROSU’NDAN CUMHURİYET BAŞSAVCILARINA VERİLEN YETKİYE TEPKİ ANKARA BAROSU’NDAN CUMHURİYET BAŞSAVCILARINA VERİLEN YETKİYE TEPKİ (826)
CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NDAN "GEZİ" MESAJI: "GENÇLERİN GÜZEL RUHU, VASAT ZİHİNLERİ YENDİ, GEZİ'DE GÜZEL RUH KAZANDI" CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NDAN "GEZİ" MESAJI: "GENÇLERİN GÜZEL RUHU, VASAT ZİHİNLERİ YENDİ, GEZİ'DE GÜZEL RUH KAZANDI" (913)
POLİS AKADEMİSİ'NİN 46 ESKİ ÖĞRENCİSİ HAKKINDA GÖZALTI KARARI ALINDI; 6 İLDE OPERASYON BAŞLATILDI POLİS AKADEMİSİ'NİN 46 ESKİ ÖĞRENCİSİ HAKKINDA GÖZALTI KARARI ALINDI; 6 İLDE OPERASYON BAŞLATILDI (1480)
KILIÇDAROĞLU SÜLEYMAN DEMİREL'İN MEZARINI ZİYARET ETTİ KILIÇDAROĞLU SÜLEYMAN DEMİREL'İN MEZARINI ZİYARET ETTİ (1226)
OHAL KOMİSYONU: 14 BİN BAŞVURU KABUL EDİLDİ, 101 BİN BAŞVURU REDDEDİLDİ OHAL KOMİSYONU: 14 BİN BAŞVURU KABUL EDİLDİ, 101 BİN BAŞVURU REDDEDİLDİ (1318)
İZMİR VALİLİĞİ'NE EYLEM YASAĞI TEPKİSİ: "AKP'YE İZİN VAR, DİĞERLERİNE YOK!" İZMİR VALİLİĞİ'NE EYLEM YASAĞI TEPKİSİ: "AKP'YE İZİN VAR, DİĞERLERİNE YOK!" (1104)
RİZELİ ÜRETİCİLER ÇAYLARINI YOLLARA DÖKTÜ: "ÇAYDA SÖMÜRÜYE SON" RİZELİ ÜRETİCİLER ÇAYLARINI YOLLARA DÖKTÜ: "ÇAYDA SÖMÜRÜYE SON" (1186)
ERDOĞAN'DAN KAFTANCIOĞLU'NA 500 BİN TL'LİK TAZMİNAT ERDOĞAN'DAN KAFTANCIOĞLU'NA 500 BİN TL'LİK TAZMİNAT (1299)
ÇAY ÜRETİCİLERİNİN KOTA PROTESTOSUNA POLİSTEN SERT MÜDAHALE GELDİ ÇAY ÜRETİCİLERİNİN KOTA PROTESTOSUNA POLİSTEN SERT MÜDAHALE GELDİ (1167)
UYGUR TÜRKLERİ, ÇİN’İN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE 161'İNCİ NÖBETİNİ TUTTU UYGUR TÜRKLERİ, ÇİN’İN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE 161'İNCİ NÖBETİNİ TUTTU (1286)
KADINA ŞİDDETİ ARAŞTIRMA KOMİSYONU'NDA, "DAHA NELER OLACAK" TARTIŞMASI: "AKŞENER'İN BAŞINA BİR ŞEY GELİRSE SORUMLUSU CUMHURBAŞKANI" KADINA ŞİDDETİ ARAŞTIRMA KOMİSYONU'NDA, "DAHA NELER OLACAK" TARTIŞMASI: "AKŞENER'İN BAŞINA BİR ŞEY GELİRSE SORUMLUSU CUMHURBAŞKANI" (1398)
CENGİZ-KOLİN ŞİRKETLER GRUBU ÇAĞRI MERKEZİNİ KAPATIYOR: TEKİRDAĞ’DA 250 KİŞİ İŞSİZ KALACAK CENGİZ-KOLİN ŞİRKETLER GRUBU ÇAĞRI MERKEZİNİ KAPATIYOR: TEKİRDAĞ’DA 250 KİŞİ İŞSİZ KALACAK (1241)
KILIÇDAROĞLU’NDAN GÜLDE TABAN FİYAT ÇAĞRISI: EN AZ 7,5 LİRA OLMALI KILIÇDAROĞLU’NDAN GÜLDE TABAN FİYAT ÇAĞRISI: EN AZ 7,5 LİRA OLMALI (1169)
BAKAN SELÇUK: 40 YAŞ ÜSTÜ 57 BİN ÖĞRETMENE DAHA AŞI RANDEVUSU AÇILDI BAKAN SELÇUK: 40 YAŞ ÜSTÜ 57 BİN ÖĞRETMENE DAHA AŞI RANDEVUSU AÇILDI (1391)
ESKİŞEHİRLİ KADINLARDAN BAKAN YANIK'A: "TOLERE ETMİYORUZ" ESKİŞEHİRLİ KADINLARDAN BAKAN YANIK'A: "TOLERE ETMİYORUZ" (1242)
İETT'DE YOLCULUK SAYISI YÜZDE 40, GELİR YÜZDE 30 DÜŞTÜ İETT'DE YOLCULUK SAYISI YÜZDE 40, GELİR YÜZDE 30 DÜŞTÜ (1341)
“1 HAZİRAN'DAN İTİBAREN 50 YAŞ ÜZERİ VATANDAŞLARIMIZIN AŞILANMASINA BAŞLANACAKTIR” “1 HAZİRAN'DAN İTİBAREN 50 YAŞ ÜZERİ VATANDAŞLARIMIZIN AŞILANMASINA BAŞLANACAKTIR” (1366)
CHP’DEN CUMHURBAŞKANI’NA AKŞENER TEPKİSİ: “HİÇBİR KADIN GÜVENDE DEĞİL” CHP’DEN CUMHURBAŞKANI’NA AKŞENER TEPKİSİ: “HİÇBİR KADIN GÜVENDE DEĞİL” (1359)
İSTANBUL'DA 66 BİN SERVİS ARACI TOPLU ULAŞIMA DAHİL EDİLECEK İSTANBUL'DA 66 BİN SERVİS ARACI TOPLU ULAŞIMA DAHİL EDİLECEK (1150)
ZİNDAŞTİ DAVASI SANIĞI: MADDİ SIKINTIDAN SUÇU ÜSTLENDİM ZİNDAŞTİ DAVASI SANIĞI: MADDİ SIKINTIDAN SUÇU ÜSTLENDİM (1251)
Fatih Terim'den 14 kişiye suç duyurusu Fatih Terim'den 14 kişiye suç duyurusu (1273)
ALTAY: NE YAPACAKSIN ERDOĞAN BİZİ ÖLDÜRTECEK MİSİN? ALTAY: NE YAPACAKSIN ERDOĞAN BİZİ ÖLDÜRTECEK MİSİN? (1332)
DSP İL BAŞKANLARI OLAĞANÜSTÜ KURULTAY İSTEDİ DSP İL BAŞKANLARI OLAĞANÜSTÜ KURULTAY İSTEDİ (1307)
“NAMUS SÖZÜNÜZÜ TUTUN” “NAMUS SÖZÜNÜZÜ TUTUN” (1313)
ÇİFTÇİ ANKETİNDE EN TEMEL SORUN "GİRDİ MAALİYETLERİ" ÇIKTI ÇİFTÇİ ANKETİNDE EN TEMEL SORUN "GİRDİ MAALİYETLERİ" ÇIKTI (1289)
UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA DURDURULAN ARAÇTA İKİ CEYLAN YAVRUSU BULUNDU UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA DURDURULAN ARAÇTA İKİ CEYLAN YAVRUSU BULUNDU (1249)
CHP'Lİ KADIN MİLLLETVEKİLLERİ SOYLU VE YANIK'A İSTİFA ÇAĞRISI YAPTI: "KADINA ŞİDDETİ KÜÇÜMSEYEN BAKANLAR O KOLTUKLARDA OTURMAMALIDIR" CHP'Lİ KADIN MİLLLETVEKİLLERİ SOYLU VE YANIK'A İSTİFA ÇAĞRISI YAPTI: "KADINA ŞİDDETİ KÜÇÜMSEYEN BAKANLAR O KOLTUKLARDA OTURMAMALIDIR" (1343)
AKŞENER ERDOĞAN'A SESLENDİ: "BU KEPAZELİĞE DAHA NE KADAR SESSİZ KALACAKSIN? ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA NE ZAMAN ÇEKİDÜZEN VERECEKSİN?" AKŞENER ERDOĞAN'A SESLENDİ: "BU KEPAZELİĞE DAHA NE KADAR SESSİZ KALACAKSIN? ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA NE ZAMAN ÇEKİDÜZEN VERECEKSİN?" (1222)
TURİZM BAKANLIĞI VERİLERİ: "YURT DIŞINDAKİ TÜRKLERE SALDIRI YÜZDE 54 ARTTI" TURİZM BAKANLIĞI VERİLERİ: "YURT DIŞINDAKİ TÜRKLERE SALDIRI YÜZDE 54 ARTTI" (1620)
POLİSİN "NE İŞ YAPIYORSUN" SORUSUNA, "HIRSIZLIK YAPIYORUM" DİYE CEVAP VERDİ POLİSİN "NE İŞ YAPIYORSUN" SORUSUNA, "HIRSIZLIK YAPIYORUM" DİYE CEVAP VERDİ (1523)
Beykoz'da uyuşturucu serasına çevrilen daireye baskın Beykoz'da uyuşturucu serasına çevrilen daireye baskın (1516)
İGA, RAKİP OTOPARKLAR AÇILINCA İSTANBUL HAVALİMANI OTOPARK ÜCRETİNİ YÜZDE 50 DÜŞÜRDÜ İGA, RAKİP OTOPARKLAR AÇILINCA İSTANBUL HAVALİMANI OTOPARK ÜCRETİNİ YÜZDE 50 DÜŞÜRDÜ (1588)
SEDAT PEKER BİR GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME KAYDI DAHA PAYLAŞTI SEDAT PEKER BİR GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME KAYDI DAHA PAYLAŞTI (2205)
İSVİÇRE’DEN GÜMRÜKSÜZ “ROKFOR” ALINACAK İSVİÇRE’DEN GÜMRÜKSÜZ “ROKFOR” ALINACAK (1511)
TİHV'DEN SOYLU'NUN İŞKENCE AÇIKLAMASINA YANIT: "2015'TEN BU YANA 4.141 İŞKENCE BAŞVURUSU YAPILDI" TİHV'DEN SOYLU'NUN İŞKENCE AÇIKLAMASINA YANIT: "2015'TEN BU YANA 4.141 İŞKENCE BAŞVURUSU YAPILDI" (1978)
AKP YASA TEKLİFİ VERDİ: 15 YAŞIN ALTINDA ÇOCUĞU OLAN ANNEYE CEZA ERTELEMESİ AKP YASA TEKLİFİ VERDİ: 15 YAŞIN ALTINDA ÇOCUĞU OLAN ANNEYE CEZA ERTELEMESİ (1281)
"İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU DERHAL GÖREVDEN ALINMALIDIR" "İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU DERHAL GÖREVDEN ALINMALIDIR" (1293)
PEKER’İN "FETÖ SUÇLAMASI" İLE SORUŞTURULDUĞUNU İDDİA ETTİĞİ BÜROKRATLAR HAKKINDA TAKİPSİZLİK VERİLDİĞİ ORTAYA ÇIKTI PEKER’İN "FETÖ SUÇLAMASI" İLE SORUŞTURULDUĞUNU İDDİA ETTİĞİ BÜROKRATLAR HAKKINDA TAKİPSİZLİK VERİLDİĞİ ORTAYA ÇIKTI (1841)
DOĞALGAZ PARALARI SEÇİM ÖNCESİ İBB’YE AKTARILMIŞ DOĞALGAZ PARALARI SEÇİM ÖNCESİ İBB’YE AKTARILMIŞ (2038)
İLK KEZ NATO ÜLKESİYLE İHA ANLAŞMASI İMZALANDI İLK KEZ NATO ÜLKESİYLE İHA ANLAŞMASI İMZALANDI (1494)
DEMİRYOLU İŞÇİLERİ: "SÜRGÜN FURYASINA SON VERİN!" DEMİRYOLU İŞÇİLERİ: "SÜRGÜN FURYASINA SON VERİN!" (2495)
VENEZUELA PEYNİRİNE GÜMRÜK MUAFİYETİ GETİRİLDİ, RESMİ KAYITLARA GÖRE İTHALAT OLMADI VENEZUELA PEYNİRİNE GÜMRÜK MUAFİYETİ GETİRİLDİ, RESMİ KAYITLARA GÖRE İTHALAT OLMADI (1883)
SOMA KATLİAMI DAVASI GÖRÜLDÜ: REDDİ HAKİM TALEBİ REDDEDİLDİ SOMA KATLİAMI DAVASI GÖRÜLDÜ: REDDİ HAKİM TALEBİ REDDEDİLDİ (1541)
MUHARREM İNCE: İTİRAFLAR VE İDDİALAR SUSURLUK KAZASI'NDAN DAHA VAHİM MUHARREM İNCE: İTİRAFLAR VE İDDİALAR SUSURLUK KAZASI'NDAN DAHA VAHİM (1791)
CHP’NİN İTİRAZI KABUL EDİLDİ: "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞİ EDİRNE'DE YENİDEN ASILACAK CHP’NİN İTİRAZI KABUL EDİLDİ: "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞİ EDİRNE'DE YENİDEN ASILACAK (2703)
İZMİR BAROSU'NDAN SEDAT PEKER'İN İDDİALARIYLA İLGİLİ SUÇ DUYURUSU... "SÜLEYMAN SOYLU GÖREVDEN ALINSIN" İZMİR BAROSU'NDAN SEDAT PEKER'İN İDDİALARIYLA İLGİLİ SUÇ DUYURUSU... "SÜLEYMAN SOYLU GÖREVDEN ALINSIN" (1616)
TARIM BAKANLIĞI YABAN KEÇİLERİNİN AVLANMASINI SAVUNDU: KIRSAL KALKINMAYA DESTEK TARIM BAKANLIĞI YABAN KEÇİLERİNİN AVLANMASINI SAVUNDU: KIRSAL KALKINMAYA DESTEK (1503)
CUMARTESİ ANNELERİ'NDEN "SEDAT PEKER" AÇIKLAMASI: "SAVCILARI HEMEN GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRMEYE ÇAĞIRIYORUZ" CUMARTESİ ANNELERİ'NDEN "SEDAT PEKER" AÇIKLAMASI: "SAVCILARI HEMEN GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRMEYE ÇAĞIRIYORUZ" (1724)
MÜTEAHHİTLER SORUYOR: "ENFLASYON YÜZDE 10, FAİZLER YÜZDE 20, İNŞAAT KALEMLERİ NASIL YÜZDE 100-150 ZAMLI?" MÜTEAHHİTLER SORUYOR: "ENFLASYON YÜZDE 10, FAİZLER YÜZDE 20, İNŞAAT KALEMLERİ NASIL YÜZDE 100-150 ZAMLI?" (2046)
ADANA KOZAN’DA ATA TOPRAKLARI ORMANLIK ALAN İLAN EDİLEN KÖYLÜLERE CEZA VE HACİZ ADANA KOZAN’DA ATA TOPRAKLARI ORMANLIK ALAN İLAN EDİLEN KÖYLÜLERE CEZA VE HACİZ (2115)
Kağıthane Belediyesi, Ermeni çetelerinin yaptığı katliamları fotoğraflarla sergiledi Kağıthane Belediyesi, Ermeni çetelerinin yaptığı katliamları fotoğraflarla sergiledi (1555)
Türk edebiyatının usta ismi Cenap Şahabettin'in evi otopark oldu Türk edebiyatının usta ismi Cenap Şahabettin'in evi otopark oldu (1824)
SEDAT PEKER’İN KARDEŞİ MUĞLA’DA GÖZALTINA ALINDI SEDAT PEKER’İN KARDEŞİ MUĞLA’DA GÖZALTINA ALINDI (2221)
İYİ PARTİLİ ÇIRAY'DAN AKÇAKOCA MÜFTÜSÜNE TEPKİ: "HADDİNİ, HUDUDUNU BİL. AKŞENER DE DAVA AÇACAK BEN DE " İYİ PARTİLİ ÇIRAY'DAN AKÇAKOCA MÜFTÜSÜNE TEPKİ: "HADDİNİ, HUDUDUNU BİL. AKŞENER DE DAVA AÇACAK BEN DE " (1417)
BABACAN'DAN SEDAT PEKER TEPKİSİ: "ORADA KİMSE VAR MI, DAHA NE OLMASI GEREKİYOR" BABACAN'DAN SEDAT PEKER TEPKİSİ: "ORADA KİMSE VAR MI, DAHA NE OLMASI GEREKİYOR" (1592)
PEKER'İN AÇIKLAMALARI SONRASINDA TGS'DEN ÇAĞRI: "TUĞLA ÇEKİLSİN, DUVAR YIKILSIN" PEKER'İN AÇIKLAMALARI SONRASINDA TGS'DEN ÇAĞRI: "TUĞLA ÇEKİLSİN, DUVAR YIKILSIN" (2592)
ÖZDAĞ, REYHANLI SINIR KARAKOLU'NUN BASILDIĞINI İDDİA ETTİ: "YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE, YETER ARTIK" ÖZDAĞ, REYHANLI SINIR KARAKOLU'NUN BASILDIĞINI İDDİA ETTİ: "YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE, YETER ARTIK" (1400)
NİĞDE'DE BUĞDAY, KURAKLIK NEDENİYLE HASAT EDİLMEDEN SÜRÜLDÜ NİĞDE'DE BUĞDAY, KURAKLIK NEDENİYLE HASAT EDİLMEDEN SÜRÜLDÜ (1390)
ASBEST SÖKÜM UZMANLARI: İZMİR’E ASBEST BOMBASI GELİYOR ASBEST SÖKÜM UZMANLARI: İZMİR’E ASBEST BOMBASI GELİYOR (1221)
KILIÇDAROĞLU: 'BOOMER'LARDAN BU MEMLEKETİ KURTARACAĞIZ KILIÇDAROĞLU: 'BOOMER'LARDAN BU MEMLEKETİ KURTARACAĞIZ (1446)
Fatih Terim'den Mustafa Cengiz'e yanıt: Üzüntü ile haberdar oldum, yapabileceğim tek şey... Fatih Terim'den Mustafa Cengiz'e yanıt: Üzüntü ile haberdar oldum, yapabileceğim tek şey... (2377)
Kovanlar, içindeki arılarla birlikte çalındı Kovanlar, içindeki arılarla birlikte çalındı (1468)
AMASYALI ÇİFTÇİ: "MAZOTU ŞİŞEYLE ALIYORUM, BORÇLULARIN TELEFONUNU AÇMIYORUM" AMASYALI ÇİFTÇİ: "MAZOTU ŞİŞEYLE ALIYORUM, BORÇLULARIN TELEFONUNU AÇMIYORUM" (1226)
ÇANLAR ÖZIŞIK KARDEŞLER İŞÇİN ÇALIYOR! İŞ YERLERİ ARANDI, TELEFON VE BİLGİSAYARLARINA EL KONULDU ÇANLAR ÖZIŞIK KARDEŞLER İŞÇİN ÇALIYOR! İŞ YERLERİ ARANDI, TELEFON VE BİLGİSAYARLARINA EL KONULDU (1860)
FENERBAHÇE ADASI'NDAKİ KALAMIŞ ARAZİSİ İÇİN ÖZELLEŞTİRME KARARI ÇIKTI FENERBAHÇE ADASI'NDAKİ KALAMIŞ ARAZİSİ İÇİN ÖZELLEŞTİRME KARARI ÇIKTI (1558)
TRABZONLU SPOR KULÜBÜ BAŞKANI OFLU’DAN TEPKİ: YARDIM NEYE GÖRE YAPILDI, BİR KURUŞ PARA ALAMADIK TRABZONLU SPOR KULÜBÜ BAŞKANI OFLU’DAN TEPKİ: YARDIM NEYE GÖRE YAPILDI, BİR KURUŞ PARA ALAMADIK (1842)
AA’DA İŞTEN ATILAN MUHABİR TURAN: BAKAN DANIŞMANI ‘SORU SORMUYORUZ’ DEDİ, BENDE KAYIŞ ATTI AA’DA İŞTEN ATILAN MUHABİR TURAN: BAKAN DANIŞMANI ‘SORU SORMUYORUZ’ DEDİ, BENDE KAYIŞ ATTI (1602)
SEDAT PEKER: "DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR VE ONLAR TAM ZAMANINDA YETİŞİRLER" SEDAT PEKER: "DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR VE ONLAR TAM ZAMANINDA YETİŞİRLER" (1437)
"İMA YOLUYLA CUMHURBAŞKANINA HAKARET" ETTİĞİ GEREKÇESİYLE HKP YÖNETİCİSİ GÖZALTINA ALINDI "İMA YOLUYLA CUMHURBAŞKANINA HAKARET" ETTİĞİ GEREKÇESİYLE HKP YÖNETİCİSİ GÖZALTINA ALINDI (1628)
VERGİ VE PRİM BORÇLARINA YENİDEN YAPILANDIRMA, İŞLETMELERE STOK VE KASA AFFI VERGİ VE PRİM BORÇLARINA YENİDEN YAPILANDIRMA, İŞLETMELERE STOK VE KASA AFFI (2075)
ÇGD BAŞKANI GÜLERYÜZLÜ’DEN YÖNETMELİK TEPKİSİ: "CEZA YASASI YAPAR GİBİ BİR ANLAYIŞ" ÇGD BAŞKANI GÜLERYÜZLÜ’DEN YÖNETMELİK TEPKİSİ: "CEZA YASASI YAPAR GİBİ BİR ANLAYIŞ" (1693)
TGC: İKTİDAR BASIN KARTIYLA GAZETECİLİK MESLEĞİNİ DENETLEYEMEZ TGC: İKTİDAR BASIN KARTIYLA GAZETECİLİK MESLEĞİNİ DENETLEYEMEZ (1626)
KURULAN ŞİRKET SAYISI NİSAN AYINDA YÜZDE 21,3 AZALDI KURULAN ŞİRKET SAYISI NİSAN AYINDA YÜZDE 21,3 AZALDI (1584)
TÜKETİCİ GÜVENİ YÜZDE 3,6 ORANINDA GERİLEDİ TÜKETİCİ GÜVENİ YÜZDE 3,6 ORANINDA GERİLEDİ (1485)
Sigortacılık ile Diğer Bazı Alanlara İlişkin Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi Sigortacılık ile Diğer Bazı Alanlara İlişkin Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (1525)
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin kurucular kurulu ile birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin kurucular kurulu ile birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti. (1792)
Türkiye’de dedeler Facebook, torunlar Instagram kullanıyor Türkiye’de dedeler Facebook, torunlar Instagram kullanıyor (1646)
MERKEZ BANKASI: DÖVİZ REZERVLERİ 12 MİLYAR 719 MİLYON DOLAR MERKEZ BANKASI: DÖVİZ REZERVLERİ 12 MİLYAR 719 MİLYON DOLAR (2808)
CHP, RUHSAR PEKCAN HAKKINDA MECLİS SORUŞTURMA ÖNERGESİ HAZIRLADI CHP, RUHSAR PEKCAN HAKKINDA MECLİS SORUŞTURMA ÖNERGESİ HAZIRLADI (1714)
PANDEMİ TEDBİRLERİ KARŞISINDA SORUŞTURMA BAŞLATAN VİRANŞEHİR SAVCISI, GÖREVİNDEN UZAKLAŞTIRILDI PANDEMİ TEDBİRLERİ KARŞISINDA SORUŞTURMA BAŞLATAN VİRANŞEHİR SAVCISI, GÖREVİNDEN UZAKLAŞTIRILDI (1744)
ANITKABİR'E OTOMATİK BÜFE KURULDU, MİMARLAR ODASI TEPKİ GÖSTERDİ: "YUH ARTIK" ANITKABİR'E OTOMATİK BÜFE KURULDU, MİMARLAR ODASI TEPKİ GÖSTERDİ: "YUH ARTIK" (1782)
“ESNAFA VERİLEN DESTEK GERİ ALINDI” “ESNAFA VERİLEN DESTEK GERİ ALINDI” (1677)
AKARYAKITTA VERGİ ZAMMI AKARYAKITTA VERGİ ZAMMI (1599)
Avrupa Parlamentosu, AB'nin Türkiye ile tam üyelik müzakerelerini askıya almasını istedi Avrupa Parlamentosu, AB'nin Türkiye ile tam üyelik müzakerelerini askıya almasını istedi (1518)
Korona ölümleri tekrar yükselişe geçti Korona ölümleri tekrar yükselişe geçti (1967)
FITCH: KÜRESEL ÇİP SIKINTISI OTOMOBİL ÜRETİMİNİN YÜZDE 5'İNE MAL OLACAK FITCH: KÜRESEL ÇİP SIKINTISI OTOMOBİL ÜRETİMİNİN YÜZDE 5'İNE MAL OLACAK (1961)
MİMARLAR ODASI DUYURDU: MAHKEME PROJEYİ İPTAL ETTİ, AOÇ’YE DÜĞÜN SALONU VE OTOPARK YAPILAMAYACAK MİMARLAR ODASI DUYURDU: MAHKEME PROJEYİ İPTAL ETTİ, AOÇ’YE DÜĞÜN SALONU VE OTOPARK YAPILAMAYACAK (1582)
KILIÇDAROĞLU’NDAN NUTUK İSTEYEN FİLİSTİNLİ GENÇ: "ATATÜRK’ÜN ÜLKESİNİ NASIL KURTARDIĞINI ANLATMAK İSTİYORUM" KILIÇDAROĞLU’NDAN NUTUK İSTEYEN FİLİSTİNLİ GENÇ: "ATATÜRK’ÜN ÜLKESİNİ NASIL KURTARDIĞINI ANLATMAK İSTİYORUM" (1761)
MUHARREM İNCE 19 MAYIS'I SAMSUN’DA KUTLADI MUHARREM İNCE 19 MAYIS'I SAMSUN’DA KUTLADI (1765)
KAHVECİLERDEN HADİ ÖZIŞIK’A NARGİLE TEPKİSİ: "ÖZEL İNSANLARA KAHVEHANE Mİ AÇILIYOR?" KAHVECİLERDEN HADİ ÖZIŞIK’A NARGİLE TEPKİSİ: "ÖZEL İNSANLARA KAHVEHANE Mİ AÇILIYOR?" (1610)
Danimarka ülkedeki Suriyelileri göndermek için düğmeye bastı Danimarka ülkedeki Suriyelileri göndermek için düğmeye bastı (2391)
Almanya’dan Türkiye'ye Çöp Geldi Almanya’dan Türkiye'ye Çöp Geldi (2060)
TAKSİM'DEKİ 19 MAYIS TÖRENİNDE GERGİNLİK; İMAMOĞLU, ANONS EDİLEN TÖREN GENELGESİNE TEPKİ GÖSTERDİ TAKSİM'DEKİ 19 MAYIS TÖRENİNDE GERGİNLİK; İMAMOĞLU, ANONS EDİLEN TÖREN GENELGESİNE TEPKİ GÖSTERDİ (2029)
DSİ Genel Müdür Vekili Kaya: Su stresi çeken ülke konumundayız DSİ Genel Müdür Vekili Kaya: Su stresi çeken ülke konumundayız (1789)
İZMİR'DE SEVGİLİSİNİ DARP ETTİĞİ İÇİN YARGILANAN SANIK İLK DURUŞMADA SERBEST KALDI İZMİR'DE SEVGİLİSİNİ DARP ETTİĞİ İÇİN YARGILANAN SANIK İLK DURUŞMADA SERBEST KALDI (2613)
Türkiye AİHM davalarında bugün çok fazla tazminata mahkum edildi Türkiye AİHM davalarında bugün çok fazla tazminata mahkum edildi (2174)
"KAÇAK HER 10 TELEFONDAN 8’İ İNTERNETTEN SATILIYOR" "KAÇAK HER 10 TELEFONDAN 8’İ İNTERNETTEN SATILIYOR" (2065)
PANDEMİ GENELGELERİ İÇİN “HUKUKİ DEĞİL” DİYEN SAVCI HAKKINDA İNCELEME BAŞLATILDI PANDEMİ GENELGELERİ İÇİN “HUKUKİ DEĞİL” DİYEN SAVCI HAKKINDA İNCELEME BAŞLATILDI (1862)
"CUMHUR İTTİFAKI'NIN ÜÇÜNCÜ ORTAĞI YERALTI DÜNYASININ ÇETELERİ" "CUMHUR İTTİFAKI'NIN ÜÇÜNCÜ ORTAĞI YERALTI DÜNYASININ ÇETELERİ" (2227)
KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU ARTTI KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU ARTTI (2089)
ESNAF VERGİ BEYANNAMELERİNİ YAKTI ESNAF VERGİ BEYANNAMELERİNİ YAKTI (2859)
MUHARREM İNCE: YARIM KALMIŞ BİR İŞİMİZ VAR MUHARREM İNCE: YARIM KALMIŞ BİR İŞİMİZ VAR (3857)
CHP GENEL MERKEZ BİNASINA FİLİSTİN BAYRAĞI ASILDI: "ZULME SESSİZ KALAN DİLSİZ ŞEYTANDIR" CHP GENEL MERKEZ BİNASINA FİLİSTİN BAYRAĞI ASILDI: "ZULME SESSİZ KALAN DİLSİZ ŞEYTANDIR" (2912)
İSTANBUL’DAKİ ÜNİVERSİTE MEZUNU GENÇLER UMUTSUZ VE KAYGILI İSTANBUL’DAKİ ÜNİVERSİTE MEZUNU GENÇLER UMUTSUZ VE KAYGILI (2506)
"SEN HARAM İÇİNDE SEFA SÜRERKEN, DAR GÜNDE TEK BAŞINA BIRAKTIĞIN MİLLETİMİZDEN, HELALLİK ALAMAZSIN ERDOĞAN" "SEN HARAM İÇİNDE SEFA SÜRERKEN, DAR GÜNDE TEK BAŞINA BIRAKTIĞIN MİLLETİMİZDEN, HELALLİK ALAMAZSIN ERDOĞAN" (3877)
'İsrail virüsü' domatesin koronası 'İsrail virüsü' domatesin koronası (2386)
Dini nikahlı eşini 6 ay boyunca zincire bağlayıp, işkence yaptı; tutuklandı Dini nikahlı eşini 6 ay boyunca zincire bağlayıp, işkence yaptı; tutuklandı (2107)
Necati Şaşmaz ile eşi Nagehan Şaşmaz  'tazminatsız' boşandı Necati Şaşmaz ile eşi Nagehan Şaşmaz 'tazminatsız' boşandı (3352)
Van'da kaçak avlanan 15 ton 'canlı balık' tekrar suya bırakıldı Van'da kaçak avlanan 15 ton 'canlı balık' tekrar suya bırakıldı (3317)
Covid19'dan  iyileşti, kalp krizi geçirip öldü Covid19'dan iyileşti, kalp krizi geçirip öldü (2725)
İKİZDERE İÇİN CENGİZ HOLDİNG BİNASI ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASI YAPAN 13 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI İKİZDERE İÇİN CENGİZ HOLDİNG BİNASI ÖNÜNDE BASIN AÇIKLAMASI YAPAN 13 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (2414)
Memleket Partisi kuruldu; Muharrem İnce Genel Başkan seçildi Memleket Partisi kuruldu; Muharrem İnce Genel Başkan seçildi (2231)
Thodex soruşturmasında kilidi çözecek 3 isim Thodex soruşturmasında kilidi çözecek 3 isim (1498)
DİSK, HÜKÜMETİ İSRAİL İLE ASKERİ, TİCARİ VE SİYASİ SİYASİ HER TÜRLÜ İLİŞKİYİ KESMEYE ÇAĞIRDI DİSK, HÜKÜMETİ İSRAİL İLE ASKERİ, TİCARİ VE SİYASİ SİYASİ HER TÜRLÜ İLİŞKİYİ KESMEYE ÇAĞIRDI (1965)
HAKKINDA DEZENFEKTAN İNCELEMESİ BAŞLATILAN İMAMOĞLU: "HARCAMA VE İHALE YETKİLİSİ SIFATLARIM YOK" HAKKINDA DEZENFEKTAN İNCELEMESİ BAŞLATILAN İMAMOĞLU: "HARCAMA VE İHALE YETKİLİSİ SIFATLARIM YOK" (1529)
SOYLU, PEKER’İN İDDİALARININ ARIŞTIRILMASI İÇİN SAVCILIĞA BAŞVURDU SOYLU, PEKER’İN İDDİALARININ ARIŞTIRILMASI İÇİN SAVCILIĞA BAŞVURDU (1421)
İSTANBUL'DA BARAJLARDA DOLULUK ORANI YÜZDE 76.84 İSTANBUL'DA BARAJLARDA DOLULUK ORANI YÜZDE 76.84 (1412)
Musk Tesla'nın Bitcoin satışını yalanladı Musk Tesla'nın Bitcoin satışını yalanladı (1561)
KILIÇDAROĞLU'DAN "LA CASA DE PAPEL TÜRKİYE" YORUMU: "YALNIZ BU ÜLKEDE O ÇOKTAN ÇEKİLDİ" KILIÇDAROĞLU'DAN "LA CASA DE PAPEL TÜRKİYE" YORUMU: "YALNIZ BU ÜLKEDE O ÇOKTAN ÇEKİLDİ" (1210)
HAYMANA'LI ÇİFTÇİLERDEN MANSUR YAVAŞ'A: "SEN OLMASAYDIN BİZ MAHVOLMUŞTUK" HAYMANA'LI ÇİFTÇİLERDEN MANSUR YAVAŞ'A: "SEN OLMASAYDIN BİZ MAHVOLMUŞTUK" (2067)
BM'DEN, İSRAİL VE FİLİSTİN'E, "TERÖR VE YIKIMA DERHAL SON VERİN" ÇAĞRISI BM'DEN, İSRAİL VE FİLİSTİN'E, "TERÖR VE YIKIMA DERHAL SON VERİN" ÇAĞRISI (1396)
RIZABEY APARTMANI'NDA İKİ EVLADINI YİTİREN ANNE: "HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!" RIZABEY APARTMANI'NDA İKİ EVLADINI YİTİREN ANNE: "HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!" (2211)
SATILAN OTOMOBİLLERİN YÜZDE 10,9’UNU OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA SEKTÖRÜ ALDI SATILAN OTOMOBİLLERİN YÜZDE 10,9’UNU OPERASYONEL ARAÇ KİRALAMA SEKTÖRÜ ALDI (1458)
TUNCELİ’DE 31 MUHTARDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A ŞİKAYET: "KEYFİYET DÜZENİ SÜRÜYOR" TUNCELİ’DE 31 MUHTARDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A ŞİKAYET: "KEYFİYET DÜZENİ SÜRÜYOR" (1982)
MEB: 1 HAZİRAN'A KADAR UZAKTAN EĞİTİME DEVAM EDİLECEK MEB: 1 HAZİRAN'A KADAR UZAKTAN EĞİTİME DEVAM EDİLECEK (2032)
Netanyahu, destek verdiklerini iddia ettiği ülkelerin bayraklarını paylaştı Netanyahu, destek verdiklerini iddia ettiği ülkelerin bayraklarını paylaştı (1798)
CHP'Lİ VEKİLLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NE '128 MİLYAR DOLAR NEREDE?' PANKARTI ASTI CHP'Lİ VEKİLLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NE '128 MİLYAR DOLAR NEREDE?' PANKARTI ASTI (1699)
KORONAVİRÜSE 236 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 236 CAN DAHA (1906)
“AÇ-KAPA POLİTİKALARI İLE EĞİTİM YAPBOZ TAHTASINA ÇEVRİLMİŞTİR” “AÇ-KAPA POLİTİKALARI İLE EĞİTİM YAPBOZ TAHTASINA ÇEVRİLMİŞTİR” (2802)
“NAMUSLU BİR ŞEKİLDE BATTIK” DİYEN ESNAF, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A “HAKKINI HELAL ETMEDİ” “NAMUSLU BİR ŞEKİLDE BATTIK” DİYEN ESNAF, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A “HAKKINI HELAL ETMEDİ” (2860)
KAHVECİLERDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A YANIT GELDİ: "HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ" KAHVECİLERDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A YANIT GELDİ: "HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ" (1861)
ŞEHİT GAZETECİ HASAN TAHSİN, VEFATININ 102. YILINDA ANILDI ŞEHİT GAZETECİ HASAN TAHSİN, VEFATININ 102. YILINDA ANILDI (2369)
İşkenceci koca, Melek İpek'i aldattığı Melike'ye de hayatı zindan etmiş İşkenceci koca, Melek İpek'i aldattığı Melike'ye de hayatı zindan etmiş (2192)
İYİ PARTİ, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN “HELALLİK” AÇIKLAMASINI ALTYAZI İLE PROTESTO ETTİ İYİ PARTİ, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN “HELALLİK” AÇIKLAMASINI ALTYAZI İLE PROTESTO ETTİ (3351)
KORONAVİRÜSE 242 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 242 CAN DAHA (2250)
ÇAKICI’DAN TAHLİYE AÇIKLAMASI: "BAHÇELİ MAFYAYI ÖZEL AFLA ÇIKARDI DİYE BİR İBARE KULLANMAYIN" ÇAKICI’DAN TAHLİYE AÇIKLAMASI: "BAHÇELİ MAFYAYI ÖZEL AFLA ÇIKARDI DİYE BİR İBARE KULLANMAYIN" (1576)
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul'daki çiftçilere 3.5 milyon adet ücretsiz sebze fidesi dağıttı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul'daki çiftçilere 3.5 milyon adet ücretsiz sebze fidesi dağıttı. (1868)
BODRUMLU TURİZMCİLERDEN MASKE TEPKİSİ: "BU ONUR KIRICI GAF BİZLERİ ZİYADESİYLE ÜZDÜ" BODRUMLU TURİZMCİLERDEN MASKE TEPKİSİ: "BU ONUR KIRICI GAF BİZLERİ ZİYADESİYLE ÜZDÜ" (1944)
DERSTE MİKROFONUNU AÇIK UNUTTU, STAJ İÇİN BAŞVURAN ÖĞRENCİYE TORPİL YAPTIĞI ORTAYA ÇIKTI DERSTE MİKROFONUNU AÇIK UNUTTU, STAJ İÇİN BAŞVURAN ÖĞRENCİYE TORPİL YAPTIĞI ORTAYA ÇIKTI (2903)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR, YÜKSEK VERİMLİ ORGANİK SIVI GÜBRE ÜRETTİ; ÇİFTÇİLERE ÜCRETSİZ DAĞITILACAK ANKARA BÜYÜKŞEHİR, YÜKSEK VERİMLİ ORGANİK SIVI GÜBRE ÜRETTİ; ÇİFTÇİLERE ÜCRETSİZ DAĞITILACAK (2115)
BİN 713 KİŞİDEN 'İKİZDERE'DE TAŞ OCAĞI İSTEMİYORUZ' İMZASI BİN 713 KİŞİDEN 'İKİZDERE'DE TAŞ OCAĞI İSTEMİYORUZ' İMZASI (3177)
WhatsApp’ta son 1 gün… Kullanıcılar ne diyor... WhatsApp’ta son 1 gün… Kullanıcılar ne diyor... (2548)
Havalar ısındı, Büyükçekmece'yi 'kronomid' sardı Havalar ısındı, Büyükçekmece'yi 'kronomid' sardı (2718)
İL ÖZEL İDARESİNDE ÇALIŞAN TEKNİKERE “NİYE AYAĞA KALKMADIN?” CEZASI İL ÖZEL İDARESİNDE ÇALIŞAN TEKNİKERE “NİYE AYAĞA KALKMADIN?” CEZASI (2358)
"AŞILANDIM" MASKELİ TANITIM VİDEOSUNA TEPKİ: "KENDİ MİLLETİNİ AŞAĞILAYAN BİR BAKANLIĞIMIZ DA OLDU EN SONUNDA!" "AŞILANDIM" MASKELİ TANITIM VİDEOSUNA TEPKİ: "KENDİ MİLLETİNİ AŞAĞILAYAN BİR BAKANLIĞIMIZ DA OLDU EN SONUNDA!" (1858)
PSİKOLOJİSİ BOZULAN ESNAF GÜVENİNİ YİTİRDİ. ESNAF ANKETİNDE MİLLET İTTİFAKI YÜKSELİŞE GEÇTİ PSİKOLOJİSİ BOZULAN ESNAF GÜVENİNİ YİTİRDİ. ESNAF ANKETİNDE MİLLET İTTİFAKI YÜKSELİŞE GEÇTİ (2273)
“OLUK OLUK KAN AKITACAĞIZ DİYEN ŞAHSA KORUMA VERİLDİĞİNİN BELGESİ BURADA” “OLUK OLUK KAN AKITACAĞIZ DİYEN ŞAHSA KORUMA VERİLDİĞİNİN BELGESİ BURADA” (1608)
BAYRAMDA AÇIK OLMAK BAKKALLARA CAN SUYU OLMADI: "ALKOL YASAĞI CİRONUN YÜZDE 80'iNİ GÖTÜRDÜ, AÇIK OLMANIN ARTISI OLMADI" BAYRAMDA AÇIK OLMAK BAKKALLARA CAN SUYU OLMADI: "ALKOL YASAĞI CİRONUN YÜZDE 80'iNİ GÖTÜRDÜ, AÇIK OLMANIN ARTISI OLMADI" (1888)
SOMA KATLİAMINDA 7 YIL GEÇTİ. EŞİNİ KAYBEDEN NACİYE KAYA: "301 MADENCİNİN KATİLİ BAYRAM YAPIYOR" SOMA KATLİAMINDA 7 YIL GEÇTİ. EŞİNİ KAYBEDEN NACİYE KAYA: "301 MADENCİNİN KATİLİ BAYRAM YAPIYOR" (2845)
İBB’DEN KAYIP AT AÇIKLAMASI: "SORUMLULUK TARIM BAKANLIĞI’NDA" İBB’DEN KAYIP AT AÇIKLAMASI: "SORUMLULUK TARIM BAKANLIĞI’NDA" (1691)
NİSAN AYINDA EN AZ 249, YILIN İLK DÖRT AYINDA EN AZ 735 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ NİSAN AYINDA EN AZ 249, YILIN İLK DÖRT AYINDA EN AZ 735 İŞÇİ HAYATINI KAYBETTİ (1860)
BAKAN SOYLU, PEKER'İN İDDİALARINA KARŞILIK VERDİ: "MAFYA PİSLİĞİ... İDDİANI, İFTİRANI YARGIYA TAŞIYORUM" BAKAN SOYLU, PEKER'İN İDDİALARINA KARŞILIK VERDİ: "MAFYA PİSLİĞİ... İDDİANI, İFTİRANI YARGIYA TAŞIYORUM" (1776)
DOLAR BAYRAMA 8,4910 ZİRVESİ İLE BAŞLADI, EURO 10,27’Yİ AŞTI DOLAR BAYRAMA 8,4910 ZİRVESİ İLE BAŞLADI, EURO 10,27’Yİ AŞTI (2566)
AYASOFYA'DA 87 YIL SONRA İLK RAMAZAN BAYRAMI NAMAZI KILINDI AYASOFYA'DA 87 YIL SONRA İLK RAMAZAN BAYRAMI NAMAZI KILINDI (2059)
İBB BİLİMSEL DANIŞMA KURULU: İSTANBUL İÇİN ÖZEL BİR YENİDEN AÇILMA PLANI YAPILMALI İBB BİLİMSEL DANIŞMA KURULU: İSTANBUL İÇİN ÖZEL BİR YENİDEN AÇILMA PLANI YAPILMALI (2396)
TMMOB’A BAĞLI 23 ODA BAŞKANINDAN ORTAK İSKENCEDERE AÇIKLAMASI: “İNSANLIK SUÇUNA DUR DEMEYE DAVET EDİYORUZ” TMMOB’A BAĞLI 23 ODA BAŞKANINDAN ORTAK İSKENCEDERE AÇIKLAMASI: “İNSANLIK SUÇUNA DUR DEMEYE DAVET EDİYORUZ” (3482)
ANKARA BAROSU'NDAN, TFF YÖNETİMİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU ANKARA BAROSU'NDAN, TFF YÖNETİMİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (1813)
Tam ölçekli bir savaşa doğru sürükleniyoruz Tam ölçekli bir savaşa doğru sürükleniyoruz (1951)
Adana'da kaynağı belli olmayan 2 ton et ele geçirildi Adana'da kaynağı belli olmayan 2 ton et ele geçirildi (2465)
78 BARO BAŞKANININ ORTAK SESİ: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ 78 BARO BAŞKANININ ORTAK SESİ: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ (2130)
KONUT SATIŞLARI NİSAN AYINDA YAKLAŞIK YÜZDE 13,8 GERİLEDİ KONUT SATIŞLARI NİSAN AYINDA YAKLAŞIK YÜZDE 13,8 GERİLEDİ (3550)
CHP’DEN İSRAİL BÜYÜKELÇİLİĞİ ÖNÜNDE PROTESTO: "DÜN 68 KUŞAĞI DESTEK VERİYORDU, BUGÜN DE BİZLER FİLİSTİN HALKI İLE YAN YANAYIZ" CHP’DEN İSRAİL BÜYÜKELÇİLİĞİ ÖNÜNDE PROTESTO: "DÜN 68 KUŞAĞI DESTEK VERİYORDU, BUGÜN DE BİZLER FİLİSTİN HALKI İLE YAN YANAYIZ" (3317)
AKŞENER'DEN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN 10. YILI MESAJI: "BİZ VAZGEÇMEYECEĞİZ" AKŞENER'DEN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN 10. YILI MESAJI: "BİZ VAZGEÇMEYECEĞİZ" (2430)
TTB İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHİ İŞLEMİNE KARŞI DAVA AÇTI TTB İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHİ İŞLEMİNE KARŞI DAVA AÇTI (2886)
Yasak aşk yaşadığı ileri sürülen ikili, ağaca asılı halde ölü bulundu Yasak aşk yaşadığı ileri sürülen ikili, ağaca asılı halde ölü bulundu (2096)
Tataristan'da okuldaki silahlı saldırıda can kaybı 11'e yükseldi Tataristan'da okuldaki silahlı saldırıda can kaybı 11'e yükseldi (2354)
KILIÇDAROĞLU'NDAN GENÇLERE GECE YARISI MESAJI: "ELİNİZDEN ALINAN BÜTÜN HAKLARI SİZE İADE EDECEĞİM" KILIÇDAROĞLU'NDAN GENÇLERE GECE YARISI MESAJI: "ELİNİZDEN ALINAN BÜTÜN HAKLARI SİZE İADE EDECEĞİM" (1860)
ABB'DEN 'İSRAİL'DEN YARDIM ALIYOR' İDDİALARINA YANIT: "KİRLİ BİR SİYASET ÖRNEĞİ" ABB'DEN 'İSRAİL'DEN YARDIM ALIYOR' İDDİALARINA YANIT: "KİRLİ BİR SİYASET ÖRNEĞİ" (4824)
AKP'DEN, 18 YAŞ ALTINA BES TEKLİFİ AKP'DEN, 18 YAŞ ALTINA BES TEKLİFİ (3126)
UZAKTAN EĞİTİME ARA VERİLDİ AMA BAKAN SELÇUK'UN OKULU AÇIK! BU AYRICALIK PARA ÖDEYEN ÖZEL OKUL VELİLERİNİ MUTLU ETMEK İÇİN Mİ? UZAKTAN EĞİTİME ARA VERİLDİ AMA BAKAN SELÇUK'UN OKULU AÇIK! BU AYRICALIK PARA ÖDEYEN ÖZEL OKUL VELİLERİNİ MUTLU ETMEK İÇİN Mİ? (2887)
AYM BİREYSEL BAŞVURU İSTATİSTİKLERİNİ YAYIMLADI AYM BİREYSEL BAŞVURU İSTATİSTİKLERİNİ YAYIMLADI (2670)
TÜİK'TEN ENAG'A SUÇ DUYURUSU AÇIKLAMASI: SONUÇLARLA DEĞİL VERİLERİN ŞEFFAF OLMAMASI İLE İLGİLİ TÜİK'TEN ENAG'A SUÇ DUYURUSU AÇIKLAMASI: SONUÇLARLA DEĞİL VERİLERİN ŞEFFAF OLMAMASI İLE İLGİLİ (1794)
ETKİNLİK SEKTÖRÜ KAN AĞLIYOR: BİR MİLYON KİŞİ 15 AYDIR İŞSİZ ETKİNLİK SEKTÖRÜ KAN AĞLIYOR: BİR MİLYON KİŞİ 15 AYDIR İŞSİZ (1911)
"CEZAEVİNDE SEMPTOM GÖSTERENLERİN TESTE TABİ TUTULMADIĞI" İDDİASI MECLİS GÜNDEMİNDE "CEZAEVİNDE SEMPTOM GÖSTERENLERİN TESTE TABİ TUTULMADIĞI" İDDİASI MECLİS GÜNDEMİNDE (1768)
İNŞAAT MALİYETLERİ YILLIK YÜZDE 31,97 ARTTI İNŞAAT MALİYETLERİ YILLIK YÜZDE 31,97 ARTTI (2092)
SÜT ÜRETİCİLERİ DE ZARARDA: HAYVANLARIMIZI SATMAYA BAŞLADIK SÜT ÜRETİCİLERİ DE ZARARDA: HAYVANLARIMIZI SATMAYA BAŞLADIK (1741)
TÜİK'E GÖRE İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 13,1 OLDU TÜİK'E GÖRE İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 13,1 OLDU (2160)
SES: EK ÖDEMENİN AYRIM YAPILMADAN TÜM SAĞLIK EMEKÇİLERİNİ KAPSAMASI SAĞLANMALIDIR SES: EK ÖDEMENİN AYRIM YAPILMADAN TÜM SAĞLIK EMEKÇİLERİNİ KAPSAMASI SAĞLANMALIDIR (2521)
İZMİR BÜYÜKŞEHİR'DEN GENÇLERE KİTAP KART İZMİR BÜYÜKŞEHİR'DEN GENÇLERE KİTAP KART (2136)
ANNELER GÜNÜ'NDE, ZÜBEYDE HANIM'A GİTTİLER ANNELER GÜNÜ'NDE, ZÜBEYDE HANIM'A GİTTİLER (2278)
İKİ EMEKLİ BÜYÜKELÇİ, TÜRKİYE'NİN MISIR TEMASLARINI DEĞERLENDİRDİ: "SÜREÇ, NORMALLEŞMENİN İLK ADIMI DEĞİLDİR" İKİ EMEKLİ BÜYÜKELÇİ, TÜRKİYE'NİN MISIR TEMASLARINI DEĞERLENDİRDİ: "SÜREÇ, NORMALLEŞMENİN İLK ADIMI DEĞİLDİR" (3094)
"KEŞKE BANA 'NEDEN ELİNİ ARKADAN BAĞLADIN' İNCELEMESİ YERİNE ATLARLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATSAYDINIZ" "KEŞKE BANA 'NEDEN ELİNİ ARKADAN BAĞLADIN' İNCELEMESİ YERİNE ATLARLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATSAYDINIZ" (2310)
Doğu ve Güneydoğu'da son 50 yılın en düşük yağışları Doğu ve Güneydoğu'da son 50 yılın en düşük yağışları (1975)
NAZLIAKA’DAN VON DER LEYEN’E DAYANIŞMA MEKTUBU: "YAŞADIĞINIZ HAYAL KIRIKLIĞINI PAYLAŞIYORUZ" NAZLIAKA’DAN VON DER LEYEN’E DAYANIŞMA MEKTUBU: "YAŞADIĞINIZ HAYAL KIRIKLIĞINI PAYLAŞIYORUZ" (3879)
ARAŞTIRMAYA GÖRE, TÜRKİYE'DE YAŞLI NÜFUS "GÜVENCESİZLİKLE" BAŞ BAŞA ARAŞTIRMAYA GÖRE, TÜRKİYE'DE YAŞLI NÜFUS "GÜVENCESİZLİKLE" BAŞ BAŞA (2390)
"C1 VİZESİ İLE İNSAN KAÇAKÇILIĞI" İDDİASI: 60 GÜN İÇİN TÜRKİYE'YE GELİP GERİ DÖNMÜYORLAR! "C1 VİZESİ İLE İNSAN KAÇAKÇILIĞI" İDDİASI: 60 GÜN İÇİN TÜRKİYE'YE GELİP GERİ DÖNMÜYORLAR! (4031)
ENERJİ PROJELERİ İÇİN ACELE KAMULAŞTIRMA KARARI ALINDI ENERJİ PROJELERİ İÇİN ACELE KAMULAŞTIRMA KARARI ALINDI (2850)
"ELEKTRİK MÜHENDİSLERİNİN YÜZDE 32,73’Ü İŞSİZ" "ELEKTRİK MÜHENDİSLERİNİN YÜZDE 32,73’Ü İŞSİZ" (2972)
AYLIK EN YÜKSEK REEL GETİRİ KÜLÇE ALTINDA OLDU AYLIK EN YÜKSEK REEL GETİRİ KÜLÇE ALTINDA OLDU (3564)
KORONAVİRÜSLE MÜCADELEDE "MİNYONLAR" VE "ÇILGIN HIRSIZ" DEVREDE! KORONAVİRÜSLE MÜCADELEDE "MİNYONLAR" VE "ÇILGIN HIRSIZ" DEVREDE! (2259)
MEB'İN “HAYALİMDEKİ ÇİN” YARIŞMASINA UYGUR TÜRKLERİNDEN TEPKİ: “SOYKIRIM YAPAN ÇİN’İ HAYAL ETMEYELİM” MEB'İN “HAYALİMDEKİ ÇİN” YARIŞMASINA UYGUR TÜRKLERİNDEN TEPKİ: “SOYKIRIM YAPAN ÇİN’İ HAYAL ETMEYELİM” (3053)
TAŞUCU LİMANI "PAZARLIK USULÜ" İLE SATIŞA ÇIKARILDI. MUHALEFETTEN "BİRİLERİNE PEŞKEŞ ÇEKECEKLER" TEPKİSİ GELDİ TAŞUCU LİMANI "PAZARLIK USULÜ" İLE SATIŞA ÇIKARILDI. MUHALEFETTEN "BİRİLERİNE PEŞKEŞ ÇEKECEKLER" TEPKİSİ GELDİ (4122)
ENAG HAKKINDA SUÇ DUYURUSU 15 GÜN GÖREVDE KALAN TÜİK BAŞKANI DÖNEMİNDE YAPILMIŞ ENAG HAKKINDA SUÇ DUYURUSU 15 GÜN GÖREVDE KALAN TÜİK BAŞKANI DÖNEMİNDE YAPILMIŞ (2365)
ÇGD MEDYA İZLEME RAPORU’NDAN: GAZETECİLİK İKTİDARIN KEYFİNE TERK EDİLEMEZ ÇGD MEDYA İZLEME RAPORU’NDAN: GAZETECİLİK İKTİDARIN KEYFİNE TERK EDİLEMEZ (2717)
Thodex'in firari kurucusunu Arnavutluk'ta eski yerel yöneticiler ve mafya saklıyor Thodex'in firari kurucusunu Arnavutluk'ta eski yerel yöneticiler ve mafya saklıyor (4188)
Bill Gates eşi Melinda’ya 1.8 milyar dolarlık hisse aktardı Bill Gates eşi Melinda’ya 1.8 milyar dolarlık hisse aktardı (2257)
TORBALI'DA CHP'Lİ MECLİS ÜYELERİNDEN ORTAK BİLDİRİ: "SEÇİMİ 50 KERE TEKRARLASALAR, KAYBEDECEKLER" TORBALI'DA CHP'Lİ MECLİS ÜYELERİNDEN ORTAK BİLDİRİ: "SEÇİMİ 50 KERE TEKRARLASALAR, KAYBEDECEKLER" (2554)
EYÜP'TE 7 AİLE HEKİMİNE, KAYMAKAMIN DÜZENLEDİĞİ TOPLANTIYA KATILMADIKLARI GEREKÇESİYLE SORUŞTURMA EYÜP'TE 7 AİLE HEKİMİNE, KAYMAKAMIN DÜZENLEDİĞİ TOPLANTIYA KATILMADIKLARI GEREKÇESİYLE SORUŞTURMA (2791)
Merkez Bankası'nın brüt döviz rezervleri bir haftada bir milyar 32 milyon dolar düşüş gösterdi. Merkez Bankası'nın brüt döviz rezervleri bir haftada bir milyar 32 milyon dolar düşüş gösterdi. (3435)
ANAYASA MAHKEMESİ "KAMERA KAYITLARI" ÜZERİNDEN HAK İHLALİ KARARI VERDİ ANAYASA MAHKEMESİ "KAMERA KAYITLARI" ÜZERİNDEN HAK İHLALİ KARARI VERDİ (3887)
BAKAN KOCA: “100 MİLYON DOZ SİNOVAC, 90 MİLYON DOZ BİONTECH VE 50 MİLYON DOZ DA SPUTNİK İLE ANLAŞMA İMZALANMIŞ DURUMDA” BAKAN KOCA: “100 MİLYON DOZ SİNOVAC, 90 MİLYON DOZ BİONTECH VE 50 MİLYON DOZ DA SPUTNİK İLE ANLAŞMA İMZALANMIŞ DURUMDA” (2730)
İLKER BAŞBUĞ HAKKINDA, “HALKI KİN VE DÜŞMANLIĞA SEVK ETME” SUÇUNDAN 3 YILA KADAR HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI İLKER BAŞBUĞ HAKKINDA, “HALKI KİN VE DÜŞMANLIĞA SEVK ETME” SUÇUNDAN 3 YILA KADAR HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI (3386)
BANKACILIK SİSTEMİNDE ÇALIŞAN VE ŞUBE SAYISI AZALDI BANKACILIK SİSTEMİNDE ÇALIŞAN VE ŞUBE SAYISI AZALDI (2281)
"VAKA SAYISI EN ÇOK AZALAN İLLERİMİZ; İZMİR, SAKARYA, ADANA, KIRŞEHİR VE KARS" "VAKA SAYISI EN ÇOK AZALAN İLLERİMİZ; İZMİR, SAKARYA, ADANA, KIRŞEHİR VE KARS" (3307)
AKŞENER KILIÇDAROĞLU'NA YANIT VERDİ, KARAMOLLAOĞLU'NA SORDU: "BİZ TAKİPTEYİZ. SİZDE YENİ BİR BİLGİ VAR MI?" AKŞENER KILIÇDAROĞLU'NA YANIT VERDİ, KARAMOLLAOĞLU'NA SORDU: "BİZ TAKİPTEYİZ. SİZDE YENİ BİR BİLGİ VAR MI?" (3218)
Kızını gömenlere tahliye istenince mahkeme heyetinin önünde diz çöktü Kızını gömenlere tahliye istenince mahkeme heyetinin önünde diz çöktü (2712)
CHP'Lİ TAŞCIER: NİSAN AYINDA 129 KİŞİ İNTİHAR ETTİ. BUNLARDAN 8'İ ÇOCUK CHP'Lİ TAŞCIER: NİSAN AYINDA 129 KİŞİ İNTİHAR ETTİ. BUNLARDAN 8'İ ÇOCUK (2736)
KILIÇDAROĞLU İTTİFAK ORTAĞINA SORDU: "MERAL HANIM, 128 MİLYAR DOLAR VE DAMADIN NEREDE OLDUKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?" KILIÇDAROĞLU İTTİFAK ORTAĞINA SORDU: "MERAL HANIM, 128 MİLYAR DOLAR VE DAMADIN NEREDE OLDUKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?" (2828)
DENETLENEN 220 KOZMETİK ÜRÜNÜN 145'İ HATALI VE GÜVENSİZ BULUNDU DENETLENEN 220 KOZMETİK ÜRÜNÜN 145'İ HATALI VE GÜVENSİZ BULUNDU (3667)
AVUKATLARA AŞI RANDEVUSU AÇILDI AVUKATLARA AŞI RANDEVUSU AÇILDI (2496)
BOLU BELEDİYESİ’NİN “MOBİL KONSER” ARACINA POLİS MÜDAHALE ETTİ BOLU BELEDİYESİ’NİN “MOBİL KONSER” ARACINA POLİS MÜDAHALE ETTİ (2636)
KORONAVİRÜSE 336 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 336 CAN DAHA (2519)
HAZİNE 5,4 MİLYAR LİRA BORÇLANDI HAZİNE 5,4 MİLYAR LİRA BORÇLANDI (2300)
Sarıkeçili Yörüklerin 40 gün sürecek göçü başladı Sarıkeçili Yörüklerin 40 gün sürecek göçü başladı (3536)
BAYRAMPAŞA’DA CİNAYETTEN YARGILANAN SANIK: "ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI GÖZDAĞI VERMEMİZİ İSTEDİ" BAYRAMPAŞA’DA CİNAYETTEN YARGILANAN SANIK: "ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI GÖZDAĞI VERMEMİZİ İSTEDİ" (4626)
AYÇİÇEĞİ YAĞI YİNE EN ÇOK İTHAL EDİLEN ÜRÜNLER ARASINDA AYÇİÇEĞİ YAĞI YİNE EN ÇOK İTHAL EDİLEN ÜRÜNLER ARASINDA (2304)
EMNİYETİN "SES VE GÖRÜNTÜ YASAĞI" GENELGESİNE KARŞI 36 BARO DAVA AÇTI EMNİYETİN "SES VE GÖRÜNTÜ YASAĞI" GENELGESİNE KARŞI 36 BARO DAVA AÇTI (5251)
ANTALYALI ÇİFTÇİ BİBERİNİ ORMANA DÖKTÜ: "HİÇ OLMAZSA KURT KUŞ YESİN" ANTALYALI ÇİFTÇİ BİBERİNİ ORMANA DÖKTÜ: "HİÇ OLMAZSA KURT KUŞ YESİN" (2647)
"TEST SONUCUM POZİTİF ÇIKMASINA RAĞMEN DÖRT KADIN, AYNI NEZARETHANEDE TUTULDUK" "TEST SONUCUM POZİTİF ÇIKMASINA RAĞMEN DÖRT KADIN, AYNI NEZARETHANEDE TUTULDUK" (2497)
TUZLA TERSANESİ'NDE 25 METREDEN DÜŞEREK YAŞAMINI YİTİREN PAKİSTANLI İŞÇİ İÇİN EYLEM YAPILDI: "YAŞANAN İŞ CİNAYETİDİR" TUZLA TERSANESİ'NDE 25 METREDEN DÜŞEREK YAŞAMINI YİTİREN PAKİSTANLI İŞÇİ İÇİN EYLEM YAPILDI: "YAŞANAN İŞ CİNAYETİDİR" (2205)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, İMAMOĞLU HAKKINDA ÖN İNCELEME BAŞLATTI İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, İMAMOĞLU HAKKINDA ÖN İNCELEME BAŞLATTI (2439)
OTOMOTİV SATIŞLARI 10 YILLIK ORTALAMANIN YÜZDE 5 ALTINDA KALDI OTOMOTİV SATIŞLARI 10 YILLIK ORTALAMANIN YÜZDE 5 ALTINDA KALDI (2853)
BALON BALIĞI AVCILIĞINA TEŞVİK BALON BALIĞI AVCILIĞINA TEŞVİK (2623)
AYM BAŞKANI ARSLAN: İŞ YÜKÜ KONUSUNDA TEK RAKİBİMİZ AİHM AYM BAŞKANI ARSLAN: İŞ YÜKÜ KONUSUNDA TEK RAKİBİMİZ AİHM (2815)
KORONAVİRÜSE 347 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 347 CAN DAHA (3223)
BANKALAR BİRLİĞİ'NDEN EMEKLİ MAAŞ VE İKRAMİYELERİNİN ÖDENMESİNE MESAİ SAATİ AYARLAMASI BANKALAR BİRLİĞİ'NDEN EMEKLİ MAAŞ VE İKRAMİYELERİNİN ÖDENMESİNE MESAİ SAATİ AYARLAMASI (3120)
3 AY ÖNCE CEZAEVİNDEN ÇIKAN GENÇ, PARKTA TANIŞTIĞI KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ EDDA SÖNMEZ 3 AY ÖNCE CEZAEVİNDEN ÇIKAN GENÇ, PARKTA TANIŞTIĞI KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ EDDA SÖNMEZ (3483)
İMAMOĞLU 7 YILDA 2,2 MİLYAR LİRAYA KİRALANAN 827 ARACIN KİMLERE VERİLDİĞİNİ AÇIKLADI İMAMOĞLU 7 YILDA 2,2 MİLYAR LİRAYA KİRALANAN 827 ARACIN KİMLERE VERİLDİĞİNİ AÇIKLADI (3008)
BELGESEL SİNEMACILAR BİRLİĞİ: “GENELGE İLE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ ENGELLENEMEZ” BELGESEL SİNEMACILAR BİRLİĞİ: “GENELGE İLE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ ENGELLENEMEZ” (3459)
CHP, GÖRÜNTÜ YASAĞI GENELGESİNİ YARGIYA TAŞIDI: "DEVLET ÖNCE VATANDAŞINI KORUMALI" CHP, GÖRÜNTÜ YASAĞI GENELGESİNİ YARGIYA TAŞIDI: "DEVLET ÖNCE VATANDAŞINI KORUMALI" (3720)
EGM: 1 MAYIS GÖSTERİLERİNE 394 GÖZALTI EGM: 1 MAYIS GÖSTERİLERİNE 394 GÖZALTI (2989)
GAZETECİLİKTE KADINLAR KOALİSYONU: "TÜRKİYE, KADIN GAZETECİLERE YÖNELİK HAK GASPINDA EN YÜKSEK ORANA SAHİP" GAZETECİLİKTE KADINLAR KOALİSYONU: "TÜRKİYE, KADIN GAZETECİLERE YÖNELİK HAK GASPINDA EN YÜKSEK ORANA SAHİP" (3472)
ANKARA BAROSU EMNİYET GENELGESİNİN İPTALİ İÇİN DAVA AÇTI ANKARA BAROSU EMNİYET GENELGESİNİN İPTALİ İÇİN DAVA AÇTI (5342)
TGS'DEN 3 MAYIS DÜNYA BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ GÜNÜ'NDE DİKKAT ÇEKİCİ KAMPANYA: BASIN BELADA! TGS'DEN 3 MAYIS DÜNYA BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ GÜNÜ'NDE DİKKAT ÇEKİCİ KAMPANYA: BASIN BELADA! (4671)
KURAKLIK EKİNLERİ VURDU: "ARPAYI KAYBETMİŞ UMUDUMUZU YİTİRMİŞ DURUMDAYIZ" KURAKLIK EKİNLERİ VURDU: "ARPAYI KAYBETMİŞ UMUDUMUZU YİTİRMİŞ DURUMDAYIZ" (3589)
Yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) yıllık yüzde 35,17, aylık yüzde 4,34 arttı. Yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) yıllık yüzde 35,17, aylık yüzde 4,34 arttı. (2891)
Türkiye İstatistik Kurumu'na (TÜİK) göre aylık enflasyon yüzde 1,68 arttı, yıllık enflasyon ise yüzde 17,14'e yükseldi. Türkiye İstatistik Kurumu'na (TÜİK) göre aylık enflasyon yüzde 1,68 arttı, yıllık enflasyon ise yüzde 17,14'e yükseldi. (3265)
İÇİŞLERİ'NDEN “ÇALIŞMA İZİNLERİ GÖREV BELGELERİNE" İLİŞKİN GENELGE: "ESKİ İZİN BELGELERİ MANUEL OLARAK YENİDEN DÜZENLENİP 7 MAYIS'A KADAR KULLANILABİLİR" İÇİŞLERİ'NDEN “ÇALIŞMA İZİNLERİ GÖREV BELGELERİNE" İLİŞKİN GENELGE: "ESKİ İZİN BELGELERİ MANUEL OLARAK YENİDEN DÜZENLENİP 7 MAYIS'A KADAR KULLANILABİLİR" (3557)
RTÜK’TE “TELEVİZYON YÖNETİCİLERİNE ÖZEL HATTAN TALİMAT” TARTIŞMASI RTÜK’TE “TELEVİZYON YÖNETİCİLERİNE ÖZEL HATTAN TALİMAT” TARTIŞMASI (4521)
TGC: “GAZETECİLERİ ÖZGÜR BIRAKIN” TGC: “GAZETECİLERİ ÖZGÜR BIRAKIN” (3143)
TEKEL ESNAFI ALKOL YASAĞINI YARGIYA TAŞIDI TEKEL ESNAFI ALKOL YASAĞINI YARGIYA TAŞIDI (3656)
İZMİR'DEKİ İÇKİ YASAĞI KARARI YARGIYA TAŞINDI İZMİR'DEKİ İÇKİ YASAĞI KARARI YARGIYA TAŞINDI (3457)
15 ülkeden gelenlerden PCR testi istenmeyecek 15 ülkeden gelenlerden PCR testi istenmeyecek (2739)
KAMU BANKALARININ KARI YÜZDE 64 DÜŞTÜ KAMU BANKALARININ KARI YÜZDE 64 DÜŞTÜ (2971)
FAİZSİZ KREDİYE BAŞVURULAR YARIN BAŞLIYOR FAİZSİZ KREDİYE BAŞVURULAR YARIN BAŞLIYOR (3030)
"BU BİR TALAN İSTANBUL, BİZE FAYDASI YOK! HERKESİ MAĞDUR EDECEKLER, BU SAATTEN SONRA GİDECEK YERİMİZ YOK" "BU BİR TALAN İSTANBUL, BİZE FAYDASI YOK! HERKESİ MAĞDUR EDECEKLER, BU SAATTEN SONRA GİDECEK YERİMİZ YOK" (2914)
İZMİR'DE GÜNDEM; İÇKİ YASAĞI... VALİLİK 'OYBİRLİĞİ' DEDİ, İZMİR BÜYÜKŞEHİR REDDETTİ İZMİR'DE GÜNDEM; İÇKİ YASAĞI... VALİLİK 'OYBİRLİĞİ' DEDİ, İZMİR BÜYÜKŞEHİR REDDETTİ (2543)
"REKOR FİYATA SATILAN KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN PORTRESİ, ALICISI TARAFINDAN İBB’YE BAĞIŞLANDI" "REKOR FİYATA SATILAN KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN PORTRESİ, ALICISI TARAFINDAN İBB’YE BAĞIŞLANDI" (2648)
DİYANET TV SERMAYESİNİ 25 MİLYON LİRA ARTIRDI DİYANET TV SERMAYESİNİ 25 MİLYON LİRA ARTIRDI (3411)
KORONAVİRÜSTE 28 BİN 817 YENİ VAKA KORONAVİRÜSTE 28 BİN 817 YENİ VAKA (2997)
İZMİR'DE KİCK BOKS ANTRENÖRÜ KORONAVİRÜSE YENİK DÜŞTÜ İZMİR'DE KİCK BOKS ANTRENÖRÜ KORONAVİRÜSE YENİK DÜŞTÜ (2754)
İZMİR'DE BİR KAHVEHANECİ ESNAFI DAHA İNTİHAR ETTİ İZMİR'DE BİR KAHVEHANECİ ESNAFI DAHA İNTİHAR ETTİ (2816)
DOĞRU PARTİ’DEN İŞ İNSANLARINA "MUHALİF KANAL VE GAZETELERE REKLAM VERME" ÇAĞRISI DOĞRU PARTİ’DEN İŞ İNSANLARINA "MUHALİF KANAL VE GAZETELERE REKLAM VERME" ÇAĞRISI (2787)
Kayıp atları savcılığa bildiren veteriner işleri müdürüne 'ihmal' soruşturması Kayıp atları savcılığa bildiren veteriner işleri müdürüne 'ihmal' soruşturması (2766)
KKKA belirtileri Covid-19’a benziyor, kene teması sorgulanmalı KKKA belirtileri Covid-19’a benziyor, kene teması sorgulanmalı (2729)
8 aylık hamile eşini öldüren Ramazan Menek yakalandı 8 aylık hamile eşini öldüren Ramazan Menek yakalandı (2805)
SAĞLIK HİZMETLERİ SENDİKASI: SEÇİM MEYDANLARINDA SÖZ VERDİĞİNİZ HAKLARIMIZI İSTİYORUZ SAĞLIK HİZMETLERİ SENDİKASI: SEÇİM MEYDANLARINDA SÖZ VERDİĞİNİZ HAKLARIMIZI İSTİYORUZ (2814)
İZMİR'DE 1 MAYIS YÜRÜYÜŞÜNE SERT MÜDAHALE İZMİR'DE 1 MAYIS YÜRÜYÜŞÜNE SERT MÜDAHALE (2795)
DOĞALGAZA ZAM GELDİ DOĞALGAZA ZAM GELDİ (4067)
1 Mayıs nereden çıktı? 1 Mayıs nereden çıktı? (3630)
1 MAYIS KUTLAMALARI İÇİN TAKSİM’E ÇIKMAK İSTEYEN GRUPLARA POLİS MÜDAHALE ETTİ: GÖZALTILAR VAR 1 MAYIS KUTLAMALARI İÇİN TAKSİM’E ÇIKMAK İSTEYEN GRUPLARA POLİS MÜDAHALE ETTİ: GÖZALTILAR VAR (3512)
1 MAYIS, MEZARLIK İŞÇİLERİNİN DE BAYRAMI 1 MAYIS, MEZARLIK İŞÇİLERİNİN DE BAYRAMI (2495)
1 MAYIS’I YER ALTINDA KANALİZASYONDA GEÇİREN İŞÇİLER DE VAR 1 MAYIS’I YER ALTINDA KANALİZASYONDA GEÇİREN İŞÇİLER DE VAR (2464)
İSKENCEDERE HALKINDAN AKP’Lİ VEKİLLERE TEPKİ: “KENDİ TOPRAĞIMIZDA DAYAK YİYORUZ" İSKENCEDERE HALKINDAN AKP’Lİ VEKİLLERE TEPKİ: “KENDİ TOPRAĞIMIZDA DAYAK YİYORUZ" (2575)
KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 394 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 394 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (2747)
"1 HAZİRAN'A KADAR ÇEKLERE KARŞILIKSIZ İŞLEMİ YAPILMAYACAK" "1 HAZİRAN'A KADAR ÇEKLERE KARŞILIKSIZ İŞLEMİ YAPILMAYACAK" (3000)
CHP İZMİR'DEN YENİ PANKART: "İŞÇİLER SORUYOR, 128 MİLYAR DOLAR NEREDE?" CHP İZMİR'DEN YENİ PANKART: "İŞÇİLER SORUYOR, 128 MİLYAR DOLAR NEREDE?" (2777)
MEMURLARIN 39 YILLIK DİSİPLİN YÖNETMELİĞİ DEĞİŞTİ: ERDOĞAN TÜM MEMURLARIN DİSİPLİN AMİRİ OLDU MEMURLARIN 39 YILLIK DİSİPLİN YÖNETMELİĞİ DEĞİŞTİ: ERDOĞAN TÜM MEMURLARIN DİSİPLİN AMİRİ OLDU (3022)
"GENÇLER ESPRİ YAPTILAR DİYE İNCECİK BİLEKLERE KELEPÇE VURDURDUN. ZULMÜN ARTSIN Kİ ÇABUK GİDESİN" "GENÇLER ESPRİ YAPTILAR DİYE İNCECİK BİLEKLERE KELEPÇE VURDURDUN. ZULMÜN ARTSIN Kİ ÇABUK GİDESİN" (3914)
ÇEKLERİN İBRAZ SÜRESİ ERTELENDİ, SANAYİCİ “ÇARKLAR DURUR” UYARISI YAPTI ÇEKLERİN İBRAZ SÜRESİ ERTELENDİ, SANAYİCİ “ÇARKLAR DURUR” UYARISI YAPTI (3362)
TURİZM GELİRİ YÜZDE 40,2 AZALDI TURİZM GELİRİ YÜZDE 40,2 AZALDI (3020)
İHRACAT YÜZDE 42,2, İTHALAT YÜZDE 25,6 ARTTI İHRACAT YÜZDE 42,2, İTHALAT YÜZDE 25,6 ARTTI (3454)
“DİPLOMA NEREDE?” PANKARTI ASTILAR “DİPLOMA NEREDE?” PANKARTI ASTILAR (2935)
"AKP MÜHRÜ TAM KAPANMAYI DELİYOR" "AKP MÜHRÜ TAM KAPANMAYI DELİYOR" (2950)
" MEMLEKET VAHŞİ BATI'YA DÖNMÜŞ, DAMAT, 100 TANE AT, 128 MİLYAR DOLAR KAYIP" " MEMLEKET VAHŞİ BATI'YA DÖNMÜŞ, DAMAT, 100 TANE AT, 128 MİLYAR DOLAR KAYIP" (3020)
CHP’Lİ ÖZEL’DEN TORBALI YORUMU: "ALİ CENGİZ OYUNLARINA BAŞVURDULAR... İSTANBUL SEÇİMLERİ GİBİ BEYHUDEDİR!" CHP’Lİ ÖZEL’DEN TORBALI YORUMU: "ALİ CENGİZ OYUNLARINA BAŞVURDULAR... İSTANBUL SEÇİMLERİ GİBİ BEYHUDEDİR!" (3233)
KORONAVİRÜSE 339 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 339 CAN DAHA (2958)
ANKARA BAROSU ALKOL YASAĞINI DANIŞTAY'A TAŞIDI ANKARA BAROSU ALKOL YASAĞINI DANIŞTAY'A TAŞIDI (3120)
GEÇEN HAFTA DÖVİZ FAZLASI VEREN KAMU BANKALARI BU HAFTA AÇIK VERDİ GEÇEN HAFTA DÖVİZ FAZLASI VEREN KAMU BANKALARI BU HAFTA AÇIK VERDİ (3922)
ANAYASA MAHKEMESİ GEZİ PARKI'NDA GÖZÜNÜ KAYBEDEN VATANDAŞI HAKLI BULDU... AYM ÜYESİ FİDAN, BAŞSAVCI FİDAN'IN HATASINI KABUL ETTİ ANAYASA MAHKEMESİ GEZİ PARKI'NDA GÖZÜNÜ KAYBEDEN VATANDAŞI HAKLI BULDU... AYM ÜYESİ FİDAN, BAŞSAVCI FİDAN'IN HATASINI KABUL ETTİ (6020)
ANKARA'DA "1 MAYIS" AÇIKLAMASINA POLİS BİBER GAZIYLA MÜDAHALE ETTİ ANKARA'DA "1 MAYIS" AÇIKLAMASINA POLİS BİBER GAZIYLA MÜDAHALE ETTİ (4079)
Kibar Feyzo’nun çekildiği tarihi konak 'Sinema Müzesi' olacak Kibar Feyzo’nun çekildiği tarihi konak 'Sinema Müzesi' olacak (2626)
“ESNAFTA ARTIK BIÇAK KEMİĞİ KESTİ, İLİĞİ PARÇALAMAK ÜZERE…DEMOKRATİK ÜLKELERDE ALKOL YASAĞI OLMAZ” “ESNAFTA ARTIK BIÇAK KEMİĞİ KESTİ, İLİĞİ PARÇALAMAK ÜZERE…DEMOKRATİK ÜLKELERDE ALKOL YASAĞI OLMAZ” (2778)
EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ 5,1 GERİLEDİ EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİ 5,1 GERİLEDİ (2509)
HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YÜZDE 23,70 ARTTI HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YÜZDE 23,70 ARTTI (2673)
Okullar 2 Temmuz'a kadar açık olacak Okullar 2 Temmuz'a kadar açık olacak (2621)
DSP YÖNETİMİNDE "CUMHUR İTTİFAKI" İSTİFASI DSP YÖNETİMİNDE "CUMHUR İTTİFAKI" İSTİFASI (2604)
KORONAVİRÜSE 341 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 341 CAN DAHA (2667)
TÜRKİYE'DE HİNDİSTAN VARYANTI GÖRÜLDÜĞÜNÜ AÇIKLAYAN BAKAN KOCA, BİONTECH AŞISINDA 2. DOZUN ERTELENDİĞİNİ BİLDİRDİ TÜRKİYE'DE HİNDİSTAN VARYANTI GÖRÜLDÜĞÜNÜ AÇIKLAYAN BAKAN KOCA, BİONTECH AŞISINDA 2. DOZUN ERTELENDİĞİNİ BİLDİRDİ (2370)
BTP'DEN BİDEN'A "SOYKIRIM" TEPKİSİ: "HAÇLI ZİHNİYETİ, SEVR'İ SÜRDÜRMEK NİYETİNDE" BTP'DEN BİDEN'A "SOYKIRIM" TEPKİSİ: "HAÇLI ZİHNİYETİ, SEVR'İ SÜRDÜRMEK NİYETİNDE" (2870)
İNŞAAT İŞÇİLERİ SAĞLIK BAKANLIĞI ÖNÜNDE EYLEM YAPTI İNŞAAT İŞÇİLERİ SAĞLIK BAKANLIĞI ÖNÜNDE EYLEM YAPTI (3928)
SANAYİCİLER DE VERGİ VE SGK PRİMLERİNİN ERTELENMESİNİ İSTEDİ SANAYİCİLER DE VERGİ VE SGK PRİMLERİNİN ERTELENMESİNİ İSTEDİ (2681)
ERDOĞAN’A 128 BİN TL’LİK “MENDERES DAVASI” ERDOĞAN’A 128 BİN TL’LİK “MENDERES DAVASI” (2774)
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN DİPLOMASI İÇİN MARMARA ÜNİVERSİTESİNE BAŞVURULDU CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN DİPLOMASI İÇİN MARMARA ÜNİVERSİTESİNE BAŞVURULDU (4257)
"KAFASI BOZULANA POSTA KOYMAKLA ÖVÜNEN DÜNYA LİDERİ GİTMİŞ, YERİNE PEK BİR MİNNOŞ 'MİSTER ERDOGAN' GELMİŞ" "KAFASI BOZULANA POSTA KOYMAKLA ÖVÜNEN DÜNYA LİDERİ GİTMİŞ, YERİNE PEK BİR MİNNOŞ 'MİSTER ERDOGAN' GELMİŞ" (3124)
ŞİRKETLERİN BANKALARA OLAN 38,2 MİLYAR LİRALIK BORCU YENİDEN YAPILANDIRILDI ŞİRKETLERİN BANKALARA OLAN 38,2 MİLYAR LİRALIK BORCU YENİDEN YAPILANDIRILDI (2870)
YERLİ GEMİLERE HURDA TEŞVİĞİ GELDİ... HER YIL 5 GEMİ İÇİN DÖNÜŞÜM TEŞVİĞİ VERİLECEK YERLİ GEMİLERE HURDA TEŞVİĞİ GELDİ... HER YIL 5 GEMİ İÇİN DÖNÜŞÜM TEŞVİĞİ VERİLECEK (3698)
" İŞSİZLİK VE HAYAT PAHALILIĞI GELECEĞİMİZİ TEHDİT EDİYOR" " İŞSİZLİK VE HAYAT PAHALILIĞI GELECEĞİMİZİ TEHDİT EDİYOR" (2517)
CREDİT SUİSSE: ÖZEL BANKALAR KAMU BANKALARINDAN DAHA İYİ PERFORMANS GÖSTERDİ CREDİT SUİSSE: ÖZEL BANKALAR KAMU BANKALARINDAN DAHA İYİ PERFORMANS GÖSTERDİ (2995)
"DHMİ, TAV'A PANDEMİ KAYNAKLI MÜCBİR SEBEP NEDENİYLE İKİ YIL KİRA ERTELEMESİ VE İKİ YIL SÜRE UZATIMI HAKKI TANIMIŞTIR" "DHMİ, TAV'A PANDEMİ KAYNAKLI MÜCBİR SEBEP NEDENİYLE İKİ YIL KİRA ERTELEMESİ VE İKİ YIL SÜRE UZATIMI HAKKI TANIMIŞTIR" (2667)
HESAP AÇMAK İÇİN BANKAYA GİTMEYE GEREK KALMAYACAK HESAP AÇMAK İÇİN BANKAYA GİTMEYE GEREK KALMAYACAK (2740)
BIDEN’IN “SOYKIRIM” İFADESİNE TBMM’DEN KINAMA: "BARIŞ VE İLİŞKİLERİMİZİ OLUMSUZ ETKİLEYECEK BU KARARDAN GERİ DÖNMEYE DAVET EDİYORUZ" BIDEN’IN “SOYKIRIM” İFADESİNE TBMM’DEN KINAMA: "BARIŞ VE İLİŞKİLERİMİZİ OLUMSUZ ETKİLEYECEK BU KARARDAN GERİ DÖNMEYE DAVET EDİYORUZ" (2842)
"ERDOĞAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ İÇİN BİR MİLLİ GÜVENLİK SORUNU HALE GELMİŞTİR" "ERDOĞAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ İÇİN BİR MİLLİ GÜVENLİK SORUNU HALE GELMİŞTİR" (2574)
CHP'Lİ TANAL "NEFRET SUÇU" İŞLEDİĞİ İDDİASIYLA ABD BAŞKANI BIDEN HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU CHP'Lİ TANAL "NEFRET SUÇU" İŞLEDİĞİ İDDİASIYLA ABD BAŞKANI BIDEN HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU (2508)
TESK: TAM KAPANMA SÜRECİNDE ESNAF VE SANATKÂRLAR TÜM VERGİLERDEN MUAF OLMALI TESK: TAM KAPANMA SÜRECİNDE ESNAF VE SANATKÂRLAR TÜM VERGİLERDEN MUAF OLMALI (3133)
MAKİNA MÜHENDİSLERİ: KOD 29, 42-50 UYGULAMALARI KALDIRILMALI MAKİNA MÜHENDİSLERİ: KOD 29, 42-50 UYGULAMALARI KALDIRILMALI (2634)
İŞSİZLİK MOTOKURYELİĞE MECBUR ETTİ.. ÖĞRETMEN DE VAR, MÜHENDİS DE! İŞSİZLİK MOTOKURYELİĞE MECBUR ETTİ.. ÖĞRETMEN DE VAR, MÜHENDİS DE! (2545)
ANKARA CUMHURİYET SAVCILIĞI: SINAV SORUSUNU ALAN 12 KİŞİYE GÖZALTI KARARI ANKARA CUMHURİYET SAVCILIĞI: SINAV SORUSUNU ALAN 12 KİŞİYE GÖZALTI KARARI (2735)
Thodex dolandırıcılığında gözaltına alınanların tamamı serbest bırakıldı Thodex dolandırıcılığında gözaltına alınanların tamamı serbest bırakıldı (2641)
Atatürk "Ermeni Soykırımı" iddialarına ilişkin soruya ne yanıt vermişti Atatürk "Ermeni Soykırımı" iddialarına ilişkin soruya ne yanıt vermişti (4456)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE SON 24 SAATTE 353 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE SON 24 SAATTE 353 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (3088)
"BİR DİLİM EKMEĞE SAVAŞ AÇTILAR" "BİR DİLİM EKMEĞE SAVAŞ AÇTILAR" (2792)
Melek İpek tahliye edildi Melek İpek tahliye edildi (3311)
"ARTIK SÜRGÜN FURYASINA SON VERİN" "ARTIK SÜRGÜN FURYASINA SON VERİN" (2741)
"MUHALİF OLAN VATANDAŞLARIN PATATESLERİ HALA BEKLETİLİYOR" "MUHALİF OLAN VATANDAŞLARIN PATATESLERİ HALA BEKLETİLİYOR" (2417)
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ İBB'NİN HALK EKMEK BÜFESİ KURMASINA ENGEL OLDU: "EVİMİ YIKTILAR ŞİMDİ DE EKMEĞİMİ ALIYORLAR ELİMDEN" ÜSKÜDAR BELEDİYESİ İBB'NİN HALK EKMEK BÜFESİ KURMASINA ENGEL OLDU: "EVİMİ YIKTILAR ŞİMDİ DE EKMEĞİMİ ALIYORLAR ELİMDEN" (2237)
BAKAN SOYLU’YA ZEHİR KULLANMASINI ÖNEREN AYDIN’I TBMM GÜNDEMİNE TAŞIDI BAKAN SOYLU’YA ZEHİR KULLANMASINI ÖNEREN AYDIN’I TBMM GÜNDEMİNE TAŞIDI (3051)
SAĞLIK BAKANLIĞI'NDAN 65-72 YAŞ ARASINDAKİ HEKİMLERE YENİDEN İSTİHDAM SAĞLIK BAKANLIĞI'NDAN 65-72 YAŞ ARASINDAKİ HEKİMLERE YENİDEN İSTİHDAM (2649)
HİZMET, PERAKENDE VE İNŞAAT SEKTÖRLERİNDE GÜVEN ENDEKSİ DÜŞTÜ HİZMET, PERAKENDE VE İNŞAAT SEKTÖRLERİNDE GÜVEN ENDEKSİ DÜŞTÜ (2402)
THODEX SORUŞTURMASINDA GÖZALTINA ALINANLARDAN 62'Sİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ THODEX SORUŞTURMASINDA GÖZALTINA ALINANLARDAN 62'Sİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ (2433)
VİRÜS NEDENİYLE SON 24 SAATTE 347 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ VİRÜS NEDENİYLE SON 24 SAATTE 347 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (2608)
YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI ÇINAR’DAN GAZ BETON AÇIKLAMASI: "AİLEMİN FİRMASI TEK FİRMA" YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI ÇINAR’DAN GAZ BETON AÇIKLAMASI: "AİLEMİN FİRMASI TEK FİRMA" (2875)
"KAÇAKÇILIĞI ORTAYA ÇIKARAN KONSOLOSLUK GÖREVLİLERİ NEDEN MERKEZE ÇEKİLDİ?" "KAÇAKÇILIĞI ORTAYA ÇIKARAN KONSOLOSLUK GÖREVLİLERİ NEDEN MERKEZE ÇEKİLDİ?" (2442)
İSTANBUL'DA SIFIR KONUT SATIŞLARI ÖNCEKİ YILA GÖRE YÜZDE 28,4 AZALDI İSTANBUL'DA SIFIR KONUT SATIŞLARI ÖNCEKİ YILA GÖRE YÜZDE 28,4 AZALDI (3463)
AKP GENÇLİK KOLLARI YÖNETİCİSİ 23 NİSAN’DA ÇATIDA DÜĞÜN YAPTI AKP GENÇLİK KOLLARI YÖNETİCİSİ 23 NİSAN’DA ÇATIDA DÜĞÜN YAPTI (2462)
CHP’Lİ BEKO’DAN ASBESTLİ GEMİ SORUSU: "HİNDİSTAN’IN REDDETME GEREKÇESİ BİLİNİYOR MU?" CHP’Lİ BEKO’DAN ASBESTLİ GEMİ SORUSU: "HİNDİSTAN’IN REDDETME GEREKÇESİ BİLİNİYOR MU?" (2379)
ÇİN'İN DEV TİCARET ŞİRKETİ ALİ BABA’YA 2,8 MİLYAR DOLARLIK 'TEKELLEŞME' CEZASI ÇİN'İN DEV TİCARET ŞİRKETİ ALİ BABA’YA 2,8 MİLYAR DOLARLIK 'TEKELLEŞME' CEZASI (4186)
Ermeni Zulmü dosyası Ermeni Zulmü dosyası (2672)
Aşı olan 'süper bulaştırıcı' olarak virüs taşıyabilir Aşı olan 'süper bulaştırıcı' olarak virüs taşıyabilir (2930)
DIŞİŞLERİ’NDEN BIDEN’IN “SOYKIRIM” İFADESİNE TEPKİ: “AÇIKLAMAYI KABUL ETMİYOR VE EN ŞİDDETLİ ŞEKİLDE TELİN EDİYORUZ” DIŞİŞLERİ’NDEN BIDEN’IN “SOYKIRIM” İFADESİNE TEPKİ: “AÇIKLAMAYI KABUL ETMİYOR VE EN ŞİDDETLİ ŞEKİLDE TELİN EDİYORUZ” (5106)
VİRÜS NEDENİYLE SON 24 SAATTE 339 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ VİRÜS NEDENİYLE SON 24 SAATTE 339 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (4765)
NAZIM HİKMET'İN ŞİİRİ 1 MAYIS MARŞI OLDU NAZIM HİKMET'İN ŞİİRİ 1 MAYIS MARŞI OLDU (5648)
“YURTTAŞA ÜCRETSİZ VERİLEN PATATES VE SOĞANLARI TARİKAT DAĞITIYOR” “YURTTAŞA ÜCRETSİZ VERİLEN PATATES VE SOĞANLARI TARİKAT DAĞITIYOR” (14663)
Thodex ve Vebitcoin’in ardından Goldexcoin de battı Thodex ve Vebitcoin’in ardından Goldexcoin de battı (4944)
"TCK'YA GÖRE SUÇTUR, DERHAL İSTİFA ETMELİDİR" "TCK'YA GÖRE SUÇTUR, DERHAL İSTİFA ETMELİDİR" (6078)
POLİS, IŞIKLI 23 NİSAN KUTLAMASI İÇİN TUTANAK TUTTU POLİS, IŞIKLI 23 NİSAN KUTLAMASI İÇİN TUTANAK TUTTU (5251)
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ'NÜN YASAKLAMAK İSTEDİĞİ NUTUK’UN, OKULLARDA ÜCRETSİZ DAĞITIMI İÇİN CHP'Lİ ALBAN KANUN TEKLİFİ VERDİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ'NÜN YASAKLAMAK İSTEDİĞİ NUTUK’UN, OKULLARDA ÜCRETSİZ DAĞITIMI İÇİN CHP'Lİ ALBAN KANUN TEKLİFİ VERDİ (6099)
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI: "HİÇBİR YALANA VE BASKIYA BOYUN EĞMEYECEĞİZ" DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI: "HİÇBİR YALANA VE BASKIYA BOYUN EĞMEYECEĞİZ" (5190)
SİNEMA SEKTÖRÜNDE 26 PROJEYE 25 MİLYON LİRA DESTEK SİNEMA SEKTÖRÜNDE 26 PROJEYE 25 MİLYON LİRA DESTEK (6433)
KORONAVİRÜSE 343 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 343 CAN DAHA (5294)
PATATES KAMYONLARI OKUL BAHÇESİNDE PATATES KAMYONLARI OKUL BAHÇESİNDE (5514)
DOLARDA FARK 5 GÜNDE 34 KURUŞ OLDU DOLARDA FARK 5 GÜNDE 34 KURUŞ OLDU (4844)
İMAMOĞLU’NDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NE TÖREN TEPKİSİ: “PARAN YOKSA VALİLİKTEN İSTE, YOKSA BÜYÜKŞEHİRDEN İSTE, ZAVALLI” İMAMOĞLU’NDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NE TÖREN TEPKİSİ: “PARAN YOKSA VALİLİKTEN İSTE, YOKSA BÜYÜKŞEHİRDEN İSTE, ZAVALLI” (5182)
"SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI'NI TANIMAK TÜM TÜRK MİLLETİNİ KIŞKIRTIR" "SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI'NI TANIMAK TÜM TÜRK MİLLETİNİ KIŞKIRTIR" (4316)
“DİRENİŞ VARSA UMUT DA VAR, FERMAN PADİŞAHINSA DAĞLAR BİZİMDİR” “DİRENİŞ VARSA UMUT DA VAR, FERMAN PADİŞAHINSA DAĞLAR BİZİMDİR” (5759)
FARUK FATİH ÖZER HAKKINDA KIRMIZI BÜLTEN ÇIKARILDI, BAKAN SOYLU ARNAVUTLUK BAKANINI TELEFONLA ARADI FARUK FATİH ÖZER HAKKINDA KIRMIZI BÜLTEN ÇIKARILDI, BAKAN SOYLU ARNAVUTLUK BAKANINI TELEFONLA ARADI (3496)
ESKİ SAVCININ İFADESİNDEN KANAL İSTANBUL GÜZARGAHINDAKİ RANT ORTAYA ÇIKTI ESKİ SAVCININ İFADESİNDEN KANAL İSTANBUL GÜZARGAHINDAKİ RANT ORTAYA ÇIKTI (3349)
BIONTECH'IN KURUCUSU TÜRECİ: HER YIL AŞI OLMAK GEREKEBİLİR BIONTECH'IN KURUCUSU TÜRECİ: HER YIL AŞI OLMAK GEREKEBİLİR (3933)
THODEX’İN SAHİBİ FARUK FATİH ÖZER ARNAVUTLUK’A GİTMİŞ, 62 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI THODEX’İN SAHİBİ FARUK FATİH ÖZER ARNAVUTLUK’A GİTMİŞ, 62 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (3713)
"RUS AŞISINDA DA ARACI MI KAZANACAK?" "RUS AŞISINDA DA ARACI MI KAZANACAK?" (3053)
KKTC’de elektronik bileklik uygulamasını ihlal eden Türk turiste 22 bin TL'lik ceza KKTC’de elektronik bileklik uygulamasını ihlal eden Türk turiste 22 bin TL'lik ceza (4942)
"TÜRKİYE İKLİM ANLAŞMASINI İMZALAMAYAN 6 ÜLKEDEN BİRİ, BU BİZE YAKIŞMIYOR" "TÜRKİYE İKLİM ANLAŞMASINI İMZALAMAYAN 6 ÜLKEDEN BİRİ, BU BİZE YAKIŞMIYOR" (4183)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun (3723)
İZMİRLİ KAHVECİ İSYAN ETTİ: "HACİZLERE DÜŞTÜK" İZMİRLİ KAHVECİ İSYAN ETTİ: "HACİZLERE DÜŞTÜK" (3800)
“DÜŞÜRÜLEMEYEN VAKA SAYILARI SAĞLIK ALT YAPISINDA KAOSA NEDEN OLMAKTADIR” “DÜŞÜRÜLEMEYEN VAKA SAYILARI SAĞLIK ALT YAPISINDA KAOSA NEDEN OLMAKTADIR” (3825)
KORONAVİRÜSE 354 CAN DAHA KORONAVİRÜSE 354 CAN DAHA (5361)
MB'NİN DÖVİZ REZEVLERİ 2003 MAYIS AYINDAN BU YANA EN DÜŞÜK SEVİYEDE MB'NİN DÖVİZ REZEVLERİ 2003 MAYIS AYINDAN BU YANA EN DÜŞÜK SEVİYEDE (3663)
ABD'DEN, "TÜRKİYE'YE SEYAHAT ETMEYİN" UYARISI ABD'DEN, "TÜRKİYE'YE SEYAHAT ETMEYİN" UYARISI (3925)
"LEBALEP KONGRELERDE BULAŞMAYAN COVİD, 23 NİSAN'DA BULAŞIYOR!" "LEBALEP KONGRELERDE BULAŞMAYAN COVİD, 23 NİSAN'DA BULAŞIYOR!" (3588)
CHP, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇEKİLME KARARININ İPTALİ  İÇİN DANIŞTAY’A BAŞVURDU: “AKP’NİN YAPTIĞI TEK İYİ İŞTİ, BUNDAN DA GERİ DÖNÜYORLAR” CHP, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇEKİLME KARARININ İPTALİ İÇİN DANIŞTAY’A BAŞVURDU: “AKP’NİN YAPTIĞI TEK İYİ İŞTİ, BUNDAN DA GERİ DÖNÜYORLAR” (3463)
TÜRKİYE VE KKTC ANLAŞTI: CASİNOLARIN VERGİSİ ARTIYOR TÜRKİYE VE KKTC ANLAŞTI: CASİNOLARIN VERGİSİ ARTIYOR (7808)
TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ BİR AYDA YÜZDE 7,5 ORANINDA GERİLEDİ TÜKETİCİ GÜVEN ENDEKSİ BİR AYDA YÜZDE 7,5 ORANINDA GERİLEDİ (5791)
ABD'DE TEDAVİ İÇİN GEREKLİ PARA TOPLANDI: SMA'LI AZİZ CEMAL UMUDA UÇTU ABD'DE TEDAVİ İÇİN GEREKLİ PARA TOPLANDI: SMA'LI AZİZ CEMAL UMUDA UÇTU (3269)
"İZMİR RADYOAKTİF MADDE ÇÖPLÜĞÜ DEĞİL" "İZMİR RADYOAKTİF MADDE ÇÖPLÜĞÜ DEĞİL" (3529)
KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 362 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 362 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (4022)
"FETÖ GÜZELLEMELERİ YAPANLAR BAKAN OLURKEN, BİNLERCE İNSANIMIZIN MAĞDUR EDİLMESİ HANGİ VİCDANA SIĞAR?" "FETÖ GÜZELLEMELERİ YAPANLAR BAKAN OLURKEN, BİNLERCE İNSANIMIZIN MAĞDUR EDİLMESİ HANGİ VİCDANA SIĞAR?" (5510)
CHP’Lİ ALTAY: BU KONUŞMADAN DARBE ÇIKARANLARIN IQ’SU AYAKKABI NUMARALARI KADARDIR CHP’Lİ ALTAY: BU KONUŞMADAN DARBE ÇIKARANLARIN IQ’SU AYAKKABI NUMARALARI KADARDIR (3068)
NORVEÇ VARLIK FONU 46 MİLYAR DOLAR KAR ETTİ NORVEÇ VARLIK FONU 46 MİLYAR DOLAR KAR ETTİ (3095)
CHP "ZAMAN KAPSÜLÜ"NÜ 23 NİSAN'DA AÇIYOR CHP "ZAMAN KAPSÜLÜ"NÜ 23 NİSAN'DA AÇIYOR (3655)
ERDOĞAN 6 ÜNİVERSİTEYE REKTÖR ATADI; NİHAT HATİPOĞLU YENİDEN YÖK ÜYESİ ERDOĞAN 6 ÜNİVERSİTEYE REKTÖR ATADI; NİHAT HATİPOĞLU YENİDEN YÖK ÜYESİ (2737)
METİN LOKUMCU DAVASI BAŞLADI METİN LOKUMCU DAVASI BAŞLADI (5729)
CHP BURDUR İL BAŞKANI AKBULUT’A “128 MİLYAR DOLAR” SORGUSU CHP BURDUR İL BAŞKANI AKBULUT’A “128 MİLYAR DOLAR” SORGUSU (4332)
BAKANLIĞA DEZENFEKTAN SATIŞI PEKCAN’IN KOLTUĞUNA MAL OLDU BAKANLIĞA DEZENFEKTAN SATIŞI PEKCAN’IN KOLTUĞUNA MAL OLDU (4495)
KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 346 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 346 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (3667)
BOĞAZİÇİ REKTÖRÜ BULU, YENİ KURULAN İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI'NA DA VEKALETEN ATANDI BOĞAZİÇİ REKTÖRÜ BULU, YENİ KURULAN İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI'NA DA VEKALETEN ATANDI (5049)
TİCARET BAKANLIĞI İDDİAYI KABUL ETTİ RAKAMI DÜZELTTİ: "507 BİN LİRALIK DEZENFEKTAN ALDIK" TİCARET BAKANLIĞI İDDİAYI KABUL ETTİ RAKAMI DÜZELTTİ: "507 BİN LİRALIK DEZENFEKTAN ALDIK" (4071)
AİHM, HÜKÜMETİN İTİRAZINI REDDETTİ: TÜRKİYE KILIÇDAROĞLU'NA 11 BİN 385 EURO ÖDEYECEK AİHM, HÜKÜMETİN İTİRAZINI REDDETTİ: TÜRKİYE KILIÇDAROĞLU'NA 11 BİN 385 EURO ÖDEYECEK (5261)
FUTBOL FEDERASYONU'NDAN MAÇLARA ORUÇ AYARI FUTBOL FEDERASYONU'NDAN MAÇLARA ORUÇ AYARI (4054)
TÜRKİYE’NİN İLK YEŞİL HALKA ARZI GALATA WİND’E YATIRIMCIDAN 8 KAT TALEP TÜRKİYE’NİN İLK YEŞİL HALKA ARZI GALATA WİND’E YATIRIMCIDAN 8 KAT TALEP (5817)
"SÖZÜN BİTTİĞİ, TUZUN KOKTUĞU NOKTA" "SÖZÜN BİTTİĞİ, TUZUN KOKTUĞU NOKTA" (4925)
"VALİLİK KARARIYLA ADLİYENİN ÖNÜNDE TOPLANMA YASAĞI GELDİ, KENDİLERİ LEBALEP KONGRELERDE TOPLANIRKEN PANDEMİ YOKTU" "VALİLİK KARARIYLA ADLİYENİN ÖNÜNDE TOPLANMA YASAĞI GELDİ, KENDİLERİ LEBALEP KONGRELERDE TOPLANIRKEN PANDEMİ YOKTU" (3316)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TESUD YÖNETİMİNİ "GEÇİCİ OLARAK" GÖREVDEN ALDI İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TESUD YÖNETİMİNİ "GEÇİCİ OLARAK" GÖREVDEN ALDI (3639)
MUHARREM İNCE COVİD-19 TEDAVİSİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDEN TABURCU EDİLDİĞİNİ DUYURDU MUHARREM İNCE COVİD-19 TEDAVİSİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDEN TABURCU EDİLDİĞİNİ DUYURDU (2515)
KILIÇDAROĞLU, MERKEZ SAĞ SİYASETÇİLERLE BULUŞTU: “VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ İLE SORUNU OLMAYAN HERKESLE BİR ARAYA GELEBİLİRİZ” KILIÇDAROĞLU, MERKEZ SAĞ SİYASETÇİLERLE BULUŞTU: “VATANIN BÜTÜNLÜĞÜ İLE SORUNU OLMAYAN HERKESLE BİR ARAYA GELEBİLİRİZ” (3326)
BAŞKENTTEKİ KORONA TABLOSU: "PANDEMİDE 6 BİNE YAKIN KİŞİ ÖLDÜ, ŞİMDİ GÜNDE ORTALAMA 15 ÖLÜ VAR" BAŞKENTTEKİ KORONA TABLOSU: "PANDEMİDE 6 BİNE YAKIN KİŞİ ÖLDÜ, ŞİMDİ GÜNDE ORTALAMA 15 ÖLÜ VAR" (3296)
Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi (YD-ÜFE) yıllık yüzde 33,19, aylık yüzde 7,45 arttı. Yurt Dışı Üretici Fiyat Endeksi (YD-ÜFE) yıllık yüzde 33,19, aylık yüzde 7,45 arttı. (4393)
ANKARA BAROSU'NUN MÜLTECİ RAPORUNDAN: "ÇOCUK YAŞTA EVLİLİK SUÇ TİPİNE YANSIDI" ANKARA BAROSU'NUN MÜLTECİ RAPORUNDAN: "ÇOCUK YAŞTA EVLİLİK SUÇ TİPİNE YANSIDI" (2617)
TÜRKİYE, BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNDE 180 ÜLKE İÇİNDE 153. OLDU TÜRKİYE, BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNDE 180 ÜLKE İÇİNDE 153. OLDU (4290)
Esenler'de bir kadın boğazından bıçaklanarak öldürüldü Esenler'de bir kadın boğazından bıçaklanarak öldürüldü (4611)
İSTANBUL'DA 1 MAYIS GÜNÜ DE DAHİL 17 MAYIS'A KADAR TÜM EYLEM VE ETKİNLİKLER YASAKLANDI İSTANBUL'DA 1 MAYIS GÜNÜ DE DAHİL 17 MAYIS'A KADAR TÜM EYLEM VE ETKİNLİKLER YASAKLANDI (3901)
KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 341 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜSTE EN YÜKSEK CAN KAYBI: 341 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ (4039)
KIBRISLI HUKUKÇULAR, KKTC ANAYASA MAHKEMESİ'NE DESTEK VERDİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I ELEŞTİRDİ KIBRISLI HUKUKÇULAR, KKTC ANAYASA MAHKEMESİ'NE DESTEK VERDİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I ELEŞTİRDİ (5870)
"ERASMUS KAPSAMINDA YURTDIŞINA GİDEN 387 KİŞİDEN 23'Ü GERİ DÖNMEDİ" "ERASMUS KAPSAMINDA YURTDIŞINA GİDEN 387 KİŞİDEN 23'Ü GERİ DÖNMEDİ" (4669)
ERDOĞAN’IN LİSE DİPLOMASI SORUSUNA YANIT VERMEYEN MÜDÜRLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSU ERDOĞAN’IN LİSE DİPLOMASI SORUSUNA YANIT VERMEYEN MÜDÜRLER HAKKINDA SUÇ DUYURUSU (3636)
USTA SANATÇI GENCO ERKAL İFADE VERDİ USTA SANATÇI GENCO ERKAL İFADE VERDİ (7235)
TFF: "AVRUPA SÜPER LİGİ GİRİŞİMİ ASLA KABUL EDİLEMEZ" TFF: "AVRUPA SÜPER LİGİ GİRİŞİMİ ASLA KABUL EDİLEMEZ" (3255)
ÖZTRAK: MİLLİ REZERVLERİMİZ TEK BİR KİŞİNİN SİYASİ HIRS VE İKBALİ İÇİN KULLANILMIŞTIR ÖZTRAK: MİLLİ REZERVLERİMİZ TEK BİR KİŞİNİN SİYASİ HIRS VE İKBALİ İÇİN KULLANILMIŞTIR (6742)
EMEKLİ TÜMAMİRAL CEM GÜRDENİZ'E ELEKTRONİK KELEPÇE EMEKLİ TÜMAMİRAL CEM GÜRDENİZ'E ELEKTRONİK KELEPÇE (3155)
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI: 6 BELEDİYEYE DAHA MÜFETTİŞ GÖNDERİLDİ İÇİŞLERİ BAKANLIĞI: 6 BELEDİYEYE DAHA MÜFETTİŞ GÖNDERİLDİ (3601)
Avrupa futbolunda kriz! Avrupa futbolunda kriz! (3350)
PATATESİ İZDİHAMLA DAĞITIP ÜZERİNE BİR DE PATATES YEMEĞİ TARİFİ VERDİLER PATATESİ İZDİHAMLA DAĞITIP ÜZERİNE BİR DE PATATES YEMEĞİ TARİFİ VERDİLER (3675)
CHP, “TOPLU KAÇIŞLARIN” ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ: “HALKA HİZMETİ İNSAN KAÇAKÇILIĞI OLARAK GÖRÜYORLAR” CHP, “TOPLU KAÇIŞLARIN” ARAŞTIRILMASINI İSTEDİ: “HALKA HİZMETİ İNSAN KAÇAKÇILIĞI OLARAK GÖRÜYORLAR” (3926)
KORONAVİRÜS NEDENİYLE 318 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE 318 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (3108)
ÇARPICI ARAŞTIRMA SONUÇLARI: AŞIYA KARŞI TEREDDÜTÜ OLANLAR İLE YAPTIRMAYACAĞINI SÖYLEYENLERİN ORANI YAKLAŞIK YÜZDE 30 ÇARPICI ARAŞTIRMA SONUÇLARI: AŞIYA KARŞI TEREDDÜTÜ OLANLAR İLE YAPTIRMAYACAĞINI SÖYLEYENLERİN ORANI YAKLAŞIK YÜZDE 30 (4675)
TİCARET BAKANLIĞI'NIN 2021'DE ESNAFA VAADİ YİNE "KREDİ" OLDU TİCARET BAKANLIĞI'NIN 2021'DE ESNAFA VAADİ YİNE "KREDİ" OLDU (5355)
TÜRKİYE MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİ: İNŞAATTA GİRDİ MALİYET ARTTI NAKİT AKIŞI SORUNLARI YAŞANIYOR TÜRKİYE MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİ: İNŞAATTA GİRDİ MALİYET ARTTI NAKİT AKIŞI SORUNLARI YAŞANIYOR (3904)
KUMPAS MAĞDURU EMEKLİ ALBAY CORONAYA YENİLDİ KUMPAS MAĞDURU EMEKLİ ALBAY CORONAYA YENİLDİ (2793)
İŞ ARAYANLARIN YÜZDE 73.2’Sİ, YAKIN DÖNEMDEN ÜMİTSİZ İŞ ARAYANLARIN YÜZDE 73.2’Sİ, YAKIN DÖNEMDEN ÜMİTSİZ (2761)
AÇLIK SINIRI 2 BİN 716 TL, YOKSULLUK SINIRI 9 BİN 395 TL AÇLIK SINIRI 2 BİN 716 TL, YOKSULLUK SINIRI 9 BİN 395 TL (4000)
BERGAMA'DA RAMAZAN KOLİSİNE DÖNÜŞTÜRÜLEN YARDIMLARIN, ÜZERİ ÖRTÜLEREK BAŞKA YERE TAŞINDIĞI ÖNE SÜRÜLDÜ BERGAMA'DA RAMAZAN KOLİSİNE DÖNÜŞTÜRÜLEN YARDIMLARIN, ÜZERİ ÖRTÜLEREK BAŞKA YERE TAŞINDIĞI ÖNE SÜRÜLDÜ (4316)
VİRÜS NEDENİYLE 288 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ VİRÜS NEDENİYLE 288 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (5188)
İYİ PARTİ'DEN İSTANBUL'DA 10 BİN ADET 128 MİLYAR DOLAR MASKESİ İYİ PARTİ'DEN İSTANBUL'DA 10 BİN ADET 128 MİLYAR DOLAR MASKESİ (5550)
CHP'Lİ GENÇLERDEN BALONLU EYLEM... "128 MİLYAR DOLAR UÇTU!" CHP'Lİ GENÇLERDEN BALONLU EYLEM... "128 MİLYAR DOLAR UÇTU!" (3976)
GÜVENLİK SORUŞTURMASI KANUNU YENİDEN UYGULAMADA GÜVENLİK SORUŞTURMASI KANUNU YENİDEN UYGULAMADA (5351)
İBB'NİN MHP'Lİ BELEDİYEYE HİBE ETTİĞİ ATLAR KAYBOLDU İBB'NİN MHP'Lİ BELEDİYEYE HİBE ETTİĞİ ATLAR KAYBOLDU (4323)
PANDEMİNİN BAŞINDAN BU YANA EN YÜKSEK VAKA SAYISI AÇIKLANDI: 63 BİN 82 PANDEMİNİN BAŞINDAN BU YANA EN YÜKSEK VAKA SAYISI AÇIKLANDI: 63 BİN 82 (4017)
KRİPTO PARAYLA ÖDEME YAPILMASINA ENGEL GELİYOR KRİPTO PARAYLA ÖDEME YAPILMASINA ENGEL GELİYOR (5139)
MERKEZ BANKASI KONUT FİYAT ENDEKSİ AYLIK YÜZDE 2.6, YILLIK NOMİNAL YÜZDE 30.8 ARTTI MERKEZ BANKASI KONUT FİYAT ENDEKSİ AYLIK YÜZDE 2.6, YILLIK NOMİNAL YÜZDE 30.8 ARTTI (5609)
POLİSİ ZORA SOKAN 128 MİLYAR DOLAR SORUSU: "ONU BİZE SORMAYACAKSINIZ" POLİSİ ZORA SOKAN 128 MİLYAR DOLAR SORUSU: "ONU BİZE SORMAYACAKSINIZ" (4108)
KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU YÜZDE 2,0 ARTIŞLA 141,2 MİLYAR DOLAR OLDU KISA VADELİ DIŞ BORÇ STOKU YÜZDE 2,0 ARTIŞLA 141,2 MİLYAR DOLAR OLDU (4667)
DOKTORALILAR BİLE İŞ-KUR KAPISINDA, ERDOĞAN HANGİ KALİFİYEDEN BAHSEDİYOR? DOKTORALILAR BİLE İŞ-KUR KAPISINDA, ERDOĞAN HANGİ KALİFİYEDEN BAHSEDİYOR? (4264)
RESMİ GAZETE’DEKİ IŞİD’LİLERİ AÇIKLADI: "YABANCI MİLİTANLARA TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLIĞI VERİLMİŞ" RESMİ GAZETE’DEKİ IŞİD’LİLERİ AÇIKLADI: "YABANCI MİLİTANLARA TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLIĞI VERİLMİŞ" (6540)
KAŞ’TAKİ 14 ARAZİ SATIŞA ÇIKARILDI KAŞ’TAKİ 14 ARAZİ SATIŞA ÇIKARILDI (4721)
CHP YÖNETİMİNİN TAMAMINA SORUŞTURMA AÇILMIŞ CHP YÖNETİMİNİN TAMAMINA SORUŞTURMA AÇILMIŞ (4266)
CHP İL BAŞKANI YÜCEL'DEN BERGAMA BELEDİYE BAŞKANI'NA TEPKİ: "HER KÖTÜLÜĞÜNÜZ GİDİŞİNİZİ HIZLANDIRACAK!" CHP İL BAŞKANI YÜCEL'DEN BERGAMA BELEDİYE BAŞKANI'NA TEPKİ: "HER KÖTÜLÜĞÜNÜZ GİDİŞİNİZİ HIZLANDIRACAK!" (5125)
'Her şeyi göze alıyorum' diyerek yerde tekmelediği kadını dakikalarca darbetti 'Her şeyi göze alıyorum' diyerek yerde tekmelediği kadını dakikalarca darbetti (3514)
297 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ 297 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE YAŞAMINI YİTİRDİ (6874)
Abdullah Avcı'ya 17 milyon 340 bin fesih tazminatı ödenecek! Abdullah Avcı'ya 17 milyon 340 bin fesih tazminatı ödenecek! (5162)
ESKİ MHP İLÇE BAŞKANININ EVİNE ASTIĞI "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" PANKARTINI DA POLİS SÖKTÜ ESKİ MHP İLÇE BAŞKANININ EVİNE ASTIĞI "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" PANKARTINI DA POLİS SÖKTÜ (11111)
128 MİLYAR DOLAR İÇİN ALIŞVERİŞ SİTESİ DE AÇILDI: 5 MİLYAR 120 MİLYON DOZ AŞI ALINABİLİYOR 128 MİLYAR DOLAR İÇİN ALIŞVERİŞ SİTESİ DE AÇILDI: 5 MİLYAR 120 MİLYON DOZ AŞI ALINABİLİYOR (6768)
CHP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI: "GÖSTERMELİK ’KISMİ KAPANMA’ DEĞİL ‘DÖRT HAFTALIK TAM KAPANMA’ ÖNERİYORUZ" CHP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI: "GÖSTERMELİK ’KISMİ KAPANMA’ DEĞİL ‘DÖRT HAFTALIK TAM KAPANMA’ ÖNERİYORUZ" (3324)
NAZLIAKA’DAN İKİ ŞIKLI SORU: "AİLE BÜTÜNLÜĞÜNÜ SÖZLEŞME Mİ, YOKSULLUK MU BOZUYOR?" NAZLIAKA’DAN İKİ ŞIKLI SORU: "AİLE BÜTÜNLÜĞÜNÜ SÖZLEŞME Mİ, YOKSULLUK MU BOZUYOR?" (4241)
İBB SANATLA VE SANATÇIYLA OLAN DAYANIŞMASINI BÜYÜTÜYOR: TİYATROCULARA DESTEK İÇİN YENİ BİR KAMPANYA BAŞLATILDI İBB SANATLA VE SANATÇIYLA OLAN DAYANIŞMASINI BÜYÜTÜYOR: TİYATROCULARA DESTEK İÇİN YENİ BİR KAMPANYA BAŞLATILDI (3943)
ANAYASA MAHKEMESİ HDP KARARININ GEREKÇESİNİ AÇIKLADI: DELİLLER VE İDDİA ARASINDA İLİŞKİ YOK ANAYASA MAHKEMESİ HDP KARARININ GEREKÇESİNİ AÇIKLADI: DELİLLER VE İDDİA ARASINDA İLİŞKİ YOK (3495)
Koronavirüsten 5,5 ayda 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi Koronavirüsten 5,5 ayda 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi (5408)
İSTANBUL'DA ‘ÖLÜMLERİ DURDURUN’ DİYEN SAĞLIKÇILARA POLİS MÜDAHALESİ İSTANBUL'DA ‘ÖLÜMLERİ DURDURUN’ DİYEN SAĞLIKÇILARA POLİS MÜDAHALESİ (3540)
SAĞLIK ÖRGÜTLERİNDEN ANKARA'DA ORTAK BASIN AÇIKLAMASI: "YAŞAM HAKKIMIZDAN VAZGEÇMİYORUZ ÖLÜMLERİ DURDURUN" SAĞLIK ÖRGÜTLERİNDEN ANKARA'DA ORTAK BASIN AÇIKLAMASI: "YAŞAM HAKKIMIZDAN VAZGEÇMİYORUZ ÖLÜMLERİ DURDURUN" (3400)
Merkez Bankası politika faizini değiştirmedi. Faiz yüzde 19'da sabit tutuldu. Merkez Bankası politika faizini değiştirmedi. Faiz yüzde 19'da sabit tutuldu. (4582)
İPOTEKLİ KONUT SATIŞI YÜZDE 49,7 AZALDI İPOTEKLİ KONUT SATIŞI YÜZDE 49,7 AZALDI (3629)
Milletvekili Ahmet Şık hakkında "Bu hükümet seçimle gitmeyecek, sokağa çıkın" iddiasıyla fezleke Milletvekili Ahmet Şık hakkında "Bu hükümet seçimle gitmeyecek, sokağa çıkın" iddiasıyla fezleke (4311)
BAKANLIKTAN İMHA EDİLEN TÜY DÖKÜCÜ KREM AÇIKLAMASI: "AR-GE ÇALIŞMALARI İSRAF OLARAK DEĞERLENDİRİLMEMEKTEDİR” BAKANLIKTAN İMHA EDİLEN TÜY DÖKÜCÜ KREM AÇIKLAMASI: "AR-GE ÇALIŞMALARI İSRAF OLARAK DEĞERLENDİRİLMEMEKTEDİR” (12842)
BM'DEN "DÜNYA NÜFUS DURUMU" RAPORU: "KADINLARIN YARISI BEDENLERİ HAKKINDA SÖZ SAHİBİ DEĞİL" BM'DEN "DÜNYA NÜFUS DURUMU" RAPORU: "KADINLARIN YARISI BEDENLERİ HAKKINDA SÖZ SAHİBİ DEĞİL" (6508)
Mart ayında yağış bereketi Mart ayında yağış bereketi (4237)
Şike Kumpas Davası'nda mütalaasını açıklayan savcı 63 sanığın cezalandırılmasını istedi Şike Kumpas Davası'nda mütalaasını açıklayan savcı 63 sanığın cezalandırılmasını istedi (3739)
AİHM KARARININ ARDINDAN AHMET ALTAN TAHLİYE EDİLDİ AİHM KARARININ ARDINDAN AHMET ALTAN TAHLİYE EDİLDİ (7286)
Muharrem İnce'nin koronavirüs tedavisi hastanede sürüyor Muharrem İnce'nin koronavirüs tedavisi hastanede sürüyor (3684)
VAKA SAYISI 62 BİNİ GEÇTİ SON 24 SAATTE 279 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ VAKA SAYISI 62 BİNİ GEÇTİ SON 24 SAATTE 279 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (4734)
Rekabet Kurulu'dan Google'a 296 milyon 84 bin 899 TL ceza Rekabet Kurulu'dan Google'a 296 milyon 84 bin 899 TL ceza (5582)
‘Onun kanı akarsa büyü bozulacak’ diye bağırıp, kızını damdan sarkıtarak atacağını söyledi ‘Onun kanı akarsa büyü bozulacak’ diye bağırıp, kızını damdan sarkıtarak atacağını söyledi (6499)
DATÇA DEMOKRASİ PLATFORMU: DOĞASI HAVASINA, DOKUNMAYIN DATÇA’YA DATÇA DEMOKRASİ PLATFORMU: DOĞASI HAVASINA, DOKUNMAYIN DATÇA’YA (6167)
ESKİ BAŞBAKAN YILDIRIM AKBULUT YAŞAMINI YİTİRDİ ESKİ BAŞBAKAN YILDIRIM AKBULUT YAŞAMINI YİTİRDİ (12147)
"İNSAN KAÇAKÇILIĞINA ADI KARIŞAN ÇOK SAYIDA BELEDİYE VAR” "İNSAN KAÇAKÇILIĞINA ADI KARIŞAN ÇOK SAYIDA BELEDİYE VAR” (20077)
ÇİLEK ÜRETİCİSİNİN BORÇ ÇIKMAZI... "KİLOSUNU EN AZ 8 LİRAYA SATMAMIZ LAZIM Kİ BORÇLARIMIZI ÖDEYEBİLELİM" ÇİLEK ÜRETİCİSİNİN BORÇ ÇIKMAZI... "KİLOSUNU EN AZ 8 LİRAYA SATMAMIZ LAZIM Kİ BORÇLARIMIZI ÖDEYEBİLELİM" (5470)
YETKİ BELGESİ OLMAYAN KUYUMCULUK YAPAMAYACAK YETKİ BELGESİ OLMAYAN KUYUMCULUK YAPAMAYACAK (5866)
TARIM YAZARI ALİ EKBER YILDIRIM, HÜKÜMETİN SOĞAN VE PATATES ALIM RAKAMLARININ GERÇEK OLMADIĞINI AÇIKLADI TARIM YAZARI ALİ EKBER YILDIRIM, HÜKÜMETİN SOĞAN VE PATATES ALIM RAKAMLARININ GERÇEK OLMADIĞINI AÇIKLADI (4155)
Beyaz Saray: Biden, üçüncü bir ülkede zirve görüşmesi önerdi Beyaz Saray: Biden, üçüncü bir ülkede zirve görüşmesi önerdi (4042)
MEB'TEN UZAKTAN EĞİTİME İLİŞKİN AÇIKLAMA: 8 VE 12'NCİ SINIFLAR HARİÇ TÜM SINIFLARDA TAM ZAMANLI UZAKTAN EĞİTİME GEÇİLECEK MEB'TEN UZAKTAN EĞİTİME İLİŞKİN AÇIKLAMA: 8 VE 12'NCİ SINIFLAR HARİÇ TÜM SINIFLARDA TAM ZAMANLI UZAKTAN EĞİTİME GEÇİLECEK (4295)
"ANKARA VALİLİĞİ YURTTAŞTAN YARDIM KOLİSİ İSTİYOR" "ANKARA VALİLİĞİ YURTTAŞTAN YARDIM KOLİSİ İSTİYOR" (4162)
VAKA SAYISI 60 BİNE DAYANDI, SON 24 SAATTE 273 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ VAKA SAYISI 60 BİNE DAYANDI, SON 24 SAATTE 273 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (3490)
SOMA DAVASI ERTELENDİ: "EVLADINI KAYBEDEN ANNE OLARAK BEN DE HAYATIMI KAYBETTİM" SOMA DAVASI ERTELENDİ: "EVLADINI KAYBEDEN ANNE OLARAK BEN DE HAYATIMI KAYBETTİM" (4242)
NASA YARIŞMASININ ŞAMPİYONU VAN GÖLÜ FOTOĞRAFI OLDU NASA YARIŞMASININ ŞAMPİYONU VAN GÖLÜ FOTOĞRAFI OLDU (5335)
BOĞAZİÇİ PROTESTOLARI 100. GÜNÜNDE: "DEĞİL 100 GÜN, DEĞİL 6 AY GEREKİRSE BİN GÜN SÜRECEK VE SONUNDA DİRENİŞ KAZANACAK" BOĞAZİÇİ PROTESTOLARI 100. GÜNÜNDE: "DEĞİL 100 GÜN, DEĞİL 6 AY GEREKİRSE BİN GÜN SÜRECEK VE SONUNDA DİRENİŞ KAZANACAK" (5249)
SES'TEN SAĞLIK BAKANLIĞI'NA SAĞLIK EMEKÇİLERİNİN İZİNLERİ HAKKINDA ÇAĞRI SES'TEN SAĞLIK BAKANLIĞI'NA SAĞLIK EMEKÇİLERİNİN İZİNLERİ HAKKINDA ÇAĞRI (3723)
EŞİNİN ŞİDDET UYGULADIĞI KADIN MİKROFONU ALDI HAYKIRDI: "ÖLMEK İSTEMİYORUM, YAKMAYIN BİZİ, SESİMİZİ DUYUN" EŞİNİN ŞİDDET UYGULADIĞI KADIN MİKROFONU ALDI HAYKIRDI: "ÖLMEK İSTEMİYORUM, YAKMAYIN BİZİ, SESİMİZİ DUYUN" (4384)
MAHKEME “FETÖ’CÜ” DEDİ, GÖKÇEK 4 AY SONRA YÜZDE 104 DAHA PAHALIYA İHALE VERDİ MAHKEME “FETÖ’CÜ” DEDİ, GÖKÇEK 4 AY SONRA YÜZDE 104 DAHA PAHALIYA İHALE VERDİ (3720)
KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A: "KOLTUĞU UĞRUNA YAPMAYACAĞI BİR ŞEY YOKTUR" KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A: "KOLTUĞU UĞRUNA YAPMAYACAĞI BİR ŞEY YOKTUR" (3080)
"SINAVDA TORPİL" İDDİASINA ÜNİVERSİTEDEN YANIT: SORUŞTURMAYI GEREKTİRECEK DURUM YOK "SINAVDA TORPİL" İDDİASINA ÜNİVERSİTEDEN YANIT: SORUŞTURMAYI GEREKTİRECEK DURUM YOK (4330)
AKHİSAR'DA "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞİ İNDİRİLDİ AKHİSAR'DA "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞİ İNDİRİLDİ (2499)
TÜİK'E GÖRE, SANAYİ ÜRETİMİ YILLIK YÜZDE 8,8 ARTTI TÜİK'E GÖRE, SANAYİ ÜRETİMİ YILLIK YÜZDE 8,8 ARTTI (8676)
OSMANİYE’DE DOKTORU TEHDİT ETTİĞİ İDDİA EDİLEN SAVCIYA İNCELEME BAŞLATILDI OSMANİYE’DE DOKTORU TEHDİT ETTİĞİ İDDİA EDİLEN SAVCIYA İNCELEME BAŞLATILDI (3967)
KÜLLİYE SİLUETİ OLMAYAN "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞİ GECE YARISI CHP EDİRNE İL BAŞKANLIĞI BİNASINDAN SÖKÜLDÜ KÜLLİYE SİLUETİ OLMAYAN "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞİ GECE YARISI CHP EDİRNE İL BAŞKANLIĞI BİNASINDAN SÖKÜLDÜ (3678)
EMİR: AŞILAMADA ARAP ÜLKELERİ DE TÜRKİYE'Yİ GEÇTİ EMİR: AŞILAMADA ARAP ÜLKELERİ DE TÜRKİYE'Yİ GEÇTİ (3673)
Montrö bildirisi: Emekli amirallerden Ergun Mengi tutuklama istemiyle, diğer 13 kişi ise adli kontrolle serbest bırakılması talebiyle mahkemeye sevk edildi Montrö bildirisi: Emekli amirallerden Ergun Mengi tutuklama istemiyle, diğer 13 kişi ise adli kontrolle serbest bırakılması talebiyle mahkemeye sevk edildi (3393)
HAZİNE 8,7 MİLYAR LİRA BORÇLANDI HAZİNE 8,7 MİLYAR LİRA BORÇLANDI (3265)
'Bildiri' soruşturmasında 14 emekli amiral adliyede 'Bildiri' soruşturmasında 14 emekli amiral adliyede (3258)
“128 MİLYAR DOLAR NEREDE?” AFİŞİ TEKRAR ASILDI “128 MİLYAR DOLAR NEREDE?” AFİŞİ TEKRAR ASILDI (2776)
HEKİMLER 15 NİSAN'DA UYARI EYLEMİ YAPACAK: SALGIN KONTROLDEN ÇIKTI HEKİMLER 15 NİSAN'DA UYARI EYLEMİ YAPACAK: SALGIN KONTROLDEN ÇIKTI (2729)
İÇ ÇAMAŞIRLI POZLAR VERİP, ÜRÜN TANITIMI YAPAN DOKTOR İÇ ÇAMAŞIRLI POZLAR VERİP, ÜRÜN TANITIMI YAPAN DOKTOR (3324)
EGM'den '12Nisan' açıklaması EGM'den '12Nisan' açıklaması (3592)
CHP 128 MİLYAR DOLAR İÇİN GENEL GÖRÜŞME İSTEYECEK CHP 128 MİLYAR DOLAR İÇİN GENEL GÖRÜŞME İSTEYECEK (3384)
FAHRETTİN ALTUN’A “BOĞAZINIZA DİZİLSİN YOKSULUN HAKKI” DİYEN AVUKAT YARGILANIYOR FAHRETTİN ALTUN’A “BOĞAZINIZA DİZİLSİN YOKSULUN HAKKI” DİYEN AVUKAT YARGILANIYOR (8683)
TİHV’DEN ÖĞRENCİ RAPORU: 4 YILDA 23 ÖĞRENCİ ÖLDÜRÜLDÜ TİHV’DEN ÖĞRENCİ RAPORU: 4 YILDA 23 ÖĞRENCİ ÖLDÜRÜLDÜ (3252)
HÜRRİYET, ÇALIŞANLARIN SENDİKA HAKKINI "İLGİSİZ" BULDU, ÇIKARDIĞI SENDİKALI EMEKÇİLER YERİNE 180 KİŞİYİ İŞE ALDI HÜRRİYET, ÇALIŞANLARIN SENDİKA HAKKINI "İLGİSİZ" BULDU, ÇIKARDIĞI SENDİKALI EMEKÇİLER YERİNE 180 KİŞİYİ İŞE ALDI (2751)
“128 MİLYAR NEREDE” AFİŞLERİNİN KALDIRILMASINA TEPKİ: SAVCININ İŞİ SOYGUN VARSA ARAŞTIRMAKTIR, SORANLARI TAKİP ETMEK DEĞİL “128 MİLYAR NEREDE” AFİŞLERİNİN KALDIRILMASINA TEPKİ: SAVCININ İŞİ SOYGUN VARSA ARAŞTIRMAKTIR, SORANLARI TAKİP ETMEK DEĞİL (3982)
"AVRUPA'DA İLAÇ HARCAMASI EN DÜŞÜK ÜLKE TÜRKİYE" "AVRUPA'DA İLAÇ HARCAMASI EN DÜŞÜK ÜLKE TÜRKİYE" (3911)
İNŞAAT MALİYET ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 27,59 ARTTI İNŞAAT MALİYET ENDEKSİ YILLIK YÜZDE 27,59 ARTTI (11739)
Binlerce hasta incelendi: Günde 3 fincan kahve kanser riskini yüzde 52 azaltıyor Binlerce hasta incelendi: Günde 3 fincan kahve kanser riskini yüzde 52 azaltıyor (2755)
EŞ ŞİDDETİNE MARUZ KALAN KADIN: “BEN NEFES ALIRKEN YARDIMCI OLUN, ÖLDÜKTEN SONRA ADIMI DUYURMAYIN” EŞ ŞİDDETİNE MARUZ KALAN KADIN: “BEN NEFES ALIRKEN YARDIMCI OLUN, ÖLDÜKTEN SONRA ADIMI DUYURMAYIN” (20469)
ŞUBAT AYINDA 250 BİN KİŞİ DAHA İŞSİZLER ORDUSUNA KATILDI ŞUBAT AYINDA 250 BİN KİŞİ DAHA İŞSİZLER ORDUSUNA KATILDI (4309)
Muharrem İnce koronavirüse yakalandı Muharrem İnce koronavirüse yakalandı (3059)
Cihangir'de görüntülerine tepki yağan kadına saldırının şüphelisi yakalandı Cihangir'de görüntülerine tepki yağan kadına saldırının şüphelisi yakalandı (3411)
Mustafa Üstündağ ralli yarışları sonrası heyetle kavga etti Mustafa Üstündağ ralli yarışları sonrası heyetle kavga etti (3755)
237 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ 237 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ (2914)
SANATÇILAR TEPKİLİ: ORKESTRALAR ANKARA ARENA'DA YARIN 200 KİŞİLİK PROVA YAPACAK SANATÇILAR TEPKİLİ: ORKESTRALAR ANKARA ARENA'DA YARIN 200 KİŞİLİK PROVA YAPACAK (3064)
CHP’Lİ AĞBABA’DAN “İLTİCA” AÇIKLAMASI: “AK PARTİLİ BELEDİYE İNSANLARIN YURTDIŞINA KAÇMASINA ARACILIK EDİP SUÇ İŞLEDİ" CHP’Lİ AĞBABA’DAN “İLTİCA” AÇIKLAMASI: “AK PARTİLİ BELEDİYE İNSANLARIN YURTDIŞINA KAÇMASINA ARACILIK EDİP SUÇ İŞLEDİ" (6537)
BİR YILDIR SAHNE ALAMAYAN ESKİŞEHİRLİ MÜZİSYEN: FABRİKADA ZIMPARA YAPIYORUM, ELLERİM ORG TUTAMAYACAK HALE GELDİ BİR YILDIR SAHNE ALAMAYAN ESKİŞEHİRLİ MÜZİSYEN: FABRİKADA ZIMPARA YAPIYORUM, ELLERİM ORG TUTAMAYACAK HALE GELDİ (3460)
TORBALI'DA ÇİFTÇİ BASRİ YILDIRIM CANINA KIYDI TORBALI'DA ÇİFTÇİ BASRİ YILDIRIM CANINA KIYDI (5086)
Prens Philip’in doğum belgesi yaklaşık bir asır sonra gün yüzüne çıktı Prens Philip’in doğum belgesi yaklaşık bir asır sonra gün yüzüne çıktı (2672)
ENFLASYON ARTTI,  İSTANBULLUNUN ALIM GÜCÜ DÜŞTÜ ENFLASYON ARTTI, İSTANBULLUNUN ALIM GÜCÜ DÜŞTÜ (3202)
"YABANCILARIN TÜRKİYE'DE 16 MİLYON METREKARE TARIM ARAZİSİ VAR" "YABANCILARIN TÜRKİYE'DE 16 MİLYON METREKARE TARIM ARAZİSİ VAR" (3723)
PANDEMİ MEZAR ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRDİ: "VİRÜS GEÇİRMEYEN KOMPOZİT MEZAR " PANDEMİ MEZAR ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRDİ: "VİRÜS GEÇİRMEYEN KOMPOZİT MEZAR " (9462)
POLİS, KASTAMONU'DA CHP'NİN "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞLERİNİ SÖKTÜ POLİS, KASTAMONU'DA CHP'NİN "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞLERİNİ SÖKTÜ (5960)
Emine, tabutunun üzerine konulan gelinlikle son yolculuğuna uğurlandı Emine, tabutunun üzerine konulan gelinlikle son yolculuğuna uğurlandı (3539)
Bu da Kovid-19 Aşı Turu; fiyatlar 3 binden 10 bin liraya kadar çıkıyor Bu da Kovid-19 Aşı Turu; fiyatlar 3 binden 10 bin liraya kadar çıkıyor (8676)
CUMHURBAŞKANI KARARI İLE DİDİM’DEKİ ARAZİ TÜRK METAL’E SATILDI CUMHURBAŞKANI KARARI İLE DİDİM’DEKİ ARAZİ TÜRK METAL’E SATILDI (8691)
YABANCI YATIRIMCI BORSA'DA 1,23 MİLYAR DOLAR NET SATIŞ YAPTI YABANCI YATIRIMCI BORSA'DA 1,23 MİLYAR DOLAR NET SATIŞ YAPTI (2911)
POLİS EMEKLİLERİNDEN HÜKÜMETE 3600 EK GÖSTERGE MESAJI: "İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ" POLİS EMEKLİLERİNDEN HÜKÜMETE 3600 EK GÖSTERGE MESAJI: "İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ" (3391)
Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim (7812)
3 kardeş, 15 gün içinde koronavirüsten öldü 3 kardeş, 15 gün içinde koronavirüsten öldü (5179)
"İSTANBUL’U KORUMAK, VATANI KORUMAKTIR" "İSTANBUL’U KORUMAK, VATANI KORUMAKTIR" (5004)
BİR DAKİKALIK SAYGI DURUŞUNA 'DEVLETİN BÜTÜNLÜĞÜNÜ BOZMAK' VE 'KALKIŞMA' SORUŞTURMASI! BİR DAKİKALIK SAYGI DURUŞUNA 'DEVLETİN BÜTÜNLÜĞÜNÜ BOZMAK' VE 'KALKIŞMA' SORUŞTURMASI! (4188)
İşte emekli amirallerin ilk ifadeleri İşte emekli amirallerin ilk ifadeleri (4377)
Konya'da 2 tur otobüsü devrildi: Rus turistlerin de olduğu çok sayıda yaralı var Konya'da 2 tur otobüsü devrildi: Rus turistlerin de olduğu çok sayıda yaralı var (2636)
Sedat Peker'in suç karnesi: 10 yıldan fazla cezaevinde kaldı Sedat Peker'in suç karnesi: 10 yıldan fazla cezaevinde kaldı (3282)
MUDANYA'DA CHP'NİN "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞLERİ SÖKÜLDÜ MUDANYA'DA CHP'NİN "128 MİLYAR DOLAR NEREDE" AFİŞLERİ SÖKÜLDÜ (6607)
TTB'DEN 50 METRELİK BELGE: "BUNLAR TOPLUMU YOK SAYMANIN BELGESİDİR" TTB'DEN 50 METRELİK BELGE: "BUNLAR TOPLUMU YOK SAYMANIN BELGESİDİR" (3630)
CHP’Lİ ÖZEL: "NE KADAR ZORLUK VARSA SANA, ÇİL ÇİL DOLARLAR YANDAŞA" CHP’Lİ ÖZEL: "NE KADAR ZORLUK VARSA SANA, ÇİL ÇİL DOLARLAR YANDAŞA" (5036)
İMAMOĞLU: ÜRETEN TÜRKİYE KAZANIR, EVDE BEKLEYEN TÜRKİYE DEĞİL İMAMOĞLU: ÜRETEN TÜRKİYE KAZANIR, EVDE BEKLEYEN TÜRKİYE DEĞİL (3502)
“ABD TÜTÜNÜNE MİLYONLAR ÖDEYEN HÜKÜMET, ADIYAMAN’IN TÜTÜNÜNÜ YASAKLIYOR, İŞTE ŞAHSIM HÜKÜMETİNİN YERLİLİĞİ VE MİLLİLİĞİ” “ABD TÜTÜNÜNE MİLYONLAR ÖDEYEN HÜKÜMET, ADIYAMAN’IN TÜTÜNÜNÜ YASAKLIYOR, İŞTE ŞAHSIM HÜKÜMETİNİN YERLİLİĞİ VE MİLLİLİĞİ” (5104)
CHP il başkan yardımcısı koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti CHP il başkan yardımcısı koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti (2919)
ERDOĞAN İLE İLGİLİ ÖNERGESİ İADE EDİLEN CHP'Lİ BAŞARIR: "ERDOĞAN’IN İTİBARI, MUTLULUĞU; ŞENTOP İÇİN ANAYASA’DAN DA İÇTÜZÜK’TEN DE ÖNDE GELİYOR” ERDOĞAN İLE İLGİLİ ÖNERGESİ İADE EDİLEN CHP'Lİ BAŞARIR: "ERDOĞAN’IN İTİBARI, MUTLULUĞU; ŞENTOP İÇİN ANAYASA’DAN DA İÇTÜZÜK’TEN DE ÖNDE GELİYOR” (3496)
KANAL İSTANBUL FİZİBİLİTE RAPORUNDA MONTRÖ UYARISI: "TÜRKİYE, MONTRÖ'NÜN SADIK BİR KORUYUCUSU OLMAYA DEVAM ETMELİDİR" KANAL İSTANBUL FİZİBİLİTE RAPORUNDA MONTRÖ UYARISI: "TÜRKİYE, MONTRÖ'NÜN SADIK BİR KORUYUCUSU OLMAYA DEVAM ETMELİDİR" (4097)
ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜKSELDİ ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜKSELDİ (3135)
Ukrayna-Rusya krizi: CNN'e konuşan ABD yetkilisi, Karadeniz'e savaş gemileri göndermeyi düşündüklerini söyledi Ukrayna-Rusya krizi: CNN'e konuşan ABD yetkilisi, Karadeniz'e savaş gemileri göndermeyi düşündüklerini söyledi (3338)
TATİLE ÇIKACAKLAR KOPYA OTEL FURYASINA DİKKAT! TATİLE ÇIKACAKLAR KOPYA OTEL FURYASINA DİKKAT! (4160)
Sedat Peker ve adamlarına yönelik operasyon Sedat Peker ve adamlarına yönelik operasyon (3376)
ÖZEL KARARNAMEYLE TCMB'YE ATANAN PROF. HOBİKOĞLU PPK ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ ÖZEL KARARNAMEYLE TCMB'YE ATANAN PROF. HOBİKOĞLU PPK ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ (3891)
KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A KORONAVİRÜS MESAJI: "MİLLETİN CEBİNE KASTETTİĞİN YETMEDİ, CANINA DA KASTEDİYORSUN" KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A KORONAVİRÜS MESAJI: "MİLLETİN CEBİNE KASTETTİĞİN YETMEDİ, CANINA DA KASTEDİYORSUN" (4095)
MSB’Yİ YALANLAYAN TÜRKİYE EMEKLİ SUBAYLAR DERNEĞİ’NE DENETİM BAŞLATILDI MSB’Yİ YALANLAYAN TÜRKİYE EMEKLİ SUBAYLAR DERNEĞİ’NE DENETİM BAŞLATILDI (4044)
SGK: PANDEMİ DÖNEMİNDE KOD-29 İLE 176 BİN 662 KİŞİNİN İŞİNE SON VERİLDİ SGK: PANDEMİ DÖNEMİNDE KOD-29 İLE 176 BİN 662 KİŞİNİN İŞİNE SON VERİLDİ (9227)
"KANIRTA KANIRTA BÜYÜKŞEHİRİ ALACAĞIZ" "KANIRTA KANIRTA BÜYÜKŞEHİRİ ALACAĞIZ" (4865)
AYM BASIN YAYIN KURULUŞLARINI KAPATAN OHAL KHK'SINI İPTAL ETTİ AYM BASIN YAYIN KURULUŞLARINI KAPATAN OHAL KHK'SINI İPTAL ETTİ (14219)
DANIŞTAY, TSK’DA TÜRBANA İZİN VEREN YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİNİN İPTALİ İSTEMİNİ REDDETTİ DANIŞTAY, TSK’DA TÜRBANA İZİN VEREN YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİNİN İPTALİ İSTEMİNİ REDDETTİ (39623)
AYASOFYA CAMİİ İMAMI MEHMET BOYNUKALIN GÖREVDEN ALINDI AYASOFYA CAMİİ İMAMI MEHMET BOYNUKALIN GÖREVDEN ALINDI (26411)
Prof. Dr. Aydın: Vakalar daha fazla artacak, ramazanda tam kapanma uygulanmalı Prof. Dr. Aydın: Vakalar daha fazla artacak, ramazanda tam kapanma uygulanmalı (46446)
CHP'Lİ TAŞCIER: "MART AYINDA 112 KİŞİ İNTİHAR ETTİ. BUNLARIN 13'Ü ÇOCUK" CHP'Lİ TAŞCIER: "MART AYINDA 112 KİŞİ İNTİHAR ETTİ. BUNLARIN 13'Ü ÇOCUK" (13547)
GÖREVİNDEN UZAKLAŞTIRILAN YALOVA BELEDİYE BAŞKANI SALMAN: BİR NEVİ DARBE YAPILDI, YALOVA HALKININ TERCİHİ GASP EDİLDİ GÖREVİNDEN UZAKLAŞTIRILAN YALOVA BELEDİYE BAŞKANI SALMAN: BİR NEVİ DARBE YAPILDI, YALOVA HALKININ TERCİHİ GASP EDİLDİ (7661)
EMEKLİ TÜMAMİRAL CİHAT YAYCI’DAN MONTRÖ ÇIKIŞI: “BOĞAZLAR ÜZERİNDEKİ EGEMENLİĞİMİZ MONTRÖ İLE BAĞLIDIR SÖZÜNÜ HASIMLARIMIZ DAHİ DİLE GETİRMEMİŞTİR” EMEKLİ TÜMAMİRAL CİHAT YAYCI’DAN MONTRÖ ÇIKIŞI: “BOĞAZLAR ÜZERİNDEKİ EGEMENLİĞİMİZ MONTRÖ İLE BAĞLIDIR SÖZÜNÜ HASIMLARIMIZ DAHİ DİLE GETİRMEMİŞTİR” (31442)
Denizlerde yaklaşan tehlike: İstilacı türler artacak balıkçılıkta verim düşecek Denizlerde yaklaşan tehlike: İstilacı türler artacak balıkçılıkta verim düşecek (32761)
ROMANLAR İÇİN İKİ TEKLİF, İKİ ÖNERGE: 3 DEĞİL 5 YAPTIK, SONUCU BU MU OLMALI? ROMANLAR İÇİN İKİ TEKLİF, İKİ ÖNERGE: 3 DEĞİL 5 YAPTIK, SONUCU BU MU OLMALI? (18618)
Akkuyu’da akıma kapılan sondaj makinesi operatörü yaşamını yitirdi Akkuyu’da akıma kapılan sondaj makinesi operatörü yaşamını yitirdi (115387)
SGK'dan Kod-29 açıklaması: Ahlak ve iyi niyet kurallarına uymayan haller için ayrı kodlar belirlendi SGK'dan Kod-29 açıklaması: Ahlak ve iyi niyet kurallarına uymayan haller için ayrı kodlar belirlendi (83060)
GENEL SAĞLIK-İŞ: "ŞEHİR HASTANELERİ İÇİN ÖDENEN TUTARLAR ARTIK GİZLENİYOR" GENEL SAĞLIK-İŞ: "ŞEHİR HASTANELERİ İÇİN ÖDENEN TUTARLAR ARTIK GİZLENİYOR" (42217)
"TEK ADAM PARTİ DEVLETİ REJİMİNE GEÇİŞİN DÜĞMESİNE BASILDIĞINDAN BU YANA TÜRKİYE HER GÜN BİRAZ DAHA GERİYE GİDİYOR" "TEK ADAM PARTİ DEVLETİ REJİMİNE GEÇİŞİN DÜĞMESİNE BASILDIĞINDAN BU YANA TÜRKİYE HER GÜN BİRAZ DAHA GERİYE GİDİYOR" (10302)
SALGIN YILINDA TÜRKİYE'DEKİ DOLAR MİLYARDERLERİNİN SERVETİ YÜZDE 39 ARTTI SALGIN YILINDA TÜRKİYE'DEKİ DOLAR MİLYARDERLERİNİN SERVETİ YÜZDE 39 ARTTI (39624)
AKŞENER'DEN ÇİN BÜYÜKELÇİLİĞİ'NE YANIT: "TÜRKİSTAN’DA YAŞANAN İNSANLIK DRAMINA SUSMADIK, SUSMAYACAĞIZ " AKŞENER'DEN ÇİN BÜYÜKELÇİLİĞİ'NE YANIT: "TÜRKİSTAN’DA YAŞANAN İNSANLIK DRAMINA SUSMADIK, SUSMAYACAĞIZ " (11805)
"TARIM BAKANI'NI GÖREVDEN ALACAK MISINIZ? ABİSİ FETÖ'CÜ, İÇERİDE" "TARIM BAKANI'NI GÖREVDEN ALACAK MISINIZ? ABİSİ FETÖ'CÜ, İÇERİDE" (7246)
AKŞENER'DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A: "KÜÇÜK ORTAĞININ DOLDURUŞUNA GELİP, BİLDİRİYİ YAZANLARA ABUK SABUK CEZALAR VERDİRMEYE KALKMA" AKŞENER'DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A: "KÜÇÜK ORTAĞININ DOLDURUŞUNA GELİP, BİLDİRİYİ YAZANLARA ABUK SABUK CEZALAR VERDİRMEYE KALKMA" (20160)
GÜVENLİK SORUŞTURMASI TEKLİFİ DEĞİŞTİ: ÖĞRETMENLER KAPSAMA ALINDI, AKRABALAR YETKİ DIŞINA ÇIKARTIILDI GÜVENLİK SORUŞTURMASI TEKLİFİ DEĞİŞTİ: ÖĞRETMENLER KAPSAMA ALINDI, AKRABALAR YETKİ DIŞINA ÇIKARTIILDI (19320)
AYM’DEN 10 EKİM KARARI: "YAŞAM HAKKI İHLAL EDİLDİ" AYM’DEN 10 EKİM KARARI: "YAŞAM HAKKI İHLAL EDİLDİ" (5367)
'Akçaabat' horonu, UNESCO'nun Kültür Mirası Listesi'nde 'Akçaabat' horonu, UNESCO'nun Kültür Mirası Listesi'nde (51346)
Suriyeli aşiret reisleri, rejim ve terör örgütlerine karşı mücadeleyi sürdürecek Suriyeli aşiret reisleri, rejim ve terör örgütlerine karşı mücadeleyi sürdürecek (20778)
Pişkinlik! Kızını öldürdüğü acılı babaya duruşmada 'başsağlığı' diledi Pişkinlik! Kızını öldürdüğü acılı babaya duruşmada 'başsağlığı' diledi (33353)
Terör örgütü elebaşlarının da aralarında bulunduğu 377 kişinin mal varlığı donduruldu Terör örgütü elebaşlarının da aralarında bulunduğu 377 kişinin mal varlığı donduruldu (9273)
GÜNLÜK VAKA SAYISI 50 BİNE DAYANDI, TÜRKİYE SALGINDA DÜNYANIN YENİ MERKEZ ÜSSÜ HALİNE GELDİ GÜNLÜK VAKA SAYISI 50 BİNE DAYANDI, TÜRKİYE SALGINDA DÜNYANIN YENİ MERKEZ ÜSSÜ HALİNE GELDİ (65989)
İMAMOĞLU: BU BİR BETON KANALDIR VE BEDELİ ÇOK AĞIRDIR, 'İNADINA YAPACAĞIZ' DEMENİN PSİKOLOJİK TARAFI SORGULANMALI İMAMOĞLU: BU BİR BETON KANALDIR VE BEDELİ ÇOK AĞIRDIR, 'İNADINA YAPACAĞIZ' DEMENİN PSİKOLOJİK TARAFI SORGULANMALI (88550)
VAKA SAYISI 49 BİNİ GEÇTİ VAKA SAYISI 49 BİNİ GEÇTİ (18078)
AB LİDERLERİ TÜRKİYE'DE: "TÜRKİYE'NİN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇEKİLMESİ YANLIŞ BİR SİNYAL VERİYOR" AB LİDERLERİ TÜRKİYE'DE: "TÜRKİYE'NİN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇEKİLMESİ YANLIŞ BİR SİNYAL VERİYOR" (24383)
ÇİN'İN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI'NA ÇAĞRILDI, MUHALEFET DE TEPKİ GÖSTERDİ ÇİN'İN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI'NA ÇAĞRILDI, MUHALEFET DE TEPKİ GÖSTERDİ (7450)
Evde doğum sonrası kanama durmadı, 14 yaşındaki kıza istismar ortaya çıktı Evde doğum sonrası kanama durmadı, 14 yaşındaki kıza istismar ortaya çıktı (19076)
Evde doğum sonrası kanama durmadı, 14 yaşındaki kıza istismar ortaya çıktı Evde doğum sonrası kanama durmadı, 14 yaşındaki kıza istismar ortaya çıktı (28170)
HALK EKMEK BÜFELERİNDE RAMAZAN PİDESİ 1,5 LİRADAN SATILACAK HALK EKMEK BÜFELERİNDE RAMAZAN PİDESİ 1,5 LİRADAN SATILACAK (9220)
İNDİRİLEN "ÖLMEK İSTEMİYORUM" PANKARTI BEŞİKTAŞ ÇARŞI'YA ASILDI İNDİRİLEN "ÖLMEK İSTEMİYORUM" PANKARTI BEŞİKTAŞ ÇARŞI'YA ASILDI (4336)
BABACAN: “ ÖYLE BİR SUSTURDULAR Kİ HERKESİ, KİMSE SESİNİ ÇIKARTAMAZ OLDU” BABACAN: “ ÖYLE BİR SUSTURDULAR Kİ HERKESİ, KİMSE SESİNİ ÇIKARTAMAZ OLDU” (12334)
DOĞUM YAPAN ANNENİN TÜM İHTİYACI BİR PAKETTE DOĞUM YAPAN ANNENİN TÜM İHTİYACI BİR PAKETTE (10407)
ÜMİT ÖZDAĞ: ERDOĞAN DARBEYİ ANAYASA DIŞI GRUPLARDAN BEKLEMELİ ÜMİT ÖZDAĞ: ERDOĞAN DARBEYİ ANAYASA DIŞI GRUPLARDAN BEKLEMELİ (6891)
12 İLDE ÖZELLEŞTİRME KARARI ALINDI, DATÇA’DA BİR BURUN DA ÖZELLEŞTİRİLİYOR 12 İLDE ÖZELLEŞTİRME KARARI ALINDI, DATÇA’DA BİR BURUN DA ÖZELLEŞTİRİLİYOR (6025)
İstanbul'da 365 gram sade pide 4 liradan, aynı gramajlı yumurtalı ve susamlı pide ise 5 liradan satılacak İstanbul'da 365 gram sade pide 4 liradan, aynı gramajlı yumurtalı ve susamlı pide ise 5 liradan satılacak (5335)
Suudi Arabistan Umre için bağışıklık şartı getirdi Suudi Arabistan Umre için bağışıklık şartı getirdi (25396)
KAP'A BİLDİRİLDİ: HÜRRİYET GAZETESİNİN TİRAJI ERİYOR KAP'A BİLDİRİLDİ: HÜRRİYET GAZETESİNİN TİRAJI ERİYOR (3136)
DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ERBAŞ: TERAVİH NAMAZINI CEMAATLE EVLERİMİZDE KILALIM DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ERBAŞ: TERAVİH NAMAZINI CEMAATLE EVLERİMİZDE KILALIM (22877)
FENERBAHÇE BAŞKANI ALİ KOÇ, KORONAVİRÜSE YAKALANDI FENERBAHÇE BAŞKANI ALİ KOÇ, KORONAVİRÜSE YAKALANDI (21312)
TESUD'dan Milli Savunma Bakanlığı'na yalanlama TESUD'dan Milli Savunma Bakanlığı'na yalanlama (4269)
"MİLLETİMİZ, ERDOĞAN ŞAHSIM HÜKÜMETİNİN DARBE SİMSARLIĞINDAN BIKMIŞTIR" "MİLLETİMİZ, ERDOĞAN ŞAHSIM HÜKÜMETİNİN DARBE SİMSARLIĞINDAN BIKMIŞTIR" (3593)
CEMAL ENGİNYURT: CUMHURİYET'İN DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKANLARIN SİNDİRİLMESİNİ KABUL EDEMEYİZ CEMAL ENGİNYURT: CUMHURİYET'İN DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKANLARIN SİNDİRİLMESİNİ KABUL EDEMEYİZ (10251)
ASLI ÖZKISIRLAR, TAKI TEZGAHI ÖNÜNDE ANILDI ASLI ÖZKISIRLAR, TAKI TEZGAHI ÖNÜNDE ANILDI (4495)
193 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ 193 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ (12257)
"DENİZ ASLANLARI BİLDİRİSİ"NDE İSMİ KULLANILAN EMEKLİ YARBAY ŞİKAYETÇİ OLDU "DENİZ ASLANLARI BİLDİRİSİ"NDE İSMİ KULLANILAN EMEKLİ YARBAY ŞİKAYETÇİ OLDU (16177)
TGC ÖLDÜRÜLEN GAZETECİLERİ ANDI: "BUGÜNE KADAR 66 GAZETECİ ÖLDÜRÜLDÜ" TGC ÖLDÜRÜLEN GAZETECİLERİ ANDI: "BUGÜNE KADAR 66 GAZETECİ ÖLDÜRÜLDÜ" (4975)
İNŞAAT MÜHENDİSLERİNDEN BAKAN KURUM'A: "BİZLER HAKLI ÇIKMAKTAN USANDIK, İKTİDAR SAHİPLERİ HAKSIZ İTHAMLARINDAN USANMADILAR" İNŞAAT MÜHENDİSLERİNDEN BAKAN KURUM'A: "BİZLER HAKLI ÇIKMAKTAN USANDIK, İKTİDAR SAHİPLERİ HAKSIZ İTHAMLARINDAN USANMADILAR" (19087)
AVUKATLAR'DAN 5 NİSAN AVUKATLAR GÜNÜ AÇIKLAMASI: SALDIRILARA, BASKILARA, TEHDİTLERE RAĞMEN MESLEĞİMİZİ SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ AVUKATLAR'DAN 5 NİSAN AVUKATLAR GÜNÜ AÇIKLAMASI: SALDIRILARA, BASKILARA, TEHDİTLERE RAĞMEN MESLEĞİMİZİ SAVUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ (50507)
ENAG'A GÖRE, MART AYI ENFLASYONU TÜİK’İN AÇIKLADIĞI RAKAMIN ÜÇ KATI ENAG'A GÖRE, MART AYI ENFLASYONU TÜİK’İN AÇIKLADIĞI RAKAMIN ÜÇ KATI (8695)
ÇAKIRÖZER: GAZETECİLER MART AYINI HAKİM KARŞISINDA GEÇİRDİ ÇAKIRÖZER: GAZETECİLER MART AYINI HAKİM KARŞISINDA GEÇİRDİ (4177)
ESKİ PARLAMENTERLERDEN ORTAK AÇIKLAMA: "DÜŞÜNCE AÇIKLAMA HAKKINI KULLANANLARIN DARBECİLİKLE SUÇLANMASINI ESEFLE KARŞILIYORUZ" ESKİ PARLAMENTERLERDEN ORTAK AÇIKLAMA: "DÜŞÜNCE AÇIKLAMA HAKKINI KULLANANLARIN DARBECİLİKLE SUÇLANMASINI ESEFLE KARŞILIYORUZ" (4050)
USULSÜZLÜĞÜ ŞİKAYET ETTİ, ÖLÜM TEHDİDİ ALDI USULSÜZLÜĞÜ ŞİKAYET ETTİ, ÖLÜM TEHDİDİ ALDI (7741)
"3.7 MİLYON ABONE BORÇLARINI ÖDEYEMEDİĞİ İÇİN KARANLIKTA KALDI" "3.7 MİLYON ABONE BORÇLARINI ÖDEYEMEDİĞİ İÇİN KARANLIKTA KALDI" (37042)
Yıllık enflasyon tüketici fiyatlarında yüzde 16,19, yurt içi üretici fiyatlarında yüzde 31,2 oldu. Yıllık enflasyon tüketici fiyatlarında yüzde 16,19, yurt içi üretici fiyatlarında yüzde 31,2 oldu. (4276)
10 eski amirale bildiri gözaltısı; 4 emekli amiral de ifadeye çağrıldı 10 eski amirale bildiri gözaltısı; 4 emekli amiral de ifadeye çağrıldı (6854)
MONTRÖ BİLDİRİSİNİ İMZALAYAN EMEKLİ AMİRALLERE TCK 316'DAN SORUŞTURMA AÇILDI MONTRÖ BİLDİRİSİNİ İMZALAYAN EMEKLİ AMİRALLERE TCK 316'DAN SORUŞTURMA AÇILDI (4140)
185 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ 185 KİŞİ DAHA KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ (13056)
Rusya Kuzey Deniz Yolu ile Süveyş Kanalı’na alternatif yaratmaya çalışıyor Rusya Kuzey Deniz Yolu ile Süveyş Kanalı’na alternatif yaratmaya çalışıyor (5293)
ÇİFTÇİ 20 KURUŞTAN SATTIĞI SOĞANA ALICI BULAMAYINCA, 70 TON SOĞAN DEPODA FİLİZLENDİ ÇİFTÇİ 20 KURUŞTAN SATTIĞI SOĞANA ALICI BULAMAYINCA, 70 TON SOĞAN DEPODA FİLİZLENDİ (5436)
KILIÇDAROĞLU'NDAN BİLDİRİ YORUMU: "BU SAHTE GÜNDEMLER TUTMAZ. HALKIMIZIN TEK GERÇEK GÜNDEMİ SOFRASIDIR" KILIÇDAROĞLU'NDAN BİLDİRİ YORUMU: "BU SAHTE GÜNDEMLER TUTMAZ. HALKIMIZIN TEK GERÇEK GÜNDEMİ SOFRASIDIR" (15392)
AMİRALLERDEN "BİLDİRİ" TEPKİSİNE YANIT: "UYKU SERSEMİYKEN OKUMUŞLAR " AMİRALLERDEN "BİLDİRİ" TEPKİSİNE YANIT: "UYKU SERSEMİYKEN OKUMUŞLAR " (4259)
SON 14 AYDA KEPENK KAPATAN ESNAF SAYISI 124 BİN 910'A YÜKSELDİ SON 14 AYDA KEPENK KAPATAN ESNAF SAYISI 124 BİN 910'A YÜKSELDİ (25858)
EMEKLİ AMİRALLER BİLDİRİ YAYIMLADI, BAŞSAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI EMEKLİ AMİRALLER BİLDİRİ YAYIMLADI, BAŞSAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI (2919)
"17 YIL BOYUNCA İKTİDARI DESTEKLEDİM, ELLERİM KIRILSIN" "17 YIL BOYUNCA İKTİDARI DESTEKLEDİM, ELLERİM KIRILSIN" (21759)
VAKA SAYISI 44 BİNİ GEÇTİ, SAYILAR ÜRKÜTÜCÜ... VAKA SAYISI 44 BİNİ GEÇTİ, SAYILAR ÜRKÜTÜCÜ... (3686)
"SUÇİCEĞİ AŞISI BULUNAMIYOR MU?" "SUÇİCEĞİ AŞISI BULUNAMIYOR MU?" (2576)
ÜZERİNDE 250'DEN FAZLA ZEYTİN AĞACI BULUNAN ALANA OTEL YAPILMASI İÇİN İHALEYE ÇIKILDI ÜZERİNDE 250'DEN FAZLA ZEYTİN AĞACI BULUNAN ALANA OTEL YAPILMASI İÇİN İHALEYE ÇIKILDI (8431)
TCDD 6 AYDIR İBB'YE YANIT VERMİYOR, 30 BİN MALTEPELİ MAĞDUR TCDD 6 AYDIR İBB'YE YANIT VERMİYOR, 30 BİN MALTEPELİ MAĞDUR (2458)
TWITTER'IN, TÜRKİYE’DEKİ YAYINCILARIN PERISCOPE ÜZERİNDEN HAK ETTİĞİ MİLYON DOLARLARI ÖDEMEDİĞİ İDDİA EDİLDİ TWITTER'IN, TÜRKİYE’DEKİ YAYINCILARIN PERISCOPE ÜZERİNDEN HAK ETTİĞİ MİLYON DOLARLARI ÖDEMEDİĞİ İDDİA EDİLDİ (3590)
SAĞLIKÇILAR İÇİN “EVDE HASTALANANLAR VAR” DİYEN BAKAN SELÇUK’A: "İSTİFA EDECEK MİSİNİZ?" SAĞLIKÇILAR İÇİN “EVDE HASTALANANLAR VAR” DİYEN BAKAN SELÇUK’A: "İSTİFA EDECEK MİSİNİZ?" (2137)
DÜĞÜN KISITLAMASINA TABUTLU EYLEM: YÜZDE 50 KAPASİTE VE HES KODU İLE FALİYETİMİZE İZİN VERİLSİN DÜĞÜN KISITLAMASINA TABUTLU EYLEM: YÜZDE 50 KAPASİTE VE HES KODU İLE FALİYETİMİZE İZİN VERİLSİN (6824)
28 KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN GENÇ ATLET PAZARDA YUMURTA SATIYOR 28 KEZ TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN GENÇ ATLET PAZARDA YUMURTA SATIYOR (4692)
İMAMOĞLU: ÇOCUKLARIN TABLET İSTEDİĞİ BİR ORTAMDA BETON KANAL’I KONUŞMAK BÜYÜK BİR İHANET, ZÜL, GÜNAH, YAZIK İMAMOĞLU: ÇOCUKLARIN TABLET İSTEDİĞİ BİR ORTAMDA BETON KANAL’I KONUŞMAK BÜYÜK BİR İHANET, ZÜL, GÜNAH, YAZIK (2973)
KILIÇDAROĞLU: "BİR ZORBANIN TALEBİ TBMM'NİN İRADESİNE GÖLGE DÜŞÜRDÜ" KILIÇDAROĞLU: "BİR ZORBANIN TALEBİ TBMM'NİN İRADESİNE GÖLGE DÜŞÜRDÜ" (2739)
Eski sevgilisinin darbettiği Beyza: Ölmek istemiyorum Eski sevgilisinin darbettiği Beyza: Ölmek istemiyorum (2591)
Sevgilisinin arkadaşının boğazına bıçak dayadı, emniyette kurgu olduğunu savundu Sevgilisinin arkadaşının boğazına bıçak dayadı, emniyette kurgu olduğunu savundu (2932)
Yol kenarında ölü bulunan Buket'in 'Vasiyetim olsun' mesajı ortaya çıktı Yol kenarında ölü bulunan Buket'in 'Vasiyetim olsun' mesajı ortaya çıktı (2773)
VAKA SAYISI 40 BİNİ AŞTI, VİRÜS NEDENİYLE 176 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ VAKA SAYISI 40 BİNİ AŞTI, VİRÜS NEDENİYLE 176 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ (3783)
MERKEZ'İN ULUSLARARASI NET REZERVİ 887 MİLYON DOLAR DÜŞTÜ MERKEZ'İN ULUSLARARASI NET REZERVİ 887 MİLYON DOLAR DÜŞTÜ (2800)
DEVA PARTİ'Lİ MUSTAFA YENEROĞLU'NDAN BAHÇELİ'YE TEPKİ: "BU ANLAYIŞ YARIN TBMM DE KAPATILSIN DER" DEVA PARTİ'Lİ MUSTAFA YENEROĞLU'NDAN BAHÇELİ'YE TEPKİ: "BU ANLAYIŞ YARIN TBMM DE KAPATILSIN DER" (2944)
AKŞENER’DEN BAHÇELİ’YE: "YORGUN OLDUĞUNU ANLADIM, EVİNE DÖN" TAMER ARDA ERŞİN – ÜNAL AYDIN AKŞENER’DEN BAHÇELİ’YE: "YORGUN OLDUĞUNU ANLADIM, EVİNE DÖN" TAMER ARDA ERŞİN – ÜNAL AYDIN (2846)
İTO: İSTANBUL'DA PERAKENDE FİYATLAR MART'TA YÜZDE 0.33 ARTTI İTO: İSTANBUL'DA PERAKENDE FİYATLAR MART'TA YÜZDE 0.33 ARTTI (2516)
GENEL SAĞLIK-İŞ'TEN PANDEMİ SÜRECİNİ YÖNETENLERE: "BECEREMEDİNİZ, İSTİFA EDİN" GENEL SAĞLIK-İŞ'TEN PANDEMİ SÜRECİNİ YÖNETENLERE: "BECEREMEDİNİZ, İSTİFA EDİN" (2829)
CHP'Lİ AKIN: "DOĞALGAZA 3 AY İÇİNDE 4 KEZ ZAM YAPILDI. VATANDAŞ ISINMAKTAN VAZGEÇTİ" CHP'Lİ AKIN: "DOĞALGAZA 3 AY İÇİNDE 4 KEZ ZAM YAPILDI. VATANDAŞ ISINMAKTAN VAZGEÇTİ" (6952)
ANKARALI MÜZİSYENLERDEN YAVAŞ'A BESTE: "MANSUR BAŞKAN, DOST PEŞİNDE GÖNLÜ GÜZEL ADAM" ANKARALI MÜZİSYENLERDEN YAVAŞ'A BESTE: "MANSUR BAŞKAN, DOST PEŞİNDE GÖNLÜ GÜZEL ADAM" (3331)
BAKAN KOCA: "İNGİLTERE VARYANTI ÜLKEMİZDEKİ VAKALARIN DA YÜZDE 75'İNİ OLUŞTURUYOR" BAKAN KOCA: "İNGİLTERE VARYANTI ÜLKEMİZDEKİ VAKALARIN DA YÜZDE 75'İNİ OLUŞTURUYOR" (2230)
TÜRKİYE'NİN DIŞ BORÇ STOKU 450 MİLYAR DOLARA YÜKSELDİ TÜRKİYE'NİN DIŞ BORÇ STOKU 450 MİLYAR DOLARA YÜKSELDİ (2980)
MERKEZ BANKASI'NIN KAYIP OLDUĞU İDDİA EDİLEN "126.3 MİLYAR DOLARI" İÇİN YARGIYA BAŞVURULDU MERKEZ BANKASI'NIN KAYIP OLDUĞU İDDİA EDİLEN "126.3 MİLYAR DOLARI" İÇİN YARGIYA BAŞVURULDU (9055)
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Zengezur Türk dünyasının birleştiricisi rolünü oynayacak Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Zengezur Türk dünyasının birleştiricisi rolünü oynayacak (23780)
RTÜK'TEN HALK TV'YE "3, TELE 1 TV'YE 2 AYRI PARA CEZASI RTÜK'TEN HALK TV'YE "3, TELE 1 TV'YE 2 AYRI PARA CEZASI (7478)
BENZİNE 19 KURUŞ ZAM GELİYOR; VAZGEÇİLEN ÖTV 1,40 TL OLACAK BENZİNE 19 KURUŞ ZAM GELİYOR; VAZGEÇİLEN ÖTV 1,40 TL OLACAK (8631)
DP'Lİ CEMAL ENGİNYURT: KOKAİN ÇEKENLERLE İTTİFAK YAPMAYACAĞIZ DP'Lİ CEMAL ENGİNYURT: KOKAİN ÇEKENLERLE İTTİFAK YAPMAYACAĞIZ (6530)
CHP'Lİ ADIGÜZEL KONGREDEN SONRA KORONAVİRÜSE YAKALANAN AKP'LİLERİN LİSTESİNİ PAYLAŞTI CHP'Lİ ADIGÜZEL KONGREDEN SONRA KORONAVİRÜSE YAKALANAN AKP'LİLERİN LİSTESİNİ PAYLAŞTI (3938)
DOĞALGAZ FİYATI YÜZDE 4,4 ELEKTRİK İSE YÜZDE 10,7 ARTTI DOĞALGAZ FİYATI YÜZDE 4,4 ELEKTRİK İSE YÜZDE 10,7 ARTTI (59554)
ÇİFTÇİ BORÇLARINA ERTELEMENİN SON GÜNÜ GELDİ ÇATTI, ÇİFTÇİ ÇARESİZ: "BİZ BU SÜREÇTE GÖMÜ BULMADIK" ÇİFTÇİ BORÇLARINA ERTELEMENİN SON GÜNÜ GELDİ ÇATTI, ÇİFTÇİ ÇARESİZ: "BİZ BU SÜREÇTE GÖMÜ BULMADIK" (9173)
AKŞENER'DEN ERDOĞAN'A İSTANBUL SÖZLEŞEMESİ TEPKİSİ: "O İŞ KADINLAR BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ" AKŞENER'DEN ERDOĞAN'A İSTANBUL SÖZLEŞEMESİ TEPKİSİ: "O İŞ KADINLAR BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ" (29087)
İMAMOĞLU: AKP İLE BAĞI OLAN ŞİRKET 4 GÜNDE 81 MİLYON TL KAR ELDE ETTİ İMAMOĞLU: AKP İLE BAĞI OLAN ŞİRKET 4 GÜNDE 81 MİLYON TL KAR ELDE ETTİ (40704)
AYM: "BİR SUBAY 'ÖZEL YAŞAM EYLEMLERİ' NEDENİYLE İHRAÇ EDİLEMEZ" AYM: "BİR SUBAY 'ÖZEL YAŞAM EYLEMLERİ' NEDENİYLE İHRAÇ EDİLEMEZ" (2266)
AYM, GERGERLİOĞLU'NUN BAŞVURUSUNU REDDETTİ AYM, GERGERLİOĞLU'NUN BAŞVURUSUNU REDDETTİ (2736)
KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİNİN SÜRESİNİN UZATILMASI İÇİN CHP’DEN KANUN TEKLİFİ KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİNİN SÜRESİNİN UZATILMASI İÇİN CHP’DEN KANUN TEKLİFİ (2419)
EYT’LİLERLE İLGİLİ VERİ TBMM’DE YOKMUŞ EYT’LİLERLE İLGİLİ VERİ TBMM’DE YOKMUŞ (3261)
AKŞENER, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHİ KARARININ İPTALİ İÇİN DANIŞTAY'A BAŞVURDU AKŞENER, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHİ KARARININ İPTALİ İÇİN DANIŞTAY'A BAŞVURDU (2451)
BODRUM KIYILARINA BU SEFER DE BORİK ASİT DÖKÜLDÜ! BODRUM KIYILARINA BU SEFER DE BORİK ASİT DÖKÜLDÜ! (2648)
FETÖ FİRARİSİ EMRE USLU'NUN MESAJLARINI TEKRARLAYAN AKP'Lİ MECLİS ÜYESİNE İNCELEME FETÖ FİRARİSİ EMRE USLU'NUN MESAJLARINI TEKRARLAYAN AKP'Lİ MECLİS ÜYESİNE İNCELEME (2523)
TTB'DEN RİSK HARİTASI YORUMU: "YÖNETEMİYORSUNUZ" TTB'DEN RİSK HARİTASI YORUMU: "YÖNETEMİYORSUNUZ" (2595)
AYM RAPORTÖRÜ HDP İDDİANAMESİ İÇİN RAPORUNU TAMAMLADI: "İDDİANAME İADE EDİLSİN YA DA EKSİKLİKLERİ TAMAMLANSIN" AYM RAPORTÖRÜ HDP İDDİANAMESİ İÇİN RAPORUNU TAMAMLADI: "İDDİANAME İADE EDİLSİN YA DA EKSİKLİKLERİ TAMAMLANSIN" (2701)
48 YAŞINDAKİ AKP'Lİ BAŞKAN, BAŞHEKİMİ MAKAMINA ÇAĞIRARAK COVID-19 AŞISINI YAPTIRDI 48 YAŞINDAKİ AKP'Lİ BAŞKAN, BAŞHEKİMİ MAKAMINA ÇAĞIRARAK COVID-19 AŞISINI YAPTIRDI (2308)
SMA HASTASI ÇOCUKLARIN AİLELERİ TBMM’DE: CUMHURBAŞKANI TEK İMZA İLE SORUNU ÇÖZEBİLİR SMA HASTASI ÇOCUKLARIN AİLELERİ TBMM’DE: CUMHURBAŞKANI TEK İMZA İLE SORUNU ÇÖZEBİLİR (11363)
TÜSİAD GENEL KURULU ELEŞTİRİLERLE BAŞLADI: "İLAN EDİLMİŞ KURALLAR YARIN DEĞİŞEBİLİRSE YARINA İLİŞKİN KARARLAR NASIL ALINIR?" TÜSİAD GENEL KURULU ELEŞTİRİLERLE BAŞLADI: "İLAN EDİLMİŞ KURALLAR YARIN DEĞİŞEBİLİRSE YARINA İLİŞKİN KARARLAR NASIL ALINIR?" (3918)
HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YÜZDE 20,16 ARTTI HİZMET ÜRETİCİ FİYAT ENDEKSİ YÜZDE 20,16 ARTTI (3103)
ATATÜRK VAGONUNU ÖNCE TAŞIDILAR ŞİMDİ DE ZİYARETE KAPATTILAR ATATÜRK VAGONUNU ÖNCE TAŞIDILAR ŞİMDİ DE ZİYARETE KAPATTILAR (2621)
SEÇİME KATILABİLECEK PARTİ SAYISI 19'A ÇIKTI SEÇİME KATILABİLECEK PARTİ SAYISI 19'A ÇIKTI (2604)
KILIÇDAROĞLU: KADINLAR BUGÜN CUMHURİYET TARİHİMİZİN EN ÖNEMLİ EYLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORLAR KILIÇDAROĞLU: KADINLAR BUGÜN CUMHURİYET TARİHİMİZİN EN ÖNEMLİ EYLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORLAR (2238)
BABACAN'DAN ERDOĞAN'A: "FAKİRLEŞMEDE, İŞSİZLİKTE İSTİKRAR VAR, ŞİMDİ SORUYORUM ESERİNİZLE GURUR DUYUYOR MUSUNUZ?" BABACAN'DAN ERDOĞAN'A: "FAKİRLEŞMEDE, İŞSİZLİKTE İSTİKRAR VAR, ŞİMDİ SORUYORUM ESERİNİZLE GURUR DUYUYOR MUSUNUZ?" (2298)
TFF KARAR DEĞİŞTİRDİ: "MAÇA SEYİRCİ ALINMASI UYGUN BULUNMADI" TFF KARAR DEĞİŞTİRDİ: "MAÇA SEYİRCİ ALINMASI UYGUN BULUNMADI" (3900)
KOD 29'LA İŞTEN ATILAN MİGROS İŞÇİLERİ PATRON ÖZİLHAN'IN EVİNİN ÖNÜNDE EYLEM YAPTI KOD 29'LA İŞTEN ATILAN MİGROS İŞÇİLERİ PATRON ÖZİLHAN'IN EVİNİN ÖNÜNDE EYLEM YAPTI (2434)
HELAL AKREDİTASYON KURUMU 2 YILDA 5 SERTİFİKA VERDİ, 400 BİN TL KAZANDI, 14,9 MİLYON TL HARCADI HELAL AKREDİTASYON KURUMU 2 YILDA 5 SERTİFİKA VERDİ, 400 BİN TL KAZANDI, 14,9 MİLYON TL HARCADI (2145)
XİAOMI TÜRKİYE FABRİKASI AÇILDI XİAOMI TÜRKİYE FABRİKASI AÇILDI (2543)
DANIŞTAY, EĞİTİM KURUMLARININ DERNEK VE VAKIFLARA DEVREDİLMESİNE "DUR" DEDİ DANIŞTAY, EĞİTİM KURUMLARININ DERNEK VE VAKIFLARA DEVREDİLMESİNE "DUR" DEDİ (2851)
MİLLİ EMLAK BODRUM’DAKİ ZEYTİNLİKLERİ SATIŞA ÇIKARDI MİLLİ EMLAK BODRUM’DAKİ ZEYTİNLİKLERİ SATIŞA ÇIKARDI (3107)
CHP’DEN COVİD 19 CEZALARININ İPTALİ İÇİN KANUN TEKLİFİ CHP’DEN COVİD 19 CEZALARININ İPTALİ İÇİN KANUN TEKLİFİ (3425)
CHP, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İÇİN DANIŞTAY’A DAVA AÇTI CHP, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İÇİN DANIŞTAY’A DAVA AÇTI (2267)
CHP’Lİ TOPRAK’TAN ‘MONTRÖ’ YORUMU: "DİL SÜRÇMESİ Mİ YAPILAN TAVİZ HAZIRLIĞININ AĞIZDAN KAÇIRILMASI MI?" CHP’Lİ TOPRAK’TAN ‘MONTRÖ’ YORUMU: "DİL SÜRÇMESİ Mİ YAPILAN TAVİZ HAZIRLIĞININ AĞIZDAN KAÇIRILMASI MI?" (3554)
UYGUR TÜRKLERİ: ÇİN'DE TÜRKLÜK, MÜSLÜMANLIK YOK EDİLİYOR, TÜRKİYE’NİN BU ZULME KARŞI BİR DURUŞ SERGİLEMESİNİN ZAMANI GELDİ DE GEÇİYOR UYGUR TÜRKLERİ: ÇİN'DE TÜRKLÜK, MÜSLÜMANLIK YOK EDİLİYOR, TÜRKİYE’NİN BU ZULME KARŞI BİR DURUŞ SERGİLEMESİNİN ZAMANI GELDİ DE GEÇİYOR (2725)
Melek İpek'ten kızlarına: Aklınıza geldiğimde elinizi kalbinize koyun, ben hep oradayım Melek İpek'ten kızlarına: Aklınıza geldiğimde elinizi kalbinize koyun, ben hep oradayım (2150)
Muş'ta 'Kar Kaplanları'nın 6 metre karla zorlu mücadelesi Muş'ta 'Kar Kaplanları'nın 6 metre karla zorlu mücadelesi (2253)
İYİ PARTİ'LİLER OKUL ÖNLÜĞÜ GİYDİ, "ÖĞRENCİ ANDI" KARARINI PROTESTO ETTİ İYİ PARTİ'LİLER OKUL ÖNLÜĞÜ GİYDİ, "ÖĞRENCİ ANDI" KARARINI PROTESTO ETTİ (2213)
KÜLTÜR BAKANLIĞI BAZI KOROLARDAN "TÜRK" İSMİNİ ÇIKARDI KÜLTÜR BAKANLIĞI BAZI KOROLARDAN "TÜRK" İSMİNİ ÇIKARDI (4692)
İMAMOĞLU: MÜZİSYENLERİMİZ İÇİN BİR DESTEK PROJESİ VE KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ İMAMOĞLU: MÜZİSYENLERİMİZ İÇİN BİR DESTEK PROJESİ VE KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ (2334)
FİNANSAL TEKNOLOJİ ŞİRKETİ MATRİKS HALKA ARZ EDİLİYOR FİNANSAL TEKNOLOJİ ŞİRKETİ MATRİKS HALKA ARZ EDİLİYOR (2256)
TÜSAD: GENÇ HEKİMLER GÖĞÜS UZMANI OLMAK İSTEMİYOR TÜSAD: GENÇ HEKİMLER GÖĞÜS UZMANI OLMAK İSTEMİYOR (2428)
ANKARA'DA İSTANBUL SÖZLEŞMESİ PROTESTOSU: "YILIN İLK ÜÇ AYINDA 82 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ" ANKARA'DA İSTANBUL SÖZLEŞMESİ PROTESTOSU: "YILIN İLK ÜÇ AYINDA 82 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ" (2225)
Varyant virüste korkutan 'fare' gelişmesi Varyant virüste korkutan 'fare' gelişmesi (2372)
PİYASALAR KAPANINCA KAMU BANKALARI, DÖVİZİ ÖZEL BANKALARA GÖRE DAHA YÜKSEKTEN SATIYOR PİYASALAR KAPANINCA KAMU BANKALARI, DÖVİZİ ÖZEL BANKALARA GÖRE DAHA YÜKSEKTEN SATIYOR (2241)
ÇOCUKLARI İÇİN 19 GÜNDÜR YÜRÜYEN UYGUR TÜRKÜ KADINLAR ANKARA'DA: "KENDİ DOĞURDUĞUM ÇOCUĞU TANIMIYORUM" ÇOCUKLARI İÇİN 19 GÜNDÜR YÜRÜYEN UYGUR TÜRKÜ KADINLAR ANKARA'DA: "KENDİ DOĞURDUĞUM ÇOCUĞU TANIMIYORUM" (2265)
KANAL İSTANBUL EYLEMİ: "SULAR KİRLENECEK, MARMARA DENİZİ'NDE CANLI KALMAYACAK" KANAL İSTANBUL EYLEMİ: "SULAR KİRLENECEK, MARMARA DENİZİ'NDE CANLI KALMAYACAK" (2776)
SAĞLIK ÇALIŞANLARI EYLEMDE: "İLLİYET BAĞI DİYE DİYE 391 SAĞLIK ÇALIŞANINI KAYBETTİK" SAĞLIK ÇALIŞANLARI EYLEMDE: "İLLİYET BAĞI DİYE DİYE 391 SAĞLIK ÇALIŞANINI KAYBETTİK" (2344)
HONDA'NIN TÜRKİYE'DEKİ FABRİKASI HABAŞ'IN OLDU HONDA'NIN TÜRKİYE'DEKİ FABRİKASI HABAŞ'IN OLDU (3555)
BORSA İSTANBUL YÖNETİMİNE KATARLI İSİM DE GİRDİ BORSA İSTANBUL YÖNETİMİNE KATARLI İSİM DE GİRDİ (2664)
BORSA İSTANBUL YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN ‘HUZUR HAKKI’ YÜZDE 33 ARTTI BORSA İSTANBUL YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN ‘HUZUR HAKKI’ YÜZDE 33 ARTTI (2506)
YAPILANDIRMA GELMEZSE 7 NİSAN'DA ANKARA'DA EYLEM YAPACAKLAR YAPILANDIRMA GELMEZSE 7 NİSAN'DA ANKARA'DA EYLEM YAPACAKLAR (2387)
Ceylan derisine altın işlemeli 2 bin 500 yıllık Tevrat'ı satmaya çalışan 5 kişi yakalandı Ceylan derisine altın işlemeli 2 bin 500 yıllık Tevrat'ı satmaya çalışan 5 kişi yakalandı (2894)
İngiltere eski Dışişleri Bakanı Straw: Londra KKTC'yi tanıma yolunda adım atmalı İngiltere eski Dışişleri Bakanı Straw: Londra KKTC'yi tanıma yolunda adım atmalı (3928)
YSK'dan, illerin milletvekili sayısına yeni düzenleme YSK'dan, illerin milletvekili sayısına yeni düzenleme (2851)
ŞAKA GİBİ! KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA KONUŞMAYI YASAKLADI ŞAKA GİBİ! KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA KONUŞMAYI YASAKLADI (2806)
MOBBİNG UYGULADIĞI İDDİA EDİLEN OKUL MÜDÜRÜNE SORUŞTURMA MOBBİNG UYGULADIĞI İDDİA EDİLEN OKUL MÜDÜRÜNE SORUŞTURMA (3036)
HRANT DİNK DAVASINDA KARAR HRANT DİNK DAVASINDA KARAR (4354)
ANAYASA MAHKEMESİ GEZİ PARKI EYLEMLERİNE KATILAN MEMURLARA VERİLEN CEZAYI 1 OY FARKLA HAKLI BULDU ANAYASA MAHKEMESİ GEZİ PARKI EYLEMLERİNE KATILAN MEMURLARA VERİLEN CEZAYI 1 OY FARKLA HAKLI BULDU (2945)
Kamu bankalarında büyük revizyona gidildi. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank yönetimleri değişti. Kamu bankalarında büyük revizyona gidildi. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank yönetimleri değişti. (2944)
PANDEMİDE KESİLEN CEZALAR TBMM GÜNDEMİNDE... CHP'Lİ KILIÇ: DEVLET İÇİN YENİ GELİR KAPISI OLDU PANDEMİDE KESİLEN CEZALAR TBMM GÜNDEMİNDE... CHP'Lİ KILIÇ: DEVLET İÇİN YENİ GELİR KAPISI OLDU (2523)
Soylu: Bilecik Belediye Başkanı hakkında soruşturma başlatıldı Soylu: Bilecik Belediye Başkanı hakkında soruşturma başlatıldı (2792)
BOĞAZİÇİ'NDE GÖZALTINA ALINAN ÖĞRENCİ SAYISI 12’YE ÇIKTI BOĞAZİÇİ'NDE GÖZALTINA ALINAN ÖĞRENCİ SAYISI 12’YE ÇIKTI (2939)
Merkez Bankası yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı 230,3 milyar dolara yükselirken net döviz rezervi geçen hafta 2,7 milyar dolar arttı. Merkez Bankası yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı 230,3 milyar dolara yükselirken net döviz rezervi geçen hafta 2,7 milyar dolar arttı. (4082)
UKOME TOPLANTISI SONRASI OLAY ÇIKTI; BİR MİNÜBÜSÇÜ ARACINI YAKMAYA KALKIŞTI UKOME TOPLANTISI SONRASI OLAY ÇIKTI; BİR MİNÜBÜSÇÜ ARACINI YAKMAYA KALKIŞTI (3208)
ÇİN DIŞİŞLERİ BAKANI TÜRKİYE'DE TEMASLARDA, UYGUR TÜRKLERİ, ÇİN KONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE EYLEMDE ÇİN DIŞİŞLERİ BAKANI TÜRKİYE'DE TEMASLARDA, UYGUR TÜRKLERİ, ÇİN KONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE EYLEMDE (2983)
BOĞAZİÇİ'NDE ÖĞRENCİLER LGBTİ BAYRAĞI TAŞIDIKLARI İDDİASIYLA GÖZALTINA ALINDI BOĞAZİÇİ'NDE ÖĞRENCİLER LGBTİ BAYRAĞI TAŞIDIKLARI İDDİASIYLA GÖZALTINA ALINDI (2848)
"CUMARTESİ ANNELERİ"NİN YARGILANMASINA BAŞLANDI "CUMARTESİ ANNELERİ"NİN YARGILANMASINA BAŞLANDI (2669)
İstanbul'da barajlarda doluluk yüzde 70'e ulaştı İstanbul'da barajlarda doluluk yüzde 70'e ulaştı (6151)
İSTANBUL’DA 2 MİLYONUN ÜZERİNDE SAHTE CİNSEL İLAÇ ELE GEÇİRİLDİ İSTANBUL’DA 2 MİLYONUN ÜZERİNDE SAHTE CİNSEL İLAÇ ELE GEÇİRİLDİ (5040)
"ÖĞRENCİ ANDI" TEKLİFİ VEREN NUHOĞLU: "KENDİSİNE 'TÜRK' DİYEN İNSANLARI TÜRKLÜK DAİRESİNİN DIŞINDA TUTMAK IRKÇILIKTIR" "ÖĞRENCİ ANDI" TEKLİFİ VEREN NUHOĞLU: "KENDİSİNE 'TÜRK' DİYEN İNSANLARI TÜRKLÜK DAİRESİNİN DIŞINDA TUTMAK IRKÇILIKTIR" (5801)
MALİYE, SİGARADAN İKİ YILDA 112,2 MİLYAR LİRA ÖTV KAZANDI MALİYE, SİGARADAN İKİ YILDA 112,2 MİLYAR LİRA ÖTV KAZANDI (3063)
KESK ANKARA YÜRÜYÜŞÜNDE YALOVA DURAĞI AŞILDI: KHK'LAR GİDECEK BİZ KALACAĞIZ KESK ANKARA YÜRÜYÜŞÜNDE YALOVA DURAĞI AŞILDI: KHK'LAR GİDECEK BİZ KALACAĞIZ (25693)
İMAMOĞLU: CİNSİYET EŞİTLİĞİNİN SAĞLANDIĞI BİR KURUM OLMALIYIZ İMAMOĞLU: CİNSİYET EŞİTLİĞİNİN SAĞLANDIĞI BİR KURUM OLMALIYIZ (3430)
KAHVEHANECİ ESNAFI "DAYANACAK GÜCÜM KALMADI" DEYİP İNTİHAR ETTİ KAHVEHANECİ ESNAFI "DAYANACAK GÜCÜM KALMADI" DEYİP İNTİHAR ETTİ (3544)
ANAYASA MAHKEMESİNDEN 8 HDP'Lİ'YE 40'AR BİN TL İHLALDEN TAZMİNAT KARARI ANAYASA MAHKEMESİNDEN 8 HDP'Lİ'YE 40'AR BİN TL İHLALDEN TAZMİNAT KARARI (2457)
ADIYAMANLI İŞÇİLERİN İDDİASI: "İŞVEREN E-DEVLET ŞİFRESİNİ ALARAK SENDİKADAN İSTİFA ETTİRİYOR" ADIYAMANLI İŞÇİLERİN İDDİASI: "İŞVEREN E-DEVLET ŞİFRESİNİ ALARAK SENDİKADAN İSTİFA ETTİRİYOR" (2612)
Teğmen olduğu iddia edildi: Tepki çeken Cübbeli paylaşımları Teğmen olduğu iddia edildi: Tepki çeken Cübbeli paylaşımları (3099)
BUCA'DA BU KEZ DE NAZIM HİKMET PARKI'NA SALDIRI BUCA'DA BU KEZ DE NAZIM HİKMET PARKI'NA SALDIRI (2467)
KESK EŞ BAŞKANI GEZEN: KHK'LARLA 130 BİN EMEKÇİ SORGUSUZ SUALSİZ İŞİNDEN ÇIKARILDI, 15 BİN DOSYASI HALA KOMİSYONDA KESK EŞ BAŞKANI GEZEN: KHK'LARLA 130 BİN EMEKÇİ SORGUSUZ SUALSİZ İŞİNDEN ÇIKARILDI, 15 BİN DOSYASI HALA KOMİSYONDA (3119)
TÜRKİYE VARLIK FONU, 1,25 MİLYAR EURO BORÇLANDI TÜRKİYE VARLIK FONU, 1,25 MİLYAR EURO BORÇLANDI (2702)
İZMİR İÇİN ACİL ÇAĞRI: YOĞUN BAKIMLAR DOLMAK ÜZERE, ERGEN VE ÇOCUK HASTALAR VAR İZMİR İÇİN ACİL ÇAĞRI: YOĞUN BAKIMLAR DOLMAK ÜZERE, ERGEN VE ÇOCUK HASTALAR VAR (2705)
CHP'Lİ ALTAY: ERDOĞAN, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESİH KARARINI FİYONKLAYIP PAKETLEYİP TARİKAT ŞEYHLERİNE GÖNDERDİ CHP'Lİ ALTAY: ERDOĞAN, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESİH KARARINI FİYONKLAYIP PAKETLEYİP TARİKAT ŞEYHLERİNE GÖNDERDİ (2942)
KESK'İN ANKARA YÜRÜYÜŞÜ BAŞLADI: "YAŞAM HAKKI İÇİN, EŞİTLİK VE ÖZGÜRLÜK İÇİN YÜRÜYORUZ" KESK'İN ANKARA YÜRÜYÜŞÜ BAŞLADI: "YAŞAM HAKKI İÇİN, EŞİTLİK VE ÖZGÜRLÜK İÇİN YÜRÜYORUZ" (2624)
CHP'Lİ HAKVERDİ MASKESİZ AKP OTOBÜS GÖRÜNTÜSÜ YAYIMLADI: "BİZ HER GÜN YAKINLARIMIZI KAYBEDELİM, SEN LEBALEP KONGRE YAP" CHP'Lİ HAKVERDİ MASKESİZ AKP OTOBÜS GÖRÜNTÜSÜ YAYIMLADI: "BİZ HER GÜN YAKINLARIMIZI KAYBEDELİM, SEN LEBALEP KONGRE YAP" (2512)
AY’A GİTMEDEN ÖNCE 'VIP' MİNİBÜS KİRALAYACAKLAR AY’A GİTMEDEN ÖNCE 'VIP' MİNİBÜS KİRALAYACAKLAR (2794)
SAĞLIK EMEKÇİLERİ SENDİKASI: ANKARA’DA VAKA SAYISI YÜZDE 171 ARTTI SAĞLIK EMEKÇİLERİ SENDİKASI: ANKARA’DA VAKA SAYISI YÜZDE 171 ARTTI (2774)
MALİYE BAKANI ELVAN: 3 ÇOCUK VARSA VERGİ SIFIRA KADAR İNİYOR, AMA BEBEK BEZİNDE VERGİ VAR MALİYE BAKANI ELVAN: 3 ÇOCUK VARSA VERGİ SIFIRA KADAR İNİYOR, AMA BEBEK BEZİNDE VERGİ VAR (2889)
Fatih Terim ve Ümit Davala PFDK'ya sevk edildi Fatih Terim ve Ümit Davala PFDK'ya sevk edildi (5626)
BAKAN ELVAN: "EKONOMİ REFORMLARI TAKVİMİMİZİ TAMAMLADIK" BAKAN ELVAN: "EKONOMİ REFORMLARI TAKVİMİMİZİ TAMAMLADIK" (2749)
CHP'Lİ KADINLAR MECLİS KÜRSÜSÜNÜ MOR BEZLE KAPLADI CHP'Lİ KADINLAR MECLİS KÜRSÜSÜNÜ MOR BEZLE KAPLADI (3156)
CHP’Lİ EMİR SORDU: "AKP İLK DEFA KONGRE İÇİN TEST İSTEMİYOR, YOKSA KAYIP PFİZER AŞILARI MI YAPILDI?" CHP’Lİ EMİR SORDU: "AKP İLK DEFA KONGRE İÇİN TEST İSTEMİYOR, YOKSA KAYIP PFİZER AŞILARI MI YAPILDI?" (3113)
ÜÇÜ BİR ARADA: FAZIL ÖNDER SÖNMEZ, BOĞAZİÇİ'NDE HEM DEKAN HEM REKTÖR YARDIMCISI HEM DE KOORDİNATÖR OLDU ÜÇÜ BİR ARADA: FAZIL ÖNDER SÖNMEZ, BOĞAZİÇİ'NDE HEM DEKAN HEM REKTÖR YARDIMCISI HEM DE KOORDİNATÖR OLDU (3444)
GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI BİLGİN: “TBMM DEVRE DIŞI BIRAKILAMAZ” GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI BİLGİN: “TBMM DEVRE DIŞI BIRAKILAMAZ” (2745)
ÖZTRAK: ŞAHSIM HÜKÜMETİ SEBEP; BUHRAN SONUÇTUR ÖZTRAK: ŞAHSIM HÜKÜMETİ SEBEP; BUHRAN SONUÇTUR (4104)
BIST, AÇIĞA SATIŞTA YUKARI ADIM KURALINI UYGULAMA KARARI ALDI BIST, AÇIĞA SATIŞTA YUKARI ADIM KURALINI UYGULAMA KARARI ALDI (3303)
YEŞİLLER PARTİSİ: KURULUŞ EVRAKI 6 AYDIR BEKLETİLİYOR YEŞİLLER PARTİSİ: KURULUŞ EVRAKI 6 AYDIR BEKLETİLİYOR (2303)
Apartman dairesine çatıdan girip eşini defalarca bıçaklayıp öldürdü Apartman dairesine çatıdan girip eşini defalarca bıçaklayıp öldürdü (2524)
Muharrem İnce: Türkiye’yi karış karış gezmeye başlayacağım Muharrem İnce: Türkiye’yi karış karış gezmeye başlayacağım (2279)
Yeni Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu’nun doktora tezinde Merkez Bankası raporundan intihal yaptığı ortaya çıktı. Yeni Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu’nun doktora tezinde Merkez Bankası raporundan intihal yaptığı ortaya çıktı. (2725)
FENERBAHÇE’DEN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ TEPKİSİ: "SONUÇLARINDAN ENDİŞE DUYUYORUZ" FENERBAHÇE’DEN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ TEPKİSİ: "SONUÇLARINDAN ENDİŞE DUYUYORUZ" (2328)
SADECE GEZİ PARKI DEĞİL BİN 14 TAŞINMAZ VAKIFLARA DEVREDİLDİ SADECE GEZİ PARKI DEĞİL BİN 14 TAŞINMAZ VAKIFLARA DEVREDİLDİ (2871)
BAROLARDAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESHİNE KARŞI DAVA BAROLARDAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NİN FESHİNE KARŞI DAVA (4124)
"AĞBAL 130 MİLYAR DOLARI SORDUĞU İÇİN Mİ GÖREVDEN ALINDI" "AĞBAL 130 MİLYAR DOLARI SORDUĞU İÇİN Mİ GÖREVDEN ALINDI" (2550)
PİYASALAR MERKEZ BANKASI BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASINA SERT TEPKİ VERDİ PİYASALAR MERKEZ BANKASI BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASINA SERT TEPKİ VERDİ (3815)
TÜİK'E GÖRE 2020'DE HEM İŞSİZLİK HEM İSTİHDAM GERİLEDİ TÜİK'E GÖRE 2020'DE HEM İŞSİZLİK HEM İSTİHDAM GERİLEDİ (2508)
Naci Ağbal'ın görevden alınması dünya basınında: "En az Brexit kadar kötü, Türkiye kur krizi riskiyle karşı karşıya" Naci Ağbal'ın görevden alınması dünya basınında: "En az Brexit kadar kötü, Türkiye kur krizi riskiyle karşı karşıya" (6534)
CHP SÖZCÜSÜ ÖZTRAK'TAN TL'NİN DEĞER KAYBETMESİNE TEPKİ: "BU GÖRÜLMEMİŞ BECERİKSİZLİĞİN MÜELLİFİ ERDOĞAN ŞAHSIM HÜKÜMETİDİR" CHP SÖZCÜSÜ ÖZTRAK'TAN TL'NİN DEĞER KAYBETMESİNE TEPKİ: "BU GÖRÜLMEMİŞ BECERİKSİZLİĞİN MÜELLİFİ ERDOĞAN ŞAHSIM HÜKÜMETİDİR" (3139)
ABD BAŞKANI BİDEN: "İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇEKİLME KARARI, HAYAL KIRIKLIĞI YARATMAKTADIR" ABD BAŞKANI BİDEN: "İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NDEN ÇEKİLME KARARI, HAYAL KIRIKLIĞI YARATMAKTADIR" (2601)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER BAHAR DÖNEMİNE BOYKOTLA BAŞLIYOR BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER BAHAR DÖNEMİNE BOYKOTLA BAŞLIYOR (2802)
AB'DEN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ TEPKİSİ: "KARARA ANLAM VEREMEMEKTEYİZ, KADINLARIN TEMEL HAKLARINDAN ÖDÜN VERME RİSKİ TAŞIMAKTADIR" AB'DEN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ TEPKİSİ: "KARARA ANLAM VEREMEMEKTEYİZ, KADINLARIN TEMEL HAKLARINDAN ÖDÜN VERME RİSKİ TAŞIMAKTADIR" (44724)
İYİ PARTİ GENEL SEKRETERİ POYRAZ: “150 YILLIK DEMOKRASİ TARİHİMİZİN SİLİNMEYECEK AYIBI OLDU” İYİ PARTİ GENEL SEKRETERİ POYRAZ: “150 YILLIK DEMOKRASİ TARİHİMİZİN SİLİNMEYECEK AYIBI OLDU” (3933)
GERGERLİOĞLU MECLİS'TE GÖZALTINA ALINDI GERGERLİOĞLU MECLİS'TE GÖZALTINA ALINDI (50050)
SAĞLIK EMEKÇİLERİ SENDİKASI: KARARINIZ YOK HÜKMÜNDEDİR SAĞLIK EMEKÇİLERİ SENDİKASI: KARARINIZ YOK HÜKMÜNDEDİR (2489)
BABACAN'DAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ TEPKİSİ: "YOKSA SİZ DE KADINA ŞİDDETİN MAZUR GÖRÜLECEĞİ DURUM OLDUĞUNU MU DÜŞÜNÜYORSUNUZ?" BABACAN'DAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ TEPKİSİ: "YOKSA SİZ DE KADINA ŞİDDETİN MAZUR GÖRÜLECEĞİ DURUM OLDUĞUNU MU DÜŞÜNÜYORSUNUZ?" (2895)
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHEDİLMESİ ANKARADA PORTESTO EDİLDİ: "SÖZLEŞMENİN FESHEDİLMESİ ANAYASA İHLALİDİR" İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHEDİLMESİ ANKARADA PORTESTO EDİLDİ: "SÖZLEŞMENİN FESHEDİLMESİ ANAYASA İHLALİDİR" (9873)
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHİNİ KADINLAR KADIKÖY'DE PROTESTO ETTİ İSTANBUL SÖZLEŞMESİ'NİN FESHİNİ KADINLAR KADIKÖY'DE PROTESTO ETTİ (4825)
TÜSİAD'DAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KARARINA TEPKİ: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ SİYASETE KONU EDİLMEMELİDİR TÜSİAD'DAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KARARINA TEPKİ: İSTANBUL SÖZLEŞMESİ SİYASETE KONU EDİLMEMELİDİR (3626)
AVRUPA KONSEYİ GENEL SEKRETERİ: TÜRKİYE, AVRUPA'DAKİ VE DİĞER ÜLKELERDEKİ KADINLARI DA TEHLİKEYE ATTI AVRUPA KONSEYİ GENEL SEKRETERİ: TÜRKİYE, AVRUPA'DAKİ VE DİĞER ÜLKELERDEKİ KADINLARI DA TEHLİKEYE ATTI (13676)
İSTANBUL VE İZMİR BAROLARINDAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİNİN FESHİNE TEPKİ İSTANBUL VE İZMİR BAROLARINDAN İSTANBUL SÖZLEŞMESİNİN FESHİNE TEPKİ (7437)
CHP VE İYİ PARTİ'DEN AKPM TÜRK DELEGASYON BAŞKANI AHMET YILDIZ'A İSTİFA ÇAĞRISI CHP VE İYİ PARTİ'DEN AKPM TÜRK DELEGASYON BAŞKANI AHMET YILDIZ'A İSTİFA ÇAĞRISI (2340)
KILIÇDAROĞLU KADINLARA SESLENDİ: "HAKLARINIZA, HUKUKUNUZA SAHİP ÇIKINIZ" KILIÇDAROĞLU KADINLARA SESLENDİ: "HAKLARINIZA, HUKUKUNUZA SAHİP ÇIKINIZ" (3116)
İBB'DEN GEZİ PARKI AÇIKLAMASI: GEZİ PARKI ARAZİSİ’NE KEYFİ BİÇİMDE EL KONULARAK TAKSİM MEYDANI PROJESİ ENGELLENİYOR İBB'DEN GEZİ PARKI AÇIKLAMASI: GEZİ PARKI ARAZİSİ’NE KEYFİ BİÇİMDE EL KONULARAK TAKSİM MEYDANI PROJESİ ENGELLENİYOR (5151)
TÜRKİYE, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN İMZASIYLA İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN AYRILDI TÜRKİYE, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN İMZASIYLA İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN AYRILDI (4669)
NACİ AĞBAL MB BAŞKANLIĞI'NDAN ALINDI NACİ AĞBAL MB BAŞKANLIĞI'NDAN ALINDI (3122)
BioNTech kurucuları Uğur Şahin ve Özlem Türeci’ye Almanya’da liyakat nişanı BioNTech kurucuları Uğur Şahin ve Özlem Türeci’ye Almanya’da liyakat nişanı (2855)
GEZİ PARKI İBB’DEN VAKIFLARA DEVREDİLDİ GEZİ PARKI İBB’DEN VAKIFLARA DEVREDİLDİ (2983)
VAKA SAYISI 21 BİNİ GEÇTİ VAKA SAYISI 21 BİNİ GEÇTİ (2763)
BOĞAZİÇİLİ AKADEMİSYENLER, REKTÖR BULU, YARDIMCILARI VE HUKUK FAKÜLTESİ DEKANI KURAN’IN İSTİFASINI İSTEDİ BOĞAZİÇİLİ AKADEMİSYENLER, REKTÖR BULU, YARDIMCILARI VE HUKUK FAKÜLTESİ DEKANI KURAN’IN İSTİFASINI İSTEDİ (4291)
ÖĞRENCİ ELİFNAZ, ARTVİN VALİLİĞİ ÖNÜNDE ANDIMIZI OKUDU ÖĞRENCİ ELİFNAZ, ARTVİN VALİLİĞİ ÖNÜNDE ANDIMIZI OKUDU (2514)
ÖZELLEŞTİRME İDARESİ 31 MİLYON METREKARE ARAZİYİ SATIŞA ÇIKARDI ÖZELLEŞTİRME İDARESİ 31 MİLYON METREKARE ARAZİYİ SATIŞA ÇIKARDI (3479)
MALİYETİ 1 TL OLAN PATATESİ 30 KURUŞTAN SATAN KADIN ÇİFTÇİ: "BURALARA GELİYORUM AÇ SUSUZ, BU HALİMİZ NE OLACAK" MALİYETİ 1 TL OLAN PATATESİ 30 KURUŞTAN SATAN KADIN ÇİFTÇİ: "BURALARA GELİYORUM AÇ SUSUZ, BU HALİMİZ NE OLACAK" (4147)
İMAMOĞLU'NDAN BULDAN'A TELEFON: "DEMOKRASİNİN MİHENK TAŞLARINI BİRLİKTE ÖRMEYE DEVAM EDECEĞİZ" İMAMOĞLU'NDAN BULDAN'A TELEFON: "DEMOKRASİNİN MİHENK TAŞLARINI BİRLİKTE ÖRMEYE DEVAM EDECEĞİZ" (2734)
HAZIR KAHVE PAKETİNDE UYUŞTURUCU SATAN ŞÜPHELİ YAKALANDI HAZIR KAHVE PAKETİNDE UYUŞTURUCU SATAN ŞÜPHELİ YAKALANDI (3077)
USTA GAZETECİNİN HEYKELİNE ÇİRKİN SALDIRI USTA GAZETECİNİN HEYKELİNE ÇİRKİN SALDIRI (2768)
Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz: İstanbul'da üçüncü dalgaya girdik Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz: İstanbul'da üçüncü dalgaya girdik (5178)
ÇİFTÇİ: BİZ MARABA MI OLACAĞIZ BU MEMLEKETTE ÇİFTÇİ: BİZ MARABA MI OLACAĞIZ BU MEMLEKETTE (2772)
CHP'Lİ ÖZEL: ERDOĞAN DİKTATÖR BOZUNTUSU OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ, BU ARKADAŞ DA KÜÇÜK DİKTATÖRDÜR CHP'Lİ ÖZEL: ERDOĞAN DİKTATÖR BOZUNTUSU OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ, BU ARKADAŞ DA KÜÇÜK DİKTATÖRDÜR (3043)
Hayvanat bahçesindeki geyiği kaçırıp yiyen 2 kişi tutuklandı Hayvanat bahçesindeki geyiği kaçırıp yiyen 2 kişi tutuklandı (6148)
TCMB politika faizini 200 baz puan artışla yüzde 19'a yükseltti TCMB politika faizini 200 baz puan artışla yüzde 19'a yükseltti (3892)
"CEK CAK İSTEMİYORUZ AŞI İSTİYORUZ" "CEK CAK İSTEMİYORUZ AŞI İSTİYORUZ" (2918)
ANAYASA MAHKEMESİ'NDEN "HDP ETKİNLİĞİNE KATILANLARIN TUTUKLANMASI HAK İHLALİDİR" KARARI ANAYASA MAHKEMESİ'NDEN "HDP ETKİNLİĞİNE KATILANLARIN TUTUKLANMASI HAK İHLALİDİR" KARARI (3435)
Tefeci çetesine 'huzur' operasyonu; Çete lideri adına kayıtlı 100'den fazla tapu bulundu Tefeci çetesine 'huzur' operasyonu; Çete lideri adına kayıtlı 100'den fazla tapu bulundu (3285)
Öldürülen Gizem 'Türkiye'de kadın olmak zor ama kadın ölmek kolay' paylaşımı yapmış Öldürülen Gizem 'Türkiye'de kadın olmak zor ama kadın ölmek kolay' paylaşımı yapmış (2854)
MANSUR YAVAŞ’TAN "YEŞİLİN BAŞKENTİ ANKARA" KAMPANYASI MANSUR YAVAŞ’TAN "YEŞİLİN BAŞKENTİ ANKARA" KAMPANYASI (2603)
CHP'Lİ ÖZKAN SORDU: "BU SÖZLER YALAN MIYDI, TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR?" CHP'Lİ ÖZKAN SORDU: "BU SÖZLER YALAN MIYDI, TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR?" (2473)
AP, GERGERLİOĞLU KARARINI KINAYARAK TÜRKİYE’YE, ANAYASASINI ANIMSATTI AP, GERGERLİOĞLU KARARINI KINAYARAK TÜRKİYE’YE, ANAYASASINI ANIMSATTI (4016)
HDP'YE KAPATMA DAVASI AÇILDI HDP'YE KAPATMA DAVASI AÇILDI (2845)
GERGERLİOĞLU’NUN MİLLETVEKİLLİĞİ DÜŞTÜ, HDP EYLEME DEVAM EDİYOR GERGERLİOĞLU’NUN MİLLETVEKİLLİĞİ DÜŞTÜ, HDP EYLEME DEVAM EDİYOR (4013)
DEVA PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI AKSOY: "ANDIMIZ HAYVANİ BİR İHTİYAÇTIR" DEVA PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI AKSOY: "ANDIMIZ HAYVANİ BİR İHTİYAÇTIR" (8688)
DANIŞTAY'IN ANDIMIZ KARARINI DESTEKLEYEN BABACAN: "BU KARAR NİTELİĞİ GEREĞİ YARGININ KARARI OLAMAZ, SİYASİ KARARDIR" DANIŞTAY'IN ANDIMIZ KARARINI DESTEKLEYEN BABACAN: "BU KARAR NİTELİĞİ GEREĞİ YARGININ KARARI OLAMAZ, SİYASİ KARARDIR" (6253)
AKŞENER'DEN BAHÇELİ'YE "ANDIMIZ" MESAJI: "ALLAH KİMSEYİ BÖYLE YOLDAN ÇIKARTMASIN" AKŞENER'DEN BAHÇELİ'YE "ANDIMIZ" MESAJI: "ALLAH KİMSEYİ BÖYLE YOLDAN ÇIKARTMASIN" (3479)
TURGUT YILMAZ’IN 'KAÇAK VE RUHSATSIZ' DUVARI YIKILDI TURGUT YILMAZ’IN 'KAÇAK VE RUHSATSIZ' DUVARI YIKILDI (10911)
EKREM İMAMOĞLU'NA 7 BİN TL PARA CEZASI EKREM İMAMOĞLU'NA 7 BİN TL PARA CEZASI (4531)
MAAŞLARI ÖDENMEYEN PİZZA İŞÇİLERİ, EYLEM YAPTI: “MOTOSİKLETLE KAZA GEÇİRDİM VE SİGORTAMI YAPMADIKLARINI ÖĞRENDİM” MAAŞLARI ÖDENMEYEN PİZZA İŞÇİLERİ, EYLEM YAPTI: “MOTOSİKLETLE KAZA GEÇİRDİM VE SİGORTAMI YAPMADIKLARINI ÖĞRENDİM” (12290)
ORADA BİR KÖY VAR, UZAKTA! O KÖY İNTERNETSİZ KÖY ORADA BİR KÖY VAR, UZAKTA! O KÖY İNTERNETSİZ KÖY (5675)
BİR TWEET ATTI, 1880 KİLOMETRE UZAKTAKİ İRAN SINIRINA SÜRÜLDÜ BİR TWEET ATTI, 1880 KİLOMETRE UZAKTAKİ İRAN SINIRINA SÜRÜLDÜ (5627)
BAKAN KURUM: BİR BUÇUK MİLYON KONUTUN ACİL DÖNÜŞÜME GİRMESİ GEREKİYOR BAKAN KURUM: BİR BUÇUK MİLYON KONUTUN ACİL DÖNÜŞÜME GİRMESİ GEREKİYOR (5055)
KILIÇDAROĞLU'NDAN 13 MADDELİK 'EKONOMİ REÇETESİ' KILIÇDAROĞLU'NDAN 13 MADDELİK 'EKONOMİ REÇETESİ' (4992)
KORONA HARİTASI "KIRMIZIYA DÖNÜYOR"... ÇOK YÜKSEK RİSKLİ İLLER 5 HAFTADA 2,8 KAT ARTARAK 25'E ÇIKTI KORONA HARİTASI "KIRMIZIYA DÖNÜYOR"... ÇOK YÜKSEK RİSKLİ İLLER 5 HAFTADA 2,8 KAT ARTARAK 25'E ÇIKTI (58846)
ÖZEL SEKTÖRÜN UZUN VADELİ DÖVİZ BORCU 164,1 MİLYAR DOLAR OLDU ÖZEL SEKTÖRÜN UZUN VADELİ DÖVİZ BORCU 164,1 MİLYAR DOLAR OLDU (5414)
TÜİK'E GÖRE ÜCRETLİ ÇALIŞAN SAYISI BİR YILDA YÜZDE 5,2 ARTTI TÜİK'E GÖRE ÜCRETLİ ÇALIŞAN SAYISI BİR YILDA YÜZDE 5,2 ARTTI (3110)
ANAYASA MAHKEMESİ ÇOCUKLARININ İNTİHARINDAN OKUL YÖNETİMİNİ SORUMLU TUTAN AİLEYİ HAKLI BULDU ANAYASA MAHKEMESİ ÇOCUKLARININ İNTİHARINDAN OKUL YÖNETİMİNİ SORUMLU TUTAN AİLEYİ HAKLI BULDU (4439)
Konut satışlarındaki taksit sınırı kaldırıldı, taşıtta ise vade sayısı 60 aya kadar çıkarıldı. Konut satışlarındaki taksit sınırı kaldırıldı, taşıtta ise vade sayısı 60 aya kadar çıkarıldı. (8554)
HENDEK SANIKLARI MAHKEMEDE KONUŞTU: SORUMLU MÜDÜR 'PATLAMA OCACAKSA ÇİN MAHALLESİ'NDE OLSUN' DEDİ HENDEK SANIKLARI MAHKEMEDE KONUŞTU: SORUMLU MÜDÜR 'PATLAMA OCACAKSA ÇİN MAHALLESİ'NDE OLSUN' DEDİ (3301)
İşkenceci eşini öldüren Melek İpek: Rüyasında onu terk ettiğimi görür, döverdi İşkenceci eşini öldüren Melek İpek: Rüyasında onu terk ettiğimi görür, döverdi (33685)
MERKEZ BANKASI, 34,5 MİLYAR TL KAR AÇIKLADI MERKEZ BANKASI, 34,5 MİLYAR TL KAR AÇIKLADI (3392)
Fransız yazardan Frexit yorumu: Paris, AB'yi terk edebilir Fransız yazardan Frexit yorumu: Paris, AB'yi terk edebilir (3832)
Bahçeli'den  'Öğrenci Andı' açıklaması: "'Öğrenci Andı' kararı pimi çekilmiş bir bombadır" Bahçeli'den 'Öğrenci Andı' açıklaması: "'Öğrenci Andı' kararı pimi çekilmiş bir bombadır" (4712)
SİNCAN UYGUR HEYETİ, AKŞENER'İ ZİYARET ETTİ SİNCAN UYGUR HEYETİ, AKŞENER'İ ZİYARET ETTİ (2883)
HAZİNE BAKANLIĞI’NIN KENDİ RAPORUNDA PERSONELİN YOLSUZLUK VE RÜŞVETİ DE YER ALDI HAZİNE BAKANLIĞI’NIN KENDİ RAPORUNDA PERSONELİN YOLSUZLUK VE RÜŞVETİ DE YER ALDI (3910)
DENETİM YAPAN KAYMAKAM: "ÇAKALLAR. NEREDE ULAN BURANIN SORUMLUSU" DENETİM YAPAN KAYMAKAM: "ÇAKALLAR. NEREDE ULAN BURANIN SORUMLUSU" (4014)
Hazine ve Maliye Bakanlığı, gelecek hafta 4 tahvil ihalesi birden düzenleyecek. Hazine ve Maliye Bakanlığı, gelecek hafta 4 tahvil ihalesi birden düzenleyecek. (6318)
SELÇUK'TA 'LOVE ERDOĞAN' GERİLİMİ SELÇUK'TA 'LOVE ERDOĞAN' GERİLİMİ (16575)
51 BARO BAŞKANINDAN 300 KİŞİLİK GENEL KURUL TEPKİSİ: AVUKATLARIN ÖNÜNDEN SANDIK KAÇIRILMAK İSTENİYOR 51 BARO BAŞKANINDAN 300 KİŞİLİK GENEL KURUL TEPKİSİ: AVUKATLARIN ÖNÜNDEN SANDIK KAÇIRILMAK İSTENİYOR (18699)
ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI'NDAN, 'EKONOMİ REFORM PROGRAMI' ELEŞTİRİSİ: "TARIMIN BOZULAN TADINI ÇÖZMEKTEN UZAK, BİRKAÇ HARF" ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI'NDAN, 'EKONOMİ REFORM PROGRAMI' ELEŞTİRİSİ: "TARIMIN BOZULAN TADINI ÇÖZMEKTEN UZAK, BİRKAÇ HARF" (3330)
ADALET BAKANI GÜL, SOYLU'NUN ANNESİ SERVET SOYLU İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUDU ADALET BAKANI GÜL, SOYLU'NUN ANNESİ SERVET SOYLU İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUDU (3860)
TONLARCA SOĞANI ELİNDE KALAN ÇİFTÇİ: “ELİMİZİN EMEĞİ GÖZÜMÜZÜN NURU 30 KURUŞ SOĞAN” TONLARCA SOĞANI ELİNDE KALAN ÇİFTÇİ: “ELİMİZİN EMEĞİ GÖZÜMÜZÜN NURU 30 KURUŞ SOĞAN” (5818)
TÜRK EĞİTİM-SEN: ÖĞRENCİ ANDI KARARI İÇİN HUKUKİ SÜRECİ SÜRDÜRECEĞİZ TÜRK EĞİTİM-SEN: ÖĞRENCİ ANDI KARARI İÇİN HUKUKİ SÜRECİ SÜRDÜRECEĞİZ (4267)
“TORUNUMA SÜT ALAMADIM” DİYEN EMEKLİYE GELEN ELEŞTİRİLERE VELİ AĞBABA: "SARAYLARDA FASIL KURANLARA SES ÇIKARMAYIP EMEKLİNİN LOKMASINI SAYANLARSINIZ" “TORUNUMA SÜT ALAMADIM” DİYEN EMEKLİYE GELEN ELEŞTİRİLERE VELİ AĞBABA: "SARAYLARDA FASIL KURANLARA SES ÇIKARMAYIP EMEKLİNİN LOKMASINI SAYANLARSINIZ" (3369)
YURTTAŞTAN EKONOMİ TEPKİSİ: "PADİŞAHLAR HALKIN İÇİNE GİRERLERDİ, CUMHURBAŞKANIMIZ GİRMEDİĞİ İÇİN HABERİ YOK. YAĞ 85 TL OLMUŞ" YURTTAŞTAN EKONOMİ TEPKİSİ: "PADİŞAHLAR HALKIN İÇİNE GİRERLERDİ, CUMHURBAŞKANIMIZ GİRMEDİĞİ İÇİN HABERİ YOK. YAĞ 85 TL OLMUŞ" (5194)
Atatürk'ün Kara Harp Okulu'na girişinin 122'nci yılı kutlandı Atatürk'ün Kara Harp Okulu'na girişinin 122'nci yılı kutlandı (8590)
KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ KAPSAMINDA TARIMA DAYALI YATIRIMLARIN TAMAMLANMASI İÇİN 4 AY EK SÜRE KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ KAPSAMINDA TARIMA DAYALI YATIRIMLARIN TAMAMLANMASI İÇİN 4 AY EK SÜRE (23055)
AYASOFYA'NIN SON BEŞ YILDAKİ GELİRİ 455 MİLYON 278 BİN 568 LİRA AYASOFYA'NIN SON BEŞ YILDAKİ GELİRİ 455 MİLYON 278 BİN 568 LİRA (8055)
Bensu'yu öldüren eski erkek arkadaş, çok pişmanmış Bensu'yu öldüren eski erkek arkadaş, çok pişmanmış (3704)
İSTANBUL’DA TURİST SAYISI, YILLIK YÜZDE 67.1 AZALDI İSTANBUL’DA TURİST SAYISI, YILLIK YÜZDE 67.1 AZALDI (4292)
BELEDİYE BAŞKANINA SORU SORAN ÖĞRETMENE SORUŞTURMA BELEDİYE BAŞKANINA SORU SORAN ÖĞRETMENE SORUŞTURMA (3850)
25 BİN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERİ ATAMA BEKLERKEN, SAĞLIK BAKANLIĞI 23 ATAMA YAPTI 25 BİN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERİ ATAMA BEKLERKEN, SAĞLIK BAKANLIĞI 23 ATAMA YAPTI (9763)
ERDOĞAN: YAKLAŞIK 850 BİN ESNAF GELİR VERGİSİNDEN MUAF TUTULACAK ERDOĞAN: YAKLAŞIK 850 BİN ESNAF GELİR VERGİSİNDEN MUAF TUTULACAK (2998)
YIL SONU KUR, FAİZ VE ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜKSELDİ YIL SONU KUR, FAİZ VE ENFLASYON BEKLENTİSİ YÜKSELDİ (3770)
CENNET ANNE AĞLAYARAK ANLATTI: "BÜTÜN HAYVANLAR KESİME GİTTİ" CENNET ANNE AĞLAYARAK ANLATTI: "BÜTÜN HAYVANLAR KESİME GİTTİ" (3745)
9 KİŞİLİK TEMİZLİK GÖREVLİSİ KADROSUNA 5 BİN 217 KİŞİ BAŞVURDU, 1143'Ü ÜNİVERSİTE MEZUNU 9 KİŞİLİK TEMİZLİK GÖREVLİSİ KADROSUNA 5 BİN 217 KİŞİ BAŞVURDU, 1143'Ü ÜNİVERSİTE MEZUNU (3138)
AB'DE KULLANILAN COVID-19 AŞI SAYISI 4'E ULAŞTI AB'DE KULLANILAN COVID-19 AŞI SAYISI 4'E ULAŞTI (3039)
"ZORUNLU ASKERLİĞİNİ YAPMAMIŞ BİRKAÇ YILLIK HEKİMLER SINIR ÖTESİ ÜSLERE GÖNDERİLİYOR" "ZORUNLU ASKERLİĞİNİ YAPMAMIŞ BİRKAÇ YILLIK HEKİMLER SINIR ÖTESİ ÜSLERE GÖNDERİLİYOR" (3248)
TEKEL BAYİLERİNDEN KISITLAMA VE AĞIR CEZALARA KARŞI 'SARI YELEKLİ" EYLEM: "BİZ OLMASAK EKONOMİ BATAR" TEKEL BAYİLERİNDEN KISITLAMA VE AĞIR CEZALARA KARŞI 'SARI YELEKLİ" EYLEM: "BİZ OLMASAK EKONOMİ BATAR" (5497)
FATSA'DA AĞAÇ KESİMİNE ORDULU DOĞA SAVUNUCULARINDAN TEPKİ: "YAPAN DA KESEN DE İZİN VEREN DE KATİLDİR" FATSA'DA AĞAÇ KESİMİNE ORDULU DOĞA SAVUNUCULARINDAN TEPKİ: "YAPAN DA KESEN DE İZİN VEREN DE KATİLDİR" (6945)
ISPANAK VE MARUL PARA ETMEYİNCE ÇİFTÇİ ÜRÜNLERİNİ SÖKTÜ ISPANAK VE MARUL PARA ETMEYİNCE ÇİFTÇİ ÜRÜNLERİNİ SÖKTÜ (2927)
ÜCRETLİ ÖĞRETMENİN "BİRİ MAAŞIMI SORDUĞUNDA UTANCIMDAN SÖYLEYEMİYORUM" YAKINMASI TBMM KÜRSÜSÜNDE ÜCRETLİ ÖĞRETMENİN "BİRİ MAAŞIMI SORDUĞUNDA UTANCIMDAN SÖYLEYEMİYORUM" YAKINMASI TBMM KÜRSÜSÜNDE (2838)
SAĞLIK EMEKÇİLERİ: "TÜRKİYE'NİN PANDEMİ SÜRECİNDE BU KADAR AĞIR BEDEL ÖDEMESİNİN SORUMLUSU AKP ZİHNİYETİDİR" SAĞLIK EMEKÇİLERİ: "TÜRKİYE'NİN PANDEMİ SÜRECİNDE BU KADAR AĞIR BEDEL ÖDEMESİNİN SORUMLUSU AKP ZİHNİYETİDİR" (4645)
BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER, HAZIRLADIKLARI "KUKLA REKTÖR" İLE RÖPORTAJ YAPTI BOĞAZİÇİLİ ÖĞRENCİLER, HAZIRLADIKLARI "KUKLA REKTÖR" İLE RÖPORTAJ YAPTI (3096)
ALMAN PARTNERİNDEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NE: GELİŞMELER BİZİ ENDİŞELENDİRİYOR ALMAN PARTNERİNDEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ'NE: GELİŞMELER BİZİ ENDİŞELENDİRİYOR (3718)
CHP BİLİM PLATFORMU’NDAN TÜRKİYE’NİN PANDEMİ KARNESİ: EKONOMİK BUHRAN, YALNIZLIK, YOKSULLUK CHP BİLİM PLATFORMU’NDAN TÜRKİYE’NİN PANDEMİ KARNESİ: EKONOMİK BUHRAN, YALNIZLIK, YOKSULLUK (4035)
İSTANBUL VALİLİĞİ: "FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ"NDE 13 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI İSTANBUL VALİLİĞİ: "FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜ"NDE 13 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI (3607)
İŞSİZLİK FONU YÜZDE 30'A YAKIN ERİDİ İŞSİZLİK FONU YÜZDE 30'A YAKIN ERİDİ (2989)
İNŞAAT MALİYETİ BİR YILDA YÜZDE 27,82 ARTTI İNŞAAT MALİYETİ BİR YILDA YÜZDE 27,82 ARTTI (3443)
ÇHD: İSTANBUL'DA 8 MART FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜNE KATILAN EN AZ 10 KADIN GÖZALTINA ALINDI ÇHD: İSTANBUL'DA 8 MART FEMİNİST GECE YÜRÜYÜŞÜNE KATILAN EN AZ 10 KADIN GÖZALTINA ALINDI (3012)
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, İstanbulluları yarın yaşanacak sağanak yağışa karşı uyardı. Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, İstanbulluları yarın yaşanacak sağanak yağışa karşı uyardı. (3530)
ARTIK "UZAKTAN ÇALIŞMA"NIN DA YÖNETMELİĞİ VAR: İŞVEREN İSTEDİĞİ ZAMAN BU YÖNTEMİ TERCİH EDEBİLECEK ARTIK "UZAKTAN ÇALIŞMA"NIN DA YÖNETMELİĞİ VAR: İŞVEREN İSTEDİĞİ ZAMAN BU YÖNTEMİ TERCİH EDEBİLECEK (4060)
CHP'Lİ ÖZTUNÇ: ERDOĞAN TÜRKİYE'Yİ PARSEL PARSEL SATIYOR CHP'Lİ ÖZTUNÇ: ERDOĞAN TÜRKİYE'Yİ PARSEL PARSEL SATIYOR (3758)
ADALET BAKANLIĞI: 4 YILDA 933 BİN DOSYADA UZLAŞMA SAĞLANDI ADALET BAKANLIĞI: 4 YILDA 933 BİN DOSYADA UZLAŞMA SAĞLANDI (3951)
ATANAMAYAN ÖĞRETMENLER BEYAZIT MEYDANI'NDAN SESLENDİ: BİZİ GÖREN YOK ATANAMAYAN ÖĞRETMENLER BEYAZIT MEYDANI'NDAN SESLENDİ: BİZİ GÖREN YOK (3859)
AKŞENER'DEN ERRDOĞAN'A: ÖLSEM DE ÖLDÜRÜLSEM DE TEHDİT EDİLSEM DE BU MÜCADELEDEN DÖNERSEM NAMUSSUZUM, ŞEREFSİZİM, NAMERDİM AKŞENER'DEN ERRDOĞAN'A: ÖLSEM DE ÖLDÜRÜLSEM DE TEHDİT EDİLSEM DE BU MÜCADELEDEN DÖNERSEM NAMUSSUZUM, ŞEREFSİZİM, NAMERDİM (3995)
DİSK-AR: TÜİK İŞSİZLİĞİ NİHAYET GÖRDÜ DİSK-AR: TÜİK İŞSİZLİĞİ NİHAYET GÖRDÜ (5194)
ŞUBAT AYINDA EN AZ 99 KİŞİ İNTİHAR ETTİ ŞUBAT AYINDA EN AZ 99 KİŞİ İNTİHAR ETTİ (3093)
10 EKİM DURUŞMASI, "ADALET İSTİYORUM" TALEBİ NEDENİYLE ERTELENDİ 10 EKİM DURUŞMASI, "ADALET İSTİYORUM" TALEBİ NEDENİYLE ERTELENDİ (3103)
TÜİK'E GÖRE İŞSİZLİK OCAK AYINDA BİN KİŞİ AZALDI; İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 12,2 OLDU TÜİK'E GÖRE İŞSİZLİK OCAK AYINDA BİN KİŞİ AZALDI; İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 12,2 OLDU (3395)
TBMM'DE "KADINA YÖNELİK ŞİDDET" TARTIŞMASI: "BÖYLE BİR GÜNDE HERHANGİ BİR 'BIYIKLIYLA' MUHATAP OLMAK İSTEMİYORUM" TBMM'DE "KADINA YÖNELİK ŞİDDET" TARTIŞMASI: "BÖYLE BİR GÜNDE HERHANGİ BİR 'BIYIKLIYLA' MUHATAP OLMAK İSTEMİYORUM" (5709)