Muharrem İnce: Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana, nasıl oy vereceksin seni soyana?
CHP’li Muharrem İnce, Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ziyareti ile ilgili anısını anlattı.


Muharrem İnce: Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana, nasıl oy vereceksin seni soyana?
CHP’nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce, Edirne’de miting gerçekleştirdi. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi partililerine seslenen İnce, cumhurbaşkanlığı adaylığı süresince yaptığı çalışmalardan bahsetti.
İnce, seçim süresince tüm cumhurbaşkanı adaylarını tek tek ziyaret ettiğini hatırlatarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili ziyaretine ayrı bir parantez açtı ve bazı itiraflarda bulundu.

’BİR DAHAKİNE HALLEDECEĞİM’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ziyaretinde yaşadığı bir diyaloğu paylaşan Muharrem İnce, "Dedim ki bir jest daha yapayım, ne yapayım? Gideyim dedim partilerinde ziyaret edeyim. Sayın Erdoğan’ı ziyarete gittim. Çayını içtim. ‘Canını sıkma. Ben cumhurbaşkanı olunca, sen eski cumhurbaşkanı olacaksın. Maaşa zam oldu mu söyle yaparız’ dedim. ‘Uçak lazım oldu mu, alışkınsın sen şimdi 29 tane uçak var’ dedim. ‘Lazım oldu mu söyle arada veririm’ dedim. ‘Bir sıkıntı oldu mu söyle’ dedim. O da güldü. ’Biraz zor olursun’a getirdi. Haklı çıktı da. Neyse bir dahakine halledeceğim. Canınızı sıkmayın. Bir dahakine" ifadelerini kullandı

3/30/2019 Bu Haberin Kaynağı:dha / Okuma Sayısı : 172


Almanız İçin Tavsiye Ettiğimiz Kitaplar...

Kumpas Mağduru Bir Ailenin Mapushane Yolları
[Zeynep Dalkanat]

Leyla Gencer - Tutkunun Romanı
[Zeynep Oral]

Mim Hanesi
[Samantha Shannon]

Diğer HaberlerimizDestekcilerimiz

YAKLAŞAN ÖNEMLİ GÜNLER

DÖZİV KURU


Hava Durumu